Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

benito92 írta:
Marco írta:
benito92 írta:Énis támogatom az Olasz vonalat, Ranocchia,Bonucci,Criscito,Rossi négyest főleg de rajtuk kívül is vannak nagy reménységek. Afrikaiak közül Eto'o-val nincs bajom, Marikát csak néha láttam játszani az alapján sokat nemtudok róla mondani, győzzön meg idővel, Muntari mehet ahova akar tőlem ingyen is. Nem akarok énsem több afrikait, inkább Európai és Dél Amerikai(főleg Argentin, Brazil) vonalat vigyük tovább.

Meg az olaszt :D Már ha minőségi. De egyetértek veled.


FŐLEG az Olaszt kéne igen :) , értem én hogy sokan a külföldi játékosok miatt szeretik az Intert, de végtére is Olasz klub. Ha a keretben lenne 8-9 minőségi Olasz, ebből a kezdőben mondjuk 3-4, egy szót nem szólnék.


Engem végülis nem zavar h kevés az olasz ,de én is szívesen elnéznék egy pár olaszt a csapatban. És végülis nem csak venni lehetne a tehetségeket, volt/van nekünk is pár olasz tehetség csak nem kellene elszórakozni őket. Mint most Bonucci-t. Elég lett volna őt kölcsön adni, nem hiszem h nem tünt fel az edzőknek h nem egy szerencsétlenség a kölyök.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

kiscivis írta:Csakhogy több nézőt vonz egy Maxwell kaliberű olasz játékos mint egy hasonló külföldi. Inkább magukénak éreznek az olasz szurkolók (akik a bevételek nagyrészét adják) egy olyan csapatot amiben középszerű külföldiek helyett akár drágábban vett digók játszanak. ÉS én ezt teljes mértékben megértem. Itthon is szomorú mikor akár Nyíregy, akár GYőr meccsen csak elvétve lehetett magyart látni a csapatban.


Agreed. Csak jelenleg nem tudok olyan olasz játékost mondani, aki komoly erősítést jelentene. A védelemben Ranocchiát jó ötletnek tartom, mert Cordóba és Materazzi is öregecske már. Középpályára is kéne persze valaki, aki jobb mint Muntari és Motta, ilyen mondjuk Montolivo, de érte is mennyit kérnének már... Míg ha kikukáznánk Tourét a Barcelonából, egy igen jó játékossal gazdagodnánk diszkont áron. Persze, a szurkolóknak talán kevésbé tetszik, de ez valahogy már nem olyan súlyos szempont, mint az, hogy kivel nyerünk címeket.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Én sem bánom azt ha külfölfi játékos igazolunk, feltéve ha az jobb mint amilyne oalszt meg tudnánk szerezni. Viszont inkább egy világviszonylatban középszerű oalsz játszon nálunk, mint egy ugyanolyana kaliberű külföldi. Touré természetes, h jó lenne, őt már a Barca előtt mondtam, de hát Branca-ék nem olvasták a fórumot. :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

kiscivis írta:őt már a Barca előtt mondtam, de hát Branca-ék nem olvasták a fórumot. :)


Igen, ez sokszor megesik :)
Bár a védekező középpályás posztra el tudnám képzelni inkább Palombot.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Atosz írta:
kiscivis írta:őt már a Barca előtt mondtam, de hát Branca-ék nem olvasták a fórumot. :)


Igen, ez sokszor megesik :)
Bár a védekező középpályás posztra el tudnám képzelni inkább Palombot.


Ő nekem is nagy kedvencem, de azért Touré sztem jobb játékos.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

kiscivis írta:
Atosz írta:
kiscivis írta:őt már a Barca előtt mondtam, de hát Branca-ék nem olvasták a fórumot. :)


Igen, ez sokszor megesik :)
Bár a védekező középpályás posztra el tudnám képzelni inkább Palombot.


Ő nekem is nagy kedvencem, de azért Touré sztem jobb játékos.
Touré leigazolása szerintem is jó húzás lenne. Cambiassoval párban elég beton középpályánk lenne.

FORZA INTER!!!
FanGusto

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: FanGusto »

A Cambi Touré páros tényleg világverő lenne védekező középpályás szinten, és ami még ráadás az az hogy pont beleillik a jelenlegi 4-2-1-3- as játékrenszerünkbe két ilyen labdaszerző zseni.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Fan Gusto írta:A Cambi Touré páros tényleg világverő lenne védekező középpályás szinten, és ami még ráadás az az hogy pont beleillik a jelenlegi 4-2-1-3- as játékrenszerünkbe két ilyen labdaszerző zseni.

Igen-igen. De am Touré neve felvetődött nálunk valaha is? Meg a Barca mennyiért engedné el vajon? Amúgy a tesót is szívesen látnám :)
Kis-Kis

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Kis-Kis »

Legújabb információk szerint Muntarit visszavinnék a Premier League-be. Az Everton kiszemeltje és van egy olyan érzésem el is fogjuk engedni sok ember bánatára. :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ráadásul,még csere alap is lehetne,ha kevés a kp. :lol:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Kis-Kis írta:Legújabb információk szerint Muntarit visszavinnék a Premier League-be. Az Everton kiszemeltje és van egy olyan érzésem el is fogjuk engedni sok ember bánatára. :D


Egy kis off,sorry:)Kis-kis honnan vetted a képet???Ezt kerestem,hogy illőt találjak a nőiességemhez és rajongásomhoz. :mrgreen: De nem találtam meg. :mrgreen:
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Már nem tudom ki volt az,de azon jót fakadtam,hogy az afrikai vs olasz vitában,hogy az afrikaiak milyen ekék meg így meg úgy aztán okaka chuka-t hozza fel mint fiatal olasz tehetség.... :)nemááááá:
lehet,hogy olaszországban született meg az anyja olasz de kb annyira olasz mint Perez egy szép daliás magyar férfi....húhúhúhúúúú :D

Touré azért is lenne jó mert Cambiasso-t kitudná váltani ebből a mélységi posztból és tudná támogatni a támadásokat mert abban is elég jó.
Muntari-t angliaba szeretik a T'ham is vitte volna most nyáron,idén is lesz rá licit onnan szerintem.
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

állítólag branca májusban tárgyal a sportinggal veloso átigazolásáról. lehet hogy quaresmát is bevonják az üzletbe
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Az Everton dejólenne ha elvinné Muntarit, és mondjuk elcserélnénk Pienaarra. Nagy kedvencem a srác. Ráadásul jó barátok Snidlinggel, lehet elcsábítja, nem lenne rossz a középpályára a cseréjének, vagy szélső támadónak. Uhh ezen most felbuzdultam :)
Jöhet Veloso is am.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Atosz írta:Az Everton dejólenne ha elvinné Muntarit, és mondjuk elcserélnénk Pienaarra. Nagy kedvencem a srác. Ráadásul jó barátok Snidlinggel, lehet elcsábítja, nem lenne rossz a középpályára a cseréjének, vagy szélső támadónak. Uhh ezen most felbuzdultam :)
Jöhet Veloso is am.


Pienaar tényleg nem lenne rossz kiegészitő embernek. Főleg Muntari helyett. Veloso,Pienaar, Fabregas így jöhetne mindhárom a kp-ra. :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Marco írta:
Atosz írta:Az Everton dejólenne ha elvinné Muntarit, és mondjuk elcserélnénk Pienaarra. Nagy kedvencem a srác. Ráadásul jó barátok Snidlinggel, lehet elcsábítja, nem lenne rossz a középpályára a cseréjének, vagy szélső támadónak. Uhh ezen most felbuzdultam :)
Jöhet Veloso is am.


Pienaar tényleg nem lenne rossz kiegészitő embernek. Főleg Muntari helyett. Veloso,Pienaar, Fabregas így jöhetne mindhárom a kp-ra. :)


Akkor szerintem madarat lehetne fogatni velem. Sőt mindannyiunkkal. De akkor mennie kellene Muntari mellett néhány embernek, mert sokan lennénk kp-ra..
Avatar
patyi65
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.04.10. 12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: patyi65 »

Tegnap olvastam, hogy a C.D.Sport információi szerint Muntari az Evertonba, Quaresma meg a Sp. Lisszabonba fog menni :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha már ilyen szépen kivertük a Fio-t a kupából,érdemes lenne elgondolkozni,hogy onnan ki jöhetne hozzánk.Nálam Vargas,Jovetic mindenképp favorit,föleg a montenegrói nagy kedvencem.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Ha a fiorból kéne keresni akkor:
- De Silvestri
- Vargas
- Jovetic
- Montolivo
- Ljajic
- Bolatti
- Keirrison

Azért van ott 1 pár jó játékos! ;)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Keirrison a Barca-é csak kölcsönben van a Fiorentinánál. a Barca biztos megkérné az árát a kis zseninek :)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

DSanton39 írta:Keirrison a Barca-é csak kölcsönben van a Fiorentinánál. a Barca biztos megkérné az árát a kis zseninek :)

Jah tudom, de mondhatni le is mondtak róla mert úgy adták a Fiornak kölcsön hha meg vannak elégedve akkor megvehetik véglegesen. Bár valszeg meg is fogják venni, mert a Fiorba naon kevés csatár van.. :roll:

Mindenesetre örülnék a kis brazilnak! :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Riky11 írta:
DSanton39 írta:Keirrison a Barca-é csak kölcsönben van a Fiorentinánál. a Barca biztos megkérné az árát a kis zseninek :)

Jah tudom, de mondhatni le is mondtak róla mert úgy adták a Fiornak kölcsön hha meg vannak elégedve akkor megvehetik véglegesen. Bár valszeg meg is fogják venni, mert a Fiorba naon kevés csatár van.. :roll:

Mindenesetre örülnék a kis brazilnak! :)

A Barca most vette nyáron, furcsa, hogy semmi lehetőség nélkül eldobják.
Biztos, hogy a Fionak opciós joga van rá?
Jovetic tényleg kurvajó igazolás lenne, szó se róla. Betölthetné Kurázsi posztját szélsőcsatárként. Na az lenne csak az ütős támadósor, ont egy ilyen kaliber hiányzik elölről: Balo, Milito, Eto'o, Jovetic, Pandev. Irigylésre méltó.

Amúúgy Obinna még a mi tulajdonunk??
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Atosz írta:
Riky11 írta:
DSanton39 írta:Keirrison a Barca-é csak kölcsönben van a Fiorentinánál. a Barca biztos megkérné az árát a kis zseninek :)

Jah tudom, de mondhatni le is mondtak róla mert úgy adták a Fiornak kölcsön hha meg vannak elégedve akkor megvehetik véglegesen. Bár valszeg meg is fogják venni, mert a Fiorba naon kevés csatár van.. :roll:

Mindenesetre örülnék a kis brazilnak! :)

A Barca most vette nyáron, furcsa, hogy semmi lehetőség nélkül eldobják.
Biztos, hogy a Fionak opciós joga van rá?
Jovetic tényleg kurvajó igazolás lenne, szó se róla. Betölthetné Kurázsi posztját szélsőcsatárként. Na az lenne csak az ütős támadósor, ont egy ilyen kaliber hiányzik elölről: Balo, Milito, Eto'o, Jovetic, Pandev. Irigylésre méltó.

Amúúgy Obinna még a mi tulajdonunk??

Tudtommal két évre adták nekik kölcsön, de nincs opciós joguk. De lehet tévedek. Mármint Keirrisont, nem Obinnát. :)
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Pienaar inkább támadó középpályás,szal 4-2-3-1 ben lenne jó a csatár mögött valahol.Veloso inkább ilyen box-to-box jó rugótechnikával,jól passzol,és elég kemény játékosnak tűnik.Ha Fabregas jön idén nyáron olyan sokan nem fognak rajta kívül szerintem.

Quaresma-n,Muntari-n mindenképp túlkell adni,és min.egy megbízható középpályást kell a helyükre mert,Stankovic kezd korban lenni,Motta meg elég hullámzó és sérülékeny.
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Riky11 írta:Ha a fiorból kéne keresni akkor:
- De Silvestri
- Vargas
- Jovetic
- Montolivo
- Ljajic
- Bolatti
- Keirrison

Azért van ott 1 pár jó játékos! ;)


Ezek közül,akik dobnának a csapaton az Montolivoés Jovetix többiek csere,vagy még az se,főleg Bolatti,Ljajic,Keirrison.
Vargas,De Silvestri cserének elférne.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Jovetic jó.De ha Fio én azért Vargas kölyökre is tennék egy voksot.Jó felépítésű technikás focista.

Gerrard megint szóba került velünk kapcsolatban.Hogy eligazol annak egyre nagyobb a sansza(nem nagyon érnek oda BL-t érő helyre),de hogy hova...És még Ballackot említi a goal.com.De remélem az valami áprilisi tréfa.

Damato vezeti a Juventus elleni meccsünket.Már vezetett egyet a Juve ellen az Olasz kupában,ha jól rémlik.Otthon azt a Toldosat :mrgreen:

Off kicsit:Tegnap néztem az Atletico - Xerez meccset.Most egyetértek a riporterrel az a Bermejo fiú,nem megy vissza a másodosztályban.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Csak az ilyen gólörömöket itt mellőzze...

Kép
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

:lol:

Vannak ilyenek.Tevez is csinált ilyet és Lisandrotól is láttam már.Meg persze Maradona is szokott hülyülni.Biztos Dél-Amerikai szokás:)

Mi baj vele. :mrgreen: :lol:
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: horas »

Nia írta:Jovetic jó.De ha Fio én azért Vargas kölyökre is tennék egy voksot.Jó felépítésű technikás focista.

Gerrard megint szóba került velünk kapcsolatban.Hogy eligazol annak egyre nagyobb a sansza(nem nagyon érnek oda BL-t érő helyre),de hogy hova...És még Ballackot említi a goal.com.De remélem az valami áprilisi tréfa.

Damato vezeti a Juventus elleni meccsünket.Már vezetett egyet a Juve ellen az Olasz kupában,ha jól rémlik.Otthon azt a Toldosat :mrgreen:

Off kicsit:Tegnap néztem az Atletico - Xerez meccset.Most egyetértek a riporterrel az a Bermejo fiú,nem megy vissza a másodosztályban.


Úgy gondolom,hogy Gerrard nem hiányzik a csapatból.Iszonyat pénz lenne,akkor már azzal a pénzzel,probáljuk megszerezni Fabregas-t,mert neki viszont lenne helye,hiányposzt nálunk az ővé.És Jovetic-et is jobban szeretném mind Gerrard-ot,tudna Sneijder mellett játszani,vagy őt helyettesíteni.Gerrard,lehet,hogy nagy marketing dolog lenne,de Sneijder személyében tökéletes irányítónk,támadó középpályásunk van.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Jovetic tetszene, Vargas nem annyira. Ő is szélső csatár lenne gondolom, de igazából nem tartom elég jónak ide. Mancininál és Quaresmánál jobb persze. Meg azért elég izmos lövései vannak, csak sokat ellő a csipába.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

De hiába akarnánk Joveticet róla egyelőre szó sincs. Csak egy-két emberben vetődött fel itt a gondolat a Fio meccs után.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

horas írta:
Nia írta:Jovetic jó.De ha Fio én azért Vargas kölyökre is tennék egy voksot.Jó felépítésű technikás focista.

Gerrard megint szóba került velünk kapcsolatban.Hogy eligazol annak egyre nagyobb a sansza(nem nagyon érnek oda BL-t érő helyre),de hogy hova...És még Ballackot említi a goal.com.De remélem az valami áprilisi tréfa.

Damato vezeti a Juventus elleni meccsünket.Már vezetett egyet a Juve ellen az Olasz kupában,ha jól rémlik.Otthon azt a Toldosat :mrgreen:

Off kicsit:Tegnap néztem az Atletico - Xerez meccset.Most egyetértek a riporterrel az a Bermejo fiú,nem megy vissza a másodosztályban.


Úgy gondolom,hogy Gerrard nem hiányzik a csapatból.Iszonyat pénz lenne,akkor már azzal a pénzzel,probáljuk megszerezni Fabregas-t,mert neki viszont lenne helye,hiányposzt nálunk az ővé.És Jovetic-et is jobban szeretném mind Gerrard-ot,tudna Sneijder mellett játszani,vagy őt helyettesíteni.Gerrard,lehet,hogy nagy marketing dolog lenne,de Sneijder személyében tökéletes irányítónk,támadó középpályásunk van.


Szerintem sincs most szükségünk Gerrardra, hogy itt van Snidling. Hátrébbra meg felesleges, ott nem tud annyira kibontakozni mint elől. Cesc a jó, mert ő háttérből irányít. Nagyon jó lenne. Veloso is, Jovetic is. Áldásom rájuk. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Atosz 2010.04.17. 01:16-kor.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Remélem nem nagyon piszkáljuk a csapatot nyáron, jó lenne ha ez a csapat maradna nagyjából, tényleg jöjjön max 2 ász. Legfeljebb padra vegyünk minőségi játékost. Cesc jó lenne kezdőbe, illetve egy csere védő még jó lenne.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

R9. írta:Remélem nem nagyon piszkáljuk a csapatot nyáron, jó lenne ha ez a csapat maradna nagyjából, tényleg jöjjön max 2 ász. Legfeljebb padra vegyünk minőségi játékost. Cesc jó lenne kezdőbe, illetve egy csere védő még jó lenne.
4-5 embert ki kellene szórni, a helyükre 2 klasszis igazolás(Yaya-Touré, Gourcuff, vagy Fabregas) és néhány fiatal beépítése. Ez így nagyon jó lenne szerintem, de persze semmi nem lesz belőle...

FORZA INTER!!!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

horas írta:Úgy gondolom,hogy Gerrard nem hiányzik a csapatból.Iszonyat pénz lenne,akkor már azzal a pénzzel,probáljuk megszerezni Fabregas-t,mert neki viszont lenne helye,hiányposzt nálunk az ővé.És Jovetic-et is jobban szeretném mind Gerrard-ot,tudna Sneijder mellett játszani,vagy őt helyettesíteni.Gerrard,lehet,hogy nagy marketing dolog lenne,de Sneijder személyében tökéletes irányítónk,támadó középpályásunk van.


Fabregasról és a tehetségéről engem nem kell meggyőzni.Fiatalságáról meg pláne.Nem vagyok Garrard párti nem szeretem a játékát.Csak kérdem én,-úgy hogy nem nézem Arsenal meccset-nem túl sérülékeny e ez a Cesc gyerek?Más részről ő sem olcsó mulatság.Nem hiszem,hogy mellette telne másra.Ha csak meg nem válnak valamelyik "nagy" nevünktől...
Marketing szempontból szerintem egyenlő szintet képviselnek egyébként.
Avatar
Papus
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.04.12. 08:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Papus »

Én valahogy fázok kicsit Gerrard ideigazolásától,bár ki tudja,lehet itt összekapná magát megint,és azért nem egy rossz futbalista.Összességében szerintem kevés az esélye,hogy ideigazoljon.
Avatar
BandInter
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.04.12. 08:55
Tartózkodási hely: Vas megye

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: BandInter »

Valaki meg tudja mondani hogy kb. mennyit kaszál idén a csapat?? BL-elődöntő, Olasz-kupa döntő, és még a bajnokságban is minimum a 2. hely(persze az elsőt várom). Így eddig kb. mennyinél tarthat a csapat bevételt illetően?? Szerintem jó szezon lesz pénzben ez már. Ezt csak azért kérdem hogy esetleg ebből az összegből is lehet az átigazolásokba fektetni gondolom. És minél több az alap annál többet lehet.
Plusz ha elmegy két "sztárunk" Quar és Muntari és pénzt is látunk értük.... és ha kell még akkor kipótolja Moratti papa :P
Szóval ettől a nyártól is előre lépést várok. Még előbbre lépést. Amúgy a mag maradjon! Én úgy látom mostanság Stanko gyengült meg. Lehet csak hullámvölgy de jelenleg én úgy látom lassítja a játékunkat.
Cescnek k..vára örülnék: Capitano-Cesc-Cambi. Emőgé nem is kellene védelem :lol:
Janaj8
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janaj8 »

Éppen ma olvastam egy angol újságban,hogy a Barcelona állítólag ajánlatot tett Fabregasért...
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Janaj8 írta:Éppen ma olvastam egy angol újságban,hogy a Barcelona állítólag ajánlatot tett Fabregasért...

Ajjaj. Ha ez igaz, valszeg nem minket választ. :? Bár szerintem csak pletyka. Remélem.
Bár ha most kivernénk őket az elődöntőből... :roll:
Janaj8
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janaj8 »

Ha kiejtenénk őket a BL-ből, az bizony nagyot segíthetne azon,hogy hozzánk jöjjön...
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Hát a Barca már jópár éve próbálja visszacsábítani a kis Cesct, és elvileg Fabrénak is minden vágya, hogy gránátvörös-kék felnőtt mezben lépjen pályára az ifi után. Nemtudom ebből mi és mennyi igaz, de lehet szívesebben menne vissza a hazájába - ahonnan nem mellesleg 2 óriásklub is csábítja - ahelyett, hogy kipróbáljon egy 3. országot is.
Azért remélem Moratti és Mou meg tudja győzni a srácot.
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Arnautovicra nem tartunk igényt. :)
Egy támadó kellene, két középpályás, egy balbekk és egy középső védő.

Akik mehetnek: Quaresma, Muntari, Mancini, Suazo valamint Burdisso, Rivas, Obinna, Jimenez, Kerlon.

Akit megkörnyékeznek Real+Man.City: Maicon, Mu+City: J.Cesar Real (no bajnoki cím) City (amennyiben nem lesznek 4-ek): Mourinho.

Aki biztos jön: Castelazzi, Coutinho
Aki biztos távozik: Arnautovic, Toldo (visszavonúl).

Azon gondolkodtam kikellene baszni a Romával Burdissonak ugye visszakell jönnie, ő meg maradna farkas, sőt folyamatosan oltogatja a csapatot, hogy Genovaba lepasszolni. :) Mondjuk szerintem sokat fejlődött és abszolút kiszorította Mexest.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Adriano gólkirály lesz a vb-n és visszatér :))))))
Avatar
Toldo
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Toldo »

R9. írta:Adriano gólkirály lesz a vb-n és visszatér :))))))

Azt én is bírnám, bár nem hinném h van rá esély :D
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Laci78 írta, a csapatba jövőre "Egy támadó kellene, két középpályás, egy balbekk és egy középső védő."

Az én javaslatom erre a posztokra: Cassano, Hamsik, Yaya Touré, Chissokho, Mexes.
Persze ez álomkategória, főleg így együtt. Sok pénz..........satöbbi.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Az a rendkívül szimpatikus Mexes aki még a Roma-ba se fér be? Micsoda igazolás lenne...
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

San Siro írta:Laci78 írta, a csapatba jövőre "Egy támadó kellene, két középpályás, egy balbekk és egy középső védő."

Az én javaslatom erre a posztokra: Cassano, Hamsik, Yaya Touré, Chissokho, Mexes.
Persze ez álomkategória, főleg így együtt. Sok pénz..........satöbbi.

. Ha már minden áron balbekket akarunk hozni akk Criscito , esetleg Kolarov jöjjön. Mexestől meg isten ments. Nem kell ő ide, inkább egy fiatalabb védő. Legjobb a Bonucci, Ranocchia kettős egyike lenne. Touré esélytelen sztem, ez csak a forumozók vágya. Hamsiknak, Cassanonak én is örülnék.
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Szerintem pedig, nagyon jó védő. Csak Ranieri ragaszkodik a mi Burdissónkhoz, mert nagy formát mutat most. Persze ki tudja mi lesz jövőre......!? Ráadásul Mexes már több szezonban is bizonyította a képességeit, ráadásul eladó (15 millió).
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Szimpatikus Mexes? :mrgreen:
Cassano jó csatár.De sokszor kezelhetetlen.Ilyen focistából már van pár.Nem kell több...És nem is szeretem a játékát.
Nem tudom Miccoli milyen egyéniség.De ha már csatár,akkor nekem mostanában az ő játéka jön be...Hamsík is esélytelen szerintem.Főleg hogy egy Európai kupa sorozat indulás is kinéz nekik.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Én szívesen látnám Lavezzit vagy Quagliarellat. Bár utóbbi esélytelen. De ha visszahozzák Biabanyt az is jó lenne. Ilyesmi típusú játékosra van szükség mint ő. És nem vergődne sztem ha kevesebbet játszana. Felesleges lenne egy Cassanot idehozni padozni. Egy Eto'o-Milito-Balo/Pandev 3as is elég erős tud lenni.
Válasz küldése