Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Hírek szerint Perisic elfogadta a Tottenham ajánlatát,és távozik. Jobb ez így , ha pénz fontosabb húzz el innen végleg.
Kösz az elmúlt évet,csak a jóra emlékszünk.
https://m.calciomercato.com/news/inter- ... cebook.com
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Éveket? Évet maximum. Én örülnék ha menne, idén nagyot ment mert kapart egy jó szerződésért. Ha megkapja oda a motiváció. Ráadásul a korral a sebesség az első ami kopik ő pedig ebből él igazán. Angliában nagyot fognak nézni szerintem mikor a 60.percben a seggén veszi a levegőt és eltűnik 30percre a meccs végén. Gosenst be kell építeni és kész. A minőség benne is megvan a mentalitása meg fogadni merek hogy bőven veri Perkóét.
Volt egy időszak amikor kezdtünk kijönni ebből a nyugdijasotthon dologból ne forduljunk vissza teljesen.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Janicsár írta: 2022.05.27. 20:06 Éveket? Évet maximum. Én örülnék ha menne, idén nagyot ment mert kapart egy jó szerződésért. Ha megkapja oda a motiváció. Ráadásul a korral a sebesség az első ami kopik ő pedig ebből él igazán. Angliában nagyot fognak nézni szerintem mikor a 60.percben a seggén veszi a levegőt és eltűnik 30percre a meccs végén. Gosenst be kell építeni és kész. A minőség benne is megvan a mentalitása meg fogadni merek hogy bőven veri Perkóét.
Volt egy időszak amikor kezdtünk kijönni ebből a nyugdijasotthon dologból ne forduljunk vissza teljesen.
Évet írtam,nem véletlen Én is ......
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Atosz írta: 2022.05.27. 18:01
interfan írta: 2022.05.26. 11:42 Senesi utan ket masik nev is felmerult mint Bastoni utod.
Egyik Pau Torres, viszont az o ara is nagyon magas
:DDD
Vicces lenne eladni Bastonit a spórolás jegyében 60ért, és hozni Paut a helyére, aki kb mozdíthatatlan 80 alatt...
Torres kivásárlási ára 60 mio. €.
Gvardiol sem mozdítható 40 alatt.
Szóval erre a posztra kb a Fioros Igort tartanám jó ötletnek, még ha nem is olyan kaliber, mint a fenti nevek.
Ha megy Bastoni, az anyagi lehetőségeinket figyelve én rámennék a brazilra.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

segogabor írta: 2022.05.27. 20:15
Janicsár írta: 2022.05.27. 20:06 Éveket? Évet maximum. Én örülnék ha menne, idén nagyot ment mert kapart egy jó szerződésért. Ha megkapja oda a motiváció. Ráadásul a korral a sebesség az első ami kopik ő pedig ebből él igazán. Angliában nagyot fognak nézni szerintem mikor a 60.percben a seggén veszi a levegőt és eltűnik 30percre a meccs végén. Gosenst be kell építeni és kész. A minőség benne is megvan a mentalitása meg fogadni merek hogy bőven veri Perkóét.
Volt egy időszak amikor kezdtünk kijönni ebből a nyugdijasotthon dologból ne forduljunk vissza teljesen.
Évet írtam,nem véletlen Én is ......
Elnézését kívánok benéztem.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Janicsár írta: 2022.05.27. 22:00
segogabor írta: 2022.05.27. 20:15
Janicsár írta: 2022.05.27. 20:06 Éveket? Évet maximum. Én örülnék ha menne, idén nagyot ment mert kapart egy jó szerződésért. Ha megkapja oda a motiváció. Ráadásul a korral a sebesség az első ami kopik ő pedig ebből él igazán. Angliában nagyot fognak nézni szerintem mikor a 60.percben a seggén veszi a levegőt és eltűnik 30percre a meccs végén. Gosenst be kell építeni és kész. A minőség benne is megvan a mentalitása meg fogadni merek hogy bőven veri Perkóét.
Volt egy időszak amikor kezdtünk kijönni ebből a nyugdijasotthon dologból ne forduljunk vissza teljesen.
Évet írtam,nem véletlen Én is ......
Elnézését kívánok benéztem.
Semmi baj egy rúgóra járt az agyunk :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Romano, Di Marzio és Pedulla szerint is Perisic a Spurst választotta Conte maradásával.
Én úgy érzem, az elmúlt szezonnal végre törlesztett valamit az azt megelőző 5 évből, így szép a búcsú.
Költséghatékonyság a cél, akkor ne egy 33 évest maxoljunk ki irreálisan magas összegekkel, mikor már a backup is házon belül van (Gosens).
Szuper szezonja volt, jelenleg kb ő a legjobb bal WB, a kora miatt mégsem bánom ha megy, félő, hogy az új szerződéssel megint belekényelmesedne a dolgokba nálunk.
Így ez az összeg is fordítható a csapat erősítésére.
Örülnék Kostic bezsákolásának, de nagy eséllyel valaki fiatal fog érkezni (Cambiaso, Parisi).

https://mobile.twitter.com/FabrizioRoma ... vm57wqAAAA

https://mobile.twitter.com/DiMarzio/sta ... _T3LwqAAAA
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Én is azt gondolom, hogy ebből a kapcsolatból mi kihiztuk a max-ot. Így azért 2 év alatt spórolunk kb 12-14 millió eurót a fizetésén, még akkor is, ha most kell valaki Gosens mögé, de az nyilván nem egy 6 milliós fizetést kapó játékos lesz.
Azért annyit mégis csak meg kell jegyeznem vele kapcsolatban, hogy kicsit fura, hogy Lukaku után ő is annak hívására hagyja itt az Intert, ahol szerették, aki előtte kb semmibe vette.
Vicces, hogy pont az a Conte viszi oda (természetesen az exjuves Paraticivel...), aki az első évében nálunk azt sem tudta mit kezdjen Perisic-csel, ezért inkább elküldte kölcsönbe. Aztán amikor Münchenben megmutatták neki, akkor már ő is inkább játszatta ott, ahol teljesen evidens volt, hogy ebben a felállásban a legjobb megoldás. Ennek ellenére abban az évben - mikor bajnokok lettünk-, is inkább csak epizód szereplő volt Perisic.
Voltak jó és kevésbé jó időszakjaink vele, sajnos talán több a kevésbe jó, bár erről nem mindig ő tehetett, viszont azt igazából nem is tudtam soha megbocsátani neki, hogy annó megtagadta a játékot, mert várt rá, hogy télen elvigye az Arsenal... És tegyük a szívünkre a kezünket:
ha nagyon akart volna, most is maradt volna.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Conte próbál törleszteni Vidal miatt
Mondjuk meg vihetne gaiglardinit 25m ért és azt mondom hogy rendben vagyunk :)
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2022.05.28. 07:55 Romano, Di Marzio és Pedulla szerint is Perisic a Spurst választotta Conte maradásával.
Én úgy érzem, az elmúlt szezonnal végre törlesztett valamit az azt megelőző 5 évből, így szép a búcsú.
Költséghatékonyság a cél, akkor ne egy 33 évest maxoljunk ki irreálisan magas összegekkel, mikor már a backup is házon belül van (Gosens).
Szuper szezonja volt, jelenleg kb ő a legjobb bal WB, a kora miatt mégsem bánom ha megy, félő, hogy az új szerződéssel megint belekényelmesedne a dolgokba nálunk.
Így ez az összeg is fordítható a csapat erősítésére.
Örülnék Kostic bezsákolásának, de nagy eséllyel valaki fiatal fog érkezni (Cambiaso, Parisi).

https://mobile.twitter.com/FabrizioRoma ... vm57wqAAAA

https://mobile.twitter.com/DiMarzio/sta ... _T3LwqAAAA
Úgy gondolom ezzel hosszabb távon jól járunk. Az idei szezon után sajnálom, hogy elmegy a horvát. Megfelelő minőségben van pótlás, reméljük a sérülések is elkerülik.
Több idős játékossal is szívunk még most is a magas fizetése miatt (Kolarov, Vidal).
Becsülöm, hogy nem a Juventust választotta, ki akarja próbálni magát máshol arra most van utoljára lehetősége.
Szerintem a Perisic is érzi még egy ilyen erős szezonja nem lesz, mint az idei.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2022.05.28. 07:55 Romano, Di Marzio és Pedulla szerint is Perisic a Spurst választotta Conte maradásával.
Én úgy érzem, az elmúlt szezonnal végre törlesztett valamit az azt megelőző 5 évből, így szép a búcsú.
Költséghatékonyság a cél, akkor ne egy 33 évest maxoljunk ki irreálisan magas összegekkel, mikor már a backup is házon belül van (Gosens).
Szuper szezonja volt, jelenleg kb ő a legjobb bal WB, a kora miatt mégsem bánom ha megy, félő, hogy az új szerződéssel megint belekényelmesedne a dolgokba nálunk.
Így ez az összeg is fordítható a csapat erősítésére.
Örülnék Kostic bezsákolásának, de nagy eséllyel valaki fiatal fog érkezni (Cambiaso, Parisi).

https://mobile.twitter.com/FabrizioRoma ... vm57wqAAAA

https://mobile.twitter.com/DiMarzio/sta ... _T3LwqAAAA
A legfontosabb,hogy végül nem a juvét választotta.
Így végül ha voltak finoman szólva is hullámvölgyei ,de az végül szép emlékekkel távozik.
33 évesen mégha a csúcson is volt most talán ojbb ha elngedjük,mert elveszitette volna motiációját akkor a teljesítménye is visszaesett volna.Köszönjük Perisic.

Off:Cambiasso egy s-el vicc kategória.Még egy kieső Genoából sem tudom kiemelkedni.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Perisic már nagyon régóta el akart menni csak a kutyának sem kellett! Évek óta szenvedett nálunk fogalmam sincs miért!
Az elmúlt szezonban oda tette magát hiszen az idei jó játék nélkül ajánlata nem lett volna sehonnan, még tőlünk sem!
Én max 1 éves szerződéssel tartottam volna meg évente újítva!
Menjen csak ha már annyira menni akar, szerintem nem jár vele semelyik klub jól, hosszútávon biztosan nem!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Baggio85 írta: 2022.05.28. 08:45 Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
Nem baj ha eladtad az Audit ha visszahozták a szervizből a 20 éves Suzuki Swiftedet. ;) :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Baggio85 írta: 2022.05.28. 08:45 Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
És Lazaro is :D
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2007
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

internaZIOnaLe írta: 2022.05.28. 09:44
Baggio85 írta: 2022.05.28. 08:45 Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
És Lazaro is :D
Ki az a Perisic? :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

internaZIOnaLe írta: 2022.05.28. 09:44
Baggio85 írta: 2022.05.28. 08:45 Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
És Lazaro is :D
Lazarot állítólag az Atalanta szeretné.
Jó lenne kiszórni a szemetet aztán egy erős 16-17 emberrel nekimenni a bajnokságnak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2022.05.28. 11:04
internaZIOnaLe írta: 2022.05.28. 09:44
Baggio85 írta: 2022.05.28. 08:45 Dalbert visszatér kölcsönből, nem kell izgulni! :D
És Lazaro is :D
Lazarot állítólag az Atalanta szeretné.
Jó lenne kiszórni a szemetet aztán egy erős 16-17 emberrel nekimenni a bajnokságnak.
Félő, hogy sok szerződésfelbontás lesz a nyáron az új kölcsönszabály miatt (max 8 fő).
Lazaro, Dalbert-félék a kutyának nem kellenek pénzért.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Talán a Pinamonit+Esposito párosból kapunk majd ;) valamit.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2022.05.28. 08:38
PellerG írta: 2022.05.28. 07:55
A legfontosabb,hogy végül nem a juvét választotta.
Így végül ha voltak finoman szólva is hullámvölgyei ,de az végül szép emlékekkel távozik.
33 évesen mégha a csúcson is volt most talán ojbb ha elngedjük,mert elveszitette volna motiációját akkor a teljesítménye is visszaesett volna.Köszönjük Perisic.

Off:Cambiasso egy s-el vicc kategória.Még egy kieső Genoából sem tudom kiemelkedni.
Most vagy az lesz, hogy Gosens mögött ott lesz Dimarco (ezt kétlem) vagy ilyen Cambiaso féle hurkák jönnek. Ott lenne Kostic, vagy még a bal lábas Bernandeschi is (akit csak az “ingyensége” miatt viselnék el). Ezektől a Genova szintű töltelékektől már ki ráz a hideg.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.28. 20:50 Most vagy az lesz, hogy Gosens mögött ott lesz Dimarco (ezt kétlem) vagy ilyen Cambiaso féle hurkák jönnek. Ott lenne Kostic, vagy még a bal lábas Bernandeschi is (akit csak az “ingyensége” miatt viselnék el). Ezektől a Genova szintű töltelékektől már ki ráz a hideg.
Bernardeschi eleve nem egy szimpatikus pali, meg nem is nagyon játszott még wingbacket.
Nem tudom melyik poszton tudnánk játszatni. Viszont ingyen van, és az a csóróságunk miatt lassan első számú tényező....

Nekem Biraghi is eszembe jutott, remek szezonja volt a Fioban, ráadásul Inter nevelés.
Gosens, Biraghi, Dimarco is bevethető lenne ott, szinte költés nélkül.

Perisicről nem hiszem hogy bármi rosszat kellene mondanunk.
6 teljes szezon húzott le nálunk, ebből 4 szezonban minimum jó teljesítményt nyújtott.
Szélsőként és wingbackként 209 Serie A meccsen 49 gól 41 gólpassz, azt nem nagyon kell magyarázni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

CdS szerint Lukakut megpróbáljuk kölcsön venni, ezért Dybalát egyenlőre “pihentetjük”. Találkozó lesz az ügyében.
A belga minden áron szeretne vissza térni 12-ről 7 millióra is engedne a fizuból. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-pri ... rio-896667

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-formula/
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Dybala,Lukaku,Martinez támadósor brutál lenne szerintem..Olaszban az egyik legjobb lenne az tuti.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 08:22 CdS szerint Lukakut megpróbáljuk kölcsön venni, ezért Dybalát egyenlőre “pihentetjük”. Találkozó lesz az ügyében.
A belga minden áron szeretne vissza térni 12-ről 7 millióra is engedne a fizuból. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.

https://m.fcinternews.it/rassegna/i-pri ... rio-896667

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... o-formula/
Meg szerencse hogy a Milanba is menne szivesen. :D :D
Majd elmondja, a Chelsea es Anderlecht mellett, gyerekkora ota Milan szurkolo, es ez is az "alma" volt. :D

Mondjuk 100m-t ok sem fognak fizetni erte az kb fix.

En ertem amit a Corriere leir, hogy na megprobaljuk, hatha, es addig Dybalaval varunk.
De ugy oszinten, mennyi az esely arra, hogy majd a Chelsea ingyen kolcson ideadja jo szandekbol?
Hat nem sok...

Ha el is adjak, ott a Spurs, Conte kap 180m-t eladasokon felul.
Elete edzoje Conte, az Inter meg nem az elete "alma" ezt o maga es ugynoke is elmondta.

Persze legyen igaza a Corrierenek, jojjon ingyen kolcson Lukaku, es akkor Dybala nem.
Dehat a realitast nezve valljuk be, nem sok esely van ra...

En szo nelkul kiegyeznek Dybalaval, aki kb minden forras szerint jon, es az Argentin valogatott meccs utan be is jelentjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez elmondta, beszelt Dybalaval meghozta mar a dontest, ezt az Olasz-Argentin meccs utan jelenti majd be.

Cambiaso ugynoke elmondta, beszelt az Inter vezetessel, elenken erdeklodnek Cambiaso irant, viszont eloszor el kell adnia az Internek, hogy legyen barmi penze igazolni.

Perisic a hirek szerint hetfon repul Londonba az ilyenkor szokasos orvosira.
Bonuszokkal egyutt 8m euros fizetesre mondott igent, es 2 + 1 eves szerzodesre.
A Tottenham ajanlata volt a legmagasabb.

Conte akar egy KH-t is, Bastoni a fo celpont az egyontetu Olasz es Angol forrasok szerint.
Viszont meg messze van az Inter altal kert 60-70m-tol az uzlet.
Spurson kivul a MU is komolyan erdeklodik.
Gazzetta szerint 60m-t kerunk.

Cambiason kivul felmerult az Udines Udogie is mint Perisic utod.
Viszont az uzlet nehez, mivel 15m-t kernek erte.

Bremer kapcsan tovabbra is bizunk abban, hogy 25-30m-ert mozdihato.
Ennek ellentmond, hogy tobb forras szerint is 40-50m az ara.
Hirek szerint a 30m a max ameddig elmegyunk.

Mkhitaryant jovohetre varjuk orvosira, rajta kivul tovabbra is dolgozunk Asllani megszerzesen, ezzel lenne teljes a KP.
Erte valamelyik fiatalunkat ajanlanak, akar Agoume, akar Esposito, akar Satriano.

Bernardeschiert is tettunk ajanlatot a Gazzetta szerint.
Onana, Mkhitaryan, es Dybalan kivul szeretnek ot is.

Pastorello felajanlotta Acerbit az Ausilioval torteno targyalason.
Az Inter komolyan gondolkozik, gyakorlatilag ingyen mozdihato, mivel a Lazio szabadulni akar tole.

Bastoni utodnak kinezet Gvardiol ugynoke elmondta, az Inter egy fantasztikus klub, Gvardiol keszen all a kihivasra.
Nyitottak a talalkozora, es megtisztelo az Inter erdkelodese.
Fantasztikus jovo elott all, de mar most nagyon magas szinten jatszik, kepes mar most arra hogy azt a szintet hozza amit egy Inter var.
A legjobbat erdemli, es azt is fogja kapni, mivel a tudasa megvan hozza.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.29. 08:52
Pastorello felajanlotta Acerbit az Ausilioval torteno targyalason.
Az Inter komolyan gondolkozik, gyakorlatilag ingyen mozdihato, mivel a Lazio szabadulni akar tole.

Bastoni utodnak kinezet Gvardiol ugynoke elmondta, az Inter egy fantasztikus klub, Gvardiol keszen all a kihivasra.
Nyitottak a talalkozora, es megtisztelo az Inter erdkelodese.
Fantasztikus jovo elott all, de mar most nagyon magas szinten jatszik, kepes mar most arra hogy azt a szintet hozza amit egy Inter var.
A legjobbat erdemli, es azt is fogja kapni, mivel a tudasa megvan hozza.
Ez csak egy elmélet…Mi van akkor, ha Bastoni utód idén nyáron Gvardiol (30-40m) lesz, télen meg eladjuk Skriniart is és akkor jöhet Bremer. Úgy emlékszem, akkor olcsóbb lesz a brazil, talán 15m, de javíts ki ha tévedek. Ezzel csinálunk olyan 130-150es eladást, míg kb 50et ki adunk a Gvardiol-Bremer kettősre. És akkor még ott van DeVrij is, akit szerintem Acerbivel (te jó ég, remélem nem..) pótolnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 09:13
interfan írta: 2022.05.29. 08:52
Pastorello felajanlotta Acerbit az Ausilioval torteno targyalason.
Az Inter komolyan gondolkozik, gyakorlatilag ingyen mozdihato, mivel a Lazio szabadulni akar tole.

Bastoni utodnak kinezet Gvardiol ugynoke elmondta, az Inter egy fantasztikus klub, Gvardiol keszen all a kihivasra.
Nyitottak a talalkozora, es megtisztelo az Inter erdkelodese.
Fantasztikus jovo elott all, de mar most nagyon magas szinten jatszik, kepes mar most arra hogy azt a szintet hozza amit egy Inter var.
A legjobbat erdemli, es azt is fogja kapni, mivel a tudasa megvan hozza.
Ez csak egy elmélet…Mi van akkor, ha Bastoni utód idén nyáron Gvardiol (30-40m) lesz, télen meg eladjuk Skriniart is és akkor jöhet Bremer. Úgy emlékszem, akkor olcsóbb lesz a brazil, talán 15m, de javíts ki ha tévedek. Ezzel csinálunk olyan 130-150es eladást, míg kb 50et ki adunk a Gvardiol-Bremer kettősre. És akkor még ott van DeVrij is, akit szerintem Acerbivel (te jó ég, remélem nem..) pótolnak.
Valoban egyes forrasok szerint 2023 nyaran 15m euros kivasarlasi opcioja van Bremernek.

DeVrijel jo kerdes mi lesz, mert neki jovore lejar a szerzodese.
Jelenlegi hirek szerint Bastoni/Skriniar eladasa miatt marad DeVrij, viszont hosszabbitas nincs kepben jelenleg.

Acerbi amugy valoszinuleg a tavozo Ranocchia helyere jonne.

Pad ezzel meglenne: D'Ambrosio-Acerbi-Dimarco

Masik opcio, ha Vanheusden nem kell senkinek, akkor o maradhat.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Nem lenne egy rossz megoldás. Most jönne Gvardiol Bastoni helyett, aztán De Vrij szerződése lejárta után érkezhetne jövő nyáron Bremer 15M-ért. Jövőre meg egy Skriniar - Bremer - Gvardiol sorral tudnánk nekivágni a szezonnak.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 08:22 CdS szerint Lukakut megpróbáljuk kölcsön venni, ezért Dybalát egyenlőre “pihentetjük”. Találkozó lesz az ügyében.
A belga minden áron szeretne vissza térni 12-ről 7 millióra is engedne a fizuból. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.
Szerintem Lukaku teljességgel lehetetlen, de ne legyen igazam:)

Az meg milyen már hogy az ingyen igazolható Dybalát addig felrerakjuk, várjon csak a sorára, ha így lenne, szó nélkül aláírna máshova :D

Ez a Gvardiol amikor láttam óriasi kuka volt, a Fradi ellen és a VB-n is miatta szívtak gólokat a horvátok. Mondjuk 20 éves, fejlődhetett a Lipcsében, és legalább nem Acerbi féléket kell olvasnunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.05.29. 09:35 Nem lenne egy rossz megoldás. Most jönne Gvardiol Bastoni helyett, aztán De Vrij szerződése lejárta után érkezhetne jövő nyáron Bremer 15M-ért. Jövőre meg egy Skriniar - Bremer - Gvardiol sorral tudnánk nekivágni a szezonnak.
Leirva jonak hangzik igaz.

Csak sok a kerdes...

Eleve Bastonierr kaphatunk e 70m-t?
Mar most a Gazzetta 60m-t ir...

Ezt a Gvardiolt en nem ismerem, nem tudom milyen.
De ha annyira is mint az ugynoke mondja, akkor 40m biztos lenne.
Sporolunk 20m-t?
Megeri?
Mikozben kiteszunk egy 23 eves, Seria A egyik legjobb, nyiltan Interes Bastonit.

Bremerert most is vannak csapatok.
Ehhez azt kellene, hogy o mindenaron az Interbe akarjon jonni.
Persze benne van, hogy var rank 1 evet, hogy 15m-ert letudjuk igazolni, de nem egyszeru.

Szoval sok a valtozo ebben az egyenletben...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 08:22 CdS szerint Lukakut megpróbáljuk kölcsön venni, ezért Dybalát egyenlőre “pihentetjük”. Találkozó lesz az ügyében.
A belga minden áron szeretne vissza térni 12-ről 7 millióra is engedne a fizuból. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.
Ez mekkora hülyeség. :D Újságírók milyen kretének. Persze van egy Dybala aki ingyen jön és elvileg mindenben megállapodtunk vele majd azt mondjuk várj még mert hátha sikerül a szinte lehetetlen és Lukakut kölcsön tudjuk venni....aha és Dybala meg erre mondaná persze megértem, hogy én csak 2. opció vagyok várok és eszemben sincs más ajánlatot akkor elfogadni. :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.29. 10:29
Ez mekkora hülyeség. :D Újságírók milyen kretének.
Corrierenel vannak elkepeszto kretensegek, es kepesek oriasi agymeneseket leirni az biztos. :D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ausilio a hirek szerint Parizsban targyalt a Chelseavel is Bastoni ugyeben.
60m-t akarunk erte, es a Chelsea, Spurs, MU is elenken erdeklodik.

Gvardiol kapcsan egyre tobb helyen irjak le, o a fo celpont Bastoni potlasara, de kerdeses az ara.
B opciokent felmerult Bensebaini, akinek az ara alacsony mivel 2023-ban lejar a szerzodese.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.29. 10:56 Ausilio a hirek szerint Parizsban targyalt a Chelseavel is Bastoni ugyeben.
60m-t akarunk erte, es a Chelsea, Spurs, MU is elenken erdeklodik.

Gvardiol kapcsan egyre tobb helyen irjak le, o a fo celpont Bastoni potlasara, de kerdeses az ara.
B opciokent felmerult Bensebaini, akinek az ara alacsony mivel 2023-ban lejar a szerzodese.
És majd jön Marotta és elmondja Bastoni könyörgött, hogy adjuk el..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.29. 11:05
interfan írta: 2022.05.29. 10:56 Ausilio a hirek szerint Parizsban targyalt a Chelseavel is Bastoni ugyeben.
60m-t akarunk erte, es a Chelsea, Spurs, MU is elenken erdeklodik.

Gvardiol kapcsan egyre tobb helyen irjak le, o a fo celpont Bastoni potlasara, de kerdeses az ara.
B opciokent felmerult Bensebaini, akinek az ara alacsony mivel 2023-ban lejar a szerzodese.
És majd jön Marotta és elmondja Bastoni könyörgött, hogy adjuk el..... :?
Bastoni majus elejen:
"Remelem maradhatok az Internel"

Vezetoink juniusban:
"Bastoni nekunk azt mondta, remelem NEM maradok az Internel csak ezert adtuk el".

:D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.05.29. 09:54 Ez a Gvardiol amikor láttam óriasi kuka volt, a Fradi ellen és a VB-n is miatta szívtak gólokat a horvátok. Mondjuk 20 éves, fejlődhetett a Lipcsében
Ez nem hangzik valami jol, en nem lattam sokszor, szoval nem ismerem.
Persze fejlodhet, de ha 40m az ara, Bastonit meg 60m-ert tudjuk eladni, akkor nekem nem eppen jo uzlet.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.05.29. 10:29
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 08:22 CdS szerint Lukakut megpróbáljuk kölcsön venni, ezért Dybalát egyenlőre “pihentetjük”. Találkozó lesz az ügyében.
A belga minden áron szeretne vissza térni 12-ről 7 millióra is engedne a fizuból. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.
Ez mekkora hülyeség. :D Újságírók milyen kretének. Persze van egy Dybala aki ingyen jön és elvileg mindenben megállapodtunk vele majd azt mondjuk várj még mert hátha sikerül a szinte lehetetlen és Lukakut kölcsön tudjuk venni....aha és Dybala meg erre mondaná persze megértem, hogy én csak 2. opció vagyok várok és eszemben sincs más ajánlatot akkor elfogadni. :D :D
Ha tegyük fel ott tart az ügy, hogy Lukaku még is érkezne vagy legalább is komoly esély lenne rá, nem tartom kizártnak, hogy Martinez még sem lesz érinthetetlen.
Dybalával biztosra veszem, hogy megegyeztünk, ő szerintem jönni fog 100%. Az, hogy a Milán próbálkozik Romnál, szerintem csak egy “nyomás” rajtunk és ezáltal egy kitaláció. Én még egy kicsit bízok a vissza térésében, most, hogy a Chelsea új tulajhoz kerül nem akkor égető neki az azonnali egy összegű eladás. Olaszországba akar vissza térni, nem Contéhoz.

Persze a Martinez-Lukaku-Dybala sor több, mint brutális lenne, na de nekem ez azért elképzelhetetlen, mert Dybala kezdőnek jön, Lukaku sem a padra jönne, ezáltal LM lenne a csere, amit valljuk be nem tudunk elképzelni.

Mindegy ez is csak egy teória a részemről… :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:31 Mindegy ez is csak egy teória a részemről… :)
Corrieres cikket hagyjuk, teljes agymenes, es max nevetni jo rajta. :D :D

Viszont azert pl a Gazzetta leirja, ha esetleg a lehetetlen sikerulne, es sima ingyen kolcson ideadjak Lukakut, akkor Martinez is menne Bastoni mellett.
Ez egy realis forgatokony, ha sikerul a "lehetetlen", ami kapcsan azert nincs "forro palya".

Dehogy nem akarna Contet.
Pastorello is nemreg mondta, elete edzoje Conte, es az Interrol szep emlekeket oriz, de sosem volt almai csapata mert az a Chelsea es leginkabb az Anderlecht, es kicsit tul sokat gondolnak a Lukaku-Inter kapcsolatrol az emberek.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.29. 11:36
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:31 Mindegy ez is csak egy teória a részemről… :)
Corrieres cikket hagyjuk, teljes agymenes, es max nevetni jo rajta. :D :D

Viszont azert pl a Gazzetta leirja, ha esetleg a lehetetlen sikerulne, es sima ingyen kolcson ideadjak Lukakut, akkor Martinez is menne Bastoni mellett.
Ez egy realis forgatokony, ha sikerul a "lehetetlen", ami kapcsan azert nincs "forro palya".

Dehogy nem akarna Contet.
Pastorello is nemreg mondta, elete edzoje Conte, es az Interrol szep emlekeket oriz, de sosem volt almai csapata mert az a Chelsea es leginkabb az Anderlecht, es kicsit tul sokat gondolnak a Lukaku-Inter kapcsolatrol az emberek.
Akkor akár én is lehetnek a Corriere írója is. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:42
interfan írta: 2022.05.29. 11:36
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:31 Mindegy ez is csak egy teória a részemről… :)
Corrieres cikket hagyjuk, teljes agymenes, es max nevetni jo rajta. :D :D

Viszont azert pl a Gazzetta leirja, ha esetleg a lehetetlen sikerulne, es sima ingyen kolcson ideadjak Lukakut, akkor Martinez is menne Bastoni mellett.
Ez egy realis forgatokony, ha sikerul a "lehetetlen", ami kapcsan azert nincs "forro palya".

Dehogy nem akarna Contet.
Pastorello is nemreg mondta, elete edzoje Conte, es az Interrol szep emlekeket oriz, de sosem volt almai csapata mert az a Chelsea es leginkabb az Anderlecht, es kicsit tul sokat gondolnak a Lukaku-Inter kapcsolatrol az emberek.
Akkor akár én is lehetnek a Corriere írója is. :)
Csaszi ne alacsonyitsd le magad. :)

Ettol barki jobb es hihetobb cikket kitalal, hogy majd Dybala var es parkolpalyara tettuk. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.05.29. 11:49-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.29. 11:46
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:42
interfan írta: 2022.05.29. 11:36
Akkor akár én is lehetnek a Corriere írója is. :)
Csaszi ne alacsonyitsd le magad. :)

Ettol barki jobb es hihetobb cikket kitalal. :D
Legközelebb jobban figyelek. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:49
interfan írta: 2022.05.29. 11:46
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:42

Akkor akár én is lehetnek a Corriere írója is. :)
Csaszi ne alacsonyitsd le magad. :)

Ettol barki jobb es hihetobb cikket kitalal. :D
Legközelebb jobban figyelek. :)
Egyebkent kitudja mi lesz, de az hogy majd Dybala var Lukaku miatt, azert eleg vicces. :D

Mercato van, van es lesz is mindenfele elkepeszto cikk, szoval ilyenkor benne van barmi.

Egyebkent ha sikerulne a "lehetetlen", es a Chelsea ideadna Lukakut ingyen kolcson, akkor Martinez menne ugye.

Jo kerdes megerne e, foleg hogy Bastoni megy kitudja mar lehet heteken belul.

En tovabbra is ugy latom, Martinezt lenne a legkonnyebb potolni.
Meg akkor is, ha nem Lukaku.
Es a legnehezebb potolni pedig Bastonit vagy Skriniart.

Szoval ha rajtam mulna, es muszaj aldozat mert nincs mas ut, akkor nalam Martinez menne, es Bastoni semmi esetre sem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.05.29. 11:56-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Lukaku komoly mentális zavarban szenved,de nagy szerepe volt a bajnoki címben.
Én visszafogadnám persze a jövőt nem lehet rá építeni.

Az újságok írnak mindent és annak az ellenkezőjét.
Nagy póker játszma zajlik,de mivel nálunk Marotta papa az osztó én nyugodt vagyok.
Tavaly nyáron ha valaki azt mondta volna,hogy a 3 legjobb játékosunk elvesztése után is két kupát nyerünk és az utolsó fordulóig esélyünk marad a scudettora annak azt mondtam volna,hogy túl optimista.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.05.29. 11:56 Tavaly nyáron ha valaki azt mondta volna,hogy a 3 legjobb játékosunk elvesztése után is két kupát nyerünk és az utolsó fordulóig esélyünk marad a scudettora annak azt mondtam volna,hogy túl optimista.
De ha valaki azt mondja, hogy a Pioli fele Milan lesz a bajnok, azt a pszichatriara kuldjuk. :D :D

Jol jart aki megfogadta 20X oddsal. :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én azt nem értem mivel jobb egy Astori mint Vanhousen?
Vagy ez az Asslani mint Agume??

Előbbiekert többet kell fizetni (Astori lehet ingyenes de tuti magasabb a fizuja) utóbbiak fiatalok tehetségesek és már a mieink....

Logikus hogy megint szivtjuk magunkat....
Az amúgy is üres kasszából hozzunk nulla korosodó embereket a már itt lévő fiatalok helyett ..

Meg is erdemeljuk a sorsunkat.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ha még csak pletyka szinten is, de már már két áldozatról szólnak a hírek! (Bastoni, Martinez) Lukaku-Martinez csere rendben van sőt...bár sztem kb. Mission impossible és hát előbb vagy utóbb egy nagyobb összeget kellene fizetni Romeluért ha opcióval sikerülne is elhozni.

Na de amikor Basto helyére Bensebainit olvasok...az már kőkemény gyomros! Mindenesetre lehet megint nem hogy áldozat nélküli mercatonk lesz, hanem ugyan úgy mint tavaly ilyenkor ketten is mennek majd az alap embereinkből! Bár lehet mindketten könyörögnek folyamatosan Marrottának hogy engedjék el őket, akkor viszont megértem, ha netán mégis mennek! Szar lehet vezetőnek lenni most az Internél, mert ezek a szemét játékosok folyamatosan nyomást gyakorolnak rájuk! 🤣
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.05.29. 11:57
Festa írta: 2022.05.29. 11:56 Tavaly nyáron ha valaki azt mondta volna,hogy a 3 legjobb játékosunk elvesztése után is két kupát nyerünk és az utolsó fordulóig esélyünk marad a scudettora annak azt mondtam volna,hogy túl optimista.
De ha valaki azt mondja, hogy a Pioli fele Milan lesz a bajnok, azt a pszichatriara kuldjuk. :D :D

Jol jart aki megfogadta 20X oddsal. :D
Azért is vicc volt mikor a juve részről lenyilatkozták,hogy Keane pótolja Ronaldot majd. ;) :D

Ranieri is volt egyszer bajnok aztán többet meg nem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2022.05.29. 11:58 Én azt nem értem mivel jobb egy Astori mint Vanhousen?
Vagy ez az Asslani mint Agume??

Előbbiekert többet kell fizetni (Astori lehet ingyenes de tuti magasabb a fizuja) utóbbiak fiatalok tehetségesek és már a mieink....

Logikus hogy megint szivtjuk magunkat....
Az amúgy is üres kasszából hozzunk nulla korosodó embereket a már itt lévő fiatalok helyett ..

Meg is erdemeljuk a sorsunkat.
Szegeny Astori mar nem el, Acerbire gondolhattal.

Egyebkent igazad van.
En is biztos megtartanam Vanheusdent es Agoumet is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.29. 11:52
CsaSzi9294 írta: 2022.05.29. 11:49
interfan írta: 2022.05.29. 11:46

Csaszi ne alacsonyitsd le magad. :)

Ettol barki jobb es hihetobb cikket kitalal. :D
Legközelebb jobban figyelek. :)
Egyebkent kitudja mi lesz, de az hogy majd Dybala var Lukaku miatt, azert eleg vicces. :D

Mercato van, van es lesz is mindenfele elkepeszto cikk, szoval ilyenkor benne van barmi.

Egyebkent ha sikerulne a "lehetetlen", es a Chelsea ideadna Lukakut ingyen kolcson, akkor Martinez menne ugye.

Jo kerdes megerne e, foleg hogy Bastoni megy kitudja mar lehet heteken belul.

En tovabbra is ugy latom, Martinezt lenne a legkonnyebb potolni.
Meg akkor is, ha nem Lukaku.
Es a legnehezebb potolni pedig Bastonit vagy Skriniart.

Szoval ha rajtam mulna, es muszaj aldozat mert nincs mas ut, akkor nalam Martinez menne, es Bastoni semmi esetre sem...
Ezzel én is így vagyok. De még Barella is előrébb volna, mint a két védőnk. Ha már kettőt kellene (még leírni is rossz), akkor Barella-Martinez kettőst adnám el. Barella kb 80m, LM meg mondjuk egy 40m+De Paul, amivel már pótolhatjuk is Barellát és 120 bevételünk is lenne egyből. És akkor jön a kérdés ki pótolja LM-et ha Lukaku nem?

Így is változni fog a védelem, én nem bolygatnám őket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar agyament pletykak, nezzunk egy masik Romai lapot, az "Il Messaggero" szerint Inzaghi szeretne Lucas Leivat a KP-ra es fel is vette a kapcsolatot a jatekossal, aki ingyen igazolhato.

Lucas Leiva tegnap elmondta, eddig mindenki biztosra vette hazater Braziliaba, viszont van lehetosege maradni Olaszorszagban is.


Hatalmas, szerintem Romaban ittak valamit. D :D :D
Válasz küldése