Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

semmi esély semmi jóra, először eladjuk hakimit 10 millióért, aztán lautarot ingyen, aztán a gonosz zhang azon lesz, hogy megszűnjön az egész klub.
tudom, hogy teljesen feleslegesen írom le én is 87135-ra de borzalmas ez az állandó hangulatkeltés ami itt megy....
tavaly is mi voltunk a világ barmai, mert egész nyáron az volt, hogy lautaro megy a barcaba három kifliért, nem vettük meg tonallit, aztán jött az augusztus végi állítólagos szupertitkos találkozó amin ott ült még 28 újságíró, és ahol megszületett a döntés, hogy azt fogják tenni ami a lehető legrosszabb a klubnak. Ennek ellenére mégis sikerült valahogy bajnoki címet nyerni, de örömre semmi ok hiszen szeptemberre biztos hogy minden a lehető legborzasztóbban fog alakulni!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hello írta: 2021.06.08. 12:03 semmi esély semmi jóra, először eladjuk hakimit 10 millióért, aztán lautarot ingyen, aztán a gonosz zhang azon lesz, hogy megszűnjön az egész klub.
tudom, hogy teljesen feleslegesen írom le én is 87135-ra de borzalmas ez az állandó hangulatkeltés ami itt megy....
tavaly is mi voltunk a világ barmai, mert egész nyáron az volt, hogy lautaro megy a barcaba három kifliért, nem vettük meg tonallit, aztán jött az augusztus végi állítólagos szupertitkos találkozó amin ott ült még 28 újságíró, és ahol megszületett a döntés, hogy azt fogják tenni ami a lehető legrosszabb a klubnak. Ennek ellenére mégis sikerült valahogy bajnoki címet nyerni, de örömre semmi ok hiszen szeptemberre biztos hogy minden a lehető legborzasztóbban fog alakulni!
Olvasd el Zhang nyilatkozatat, ahol elmondja a mercaton mekkora plusz kell az eladasokbol.
Es az eladasokbol akarjuk a multevek minuszait fedezni....

Marotta 35, Ausilio 18, Antonello 13 nyilatkozatat ide sem hozom a jelenlegi helyzetrol.
De akar alelnokunk Zanetti szavait is erdemes megnezni.
Vagy pl par jatekosunk ugynokenek.
Ha mar jatekosok, szerencsetlenek fizetesi helyzetet is hagyjuk inkabb.

Felesleges is kiterni a vallalati hattere, mert az az elmult 1 evben...

Visszaterve az igazolasokra.

Soha semmilyen olyan hir nem volt, biztosan megy Hakimi es Martinez kezenfogva.
Olysn foleg nem, hogy 10m-ert, meg ingyen.
Hakimiert 70-75m-t kerunk, Martinezert 80-90m-t.
Egyikuk tavozhat, nem mindketto, ez a jelenlegi cel.
De Bastonival, Barellaval is hosszabbitunk, es Martinezzel is akarunk, valamint Lukaku erinthetetlen.

Par honapja azt lehetett olvasni nullas mercato kell, mert a Suning fizeteskeptelen, a hitelbefekteto meg az megszoritasokat keri.
Sajnos ez kiderult azota, hogy az a nullas mercato mar 70-100m pluszos inkabb, amit maga Zhang is megerositett.

Junius 30-ig kell a 70-100m kozotti plusz a gazdasgi ev miatt.

Ennyit a hangulatkeltesrol, amik egyszeru tenyek.

Nagyon szep a bajnoki cim, palyan nem is volt a bajnoksagban problema, BL-ben annal inkabb.
Viszont a hatter meglehetosen rosszul alakul az elmult 1 evben, es akkor finomam fogalmaztam.
Es ismetlem, tenyekrol van szo, bar ne azokrol azokrol beszelnek.

Hangulatkeltes az, amikor valaki hasrautes szeruen leirja, hogy megyunk a Seria C-be.
Amit soha semmilyen ujsag, es semmilyen ujsagiro nem irt le, es eleve a torvenyek es szabalyok miatt nem is lehetseges.
Meg az amikor azt irjuk ingyen adjuk el Martinezt es tarsait.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Raspadori Toto Di Natale-ra emlékeztet nagyon! Adnám a kis olaszt Lautaro helyén! Nagy kérdés az ára ugye mert pénzből van a legkevesebb nálunk a hírek szerint! A véleményem az hogy sajnos Lautaro és Hakimi is menni fog! Ne legyen igazam de ezt érzem most! Az argentint annyira nem bannám de a marokkoit sztem nem tudjuk majd megfelelően pótolni! Zappacosta Florenzi Marusic!? Egyik kutya másik eb...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Hello írta: 2021.06.08. 12:03 semmi esély semmi jóra, először eladjuk hakimit 10 millióért, aztán lautarot ingyen, aztán a gonosz zhang azon lesz, hogy megszűnjön az egész klub.
tudom, hogy teljesen feleslegesen írom le én is 87135-ra de borzalmas ez az állandó hangulatkeltés ami itt megy....
tavaly is mi voltunk a világ barmai, mert egész nyáron az volt, hogy lautaro megy a barcaba három kifliért, nem vettük meg tonallit, aztán jött az augusztus végi állítólagos szupertitkos találkozó amin ott ült még 28 újságíró, és ahol megszületett a döntés, hogy azt fogják tenni ami a lehető legrosszabb a klubnak. Ennek ellenére mégis sikerült valahogy bajnoki címet nyerni, de örömre semmi ok hiszen szeptemberre biztos hogy minden a lehető legborzasztóbban fog alakulni!
:DDDDDDD Engem sem az zavar , ha levannak ezek írva 10x, inkább ha napi 70x és egyet tudok érteni veled. De abban igaza lehet a másik oldalnak, hogy 1 vezéráldozatra szükség lesz, és ez sajnos a Suning helyzete miatt van. Nekik jelenleg nem fontos az Inter , inkább az, hogy minél több pénzt szedjenek ki a klubból távozáskor. Mert a távozás kb biztos a kínai kormány miatt. Hogy 1-2 éven belül vagy kicsit később az mindegy. Mindenesetre én nem felejteném el nekik, hogy ők hozták el a bajnoki címet, és ezért hála és köszönöet.

Olyan nagyot nem fogunk koppanni mint egyesek gondolják mert a mag jó, Inzaghi-t tartom a legjobb megoldásnak mert benne van potenciál a fejlődésre. Allegrit szerettem volna de utólag rájöttem, hogy Allegri határait már láttuk, viszont Inzaghiét nem :).

Másik dolog, hogy azért láttunk már olyat, hogy ezer és egy nyilatkozattal próbálták alátámasztani azt, hogy szar a helyzet, nem igazolunk senkit. Ez egyszerűen annak szól, hogy jobb tárgyalási pozícióban legyünk. Ne várjon tőlünk senki PSG szintű ajánlatokat. Ez a többi klubnak és a mi szurkolóinknak is szóló porhintés. Kérdés hogy ki mennyire szopja be.

Összességében a legjobb talán egy Lautaro el 80-ért , Depay ingyen lenne a legjobb amit ebből a mercatobol kilehetne hozni. Hakimi ha jól láttam már nyilatkozta, hogy ő nem akar távozni az Interből. Mondjuk érte sem kell sírni feltétlenül , annak ellenére, hogy én is a legjobb wingbacknek tartom most a bolygón, valljuk be, igazán csak 1 , max 2 szisztémában lehet őt használni. (3-5-2, 3-4-3).
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hello írta: 2021.06.08. 12:03 semmi esély semmi jóra, először eladjuk hakimit 10 millióért, aztán lautarot ingyen, aztán a gonosz zhang azon lesz, hogy megszűnjön az egész klub.
tudom, hogy teljesen feleslegesen írom le én is 87135-ra de borzalmas ez az állandó hangulatkeltés ami itt megy....
tavaly is mi voltunk a világ barmai, mert egész nyáron az volt, hogy lautaro megy a barcaba három kifliért, nem vettük meg tonallit, aztán jött az augusztus végi állítólagos szupertitkos találkozó amin ott ült még 28 újságíró, és ahol megszületett a döntés, hogy azt fogják tenni ami a lehető legrosszabb a klubnak. Ennek ellenére mégis sikerült valahogy bajnoki címet nyerni, de örömre semmi ok hiszen szeptemberre biztos hogy minden a lehető legborzasztóbban fog alakulni!
Bocs hogy beleszolok, mert azt gondolom nem nekem szántad! Szóval Interfan a híreket írja le, amit gondolom olaszrol fordít le nekünk akik vagy nem beszélnek olaszul vagy csak egyszerűen nincs időnk/kedvünk a Google forditoval bohockodni!
Az olasz újságírók keltik a hangulatot gondolom ismered úgy általában az olaszokat vagy van elképzelésed róluk hogy szeretnek dramatizalni. Hát a jelen helyzetben ezt kapjuk!
Igen Interfan nak is van egy stílusa ami lehet hogy nem tetszik egyeseknek, és értem én hogy van egy olyan kényszere hogy elnyomjon másokat(bocs Fan! :D) de ettől még hasznos amit csinál. Már annyiszor felmerult ez és nem kötelező negativnak lenni, legyetek pozitívak ez egy fórum mindenki hozzaszolhat sőt szóljon is hozzá!! Interfan meg biztosan próbál odafigyelni hogy másokat is hagyjon érvényesülni!!
Azt gondolom hogy az itt lévő emberek egy emberként olelkeznenek össze ha egy helyen és időben az Inter gólt lőne! Ezt ne felejtsük el!!
Most ez egy ilyen időszak mindenki másképpen éli meg és nincs ezzel semmi baj! Biztos vagyok benne hogy a bajnoki címnek kivétel nélkül(lehet hogy titkon forzajuve is! :D) az itt lévők közül mindenki örült, és ezután is fog!!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Inter101 írta: 2021.06.08. 12:59

Most ez egy ilyen időszak mindenki másképpen éli meg és nincs ezzel semmi baj! Biztos vagyok benne hogy a bajnoki címnek kivétel nélkül(lehet hogy titkon forzajuve is! :D) az itt lévők közül mindenki örült, és ezután is fog!!
Ott a pont. Még én is elfogadtam nagy nehezen ezeket a szélsőségeket itt , pedig én aztán sírtam eleget a sok faszság miatt :D .
És értem, hogy a realitás az a negativ pénzügyi helyzet, de nem fog segíteni a dolgokon ha a negativumokat tunkoljuk. Nem ilyen spiritiszta baromságként írom, de jóra csak akkor lehet számítani, ha az ember azt akarja elérni, és azt hangoztatja. Az ember elméjének hatalma van, talán ezért idegesítő sokszor a negativ légkör, mert 90%-ban mindenben a szar van megtalálva itt. És ha a szart tunkoljuk szarosak is leszünk :)

Peace !
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Az átigazolassal kapcsolatban meg az a véleményem hogy azt fogjuk eladni akiért ajánlat érkezik! Hiába akarunk mi eladni ezt meg azt ennyiért és annyiért a jelen helyzetben a csapatok nem gazolnak a pénzben!! És ez nagyon lekorlatozza a lehetőségeket! Mindig így volt és van hogy akinél a pénz van az diktál de a jelen helyzetben még inkább így van és ezt ők pontosan tudják!!
Fogalmunk sincs kire érkezett és mennyire komoly ajánlat! De majdnem biztos vagyok benne hogy akire érkezik ajánlat azt adjuk el! És bármennyire is azt gondoljuk kaposak a játékosaink azért nem gondolom hogy naponta több ajánlat fut be!!!
Az öröm az ürömben hogy vannak értékeink, viszont velük muszáj okosan gazdálkodni és ha ez így lesz akkor jöhetünk ebből ki jól is! Halkan teszem hozzá Interfan nem egyszer mondta ugyanezt, és nem volt negatív!
Én is azt mondom hogy Marotta jó, biztosan jobb mint Ausilio aki nem tudom mit keres még a klubnál! De azért amit a titkos Inter szurkoló forzaJuve is írt vegyes volt róla a kép amikor ott volt! Egy biztos most varázsolni kell, én bízom benne hogy tud!
Még annyit hogy Inzaghinak pedig kifejezetten örülök, nagyon bízom benne hogy fiatalkent tele van ambícióval és most kapott lehetőséget arra hogy bizonyitson! Én jobban örülök neki mint az olaszok közül bárkinek!! Fejlődjön, tanuljon jusson a csúcsra!! Velünk!! Különösebb eredmény kényszer nincs rajta, de remélem nem az a típus aki csak elvan egy helyen!! Drukkolok neki!! Ilyet régen nem írtam edzőre!!
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Inzaghi hat nappal ezelőtt lett kinevezve, pénteken kezdődik az eltolt eb. Nagyon sok minden (vagy inkább igazán jelentős) igazolás nem most fog bekövetkezni.
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Félreértések elkerülése végett: tisztában vagyok én is azzal, hogy szar van a palacsintában, és én sem vagyok boldog a kínai tulajok miatt...
Ugyanakkor azért annyira nem gondolom tragikusnak a helyzetünket, és biztos vagyok benne, hogy Marottaék a lehető legjobbat fogják kihozni az adott körülményekből. Hosszú távon még jól is fogunk járni a fizetések csökkentésével, ez már évek óta komoly probléma, most legalább minden áron kénytelenek leszünk megszabadulni a feleslegtől. Hakimi és/vagy Lautaro pedig baromi nagy veszteség lenne (főleg Hakimit sajnálnám nagyon) de remélhetőleg találunk majd minőségi pótlást a helyükre a közeljövőben. Anno Cancelo után se gondoltuk volna, hogy 2-3 év múlva találunk egy nála is sokkal nagyobb kincset a jobbszélre.
Csupán arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy azzal, hogy naponta 28-szor vészmadárkodunk és leírjuk mennyire tragikus minden és itt a vég, nem leszünk előrébb.
písz
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Tegnapi hír , hogyha legalább 5 ember elkezd szomorúan háborogni a mercaton , amin mi úgyis csak szemlélődők leszünk és legalább ketten erősködnek, hogy nincs akkora baj , akkor Zhang mégsem árusítja majd ki a csapatot .
Méghogy a dolgok nem itt történnek , és , hogy a saját vélemény másokra erőszakolása felesleges ..
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hello írta: 2021.06.08. 15:21 Csupán arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy azzal, hogy naponta 28-szor vészmadárkodunk és leírjuk mennyire tragikus minden és itt a vég, nem leszünk előrébb.
Sokan gondoljuk ugyanígy, szerintem most nem negatív a légkör.
Nyilván rossz érzés, hogy a várva várt siker után azonnal kézifék behúzva, és inkább visszalépés várható, de a vetélytársak sem lubickolnak a pénzben.
Én egyedül a gyuvétól tartok, hogy erősödni fognak, de esélytelenek semmiképp sem leszünk, meglátjuk.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem nálunk ***hülye emberek vannak, hogyha a mercato előtt bejelentik, hogy plusz 80-100 millióval kell zárni...áron alul akarunk eladni? Vagy mi ezzel a cél? :D Itt valami nagyon nem kerek, ugyanis nem tartom idiótának az egész vezetőséget.

Ez kb az, hogy el akarom adni a fél milliárdot érő cégemet, de előtte világgá kürtölöm, hogyha július végéig nem sikerül, akkor 200 millióval is megelégszek...sok logika van ezekben a “hírekben”.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2021.06.08. 16:30 Szerintem nálunk ***hülye emberek vannak, hogyha a mercato előtt bejelentik, hogy plusz 80-100 millióval kell zárni...áron alul akarunk eladni? Vagy mi ezzel a cél? :D Itt valami nagyon nem kerek, ugyanis nem tartom idiótának az egész vezetőséget.

Ez kb az, hogy el akarom adni a fél milliárdot érő cégemet, de előtte világgá kürtölöm, hogyha július végéig nem sikerül, akkor 200 millióval is megelégszek...sok logika van ezekben a “hírekben”.
Azt is elmondta Zhang, hogy lehet uj befektetot talalnk...

Eleve nincs ebben semmi logikatlan.
Az eves gazdasagi adatok ismertek es nyiltak mindenki szamara.
Marcius 31-ig 114m euro volt a minusz.
Ez juni 30-ig csak novekszik, foleg ugy hogy december 31.-en 63m volt a minusz.

Gazdasagi evzaras juni 30, csokkenteni kell a tobb mint 100m minuszt.
Zhang nyiltan es vilagosan elmondta, ezt a mercatobol tudjuk megtenni.

Ennyi a tortenet.

Megy egy "nagy" nev, tobbit meglatjuk.
A nagy nevbol fedezzuk a 70-100m pluszos mercatot es 1-2 selejtbol.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Interfan1000 írta: 2021.06.08. 16:30 Szerintem nálunk ***hülye emberek vannak, hogyha a mercato előtt bejelentik, hogy plusz 80-100 millióval kell zárni...áron alul akarunk eladni? Vagy mi ezzel a cél? :D Itt valami nagyon nem kerek, ugyanis nem tartom idiótának az egész vezetőséget.

Ez kb az, hogy el akarom adni a fél milliárdot érő cégemet, de előtte világgá kürtölöm, hogyha július végéig nem sikerül, akkor 200 millióval is megelégszek...sok logika van ezekben a “hírekben”.
A logika annyi hogy elado minden es mindenki, lehet licitalni! Es ez igy igaz is kb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Galliani a Monza elnoke az Inter szekhazban jart, itt elsoszamu tema DiGregorio volt.
Megallapodtak a felek, DiGregorio ujabb 1 evre kolcsonben a Monzaban marad.
Jovore sima opcioja lesz a Monzanak vegleg megvasarolni.
Pirola kapcsan is targyaltak a felek, itt is kozel a megegyezes, aminek ertelmeben Pirola szinten kolcson maradna a Monza jatekosa.

Galliani a targyalas utan elmondta, DiGregorio kolcsonben marad a Monza kapusa.
Pirola pedig talan, szeretnek hogy maradna de meg meg kell latni mi tortenik.

Szinten az Inter szekhazban jart Young ugynoke, aki a hosszabbitasi ajanlat kapcsan erkezett.
2m + bonuszok, max 2,5m az ajanlat, es 1 eves szerzodes.
Igy Young az eddigi eves szinten 7m kiadasrol, csokkene evente 5m eurora.
Viszont a Sky es DiMarzio szerint a Watford magasabb fizetest kinalt neki, igy most Inzaghi gyozkodi akinek kulon kerese volt a maradasa, valamint a csapattarsak is megprobaljak maradasra birni.

Portugal Bola es O Jogo szerint a Sporting megtette 7m euros ajanlatat Marioert.

Francia forrasok is megerositik, Hakimi ugynoke mar megallapodott a PSG-vel, ahol 8 + 2m-t kereshetne evente.
Viszont a Franciak szinten megerositik amit az Olaszok, a PSG es az Inter kozott meg nincs megallapodas.
A PSG 60m-t kinalt, az Inter legalabb 70-75m-t kert.
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.06.08. 20:11
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
Icardi? :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta: 2021.06.08. 20:15
interfan írta: 2021.06.08. 20:11
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
Icardi? :lol:
60+Rafinha és Parades és ok. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.06.08. 20:15
interfan írta: 2021.06.08. 20:11
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
Icardi? :lol:
Ot a Juve vagy a Roma viheti.
Ez szamunkra kifejezetten jo lenne, mert ha Olaszba igazol, 15m eurot kapunk. :)

60m + Parades az ajanlat.
Telen mar ugyis visszadobtuk ot, hatha most elfogadjuk ugy van vele a PSG. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.06.08. 20:19
R9. írta: 2021.06.08. 20:15
interfan írta: 2021.06.08. 20:11
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
Icardi? :lol:
Ot a Juve vagy a Roma viheti.
Ez szamunkra kifejezetten jo lenne, mert ha Olaszba igazol, 15m eurot kapunk. :)

60m + Parades az ajanlat.
Telen mar ugyis visszadobtuk ot, hatha most elfogadjuk ugy van vele a PSG. :D
Én 80 alatt nem adnám el Hakimit,de hát most ezt bekell nyelni.
El kell menni Argentínába is igazolni egy tehetséget.
15 millió euró az kb egy Florenzi ára.Menjen Icardi valamelyik riválisához,maximum a Nord majd ellátja jókívánságokkal. :)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Marotta se akarja 80m alatt, PSG igazan kifizethetne ha mar allitolag mbappenek brutto 80m euros fizut akarnak adni :D
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2021.06.08. 20:19
60m + Parades az ajanlat.
Ha ez igaz,lehet el kéne fogadni..bírom a csávót,de így jönne cash és egy használható középpályás. A Vidal/Vecino/Gag vonalhoz képest mindenképp erősítés,a három nem ér összesen annyit kb..
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

R9. írta: 2021.06.08. 20:15
interfan írta: 2021.06.08. 20:11
Leonardo nem akarja novelni az ajanlatot, inkabb jatekost vonna be a 60m melle.
Icardi? :lol:
:D :D
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

60 milla + Mbappe és mehet is Hakimi :crazy: :lolno: :wave:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2021.06.08. 20:53
interfan írta: 2021.06.08. 20:19 60m + Parades az ajanlat.
Ha ez igaz,lehet el kéne fogadni..bírom a csávót,de így jönne cash és egy használható középpályás. A Vidal/Vecino/Gag vonalhoz képest mindenképp erősítés,a három nem ér összesen annyit kb..
Ha már itt tart a licit, akkor rosszul biztosan nem fogunk járni. Ez már egy abszolút elfogadható deal lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint a Chelsea fele indult a Hakimi ugy.
A Chelsea penz mellett Emerson Palmieri + Christensent adna.

DiMarzio szerint a Sportingal valo targyalas nem halad Mario ugyben, igy lehet bukik az uzlet.

Young es Ranocchia ugyben pedig varjuk a ket jatekos valaszat a hosszabbitasi ajanlatra.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.06.09. 06:41 Sky es DiMarzio szerint a Chelsea fele indult a Hakimi ugy.
A Chelsea penz mellett Emerson Palmieri + Christensent adna.
Helyes, licitáljanak csak. Ha már el kell adnunk, akkor jobb ha nem egy csapat ajánlataitól függünk.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.06.09. 06:41 Sky es DiMarzio szerint a Chelsea fele indult a Hakimi ugy.
A Chelsea penz mellett Emerson Palmieri + Christensent adna.

DiMarzio szerint a Sportingal valo targyalas nem halad Mario ugyben, igy lehet bukik az uzlet.

Young es Ranocchia ugyben pedig varjuk a ket jatekos valaszat a hosszabbitasi ajanlatra.
A Chelseanek miért kellene Hakimi mikor azon a poszton ott van nekik James?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint a napokban tobb targyalas volt Marotta es a Cagliari elnoke kozott.
Ezen hirek szerint Nainggolan + Vecino + 3 fiatal = Nandez uzletet ajanlottuk a Cagliarinak.
A felek kozel lehetnek a megallapodashoz.

Nandez esetleges erkezesevel a jobb WB poszt, es a 4.szamu KP poszt is fedezve lenne.

Perisic kapcsan a Herthaval targyalunk.
Inzaghi nem szamit ra, es Young maradasat preferalja.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha igaz az a hír, hogy kb. 80 milliós pluszban kell zárnunk a nyári mercatot akkor sajnos 1 nagyobb név beáldozása nem lesz elég. :?
Tippre azt mondanám Lautaro és Hakimi fog lelépni. Értük egy 130-140 millió jöhet be. 50-60-at fordíthatunk akkor a pótlásukra és erősítésre.

Tippre ők lesznek érkezők: Raspadori, Calcedo, Forenzi, Emerson, Radu + egy középpályás ha a Vidal - Vecino - Gag 3-asból valaki lép.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.09. 11:41 Ha igaz az a hír, hogy kb. 80 milliós pluszban kell zárnunk a nyári mercatot akkor sajnos 1 nagyobb név beáldozása nem lesz elég. :?
Tippre azt mondanám Lautaro és Hakimi fog lelépni. Értük egy 130-140 millió jöhet be. 50-60-at fordíthatunk akkor a pótlásukra és erősítésre.

Tippre ők lesznek érkezők: Raspadori, Calcedo, Forenzi, Emerson, Radu + egy középpályás ha a Vidal - Vecino - Gag 3-asból valaki lép.
En ezt egy kicsit bizakodoban latom.
Tetelezuk fel, 80 millio = Hakimi + Mario.
Szoval ezzel megvan ami a mercatora kell pluszban.

Ilyen Nainggolan, Perisic, Vidal, Kolarovokat felejtsunk el, beloluk penz nem lesz.

De...

Azert ott van egy Radu, ott van egy Pinamonti, kitudja Dimarcoval is mit akarunk, valamint jo esetben pl egy Vecinot betudunk szamitani egy Nandez uzletbe.

Persze kitudja mi igaz belole, de ez az emlitett Vecino + Nainggolan + 3 fiatal = Nandez, nem lenne rossz uzlet, sot.
Meglenne Hakimi potlasa, es egy plusz KP.

Onnantol kezdve kell egy bal WB, Dimarcotol fuggoen, es egy tamado Pinamonti es Salcedotol fuggoen.

Szoval ez siman kivitelezheto 1 "nagy" nev eladasaval.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

interfan írta: 2021.06.09. 10:51 Corriere szerint a napokban tobb targyalas volt Marotta es a Cagliari elnoke kozott.
Ezen hirek szerint Nainggolan + Vecino + 3 fiatal = Nandez uzletet ajanlottuk a Cagliarinak.
A felek kozel lehetnek a megallapodashoz.

Nandez esetleges erkezesevel a jobb WB poszt, es a 4.szamu KP poszt is fedezve lenne.

Perisic kapcsan a Herthaval targyalunk.
Inzaghi nem szamit ra, es Young maradasat preferalja.
Nandez az Isten! Nem lesz csalódás benne!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

tabi.csaba írta: 2021.06.09. 14:31
interfan írta: 2021.06.09. 10:51 Corriere szerint a napokban tobb targyalas volt Marotta es a Cagliari elnoke kozott.
Ezen hirek szerint Nainggolan + Vecino + 3 fiatal = Nandez uzletet ajanlottuk a Cagliarinak.
A felek kozel lehetnek a megallapodashoz.

Nandez esetleges erkezesevel a jobb WB poszt, es a 4.szamu KP poszt is fedezve lenne.

Perisic kapcsan a Herthaval targyalunk.
Inzaghi nem szamit ra, es Young maradasat preferalja.
Nandez az Isten! Nem lesz csalódás benne!
Kis elfogutlság.Ügyes,ügyes,de azért meg nincs Forlán vagy Recoba szintjén. ;)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Vecino elmenne a kiesés ellen küzdeni Cagliariba harmad annyi fizuert?Nem nagyon hiszek benne..

Nandezt láttam párszor,jó kis játékos,de alapból nem jobb szélső,Hakimi pótlására nem őt gondolnám..keretben mondjuk elférne Vecino és Vidal helyett.

Egyenlőre még nem indult be a piac,eddig edzőkeringő volt porondon,szerintem az EB alatt sok minden nem is várható. Hakimi és Lautaro a piacon van,az tuti,hogy őket nagy cashert el fogjuk adni. A többit majd meglátjuk,de sok csapat próbál low budgettel halaszni idén a mercaton,csere v kölcsönök lesznek bőven úgy érzem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.06.09. 15:52 Vecino elmenne a kiesés ellen küzdeni Cagliariba harmad annyi fizuert?Nem nagyon hiszek benne..

Nandezt láttam párszor,jó kis játékos,de alapból nem jobb szélső,Hakimi pótlására nem őt gondolnám..keretben mondjuk elférne Vecino és Vidal helyett.

Egyenlőre még nem indult be a piac,eddig edzőkeringő volt porondon,szerintem az EB alatt sok minden nem is várható. Hakimi és Lautaro a piacon van,az tuti,hogy őket nagy cashert el fogjuk adni. A többit majd meglátjuk,de sok csapat próbál low budgettel halaszni idén a mercaton,csere v kölcsönök lesznek bőven úgy érzem.
Sajnos ezt en sem hiszem.
En felek tole Vecino maradni fog...

Egyebkent Nandez iden kifejezetten sokat jatszott a jobboldali WB poszton 3 vedobe.
Szamszerint 19x volt WB, 12x a KP kozepen.

Szerintem az lehet az elkepzeles, hogy egy jatekossal megoldunk 2 posztot is.

Pont ma olvastam a PSG kapcsan egy erdekes cikket.
Pl az altalunk is felmerult Wijnaldumnak 10m + 5m bonuszt fizetest kinaltak.
Ilyenkor konnyen rajohetunk mennyi eselyunk is volt ra.
De pl Donnarumma is 12m fix + 8m eves fizu.
Hakimiert 60m + bonuszokat adnanak, es 10m + bonuszok fizut.
Ilyen Neymar 40m alapfizu es 20m bonuszt 60-70m eves fizukat megsem emlitek...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Utolso reszleteket is tisztaztak ma Cordaz ugyben.
Ugynoke a szekhazban jart es mindenben megallapodtak.
Cordaz erkezese kesz, a jatekos keszen all arra hogy atvegye a Vice-Handanovic posztot.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ri-1545014
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.06.09. 18:39 Utolso reszleteket is tisztaztak ma Cordaz ugyben.
Ugynoke a szekhazban jart es mindenben megallapodtak.
Cordaz erkezese kesz, a jatekos keszen all arra hogy atvegye a Vice-Handanovic posztot.
Nagyszerű...
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

interfan írta: 2021.06.09. 16:03
brecsinho írta: 2021.06.09. 15:52 Vecino elmenne a kiesés ellen küzdeni Cagliariba harmad annyi fizuert?Nem nagyon hiszek benne..

Nandezt láttam párszor,jó kis játékos,de alapból nem jobb szélső,Hakimi pótlására nem őt gondolnám..keretben mondjuk elférne Vecino és Vidal helyett.

Egyenlőre még nem indult be a piac,eddig edzőkeringő volt porondon,szerintem az EB alatt sok minden nem is várható. Hakimi és Lautaro a piacon van,az tuti,hogy őket nagy cashert el fogjuk adni. A többit majd meglátjuk,de sok csapat próbál low budgettel halaszni idén a mercaton,csere v kölcsönök lesznek bőven úgy érzem.
Sajnos ezt en sem hiszem.
En felek tole Vecino maradni fog...

Egyebkent Nandez iden kifejezetten sokat jatszott a jobboldali WB poszton 3 vedobe.
Szamszerint 19x volt WB, 12x a KP kozepen.

Szerintem az lehet az elkepzeles, hogy egy jatekossal megoldunk 2 posztot is.

Pont ma olvastam a PSG kapcsan egy erdekes cikket.
Pl az altalunk is felmerult Wijnaldumnak 10m + 5m bonuszt fizetest kinaltak.
Ilyenkor konnyen rajohetunk mennyi eselyunk is volt ra.
De pl Donnarumma is 12m fix + 8m eves fizu.
Hakimiert 60m + bonuszokat adnanak, es 10m + bonuszok fizut.
Ilyen Neymar 40m alapfizu es 20m bonuszt 60-70m eves fizukat megsem emlitek...
Hát akinek csak a fizetés számít az ne is jöjjön ide.
Nekünk Barellák kellenek nem a Nejmárok.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.06.09. 18:39 Utolso reszleteket is tisztaztak ma Cordaz ugyben.
Ugynoke a szekhazban jart es mindenben megallapodtak.
Cordaz erkezese kesz, a jatekos keszen all arra hogy atvegye a Vice-Handanovic posztot.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ri-1545014
Nem 3. számúnak jön Padelli helyett? Radu tuti lelép?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sky Germany - Filip Kostic minden személyes feltételben megegyezett az Interrel. A milanói klub azonban még nem tett ajánlatot a Frankfurtnak, mivel először el kell adnia játékosokat (Hakimi). Kostic 20-25 millió körül lenne mozdítható.

(Fb/ Il B.U.)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.10. 11:50 Sky Germany - Filip Kostic minden személyes feltételben megegyezett az Interrel. A milanói klub azonban még nem tett ajánlatot a Frankfurtnak, mivel először el kell adnia játékosokat (Hakimi). Kostic 20-25 millió körül lenne mozdítható.

(Fb/ Il B.U.)
Ez ha igaz akkor aldasom Hakimi eladasara.
Kostic elég jó pótlás lenne... Es meg lóvé is maradna a büdzsébe
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

internaZIOnaLe írta: 2021.06.10. 11:52
CsaSzi9294 írta: 2021.06.10. 11:50 Sky Germany - Filip Kostic minden személyes feltételben megegyezett az Interrel. A milanói klub azonban még nem tett ajánlatot a Frankfurtnak, mivel először el kell adnia játékosokat (Hakimi). Kostic 20-25 millió körül lenne mozdítható.

(Fb/ Il B.U.)
Ez ha igaz akkor aldasom Hakimi eladasara.
Kostic elég jó pótlás lenne... Es meg lóvé is maradna a büdzsébe
Csak Kostic bal oldali. Hakimit én Florezivel pótolnám, nyilván azon keretek között, amiben mozoghatunk.
Az lenne a legjobb, ha Kostic és Hakimi is Inter mezben szaladgálna a két szélén a következő szezonban, de ez nyilván esélytelen.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.10. 12:00 Csak Kostic bal oldali. Hakimit én Florezivel pótolnám, nyilván azon keretek között, amiben mozoghatunk.
Kostic tényleg nagyon jó : )
Valószínűleg az övé lenne a bal oldal, Darmian mellé meg hoznánk olcsón Florenzit vagy Zappacostát jobb wingbackbe.

Hakimi hatalmas veszteség, de ez így egészen emészthető pótlás lenne.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.10. 11:50 Sky Germany - Filip Kostic minden személyes feltételben megegyezett az Interrel. A milanói klub azonban még nem tett ajánlatot a Frankfurtnak, mivel először el kell adnia játékosokat (Hakimi). Kostic 20-25 millió körül lenne mozdítható.

(Fb/ Il B.U.)
Jó lenne,de szerintem ez még nem megerősített.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Túl szépen hangzik,mondjuk ha Lazzarot be tudnank szamitani náluk 10m korul meg Perisicet es Di Marcot eladjuk,akkor talán meg is lenne Kostic ára.Mögötte maradhat Young még egy szezonra és ne feledkezzünk meg a titkos joker Dalbert is jön vissza😄

Balra tényleg kéne valaki,persze ezt a firkaszok is tudják ezért dobnak be kétnaponta neveket oda..Emerson,Tagliafico,Kostic vajon ki lesz a következő?
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2021.06.10. 12:58 Túl szépen hangzik
Igen, kb ez a helyzet:(
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.06.10. 12:30
Hakimi hatalmas veszteség, de ez így egészen emészthető pótlás lenne.
Szerintem ha Hakimi helyett jönne Florenzi a másik oldalra meg megszereznénk Kosticot az tényleg teljesen emészthető lenne. ;)
Most néztem a Kostic gyereknek a szezonban 30 meccsen volt 4 gólja és 17!! gólpassza. :shock:

Álmodozás de az milyen kemény lenne ha az egyik olaldon maradna Hakimi másikon meg Kostic rohangálna. ;) Ha választhatnék akkor én ezt preferálnám és Lautaro legyen az áldozat. /ha tényleg elég lenne 1 áldozat/
Csatáraink mindkét oldalról tömve lennének labdákkal. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.06.10. 13:12
mike írta: 2021.06.10. 12:30
Hakimi hatalmas veszteség, de ez így egészen emészthető pótlás lenne.
Szerintem ha Hakimi helyett jönne Florenzi a másik oldalra meg megszereznénk Kosticot az tényleg teljesen emészthető lenne. ;)
Most néztem a Kostic gyereknek a szezonban 30 meccsen volt 4 gólja és 17!! gólpassza. :shock:

Álmodozás de az milyen kemény lenne ha az egyik olaldon maradna Hakimi másikon meg Kostic rohangálna. ;) Ha választhatnék akkor én ezt preferálnám és Lautaro legyen az áldozat. /ha tényleg elég lenne 1 áldozat/
Csatáraink mindkét oldalról tömve lennének labdákkal. ;)
Nem mellesleg Eriksen is támadóbb lesz (ha minden igaz), és így a két szél mellett középről is lehetne tömni a csatárokat passzokkal. De hát lehet marad a Young-Darmian szél... :lolno:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sky - Az Inter ma a székházban találkozott Emerson Royal ügynökével. A brazil szélső még mindig az első számú kiszemelt Hakimi távozása esetén.

(Fb/ Il B. U.)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.10. 17:05 Sky - Az Inter ma a székházban találkozott Emerson Royal ügynökével. A brazil szélső még mindig az első számú kiszemelt Hakimi távozása esetén.

(Fb/ Il B. U.)
Tökéletes lenne! Gondolom az ára sem annyira vészes! Ezt tartanám egy ésszerű koncepciónak hogy ha el is adjuk az értékeinket akkor fiatal tehetséges játékosokat hozunk a távozók helyére akikben van potenciál! Nem Marusic, Florenzi és barátai! Amúgy Hakimi posztjára Singo is egy jó alternatíva lehetne de gondolom fel sem merült még sajnos!? Hakimi, Lautaro, Lazaro out Emerson/Singo, Raspadori, Kostic in! Esetleg még Nandezt az említett játékosok bevonásával és meg is lennénk!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint nagyon konkret lehetoseg Radu erkezese.
Inzaghi a tapasztalat es a minoseg miatt szeretne, aki garantalni tudja a stabil es magabiztos Bastoni alternativat a padon.

Szinten a Sky szerint jovohetig varunk Young es Ranocchia valaszara, mi megtettuk a hosszabbitasi ajanlatot mindket jatekos esetben.
Hirek szerint mindket jatekos elfogadja azt, es mindenketten maradnak.
Válasz küldése