Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

off.Werner vissza a Lipcsébe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert.
Az elmult napok nyugodtabb helyzete utan, most ez nagy valtozast hozhat.
Inzaghi nem szeretne Skriniart elvesziteni, viszont ha az ajanlat eleri a 65-70m-t, akkor az Inter nem tud nemet mondani.
Milenkovic hosszabbithat a Fiorentinaval, viszont Akanji nem a Dortmundal, igy amennyiben Skriniar tavozik, Akanji lehet az utod a Gazzetta szerint.
20m-t ker a Dortmund, de a lejaro szerzodes miatt bizunk benne, hogy 10-15m-ert is eltudnank hozni.
Acerbi olcsobb lenne, viszont szakmai vezetoink ot nem szeretnek a kezdobe, igy Akanji lehet a cel.
Viszont amennyiben a PSG uj ajanlata tovabbra is tavol lesz az altalunk kertol, akkor Casadei eladasa kerulhet eloterbe, a kb mar fix tavozo Pinamonti mellett.
Pinamonti 20m, Casadei 15m korul varnank.
Most minden a PSG ajanlat nagysagan mulik.

Sanchez vegkielegiteses tavozasa ma lehet hivatalos.
1,5 havi fizetest mar kapott az Intertol, ez kb 900 ezer euro, ezen felul fizethetunk neki 5m eurot.
Igy osszesen 6m eurot kaphat a szerzodesbontasert.

Pedulla es Di Marzio szerint is Raspadori eladasaval a Sassuolo ajanlatot tehet Pinamontiert.
Ez az ajanlat kb 18-20m lehet, valamint 30-32m euros visszavasarlasi opciot szeretnek a kovetkezo 2 evre.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.08. 05:48 Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert.
Az elmult napok nyugodtabb helyzete utan, most ez nagy valtozast hozhat.
Inzaghi nem szeretne Skriniart elvesziteni, viszont ha az ajanlat eleri a 65-70m-t, akkor az Inter nem tud nemet mondani.
Milenkovic hosszabbithat a Fiorentinaval, viszont Akanji nem a Dortmundal, igy amennyiben Skriniar tavozik, Akanji lehet az utod a Gazzetta szerint.
20m-t ker a Dortmund, de a lejaro szerzodes miatt bizunk benne, hogy 10-15m-ert is eltudnank hozni.
Acerbi olcsobb lenne, viszont szakmai vezetoink ot nem szeretnek a kezdobe, igy Akanji lehet a cel.

Pedulla es Di Marzio szerint is Raspadori eladasaval a Sassuolo ajanlatot tehet Pinamontiert.
Ez az ajanlat kb 18-20m lehet, valamint 30-32m euros visszavasarlasi opciot szeretnek a kovetkezo 2 evre.
Akanji egyébként jó megoldás lehet, a Dortmundban hozott egy jó szintet. Persze az lenne a legjobb, ha Skriniar maradna, de sajnos ez már nagyon nem az Interen múlik. Viszont kérdés ki lehet a másik érkező a posztra, az ingyen nevek nem nagyon röpködnek, én még mindig tartok Acerbitől…

Annak viszont örülök, hogy kezdünk fejlődni a visszavásárlási opciók tekintetében, mint Casadei és mint Pinamonti kapcsán.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 06:58
interfan írta: 2022.08.08. 05:48 Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert.
Az elmult napok nyugodtabb helyzete utan, most ez nagy valtozast hozhat.
Inzaghi nem szeretne Skriniart elvesziteni, viszont ha az ajanlat eleri a 65-70m-t, akkor az Inter nem tud nemet mondani.
Milenkovic hosszabbithat a Fiorentinaval, viszont Akanji nem a Dortmundal, igy amennyiben Skriniar tavozik, Akanji lehet az utod a Gazzetta szerint.
20m-t ker a Dortmund, de a lejaro szerzodes miatt bizunk benne, hogy 10-15m-ert is eltudnank hozni.
Acerbi olcsobb lenne, viszont szakmai vezetoink ot nem szeretnek a kezdobe, igy Akanji lehet a cel.

Pedulla es Di Marzio szerint is Raspadori eladasaval a Sassuolo ajanlatot tehet Pinamontiert.
Ez az ajanlat kb 18-20m lehet, valamint 30-32m euros visszavasarlasi opciot szeretnek a kovetkezo 2 evre.
Akanji egyébként jó megoldás lehet, a Dortmundban hozott egy jó szintet. Persze az lenne a legjobb, ha Skriniar maradna, de sajnos ez már nagyon nem az Interen múlik. Viszont kérdés ki lehet a másik érkező a posztra, az ingyen nevek nem nagyon röpködnek, én még mindig tartok Acerbitől…

Annak viszont örülök, hogy kezdünk fejlődni a visszavásárlási opciók tekintetében, mint Casadei és mint Pinamonti kapcsán.
Casadei kapcsan a Chelsea nem ad visszavasarlasi opciot, szoval ha o odamegy, akkor nem tudjuk visszavasarolni.

Hat nem tudom, jobban utannanezve, nalam ez az Akajni annyira nem megnyugtato.
Ossz atlaga nem kiemelkedo, KH mutatoi jok, de pl Hummels tavaly is, es azelott is elozte.
Es azert mar nem egy fiatal valaki, hisz 27 eves.

Ami pedig aggaszto, az a serules mutatoja.
Raadasul egy keresztszalag szakadason is tul van, es azota is gondok vannak a terdevel rendszeresen.
Serult napjaiba:
- 2021/22: 74 nap
- 2020/21: 43 nap
- 2019/20: 14 nap
- 2018/19: 98 nap

4 szezon = 229 nap, brutalis szam, mindezt a keresztszalag szakas utan, ugy hogy nagyon sokszor a terdevel vannak bajok.
Ehhez kepest Sensi serules szama eltorpul.

15/16-16/17-es szezont meg ne is emlitsuk, amikor a keresztszalag szakas miatt tobb mint 300 napot kihagyott, es meg elotte is volt egy 40 napos kihagyasa.

En egy ilyen KH-t a kezdobe nem hoznek az biztos.
Padra ok, 1000x inkabb mint Acerbi, de mint Skriniar utod nagyon nem.

Skriniarnak maradnia kell, nincs mas megoldas. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.08. 07:11
CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 06:58
interfan írta: 2022.08.08. 05:48
Casadei kapcsan a Chelsea nem ad visszavasarlasi opciot, szoval ha o odamegy, akkor nem tudjuk visszavasarolni.

Hat nem tudom, jobban utannanezve, nalam ez az Akajni annyira nem megnyugtato.
Ossz atlaga nem kiemelkedo, KH mutatoi jok, de pl Hummels tavaly is, es azelott is elozte.
Es azert mar nem egy fiatal valaki, hisz 27 eves.

Ami pedig aggaszto, az a serules mutatoja.
Raadasul egy keresztszalag szakadason is tul van, es azota is gondok vannak a terdevel rendszeresen.
Serult napjaiba:
- 2021/22: 74 nap
- 2020/21: 43 nap
- 2019/20: 14 nap
- 2018/19: 98 nap

4 szezon = 229 nap, brutalis szam, mindezt a keresztszalag szakas utan, ugy hogy nagyon sokszor a terdevel vannak bajok.
Ehhez kepest Sensi serules szama eltorpul.

15/16-16/17-es szezont meg ne is emlitsuk, amikor a keresztszalag szakas miatt tobb mint 300 napot kihagyott, es meg elotte is volt egy 40 napos kihagyasa.

En egy ilyen KH-t a kezdobe nem hoznek az biztos.
Padra ok, 1000x inkabb mint Acerbi, de mint Skriniar utod nagyon nem.

Skriniarnak maradnia kell, nincs mas megoldas. :)
Igen igen, tudom, hogy a Chelsea nem szeretné, én összességében értettem, hogy végre elkezdtünk gondolkodni, hogy “lehet” vissza kellene majd venni.

Így, hogy utána jártál (köszi) valóban jobbra számítottam a svájcival kapcsolatban. Ha Skriniar megy, besz*pjuk így is úgy is. Remélem van a tarsolyban egy olyan név, akiről nem is lehetett még olvasni sem, és korrekt utód lehet.
Mert ha megy mondjuk 70ért, Pinamonti 20ért, azért ne 20m-ért nézzünk már utódot… Bár ha még egy csere KH is jönni esetleg nem ingyen, plusz esetleg egy bal szélsőt is nézni akar Inzaghi, akkor már reálisnak mondható.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 07:20
interfan írta: 2022.08.08. 07:11
CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 06:58
Casadei kapcsan a Chelsea nem ad visszavasarlasi opciot, szoval ha o odamegy, akkor nem tudjuk visszavasarolni.

Hat nem tudom, jobban utannanezve, nalam ez az Akajni annyira nem megnyugtato.
Ossz atlaga nem kiemelkedo, KH mutatoi jok, de pl Hummels tavaly is, es azelott is elozte.
Es azert mar nem egy fiatal valaki, hisz 27 eves.

Ami pedig aggaszto, az a serules mutatoja.
Raadasul egy keresztszalag szakadason is tul van, es azota is gondok vannak a terdevel rendszeresen.
Serult napjaiba:
- 2021/22: 74 nap
- 2020/21: 43 nap
- 2019/20: 14 nap
- 2018/19: 98 nap

4 szezon = 229 nap, brutalis szam, mindezt a keresztszalag szakas utan, ugy hogy nagyon sokszor a terdevel vannak bajok.
Ehhez kepest Sensi serules szama eltorpul.

15/16-16/17-es szezont meg ne is emlitsuk, amikor a keresztszalag szakas miatt tobb mint 300 napot kihagyott, es meg elotte is volt egy 40 napos kihagyasa.

En egy ilyen KH-t a kezdobe nem hoznek az biztos.
Padra ok, 1000x inkabb mint Acerbi, de mint Skriniar utod nagyon nem.

Skriniarnak maradnia kell, nincs mas megoldas. :)
Igen igen, tudom, hogy a Chelsea nem szeretné, én összességében értettem, hogy végre elkezdtünk gondolkodni, hogy “lehet” vissza kellene majd venni.

Így, hogy utána jártál (köszi) valóban jobbra számítottam a svájcival kapcsolatban. Ha Skriniar megy, besz*pjuk így is úgy is. Remélem van a tarsolyban egy olyan név, akiről nem is lehetett még olvasni sem, és korrekt utód lehet.
Mert ha megy mondjuk 70ért, Pinamonti 20ért, azért ne 20m-ért nézzünk már utódot… Bár ha még egy csere KH is jönni esetleg nem ingyen, plusz esetleg egy bal szélsőt is nézni akar Inzaghi, akkor már reálisnak mondható.
En a Chelseat kilonem mint lehetoseg, mert en vegleg biztosan nem adnam Casadeit.

Allitolag baloldalra mar nem akarunk senkit, ez abbol is lathato, hogy tobb ingyen bal WB is volt most akire ra sem mozdultunk.

Szerintem jovahagyjak a nullas mercatot, es marad Skriniar, es jon egy ingyen KH mint Ranocchia utod.

Ha ne adja a jo eg, menne Skriniar, akkor meg sajnos megint "low-cost" potlast lathatnak mint tavaly, es ez tragikus.
Szoval erre gondolni sem szabad, es szerintem az Oaktree vezetoinel is van annyi esz, hiaba nem erdekli oket a sportszakmai resz, hogy felmerik egy bajnok Inter, egy Skriniarral a keretben ertekesebb lehet az eladasnal, mint egy nem bajnok csapat Skriniar nelkul.
Nekem ezert logikailag csak a nullas mercato jovahagyasa jon ki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.08. 07:28
CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 07:20
interfan írta: 2022.08.08. 07:11
Szerintem jovahagyjak a nullas mercatot, es marad Skriniar, es jon egy ingyen KH mint Ranocchia utod.

Ha ne adja a jo eg, menne Skriniar, akkor meg sajnos megint "low-cost" potlast lathatnak mint tavaly, es ez tragikus.
Szoval erre gondolni sem szabad, es szerintem az Oaktree vezetoinel is van annyi esz, hiaba nem erdekli oket a sportszakmai resz, hogy felmerik egy bajnok Inter, egy Skriniarral a keretben ertekesebb lehet az eladasnal, mint egy nem bajnok csapat Skriniar nelkul.
Nekem ezert logikailag csak a nullas mercato jovahagyasa jon ki.
Bízzunk benne igazad lesz.
Így is vannak lyukak a keretben, nem hiányzik még egy low-cost kezdő KH.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.08. 07:34 Bízzunk benne igazad lesz.
Így is vannak lyukak a keretben, nem hiányzik még egy low-cost kezdő KH.
Egy klub eladasanal ha nem is legfontosabb, de tenyezo a klub keretenek minosege, es hat a sporteredmenyek.
Ha marad Skriniar, es ha meglesz a bajnoki cim, siman kiszallhatnak 900m-val is a 800-hoz kepest.
Ez +100m.

Lehet most lemondanak +40m-rol, de jovore ez duplan kifizetodhet.

Ha megy Sanchez, akkor -25m-val allunk majd.
Pinamonti 20m, Casadei meg Olasz csapat 10m es visszavasarlasi opcio.

Tehat +5m-val zarhatjuk is a mercatot, ami persze nem +40/50m, de teljesen mas szinvonalon marad a keret, es teljesen mas eselyekkel indulunk a bajnoki cimnek.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ezt a visszavásárlási opciót nem tiltották be tavaly vagy 2 éve? Vagy csak szó volt róla?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.08.08. 08:44 Ezt a visszavásárlási opciót nem tiltották be tavaly vagy 2 éve? Vagy csak szó volt róla?
Az a kotelezo visszavasarlasi opcio volt, ami miatt a nyomozasok es a rendorsegi ugyek voltak.
Vanheusden, Radu, Pinamonti stb.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.08.08. 08:48
alwin91 írta: 2022.08.08. 08:44 Ezt a visszavásárlási opciót nem tiltották be tavaly vagy 2 éve? Vagy csak szó volt róla?
Az a kotelezo visszavasarlasi opcio volt, ami miatt a nyomozasok es a rendorsegi ugyek voltak.
Vanheusden, Radu, Pinamonti stb.
ja értem. köszi az infot
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.08.08. 05:48 Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert
A Gazzetta egy vicc :D

Szerintük minden nap sorsdöntő már a Skriniar ügyben. Amúgy meg szerintük hogyan készül egy ilyen ajánlat, irógéppel ?
Én nem hiszem hogy a nyár minden napján ezzel foglalkoznának.

Kicsit le is álltam a hírek figyelésével, minden évben rohadt fárasztó a mercato, de ez eddig a csúcs... :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.08.08. 10:25
interfan írta: 2022.08.08. 05:48 Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert
A Gazzetta egy vicc :D

Szerintük minden nap sorsdöntő már a Skriniar ügyben. Amúgy meg szerintük hogyan készül egy ilyen ajánlat, irógéppel ?
Én nem hiszem hogy a nyár minden napján ezzel foglalkoznának.

Kicsit le is álltam a hírek figyelésével, minden évben rohadt fárasztó a mercato, de ez eddig a csúcs... :roll:
Egyebkent total igazuk van, szeptember 1-ig valoban mindennap sorsdonto.
Hisz mindennnap kiderul hogy itt van e meg. :D :D

Komolyra forditva, az idei mercaton egyebkent valoban nagyon keves a konkretum, es nagyon keves minden tortenik.

Marotta amugy elmondta meg majus vegen, hogy julius elejere az erkezo oldalt a mercaton gyakorlatilag leakarjuk zarni.
Ez eddig tupontosan bejott, es valoban ezt csinaltuk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egesz felkeszulesen a vedekezesunk volt a leggyengebb...ennek ellenere onnan eladjuk a legjobb jatekosunkat es megjobban gyengitjuk magunkat akkor megerdemeljuk a sorsunkat.... :(
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.08.08. 10:33
mike írta: 2022.08.08. 10:25
interfan írta: 2022.08.08. 05:48 Gazzetta szerint keszul a PSG uj ajanlata Skriniarert
A Gazzetta egy vicc :D

Szerintük minden nap sorsdöntő már a Skriniar ügyben. Amúgy meg szerintük hogyan készül egy ilyen ajánlat, irógéppel ?
Én nem hiszem hogy a nyár minden napján ezzel foglalkoznának.

Kicsit le is álltam a hírek figyelésével, minden évben rohadt fárasztó a mercato, de ez eddig a csúcs... :roll:
Egyebkent total igazuk van, szeptember 1-ig valoban mindennap sorsdonto.
Hisz mindennnap kiderul hogy itt van e meg. :D :D

Komolyra forditva, az idei mercaton egyebkent valoban nagyon keves a konkretum, es nagyon keves minden tortenik.

Marotta amugy elmondta meg majus vegen, hogy julius elejere az erkezo oldalt a mercaton gyakorlatilag leakarjuk zarni.
Ez eddig tupontosan bejott, es valoban ezt csinaltuk.
Totál egyetértek Interfannal, egyébként még annyi hozzáfűznivalóm van, hogy érdemes körbenézni a riválisok mercatoján. Azért a Milan nem rossz, de vannak hiányosságok bőven, sok játékost happolnak el az orruk elől ezzel teljesen keresztülhúzva a számításaikat, juve nulla a pad , védelem ótvar, Roma nulla pad, és persze jól csengő nevek, én őket a 4. helyre várom. Szóval ha ez a viszonyítási alap, én úgy gondolom hogy teljesen jól állunk. Magunkat érzem a legerősebbnek, ebben az állapotban még. Ha távozik valaki a védelemből, ( szélről nem kéne ... ) akkor is úgy állunk hogy van nálunk "hiba" ahogy mindenki másnál is. Ha választani kell, a klub érdekében és Skriniart adnám el sírva, mondom ezt úgy hogy nálam Ő az Inter kapitánya, és kedvencem. Egyszerűen túl fontos a széljáték. De ha nem adunk el senkit, és igaza lesz Interfannak meg itt pár embernek, és jön egy tulajdonos váltás ( amire én is látok esélyt jövőre ) akkor talán nem is leszünk olyan kényszerhelyzetben , hogy elkelljen adogatni.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

DM22 írta: 2022.08.08. 12:08 Magunkat érzem a legerősebbnek, ebben az állapotban még. Ha távozik valaki a védelemből, ( szélről nem kéne ... ) akkor is úgy állunk hogy van nálunk "hiba" ahogy mindenki másnál is.
Egyetértek, ha így lezárjuk a mercatot, és a többiek sem erősödnek már lenyegesen, akkor a keretünk alapján abszolút esélyesek leszünk.
A gyuve igazolt pár jó játékost, de tényleg vannak még lyukak náluk, a többieknél meg eddig is jobbak voltunk.

A tulajváltásban legyen igazatok, létfontosságú lenne hogy normális működése legyen a klubnak. Ez a jelenlegi már régóta nem az.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

mike írta: 2022.08.08. 12:39
DM22 írta: 2022.08.08. 12:08 Magunkat érzem a legerősebbnek, ebben az állapotban még. Ha távozik valaki a védelemből, ( szélről nem kéne ... ) akkor is úgy állunk hogy van nálunk "hiba" ahogy mindenki másnál is.
Egyetértek, ha így lezárjuk a mercatot, és a többiek sem erősödnek már lenyegesen, akkor a keretünk alapján abszolút esélyesek leszünk.
A gyuve igazolt pár jó játékost, de tényleg vannak még lyukak náluk, a többieknél meg eddig is jobbak voltunk.

A tulajváltásban legyen igazatok, létfontosságú lenne hogy normális működése legyen a klubnak. Ez a jelenlegi már régóta nem az.
Én azt veszem észre, hogy nincs rossz hangulat , ha akkora lenne a szarvihar, akkor a játékosaink is menekülni akarnának a süllyedő hajóról, nem akarna visszatérni egy Lukaku, eladatná magát egy Martinez, Dumfries már rég máshol lenne, ahogy De Vrij is..
De kitudja basszus , ez a nem látunk bele a dolgokba nagyon idegesítő..
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Magyar játékos az Interben. Fördős Beatrix az Inter női csapatának új játékosa. Forza ragazze!
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

cuchu11 írta: 2022.08.08. 15:59 Magyar játékos az Interben. Fördős Beatrix az Inter női csapatának új játékosa. Forza ragazze!
Ő már a második. Tavaly a Leverkusenből leigazoltuk Csiszár Henriettát aki nem mellesleg a válogatott csk-ja
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Stankov írta: 2022.08.08. 16:09
cuchu11 írta: 2022.08.08. 15:59 Magyar játékos az Interben. Fördős Beatrix az Inter női csapatának új játékosa. Forza ragazze!
Ő már a második. Tavaly a Leverkusenből leigazoltuk Csiszár Henriettát aki nem mellesleg a válogatott csk-ja
Tényleg. Király :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sanchez kozben az Inter szekhazban volt, ahol alairta a vegkielegites szerzodesbontast.
5m eurot kap, vegul lemondott fizetese egy reszerol, + az eddigi 1,5 honap brutto 1,1m euroba kerult az Internek.
Igy osszesen 6,1m kiadasba kerult ez nekunk, ezzel megsporolunk kb 3m eurot, mivel ha maradt volna az eves kiadas Sanchezre 9,17m euro lett volna.

Mar csak a hivatalos bejelentes hianyzik.

Frisstes:

Hivatalos is mar Sanchez vegkielegiteses szerzodesbontasa.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

3 milla ,az igen . Ez megérte ,hogy ne legyen egy Sanchez a keretben,döbbenet. Mondjuk ebből lesz pénz egy jó csupaszív Acerbire.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

segogabor írta: 2022.08.08. 22:06 3 milla ,az igen . Ez megérte ,hogy ne legyen egy Sanchez a keretben,döbbenet. Mondjuk ebből lesz pénz egy jó csupaszív Acerbire.
Valószínűleg így van. Jövőre meg neki is fizetünk majd csak húzzon el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sanchez hivatalos tavozasa utan kb -23m euroval allunk jelenleg a mercaton.

Fizetesek teren eddig 7%-os kiadas csokkenest ertunk el.
(Pinamonti, Salcedo, Agoumet is beleszamolva)
Korabban Antonello 15%-ot mondott mint cel, viszont jelen helyzetben ugynezki ha nem lesz "top" nev tavozo, akkor nem tudjuk tovabb csokkenteni.
Kozrejatszik ebben Dalbert sulyos serulese es maradasa, valamint hogy Lazaro fizetesenek a felet az Internek kell allnia.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.08.09. 14:07 Sanchez hivatalos tavozasa utan kb -23m euroval allunk jelenleg a mercaton.

Fizetesek teren eddig 7%-os kiadas csokkenest ertunk el.
(Pinamonti, Salcedo, Agoumet is beleszamolva)
Korabban Antonello 15%-ot mondott mint cel, viszont jelen helyzetben ugynezki ha nem lesz "top" nev tavozo, akkor nem tudjuk tovabb csokkenteni.
Kozrejatszik ebben Dalbert sulyos serulese es maradasa, valamint hogy Lazaro fizetesenek a felet az Internek kell allnia.
Azért az a 7% sem rossz. Jó lépés a fenntartható klubmodell felé.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francia forrasok szerint (L'Equipe) a PSG vezetes tovabbra is azon dolgozik megkapja Galtier a vart top KH-t.
Kifejtik csalodhatnak azok, akik szerint a PSG lemondott Skriniarrol.
Atmeneti szakasz volt az eddigi, ezentul azon fognak dolgozni a felek, hogy a megallapodas megerkezzen.
Kiemelik, a Chelsea is kepbe kerulhet, akik kifizetnek a 70m-t, viszont az o elsodleges celuk Fofana akiert 85m-t ajanlottak.
PSG 70m-t tovabbra sem akar adni, tulzonak itelik ezt, de a korabbi 50m-tol tobbet adnanak.

Sportmediaset szerint a PSG kozvetitoi Skriniar ugyben ujra Milanoba erkeznek.
A hivatalos ajanlat meg nem erkezett meg, de a Sportmediaset forrasi szerint ez 60m euro lesz.

Angol forrasok szerint (Evening Standard) 15m euros ajanlatot tehet a Chelsea Casadeiert, amit az Inter elfogad ha megerkezik, mivel ennyit kernek erte.
Amennyiben letrejon az uzlet, nem lesz az Internek visszavasarlasi opcioja.
Chelsea a 15m euros megvetel utan kolcsonadhatja egy Seria A-s kozepcsapatba Casadeit a fejlodes erdekeben.

DiMarzio szerint amint lezarja a Sassuolo Raspadori eladasat, megteszi 18-20m euros ajanlatat az Internek Pinamontiert.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pedulla kozben bejelentette a Sassuolo-Inter megallapodast Pinamonti ugyben.
20m euroert veszi meg a Sassuolo, holnap varhato az orvosi.

Carnevali pedig elmondta, meg nincs megegyezes, targyalnak.

Biasin szerint 0 a koltsegvetes a KH posztra, es addig kell orulni amig ennyi, mivel ha lesz 15-20m, akkor az azt jelenti tavozott Skriniar.
Acerbi az A terv az ingyen KH posztra, viszont ha nem adja a Lazio ingyen, akkor Biasin szerint van B es C ingyen terv is.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.08.09. 14:29 Francia forrasok szerint (L'Equipe) a PSG vezetes tovabbra is azon dolgozik megkapja Galtier a vart top KH-t.
Kifejtik csalodhatnak azok, akik szerint a PSG lemondott Skriniarrol.
Atmeneti szakasz volt az eddigi, ezentul azon fognak dolgozni a felek, hogy a megallapodas megerkezzen.
Kiemelik, a Chelsea is kepbe kerulhet, akik kifizetnek a 70m-t, viszont az o elsodleges celuk Fofana akiert 85m-t ajanlottak.
PSG 70m-t tovabbra sem akar adni, tulzonak itelik ezt, de a korabbi 50m-tol tobbet adnanak.

Sportmediaset szerint a PSG kozvetitoi Skriniar ugyben ujra Milanoba erkeznek.
A hivatalos ajanlat meg nem erkezett meg, de a Sportmediaset forrasi szerint ez 60m euro lesz.
Húzzanak a picsbe a 60 millájukkal együtt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Pár nappal a rajt előtt még adjuk el gyorsan Skriniart és jöjjön Acerbi, hogy mindenki boldog legyen... :D ;)
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

interfan írta: 2022.08.09. 17:34 Pedulla kozben bejelentette a Sassuolo-Inter megallapodast Pinamonti ugyben.
20m euroert veszi meg a Sassuolo, holnap varhato az orvosi.

Carnevali pedig elmondta, meg nincs megegyezes, targyalnak.

Biasin szerint 0 a koltsegvetes a KH posztra, es addig kell orulni amig ennyi, mivel ha lesz 15-20m, akkor az azt jelenti tavozott Skriniar.
Acerbi az A terv az ingyen KH posztra, viszont ha nem adja a Lazio ingyen, akkor Biasin szerint van B es C ingyen terv is.
Én ezeknek nem adnám el Pinamontit, csak úgy h visszavásárolhatjuk 3 évig 21 millióért!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.08.09. 18:51 Pár nappal a rajt előtt még adjuk el gyorsan Skriniart és jöjjön Acerbi, hogy mindenki boldog legyen... :D ;)
Mai nyilatkozata alapján ha Skriniart az utolsò pillanatokban eladnánk akkor lemondana.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Festa írta: 2022.08.09. 19:35
Cupi írta: 2022.08.09. 18:51 Pár nappal a rajt előtt még adjuk el gyorsan Skriniart és jöjjön Acerbi, hogy mindenki boldog legyen... :D ;)
Mai nyilatkozata alapján ha Skriniart az utolsò pillanatokban eladnánk akkor lemondana.
Ki mondana le?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2022.08.09. 19:48
Festa írta: 2022.08.09. 19:35
Cupi írta: 2022.08.09. 18:51 Pár nappal a rajt előtt még adjuk el gyorsan Skriniart és jöjjön Acerbi, hogy mindenki boldog legyen... :D ;)
Mai nyilatkozata alapján ha Skriniart az utolsò pillanatokban eladnánk akkor lemondana.
Ki mondana le?
Es kinek a nyilatkozata?
Nem lattam ma tolunk senkit nyilatkozni Skriniar ugyben...
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.08.09. 19:56
Stankov írta: 2022.08.09. 19:48
Festa írta: 2022.08.09. 19:35

Mai nyilatkozata alapján ha Skriniart az utolsò pillanatokban eladnánk akkor lemondana.
Ki mondana le?
Es kinek a nyilatkozata?
Nem lattam ma tolunk senkit nyilatkozni Skriniar ugyben...
Corriere írta, hogy Inzaghi hű de mérges lenne. Komolytalan...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.08.09. 20:12
interfan írta: 2022.08.09. 19:56
Stankov írta: 2022.08.09. 19:48
Ki mondana le?
Es kinek a nyilatkozata?
Nem lattam ma tolunk senkit nyilatkozni Skriniar ugyben...
Corriere írta, hogy Inzaghi hű de mérges lenne. Komolytalan...
Jaa, koszi Cuchu igy mar ertem. :)

Valoban komolytalan akkor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.08.09. 20:15
cuchu11 írta: 2022.08.09. 20:12
interfan írta: 2022.08.09. 19:56

Es kinek a nyilatkozata?
Nem lattam ma tolunk senkit nyilatkozni Skriniar ugyben...
Corriere írta, hogy Inzaghi hű de mérges lenne. Komolytalan...
Jaa, koszi Cuchu igy mar ertem. :)

Valoban komolytalan akkor.
De ezen mi komolytalan? Simán hihető mérges lenne ha eladnák a legjobb védőt /és a keret egyik legjobbját/ pár nappal a rajt előtt vagy netán aug végén...én is mérges lennék a helyébe. :D Hiába van benne ez a levegőben és tudni lehet tárgyalunk,attól még szerintem kiakadna mindenki ha az utolsó napokban eladják a keret egyik ha nem a legjobbját....
Persze az túlzás lemondana...nyilván nem. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.08.09. 20:44
interfan írta: 2022.08.09. 20:15
cuchu11 írta: 2022.08.09. 20:12

Corriere írta, hogy Inzaghi hű de mérges lenne. Komolytalan...
Jaa, koszi Cuchu igy mar ertem. :)

Valoban komolytalan akkor.
De ezen mi komolytalan? Simán hihető mérges lenne ha eladnák a legjobb védőt /és a keret egyik legjobbját/ pár nappal a rajt előtt vagy netán aug végén...én is mérges lennék a helyébe. :D Hiába van benne ez a levegőben és tudni lehet tárgyalunk,attól még szerintem kiakadna mindenki ha az utolsó napokban eladják a keret egyik ha nem a legjobbját....
Persze az túlzás lemondana...nyilván nem. ;)
En arra gondoltam, hogy ilyen nyilatkozat nem volt.

Az meg hogy XY merges lenne es kiakadna, azt nem nehez megkockaztatni.
Szerintem a vilag osszes Interesere igaz ez, nem hinnem hogy valaki azt akarja, hogy adjuk el Skriniart.
Szoval maradjon szepen, es senki ne legyen merges. :)
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

interfan írta: 2022.08.09. 17:34 Pedulla kozben bejelentette a Sassuolo-Inter megallapodast Pinamonti ugyben.
20m euroert veszi meg a Sassuolo, holnap varhato az orvosi.

Carnevali pedig elmondta, meg nincs megegyezes, targyalnak.

Biasin szerint 0 a koltsegvetes a KH posztra, es addig kell orulni amig ennyi, mivel ha lesz 15-20m, akkor az azt jelenti tavozott Skriniar.
Acerbi az A terv az ingyen KH posztra, viszont ha nem adja a Lazio ingyen, akkor Biasin szerint van B es C ingyen terv is.
Azért érdekes, hogy Biasint (És a tőle idéző embert) mennyire lehúztad pár hete mikor az adott ember linkelt be tőle egy-egy hírt most meg betolod te is mint forrást. Nyilván ez egy pletykarovat de ha akkor annyira ellene voltál most miért hozod fel az ő hírét mint hiteles forrást? Költői kérdés mielőtt megválaszolnád.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky, Di Marzio, es Romano szerint is a Nizza ajanlatott tett Casadeiert.
Ez az ajanlat felulmulja a korabbi 8m euros Chelsea ajanlatot.

Keso este ert veget a targyalas az Inter es a Sassuolo kozott, a Sky egy videot is kozolt ahogy Marotta es Carnevali elhagyja a helyszint.
Legfrisebb Pedulla hir szerint nem lesz visszavasarlasi opcio, viszont lesz egy 30m euros kivasarlasi opcio Pinamonti szerzodeseben, ami ertelemszeruen minden csapatra ervenyes.

Gazzetta is megerositi, nem lesz visszavasarlasi opcioja az Internek Pinamonti kapcsan.

Angol forrasok szerint tovabbra is Dumfries a cel a Chelseanel.
Alternativa es B opcio pedig Kyle Walker Peters.
Viszont az elso ajanlaton ami 25m euro volt emelnie kell a Chelseanek ahhoz, hogy az Inter elfogadja.
Korabbi hirek szerint 35-40m-t kerunk legalabb.

Gazzetta szerint Inzaghi es Marotta abban remenykedik, hogy a PSG nem tesz olyan ajanlatot, amit az Inter tulajdonosa elfogad.
Ezzel egyidejuleg Akanjit szeretne Marotta, es remeli a kezdeti 20m euros ara 10m ala csokkenhet a mercato utolso napjaiban, es eladasokbol (Pinamonti, Casadei, esetleg Dumfries), ad engedelyt a vezetoeseg egy alacsony osszegu ajanlatot tenni Akanjiert.

Szinten a Gazzetta szerint varjuk az ajanlatot a PSG-tol Skriniar kapcsan.

Bergomi:

Soha nem adnam el Skriniart, o egy olyan jatekos aki identitast teremtett, akinek a szive az Interre mint Bastoni, Barella, es Martinez.
Viszont a klub helyzetebe nehez belegondolni, a terv az eladas volt a pluszos mercato miatt.
Szukseg lenne egy hataridore, mert minel kesobb tortene meg az eladas, annal nehezebb potolni.
Akanji jo jatekos, gyors, lehet Skriniar utodja, de soha nem lesz olyan mint Skriniar.

Szeretnem latni az felnott csapatban Casadeit, viszont sajnos nem tudom lesz e ereje az Internek megtartani ot.
186cm, magas, eros fizikumu, megvan benne az ami kozeppalyan kell.
Ha egy Chelsea akarja, az azt jelenti nagyon fontos kepessegei vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.08.10. 08:35-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Az általunk is figyelt Udogiet megveszi a Tottenham és egy évig Udinében hagyják még pallérozódni.
Jó deal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.08.10. 08:28 Az általunk is figyelt Udogiet megveszi a Tottenham és egy évig Udinében hagyják még pallérozódni.
Jó deal.
Off:

Vannak jo uzletek WB posztokon.

Angelino ingyen kolcson + sima opcio
Telles ingyen kolcson
Tavares ingyen kolcson
Kostic 15m
Celik 7m
Molina 20m
Dodo 14m
Malacia 15m
Hickey 16,5m
Olivera 11m
Tagliafico 4m
Es akkor most Udogie 20m
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.08.10. 08:28 Az általunk is figyelt Udogiet megveszi a Tottenham és egy évig Udinében hagyják még pallérozódni.
Jó deal.
Szerintem a bal oldalra nem jön már senki, Skriniar helyére Akanjit várom, míg Rano helyére Acerbit ( :sick: ), hogy Inzgahi megnyugodjon a szlovák elvesztése után. Dumfries pedig maradni fog.
Ezt jósolom a maradék időre.

De persze ne legyen igazam és Skriniar maradjon!!! Ez a legfontosabb!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

TS szerint, amennyiben Dumfries távozna 4 név közül kerülne ki az utódja: Signo, Odriozola, Lazzarri, Castagne.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... preferito/

GdS - Akanji az Interbe szeretne igazolni. A Dortmund 20m-t kér a lejáró szerződésű játékosért, viszont a lap szerint a svájci miatt ez a felére is csökkenthet.
https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... ato-902332

Sky szerint a Nice komolyan gondolja Casadei leigazolását és kész magasabb összeget kínálni érte, mint a Chelsea.
https://www.fcinter1908.it/ultimora/cas ... che-nizza/
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Casadei csak számunkra nem értékes??
Az a baj a PSG-Skriniar vonallal hogy akit akarnak a franciák azt meg is szerzik!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.08.10. 15:43 Casadei csak számunkra nem értékes??
Az a baj a PSG-Skriniar vonallal hogy akit akarnak a franciák azt meg is szerzik!!
Nekunk is ertek, 15m. :D

Viccet felreteve, en biztos nem adnam el.
Vagyis max ha nagyon muszaj ilyen Olasz kozepcsapatba, mondjuk 10m-ert, es 15m visszavasarlasi opcioval.
Dehat Chelseat, sot meg a Nizza se fog ilyenekbe belemenni, igy ezen helyekre biztosan nem adnam.

Skriniar kapcsan valoban nem rajtunk mulik.
Abban lehet remenykedni, hogy a PSG nem fizet ennyit, es keres valaki mast.
Mondjuk az sem lesz olyan egyszeru, mert pl Fofana kapcsan latjuk mar 85-90 milliok repkednek a Chelsea altal.

Pedulla, SportItalia, es a Gazzetta utan, most mar a Sky es Romano is bejelentette a Pinamonti-Sassuolo uzletet.
Holnap orvosi, majd hivatalos bejelentes.
20m eurot kapunk, es nem lesz visszavasarlasi opcio.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.08.10. 16:09-kor.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2022.08.10. 15:49
Inter101 írta: 2022.08.10. 15:43 Casadei csak számunkra nem értékes??
Az a baj a PSG-Skriniar vonallal hogy akit akarnak a franciák azt meg is szerzik!!
Nekunk is ertek, 15m. :D

Viccet felreteve, en biztos nem adnam el.
Vagyis max ha nagyon muszaj ilyen Olasz kozepcsapatba, mondjuk 10m-ert, es 15m visszavasarlasi opcioval.
Dehat Chelseat, sot meg a Nizza se fog ilyenekbe belemenni, igy ezen helyekre biztosan nem adnam.

Skriniar kapcsan valoban nem rajtunk mulik.
Abban lehet remenykedni, hogy a PSG nem fizet ennyit, es keres valaki mast.
Mondjuk az sem lesz olyan egyszeru, mert pl Fofana kapcsan latjuk mar 85-90 milliok repkednek a Chelsea altal.

Pedulla, SportItalia, es a Gazzetta utan, most mar a Sky es Romano is bejelentette a Pinamonti-Chelsea uzletet.
Holnap orvosi, majd hivatalos bejelentes.
20m eurot kapunk, es nem lesz visszavasarlasi opcio.
Nem Sassuolo?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2022.08.10. 16:05
interfan írta: 2022.08.10. 15:49
Inter101 írta: 2022.08.10. 15:43 Casadei csak számunkra nem értékes??
Az a baj a PSG-Skriniar vonallal hogy akit akarnak a franciák azt meg is szerzik!!
Nekunk is ertek, 15m. :D

Viccet felreteve, en biztos nem adnam el.
Vagyis max ha nagyon muszaj ilyen Olasz kozepcsapatba, mondjuk 10m-ert, es 15m visszavasarlasi opcioval.
Dehat Chelseat, sot meg a Nizza se fog ilyenekbe belemenni, igy ezen helyekre biztosan nem adnam.

Skriniar kapcsan valoban nem rajtunk mulik.
Abban lehet remenykedni, hogy a PSG nem fizet ennyit, es keres valaki mast.
Mondjuk az sem lesz olyan egyszeru, mert pl Fofana kapcsan latjuk mar 85-90 milliok repkednek a Chelsea altal.

Pedulla, SportItalia, es a Gazzetta utan, most mar a Sky es Romano is bejelentette a Pinamonti-Sassuolo uzletet.
Holnap orvosi, majd hivatalos bejelentes.
20m eurot kapunk, es nem lesz visszavasarlasi opcio.
Nem Sassuolo?
Elnezest, javitottam is, Pinamonti-Sassuolo.
Koszonom szepen hogy szoltal. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Agoume pedig a Troyes csapatba igazolhat ingyen kolcsonnel.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Christensen-re rá lehetne menni, ha nem tudja beregisztrálni a Barca…hamarosan kiderül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pinamonti is mindenben megegyezett a Sassuoloval.
Nem lesz kivasarlasi zaradek sem a szerzodesben, ezt megerositette Pedulla, Romano, es a Sky is.
Válasz küldése