Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

interfan írta: 2021.08.24. 20:51
CsaSzi9294 írta: 2021.08.24. 20:48 Ugye kölcsön +kötelező 30+bónusszal jön most Correa.
Ez azt jelenti, hogy Belotti is jöhet 20ért, mert ugye nem költünk a Lukaku pénzből Correára. Szerintetek?
Ezt rosszul tudod.

Kotelezo opcio azonnali kiadast jelent a koltsegvetesben.
Magyarul tokmindegy mikor fizetunk, 30m kiadassal kerul a koltsegvetesbe.
Tehat kiadast, azaz koltest jelent mar most.

Ezert nem tudtunk jopar nev esetben kotelezo opciot vallalni 2011-19 kozott.
Ezert maradtunk nem 1, es nem is 2 nevrol ebben a korszakban.

Belotti nem erkezik, o Correa alternativa volt, amennyiben Lotito nemet mondott volna.
Annyit kérdeznék akkor mi értelme van annak, hogy kölcsönbe vesszük ha a könyvelésbe így is úgy is bekerül a 30m? Akkor mi értelme a kölcsönnek és a kötelező opciónak?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2021.08.24. 21:43
interfan írta: 2021.08.24. 20:51
CsaSzi9294 írta: 2021.08.24. 20:48 Ugye kölcsön +kötelező 30+bónusszal jön most Correa.
Ez azt jelenti, hogy Belotti is jöhet 20ért, mert ugye nem költünk a Lukaku pénzből Correára. Szerintetek?
Ezt rosszul tudod.

Kotelezo opcio azonnali kiadast jelent a koltsegvetesben.
Magyarul tokmindegy mikor fizetunk, 30m kiadassal kerul a koltsegvetesbe.
Tehat kiadast, azaz koltest jelent mar most.

Ezert nem tudtunk jopar nev esetben kotelezo opciot vallalni 2011-19 kozott.
Ezert maradtunk nem 1, es nem is 2 nevrol ebben a korszakban.

Belotti nem erkezik, o Correa alternativa volt, amennyiben Lotito nemet mondott volna.
Annyit kérdeznék akkor mi értelme van annak, hogy kölcsönbe vesszük ha a könyvelésbe így is úgy is bekerül a 30m? Akkor mi értelme a kölcsönnek és a kötelező opciónak?
Annyi az ertelme mint a halasztott fizetesnek.
Lasd Lukaku 74m = 4 ev alatt.

Bekerul a konyvelesbe azonnal, de evek alatt fizetjuk ki.
Mivel kiadas, ezert az adott gazdasagi evben szerepel a teljes osszeg.

Kolcson + kotelezo opcio ugyanez.
Gazdasagi evzaras junius 30, a kotelezo opcios uzleteket junius 30-ig kell kifizetni.
Tehat mint a halasztott fizetesnel, annyi az ertelme hogy nem azonnal fizetunk.
De az osszeg abban a gazdasagi ev koltsegvetesebe szerepel majd, amikor vettuk
az adott jatekost.
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

interfan írta: 2021.08.24. 21:49
k.tomi880421 írta: 2021.08.24. 21:43
interfan írta: 2021.08.24. 20:51

Ezt rosszul tudod.

Kotelezo opcio azonnali kiadast jelent a koltsegvetesben.
Magyarul tokmindegy mikor fizetunk, 30m kiadassal kerul a koltsegvetesbe.
Tehat kiadast, azaz koltest jelent mar most.

Ezert nem tudtunk jopar nev esetben kotelezo opciot vallalni 2011-19 kozott.
Ezert maradtunk nem 1, es nem is 2 nevrol ebben a korszakban.

Belotti nem erkezik, o Correa alternativa volt, amennyiben Lotito nemet mondott volna.
Annyit kérdeznék akkor mi értelme van annak, hogy kölcsönbe vesszük ha a könyvelésbe így is úgy is bekerül a 30m? Akkor mi értelme a kölcsönnek és a kötelező opciónak?
Annyi az ertelme mint a halasztott fizetesnek.
Lasd Lukaku 74m = 4 ev alatt.

Bekerul a konyvelesbe azonnal, de evek alatt fizetjuk ki.
Mivel kiadas, ezert az adott gazdasagi evben szerepel a teljes osszeg.

Kolcson + kotelezo opcio ugyanez.
Gazdasagi evzaras junius 30, a kotelezo opcios uzleteket junius 30-ig kell kifizetni.
Tehat mint a halasztott fizetesnel, annyi az ertelme hogy nem azonnal fizetunk.
De az osszeg abban a gazdasagi ev koltsegvetesebe szerepel majd, amikor vettuk
az adott jatekost.
Szóval a könyvelésbe bekerül a teljes összeg, viszont a Sunningnak igazából kevesebb összeget kell egy évben fizetni. Gondolom a mérleg másik oldala is hasonlóan áll akkor össze. Köszi a választ.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Akkor hát Correa.

Legalább nem mondhatja Inzaghi hogy lexarjuk a kéréseit, 2 csatárt kért, mindkettőt megkapta.
Correa statjai gyengék, még második támadóként is, kevés gól és gólpassz, meglátjuk, hátha itt jobb lesz.

Januárban jöhet bagóert Belotti;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2021.08.24. 21:40
cuchu11 írta: 2021.08.24. 21:27
interfan írta: 2021.08.24. 21:17 Innentol azert eleg vilagos az elkepzeles, Martinez lesz a center, es mellette Correa.
Es igazabol nem biztos hogy hulyeseg ez.
Martinez ugy, hogy Lukaku mellett/mogott jatszott, es nem o volt a kifejezett befejezo hanem Lukaku, az elmult 2 evben azert igy is nagyon szep statokat hozott.

2020/21: 19 gol 11 golpassz
2019/20: 21 gol 8 golpassz

Mindezt ugy, hogy Lukaku volt a kifejezett befejezonk.
Hát igen. Martinezen sok múlhat így. Remélem megugorja...
Hát nem tudom. Bevallom én is Belottit szerettem volna inkább.
Mar ezek is nagyon jo statok Martineztol.
Mindezt ugy, hogy nem volt befejezo, sem a tizi rugo sem o volt.

Ha ezt hozza vagy pl + 5 golt mar az is nagyon szep.

Lehet valaki kiscsapatba lovi a golokat, de aztan nagycsapatba vege lesz mint a botnak.
Egy bizonyos Eder...

Martineznel ilyen veszely mar nincs.
Ha Correa is hoz egy 10 + 10 korul.
Sanchez is hozza a szokasos 10 golpassz korulit,
es melle egy 7-8 golt.
Valamint Dzeko is a vart min 10 goljat, akkor nagy baj nem lehet.

Mert ez 4 csatar = 55-60 gol
Tavaly 4 csatar = 59 gol

Es akkor arrol nem is beszeltem, hogy Inzaghinal a KP biztosan golerosebb lesz, mert pl tavaly alig volt KP golunk.
Ezt folytatva erdemes megnezni hany golja volt tavaly a KP kozepenek.

Eriksen 4
Barella 3
Gagliardini 3
Brozovic 2
Vecino 1
Vidal 1 + 1 tizi

Tehat ossz vissz volt 15 golunk kozepso kozeppalyasoktol.
Ez semmikeppen nem sok.

Inzaghival ez iden azert valoszinu mashogy lesz.
Akar a felkeszules alatt, akar mar a Genoa ellen latszott, hogy mindenkeppen epit a kozepen vezetett tamadasokra, es a kozeppalyasokra Inzaghi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Spanyol es Francia forrasok szerint a Real 160m-t ajanalott a jovore lejaro szerzodesu Mbappert.
Franciak szerint a PSG visszautasitotta ezt, sot azota a Sky is megerositi visszautasitottak a 160m-t.

En azert remenykedek benne elfogadjak vegul, a CR-Messi kozos PSG mezes kep es maybe remelem nem veletlen.
Gyenguljon csak a Juve. :D

Nap hire amugy a "Daily Stare".
A Milan viheti Bernardo Silvat.
https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/d ... ri-1574862

Oriasi. :D
Lehet meg a Sterling, Foden, DeBruyne, Ruben Dias sort is megkapjak. :D :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3426
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.08.24. 22:10 Spanyol es Francia forrasok szerint a Real 160m-t ajanalott a jovore lejaro szerzodesu Mbappert.
Franciak szerint a PSG visszautasitotta ezt, sot azota a Sky is megerositi visszautasitottak a 160m-t.

En azert remenykedek benne elfogadjak vegul, a CR-Messi kozos PSG mezes kep es maybe remelem nem veletlen.
Gyenguljon csak a Juve. :D

Nap hire amugy a "Daily Stare".
A Milan viheti Bernardo Silvat.
https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/d ... ri-1574862

Oriasi. :D
Lehet meg a Sterling, Foden, DeBruyne, Ruben Dias sort is megkapjak. :D :D
35 milliót ajánlottak érte😁Piaci értéke 75 m.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Correa sztem tehetseges, jol cselez
meglatjuk mit hoz ki magabol
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint Correa holnap Milanoba erkezik.
Inzaghinak kellett dontenie Correa es Belotti kozott, o egyertelmuen Correat valasztotta.
30m + 1m fizetunk erte.
Belotti alternativ megoldas volt, o igy biztosan nem erkezik.

https://www.fcinter1908.it/copertina/co ... o-inzaghi/

Pedulla is megerositi, Correa a kovetkezo orakban Milanoba erkezik.
30m + 1m-t fizetunk.
Egyetlen nev volt Correa elott, Zapata, de ot az ara miatt nem tudtuk.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... a-belotti/

Pedulla szerint is Sanchez biztosan marad az Inter jatekosa.
Varjuk a visszatereset ami nagyon kozel van.
Viszont Satriano a Crotonbe mehet Pedulla szerint, igy o tavozhat.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... -satriano/
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Joaquin Correa kölcsönben csatlakozik az Interhez, vásárlási opcióval, számolt be róla Gianluca Di Marzio. Az Inter 5 millió €-t fizet a kölcsönért és 25 millió €-t vásárolhatja meg végleg, valamint a szerződés tartalmaz egy 1 millió €-s bónuszt is, ami bizonyos feltételek teljesülésekor lép életbe.

forrás:(sempreinter.com)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egyébként nem érte miért mondjátok páran gyenge Correa statja.....ő egxy 25-30 milliós támadó aki nem középcsatár és nem is tipikus befejező ember. Pont annyira jó a statja mind amilyen a szerepköre és amennyit ér. Ő pozijába ennél jobb statjai lennének akkor már nem a Lazioban nyomná és nem is 25-30 millió lenne az ára hanem vagy 60...... ;)
Belotti statjaival se hasonlítsuk mert ő is teljesen más tipusú csatár, hozzá Immobile számait lehetne.
Én megadom neki a bizalmat. Cruz megérzésem van vele kapcsolatban. Nem lesz mindig kezdő de ha játszik hozzá tud majd tenni a támadásokhoz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.08.25. 08:51 Egyébként nem érte miért mondjátok páran gyenge Correa statja.....ő egxy 25-30 milliós támadó aki nem középcsatár és nem is tipikus befejező ember. Pont annyira jó a statja mind amilyen a szerepköre és amennyit ér. Ő pozijába ennél jobb statjai lennének akkor már nem a Lazioban nyomná és nem is 25-30 millió lenne az ára hanem vagy 60...... ;)
Belotti statjaival se hasonlítsuk mert ő is teljesen más tipusú csatár, hozzá Immobile számait lehetne.
Én megadom neki a bizalmat. Cruz megérzésem van vele kapcsolatban. Nem lesz mindig kezdő de ha játszik hozzá tud majd tenni a támadásokhoz.
Teljesen egyetertek, ebben az arkategoriaban ezt kapod.
Latjuk Martinez dupla ilyen statokkal 70-80m.
Szoval ha Correa jobb lenne, semmi esely nem lenne ra.

Szerintem kezdeni fog es jatszani sokat, Inzaghi 3 evig folyamatosan jatszatta, alapok alapja volt nala a Lazioban.
Elmondta azt is Inzaghi, Martinez lesz sokszor a feltolt csatar a befejezo.

Martinez visszavontkent is kifejeztten sok golt lot, most befejezokent meg tobbet lohet.
Mellette egy 10 gol koruli Correa rendben lehet.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.08.25. 08:51 Egyébként nem érte miért mondjátok páran gyenge Correa statja.....ő egxy 25-30 milliós támadó aki nem középcsatár és nem is tipikus befejező ember. Pont annyira jó a statja mind amilyen a szerepköre és amennyit ér. Ő pozijába ennél jobb statjai lennének akkor már nem a Lazioban nyomná és nem is 25-30 millió lenne az ára hanem vagy 60...... ;)
Én is megadom neki a bizalmat, de az nem vigasztal hogy a közepes statjai mellé legalább nem drága:)
Ár/érték arányban nem rossz üzlet, de ezt nem is írta senki.
Inzaghinak ő kellett, és szerintem helyesen tettük hogy az edzőre hallgattunk.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Szerintem jelenleg nem Correara lett volna szükségünk és jelenleg azt sem látom, hogy kinek a helyén tudna játszani, sőt... Remélem nem is fog kiszorítani senkit, mert Lautaro visszatérésével így is kiszorul valaki a múlt heti kezdőből. Valószínűleg ez Sensi lesz, de Őt pl. sokkal jobb futballistának tartom Correa-nál.
Persze hosszú a szezon, de egyelőre van két klasszikus befejező csatárunk, a Correa-féle "szervezőt" viszont viszonylag sokan tudnák játszani a csapatban. Nem tudom, hogy ezért érdemes volt e 30 milliót fizetni. Dehát Inzaghi kérte, Ő biztos tudja mi a terve vele.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Épp egy Gazzetta-t olvasgatok Viareggio-ban , és azt írják, hogy Correa lesz a kezdő visszavont ék, ezekszerint pedig Lautaro és Dzeko fogja cserélgetni egymást. Érdekes elképzelés, mert mind a kettő jobb, mint Correa, de hátha bejön.
Közben Milan - Bakayoko.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2021.08.25. 09:32 Szerintem jelenleg nem Correara lett volna szükségünk és jelenleg azt sem látom, hogy kinek a helyén tudna játszani, sőt... Remélem nem is fog kiszorítani senkit, mert Lautaro visszatérésével így is kiszorul valaki a múlt heti kezdőből. Valószínűleg ez Sensi lesz, de Őt pl. sokkal jobb futballistának tartom Correa-nál.
Persze hosszú a szezon, de egyelőre van két klasszikus befejező csatárunk, a Correa-féle "szervezőt" viszont viszonylag sokan tudnák játszani a csapatban. Nem tudom, hogy ezért érdemes volt e 30 milliót fizetni. Dehát Inzaghi kérte, Ő biztos tudja mi a terve vele.
Igen ez egy nagyon jó kérdés, ezen én is ígyaltam, hogy nekünk egyáltalán egy ilyen tipusú támadó kellett e. Inzaghi biztos tudja mit csinál és megvan az elképzelése. Na meg az idő eldönti úgyis, hogy ez jó döntés volt e. ;)
Dzeko 35 évesen tuti nem tudna zsinorban kezdeni mondjuk 5 meccsen, főleg ha jön a BL is. Neki bőven kell majd a pihi. Arra meg már nem is gondolok, hogy 35 évesen egy izomhúzódás is lehet 3-4 hét off.....
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Bevallom én is szkeptikusan álltam hozzá Correahoz mikor szóba hozták velünk, mert mi csatárt kerestünk Lukaku helyére és a góllövő statjai nem túl erősek az argentinnak, és nem is klasszikus csatár az ő posztja. De a felkészülési és az első bajnoki meccsből kiindulva nem is biztos, hogy olyan csatárra van szükségünk aki meglövi a maga 25+ gólját a szezonban, hanem elég ha egy olyan támadó érkezik aki a góllövés mellett ki is tudja szolgálni a társait és ha a középpálya is több gólt tud szerezni mint az előző szezonban akkor pótolni us tudtuk Lukaku góljait. Szóval én megadom a bizalmat Correanak, legyen igaza Inzaghinak, hogy nem véletlenül kérte őt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2021.08.25. 08:51 Egyébként nem érte miért mondjátok páran gyenge Correa statja.....ő egxy 25-30 milliós támadó aki nem középcsatár és nem is tipikus befejező ember. Pont annyira jó a statja mind amilyen a szerepköre és amennyit ér. Ő pozijába ennél jobb statjai lennének akkor már nem a Lazioban nyomná és nem is 25-30 millió lenne az ára hanem vagy 60...... ;)
Belotti statjaival se hasonlítsuk mert ő is teljesen más tipusú csatár, hozzá Immobile számait lehetne.
Én megadom neki a bizalmat. Cruz megérzésem van vele kapcsolatban. Nem lesz mindig kezdő de ha játszik hozzá tud majd tenni a támadásokhoz.
Így van.
Ha arányosan felszoroznám Correa statjait Belotti Serie A-ban lejátszott meccsei alapján, brutál sokkal nem maradna el tőle ahhoz képest, hogy ő amúgy seconda punta és nem befejező csatár.
Én Belottitól egyáltalán nem vagyok elájulva, elfogadom, hogy sokan szomorúak hogy nem jön, de bevallom nem értem, mi alapján ez az érzés.
Szerintem már a mozgása is olyan esetlen a pályán, mint Pazzinié volt, olyan labdába botlós.
Nem hinném, hogy ő szürkült a Torohoz, hanem inkább pont ez az ő valós szintje.
Én örülök, hogy nem jön, de ez csak egy vélemény, másnak meg Correa nem tetszik :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Don Vittorio írta: 2021.08.25. 09:57 De a felkészülési és az első bajnoki meccsből kiindulva nem is biztos, hogy olyan csatárra van szükségünk aki meglövi a maga 25+ gólját a szezonban, hanem elég ha egy olyan támadó érkezik aki a góllövés mellett ki is tudja szolgálni a társait.
Persze, de Correának gólpassza is alig van, 4-4 az elmúlt két serie-a szezonban. Egy Lautaronál ez 10 és 5 assziszt. Akárhogy forgatom, nem túl hatékony a srác.
Kicsit én is szkeptikus vagyok, de bírom a gauchókat, remélem beválik.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.08.25. 10:36
Persze, de Correának gólpassza is alig van, 4-4 az elmúlt két serie-a szezonban. Egy Lautaronál ez 10 és 5 assziszt. Akárhogy forgatom, nem túl hatékony a srác.
Kicsit én is szkeptikus vagyok, de bírom a gauchókat, remélem beválik.
De Lautarro nem is 30 millió. Ha eladtuk volna miniimum 70-et vártunk volna érte, ;)
Egyébként a BL-ben is volt 3 gólja és 2 asszisztja az elöző szezonban. Ugyanez Martineznél 1/1....

De nem akarom én védeni, persze lehet igazad lesz és pénzkidobás. Nekem sem álomigazolás. Mostani helyzetünkben szerintem megfelelő és be is válhat. Majd kiderül. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.08.25. 10:53
mike írta: 2021.08.25. 10:36 Kicsit én is szkeptikus vagyok, de bírom a gauchókat, remélem beválik.
De nem akarom én védeni, persze lehet igazad lesz és pénzkidobás.
Én soha nem írtam hogy pénzkidobás:)
Csak egyelőre nem látom miben tud majd nekünk segíteni. De nem is nekem kell ezt látni:)

Az tuti hogy gyors, jól cselez, tud labdát cipelni, viszont elég mérsékeltek a támadóstatjai.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Így hogy Correa megvan, állítólag még Scamacca felé vesszük az irányt, mint Dzeko helyettes.
Mondjuk kétlem, hogy 22 évesen 100%-osan tudná helyettesíteni, de jövőbeli befektetésnek sem lenne rossz a srác, ha Dzeko lelép.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:23 Így hogy Correa megvan, állítólag még Scamacca felé vesszük az irányt, mint Dzeko helyettes.
Mondjuk kétlem, hogy 22 évesen 100%-osan tudná helyettesíteni, de jövőbeli befektetésnek sem lenne rossz a srác, ha Dzeko lelép.
Tuttosport hir....

https://www.fcinter1908.it/copertina/te ... cca-lucci/

Egyebkent en orulnek Scamaccanak, van benne lehetoseg.
Viszont nagyon meglepodnek ha kolcson + sima opcioval ideadnak, fizetni meg tudjuk hogy nem tudunk.

Hitelesebb helyeken leirjak, Sanchez marad, ezert ujabb csatar nem erkezik.
Sot Pedulla szerint Satriano meg tavozik is.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.08.25. 11:28
Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:23 Így hogy Correa megvan, állítólag még Scamacca felé vesszük az irányt, mint Dzeko helyettes.
Mondjuk kétlem, hogy 22 évesen 100%-osan tudná helyettesíteni, de jövőbeli befektetésnek sem lenne rossz a srác, ha Dzeko lelép.
Tuttosport hir....

https://www.fcinter1908.it/copertina/te ... cca-lucci/

Egyebkent en orulnek Scamaccanak, van benne lehetoseg.
Viszont nagyon meglepodnek ha kolcson + sima opcioval ideadnak, fizetni meg tudjuk hogy nem tudunk.

Hitelesebb helyeken leirjak, Sanchez marad, ezert ujabb csatar nem erkezik.
Sot Pedulla szerint Satriano meg tavozik is.
Várjunk még a híres kancsal varázslóra, hátha... :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:30
interfan írta: 2021.08.25. 11:28
Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:23 Így hogy Correa megvan, állítólag még Scamacca felé vesszük az irányt, mint Dzeko helyettes.
Mondjuk kétlem, hogy 22 évesen 100%-osan tudná helyettesíteni, de jövőbeli befektetésnek sem lenne rossz a srác, ha Dzeko lelép.
Tuttosport hir....

https://www.fcinter1908.it/copertina/te ... cca-lucci/

Egyebkent en orulnek Scamaccanak, van benne lehetoseg.
Viszont nagyon meglepodnek ha kolcson + sima opcioval ideadnak, fizetni meg tudjuk hogy nem tudunk.

Hitelesebb helyeken leirjak, Sanchez marad, ezert ujabb csatar nem erkezik.
Sot Pedulla szerint Satriano meg tavozik is.
Várjunk még a híres kancsal varázslóra, hátha... :D
Nagy "varazslat" penz nelkul nem lehet mint latjuk.
De legalabb Inzaghi megkapja a kereseit.

En Marotta kapcsan egy dolgot varok, hogy ne mondjon le osszel.
Ha ezt megtortenik, en mar elegedett leszek.

Gazzetta is azt emeli ki, hogy csakis Sanchez valoszinutlen tavozasa eseten lehet tema.

De napokban Pedulla, DiMarzio, Biasin, Romano is megerositette Sanchez biztos maradasat.
Marotta szintugy, es Inzaghi is, valamint maga Sanchez is nyilatkozott tegnap.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.25. 11:32
Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:30
interfan írta: 2021.08.25. 11:28
En Marotta kapcsan egy dolgot varok, hogy ne mondjon le osszel.
Ha ezt megtortenik, en mar elegedett leszek.
Szerintem ha eredményesek leszünk nem fog lemondani. Mert akkor megtehette volna akár Lukaku eladása után is.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

mike írta: 2021.08.24. 21:53 Akkor hát Correa.

Legalább nem mondhatja Inzaghi hogy lexarjuk a kéréseit, 2 csatárt kért, mindkettőt megkapta.
Correa statjai gyengék, még második támadóként is, kevés gól és gólpassz, meglátjuk, hátha itt jobb lesz.

Januárban jöhet bagóert Belotti;)
Belotti vagy a télen jön 10 misiért, vagy jövő nyáron ingyen. Szerintem a kancsal gurunk ezt már régen kitalálta, és már jó előre meg is egyezett a Toro csatárával. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 11:41
interfan írta: 2021.08.25. 11:32
Portiere32 írta: 2021.08.25. 11:30
En Marotta kapcsan egy dolgot varok, hogy ne mondjon le osszel.
Ha ezt megtortenik, en mar elegedett leszek.
Szerintem ha eredményesek leszünk nem fog lemondani. Mert akkor megtehette volna akár Lukaku eladása után is.
Hirek akkor is arrol szoltak, hogy barmi is lesz a dontese, megvarja a mercato veget.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sanchez lehet mégis megy?
A Fenerbahcet írják, már a játékos ügynöke és a török klub találkoztak.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -cantiere/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:03 Sanchez lehet mégis megy?
A Fenerbahcet írják, már a játékos ügynöke és a török klub találkoztak.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -cantiere/
Fizetese miatt benne lehet a pakliban, mert nagyon nincs meg a 20%-os kiadas csokkentes fizetesek teren.

De...

FcInternews sajat forrasai irjak csak ezt, szoval meg csak nem is egy Gazzetta, komolyabb helyekrol meg nem is beszelve.
Hitelesebb forrasok pont az ellenkezojet irjak, hogy marad.

Szoval szerintem maradni fog, dehat utolso het.
En Scamaccat alairnam helyette.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:03 Sanchez lehet mégis megy?
A Fenerbahcet írják, már a játékos ügynöke és a török klub találkoztak.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -cantiere/
Ha netán így lesz az egy szem Correa nem lesz elég érkezőnek.....Pinamonti már elment az Empoliba és Satriano is távozóban.....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.25. 13:22
CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:03 Sanchez lehet mégis megy?
A Fenerbahcet írják, már a játékos ügynöke és a török klub találkoztak.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -cantiere/
Fizetese miatt benne lehet a pakliban, mert nagyon nincs meg a 20%-os kiadas csokkentes fizetesek teren.

De...

FcInternews sajat forrasai irjak csak ezt, szoval meg csak nem is egy Gazzetta, komolyabb helyekrol meg nem is beszelve.
Hitelesebb forrasok pont az ellenkezojet irjak, hogy marad.

Szoval szerintem maradni fog, dehat utolso het.
En Scamaccat alairnam helyette.
Én is. Viszont titkon bízok Belottiban, de kicsi rá az esély.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:24
interfan írta: 2021.08.25. 13:22
CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:03 Sanchez lehet mégis megy?
A Fenerbahcet írják, már a játékos ügynöke és a török klub találkoztak.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... -cantiere/
Fizetese miatt benne lehet a pakliban, mert nagyon nincs meg a 20%-os kiadas csokkentes fizetesek teren.

De...

FcInternews sajat forrasai irjak csak ezt, szoval meg csak nem is egy Gazzetta, komolyabb helyekrol meg nem is beszelve.
Hitelesebb forrasok pont az ellenkezojet irjak, hogy marad.

Szoval szerintem maradni fog, dehat utolso het.
En Scamaccat alairnam helyette.
Én is. Viszont titkon bízok Belottiban, de kicsi rá az esély.
Bizni persze barmiben lehet, csak azert ne eld bele magad, mert csalodas lesz a vege.

Belotti mar nem tema.
DiMarzio, Sky, Pedulla, SportItalia, Romano, Biasin, is leirta, vegleg lezarult az ugy, Inzaghi Correat valasztotta nem Belottit, es Belotti nem erkezik.

Gazzetta irta ma, ha Sanchez menne megis, akkor Scamaccat probalnak meg.

De a legtobb helyen Sanchez maradasat irjak, es azt lezarult a mercato szamunkra erkezo oldalon.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.25. 13:28
CsaSzi9294 írta: 2021.08.25. 13:24
interfan írta: 2021.08.25. 13:22

Fizetese miatt benne lehet a pakliban, mert nagyon nincs meg a 20%-os kiadas csokkentes fizetesek teren.

De...

FcInternews sajat forrasai irjak csak ezt, szoval meg csak nem is egy Gazzetta, komolyabb helyekrol meg nem is beszelve.
Hitelesebb forrasok pont az ellenkezojet irjak, hogy marad.

Szoval szerintem maradni fog, dehat utolso het.
En Scamaccat alairnam helyette.
Én is. Viszont titkon bízok Belottiban, de kicsi rá az esély.
Bizni persze barmiben lehet, csak azert ne eld bele magad, mert csalodas lesz a vege.

Belotti mar nem tema.
DiMarzio, Sky, Pedulla, SportItalia, Romano, Biasin, is leirta, vegleg lezarult az ugy, Inzaghi Correat valasztotta nem Belottit, es Belotti nem erkezik.

Gazzetta irta ma, ha Sanchez menne megis, akkor Scamaccat probalnak meg.

De a legtobb helyen Sanchez maradasat irjak, es azt lezarult a mercato szamunkra erkezo oldalon.
Annyira nem bizok, hogy csalódjak, de attól még várom, hogy hátha beesik. :)
Szerintem rendben lesz a csapat nélküle is, jó előérzetem vannak a szezonnal kapcsolatban.
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy Lautaro lesz a fix kezdő csatárunk ugye és a Dzeko-Correa páros folyamatosan váltogatva lesz mellette,függően attól ki milyen formában vagy egészségi állapotban van. És akkor még ugye ott van Sanchez is vagy ha elmegy akkor esetleg Scamacca. Szerintem ez így a helyzetünkhöz képest teljesen rendben van. Nehéz elképzelni hogy ebből a 4 emberből legalább kettő ne tudjon jó formát hozni folyamatosan. Nekünk Lulakuval is ugyanez hiányzott, egy negyedik jó csere csatár. Most Lukaku nincs de van 4 bármikor bevethető jó támadónk ami azért biztató lehet.

Nagyon fájó a Lukaku-Hakimi páros elvesztése de én simán el tudom képzelni ezzel a kerettel, hogy bajnoki címet védünk és a bl csoportból is végre tovább tudunk evickélni, főleg hogy első kalapból húznak majd pénteken minket!! :)
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Bandi76 írta: 2021.08.25. 13:37
Nagyon fájó a Lukaku-Hakimi páros elvesztése de én simán el tudom képzelni ezzel a kerettel, hogy bajnoki címet védünk és a bl csoportból is végre tovább tudunk evickélni, főleg hogy első kalapból húznak majd pénteken minket!! :)
ami jelenleg rosszabb mintha 2. kalapba kerultunk volna :D
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

R9. írta: 2021.08.25. 13:50
Bandi76 írta: 2021.08.25. 13:37
Nagyon fájó a Lukaku-Hakimi páros elvesztése de én simán el tudom képzelni ezzel a kerettel, hogy bajnoki címet védünk és a bl csoportból is végre tovább tudunk evickélni, főleg hogy első kalapból húznak majd pénteken minket!! :)
ami jelenleg rosszabb mintha 2. kalapba kerultunk volna :D
Ez így van, de nekünk leginkább a 3., 4. kalaposak ellen kellene megpróbálni összegyűjteni 10-12 pontot. :)
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

Baggio85 írta: 2021.08.25. 14:01
R9. írta: 2021.08.25. 13:50
Bandi76 írta: 2021.08.25. 13:37
Nagyon fájó a Lukaku-Hakimi páros elvesztése de én simán el tudom képzelni ezzel a kerettel, hogy bajnoki címet védünk és a bl csoportból is végre tovább tudunk evickélni, főleg hogy első kalapból húznak majd pénteken minket!! :)
ami jelenleg rosszabb mintha 2. kalapba kerultunk volna :D
Ez így van, de nekünk leginkább a 3., 4. kalaposak ellen kellene megpróbálni összegyűjteni 10-12 pontot. :)
Az biztos és ahogy nézegettem a 2. kalap talán még erősebb is mint az első :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5141
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Bandi76 írta: 2021.08.25. 13:37a bl csoportból is végre tovább tudunk evickélni, főleg hogy első kalapból húznak majd pénteken minket!! :)
Holnap este 18:00 ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky, es a SportItalia utan a Gazzetta is megerositi, a bejovo piac lezarult az Internel.

Viszont Satriano ugyben fordulat tortent, hiaba tobb Seria A es B csapat erdeklodese, o maradhat az Interbe.
Igy a Gazzetta szerint ez lesz a csatarsor:
Martinez, Correa, Sanchez, Dzeko, Satriano.

Scamacca kapcsan nem volt semmilyen esely a kolcson + sima opciora, ezert az ugy elhalt mielott elkezdodott volna.

3 tavozo lesz a Gazzetta szerint.
Pinamonti aki az Empoliba megy sima kolcsonnel.
Agoume aki szinten kolcson visszater Franciaorszagba.
Valamint Lazaro is kolcson tavozik.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -scamacca/


Correa kozben megerkezett Milanoba.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.08.25. 15:26 Sky, es a SportItalia utan a Gazzetta is megerositi, a bejovo piac lezarult az Internel.

Viszont Satriano ugyben fordulat tortent, hiaba tobb Seria A es B csapat erdeklodese, o maradhat az Interbe.
Igy a Gazzetta szerint ez lesz a csatarsor:
Martinez, Correa, Sanchez, Dzeko, Satriano.

Scamacca kapcsan nem volt semmilyen esely a kolcson + sima opciora, ezert az ugy elhalt mielott elkezdodott volna.

3 tavozo lesz a Gazzetta szerint.
Pinamonti aki az Empoliba megy sima kolcsonnel.
Agoume aki szinten kolcson visszater Franciaorszagba.
Valamint Lazaro is kolcson tavozik.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -scamacca/


Correa kozben megerkezett Milanoba.
Salcedo és Colidio?

Gondolom Brazao-t a sérülése miatt nem tudjuk sehova sem kölcsön adni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.08.25. 16:05
interfan írta: 2021.08.25. 15:26 Sky, es a SportItalia utan a Gazzetta is megerositi, a bejovo piac lezarult az Internel.

Viszont Satriano ugyben fordulat tortent, hiaba tobb Seria A es B csapat erdeklodese, o maradhat az Interbe.
Igy a Gazzetta szerint ez lesz a csatarsor:
Martinez, Correa, Sanchez, Dzeko, Satriano.

Scamacca kapcsan nem volt semmilyen esely a kolcson + sima opciora, ezert az ugy elhalt mielott elkezdodott volna.

3 tavozo lesz a Gazzetta szerint.
Pinamonti aki az Empoliba megy sima kolcsonnel.
Agoume aki szinten kolcson visszater Franciaorszagba.
Valamint Lazaro is kolcson tavozik.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... -scamacca/


Correa kozben megerkezett Milanoba.
Salcedo és Colidio?

Gondolom Brazao-t a sérülése miatt nem tudjuk sehova sem kölcsön adni.
Bocsanat, Salcedo kimaradt.
Ot Juric vinne a Toroba, vagy visszater a Veronaba kolcson.

Colidio kapcsan nincs erdeklodes.
O tole vegleg is szabadulnak.
Ha senki nem viszi el, akkor ket opcio van.
Szerzodesbontas, vagy visszater az Ifibe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.08.25. 10:09 Így van.
Ha arányosan felszoroznám Correa statjait Belotti Serie A-ban lejátszott meccsei alapján, brutál sokkal nem maradna el tőle ahhoz képest, hogy ő amúgy seconda punta és nem befejező csatár.
Én Belottitól egyáltalán nem vagyok elájulva, elfogadom, hogy sokan szomorúak hogy nem jön, de bevallom nem értem, mi alapján ez az érzés.
Szerintem már a mozgása is olyan esetlen a pályán, mint Pazzinié volt, olyan labdába botlós.
Nem hinném, hogy ő szürkült a Torohoz, hanem inkább pont ez az ő valós szintje.
Én örülök, hogy nem jön, de ez csak egy vélemény, másnak meg Correa nem tetszik :)
Egyebkent mennyire bejott amit irtal.
Te voltal az, aki vegig azt irta nem lesz itt se Thuram, se Belotti, es Lotito majd a vegen beadja a derekat es 30m-ert eladja Correat.
Hisz regen is jol lehuzott minket Hernanes es Candreva esete.

Na ez 100%-ban bejott.
Valamit nagyon tudtal. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos!!!

Pinamonti 1 eves sima ingyen kolcsonnel az Empoli jatekosa.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Pinamontinak ideje lenne mutatnia valamit, legyen végre stabil kezdő, rúgjon 10 gól fölött. A Frosinonenál már kezdett belejönni pár éve.
Jó lenne ha kinőné magát.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Herfort Balazs írta: 2021.08.25. 19:12 Pinamontinak ideje lenne mutatnia valamit, legyen végre stabil kezdő, rúgjon 10 gól fölött. A Frosinonenál már kezdett belejönni pár éve.
Jó lenne ha kinőné magát.
Jó lenne! Remélem több játékpercet kap, mint amennyit Conte adott Neki. ;)

Correa mikor lesz/lehet hivatalos?
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

A Correa üzlet részletei:
€5 millió kölcsön 1 évre, plusz €1 millió bónusz, ha bejutunk a Bajnokok Ligájába.
€25 millió kötelező kivásárlás, részletekben 3 évre lebontva, 2022-től kezdődően.

Szenyor Kuszaszem azért elég jó üzletet kötött. :clap: :D
Nem fog Ő innen lelépni...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.08.26. 15:58 A Correa üzlet részletei:
€5 millió kölcsön 1 évre, plusz €1 millió bónusz, ha bejutunk a Bajnokok Ligájába.
€25 millió kötelező kivásárlás, részletekben 3 évre lebontva, 2022-től kezdődően.

Szenyor Kuszaszem azért elég jó üzletet kötött. :clap: :D
Nem fog Ő innen lelépni...
30m...
Lotito megkapta amit kert, Inzaghi megkapta akit kert, mi meg kimaxoltuk az osszeget amit engedett a tulaj.

Ez van.

Legyen igazad egyebkent. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24336
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pedulla szerint meg nem dont el Satriano jovoje.
A Cagliari vinne kolcson es a Crotone.
Kovetkezo napokban varhato dontes.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... i-insiste/
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7584
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.08.26. 16:20 Pedulla szerint meg nem dont el Satriano jovoje.
A Cagliari vinne kolcson es a Crotone.
Kovetkezo napokban varhato dontes.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... i-insiste/
Ha azt vesszük Sanchez nem bír végig egy szezont és Dzeko sem biztos akkor nagyon kellene ő még. Vagy ha megy akkor a helyére valaki aki nem sír ha padozni kell.
Válasz küldése