Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a MU kotelezo opciot szeretne Telles kapcsan.
Mi "moralis megallapodast" garantalnak, aminek ertelmeben jovore ahogy rendezodik a tulajdonosi hatter egy uj tulajjal vegleg megvennek a jatekost.
Kiemeli a Gazzetta, Perisic tavozasat is meg kellene oldani hogy Telles erkezhessen.
Gazzetta szerint mind Nandez, mind Bellerin szivesen jonne, de a csapataikkal nincs meg a megegyezes.

https://www.fcinter1908.it/copertina/te ... no-morale/

Corriere is kiemeli Tellest mint opcio, de ket masik nevet is irnak mint alternativa.
Egyik a klubnelkuli Van Aanholt, masik pedig az Ausilio altal regota kovetett Kurzawa aki a Galataval nem tudott megallapodni.

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... etri-zero/

Szinten kiemeli a Corriere, az Inter nem tud kotelezo opciot garantalni, sem nagy osszegu kolcsonszerzodeseket, ezert peldaul Dumfries teljesen eselytelen.
Jobbra Bellerin, Nandez, Hateboer, Zappacosta a nevek.
Bellerin es Hateboer kapcsan csakis kotelezo opcio johet szoba.
Nandez kapcsan kolcson + sima opcio is, amennyiben nagyon draga kolcson 8-10m elso reszletet, vagy olcso kolcson 1-2m + Nainggolan fizetesebol 8,5m-t allnank.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... -problema/

Dalbert hetfon utazik orvosira a Cagliarihoz, ahova kolcson + 7m euros sima opcioval megy.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/t ... ri-1560684
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marottatol egy kisebb fajta "csoda" lenne ha gyakorlatilag ingyen sima opciokkal eltudna hozni a Nandez-Bellerin-Telles sort, de ha ezen harmas kozul mar kettot is az is egy csoda lenne.

En bizok benne megtortenik ez a "csoda", es nem
ilyen Zappacosta-Perisic-VanAanholt-Kurzawa neveket kell majd nezni, mert ezek ijesztoen hangzanak.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

interfan írta: 2021.07.18. 09:18 Marottatol egy kisebb fajta "csoda" lenne ha gyakorlatilag ingyen sima opciokkal eltudna hozni a Nandez-Bellerin-Telles sort, de ha ezen harmas kozul mar kettot is az is egy csoda lenne.

En bizok benne megtortenik ez a "csoda", es nem
ilyen Zappacosta-Perisic-VanAanholt-Kurzawa neveket kell majd nezni, mert ezek ijesztoen hangzanak.
Bal oldalra jelenleg itt van Dimarco/Perisic és Darmian is bevethető ott, szerintem ezzel a hármassal lehozható a szezon, nem valószínű, hogy egyszerre lennének mindhárman formán kívül vagy sérültek. Jobb oldalra nagyobb szükség lenne hozni valakit. Dumfries kb esélytelen szerintem, de a Bellerin/Nandez kettős Marrotta varázslattal akár meg is szerezhető, legalább az egyik.
Köcsög Cagliari nem értem mit szemétkedik, az elmúlt években tényleg olyanok voltunk velük mint a Máltai Szeretetszolgálat, ráadásul Barella árából sem engedtek egy centet sem.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Az előző szezonban akkor voltunk a legjobbak amikor a Hakimi-Darmian szél volt fent. A szezon második felében Perisic se volt annyira nagyon szar mint előtte.
Dimarco beadasai életveszélyesek voltak kb 70 percig, ráadásul középhátvéd volt, nem wingback. Ő egyébként egy nagyon technikás játékos.
Én is úgy látom hogy a bal oldal így meglehetne kb. Esetleg ha a horvát távozik, akkor látok esélyt hogy oda jön valaki.
A jobb oldalra nincs emberünk inkább, persze Darmian vagy akár Dambro is ott van, de azért kellene valaki oda.
Hogy Bellerin például mennyivel lenne jobb mint Darmian azt nem tudom.
Dumfries gyerekre kár hogy nincs keret.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Pénz nélkül koldulunk egész nyáron.
Valószínűleg az lesz, hogy húzzuk amíg lehet, és amikor az Arsenal, MU féle csapatok végleg megunják hogy Bellerin, Telles féléket kell padozásért fizetniük, engedni fognak, mi meg majd akkor lépünk az opciós dolgokkal.
Dumfriest éppen ezért tartom kizártnak, érte bármelyik angol középcsapat kicsenget most 20 milliót.
Nandez esetében talán még lehet valamit okoskodni a köcsög Nainggolannal, egyébként rá sem lenne esélyünk.
Kivárunk, és várjuk a lehulló morzsákat.

Nagy gond nem lehet, van Darmian, Perisic, Dimarco, vészesetben Dambro, + 1 wingbacket csak lekasztunk majd valahonnan.

Raspadorit bírom, de szerintem sem ér 35-40 milliót, főleg hogy kuncsorgunk a többi irányba.
Keita jöhet csatárnak, ha olcsón vissza tudjuk hozni.

A lényeg hogy Hakimi után most már csak kiegészítő embert adjunk el, maradjon együtt a csapat.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ami mindenképp ígéretes, hogy tele vagyunk tehetséges fiatalokkal.
Reméljük Dimarco is maradni fog és bizonyít, de mellette ott van Agoume, Satriano, Esposito, akikből több mint valószínű, hogy remek játékos válhat, de a Nunziatini, Colidio kettős sincs még veszve. Marotta őket most jól forgatja, mert mindenki olyan helyen volt tavaly, ahol tudott is játszani. És a továbbiakban is erre van szükség, annak semmi értem, hogy itt legyenek és a padon csücsüljenek, mint Pinamonti. Lehet hogy benne is lenne jóval több, de a bizalom hiánya és a padozás megteszi a hatását.
Jó lenne, ha pár év múlva ezek közül a játékok közül többen is be lennének építve a csapatba. Rajtuk kívül is több olyan fiatalt csábított mostanában magához a csapat, akikből nagy játékos is válhat, meg persze Mastour-is. Fontos, hogy őket jól mozgassa a csapat és megkapják a megfelelő figyelmet. E téren sokat változott az Inter még ha annyira nem is látványos ez egyelőre.
Szerintem Nandez érkezni fog és még egy valaki aztán bezár a bazár, ami a csapat helyzete alapján nem is feltétlen probléma. Érdekes szezon lesz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Francesco 2021.07.18. 17:13-kor.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Én úgy gondolom, hogy Dimarco maradni fog. Már van jópár Serie A meccs a lábában és igazából nincs pénzünk arra, hogy vegyünk komolyabb játékost a helyére, arról nem is beszélve, hogy bal védő és bal szélsőt is tud játsztani. Mellette ott lesz Darmian még a bal oldalra, meg esetleg Perkó.
Ezen az uruguayi gyereken csak úgy pislogtam miután megnéztem az összefoglalót :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

alwin91 írta: 2021.07.18. 16:59 Én úgy gondolom, hogy Dimarco maradni fog. Már van jópár Serie A meccs a lábában és igazából nincs pénzünk arra, hogy vegyünk komolyabb játékost a helyére, arról nem is beszélve, hogy bal védő és bal szélsőt is tud játsztani. Mellette ott lesz Darmian még a bal oldalra, meg esetleg Perkó.
Ezen az uruguayi gyereken csak úgy pislogtam miután megnéztem az összefoglalót :D
Szerintem Dimarco be fog robbanni, ha itt marad. 8-)
Tegnapi nyilván csak egy Lugano volt, de látszott rajta, hogy van benne egy kis extra (pl Gagon ilyet sose láttam.. :lol: ).
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nahitan Nandez ügynöke: "Megtisztelve érzi magát az Inter érdeklődése miatt. Amikor a Cagliari biztosította a helyét a Serie A-ban, volt egy ígéret, miszerint, ha egy nagy klub érdeklődik Nandez iránt, akkor a Cagliari elnöke Giulini segíteni fogja az ügyfelem. Az elnöknek kiváló kapcsolata van az Interrel, szóval meglátjuk.."

(Fb)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.18. 19:16 Nahitan Nandez ügynöke: "Megtisztelve érzi magát az Inter érdeklődése miatt. Amikor a Cagliari biztosította a helyét a Serie A-ban, volt egy ígéret, miszerint, ha egy nagy klub érdeklődik Nandez iránt, akkor a Cagliari elnöke Giulini segíteni fogja az ügyfelem. Az elnöknek kiváló kapcsolata van az Interrel, szóval meglátjuk.."

(Fb)
Kurva jo kapcsolata van velunk 😄 Szarra rohogik magukat rajtunk majd ott huznak le ahol tudnak....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.07.18. 19:23
CsaSzi9294 írta: 2021.07.18. 19:16 Nahitan Nandez ügynöke: "Megtisztelve érzi magát az Inter érdeklődése miatt. Amikor a Cagliari biztosította a helyét a Serie A-ban, volt egy ígéret, miszerint, ha egy nagy klub érdeklődik Nandez iránt, akkor a Cagliari elnöke Giulini segíteni fogja az ügyfelem. Az elnöknek kiváló kapcsolata van az Interrel, szóval meglátjuk.."

(Fb)
Kurva jo kapcsolata van velunk 😄 Szarra rohogik magukat rajtunk majd ott huznak le ahol tudnak....
Nézőpont kérdése a jó kapcsolat. :)
Nekik kurva jó minden. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.07.18. 19:35

Nézőpont kérdése a jó kapcsolat. :)
Nekik kurva jó minden. :)
Ez igaz 😉
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos!!!

Vanheusden 1 eves sima kolcsonnel a Genoa jatekosa.

https://www.fcinternews.it/news/genoa-e ... dallinter/


Mar le is jatszotta elso felkeszulesi meccset Genoa mezben.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/gen ... en-scatto/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint a napokban hivatalos lesz Nainggolan szerzodesbontasa es a vegkielegitese.
Mariotol elteroen, Nainggolan kap vegkielegitest.

Ezek utan Vidal kovetkezik, akinek szinten szerzodesbontasos vegkielegitest javaslunk.

https://www.fcinternews.it/copertina/cd ... altri-due/
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.07.19. 09:14 Corriere szerint a napokban hivatalos lesz Nainggolan szerzodesbontasa es a vegkielegitese.
Mariotol elteroen, Nainggolan kap vegkielegitest.

Ezek utan Vidal kovetkezik, akinek szinten szerzodesbontasos vegkielegitest javaslunk.

https://www.fcinternews.it/copertina/cd ... altri-due/
Elég szimpi ez a készletkisöprés. Igaz, hogy pénzt nem kapunk értük, sőt inkább még fizetünk, de a cél szentesíti az eszközt, csak spóroljunk a fizukon.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Egyelőre egyébként a Milanon kívül senki nem igazolgat. Szerintem ők leakarják zavarni a tervek nagy részét már korán a felkészülés miatt. Maignan jó fogás nekik, talán Giroud sem rossz, de érte nem kár, kvalifikáltabb csatáraink vannak. Egyelőre még mindig bőven erősebb kerettel rendelkezünk mint ők. A másik komolyan vehető ellenfél a rab csürhe sem dúskál, gyakorlatilag a mozgásterük kimerül nekik is a kölcsön + opciókban szóval a mi helyzetünk - viszonyítva a többiekéhez - sem akkora szar. Mindenkire elmondható, ha nincs eladás, nincs komoly vétel, és az összes élklub közül nekünk vannak a legeladhatóbb játékosaink. Viszont szerintem Nandezt megfogjuk oldani és egy jobb wb-t és ennyi lesz a mercato. Talán még aug. végén PL-ből valakit hozzánk vágnak akit addig nem sikerült eladni. Szerintem így is úgy is augusztus közepe felé indulnak be a dolgok, pénz nélkül általában így szokott lenni.
Napoli,Lazio,Atalanta hármas sem tényező a piacon.
Meglátjuk, egyelőre 1 Hakimivel gyengültünk, de a juve , akiket a legfőbb kihívónak tartok, meg 1 évvel idősebb játékosokkal fog megint kalimpálni , ami azt jelenti hogy az alapembereik mint a Bonucci, Cuadrado 35, 34 évesek lesznek... Arthur műtét min. 3 hónap kihagyás, bár eddig se nagyon feküdt neki a Serie A, De Ligt az életben nem ért szerintem 85 millát, senkire nem cserélném el a mi kezdő hátvédeink közül, leszerepelt az EB-n ahogy Demiral is megrúgta az öngóljait.
Szczesnynek is biztos jól esett , hogy csak azért maradt a kapuban mert senkinek nem tudták eladni.. Sandro lefelé ível egyre inkább. Morata szegény kb pszichológusra szorul annyira összetud törni pár rossz meccs után, ráadásul érte is csak fizetik a 10 millákat mert egyben nem tudják megvenni.. Kulusevski egy szép nagy flop volt az árához képest ( röpke 10-el került többe mint Barella azt hiszem ) Ramsey egy vicc.. Ott van Ronaldo akit kurvára nem érdekel a Juve , viszont nyilván még 37 évesen is pengés lesz , de szerintem ő inkább ballaszt mint sem pozitivum. Rabiot aki tud valamit mutatni de bármikor behisztizhez, durcásabb mint Brozo, Mckennie egész jó volt de aztán ő is szépen beszürkült.. Chiesa elég zseni ezt alákell írni, és a felsoroltak sem totál homály játékosok de azért azt látni lehet, hogy nálunk legalább nem egy kiöregedett, vakfoltokkal teli csapat van, hiányposztokkal meg lelkisérült emberekkel.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Viszont a Milan a költekezések ellenére semmit nem erősödött még, Tomorit, Tonalit véglegesítették, Brahim kölcsönét meghosszabbították, de ők már ugye az előző szezonban is ott voltak és csak Tomori volt stabil kezdő közülük, Maignan visszalépés Donnahoz képest, Giroud kiegészítőnek elmegy, de ha Ibra megint annyit lesz sérült, mint tavaly és kezdőként is sok szerepet kap a francia, arra az esetre már nem túl nagy durranás, ez az újonnan igazolt Ballo Toure meg nagyon gyenge.

És akkor ugye Calha jött hozzánk, az egyértelmű gyengülés számukra, szóval egyelőre a Milantól valóban nincs miért tartani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.07.19. 14:27 Viszont a Milan a költekezések ellenére semmit nem erősödött még, Tomorit, Tonalit véglegesítették, Brahim kölcsönét meghosszabbították, de ők már ugye az előző szezonban is ott voltak és csak Tomori volt stabil kezdő közülük, Maignan visszalépés Donnahoz képest, Giroud kiegészítőnek elmegy, de ha Ibra megint annyit lesz sérült, mint tavaly és kezdőként is sok szerepet kap a francia, arra az esetre már nem túl nagy durranás, ez az újonnan igazolt Ballo Toure meg nagyon gyenge.

És akkor ugye Calha jött hozzánk, az egyértelmű gyengülés számukra, szóval egyelőre a Milantól valóban nincs miért tartani.
Akarhonnan is nezem a Milan azert elkoltott majdnem 60m eurot.
Sportszakmailag teljesen oke amit irsz, viszont a hatter ott azert megvan.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2021.07.19. 14:27 Viszont a Milan a költekezések ellenére semmit nem erősödött még, Tomorit, Tonalit véglegesítették, Brahim kölcsönét meghosszabbították, de ők már ugye az előző szezonban is ott voltak és csak Tomori volt stabil kezdő közülük, Maignan visszalépés Donnahoz képest, Giroud kiegészítőnek elmegy, de ha Ibra megint annyit lesz sérült, mint tavaly és kezdőként is sok szerepet kap a francia, arra az esetre már nem túl nagy durranás, ez az újonnan igazolt Ballo Toure meg nagyon gyenge.

És akkor ugye Calha jött hozzánk, az egyértelmű gyengülés számukra, szóval egyelőre a Milantól valóban nincs miért tartani.
Egyetértek.. messze vannak tőlünk nagyon.. szakmailag sem jobbak, nálunk azért top szakemberek dolgoznak. Költik a pénzt feleslegesen sokszor mint mi 2016 körül.. nekünk ott van Marotta is , nekik meg egy olyan fizetési sapka ami azt mutatja , hogy max ugródeszkának jók egy igazán jó játékos karrierjében. Még így sem rendelkeznek olyan eszközökkel mint mi. Persze ha a Milan szint lenne az elvárás azt mi is tudnánk hozni , ráadásul gazdaságilag is pozitivabb lenne a mérleg.. csak nem nyernénk semmit :D
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

DM22 írta: 2021.07.19. 14:58
Egyetértek.. messze vannak tőlünk nagyon.. szakmailag sem jobbak, nálunk azért top szakemberek dolgoznak. Költik a pénzt feleslegesen sokszor mint mi 2016 körül.. nekünk ott van Marotta is , nekik meg egy olyan fizetési sapka ami azt mutatja , hogy max ugródeszkának jók egy igazán jó játékos karrierjében. Még így sem rendelkeznek olyan eszközökkel mint mi. Persze ha a Milan szint lenne az elvárás azt mi is tudnánk hozni , ráadásul gazdaságilag is pozitivabb lenne a mérleg.. csak nem nyernénk semmit :D
Vannak igazán előremutató dolgok a Milannál is. Szerintem az utóbbi időkben nem igazolnak rosszul, kevés szemét jött. Az is látszik, hogy az alapkerethez képest nekik több pénzre lenne szükség, hogy odaugorjanak, mint, ahol most mi állunk, de annyit ők sem fognak költeni (és később sem ez lesz a jellemző, amíg nem váltanak tulajt). Már Ibrával hosszabbítanak meg Giroud jön, ergo a legpénzesebb poszton nem ifjoncokkal indulnak neki és ezek a jelennek szólnak. Náluk most stabil a pénzügyi háttér, ellenben gyengébb a keret. És jelen állás szerint ez ebben az évben sem fog megfordulni.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Interissimo írta: 2021.07.19. 15:07
Vannak igazán előremutató dolgok a Milannál is.
Ezt nem vonom kétségbe, de nem cserélném el az ő helyzetüket a miénkre jelenleg az fix. A mi jövőnk az adósságtól függetlenül így is szilárdabb a minőséget és az eladhatóságot tekintve mint az övék. Meg mondom, szerintem dobogóra jók, én a raboktól tartanék de azért világos, hogy nekik sokkal nagyobb gondjaik lesznek az elkövetkező 1-2 évben a posztok betöltése szempontjából mint az , hogy tőlünk távozott Hakimi..Nagyon nehéz tartani azt a minőséget amit megszoktak és a vezetőségváltás sem mindig sül el jól. Arrivederci a Ferrarinal sem volt nagy mágus, és ezekkel a Chiesa féle üzletekkel tisztán lejön , hogy ott sincs pénz. Az egyetlen ami irigylésre méltó a saját stadion de ami késik nem múlik.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

DM22 írta: 2021.07.19. 15:14
Ezt nem vonom kétségbe, de nem cserélném el az ő helyzetüket a miénkre jelenleg az fix.
Ebben teljesen egyezünk, én sem cserélnék. Jelenleg pénzügyi helyzeten túl mindenben előrébb vagyunk. Bankszámlán túl nem irigylek onnan semmit, ami pedig majd megint izgalmas lesz, hogy ott is váltás lesz szerintem hamarosan, mert az Elliot is befektetési célból került a Milanba és egy bizonyos cél után szerintem ők is kirakják az eladó táblát, de ez csak saját gondolatom. Nálunk majd az új tulajon fog sok minden múlni. Jobb a keret, jobb az edző, jobb a szakmai stáb, még nekünk áll a zászló.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Egyenlőre még elég óvatosak a csapatok a piacon (kivéve PSG,ami más kaszt..),ráadásul a fél keretünk el se kezdte az edzőtábort, addig sok mindent nem várok. Igazolni lehet augusztus végén is,főleg ha jönnek a leppattanók a PLből.
Hakimi eladás borítékolva volt sajnos, meg próbálkozunk a felesleg kiszórásával és a fiataloknak csapatokat találni,ahol fejlődhetnek. Ez nagyjából megtörtént,persze a kölcsön plusz opciókkal nagyon nem vagyunk beljebb,meg volt pár érdekes húzás is (JM szerződésbontás,Vanheusden visszavétel vagy Kolarov hosszabbítás) és sajnos az Eriksen pótlás se volt előre bekalkulálva,de az ingyen Hakan deallel gyorsan megoldottuk azt is.
A következő lépés a fizucsökkentés lenne: a Vidal/Ninja párost ki kell tenni és Perisic/Sanchez is vagy kevesebbért maradnak vagy elmennek. Ebből a négyesből valószínű egy cent átigazolási pénzt se tudunk beszedni,úgyhogy a díjazásukon kéne legalább spórolni.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

brecsinho írta: 2021.07.19. 15:28 Egyenlőre még elég óvatosak a csapatok a piacon (kivéve PSG,ami más kaszt..),ráadásul a fél keretünk el se kezdte az edzőtábort, addig sok mindent nem várok. Igazolni lehet augusztus végén is,főleg ha jönnek a leppattanók a PLből.
Hakimi eladás borítékolva volt sajnos, meg próbálkozunk a felesleg kiszórásával és a fiataloknak csapatokat találni,ahol fejlődhetnek. Ez nagyjából megtörtént,persze a kölcsön plusz opciókkal nagyon nem vagyunk beljebb,meg volt pár érdekes húzás is (JM szerződésbontás,Vanheusden visszavétel vagy Kolarov hosszabbítás) és sajnos az Eriksen pótlás se volt előre bekalkulálva,de az ingyen Hakan deallel gyorsan megoldottuk azt is.
A következő lépés a fizucsökkentés lenne: a Vidal/Ninja párost ki kell tenni és Perisic/Sanchez is vagy kevesebbért maradnak vagy elmennek. Ebből a négyesből valószínű egy cent átigazolási pénzt se tudunk beszedni,úgyhogy a díjazásukon kéne legalább spórolni.
Egyáltalán nem állunk rosszul a keret magja abszolút fiatal, és az eddigi változásokban eddig csak egy fájdalmas pont van:
Hakimi > Mr. Szélső (itt az összes felmerült név gyengébb, mint Hakimi, szóval itt szívni fogunk)
Dimarco > Young (ezzel szerintem nyertünk a tavalyi veronai év után)
Hakan ? Eriksen (tavalyból indulok és nem a képességekből, a dán bármennyire is javult tavaszra, nem a posztján játszott, vélhetően idén, ha nem történik ez a sajnálatos eset, akkor előrébb játszva sokkal jobb lett volna, de a tavalyi Eriksen vagy az idei Hakan között lehet jobb a török)

Kiegészítők maradnak Darmian nálam a tavalyi év meglepetése volt, ahogy Vidal esetében nem vártam ennyire gyenge teljesítményt, úgy vele szemben meg ennyire stabilt nem vártam. Rano három védős rendszerben középen szerintem rendben van. DD jó csere. Agoume Inzaghi alatt akár lehet az év meglepetése. Sanchez is nagyon jó volt a padról. Vecino egyébként a Copán nem volt rossz. És Sensi esetében is érdekes lehet, hogy új edzői stáb alatt esetleg hátha kevesebbet lesz sérült (feltéve, hogy marad).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert a Juve kapcsan erdemes megjegyezni azt a hivatalos hirt, hogy az Exort laza 400m-t tolt be a kluba.
Nalunk a helyzet ismert, ott a tobbsegi tulajdonos csak ugy lazan 400m-t nyomott be a kluba.

Szinten erdemes kiterni arra, hogy az egyik legtehetsegebb Olasz KP Locatelli jo esellyel ott kot ki.

Vegul pedig erdemes kiterni arra is, hogy ugy lazan egy "no grazie" ellett intezve egy 80-90m-s ajanlat Chiesaert.

Az hogy "eddig" mi tortent sokat nem jelent.
Mert a vilag legnagyobb allami vagyonaival rendelkezo PSG-n kivul kb senki nem csinalt semmit "hivatalosan".

Terjunk vissza erre a temara szeptember 1-en, majd akkor lehet realisan es relevansan ertekelni.

De ez itt off, szoval utolag is elnezest.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.19. 16:19 Azert a Juve kapcsan erdemes megjegyezni azt a hivatalos hirt, hogy az Exort laza 400m-t tolt be a kluba.
Nalunk a helyzet ismert, ott a tobbsegi tulajdonos csak ugy lazan 400m-t nyomott be a kluba.

Szinten erdemes kiterni arra, hogy az egyik legtehetsegebb Olasz KP Locatelli jo esellyel ott kot ki.

Vegul pedig erdemes kiterni arra is, hogy ugy lazan egy "no grazie" ellett intezve egy 80-90m-s ajanlat Chiesaert.

Az hogy "eddig" mi tortent sokat nem jelent.
Mert a vilag legnagyobb allami vagyonaival rendelkezo PSG-n kivul kb senki nem csinalt semmit "hivatalosan".

Terjunk vissza erre a temara szeptember 1-en, majd akkor lehet realisan es relevansan ertekelni.

De ez itt off, szoval utolag is elnezest.

Oké , bocsi hogy dumáltunk a többiek mercatos helyzetéről a miénkhez viszonyítva. Egyébként már írtad ezeket az EXOR híreket ide , viszont javaslom nézz utána annak mit jelent a tőkeemelés. Azt sem lehet a végtelenségig csinálni :) Nem lesznek tőle sokkal jobb helyzetben de a gondokat egyelőre megoldja házon belül. Az egyik legtehetségesebb olasz kp jó eséllyel kölcsön + opcióval lesz náluk nagy nehezen, a másik legtehetségesebb kp meg nálunk játszik már 2 éve.

Egyébként majd szerintem eldönti mindenki maga mikor tér vissza erre , elvégre ez egy pletyi rovat.

UI: No offense Interfan de egyre többen írnak és jelentkeznek be kommentelni és szerintem ez egy jó irány, végre a temetői hangulat is eltűnt ne csalogassuk elő újra ezzel az indirekt a szomszéd fűje mindig zöldebb sablonnal :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.07.19. 16:30
interfan írta: 2021.07.19. 16:19 Azert a Juve kapcsan erdemes megjegyezni azt a hivatalos hirt, hogy az Exort laza 400m-t tolt be a kluba.
Nalunk a helyzet ismert, ott a tobbsegi tulajdonos csak ugy lazan 400m-t nyomott be a kluba.

Szinten erdemes kiterni arra, hogy az egyik legtehetsegebb Olasz KP Locatelli jo esellyel ott kot ki.

Vegul pedig erdemes kiterni arra is, hogy ugy lazan egy "no grazie" ellett intezve egy 80-90m-s ajanlat Chiesaert.

Az hogy "eddig" mi tortent sokat nem jelent.
Mert a vilag legnagyobb allami vagyonaival rendelkezo PSG-n kivul kb senki nem csinalt semmit "hivatalosan".

Terjunk vissza erre a temara szeptember 1-en, majd akkor lehet realisan es relevansan ertekelni.

De ez itt off, szoval utolag is elnezest.

Oké , bocsi hogy dumáltunk a többiek mercatos helyzetéről a miénkhez viszonyítva. Egyébként már írtad ezeket az EXOR híreket ide , viszont javaslom nézz utána annak mit jelent a tőkeemelés. Azt sem lehet a végtelenségig csinálni :) Nem lesznek tőle sokkal jobb helyzetben de a gondokat egyelőre megoldja házon belül. Az egyik legtehetségesebb olasz kp jó eséllyel kölcsön + opcióval lesz náluk nagy nehezen, a másik legtehetségesebb kp meg nálunk játszik már 2 éve.

Egyébként majd szerintem eldönti mindenki maga mikor tér vissza erre , elvégre ez egy pletyi rovat.

UI: No offense Interfan de egyre többen írnak és jelentkeznek be kommentelni és szerintem ez egy jó irány, végre a temetői hangulat is eltűnt ne csalogassuk elő újra ezzel az indirekt a szomszéd fűje mindig zöldebb sablonnal :)
Chiesa is kolcson + kotelezo opcioval lett az ovek.
Mi senki kapcsan nem tudunk kotelezo opciot garantalni, de meg draga kolcsont sem.

Ha az Exor es a Suning helyzetet elemezzuk, akkor hamar pontot kell tenni a vegere.
Mivel az egyik az eg, a masik meg a fold.
Itt en is javaslom nezzunk utanna a ket vallalat es tulajdonos helyzetenek minden, ismetlem minden teren.

De terjunk vissza mindenre szeptember 1-en. ;)

(UI1: Temetoi hangulatos provokaciodat pedig erdekes megtartani magadnak.)

(UI2: Tovabbra is ugyanazok a felhasznalok kommentelnek mint eddig, es kb ugyanolyan gyakorisaggal)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.07.19. 16:37-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.07.19. 16:34
De terjunk vissza mindenre szeptember 1-en. ;)
igenis főnök!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.07.19. 16:35
interfan írta: 2021.07.19. 16:34
De terjunk vissza mindenre szeptember 1-en. ;)
igenis főnök!
:D :D :D

Szeptember 1-nel relevansabb kepet senki nem kaphat majd. ;)
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Locatelli azért már egyszer gyengének találtatott egy nagycsapatban. Nem mondom, hogy tuti flop, de nekem semmi különös nem volt az EB-n. Volt egy két jó meccse, de valahogy azt a fajta vagányságot, ami megvolt egy Pirlo-ban, vagy megvan egy az EB-n szintén nem a legjobb formáját futó Barellában, nem vélem benne felfedezni. Arra meg már sok példát láttunk, hogy kisebb csapatban megy, de a nagyobban valamiért nem. Szerintem ő jó játékos ettől még, de nem lennék meglepve, ha hosszú távon csak a csere kategória lenne az olasz válogatottban. Egyre inkább megy a világ futballja a robbanékony és erős, gyors játékosok uralta irányba és ebbe nálam ő egyelőre nincs a top-on. Ettől még elnézegetném én is Inter mezben szó se róla, de azért nem Verratti-t igazolja le a Juve.
A Milan pedig valóban igazol és sok pénzt költenek, de egy kicsit hasonló cipőben járnak eddig, mint 2014 táján mi. Veszik a játékosokat rakat számra és összességében jó sok pénzt elköltenek, de igazi minőséget ők sem nagyon találnak. Azért a Giroud, Tomori, Tonali sor nem az, akiktől az ember összerezzen, mikor meglátja a felállításban.
Továbbra is úgy látom, hogy egy utcahosszal megnyert bajnokság után, úgy hogy egy nagy távozónk volt (eddig), és érkezett a török Eriksen mellé/helyére nem feltétlen lesz gond. Jött Inzaghi. Az ő felfogásával meg amit a szélen elveszítünk, vagy elveszítettünk Hakimi eladásával, azt középen Calha vagy Eriksen, esetleg Sensi vissza fogja tudni hozni. A kérdés az lesz, hogy a védekezést hogyan fogja megoldani. De ez már legyen Inzaghi "baja". Egy szó, mint száz nem azon kell, hogy múljon a bajnoki címünk, vagy az, hogy ott legyünk szorosan a végén is az elején, hogy Hakimi elment vagy maradt, hanem azon, hogy Inzaghi milyen edző. Még mindig a mi csapatunk a legerősebb a bajnokságban és bízzunk Marotta mesterben, hogy még egy kicsit tud lendíteni a minőségen.
Mindenesetre tavaly két támadó szélsőnk volt és a középpálya védekezett inkább, idén pont fordítva lesz, nem biztos, hogy ez nem fog működni úgy, hogy fel sem fog tűnni Hakimi hiánya...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.07.19. 16:42 Locatelli azért már egyszer gyengének találtatott egy nagycsapatban. Nem mondom, hogy tuti flop, de nekem semmi különös nem volt az EB-n. Volt egy két jó meccse, de valahogy azt a fajta vagányságot, ami megvolt egy Pirlo-ban, vagy megvan egy az EB-n szintén nem a legjobb formáját futó Barellában, nem vélem benne felfedezni. Arra meg már sok példát láttunk, hogy kisebb csapatban megy, de a nagyobban valamiért nem. Szerintem ő jó játékos ettől még, de nem lennék meglepve, ha hosszú távon csak a csere kategória lenne az olasz válogatottban. Egyre inkább megy a világ futballja a robbanékony és erős, gyors játékosok uralta irányba és ebbe nálam ő egyelőre nincs a top-on. Ettől még elnézegetném én is Inter mezben szó se róla, de azért nem Verratti-t igazolja le a Juve.
A Milan pedig valóban igazol és sok pénzt költenek, de egy kicsit hasonló cipőben járnak eddig, mint 2014 táján mi. Veszik a játékosokat rakat számra és összességében jó sok pénzt elköltenek, de igazi minőséget ők sem nagyon találnak. Azért a Giroud, Tomori, Tonali sor nem az, akiktől az ember összerezzen, mikor meglátja a felállításban.
Továbbra is úgy látom, hogy egy utcahosszal megnyert bajnokság után, úgy hogy egy nagy távozónk volt (eddig), és érkezett a török Eriksen mellé/helyére. És jött Inzaghi. Az ő felfogásával meg amit a szélen elveszítünk, vagy elveszítettünk Hakimi eladásával, azt középen Calha vagy Eriksen, esetleg Sensi vissza fogja tudni hozni. A kérdés az lesz, hogy a védekezést hogyan fogja megoldani. De ez már legyen Inzaghi "baja". Egy szó, mint száz nem azon kell, hogy múljon a bajnoki címünk, vagy az, hogy ott legyünk szorosan a végén is az elején, hogy Hakimi elment vagy maradt, hanem azon, hogy Inzaghi milyen edző. Még mindig a mi csapatunk a legerősebb a bajnokságban és bízzunk Marotta mesterben, hogy még egy kicsit tud lendíteni a minőségen.
Mindenesetre tavaly két támadó szélsőnk volt és a középpálya védekezett inkább, idén pont fordítva lesz, nem biztos, hogy ez nem fog működni úgy, hogy fel sem fog tűnni Hakimi hiánya...
Milan kapcsan gazdasagilag es hatterben nagyon mas a helyzet.
Viszont sportszakmailag a mi elonyunk legalabb ekkora, a jelenlegi Milan sportszakmailag messze van a jelenlegi Intertol.
Ez pedig a 2021-22-es szezonban meg utcahossz elonyt garantal nekunk.

Egyetlen rivalisunk lehet, az a Juve.
Meg hatravan 1,5 honap.
En bizok benne Marotta csodat tesz, es itt kot ki egy Nandez-Telles paros + marad az alapkezdo.
Ha ez sikerul, es Inzaghi osszetudja tenni a csapatot, es megtudja ugrani azt a szintet amire minden esely megvan, akkor boven lehetunk ujra bajnokok.

2022 nyaran pedig remeljuk megoldodik a tulajdonos kerdes, es egy tokeeros hosszutavu stabil tulajjal hosszu-hosszu evekig Scudetto, sot elobb/utobb BL eselyesek is lehetunk.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Francesco írta: 2021.07.19. 16:42 Locatelli azért már egyszer gyengének találtatott egy nagycsapatban. Nem mondom, hogy tuti flop, de nekem semmi különös nem volt az EB-n.
Mindenesetre tavaly két támadó szélsőnk volt és a középpálya védekezett inkább, idén pont fordítva lesz, nem biztos, hogy ez nem fog működni úgy, hogy fel sem fog tűnni Hakimi hiánya...
Abszolút ezt gondolom! Nem érzem utcahosszal erősebbnek a keretet mint a rabokét de őket sem kell szopkodni mert totál látni hogy nincs ott terülj terülj asztalkám, hiába más a tulajdonosi háttér oda se öntik a pénzt. Felesleges mixelni az átigazolási idényeket mert eddig az elmúlt 2 évben mindig lenyomtuk őket. Ronaldo kifizetése óta olyanra költöttek max nagyobb összeget aki nem vált be. Ezeken kívül csak kölcsön + opcióval dobálóztak. Idén mi már szereztünk egy Calhanoglut aki a liga egyik legjobb kp-ja de legalábbis a top10ben benne van. Ők nem szereztek senkit. Amikor Chiesa-t lőtték tavaly mindenféle trükkökkel kölcsönözve ( ahogy Moratat is csak úgy sikerült ) Akkor mi már rég leigazoltuk majd 70 ért Lukakut egyben meg 40 ért Hakimit... Ahogy Barellat is 32-ért.. Eriksent 25ért egyben semmiféle kölcsönnel szarakodva, ahogy Sensit is 25ért...igaz ott már mi is a kölcsön+ opcióval éltünk.. Szóval nem is értem hogyha olyan nagy ászok vannak a rabok földjén miért nem csengetnek ki egyben nagy összegeket.
Mindenesetre ezeket csak azért írtam mert ahogy te is mondtad, azt a hajszálnyi előnyt ami még mindig megvan Hakimi távozása után simán meglehet tartani okos igazolásokkal. És attól hogy Chiesa durván beütött még nem biztos hogy Locatelli annyira frankó lesz.

pontosítok , Barella-nal 18at fizettünk asszem első körben, de a lényegen nem változtat. Jók vagyunk , jók leszünk :)
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Francesco írta: 2021.07.19. 16:42 Locatelli azért már egyszer gyengének találtatott egy nagycsapatban.
Abban nagyon igazad van, hogy Locatelli vajon egy nagyobb csapatban mit fog tudni tenni. A régi Milan még jóval gyengébb volt, ő is a fiatalabb, szóval lehet most más lesz a leányzó fekvése. Juventus esetében kérdés, hogy azaz egy-kettő igazolás, ami maximum belefér és az edzőváltás mennyit fog segíteni nekik. Szerintem kb. egál a két csapat, ha mindent összevetek, szóval erős évünk lesz a mostani állapot szerint. :)

Az is biztos, hogy jelenleg a Giroud, Tomori, Tonali sor miatt tényleg nem kell a Milantól tartani és nem lehet azt mondani, hogy mennyit létek előre. Kapust még sikerült jól cserélni, de a törököt még pótolni nem sikerült, és nem egyszer mentette meg őket Hakan.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Telles is egy érdekes játékos. Óriási reményekkel igazoltuk, aztán egy dupla nulla volt itt. Majd elment Törökországba, ahol még Dzsudzsi is kimagaslott volna, ha nem szarik bele már akkor is, majd ment a Porto-ba, megcsináltatta a frizuráját és feltornázta az árát 40 millióra. Engem kicsit Quaresmára emlékeztet a srác. Jelenleg egy szezon alatt vesztett az értékéből 20 milliót. Kell ő nekünk? :)
Azért a Milan szurkolói jogosan vannak kiakadva a vezetésre, mert a Calha, Donna pároson buktak egy laza 100-120 millió eurót. Ekkora hibát nem nagyon szabadna elkövetniük. Hiába van sok pénzük, ha Ausilio szerelemgyerekei ülnek a menedzsmentbe. Jaj, de őt sem akarom bántani, honnan tudjuk mi, hogy ő igazából milyen szakember, minden ami szar azt ráfogunk, pedig Marotta is kedveli valamiért, tehát lehet nem is gyenge ő valójában, csak kineveztük feketebáránynak.
Igen a Juve öregszik, ettől még bivaly erős csapat, de mi vagyunk a bajnokok, tökkel kell kimeni a pályára és megmutatni ki mennyit ér. Itt inkább az edzőkérdés amitől tarthatunk, nem lenézve, vagy lebecsülve Inzaghi-t. Conté-val szerintem behúztuk volna a huszadikat, majd meglátjuk Inzaghival mi lesz a helyzet. Azért azt se felejtsük el, hogy az egy frontos szezon is kellett, hogy ilyen sima legyen a történet, több más mellett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.07.19. 16:55
Francesco írta: 2021.07.19. 16:42 Locatelli azért már egyszer gyengének találtatott egy nagycsapatban.
Abban nagyon igazad van, hogy Locatelli vajon egy nagyobb csapatban mit fog tudni tenni. A régi Milan még jóval gyengébb volt, ő is a fiatalabb, szóval lehet most más lesz a leányzó fekvése. Juventus esetében kérdés, hogy azaz egy-kettő igazolás, ami maximum belefér és az edzőváltás mennyit fog segíteni nekik. Szerintem kb. egál a két csapat, ha mindent összevetek, szóval erős évünk lesz a mostani állapot szerint. :)

Az is biztos, hogy jelenleg a Giroud, Tomori, Tonali sor miatt tényleg nem kell a Milantól tartani és nem lehet azt mondani, hogy mennyit létek előre. Kapust még sikerült jól cserélni, de a törököt még pótolni nem sikerült, és nem egyszer mentette meg őket Hakan.
Es ha sikerul is potolni, Sabitzer biztos hogy annyival jobb jatekos?
Mert szerintem nem biztos.

Sportszakmailag ahogy irtam szerintem utcahosszal a Milan elott vagyunk 2021-22-ben.
22-ben pedig remeljuk megoldodnak a jelenlegi problemak, es nalunk is egy hosszutavu uj tulajdonosi kor lesz.
Ha Inzaghi hozza azt amit varunk, akkor a Milan Piolival akarmilyen is a hatteruk, 1mp-re nem lehet komoly fenyegetes.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Francesco írta: 2021.07.19. 17:09 Telles is egy érdekes játékos. Óriási reményekkel igazoltuk, aztán egy dupla nulla volt itt. Majd elment Törökországba, ahol még Dzsudzsi is kimagaslott volna, ha nem szarik bele már akkor is, majd ment a Porto-ba, megcsináltatta a frizuráját és feltornázta az árát 40 millióra. Engem kicsit Quaresmára emlékeztet a srác. Jelenleg egy szezon alatt vesztett az értékéből 20 milliót. Kell ő nekünk? :)
Hát Telles gyakorlatilag 4ből 3 helyen megbukott :D Ő max a FIFA-ban lenne jó igazolás szerintem óriási butaság lenne a leigazolása. Szerencsére szóba sem került nálunk csak a pletykalapoknál. Marotta meg nem hülye hogy fizessen érte. Max kölcsön.. de nagyon max.
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Nem másztam bele a Juve pénzügyeibe, de azért úgy rémlik, hogy pár hónapja még ott is elég nagy szar volt a palacsintában Ronaldo horror bére és egyéb kiadások miatt. Ez alapján szerintem ott a tőkeemelésnek ugyanúgy a klub pénzügyi stabilizálása a célja, mint a mi hiteleinknek. Nem kérdés nyilván, hogy a Juve ebből a szempontból jobb helyzetben van, hiszen ők házon belül tudtak plusz pénzt hozni nem hitelből. Ha a Sunning nem csövesedett volna le, akkor ők is ezt a megoldást választják.
Szóval hiába hangzik nagyon szuperül, hogy 400 milliót beletoltak a klubba, biztos vagyok abban, hogy ennek töredéke mehet majd átigazolásokra. A PSG kivételével minden klubnál keményen össze kell húzni a nadrágszíjat a COVID miatt.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Hello írta: 2021.07.19. 17:22 Nem másztam bele a Juve pénzügyeibe, de azért úgy rémlik, hogy pár hónapja még ott is elég nagy szar volt a palacsintában Ronaldo horror bére és egyéb kiadások miatt. Ez alapján szerintem ott a tőkeemelésnek ugyanúgy a klub pénzügyi stabilizálása a célja, mint a mi hiteleinknek. Nem kérdés nyilván, hogy a Juve ebből a szempontból jobb helyzetben van, hiszen ők házon belül tudtak plusz pénzt hozni nem hitelből. Ha a Sunning nem csövesedett volna le, akkor ők is ezt a megoldást választják.
Szóval hiába hangzik nagyon szuperül, hogy 400 milliót beletoltak a klubba, biztos vagyok abban, hogy ennek töredéke mehet majd átigazolásokra. A PSG kivételével minden klubnál keményen össze kell húzni a nadrágszíjat a COVID miatt.
Hát ennél jobban nem igen lehetett volna ezt megfogalmazni, úgyhogy köszönöm szépen :D !

Annyi kiegészítés, hogy az Inter és a juve is a szuperligától és a vele együtt járó 380milliós (azt hiszem ennyi volt ) belépési pénztől várták a megváltást. Tudtommal mind a 12 csapat egyenlő arányban ennyit kapott volna csupán azért mert résztvevők. Csak hát bukott a dolog így nekik maradt az , hogy a saját zsebükben turkálnak mi meg új tulajt keresünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DM22 2021.07.19. 17:34-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.07.19. 17:09 Itt inkább az edzőkérdés amitől tarthatunk, nem lenézve, vagy lebecsülve Inzaghi-t. Conté-val szerintem behúztuk volna a huszadikat, majd meglátjuk Inzaghival mi lesz a helyzet. Azért azt se felejtsük el, hogy az egy frontos szezon is kellett, hogy ilyen sima legyen a történet, több más mellett.
Szerintem igazad van.
Mert a jelenlegi keretunk, foleg ugy ha jon ket ertelmes WB, akkor boven-boven az osszes csapat elott van, es kb egy szinten a jelenlegi Juveval.
Innentol igenis eselyesek lehetunk a Scudettora, ha Inzaghi hozza azt amit elvarunk tole.
Mint egyes jatekos eseteben, lasd Locatelli, kerdes az mit hoz elvaras es nyomas alatt, ez ugyanugy komoly kerdes lesz Inzaghi kapcsan.
De szerintem ebben egy egyontetu a velemeny, es mindenki varja tole a szintugrast.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Szerintem sincs nagy ok eddig az aggodalomra,persze még sok minden történhet augusztus végéig,de elvileg 8 poszton változatlan marad a bajnokcsapat (Handa-Skrini-DeVrij-Bastoni-Barella-Brozo-Lukaku-Lautaro), a sajnálatos Eriksen-Hakan csere lesz és a két szélső változhat (bár lehet Perisic marad). Hakimi pótlását meg kell oldani,de azon kívül szinte a tavalyi keret van,meglátjuk Simone mit hoz ki ebből, ha nem lesz sok sérülés simán versenybe lehetünk idén is a scudettoért. Ami kicsit aggaszt az a padunk (nyugdíjas cserék a védelembe, Gag és Vecino középre, meg a porcelán Sensi és Alexis), itt még lehetne kicsit okoskodni, feltéve ha a BL továbbjutás az elvárás (nekem az lenne most már, főleg első kalapból..).
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem nem feltétlenül Inzaghin fog múlni, sokkal inkább hogy tudja a több frontos szezonban "megúszni" a sérüléseket!
Meggyőződésem hogy Conte bajnoki címe nagy részben a heti 1 meccsnek köszönhető és annak hogy a kezdőből szinte senki nem dőlt ki!
A kezdőnk egész jó, a csere jatekosaink viszont nem ugyanaz a kategória!
Korai még esélyeket látogatni, bár valószínűleg bőven belefér most!
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Ilicic valószínűleg távozni fog az Atalantatol, jövőre lejár a szerződése, plusz 33 éves már
Ha Sensi megy és Eriksen sem játszhat simán elférne. Mennyi lehetne az ára?
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Herfort Balazs írta: 2021.07.19. 20:04 Ilicic valószínűleg távozni fog az Atalantatol, jövőre lejár a szerződése, plusz 33 éves már
Ha Sensi megy és Eriksen sem játszhat simán elférne. Mennyi lehetne az ára?
Kövezettek meg szerintem is elférne. Elképesztő statokat hozott, lenne minőségi csere, és én nem vagyok a mértékletes rutin ellen ha nem a fiatalok kárára megy a csapatban.
Az ára szerintem? Hát az Atalanta majd benyög rá egy 12-14 körüli összeget, Marotta mond egy 6-ot és 8 körül meglehet a bolt. Kár , hogy nem fogunk rá költeni ha csak Gag vagy Vecino nem távozik. Ha ő is a Milanba megy azzal a kistesók nagyot nyernek. Igaz max 1-2 évre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24350
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az Inter nem szandekozik jovahagyni a tulsagosan magas fizetesi igenyeket, ilyen a Brozovic altal kert 6m.
Mint ismert a szerzodese 2022-ben lejar.
Kiemeli a Gazzetta ilyenkor a logika az, hogy hosszabbitas, vagy eladas.
De jelen esetben a harmadik ut a legvaloszinubb, mivel az Inter a zsarolasnak es az orult kereseknek nem tesz eleget.
Brozovic kerese 6m euro, ami a jelenlegi 3,5m-rol nagyon nagy ugras.
Marotta es Ausilio nem szandekozik ezt jovahagyni, nem csak azert mert 70-80m pluszos mercato kell, hanem azert is mert legalabb 15% fizetes kiadas csokkentes is kell.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... oni-lanno/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.07.19. 20:29 Gazzetta szerint az Inter nem szandekozik jovahagyni a tulsagosan magas fizetesi igenyeket, ilyen a Brozovic altal kert 6m.
Mint ismert a szerzodese 2022-ben lejar.
Kiemeli a Gazzetta ilyenkor a logika az, hogy hosszabbitas, vagy eladas.
De jelen esetben a harmadik ut a legvaloszinubb, mivel az Inter a zsarolasnak es az orult kereseknek nem tesz eleget.
Brozovic kerese 6m euro, ami a jelenlegi 3,5m-rol nagyon nagy ugras.
Marotta es Ausilio nem szandekozik ezt jovahagyni, nem csak azert mert 70-80m pluszos mercato kell, hanem azert is mert legalabb 15% fizetes kiadas csokkentes is kell.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... oni-lanno/
Jövőre ingyen fog menni. Senki nem akarja megvenni, fizut meg nem emelünk. Mondjuk felőlem már most is mehetne... :roll:
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2021.07.19. 20:29 Gazzetta szerint az Inter nem szandekozik jovahagyni a tulsagosan magas fizetesi igenyeket, ilyen a Brozovic altal kert 6m.
Mint ismert a szerzodese 2022-ben lejar.
Kiemeli a Gazzetta ilyenkor a logika az, hogy hosszabbitas, vagy eladas.
De jelen esetben a harmadik ut a legvaloszinubb, mivel az Inter a zsarolasnak es az orult kereseknek nem tesz eleget.
Brozovic kerese 6m euro, ami a jelenlegi 3,5m-rol nagyon nagy ugras.
Marotta es Ausilio nem szandekozik ezt jovahagyni, nem csak azert mert 70-80m pluszos mercato kell, hanem azert is mert legalabb 15% fizetes kiadas csokkentes is kell.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... oni-lanno/
Kövezzetek meg, de szerintem minőségi előrelépés akkor lesz csak a kp-n, ha Brozovic elmegy. Nem rossz, nem rossz, de Ő nem egy Stankovic és nem is Cambiasso, hanem ettől nagyon nagyon messze van. Más kérdés, hogy szerintem nincs olyan csapat, aki adna neki 6m-t.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8204
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

alwin91 írta: 2021.07.19. 21:35
interfan írta: 2021.07.19. 20:29
Kövezzetek meg, de szerintem minőségi előrelépés akkor lesz csak a kp-n, ha Brozovic elmegy. Nem rossz, nem rossz, de Ő nem egy Stankovic és nem is Cambiasso, hanem ettől nagyon nagyon messze van. Más kérdés, hogy szerintem nincs olyan csapat, aki adna neki 6m-t.
Minden szavaddal egyet értek.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nyilván nem kap és nem is érdemel 6m-t,de valahonnan el kell kezdeni az alkut.Mondjuk ha Vidal és Alexis 7m, Ninja,Perisic 5m kap, akkor a csapatban betöltött szerepe miatt érezheti úgy Brozo,hogy neki is több jár,főleg 28évesen,valószínű élete utsó zsíros szerződése. Kérdés,ha nem egyezünk meg vele, mikor jön a beleszarok,flegma hozzáállás...Abban egyetértek,hogy nem egy Cuchu vagy Deki,de jelen helyzetben pótolni igen necces lenne. Elképzelem,ahogy Gag próbál labdát járatni :roll:
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

brecsinho írta: 2021.07.19. 22:00 Nyilván nem kap és nem is érdemel 6m-t,de valahonnan el kell kezdeni az alkut.Mondjuk ha Vidal és Alexis 7m, Ninja,Perisic 5m kap, akkor a csapatban betöltött szerepe miatt érezheti úgy Brozo,hogy neki is több jár,főleg 28évesen,valószínű élete utsó zsíros szerződése. Kérdés,ha nem egyezünk meg vele, mikor jön a beleszarok,flegma hozzáállás...Abban egyetértek,hogy nem egy Cuchu vagy Deki,de jelen helyzetben pótolni igen necces lenne. Elképzelem,ahogy Gag próbál labdát járatni :roll:
Nandez? :)
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Nandezt most már nagyon írják, szerintem ő lesz az első érkező.
Válasz küldése