Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Youme »

A régi téma folytatása
Janaj8
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janaj8 »

Ma olvastam, hogy az Inter élénken éérdeklődik a Lyon játékosa Bastos iránt, és az Atletico játékosa, Agüero iránt. És állítólag Agüero nagyon szimpatizál az Interrel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Janaj8 írta:Ma olvastam, hogy az Inter élénken éérdeklődik a Lyon játékosa Bastos iránt, és az Atletico játékosa, Agüero iránt. És állítólag Agüero nagyon szimpatizál az Interrel.


Jaja Agüero-s cikket Én is olvastam ma! Mondta, hogy figyelemmel követi az olasz bajnokságot és örül, hogy érdeklődünk utána! Jó kis játékos, de az a baj nagyon sokat kérnek érte! (40-50 millió)
Janaj8
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janaj8 »

Valóban jó játékos, csak kérdés hogy mennyiért jönne hozzánk... 40-50 milláért lehet nem őt kellene elhozni...
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Én nagyon örülnék Kunnak (mondjuk ki nem.. ;) )

Sok színt tudna a játékunkba vinni! :)
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

agüero nagyon jó játékos de van 4 jó csatárunk. inkább a középpályára kéne 1-2 ember. egy senijder helyettes mindenképpen
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

bazsi írta:agüero nagyon jó játékos de van 4 jó csatárunk. inkább a középpályára kéne 1-2 ember. egy senijder helyettes mindenképpen


Azért abba ne legyél biztos, hogy ezzel a 4 csatárral kezdjük meg a következő szezont is
Kun nagyon jó, de tuti csak rengeteg pénzért (40-50 millió) engednék el és az meg sok!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Az fcinternews.it-en van egy hír, mi szerint Eto'o lehetséges, hogy csupán kölcsönben van nálunk. :shock: :shock: :roll:

Egy jó olaszos lefordíthatná!!!!!!!
Janaj8
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janaj8 »

belinkelnéd légyszives a cikket, amit olvastál Eto-ról??? megpróbálkozok vele:D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Még reggel olvastam az oldalon (google fordítóval)... és most nem biztos hogy ugyan azt találom meg.... mert sajnos a cikkben szereplő képet is lecserélték!

Minden esetre... itt van egy link... lehet hogy ez az http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=16513

MOst a google fordító se műxik.. így nekem teljesen kínai!!! :P
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

internaZIOnaLe írta:Még reggel olvastam az oldalon (google fordítóval)... és most nem biztos hogy ugyan azt találom meg.... mert sajnos a cikkben szereplő képet is lecserélték!

Minden esetre... itt van egy link... lehet hogy ez az http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=16513

MOst a google fordító se műxik.. így nekem teljesen kínai!!! :P


ezt a cikket még április 1-én tették fel.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

bazsi írta:
internaZIOnaLe írta:Még reggel olvastam az oldalon (google fordítóval)... és most nem biztos hogy ugyan azt találom meg.... mert sajnos a cikkben szereplő képet is lecserélték!

Minden esetre... itt van egy link... lehet hogy ez az http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=16513

MOst a google fordító se műxik.. így nekem teljesen kínai!!! :P


ezt a cikket még április 1-én tették fel.



Akkor nem ez volt... de annak a végén tuti hogy nem volt ott az april fool felirat!

Ma reggel láttam!

Eto'o volt a cikk képén a sky reklámfallal a háta mögött!

Na midnegy.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sztem ez nagy hülyeség. Tuti h Eto'o a miénk teljesen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

internaZIOnaLe írta:
bazsi írta:
internaZIOnaLe írta:Még reggel olvastam az oldalon (google fordítóval)... és most nem biztos hogy ugyan azt találom meg.... mert sajnos a cikkben szereplő képet is lecserélték!

Minden esetre... itt van egy link... lehet hogy ez az http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=16513

MOst a google fordító se műxik.. így nekem teljesen kínai!!! :P


ezt a cikket még április 1-én tették fel.



Akkor nem ez volt... de annak a végén tuti hogy nem volt ott az april fool felirat!

Ma reggel láttam!

Eto'o volt a cikk képén a sky reklámfallal a háta mögött!

Na midnegy.


Én is olvastam ma reggel, tényleg fent volt, de most nincs! Nem találom Én sem! Miért törölték ilyen hamar?
Ja olyasmi volt benne, hogy nem teljesen a miénk még, kölcsönben van csak és Eto'o is mérges volt mert Ő sem tudta ezeket a részleteket, stb! Pontosan Én sem értettem mi is ez! :shock:
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Naon remélem h a miénk Eto'o 100%-ban!
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Coutinhoról van vmi hír hogy most jön vagy marad még egy évet?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

R9. írta:Coutinhoról van vmi hír hogy most jön vagy marad még egy évet?


Én utoljára azt hallottam, hogy Mourinho azt akarja, hogy jöjjön már jövőre, de még változhat a dolog.
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

Branca kb egy hónapja Brazíliába utazott tárgyalni a Vasco vezetőivel és Coutinho családjával is beszélt. De 1 hete maga Coutinho nyilatkozta, hogy még nem tudja, hogy hol is folytatja. Szerintem jöhetne a nyáron.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Youme »

agüero nagyon jó játékos de van 4 jó csatárunk.


Kun Agüero csak akkor jön ha Balotelli megy a Barcelonába. Állítólag Raiola azért lett az ügynöke, hogy ezt elsimítsa mint Maxwell és Ibrahimovic esetében.

Ha a jövőben Balotelli hozzáállása nem fog változni, akkor jöjjön Agüero helyette. Ha viszont Balotelli megváltozik a jövőben, akkor azt hiszem bánni fogjuk mi még ezt a "cserét".
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Youme írta:
agüero nagyon jó játékos de van 4 jó csatárunk.


Kun Agüero csak akkor jön ha Balotelli megy a Barcelonába. Állítólag Raiola azért lett az ügynöke, hogy ezt elsimítsa mint Maxwell és Ibrahimovic esetében.

Én még nem hallottam ,hogy a Barca is érdeklődik a Kölyök íránt. :roll:
Hol lehet(ett) olvasni erről ??
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

http://www.calciomercato.com/index.php?c=6&a=175039

itt :D
de igazából Balotelli, Gerrard és Fabregas igazolásánál is szerepet játszhat azt írják
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Youme írta:
agüero nagyon jó játékos de van 4 jó csatárunk.


Kun Agüero csak akkor jön ha Balotelli megy a Barcelonába. Állítólag Raiola azért lett az ügynöke, hogy ezt elsimítsa mint Maxwell és Ibrahimovic esetében.

Ha a jövőben Balotelli hozzáállása nem fog változni, akkor jöjjön Agüero helyette. Ha viszont Balotelli megváltozik a jövőben, akkor azt hiszem bánni fogjuk mi még ezt a "cserét".


mármint hogy érted hogy bánni fogjuk? ha megváltozik akkor nem lesz csere nem?:D
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nagyon remélem h nem fog elmenni Balo, és úgy fog jönni Fabregas vagy Gerrard. Kun-t én is bírnám de nem Balo helyett.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Agüero nagyon jó játékos,de szerintem a támadó szekció teljesen rendben van,oda nem hiányzik igazából senki.A középpályát kellene megerősíteni most nyáron szerintem,Muntari Quaresma out,Touré-t kéne megszerezni vagy egy hozzá hasonló védekező de jól passzoló technikás középpályást.Veloso-ról írnak több helyen,sokat nemtudok róla,annyit mint mindenki,hogy fiatal és tehetséges.És a védelmen kéne fiatalítani,kellene egy fiatalabb belső védő,és szerintem egy vérbeli balszélső,elöbbi Skrtel utóbbi Filipe a Deporból,Kolarov esetleg Cissokho.

Ja és képet,hogy lehet beszúrni ugyanolyan körülményes mint régebben?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Védelembe Ranocchia-ról és Bonucci-ról is szó van mindkettő jó lenne és Bonucci-t a Juve is akarja de ő ide jönne inkább. Kár volt őt elcserélni. :( Szélre meg jöhetne Crisito,róla is volt már szó.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Marco írta:Védelembe Ranocchia-ról és Bonucci-ról is szó van mindkettő jó lenne és Bonucci-t a Juve is akarja de ő ide jönne inkább. Kár volt őt elcserélni. :( Szélre meg jöhetne Crisito,róla is volt már szó.

Criscito ráadásul középen is bevethető, sőt még a rombusz baloldalán is.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Criscito nem rossz,de nem érzem előrelépésnek.Mindnképp erőltettném a passzolós vonalat szélre valami játékügyes emberkét szeretnék,nekem ő egy kicsit röghöz kötött.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Én amúgy azt se bánom ha bal szélre senki se jön. Sztem Santon,Chivu páros is tökéletes.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Akit én feltétlen leigazolnék Manuel Fernnades,Yaya Touré,Martín Skrtel és a Cissokho,Filipe,Kolarov hármasból valakit.Szerintem így nagyon ott lenne a keret.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

horas írta:Akit én feltétlen leigazolnék Manuel Fernnades,Yaya Touré,Martín Skrtel és a Cissokho,Filipe,Kolarov hármasból valakit.Szerintem így nagyon ott lenne a keret.

nekem egyik se kéne, jobban örülnék néhány olasz fiatal játékosnak. afrikait aztán végképp ne igazoljunk futni tudnak de a futballhoz sok közük nincs.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

DSanton39 írta:
horas írta:Akit én feltétlen leigazolnék Manuel Fernnades,Yaya Touré,Martín Skrtel és a Cissokho,Filipe,Kolarov hármasból valakit.Szerintem így nagyon ott lenne a keret.

nekem egyik se kéne, jobban örülnék néhány olasz fiatal játékosnak. afrikait aztán végképp ne igazoljunk futni tudnak de a futballhoz sok közük nincs.

Na akkor sorold fel azokat a fiatal olaszokat akik olyan nagyot dobnának a csapaton,de nem is dobnának,de megütik az Inter szintjét.Afrikaiak,futni tudnak a futballozni nem,ja Yaya Touré nem tud futballozni?
Szerintem neked fogalom zavarod van,szerintem nem tudod pontosan mit jelent a futball szó... :)
Eto'o-ról a mi vélemény jól fut?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a korábban említett olaszok igenis dobnának a játékunkon, az afrikaiakkal az a baj hogy nincs agyuk, semmi finesz a játékukban, van néhány kivétel de a többségük sajna nem ilyen. bocsáss meg ha több Muntari kalibert nem szeretnék a csapatban látni :) én Marigát se tartom nagy igazolásnak, azt amit ő tud, Krhin is simán tudja.
Eto'o most formába jött, de azért a meccsek többségén eltűnik a mezőnyben.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

DSanton39 írta:a korábban említett olaszok igenis dobnának a játékunkon, az afrikaiakkal az a baj hogy nincs agyuk, semmi finesz a játékukban, van néhány kivétel de a többségük sajna nem ilyen. bocsáss meg ha több Muntari kalibert nem szeretnék a csapatban látni :) én Marigát se tartom nagy igazolásnak, azt amit ő tud, Krhin is simán tudja.
Eto'o most formába jött, de azért a meccsek többségén eltűnik a mezőnyben.


Yaya Touré-val konkrétan Cambiasso állj az összehasonlítást az Inter középpályájáról.A mai futballban kellenek ilyen skill-ekkel felvértezett emberek is,nem lehet mindenki Iniesta.Amúgy Cassano-t szivesen látnám a cspatban emrt alapvetően én is szeretem a fineszes játékosokat ahogy te fogalmaztál,és lehetne több a csapatban.De Mariga vs Krhin párhuzamod elárúlta nekem,hogy itt igazából rasszismusról beszélgetünk,mert Krhin nem olasz és kb játszott 50 percet ebben az idényben,ami kb a 0-val hasonlatosan értkelhető mennyiség és a produtktumai szintén.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

ez nem rasszizmus pusztán arra akartam célozni hogy semmi maradandót nem alkotott, csak Mourinho jobban szereti az igazolásait alkalmazni mint a klub (amúgy nem tehetségtelen) saját neveléseit. ;)
Cassano szintén egy jó példa, őt én is elhoznám. :)
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Te az afrikaiakat nem szereted,én meg ezt az olaszozást,hogy jobb lenne több olasz meg így meg úgy.Én nem vagyok olasz,nekem az olasz ugyanilyen külföldi mint a kenyai,arról nem beszélve,hogy az Inter megalakúlása óta és létezésének a fő lényege a nemzetköziség gyakorlatilag ezért alapították,mert ugye tudod,hogy a Milan-ból kilépett vezetők alapították annak idején fentebb említett dolgok aprópáján.Szal ez az olaszozás nálam ugyanúgy nem meríti ki a fineszesség foglamát,mint nálad az afrikaiak.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

DSanton39 írta:ez nem rasszizmus pusztán arra akartam célozni hogy semmi maradandót nem alkotott, csak Mourinho jobban szereti az igazolásait alkalmazni mint a klub (amúgy nem tehetségtelen) saját neveléseit. ;)
Cassano szintén egy jó példa, őt én is elhoznám. :)


jó a rasszimus nyílván,túlzás teljesen komolyan nem is gonoltam,de hogy te Touré nemet tudnál mondani mert nem olasz és afrikai meg Muntari szar,meg Mariga nem vajbokájú szuperintelligens focista,azért az elég érdekes.
Nem értünk egyet,sebaj. :)
Avatar
dellarocco
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: dellarocco »

Hát azért én elnézegetném Yaya Tourét a csapatban...meg még úgy egy jó csomó afrikai származású playát, az, hogy Muntari egy favágó nem jelenti azt, hogy az összes afrikai az. Ennyi erővel ne igazoljunk portugált se innentől, mert úgyis befürdünk vele, mint Quaresmával, meg brazilt se mer úgy járunk, mint Mancinivel :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

horas írta:Te az afrikaiakat nem szereted,én meg ezt az olaszozást,hogy jobb lenne több olasz meg így meg úgy.Én nem vagyok olasz,nekem az olasz ugyanilyen külföldi mint a kenyai,arról nem beszélve,hogy az Inter megalakúlása óta és létezésének a fő lényege a nemzetköziség gyakorlatilag ezért alapították,mert ugye tudod,hogy a Milan-ból kilépett vezetők alapították annak idején fentebb említett dolgok aprópáján.Szal ez az olaszozás nálam ugyanúgy nem meríti ki a fineszesség foglamát,mint nálad az afrikaiak.

ez így van, de mindig is volt szép számmal olasz a csapatban, a klub leghíresebb játékosai olaszok, és az olaszozás mostanság azért történik mert igencsak megfogyatkozott a számuk a keretben, a Mancini korszak óta főleg. a keretben van 5 abból is 3 néhány éven belül visszavonul. ez engem elszomorít, mert jó volt nézni amikor Pagliuca, Baggio vagy Vieri (ez utóbbit lassan kezdem bánni hogy szerettem anno) játszottak a csapatban, és jó volt olvasni az Interes könyvben a hőstörténeteket Mazzola-ékről, Meazzáékről stb.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

DSanton39 írta:
horas írta:Te az afrikaiakat nem szereted,én meg ezt az olaszozást,hogy jobb lenne több olasz meg így meg úgy.Én nem vagyok olasz,nekem az olasz ugyanilyen külföldi mint a kenyai,arról nem beszélve,hogy az Inter megalakúlása óta és létezésének a fő lényege a nemzetköziség gyakorlatilag ezért alapították,mert ugye tudod,hogy a Milan-ból kilépett vezetők alapították annak idején fentebb említett dolgok aprópáján.Szal ez az olaszozás nálam ugyanúgy nem meríti ki a fineszesség foglamát,mint nálad az afrikaiak.

ez így van, de mindig is volt szép számmal olasz a csapatban, a klub leghíresebb játékosai olaszok, és az olaszozás mostanság azért történik mert igencsak megfogyatkozott a számuk a keretben, a Mancini korszak óta főleg. a keretben van 5 abból is 3 néhány éven belül visszavonul. ez engem elszomorít, mert jó volt nézni amikor Pagliuca, Baggio vagy Vieri (ez utóbbit lassan kezdem bánni hogy szerettem anno) játszottak a csapatban, és jó volt olvasni az Interes könyvben a hőstörténeteket Mazzola-ékről, Meazzáékről stb.


Hát,engem ez nem foglalkoztat az Inter pontosan ezért szerettem emg a sokszínűsége miatt,nem az olaszok végett mert akkor elöbb lettem volna Milan-os a legendás mára már teljesen megszűnő lolasz utánpótlásuk végett,a kilencvenes években hihetelen milyen játékosokat termeltek ki.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Nekem Skrtel nem tetszik, de ő nagyon. Egy odvas favágó, és az is csak akkor ha jó napot fog ki. A Deporból meg inkább Guardadot hoznám el akkor, de én is örülnék 1-2 olasz játékosnak. Most éppenséggel nincsenek olyan nagy olasz tehetségek, akiket tényleg érdemes lenne leigazolni, bár Okaka Chukának örülnék :) és Cassano tényleg kurva jó lenne. Mourinho megfegyelmezné, remélem.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Atosz írta:Nekem Skrtel nem tetszik, de ő nagyon. Egy odvas favágó, és az is csak akkor ha jó napot fog ki. A Deporból meg inkább Guardadot hoznám el akkor, de én is örülnék 1-2 olasz játékosnak. Most éppenséggel nincsenek olyan nagy olasz tehetségek, akiket tényleg érdemes lenne leigazolni, bár Okaka Chukának örülnék :) és Cassano tényleg kurva jó lenne. Mourinho megfegyelmezné, remélem.

Nincsenek olasz tehetségek???? Ranocchia,Bonucci,Poli,Macheda,Rossi,Paloschi,Okaka Chuka,De Silvestri most csak pár fiatal tehetséges olasz aki eszembe jutott.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Marco írta:
Atosz írta:Nekem Skrtel nem tetszik, de ő nagyon. Egy odvas favágó, és az is csak akkor ha jó napot fog ki. A Deporból meg inkább Guardadot hoznám el akkor, de én is örülnék 1-2 olasz játékosnak. Most éppenséggel nincsenek olyan nagy olasz tehetségek, akiket tényleg érdemes lenne leigazolni, bár Okaka Chukának örülnék :) és Cassano tényleg kurva jó lenne. Mourinho megfegyelmezné, remélem.

Nincsenek olasz tehetségek???? Ranocchia,Bonucci,Poli,Macheda,Rossi,Paloschi,Okaka Chuka,De Silvestri most csak pár fiatal tehetséges olasz aki eszembe jutott.


Ez igaz, de ennek a fele már nem számít tehetségnek (Rossi, De Silvestri - Rossinak különösen örülnék)
Sokan meg sajnos nem Inter szintűek. De náluk nagyobb tehetségekre gondoltam (mint pl. Balotelli vagy Santon :) )mondjuk :) Velük tisztában vagyok, de nagyobb erősítést szerintem csak Rossi jelentene. De Silvestri meg Maicon cseréjének lenne jó, mert szerintem középen szar. A Ranocchia-Bonucci kettősnek pedig még kicsit érnie kell, mondjuk azt nálunk is lehet.
Poli és Paloschi még gyenge nagyon, Machedat meg nem adja a MU.
<3 Okaka <3 Babacart kéne elhozni a Fioból, szerintem nagyon nagy játékos lesz. (Mondjuk ő szenegáli :) )
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Atosz írta:
Marco írta:
Atosz írta:Nekem Skrtel nem tetszik, de ő nagyon. Egy odvas favágó, és az is csak akkor ha jó napot fog ki. A Deporból meg inkább Guardadot hoznám el akkor, de én is örülnék 1-2 olasz játékosnak. Most éppenséggel nincsenek olyan nagy olasz tehetségek, akiket tényleg érdemes lenne leigazolni, bár Okaka Chukának örülnék :) és Cassano tényleg kurva jó lenne. Mourinho megfegyelmezné, remélem.

Nincsenek olasz tehetségek???? Ranocchia,Bonucci,Poli,Macheda,Rossi,Paloschi,Okaka Chuka,De Silvestri most csak pár fiatal tehetséges olasz aki eszembe jutott.


Ez igaz, de ennek a fele már nem számít tehetségnek (Rossi, De Silvestri - Rossinak különösen örülnék)
Sokan meg sajnos nem Inter szintűek. De náluk nagyobb tehetségekre gondoltam (mint pl. Balotelli vagy Santon :) )mondjuk :) Velük tisztában vagyok, de nagyobb erősítést szerintem csak Rossi jelentene. De Silvestri meg Maicon cseréjének lenne jó, mert szerintem középen szar. A Ranocchia-Bonucci kettősnek pedig még kicsit érnie kell, mondjuk azt nálunk is lehet.
Poli és Paloschi még gyenge nagyon, Machedat meg nem adja a MU.
<3 Okaka <3 Babacart kéne elhozni a Fioból, szerintem nagyon nagy játékos lesz. (Mondjuk ő szenegáli :) )

Hát igen van még mit fejlődnie polinak és Paloschinak és Ranocchia-Bonucci párosnak is,de pont ezért tehetségek mert egy kis fejlődéssel klaszis játékos vállhat belőlük és sztem azok is lesznek.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Marco írta:
Atosz írta:
Marco írta:Nincsenek olasz tehetségek???? Ranocchia,Bonucci,Poli,Macheda,Rossi,Paloschi,Okaka Chuka,De Silvestri most csak pár fiatal tehetséges olasz aki eszembe jutott.


Ez igaz, de ennek a fele már nem számít tehetségnek (Rossi, De Silvestri - Rossinak különösen örülnék)
Sokan meg sajnos nem Inter szintűek. De náluk nagyobb tehetségekre gondoltam (mint pl. Balotelli vagy Santon :) )mondjuk :) Velük tisztában vagyok, de nagyobb erősítést szerintem csak Rossi jelentene. De Silvestri meg Maicon cseréjének lenne jó, mert szerintem középen szar. A Ranocchia-Bonucci kettősnek pedig még kicsit érnie kell, mondjuk azt nálunk is lehet.
Poli és Paloschi még gyenge nagyon, Machedat meg nem adja a MU.
<3 Okaka <3 Babacart kéne elhozni a Fioból, szerintem nagyon nagy játékos lesz. (Mondjuk ő szenegáli :) )

Hát igen van még mit fejlődnie polinak és Paloschinak és Ranocchia-Bonucci párosnak is,de pont ezért tehetségek mert egy kis fejlődéssel klaszis játékos vállhat belőlük és sztem azok is lesznek.

Úgy legyen.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Énis támogatom az Olasz vonalat, Ranocchia,Bonucci,Criscito,Rossi négyest főleg de rajtuk kívül is vannak nagy reménységek. Afrikaiak közül Eto'o-val nincs bajom, Marikát csak néha láttam játszani az alapján sokat nemtudok róla mondani, győzzön meg idővel, Muntari mehet ahova akar tőlem ingyen is. Nem akarok énsem több afrikait, inkább Európai és Dél Amerikai(főleg Argentin, Brazil) vonalat vigyük tovább.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

benito92 írta:Énis támogatom az Olasz vonalat, Ranocchia,Bonucci,Criscito,Rossi négyest főleg de rajtuk kívül is vannak nagy reménységek. Afrikaiak közül Eto'o-val nincs bajom, Marikát csak néha láttam játszani az alapján sokat nemtudok róla mondani, győzzön meg idővel, Muntari mehet ahova akar tőlem ingyen is. Nem akarok énsem több afrikait, inkább Európai és Dél Amerikai(főleg Argentin, Brazil) vonalat vigyük tovább.

Meg az olaszt :D Már ha minőségi. De egyetértek veled.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Az a baj ezekkel az olasz tehetségekkel, hogy elképesztő drágán adnák őket nekünk. A hasonló kaliberű francia, portugál, argentin, brazil vagy afrikai játékosokat sokkal olcsóbban lehet megszerezni. Persze itt nem az aktuális "Maradona/Pelé Juniorokra" gondolok, amiket csillagászati áron hoznak el a nagycsapatok 18 éves korukban. Csak arra kell gondolni, hogy míg Maiconért nem fizettünk igazán sokat, a Fiorentina valószínűleg az ő posztján játszó, de gyengébb képességű De Silvestriért valószínűleg sokkal többet kérne. Mert olasz tehetség, és abból kevés van, és mert nem akarják könnyen eladni egy szintén olasz csapatnak. Vagy ez a Criscito, nem jobb mint Maxwell, csak felértékeli őt, hogy olasz.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Csakhogy több nézőt vonz egy Maxwell kaliberű olasz játékos mint egy hasonló külföldi. Inkább magukénak éreznek az olasz szurkolók (akik a bevételek nagyrészét adják) egy olyan csapatot amiben középszerű külföldiek helyett akár drágábban vett digók játszanak. ÉS én ezt teljes mértékben megértem. Itthon is szomorú mikor akár Nyíregy, akár GYőr meccsen csak elvétve lehetett magyart látni a csapatban.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

És azért sztem egy Criscito azért jobb mint Maxwell.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Marco írta:
benito92 írta:Énis támogatom az Olasz vonalat, Ranocchia,Bonucci,Criscito,Rossi négyest főleg de rajtuk kívül is vannak nagy reménységek. Afrikaiak közül Eto'o-val nincs bajom, Marikát csak néha láttam játszani az alapján sokat nemtudok róla mondani, győzzön meg idővel, Muntari mehet ahova akar tőlem ingyen is. Nem akarok énsem több afrikait, inkább Európai és Dél Amerikai(főleg Argentin, Brazil) vonalat vigyük tovább.

Meg az olaszt :D Már ha minőségi. De egyetértek veled.


FŐLEG az Olaszt kéne igen :) , értem én hogy sokan a külföldi játékosok miatt szeretik az Intert, de végtére is Olasz klub. Ha a keretben lenne 8-9 minőségi Olasz, ebből a kezdőben mondjuk 3-4, egy szót nem szólnék.
Válasz küldése