Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Atosz írta: 2021.11.05. 09:36
internaZIOnaLe írta: 2021.11.05. 05:50 Az Inter egy 5 éves szerződést ajánlott a Red Bull Salzburg csatárának, Karim Adeyeminek, értesült róla a német Sport1. A játékos aláírásáért az olasz klubnak a Borussia Dortmund-al kell versenyeznie.

forrás:(sempreinter.com)
Fú, ez kurvajól hangzik, nagy potenciál rejlik a kissrácban!
Honnan akasztanánk lóvét érte, azt lehet tudni?
Ez reálisabbnak tűnik sajnos:

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 6355658752
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.05. 11:18 Ez reálisabbnak tűnik sajnos:

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... 6355658752
Na majd Haalandra lecsapunk ha megjonnek a Szaudiak. :D ;)
Talan nagy nehezen elfogadjuk.

Egyebkent komolyra forditva, az is hatalmas elorelepes lenne ha erkezne egy stabil hatter.
Ezaltal lenne eselyunk ujra 20-30 de akar 40m-s jatekosokra is.
Es akkor itt ilyen Vlahovic almokrol nem is beszeltem.

Hamarosan minden eldol, csakhat tovabbra sem latjuk hogy tolongananak az Interert.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ahogy arrol az elmult hetekben tobbszor volt szo, most mar hivatalos, Barella 2026-ig hosszabitott.
Uj szerzodese ertelmeben evente 5m + bonuszok fizetest kap.

A papirok mint Martinez eseteben is, regota megvannak.
Az Oktober 28-an lezajlott eves kozgyulesen hagyta jova az Oaktree vezetese mind Martinez, mind Barella hosszabbitasat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic helyzete a Sky, Gazzetta, Corriere, TS szerint is all.
Az Inter nem akar netto 4,5-5m-nal tobbet adni, ellenben Brozovic es apja minimum 7,5 + 1,5m-t ker.
Brozovic es apja a piacot vizsgaljak, es targyalasokat kezdemenyeznek a Newcastle, Spursel, es remelik a PSG es a Bayern is becsatlakozik a versenybe.
A cel a minel magasabb alairasi penz, es a minel magasabb lehetoleg netto 10m euro koruli fizetes 4-5 eves szerzodessel.

Gazzetta beszamol rola, DeVrij es Skriniar hosszabbitasat is jegeljuk most.
Ellenben Dimarco uj szerzodest kaphat.
A jelenlegi 0,4m helyett 1,5m fizetessel.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.11.06. 10:32 Brozovic helyzete a Sky, Gazzetta, Corriere, TS szerint is all.
Az Inter nem akar netto 4,5-5m-nal tobbet adni, ellenben Brozovic es apja minimum 7,5 + 1,5m-t ker.
Brozovic es apja a piacot vizsgaljak, es targyalasokat kezdemenyeznek a Newcastle, Spursel, es remelik a PSG es a Bayern is becsatlakozik a versenybe.
A cel a minel magasabb alairasi penz, es a minel magasabb lehetoleg netto 10m euro koruli fizetes 4-5 eves szerzodessel.

Gazzetta beszamol rola, DeVrij es Skriniar hosszabbitasat is jegeljuk most.
Ellenben Dimarco uj szerzodest kaphat.
A jelenlegi 0,4m helyett 1,5m fizetessel.
Ha nem rendeződik egy normális tulajjal a csapat helyzete, nagy érvágások lesznek a jövő nyáron is. Ebben az esetben szerintem Brozovicot, Skriniar valamint még DeVrijt se fogjuk Inter mezben látni jövő szezontól.
Megnyugtató viszont Barella új szerződése.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2021.11.06. 10:32 ...
Ellenben Dimarco uj szerzodest kaphat.
A jelenlegi 0,4m helyett 1,5m fizetessel.
Szerintem először bizonyítania kellene egy teljes szezonban, mielőtt egyáltalán fizu emelésről beszélünk nála, engem egyelőre messze nem győzött meg arról, hogy itt a helye (kiegészítő embernek talán jó lesz), plusz a jelenlegi állapotban talán nem az ő hosszabbításával/emelésével kellene foglalkozni, hanem a kulcsemberekével, akik elvesztése jelentősen befolyásolni fogja a jövőévi csapatépítést és teljesítményt.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

interfan írta: 2021.11.06. 10:32 Brozovic helyzete a Sky, Gazzetta, Corriere, TS szerint is all.
Az Inter nem akar netto 4,5-5m-nal tobbet adni, ellenben Brozovic es apja minimum 7,5 + 1,5m-t ker.
Brozovic es apja a piacot vizsgaljak, es targyalasokat kezdemenyeznek a Newcastle, Spursel, es remelik a PSG es a Bayern is becsatlakozik a versenybe.
A cel a minel magasabb alairasi penz, es a minel magasabb lehetoleg netto 10m euro koruli fizetes 4-5 eves szerzodessel.
Mint ember, nem szimpi nekem Brozo, de a pályán nyújtott teljesítményét elismerem. Ebből adódik nekem a következő kérdés, melyben kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Kit tartotok legalább olyan szintű (tudású, futó teljesítményű, szerelő, passzoló), max. annyira sérülékeny és max olyan idős játékosnak mint amilyen Brozo?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2021.11.06. 15:18
interfan írta: 2021.11.06. 10:32 ...
Ellenben Dimarco uj szerzodest kaphat.
A jelenlegi 0,4m helyett 1,5m fizetessel.
Szerintem először bizonyítania kellene egy teljes szezonban, mielőtt egyáltalán fizu emelésről beszélünk nála, engem egyelőre messze nem győzött meg arról, hogy itt a helye (kiegészítő embernek talán jó lesz), plusz a jelenlegi állapotban talán nem az ő hosszabbításával/emelésével kellene foglalkozni, hanem a kulcsemberekével, akik elvesztése jelentősen befolyásolni fogja a jövőévi csapatépítést és teljesítményt.
Egyebkent a hosszabbitastol fuggetlenul elvihetnek barmilyen alapembert.
Hakiminek is 2025-ig volt szerzodese, Lukakunak meg 2024-ig.
Ezek a hosszabbitasok inkabb bebiztositasok, hogy semmikeppen nem veszithetsunk el valakit aron alul.
Mert akinek csak 1 ev van a szerzodesebol, az nagyon konnyen tavozhat a piaci aron alul.
Na de ez csak egy zarojeles megjegyzes.

Jogos amit irsz, csakhat penzbol elunk, es penz beszel.
Dimarco kapcsan 1m lenne az emeles, ami brutto osszegbe is 1,85m.
Brozovic kapcsan meg van min 5m differencia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.11.06. 15:59-kor.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Brozo szerintem egy kicsit sokat ker azért bruttó 10m fizu nem kicsi igény főleg 4evre reális a 6-7 lenne maximum szerintem. Persze a helyében én is ezt csinálnám
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.11.06. 15:31 Brozo szerintem egy kicsit sokat ker azért bruttó 10m fizu nem kicsi igény főleg 4evre reális a 6-7 lenne maximum szerintem. Persze a helyében én is ezt csinálnám
Igen, sajnos erheto az allaspontja.
Valoszinu mar targyaltak nem egy csapattal, es ha tudja a Spurs, Newscastle megadna neki a bonuszokkal egyutt 10m-t, akkor veszitenivaloja nincsen.

Csak hat azert a klubnak nagyon nem mindegy, hogy evente 6,475m kiadast jelent Brozovic mint most, vagy evente 14-16m eurot...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2021.11.06. 15:20
interfan írta: 2021.11.06. 10:32 Brozovic helyzete a Sky, Gazzetta, Corriere, TS szerint is all.
Az Inter nem akar netto 4,5-5m-nal tobbet adni, ellenben Brozovic es apja minimum 7,5 + 1,5m-t ker.
Brozovic es apja a piacot vizsgaljak, es targyalasokat kezdemenyeznek a Newcastle, Spursel, es remelik a PSG es a Bayern is becsatlakozik a versenybe.
A cel a minel magasabb alairasi penz, es a minel magasabb lehetoleg netto 10m euro koruli fizetes 4-5 eves szerzodessel.
Mint ember, nem szimpi nekem Brozo, de a pályán nyújtott teljesítményét elismerem. Ebből adódik nekem a következő kérdés, melyben kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Kit tartotok legalább olyan szintű (tudású, futó teljesítményű, szerelő, passzoló), max. annyira sérülékeny és max olyan idős játékosnak mint amilyen Brozo?
Itt azert boven-boven lehetne sorolni nem hogy a Brozovic szintu, hanem a nala joval magasabb szinten levo jatekosokat.

Viszont a baj ott kezdodik, hogy ezek a jatekosok (ha csak nem jonnek a Szaudiak) nekunk elerhetetlenek.

Innentol kezdve pedig Brozovic ingyen elvesztese nagyon fajdalmas lenne.
Mert ha meg jon is egy magan befektetesi csoport, es lesz 50-100m igazolni eladasokon kivul, nekunk ezt tobb posztra kell elosztani a sok lyukat latva a csapatva, nem hogy meg az ingyen tavozo Brozovic potlasara.
Brozovic jelenleg az Inter huzoneve, barcsak ott jarnak es olyan helyzetben lennenk, hogy az o lecserelese lenne a legnagyobb gond.
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Én ennyi pénzért nem marasztalnám Brozovicot. Egyrészt nevetséges neki a 10 milliós fizu, menjen akkor a PL-be harcolni majd a 4-ik helyekért, másrészt pedig ha ő ekkora lóvét kapna, akkor jogosan kilincselhetne a többi játékos is, hogy ők is hasonlót kérnek. A helyére nekem hirtelen Kessie jutott eszembe, neki is lejár a szerződése, fiatalabb is, és hasonlóan egy unszimpatikus tahó, akinek viszont nagyon hasznos a játéka :D
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Van pár forgatókönyv a fejemben, de nem tudni pontosan, kinek, mi a motivációja.
Brozót biztos nem fogja egy PSG, Bayern megkeresni sem, lehet, ők maguk beajánlják magukat az ügynökével, de ez most már bukta. Ez még tárgyalási alapra sem elég.
Ezt a fizut mi nem fogjuk megadni. Nagy valószínűséggel, egy vállalható fizuval megállapodnak a felek.
Ha mégis kötik az ebet a karóhoz, akkor a PL tud ilyen fizut megadni. Ebben az esetben azzal lehetne maradásra bírni, hogy itt játszik, bajnoki es BL helyért küzd, már valaki a klubnál. Ott max egy tottenham vinni el.
Személyes véleményem szerint mondjuk egy PL neki nem lenne sikersztori.
Ha nem tetszik neki, mehet Isten hírével, adják meg érte a pénzt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Brozo szerződését így vagy úgy de meg kell hosszabbítani. Felérne egy tökön szúrással ha nyáron ingyen lelép...senki nem garantálja nyártól sokat költhetünk majd, még új tulaj esetén sem. Hogy pótolnánk? Főleg úgy nyáron szerintem a nagy fizus öregek lelépnek, így őket is pótolni kellene.

Ez a sor szerintem megy nyáron: Vidal, Perisic, Koralor, Rano, Sanchez. Oké, hogy rengeteg fizu felszabadul de őket is pótolni kellene....tehát kell a zseton. Sőt szerintem Dumfries is el lesz passzolva /gondolom kölcsön/. Ha csak nem javul fel.

Kessie nem lenne rossz ingyen de ha jól tudom ő is 8 millió körüli fizut kér..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.07. 11:45 Brozo szerződését így vagy úgy de meg kell hosszabbítani. Felérne egy tökön szúrással ha nyáron ingyen lelép...senki nem garantálja nyártól sokat költhetünk majd, még új tulaj esetén sem. Hogy pótolnánk? Főleg úgy nyáron szerintem a nagy fizus öregek lelépnek, így őket is pótolni kellene.

Ez a sor szerintem megy nyáron: Vidal, Perisic, Koralor, Rano, Sanchez. Oké, hogy rengeteg fizu felszabadul de őket is pótolni kellene....tehát kell a zseton. Sőt szerintem Dumfries is el lesz passzolva /gondolom kölcsön/. Ha csak nem javul fel.

Kessie nem lenne rossz ingyen de ha jól tudom ő is 8 millió körüli fizut kér..... :?
Egyetertek, Brozovic ingyen elvesztese oriasi blama lenne.
Mindenkeppen hosszabbitani kell.

Csak hat a problema ott van, hogy nem tudjuk mire eleg az a bizonyos 270m.
Magyarul az Oaktree mit hagyott jova, es mit nem.

Kessie egyebkent ugyanugy 10m koruli fizut ker bonuszokkal.
PSG elsosorban van erte, majd szepen megkinaljak egy 18m-a fizuval mint Donnat, es ennyi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio ket ut lehet Nandezhez.

1. A Cagliari elfogadja az ingyen kolcson + sima opcios uzletet.

2. Satrianot belevonnak az uzletbe, es egy jatekos csere vegleg, vagy jatekoscsere kolcsonben lenne az opcio.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Cupi írta: 2021.11.07. 11:45 Brozo szerződését így vagy úgy de meg kell hosszabbítani. Felérne egy tökön szúrással ha nyáron ingyen lelép...senki nem garantálja nyártól sokat költhetünk majd, még új tulaj esetén sem. Hogy pótolnánk? Főleg úgy nyáron szerintem a nagy fizus öregek lelépnek, így őket is pótolni kellene.

Ez a sor szerintem megy nyáron: Vidal, Perisic, Koralor, Rano, Sanchez. Oké, hogy rengeteg fizu felszabadul de őket is pótolni kellene....tehát kell a zseton. Sőt szerintem Dumfries is el lesz passzolva /gondolom kölcsön/. Ha csak nem javul fel.

Kessie nem lenne rossz ingyen de ha jól tudom ő is 8 millió körüli fizut kér..... :?
Conte viszi a spurshöz,ott ez piti lóvé.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint folynak a targyalasok a Napoli es Insigne kozott.
Insigne korabban elmondta, teljesen nyugodt es maradni szeretne Napolyba.
Hirek szerint legalabb 7m + bonuszok fizetest akar a Napolytol es mindenki mastol minimum 4 eves szerzodessel + 7m euros alairasi penzt.
Corriere szerint nyarra figyelemmel kiserjuk a helyzetet.
Viszont a 7m feletti fizetesi igeny, es a nyarra mar 31 eves jatekos minimum 4 eves szerzodese aggalyokat kepez.

Brozovic apja pedig Milanoba erkezik.
Elmult napokban Angliaba jart, ahol a Newscastle es a Spurs vezetessel targyalt.
Fizetese igenye bonuszokkal egyutt tovabbra is eleri a netto 10m eurot.
7,5m + bonuszok.
Ez tovabbra is nagy akadaly, mivel Brozovic fizetese jelenleg 6,475m kiadast jelent evente, viszont ha megkapna az altala kert osszeget akkor ez elerne a 15-16m-t is eves szinten.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Brozovic rol annyit, hogy ha pótolni akarjuk legalább egy olyan színvonalú játékossal akkor ott van egy vételár(szerintem min 20M)+ fizetés(ez sem hiszem hogy kijon 3-4 M/év alatt alsó hangon), magyarán az utód szerintem bőven többe kerülne! És nyilván emiatt kér annyit amennyit!
Tudom megoszlanak a vélemények róla, szerintem hasonló játékos mint volt Motta, nem látványos de ha nincs az fájdalmas! Nem mondom hogy ő a legjobb azon a poszton mert korántsem, de ínséges időben elengedni ingyen az nem lenne szerencsés!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.11.09. 09:34 Brozovic rol annyit, hogy ha pótolni akarjuk legalább egy olyan színvonalú játékossal akkor ott van egy vételár(szerintem min 20M)+ fizetés(ez sem hiszem hogy kijon 3-4 M/év alatt alsó hangon), magyarán az utód szerintem bőven többe kerülne! És nyilván emiatt kér annyit amennyit!
Tudom megoszlanak a vélemények róla, szerintem hasonló játékos mint volt Motta, nem látványos de ha nincs az fájdalmas! Nem mondom hogy ő a legjobb azon a poszton mert korántsem, de ínséges időben elengedni ingyen az nem lenne szerencsés!
Csak van e meg ra keret hogy az a bizonyos + akar 10m kiadas belefer e meg?

Egyebkent egyetertek, ha a helyzetunket felretesszuk, akkor oriasi ongol es hiba lenne Brozovic ingyen elengedese.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Inter101 írta: 2021.11.09. 09:34 Brozovic rol annyit, hogy ha pótolni akarjuk legalább egy olyan színvonalú játékossal akkor ott van egy vételár(szerintem min 20M)+ fizetés(ez sem hiszem hogy kijon 3-4 M/év alatt alsó hangon), magyarán az utód szerintem bőven többe kerülne! És nyilván emiatt kér annyit amennyit!
Tudom megoszlanak a vélemények róla, szerintem hasonló játékos mint volt Motta, nem látványos de ha nincs az fájdalmas! Nem mondom hogy ő a legjobb azon a poszton mert korántsem, de ínséges időben elengedni ingyen az nem lenne szerencsés!
Bárcsak 20 millióból lehetne pótolni, manapság már épkézláb játékost nem lehet annyiért kapni, nemhogy olyat aki Brozot pótolni tudja... Vagy lehet valami zsákbamacska tehetséget venni, akinek minimum 1 év kell az akklimatizálódáshoz jó esetben (rossz esetben megbukik), vagy valami Dumfries kalibert.

Szóval hacsak nem megérkezik a kánaán az új tulajjal nyáron, akkor szerintem sem szabad elengedni.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Barella és Lautaro hosszabbítása is sokáig tartott.
Szerintem ez egy taktikázás és a végén igent mondunk neki csak próbáljuk lejebb alkudni az árat.

Persze lehet ,hogy forróak a Pif tárgyalások és addig minden ilyen kérdés Stand bye-on van.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Azért amiket most lehet olvasni netto 10 milliót,ahhoz képest az elején 6-7 millről volt szó.Lehet csak én emlékszem rosszul.10 et mondjuk úgy sem fog itt kapni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.11.09. 15:06 Azért amiket most lehet olvasni netto 10 milliót,ahhoz képest az elején 6-7 millről volt szó.Lehet csak én emlékszem rosszul.10 et mondjuk úgy sem fog itt kapni.
Ezek bonuszokkal egyutt osszegek, azert johet ki a 10m netto.
Alapfizetesnek 7,5m korul ker Brozovic + ugye a bonuszok.
Mi a hirek szerint 5m + bonuszokat adnak, tehat ebbol adodik a kulonbseg.

Na meg azt se tudjuk, Brozovic apja milyen ajanlatokat kapott a Spurs vagy Newcastletol...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2021.11.09. 09:34 Brozovic rol annyit, hogy ha pótolni akarjuk legalább egy olyan színvonalú játékossal akkor ott van egy vételár(szerintem min 20M)+ fizetés(ez sem hiszem hogy kijon 3-4 M/év alatt alsó hangon), magyarán az utód szerintem bőven többe kerülne!
Abszolút így van.
20 millióból maximum lutrit tudnánk hozni.
Ott tartunk már, hogy 50 millióból sem lehetne tutit választani, és aki annyiba kerül, az szintén nagy fizut kérne.
Cink ez, mert Angliából sok csapat farzsebből kifizeti ami Brozo kér.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.09. 15:12
Ezek bonuszokkal egyutt osszegek, azert johet ki a 10m netto.
Alapfizetesnek 7,5m korul ker Brozovic + ugye a bonuszok.
Mi a hirek szerint 5m + bonuszokat adnak, tehat ebbol adodik a kulonbseg.

Na meg azt se tudjuk, Brozovic apja milyen ajanlatokat kapott a Spurs vagy Newcastletol...
Ha optista vagyok azt mondo, hogy 6 millió + bonuszokkal meg lesz a megegyezés. Ha nem akkor természetesen megy a PL-be. Egyébként azokkal a fizukkal nem tudunk versenyezni. Ha Brozo tényleg menni is akar akkor nincs sok esély.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Cupi írta: 2021.11.09. 16:12
interfan írta: 2021.11.09. 15:12
Ezek bonuszokkal egyutt osszegek, azert johet ki a 10m netto.
Alapfizetesnek 7,5m korul ker Brozovic + ugye a bonuszok.
Mi a hirek szerint 5m + bonuszokat adnak, tehat ebbol adodik a kulonbseg.

Na meg azt se tudjuk, Brozovic apja milyen ajanlatokat kapott a Spurs vagy Newcastletol...
Ha optista vagyok azt mondo, hogy 6 millió + bonuszokkal meg lesz a megegyezés. Ha nem akkor természetesen megy a PL-be. Egyébként azokkal a fizukkal nem tudunk versenyezni. Ha Brozo tényleg menni is akar akkor nincs sok esély.
Ez így van,ha menni akar úgyis megy,és a pénzt választja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mai Gazzetta kiemeli, hogy Raspadori kapcsolata megromlott a Sass edzojevel, valamint borzaszto rossz formaban jatszik egesz szezonban, ezert a Sassnal mar nem ragaszkodnak hozza.
Marotta korabban tobbszor elmondta, o nagyon szeretne az Interbe tudni, de a Sass elnoke csak komoly osszegert adja.
Az utobbi honapok ezen a Gazzetta szerint valtoztattak, es a gyenge formaja miatt mar ingyen kolcson + sima opciora is nyitott lehett a Sass.
Viszont Inzaghi mas stilusu, azaz Dzeko stilusu csatart keres amennyibben Sanchez tavozik, igy nem igazan gyozte meg ot Raspadori.

Sancheznek pedig hiaba a kiemelkedo jateka, a golja, a golpassza, Inzaghi nem epit ra, ezt bizonyitja hogy a Derbyn is mindossze 6 percet kapott.
Sanchez tobb lehetoseget akar, de Inzaghinal felbonthatatlan, es megkerdojelezhetetlen a Dzeko-Martinez paros.
Sanchez nevek korabban MLS csapatokkal, a Betissel kerult szoba, most volt edzoje csapata a Marseille is felmerult.

Amennyiben Sanchez tavozik, erkezhet egy tamado.
Ha nem sikerult senkit penze tenne, akkor csakis ingyen kolcson + sima opcio.

Satriano roppant elegedetlen a helyzetevel.
Nyaron tobb klub is vitte volna, de o nemet mondott bizva abban Inzaghitol megkapja a lehetoseget.
Azota is 0 lehetoseget kap.
Utobbi idoben mar a felnott csapattal sem edz, es a meccs keretbe sem kerul be, igy visszakerult a Primavera csapatba, veluk is edzett mar az utobbi idoben.
Elso meccsen golpassz, de gyenge jatek.
Masodik meccsen is egy borzaszto frusztralt, es ideges jatekoskent lepett a palyara, ahol a meccs vegen lefejelte ellenfelet, igy minimum 3 meccses elitiltas var ra.
Telen mint tudjuk vegleg is eladnak, viszont kerdes lesz e aki fizet is erte.

DiMarzio es a Sky kiemeli, az Inter szurkoloi remelik telen nem lesz Hakimi-Lukaku fele eladas, nyarra pedig az uj tulandonossal ilyenre nem is lesz szukseg.
Marotta korabban elmondta, nem lesz top tavozo a telen, ezt Ausilio is megerositette aki viszont hozzatette, nyaron mas helyzet allhat elo.
Ahogy azt Marotta korabban elmondta, 1 eurot sem kolhetunk, most pedig elmondta valoszinu nem tudunk telen senkit hozni.
DiMarzio szerint az Internel a kialakult helyzet miatt, most a hosszabbitasok, valamint a lejart szerzodesu jatekos blokkolasa a cel.
DiMarzio szerint Onana kapcsan ez a blokkolas meg is tortent, igy o nyaron ingyen erkezehet.
Rajta kivul DiMarzio szerint Insignet figyeljuk, de nala a 7m feletti fizetesi igeny komoly gondot okoz.
Sanchez jovojetol fugg, erkezhet e uj tamado.
Ingyen kolcson + sima opciokkal probalkozunk majd a telen, DiMarzio kerdes ez ki esetben lesz sikeres.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.10. 07:59 Mai Gazzetta kiemeli, hogy Raspadori kapcsolata megromlott a Sass edzojevel, valamint borzaszto rossz formaban jatszik egesz szezonban, ezert a Sassnal mar nem ragaszkodnak hozza.
Marotta korabban tobbszor elmondta, o nagyon szeretne az Interbe tudni, de a Sass elnoke csak komoly osszegert adja.
Az utobbi honapok ezen a Gazzetta szerint valtoztattak, es a gyenge formaja miatt mar ingyen kolcson + sima opciora is nyitott lehett a Sass.
Viszont Inzaghi mas stilusu, azaz Dzeko stilusu csatart keres amennyibben Sanchez tavozik, igy nem igazan gyozte meg ot Raspadori.



Satriano roppant elegedetlen a helyzetevel.
Nyaron tobb klub is vitte volna, de o nemet mondott bizva abban Inzaghitol megkapja a lehetoseget.
Azota is 0 lehetoseget kap.
Utobbi idoben mar a felnott csapattal sem edz, es a meccs keretbe sem kerul be, igy visszakerult a Primavera csapatba, veluk is edzett mar az utobbi idoben.
Elso meccsen golpassz, de gyenge jatek.
Masodik meccsen is egy borzaszto frusztralt, es ideges jatekoskent lepett a palyara, ahol a meccs vegen lefejelte ellenfelet, igy minimum 3 meccses elitiltas var ra.
Telen mint tudjuk vegleg is eladnak, viszont kerdes lesz e aki fizet is erte.

Raspadori tényleg nagyon gyenge az új szezonban...nem tudom nem e lett nagy az arca vagy mi történhetett de remélem pénzt tényleg nem adunk érte. ;)

Satriano meg kíváncsi lennék mit mutathat az edzésen de szerintem sajna az nem lehet véletlen Inzaghi ennyire nem számol vele...

Sanchezt januárba nem adnám el de ha mondjuk nyáron menne és Insigne érkezne azt adnám. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cupi 2021.11.10. 11:36-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Rapsarodori
Kérem?!
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Mondjuk ezt a Raspadori hypeot már nyáron sem értettem annyira, párszor láttam játszani az előző szezonban, de akkor sem véltem felfedezni benne semmi extrát, plusz a 6 rúgott gólja sem igazán indokolta a felhajtást.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

ricsinter írta: 2021.11.10. 09:45 Mondjuk ezt a Raspadori hypeot már nyáron sem értettem annyira, párszor láttam játszani az előző szezonban, de akkor sem véltem felfedezni benne semmi extrát, plusz a 6 rúgott gólja sem igazán indokolta a felhajtást.
Szerintem ő itt Sanchez vagy Lautaro helyén lehetne opció.
Valamelyik távozása esetén.
De hogy ténylegesen mennyi van a srácban, az jó kérdés.
Mindenesetre az idei év és a fenti hírek eddig igazolják, hogy a 30 mio.-s igény "picit" túlzó a Sass részéről...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.11.10. 09:45 Mondjuk ezt a Raspadori hypeot már nyáron sem értettem annyira, párszor láttam játszani az előző szezonban, de akkor sem véltem felfedezni benne semmi extrát, plusz a 6 rúgott gólja sem igazán indokolta a felhajtást.
Valoban tul volt o tolva, lehetoseg van benne egyebkent.
Viszont eddig iden 0, lehet a fejebe szallt a dicsoseg, hogy Marotta tobbszor elmondta szeretne ot az Interbe.
Ilyen 30m feletti arak vicc kategoriak, viszont egy ingyen kolcson + sima opcios uzlet ami nekunk jelen pillanatban a max, es ha a Sass is nyitott ra, akkor sokat nem lehetne bukni vele.

Viszont en tartom, a jelenlegi csatarainkat kellene rotalni, es tobb lehetoseget adni nekik.
Mert ez a fix Dzeko-Martinez addig magyarazhato amig jottek a golok, viszont az utobbi 5 forduloba 1db golra volt kepes ez a paros, a BL-ben 4 fordulo 1 gol szinten edeskeves.
Nem ertem miert kell akkor is ehhez a paroshoz ragaszkodni berogzodotten, amikor a jatekuk, a formajuk is gyenge, es a golloves is 5 fordulo = 1db gol.

Tehat en inkabb tobb lehetoseget adnek a jelenlegi csataroknak, es akkor lehet meglenne az a golszam ami tavaly a tamadoktol.
Iden sajnos ettol eddig elmaradunk.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Szerintem amúgy azért sem nagyon van rotáció, hogy a kiskirályok nehogy megsértődjenek. Dzeko sohasem arról volt híres, hogy jól tűrné a padot, de szerintem Lautaro is beduzzogna elég gyorsan, ha pl Correa pár jó meccs után netalántán kiszorítaná.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.11.10. 10:20 Szerintem amúgy azért sem nagyon van rotáció, hogy a kiskirályok nehogy megsértődjenek. Dzeko sohasem arról volt híres, hogy jól tűrné a padot, de szerintem Lautaro is beduzzogna elég gyorsan, ha pl Correa pár jó meccs után netalántán kiszorítaná.
Az is egy nagyon nagy baj lenne.
Egy edzo sosem felhet a jatekosaitol.

Valamint sosem a "neve" miatt kell valaki hogy a kezdobe helyet kapjon, hanem a teljesitmeny miatt.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én Inzaghival értek egyet! Nekünk Dzeko típusú csatárra van szükségünk és sajnos bár kedvelem Sanchez játékát én is őt küldeném el akár már télen... Correa jó lesz Martinez cserének viszont Dzekonak nincs cseréje jelenleg. És igazából nem is tudok olyat mondani aki megfelelne a kritériumoknak. (ok vlahovic persze de Ő nem reális) Cruzt kellene reaktiválni :)
Nandez a kp-ra lenne az új Darmianunk több poszton bevethető joly joker... de még kell egy csatár ha komolyan gondoljuk a bajnoki címet
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.11.10. 10:29 Én Inzaghival értek egyet! Nekünk Dzeko típusú csatárra van szükségünk és sajnos bár kedvelem Sanchez játékát én is őt küldeném el akár már télen... Correa jó lesz Martinez cserének viszont Dzekonak nincs cseréje jelenleg. És igazából nem is tudok olyat mondani aki megfelelne a kritériumoknak. (ok vlahovic persze de Ő nem reális) Cruzt kellene reaktiválni :)
Nandez a kp-ra lenne az új Darmianunk több poszton bevethető joly joker... de még kell egy csatár ha komolyan gondoljuk a bajnoki címet
Viszont ha ezt a logikat kovetem, akkor nyaron lett ezt elrontva.

Mivel hoztuk egy jatekost a 30m-s limitbol 30m-ert, aki nem biztos hogy barmivel tobb mint az itt levo Sanchez, es mint latjuk pados.

Ha Dzeko "stilus", akkor ott lett volna Zapata (igaz akkor Dumfries nem jott volna mert o 40m volt), vagy azt itt sokak altal akart Weghortst 25m-ert.

Es akkor lehetne most az egyik poszton Weghorst/Dzeko.
Masikon meg Martinez/Sanchez.

Akarhonnan is nezem, akar a rotacio hianya, akar ha az altalad irt elvet nezem, eddig ezek elhibazott dontesek.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.11.10. 10:45
INTER-1908 írta: 2021.11.10. 10:29 Én Inzaghival értek egyet! Nekünk Dzeko típusú csatárra van szükségünk és sajnos bár kedvelem Sanchez játékát én is őt küldeném el akár már télen... Correa jó lesz Martinez cserének viszont Dzekonak nincs cseréje jelenleg. És igazából nem is tudok olyat mondani aki megfelelne a kritériumoknak. (ok vlahovic persze de Ő nem reális) Cruzt kellene reaktiválni :)
Nandez a kp-ra lenne az új Darmianunk több poszton bevethető joly joker... de még kell egy csatár ha komolyan gondoljuk a bajnoki címet
Viszont ha ezt a logikat kovetem, akkor nyaron lett ezt elrontva.

Mivel hoztuk egy jatekost a 30m-s limitbol 30m-ert, aki nem biztos hogy barmivel tobb mint az itt levo Sanchez, es mint latjuk pados.

Ha Dzeko "stilus", akkor ott lett volna Zapata (igaz akkor Dumfries nem jott volna mert o 40m volt), vagy azt itt sokak altal akart Weghortst 25m-ert.

Es akkor lehetne most az egyik poszton Weghorst/Dzeko.
Masikon meg Martinez/Sanchez.

Akarhonnan is nezem, akar a rotacio hianya, akar ha az altalad irt elvet nezem, eddig ezek elhibazott dontesek.
Maximálisan egyetértek!
nyáron ez el lett b*szva
Zapata/ Belotti /Weghorst kellett volna Correira helyett ez egyértelmű
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.11.10. 09:42
Rapsarodori
Kérem?!
Ő egy másik :D javítottam
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

ricsinter írta: 2021.11.10. 10:20 Szerintem amúgy azért sem nagyon van rotáció, hogy a kiskirályok nehogy megsértődjenek. Dzeko sohasem arról volt híres, hogy jól tűrné a padot, de szerintem Lautaro is beduzzogna elég gyorsan, ha pl Correa pár jó meccs után netalántán kiszorítaná.
Pedig eg 35 éves játékos esetén már cak a pihentetés miatt is jó lenne a pad néha...ilyen korban azért nem normális ha tolod a heti 2 meccset + Dzeko a válogatottba is alapember....sokra megyünk majd vele ha kipurcan...35 évesen egy izomhúzódás is lehet 4-5 hét pihenő....ott van Ibra, oké ő 40 de ha lesérül, bármi is legyen az min 1 hónapra mindig off....
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Zapata lett volna a legjobb, pont azért mert akkor nem jött volna Dumfries. 😁 Két legyet ütöttünk volna egy csapásra. Persze akkor Dzeko hisztizhetett volna, hogy nem fix kezdő. Nehéz ez, de valahogy meg kell oldani, mert ott most űr van. Correa pont mert Sanchez itt volt feleslegesnek tűnhet, de ő meg Inzaghi bizalmasa lehet, bár kicsit drága bizalmas... Rá kötelező opciónk van? Vagy ki tudunk belőle hátrálni valahogy, ha nem hozza magát?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Correa ha jól emlékszem nem kölcsön jött hanem megvettuk!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Inter101 írta: 2021.11.10. 12:57 Correa ha jól emlékszem nem kölcsön jött hanem megvettuk!
Az biztos hogy kölcsön vettük egyelőre 5 misiért (legalábbis a transfermarkt szerint), de vajon milyen opcióval.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.11.10. 13:21
Inter101 írta: 2021.11.10. 12:57 Correa ha jól emlékszem nem kölcsön jött hanem megvettuk!
Az biztos hogy kölcsön vettük egyelőre 5 misiért (legalábbis a transfermarkt szerint), de vajon milyen opcióval.
Correa kotelezo opcioval erkezett, 5 + 25 + 1m.
Tehat 31m az osszkiada, ez bele is szamitotod az idei mercartoba.

Itt a hivatalos kozlemeny is:

https://www.inter.it/en/news/2021/08/26 ... inter.html

2025-ig irt ala.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Érti bárki, hogy mit szeretnénk Insignével?
31 éves, minimum 6 mio. fizetést kér, 7 mio. aláírási pénz mellett.
Balszélső, nálunk ez a poszt még véletlenül sincs játszatva.
Az 163 cm-jével ő nagyon nem csatár, szerintem kimondottan sok helyzetet, ziccert ront el.
Akkor már inkább Sanchezt tartanám meg, nálam nem kérdés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.10. 23:45 Érti bárki, hogy mit szeretnénk Insignével?
31 éves, minimum 6 mio. fizetést kér, 7 mio. aláírási pénz mellett.
Balszélső, nálunk ez a poszt még véletlenül sincs játszatva.
Az 163 cm-jével ő nagyon nem csatár, szerintem kimondottan sok helyzetet, ziccert ront el.
Akkor már inkább Sanchezt tartanám meg, nálam nem kérdés.
Szerintem ez az egesz Insigne "ugy" csak arra megy ki hogy megkapja a jobb fizut.
Ugynoke aki eddig vegig arrol beszelt, hogy tavozhat, most mar azt mondta nagyon jol haladnak a hosszabbitasi targyalasok.
Elmondta mennyire szeretik Napolyt, es nagyon jo a kapcsolat DeLauval, de novelnie kell az ajanlatot, es tobb penzt adnia Insginenek.
Vilagos beszed.
Insgine egy kiskiraly ott, ugy imadjak mint Maradonat, maga a Napoli arca, egy felisten a varosba, nagyon meglepdonek ha tavozna.

Egyebkent amilyen helyzetben valoszinu maradunk, es nem jon a kanaan, akkor egy ingyen Insigne azert nem lenne rossz.
Persze nem egy elkepeszto golgyaros, de azert azt se lehet mondani ra hogy rossz jatekos.
411 meccs = 116 gol, 89 golpassz, ez a Napolis merlege.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mai Gazzetta ujra Brozovic jovojevel foglalkozik, mint irjak marad vagy megy, hamarosan kiderul es a tortenet nem tarthat sokaig.
Januarig a kerdest meg kell oldani igy vagy ugy, de le kell zarni.
A helyzet tovabbra is az, hogy ez hogy borzaszto bonyolult ugy, es egyre nehezebbnek tunik.
Brozovic apjaval valo targyalas hamarosan elerkezhet, de az Inter tudja hogy Brozovic apja a hetekben a Spurs es a Newcastle vezetesevel is targyalt.
Valamint az Atletico is felvette a kapcsolatot veluk, a PSG-nek pedig beajanlotta Brozovic apja a fiat es Leonardo nem zarta ra az ajtot.
Az Inter vezetoseg elkepezelese az, maximum Barella szintu szerzodest kaphat Brozovic, azaz maximum 5m + bonuszok.
Lehetelten az hogy 7m koruli fizetest adjanak neki.
Januar elejere az ugyet le kell zarni, es bejelenteni a tavozasat vagy a maradasat.
A 3.opcio a januari eladas nem opcio, mivel szerzodese feleves lejarta miatt senki nem fizetne erte.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Állítólag figyelemmel követjük a Lazio védőjének Luiz Felipének a helyzetét, 2022 nyarán lejár a szerződése.
Tare is rajta van vele a szerződéshosszabbításon, de szerintem ő egy jó kis védő amúgy.
Én adnám!

https://www.tuttomercatoweb.com/rassegn ... ro-1607888

https://www.transfermarkt.de/luiz-felip ... ler/457931
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.11. 09:44 Állítólag figyelemmel követjük a Lazio védőjének Luiz Felipének a helyzetét, 2022 nyarán lejár a szerződése.
Tare is rajta van vele a szerződéshosszabbításon, de szerintem ő egy jó kis védő amúgy.
Én adnám!

https://www.tuttomercatoweb.com/rassegn ... ro-1607888

https://www.transfermarkt.de/luiz-felip ... ler/457931
TS nagyon sokat foglalkozik velunk mostaban, nem tudom mi tortent Torinoban. :D

Amugy jo felvetes, csak a kerdes ki helyett?

Mert cserebe azt is irjak kb mindenhol, hogy DeVrijel nem lesz hosszabbitas, es Raiola mar PL klubokkal targyal.
Es mivel 2023-ban lejar a szerzodese, ezert 22 nyaran akar aron alul is elveszithetjuk.

Es azert egy DeVrij vs Luiz Felipe valtas nem eppen lenne szep.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.11.11. 09:53
PellerG írta: 2021.11.11. 09:44 Állítólag figyelemmel követjük a Lazio védőjének Luiz Felipének a helyzetét, 2022 nyarán lejár a szerződése.
Tare is rajta van vele a szerződéshosszabbításon, de szerintem ő egy jó kis védő amúgy.
Én adnám!

https://www.tuttomercatoweb.com/rassegn ... ro-1607888

https://www.transfermarkt.de/luiz-felip ... ler/457931
TS nagyon sokat foglalkozik velunk mostaban, nem tudom mi tortent Torinoban. :D

Amugy jo felvetes, csak a kerdes ki helyett?

Mert cserebe azt is irjak kb mindenhol, hogy DeVrijel nem lesz hosszabbitas, es Raiola mar PL klubokkal targyal.
Es mivel 2023-ban lejar a szerzodese, ezert 22 nyaran akar aron alul is elveszithetjuk.

Es azert egy DeVrij vs Luiz Felipe valtas nem eppen lenne szep.
Szerintem D'Ambro és Kolarov is mennek majd, úgyhogy kelleni fog védő amúgy is.
Ingyen (persze ott az aláírási pénz) meg nagyon jó lehetőség ő szerintem.
Válasz küldése