Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nekem szimpatikus lenne, aztán persze kérdés, hogy mi lenne a vége a karrierjük szempontjából, ha Agoume-t, valamint Satriano-t itt tartanánk és esetleg megpróbálnánk beépíteni a csapatba. Mind a kettőben megvan a potenciál, hogy remek játékos legyen. Kíváncsi lennék mire lennének ők képesek, ha hirtelen a kezdőben találnák magukat. A Bayern ebből a szempontból más (igaz a Bundesliga is), hogy ott be merik tenni a tiniket. Elképesztő fegyvertény lenne egy Satriano, Agoume, Barella, Bastoni, Skriniar, Dimarco sor, akik majdhogynem saját nevelésű játékosoknak is elmennének.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én totál nem értem ezt az egészet! Mindig mondjuk hogy eredmény kényszer meg ilyen értelmetlen sablonokat, aztán eredmény vagy van vagy nincs ugye, az nem garancia semmire ha pl Vidal játszik és nem Agoume, vagy Naingolan és nem Agoume, vagy Lautaro és nem Satriano! Senki nem tudja hogy másik esetben mi történne! De az hogy van 1-1 játékos akin látszik hogy tehetséges, felkeszulesi meccsen bizonyít és mondjuk egy alsóházi csapat ellen miért nem lehet egyikük kezdő a bajnokin az rejtély, simán fel lehetne építeni játékosokat egy jó csapatnak el kell bírnia egy fiatal játékos akár hullámzó teljesítményét is, aki biztosan teljes erőbedobással játszik!!!
Rossz az egész rendszer, az edzőnek eredményt kell hoznia és nem cél hogy játékosok értékét növelje és itt a baj!! Borzasztó rossz a klub gazdálkodása, úgyis is mondhatnánk hogy nincs gazdálkodás igazából csak pénz kidobas van!!
Nincs hosszútávú terv, nincs igazán koncepció, nincs igazi vezető, ez az eredménye! Nem most kezdődött ez hanem jópár évtizede! Én nagyon tudnék örülni ha majd jön egy tulaj aki gondját viseli a csapatunknak, lehetne ezt nagyon jól csinálni, nagy kérdés vajon az olasz közeg engedne-e egy racionális működést!?!
Jelen pillanatban biztosan nem fog maradni sem Satriano sem Agoume, abban reménykedjünk hogy ahova mennek csak kölcsönnel adjuk vagy legalább visszavasarlassal. Satrianot nem láttam de Agoume jó játékos már most is!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

vaskalap írta: 2021.07.31. 13:31 Azt lehet tudni,hogy Wernert mennyire árazták be?
Chelsea-s szezonja alapján max 15 millió. :D :) Nyílván több van benne de amiket ott bénázott elől....te jó ég... :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Tuttosport beszámolója értelmében az Atlético Madrid együttese egy 90 millió eurós ajánlattal ostromolja az Intert Lautaro Martínez eladása miatt.

(Fb/Azzurri)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 17:25 A Tuttosport beszámolója értelmében az Atlético Madrid együttese egy 90 millió eurós ajánlattal ostromolja az Intert Lautaro Martínez eladása miatt.

(Fb/Azzurri)
Ha ez igaz, vagy az lenne, akkor Martinez holnap az o jatekosuk lesz.
Mivel regota irjak 70-80m amit kerunk erte.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha egy szava is igaz lenne, foleg azutan miutan az Atletico par hete 40m-t ajanlott...

Szerintem az egesz forditas rossz, mert amit talaltam Tuttosport cikk, az azt jegyzi meg hogy az Inter 90m-t ker, ellenben az Atletico a piac elejen 35m-t ajanlott.

https://m.tuttosport.com/amp/news/calci ... _l_arsenal
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.02. 17:49
CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 17:25 A Tuttosport beszámolója értelmében az Atlético Madrid együttese egy 90 millió eurós ajánlattal ostromolja az Intert Lautaro Martínez eladása miatt.

(Fb/Azzurri)
Ha ez igaz, vagy az lenne, akkor Martinez holnap az o jatekosuk lesz.
Mivel regota irjak 70-80m amit kerunk erte.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha egy szava is igaz lenne, foleg azutan miutan az Atletico par hete 40m-t ajanlott...
Nekem a Tuttosport nem egy hiteles lap, de mivel pletyka szezon van, akár alapja is lehet.
Szerintem ha megy, La Liga lesz belőle, ezáltal az Atletico esélye nagyobb mint pl az Arsenalé. 90m ide vagy oda, a pakliban benne van az Atleti. Meg hát a honfitárs Simeone személye is csábító lehet neki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 17:55
interfan írta: 2021.08.02. 17:49
CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 17:25 A Tuttosport beszámolója értelmében az Atlético Madrid együttese egy 90 millió eurós ajánlattal ostromolja az Intert Lautaro Martínez eladása miatt.

(Fb/Azzurri)
Ha ez igaz, vagy az lenne, akkor Martinez holnap az o jatekosuk lesz.
Mivel regota irjak 70-80m amit kerunk erte.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha egy szava is igaz lenne, foleg azutan miutan az Atletico par hete 40m-t ajanlott...
Nekem a Tuttosport nem egy hiteles lap, de mivel pletyka szezon van, akár alapja is lehet.
Szerintem ha megy, La Liga lesz belőle, ezáltal az Atletico esélye nagyobb mint pl az Arsenalé. 90m ide vagy oda, a pakliban benne van az Atleti. Meg hát a honfitárs Simeone személye is csábító lehet neki.
Szerintem es ahogy latom a TS is mas irt, magyarul valami hiba csuszott a forditasba valahol.
Mert azt irja az eredeti TS cikk, hogy az Inter 90m-t ker, es az Atletico a piac elejen 35m-t ajanlott.

https://m.tuttosport.com/amp/news/calci ... _l_arsenal

Egyebkent azzal teljesen egyetertek, ha megy akkor Spanyolba fog.
Citynek Kane kell, MU-nal nem tema, PSG-t nem erdekli Martinez.
Arsenal, Spurs meg szerintem nem fog 70m feletti osszeget fizetni.
Innentol marad Real vagy Atletico, mas kerdes az Atletico tud e jelen helyzetben ennyit fizetni.

Maradjon, ez a legfontosabb, es en bizok benne fog is. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.02. 17:59
CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 17:55
interfan írta: 2021.08.02. 17:49
Egyebkent azzal teljesen egyetertek, ha megy akkor Spanyolba fog.
Citynek Kane kell, MU-nal nem tema, PSG-t nem erdekli Martinez.
Arsenal, Spurs meg szerintem nem fog 70m feletti osszeget fizetni.
Innentol marad Real vagy Atletico, mas kerdes az Atletico tud e jelen helyzetben ennyit fizetni.

Maradjon, ez a legfontosabb, es en bizok benne fog is. :)
Szerintem Simeone 40 millás fizuja azt mutatja, hogy nincs gond a bukszába.

Az én meglátásom az, hogy HA kapunk egy 70-80m-s ajánlott el fogjuk adni. Rajta is azt látom, hogy inkább menne, mint maradna (lásd szerződés hosszabítási gondok). És azért egy új szezonnak úgy nekimenni, hogy vagy van kedve játszani vagy nincs, elég gáz, főleg ha produkál egy nudli szezont, jövőre még a 40nek is örülni fogunk ha annyiért elviszik...

Lehet nem leszek népszerű, de az én véleményem az, hogy most jó áron tudjuk értékesíteni (Scudetto, Copa), ezért adjuk el és pótoljuk normálisan.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Ha megy Martínez akkor all in kell Vlahovicért!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha menni akar Martinez és tényleg ad érte valaki 80-at akkor menjen. DE ne Raspadorival pótoljuk!!! Srác tehetséges de még nagyon messze van szerintem egy Inter kezdő szinttől. És ugye mi a kezdőbe keresnénk valakit. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Don Vittorio írta: 2021.08.02. 18:28 Ha megy Martínez akkor all in kell Vlahovicért!
Egyet értek. Fiatal, ismeri az olasz ligát és bitang gólerős.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.08.02. 18:33 Ha menni akar Martinez és tényleg ad érte valaki 80-at akkor menjen. DE ne Raspadorival pótoljuk!!! Srác tehetséges de még nagyon messze van szerintem egy Inter kezdő szinttől. És ugye mi a kezdőbe keresnénk valakit. ;)
Na az meg a masik...

En azert mondom azt semmilyen esetre se tavozzon, mert tenyleg ki az aki biztosan ugyanezt a szintte tudja?

Hakimi ment, de kivel potoljuk?
Felmerult nevek kozott Nandez, Bellerin abszolult jo vonal, es jelen helyzetben jo megoldasok, de ugy oszinten barmelyik is van Hakimi szintjen?
Nem igazan...

Martinez ha ne adj isten elmegy, ki az aki legalabb olyan szinten van mint o?
Mert ha mar olyan jatekos jonne, mint a jobb WB esetben, akkor ket poszton is egyertelmu visszalepes tortenik.

Na ezert maradjon mindenkeppen Martinez, eleg volt boven Hakimi bealdozasa.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

de akk h lesz meg a 80m+ ha nem adjuk el Laut?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.02. 19:02
Cupi írta: 2021.08.02. 18:33 Ha menni akar Martinez és tényleg ad érte valaki 80-at akkor menjen. DE ne Raspadorival pótoljuk!!! Srác tehetséges de még nagyon messze van szerintem egy Inter kezdő szinttől. És ugye mi a kezdőbe keresnénk valakit. ;)
Na az meg a masik...

En azert mondom azt semmilyen esetre se tavozzon, mert tenyleg ki az aki biztosan ugyanezt a szintte tudja?

Hakimi ment, de kivel potoljuk?
Felmerult nevek kozott Nandez, Bellerin abszolult jo vonal, es jelen helyzetben jo megoldasok, de ugy oszinten barmelyik is van Hakimi szintjen?
Nem igazan...

Martinez ha ne adj isten elmegy, ki az aki legalabb olyan szinten van mint o?
Mert ha mar olyan jatekos jonne, mint a jobb WB esetben, akkor ket poszton is egyertelmu visszalepes tortenik.

Na ezert maradjon mindenkeppen Martinez, eleg volt boven Hakimi bealdozasa.
Nekem lenne ötletem:
Osimhen, Dybala, Vlahovic, G. Jesus, Adama Traore, Werner
Most így hirtelen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.08.02. 19:10 de akk h lesz meg a 80m+ ha nem adjuk el Laut?
Majd a Lazaro, Perisic, Nainggolan sorbol, de veluk meglesz a 200m is. :D :D :D

Viccet felreteve, en abban bizok hogy ez a nyolcvan millio hatha eleg a szezon vegeig addigra meg hatha erkezik egy uj tulajdonos es mar nem is lesz ra szukseg.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.08.02. 19:24
R9. írta: 2021.08.02. 19:10 de akk h lesz meg a 80m+ ha nem adjuk el Laut?
Majd a Lazaro, Perisic, Nainggolan sorbol, de veluk meglesz a 200m is. :D :D :D

Viccet felreteve, en abban bizok hogy ez a nyolcvan millio hatha eleg a szezon vegeig addigra meg hatha erkezik egy uj tulajdonos es mar nem is lesz ra szukseg.
Mi van Interfan visszajöttél a nyaralásból?
Horvátországban nem volt Internet. ;)

Nálam a Muriel vagy Zapata csere LM10-re ok lenne,de én is azt mondom ,hogy maradjon mert 2 héttel a szezonkezdet előtt nem tudjuk pótolni.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Zapata szerintem is jó megoldás lenne, bár 30 éves már. En bízok benne hogy marad Martinez és hosszabbít. Bár az is biztos hogy ha a Barca nem kerül ilyen helyzetbe akkor már ott lenne. Meg most is nagyon sokat fejlődhet, szerintem főleg fejben kell neki, de már nem olyan forrófejű mint az első szezonjában.

Engem ez a Nandez jobb wingback dolog kicsit nyugatalanit, középpályára tök jó megoldás lenne, remélem beesik meg valaki.

De kurva szar ez a csóróság.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.08.02. 20:35
interfan írta: 2021.08.02. 19:24
R9. írta: 2021.08.02. 19:10 de akk h lesz meg a 80m+ ha nem adjuk el Laut?
Majd a Lazaro, Perisic, Nainggolan sorbol, de veluk meglesz a 200m is. :D :D :D

Viccet felreteve, en abban bizok hogy ez a nyolcvan millio hatha eleg a szezon vegeig addigra meg hatha erkezik egy uj tulajdonos es mar nem is lesz ra szukseg.
Mi van Interfan visszajöttél a nyaralásból?
Horvátországban nem volt Internet. ;)

Nálam a Muriel vagy Zapata csere LM10-re ok lenne,de én is azt mondom ,hogy maradjon mert 2 héttel a szezonkezdet előtt nem tudjuk pótolni.
Bar nyaralas lett volna Festa...
A tul sok munka mindenkit eler. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Herfort Balazs írta: 2021.08.02. 21:13 Zapata szerintem is jó megoldás lenne, bár 30 éves már. En bízok benne hogy marad Martinez és hosszabbít. Bár az is biztos hogy ha a Barca nem kerül ilyen helyzetbe akkor már ott lenne. Meg most is nagyon sokat fejlődhet, szerintem főleg fejben kell neki, de már nem olyan forrófejű mint az első szezonjában.

Engem ez a Nandez jobb wingback dolog kicsit nyugatalanit, középpályára tök jó megoldás lenne, remélem beesik meg valaki.

De kurva szar ez a csóróság.
Egyetertek.
Ha jovore rendezodik az uj tulajjal a hatter, akkor Martinez evekig lehet meg egy igazan eros Inter alapembere.
Evrol evre fejlodik, es meg mindig nagyon fiatal.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.02. 21:15
Festa írta: 2021.08.02. 20:35
interfan írta: 2021.08.02. 19:24
Mi van Interfan visszajöttél a nyaralásból?
Horvátországban nem volt Internet. ;)

Nálam a Muriel vagy Zapata csere LM10-re ok lenne,de én is azt mondom ,hogy maradjon mert 2 héttel a szezonkezdet előtt nem tudjuk pótolni.
Bar nyaralas lett volna Festa...
A tul sok munka mindenkit eler. :)
Újságírói továbbképzés? :crazy: :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 21:22
interfan írta: 2021.08.02. 21:15
Festa írta: 2021.08.02. 20:35

Mi van Interfan visszajöttél a nyaralásból?
Horvátországban nem volt Internet. ;)

Nálam a Muriel vagy Zapata csere LM10-re ok lenne,de én is azt mondom ,hogy maradjon mert 2 héttel a szezonkezdet előtt nem tudjuk pótolni.
Bar nyaralas lett volna Festa...
A tul sok munka mindenkit eler. :)
Újságírói továbbképzés? :crazy: :)
Az az. :D :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.08.02. 21:29
CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 21:22
interfan írta: 2021.08.02. 21:15

Bar nyaralas lett volna Festa...
A tul sok munka mindenkit eler. :)
Újságírói továbbképzés? :crazy: :)
Az az. :D :)
Már azt hittem hiteles forrás nélkül maradunk. :shock:
A lényeg,hogy Di Marco és Satriano maradjon és alapember ne távozzon.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nahitan Nandez a holnapi napon érkezik Milánóba, a szokásos orvosi vizsgálatok után pedig aláírja a szerződését a Nerazzurrival!

Az üzlet keretein belül, Nainggolan a Cagliarihoz kerül.

(Fb/ Il B. U. -> La Republica, Football Italia)

Szép volt Marotta! :thumbup:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7245
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 22:18 Nahitan Nandez a holnapi napon érkezik Milánóba, a szokásos orvosi vizsgálatok után pedig aláírja a szerződését a Nerazzurrival!

Az üzlet keretein belül, Nainggolan a Cagliarihoz kerül.

(Fb/ Il B. U. -> La Republica, Football Italia)

Szép volt Marotta! :thumbup:
Mindenesetre Uruguayi ami nálunk félsiker mert hát volt itt Recoba meg Forlán is.
;)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Es itt van Vecino es volt Gargano-nk is mint ellenpélda.. 😁
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.02. 22:18 Nahitan Nandez a holnapi napon érkezik Milánóba, a szokásos orvosi vizsgálatok után pedig aláírja a szerződését a Nerazzurrival!

Az üzlet keretein belül, Nainggolan a Cagliarihoz kerül.

(Fb/ Il B. U. -> La Republica, Football Italia)

Szép volt Marotta! :thumbup:
Varjunk meg azert...

Nincs meg "e fatta".
Sot Sky, DiMarzio, Gazzetta, Corriere, TS senki nem jelentette meg be.
Legutolso Skyos hir szerint a Cagliari tovabbra is 5m-t ker a kolcsonert, mi max 2,5m-t adnank.

De legyen igy. :)
Nainggolan uzlet eleve fuggetlen Nandeztol, mivel neki vegkielegitest fizetunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.08.02. 23:24-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szerintem ha Lautaro megy, biztos hogy rámegyünk majd Martialra.
Marotta már a Juvéhoz is vitte volna, nálunk is kacérkodott vele korábban, ahogy többen is írtátok, ő passzolna a PL-ben feleslegessé vált játékos profiljába.
MU 60-ért vitte, az elmúlt szezonja alapján szerintem 40-ért reális lehet.
Hogy mi ma a valós értéke, az jó kérdés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint a Chelsea 100m + Alonso ajanlatott Lukakuert, de elutasitottuk az ajanlatot.

Szinten a Sky szerint Martinez helyzete mas, aki tavozhat ha megfelelo ajanlat erkezik.
70-90m kozotti ajanlatra mondunk igent a Sky szerint.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Én továbbra is azt mondom, hogy Lukaku és Lautaro is maradni fog.

Legyen is így, jöjjön Nandez, és akkor részemről becsukhatjuk a boltot, nem vágyok átigazolási izgalmakra :)
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Szerintem felülírhatja a dolgokat,az hogy Lautaronak új ügynöke van. Ha nem akar hosszabítani , 1 év múlva jóval lejjebb megy az ára . Tehát hosszabít vagy megy ez a két verzió van. Szerintem Kane távozása megbolygathatja a piacot még. Meglátjuk.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Remélem Marotta-ék nem számolták el magukat (szándékosan meg pláne nem).

Alapból jobb megoldásnak tűnt a két csatár közül eladni valakit Hakimi helyett, és bármennyire is a legjobb játékosunk, én továbbra is inkább a 28 éves Lukakut engedtem volna el. Többet kaptunk volna érte, többet keres, Conte rendszere teljesen ráépült stb... Sokkal többet spóroltunk volna. Persze, az öltözőben betöltött szerepe miatt is lehet, hogy nem akarták beáldozni, csak ebből még elég sz*rul is kijöhetünk.

Nem igazán értem pl., hogy miért nem derült ki előbb, hogy Lautaro nem akar hosszabbítani? Miért nem hosszabbítottunk vele, még mielőtt Hakimit elengedtük?
A Chelsea 100 millió eurót kínál Lukakuért, neki meg 15 milliós fizetést. Szerintem Marottáék nem merik eladni, a CN-nak tett ígéretük miatt (csak egy top játékos távozik), de könnyen moshatják kezeiket, ha majd ráfogják, hogy ő(k) akartak elmenni.

Hakimi távozását még megértettem/elfogadtam, de ha Lukaku/Martinez is megy, az már "kicsit" sok lenne.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Az a helyzet hogy a szerződések hosszabbítására nagyon rá kéne menni, mert sokaknak 2023ig van szerződése, ami ugye a következő szezontól már csak 1 év akkor meg már a legtöbb ügynök szeme csillog!!
Idén kéne hosszabbítani úgy hogy közben kevesebbet akarnak költeni a fizukra..... Nem lesz egyszerű, de ha nem hosszabitunk akkor nagy baj lehet 2 év múlva!
Remélem nincs igazam, de a kinaiak azt adják el akire ajánlatot kapnak(ha rajtuk múlik mindenkit, de valószínűleg már max 1 játékos fog elmenni, jó lenne ha nem sikerülne senkit eladni!!) , persze nem fognak áron aluli ajánlatot elfogadni de akit árában vinnének arra szerintem rábolintanak! Az a baj hogy a kezdőnk bajnok materiál, a többiek meg 3 szinttel gyengébb...... Nehéz elkepzelni hogy úgy adunk el játékost a kezdőből hogy azt megfelelően tudjuk is pótolni. De persze legyen így! Én nem várok túl sok mindent a következő szezontól, lássam mit akar Inzaghi jatszatni, legyünk legalább a dobogón, a Bl csoportból menjünk tovább és a legfontosabb hogy jöjjön új tulaj(félek tőle hogy ez nem jön össze) !
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.08.03. 09:04 Az a helyzet hogy a szerződések hosszabbítására nagyon rá kéne menni, mert sokaknak 2023ig van szerződése, ami ugye a következő szezontól már csak 1 év akkor meg már a legtöbb ügynök szeme csillog!!
Idén kéne hosszabbítani úgy hogy közben kevesebbet akarnak költeni a fizukra..... Nem lesz egyszerű, de ha nem hosszabitunk akkor nagy baj lehet 2 év múlva!
Remélem nincs igazam, de a kinaiak azt adják el akire ajánlatot kapnak(ha rajtuk múlik mindenkit, de valószínűleg már max 1 játékos fog elmenni, jó lenne ha nem sikerülne senkit eladni!!) , persze nem fognak áron aluli ajánlatot elfogadni de akit árában vinnének arra szerintem rábolintanak! Az a baj hogy a kezdőnk bajnok materiál, a többiek meg 3 szinttel gyengébb...... Nehéz elkepzelni hogy úgy adunk el játékost a kezdőből hogy azt megfelelően tudjuk is pótolni. De persze legyen így! Én nem várok túl sok mindent a következő szezontól, lássam mit akar Inzaghi jatszatni, legyünk legalább a dobogón, a Bl csoportból menjünk tovább és a legfontosabb hogy jöjjön új tulaj(félek tőle hogy ez nem jön össze) !
En ezt a mondatot emelnem ki toled:

"
de a kinaiak azt adják el akire ajánlatot kapnak(ha rajtuk múlik mindenkit, de valószínűleg már max 1 játékos fog elmenni, jó lenne ha nem sikerülne senkit eladni!!) , persze nem fognak áron aluli ajánlatot elfogadni de akit árában vinnének arra szerintem rábolintanak!
"

Ezt korabban vezetoink is elmondtak, minden ajanlatot ertekelunk.
Tehat a leirasod tokeletesen osszefoglalta a helyzetet.

Viszont...
Martinez kapcsan szerintem senki nem fog 70m+-os osszeget fizetni.
Lukaku meg nem hinnem hogy visszaakar menni a Chelseabe.
Szoval emiatt szerintem hala az egnek mindenki maradni fog.
Es ez amiatt roppant fontos amit leirtal:
"Nehéz elkepzelni hogy úgy adunk el játékost a kezdőből hogy azt megfelelően tudjuk is pótolni."

En azert tobbet varok es remelek a szezontol, pont amiatt mert szerintem innentol marad az alap.
Jon egy Nandez, maradnak az alapkezdo, es szerintem boven lehet esely a Scudettora ha Inzaghi hozza azt amit varunk tole.

Uj tulaj meg egyszer csak jonni fog ebben biztos vagyok. :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Ha kevés az elvárás, akkor könnyebb jó irányban csalódni! :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es a Gazzetta utan most a kevesbe "hiteles" lapok is a Lukaku uggyel foglalkoznak.

Republica szerint Lukaku kesz igent mondani a Chelseanek a 15m euros fizetes ajanlatra.
Sky korabban leirta 100m + Alonso ajanlatot visszadobtunk, most a Republica szerint 150m-t varunk.
Amennyiben erkezik ekkora ajanlat, Lukaku tavozhat.
Helyere a Republica szerint Zapata vagy Vlahovic erkezhet.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... uo-cedere/

TS is kiemeli, amit a Sky, Gazzetta, Angol Skyports, Lukaku a Chelsea elsoszamu jeloltje, miutan Haalandot nem tudjak leigazolni.
120-130m-s osszegrol irnak, es mint irjak ez az Inter nem tudna viszaautasitiani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... kaku-mail/

Gazzetta a Skyal szemben nem 100m + Alonso, hanem 90m + Alonso ajanlatrol ir amit visszautasitottunk elso korben.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... resistere/
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Lukakut NEM szabad eladni!!! inkább menjen Lautaro őt lehet pótolni Lukakut esélytelen még egy ilyen fizikális center aki ennyire gyors erős nincs Adriano volt ilyen csak Lukaku mentálisan is sokkal erősebb! Lautarot könnyebben lehet pótolni 80M ért smán mehet helyette jöhet Zapata és pokoli jók lennénk Pinamonti helyett pedig Correira és kész is vagyunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Lesz még itt izgalom meg idegeskedés...
Az is beszarás, hogy Zapatat írják, mint Lukaku utód. Vlahovic rendben van, de még nem klasszis. Egy Interbe kell legalább egy klasszis csatár. Ez így nem lesz jó. :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.03. 10:13 Lesz még itt izgalom meg idegeskedés...
Az is beszarás, hogy Zapatat írják, mint Lukaku utód. Vlahovic rendben van, de még nem klasszis. Egy Interbe kell legalább egy klasszis csatár. Ez így nem lesz jó. :roll:
Meg a feltelezes is vicc, de hiaba irja a Sky, DiMarzio, Gazzetta, barki, en nem izgulok.

Lukaku nem hinnem hogy 3x akar a Chelseabe menni az elso 2 kaland utan.

Martinezert meg nem fog senki 70 millio felett fizetni.

En nyugodt vagyok, marad Lukaku es Martinez is, es jon Nandez es kesz is vagyunk.
Inzaghi bizonyithat es johet a 20. Scudetto.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha eladjuk Lukakut elmehet mindenki a p*cs*ba.....az oké Conte rendszere rá épült de a csávó 2 szezon alatt termelt 64 gólt meg adott vagy 20 gólpasszt.....ez menne el vele.... :? :cry: 28 éves, legjobb korban van és tökéletes formában.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.08.03. 10:24 Ha eladjuk Lukakut elmehet mindenki a p*cs*ba.....az oké Conte rendszere rá épült de a csávó 2 szezon alatt termelt 64 gólt meg adott vagy 20 gólpasszt.....ez menne el vele.... :? :cry: 28 éves, legjobb korban van és tökéletes formában.
En nem tartok ettol, nem magunk miatt, hanem a jatekos vagy a tobbi csapat miatt.

Lukaku miert menne vissza 3x a Chelseabe?
Raadasul a PL-be, ahol azert pl az utolso eve nem igazan sikeredett.
Nalunk ujraszuletett, es igazi klasszis lett, mindenki imadja, o maga az Inter arca.
Miert akarna menni?

Martinez kapcsan meg nagyon keves olyan csapat van akik kitudnak 70m feletti osszeget fizetni.
PSG-nel szo nincs rola, MU detto, City megy Kanera, Chelseanel sem igazan tema o, Bayernt meg hagyjuk.
Marad a Real vagy az Atletico.
De a Real is olyan helyzetben van amilyenben, az Atletico meg hiaba fizetett 127m-t Felixert meg 70m-t Lemarert, azert nem ez a jellemzo rajuk.
Nem is olyan reg volt hir, hogy az anyagi helyzet ott sem az igazi.

En ezert nem felek, es biztos vagyok benne hogy a Lukaku-Martinez parossal kezdjuk a szezont.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.08.02. 23:21 Szerintem ha Lautaro megy, biztos hogy rámegyünk majd Martialra.
Marotta már a Juvéhoz is vitte volna, nálunk is kacérkodott vele korábban, ahogy többen is írtátok, ő passzolna a PL-ben feleslegessé vált játékos profiljába.
MU 60-ért vitte, az elmúlt szezonja alapján szerintem 40-ért reális lehet.
Hogy mi ma a valós értéke, az jó kérdés.
Martial egy erdekes felvetes es nev.
Par eve osszetettem volna a ket kezemet erte.
De mostanaban valahogy nem az igazi, persze az is igaz hogy a MU-ban pl Lukakunak is volt nagyon gyenge szezonja.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.03. 10:20
CsaSzi9294 írta: 2021.08.03. 10:13 Lesz még itt izgalom meg idegeskedés...
Az is beszarás, hogy Zapatat írják, mint Lukaku utód. Vlahovic rendben van, de még nem klasszis. Egy Interbe kell legalább egy klasszis csatár. Ez így nem lesz jó. :roll:
Meg a feltelezes is vicc, de hiaba irja a Sky, DiMarzio, Gazzetta, barki, en nem izgulok.

Lukaku nem hinnem hogy 3x akar a Chelseabe menni az elso 2 kaland utan.

Martinezert meg nem fog senki 70 millio felett fizetni.

En nyugodt vagyok, marad Lukaku es Martinez is, es jon Nandez es kesz is vagyunk.
Inzaghi bizonyithat es johet a 20. Scudetto.
Legyen így, ahogy mondod.
De ha Hakimi után Lukaku is elmegy teljesen leromboljuk a Conte által felépített 352t, illetve annak két nagyon fontos részét! Ebben az esetben Inzaghinak rettentő nehéz dolga lesz. Ez nem a Lazio, itt eredményeket várnak. Közép kategóriás játékosokkal pótoltjuk a klasszisokat, akik a csapat gerincét, minőségét adták.
Nyilván messze még a mercato vége, illetve lehet a fele sem igaz a híreknek (sőt biztos), de engem nagyon aggaszt ez a csatár kérdés. Adjuk el Martinezt, pótoljuk normálisan, utána szálljunk le az eladási témáról.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.03. 10:55
Cupi írta: 2021.08.03. 10:24
Lukaku miert menne vissza 3x a Chelseabe?
Miert akarna menni?
Pénz, pénz, pénz... 15M nem kevés, még a focisták körében sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.03. 11:13
interfan írta: 2021.08.03. 10:20
CsaSzi9294 írta: 2021.08.03. 10:13 Lesz még itt izgalom meg idegeskedés...
Az is beszarás, hogy Zapatat írják, mint Lukaku utód. Vlahovic rendben van, de még nem klasszis. Egy Interbe kell legalább egy klasszis csatár. Ez így nem lesz jó. :roll:
Meg a feltelezes is vicc, de hiaba irja a Sky, DiMarzio, Gazzetta, barki, en nem izgulok.

Lukaku nem hinnem hogy 3x akar a Chelseabe menni az elso 2 kaland utan.

Martinezert meg nem fog senki 70 millio felett fizetni.

En nyugodt vagyok, marad Lukaku es Martinez is, es jon Nandez es kesz is vagyunk.
Inzaghi bizonyithat es johet a 20. Scudetto.
Legyen így, ahogy mondod.
De ha Hakimi után Lukaku is elmegy teljesen leromboljuk a Conte által felépített 352t, illetve annak két nagyon fontos részét! Ebben az esetben Inzaghinak rettentő nehéz dolga lesz. Ez nem a Lazio, itt eredményeket várnak. Közép kategóriás játékosokkal pótoltjuk a klasszisokat, akik a csapat gerincét, minőségét adták.
Nyilván messze még a mercato vége, illetve lehet a fele sem igaz a híreknek (sőt biztos), de engem nagyon aggaszt ez a csatár kérdés. Adjuk el Martinezt, pótoljuk normálisan, utána szálljunk le az eladási témáról.
Inkabb mar most hagyjuk az eladasi temat, es maradjon az alap, ez a legfontosabb.

Szerintem inkabb az a jo kerdes amit irsz, hogy "ez nem a Lazio".
Mert ott nem volt nyomas, es nem volt gond egy 8.hely sem.
Na itt nalunk ha ne adj isten nem jonnek az eredmenyek, akkor nagyon hamar bajba lehet.
En bizok benne, es szerintem kepes lesz megugrani ezt a lepcsot.
De ahogy irod, ott eredmenyeket varnak, ezert a nyomas joval-joval nagyobb lesz rajta.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.03. 11:16
interfan írta: 2021.08.03. 10:55
Cupi írta: 2021.08.03. 10:24
Lukaku miert menne vissza 3x a Chelseabe?
Miert akarna menni?
Pénz, pénz, pénz... 15M nem kevés, még a focisták körében sem.
Az oke hogy penz, de volt ott 2x is, nem bantak vele valami szepen.
Raadasul azert a MU-ban volt eleg kuka szezonja is, lasd az utolso.
Nalunk meg maga a kiskiraly o, mindenki imadja, es kimagaslik a Seria A-bol.
8,5m vs 15m, persze nagy kulonbseg, de azert nem biztos hogy 3x ugyanabba a godorbe akar belelepni.
Es ha mar penz, azt se felejtsuk el, hogy Lukaku a MU-ban tobbet keresett mint nalunk, megis eljott ide.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Pedulla szerint megtörtént a megállapodás a két csapat között. Jön Nandez. :)
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Interissimo írta: 2021.08.03. 14:05 Pedulla szerint megtörtént a megállapodás a két csapat között. Jön Nandez. :)
Én eddig alig láttam Nandezt játszani. Milyen eddigi mutatók alapján érdemelte ki a vezetőség és az edző érdeklődését ,és érte el, hogy a Serie A bajnokának a mezét viselheti hamarosan ? Az eddigi gólok és a gólpasszok évenkénti száma alapján semmi rendkívűlit nem látok benne, főleg nem Hakimi után .
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Mazzola írta: 2021.08.03. 14:50
Interissimo írta: 2021.08.03. 14:05 Pedulla szerint megtörtént a megállapodás a két csapat között. Jön Nandez. :)
Én eddig alig láttam Nandezt játszani. Milyen eddigi mutatók alapján érdemelte ki a vezetőség és az edző érdeklődését ,és érte el, hogy a Serie A bajnokának a mezét viselheti hamarosan ? Az eddigi gólok és a gólpasszok évenkénti száma alapján semmi rendkívűlit nem látok benne, főleg nem Hakimi után .
Hakimihez képest biztos, hogy visszalépés lesz. Az én szememben ő jelentette azt a pluszt, amivel az előző szezonban bajnokok lettünk. Az ő elvesztése hatalmas érvágás, de így hirtelen nem is tudnék olyan szintű és karakterű szélsővédőt, mint ő. Nandez valószínűleg a vérveszteség csökkentésére érkezik.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Mazzola írta: 2021.08.03. 14:50
Interissimo írta: 2021.08.03. 14:05 Pedulla szerint megtörtént a megállapodás a két csapat között. Jön Nandez. :)
Én eddig alig láttam Nandezt játszani. Milyen eddigi mutatók alapján érdemelte ki a vezetőség és az edző érdeklődését ,és érte el, hogy a Serie A bajnokának a mezét viselheti hamarosan ? Az eddigi gólok és a gólpasszok évenkénti száma alapján semmi rendkívűlit nem látok benne, főleg nem Hakimi után .
Sajnos azon kívül, hogy "univerzális" és a jelenlegi szar helyzetben az is számít, hogy két pozíciót is le tud hozni - az már más kérdés milyen szinten - nem sok egyéb pozitívumot tudnék mellette felhozni, kicsit Vecinos érzésem van vele kapcsolatban, úgy hozzuk el, hogy egy középcsapatból sem emelkedik ki. Kölcsön + opcióval megérhet egy próbát, ha mondjuk 5 millónál többet nem fizetünk többet a kölcsönért és nem kötelező az opció, de nagyon meglepne, ha egy komolyabb szintet megütne a jövőben. Ilyen tipikus régi Ausilio féle név.
Ráadásul nem kimondottan wingback, szóval nem bánnám, ha még mondjuk mellette Bellerint is el tudnánk cigánykodni fizetés nélkül, aztán valamelyik hátha beválik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gyakorlatilag az egesz Olasz media a Lukaku-Chelsea ugyel foglalkozik, sot mar lassan az Angol media is.

DiMarzio es a Sky szerint a Chelsea ajanlata 110m volt tartalmazva Alonsot, de ezt utasitottuk vissza.
De a palya egyre melegebb es a Chelsea uj ajanlattal allhat elo DiMarzio szerint.
DiMarzio szerint az Inter 120m eurot ker, es ezt a Chelsea legujabb ajanlata meg is kozelitheti, igy ha ez megerkezik az Inter eladja Lukakut.
Viszont Lukaku dontese kerdeses, hogy visszaterne e a Chelseabe vagy inkabb maradni akar.
120m euros ajanlatra viszont Zhang nem fog nemet mondani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-chelsea/

Pedulla es a SportItalia, Gazzetta is megerositi, a Chelsea legujabb ajanlata 100m felett lehet.
Pastorello Lukaku ugynoke mar dolgozik az ugyon Pedulla szerint.
A Chelsea legujabb ajanlata 120-130m lehet, amit az Inter el is fogadna.
Innentol Pedulla szerint is Lukaku kezeben a dontes.
Pastorello szorgalmazza az transzfert es azt Lukaku fogadja el a Chelsea ajanlatat.
"Nagyon forro a helyzet" ahogy Pedulla irja.
Vegul pedig azzal zarja, az Internel nem Vlahovic, hanem Zapata lehet Lukaku utodja.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -piu-alta/

https://www.fcinter1908.it/copertina/lu ... uto-inter/

SkySports UK is az ugyel foglalkozik.
Miutan Haaland nem sikerult, mindenaron Lukakut akarja a Chelsea.
Chelsea elso ajanlatat visszautasittota az Inter, de a SkySportsUK is kiemeli, egy 110-120m ajanlatot az Inter elfogadhat es ennyit kernek Lukakuert.
A jatekos akarta donto lesz, aki alaposan atgondolja a lehetoseget, es eddig nem
utasitott vissza semmit.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... i-i-costi/

Romano szerint meg nincs vegleges szakaszaban az uzlet.
Szerinte Lukaku maradni akar, es boldog az Interben.
Van egy nagyszeru ajanlat amit az Inter elsore elutasitott, most az a kerdes megerkezik e a meg nagyobb ajanlat amit az Inter mar elfogadna.
Lukaku nem kerte az eladasat, es Romano
szerint varja a klubok kozotti targyalas eredmenyet.
Kiemeli Lukaku nagyon sokat szenvedett a PL-ben, es nagyon sokan tamadtak.
Romano szerint amennyiben tavozik Lukaku, az nem a penz miatt lesz, mivel mint Hakimi o is szivesen maradna az Internel.
100m-s ajanlat volt, ha megerkezik a 130m, akkor Romano szerint az Inter eladja Lukakut.
Lukaku utodnak Romano is Zapatat irja.
Romano szerint nagy problema lenne ha az Inter eladna a Scudettohoz vezeto szimbolumot Lukakut.
Lukaku a nyilvanossag elott is mindig hu volt az Interhez, es nagyon szereti a csapatot.
Amikor megerkezett egy mas jatekos volt, aki tulsullyal is kuzdott, es megannyi problemaval kuzdott.
Forgatokony Romano szerint vilagos, nem arrol van szo hogy emiatt ne menne a Chelseabe, de a helyzetet minel elobb meg kell oldani es lezarni.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ku-chiara/

Calciomercato pedig azt emeli ki, hogy feszultseg van az ugyben Milanoban.
A rajongok aggodnak, mert most mar nem csak egy egyszeru pletykarol van szo.
A 110m euros ajanlatot visszautasitottuk, de az Inter csak egy bizonyos pontig tud ellenalni a Chelsenak.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... -tensione/
Válasz küldése