Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.07.26. 12:29
Szerintem ha jön Nandez és valami csoda folytán /Lazarot bevonva/ Kosticot el tundánk hozni balra akkor bőven bajnok esélyesek leszünk. ;)
Abban is egyetértek szerintem aug közepétől fog beindulni a piac, főleg nekünk mert a végén szoktak engedni az ilyen kölcsön + opciós ajánlatoknak. :)
Nekem mar ilyen hiu remenyeim nincsenek, hogy XY-t bevonva.
Latjuk milyen jol sikerult bevonni a Godin, Asamoah, Nainggolan, Mario, Dalbert, es meg 5 fiatalt is....

Ha valahogy kitudjuk tenni Perisicet, es jon egy ertelmes bal WB is, nekem mar az a csoda lenne.
Nandez + MrX, es nalam ez jelen pillanatban az almok alma.
Sot en mar a Nandez-Dimarco parost alairnam a kezdobe, padra meg Darmian-D'Ambrosio, nekem mar ez is tokely.

Ha nem adunk el meghatarozo jatekost, es Nandez szintek jonnek, nem Zappacostak, akkor boven lehetunk eselyesek a bajnoksagra ezzel totalisan egyetertek.
Inzaghin mulik rengeteg minden, ha az emlitett dolgok sikerulnek.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.07.26. 12:29

Szerintem ha jön Nandez és valami csoda folytán /Lazarot bevonva/ Kosticot el tundánk hozni balra akkor bőven bajnok esélyesek leszünk. ;)
Abban is egyetértek szerintem aug közepétől fog beindulni a piac, főleg nekünk mert a végén szoktak engedni az ilyen kölcsön + opciós ajánlatoknak. :)
Nekem addig volt nagy vágyam Kostic amíg Hakimi is itt volt valamint Conte. Visszanéztem Inzaghi taktikai managelését és tényleg inkább középen erőlteti a kreativ játékot. Viszont az is igaz talán, hogy a mai fociban a Hakimi jobbra , Kostic balra sem bizti h belefér , elvégre két támadóbb szellemű wingbackről beszélünk. Nem akarok okoskodni, a fotelből én is annyira értek hozzá mint bárki más, de ahogy észrevettem, a 3-5-2 taktikát használó csapatok nagy része a balanszot mindig eltolja az egyik oldalra így ha két támadó van a szélen az orrnehézzé teheti a csapatot. Persze ez semmit nem számít ha ezáltal 5-2 meg 4-2re nyerjük a meccseket mert bár több gólt kapunk többet lövünk. És az is igaz, hogy sokkal előbb egy Kostic balra mint egy Young. Holott Youngban is pozitivat csalódtam.
Mindenesetre Kostic a szerződése vége felé jár, nagy húzás lenne, de égetőbbnek érzem a jobb oldalt. Bízok Inzaghiban lehet kitalál oda valamit.
Nálam , ha egy racionálisabb "álom" világban élünk akkor az idei mercato úgy nézne ki, hogy Nandez középre/jobbra, Lazzari/Dumfries jobbra , előbbi mivel totál nem illik bele a Sarri féle taktikába és fiatalabb olasz, utóbbi mert Marotta üldözi és bízom az értékítéletében és jó lenne egy olyan fogást csinálni mint Bastoni/Barella esetében. És ennyi. Jövőre meg jöhetne az ingyen Kostic és úgy örülnék mint egy kisgyerek.
Persze ez alsóhangon 50 millás kiadás ami a mostani helyzetben elég elképzelhetetlen de abban sem hittem , hogy Lukakut megszerezzük összesen majdnem 80ért , vagy hogy Eriksen hozzánk jön mikor totál lelett nyilatkozva , hogy nem lesz több érkező.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Interfan-nal és DM22-vel is egyetértek.

Én is azt gondolom, hogy mást játszat Inzaghi, mint tette azt Conte.
Ott is Hakimi mellett nem Bastoni volt, hanem De Vrij, vagy Skriniar, míg a kevésbé támadó oldalra meg Bastoni segített ki.
Azt tudom elképzelni, hogy most tényleg a középpálya közepe fog támadni és a szélek meg szűrni a védelem előtt. Ehhez meg nincs szükség támadó szélsőkre. Itt az lesz a kérdés, hogy ez hogyan fog működni, de szerintem a csapat erre alkalmasabb, mint arra amivel bajnokságot nyertünk. Azért Conte rendszerében Eriksen, Brozovic, de még Barella is sokszor csak szenvedett. Ott a feladatuk csak és kizárólag a szürke rombolás volt. Itt viszont most majd támadhatnak és valljuk be azt mindannyian szeretik. Épp ezért lesz fontos védekező szélső jelenléte a csapatban. Persze kisebb csapatok ellen beleférhet egy-egy 5-3-as győzelem, de a jobb csapatoknak nem fogunk 5-öket gurítani. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.07.26. 13:30 Interfan-nal és DM22-vel is egyetértek.

Én is azt gondolom, hogy mást játszat Inzaghi, mint tette azt Conte.
Ott is Hakimi mellett nem Bastoni volt, hanem De Vrij, vagy Skriniar, míg a kevésbé támadó oldalra meg Bastoni segített ki.
Azt tudom elképzelni, hogy most tényleg a középpálya közepe fog támadni és a szélek meg szűrni a védelem előtt. Ehhez meg nincs szükség támadó szélsőkre. Itt az lesz a kérdés, hogy ez hogyan fog működni, de szerintem a csapat erre alkalmasabb, mint arra amivel bajnokságot nyertünk. Azért Conte rendszerében Eriksen, Brozovic, de még Barella is sokszor csak szenvedett. Ott a feladatuk csak és kizárólag a szürke rombolás volt. Itt viszont most majd támadhatnak és valljuk be azt mindannyian szeretik. Épp ezért lesz fontos védekező szélső jelenléte a csapatban. Persze kisebb csapatok ellen beleférhet egy-egy 5-3-as győzelem, de a jobb csapatoknak nem fogunk 5-öket gurítani. :)
Teljesen ugyanezt gondolom en is, mind rendszerileg, mind jatekban.

Inzaghi ha felno a feladathoz amit mindenki elvar tole, valamint nem lesz nagy nev tavozo, akkor siman lehetunk bajnokok meg igy ilyen helyzetben is mint most.

2022-ben pedig mar biztosan rendezodni fog a hatter, es kapunk vegre egy uj tulajdonosi kort.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Szerintem azért túlzás Inzaghitól nagyon kreatív játékot várni, tény, hogy Contenál valószínűleg jobban az lesz, de nála is fontos szerepe lesz a szélsőknek, eléggé lesarkított ez, hogy nagyrészt középről fogunk támadni és nincs szükség offenzív wingbackre.
Szóval én úgy gondolom, hogy egy gyors, támadóbb felfogású, viszonylag minőségi játékos mindenképp kell oda.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.07.26. 13:45 Szerintem azért túlzás Inzaghitól nagyon kreatív játékot várni, tény, hogy Contenál valószínűleg jobban az lesz, de nála is fontos szerepe lesz a szélsőknek, eléggé lesarkított ez, hogy nagyrészt középről fogunk támadni és nincs szükség offenzív wingbackre.
Szóval én úgy gondolom, hogy egy gyors, támadóbb felfogású, viszonylag minőségi játékos mindenképp kell oda.
Abban teljesen igazad van hogy a 3 vedo eleve erosen epul a ket WB-re.
Tehat emiatt valoban mindenkeppen kell egy jo WB jobbra.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2021.07.26. 13:45 Szerintem azért túlzás Inzaghitól nagyon kreatív játékot várni, tény, hogy Contenál valószínűleg jobban az lesz, de nála is fontos szerepe lesz a szélsőknek, eléggé lesarkított ez, hogy nagyrészt középről fogunk támadni és nincs szükség offenzív wingbackre.
Szóval én úgy gondolom, hogy egy gyors, támadóbb felfogású, viszonylag minőségi játékos mindenképp kell oda.
Persze én sem azt mondom, hogy balra elég vagyok én jobbra meg a Padödő egyik tagja , de a mondandóm lényege az volt , hogy a hangsúly inkább a centrális játékon van, így nem akkora érvágás , ha nem tudjuk Hakimit pótolni. Abban tök igazad van, hogy így is úgy is minőség kell legalább az egyik szélre...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szerintem a 3-5-2-ben mindig kell, hogy legalább az egyik szélső támadóbb felfogású és gyors legyen. Lazio-ban Lazzari volt az.
Az is tény, hogy Inzaghinal más a középpálya taktikailag mint Conte esetén volt. Ezért is sajnálom, hogy Eriksen kiszállt. Megnéztem volna mit tud Simone alatt. :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint hamarosan az Inter vezetes es Vidal leulnek targyalni, itt a vegkielegites lesz a tema.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... ub-1563869

TS szerint Raiola probalja DeVrijt tobb Angol top klubnak is felajanlani.
Megfelelo ajanlat eseten tavozhat, es az Inter nagy nyereseget konyvelhetne el ezaltal.

https://m.tuttomercatoweb.com/rassegna- ... za-1563687

Calciomercato kiemeli, Vecinot nem adjuk el, es Inzaghi megfelelo jellemzoket lat benne.
Ezen kivul kiemelik Vidal valoszinu szerzodesbontasat, ezert is maradhat Vecino.
Akit potolni sem igazan tudnak, a penzkoltes blokk miatt zarja a Calciomercato.

https://m.calciomercato.com/news/il-nap ... ro-d-53651

Sky szerint Martinez nem erinthetetlen, es ha egy Hakimihez hasonlo ajanlat erkezik tavozhat.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ta-hakimi/
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.26. 16:36 Gazzetta szerint hamarosan az Inter vezetes es Vidal leulnek targyalni, itt a vegkielegites lesz a tema.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... ub-1563869

TS szerint Raiola probalja DeVrijt tobb Angol top klubnak is felajanlani.
Megfelelo ajanlat eseten tavozhat, es az Inter nagy nyereseget konyvelhetne el ezaltal.

https://m.tuttomercatoweb.com/rassegna- ... za-1563687

Calciomercato kiemeli, Vecinot nem adjuk el, es Inzaghi megfelelo jellemzoket lat benne.
Ezen kivul kiemelik Vidal valoszinu szerzodesbontasat, ezert is maradhat Vecino.
Akit potolni sem igazan tudnak, a penzkoltes blokk miatt zarja a Calciomercato.

https://m.calciomercato.com/news/il-nap ... ro-d-53651

Sky szerint Martinez nem erinthetetlen, es ha egy Hakimihez hasonlo ajanlat erkezik tavozhat.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ta-hakimi/
Biztos te is tudod , de a tutto meg a calciomercato kb a leghiteltelenebb olasz portálok közt van. Nagyjából a blikk színvonalát súrolja. Céljuk mindig csak a kattintás vadászat.
A gazettás cikk még csak csak mert annak van alapja de a többi kb olyan mintha bármelyikőnk a fórumról a hasára ütött volna.

Ha esetleg a jövőben felmerülne volt egy komolyabb összesítés már ezen a fórumon is , hogy ki/kik azok akik ha leírnak valamit akkor annak van alapja / ellehet hinni.

Olaszországban nagyjából 3-4 nagy név van akik ezekben a körökben járatosak és kb 2 lap akik nem akarnak hülyét csinálni magukból nonstop. Sky meg Goalitalia, talán Sportitalia. A Gazetta is inkább egy Nemzetisport.

Di Marzio, Alfredo Pedullá, F. Romano a 4. neve hirtelen nem jut eszembe. Na ők hitelesek.

Szóval , értem én hogy pletykarovat , csak olyan rossz híreket írtál hogy még viccnek is rossz :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.07.26. 16:58
interfan írta: 2021.07.26. 16:36 Gazzetta szerint hamarosan az Inter vezetes es Vidal leulnek targyalni, itt a vegkielegites lesz a tema.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... ub-1563869

TS szerint Raiola probalja DeVrijt tobb Angol top klubnak is felajanlani.
Megfelelo ajanlat eseten tavozhat, es az Inter nagy nyereseget konyvelhetne el ezaltal.

https://m.tuttomercatoweb.com/rassegna- ... za-1563687

Calciomercato kiemeli, Vecinot nem adjuk el, es Inzaghi megfelelo jellemzoket lat benne.
Ezen kivul kiemelik Vidal valoszinu szerzodesbontasat, ezert is maradhat Vecino.
Akit potolni sem igazan tudnak, a penzkoltes blokk miatt zarja a Calciomercato.

https://m.calciomercato.com/news/il-nap ... ro-d-53651

Sky szerint Martinez nem erinthetetlen, es ha egy Hakimihez hasonlo ajanlat erkezik tavozhat.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ta-hakimi/
Biztos te is tudod , de a tutto meg a calciomercato kb a leghiteltelenebb olasz portálok közt van. Nagyjából a blikk színvonalát súrolja. Céljuk mindig csak a kattintás vadászat.
A gazettás cikk még csak csak mert annak van alapja de a többi kb olyan mintha bármelyikőnk a fórumról a hasára ütött volna.

Ha esetleg a jövőben felmerülne volt egy komolyabb összesítés már ezen a fórumon is , hogy ki/kik azok akik ha leírnak valamit akkor annak van alapja / ellehet hinni.

Olaszországban nagyjából 3-4 nagy név van akik ezekben a körökben járatosak és kb 2 lap akik nem akarnak hülyét csinálni magukból nonstop. Sky meg Goalitalia, talán Sportitalia. A Gazetta is inkább egy Nemzetisport.

Di Marzio, Alfredo Pedullá, F. Romano a 4. neve hirtelen nem jut eszembe. Na ők hitelesek.

Szóval , értem én hogy pletykarovat , csak olyan rossz híreket írtál hogy még viccnek is rossz :D
Vecino valoszinu maradasat tobbszor leirta mar kb minden lap.
Koztuk a Sky, DiMarzio, es a Gazzetta is.
Kb Inzaghi erkezese ota folyamatos tema, hogy szamitunk ra.

Vidal szerzodesbontasa szinten folyamatos tema a Gazzettaban, sot DiMarzio es a Sky szerint is.

Martinez kapcsan pedig pont a Sky irta azt amit.

Gyakorlatilag teljesen mindegy ki irja, mert a jelenlegi hirek 99%-a ugyanaz.
Igy nyugodtan leirhatja a Tuttosport, es a Tuttomercato is, mert kb ugyanazt olvashatjuk a Gazzettaban, a Sky, valamint DiMarzio szerint is.

Az meg hogy mi a rossz vagy mi a jo hir, az egyeni velemeny.

En kifejezetten orulnek pl egy Vidal szerzodesbontasnak ami joideje tema mar pl a Gazzettaban is.

Vecino szar szar, de ha Inzaghi lat benne valamit, hat maradjon.
Inkabb o maradjon 3m-val, mint Vidal 7m-val.

Martinez kapcsan szep hogy leirja a Sky, de latjuk semmilyen konkret erdeklodes nincs, nem hogy 70m-s ajanlat.
Szoval nem hinnem hogy attol kellene tartani, hogy o tavozik mert befut a 70m-s ajanlat.
Egyszoval szamomra ez nekem egy pozitiv hir, miszerint min 70m, es nem szorjuk ki ilyen nevetseges 40m Atletico ajanlatokat hallva.
De mint irtam az iment, hogy kinek mi a pozitiv vagy negativ hir az teljesen egyeni velemeny. ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.26. 17:02

Gyakorlatilag teljesen mindegy ki irja, mert a jelenlegi hirek 99%-a ugyanaz.
Igy nyugodtan leirhatja a Tuttosport, es a Tuttomercato is, mert kb ugyanazt olvashatjuk a Gazzettaban, a Sky, valamint DiMarzio szerint is.
Végigolvastam amit írtál nem kell 2x leírni megint , csak a De Vrij hírre reflektáltam (ami pont nem sky és nem dimarzio), és függetlenítettem a tényt, hogy néhány portál amit felsorakoztattál, hogy alátámaszd az állításaid , gyakorlatilag nyomtatott formában wc papírként használhatóak.
Ezt csak azért közöltem, hogy más ne feltétlenül üljön fel a hülyeségvonatra ha a tuttomercatowebet azonosítja a hiteles forrásokkal. Tehát ne vedd személyes sértésnek ha azt mondom, az amit linkelsz egy baromság. Nem téged minősít, hanem azt aki ezeket lehozza csak hogy megpróbáljon több kattintást összehozni. Az online újságírás nagyrésze sajnos erről a hatásvadászatról szól. Megpróbálják felbaszni az embert vagy melengetni a lelkét . Két példa erre, De Vrij távozhat, Messi hozzánk jöhet. Ezek mindig tutto féle cikkek.

Egyébként, Vecinoért szerintem semmi ajánlat nincs, amúgy már rég távozott volna, szóval megy csak a mellébeszélés. Ez személyes vélemény. Ne mondja már nekem senki, hogy Martinez távozhat megfelelő ajánlat esetén de Vecino nem :D Ugye? Kicsit hülyeségnek hangzik.

Elől minden attól függ, hány csatárral képzeli el a játékot Inzaghi, mert marketing és teljesítmény szempontjából ha Immobilézni akar nálunk is, akkor egyértelműen Lukaku az , aki marad. Viszont nem hülye a többi csapat és mi sem. Nem fogják azt mondani, hogy had vigyük el 80m ért Martinezt, mi meg nem fogjuk azt mondani hogy vihetitek 40-ért. Szóval a Martinez pletykáknak nagyjából ez a mozgatórugója. Egyébként az ő kapcsán volt konkrét érdeklődés amit Ő nyilatkozott le, méghozzá a Barca-tól, és ha nincs a pandémia, valószínűleg letesznek érte egy épkézláb ajánlatot. Szerintem a Martinez jövője az Barcelona lesz, mivel ők is akarnak majd egy nagyot durrantani ha Mbappe Realos lesz. Plusz Messi szava is aranyat ér aki kb 5 éves szerződést írt alá.

Az meg teljesen nyilvánvaló hogy a ballaszttól bármi áron de szabadulni akarunk, ezzel teljesen egyetértek, és ezek olyan alap hírek , hogy mindenki tisztában van vele, itt nincs is helye az olaszos színészkedésnek. Egyértelmű hírek.

És mégegyszer, ez pletyka rovat, szerintem itt még az is belefér , hogy ha leírja valaki , hogy maga a Pápa az akit leakarunk igazolni, csak azt próbálom mondani , hogy szerintem megy a szarkavarás ezerrel és az újságok most aztán pláne csak találgatnak.

Annyi, hogy attól, hogy egy újság nem ír konkrét ajánlatról még bőven lehet , hogy lesz valami. A mi oldalunkról nézve meg emlékszem Eriksenre nulla esélyt írtál mert nem írták a "lapok" és láss csodát , mégis hozzánk jött egy olyan játékos akit még 10 elit klub leigazolt volna szerintem.

Tehát a pozitiv - negativ tónusát a dolgoknak nem hiszem, hogy a "lapok" híreitől kéne függővé tenni, inkább a türelemtől amit mi támasztunk a mercato felé.
Én pl biztos vagyok benne, hogy rengeteg hiteles újságíró is fogad el néha kenőpénzt kamu hírekért lehozásáért csak hogy felstrófolják , vagy levigyék egy játékos árát adott klubnak.

De nehogy megsértődj, mert ez csak egy egyéni vélemény.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nandez ugyben kozben az Inter szekhazban targyal a Cagliaritol Capozzucca es Marotta.
Megprobaljak lezarni az uzletet, Nandez keszen all hogy atvegye Hakimi helyet es o legyen az Inter uj jobboldali WB-je.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ne-1563906
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.07.26. 17:23 Nandez ugyben kozben az Inter szekhazban targyal a Cagliaritol Capozzucca es Marotta.
Megprobaljak lezarni az uzletet, Nandez keszen all hogy atvegye Hakimi helyet es o legyen az Inter uj jobboldali WB-je.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ne-1563906
Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:31
interfan írta: 2021.07.26. 17:23 Nandez ugyben kozben az Inter szekhazban targyal a Cagliaritol Capozzucca es Marotta.
Megprobaljak lezarni az uzletet, Nandez keszen all hogy atvegye Hakimi helyet es o legyen az Inter uj jobboldali WB-je.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ne-1563906
Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Csaszi hol kell alairni? :)

Nalam ez egy tokeletes mercato lenne a jelenlegi helyzetben.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.07.26. 17:34
CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:31
interfan írta: 2021.07.26. 17:23 Nandez ugyben kozben az Inter szekhazban targyal a Cagliaritol Capozzucca es Marotta.
Megprobaljak lezarni az uzletet, Nandez keszen all hogy atvegye Hakimi helyet es o legyen az Inter uj jobboldali WB-je.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ne-1563906
Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Csaszi hol kell alairni? :)

Nalam ez egy tokeletes mercato lenne a jelenlegi helyzetben.
Ezt jósolom! 😃
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:36
interfan írta: 2021.07.26. 17:34
CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:31

Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Csaszi hol kell alairni? :)

Nalam ez egy tokeletes mercato lenne a jelenlegi helyzetben.
Ezt jósolom! 😃
Legyen igazad, tokeletes joslat. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:31

Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Az lenne a legnagyobb ajándék ha Dimarco berobbanna ahogy Interfan is írta már többször.
Viszont én még mindig megvagyok győződve róla, hogy Nandez középre és jobbra wb-be is jön, univerzálba nem teljesenHakimi posztjára. Egyszerűen elképzelhetetlen nekem, hogy Naing, Vidal és Sensi esetleges távozása esetén nekimenjünk az idénynek a Gag , Vecino cseresorral akik a Brozo , Calha, Barella hármast kell hogy helyettesítsék. Ez egyszerűen nevetségesen hangzik. De még ha Sensi nem is távozik, adott a dolog, hogy októberben már sérült lesz fixen.

Nandez jobbra abban az esetben elképzelhető nálam, ha valaki jön középre még és a már fentebb említett Kostic szintű / szerű támadó bal wingback...
Persze sok helyen mint Hakimi utód számolnak vele a tavalyi évéből kiindulva és nekem nincs is ellenemre de akkor tényleg hozzanak valakit balra vagy Dimarco robbanjon be, Sensi legyen egészséges, és kell egy plusz középső kp. Agouméban még nem bíznik de amit eddig mutatott magából, az a bő 40 perc összesen kb bíztató volt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.07.26. 17:39
CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 17:31

Már nagyon jó lenne... Calha, Dimarco, Nandez és Keita. Szerintem ennyi lesz a meghatározó(bb) játékosok névsora, akiket idén nyáron igazolunk.
Az lenne a legnagyobb ajándék ha Dimarco berobbanna ahogy Interfan is írta már többször.
Viszont én még mindig megvagyok győződve róla, hogy Nandez középre és jobbra wb-be is jön, univerzálba nem teljesenHakimi posztjára. Egyszerűen elképzelhetetlen nekem, hogy Naing, Vidal és Sensi esetleges távozása esetén nekimenjünk az idénynek a Gag , Vecino cseresorral akik a Brozo , Calha, Barella hármast kell hogy helyettesítsék. Ez egyszerűen nevetségesen hangzik. De még ha Sensi nem is távozik, adott a dolog, hogy októberben már sérült lesz fixen.

Nandez jobbra abban az esetben elképzelhető nálam, ha valaki jön középre még és a már fentebb említett Kostic szintű / szerű támadó bal wingback...
Persze sok helyen mint Hakimi utód számolnak vele a tavalyi évéből kiindulva és nekem nincs is ellenemre de akkor tényleg hozzanak valakit balra vagy Dimarco robbanjon be, Sensi legyen egészséges, és kell egy plusz középső kp. Agouméban még nem bíznik de amit eddig mutatott magából, az a bő 40 perc összesen kb bíztató volt.
Szerintem boven megvagyunk Nandezel.

Sensi kapcsan Inzaghi is elmondta, kulcsszerepet szan neki.
Sensi ugynoke is elmondta, mindenkeppen marad.
Gazzetta is pont a napokban emelte ki, Inzaghit lenyugozte Sensi.

Nandez-Barella-Brozovic-Calha-Dimarco
Darmian-Vecino-Sensi-Gag-Perisic

Es azert azt ne felejtsuk el, ha a KP kozepen van serules, akkor Nandez bemehet kozepre es szelre ott van Darmian aki Hakimin kivul az egyetlen hasznalhato WB volt tavaly.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.26. 17:47

Szerintem boven megvagyunk Nandezel.

Sensi kapcsan Inzaghi is elmondta, kulcsszerepet szan neki.
Sensi ugynoke is elmondta, mindenkeppen marad.
Gazzetta is pont a napokban emelte ki, Inzaghit lenyugozte Sensi.

Nandez-Barella-Brozovic-Calha-Dimarco

Es azert azt ne felejtsuk el, ha a KP kozepen van serules, akkor Nandez bemehet kozepre es szelre ott van Darmian aki Hakimin kivul az egyetlen hasznalhato WB volt tavaly.
Én is olvastam a Sensi híreket de már fentebb fejtegettem hogy amúgy mi mást is mondhatna? Hogy jó játékos de sokat sérült úgyhogy megpróbáljuk elsózni? Hát így nem nagyon sikerülne eladni, és a játékos egojának sem tesz jót ha nyíltan piacon van.
Persze legyen így legyen egészséges..
Viszont szerintem nagyon nem vagyunk meg ha így megyünk neki a szezonnak. Már látom előre, hogy sírnánk ha neadjisten 2 sérült van a kp-n és 1 a szélen, ami ilyen idény , és feltorlódott szezon + eb után abszolút nem elképzelhetetlen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.07.26. 17:52
interfan írta: 2021.07.26. 17:47

Szerintem boven megvagyunk Nandezel.

Sensi kapcsan Inzaghi is elmondta, kulcsszerepet szan neki.
Sensi ugynoke is elmondta, mindenkeppen marad.
Gazzetta is pont a napokban emelte ki, Inzaghit lenyugozte Sensi.

Nandez-Barella-Brozovic-Calha-Dimarco

Es azert azt ne felejtsuk el, ha a KP kozepen van serules, akkor Nandez bemehet kozepre es szelre ott van Darmian aki Hakimin kivul az egyetlen hasznalhato WB volt tavaly.
Én is olvastam a Sensi híreket de már fentebb fejtegettem hogy amúgy mi mást is mondhatna? Hogy jó játékos de sokat sérült úgyhogy megpróbáljuk elsózni? Hát így nem nagyon sikerülne eladni, és a játékos egojának sem tesz jót ha nyíltan piacon van.
Persze legyen így legyen egészséges..
Viszont szerintem nagyon nem vagyunk meg ha így megyünk neki a szezonnak. Már látom előre, hogy sírnánk ha neadjisten 2 sérült van a kp-n és 1 a szélen, ami ilyen idény , és feltorlódott szezon + eb után abszolút nem elképzelhetetlen.
Tavaly is megvoltunk, pedig egy hasznalhatatlan Vidal volt, es egy egesz szezonban serult Vecino.
Eriksen helyere jott Calha, ezen kivul valtozas nem tortent.

Ha megserul pl Brozovic, Nandez betud menni a KP kozepere, Darmian pedig ott van WB posztra.

Alap:

Nandez-Barella-Brozovic-Calha-Dimarco

Pl Brozovic serulese eseten:

Darmian-Nandez-Barella-Calha-Dimarco
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.26. 17:55
Tavaly is megvoltunk, pedig egy hasznalhatatlan Vidal volt, es egy egesz szezonban serult Vecino.
Eriksen helyere jott Calha, ezen kivul valtozas nem tortent.
Ez így nagyon nem állja meg a helyét. Tavaly kizúgtunk a Bl-ből a csoportkörben, a kupát 2 meccs kivételével leszartuk, és mi voltunk a legszerencsésebb csapat akiket elkerültek a sérülések. Tehát kb a bajnokságra kellett csak a játékosoknak koncentrálni.
Ha idén nem így lesz, mert remélhetőleg a BL-ben is messzebb jutunk, és lesz több terhelés, akkor lesz ok mérgelődni ezért nagyon remélem , hogy nem így oldjuk meg az igazolásokat. Szerencsére Marotta biztos olvassa a fórumot, úgyhogy gondolni fog ránk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.07.26. 17:59
interfan írta: 2021.07.26. 17:55
Tavaly is megvoltunk, pedig egy hasznalhatatlan Vidal volt, es egy egesz szezonban serult Vecino.
Eriksen helyere jott Calha, ezen kivul valtozas nem tortent.
Ez így nagyon nem állja meg a helyét. Tavaly kizúgtunk a Bl-ből a csoportkörben, a kupát 2 meccs kivételével leszartuk, és mi voltunk a legszerencsésebb csapat akiket elkerültek a sérülések. Tehát kb a bajnokságra kellett csak a játékosoknak koncentrálni.
Ha idén nem így lesz, mert remélhetőleg a BL-ben is messzebb jutunk, és lesz több terhelés, akkor lesz ok mérgelődni ezért nagyon remélem , hogy nem így oldjuk meg az igazolásokat. Szerencsére Marotta biztos olvassa a fórumot, úgyhogy gondolni fog ránk.
Egyetértek. Ha a BL-ben tovább megyünk akkor ez a középpálya karcsú lesz. Sensi-re építhet Inzaghi de sajnos ő akkor is lesérül ha alig játszik...mi lesz ha terhelve lesz? :( Ne legyen igazam mert egy jó Sensi nagyon kellene.
Előre meg remélem jön még valaki. Nekem nem kedvencem de Keita is jó lenne mert kell a 4 csatár. Sanchez sem sokat bír sajnos....és nem is lett fiatalabb.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

A tavalyi csapat azért lett bajnok mert kiesett a BL-ből! Ha 2 fronton megyünk tovább akkor szerintem azok a meccsek amiket 0 játékkal hoztunk 1-0 ra (Grazie Darmian...) inkább x -ek lettek volna... Ráadásul a Gladbach a City-t kapta és maradjunk annyiban sok esélyünk nem lett volna... A jelenlegi keret se alkalmas Bl menetelésre max a csoportból mászunk tovább aztán szerintem vége is lesz...
Lásd legutóbb a Lazio továbbment a csoportból jött a Bayern és egy óriási zakó a bajnokság meg elúszott ( mármint a BL hely)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

INTER-1908 írta: 2021.07.26. 21:22 A tavalyi csapat azért lett bajnok mert kiesett a BL-ből! Ha 2 fronton megyünk tovább akkor szerintem azok a meccsek amiket 0 játékkal hoztunk 1-0 ra (Grazie Darmian...) inkább x -ek lettek volna... Ráadásul a Gladbach a City-t kapta és maradjunk annyiban sok esélyünk nem lett volna... A jelenlegi keret se alkalmas Bl menetelésre max a csoportból mászunk tovább aztán szerintem vége is lesz...
Lásd legutóbb a Lazio továbbment a csoportból jött a Bayern és egy óriási zakó a bajnokság meg elúszott ( mármint a BL hely)
Had védjem meg a csapatot. Azon túl, hogy teljesen igazad van, azért azt látni kell, hogy más csapatnak meg nem ment az sem , hogy 1-0-ra hozza a meccseket. És hát ellenünk azért elég sok kiscsapat választotta a 10 emberrel védekezünk taktikát, sőt inkább úgy 15 csapat a bajnokságból. Ez azért necces olaszban. Conte merevsége se segített. De! Minden valamire való csapat amelyik kivirágzik és több évig, akár évtizedekig a bajnokesélyesek között van vagy halomra nyeri a scudettokat, nem úgy kezdi meg ezt a menetelést , hogy szemetgyönyörködtető játékkal és sok góllal nyer. Kicsit hülyén fogalmazok de arra akarok kilyukadni , hogy lesz idő még fejlődni, és ha a pénzügyi helyzet helyreáll, és tudunk igazolni is. Így az általad írt 1-0-ból lehet majd későb 2-0, mégkésőbb 3-0... stb stb.
A BL menetelést szerintem senki nem várja a csapattól de tisztes helytállást és 16 közé jutást minimum. Aztán ha eljutunk a 8ig az már egy nagy dolog mert 8nál több csapat van előttünk a világon ami az anyagi helyzetet illeti. PSG most is elkölt lazán 200 millát, mi ezt sosem fogjuk elérni. Nem tudunk úgy igazolni a legjobb időszakunkban sem mint ők , de ezzel nincs is baj. Szerintem ha olyanok lennénk mint a PSG ez egy kevésbé szerethető csapat lenne. És valljuk be , egy Interrel elért BL cím ami idestova 11 éve volt többet ér mint 10x ennyi valami biszem baszom összeharácsolt csapattal akiknek semmi kötődésük se a szurkolókhoz se a csapathoz, és ez fordítva is igaz. Na kicsit elkanyarodtam , de amit írtál szerintem helytálló és ha csak nem lesz egy korszakos zseni nálunk Inzaghi, akkor sürgősen kéne foltozni a kereten még.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Kövezzetek meg, de ha Eriksen nem játszhat többet és így felszabadul az óriási fizetése, akkor én megtartanám Vidalt az utolsó évre. A nagy számok törvénye alapján csak lesz már néhány jó meccse is… :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Interfan1000 írta: 2021.07.26. 21:54 Kövezzetek meg, de ha Eriksen nem játszhat többet és így felszabadul az óriási fizetése, akkor én megtartanám Vidalt az utolsó évre. A nagy számok törvénye alapján csak lesz már néhány jó meccse is… :D
Megsütött a nap? :)
Ne vedd magadra, csak vicceltem.. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 21:58
Interfan1000 írta: 2021.07.26. 21:54 Kövezzetek meg, de ha Eriksen nem játszhat többet és így felszabadul az óriási fizetése, akkor én megtartanám Vidalt az utolsó évre. A nagy számok törvénye alapján csak lesz már néhány jó meccse is… :D
Megsütött a nap? :)
Ne vedd magadra, csak vicceltem.. ;)
Szerintem ehhez kevés a nap.Lehet 1-2 tüske is lecsúszhatott.
Vidal lenne az első akitől megkéne szabadulni.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Festa írta: 2021.07.26. 22:06
CsaSzi9294 írta: 2021.07.26. 21:58
Interfan1000 írta: 2021.07.26. 21:54 Kövezzetek meg, de ha Eriksen nem játszhat többet és így felszabadul az óriási fizetése, akkor én megtartanám Vidalt az utolsó évre. A nagy számok törvénye alapján csak lesz már néhány jó meccse is… :D
Megsütött a nap? :)
Ne vedd magadra, csak vicceltem.. ;)
Szerintem ehhez kevés a nap.Lehet 1-2 tüske is lecsúszhatott.
Vidal lenne az első akitől megkéne szabadulni.
Ha figyelmen kívül hagyjuk a természetét és azt hogy 7 millát keres és hozzáadjuk azt , hogy ha csak 10 olyan meccset hozna a szezonban amit letett az asztalra németben, a juvenál meg a barcánál akkor csak nyernénk vele. De ez egysok összetevős egyenlet sajnos. Azt nem lehet rá mondani hogy nem akar. Szerintem Nainggolan sokkal inkább megérdemelné a savazást mert több pénztől fosztott meg minket a fizujával mint Vidal, aki csak 2 éves szerződést kapott ráadásul nem 40 milláért igazoltuk hanem ingyen. De elfogadom , hogy rühellitek a chileit, én is inkább csak elviselem. Egyelőre..
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Interfan1000 írta: 2021.07.26. 21:54 Kövezzetek meg, de ha Eriksen nem játszhat többet és így felszabadul az óriási fizetése, akkor én megtartanám Vidalt az utolsó évre. A nagy számok törvénye alapján csak lesz már néhány jó meccse is… :D
Pedig biztos mondták Neked , hogy elég lesz :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky szerint tovabbra sincs megegyezes Nandez ugyben a Cagliarival.
Nandez az elsoszamu jelolt Hakimi meguresedett posztjara, de a tegnapi targyalas sem vezetett eredmenyre.
Sky szinten kiemeli, Nainggolan ugyben sincs meg a megallapodas a vegkielegiteses szerzodesbontasrol.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... rdo-inter/

Gazzetta ujra a szerzodesbontassal foglalkozik Vidal kapcsan.
Nincs ajanlat erte, es hiaba adnak el ingyen, a Flamengo es Boca joval kevesebb fizetest adna neki.
Ezert a vegkielegiteses szerzodesbontas a valoszinu, jovoje messze van az Intertol.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... contratto/

Republica szerint Marotta Vidal es Nainggolan szerzodesbontasat intezi.
E ket tavozo hatalmas megkonnyubulest adna a fizetesi kiadas oldalon, es nagyot nyernek a 20%-os kiadast csokkenteshez a keret fizetese teren.
Vidalnak Del-Amerika, Nainggolannak a Cagliari lehet a kovetkezo allomas.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ia-uscita/

Sky utan a Gazzetta is Martinez helyzetevel foglalkozik.
Gazzetta is kiemeli, meg mindig megvan a kockazat, hogy egy Hakimi szeru ajanlat eseten Martinezt is eladjuk, de nagyon keves csapat van aki 70-80m-t tud fizetni.
Se a Real, se az Atletico nem tud ilyen osszeget fizetni.
Egyedul a PSG es par Angol top klub johet csakis szoba, csakis ok kepesek ekkora osszeget kolteni.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... a-lautaro/
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Harry Kane esetleges távozása után a Tottenham lehet az a csapat akiket el tudnék képzelni, hogy ajánlatot tesznek Martinezért. És kb. az is az ő szintje jelenleg. Nagyon más csapatot nem tudok elképzelni neki, nagyon esetleg még a Chelsea-t, de ott csak e opció kb.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Francesco írta: 2021.07.27. 08:17 Harry Kane esetleges távozása után a Tottenham lehet az a csapat akiket el tudnék képzelni, hogy ajánlatot tesznek Martinezért. És kb. az is az ő szintje jelenleg. Nagyon más csapatot nem tudok elképzelni neki, nagyon esetleg még a Chelsea-t, de ott csak e opció kb.
Szerintem a jelenlegi Spurs nem egy olyan csapat, hogy egy olasz bajnok Interből valaki oda vágyna, de ez csak az én véleményem.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Don Vittorio írta: 2021.07.27. 09:02
Francesco írta: 2021.07.27. 08:17 Harry Kane esetleges távozása után a Tottenham lehet az a csapat akiket el tudnék képzelni, hogy ajánlatot tesznek Martinezért. És kb. az is az ő szintje jelenleg. Nagyon más csapatot nem tudok elképzelni neki, nagyon esetleg még a Chelsea-t, de ott csak e opció kb.
Ebben igazad van, de Martinez ott nagyobb sztár lehet, mint mondjuk egy Barcelona kaliberű csapatban, ahol csupán vízhordó. Persze egyelőre.
Szerintem a jelenlegi Spurs nem egy olyan csapat, hogy egy olasz bajnok Interből valaki oda vágyna, de ez csak az én véleményem.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Francesco írta: 2021.07.27. 09:03
Don Vittorio írta: 2021.07.27. 09:02
Francesco írta: 2021.07.27. 08:17 Harry Kane esetleges távozása után a Tottenham lehet az a csapat akiket el tudnék képzelni, hogy ajánlatot tesznek Martinezért. És kb. az is az ő szintje jelenleg. Nagyon más csapatot nem tudok elképzelni neki, nagyon esetleg még a Chelsea-t, de ott csak e opció kb.
Ebben igazad van, de Martinez ott nagyobb sztár lehet, mint mondjuk egy Barcelona kaliberű csapatban, ahol csupán vízhordó. Persze egyelőre.
Szerintem a jelenlegi Spurs nem egy olyan csapat, hogy egy olasz bajnok Interből valaki oda vágyna, de ez csak az én véleményem.
Tény, hogy van még hova fejlődnie Lautaronak, de ebben a Barcelonaban nem hinném, hogy vízhordó lenne. Copa-n is alapember volt a válogatottban, Messi-vel is megvolt az összhang. Én nagyon remélem, hogy idén még nem adjuk el őt, mert nem tudnánk megfelelően pótolni.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Sky szerint Sanchez is távozhat Pinamonti mellett. Pótlásuk a Keita, Scamacca, Caicedo sorból jöhetne. CDS még Petagnát is írta, de ebben végképp nem hiszek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Interissimo írta: 2021.07.27. 09:46 Sky szerint Sanchez is távozhat Pinamonti mellett. Pótlásuk a Keita, Scamacca, Caicedo sorból jöhetne. CDS még Petagnát is írta, de ebben végképp nem hiszek.
Sanchezt én még 1 évre megartanám. De ha megy is a lényeg a körülményekhez képest normális arccal pótoljuk. Minőségben értem. 4 csatár meg kell. ;) BL/kupával együtt kb. 50 meccset nem fog bírni a Martinez - Lukaku kettős.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Azon gondolkodtam, ha fix tényezők akarunk lenni a bajnokság megnyerése és a BL szempontjából ( minimum 8 közé jutás konstans ) akkor kb minden posztra igazolni kéne egy minőségi játékost , anélkül, hogy távozna tőlünk minőség.

Csatársorba nagyon vékonyka Sanchez továbbra is , ezzel már tavaly is majdnem megszívtuk de szerencsére Martinez és Lukaku sem sérült le.

Kapus posztra minden tisztelet ellenére Handanovic már sokszor bebizonyította , hogy a pótlása esedékes. Viszont egyelőre még jól irányít hátul. Onana hírek nem tudom mennyire validak.

Középpálya amennyiben Sensi egészséges lesz és Vecino feljavul a jobb társak mellett nem lehet gond, főleg ha Nandez is érkezik, de mivel még nem érkezett , ide is igazolnikell.

WB posztok meg a legégetőbbek továbbra is. Nandez mehet ott is, de nem örülnék ha neki kéne 2 hiányposztot lefedni, ezért jó lenne oda is minimum 1 ember aki minőséget képvisel. Persze Dimarcoba lehet bízni , december környékére következtetést vonhatunk le az ő játékából, de azért más a scudettoért harcolni meg más egy kiscsapatban játszani.

Na mindegy, nyilván ezeknek a fele sem fog teljesülni épkézláb módon, de azért bizakodom. Szerencsére hazai porondon másoknál is vannak gondok, nem is kicsik, kezdve a korosodó játékosoktól, a miénknél is vékonyabb padon át, a szarul összeállított sérülékeny keretig. Milannak, juvenak , Napolinak is van dolga bőven. Roma, Atalanta szerintem nem lesz tényező és kiszorulnak az első 4ből.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.07.27. 12:35
Csatársorba nagyon vékonyka Sanchez továbbra is , ezzel már tavaly is majdnem megszívtuk de szerencsére Martinez és Lukaku sem sérült le.

Sajnos ez tény. Sanchez tök jó cserének meg annak mondjuk 1-2 meccsen helyettesítse a kezdőket. De ha netán neki zsinórban kellene kezdenie hosszabb ideig akkor végünk mert nem fogja bírni. :?
Akarással, hozzáálllással nála nincs gond de ha nagy terhelést kap jönnek elő az izomsérülések....
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.07.27. 12:46

Sajnos ez tény. Sanchez tök jó cserének meg annak mondjuk 1-2 meccsen helyettesítse a kezdőket. De ha netán neki zsinórban kellene kezdenie hosszabb ideig akkor végünk mert nem fogja bírni. :?
Akarással, hozzáálllással nála nincs gond de ha nagy terhelést kap jönnek elő az izomsérülések....
Ezért gondolom egyébként, hogy ne 4. számú csatárban gondolkodjunk hanem 3.-ban. Legyen Sanchez a 4., kapni fog bőven lehetőséget és sokszor láttuk őt más poszton is játszani, pl a csatárok mögött.
Ilyen Scamacca hírektől kiráz a hideg. Őszintén, tudja bárki is , hogy ki ő? Keita Baldé kb ellenünk szeret csak jól szerepelni és nem is érzem őt igazi csatárnak. Fillérekért persze jöjjön de azért sokat mondó, hogy 2017-ben 30m-ra árazták be , most , 26 évesen meg 8m-ra...
Ebből a szempontból vizsgálva egy lowcost Giroud mondjuk hozzánk is jól jött volna, de nyilvánvalóan a Milan több játékpercet tud neki garantálni mert sokkal gyenguszabb a csatársoruk mint a miénk.
Nem tudom, te hogy vagy vele, mik az elképzeléseid ha reálisan közelítjük meg, de remélem a PL-ből sikerül valakit kukázni olcsón akiért egy halom pénzt fizetett a korábbi klubja de most hozzánk vágják tescos áron. Nevet nem mondok de biztos akadna ilyen illető.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.07.27. 12:54
Ezért gondolom egyébként, hogy ne 4. számú csatárban gondolkodjunk hanem 3.-ban. Legyen Sanchez a 4., kapni fog bőven lehetőséget és sokszor láttuk őt más poszton is játszani, pl a csatárok mögött.
Ilyen Scamacca hírektől kiráz a hideg. Őszintén, tudja bárki is , hogy ki ő? Keita Baldé kb ellenünk szeret csak jól szerepelni és nem is érzem őt igazi csatárnak. Fillérekért persze jöjjön de azért sokat mondó, hogy 2017-ben 30m-ra árazták be , most , 26 évesen meg 8m-ra...
Ebből a szempontból vizsgálva egy lowcost Giroud mondjuk hozzánk is jól jött volna, de nyilvánvalóan a Milan több játékpercet tud neki garantálni mert sokkal gyenguszabb a csatársoruk mint a miénk.
Nem tudom, te hogy vagy vele, mik az elképzeléseid ha reálisan közelítjük meg, de remélem a PL-ből sikerül valakit kukázni olcsón akiért egy halom pénzt fizetett a korábbi klubja de most hozzánk vágják tescos áron. Nevet nem mondok de biztos akadna ilyen illető.
Keita egy agyatlan arc. Ráadásul ha nincs kedve játszani elég gyenge....nekem csak akkor kellene ha ingyen jön kölcsönben. Nálam fel sem merülne ha jobbak lennének a lehetőségeink. ;)
Igen jó lenne találni valami arcot aki nem sír ha csak a padon ül de ha játszik hozzá tud tenni a játékhoz. Nem mondom, hogy ez könnyű lesz de Marotta ért hozzá.
Cruz gyerek vissza. :D ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.07.27. 13:09
Keita egy agyatlan arc. Ráadásul ha nincs kedve játszani elég gyenge....nekem csak akkor kellene ha ingyen jön kölcsönben. Nálam fel sem merülne ha jobbak lennének a lehetőségeink. ;)
Igen jó lenne találni valami arcot aki nem sír ha csak a padon ül de ha játszik hozzá tud tenni a játékhoz. Nem mondom, hogy ez könnyű lesz de Marotta ért hozzá.
Cruz gyerek vissza. :D ;)
Szerintem 100 évente egyszer van egy csapatnak olyan kiváló cserecsatára hosszútávon mint egy Cruz... mekkora király volt te jó ég.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.07.27. 13:09
Keita egy agyatlan arc. Ráadásul ha nincs kedve játszani elég gyenge....nekem csak akkor kellene ha ingyen jön kölcsönben. Nálam fel sem merülne ha jobbak lennének a lehetőségeink. ;)
Igen jó lenne találni valami arcot aki nem sír ha csak a padon ül de ha játszik hozzá tud tenni a játékhoz. Nem mondom, hogy ez könnyű lesz de Marotta ért hozzá.
Cruz gyerek vissza. :D ;)
Jelen helyzetben tobb mint tokeletes egy Sanchez-Keita paros a padon.
Persze hogy csak kolcson + sima opcio van Cupi, fizetni nem tudunk senkiert.
Es szerintem Nandez is ebben a helyzetben tokely megoldas.
Persze az igazan tokeletes, sot hibatlan az lett volna ha Hakimi marad, de ez a hajo elment ott amikor nem erkezett uj tulajdonos.

Ha ezek sikerulnek, es nem megy el ujabb "top" nev, akkor mar csodakent konyvelhetjuk el ezt a mercatot.

Majd ha vegre uj tulajdonosunk lesz, akkor lehet majd elorelepesrol, es igazi utokepes Inter felepitesere gondolni.

Jelenlegi kerettel kiszorva a horror fizus nullakat, megtartva a "topokat", es erkezve Nandez, boven versenyben lehetunk a Scudettoert ha Inzaghi hozza azt amit varunk tole.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.07.27. 13:31
Jelen helyzetben tobb mint tokeletes egy Sanchez-Keita paros a padon.
Persze hogy csak kolcson + sima opcio van Cupi, fizetni nem tudunk senkiert.
Es szerintem Nandez is ebben a helyzetben tokely megoldas.
Persze az igazan tokeletes, sot hibatlan az lett volna ha Hakimi marad, de ez a hajo elment ott amikor nem erkezett uj tulajdonos.

Ha ezek sikerulnek, es nem megy el ujabb "top" nev, akkor mar csodakent konyvelhetjuk el ezt a mercatot.
Igen, lassan már ez is tényleg tökéletes lenne a helyzetünket elnézve annak ellenére, hogy egyik név sem Inter szint, de most ebből kell gazdálkodni.

Az viszont számomra kérdéses, hogy a +80 milla miként fog összejönni, így, hogy senkiért nem kapunk pénzt. Az a baj ez nem hiszem, hogy csak a pletykalapok kreálmánya volt, mivel a csapattól is lenyilatkozták ha jól rémlik, hogy szükség lesz ilyen mértékű pluszban zárni. Emiatt azért van bennem egy kis félsz...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.07.27. 14:29
interfan írta: 2021.07.27. 13:31
Jelen helyzetben tobb mint tokeletes egy Sanchez-Keita paros a padon.
Persze hogy csak kolcson + sima opcio van Cupi, fizetni nem tudunk senkiert.
Es szerintem Nandez is ebben a helyzetben tokely megoldas.
Persze az igazan tokeletes, sot hibatlan az lett volna ha Hakimi marad, de ez a hajo elment ott amikor nem erkezett uj tulajdonos.

Ha ezek sikerulnek, es nem megy el ujabb "top" nev, akkor mar csodakent konyvelhetjuk el ezt a mercatot.
Igen, lassan már ez is tényleg tökéletes lenne a helyzetünket elnézve annak ellenére, hogy egyik név sem Inter szint, de most ebből kell gazdálkodni.

Az viszont számomra kérdéses, hogy a +80 milla miként fog összejönni, így, hogy senkiért nem kapunk pénzt. Az a baj ez nem hiszem, hogy csak a pletykalapok kreálmánya volt, mivel a csapattól is lenyilatkozták ha jól rémlik, hogy szükség lesz ilyen mértékű pluszban zárni. Emiatt azért van bennem egy kis félsz...
Egyebkent ez valoban egy erdekes kerdes.

Mivel nyiltan kimondta Zhang, majd Marotta, legutobb pedig Antonello, hogy 80m pluszban kell zarjuk a mercatot.
(A fizeteseken sporolt 20% kiadas egy masik tema, azt is elmondtak ugye)

Mert ez oke hogy senkiert nem fizetunk erkezo oldalon.
De hogy tavozo oldalon kibol lehet/lesz penz, hat azt nehez megmondani.
Nekem azert kicsit ezert faj, hogy elment Hakimin kivul 6-7 jatekos idei eladassal, es nulla bevetelt jelentettek.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Az még egy érdekes dolog, hogy, a Barcanak van kb 2x akkora adóssága ( 1milliárd200milla) mint nekünk, Alena, Firpo és Todibo távozott tőlük kevesebb mint 30m-ért, és a Dembele , Pjanic , Coutinho hármast is elakarják adni, akikért ha jól olvastam összesen kérnének szintén 30m-t csak vigye őket valaki, hogy attól az óriási bértömegtől megszabaduljanak amit jelentenek. Csak a mihez tartás végett ők hárman több mint 300m euróba kerültek. Persze eladni egyiket sem tudják majd , max kölcsön opcióval.
Ha már sokszor vannak ezek a jelzők a mi klubunkra használva, ott aztán tényleg óriási a káosz és a gond ilyen téren. Mégis, ezek ellenére érkezett egy Eric Garcia, Memphis Depay, Agüero, Emerson négyes. Persze persze, nem fizettek értük tetemes összegeket és ingyen érkezők is vannak köztük de akkor is ott a fizetésük.
Állítólag a nagy öregek belementek a fizetéscsökkentésbe de hát ott van is miből, elvégre az átlagkereset kb 15 m euró, nálunk meg szerencsétlen Brozo aki a legtöbbet futotta ( és nem ész nélkül, hanem dolgos iparosként ) a tavalyi szezonban keres 3,5-t, és még ebből is csökkenteni akarunk? Nem hiszem, legalábbis inkább a fizetések csökkentésének híre nálunk annak szól, hogy senki ne várjon 7-8 millás fizukat most már egy szerződéshosszabbítás vagy ideigazolás esetén, ergo egy Martinez kaphat max 5-öst egyelőre és kuss a neved. Persze a prioritást képező focistáknál ez változhat, valamint azzal ha sikerül fokozatosan bevételt generálni, mind a szurkolókkal, mind a pályán mutatott teljesítménnyel. A BL-ből való továbbjutás idén méginkább felértékelődik, mert ha jól tudom az UEFA több pénzt fog adni a Szuperligával való fenyegetőzés miatt.
És szerintem nem is fognak annyira szarozni a klubokkal, az FFP tükrében mert látni lehet mennyi csapat van szarban, és amelyik meg nem, az olyan pofátlanul költekezik, hogy simán felháborítja a futballtársadalmat. Így nem gondolnám, hogy attól kell tartanunk , hogy elérjük e a 80m pluszos mercatot, vagy , hogy további áldozatokra lesz szükség. Azért az minden évben benne lesz még nálunk a pakliban, hogy esetenként a legjobbjaink közül valakit eladunk a top 5 elit klub egyikének mert mi nem tudjuk garantálni azokat a feltételeket amiket ők. Azért hiú ábránd azt gondolni, hogy egy Hakiminek minden vágya harmad annyi pénzért az Interben játszani mikor ott a lehetőség , hogy a PSG-vel minden évben mehet a BL 4 közé , Neymar féle játékosokkal az oldalán. Egy Barella persze más kérdés :) Nyilván amiket Marotta mondott helytállóak szóval köszönöm nem kell leírni , hogy ő mit nyilatkozott erről kedves Interfan :angel: és elhiszem hogy márpedig akkor is kell a fizucsökkentés és a pluszos mercato , de nem fogják a fejünket venni úgy gondolom, ha kicsit mi is mahinálunk valamit, ahogy az összes többi csapat teszi. De leginkább szerintem Marotta szavai sokszor annak szólnak, hogy erősítsék a tárgyalási pozíciónkat, és / vagy , a szurkolóknak ne okozzon csalódást ha összesen egy Nandez és egy közepesnél kicsivel jobb szélső érkezik. Azért sokszor látni mennyi ultra kikészül ha nem úgy kommunikálják le a dolgokat ahogy ők elvárják vagy folyamat megy az eladogatás. Lásd a mostani balhét néhány kilométerre Milanotol , Bergamoban, ahol az Atalanta drukkerek nagy drapikon üzennek a tulajnak , hogy dögöljön meg ( Romero és Gollini eladása miatt ).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Persze Telegraph, de azert vicces olvasni Martinez-Arsenal pletykat.

Azert valahol nalam se az Arsenal, se a Spurs nem tartozik azon par Angol "topklub" koze, akik a Sky szerint is kitudnak fizetni Martinez arat.

Szerencsere a City, MU, Chelsea, PSG pedig Martinez kozelebe sincs, es nem is jelolt ott.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.07.27. 20:00 Persze Telegraph, de azert vicces olvasni Martinez-Arsenal pletykat.

Azert valahol nalam se az Arsenal, se a Spurs nem tartozik azon par Angol "topklub" koze, akik a Sky szerint is kitudnak fizetni Martinez arat.

Szerencsere a City, MU, Chelsea, PSG pedig Martinez kozelebe sincs, es nem is jelolt ott.
Abrahamt írták nagyon az Arsenalhoz,mivel Lacazette már nem opció.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

GDS szerint közel a megállapodás a Cagliarival. 5 milliót fogunk fizetni a kölcsönért és opciónk lesz a megvételére.
Tsal Ahmade
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2020.12.20. 20:59

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tsal Ahmade »

interfan írta: 2021.07.27. 20:00 Persze Telegraph, de azert vicces olvasni Martinez-Arsenal pletykat.

Azert valahol nalam se az Arsenal, se a Spurs nem tartozik azon par Angol "topklub" koze, akik a Sky szerint is kitudnak fizetni Martinez arat.

Szerencsere a City, MU, Chelsea, PSG pedig Martinez kozelebe sincs, es nem is jelolt ott.
Ezt mint city fan meg kell cafolnom, mert Kane leigazolasanak kudarca utan a masodik celpont Martinez, akit sokkal olcsobban meg tudnak venni, 58 millio angol fontrol szol az ajanlat. Szoval a city siman bejelentkezhet meg Martinezert mert figyelik es allitolag B terv mar.
Válasz küldése