Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Fizessenek rá még 10 millió Euro-t a Kessie-Brozovic cserére és áldásom rá…1:1-ben nekem nem kellene az elefántcsontparti.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Hát nem tudom...
Nekem Brozovic sosem volt a szívem csücske, elismertem őt a Spalletti éra óta, de az, hogy ő az Inter CSK-ja legyen majd, az egyenesen vicc lenne számomra (márpedig ha megy Skriniar...).
31. évét tapossa, amennyit ő melózott az elmúlt években a pályán, nem lepődnék meg, ha most megindulna nála a már kevésbé terhelhető korszak (ebben a szezonban ez eddig így van).
Calhanoglu gyönyörűen átvette a helyét, kreatívabb lett a középpálya, még úgy is, hogy a 34 éves örmény is beszállt a játékba.
Én nem sírnék a horvátért.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Kessie - Brozo cserét annyira nem értem és én nem is szeretném. Afrikai lévén simán lehet nem is fiatalabb Brozonál....tehát lehet ezt az előnyt is buknánk. :? Egyébként meg oké voltak nagyon jó meccsei is a milanban de pocsék is...nem kevés...szóval nem tudom ez nekünk miért jó ha a korát ismeretlenre vesszük és azt nem nézzük előnynek, hogy fiatalabb. ;)
Ha ingyen jönne mondjuk Gag helyett még örülnék is neki persze. Az upgrade lenne. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2023.01.17. 16:56 Kessie - Brozo cserét annyira nem értem és én nem is szeretném. Afrikai lévén simán lehet nem is fiatalabb Brozonál....tehát lehet ezt az előnyt is buknánk. :? Egyébként meg oké voltak nagyon jó meccsei is a milanban de pocsék is...nem kevés...szóval nem tudom ez nekünk miért jó ha a korát ismeretlenre vesszük és azt nem nézzük előnynek, hogy fiatalabb. ;)
Ha ingyen jönne mondjuk Gag helyett még örülnék is neki persze. Az upgrade lenne. :D
Calhangolu elég nekünk.Nem szükséges több milános majmot elhozni.
Egy időben volt divat,hogy tőlünk ment mindenki milánó csúnyábbik felébe lásd, Muntari(mondjuk érte nem kár,
Mancini,Vieri,Seedorf vagy épp Zabrahomvics. :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Festa írta: 2023.01.17. 17:42
Cupi írta: 2023.01.17. 16:56 Kessie - Brozo cserét annyira nem értem és én nem is szeretném. Afrikai lévén simán lehet nem is fiatalabb Brozonál....tehát lehet ezt az előnyt is buknánk. :? Egyébként meg oké voltak nagyon jó meccsei is a milanban de pocsék is...nem kevés...szóval nem tudom ez nekünk miért jó ha a korát ismeretlenre vesszük és azt nem nézzük előnynek, hogy fiatalabb. ;)
Ha ingyen jönne mondjuk Gag helyett még örülnék is neki persze. Az upgrade lenne. :D
Calhangolu elég nekünk.Nem szükséges több milános majmot elhozni.
Egy időben volt divat,hogy tőlünk ment mindenki milánó csúnyábbik felébe lásd, Muntari(mondjuk érte nem kár,
Mancini,Vieri,Seedorf vagy épp Zabrahomvics. :)
Pirlo is......
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Az angol Daily Express szerint a Chelsea nem akar leállni a költekezéssel (eddig több, mint 400m fontot költöttek) és a sérült James helyére a tulajdonos Todd Boehly, már most januárban szeretné Dumfriest. A lap szerint a játékos is szeretne csatlakozni hozzájuk.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ter-914930

A Repubblica szerint a Chelsea megtette első ajánlatát Dumfriesért. Szerintük az angolok 35m-t ajánlottak, mi ezt azonnal vissza is dobtuk, mivel 55-60m az, amit szeretnénk érte kapni. A lap szerint a Chelseat ez nem tántorította el és már most januárban létrejöhet az üzlet.
https://sempreinter.com/2023/01/17/chel ... ia-report/

A Sky szerint nem szűnt meg a Kessie-Brozovic csere lehetősége. Ausilio mindig is szerette volna Kessiet, aki jönne is, most Brozovicon van a sor, hogy döntsön, ő mit szeretne.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ona-914952
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Felvetődött egy Brozovic = Keita plusz pénz deal is egy liverpooli szurkolói oldal szerint.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Francesco írta: 2023.01.19. 18:09 Felvetődött egy Brozovic = Keita plusz pénz deal is egy liverpooli szurkolói oldal szerint.
Szezon van.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Most nézem a Chelsea leigazolta Maduekét,posztját nézve rw,lehet Dumfries már nem aktuális.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

vaskalap írta: 2023.01.19. 19:27 Most nézem a Chelsea leigazolta Maduekét,posztját nézve rw,lehet Dumfries már nem aktuális.
Most őszintén, kinek kellene Dumfries 60 misiért? Persze a Chelsea minden döntése megkérdőjelezhető, de aki látta a hollandot ebben az évben az tisztában van vele, hogy védekezni nem tud, támadni minden harmadik meccsen elfogadható és kb. minden ötödiken jó. Mellette még buta is és ronda a nézése, kinek kellene? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Di Marzio es a Sky bejelentette, Skriniar kozolte a donteset az Interrel, nem ujitja meg a szerzodeset.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2023.01.20. 02:35 Di Marzio es a Sky bejelentette, Skriniar kozolte a donteset az Interrel, nem ujitja meg a szerzodeset.
Talán jobb lesz így, hogy kiderült az, amit mindenki tudott. Nyugodtabban lehet lezárni kicsit a szezon második felét mindenkinek.
Nyilván lesz pár üzenet Zhangéknak a szurkolók részéről, de másrészt Skriniar kupával távozik és lehet gondolkozni az utódján. Ami azért lesz nehéz, mert ahhoz biztos el kell adni még egy kezdőjátékost a csapatból.
El lett ez b***va, dehát ez van.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A klub nem egy ember. Anyagilag, erkölcsileg, a presztízst tekintve egy felülmúlhatatlan öngól, én is sajnálom, de ez van.

FORZA INTER!!!
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

egyrészt megértem a döntését a pénz beszél...
Másrészt aki legenda akar lenni annak ilyenkor dől el a sorsa.... Itt a legnagyobb lehetett volna ott egy lesz a sok közül és ha lesz 3 szar meccse már a kispadra se tud leülni.
Ráadásul csak a BL tudja motiválni mert a többit így is úgy is nyeri a PSG az a kérdés hogy mennyivel...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2023.01.20. 09:20 egyrészt megértem a döntését a pénz beszél...
Másrészt aki legenda akar lenni annak ilyenkor dől el a sorsa.... Itt a legnagyobb lehetett volna ott egy lesz a sok közül és ha lesz 3 szar meccse már a kispadra se tud leülni.
Ráadásul csak a BL tudja motiválni mert a többit így is úgy is nyeri a PSG az a kérdés hogy mennyivel...
Pontosan így van. Pénzéhséget leszámítva nem tudom, hogy milyen sportember akar a PSG-be menni....akit más is érdekel mint a pénz az tuti nem megy oda. Rohadt nagy kihívás azzal a kerettel egy posvány francia ligába bajnoknak lenni. :? BL megnyerésére meg nem elég egy összevásárolt keret.....
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2023.01.20. 09:30
INTER-1908 írta: 2023.01.20. 09:20 egyrészt megértem a döntését a pénz beszél...
Másrészt aki legenda akar lenni annak ilyenkor dől el a sorsa.... Itt a legnagyobb lehetett volna ott egy lesz a sok közül és ha lesz 3 szar meccse már a kispadra se tud leülni.
Ráadásul csak a BL tudja motiválni mert a többit így is úgy is nyeri a PSG az a kérdés hogy mennyivel...
Pontosan így van. Pénzéhséget leszámítva nem tudom, hogy milyen sportember akar a PSG-be menni....akit más is érdekel mint a pénz az tuti nem megy oda. Rohadt nagy kihívás azzal a kerettel egy posvány francia ligába bajnoknak lenni. :? BL megnyerésére meg nem elég egy összevásárolt keret.....
Azért ha 28 évesen ajánlanak neked 10 mio. aláírási pénzt és az eddigi 3,5 mio. után 10 mio. éves fizetést, nincs az a játékos, aki ne gondolkozna el komolyan ezen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2023.01.20. 09:55

Azért ha 28 évesen ajánlanak neked 10 mio. aláírási pénzt és az eddigi 3,5 mio. után 10 mio. éves fizetést, nincs az a játékos, aki ne gondolkozna el komolyan ezen.
Oké de a pénz miatt. Nem a kihívás és sportszakmai okokat nézve.
Én nem hibáztatom őt mert nyáron megszivattuk rendesen. Arra céloztam ha egy játékos nem csak azt nézi itt 6-ot kap ott 10-et akkor tuti nem megy a PSG-be. ;) Ismét leírom, Skriniar-al mi sajna jól el is bántunk nyáron így azt is megértem nem maradna.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

PellerG írta: 2023.01.20. 09:55
Cupi írta: 2023.01.20. 09:30
INTER-1908 írta: 2023.01.20. 09:20 egyrészt megértem a döntését a pénz beszél...
Másrészt aki legenda akar lenni annak ilyenkor dől el a sorsa.... Itt a legnagyobb lehetett volna ott egy lesz a sok közül és ha lesz 3 szar meccse már a kispadra se tud leülni.
Ráadásul csak a BL tudja motiválni mert a többit így is úgy is nyeri a PSG az a kérdés hogy mennyivel...
Pontosan így van. Pénzéhséget leszámítva nem tudom, hogy milyen sportember akar a PSG-be menni....akit más is érdekel mint a pénz az tuti nem megy oda. Rohadt nagy kihívás azzal a kerettel egy posvány francia ligába bajnoknak lenni. :? BL megnyerésére meg nem elég egy összevásárolt keret.....
Azért ha 28 évesen ajánlanak neked 10 mio. aláírási pénzt és az eddigi 3,5 mio. után 10 mio. éves fizetést, nincs az a játékos, aki ne gondolkozna el komolyan ezen.
Pontosan! És csak az bagatelizál el 3-4 millió eurónyi különbséget, akinek még nem kellett hasonló helyzetben döntenie. :)
Az Inter-rel egyébként is megnyert mindent kb., amit itt lehetett és bár garancia nincs rá, de BL-t nagyobb eséllyel tud ott nyerni, mint nálunk. Ráadásul, ki tudja, nálunk mi lehet a reális cél a köv. 3-4 évben...
Az meg végképp az ő szemszögéből erősíti meg a dolgokat, hogy tulajdonképpen, mi is el akartuk engedni, csak nem így. Dehát mi most így jártunk!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Én megértem Skrinit és el is fogadom a döntését,de aki olyat nyilatkozik,hogy olyan akar lenni az Internek,mint Hamsik a Napolinak,az nem gondolkodik az elmenetelen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francia forrasok is megerositik a PSG-Skriniar szerzodeset.
25m euros alairasi penz
10m + bonuszok eves fizetes
5 eves szerzodes
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.01.20. 18:03 Francia forrasok is megerositik a PSG-Skriniar szerzodeset.
25m euros alairasi penz
10m + bonuszok eves fizetes
5 eves szerzodes
Felkészül Smalling…
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.20. 18:26
interfan írta: 2023.01.20. 18:03 Francia forrasok is megerositik a PSG-Skriniar szerzodeset.
25m euros alairasi penz
10m + bonuszok eves fizetes
5 eves szerzodes
Felkészül Smalling…
De ő is inkább középen volt jó ha 3 védőbe játszottak.
Ő sem fiatal már és hát a sebesség... Acerbit is néha rossz nézni, van 3-5 méter előnye aztán épp' hogy odaér.

Ez valami brutál amit kap a szlovák így aztán meg pláne nem kell csodálkozni.
25 csak az aláírási. Pfffff
R9.
Hozzászólások: 5950
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2023.01.20. 18:03 Francia forrasok is megerositik a PSG-Skriniar szerzodeset.
25m euros alairasi penz
10m + bonuszok eves fizetes
5 eves szerzodes
legyen neki szerencsés
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Sajnálatos, hogy nem tudtunk vele még nyáron hosszabbítani (egyben érthető, mert ő volt az egyik piacképes játékos, és ugye kellene a pénz), illetve, hogy nem fogadta el az ajánlatunkat most télen. Ugyanakkor megmutatkozott, hogy ő sem egy Zanetti, ami persze nem meglepő mert manapság csak a pénz számít. Jó lenne, ha a Barella, Bastoni, Martinez hármas komolyan gondolná, hogy nem akar elmenni egy dúsgazdag csapat kedvéért sem. Köszönjük az eddigieket, egy vagy a sok közül, az idei teljesítményed alapján nem fogsz hiányozni (ahogy Zhang sem, ha végre eladja majd a klubot).
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Azért csak egyszerűbb lett volna pótolni nyáron 50m-ból,mint most a semmiből.. :roll:
Ezt nagyon elqurta a vezetőség, így nem sok értelme volt itt tartani, ráadásul az ősszel nyújtott játéka gyalázatos volt..kíváncsi vagyok ezek után milyen teljesítményt fog tavasszal nyújtani, na meg meddig marad rajta a csk szalag.
Zamorano1+8
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022.09.02. 12:46

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Zamorano1+8 »

Itt az ideje a primavera csapatból beintegrálni a játékosokat.... Más út nemigen van szerintem
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, SportItalia, Sportmediaset, Corriere, TS, Ansa, Tuttomercatoweb, es a Francia lapok is bejelentettek, Skriniar a PSG jatekosa lesz.

Gazzetta szerint megprobaljuk ot eladni mar most januarban, hatha kapunk erte egy par milliot, es nem teljesen ingyen veszitjuk el juniusban.
Francia forrasok szerint 10-15m-t szeretne az Inter kapni most januarban.

Ha sikerulne most eladni, akkor ajanlatott tennek a lejaro szerzodesu Smallingert, aki alapbol szeretnek a nyartol.
Barzaghi es a Sky szerint Schuurs az elsoszamu elerheto celpont nyartol.
Alternativa Becao.
Teszunk egy probat a lejaro szerzodesu NDicka kapcsan, de erte komolyabb a verseny.
Tobb nagy osszegu eladas eseten merulhet fel Scalvini vagy Lukeba, akiket Marotta figyel, de az aruk miatt (30-40m), keves mozgasterunk van.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2023.01.20. 18:03 Francia forrasok is megerositik a PSG-Skriniar szerzodeset.
25m euros alairasi penz
10m + bonuszok eves fizetes
5 eves szerzodes
Amúgy ezeket a számokat látva, nem vagyok benne biztos, de elképzelhető fordítva történtek a dolgok.
PSG kereste meg Skriniart tavaly nyáron, ezek után szerettük volna eladni. Mindenki tudta, hogy egy év múlva lejár a szerződése ezért egy percig nem merült fel, hogy x összegért cseréljen klubot.

Megint egy másik kérdés, hogy mennyire jön be a francia kaland. Nem egy nagyobb sztár játékos karrierje kisiklott ez miatt.
Arab pénz nagy úr a komplett labdarúgás kb. a kezükben van. Lényegében azt csinálnak, amit akarnak.

Skriniar persze, hogy elfogadta. 25 milla csak aláírás. Egy percig nem voltunk versenyben (új tulaj esetén sem).
Oké, hogy sok nyilatkozatban dicsérte a klubot, de valljuk be a szellemi képességei nem a legjobbak és tipikusan az-az eset amikor pénz összege megőrjít.

Lautaro, Barella esete teljesen más, mivel több vetélytárs van a poszton. Bastoni pedig egyértelműen kijelentette nem akar elmenni, sokkal magabiztosabban, mint a szlovák játékos.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem már tavaly alig várta, hogy eladjuk, de mivel nem született megegyezés a két klub között (mivel a PSG akkor hosszabbított giga szerződést Mbappe-val és nem volt már elegendő forrásuk költeni, továbbá 1 éves szerződéssel rendelkező játékosért nem fognak nagy pénzt adni, lásd Fábián Ruiz) ezért megharagudott (ezért is játszott ritka ***ul), mert lemaradt a nagy lóvéról és a lehetőségről, aztán ezután már meg is egyeztek, hogy a felkínált átigazolási összegtől kap egy kicsivel kevesebbet, ha nem hosszabbít, meg megkapja a már akkor felkínált jóval nagyobb fizetést, így ő is jól jár meg a PSG is!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint kesz a szerzodes ajanlat Smallingnak.
3,5m + 500 ezer fizetes, osszesen 4m euros eves fizetes, es 2 eves szerzodes.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2023.01.21. 09:04 Gazzetta szerint kesz a szerzodes ajanlat Smallingnak.
3,5m + 500 ezer fizetes, osszesen 4m euros eves fizetes, es 2 eves szerzodes.
Romából Radja urat leszámítva, mostanában elég jól sülnek az igazolások. Smalling amúgy szerintem egy alulértékelt védő, ráadásul Skriniar idei formáját még Sebők Vili is tudná hozni. Átmenetileg, így hogy üres a kassza, jó megoldás.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Francesco írta: 2023.01.21. 09:26
interfan írta: 2023.01.21. 09:04 Gazzetta szerint kesz a szerzodes ajanlat Smallingnak.
3,5m + 500 ezer fizetes, osszesen 4m euros eves fizetes, es 2 eves szerzodes.
Romából Radja urat leszámítva, mostanában elég jól sülnek az igazolások. Smalling amúgy szerintem egy alulértékelt védő, ráadásul Skriniar idei formáját még Sebők Vili is tudná hozni. Átmenetileg, így hogy üres a kassza, jó megoldás.
34 lesz idén...
4 mio. fizut kapna 🤡
Fiatalabb opciótól ennyire írtózunk?!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

PellerG írta: 2023.01.21. 09:37
Francesco írta: 2023.01.21. 09:26
interfan írta: 2023.01.21. 09:04 Gazzetta szerint kesz a szerzodes ajanlat Smallingnak.
3,5m + 500 ezer fizetes, osszesen 4m euros eves fizetes, es 2 eves szerzodes.
Romából Radja urat leszámítva, mostanában elég jól sülnek az igazolások. Smalling amúgy szerintem egy alulértékelt védő, ráadásul Skriniar idei formáját még Sebők Vili is tudná hozni. Átmenetileg, így hogy üres a kassza, jó megoldás.
34 lesz idén...
4 mio. fizut kapna 🤡
Fiatalabb opciótól ennyire írtózunk?!
Olaszországban a rutin számít sajnos. Fiatal, aki hasonló szint az vagy marha drága, vagy csak simán nem bíznak benne. Acerbi-ről sem gondoltam volna, hogy nem lesz flop, aztán...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2023.01.21. 09:37
Francesco írta: 2023.01.21. 09:26
interfan írta: 2023.01.21. 09:04 Gazzetta szerint kesz a szerzodes ajanlat Smallingnak.
3,5m + 500 ezer fizetes, osszesen 4m euros eves fizetes, es 2 eves szerzodes.
Romából Radja urat leszámítva, mostanában elég jól sülnek az igazolások. Smalling amúgy szerintem egy alulértékelt védő, ráadásul Skriniar idei formáját még Sebők Vili is tudná hozni. Átmenetileg, így hogy üres a kassza, jó megoldás.
34 lesz idén...
4 mio. fizut kapna 🤡
Fiatalabb opciótól ennyire írtózunk?!
Nem tudom, nekem Kolarov sem sult el jol...
De legalabb jo sok penzt fizettunk neki, o jart. :D

En PellerG-vel ertek egyet, annyira nem eroltetnem Smallingot.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2023.01.21. 10:54
PellerG írta: 2023.01.21. 09:37
Francesco írta: 2023.01.21. 09:26

Romából Radja urat leszámítva, mostanában elég jól sülnek az igazolások. Smalling amúgy szerintem egy alulértékelt védő, ráadásul Skriniar idei formáját még Sebők Vili is tudná hozni. Átmenetileg, így hogy üres a kassza, jó megoldás.
34 lesz idén...
4 mio. fizut kapna 🤡
Fiatalabb opciótól ennyire írtózunk?!
Nem tudom, nekem Kolarov sem sult el jol...
De legalabb jo sok penzt fizettunk neki, o jart. :D

En PellerG-vel ertek egyet, annyira nem eroltetnem Smallingot.
Én őt csak abban az esetben hoznám, ha nem marad jövőre DeVrij vagy Acerbi. Skriniar posztjára egy új ember kell, mert Smalling is csak középen használható.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is megerositi, az Internek Scalvini az ara miatt nem lehetseges mint Skriniar utod.
Ellenben eros es komoly nev Tiago Djalo a Lillebol, jelenleg ot akarjuk Skriniar utodnak.
DeVrij utodnak pedig Smallingot.

Szinten a Gazzetta szerint Skriniar es Dumfrieson kivul tovabbi "nagy nev" tavozhat a nyaron.
Barella vagy Martinez vagy Bastoni.
Minden az ajanlatoktol fugg.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2023.01.22. 06:42 Gazzetta is megerositi, az Internek Scalvini az ara miatt nem lehetseges mint Skriniar utod.
Ellenben eros es komoly nev Tiago Djalo a Lillebol, jelenleg ot akarjuk Skriniar utodnak.
DeVrij utodnak pedig Smallingot.

Szinten a Gazzetta szerint Skriniar es Dumfrieson kivul tovabbi "nagy nev" tavozhat a nyaron.
Barella vagy Martinez vagy Bastoni.
Minden az ajanlatoktol fugg.
Ja persze...sőt az Inter címért eladjuk az e-bay oldalon (már ha szponzor amúgy is) és ezentúl Empoli leszünk.

Azért mindent ne nyeljunk már be gyerekek.
Oké hogy újságcikk és csak le lett írva mit írnak abban...de na!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2023.01.22. 09:25
interfan írta: 2023.01.22. 06:42 Gazzetta is megerositi, az Internek Scalvini az ara miatt nem lehetseges mint Skriniar utod.
Ellenben eros es komoly nev Tiago Djalo a Lillebol, jelenleg ot akarjuk Skriniar utodnak.
DeVrij utodnak pedig Smallingot.

Szinten a Gazzetta szerint Skriniar es Dumfrieson kivul tovabbi "nagy nev" tavozhat a nyaron.
Barella vagy Martinez vagy Bastoni.
Minden az ajanlatoktol fugg.
Ja persze...sőt az Inter címért eladjuk az e-bay oldalon (már ha szponzor amúgy is) és ezentúl Empoli leszünk.

Azért mindent ne nyeljunk már be gyerekek.
Oké hogy újságcikk és csak le lett írva mit írnak abban...de na!
Zhang baratunk nem is olyan reg jelentette be, megfelelo aron barki tavozhat.
Szoval ezek utan az ilyen cikkekben/hirekben/pletykakban, sok meglepo nincsen.

Mas kerdes, hogy Zhang baratunk itt lesz e ma meg a nyaron.
Mert hiaba adna el barkit a nyaron, ha addigra mar itt sem lesz.
En ebben hiszek es bizok.

Viszont abban tovabbra sem hiszek, hogy majd Dumfriesert valaki 60 milliokat fizet...
Persze Chelsea agymenes es -500m mercato 6 honap alatt, szoval barmi meglehet, de nekem ez akkor is irrealis.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

internaZIOnaLe írta: 2023.01.22. 09:25
interfan írta: 2023.01.22. 06:42 Gazzetta is megerositi, az Internek Scalvini az ara miatt nem lehetseges mint Skriniar utod.
Ellenben eros es komoly nev Tiago Djalo a Lillebol, jelenleg ot akarjuk Skriniar utodnak.
DeVrij utodnak pedig Smallingot.

Szinten a Gazzetta szerint Skriniar es Dumfrieson kivul tovabbi "nagy nev" tavozhat a nyaron.
Barella vagy Martinez vagy Bastoni.
Minden az ajanlatoktol fugg.
Ja persze...sőt az Inter címért eladjuk az e-bay oldalon (már ha szponzor amúgy is) és ezentúl Empoli leszünk.

Azért mindent ne nyeljunk már be gyerekek.
Oké hogy újságcikk és csak le lett írva mit írnak abban...de na!
Engedd el. Itt naponta lelesz írva, hogy a fél csapat távozik “ mer ez és az eszt montaaa!!!”. Alá lesz támasztva majd kétértelmű / belemagyarázott cikkekkel,félre fordításokkal.. de lesz olyan is , mintha az info azért lenne kézben mert Zhang részegen elkotyogta.
Nem akarlak basztatni Interfaan de kurva unalmas már hogy mindenkit eladsz, minden szar, Inzaghi szar mert a rutinra szavaz, persze amikor Acerbi leradírozza Oshiment akkor kuss van.
Dehát jön az érv , hogy fél évvel ezelőtt Zhang , és Marotta maga mondta el , hogy megfelelő ajánlat esetén el lesz adva adott játékos. Mi a megfelelő ajánlat? Merül fel a kérdés. Nem adtuk 50ért Skrinart mert nem volt megfelelő ajánlat. Lehet elcsesztük, de a jövőre nézve legalább megmutattuk , hogy van tökünk. Nem fogunk eladni senkit minden áron.
Meg hát mivel sport gazdasági és ügyvédi diplomával is rendelkezünk, így világossá válik, hogy csak akkor lesz itt már oxigén , ha jön új tulaj. Amúgy megfullad mindenki a francba.
Az új tulaj egy remek dolog , bízom benne , de megint visszatértünk 2 évvel ezelőttre ahol copy paste , ctrl c + v megy egyfolytában minden egyes nap. Már megnyitni sincs kedvem a fórumot. Tényleg nem akarok megbántani senkit , mindenkinek legyen véleménye , mondja el minden nap, de ne úgy adjuk át mintha halál biztos lenne. Persze majd jön erre - ha jön - a reakció , hogy de bizony ezt SZÓ SZERINT maga Zhang mondta el. Ha olyan orvitális szarban lennénk akkor nem így viselkednének a játékosok , hanem olyan kedvetlenül mint a Gobbóknál.

Megelőlegezem ezért a minden napra beváltható szöveget. Majd bemásolom fél naponta ha jobbúgy.

Szóval:
-Mindenkit eladunk.
-Új tulaj kell.
-Zálog.
-Minden szar.
- Barella , Bastoni, Martinez áldozatok, akár 2 is.
-Újság mondta hogy nagy a szar ,eladások eladások fenntarthatatlanság l.
- Szar játék szar rutin.
-Inzaghi korlátok.
-Inzaghi szar.
-Új tulaj.
-Marotta mondta , hogy mindennek vége.
- Zhang mondta, hogy el lesz adva mindenki megfelelő ajánlat esetén. Bár a megfelelő lehet 20 m és 120 m is , mindenki erőltesse bele azt az elképzelést amit akar , aztán szilárdítsa meg az elméjében mint egyetlen elfogadható igazság.
-Új tulaj.
-Új tulaj.
- Senki nem lesz leigazolva ahogy az elmúlt 3 évben sem.
- Mindenki ellesz adva ahogy az elmúlt 3 évben
- Ja és új tulaj.

Bocs, tudom mindenki jót akar.. legalábbis az a cél.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Dm22

Kihagytad az FFP-t és a banki hitelezők részt 😁
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

internaZIOnaLe írta: 2023.01.22. 13:16 Dm22

Kihagytad az FFP-t és a banki hitelezők részt 😁
Basszus. Én hülye.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2023.01.22. 12:43
internaZIOnaLe írta: 2023.01.22. 09:25
interfan írta: 2023.01.22. 06:42 Gazzetta is megerositi, az Internek Scalvini az ara miatt nem lehetseges mint Skriniar utod.
Ellenben eros es komoly nev Tiago Djalo a Lillebol, jelenleg ot akarjuk Skriniar utodnak.
DeVrij utodnak pedig Smallingot.

Szinten a Gazzetta szerint Skriniar es Dumfrieson kivul tovabbi "nagy nev" tavozhat a nyaron.
Barella vagy Martinez vagy Bastoni.
Minden az ajanlatoktol fugg.
Ja persze...sőt az Inter címért eladjuk az e-bay oldalon (már ha szponzor amúgy is) és ezentúl Empoli leszünk.

Azért mindent ne nyeljunk már be gyerekek.
Oké hogy újságcikk és csak le lett írva mit írnak abban...de na!
Engedd el. Itt naponta lelesz írva, hogy a fél csapat távozik “ mer ez és az eszt montaaa!!!”. Alá lesz támasztva majd kétértelmű / belemagyarázott cikkekkel,félre fordításokkal.. de lesz olyan is , mintha az info azért lenne kézben mert Zhang részegen elkotyogta.
Nem akarlak basztatni Interfaan de kurva unalmas már hogy mindenkit eladsz, minden szar, Inzaghi szar mert a rutinra szavaz, persze amikor Acerbi leradírozza Oshiment akkor kuss van.
Dehát jön az érv , hogy fél évvel ezelőtt Zhang , és Marotta maga mondta el , hogy megfelelő ajánlat esetén el lesz adva adott játékos. Mi a megfelelő ajánlat? Merül fel a kérdés. Nem adtuk 50ért Skrinart mert nem volt megfelelő ajánlat. Lehet elcsesztük, de a jövőre nézve legalább megmutattuk , hogy van tökünk. Nem fogunk eladni senkit minden áron.
Meg hát mivel sport gazdasági és ügyvédi diplomával is rendelkezünk, így világossá válik, hogy csak akkor lesz itt már oxigén , ha jön új tulaj. Amúgy megfullad mindenki a francba.
Az új tulaj egy remek dolog , bízom benne , de megint visszatértünk 2 évvel ezelőttre ahol copy paste , ctrl c + v megy egyfolytában minden egyes nap. Már megnyitni sincs kedvem a fórumot. Tényleg nem akarok megbántani senkit , mindenkinek legyen véleménye , mondja el minden nap, de ne úgy adjuk át mintha halál biztos lenne. Persze majd jön erre - ha jön - a reakció , hogy de bizony ezt SZÓ SZERINT maga Zhang mondta el. Ha olyan orvitális szarban lennénk akkor nem így viselkednének a játékosok , hanem olyan kedvetlenül mint a Gobbóknál.

Megelőlegezem ezért a minden napra beváltható szöveget. Majd bemásolom fél naponta ha jobbúgy.

Szóval:
-Mindenkit eladunk.
-Új tulaj kell.
-Zálog.
-Minden szar.
- Barella , Bastoni, Martinez áldozatok, akár 2 is.
-Újság mondta hogy nagy a szar ,eladások eladások fenntarthatatlanság l.
- Szar játék szar rutin.
-Inzaghi korlátok.
-Inzaghi szar.
-Új tulaj.
-Marotta mondta , hogy mindennek vége.
- Zhang mondta, hogy el lesz adva mindenki megfelelő ajánlat esetén. Bár a megfelelő lehet 20 m és 120 m is , mindenki erőltesse bele azt az elképzelést amit akar , aztán szilárdítsa meg az elméjében mint egyetlen elfogadható igazság.
-Új tulaj.
-Új tulaj.
- Senki nem lesz leigazolva ahogy az elmúlt 3 évben sem.
- Mindenki ellesz adva ahogy az elmúlt 3 évben
- Ja és új tulaj.

Bocs, tudom mindenki jót akar.. legalábbis az a cél.
Nem akarlak megbantani DM22, de pont en voltam az, aki "vedte" Inzaghit, amikor itt mar nagyon sokan teljes oltozoi szeteseset vizionaltak.
Pont en voltam az, aki leirta, Inzaghival a BL hely biztosan meglesz, es nem lesz itt totalis darabobra eses, mert itt mar majdnem oda jutottunk hogy 6. hely lesz max kb...
Szoval sajnos rossz ajton kopogtatsz.

Nem akarlak ujra megbantani DM22, de pont en voltam az, aki 1 napja leirta, megszunes es "megfulladas" nem lesz, mivel az Oaktree hitelbol mukodunk 24-ig.

Szoval ujra es utoljara, nem akarlak megbantani DM22.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2023.01.22. 13:16 Kihagytad az FFP-t és a banki hitelezők részt 😁
Szerencsere, vagy balszerencsere, de mindketto el es virul hivatalosan is.
Elobbi 2027-ig.
Utobbi 2024-ig.

:D :D

Belegondolva ez inkabb szerencse, mivel a SA-nek koszonhetoen tudunk indulni a BL-ben.
Az Oaktreenak koszonhetoen pedig tud mukodni a klub 2024-ig.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Ezt már hozzá sem akartam tenni , hogy jön majd a - pont én vagyok a bizakodó, Inzaghi szerető ember - .
Szerintem vállalja mindenki a felelősséget azért amit leírt mert akármennyire hihetetlennek tűnik , a szavaknak van súlya és ereje.

Szar példa de ha az ablakból figyelsz egy dekázgatni tanuló kislányt , nem mondod folyamat a többieknek hogy úgyis elcseszi , majd 20 mondatonként bedobod , hogy - lehet sikerül neki - majd ezzek takarózol.
Tudnék 20 millió példát mondani az ellenkezőjére amit írtál.
Az egy ami valid a 200* leírt dolgok közül , hogy Inzaghi ragaszkodik Correahoz. Mondjuk ez is árnyalt mivel nincs cserecsatár, viszont maga az üzlet szar volt.
Ki mondta egyébként , hogy nem lesz BL hely? Vagy nem lesz totális szétesés ? Senki. Mert nem is volt erre szükség , mert fel sem merült és mert nem is lesz így soha. Ez is olyan infantilis takarózás , hogy nem tudom eldönteni, hogy egy gyerekkel beszélek, vagy egy felnőttel. Ha előbbi akkor tényleg bocsánatot kérek és elfogadom amit írsz.
Sosem mondanám meg , hogy ki mit írjon.. sőt , örülök , hogy pörög a fórum. Csak nem mindegy , hogy folyamat a fost pörgetjük, vagy a racionális magyarázatokat vizsgáljuk szurkolói lélektannal karöltve. Ha csak fele ennyire tolnád is zavaró lenne de mindenki kussolna .
És ne mentegesd magad, mert szerencsére a fórum minden kommentet megőriz.
Valamint te is és én is kaptunk már figyelmeztetést.
Én az indulat kezelési problémáim miatt amit ezek a marhaságok indukálnak, te meg azért mert amit álmodsz is hiteles infóként akarod átadni, plusz minden nap 2x ugyanaz levan írva , de még csak nem is más szavakkal már megint.
Nem fog felmenteni az ezek alól, hogy néha reménykedsz és hangot adsz ennek.
De nem is kell, hogy bármi felmentsen csak.. reménykedem , hogy egyszer megjavulsz :D
Barátod : Dm
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2023.01.22. 13:42 Ezt már hozzá sem akartam tenni , hogy jön majd a - pont én vagyok a bizakodó, Inzaghi szerető ember - .
Szerintem vállalja mindenki a felelősséget azért amit leírt mert akármennyire hihetetlennek tűnik , a szavaknak van súlya és ereje.

Szar példa de ha az ablakból figyelsz egy dekázgatni tanuló kislányt , nem mondod folyamat a többieknek hogy úgyis elcseszi , majd 20 mondatonként bedobod , hogy - lehet sikerül neki - majd ezzek takarózol.
Tudnék 20 millió példát mondani az ellenkezőjére amit írtál.
Az egy ami valid a 200* leírt dolgok közül , hogy Inzaghi ragaszkodik Correahoz. Mondjuk ez is árnyalt mivel nincs cserecsatár, viszont maga az üzlet szar volt.
Ki mondta egyébként , hogy nem lesz BL hely? Vagy nem lesz totális szétesés ? Senki. Mert nem is volt erre szükség , mert fel sem merült és mert nem is lesz így soha. Ez is olyan infantilis takarózás , hogy nem tudom eldönteni, hogy egy gyerekkel beszélek, vagy egy felnőttel. Ha előbbi akkor tényleg bocsánatot kérek és elfogadom amit írsz.
Sosem mondanám meg , hogy ki mit írjon.. sőt , örülök , hogy pörög a fórum. Csak nem mindegy , hogy folyamat a fost pörgetjük, vagy a racionális magyarázatokat vizsgáljuk szurkolói lélektannal karöltve. Ha csak fele ennyire tolnád is zavaró lenne de mindenki kussolna .
És ne mentegesd magad, mert szerencsére a fórum minden kommentet megőriz.
Valamint te is és én is kaptunk már figyelmeztetést.
Én az indulat kezelési problémáim miatt amit ezek a marhaságok indukálnak, te meg azért mert amit álmodsz is hiteles infóként akarod átadni, plusz minden nap 2x ugyanaz levan írva , de még csak nem is más szavakkal már megint.
Nem fog felmenteni az ezek alól, hogy néha reménykedsz és hangot adsz ennek.
De nem is kell, hogy bármi felmentsen csak.. reménykedem , hogy egyszer megjavulsz :D
Barátod : Dm
Szemelykedesbol jeles, dehat ez mar a te dolgod.
Baratok kozott ez sosem problema.

Beszeljunk az idetartozo temarol.
Inzaghirol 100x leirtam, o egy bizonyos szintre kepes, sajnos tobbre nem, pont a sajat korlatai miatt.
Mint ahogy anno azt is leirtam, sokkakal ellentetben, hogy nem lesz Inzaghival szeteses es 8.hely, mivel amit Inzaghi tud az a BL helyre eleg.
Inzaghi addig tokeletes edzo, ameddig a szinvonalunk is annyi mint Inzaghi.
Mert olyan hatterrel ami nekunk van, lehetne barki az edzo..

Orokke szereto baratod ☺️
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta es a Sportmediaset szerint 15-20m-ert szeretne az Inter eladni Skriniart januarban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2023.01.22. 14:07-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2023.01.22. 13:49
DM22 írta: 2023.01.22. 13:42 Ezt már hozzá sem akartam tenni , hogy jön majd a - pont én vagyok a bizakodó, Inzaghi szerető ember - .
Szerintem vállalja mindenki a felelősséget azért amit leírt mert akármennyire hihetetlennek tűnik , a szavaknak van súlya és ereje.

Szar példa de ha az ablakból figyelsz egy dekázgatni tanuló kislányt , nem mondod folyamat a többieknek hogy úgyis elcseszi , majd 20 mondatonként bedobod , hogy - lehet sikerül neki - majd ezzek takarózol.
Tudnék 20 millió példát mondani az ellenkezőjére amit írtál.
Az egy ami valid a 200* leírt dolgok közül , hogy Inzaghi ragaszkodik Correahoz. Mondjuk ez is árnyalt mivel nincs cserecsatár, viszont maga az üzlet szar volt.
Ki mondta egyébként , hogy nem lesz BL hely? Vagy nem lesz totális szétesés ? Senki. Mert nem is volt erre szükség , mert fel sem merült és mert nem is lesz így soha. Ez is olyan infantilis takarózás , hogy nem tudom eldönteni, hogy egy gyerekkel beszélek, vagy egy felnőttel. Ha előbbi akkor tényleg bocsánatot kérek és elfogadom amit írsz.
Sosem mondanám meg , hogy ki mit írjon.. sőt , örülök , hogy pörög a fórum. Csak nem mindegy , hogy folyamat a fost pörgetjük, vagy a racionális magyarázatokat vizsgáljuk szurkolói lélektannal karöltve. Ha csak fele ennyire tolnád is zavaró lenne de mindenki kussolna .
És ne mentegesd magad, mert szerencsére a fórum minden kommentet megőriz.
Valamint te is és én is kaptunk már figyelmeztetést.
Én az indulat kezelési problémáim miatt amit ezek a marhaságok indukálnak, te meg azért mert amit álmodsz is hiteles infóként akarod átadni, plusz minden nap 2x ugyanaz levan írva , de még csak nem is más szavakkal már megint.
Nem fog felmenteni az ezek alól, hogy néha reménykedsz és hangot adsz ennek.
De nem is kell, hogy bármi felmentsen csak.. reménykedem , hogy egyszer megjavulsz :D
Barátod : Dm
Szemelykedesbol jeles, dehat ez mar a te dolgod.
Baratok kozott ez sosem problema.

Beszeljunk az idetartozo temarol.
Inzaghirol 100x leirtam, o egy bizonyos szintre kepes, sajnos tobbre nem, pont a sajat korlatai miatt.
Mint ahogy anno azt is leirtam, sokkakal ellentetben, hogy nem lesz Inzaghival szeteses es 8.hely, mivel amit Inzaghi tud az a BL helyre eleg.
Inzaghi addig tokeletes edzo, ameddig a szinvonalunk is annyi mint Inzaghi.
Mert olyan hatterrel ami nekunk van, lehetne barki az edzo..

Orokke szereto baratod ☺️
Bazeg én kezdem azt hinni hogy megőrültem . Írtam vagy 16 faszságod és itt magyarázol Inzaghirol.. Válaszolhattál volna azokra. A személyeskedés is egy jó pajzs ilyenkor, miközben milyen más formában kérhetnélek meg egy kis önvizsgálatra?
Mindegy , felejtsük el. Szarok az Interfanfórumra , majd csinálok egyet magamnak :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2023.01.22. 13:57 Bazeg én kezdem azt hinni hogy megőrültem .
Dehogy orultel meg, ne viccelj. ☺️
Egy csapatot szeretunk, egyet akarunk, egyiranyba tartunk, az Inter hamarosan ujra a legmagasabb szinten lesz. :)
Ebben biztam tavaly is, es hittem is benne legvegig.
Sajnos akkor nem sikerult, majd most.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Az Inter úgy döntött, hogy megtartja a Regginaban kölcsönben szereplő Giovanni Fabbiant és a következő szezontól ő veheti át Roberto Gagliardini helyét, aki várhatóan távozik a szezon végével.

forrás:(sempreinter.com)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pastorello:
Nem tudom megmondani, hogy Skriniar a PSG-be megy e mar januarban.
En annyit tudok mondani, hogy az Inter menedzserei ezekben az orakban hivtak, hogy gyorsitsam fel ugyfelem, DeVrij hosszabbitasat.
Maradni akar Milanoban, viszont vannak kulfoldi klubok akik komolyan erdeklodnek, leginkabb Spanyolrszagbol.
Válasz küldése