Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.06.23. 11:38
interfan írta: 2022.06.23. 11:14
Dybala ugyben pedig a Real lehet a meglepetes.
Ancelotti nagyra becsuli, es Asensio helyere erkezhetne.
Asensio inkább jobbszélső, nem?
Ancelottinal eleg kotetlen szerepek vannak a 4-3-3-ban, de a 4-2-3-1-ben is.
Volt hogy Valverde jatszott KP letere a 4-3-3-ban a jobboldalon elol.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.06.23. 11:29 Barzaghi szerint az Internel mar nem fontos Dybala Lukaku erkeztevel.
A helyzet gyokeresen megvaltozott Lukaku erkezesevel.
Inzaghi pedig a Lukaku-Martinez parossal tervez.
Dybala regota az Intert szeretne, de most erosen fenall a veszelye, hogy megsem lesz az uzletbol semmi.
Dybala ugynoke felvette a kapcsolatot mas klubokal.
Ha Dybala nem jon az csak Inzaghinak,Zhangnak koszonheto ami egy nagy baklovés mert ahogy olvasom minket preferált..Lukaku vajon akkor is minket preferált mikor a Chelsea-s mezt csókolgatta??? Inkább nézem Dybalát 4 évre mint Lukaku-t 1 szezonra ami az sem biztos hogy jól fog elsulni hisz már nem Conte van itt ha nem Inzaghi. Marotta nagy álma Dybala ot nem hibáztatom mivel hiába akarja ha Inzaghinak nem kell...
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Ezt amúgy most minden nap el kell magyarázni? :yawn:

Jelenleg itt van még Sanchez és Dzeko, akiknek haszna alig van, de keresnek 7-8m fejenként, amíg nem szabadul fel a bérkeretük, addig felesleges Dybalazni. Meg kell szabadulni a ballaszttól, plusz a Skriniar üzlet sincs lezárva, gondolom ezek most a prioritás, ki kell számolni mennyi budget lesz a mercatora, a bérekre, jutalékokra,végkielégítésekre stb. elég komoly munka mehet a háttérben, úgyhogy nem kéne június 23-án ítéletet mondani, mikor még hivatalosan el sem kezdődött a mercato...
Marrotta nem hülye, egy sakkjátszmát nem a 10.lépésben kell megnyerni, szerintem meglesz Bremer és Dybala is, mindenesetre a Lukaku vezércsellel durván bekezdtünk ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.23. 11:29 Dybala regota az Intert szeretne, de most erosen fenall a veszelye, hogy megsem lesz az uzletbol semmi.
És ez ilyen biztos, hogy Dybala álma az Inter?
Tőle gondolom ezt senki se hallotta.
Dybala érkezése lehet Lautaro elvesztését eredmenyezné, ezt se tudjuk.

Mindegy, tavaly a Lukaku -Lautaro kettős volt a vilag talán legjobb csatárpárosa, örvendek, ujjongok ha ez újra összeáll:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.06.23. 12:07
interfan írta: 2022.06.23. 11:29 Dybala regota az Intert szeretne, de most erosen fenall a veszelye, hogy megsem lesz az uzletbol semmi.
És ez ilyen biztos, hogy Dybala álma az Inter?
Tőle gondolom ezt senki se hallotta.
Dybala érkezése lehet Lautaro elvesztését eredmenyezné, ezt se tudjuk.

Mindegy, tavaly a Lukaku -Lautaro kettős volt a vilag talán legjobb csatárpárosa, örvendek, ujjongok ha ez újra összeáll:)
Juve elott mondta, mekkora alma az Inter mar gyerekkora ota. :D :D

En azt gondolom, hogy ha jonne Dybala, akkor Martinez menne, igy hogy Lukaku megvan.
Ha valasztani kell, hogy Martinez vs Dybala, akkor nem kerdes hogy Martinez.

Viszont ha megtudnak oldani, hogy Martinez megy, de cserebe Skriniar marad, akkor nalam itt sincs kerdes mit kellene.
Dehat senki nem tudja valoban lenne e 70m ajanlat Martinezert...
Mert ha nem, akkor cseszhetjuk, hogy ez milyen jo lenne...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2022.06.22. 16:16
CsaSzi9294 írta: 2022.06.22. 15:49
Cupi írta: 2022.06.22. 15:48

Szerencsére őt állítólag viszi a juve. :D ;)
Cambiasot?
Na végre valami jó hír! Vegyék, vigyék! :)
Cambiasso az Interbe csakis egy s-el létezik!!!!
Fakes Cambiaso nem is kell.
A Juve megegyezett az ügynökével.
Azt írják, ha nem licitálunk rá, az övék lesz.
Legyen így, ez felesleges költés lenne, semmi extra a srác.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.06.23. 12:07
interfan írta: 2022.06.23. 11:29 Dybala regota az Intert szeretne, de most erosen fenall a veszelye, hogy megsem lesz az uzletbol semmi.
Mindegy, tavaly a Lukaku -Lautaro kettős volt a vilag talán legjobb csatárpárosa, örvendek, ujjongok ha ez újra összeáll:)
+1
Így leszünk újra igazan Scudetto esélyes csapat. Skriniart helyzetétől függetlenül…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Milánosok már zsebbe érzik Dybalát.
Nagyon nem örülnék ha a Bremer-Dybala kettősből akár az egyik is Ida menne.
Dybalának itt a helye, ahogy Lukakunak és Martineznek is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.23. 15:59 Milánosok már zsebbe érzik Dybalát.
Nagyon nem örülnék ha a Bremer-Dybala kettősből akár az egyik is Ida menne.
Dybalának itt a helye, ahogy Lukakunak és Martineznek is.
Mindekinek itt a helye, csak ahhoz mas tulajdonosi helyzet kellene.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.23. 16:07
CsaSzi9294 írta: 2022.06.23. 15:59 Milánosok már zsebbe érzik Dybalát.
Nagyon nem örülnék ha a Bremer-Dybala kettősből akár az egyik is Ida menne.
Dybalának itt a helye, ahogy Lukakunak és Martineznek is.
Mindekinek itt a helye, csak ahhoz mas tulajdonosi helyzet kellene.
Ez igaz.
De ha van rá esély meg kellene ragadni.
Én továbbra sem izgulok Dybala miatt, egyszerűen idegesítenek ezek a nagyképű Milánosok…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cordaz hosszabitott 2023-ig, elmondta nagyon boldog es elegedett.

Galliani megerkezett az Inter szekhazba, ahova Pinamonti ugynoket varjak a vegso igenre.
Az Inter mindenben megegyezett a Monzaval, 12m + 3m bonusz.

DiMarzio is megerositi, Esposito ingyen kolcson az Anderlechtbe mehet.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2022.06.23. 16:19 Galliani megerkezett az Inter szekhazba, ahova Pinamonti ugynoket varjak a vegso igenre.
Az Inter mindenben megegyezett a Monzaval, 12m + 3m bonusz.
Megmondom őszintén, csak akkor láttam játszani, amikor az Inter ellen játszott, de én nem nagyon láttam benne semmit azon a néhány meccsen.
Viszont 23 éves és elég szépen termelte a gólokat egyébként a bajnokságban. A transfermakt-on 20 millióra becsülik az értékét. Ez a 12+3 m nekem nagyon kevésnek tűnik.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2022.06.23. 16:19 Cordaz hosszabitott 2023-ig, elmondta nagyon boldog es elegedett.
Ha jól tudom a 25-ös keretbe kell 4 saját nevelésű, gondolom Cordaz azért marad és DiMarco is elvisz egy helyet. Tavaly még Radu és egy ifista volt nevezve, ha megy a román csodakapusunk, és minden saját nevelést kölcsön vagy eladunk (Esposito,Pirola,Pinamonti,Vanhausden stb.) lehet felkerül végre valaki a Primaveraból a keretbe? Mondjuk Casadeit megnézném..
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

brecsinho írta: 2022.06.23. 16:43
interfan írta: 2022.06.23. 16:19 Cordaz hosszabitott 2023-ig, elmondta nagyon boldog es elegedett.
Ha jól tudom a 25-ös keretbe kell 4 saját nevelésű, gondolom Cordaz azért marad és DiMarco is elvisz egy helyet. Tavaly még Radu és egy ifista volt nevezve, ha megy a román csodakapusunk, és minden saját nevelést kölcsön vagy eladunk (Esposito,Pirola,Pinamonti,Vanhausden stb.) lehet felkerül végre valaki a Primaveraból a keretbe? Mondjuk Casadeit megnézném..
Szerintem már elég rég volt olyan, hogy mind a négy helyet feltöltöttük saját neveléssel. Ilyenkor szokott az lenni, hogy nem 25 fős hanem mondjuk 23 fős lesz a keretünk, ha csak két saját nevelést tudunk regisztrálni.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Mivel Marotta tobbszor mondta hogy az álma Dybala-t az Interbe csábitania igy szerintem ezért megfog tenni mindent. Nem hiszem hogy ha van rá esély csak úgy letenne róla Marotta. Itt szerintem várjuk hogy hátha jon ajánlat valamelyik játékosunkért vagy fizetés felszabadul és akkor akarjuk lezárni Dybalát. Irhatnak bármit az újságok hisz nekik kell is hogy legyen vevo a lapjaikra de szerintem Marotta ahogy irtam nem fogja úszni hagyni az argentint.Én szerintem jonni fog Dybala is csak napok kérdése.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint nem csak Radu megy ingyen kolcson a Cremonesebe, hanem Agoume is.
Agoume szinten ingyen kolcson lesz DiMarzio szerint a Cremonese jatekosa.

Pirola pedig megallapodott a Salernatinaval.
Este targyalas lesz az Interrel, ot talan eltudjuk vegleg adni 4m korul a hirek szerint.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.06.23. 17:27
Pirola pedig megallapodott a Salernatinaval.
Este targyalas lesz az Interrel, ot talan eltudjuk vegleg adni 4m korul a hirek szerint.
Mit izéltek folyton. Látjátok, tudunk mi eladni! :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.23. 15:56
mike írta: 2022.06.23. 12:07 Mindegy, tavaly a Lukaku -Lautaro kettős volt a vilag talán legjobb csatárpárosa, örvendek, ujjongok ha ez újra összeáll:)
+1
Így leszünk újra igazan Scudetto esélyes csapat. Skriniart helyzetétől függetlenül…
Skriniart imádom, de muszáj volt már megbarátkozni a távozásával:(
A legnagyobb hatása viszont egyértelműen Lukakunak van, szerintem ő óriási boost lehet megint. Két évig csodáltuk, most sem fogunk csalódni benne, csak jelentsük már be.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

mike írta: 2022.06.23. 17:52
CsaSzi9294 írta: 2022.06.23. 15:56
mike írta: 2022.06.23. 12:07 Mindegy, tavaly a Lukaku -Lautaro kettős volt a vilag talán legjobb csatárpárosa, örvendek, ujjongok ha ez újra összeáll:)
+1
Így leszünk újra igazan Scudetto esélyes csapat. Skriniart helyzetétől függetlenül…
Skriniart imádom, de muszáj volt már megbarátkozni a távozásával:(
A legnagyobb hatása viszont egyértelműen Lukakunak van, szerintem ő óriási boost lehet megint. Két évig csodáltuk, most sem fogunk csalódni benne, csak jelentsük már be.
Én is örülök ha visszatér Lukaku a csapathoz. Azonban naiv dolog az hinni,hogy minden ott és úgy fog majd folytatódni mint a távozása előtti időszakban volt. Jelenleg más az edző, más a taktika,a fél csapat kicserélődik, és nincs Pintus sem aki erőnlétileg ismét rendbe szedhetné.Mivel Lukakut lelkileg is megvisel(het)te az elmúlt egy év sikertelensége én azt gondolom ,hogy jónéhány hónapba telik majd mire képes lesz megközelíteni a korábbi eredményes és jó csapatjátékát. Boldog lennék ha nem lenne igazam .
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Skriniar remek védő, de abban igaza van Marotta-nak, hogy egy védőt könnyebb pótolni, mint egy támadót. Ez mondjuk hűen tükrözi a futball jelenlegi állapotát. Lukaku mikor idejött, szintén megviselt volt, szerintem jó lehet ő az elejétől, biztos óriási bizonyítási vágy lesz benne. Az fontos, hogy az első pár meccs jól sikerüljön neki, akkor nem lesz gond. Ugyanakkor Dybalaért kár lenne, főleg, ha a Milan vinné el, biztos ő is bizonyítani akarna... Remélem ezek a kisebb eladások lehetővé teszik az érkezését, de legalább Bremer-ét. Szerintem Lukaku nem egy szezonra jön. Ki fogja harcolni, hogy maradhasson, a Chelsea pedig le fogja írni a veszteséget. Innen nézve talán nem kell izgulni a csatár páros miatt ami a 23-24-es szezont illeti. Nem lenne üdítő, ha akkor venni kéne valakit, főleg úgy, hogy nem nagyon lenne kit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Legfrisebb Sky hirek szerint sajnos megsem sikerulhet Pirolat vegleg eladni.
Kolcson + feltetelkhez kotott kotelezo opcio lehet az uzlet vege 4m-ert.
Meccszamhoz kotott opcio lehet.
Ha az opcio felteteles marad, akkor Pirola eladasa nem lesz azonnali bevetel, meg ez a 4m sem.

Szinten a Sky szerint mindenben megallapodtunk a Monzaval Sensi ugyeben.
Ingyen kolcson lehet a Monza jatekosa 1 evre, mindenfele opcio nelkul.
Avatar
g.e.r.a
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2010.04.16. 20:55
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: g.e.r.a »

Még egy ilyen szerencsétlen csapatot, mint mi életemben nem láttam. Még az értékeinket is csak ingyen kölcsönnel tudjuk elpasszolni. Egy ilyen transzfer esetében legalább 1 millió a kölcsönért és állják a fele fizut. Igazi balfékek vagyunk 😀
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az Inter egyertelmu gazdasagi okokbol nem tudja Dybalat lezarni Zhang utasitasara.
Az Internek be kell tartani a penzugyi kereteket.
Az Inter korabbban tobb ajanlatot is tett Dybalanak, a legutolso egy 5m fix + 1m bonusz lejatszott meccsek fuggvenyeben.
Viszont a vegso szakaszba sose leptunk be, ennek oka Lukaku, valamint hogy tul sok tamado van es gazdasagilag nem fer bele.
Sanchezt vegkielegitessel meg kitudjuk tenni, de sem Dzekoert, sem Corraert nincs semmifele ajanlat, igy pedig Dybalat nem tudjuk hozni.

Sky es DiMarzio ujra megerositi, Dzekora szamit Inzaghi a kovetkezo szezonban, semmikkepen nem tavozik, Inzaghinal tovabbra is kozponti szereplo lesz a projektben.

Romano is megerositi, nincs megallapodas Dybala ugyben, mivel az Internel Lukaku volt a prioritas.
Roma es a Milan is komolyan kepbe kerult Dybala kapcsan.

Satriano is igent mondott az Empolinak, ahova az Asllani uzlet reszekent, 1 eves ingyen kolcson tavozik.
Asllani-Inter igazolast pedig tegnap az Empoli elnoke is megerositette.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Correát elég lenne kölcsön adni ingyen egy évre, hogy fizesse valaki a fizuját, aztán jöhetne Dybala…nem akarom elhinni, hogy úgyse vinné el senki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:07 Correát elég lenne kölcsön adni ingyen egy évre, hogy fizesse valaki a fizuját, aztán jöhetne Dybala…nem akarom elhinni, hogy úgyse vinné el senki.
Fizetese kb fele mint Dybalae lenne.

Ezen felul Dybalanak fizetni kellene 10m euros alairasi penzt.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

interfan írta: 2022.06.24. 07:12
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:07 Correát elég lenne kölcsön adni ingyen egy évre, hogy fizesse valaki a fizuját, aztán jöhetne Dybala…nem akarom elhinni, hogy úgyse vinné el senki.
Fizetese kb fele mint Dybalae lenne.

Ezen felul Dybalanak fizetni kellene 10m euros alairasi penzt.
De Sanchezzel meg lehetne bontani és abból is maradna valamennyi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:15
interfan írta: 2022.06.24. 07:12
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:07 Correát elég lenne kölcsön adni ingyen egy évre, hogy fizesse valaki a fizuját, aztán jöhetne Dybala…nem akarom elhinni, hogy úgyse vinné el senki.
Fizetese kb fele mint Dybalae lenne.

Ezen felul Dybalanak fizetni kellene 10m euros alairasi penzt.
De Sanchezzel meg lehetne bontani és abból is maradna valamennyi.
Sancheznek 5m euros vegkielegitest kell fizetni...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Dybala képességét senki nem vitatja. De az már eleve gyanús, hogy a Juve őt így elengedte.
Szerintem teljesen igaza van Marottának, hogy meccsszámhoz köti a fizetésének egy részét. Még akkor is, ha ezzel fennáll annak a veszélye, hogy máshova igazol.
Azt kevésbé hiszem, hogy a Lukaku-Dybala transzfer ütné egymást, mert mindkettőről már hónapokkal ezelőtt tudni lehetett, legalábbis Marotta biztos nem az utóbbi 2-3 hétben kezdett el rajtuk dolgozni a háttérben.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

interfan írta: 2022.06.24. 07:16
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:15
interfan írta: 2022.06.24. 07:12

Fizetese kb fele mint Dybalae lenne.

Ezen felul Dybalanak fizetni kellene 10m euros alairasi penzt.
De Sanchezzel meg lehetne bontani és abból is maradna valamennyi.
Sancheznek 5m euros vegkielegitest kell fizetni...
De a fizuja meg lenne vagy 10 millió bruttóban, bár lehet még keveset is írtam.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:19
interfan írta: 2022.06.24. 07:16
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:15

De Sanchezzel meg lehetne bontani és abból is maradna valamennyi.
Sancheznek 5m euros vegkielegitest kell fizetni...
De a fizuja meg lenne vagy 10 millió bruttóban, bár lehet még keveset is írtam.
9m.

Szoval maradna max 4m.

Ellenben Lukaku fizuja 12m.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2022.06.24. 07:17 Dybala képességét senki nem vitatja. De az már eleve gyanús, hogy a Juve őt így elengedte.
Szerintem teljesen igaza van Marottának, hogy meccsszámhoz köti a fizetésének egy részét. Még akkor is, ha ezzel fennáll annak a veszélye, hogy máshova igazol.
Azt kevésbé hiszem, hogy a Lukaku-Dybala transzfer ütné egymást, mert mindkettőről már hónapokkal ezelőtt tudni lehetett, legalábbis Marotta biztos nem az utóbbi 2-3 hétben kezdett el rajtuk dolgozni a háttérben.
Lukaku uzlet kapcsan senki nem tudott semmit, mivel a Chelseanel az utobbi par hetben lett meg az uj tulajdonos.
Senki nem tudta elore honapokkal ezelott, hogy majd az uj tulajdonos hogy viszonyul a Lukaku ugyhoz.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

interfan írta: 2022.06.24. 07:21
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:19
interfan írta: 2022.06.24. 07:16

Sancheznek 5m euros vegkielegitest kell fizetni...
De a fizuja meg lenne vagy 10 millió bruttóban, bár lehet még keveset is írtam.
9m.

Szoval maradna max 4m.

Ellenben Lukaku fizuja 12m.
Az igaz, hogy bejött Lukaku a képbe, de elment/elmegy Caicedo, Kolarov, Ranocchia, Perisic, Vidal, Vecino, Radu, valszeg Skriniar. D’Ambrosioval és Handanovic-csal szerintem kevesebbért hosszabbítunk mint a jelenlegi fizuja, akik meg jönnek kevesebb fizuért fognak aláírni, kivéve Lukaku, ahogy írtad. Nem igaz, hogy nem lehetne kitermelni valahogy…
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2022.06.24. 07:22
Baggio85 írta: 2022.06.24. 07:17 Dybala képességét senki nem vitatja. De az már eleve gyanús, hogy a Juve őt így elengedte.
Szerintem teljesen igaza van Marottának, hogy meccsszámhoz köti a fizetésének egy részét. Még akkor is, ha ezzel fennáll annak a veszélye, hogy máshova igazol.
Azt kevésbé hiszem, hogy a Lukaku-Dybala transzfer ütné egymást, mert mindkettőről már hónapokkal ezelőtt tudni lehetett, legalábbis Marotta biztos nem az utóbbi 2-3 hétben kezdett el rajtuk dolgozni a háttérben.
Lukaku uzlet kapcsan senki nem tudott semmit, mivel a Chelseanel az utobbi par hetben lett meg az uj tulajdonos.
Senki nem tudta elore honapokkal ezelott, hogy majd az uj tulajdonos hogy viszonyul a Lukaku ugyhoz.
Ez igaz, de abban biztos lehetsz, hogy miután télen Lukaku elsírta magát, hogy vissza akar térni és Dybala nem hosszabbított a Juvéval, Marotta már lepörgetett néhány variációt az agyában. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:30
interfan írta: 2022.06.24. 07:21
Interfan1000 írta: 2022.06.24. 07:19

De a fizuja meg lenne vagy 10 millió bruttóban, bár lehet még keveset is írtam.
9m.

Szoval maradna max 4m.

Ellenben Lukaku fizuja 12m.
Az igaz, hogy bejött Lukaku a képbe, de elment/elmegy Caicedo, Kolarov, Ranocchia, Perisic, Vidal, Vecino, Radu, valszeg Skriniar. D’Ambrosioval és Handanovic-csal szerintem kevesebbért hosszabbítunk mint a jelenlegi fizuja, akik meg jönnek kevesebb fizuért fognak aláírni, kivéve Lukaku, ahogy írtad. Nem igaz, hogy nem lehetne kitermelni valahogy…
Par napja volt, hogy mercaton hogy allunk, kb -25m.
Erdemes lehet megnezni a fizuk teren hogy allunk jelenleg, es mint Antonellotol es Marottatol tudjuk, 15% fizu csokkentes kotelezo szamunkra az idei evhez kepest.

D'Ambrosioval nem kellett hosszabbitani, mert 23-ig szerzodese van.
Handanovic pedig kb a jelenlegi fizujaval hosszabbitott.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Azért szerintem így a csatársor sokkal jobban fog kinézni mint tavaly Dzeko csere lesz és azt tegyük hozzá hogy neki ez lesz az ideális. Nem kell heti 2 meccset nyomnia 36 évesen hanem tud pihenni regenerálódni és egy nagyon jó csere lesz az utolsó 30 percre ha beáll. Emellett pedig ott van Correa aki rengeteget volt sérült és ha jön egy picit szerencsésebb szezonja szerintem jó lesz Ő amikor játszott nem volt rossz 8-10 gólt lőtt ált kettesével és Martinezzel nagyon jól megértették egymást. (Dzekóval is amúgy) nem biztos hogy Dybala kell nekünk jobb lenne Bremerre nyomni azt a 10 milkát mint Dybala aláírására
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.24. 06:17

Sky es DiMarzio ujra megerositi, Dzekora szamit Inzaghi a kovetkezo szezonban, semmikkepen nem tavozik, Inzaghinal tovabbra is kozponti szereplo lesz a projektben.

Ezt nem fejtették ki hogyan? Érdekelne. :D Lukaku fix kezdő....Dzeko akkor pad....vagy Lukaku - Dzeko kettős lesz az alap lezdő? Érdekes lenne......meg szerintem baromság is....
Vagy Lukakut Dzeko helyettesének hoztuk? :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2022.06.24. 08:15 Vagy Lukakut Dzeko helyettesének hoztuk? :D
Abszolút.

Dzeko az első 5 percben lefárassza az ellen védőit, aztán bejön Rom és rendet rak a pályán.

Engem Lukaku után majd jobban érdekel, hpgy Skriniart megfelelően pótoljuk, magyarul inkabb Bremer mint Dybala, de legikább mindkettő:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2022.06.24. 08:22-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.24. 08:15
interfan írta: 2022.06.24. 06:17

Sky es DiMarzio ujra megerositi, Dzekora szamit Inzaghi a kovetkezo szezonban, semmikkepen nem tavozik, Inzaghinal tovabbra is kozponti szereplo lesz a projektben.

Ezt nem fejtették ki hogyan? Érdekelne. :D Lukaku fix kezdő....Dzeko akkor pad....vagy Lukaku - Dzeko kettős lesz az alap lezdő? Érdekes lenne......meg szerintem baromság is....
Vagy Lukakut Dzeko helyettesének hoztuk? :D
Gondolom 1.szamu csere.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.24. 08:22

Gondolom 1.szamu csere.
Na az aztán központi szerep. :D Tehát az esetek többségében pad. ;) Megnézném amikor egy Dzeko arcú játékosnak elmondod, hogy központi szerepet szánok neked, te leszel Lukaku cseréje. :D ;) Ő meg erre alázatosan bólogat.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Sziasztok,
Nyaralás alatt kevésbé olvasom a fórumot, de nagy az élet ami örömteli.
A legfontosabb, hogy Lautaro maradjon elől. Lukaku lesz a párja mondhatjuk a biztosabb receptnek, bár a belga formája milyen lesz az kérdéses. Gondolom ezerrel fog küzdeni.
Dybala már érdekesebb történet. Nagyon jól hangzik, hogy ingyen meg lehet most szerezni, de:
- mennyi időre? Szerintem a fix 4 éves szerződés hosszú
- sérülékenyen szezonok miatt, az évi meccs szám fizetésbe való beépítése teljesen logikus
- legfeltűnőbb az volt, hogy az argentin válogatottban sem fix kezdő.
- aláírás pénz? Ő tudja, de nem sok helyen fog kapni 10 millát

Mindenestre jöjjön, de a realitásokon belül. Szerintem írhatnak sok mindent az újságok akkor mozgástere nincsen. Max Roma, Milan - szerintem egyik sem vonzóbb nálunk.

Skriniar esete érdekes, Párizsban szerintem mindenki a pénz miatt megy, de annak ellenére, hogy szeretem a játékát ha kapunk érte 70-80 millát akkor adjuk el és jöjjön Bremen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az eddig 100%-al Dybala-Inter igazolast iro Corriere is azt irja mar, patthelyzet alakult ki, az Internel mar nem prioritas, mivel Lukaku volt a cel.
Ezzel a Corriere hirtelen meggondolta magat, es most mar ok is azt irjak, amit a Sky, DiMarzio, Romano, Gazzetta, TS is.

Romano szerint tovabbra sem csokkenti a Toro a kereset Bremer ugyben.
Corriere szerint viszont Bremer meggyozi a Torinot, es az Interbe igazol 25-30m kozott, de nem egyszeru a tortenet, mivel a kedves Corriere szerint nem is +60m kell a mercaton, hanem +80m. :D

Angol forrasok szerint viszont a Spurs van poleban Bremeert, mivel kifizeti a Torino altal kert 40m-t.

Gazzetta szerint Skriniar elfogadta az eladasat.
Nagyon csalodott volt, hogy egy olyan uzlet megy vegbe amit o nem szeretne.
Az elmult napokban viszont elfogadta a helyzetet, es tudja az Inter sulyos penzugyi helyzete miatt kell tavoznia.
Skriniar igy mar elfogadta a PSG ajanlatat, es mindenben megegyeztek.
7.7m fix + 2.3m bonusz eves fizetes.
Az utolso vegso meggyozes Hakimivel folytatott telefonbeszelgetes volt, aki nagy orommel varja Skriniart Parizsban, es mindent elmondott a PSG-rol ami Skriniarnak nagyon meggyozo volt.
Utolso reszletek hianyzonak a klubok kozott, 65-70m kozott lehet a vegleges megallapodas bonuszokkal egyutt.
Bonuszokon megy az egyeztetes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.06.24. 08:46-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.24. 08:25
interfan írta: 2022.06.24. 08:22

Gondolom 1.szamu csere.
Na az aztán központi szerep. :D Tehát az esetek többségében pad. ;) Megnézném amikor egy Dzeko arcú játékosnak elmondod, hogy központi szerepet szánok neked, te leszel Lukaku cseréje. :D ;) Ő meg erre alázatosan bólogat.
Penz beszel...

37. eveben van, 7m fizuja van, nem rossz azert.

Pont te irtad mennyire feszes menetrend lesz, Dzeko iden tobbet jatszott mint Martinez.
Siman lesz lehetosege jatszani a 3 naponta meccsekbe.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Én nálam Bastoni távozik nem Škriniar. Hiába hogy olasz meg nagy tehetség én ot adtam volna el, ot konnyebb lett volna pótolni mint Škriniart. Ha Bastoni olyan nagy tehetség mint sokan irták akkor miért csak Škriniar-ért futott be ajánlat? Gondolom mert nem akarta senki annyira nagy tehetség.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.24. 08:35
Romano szerint tovabbra sem csokkenti a Toro a kereset Bremer ugyben.
Corriere szerint viszont Bremer meggyozi a Torinot, es az Interbe igazol 25-30m kozott.
Angol forrasok szerint viszont a Spurs van poleban, mivel kifizeti a Torino altal kert 40m-t.

Gazzetta szerint Skriniar elfogadta az eladasat.
Nagyon csalodott volt, hogy egy olyan uzlet megy vegbe amit o nem szeretne.
Az elmult napokban viszont elfogadta a helyzetet, es tudja az Inter sulyos penzugyi helyzete miatt kell tavoznia.
Skriniar igy mar elfogadta a PSG ajanlatat, es mindenben megegyeztek.
7.7m fix + 2.3m bonusz eves fizetes.
Az utolso vegso meggyozes Hakimivel folytatott telefonbeszelgetes volt, aki nagy orommel varja Skriniart Parizsban, es mindent elmondott a PSG-rol ami Skriniarnak nagyon meggyozo volt.
Utolso reszletek hianyzonak a klubok kozott, 65-70m kozott lehet a vegleges megallapodas bonuszokkal egyutt.
Bonuszokon megy az egyeztetes.
Dybala ha nem jön, csalódott leszek, de ha ezzel megmarad Martinez, akkor felőlem mindegy hova megy, csak ne a kuzinokhoz. A La-Lu páros már bizonyított, így lesz a legjobb. Bár Dzekoban bízok, hogy le lép, nem hiányzik a hisztije, amit Lukaku árnyékában biztos le fog nyomni. Nem szeretném, ha a belga miatta nem tudná kiadni magából amit tud, hogy a trottyos játszani tudjon. Lukaku 90 perces játékos.

Láttunk már ebben a mercatoban olyat, hogy aki az Interbe akar jönni, az végül jön is. Bremer ha nem akar Londonba menni, akkor adhatnak érte 200 milliót is, akkor sem fog oda menni. Bremert le kell igazolni!!

Minden tiszteletem Skriniaré, de azért nem gyengén megugrik a fizetése Párizsban, annyira azért nem hiszem, hogy rossz a kedve. Én már elengedtem, jöjjön Bremer és Milenkovic és nem lesz baj.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.24. 08:39
Pont te irtad mennyire feszes menetrend lesz, Dzeko iden tobbet jatszott mint Martinez.
Siman lesz lehetosege jatszani a 3 naponta meccsekbe.
Persze, ezt tudom. Csak az akkor sem központi szerep. Valamint róla köztudott volt nem szeret padozni. Roma-ba is balhézott e miatt is. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.24. 08:54
interfan írta: 2022.06.24. 08:39
Pont te irtad mennyire feszes menetrend lesz, Dzeko iden tobbet jatszott mint Martinez.
Siman lesz lehetosege jatszani a 3 naponta meccsekbe.
Persze, ezt tudom. Csak az akkor sem központi szerep. Valamint róla köztudott volt nem szeret padozni. Roma-ba is balhézott e miatt is. ;)
3 naponta meccsekkel sokat nem fog padozni, foleg latva az idei evet.

Romaba kevesebbet is keresett, es fiatalabb is volt, es ot kitettek a keretbol is kb.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.06.24. 08:54
interfan írta: 2022.06.24. 08:39
Pont te irtad mennyire feszes menetrend lesz, Dzeko iden tobbet jatszott mint Martinez.
Siman lesz lehetosege jatszani a 3 naponta meccsekbe.
Persze, ezt tudom. Csak az akkor sem központi szerep. Valamint róla köztudott volt nem szeret padozni. Roma-ba is balhézott e miatt is. ;)
Dzeko már idén se tudott se futni, se passzolni, de még a 2 méterről tiszta fejelés is sok volt neki. Inzaghi ennyire vak egér, hogy nem látja, egy Salernitana szintű játékos lett belőle (nyilván a kora miatt)? Központi szerep..na ne vicceljünk már.
Ne hisztizzen, ha két évig anniyt játszik, mint Kolarov, akkor is maradjon csendben... :crazy:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.24. 08:57
3 naponta meccsekkel sokat nem fog padozni, foleg latva az idei evet.
Pont ezért férne el Dybala is simán úgy, hogy Martinez is marad....Sanchez szerintem lelép és 4 támadó ilyen menetrendre nagyon kevés lesz....főleg ha azt nézzük Correa izomzata sem a nagy terhelésre lett kitalálva. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.06.24. 08:50 Én nálam Bastoni távozik nem Škriniar. Hiába hogy olasz meg nagy tehetség én ot adtam volna el, ot konnyebb lett volna pótolni mint Škriniart. Ha Bastoni olyan nagy tehetség mint sokan irták akkor miért csak Škriniar-ért futott be ajánlat? Gondolom mert nem akarta senki annyira nagy tehetség.
Siman lehet hogy volt ajanlat, de mondjuk csak 55m.
Ellenben Skriniar kapcsan latjuk 65m-rol van szo.
A mi helyzetunkben a 10m euro is "aranyat" er, mert latjuk keptelenek vagyunk eladni nem piackepes jatekost...

Egyebkent en egyiket sem adtam volna el, a vedelem a legfontosabb es legkenyesebb resze egy csapatnak.
Ha megbontod, sulyos ara lehet, foleg ha a vedelem vezeret adod el, aki az Inter lelke es szive is.
Szinte minden evben a legkevesebb golt kapo csapat nyeri a Scudettot, es nem a legtobb golt rugo.
En biztos Martinezt adtam volna el, es a helyere hoztam volna a Dybala-Lukaku parost, a vedelmet meg bekenhagytam volna, nalam ez sokkal tobbet er.
Dehat ezt sem tudjuk meg, hogy Martinezert is volt e valaha ajanlat, es egyaltalan volt e iden erdeklodes.
Mert ha nem, akkor sokra nem megyunk vele.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

interfan írta: 2022.06.24. 09:03
tomika431 írta: 2022.06.24. 08:50 Én nálam Bastoni távozik nem Škriniar. Hiába hogy olasz meg nagy tehetség én ot adtam volna el, ot konnyebb lett volna pótolni mint Škriniart. Ha Bastoni olyan nagy tehetség mint sokan irták akkor miért csak Škriniar-ért futott be ajánlat? Gondolom mert nem akarta senki annyira nagy tehetség.
Siman lehet hogy volt ajanlat, de mondjuk csak 55m.
Ellenben Skriniar kapcsan latjuk 65m-rol van szo.
A mi helyzetunkben a 10m euro is "aranyat" er, mert latjuk keptelenek vagyunk eladni nem piackepes jatekost...

Egyebkent en egyiket sem adtam volna el, a vedelem a legfontosabb es legkenyesebb resze egy csapatnak.
Ha megbontod, sulyos ara lehet, foleg ha a vedelem vezeret adod el, aki az Inter lelke es szive is.
Szinte minden evben a legkevesebb golt kapo csapat nyeri a Scudettot, es nem a legtobb golt rugo.
En biztos Martinezt adtam volna el, es a helyere hoztam volna a Dybala-Lukaku parost, a vedelmet meg bekenhagytam volna, nalam ez sokkal tobbet er.
Dehat ezt sem tudjuk meg, hogy Martinezert is volt e valaha ajanlat, es egyaltalan volt e iden erdeklodes.
Mert ha nem, akkor sokra nem megyunk vele.
Bastoni saját nevelésnek számít és olasz. Őt nehezebb pótolni, mert a regisztrációs szabályoknak is meg kell felelni.
Válasz küldése