Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.10.12. 18:31 Wijnaldum már rinnyál,hogy nem erre számított.
Nem erre számított :D De amikor aláírta az évi 10-12 milliós szerződést meg felmarkolta az aláírási pénzt akkor gondolom nem rinyált. :D ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.10.12. 19:11
Festa írta: 2021.10.12. 18:31 Wijnaldum már rinnyál,hogy nem erre számított.
Nem erre számított :D De amikor aláírta az évi 10-12 milliós szerződést meg felmarkolta az aláírási pénzt akkor gondolom nem rinyált. :D ;)
Ez igaz.Nagy a pofája.Padról nézi a Psg meccseit és halomra keresi magát és még játszani is szeretne.
Ezeknek semmi nem elég :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.12. 11:52
interfan írta: 2021.10.12. 08:50
Don Vittorio írta: 2021.10.12. 08:46 Aki saját akaratából egy Newcastle miatt elhagyja az Intert azért én nem fogok könnycseppeket ejteni :wave:
Sajnos a mai vilagban csakis a penz szamit...

Masik meg a jovokep, latjuk milyen felfoghatatlan lehetosegek es penz van a Newcastle mogott.
Szepen lassan majd mindenki odaakar menni, mint ez van es volt a PSG es City kapcsan.
Ma mar nagyon nem Barca es Realba akar jatszani mindenki, sokkal inkabb PSG, City.
Na meg meg ott a Chelsea, Pool, MU, Bayern.
Nagyon de nagyon atalakult par ev alatt a futball elitje.

A mi jovokepunk pedig a teljes bizonytalansagot mutatja.
Imadkozunk egy magan befektetoi csoportert ami a Milannal is van.
Én nem gondolom ezt. Hiába lesz ott sok pénz az még nem jelent semmit. PSG és a City hányszor nyert BL-t mióta gazdagok? Newcastle se fog többször. ;) PL-t megnyerni meg nem egyszerű, nem elég hozzá az van pénzed és összevásárolsz mindenkit....PSG-nek ez a posvány francia ligában sem sikerült tavaly pl....

Szóval azt megértem a nagyon pénzéhes játékosok a pénz miatt oda mennek majd de a trófeák miatt tuti nem mert azt nem veheted meg.....Erős túlzás, hogy mindenki oda akar majd menni.

Azzal persze teljesen egyetértek a mi jövőképünk jelenleg csupa bizonytalanság. Hiszek benne megoldódik a helyzet és jövő nyáron jobb lesz minden pénzügyi téren de azt nem tagadhatjuk jelenleg sok az ismeretlen az egyenletben.
Pedig sajnos vagy sem, de igy van.
Mar nagyon nem a Real es a Barca a futball elit teteje.
Elmult evekben ezekhez a csapatokhoz kozel sem olyan nevek mentek mint regebben.
(Barca konkretan romokban van most is)
Teljesen athelyezodott a hangsuly a PSG, City es meg ahogy irtam Chelsea, esetleg Bayern, MU, Poolra.
A jatekosok ezekbe a csapatokba akarnak menni, mert ezen csapatokba jatszanak a vilag legjobbjai.
Kilehet emelni 1-1peldat, lasd nem sikerult a PSG-nek tavaly, de errol nem a tulajdonos, hanem a szakmai munkaert felelos edzo tehet.
Es ugy az elotte levo 8 evbol 7x ok voltak a bajnokok.
Ha mar "posvany" Francia bajnoksag, a Seria a golkiralya, az Intert a hatan vivo, Seria A-ban kiemelkedo Icardi meg ahogy van befurdott a "posvany" Francia bajnoksagban, es nem hogy kiemelkedni nem tud, csoda ha egy atlagot hoz.
De azert erdmes arra is ranezni hol voltak korabban ezek a klubok, es miket ertek el, es milyen minosegu jatekosaik voltak.
Es ha mar BL...
Szinten akarhonnan nezem, a felsorolt csapatok a legnagyobb eselyesek minden egyes evben a BL gyozelemre.
Elmult 3 szezon ezt be is bizonyitotta, mennyire athelyezodott a futball elit ezekre a csapatokra.
Pool-Spurs, Bayern-PSG, Chelsea-City.
Trofeakat szinten ezek a csapatok gyujtik be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.10.13. 07:32-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.10.12. 18:31 Amúgy ha Arab kézbe kerülnénk akkor nekem az első kívánságom az lenne,hogy hozzuk vissza Hakimit szerintem nem érzi annyira jól magár Párizsban.Wijnaldum már rinnyál,hogy nem erre számított.

Szerintem van akkora poén megvenni egy Intert mint a Newcastleto plán ha ez egy sejknek csak hobbi lenne. ;)
Nekik ez nagyon nem "hobbi".
Nekik a futball es ugy eleve a sport egy eszkoz, egy sokkal komolyabb es nagyobb cel eleresehez.
Gazdasagi, penzugyi, es turisztikai kozpontot akarnak csinalni a sajat kozponti varosukbol, a sport altal adott reklam, promocia es nezettseg altal.
Ez tokeletesen sikerult is Dubai es Doha eseteben, de meg Abu Dhabi eseteben is.
Olyan fejletseg van ott mint sehol mashol a vilagon.
Nem veletlenul lett a vilag egyik legnepszerubb uticelja, es penzugyi gazdasagi kozpontja ezen varosok.

Szaudi uralkodo is felszallt erre a vonatra, a korabban itt is szereplo "Vision 2030" projektje miatt, amivel az orszagat es varosait akarja olyan szintre felvinni, mint tette azt Qatar Dohaval, es tette azt az Emirsegek Dubaial es AbuDhabival.
Szaud Arabia egyebkent nem csak a focival, hanem pl az auto es motorsportal is reklamozza magat, es meg rengeteg sportal.
- Lasd Forma 1, Dakar Rali.
- De a bokszvilagbajnoki meccsek is, Amir Khan is ott bokszolt, de a Joshua-Ruiz meccs is ott volt.
Na meg a nehezsulyu bokszvilag jelenlegi legnagyobb alakjat es vitathatalan bajnokat Tyson Fury kovetkezo meccset is odaakarjak vinni.
- Amerikai szorakoztato iparagak, WWE is rendez ott esemenyt.
- Elit es uri sportok mint Golf es Snooker torna
- Tenisz torna
- Valamint Olasz es Spanyol Szuperkupa

Es ez csak egy gyors gyujtes volt, biztosan sok minden meg ki is maradt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.13. 06:52
Ha mar "posvany" Francia bajnoksag, a Seria a golkiralya, az Intert a hatan vivo, Seria A-ban kiemelkedo Icardi meg ahogy van befurdott a "posvany" Francia bajnoksagban, es nem hogy kiemelkedni nem tud, csoda ha egy atlagot hoz.
De azert erdmes arra is ranezni hol voltak korabban ezek a klubok, es miket ertek el, es milyen minosegu jatekosaik voltak.
Es ha mar BL...
Szinten akarhonnan nezem, a felsorolt csapatok a legnagyobb eselyesek minden egyes evben a BL gyozelemre.
Elmult 3 szezon ezt be is bizonyitotta, mennyire athelyezodott a futball elit ezekre a csapatokra.
Pool-Spurs, Bayern-PSG, Chelsea-City.
Trofeakat szinten ezek a csapatok gyujtik be.
Ha a francia ligát az olasz elé helyezett csak azért mert a kis Wanda nem boldogult akkor nincs miről beszélnünk. :D Tartom a francia liga egy vicc. Nagyon nagy tett azzal a kerettel ami a PSG-nek van onnan kiemelkednie....negyede ennyi pénzből is bajnok esélyesek lennének....
Bayern meg rossz példa mert ott teljesen más elven működik minden. Ott nem egy általam is írt pénz nem számít arabok a tulajok. Én a kö gazdag arab csapatokról beszéltem. BL-t egyik sem nyert....pedig már vagy 10 éve az a céljuk. Tehát arra céloztam a pénz nagyon nem minden.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.13. 11:20
interfan írta: 2021.10.13. 06:52
Ha mar "posvany" Francia bajnoksag, a Seria a golkiralya, az Intert a hatan vivo, Seria A-ban kiemelkedo Icardi meg ahogy van befurdott a "posvany" Francia bajnoksagban, es nem hogy kiemelkedni nem tud, csoda ha egy atlagot hoz.
De azert erdmes arra is ranezni hol voltak korabban ezek a klubok, es miket ertek el, es milyen minosegu jatekosaik voltak.
Es ha mar BL...
Szinten akarhonnan nezem, a felsorolt csapatok a legnagyobb eselyesek minden egyes evben a BL gyozelemre.
Elmult 3 szezon ezt be is bizonyitotta, mennyire athelyezodott a futball elit ezekre a csapatokra.
Pool-Spurs, Bayern-PSG, Chelsea-City.
Trofeakat szinten ezek a csapatok gyujtik be.
Ha a francia ligát az olasz elé helyezett csak azért mert a kis Wanda nem boldogult akkor nincs miről beszélnünk. :D Tartom a francia liga egy vicc. Nagyon nagy tett azzal a kerettel ami a PSG-nek van onnan kiemelkednie....negyede ennyi pénzből is bajnok esélyesek lennének....
Bayern meg rossz példa mert ott teljesen más elven működik minden. Ott nem egy általam is írt pénz nem számít arabok a tulajok. Én a kö gazdag arab csapatokról beszéltem. BL-t egyik sem nyert....pedig már vagy 10 éve az a céljuk. Tehát arra céloztam a pénz nagyon nem minden.
Ha mar nincs mirol beszelni, akkor legalabb annyira rossz a pelda, hogy 9-bol 2x nem sikerult, mikozbe 9-bol 7x sikerult.
Es ismetlem, egy csapat sikertelensege nem a tulajdonos hibaja ha o minden penzt es lehetoseget megad.
A csapatepites, jatek, taktika es minden az edzo dolga, tehat ez valahol Pochettino szegyene.
Mint ahogy az is az lesz, ha ezzel a kerettel nem nyer iden BL-t.

A kokazdag arab csapatok celja pedig nem a BL, hanem a fentebb emlitett sokkal nagyobb es fontosabb dolgok.
Ezert igazolnak le mindenkit, hogy rajuk figyeljen a vilag, es minel nagyobb reklammal eljussanak mindehova.
Lehet nem nyert 7-8 ev alatt BL-t, de egyeb eredmenyek kb hibatatlanok, es ha mar BL, mi 2010 elott mikor is jutottunk BL dontobe?
A valasz: 1972.
Ez 38 ev, nem pedig 8 vagy 10.
Pedig azert Moratti is nem keves szaz milliot elkoltott, es meg a bajnoki cim sem sikerult 89 utan joideig, pedig anno az Interbe szerepeltek a vilag szinte legjobbjai.

Errol ismetlem nem a tulajdonos tehet, ha o megad minden a csapatnak.
Sportszakmai vezetes a sportszakmai vezetok dolga, a palyan mutatott jatek es eredmenyek pedig az edzoe.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2021.10.13. 11:20 Én a kö gazdag arab csapatokról beszéltem. BL-t egyik sem nyert....
Én úgy látom, ez már csak idő kérdése...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem kellett sokat varni az elso Icardis pletykara.

Republica szerint Icardi visszaterese Olaszorszagba egyre nagyobb az esely.
A Wandaval valo valoszinu szakitas miatt nem akar messze lenni a lanyaitol, akik Milanoba visszakoltoznek Wandaval egyutt.
PSG tovabbra sem epit ra, es akar egy kolcsonadas is kepbe kerulhet a telen.
Republica kiemeli, foleg az Inter es a Juve johet leginkabb szoba.
A Juvenal egyaltalan nem tudtak potolni CR-t, es uj csatarra van szukseg a telen.
Az Internel pedig a mai napig sokkakal jo baratsagot apol Icardi, koztuk Martinezzel a mai napig jo baratok.
Kiemeli a Republica, az Internek kell egy csatar mivel Dzeko lassan 36 eves.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.17. 19:15 Nem kellett sokat varni az elso Icardis pletykara.

Republica szerint Icardi visszaterese Olaszorszagba egyre nagyobb az esely.
A Wandaval valo valoszinu szakitas miatt nem akar messze lenni a lanyaitol, akik Milanoba visszakoltoznek Wandaval egyutt.
PSG tovabbra sem epit ra, es akar egy kolcsonadas is kepbe kerulhet a telen.
Republica kiemeli, foleg az Inter es a Juve johet leginkabb szoba.
A Juvenal egyaltalan nem tudtak potolni CR-t, es uj csatarra van szukseg a telen.
Az Internel pedig a mai napig sokkakal jo baratsagot apol Icardi, koztuk Martinezzel a mai napig jo baratok.
Kiemeli a Republica, az Internek kell egy csatar mivel Dzeko lassan 36 eves.
Lehet megköveznek most, de kell ő most nekünk mint egy falat kenyér! Mint játékos és nem mint ember!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.17. 19:53
interfan írta: 2021.10.17. 19:15 Nem kellett sokat varni az elso Icardis pletykara.

Republica szerint Icardi visszaterese Olaszorszagba egyre nagyobb az esely.
A Wandaval valo valoszinu szakitas miatt nem akar messze lenni a lanyaitol, akik Milanoba visszakoltoznek Wandaval egyutt.
PSG tovabbra sem epit ra, es akar egy kolcsonadas is kepbe kerulhet a telen.
Republica kiemeli, foleg az Inter es a Juve johet leginkabb szoba.
A Juvenal egyaltalan nem tudtak potolni CR-t, es uj csatarra van szukseg a telen.
Az Internel pedig a mai napig sokkakal jo baratsagot apol Icardi, koztuk Martinezzel a mai napig jo baratok.
Kiemeli a Republica, az Internek kell egy csatar mivel Dzeko lassan 36 eves.
Lehet megköveznek most, de kell ő most nekünk mint egy falat kenyér! Mint játékos és nem mint ember!!!
Ezzel en is egyetertek, ahogy R9 irta a masik topicba, kolcson + sima opcioval johetne siman.
Emberileg egy katasztrofa, de erre boven-boven ratett draga Wanda is.
Viszont a tudasat lattuk a Seria A-ban, es a jelenleg elerheto csatarok kozul kimagasloan a legjobb minoseg o.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Amíg Marotta itt van, addig Icardi biztosan nem fog visszatérni. Hozzáteszem, teljesen jogosan, nem is értem, hogy merül fel a neve. A CN felgyújtaná kb. a székházat. Juve, Milan kettőst el tudom képzelni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.10.17. 20:08 Amíg Marotta itt van, addig Icardi biztosan nem fog visszatérni. Hozzáteszem, teljesen jogosan, nem is értem, hogy merül fel a neve. A CN felgyújtaná kb. a székházat. Juve, Milan kettőst el tudom képzelni.
Nainggolanra is ezt gondoltuk...
Aztan tavaly meg csak itt volt felevet, es most meg kapott is egy jo kis vegkielegitest tolunk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lehet tavaszra azért elgondolkodnak,fél évre kölcsön meggondolandó,bár én is rühellem,de a szükség törvényt bont.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.10.17. 20:13
Baggio85 írta: 2021.10.17. 20:08 Amíg Marotta itt van, addig Icardi biztosan nem fog visszatérni. Hozzáteszem, teljesen jogosan, nem is értem, hogy merül fel a neve. A CN felgyújtaná kb. a székházat. Juve, Milan kettőst el tudom képzelni.
Nainggolanra is ezt gondoltuk...
Aztan tavaly meg csak itt volt felevet, es most meg kapott is egy jo kis vegkielegitest tolunk.
Nem ugyanaz a kettő: Nainggolan végig az Inter játékosa volt; eladni képtelenség volt, így amikor lehetett kölcsönadtuk, még ha ez azt is jelentette, hogy néha egy-egy meccsen még a csapat tagja volt. Icardi viszont jelenleg (szerencsére) nem az Inter játékosa.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

en sem latok jobb megoldast, en adnam
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Sok hűhó semmiért, már béke van:

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 64/photo/1

De abban én is biztos vagyok, amíg Marotta itt van, számára nincs visszaút.
És ez így is van jól, Marotta képviseli az erkölcsi oldalt a vezetőségben.
Valami tartásunk legyen már basszus.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.18. 08:01 Sok hűhó semmiért, már béke van:

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 64/photo/1

De abban én is biztos vagyok, amíg Marotta itt van, számára nincs visszaút.
És ez így is van jól, Marotta képviseli az erkölcsi oldalt a vezetőségben.
Valami tartásunk legyen már basszus.
Nekem ez az erkolcsi dolog es tartas mar megbukott tavaly...
Sajnos, bar ne igy lenne.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nem szeretném ezt a csávót soha többet Inter mezben látni...inkább játszon Ranocchia centert :evil:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

brecsinho írta: 2021.10.18. 11:28 Nem szeretném ezt a csávót soha többet Inter mezben látni...inkább játszon Ranocchia centert :evil:
En sem.Emlekszem meg tavaly osszel amikor kikaptunk a milantol utana lajkolgatta a milan vagy valamelyik jatekosa posztjat amit a legyozesunk miatt raktak ki...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes egyebkent Brozovic helyzete, foleg a mostani Marotta nyilatkozat utan.

Tobben tobbfelet gondolunk rola, ez mar tobbszr megmutatkozott a forumon.
Na most ha ingyen elmegy, az biztos nem lesz egy jo dolog.
De...
Ha telen eladjuk 5m-ert, azzal sem vagyunk beljebb, ha egyaltalan elvinne valaki telen mikozben nyaron ingyen megkaphatja.
Valamint az sem biztos hogy egy jo dolog, ha elerakunk a 29 eves Brozovicnak egy + 4 eves szerzodest 6-7m-s fizuval.
(Persze ha Vidal felek megerdemlik, akkor o 100x inkabb)
De...
Ha rendezodik a hatterunk, es megjon a varva vart uj tulajdonos, akkor lehet tudnank ugy erositeni, hogy Brozovic nem biztos hogy fix kezdo lenne.
Szemelyiseget meg ismerjuk, nem biztos hogy nagyon turne a padot, es nem biztos hogy nekunk jo lenne 7m-s fizuval padoztatni.
Persze ott a masik oldalt, hogy ingyen elveszitjuk, es kit hozunk a helyere?

Tenyleg nehez ugy ez, de nagyon nehez...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.10.22. 08:45 Erdekes egyebkent Brozovic helyzete, foleg a mostani Marotta nyilatkozat utan.

Tobben tobbfelet gondolunk rola, ez mar tobbszr megmutatkozott a forumon.
Na most ha ingyen elmegy, az biztos nem lesz egy jo dolog.
De...
Ha telen eladjuk 5m-ert, azzal sem vagyunk beljebb, ha egyaltalan elvinne valaki telen mikozben nyaron ingyen megkaphatja.
Valamint az sem biztos hogy egy jo dolog, ha elerakunk a 29 eves Brozovicnak egy + 4 eves szerzodest 6-7m-s fizuval.
(Persze ha Vidal felek megerdemlik, akkor o 100x inkabb)
De...
Ha rendezodik a hatterunk, es megjon a varva vart uj tulajdonos, akkor lehet tudnank ugy erositeni, hogy Brozovic nem biztos hogy fix kezdo lenne.
Szemelyiseget meg ismerjuk, nem biztos hogy nagyon turne a padot, es nem biztos hogy nekunk jo lenne 7m-s fizuval padoztatni.
Persze ott a masik oldalt, hogy ingyen elveszitjuk, es kit hozunk a helyere?

Tenyleg nehez ugy ez, de nagyon nehez...
Ezt most igazából nem értem én hosszabbítanék vele és eladnám 2 év múlva 31 évesen még nem öreg és meg lehet kérni az árát is.
SMS-t meg nagyon kéne hozni amíg a Juve le nem nyúlja. Egy Barella Brozovic SMS hármasnál lenne dolga a pályamunkásoknak...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.10.22. 09:08
interfan írta: 2021.10.22. 08:45 Erdekes egyebkent Brozovic helyzete, foleg a mostani Marotta nyilatkozat utan.

Tobben tobbfelet gondolunk rola, ez mar tobbszr megmutatkozott a forumon.
Na most ha ingyen elmegy, az biztos nem lesz egy jo dolog.
De...
Ha telen eladjuk 5m-ert, azzal sem vagyunk beljebb, ha egyaltalan elvinne valaki telen mikozben nyaron ingyen megkaphatja.
Valamint az sem biztos hogy egy jo dolog, ha elerakunk a 29 eves Brozovicnak egy + 4 eves szerzodest 6-7m-s fizuval.
(Persze ha Vidal felek megerdemlik, akkor o 100x inkabb)
De...
Ha rendezodik a hatterunk, es megjon a varva vart uj tulajdonos, akkor lehet tudnank ugy erositeni, hogy Brozovic nem biztos hogy fix kezdo lenne.
Szemelyiseget meg ismerjuk, nem biztos hogy nagyon turne a padot, es nem biztos hogy nekunk jo lenne 7m-s fizuval padoztatni.
Persze ott a masik oldalt, hogy ingyen elveszitjuk, es kit hozunk a helyere?

Tenyleg nehez ugy ez, de nagyon nehez...
Ezt most igazából nem értem én hosszabbítanék vele és eladnám 2 év múlva 31 évesen még nem öreg és meg lehet kérni az árát is.
SMS-t meg nagyon kéne hozni amíg a Juve le nem nyúlja. Egy Barella Brozovic SMS hármasnál lenne dolga a pályamunkásoknak...
Csak itt jon a baj.
Eddig is amikor felmerult az eladasa, sosem volt nagyobb erdeklodes, Monaco, Sevilla volt 15-20m korul.

SMS-t jo leirni, de ehhez Bin Salmanek kellenek...
Sabatini pont tegnap nyilatkozta, hogy 4 eve megprobalta, es mar akkor Lotito 50m-t kert....

Erte meg egy magan befektetesi csoporttal sem lenne esely.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

INTER-1908 írta: 2021.10.22. 09:08
Ezt most igazából nem értem én hosszabbítanék vele és eladnám 2 év múlva 31 évesen még nem öreg és meg lehet kérni az árát is.
SMS-t meg nagyon kéne hozni amíg a Juve le nem nyúlja. Egy Barella Brozovic SMS hármasnál lenne dolga a pályamunkásoknak...
Azután, ahogy a hétvégén viselkedett? Ilyen köcsög patkányból nem kell több!!!
Amúgy sincs lóvé, úgyhogy ez kilőve...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.10.22. 09:21
Azután, ahogy a hétvégén viselkedett? Ilyen köcsög patkányból nem kell több!!!
Amúgy sincs lóvé, úgyhogy ez kilőve...
Most 0 euro, megjon Bin Salman es lesz 4 ezer milliard azaz 4 billiard euronk. :D :D

Viccet felreteve, ha erkezik uj tulajdonos, es az nem a vilag legnagyobb vagyonan ulo allam, akkor nem sok esely van ilyen jatekosokra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.22. 08:45 Erdekes egyebkent Brozovic helyzete, foleg a mostani Marotta nyilatkozat utan.

Tobben tobbfelet gondolunk rola, ez mar tobbszr megmutatkozott a forumon.
Na most ha ingyen elmegy, az biztos nem lesz egy jo dolog.
De...
Ha telen eladjuk 5m-ert, azzal sem vagyunk beljebb, ha egyaltalan elvinne valaki telen mikozben nyaron ingyen megkaphatja.
Valamint az sem biztos hogy egy jo dolog, ha elerakunk a 29 eves Brozovicnak egy + 4 eves szerzodest 6-7m-s fizuval.
(Persze ha Vidal felek megerdemlik, akkor o 100x inkabb)
De...
Ha rendezodik a hatterunk, es megjon a varva vart uj tulajdonos, akkor lehet tudnank ugy erositeni, hogy Brozovic nem biztos hogy fix kezdo lenne.
Szemelyiseget meg ismerjuk, nem biztos hogy nagyon turne a padot, es nem biztos hogy nekunk jo lenne 7m-s fizuval padoztatni.
Persze ott a masik oldalt, hogy ingyen elveszitjuk, es kit hozunk a helyere?

Tenyleg nehez ugy ez, de nagyon nehez...
Én hosszabbítanék vele és 2023 nyarán meg eladnám 10 körül. Annyit még 31 évesen simán ér és szerintem lenne aki azt leteszi érte ha nem esik vissza nagyon a teljesítménye. ;) Nagy kockézat most ingyen elengedni úgy, hogy nem tudjuk nyáron lesz a több pénzünk....ha nem akkor majd jön a helyére kölcsön vagy ingyen egy Kucka vagy valami hasonló szint pl és megszívtuk.... :?
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2021.10.22. 09:45
interfan írta: 2021.10.22. 08:45 Erdekes egyebkent Brozovic helyzete, foleg a mostani Marotta nyilatkozat utan.

Tobben tobbfelet gondolunk rola, ez mar tobbszr megmutatkozott a forumon.
Na most ha ingyen elmegy, az biztos nem lesz egy jo dolog.
De...
Ha telen eladjuk 5m-ert, azzal sem vagyunk beljebb, ha egyaltalan elvinne valaki telen mikozben nyaron ingyen megkaphatja.
Valamint az sem biztos hogy egy jo dolog, ha elerakunk a 29 eves Brozovicnak egy + 4 eves szerzodest 6-7m-s fizuval.
(Persze ha Vidal felek megerdemlik, akkor o 100x inkabb)
De...
Ha rendezodik a hatterunk, es megjon a varva vart uj tulajdonos, akkor lehet tudnank ugy erositeni, hogy Brozovic nem biztos hogy fix kezdo lenne.
Szemelyiseget meg ismerjuk, nem biztos hogy nagyon turne a padot, es nem biztos hogy nekunk jo lenne 7m-s fizuval padoztatni.
Persze ott a masik oldalt, hogy ingyen elveszitjuk, es kit hozunk a helyere?

Tenyleg nehez ugy ez, de nagyon nehez...
Én hosszabbítanék vele és 2023 nyarán meg eladnám 10 körül. Annyit még 31 évesen simán ér és szerintem lenne aki azt leteszi érte ha nem esik vissza nagyon a teljesítménye. ;) Nagy kockézat most ingyen elengedni úgy, hogy nem tudjuk nyáron lesz a több pénzünk....ha nem akkor majd jön a helyére kölcsön vagy ingyen egy Kucka vagy valami hasonló szint pl és megszívtuk.... :?
Ezt jól látjátok szerintem.
Marotta nem hülye, pontosan a fent leírt érvek miatt nincs még új Brozo szerződés.
A tulajdonosi helyzet bizonytalansága miatt azt gondolom, hogy nekünk szurkolóknak
az lenne a legjobb, ha hosszabbítana.
Elsősorban a valós veszély miatt (ahogy írtátok is), hogy rövidtávon senkit nem igazolunk a helyére.
Másrészt ne felejtsük, hogy a három belső posztra jelenleg két tuti emberünk van csak, Barella és Brozovic.
Azaz legalább két jó ember (de inkább 3) kell ahhoz, hogy Brozo padra szoruljon.

Szóval remélem meg tudnak állapodni. Állítólag Brozo azért alapvetően maradni akar.

Én azt gondolom, hogy Brozo még hasznos lehet pár évig. Mentálisan szerintem rendben lesz: aki harcos volt, az az is marad.
Majd az új tulaj lenyeli a veszteséget, ha Brozovic fizikálisan idő előtt "leépül" (ugye a magas fizetés miatt valóban nehéz
lenne eladni ebben az esetben).
Ha meg hosszabb távon mégsem férne be a csapatba, akkor az kisebb veszteség lesz, mint pl. A Gabigol / Kondogbia / J.Mario sor...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.22. 09:45 Én hosszabbítanék vele és 2023 nyarán meg eladnám 10 körül. Annyit még 31 évesen simán ér és szerintem lenne aki azt leteszi érte ha nem esik vissza nagyon a teljesítménye. ;) Nagy kockézat most ingyen elengedni úgy, hogy nem tudjuk nyáron lesz a több pénzünk....ha nem akkor majd jön a helyére kölcsön vagy ingyen egy Kucka vagy valami hasonló szint pl és megszívtuk.... :?
Egy jo oreg Kucka. :D
Tavaly telen Ausilio ment meg erte egy kort eletben kb utoljara. :D

Amugy a masik, az Oaktree fele 270m egy veges osszeg.
Ez a penz az, ami a kiadasainkat, koztuk a fizukat hivatott allni.
Na mivel ez egy veges osszeg, kerdes belefer e meg akar Brozovic hosszabbitasa.
Es kerdes ha nem, akkor o, vagy Barella, Martinez, Skriniar hosszabbitasa a prioritas.
Es akkor DeVrijt meg nem is emlitettuk...
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.10.22. 09:26
Most 0 euro, megjon Bin Salman es lesz 4 ezer milliard azaz 4 billiard euronk. :D :D
Asszem itt a fórumon is rögtön beindulna a Fantasy Football :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.10.22. 09:53
interfan írta: 2021.10.22. 09:26
Most 0 euro, megjon Bin Salman es lesz 4 ezer milliard azaz 4 billiard euronk. :D :D
Asszem itt a fórumon is rögtön beindulna a Fantasy Football :lol:
Arra szerintem varhatunk... :D
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Még ha a fontosságáról nem is mindenki ért egyet, szerintem már csak azért is meg kéne hosszabbítani a szerződését, mert így is túl sok ember kéne a középpályára, nem még ha ő menne. Következő szezonban ha maradna, akkor is kéne Barella és mellé egy kezdő szintű játékos, mert Calhanoglura nem látok nagyon esélyt, hogy beválik és szinte a teljes cserepadot is le kéne cserélni, mert ugye Vecino és Gag teljes csőd, Sensi egy vicc kategória már a sérüléseivel, Vidal még esetleg elmenne cserének, de ekkora fizetéssel elég nagy luxus lenne, csökkentésbe meg nem hiszem, hogy belemenne.

Szóval ha Brozo maradna, akkor is így nézne ki a helyzet, hogy Barella-Brozo-X a kezdő, a cserepad pedig, X-X-Calhanoglu, na ehhez nem hiányozna, ha a horvát helyett is nézni kéne még egy minőségi játékost, az már végképp nem férne bele a büdzsébe.

És akkor még ott van az a veszély is, hogy mondjuk valamelyik riválisunk lecsapna rá.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.22. 09:51

Amugy a masik, az Oaktree fele 270m egy veges osszeg.
Ez a penz az, ami a kiadasainkat, koztuk a fizukat hivatott allni.
Na mivel ez egy veges osszeg, kerdes belefer e meg akar Brozovic hosszabbitasa.
Es kerdes ha nem, akkor o, vagy Barella, Martinez, Skriniar hosszabbitasa a prioritas.
Es akkor DeVrijt meg nem is emlitettuk...
Igen a fizu keret is véges de ne felejtsd jövő nyáron elég sok fizu fel fog szabadulni. Kolarov, Vidal, Sanchez, Perisic tuti lépnek. Oké pótolni kell őket de nem olyan fizuval amik nekik voltak. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.10.22. 10:04 Még ha a fontosságáról nem is mindenki ért egyet, szerintem már csak azért is meg kéne hosszabbítani a szerződését, mert így is túl sok ember kéne a középpályára, nem még ha ő menne. Következő szezonban ha maradna, akkor is kéne Barella és mellé egy kezdő szintű játékos, mert Calhanoglura nem látok nagyon esélyt, hogy beválik és szinte a teljes cserepadot is le kéne cserélni, mert ugye Vecino és Gag teljes csőd, Sensi egy vicc kategória már a sérüléseivel, Vidal még esetleg elmenne cserének, de ekkora fizetéssel elég nagy luxus lenne, csökkentésbe meg nem hiszem, hogy belemenne.

Szóval ha Brozo maradna, akkor is így nézne ki a helyzet, hogy Barella-Brozo-X a kezdő, a cserepad pedig, X-X-Calhanoglu, na ehhez nem hiányozna, ha a horvát helyett is nézni kéne még egy minőségi játékost, az már végképp nem férne bele a büdzsébe.

És akkor még ott van az a veszély is, hogy mondjuk valamelyik riválisunk lecsapna rá.
Egyetertek azzal amit leirtal, sot ha igy marad akkor Calhanoglu a padra sem igazan kell majd...

Viszont nem tudjuk belefer e mindenkivel a hosszabbitas, es lehet ezert vannak Marotta szavai.
Sajnos a 270m egy veges osszeg, es ennek kell fedezni mindent a szezonban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.22. 10:06
interfan írta: 2021.10.22. 09:51

Amugy a masik, az Oaktree fele 270m egy veges osszeg.
Ez a penz az, ami a kiadasainkat, koztuk a fizukat hivatott allni.
Na mivel ez egy veges osszeg, kerdes belefer e meg akar Brozovic hosszabbitasa.
Es kerdes ha nem, akkor o, vagy Barella, Martinez, Skriniar hosszabbitasa a prioritas.
Es akkor DeVrijt meg nem is emlitettuk...
Igen a fizu keret is véges de ne felejtsd jövő nyáron elég sok fizu fel fog szabadulni. Kolarov, Vidal, Sanchez, Perisic tuti lépnek. Oké pótolni kell őket de nem olyan fizuval amik nekik voltak. ;)
Igen de az mar a 2022-23-as szezon koltsegvetese es kiadasa.
Addigra mar uj tulajdonosunk lesz, es nem hitelbol kell a mukodest biztositani.

Viszont ez a 270m a mostani szezonra van, ezekkel a jatekossokkal pedig most mennek a targyalasok, nem pedig jovore.
Ha elfogy ez a veges osszeg, akkor nem vagyunk azzal kisegitve mi lesz a kovetkezo szezonban.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Van de Beek mennyire lehet reális cél a teli mercaton? Van róla valami?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.22. 22:57 Van de Beek mennyire lehet reális cél a teli mercaton? Van róla valami?
Calciomercato.com irja le idonkent a nevet, komolyabb helyen nem irnak rola.

Ezt leszamitva mint mindenki mas eseten, ha ingyen kolcson + sima opcioval ideadjak akkor lehet csak eselyunk.

Nem igazan vannak pletykak, amikrol par hete irt a Gazzetta, Pedulla, Sky, DiMarzio kb azok tartjak magukat.
KP: Nandez kolcson + sima opcio
Csatar: Ha van eladasunk akkor Belotti, Lazacette, ha nincs es csak ingyen kolcson + sima opcio akkor Scamacca, Lucca, Jovic.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.23. 06:24
CsaSzi9294 írta: 2021.10.22. 22:57 Van de Beek mennyire lehet reális cél a teli mercaton? Van róla valami?
Calciomercato.com irja le idonkent a nevet, komolyabb helyen nem irnak rola.

Ezt leszamitva mint mindenki mas eseten, ha ingyen kolcson + sima opcioval ideadjak akkor lehet csak eselyunk.

Nem igazan vannak pletykak, amikrol par hete irt a Gazzetta, Pedulla, Sky, DiMarzio kb azok tartjak magukat.
KP: Nandez kolcson + sima opcio
Csatar: Ha van eladasunk akkor Belotti, Lazacette, ha nincs es csak ingyen kolcson + sima opcio akkor Scamacca, Lucca, Jovic.
Bízzunk a varázslóban. :)
Marotta papa valamit csak kiokoskodok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.23. 07:35 Bízzunk a varázslóban. :)
Marotta papa valamit csak kiokoskodok.
Csodat tenni senki nem kepes...
Penz nelkul meg nagyon nehez...

Jo kerdes sikerul e Radu es Satriano eladasa akikbol lehet egy minimalis penz.

De mondjuk nyaron is voltak ingyen vagy ingyen kolcson + sima opcios lehetosegek.
Lasd:
Maksimovic, Bakayoko, Torreira, Anguissa.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.23. 07:59
CsaSzi9294 írta: 2021.10.23. 07:35 Bízzunk a varázslóban. :)
Marotta papa valamit csak kiokoskodok.
Csodat tenni senki nem kepes...
Penz nelkul meg nagyon nehez...

Jo kerdes sikerul e Radu es Satriano eladasa akikbol lehet egy minimalis penz.

De mondjuk nyaron is voltak ingyen vagy ingyen kolcson + sima opcios lehetosegek.
Lasd:
Maksimovic, Bakayoko, Torreira, Anguissa.
Akkor még is lehet.
De én tudok még egyet: Dzeko
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Valamikor szó volt Lacazette esetleges kölcsönéről,vagy megvételéről,nos én őt szivesen látnám januártól kölcsönbe,persze ha az ágyusok engedik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.10.23. 10:51 Valamikor szó volt Lacazette esetleges kölcsönéről,vagy megvételéről,nos én őt szivesen látnám januártól kölcsönbe,persze ha az ágyusok engedik.
Nyaron lejar a szerzodese, ezert kolcson biztos hogy nem adjak.
De mivel nyaron lejar a szerzodese, ezert telen 10m korul mozdithato.

Jelolt is nalunk, viszont ehhez Radu es Satriano eladasa kellene, hogy legyen penzunk.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.22. 22:57 Van de Beek mennyire lehet reális cél a teli mercaton? Van róla valami?
Simán megoldaná a nyolcas posztot, remek kp.
Őt is jegelik az MU-ban, jó lenne megpróbálni kölcsönben elhozni.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Simeone Junior miért nincs még nálunk?? Egy Correa szintet másnaposan is hozna bármikor..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nerazzurri írta: 2021.10.24. 19:05 Simeone Junior miért nincs még nálunk?? Egy Correa szintet másnaposan is hozna bármikor..
Pont a masik topicba volt rola szo, dehat valoban idetartozik, ezert idehozom.

Persze nem egy vilagmegvalto, de azert az elmult evek szamai sem annyira katasztrofak.

2020/21: 6 gol 2 golpassz
2019/20: 12 gol 4 golpassz
2018/19: 8 gol 4 golpassz
2017/18: 15 gol 4 golpassz
2016/17: 13 gol 2 golpassz

Iden meg 8 meccs 6 gol 3 gp.

Mondom nem egy csoda, sot...
De ingyen total elfert volna, a fizuja is semmi.
Amilyen helyzetben mi vagyunk, az ilyen lehetosegeket erdemes atgondolni.

Egyebkent Correa vs Simeone a csak Seria A meccseket nezve.

Correa:
128 meccs = 27 gol 15 golpassz

Simeone:
187 meccs = 56 gol 17 golpassz

31m vs 1,5m

Nem latok ekkora kulonbseget a ket jatekos kozott pl.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én biztos, hogy nem adnám meg neki a 6 mio. éves fizut.
Főleg, ha adj' Isten úton van már az új vezetés.
Hasznos ő most, de egy későbbi taktikai váltás esetén jól itt leszünk majd vele a brutál fizujával.

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 6116065285
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

PellerG írta: 2021.10.25. 08:19 Én biztos, hogy nem adnám meg neki a 6 mio. éves fizut.
Főleg, ha adj' Isten úton van már az új vezetés.
Hasznos ő most, de egy későbbi taktikai váltás esetén jól itt leszünk majd vele a brutál fizujával.

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 6116065285
Szerintem Calha, Vidal, Sanchez fizuja hamarabb fog gondot okozni, mint Brozoé, ha pedig lesz új tulaj, talán belefér és ha lesz is jobb a pozíciójában, elsőszámú csereként is hasznos lenne. Nem hiszem, h tulajdonosváltás esetén az ő pozícióját kellene elsőként megerősíteni (ott lennének a szélek, kapus poszt, csatár, és ebben a formációban a bkp is előtte)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint oriasi csalodas Dumfries teljesitmenye az Internel, ezert januarban uj WB utan szeretnek nezni.
Dumfries kapcsan felmerulhet a kolcsonadas, amennyiben sikerul uj jobb WB-t elhozni kolcson + sima opcioval.
Nandez tovabbra is az elsoszamu jelolt, kerdes a Cagliari igent mond e az ingyen kolcson + sima opciora.
Gazzetta szerint az alternativa a Sampbol Bereszynski, akit mar jopar eve Ausilio probalt kolcson + sima opcioval, a Samp most is nyitott lehet erre az uzletre.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.10.26. 08:14 Gazzetta szerint oriasi csalodas Dumfries teljesitmenye az Internel, ezert januarban uj WB utan szeretnek nezni.
Dumfries kapcsan felmerulhet a kolcsonadas, amennyiben sikerul uj jobb WB-t elhozni kolcson + sima opcioval.
Nandez tovabbra is az elsoszamu jelolt, kerdes a Cagliari igent mond e az ingyen kolcson + sima opciora.
Gazzetta szerint az alternativa a Sampbol Bereszynski, akit mar jopar eve Ausilio probalt kolcson + sima opcioval, a Samp most is nyitott lehet erre az uzletre.
Inkább várjunk nyárig, aztán menjünk rá az udinés Molinára.
Ugyanezt a WB posztot játssza, az argentin válogatottba is bekerült időközben.
Adná magát.

https://www.transfermarkt.de/nahuel-mol ... ler/424042
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.26. 08:52
interfan írta: 2021.10.26. 08:14 Gazzetta szerint oriasi csalodas Dumfries teljesitmenye az Internel, ezert januarban uj WB utan szeretnek nezni.
Dumfries kapcsan felmerulhet a kolcsonadas, amennyiben sikerul uj jobb WB-t elhozni kolcson + sima opcioval.
Nandez tovabbra is az elsoszamu jelolt, kerdes a Cagliari igent mond e az ingyen kolcson + sima opciora.
Gazzetta szerint az alternativa a Sampbol Bereszynski, akit mar jopar eve Ausilio probalt kolcson + sima opcioval, a Samp most is nyitott lehet erre az uzletre.
Inkább várjunk nyárig, aztán menjünk rá az udinés Molinára.
Ugyanezt a WB posztot játssza, az argentin válogatottba is bekerült időközben.
Adná magát.

https://www.transfermarkt.de/nahuel-mol ... ler/424042
Egyetertek, nyarra meg kell oldodnia a tulajdonosi kerdesnek, es nem ilyen kreten nevekkel kell majd dobalozzunk mint Bereszkyni vagy ki a tokom.

Molina egyebkent nem lenne rossz opcio, persze kerdes milyen lehet a hatter.
De ha a foldon maradunk, o nalam is egy jo megoldas lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

En azert egy dolgot oszinten remelek, hogy ezek az Ausilio fele low-cost nevek nem kerulnek elo, legyunk barmilyen szar helyzetben is.
Ez a Bereszynski is te jo eg...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Ne hozzunk már 20. Tucat wb-t jatszon Dambro nem is értem miért nem jatszatja Inzaghi 20-30 percet le tud hozni kezdőbe meg ott van perisic és darmian
Dumfries max kisebb csapatok ellen kell játszatni szokja a tempót...
Hakimi is kapott bőven kritikát az elején, futott mint a bolond csak védekezni nem tudott
Válasz küldése