Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ahogy arrol korabban szo volt, a Gladbach visszautasitotta a Gosens-Bensebaini egy az egyben cseret, ezert kezdtunk targyalni a Valenciaval Vazquez ugyeben.
Itt mar tobb forras szerint is megallapodas szuletett, ingyen kolcson + 7m euros sima opcio.
Gazzetta szerint teszunk meg egy probat Gosens elcserelesere.
A nyaron mar felmerult Leverkursen es Bakker neve kerult elo, ajanlatot teszunk egy Gosens-Bakker egy az egyben cserere.
Amennyiben ezt is visszautasitjak, akkor Vazquez erkezhet a tavozo Gosens helyere.

Thuram elsoszamu jelolt a Gazzetta szerint.
Januarban abban az esetben erkezhetne, ha eltudjuk adni Correat, vagy eladunk barki mas es Lukakut visszatudjuk kuldeni a Chelseabe, az eladott jatekos a penzbol pedig elhoznank Thuramot.
Erre minimalis az esely, ezert tovabbra is nyarra fo celpont Thuram.
Nyartol a Gazzetta szerint nem szamitunk Lukakura, es Thurammal potolnak, de Correa helyzete is kerdeses viszont erte nincs erdeklodes.

Darmiant nyartol ingyen vinne a Monza, ok erdeklodnek erte, masik opcio az Interben maradas.
Jelenlegi fizeteset jelentosen csokkentenenk, kb 1,5m eurot adnank neki, ami evente 2,75m kiadast jelent a klubnak, es 2025-ig szerzodest.

Skriniar tobb forras szerint is 6m euros fizetessel irt ala uj szerzodest, ez kevesebb mint Brozovic fizetese.
Sem kivasarlasi zaradek, sem csapatkapitanyi szalag nincs a szerzodesben.

Dzekot megakarjuk tartani, Inzaghi egyertelmuen kimondta.
Viszont jelenleg nem akar lejjebb adni a jelenleg is magas fizetesebol, mert ahogy elmondta, tovabbra is kepes a legmagasabb szinten jatszani.
+ 1 ev es jelenlegi magas fizetes, eves szinten 9,25m kiadas a klubnak.
Vagy + 2 eves hosszabbitas, alacsonyabb eves fizetes, de 2 evre 13m kiadas a klubnak.
Ez Dzeko es az ugynoke kerese.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

El kellene engedni ezeket a kiöregedő játékosokat. Értem én, hogy Dzekonak is vannak jó momentumai és rohadtul tisztelem is azért amit csinál, de Ő sem gondolhatja komolyan, hogy még mindig azon a szinten játszik, mint 10 éve...
Darmian is jó srác, hasznos beugró volt mindig, de itt az ideje, hogy megköszönjük neki, csakúgy mind D'Ambronak.
Lukaku meg hatalmas kérdőjel, én nyárig még tartanám, hátha összekapja magát a szezon 2. felére. Correa meg mehet bármikor, hiába nyom le 1-1 szép szólót félévente.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2022.11.19. 09:28 El kellene engedni ezeket a kiöregedő játékosokat. Értem én, hogy Dzekonak is vannak jó momentumai és rohadtul tisztelem is azért amit csinál, de Ő sem gondolhatja komolyan, hogy még mindig azon a szinten játszik, mint 10 éve...
Darmian is jó srác, hasznos beugró volt mindig, de itt az ideje, hogy megköszönjük neki, csakúgy mind D'Ambronak.
Lukaku meg hatalmas kérdőjel, én nyárig még tartanám, hátha összekapja magát a szezon 2. felére. Correa meg mehet bármikor, hiába nyom le 1-1 szép szólót félévente.
Darmian meg D'ambosiot is elengedhetjük.Csak kérdés ki jönne helyettük amikor nincs pénz.
Minden új játékos beépítése kockázatot jelent lásd a korábban az Atalanta egyik legjobbja Gosens nálunk csak szenved.
Ahhoz,hogy őket becsülettel elengedjük és jöhessenek minőségi fiatalok az kell,hogy a klub sokkal jobb anyagi helyzetbe kerüljön.
A megoldás a legtöbb kérdésre az új tulajdonos.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Festa írta: 2022.11.19. 12:01
alwin91 írta: 2022.11.19. 09:28 El kellene engedni ezeket a kiöregedő játékosokat. Értem én, hogy Dzekonak is vannak jó momentumai és rohadtul tisztelem is azért amit csinál, de Ő sem gondolhatja komolyan, hogy még mindig azon a szinten játszik, mint 10 éve...
Darmian is jó srác, hasznos beugró volt mindig, de itt az ideje, hogy megköszönjük neki, csakúgy mind D'Ambronak.
Lukaku meg hatalmas kérdőjel, én nyárig még tartanám, hátha összekapja magát a szezon 2. felére. Correa meg mehet bármikor, hiába nyom le 1-1 szép szólót félévente.
Darmian meg D'ambosiot is elengedhetjük.Csak kérdés ki jönne helyettük amikor nincs pénz.
Minden új játékos beépítése kockázatot jelent lásd a korábban az Atalanta egyik legjobbja Gosens nálunk csak szenved.
Ahhoz,hogy őket becsülettel elengedjük és jöhessenek minőségi fiatalok az kell,hogy a klub sokkal jobb anyagi helyzetbe kerüljön.
A megoldás a legtöbb kérdésre az új tulajdonos.
Ezt a játékpercet amit pl D'ambrosio kap, az ifiből is megkaphatja valaki beugrósként, én biztos nem pótolnám. Ezt kellene nyomnia a vezetőségnek, ha lenne eszük így pénz szűkében (ebben sajnos sem inzaghi, sem Marotta nem partner), ahol lehet az ifiből hoznék fel játékosokat, akikben van potenciál, hogy megragadjanak, ha meg nem játszatjuk, abban a pár percben D'ambro sem tud többet hozzátenni. Felesleges több milliós fizuért padon ültetni 30+ játékosokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2022.11.19. 12:14
Festa írta: 2022.11.19. 12:01
alwin91 írta: 2022.11.19. 09:28 El kellene engedni ezeket a kiöregedő játékosokat. Értem én, hogy Dzekonak is vannak jó momentumai és rohadtul tisztelem is azért amit csinál, de Ő sem gondolhatja komolyan, hogy még mindig azon a szinten játszik, mint 10 éve...
Darmian is jó srác, hasznos beugró volt mindig, de itt az ideje, hogy megköszönjük neki, csakúgy mind D'Ambronak.
Lukaku meg hatalmas kérdőjel, én nyárig még tartanám, hátha összekapja magát a szezon 2. felére. Correa meg mehet bármikor, hiába nyom le 1-1 szép szólót félévente.
Darmian meg D'ambosiot is elengedhetjük.Csak kérdés ki jönne helyettük amikor nincs pénz.
Minden új játékos beépítése kockázatot jelent lásd a korábban az Atalanta egyik legjobbja Gosens nálunk csak szenved.
Ahhoz,hogy őket becsülettel elengedjük és jöhessenek minőségi fiatalok az kell,hogy a klub sokkal jobb anyagi helyzetbe kerüljön.
A megoldás a legtöbb kérdésre az új tulajdonos.
Ezt a játékpercet amit pl D'ambrosio kap, az ifiből is megkaphatja valaki beugrósként, én biztos nem pótolnám. Ezt kellene nyomnia a vezetőségnek, ha lenne eszük így pénz szűkében (ebben sajnos sem inzaghi, sem Marotta nem partner), ahol lehet az ifiből hoznék fel játékosokat, akikben van potenciál, hogy megragadjanak, ha meg nem játszatjuk, abban a pár percben D'ambro sem tud többet hozzátenni. Felesleges több milliós fizuért padon ültetni 30+ játékosokat.
Az a helyzet, hogy Olaszorszag ez.
Lasd 2011-19 kozott is mennyi "fiatal" kapott lehetoseget...
Pedig akkor Marotta se volt, se Inzaghi.
Ellenben 133 milliard kozepszer jatszott, es 28 milliard rutin.
Sajnos ez az Olasz kozeg...
Ameddig az edzonek igazolas fontosabb, mint egy projekt, addig sajnos nehez mirol beszelni.

Irom ezt mindezt ugy, hogy ugyanigy gondolom amit Sly89 irt, teljesen felesleges 33-34-35 eves jatekosokat a padon ultetni, 5-10m eves kiadas fizukkal...
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2022.11.19. 12:17 ...

Az a helyzet, hogy Olaszorszag ez.
Lasd 2011-19 kozott is mennyi "fiatal" kapott lehetoseget...
Pedig akkor Marotta se volt, se Inzaghi.
Ellenben 133 milliard kozepszer jatszott, es 28 milliard rutin.
Sajnos ez az Olasz kozeg...
Ameddig az edzonek igazolas fontosabb, mint egy projekt, addig sajnos nehez mirol beszelni.

Irom ezt mindezt ugy, hogy ugyanigy gondolom amit Sly89 irt, teljesen felesleges 33-34-35 eves jatekosokat a padon ultetni, 5-10m eves kiadas fizukkal...
Igen, tudom sajnos. Ezért is írtam, hogy ezt a vezetőségnek kellene kimondania (Zhangot szerintem nem érdekli), hogy mi a projekt, de így, hogy ez nincs megszabva, Marotta és Inzaghi sem az a fajta, aki ezt pártolná.

Pedig pont az olasz bajnokságban lehetne fiatalokat nevelni, mivel a színvonal igen messze van a Serie A fénykorához képest, nem hiszem, hogy ne lehetne rendszeresen 2-3 fiatalnak is lehetőséget adni. Angliában valahogy bekerülnek fiatal játékosok is, pedig azért az angol bajnokság lényegesen kompetitívebb (lehet pont ez a baj, hogy itt mindenki a taktikára fókuszál, ahhoz meg 35+-os tapasztalt játékosok kellenek)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2022.11.19. 12:22
interfan írta: 2022.11.19. 12:17 ...

Az a helyzet, hogy Olaszorszag ez.
Lasd 2011-19 kozott is mennyi "fiatal" kapott lehetoseget...
Pedig akkor Marotta se volt, se Inzaghi.
Ellenben 133 milliard kozepszer jatszott, es 28 milliard rutin.
Sajnos ez az Olasz kozeg...
Ameddig az edzonek igazolas fontosabb, mint egy projekt, addig sajnos nehez mirol beszelni.

Irom ezt mindezt ugy, hogy ugyanigy gondolom amit Sly89 irt, teljesen felesleges 33-34-35 eves jatekosokat a padon ultetni, 5-10m eves kiadas fizukkal...
Igen, tudom sajnos. Ezért is írtam, hogy ezt a vezetőségnek kellene kimondania (Zhangot szerintem nem érdekli), hogy mi a projekt, de így, hogy ez nincs megszabva, Marotta és Inzaghi sem az a fajta, aki ezt pártolná.

Pedig pont az olasz bajnokságban lehetne fiatalokat nevelni, mivel a színvonal igen messze van a Serie A fénykorához képest, nem hiszem, hogy ne lehetne rendszeresen 2-3 fiatalnak is lehetőséget adni. Angliában valahogy bekerülnek fiatal játékosok is, pedig azért az angol bajnokság lényegesen kompetitívebb (lehet pont ez a baj, hogy itt mindenki a taktikára fókuszál, ahhoz meg 35+-os tapasztalt játékosok kellenek)
Nezzuk meg a Juvet es Allegrit.
Fogta es beepitette Mirettit aki kb a legjobbjuk, na meg Fagiolit.
19-20 eves jatekosokrol beszelunk, es lasd tudnak jatszani.

Nalunk is ott lett volna Casadei, mekkora tehetseg, bla-bla, erre eladjuk.
Regebben sem, es most sem, meg csak megsem probaljuk ezeknek a jatekosoknak a lehetoseget megadni.
Mindezt azert, mert nekunk mindig olyan edzok van, akiknek a "rutin", a varazso es az eletben a legfontosabb.
Elnokunk meg barmelyik edzonek azonnal lemegy kutyaba, es azonnal adja nekik a "rutint".

Szomoru egy helyzet...
Egy uj tulajdonos, es egy megfelelo uj edzo tudna ezen valtoztatni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barzaghi szerint CR a Napoli es az Internel is kopogtat.
Januarban ingyen igazolhato lesz, mivel a MU minden valoszinuseg szerint szerzodesbont vele.

Viszont Barzaghi szerint eselytelen az ugy, mivel CR 30m-t keres, ami ha felevet is nezzunk 15m, meg ha engedne is, akkor is min 10m fizetes kellene neki 6 honapra, ami az Internel es a Napolinal eselytelen.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ahol megfordult,csak bomlasztott.El kell fogadni,hogy most már nem körülötte forog a világ.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.19. 16:50 Barzaghi szerint CR a Napoli es az Internel is kopogtat.
Januarban ingyen igazolhato lesz, mivel a MU minden valoszinuseg szerint szerzodesbont vele.

Viszont Barzaghi szerint eselytelen az ugy, mivel CR 30m-t keres, ami ha felevet is nezzunk 15m, meg ha engedne is, akkor is min 10m fizetes kellene neki 6 honapra, ami az Internel es a Napolinal eselytelen.
Marketing szempontból azért nem lenne egy rossz dolog. Mez eladás, jogdíjak… Meg persze azt sem hiszem, hogy elfelejtett focizni, 37-38 évesen is többet tudna hozzá tenni, mint pl Correa, 1-2 évre, ebben az olasz bajnokságban még simán megélne. Nem, nem támogatom a nyugdíjasokat, de azért CR nagyon más dolog. Sosem voltam igazán oda érte a stílusa miatt, viszont amit letett az asztalra, azt el kell ismerni. Ha Dzeko a bajnok, meg tudja lőni a maga góljait, akkor Ronaldo is hozzá tudna tenni.
Amennyiben elfogadja, hogy nem köré épülne a csapat, én örülnék neki, tudna ő segíteni, nem is keveset ennek az Internek.

Az anyagi részét értem és egy esetleges ide igazolásának az esélyét is, szimplán csak az előnyeit írtam le.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG tesz egy utolso probat Skriniar kapcsan.
Az Interrel 6m euros fizetesben allapodott meg, alairasi penz vagy egyeb bonuszok nelkul.
A PSG uj ajanlata 10m + 3m bonusz, es kb 15m euros alairasi penz.

Viszont a hirek szerint Skriniar dontott, megallapodott Marottaval, es a fentebb irt Inter ajanlatot fogadja el.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.11.19. 20:51 PSG tesz egy utolso probat Skriniar kapcsan.
Az Interrel 6m euros fizetesben allapodott meg, alairasi penz vagy egyeb bonuszok nelkul.
A PSG uj ajanlata 10m + 3m bonusz, es kb 15m euros alairasi penz.

Viszont a hirek szerint Skriniar dontott, megallapodott Marottaval, es a fentebb irt Inter ajanlatot fogadja el.
Hála az égnek, Skrini a világ egyik legjobb védője, ha rendeződnek a dolgaink, újra meg fogja mutatni.
Ha a köcsög párizsiak pénzágyújának így ellenállt, még jobban tisztelem.
Azonnal állandó CSK szalagot neki.

Számomra ez azt jelenti, hogy talán van fény a kínai alagút végén...
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Hosszabítsunk Skriniárral,nyáron pedig adjuk el!
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.19. 19:00 Amennyiben elfogadja, hogy nem köré épülne a csapat, én örülnék neki, tudna ő segíteni, nem is keveset ennek az Internek.
Na pont ez az amit soha nem fog elfogadni. Ha el tudná akkor nem csinálná a balhét a MU-nál sem. Kb olyan lenne mint annó Icardi. Csak neki lehet passzolni, csak ő rúghat gólt. Nála szerintem fontosabb az, hogy mondjuk ő legyen a gólkirály, minthogy nyerjen valamit a csapat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

matrix23 írta: 2022.11.20. 08:42
CsaSzi9294 írta: 2022.11.19. 19:00 Amennyiben elfogadja, hogy nem köré épülne a csapat, én örülnék neki, tudna ő segíteni, nem is keveset ennek az Internek.
Na pont ez az amit soha nem fog elfogadni. Ha el tudná akkor nem csinálná a balhét a MU-nál sem. Kb olyan lenne mint annó Icardi. Csak neki lehet passzolni, csak ő rúghat gólt. Nála szerintem fontosabb az, hogy mondjuk ő legyen a gólkirály, minthogy nyerjen valamit a csapat.
Oké, de nálunk még simán lehetne kezdő is idén. Dzeko kérdés tudja e hozni tavasszal is a formáját, Lukaku egészséges lesz e, Martinez nem tűnik-e el hetekre? Ha egészséges is mindenki, csereként akár fél órákra, akkor is hozzá tudná tenni a maga góljait, ami szerintem elférne. Plusz a jelenléte is sokat számítana mondjuk egy vesztes helyzetben egy esetleges beállással.
Milyen jó lett volna, ha mondjuk a Milán elleni hazai vesztes meccsen be tudott volna állni. Vagy épp a Róma ellen…vagy a Lazio ellen..
Ha volna rá lehetőség, abban az esetben én 2 évre örülnék neki. Nem mellesleg most is egy 36 éves Dzekonak köszönhetjük még, hogy a tabellán egyáltalán ott vagyunk ahol.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Most lehet támadni ezért de én fél évre simán elhoznám ingyen CR-t. Nagyon nem kedvencem de BL-ben brutál tapasztalata van pl. és Correa-nal még ilyen idősen is 100x jobb. :D
Fizu meg oké magas lenne de a mez eladásokból a fele tuti kijönne. Tudom, hogy a mezeladások nem mind a klubé de még mindig millióan sírnak ha meglátják a pályán így szerintem brutál sok menne el ez alatt fél év alatt is. :D
Fejét meglátom irritál de ő legalább jó. Hiába van barátságosabb feje Correa-nak ha ő meg gyenge. :D
CR-ben 10-12 gól simán van fél szezon alatt is és úgyis nem lenne mindig kezdő.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Dohaba talalkozott Ausilio-Zanetti-Baccin harmas Thuram ugynokevel.
Nyartol ingyen szeretnenk leigazolni, es 5m euros eves fizetest ajanlottunk neki, ami az adokedvezmenyek miatt csak 6,5m kiadas evente a klubnak, ez kevesebb mint jelenleg barmelyik tamadonk fizetes kiadas evente.
Viszont a Gazzetta kiemeli, az Internel jelenleg ez a maximum osszeg, e fele nem tudnak menni.
Gazzetta szerint nagyon eros a Bayern erdeklodese is, es amennyiben komolyan gondoljak a szerzodteteset, az Internek eselye sincsen versenyezni.

Kezeljuk helyen mivel az Inter "imado" Corriere hire, de szerintuk nem sikerult megallapodni Skriniarral, elmaradt a targyalas is amit akartunk.
Skriniar nemet mondott a 6m euros Inter ajanlatra.

Corrierevel ellentetben szinte az osszes lap szerint megallapodtak a felek, es Skriniar hosszabbit.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.11.21. 09:20 Gazzetta szerint Dohaba talalkozott Ausilio-Zanetti-Baccin harmas Thuram ugynokevel.
Nyartol ingyen szeretnenk leigazolni, es 5m euros eves fizetest ajanlottunk neki, ami az adokedvezmenyek miatt csak 6,5m kiadas evente a klubnak, ez kevesebb mint jelenleg barmelyik tamadonk fizetes kiadas evente.
Viszont a Gazzetta kiemeli, az Internel jelenleg ez a maximum osszeg, e fele nem tudnak menni.
Gazzetta szerint nagyon eros a Bayern erdeklodese is, es amennyiben komolyan gondoljak a szerzodteteset, az Internek eselye sincsen versenyezni.

Kezeljuk helyen mivel az Inter "imado" Corriere hire, de szerintuk nem sikerult megallapodni Skriniarral, elmaradt a targyalas is amit akartunk.
Skriniar nemet mondott a 6m euros Inter ajanlatra.

Corrierevel ellentetben szinte az osszes lap szerint megallapodtak a felek, es Skriniar hosszabbit.
Azért ez az 5M szerintem nem rossz fizu Thuramnak. Minden tiszteletem az övé meg minden, de szerintem irreális ennél nagyobb fizu neki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.11.21. 09:29
interfan írta: 2022.11.21. 09:20 Gazzetta szerint Dohaba talalkozott Ausilio-Zanetti-Baccin harmas Thuram ugynokevel.
Nyartol ingyen szeretnenk leigazolni, es 5m euros eves fizetest ajanlottunk neki, ami az adokedvezmenyek miatt csak 6,5m kiadas evente a klubnak, ez kevesebb mint jelenleg barmelyik tamadonk fizetes kiadas evente.
Viszont a Gazzetta kiemeli, az Internel jelenleg ez a maximum osszeg, e fele nem tudnak menni.
Gazzetta szerint nagyon eros a Bayern erdeklodese is, es amennyiben komolyan gondoljak a szerzodteteset, az Internek eselye sincsen versenyezni.

Kezeljuk helyen mivel az Inter "imado" Corriere hire, de szerintuk nem sikerult megallapodni Skriniarral, elmaradt a targyalas is amit akartunk.
Skriniar nemet mondott a 6m euros Inter ajanlatra.

Corrierevel ellentetben szinte az osszes lap szerint megallapodtak a felek, es Skriniar hosszabbit.
Azért ez az 5M szerintem nem rossz fizu Thuramnak. Minden tiszteletem az övé meg minden, de szerintem irreális ennél nagyobb fizu neki.
Igen csak ha megnezed, es o is megnezi, az Inter csatarai ettol csak tobbet keresnek.

Thuram kerulne evente 6,5m-ba.

Akik jelenleg vannak, eves kiadas:

Correa: 6,8m
Dzeko: 9,2m
Martinez: 11,1m
Lukaku: 11,14m

Ehhez viszonyitva egy ingyen igazolhato Thuram megerdemelhetne egy magasabb fizut.
Meg ha valoban aggaszto az o serules mutatoja is...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Nem az a kérdés, hogy a klubnak mennyibe kerül, hanem, hogy Ő mennyit kap kézhez, legalábbis a játékos szempontjából. Correan meg fogunk próbálni túladni ebben biztos vagyok, akár kölcsönbe is. Lukaku nem fog maradni jó eséllyel.
Dzeko ha marad is, valószínűleg nem ennyiért és akkor marad Martinez, aki valóban többet keresne, de alapvetően jobb játékosként is van számon tartva.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.11.21. 09:59 Nem az a kérdés, hogy a klubnak mennyibe kerül, hanem, hogy Ő mennyit kap kézhez, legalábbis a játékos szempontjából. Correan meg fogunk próbálni túladni ebben biztos vagyok, akár kölcsönbe is. Lukaku nem fog maradni jó eséllyel.
Dzeko ha marad is, valószínűleg nem ennyiért és akkor marad Martinez, aki valóban többet keresne, de alapvetően jobb játékosként is van számon tartva.
A Klub szempontjabol viszont csak az a kerdes, hogy a klubnak mennyibe kerul az adott jatekos egy evre.
Mivel a Klubnak van egy fizetesi keretosszege.

Correa nyaron sem kellett a kutyanak sem, raadasul sok-sok hir volt arrol, hogy Inzaghi vegig vetozta az eladasat, persze erdeklodo nelkul nem volt nehez megvetozni, de szamit ra, epit ra, es bizik benne.
Latjuk a meccseknel is hogy aradozik mindig rola.
Persze ha uj edzonk lesz nyartol, akkor targyaltalan amit irtam, mert akkor valoban kitehetjuk.

Lukakut visszakuldjuk ez ok.

Dzeko viszont tobb hir is arrol szol, csak a jelenelgi fizetesevel hajlando hosszabbitani +1 evre, vagy 2 evre minimalisan kisebb fizuval, viszont igy osszeesegeben o is tobbet kap, es a klub is tobbet kolt ra.

Ismetlem en is aggasztonak talalom Thuram serules mutatojat, de Lukaku pl majdnem dupla annyiba kerul csak a fizetest nezve, mint ahogy Correa is tobbe kerul, ahogy Dzeko is, es most csak a fizetes kiadast neztuk.
Akarmilyen aggaszto is Thuram serules mutatoja, azert boven beleferne szerintem hogy tobbe keruljon o egy evre mint Correa, Dzeko, es a jatekra alkalmatlan Lukaku.
Ezzel megint nem azt mondom, hogy barmekkora fizut megerdemel.
De szamitasa kell azt is venni, hogy ingyen erkezne.
Latjuk egy Correa 31m, persze vilag barmai voltunk hogy ennyit adtunk erte, de latjuk a mai arakat, valaki 2 egyeneset rug a ladbaba es 30m.
Ilyen arak mellett, szerintem akarmilyen aggaszto is Thuram serules mutatoja, belefer egy ingyen jatekos eseteben, hogy kicsit magasabb fizetest kapjon, amivel boven kompenzalva van az, hogy ingyen erkezik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A calciomercato.com szerint Thuram mellett 5 játékost figyelünk, mint lehetséges érkező:

- Yunus Musah (19), a Valencia és az Egyesült Államok középpályása
- A svájci Fabian Riedert (20) aki Young Boys középpályása
- Az ecuadori Piero Hincapiére-t (20) aki Leverkusen védőjét
- Balszélre pedig Borna Sosa-t (24) Stuttgart,
- és az amerikai Antonee Robinson-t (25) a Fulham játékosát

https://www.fcinter1908.it/copertina/au ... -taccuino/

Mouctar Diakhaby a Valencia védője nem akarja meghosszabbítani a szerződését. Egy ideig úgy tűnt a Marseille komolyabban érdeklődik iránta, de a Marca szerint nem igazol oda. Ezt mi kihasználnánk.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/val ... marsiglia/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint az Inter csakis ingyenes atigazolassal tudja leigazolni Thuramot.
Telen csakis eladas eseten merulhet fel.
Eros a konkurencia, mivel a Milan es a Juve is akarja, de a Bayern az igazi felelmetes konkurencia, veluk szemben biztosan nincs esely.

Lukaku nyari tavozasat potolnak Thurammal.
Gazzetta szerint az Inter vezetes megvallna Correatol, de erdeklodes sincsen, valamint Inzaghi tovabbra is ragaszkodik hozza.

A tavozo Gosens eseteben varjuk a Leverkursen valaszat a Gosens-Bakker egy az egyben cserere.
Ha nemet mondanak, akkor a mar ismert Vazquez erkezhet ingyen kolcson + 7m euros sima opcioval.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.11.22. 07:45 Sky es DiMarzio szerint az Inter csakis ingyenes atigazolassal tudja leigazolni Thuramot.
Telen csakis eladas eseten merulhet fel.
Eros a konkurencia, mivel a Milan es a Juve is akarja, de a Bayern az igazi felelmetes konkurencia, veluk szemben biztosan nincs esely.
Sajnos nem sok esélyt látok Thuramra. Correa helyett kellett volna anno leigazolni, akkor volt rá reális esélyünk. Bayernnel nem tud kb senki versenyezni, de nagyon ki leszek borulva, ha a Milán-Juve egyike igazolná le. Szabadulni kell Correától és az érte kapott összegből (10-15m) körbe nézni dél-amerikába. De hát ez az ostoba Inzaghi foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, úgyhogy kb mindegy is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.22. 07:52
interfan írta: 2022.11.22. 07:45 Sky es DiMarzio szerint az Inter csakis ingyenes atigazolassal tudja leigazolni Thuramot.
Telen csakis eladas eseten merulhet fel.
Eros a konkurencia, mivel a Milan es a Juve is akarja, de a Bayern az igazi felelmetes konkurencia, veluk szemben biztosan nincs esely.
Sajnos nem sok esélyt látok Thuramra. Correa helyett kellett volna anno leigazolni, akkor volt rá reális esélyünk. Bayernnel nem tud kb senki versenyezni, de nagyon ki leszek borulva, ha a Milán-Juve egyike igazolná le. Szabadulni kell Correától és az érte kapott összegből (10-15m) körbe nézni dél-amerikába. De hát ez az ostoba Inzaghi foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, úgyhogy kb mindegy is.
Thuram akkor 20 vagy 25m lett volna, Correa 31m.
Viszont Thuramnak utana jott egy ujboli sulyos terdserulese, es a 21-22-es szezonban rengeteget kihagyott.

Correa kapcsan az a baj, hogy a kutyanak nem kell, es valljuk be, nem is csoda.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

CsaSzi9294 írta: 2022.11.22. 07:52
interfan írta: 2022.11.22. 07:45 Sky es DiMarzio szerint az Inter csakis ingyenes atigazolassal tudja leigazolni Thuramot.
Telen csakis eladas eseten merulhet fel.
Eros a konkurencia, mivel a Milan es a Juve is akarja, de a Bayern az igazi felelmetes konkurencia, veluk szemben biztosan nincs esely.
Sajnos nem sok esélyt látok Thuramra. Correa helyett kellett volna anno leigazolni, akkor volt rá reális esélyünk. Bayernnel nem tud kb senki versenyezni, de nagyon ki leszek borulva, ha a Milán-Juve egyike igazolná le. Szabadulni kell Correától és az érte kapott összegből (10-15m) körbe nézni dél-amerikába. De hát ez az ostoba Inzaghi foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, úgyhogy kb mindegy is.
Bárkit eladnak a kínaiak megfelelő ajánlat esetén, tök mindegy mit akar Inzaghi!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.11.22. 08:22
CsaSzi9294 írta: 2022.11.22. 07:52
interfan írta: 2022.11.22. 07:45 Sky es DiMarzio szerint az Inter csakis ingyenes atigazolassal tudja leigazolni Thuramot.
Telen csakis eladas eseten merulhet fel.
Eros a konkurencia, mivel a Milan es a Juve is akarja, de a Bayern az igazi felelmetes konkurencia, veluk szemben biztosan nincs esely.
Sajnos nem sok esélyt látok Thuramra. Correa helyett kellett volna anno leigazolni, akkor volt rá reális esélyünk. Bayernnel nem tud kb senki versenyezni, de nagyon ki leszek borulva, ha a Milán-Juve egyike igazolná le. Szabadulni kell Correától és az érte kapott összegből (10-15m) körbe nézni dél-amerikába. De hát ez az ostoba Inzaghi foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, úgyhogy kb mindegy is.
Bárkit eladnak a kínaiak megfelelő ajánlat esetén, tök mindegy mit akar Inzaghi!
Ez igy van, Zhang ezt be is jelentette par hete.

Viszont Correaert meg erdeklodes sincs, meg ajanlat, nem hogy megfelelo ajanlat.
Ami azert sajnos nem csoda...
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2022.11.22. 08:37 Ez igy van, Zhang ezt be is jelentette par hete.

Viszont Correaert meg erdeklodes sincs, meg ajanlat, nem hogy megfelelo ajanlat.
Ami azert sajnos nem csoda...
Érte már a nem ajánlat is jó ajánlat :D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Alcaraz ugynoke:
Alom lenne a Milanba vagy az Interbe igazolnia, viszont toluk nincs ajanlat.
Erdeklodik mindket klub, de ajanlatot nem tettek.
Ellenben van ajanlatunk a PL-bol es Portugaliabol.
15m a jatekos ara.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportmediaset is megerositi, ujra elhalasztottak a targyalast Skriniar ugyben, ez pedig rossz elojel, es benne van a kockazat, hogy nem sikerult megallapodni.
A PSG egyelore nem tett a Sportmediaset szerint uj ajanlatot neki, de nem tudni mi fog tortenni.

Szinten a Sportmediaset szerint a Bayern 7m fix + 2m bonusz, azaz osszesen 9m euros ajanlatot tett Thuramnak, az majdnem a duplaja az Inter ajanlatanak, ezzel pedig nem tudunk versenyezni.

Gazzetta szerint a Cremonese januarban visszakuldi Radut az Interbe, felbontjak a kolcsonszerzodest, es nem szamitanak ra.
Igy Esposito utan, ujabb Inter jatekost rughat ki a csapata, es kuldhet vissza az Interbe.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.11.22. 16:50
Gazzetta szerint a Cremonese januarban visszakuldi Radut az Interbe, felbontjak a kolcsonszerzodest, es nem szamitanak ra.
Igy Esposito utan, ujabb Inter jatekost rughat ki a csapata, es kuldhet vissza az Interbe.
Idegenben még játszunk majd a Bologna-val. Szóval értem miért küldk vissza. :D ;)
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Cupi írta: 2022.11.22. 18:08
interfan írta: 2022.11.22. 16:50
Gazzetta szerint a Cremonese januarban visszakuldi Radut az Interbe, felbontjak a kolcsonszerzodest, es nem szamitanak ra.
Igy Esposito utan, ujabb Inter jatekost rughat ki a csapata, es kuldhet vissza az Interbe.
Idegenben még játszunk majd a Bologna-val. Szóval értem miért küldk vissza. :D ;)
Már sokadig játékosunkat zavarják vissza kölcsönből, kíváncsi vagyok, mi megy rosszul a csapatnál ebből a szempontból, mentálisan sok gyenge ember fordul meg nálunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Di Marzio es a Sky szerint Inzaghi ragaszkodik Correahoz, valamint Correa sem akar tavozni.
Szinte lehetetlen Correat eladni, mivel nincs komoly erdeklodes, kolcsonbe pedig Inzaghi nem engedi, es Correa sem akar menni a jo fizetese miatt sem.

Romano is megerositi, meg nincs megegyezes Skriniarral.
Viszont kiemeli Marotta nyilatkozatat, miszerint "optimista" az ugyet illetoen.

Biasin is megerositi, jelenleg nincs megegyezes Skriniarral, meg kell talalni a megfelelo gazdasagi adatokat.
Karacsonyig vagy lezarjuk, vagy januarban tavozhat.

Racing elnoke elmondta, jo a kapcsolat az Interrel Milito miatt.
Viszont Alcaraz ara 18m, es mar visszautasitott egy 15m Porto ajanlatot.
Lapok kiemelik, az Inter nem tud fizetni, nem kolthet, ahogy Marotta is megerositette, csakis kolcson + sima opcios ajanlat lehet, amire csekely az esely, hogy a Racing elfogadna.
Tegnap a jatekos ugynoke elmondta, nincs ajanlat az Inter vagy a Milan reszerol, pedig alma lenne Milanoba jatszani valamelyik csapatba, de elorehalaodott targyalasokat folytatnak Angol es Portugal csapatokkal, akik fizetnenek is erte.

CR kozben ingyen igazolhato, nincs csapata.
Newcastle, Real, Chelsea, Bayern 1. sorban erte.
Inter Miami, Napoli, Roma, Sporting 2.sorban erte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.11.23. 11:18-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.11.23. 07:18 Romano is megerositi, meg nincs megegyezes Skriniarral.
Viszont kiemeli Marotta nyilatkozatat, miszerint "optimista" az ugyet illetoen.

Biasin is megerositi, jelenleg nincs megegyezes Skriniarral, meg kell talalni a megfelelo gazdasagi adatokat.
Karacsonyig vagy lezarjuk, vagy januarban tavozhat.
Gyanús amúgy, hogy Marotta 3 hete azt mondta, november 13-ig el kell dőljön Skriniar sorsa akár így, akár úgy.
Tegnap meg már ki is kerülte az újabb újságírói kérdést ezügyben...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... iar-910595

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ndo-908929
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

PellerG írta: 2022.11.23. 09:43
interfan írta: 2022.11.23. 07:18 Romano is megerositi, meg nincs megegyezes Skriniarral.
Viszont kiemeli Marotta nyilatkozatat, miszerint "optimista" az ugyet illetoen.

Biasin is megerositi, jelenleg nincs megegyezes Skriniarral, meg kell talalni a megfelelo gazdasagi adatokat.
Karacsonyig vagy lezarjuk, vagy januarban tavozhat.
Gyanús amúgy, hogy Marotta 3 hete azt mondta, november 13-ig el kell dőljön Skriniar sorsa akár így, akár úgy.
Tegnap meg már ki is kerülte az újabb újságírói kérdést ezügyben...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... iar-910595

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ndo-908929
1000%ig biztos vagyok abban, hogy lelép innen....csak direkt nem tájékoztatják róla a drukkereket, mert a végén még kifütyülnék a francba!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.11.23. 11:08
PellerG írta: 2022.11.23. 09:43
interfan írta: 2022.11.23. 07:18 Romano is megerositi, meg nincs megegyezes Skriniarral.
Viszont kiemeli Marotta nyilatkozatat, miszerint "optimista" az ugyet illetoen.

Biasin is megerositi, jelenleg nincs megegyezes Skriniarral, meg kell talalni a megfelelo gazdasagi adatokat.
Karacsonyig vagy lezarjuk, vagy januarban tavozhat.
Gyanús amúgy, hogy Marotta 3 hete azt mondta, november 13-ig el kell dőljön Skriniar sorsa akár így, akár úgy.
Tegnap meg már ki is kerülte az újabb újságírói kérdést ezügyben...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... iar-910595

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ndo-908929
1000%ig biztos vagyok abban, hogy lelép innen....csak direkt nem tájékoztatják róla a drukkereket, mert a végén még kifütyülnék a francba!
Amit muveltunk szerencsetlennel a nyaron teljesen megertenem ha menne.

Ettol fuggetlenul en tovabbra is tartom, maradni fog.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barzaghi es a Sportmediaset szerint felmerulhet egy penz + Ziyech = Dumfries uzlet a Chelseavel.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.11.23. 12:44 Barzaghi es a Sportmediaset szerint felmerulhet egy penz + Ziyech = Dumfries uzlet a Chelseavel.
A mai teljesítménye alapján biztosan nem kéne! Olyan játékos érzetét kelti mint akinek megvan a zsíros szerződés a többi nem számít!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb lap is a WB helyzettel foglalkozik.
Egyes lapok mar biztosra veszik Dumfries tavozasat legkesobb nyaron, de telre is komoly az eselye.
Abban talan az osszes egyetert, erosen benne van a tavozasa, ha a Chelsea valoban akarja.
Bellanovat nagyon ugynezki nem vesszuk meg vegleg, es nem elunk a sima opcionkal.
Darmian valoszinu marad, de vele meg targyalni kell a hosszabbitasrol, mivel alacsonyabb fizetest adnak csak neki.
Gosens pedig most januarban tavozik.

Egyetlen WB posztja biztos es fix, az Dimarco.
O ra epitunk, es benne latjuk az uj "leadert" a szelen.
(Egy esetben nem biztos a helye, ha jon egy top csapat es letesz egy komoly osszeget az asztalra. :D )
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Lehet, hogy írtátok már Ti is, de azt olvastam, hogy Espositot visszaküldik az Anderlechtől.
Tavaly Basel meccsek összefoglalójait néztem és baromi ügyesnek tűnt. A fegyelmi problémák nem hangzanak túl jól, de hátha itt rendbe tudnák tenni fejben. Jelenlegi csatárkrízis közepén én megtartanám tavaszra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is megerositi, Skriniar lemondta a hosszabbitasi targyalasokat az Interrel, es Dubaiba utazott nyaralni.
Corriere, Sky, Sportmediaset, Di Marzio, Romano, Biasin utan, most mar a Gazzetta is azt irja, komolyan aggodnak az Internel hogy megsem sikerul a hosszabbitas.

Dumfries ara 40m, aki ennyit fizet viheti januarban is.
Korabban 30-35m-ra tartottuk, de egy jo VB szereplesben bizva emelnek az arat 40m-ra.

Ujra kiemelik tobb helyen, az Inter nem teljesitette a +60m mercato merleget (jelenleg +15m), ezert el kell adni jatekosokat.
Ezt Zhang is bejelentette, hogy azert mert nyaron maradt mindenki, nem azt jelenti, hogy most is fog, valamint barki tavozhat akiert megfelelo ajanlat erkezik.

TS szerint felmerult nyarra ingyen Djidji neve, de rajtunk kivul erdeklodik az Anderlecht es a Bristol is.

Radu es Espositot visszakuldik a csapatok ahol kolcson voltak.
Empoli erdeklodik, de sem fizetni, sem kotelezo opciot nem akarnak sem Esposito, sem Radu kapcsan.
Igy sajnos csak ujabb ingyen kolcson lesz belole.
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.11.24. 09:51 Gazzetta is megerositi, Skriniar lemondta a hosszabbitasi targyalasokat az Interrel, es Dubaiba utazott nyaralni.
Corriere, Sky, Sportmediaset, Di Marzio, Romano, Biasin utan, most mar a Gazzetta is azt irja, komolyan aggodnak az Internel hogy megsem sikerul a hosszabbitas.

Dumfries ara 40m, aki ennyit fizet viheti januarban is.
Korabban 30-35m-ra tartottuk, de egy jo VB szereplesben bizva emelnek az arat 40m-ra.

Ujra kiemelik tobb helyen, az Inter nem teljesitette a +60m mercato merleget (jelenleg +15m), ezert el kell adni jatekosokat.
Ezt Zhang is bejelentette, hogy azert mert nyaron maradt mindenki, nem azt jelenti, hogy most is fog, valamint barki tavozhat akiert megfelelo ajanlat erkezik.

TS szerint felmerult nyarra ingyen Djidji neve, de rajtunk kivul erdeklodik az Anderlecht es a Bristol is.

Radu es Espositot visszakuldik a csapatok ahol kolcson voltak.
Empoli erdeklodik, de sem fizetni, sem kotelezo opciot nem akarnak sem Esposito, sem Radu kapcsan.
Igy sajnos csak ujabb ingyen kolcson lesz belole.
Valami jó hír nincs véletlenül?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.11.24. 11:40
interfan írta: 2022.11.24. 09:51 Gazzetta is megerositi, Skriniar lemondta a hosszabbitasi targyalasokat az Interrel, es Dubaiba utazott nyaralni.
Corriere, Sky, Sportmediaset, Di Marzio, Romano, Biasin utan, most mar a Gazzetta is azt irja, komolyan aggodnak az Internel hogy megsem sikerul a hosszabbitas.

Dumfries ara 40m, aki ennyit fizet viheti januarban is.
Korabban 30-35m-ra tartottuk, de egy jo VB szereplesben bizva emelnek az arat 40m-ra.

Ujra kiemelik tobb helyen, az Inter nem teljesitette a +60m mercato merleget (jelenleg +15m), ezert el kell adni jatekosokat.
Ezt Zhang is bejelentette, hogy azert mert nyaron maradt mindenki, nem azt jelenti, hogy most is fog, valamint barki tavozhat akiert megfelelo ajanlat erkezik.

TS szerint felmerult nyarra ingyen Djidji neve, de rajtunk kivul erdeklodik az Anderlecht es a Bristol is.

Radu es Espositot visszakuldik a csapatok ahol kolcson voltak.
Empoli erdeklodik, de sem fizetni, sem kotelezo opciot nem akarnak sem Esposito, sem Radu kapcsan.
Igy sajnos csak ujabb ingyen kolcson lesz belole.
Valami jó hír nincs véletlenül?
Dede. :D

Dzekoval hosszabbitani akarunk.

Correara epit es szamit Inzaghi, de erdeklodes sincs erte, ezert nem all fenn annak a tragedianak a veszelye, hogy tavozna.

Valamint szinten jo hir, hogy Skriniar Dubaiba nyaral, es jo helyen van.

A legjobb meg hatra van.
Inzaghi es Acerbi egyutt a felesegekkel a Maldiv szigeteken nyaralnak.

:D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.11.24. 11:43
A legjobb meg hatra van.
Inzaghi es Acerbi egyutt a felesegekkel a Maldiv szigeteken nyaralnak.

:D
Szerintem most beszélik meg, hogy Stefan Radu-t kellene hozni Skriniar helyett. :D ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.11.24. 11:51
interfan írta: 2022.11.24. 11:43
A legjobb meg hatra van.
Inzaghi es Acerbi egyutt a felesegekkel a Maldiv szigeteken nyaralnak.

:D
Szerintem most beszélik meg, hogy Stefan Radu-t kellene hozni Skriniar helyett. :D ;)
Oriasi. :D :D
Jo helyen vannak a taktikai es mercatos megbeszelesre, ez az igazi "orok baratsag".

Mondjuk lehet megprobaljak Caicedot is, hatha 1 ev alatt mar sikerult "utolernie magat".

En meg azert egy Marusicot is alairnek, ha Dumfries megy januarban. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Amennyiben Dumfriesert megjon a 30-40m euros ajanlat, akkor tavozik, helyere felmerult Singo, valamint Emerson neve is.
Kerdes melyiket kapnank meg olcsobban, mivel a 30-40m osszeg csak egy kis reszet fektehetjuk be.

Skriniar kapcsan pedig felmerult a PSG-n kivul a Chelsea is akik ajanlatot tehetnek a jatekosnak.

Amennyiben Skriniat tavozna januarban, a lejaro szerzodese miatt maximum 15-20m eurot kaphatnank erte.

Ha tavozik Skriniar es Dumfries, akkor 10m euros ajanlatot tehetunk Thuramot januarban.
Viszont a jelenlegi hirek szerint nem akarja elhagyni Nemetorszagot, es a Bayern ajanlatat fogadna e nyartol.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.11.24. 11:55
Cupi írta: 2022.11.24. 11:51
interfan írta: 2022.11.24. 11:43
A legjobb meg hatra van.
Inzaghi es Acerbi egyutt a felesegekkel a Maldiv szigeteken nyaralnak.

:D
Szerintem most beszélik meg, hogy Stefan Radu-t kellene hozni Skriniar helyett. :D ;)
Oriasi. :D :D
Jo helyen vannak a taktikai es mercatos megbeszelesre, ez az igazi "orok baratsag".

Mondjuk lehet megprobaljak Caicedot is, hatha 1 ev alatt mar sikerult "utolernie magat".

En meg azert egy Marusicot is alairnek, ha Dumfries megy januarban. :D
Szerencsére ő és Lazzari is hosszabbítottak a Lazioval a hónapban, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.
Viszont Singo életképes ötlet lehet Dumfries után, 22 lesz még csak, kimondottan JWB poszt nyáron lejáró szerződéssel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.11.25. 09:39
interfan írta: 2022.11.24. 11:55
Cupi írta: 2022.11.24. 11:51

Szerintem most beszélik meg, hogy Stefan Radu-t kellene hozni Skriniar helyett. :D ;)
Oriasi. :D :D
Jo helyen vannak a taktikai es mercatos megbeszelesre, ez az igazi "orok baratsag".

Mondjuk lehet megprobaljak Caicedot is, hatha 1 ev alatt mar sikerult "utolernie magat".

En meg azert egy Marusicot is alairnek, ha Dumfries megy januarban. :D
Szerencsére ő és Lazzari is hosszabbítottak a Lazioval a hónapban, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.
Viszont Singo életképes ötlet lehet Dumfries után, 22 lesz még csak, kimondottan JWB poszt nyáron lejáró szerződéssel.
Kar erte, pedig mar ugy beeltem magam, hogy az Inzaghi-Acerbi paros a kozos nyaraloson megbeszelik Marusicot. :D

Singo szerzodese en ugy latom 2024-ben jar le.
Egyebkent mivel 1,5 even belul lejar, piaci erteke is "csak" 15m, ezert 10m korul mozdithato lehet o.

Ha Dumfriesert valoban erkezik 30-40m ajanlat, akkor teljesen realis forgatokonyv ez januarban:

Dumfries OUT 30-40m
Singo IN 10-15m
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Angol es Olasz forrasok szerint a Tottenham tovabbra is erdkelodik Bastoniert.
A jatekos tovabbra sem akar tavozni.
Az Inter pedig egy megfelelo ajanlat kb 60m euro eseten adna el, ez alatt nem.

Dumfries eladasa eseten az uzlet reszekent felmerulhet Emerson Royal.
Viszont a Spurs 25m-ra tartja, amit mi sokalunk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A nyáron Skriniar pótlása kapcsán felmerült Chalobával 2028-ig hosszabbított a Chelsea.

https://www.tuttomercatoweb.com/calcio- ... 29-1760886
Válasz küldése