Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.08.29. 08:24
interfan írta: 2021.08.29. 06:09 Utoloso reszletek hianyoznak mar csak Martinez hosszabbitasahoz.
O es az ugynoke 8-8,5m euros fizetest kert, az Inter kezdetben csak 4-4,5m-t ajanlott.
Viszont ugynezki bonuszokkal teljesitjuk Martinez igenyeit.
Igy egy 6-6,5m alap fizetest + kb 2m bonuszok szerzodest irhat ala, igy bonuszokkal egyutt elerheti a 8m-t a fizetese.
Kivásárlási záradékkal történt valami? Maradt a 111M, vagy kikerült a szerződésből?
Hirek szerint kikerult az is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én nem értek egyet a Lautaro all-in hosszabbítással, brutál ez a fizetés ahhoz képest, mint amit mutat.
Nekem ő nem egy leader, a folyamatos dobálózásaival és továbbra is tartom, amit meccs közben le is írtak páran pénteken, hogy sokkal többet mint amit eddig mutatott én nem látok benne a jövőre nézve.
Inkább pénzzé tettem volna/tenném, és hoznék valakit mondjuk befejezőnek, pénzt nem sajnálva, mint pl Vlahovic.
De ez megint csak személyes vélemény.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2021.08.29. 14:54-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2021.08.29. 10:31 Én nem értek egyet a Lautaro all-in hosszabbítással, brutal ez a fizetés ahhoz képest, mint amit mutat.
Nekem ő nem egy leader, a folyamatos dobálózásaival és továbbra is tartom, amit meccs közben le is írtak páran pénteken, hogy sokkal többet mint amit eddig mutatott én nem látok benne áj övőre nézve.
Inkább pénzzé tettem volna/tenném, és hoznék valakit mondjuk befejezőnek, pénzt nem sajnálva, mint pl Vlahovic.
De ez megint csak személyes vélemény.
Nem csak a Tiéd, szóról szóra egyet értek.
Persze nincs bennem utálat felé, mint mondjuk Perisicnél és ugyan úgy drukkolok és örülök ha gólt szerez, de az én véleményem is az, hogy túl van tolva, mint csatár. Ennyi pénzért kevésnek tartom azt, amit mutat és itt főleg a helyzet kihasználására gondolok. De ha már így alakult, hogy nem adtuk el és új szerződés kapott, úgy azt kívánom, hogy ebben a szezonban ugorjon egy szintet és cáfolja meg mind azt, amit most írtam róla.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Hiába jó játékos,egyszerüen a mai kor gyermeke,és valljuk meg sok ilyen játékos van jelenleg a futball világában,aki hasonló stílusban tolja.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Lautarorol: Amikor felmerult hogy viszi a Barca nem tudom mennyiért simán eladtam volna mert bőven áron felül adtuk volna el. Nem jött össze!
Muszáj vele hosszabbítani mert jövő nyáron már csak töredékét érné az ára! Hosszabbítani meg nyilván úgy fog hogy megemeljuk a fizetését!
Fiatal, termeli a gólokat azért és ne feledjük hogy manapság nagyon ritka a jó, gól érzékeny csatár! Az értékét szerintem simán tartja amíg megrugja szezononkent a legalább 15 gólt, a válogatottban is termel rendesen!!
Hosszabbítani kell az alap csapatunk tagjaival mert sokuknak van értéke, persze nem mindenáron de az ésszerű kereteken belül!!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Azért én nagyon tudnék még örülni egy Nandez in , Vecino/Gag out dealnek az utolsó pillanatban. Bár már nyilatkozták hogy részünkről lezárult a mercato, de ez sokat nem jelent.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.08.29. 12:57 Azért én nagyon tudnék még örülni egy Nandez in , Vecino/Gag out dealnek az utolsó pillanatban. Bár már nyilatkozták hogy részünkről lezárult a mercato, de ez sokat nem jelent.
Nagyon kellene, mert a két szerencsecsomag már így is túl régóta viseli ezt a szent mezt. Nandez viszont nagyon elférne a keretbe. Én is bizakodok még valami utolsó utáni üzletben vele kapcsolatban. Közepén és szélen is nagy hasznát tudnánk venni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.08.29. 12:53 Lautarorol: Amikor felmerult hogy viszi a Barca nem tudom mennyiért simán eladtam volna mert bőven áron felül adtuk volna el. Nem jött össze!
Muszáj vele hosszabbítani mert jövő nyáron már csak töredékét érné az ára! Hosszabbítani meg nyilván úgy fog hogy megemeljuk a fizetését!
Fiatal, termeli a gólokat azért és ne feledjük hogy manapság nagyon ritka a jó, gól érzékeny csatár! Az értékét szerintem simán tartja amíg megrugja szezononkent a legalább 15 gólt, a válogatottban is termel rendesen!!
Hosszabbítani kell az alap csapatunk tagjaival mert sokuknak van értéke, persze nem mindenáron de az ésszerű kereteken belül!!
Martinez kapcsan meg mindig egy olyan jatekosrol beszelunk, aki most lett 24 eves.

22 evesen lehozott egy 21 gol + 8 gp szezont.
23 evesen meg lehozott egy 19 gol 11 gp
szezont.
Azert 22-23 evesen a Seria A-ban, raadasul egy Interben ket szezon = 40 gol 19 golpassz, ez azert nem semmi mutato.
Valogattotban is 28 meccs = 14 gol.
Egy ehhez hasonlo statokat hozo jatekosert mashol 100 milliokat kernek.

En pl semmivel nem tartom tobbre Vlahovicot, akinek tavaly volt pl 21 golja.
De egy Fiorentinaban, egy Fiorban es nem az Interben.
Tizenegyeseket is rugott boven.
Semmi, de semmi garancia arra, hogy o barmivel tobb lenne mint Martinez, sot...

En orulok ha valoban hosszabbit, becsuljuk meg a megmarado ertekeinket, es Martinez melle igazoljunk jovore valakit, ne pedig a helyere.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.08.29. 15:48
Inter101 írta: 2021.08.29. 12:53 Lautarorol: Amikor felmerult hogy viszi a Barca nem tudom mennyiért simán eladtam volna mert bőven áron felül adtuk volna el. Nem jött össze!
Muszáj vele hosszabbítani mert jövő nyáron már csak töredékét érné az ára! Hosszabbítani meg nyilván úgy fog hogy megemeljuk a fizetését!
Fiatal, termeli a gólokat azért és ne feledjük hogy manapság nagyon ritka a jó, gól érzékeny csatár! Az értékét szerintem simán tartja amíg megrugja szezononkent a legalább 15 gólt, a válogatottban is termel rendesen!!
Hosszabbítani kell az alap csapatunk tagjaival mert sokuknak van értéke, persze nem mindenáron de az ésszerű kereteken belül!!
Martinez kapcsan meg mindig egy olyan jatekosrol beszelunk, aki most lett 24 eves.

22 evesen lehozott egy 21 gol + 8 gp szezont.
23 evesen meg lehozott egy 19 gol 11 gp
szezont.
Azert 22-23 evesen a Seria A-ban, raadasul egy Interben ket szezon = 40 gol 19 golpassz, ez azert nem semmi mutato.
Valogattotban is 28 meccs = 14 gol.
Egy ehhez hasonlo statokat hozo jatekosert mashol 100 milliokat kernek.

En pl semmivel nem tartom tobbre Vlahovicot, akinek tavaly volt pl 21 golja.
De egy Fiorentinaban, egy Fiorban es nem az Interben.
Tizenegyeseket is rugott boven.
Semmi, de semmi garancia arra, hogy o barmivel tobb lenne mint Martinez, sot...

En orulok ha valoban hosszabbit, becsuljuk meg a megmarado ertekeinket, es Martinez melle igazoljunk jovore valakit, ne pedig a helyere.
Wow, egyetértek!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.08.29. 15:57
interfan írta: 2021.08.29. 15:48
Inter101 írta: 2021.08.29. 12:53 Lautarorol: Amikor felmerult hogy viszi a Barca nem tudom mennyiért simán eladtam volna mert bőven áron felül adtuk volna el. Nem jött össze!
Muszáj vele hosszabbítani mert jövő nyáron már csak töredékét érné az ára! Hosszabbítani meg nyilván úgy fog hogy megemeljuk a fizetését!
Fiatal, termeli a gólokat azért és ne feledjük hogy manapság nagyon ritka a jó, gól érzékeny csatár! Az értékét szerintem simán tartja amíg megrugja szezononkent a legalább 15 gólt, a válogatottban is termel rendesen!!
Hosszabbítani kell az alap csapatunk tagjaival mert sokuknak van értéke, persze nem mindenáron de az ésszerű kereteken belül!!
Martinez kapcsan meg mindig egy olyan jatekosrol beszelunk, aki most lett 24 eves.

22 evesen lehozott egy 21 gol + 8 gp szezont.
23 evesen meg lehozott egy 19 gol 11 gp
szezont.
Azert 22-23 evesen a Seria A-ban, raadasul egy Interben ket szezon = 40 gol 19 golpassz, ez azert nem semmi mutato.
Valogattotban is 28 meccs = 14 gol.
Egy ehhez hasonlo statokat hozo jatekosert mashol 100 milliokat kernek.

En pl semmivel nem tartom tobbre Vlahovicot, akinek tavaly volt pl 21 golja.
De egy Fiorentinaban, egy Fiorban es nem az Interben.
Tizenegyeseket is rugott boven.
Semmi, de semmi garancia arra, hogy o barmivel tobb lenne mint Martinez, sot...

En orulok ha valoban hosszabbit, becsuljuk meg a megmarado ertekeinket, es Martinez melle igazoljunk jovore valakit, ne pedig a helyere.
Wow, egyetértek!
Ugy latszik vannak meg csodak. :)
zanetti88
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2010.05.23. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: zanetti88 »

interfan írta: 2021.08.29. 15:48
Inter101 írta: 2021.08.29. 12:53 Lautarorol: Amikor felmerult hogy viszi a Barca nem tudom mennyiért simán eladtam volna mert bőven áron felül adtuk volna el. Nem jött össze!
Muszáj vele hosszabbítani mert jövő nyáron már csak töredékét érné az ára! Hosszabbítani meg nyilván úgy fog hogy megemeljuk a fizetését!
Fiatal, termeli a gólokat azért és ne feledjük hogy manapság nagyon ritka a jó, gól érzékeny csatár! Az értékét szerintem simán tartja amíg megrugja szezononkent a legalább 15 gólt, a válogatottban is termel rendesen!!
Hosszabbítani kell az alap csapatunk tagjaival mert sokuknak van értéke, persze nem mindenáron de az ésszerű kereteken belül!!
Martinez kapcsan meg mindig egy olyan jatekosrol beszelunk, aki most lett 24 eves.

22 evesen lehozott egy 21 gol + 8 gp szezont.
23 evesen meg lehozott egy 19 gol 11 gp
szezont.
Azert 22-23 evesen a Seria A-ban, raadasul egy Interben ket szezon = 40 gol 19 golpassz, ez azert nem semmi mutato.
Valogattotban is 28 meccs = 14 gol.
Egy ehhez hasonlo statokat hozo jatekosert mashol 100 milliokat kernek.

En pl semmivel nem tartom tobbre Vlahovicot, akinek tavaly volt pl 21 golja.
De egy Fiorentinaban, egy Fiorban es nem az Interben.
Tizenegyeseket is rugott boven.
Semmi, de semmi garancia arra, hogy o barmivel tobb lenne mint Martinez, sot...

En orulok ha valoban hosszabbit, becsuljuk meg a megmarado ertekeinket, es Martinez melle igazoljunk jovore valakit, ne pedig a helyere.
Így igaz, Lau lukaku árnyékában is termelte a gólokat rendesen. Rengeteget dolgozik, letámad, védekezik. Írták fentebb, hogy dobálja magát állandóan. Hát azért faragják is rendesen, meg a mai támadók már csak ilyenek. Engem jobban zavart lukaku, aki csak állt elől és magyarázott mindenkinek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Kicsit off de Pedulla szerint Kostic 15 millio + bonuszokert megy a Lazioba....ajandek szinte az a penz.Kar,hogy meg ennyink sem lett volna ra. :(
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Egyébként ha már igy beszoptuk Vanheusdent ( aki eddig mindkét meccsen kezdett) talán jobb lett volna megtartani nem?
Azt néztem az alap védő trión kívül van egy Kolarov , tiszteletem az öregnek de életveszély, egy Rano , aki egész tisztességes volt a korlátai ellenére, és egy Dumbro, aki a legjobb opcio a háromból. Darmian is talán használható ott oké de nem kevés ez? Mondjuk ha pl Kolarovval nem számolunk és Darmian a szélen kezd és ne adja ég Skriniar és Bastoni sérult vagy kisargazza magat.. akkor ez igy nagyon vekonyka. Valaki nyugtasson meg hogy minden rendben lesz. Mert kettős terhelést megkell oldani valahogy.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.08.30. 00:16 Egyébként ha már igy beszoptuk Vanheusdent ( aki eddig mindkét meccsen kezdett) talán jobb lett volna megtartani nem?
Azt néztem az alap védő trión kívül van egy Kolarov , tiszteletem az öregnek de életveszély, egy Rano , aki egész tisztességes volt a korlátai ellenére, és egy Dumbro, aki a legjobb opcio a háromból. Darmian is talán használható ott oké de nem kevés ez? Mondjuk ha pl Kolarovval nem számolunk és Darmian a szélen kezd és ne adja ég Skriniar és Bastoni sérult vagy kisargazza magat.. akkor ez igy nagyon vekonyka. Valaki nyugtasson meg hogy minden rendben lesz. Mert kettős terhelést megkell oldani valahogy.
Ezek a dolgok azok amikre magyarazat nem nagyon van.
Kezdo harmas vilagszinvonalu, a csere harmas tragedia.

Ott lehetett volna Vanheusden akit 16m-ert kotelezoen visszakellett vasarolni.
De pl ott lenne volna Maksimovic is tok ingyen.
Ingyen megy a Genoaba es 2m fizut kap.
Dehat nem, megnyugtatni nem lehet, csak imadkozni es bizni abban nem lesz serules hatul.
Tavaly teljesen elkerult minket, remeljuk ez a szerencse iden is kitart.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

DM22 írta: 2021.08.30. 00:16 Egyébként ha már igy beszoptuk Vanheusdent ( aki eddig mindkét meccsen kezdett) talán jobb lett volna megtartani nem?
Azt néztem az alap védő trión kívül van egy Kolarov , tiszteletem az öregnek de életveszély, egy Rano , aki egész tisztességes volt a korlátai ellenére, és egy Dumbro, aki a legjobb opcio a háromból. Darmian is talán használható ott oké de nem kevés ez? Mondjuk ha pl Kolarovval nem számolunk és Darmian a szélen kezd és ne adja ég Skriniar és Bastoni sérult vagy kisargazza magat.. akkor ez igy nagyon vekonyka. Valaki nyugtasson meg hogy minden rendben lesz. Mert kettős terhelést megkell oldani valahogy.
Lehet, hogy egyedül maradok, de szerintem jobb, ha folyamatosan játszik, mintha a padot koptatja ‘biztosítékként’.

A Maksimovic dologgal egyetértek. Kolarov helyett jó lett volna.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

drtie írta: 2021.08.30. 06:56
DM22 írta: 2021.08.30. 00:16 Egyébként ha már igy beszoptuk Vanheusdent ( aki eddig mindkét meccsen kezdett) talán jobb lett volna megtartani nem?
Azt néztem az alap védő trión kívül van egy Kolarov , tiszteletem az öregnek de életveszély, egy Rano , aki egész tisztességes volt a korlátai ellenére, és egy Dumbro, aki a legjobb opcio a háromból. Darmian is talán használható ott oké de nem kevés ez? Mondjuk ha pl Kolarovval nem számolunk és Darmian a szélen kezd és ne adja ég Skriniar és Bastoni sérult vagy kisargazza magat.. akkor ez igy nagyon vekonyka. Valaki nyugtasson meg hogy minden rendben lesz. Mert kettős terhelést megkell oldani valahogy.
Lehet, hogy egyedül maradok, de szerintem jobb, ha folyamatosan játszik, mintha a padot koptatja ‘biztosítékként’.

A Maksimovic dologgal egyetértek. Kolarov helyett jó lett volna.
Én visszahoztam volna Juan Jesust ingyen, 1 milliós fizetéssel ment a Napoliba.
A 3 védő feküdt itt neki anno.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.08.30. 05:46
Dehat nem, megnyugtatni nem lehet, csak imadkozni es bizni abban nem lesz serules hatul.
Szerintem kb.50 meccset /+ válogatott meccsek/ nem fog bírni a védő hármasunk. És ez nem pesszimizmus. Főleg ha most végre túléljük a BL csoportot és lesznek tavasszal is meccsek.....
Januárba tuti hoznék oda egy megbízható de nyílván olcsóbb megoldást. Kölcsön + opcióval biztos lehetne találni olyat aki jobb oda mint Kolarov pl.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Amúgy N'Koulou vagy Mustafi még mindig elérhető ingyen, de ugye csak pletyka szinten sem merült fel, hogy szeretnénk védőt igazolni. Egyik sem nagy szám, de a mostani opcióknál szerintem megnyugtatóbbak lennének. A kameruni egész jó volt a Torinoban az utolsó szezonján kívül, a német meg annak ellenére, hogy mém lett belőle az Arsenalban, lehet egy stabilabb, jobb csapatban, mint mi is vagyunk, jobban tudna teljesíteni, voltak korábban azért kimondottan jó periódusai is.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Nem a legoptimálisabb a helyzet hátul, de:
+Rano három védős rendszer közepén szerintem teljesen korrekt teljesítményt szokott nyújtani
+Genoa ellen Dimarcot rakta be Bastoni helyett a cserék után Inzaghi, szóval vélhetően ő is előrébb jár, mint Kolarov a sorban
+ha arról van szó Darmian is tud hátul játszani

Mustafi nyár elején felmerült, az ügynöke elméletileg fel is ajánlotta a németet, de nem kellett nekünk. Amivel én egyet is értek. Nem csak az Arsenalban sült fel, de a Schalke csapatnál is.

https://www.sportbible.com/football/foo ... s-20210610
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Interissimo írta: 2021.08.30. 09:58
Mustafi nyár elején felmerült, az ügynöke elméletileg fel is ajánlotta a németet, de nem kellett nekünk. Amivel én egyet is értek. Nem csak az Arsenalban sült fel, de a Schalke csapatnál is.

https://www.sportbible.com/football/foo ... s-20210610
Nem mondom, hogy nagy baj, hogy nem jött, de azért szerintem D'Ambronál jobb játékos. Az a Schalke nem gyengén szét volt esve, nem tudom mi történhetett ott, de maga a jó isten sem teljesített volna jól.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

ricsinter írta: 2021.08.30. 10:18
Nem mondom, hogy nagy baj, hogy nem jött, de azért szerintem D'Ambronál jobb játékos. Az a Schalke nem gyengén szét volt esve, nem tudom mi történhetett ott, de maga a jó isten sem teljesített volna jól.
N'Koulou ötleted egyébként tetszene. Mustafi szerintem teljesen szétesett, nem tudom, hogy belőle lehet-e még valaha is épkézláb játékos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Interissimo írta: 2021.08.30. 09:58 Nem a legoptimálisabb a helyzet hátul, de:
+Rano három védős rendszer közepén szerintem teljesen korrekt teljesítményt szokott nyújtani


Rano valóban teljesen elfogadható teljesítményt nyújtott ott de 1-1 meccsen....azért nem lenne egy életbiztosítás ha mondjuk egy sérülés miatt 1 hónapig ő kezdene...főleg ha még BL is van....hát.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert vannak erdekes uzletek valoszinu uzletek:

Tagliafico 12m-ert megy a West Hambe.
Kostic 15m-ert Lazio.

Hivatalos uzletek sem rosszak:

Sabitzer 15m Bayern.
Bakayoko ingyen kolcson + sima opcio Milan.
Torreira 1,5m kolcson + sima opcio.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.08.30. 18:06 Azert vannak erdekes uzletek valoszinu uzletek:

Tagliafico 12m-ert megy a West Hambe.
Kostic 15m-ert Lazio.

Hivatalos uzletek sem rosszak:

Sabitzer 15m Bayern.
Bakayoko ingyen kolcson + sima opcio Milan.
Torreira 1,5m kolcson + sima opcio.
Az első kettő közül valamelyiküket annyiért nekünk is el kène tudni hozni, így hogy bőven 80 millás profit felett vagyunk, Perisic szerződését meg felbontani, ha nem szándékozik menni, vagy nem kell senkinek, mert ő mint folyamatosan bizonyítja nem megoldás, de én Dimarcoban sem látom a nagy jót, van egy jó rúgótechnikája, de szerintem elég laasú, cselezni sem tud, védekezésben sem extra.

Valamint úgy tűnik egyelőre Inzaghi nem is
nagyon meri padra rakni a horvátot, gondolom azért nehogy bedurcizzon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.08.30. 18:28
interfan írta: 2021.08.30. 18:06 Azert vannak erdekes uzletek valoszinu uzletek:

Tagliafico 12m-ert megy a West Hambe.
Kostic 15m-ert Lazio.

Hivatalos uzletek sem rosszak:

Sabitzer 15m Bayern.
Bakayoko ingyen kolcson + sima opcio Milan.
Torreira 1,5m kolcson + sima opcio.
Az első kettő közül valamelyiküket annyiért nekünk is el kène tudni hozni, így hogy bőven 80 millás profit felett vagyunk, Perisic szerződését meg felbontani, ha nem szándékozik menni, vagy nem kell senkinek, mert ő mint folyamatosan bizonyítja nem megoldás, de én Dimarcoban sem látom a nagy jót, van egy jó rúgótechnikája, de szerintem elég laasú, cselezni sem tud, védekezésben sem extra.

Valamint úgy tűnik egyelőre Inzaghi nem is
nagyon meri padra rakni a horvátot, gondolom azért nehogy bedurcizzon.
Nekunk valoszinu nincs keret mar semmire, mint latjuk a korabbi 30%-os hireket.
Valoszinu ez a valasz arra, hogy miert nem jott egyik sem, es miert nem is probalkoztunk.

Igazad van, valamiert Inzaghi nagyon Perisicet nyomatja, valoszinu o neki a kezdo bal WB.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.08.30. 18:06 Azert vannak erdekes uzletek valoszinu uzletek:

Tagliafico 12m-ert megy a West Hambe.
Kostic 15m-ert Lazio.

Hivatalos uzletek sem rosszak:

Sabitzer 15m Bayern.
Bakayoko ingyen kolcson + sima opcio Milan.
Torreira 1,5m kolcson + sima opcio.
Sabitzer 15 millért,..tökéletes.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Sracok nyugi, Lavezzinek van 24 oraja még megérkezni!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

vaskalap írta: 2021.08.30. 22:39
interfan írta: 2021.08.30. 18:06 Azert vannak erdekes uzletek valoszinu uzletek:

Tagliafico 12m-ert megy a West Hambe.
Kostic 15m-ert Lazio.

Hivatalos uzletek sem rosszak:

Sabitzer 15m Bayern.
Bakayoko ingyen kolcson + sima opcio Milan.
Torreira 1,5m kolcson + sima opcio.
Sabitzer 15 millért,..tökéletes.
Szerintem a középpálya összeségében rendben van, bár lehetnének erősebb cserék is.
Bakayoko számomra rejtély, amekkora játékos lenne, ahogy itt többen is írják akkor miért nem véglegesíti egy klub sem?
Tagliafico és Darmian egy szint kb. 12 millát adni érte luxus.
Kostic már egy másik kérdés 🙂 de bízzunk benne, hogy jövőre jobb lehetőségeink lesznek az átigazolási piacon.

Bajnokság érdekesen alakult eddig, nagyon várom a folytatást.
Úgy érzem, hogy jók az esélyeink a címvédésre.
Juve: alig erősödött keret, Allegri is kihagyott kettő évet
Milan: idén is benne lesznek a TOP 3-ban
Atlanta: nem kizárt, hogy most kicsúsznak az első 4-ből
Lazio/Roma: passz, de bajnokságot egyik sem nyeri meg, de TOP 4 meg lehet nekik a JUVE kárára :D :lol: :clap: :crazy: :wave:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Azért a Milan végül lightosan zárta a piacot: Bernardo Silva helyett Junior Messias a Crotoneból, Bakayoko is csak csereszint nálam.
Ha a Juve nem húz már be komoly nevet az esti zárásig, akkor én így tippelem az erőviszonyokat idénre:

Inter
Juve
Milan
Atalanta
Roma
Napoli
Lazio
Fiorentina

Lukaku es Hakimi távozása nyilván nagyon fájó, de amit lehetett kihoztunk a pótlásukból.
Nekem Conte nem fog hiányozni, nagyon drukkolok Inzaghinak, hogy működjön az a szabadabb, bátrabb foci, amit láttunk az első fordulóban, mert végre egy szerethető emberke ül a padon.
BL kemény lesz, de szerintem ha jól kezdünk 2 hét múlva otthon a Real ellen, az adhat akkora lökést, hogy most ne legyen gond a továbbjutással.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2021.08.31. 07:22 Azért a Milan végül lightosan zárta a piacot: Bernardo Silva helyett Junior Messias a Crotoneból, Bakayoko is csak csereszint nálam.
Ha a Juve nem húz már be komoly nevet az esti zárásig, akkor én így tippelem az erőviszonyokat idénre:

Inter
Juve
Milan
Atalanta
Roma
Napoli
Lazio
Fiorentina

Lukaku es Hakimi távozása nyilván nagyon fájó, de amit lehetett kihoztunk a pótlásukból.
Nekem Conte nem fog hiányozni, nagyon drukkolok Inzaghinak, hogy működjön az a szabadabb, bátrabb foci, amit láttunk az első fordulóban, mert végre egy szerethető emberke ül a padon.
BL kemény lesz, de szerintem ha jól kezdünk 2 hét múlva otthon a Real ellen, az adhat akkora lökést, hogy most ne legyen gond a továbbjutással.
Én még azzal a kijelentéssel, hogy Hakimit sikerült pótolni, még ha úgy is fogalmaztál, hogy “amit lehetett kihoztunk”, várnék. Egyenlőre Darmian örökli a posztot, amit majd gondolom szépen lassan Dumfries át fog venni. Számomra ő még mindig egy nagy kérdőjel, kicsit tartok attól, hogy Dalbert, Lazaro, Montoya féle karriert fut be nálunk. Ráadásul a brazil és az osztrák is közel dupla annyiba kerültek. Természetesen drukkolok a hollandnak, de még nem igazán láttuk játszani. Mert ha ne adj Isten szar lesz, akár Lazaro is maradhatott volna, aki nem igazán tudott kibontakozni nálunk. :roll: Az idő megmondja... :eh:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hakmit nem fogja tudni Di Marco pótolni.
Az egy jel,hog Dumfries csak 5 percet kapott.Inzaghi nem tudja mennyire tud védekezni a szériában.
Most jól jönne egy kisebb csapat otthon,de a Real ellen szerintem pont nem fogja.

A közzéppalyán kéne egy egézséges Sensi meg egy kiegyensúlyozott formában játszó Calhangolu meg,hogy a kp-k felérjenek a támadásokhoz.

Egyébként last minute igazolásként Llorente érkezhet hozzánk,de szerintem ez már csak trollkodás ;) ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.08.31. 17:15 Hakmit nem fogja tudni Di Marco pótolni.
Az egy jel,hog Dumfries csak 5 percet kapott.Inzaghi nem tudja mennyire tud védekezni a szériában.
Most jól jönne egy kisebb csapat otthon,de a Real ellen szerintem pont nem fogja.

A közzéppalyán kéne egy egézséges Sensi meg egy kiegyensúlyozott formában játszó Calhangolu meg,hogy a kp-k felérjenek a támadásokhoz.

Egyébként last minute igazolásként Llorente érkezhet hozzánk,de szerintem ez már csak trollkodás ;) ;)
Szamunkra a mercato erkezo oldalon Correa erkezesevel lezarult.

Most az eladasokat veglegesitjuk.

Hivatalos:

Lazaro 1 eves sima ingyen kolcsonnel a Benfica jatekosa.

https://www.fcinter1908.it/copertina/uf ... -prestito/

A nagy remenyekkel erkezo Gorog Vagiannidis pedig ingyen eladtuk a Panatinaikosnak, oda ahonnan erkezett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lazaro utan ujabb hivatalos sima ingyen kolcson tavozonk van.
Agoume 1 evre ingyen sima kolcsonnel a Brest jatekosa.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Én Dimarconak adnek időt és esélyt. Inter drukker, a hozzáállással nem lesz gond , a tavalyi statjai pedig jók.
Olaszban hajlamosak ezek a szélsővédők későn érni. Elég ha Spinazzolara vagy Calabriara gondolunk. De ott van Darmian is aki szépen beilleszkedett pedig szerintem sokan -köztük én is- egy lyukas garast nem adtunk volna az ő jó teljesítményére. Gólok, gólpasszok, hasznos játékos. Perisicet azért nehéz kiszorítani mert láthatatlanul de jó munkát végez a védekezésben, tudja hogy kell helyezkedni. Persze előre katasztrofálisan kiszámítható de ha megnézte valaki a juve előző szezonjának végét vagy most az első meccseket , a magasabb polcra rakott Sandro konkrétan rosszabb teljesítményt hozott. Kicsit az abból kell főzni ami van szitu , és alapanyag terén nem lőttünk nagyon mellé az utobbi idoben. Sok fog múlni azon hogy Dumfries hoz legalább egy Darmian szintet, vagy befürdünk vele. Neki is kell bőven idő, nem mindenki Lukaku , hogy 1 hónap alatt megtanul olaszul , és mellette a klasszisa segít a beilleszkedésben. Az integrálódáshoz azért minimum 4-5 hónap kell. Ezt Eriksennel lehet a legjobban alátámasztani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar kiemeltunk jonak tuno uzleteket is, akkor erdemes megnezni par erdekeset is.

Juvenal CR el 15m-ert, Kean be 35m-ert, hat finoman szolva is erdekes egy uzlet.

Lazio pedig vegul nem Kosticot viszi, hanem Zaccagnit.
Igaz 8m-ert Zaccagni nem olyan rossz uzlet.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.08.31. 19:00
Lazio pedig vegul nem Kosticot viszi, hanem Zaccagnit.
Igaz 8m-ert Zaccagni nem olyan rossz uzlet.
Kifejezetten jo uzlet.Zaccagni gyerek jo.Kostic meg majd jon hozzank januarban.😉
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.08.31. 19:04
interfan írta: 2021.08.31. 19:00
Lazio pedig vegul nem Kosticot viszi, hanem Zaccagnit.
Igaz 8m-ert Zaccagni nem olyan rossz uzlet.
Kifejezetten jo uzlet.Zaccagni gyerek jo.Kostic meg majd jon hozzank januarban.😉
Csak ha decemberben uj tulajdonosunk lesz. :D :D :D
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.08.31. 19:00
Lazio pedig vegul nem Kosticot viszi, hanem Zaccagnit.
Igaz 8m-ert Zaccagni nem olyan rossz uzlet.
Az valóban igen komoly, van Zaccagniban fantázia, ő is ilyen később érő játékos, viszont fogalmam sincs minek nekik ő, mert nem nagyon van posztja Sarri rendszerében, még annyira sem mint Correanak lett volna, mert ő legalább valaha volt szélső.

Aztán az is lehet visszább lesz vonva kp-ra, annak ellenére, hogy ez a támadóbb szerepkör jobban áll neki.

Na de mindegy legyen az ő gondjuk :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ujabb hivatalos tavozo:

Salcedo sima ingyen kolcsonnel a Spezia jatekosa.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

off.Bellerin sima kölcsönnel a Betisé.Remélem Dunfriese beválik.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Hakimi és Lukaku eladása után baromi borúsan láttam a jövőt, teljes kilátástalanság.
De aztán jöttek olyan igazolások, amik eléggé ültek.
Nem hittem volna, de elnézve az ellenfelek alakulását, szerintem idén is mi maradtunk a fő scudetto esélyesek.

Azért a juvénal a CR-Kean csere elég ütős főleg hogy 20 misi mínusszal hozták össze. :D

Jó szezont érzek.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Kis összegzés akkor,mi volt történelmünk legnagyobb nyereséggel zárult mercatoja alatt.

- Lukakut eladtuk 2szezon után majd 40m haszonnal,mint kiderült neki se volt annyira ellenére,jelen helyzetben ezt kellett tenni.Helyére jött Dzeko,talán lesz benne még egy jó év, kb ingyen ok,de elég rizikós és jövőre mindenképp kell valaki
- Hakimit még nyár elején eladtuk,1szezon után közel 30m haszonnal..talán ha Luka előbb megy,ő maradhatott volna,de megint csak azt mondom,ennyiért el lehet. Dumfries hozzá képest apróért jött,meglátjuk mit nyújt,remélem kap elég esélyt
- Correa jött az edző kérésére,30m szép pénz érte, de a fenti két eladás után,ennek bele kell férnie,ráadásul nem ismeretlen neki a liga és az edző,végig ide akart jönni, reméljük bizonyít majd. Az első meccs alapján elég bíztató, kíváncsian várom mit hoz
- Eriksen sajnálatos esete után gyorsan léptük és hoztuk Hakant ingyen, ami elég nagy mélyütés a kuzinoknak,okos húzás Marottatól. Világmegváltást nem várok tőle, de gólokat és gólpasszokat annál inkább, jó lenne egy kiegyensúlyozott forma
- Védelemben semmi változás,ami jól is elsülhet,de én Young mellett Kolarovnak is megköszöntem volna. Kapuban Handa utsó szezonja kell legyen kezdőként, sőt Radut pár meccsre be kéne dobni tesztelni. Cordaznak örülök, Padelli és a bohóc Berni után
- Fiatalok: DiMarcoval végre számolunk,szurkolok neki. Agoueme,Pinamonti,Salcedo,Esposito,Vanheudsen, Pirola mind kölcsönbe,játszanak sokat és jövőre párat be kéne építeni belőlük. Satriano pedig maradt,örülök neki,kapjon pár félidőt.
- Távozók: JMario szerződésbontása egy vicc,Lazarot remélem rásózzuk a Benficara,mert ez nagy blama így. Ninjat se értem miért nem küldtük el egyből,még hetekig fizettük. Dalbert,Gravillon,Pinamonti jövőre jönnek vissza,egy fillért se szedtünk ki belőlük..

Összességében egy erős 8-at szavazok Marotta és csapatának a mercatora,ha Dzeko,Dumfries és Correa sülni fognak,akkor lehet 9 is,télen újra nyilatkozom :D
Nálam a BL továbbjutás minimum elvárás és a dobogó,de nem tartom lehetetlennek a címvédést sem..az biztos,hogy szoros lesz idén. Ja és Simone Inzaghi nagy húzás volt,hagyni kell pár évet alkotni ;)

Forza Inter!!!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Portiere32 írta: 2021.08.31. 22:18 Hakimi és Lukaku eladása után baromi borúsan láttam a jövőt, teljes kilátástalanság.
De aztán jöttek olyan igazolások, amik eléggé ültek.
Nem hittem volna, de elnézve az ellenfelek alakulását, szerintem idén is mi maradtunk a fő scudetto esélyesek.

Azért a juvénal a CR-Kean csere elég ütős főleg hogy 20 misi mínusszal hozták össze. :D

Jó szezont érzek.
Ezeket en is irhattam volna, ugyanigy eltem meg a nyarat. Most mar csak Inzaghin es a csapaton múlik minden, de én is jót érzek :D
Viszont még mindig úgy vagyok hogy egy tisztes ezüst és egy megsüvegelendő BL top 8 is elégedetté tenne. Majd 6-7 meccs mulva valtoznak az igenyeim a tabella alakulasanak fuggvenyeben.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Portiere32 írta: 2021.08.31. 22:18 Hakimi és Lukaku eladása után baromi borúsan láttam a jövőt, teljes kilátástalanság.
De aztán jöttek olyan igazolások, amik eléggé ültek.
Nem hittem volna, de elnézve az ellenfelek alakulását, szerintem idén is mi maradtunk a fő scudetto esélyesek.

Azért a juvénal a CR-Kean csere elég ütős főleg hogy 20 misi mínusszal hozták össze. :D

Jó szezont érzek.
A Juventus szerintem még többet gyengült CR7 elvesztésével.
A többi csapat pedig csak annyit erősödött,hogy még a kulcsjatékosunk elvesztésével is marad esélyünk a scudettora.Az igazlásokról:Dzeko 1 vagy 2 évre jó lehet,Calhangolu kérdéses ,Dumfries vagy nagyon bejön vagy flop lesz viszont Correába már a Verona meccs előtt biztos voltam,hogy bejön.Szerintem itt ő szintet lép.Lehet hosszütávon Lautaro-Correa páros lesz a kezdő.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

A bajnokság sajnos sokat vesztett a csillagából, hogy elment Hakimi, Ronaldo és Lukaku.
Lukaku nekem egyelőre kérdőjel. Conte rendszerében nagyon feküdt neki a játék. Chelsea-ben nem kizárt, hogy másképp lesz, Tuchel van annyira profi, hogy ráépüljön a csapat.

Olasz bajnokság nagyon izgalmas lesz, de csak egy egy darabig. Kb. 20 forduló körül fog nyílni az olló.

Többiek igazolását látva, semmivel sincs kevesebb esélyünk a címvédésre, mint a JUVE bajnoki címere.
Milan versenyben lesz egy darabig aztán, mint tavaly útközben elszállnak. Negyedik helyért is nagy harc lesz, bár azt sem sajnálnám, ha a Juventus kicsúszna végül :clap: :crazy: :thumbup: :D :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calcio e Finanza es a TS is elemzi gazdasagilag a mercatot.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... iomercato/

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... sorridere/

+ 116,5m euroval zartuk a mercatot.

A + 116,5m mercato zaras a nyar elejen kituzott + 80 milliot meghaladja.
Viszont a fizetesek 20%-os csokkentese nem sikerult.
Kb 25m eurot sporoltunk a fizukon tavalyhoz kepest.
Tavaly kb 210m volt, iden ez a szam 185m koruli.
Igy kb 12%-os kiadas csokkentes tortent jelenleg.
De ez a 12% hamar lemehet 0%-ra ha Martinez, Brozovic, Skriniar, es Barella kapcsan is sikerul a szerzodeshosszabbitas.

Es akkor a mercato szamai:

Erkezett:

-Correa 30m
-Vanheusden 16m
-Dumfries 12,5m
-Dzeko ingyen
-Calhanoglu ingyen
-Cordaz ingyen
-Dimarco kolcsonbol vissza

Ossz: 58,5m

Tavozott:

-Lukaku 115m
-Hakimi 60m
-Nainggolan szerzodesbontas ingyen + fizettunk neki 2,5m vegkielegitest
-Mario szerzodesbontas ingyen
-Emmers szerzodesbontas ingyen
-Vergani szerzodesbontas ingyen
-Young lejart szerzodes ingyen
-Padelli lejart szerzodes ingyen
-Males ingyen kolcson + 3m euros sima opcio
-Dalbert ingyen kolcson + 7m euros sima opcio
-Esposito ingyen kolcson + 10m euros sima opcio
-Gravillon ingyen kolcson + 4m euros sima opcio
-Pirola ingyen kolcson + 8m euros sima opcio
-Lazaro ingyen sima kolcson
-Pinamonti ingyen sima kolcson
-Vanheusden ingyen sima kolcson
-Agoume ingyen sima kolcson
-Salcedo ingyen sima kolcson
-Filip Stankovic ingyen sima kolcson
-Mulattieri ingyen sima kolcson

Ossz: 175m

Tavozok: 175m
Erkezok: 58,5m

Vegleges merleg: +116,5m euro
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

interfan írta: 2021.09.01. 07:28 Calcio e Finanza es a TS is elemzi gazdasagilag a mercatot.

Tavozott:

-Lukaku 115m
-Hakimi 60m
-Nainggolan szerzodesbontas ingyen + fizettunk neki 2,5m vegkielegitest
-Mario szerzodesbontas ingyen
-Emmers szerzodesbontas ingyen
-Vergani szerzodesbontas ingyen
-Young lejart szerzodes ingyen
-Padelli lejart szerzodes ingyen
-Males ingyen kolcson + 3m euros sima opcio
-Dalbert ingyen kolcson + 7m euros sima opcio
-Esposito ingyen kolcson + 10m euros sima opcio
-Gravillon ingyen kolcson + 4m euros sima opcio
-Pirola ingyen kolcson + 8m euros sima opcio
-Lazaro ingyen sima kolcson
-Pinamonti ingyen sima kolcson
-Vanheusden ingyen sima kolcson
-Agoume ingyen sima kolcson
-Salcedo ingyen sima kolcson
-Filip Stankovic ingyen sima kolcson
-Mulattieri ingyen sima kolcson

Ossz: 175m

Tavozok: 175m
Erkezok: 58,5m

Vegleges merleg: +116,5m euro
Lazaro esetében 2 éves ingyenes kölcsönadásról volt szó korábban. Majd a két éves kölcsön lejárta után 8 m€-ért kötelező lesz megvennie a Benficanak. Változtattak ezen ? :o
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mazzola írta: 2021.09.01. 08:13
interfan írta: 2021.09.01. 07:28 Calcio e Finanza es a TS is elemzi gazdasagilag a mercatot.

Tavozott:

-Lukaku 115m
-Hakimi 60m
-Nainggolan szerzodesbontas ingyen + fizettunk neki 2,5m vegkielegitest
-Mario szerzodesbontas ingyen
-Emmers szerzodesbontas ingyen
-Vergani szerzodesbontas ingyen
-Young lejart szerzodes ingyen
-Padelli lejart szerzodes ingyen
-Males ingyen kolcson + 3m euros sima opcio
-Dalbert ingyen kolcson + 7m euros sima opcio
-Esposito ingyen kolcson + 10m euros sima opcio
-Gravillon ingyen kolcson + 4m euros sima opcio
-Pirola ingyen kolcson + 8m euros sima opcio
-Lazaro ingyen sima kolcson
-Pinamonti ingyen sima kolcson
-Vanheusden ingyen sima kolcson
-Agoume ingyen sima kolcson
-Salcedo ingyen sima kolcson
-Filip Stankovic ingyen sima kolcson
-Mulattieri ingyen sima kolcson

Ossz: 175m

Tavozok: 175m
Erkezok: 58,5m

Vegleges merleg: +116,5m euro
Lazaro esetében 2 éves ingyenes kölcsönadásról volt szó korábban. Majd a két éves kölcsön lejárta után 8 m€-ért kötelező lesz megvennie a Benficanak. Változtattak ezen ? :o
Valtozott igen.
1 eves sima ingyen kolcson lett mindenfele opcio nelkul.
Hivatalos kozlemeny volt tegnap.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.09.01. 07:28 A + 116,5m mercato zaras a nyar elejen kituzott + 80 milliot meghaladja.
Viszont a fizetesek 20%-os csokkentese nem sikerult.
És van valami különbség abban, hogy végül a fizetéseket nem sikerült akkora mértékben csökkenteni, de eladásnál viszont sikerült túlszárnyalni? Az eladásnál keletkezett +36,5M többlet, nem felel meg kb 18M megtakarított fizetésnek? Lehet ezért nem tudtak többet költeni az eladásokból, mert a fizetéseken nem tudnak eleget csökkenteni.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

matrix23 írta: 2021.09.01. 09:10
interfan írta: 2021.09.01. 07:28 A + 116,5m mercato zaras a nyar elejen kituzott + 80 milliot meghaladja.
Viszont a fizetesek 20%-os csokkentese nem sikerult.
És van valami különbség abban, hogy végül a fizetéseket nem sikerült akkora mértékben csökkenteni, de eladásnál viszont sikerült túlszárnyalni? Az eladásnál keletkezett +36,5M többlet, nem felel meg kb 18M megtakarított fizetésnek? Lehet ezért nem tudtak többet költeni az eladásokból, mert a fizetéseken nem tudnak eleget csökkenteni.
Naingolann és Mario óriás pénzügyi és szakmai bukás volt...
Sajnos ennek a levét isszuk most.Vidal vmeg A.Sánchez a 7 milkás fizetésével maradt itt.
Válasz küldése