Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát úgy néz ki bele törődni,bár hozzáteszem ezt a L'Equipe írja ők már az előzőre is azt írták hogy meg lesz az egyezség.
Akkor remélem Bremer tényleg jön, nekem nagy bizadalmam nincs Milenkovicba de lehet bejön
Mindenesetre De Vrij maradhatna Bremert meg ki kellene próbálni jobb oldalt.
Most már így utólag kár hogy a sok ingyen igazolható közül valakit nem hoztunk Christensen vagy akár Ginter
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.25. 17:42
interfan írta: 2022.06.25. 16:58 L'Equipe szerint bonuszokkal egyutt 66-68m lehet a Skriniar-PSG uzlet vege.
Sajnos reális, sőt még mondhatjuk, hogy jól is jártunk. 1 év van vissza a szerződéséből, ilyen szempontból (pénzügyi szempontból) nagyon jó üzlet. Varane ugyan így volt 40m tavaly…
Csakis magunknak koszonhetjuk, hogy nem hosszabbitottunk vele.
Vele kellett volna kezdeni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.25. 18:19
CsaSzi9294 írta: 2022.06.25. 17:42
interfan írta: 2022.06.25. 16:58 L'Equipe szerint bonuszokkal egyutt 66-68m lehet a Skriniar-PSG uzlet vege.
Sajnos reális, sőt még mondhatjuk, hogy jól is jártunk. 1 év van vissza a szerződéséből, ilyen szempontból (pénzügyi szempontból) nagyon jó üzlet. Varane ugyan így volt 40m tavaly…
Csakis magunknak koszonhetjuk, hogy nem hosszabbitottunk vele.
Vele kellett volna kezdeni.
Ez így van, rejtély, hogy mire vártunk?
Talán már tavaly tudtuk, hogy el fogjuk (és el is kell) adni, ezért nem hosszabbítottunk vele. Így tartottuk fent annak a lehetőségét, hogy a +os mercato biztosan meg legyen. Mert ha hosszabbítunk lehet senkiért nem jön ajánlat vagy legalább is ekkora nem.
Jobb ötletem nincs, hogy miért nem hosszabbítottunk.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.25. 16:58 L'Equipe szerint bonuszokkal egyutt 66-68m lehet a Skriniar-PSG uzlet vege.
Olyan jó nézni hogy ez az újgazdag senkiházi csürhe minden évben lerabol minket :oops:
Jövőre majd jönnek Barelláért vagy Bastoniért.

Bremer innen kötelező.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2022.06.25. 16:34
P-Inter írta: 2022.06.25. 16:29
interfan írta: 2022.06.25. 15:01

Corrieret (szerintuk 80m) leszamitva egyontetuen 60m kell mindenki szerint.

Nincs valtozas ez ugyben.
Mindenki szerint, akik nem az Inter. Értsd: nyilván törekednek a pluszra a klubnál, de ebben alwinnal értek egyet, hogy ezt csak a felső körök tudják tutira. Szóval, az újságok szerint nincs változás, legfeljebb.
És ahogy korábban nem láttam hírt, illetve itt sem írta senki, mi is történik ha: kevesebb jön össze?
Pl.: tegyük fel, 60 plusz kell, de csak 55 jön össze. Erről is lehetne írni valamit, mert ez a bedobunk egy számot, nem jelent magában semmit. Azt tudjuk, ha lesz a fenti példából, +70, az jaj de jó. És még mindig, ha alatta teljesítünk? Azonnali csőd? Végítélet? Vagy mi?
Kivan ez szamolva abban biztosak lehetunk, biztosan nem veletlenul kell annyi amennyi.
Tavaly is biztosak lehetunk benne, hogy nem veletlen lett +120m a +80m helyett.
Egy klubot mukodtetni kell, raadasul egy olyan klubot aminek a tulajodonosa 2 eve fizeteskeptelen, es evente 120-250m veszteseget termel...
A mukodest pedig az Oaktree fele gigahitel garantalja, amik meghatarozott gazdasagi es penzugyi celok eleresehez kotottek, az Inter 100%-os elzalogositasan tul a 270m hitelt.
Ezt már én is felvettem, de erre nincs igazán jogilag megfogható magyarázat. Amit itt néha a fórumon olvasok, attól sikítófrász fog el, de inkább nem kommentálom. Amúgy egyszerű: ha nem tudjuk hozni a senki által nem ismert számokat, akkor az Oaktree kezébe kerül a klub tulajdonjoga, interfan által említett zálogjog lényege ennyi.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Nagy gondok vannak Olaszországban:
- Milan egyenlőre senkit sem igazolt, a szurkolok ki is vannak akadva, hogy pl.: Maldini sorsát se lehet tudni. Több kiszemelt játékos közben máshova igazolt ( új állítólag jobb tulajdonosuk van)
- Juventust mindenkivel összeboronálják, egyelőre szerződés kötés nélkül
- Napoli elakarja adni a piac képes játékosait
- Atalanta, Lazio, Roma nem tényező

Ezeket a tényeket figyelembe véve mi állunk a legjobban. Vezetőség rendben van, edzőnk hosszabbított.
Sajnos úgy néz ki ismét lesz vezéráldozat Skriniar személyében. Nem örülök neki, de a legfontosabb a klub. Mi lesz a későbbiekben az egy másik kérdés.

Nemzetközi porondon mire lesz elég, az megint egy jó kérdés. Várhatóan ismételten angol dominancia lesz, kiegészítve a Bayern Münchennel. Real Madrid szereplése megjósolhatatlan.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

""Italian journalist Fabrizio Biasin has said that there is an agreement between Paulo Dybala and Inter CEO Beppe Marotta and the deal has not collapsed, according to a report in the Italian broadcast media.
Speaking whilst on the Calciomercato Twitch channel, via FCInter1908, Fabrizio Biasin reassured Inter fans that the deal for Paulo Dybala to join the club on a free transfer has not collapsed, there are just a few factors causing delays to negotiations.''"

Ennyi, én Biasinnak jobban hiszek mint a Gazzettának, vagy a Dybalával való kenyértörést súlykoló többi hírforrásnak.
Dybala szerintem jönni fog, Marotta majd intézi:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.06.26. 07:36 ""Italian journalist Fabrizio Biasin has said that there is an agreement between Paulo Dybala and Inter CEO Beppe Marotta and the deal has not collapsed, according to a report in the Italian broadcast media.
Speaking whilst on the Calciomercato Twitch channel, via FCInter1908, Fabrizio Biasin reassured Inter fans that the deal for Paulo Dybala to join the club on a free transfer has not collapsed, there are just a few factors causing delays to negotiations.''"

Ennyi, én Biasinnak jobban hiszek mint a Gazzettának, vagy a Dybalával való kenyértörést súlykoló többi hírforrásnak.
Dybala szerintem jönni fog, Marotta majd intézi:)
Tavol alljon tolem, hogy Biasint kritizaljam, de 3 het leforgasa alatt ket ilyen kezdot is tippelt a 22-23-as idenyre:

Junius 3:

Onana
Bremer-DeVrij-Skriniar
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Gosens
Dybala-Lukaku

Ket tavozo: Bastoni-Martinez

Junius 21:

Onana
Bremer-DeVrij-Bastoni
Bellanova-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Gosens
Martinez-Lukaku

Ket tavozo: Skriniar-Dumfries


Egyebkent az altalad irt beszelgetesben Biasin azt mondta, Marottaval megegyezett Dybala, de most varnia kell, mert helyet kell neki csinalni, es ket tavozo kell a Sanchez-Dzeko-Correa sorbol, ha sikerul erkezik Dybala.
Valamint Dybala ugynokenek csokkentenie kell az igenyeit, hogy sikeruljon.

Velemenye szerint az Internek tobb mint 50m pluszban kell zarnia, majdnem 60m.

Valamint Dumfriest szeretne Inzaghi ha maradna, de ha egy 40m koruli ajanlat jon, akkor az Inter eladja.


Ettol fuggetlenul megegegyszer mondom, nem Biasint kritizalva irom ezt.
Viszont Szerintem DiMarzio, Romano, Pedulla mindenkeppen hitelesebb forras, szerintem.
Dybala ugyben egyebkent elteres nincs az ujsagirok szerint, mindenki szerint "stand by" uzemod van, es akkor erkezhet ha tavozik ketto a Dzeko/Sanchez/Correa sorbol.
Viszont Dybala nem fog orokke az Interre varni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.06.26. 06:35 Nagy gondok vannak Olaszországban:
- Milan egyenlőre senkit sem igazolt, a szurkolok ki is vannak akadva, hogy pl.: Maldini sorsát se lehet tudni. Több kiszemelt játékos közben máshova igazolt ( új állítólag jobb tulajdonosuk van)
- Juventust mindenkivel összeboronálják, egyelőre szerződés kötés nélkül
- Napoli elakarja adni a piac képes játékosait
- Atalanta, Lazio, Roma nem tényező

Ezeket a tényeket figyelembe véve mi állunk a legjobban. Vezetőség rendben van, edzőnk hosszabbított.
Sajnos úgy néz ki ismét lesz vezéráldozat Skriniar személyében. Nem örülök neki, de a legfontosabb a klub. Mi lesz a későbbiekben az egy másik kérdés.

Nemzetközi porondon mire lesz elég, az megint egy jó kérdés. Várhatóan ismételten angol dominancia lesz, kiegészítve a Bayern Münchennel. Real Madrid szereplése megjósolhatatlan.
Varjunk meg azzal ki kit igazol, es ki kit ad el...
Erre majd szeptember elejen visszaterunk, utana lehet csak megmondani "ki all legjobban".

Napoli, Roma, Lazio, Atalantat viszont felejtsuk is el, nem az a szint.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Mi a véleményetek Bellanováról?
Látta már valaki játszani a két Cagliari elleni meccsen kívűl?
Nem vagyok biztos benne, hogy Dumfriest tudná pótolni ha a holland menne.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

48 órán belül vége lehet a Skriniar transzfernek. 70m körül lesz a vége.

https://www.fcinter1908.it/copertina/sk ... round-psg/
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.26. 07:54 Tavol alljon tolem, hogy Biasint kritizaljam, de 3 het leforgasa alatt ket ilyen kezdot is tippelt a 22-23-as idenyre:

Viszont Szerintem DiMarzio, Romano, Pedulla mindenkeppen hitelesebb forras, szerintem.
Távol álljon tőlem hogy pl az istennek tartott Di Marziot kritizáljam, de nem győzi helyesbíteni magát Inter ügyekben évek óta.
Szinte már kínosan mellélövöldözik.
Szerintem a másik kettőnek is megfakult már a fénye, mindegy, nem ez a lényeg.

Ezzel csak azt akartam, hogy ment ez a Dybala off súlykolás, közben meg lehet már Interes kulcstartója van :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.06.26. 08:17 Ezzel csak azt akartam, hogy ment ez a Dybala off súlykolás, közben meg lehet már Interes kulcstartója van :D
Mindenki egy dolgot "sulykol", legyen az DiMarzio, Pedulla, Romano, vagy akar Biasin, teljesen mindegy, Dybala ugy fuggoben van es jelenleg all, abban az esetben erkezhet ha tavozik a Dzeko, Correa, Sanchez sorbol ketto.

Eleg egyertelmu ha a dolgok moge nezunk miert van erre szukseg...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.26. 08:21
mike írta: 2022.06.26. 08:17 Ezzel csak azt akartam, hogy ment ez a Dybala off súlykolás, közben meg lehet már Interes kulcstartója van :D
Mindenki egy dolgot "sulykol", legyen az DiMarzio, Pedulla, Romano, vagy akar Biasin, teljesen mindegy, Dybala ugy fuggoben van es jelenleg all, abban az esetben erkezhet ha tavozik a Dzeko, Correa, Sanchez sorbol ketto.

Eleg egyertelmu ha a dolgok moge nezunk miert van erre szukseg...
Nem, mert itt volt olyan hogy nincs is megegyezés, meg a fizun megy a vita, meg mindenféle egyéb.
Ment az is hogy Lukaku érkezésével nem kell már Dybala.

Az hogy lehetséges hogy már MEGVAN A MEGEGYEZÉS, az kicsit más, mint ezek.
Nem mondom hogy így van, csak azt hogy nagyon nem ugyanaz a két dolog.

Mindegy, a fingot reszeljük ezzel, mert a valóságot nem tudjuk, csak nem mindegy mit hogyan kommunikálunk.
Mert ugye az egyikre jönnek a hülye vezetőség, idióta vezetés féle reakciók, a másikra meg nem:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 08:12 Mi a véleményetek Bellanováról?
Látta már valaki játszani a két Cagliari elleni meccsen kívűl?
Nem vagyok biztos benne, hogy Dumfriest tudná pótolni ha a holland menne.
En kb biztos vagyok benne, hogy nem tudna Dumfriest potolni.

Persze 100x inkabb ilyen fejlodokepes fiatalt igazoljunk, mint a kivenhet nullakat brutal fizuval.
Mert a fiatalban van fejlodokepesseg.

Viszont eddig Bellanova nem egy nagy csoda, rengeteget kell meg fejlodnie es haladnia elore.
Egyik legtobb beadas az ove a Seria A-ban, es fiatal, de jelenleg ennyivel ki is fujt.
Vedekezo mutatoi kifejezetten gyengek, es sajnos a tamado sem az igazi.
Osszatlaga is Cagliari kozepmezony vege...
Pontos passz mutato nagyon gyenge, mint ahogy a hosszu passzok, kozbevatkozasok, szerelesek is gyengek.

Dumfries moge oke, helyere jelenleg vicc.
Fejlodehet mert 22 eves, en orulok az ilyen neveknek, de jelenleg nagyon nem Inter kezdoszint.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.06.26. 08:29
interfan írta: 2022.06.26. 08:21
mike írta: 2022.06.26. 08:17 Ezzel csak azt akartam, hogy ment ez a Dybala off súlykolás, közben meg lehet már Interes kulcstartója van :D
Mindenki egy dolgot "sulykol", legyen az DiMarzio, Pedulla, Romano, vagy akar Biasin, teljesen mindegy, Dybala ugy fuggoben van es jelenleg all, abban az esetben erkezhet ha tavozik a Dzeko, Correa, Sanchez sorbol ketto.

Eleg egyertelmu ha a dolgok moge nezunk miert van erre szukseg...
Nem, mert itt volt olyan hogy nincs is megegyezés, meg a fizun megy a vita, meg mindenféle egyéb.
Ment az is hogy Lukaku érkezésével nem kell már Dybala.

Az hogy lehetséges hogy már MEGVAN A MEGEGYEZÉS, az kicsit más, mint ezek.
Nem mondom hogy így van, csak azt hogy nagyon nem ugyanaz a két dolog.

Mindegy, a fingot reszeljük ezzel, mert a valóságot nem tudjuk, csak nem mindegy mit hogyan kommunikálunk.
Mert ugye az egyikre jönnek a hülye vezetőség, idióta vezetés féle reakciók, a másikra meg nem:)
Biasin szerint is Dybala ugynokenek csokkenteni kell a kereseit, abban az esetben lehet megegyezes, ez pont az a beszelgetes amit irtal, a teljes beszelgetes.

Lukaku erkezesevel Dybala nem prioritas, ezt is kb mindenki leirta.
Viszont akarjuk tovabbra is, de ehhez kell ket tavozo elorol, csak ebben az esetben johet.
Vilagos az is miert kell 2 tavozo, es az is egyertelmu, hogy biztosan volt egy sorrend az edzonel, elnoknel, stb, hogy ki az aki fontosabb, es ki az aki mindenkeppen kell.

Marotta is vilagosan elmondta, akarjuk mindket jatekost, de csak addig tudunk elmenni ameddig penzugyileg belefer.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 08:16 48 órán belül vége lehet a Skriniar transzfernek. 70m körül lesz a vége.

https://www.fcinter1908.it/copertina/sk ... round-psg/
En meg mindig bizok benne, hogy nem lesz az egeszbol semmi.
Mert olvasni is szornyu.

Egyebkent erdekes, hogy mi lesz DeVrij sorsa.
Pont tegnap volt, hogy ot is eladnak, es "csak" 10-15m-t kerunk.
Gazzetta is azt irja ma, hogy 2 vedo is johet.
Csaszi a kedvencet Acerbi is jelolt. :D
Mondjuk hala az egnek, nagyon a Milanba akar menni. :D

Szerintem siman benne van, hogy ha megy DeVrij is, akkor Bremer-Milenkovic.
Ha marad DeVrij, akkor a ketto kozul az egyik, es Acerbi.

En azt valasztom, maradjon Skriniar, es jojjon Bremer. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.06.26. 08:43-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 08:30
CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 08:12 Mi a véleményetek Bellanováról?
Látta már valaki játszani a két Cagliari elleni meccsen kívűl?
Nem vagyok biztos benne, hogy Dumfriest tudná pótolni ha a holland menne.
En kb biztos vagyok benne, hogy nem tudna Dumfriest potolni.

Persze 100x inkabb ilyen fejlodokepes fiatalt igazoljunk, mint a kivenhet nullakat brutal fizuval.
Mert a fiatalban van fejlodokepesseg.

Viszont eddig Bellanova nem egy nagy csoda, rengeteget kell meg fejlodnie es haladnia elore.
Egyik legtobb beadas az ove a Seria A-ban, es fiatal, de jelenleg ennyivel ki is fujt.
Vedekezo mutatoi kifejezetten gyengek, es sajnos a tamado sem az igazi.
Osszatlaga is Cagliari kozepmezony vege...
Pontos passz mutato nagyon gyenge, mint ahogy a hosszu passzok, kozbevatkozasok, szerelesek is gyengek.

Dumfries moge oke, helyere jelenleg vicc.
Fejlodehet mert 22 eves, en orulok az ilyen neveknek, de jelenleg nagyon nem Inter kezdoszint.
Köszi!

Hát elég szomorú ha esetleg a kezdőbe hozzuk.
Akkor már inkább Darmian legyen. Bízom Dumfries maradásában, de még biztos lesz áldozat a kezdőből Skriniar után. Vagy Dumfries vagy Martinez. Netán mindkettő…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 08:41
CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 08:16 48 órán belül vége lehet a Skriniar transzfernek. 70m körül lesz a vége.

https://www.fcinter1908.it/copertina/sk ... round-psg/
En meg mindig bizok benne, hogy nem lesz az egeszbol semmi.
Mert olvasni is szornyu.

Egyebkent erdekes, hogy mi lesz DeVrij sorsa.
Pont tegnap volt, hogy ot is eladnak, es "csak" 10-15m-t kerunk.
Gazzetta is azt irja ma, hogy 2 vedo is johet.
Csaszi a kedvencet Acerbi is jelolt. :D

Szerintem siman benne van, hogy ha megy DeVrij is, akkor Bremer-Milenkovic.
Ha marad DeVrij, akkor a ketto kozul az egyik, es Acerbi.

En azt valasztom, maradjon Skriniar, es jojjon Bremer. :)
Akkor kapok végleg agyfszt, ha Acerbi idejön. Full Milán drukker, Inzaghinak valaki magyarázza már el, hogy tele a tökünk a Lazios szarokkal.
Hányingerem van Acerbitől. Akkor már maradhatott volna Rano is.

Bízom a Milenkovic-Bremer-Bastoni sorban, de ha lehetne DeVrijt is megtartanám, bár erre kicsi lesz az esély.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Közben a milannál sokat emlegetett Botman a Newcastlebe ment
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

vaskalap írta: 2022.06.26. 09:03 Közben a milannál sokat emlegetett Botman a Newcastlebe ment
Nehogy komolyan rá mennyenek Bremerre.
Bár nyilván pénzügyi oka volt, hogy Botman nem jött össze nekik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 09:05
vaskalap írta: 2022.06.26. 09:03 Közben a milannál sokat emlegetett Botman a Newcastlebe ment
Nehogy komolyan rá mennyenek Bremerre.
Bár nyilván pénzügyi oka volt, hogy Botman nem jött össze nekik.
Milan fizetett volna 35m-t, Newcastle fizet bonuszokkal egyutt 45m-t.
Milan adott volna neki 3 + 2m fizut, azaz 5m-t.
Newcastle ad neki 10m + 2/3m bonuszt.

Milan meg vigye csak Acerbit. :D
Ingyen van, rutinos, ismeri a ligat, raadasul hatalmas Milan szurkolo, pont oda valo. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 09:09
CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 09:05
vaskalap írta: 2022.06.26. 09:03
Milan meg vigye csak Acerbit. :D
Ingyen van, rutinos, ismeri a ligat, raadasul hatalmas Milan szurkolo, pont oda valo. :D
Ámen! :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint amennyiben nem jon ossze Bremer a Torino tulzott keresei miatt, akkor Caglar Soyuncu lehet a jelolt.
Ausilio par hete Londoban targyalt a Leicester vezetessel.
23-ban lejaro szerzodese miatt alacsony aron is mozdihato.

Ezen kivul akarjuk Milenkovicot, akinek az ara 15m.
Valamint alternativakent tovabbra is kepben van Acerbit, akit Inzaghi ismer, es orommel dolgozna vele ujra.

Corriere szerint a Torino tovabbra is min 40m-t ker Bremerert, az Inter pedig nem mehet 30m fele.
Jovoheten eldolhet sikerul e az uzlet, vagy sem.
Milenkovic valamint Acerbi is kepben van a Corriere szerint.
2 KH erkezhet.

Gazzetta szerint 70m bonuszokkal egyutt a Skriniar uzlet vege.
Corriere szerint ez 60m fix + 10m bonusz.

Szinten a Corriere szerint ket eladas nelkul nem tudjuk Dybalat hozni.
Nem vetettuk el Dybalat, mert Marotta rajong erte, de Lukaku megvasarlasa utan neki is meg kellett ertenie, hogy Dybala mar nem prioritas, es nem is magatol ertetodo uzlet.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 09:19 Gazzetta szerint amennyiben nem jon ossze Bremer a Torino tulzott keresei miatt, akkor Caglar Soyuncu lehet a jelolt.
Ausilio par hete Londoban targyalt a Leicester vezetessel.
23-ban lejaro szerzodese miatt alacsony aron is mozdihato.

Corriere szerint a Torino tovabbra is min 40m-t ker Bremerert, az Inter pedig nem mehet 30m fele.
Soyüncü amúgy nem lenne rossz választás szerintem, én már egyszer felvetettem a nevét a lejáró szerződése miatt. Ő is elég fiatal, a Leicester alap embere, 26 éves, én eddig amikor láttam egy kemény védőt láttam benne.
De szerintem ez inkább a Toronak és Bremernek szól. Szerintem pénz+ játékos lesz a vége és Bremer jönni fog, hiába csak pénzt akar Cairo.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.06.26. 08:41 En azt valasztom, maradjon Skriniar, es jojjon Bremer. :)
Nyomsz egy kövér 50 millió euros utalást Zhang fiúnak, és Marotta már intézi is neked. Karácsonyra meg tuti kapsz majd üdvözlőlapot tőlük. De tőlem is. Ígérem! ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 09:38 Soyüncü amúgy nem lenne rossz választás szerintem, én már egyszer felvetettem a nevét a lejáró szerződése miatt. Ő is elég fiatal, a Leicester alap embere, 26 éves, én eddig amikor láttam egy kemény védőt láttam benne.
Emlékszem hogy felvetetted már, jókat hallottam én is róla, bár a törökökkel eddig majdnem mindig befürödtünk:D
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Már ezért kirúgnám Inzaghit,hogy aki eladta a Lazio-Milan meccset és röhögött az utolsó bekapott gólnál,Inter mezbe látni szeretné .... Acerbivel ,Correaval,Dzekoval együtt húzzon vissza a Laziohoz .....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio es a Sky szerint Esposito az Anderlechtbe tavozik.
Ingyen kolcson + 6m euros sima opcio az uzlet.
Amennyiben jovore megvenne az Anderlecht, az Inter visszavasarlasi opcioja lesz +1m-ert.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Az Il Giorno szerint nagyon közel Dybala, ahogy mindig is közel volt, 4 év, 6m+bónuszért, viszont Marotta megkérte őt, várjon amíg ilyen sokan vagyunk elől.
Ezen kívül kiemelik, valami hatalmas fordulatnak kellene történnie ahhoz, hogy Dybala ne Inter mezben lépjen pályára augusztusban.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... iu-vicine/

A Milán miután Botman angliába megy, beszáll Milenkovicért.

https://m.fcinternews.it/focus/i-repubb ... man-898947
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 15:46 Dybala ne Inter mezben lépjen pályára augusztusban.
En tel ota tartom, hogy jonni fog.
Viszont az eletben nem gondoltam, hogy Lukaku moge mint 2.opcio betesszuk.

Nehez kerdes, mert azt tovabbra is nehez latni ki fog menni.
Par napja volt, hogy Dzekora szamit Inzaghi, ami latva a 21-22-es evet nem is meglepo.
Na meg ajanlata sincs, es esze agaban nincs kevesebb fizuert elmenni.

Szoval Correa marad.
De erte is mint latjuk, es mint irjak, nem igazan van erdkelodes.

En ertem ezt, mert mindenhol ezt irjak, hogy el kell adni 2 jatekost, de ha ez nem sikerul?
Azt is irjak mindenhol, Dybala nem fog orokke varni, ami megint erheto.

Szoval jo lenne vegre megtanulni eladni, mert ha nem megy, akkor Dybalat se nagyon fogjuk itt latni.
Es valahol az borzaszto, hogy tavaly is kiszortunk kb 18 jatekost, nulla, azaz 0 euro bevetelel.
Remeltem idenre ez megvaltozik, dehat latjuk a Radu, Agoume, Vanheusden, Esposito, Satriano Sensi es meg sorolhatnak storykat.
Megint nullanak nez ki...

Az mar egy masik kerdes, hogy miert Lukaku lett a prioritas, es miert mellette dontott Inzaghi es Zhang.
Biztos tudjak, viszont akkor most mar ennyi honap utan Dybalat is huzzuk be, es adjuk el valahogy Correat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 15:55
CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 15:46 Dybala ne Inter mezben lépjen pályára augusztusban.
En tel ota tartom, hogy jonni fog.
Viszont az eletben nem gondoltam, hogy Lukaku moge mint 2.opcio betesszuk.

Nehez kerdes, mert azt tovabbra is nehez latni ki fog menni.
Par napja volt, hogy Dzekora szamit Inzaghi, ami latva a 21-22-es evet nem is meglepo.
Na meg ajanlata sincs, es esze agaban nincs kevesebb fizuert elmenni.

Szoval Correa marad.
De erte is mint latjuk, es mint irjak, nem igazan van erdkelodes.

En ertem ezt, mert mindenhol ezt irjak, hogy el kell adni 2 jatekost, de ha ez nem sikerul?
Azt is irjak mindenhol, Dybala nem fog orokke varni, ami megint erheto.

Szoval jo lenne vegre megtanulni eladni, mert ha nem megy, akkor Dybalat se nagyon fogjuk itt latni.
Es valahol az borzaszto, hogy tavaly is kiszortunk kb 18 jatekost, nulla, azaz 0 euro bevetelel.
Remeltem idenre ez megvaltozik, dehat latjuk a Radu, Agoume, Vanheusden, Esposito, Sensi es meg sorolhatnak storykat.
Megint 0...

Az mar egy masik kerdes, hogy miert Lukaku lett a prioritas, es miert mellette dontott Inzaghi es Zhang.
Biztos tudjak, viszont akkor most mar ennyi honap utan Dybalat is huzzuk be, es adjuk el valahogy Correat.
Én is azóta biztos vagyok benne, hogy jönni fog, mióta Dybala csúnyán nézett a vezetőkre egy gólja után, mert nem kapta meg amit kért, ráadásul kevesebbet is adtak volna neki, mint amit először mondtak.

Én úgy érzem, Martinez lesz a plusz áldozat, és Dzeko, Correa marad, de ne legyen igazam.

Nem is biztos, hogy Lukaku prioritás volt, egyszerűen az adókedvezmény miatt kellett az ő ügyét sürgetni, Dybala meg nyaralását tölti.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint Dybala ugynoke a kulfoldi klubok kapcsan meri fel a terepet, hatha van olyan klub aki konkret lepeseket tenne Dybalaert.
Interes helyzet ismert, es tovabbra is valtozatlan.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

CdS - Jövő héten érkezik orvosira a Lukaku, Bellanova, Asslani hármas, majd Skriniar eladása után le szeretnénk zárni a Bremer-Milenkovic kettőst is!

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-cds ... vic-898917
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.26. 16:08 Sky szerint Dybala ugynoke a kulfoldi klubok kapcsan meri fel a terepet, hatha van olyan klub aki konkret lepeseket tenne Dybalaert.
Interes helyzet ismert, es tovabbra is valtozatlan.
Mit is tudunk, mikorra akarjuk lezárni a mercatot érkezők terén?
Június vége, jól emlékszem?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 16:05
interfan írta: 2022.06.26. 15:55
CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 15:46 Dybala ne Inter mezben lépjen pályára augusztusban.
En tel ota tartom, hogy jonni fog.
Viszont az eletben nem gondoltam, hogy Lukaku moge mint 2.opcio betesszuk.

Nehez kerdes, mert azt tovabbra is nehez latni ki fog menni.
Par napja volt, hogy Dzekora szamit Inzaghi, ami latva a 21-22-es evet nem is meglepo.
Na meg ajanlata sincs, es esze agaban nincs kevesebb fizuert elmenni.

Szoval Correa marad.
De erte is mint latjuk, es mint irjak, nem igazan van erdkelodes.

En ertem ezt, mert mindenhol ezt irjak, hogy el kell adni 2 jatekost, de ha ez nem sikerul?
Azt is irjak mindenhol, Dybala nem fog orokke varni, ami megint erheto.

Szoval jo lenne vegre megtanulni eladni, mert ha nem megy, akkor Dybalat se nagyon fogjuk itt latni.
Es valahol az borzaszto, hogy tavaly is kiszortunk kb 18 jatekost, nulla, azaz 0 euro bevetelel.
Remeltem idenre ez megvaltozik, dehat latjuk a Radu, Agoume, Vanheusden, Esposito, Sensi es meg sorolhatnak storykat.
Megint 0...

Az mar egy masik kerdes, hogy miert Lukaku lett a prioritas, es miert mellette dontott Inzaghi es Zhang.
Biztos tudjak, viszont akkor most mar ennyi honap utan Dybalat is huzzuk be, es adjuk el valahogy Correat.
Én is azóta biztos vagyok benne, hogy jönni fog, mióta Dybala csúnyán nézett a vezetőkre egy gólja után, mert nem kapta meg amit kért, ráadásul kevesebbet is adtak volna neki, mint amit először mondtak.

Én úgy érzem, Martinez lesz a plusz áldozat, és Dzeko, Correa marad, de ne legyen igazam.

Nem is biztos, hogy Lukaku prioritás volt, egyszerűen az adókedvezmény miatt kellett az ő ügyét sürgetni, Dybala meg nyaralását tölti.
Valahogy ebbol az egeszbol ki kellene jonni meg egy "top" aldozat nelkul.
Mert sajnos ha Martinez is menne, akkor az mar a "szinten tartast" sem eri el.

Viszont az egy mas kerdes, hogy mikent tudjuk elerni a penzugyi celokat "top" nev nelkul...

Dumfriest sem szabad elengedni, Bellanovat mar bejelentettek, ok, de Dumfries moge, es nem a helyere.

Valahol az lenne a legjobb, ha menne DeVrij es Correa is vagy 40m-ert, es akkor talan-talan meglehetne a cel.
Csak hat egyikert sem tolonganak igazan.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 16:12
interfan írta: 2022.06.26. 16:08 Sky szerint Dybala ugynoke a kulfoldi klubok kapcsan meri fel a terepet, hatha van olyan klub aki konkret lepeseket tenne Dybalaert.
Interes helyzet ismert, es tovabbra is valtozatlan.
Mit is tudunk, mikorra akarjuk lezárni a mercatot érkezők terén?
Június vége, jól emlékszem?
Annyit tudunk egyontetuen, hogy Dybala akkor johet ha lesz 2 tavozo a csatarok kozul.

Valamint amit Marotta elmondott, akarjuk Lukakut es Dybalat is, de csak addig mehetunk ameddig penzugyileg belefer.

Azt egy pillanatra nem gondolnam, hogy egy szeptember 1-ig tarto mercatot mi mar julius elejen lezarnanak.
Persze elmondta Marotta, hogy szeretnek Inzaghi rendelkezesere bocsajtani az ujakak a felkeszules kezdetere.
Gyakorlatilag szinte hivatalos:
Onana, Mhikatrayn, Asllani, Bellanova.
+ ugye Lukaku is szinte biztos.

Dehat ennyi amit tudunk, a tobbi ugy nagyon keplekeny, es nagyon nehez megjosolni mi lesz.
Ez nem csak az erkezokre, hanem a tavozokra is igaz.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.26. 16:10 CdS - Jövő héten érkezik orvosira a Lukaku, Bellanova, Asslani hármas, majd Skriniar eladása után le szeretnénk zárni a Bremer-Milenkovic kettőst is!

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-cds ... vic-898917
Ha ez így igaz, nekem inkább úgy tűnik, hogy a fizukon akarunk igazán csökkenteni. Lukakunak lesz csak az érkezők közül igazán magas fizuja, azon kívül lelépett Perisic, megy Alexis, Vidal, Vecino, Kolarov, Caicedo, Ranocchia. Feltételezem a két fiatal gyerek nem fog csillagászati összegeket kapni, de Milenkovic sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.06.26. 17:19 Ha ez így igaz, nekem inkább úgy tűnik, hogy a fizukon akarunk igazán csökkenteni. Lukakunak lesz csak az érkezők közül igazán magas fizuja, azon kívül lelépett Perisic, megy Alexis, Vidal, Vecino, Kolarov, Caicedo, Ranocchia. Feltételezem a két fiatal gyerek nem fog csillagászati összegeket kapni, de Milenkovic sem.
Igy allunk kb:

Mint tudjuk Antonello es Marotta szavaibol, 15%-os fizetescsokkentes kiadas van eloirva nekunk.

Viszonyitsunk a telhez, amikor kb 150m euro volt a jatekosok + edzo fizetese.
Tehat ha a 15%-bol indulunk ki, akkor ez 22.5m euro, tehat kb 127,5m lehet a 2022/23 szezon kiadasa.

Nezzuk mi valtozik ehhez kepest:

- Tavozok:
Vidal, Perisic, Sanchez, Vecino, Kolarov, Ranocchia, Radu, Caicedo = 45m
Ehhez jon meg Handanovic az uj szerzodessel, amivel tovabbi 1.3m sporolast erunk el.
Igy tehat 46m eurot sporolunk/sporoltunk kb eddig.

- Erkezok:
Gosens eddig az Atalantas fizujat kapta, mostantol fogja az Interest, ez kb 3.2m kiadas novekedes evente.
Inzaghi uj szerzodessel tovabbi 1.85m kiadas novekedes.
Onana, Bellanova, Asllani, Mkhitaryan = 12.5m. + Mkhitaryanak fizettunk 2m alairasi penzt.
Ezen felul Lukaku tovabbi 11.1m.
Tehat az ossz kiadas novekedes eddig = 30.65m.

Kiadas csokkenes = 46m
Kiadas novekedes = 30.65m
Merleg eddig: 15.35m kiadas csokkenes

Ez a 15,35m a tavalyi kiadaskhoz nezve 10,2%-os kiadas csokkentes.
Magyarul meg egy keveset itt is dolgozni kell a 15% eleresehez.
Kb 127,5m korul lehet a fizetes kiadas a 22/23-as szezonra, ez a jelenlegi allapotban a 10,2%-os csokkentessel 134,6m.

Viszont mint lathato, itt mar egyaltalan nem vagyunk messze a celtol, a jelenlegi allapotban.
De az is lathato, miert kell tavozo elorol Dybala erkezesehez...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

nem úgy volt h Lukaku lemond a fizu feléről csak h jöhessen?
Vagy a fizu fele az a 11 milka? Ilyen jól keresett a Cselzíben?
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

INTER-1908 írta: 2022.06.26. 17:52 nem úgy volt h Lukaku lemond a fizu feléről csak h jöhessen?
Vagy a fizu fele az a 11 milka? Ilyen jól keresett a Cselzíben?
Gondolom ez az az összeg amennyibe a klubnak kerül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.06.26. 17:53
INTER-1908 írta: 2022.06.26. 17:52 nem úgy volt h Lukaku lemond a fizu feléről csak h jöhessen?
Vagy a fizu fele az a 11 milka? Ilyen jól keresett a Cselzíben?
Gondolom ez az az összeg amennyibe a klubnak kerül.
Pontosan, ennyibe kerul Lukaku 1 evre a klubnak.
Egyebkent Dzeko is ennyibe kerul 1 evre.
Avatar
Nyers133
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2011.06.08. 18:54

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nyers133 »

interfan írta: 2022.06.26. 17:27
alwin91 írta: 2022.06.26. 17:19 Ha ez így igaz, nekem inkább úgy tűnik, hogy a fizukon akarunk igazán csökkenteni. Lukakunak lesz csak az érkezők közül igazán magas fizuja, azon kívül lelépett Perisic, megy Alexis, Vidal, Vecino, Kolarov, Caicedo, Ranocchia. Feltételezem a két fiatal gyerek nem fog csillagászati összegeket kapni, de Milenkovic sem.
Igy allunk kb:

Mint tudjuk Antonello es Marotta szavaibol, 15%-os fizetescsokkentes kiadas van eloirva nekunk.

Viszonyitsunk a telhez, amikor kb 150m euro volt a jatekosok + edzo fizetese.
Tehat ha a 15%-bol indulunk ki, akkor ez 22.5m euro, tehat kb 127,5m lehet a 2022/23 szezon kiadasa.

Nezzuk mi valtozik ehhez kepest:

- Tavozok:
Vidal, Perisic, Sanchez, Vecino, Kolarov, Ranocchia, Radu, Caicedo = 45m
Ehhez jon meg Handanovic az uj szerzodessel, amivel tovabbi 1.3m sporolast erunk el.
Igy tehat 46m eurot sporolunk/sporoltunk kb eddig.

- Erkezok:
Gosens eddig az Atalantas fizujat kapta, mostantol fogja az Interest, ez kb 3.2m kiadas novekedes evente.
Inzaghi uj szerzodessel tovabbi 1.85m kiadas novekedes.
Onana, Bellanova, Asllani, Mkhitaryan = 12.5m. + Mkhitaryanak fizettunk 2m alairasi penzt.
Ezen felul Lukaku tovabbi 11.1m.
Tehat az ossz kiadas novekedes eddig = 30.65m.

Kiadas csokkenes = 46m
Kiadas novekedes = 30.65m
Merleg eddig: 15.35m kiadas csokkenes

Ez a 15,35m a tavalyi kiadaskhoz nezve 10,2%-os kiadas csokkentes.
Magyarul meg egy keveset itt is dolgozni kell a 15% eleresehez.
Kb 127,5m korul lehet a fizetes kiadas a 22/23-as szezonra, ez a jelenlegi allapotban a 10,2%-os csokkentessel 134,6m.

Viszont mint lathato, itt mar egyaltalan nem vagyunk messze a celtol, a jelenlegi allapotban.
De az is lathato, miert kell tavozo elorol Dybala erkezesehez...
Lehet kicsit offos a kérdés, de ha összejönne a 127m körüli fizetés kiadás. Jövőre már önfenntartó lehet a klub? Úgy rémlik, hogy 2020ban 200+ felett volt még és azóta drasztikusan sikerült csökkenteni a fizetéseket, újabb szponzorok is jöttek illetve a covid kezdete óta ez lesz az első szezon, hogy korlátozás nélkül lehetnek nézők a meccseken és a jegybevételek is nőni fognak. Csak azért érdekelne mondjuk ha nem jönne új tulaj, vagy vonzóbb lenne egy esetleges befektető számára.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyers133 írta: 2022.06.26. 19:35
interfan írta: 2022.06.26. 17:27
alwin91 írta: 2022.06.26. 17:19 Ha ez így igaz, nekem inkább úgy tűnik, hogy a fizukon akarunk igazán csökkenteni. Lukakunak lesz csak az érkezők közül igazán magas fizuja, azon kívül lelépett Perisic, megy Alexis, Vidal, Vecino, Kolarov, Caicedo, Ranocchia. Feltételezem a két fiatal gyerek nem fog csillagászati összegeket kapni, de Milenkovic sem.
Igy allunk kb:

Mint tudjuk Antonello es Marotta szavaibol, 15%-os fizetescsokkentes kiadas van eloirva nekunk.

Viszonyitsunk a telhez, amikor kb 150m euro volt a jatekosok + edzo fizetese.
Tehat ha a 15%-bol indulunk ki, akkor ez 22.5m euro, tehat kb 127,5m lehet a 2022/23 szezon kiadasa.

Nezzuk mi valtozik ehhez kepest:

- Tavozok:
Vidal, Perisic, Sanchez, Vecino, Kolarov, Ranocchia, Radu, Caicedo = 45m
Ehhez jon meg Handanovic az uj szerzodessel, amivel tovabbi 1.3m sporolast erunk el.
Igy tehat 46m eurot sporolunk/sporoltunk kb eddig.

- Erkezok:
Gosens eddig az Atalantas fizujat kapta, mostantol fogja az Interest, ez kb 3.2m kiadas novekedes evente.
Inzaghi uj szerzodessel tovabbi 1.85m kiadas novekedes.
Onana, Bellanova, Asllani, Mkhitaryan = 12.5m. + Mkhitaryanak fizettunk 2m alairasi penzt.
Ezen felul Lukaku tovabbi 11.1m.
Tehat az ossz kiadas novekedes eddig = 30.65m.

Kiadas csokkenes = 46m
Kiadas novekedes = 30.65m
Merleg eddig: 15.35m kiadas csokkenes

Ez a 15,35m a tavalyi kiadaskhoz nezve 10,2%-os kiadas csokkentes.
Magyarul meg egy keveset itt is dolgozni kell a 15% eleresehez.
Kb 127,5m korul lehet a fizetes kiadas a 22/23-as szezonra, ez a jelenlegi allapotban a 10,2%-os csokkentessel 134,6m.

Viszont mint lathato, itt mar egyaltalan nem vagyunk messze a celtol, a jelenlegi allapotban.
De az is lathato, miert kell tavozo elorol Dybala erkezesehez...
Lehet kicsit offos a kérdés, de ha összejönne a 127m körüli fizetés kiadás. Jövőre már önfenntartó lehet a klub? Úgy rémlik, hogy 2020ban 200+ felett volt még és azóta drasztikusan sikerült csökkenteni a fizetéseket, újabb szponzorok is jöttek illetve a covid kezdete óta ez lesz az első szezon, hogy korlátozás nélkül lehetnek nézők a meccseken és a jegybevételek is nőni fognak. Csak azért érdekelne mondjuk ha nem jönne új tulaj, vagy vonzóbb lenne egy esetleges befektető számára.
Sajnos nem lenne onnfenntarto a klub.
Iden is 120m felett lesz a veszteseg, hiaba vannak nyitva a stadionok, es hiaba a tavalyi eladasok.
Marcius 31-en kozolt hivatalos adatok szerint mar akkor 120m volt a klub eves vesztesege.

A fizetescsokkentes egy kis darabja annak, hogy haladjunk a minel kisebb vesztesegek fele.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A PSG legújabb ajánlata 60m+Draxler.
Ezt az ajánlatot Marottáék nem fogadták el, csak is pénzt kérünk érte. Holnap vagy holnap után újra össze ülnek a felek, ahol valószínűleg egyezség fog születni.

https://www.fcinter1908.it/copertina/ps ... -skriniar/

Lukaku szerdán jöhet orvosira majd szerződést aláírni.

https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... lio-898979
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

CdS szerint Skriniar után nem lesz szükség és nem is szeretnénk még egy nagy nevet eladni (Dumfries, Barella, Brozo, Calha, Martinez), mert Marotta biztos benne, hogy a kiegészítő és perem emberekből is be fog jönni kb 30 millió, amivel meg lehet a 60-80m plusz.

Pinamonti 20m körül lehet az Atalantáé (vagy Monzáé), Pirola 8m körül Salernitana. Agoume és Venhausden kölcsönbe mehet, és ha Casadeiért nem jön ajánlat vagy nem lesz beszámolva egy üzletbe, akkor az Inter első csapatában fogja megkezdeni a szezont.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ig-motivo/
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Casadei neve alapján klasszis gyanús, de amúgy milyen játékos ő?
Ha Marotta megcsinálja ezt így, akkor boldogok lehetünk. Skriniar és a sok selejt ki, Onana, Lukaku, Dybala esetleg Bremer be. Ez elég nagy erősödés. Milenkovic szerintem remek játékos, nagyon jól fejel is, én örülnék neki. Skriniar sem tűnt jobban ki egy Samp-ból, mint ő a Fior-ból.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.27. 08:44 CdS szerint Skriniar után nem lesz szükség és nem is szeretnénk még egy nagy nevet eladni (Dumfries, Barella, Brozo, Calha, Martinez), mert Marotta biztos benne, hogy a kiegészítő és perem emberekből is be fog jönni kb 30 millió, amivel meg lehet a 60-80m plusz.

Pinamonti 20m körül lehet az Atalantáé (vagy Monzáé), Pirola 8m körül Salernitana. Agoume és Venhausden kölcsönbe mehet, és ha Casadeiért nem jön ajánlat vagy nem lesz beszámolva egy üzletbe, akkor az Inter első csapatában fogja megkezdeni a szezont.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ig-motivo/
Bar igy lenne...

De sajnos tobb ponton is nem igy van, eleve Corriere...

Pirolaert nem akarnak fizetni, sot meg kotelezo opciot sem.

Pinamontiert a Monza 12 + 3m-t ajanlott, az Atalanta pedig 10 + 5m-t.

Eleve -25m-val allunk jelenleg.
Hogy lesz ebbol +80m, kedves Corriere. :D
Nyar van, az orultsegek meg hatartalanok. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.27. 09:03
CsaSzi9294 írta: 2022.06.27. 08:44 CdS szerint Skriniar után nem lesz szükség és nem is szeretnénk még egy nagy nevet eladni (Dumfries, Barella, Brozo, Calha, Martinez), mert Marotta biztos benne, hogy a kiegészítő és perem emberekből is be fog jönni kb 30 millió, amivel meg lehet a 60-80m plusz.

Pinamonti 20m körül lehet az Atalantáé (vagy Monzáé), Pirola 8m körül Salernitana. Agoume és Venhausden kölcsönbe mehet, és ha Casadeiért nem jön ajánlat vagy nem lesz beszámolva egy üzletbe, akkor az Inter első csapatában fogja megkezdeni a szezont.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ig-motivo/
Bar igy lenne...

De sajnos tobb ponton is nem igy van, eleve Corriere...

Pirolaert nem akarnak fizetni, sot meg kotelezo opciot sem.

Pinamontiert a Monza 12 + 3m-t ajanlott, az Atalanta pedig 10 + 5m-t.

Eleve -25m-val allunk jelenleg.
Hogy lesz ebbol +80m, kedves Corriere. :D
Nyar van, az orultsegek meg hatartalanok. :D
Amíg élünk, remélünk… :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.27. 09:03
Eleve -25m-val allunk jelenleg.
Hogy lesz ebbol +80m, kedves Corriere. :D
Nyar van, az orultsegek meg hatartalanok. :D
Azért érzed, hogy az összeg terén is sok a kamu és a találgatás? :D Volt ez 60. most 80 de már 100+ is.....
Ami esélyes +-os mercato kell. De, hogy az ténylegesen mennyi azt mindenki csak találgatja.....
Válasz küldése