Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.18. 13:04 Ez a Ginter pletyka nem rossz amit említettetek, én róla elég sok jót olvastam, bár az biztos, hogy a holland távozásával ez egy visszalépés lenne minimum átmenetileg.
Ginter-Luiz Felipe = 0 euro
DeVrij el = 30m

Jelenleg: Skriniar, DeVrij, Bastoni, Kolarov
Jovore: Skriniar, Ginter, Bastoni, Luiz Felipe

En ezt elorelepesnek es pozitivnak elnem meg.
Abbol a 30m-bol, tovabbi eladasokbol, es az uj tulajdonos altal garantal penzbol pedig nagyon szepen meglehetne erositeni a keretet.
Ugy hogy Nemzetkozi teren is tenyezok lehetnenk.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.18. 13:37

Ginter-Luiz Felipe = 0 euro
DeVrij el = 30m

Jelenleg: Skriniar, DeVrij, Bastoni, Kolarov
Jovore: Skriniar, Ginter, Bastoni, Luiz Felipe

En ezt elorelepesnek es pozitivnak elnem meg.
Abbol a 30m-bol, tovabbi eladasokbol, es az uj tulajdonos altal garantal penzbol pedig nagyon szepen meglehetne erositeni a keretet.
Ugy hogy Nemzetkozi teren is tenyezok lehetnenk.
Ha jön is az említett két belső védő Vrij helyett, szerintem a hollandért kapott 30ból nem sok minden lesz visszaforgatva. Egyszerűen túl kevés pénz ahhoz a mai fociban ez az összeg. A mostani covid helyzettel stadion kapacitással stb számolva szerintem új tulajjal is ugyanúgy megkell húzni a nadrágszíjat. Én örülni fogok ha nagy bevételekhez jutunk idén és cserébe senki meghatározót nem adunk el, meg sikerül az általad is már emlegetett ingyen nevekből 2-3-at hozni.
Wb posztra viszont mindenképp vásárolni kéne, és nem Lazaro kategóriát. Darmiannal pl jól jártunk , Dumfriesban pedig egyelőre Inzaghi bízik, Perisic idei évet szerintem lehozza de aztán vakfolt van nálam, hogy mik az elképzelései a klubnak. Mármint pletyka szinten sincs említve senki.

No de mind1 a lényeg az a jelen és hogy jól állunk, a téli mercaton a jelenleg haszontalan emberek helyett kell mindenképp erősítés, mert egyelőre a sérülések és a covid elkerültek, de jó lenne kicsit több rotálási lehetőség.
Az bíztató pl , hogy Azzurri szerint Kolarov fizujától is hamarosan megszabadulunk mert átavanzsál Inzaghi edzői stábjába. Szerintem Beppe papa kifejezetten jól keveri a kártyákat idén.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.18. 13:46 Perisic idei évet szerintem lehozza de aztán vakfolt van nálam, hogy mik az elképzelései a klubnak. Mármint pletyka szinten sincs említve senki.
Dede, pletyka szinten eleg sokat van emlegetve par nev.
Digne ugye kiesett, de Kostic folyamatos tema.
10m az ara, ez is detto folyamatos tema.

Az meg hogy mennyi lesz beforgatva az uj tulajdonossal jo kerdes.
De abbol kiindulhatunk, hogy Covid ide, stadion zaras oda, Amerikai magan befektesi csoportok eladasokon felul 70-100 milliokat tolnak a mercatoba.
Ez meg azert kimondottan biztato.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.18. 13:54
DM22 írta: 2022.01.18. 13:46 Perisic idei évet szerintem lehozza de aztán vakfolt van nálam, hogy mik az elképzelései a klubnak. Mármint pletyka szinten sincs említve senki.
Dede, pletyka szinten eleg sokat van emlegetve par nev.
Digne ugye kiesett, de Kostic folyamatos tema.
10m az ara, ez is detto folyamatos tema.

Az meg hogy mennyi lesz beforgatva az uj tulajdonossal jo kerdes.
De abbol kiindulhatunk, hogy Covid ide, stadion zaras oda, Amerikai magan befektesi csoportok eladasokon felul 70-100 milliokat tolnak a mercatoba.
Ez meg azert kimondottan biztato.
En ugy ertelmeztem hogy Kostic nekunk nem kell , mivel annyit se akartunk erte fizetni mint a Lazio ,de olcsoert nagyon is tudnek orulni neki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.18. 14:04
interfan írta: 2022.01.18. 13:54
DM22 írta: 2022.01.18. 13:46 Perisic idei évet szerintem lehozza de aztán vakfolt van nálam, hogy mik az elképzelései a klubnak. Mármint pletyka szinten sincs említve senki.
Dede, pletyka szinten eleg sokat van emlegetve par nev.
Digne ugye kiesett, de Kostic folyamatos tema.
10m az ara, ez is detto folyamatos tema.

Az meg hogy mennyi lesz beforgatva az uj tulajdonossal jo kerdes.
De abbol kiindulhatunk, hogy Covid ide, stadion zaras oda, Amerikai magan befektesi csoportok eladasokon felul 70-100 milliokat tolnak a mercatoba.
Ez meg azert kimondottan biztato.
En ugy ertelmeztem hogy Kostic nekunk nem kell , mivel annyit se akartunk erte fizetni mint a Lazio ,de olcsoert nagyon is tudnek orulni neki.
Egy biztos, folyamatos pletyka Kostic.
A tobbit nem tudjuk.
10m-ert szerintem ajandek, de errol nem en dontok majd az is biztos. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.18. 14:06

Egy biztos, folyamatos pletyka Kostic.
A tobbit nem tudjuk.
10m-ert szerintem ajandek, de errol nem en dontok majd az is biztos. :)
Aztan miert nem te dontesz? :) latod ha most a drukkerek kezeben is lehetne tulajdonjog mint a Bayern eseteben , vehetnel sok reszvenyt es beirhatnad a tulajdonosi forumra , hogy a magyar Inter forumnal páran elegedettek lennenek Kosticcal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.18. 14:11
interfan írta: 2022.01.18. 14:06

Egy biztos, folyamatos pletyka Kostic.
A tobbit nem tudjuk.
10m-ert szerintem ajandek, de errol nem en dontok majd az is biztos. :)
Aztan miert nem te dontesz? :) latod ha most a drukkerek kezeben is lehetne tulajdonjog mint a Bayern eseteben , vehetnel sok reszvenyt es beirhatnad a tulajdonosi forumra , hogy a magyar Inter forumnal páran elegedettek lennenek Kosticcal.
Jo otlet, de akkor tenyleg verhetnek a fejunket a falba Kolarov-Vidal uzletek kapcsan, mert akkor a mi penzunk lenne. :D
Erre irtam tegnap hogy meg szerencse, hogy a szurkoloi tulajdon elkepezeles megszunt mielott elindult volna. :D

Hatha Marotta olvassa a forumot, multkor bejott. :)
Cupi leirta, aki tunetmentes 3.oltasaos, az nyugodtan jatszhatna.
Erre par napra ra Marotta szo szerint ugyanezt mondta.

En leirtam, Christensenel potolnam DeVrijt.
Erre par napra ra, Gazzetta lehozta hogy Marotta felvette a kapcsolat a jatekossal.

Szoval tul sok a veletlen. :)

Komolyra forditva a szot, Kostic szerintem tokeletes Perisic utod lenne.
Es ha kiszamoljuk, igazolasi dijjal egyutt is kevesebbe kerulne Kostic 3 evre, mint Perisic ha hosszabbitana.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.01.18. 10:00 Én nagyon remélem, hogy nem vonjuk be Thorsbyt, nálam az a Kuzmanovic, Mudingayi időket idézné, nagyon gyenge játékos, visszasírnánk elég hamar Vecinot :roll:
Egy ritka ügyetlen favágó, az alapján amit láttam belőle, annyi, hogy sokat tud futni, de arra azért jó páran képesek :)
Valahol en is ezt gondolom.
Ha segiteni nem tudunk, legalabb ne artsunk.

En meg titkon abban remenykedem, hogy a Sass valahogy elfogadna a kolcson + sima opcios ajanlatot Frattesiert.
Carnevali ugyis elmondta mar 100x, hogy Marottaval barati a viszony, akkor most segithet ennyivel.
Persze ha csak nyartol jon az se gond, mert ez a Scudetto meglesz nelkule is.
Viszont jobb lenne neki is mar most itt lennie, hamarabb beilekeszkedhetne.
Marotta meg minden evben megtalalta a legjobb Olasz KP-t.
Barella, Tonali, majd Locatelli, szoval bizom benne Frattesi a kovetkezo a sorban, es minel elobb itt kot ki nalunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Az uj "Foka" akarom mondani uj Julio Cesartol is megszabadultunk.
A Cruzerio jatekosa lett, 18 honapos ingyen kolcson + 1m euros sima opcioval tavozott.
Brazao elmondta, vegre hazatert, erre vart mar nagyon regota, egy alma valt valora ezzel.
Mint ismert evek ota probalunk tole megszabadulni, de senki nem vette meg vegleg, csak ingyen kolcson + sima opcios uzletekkel, nyaron pedig a nyakunkon is ragadt a serulese miatt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint amennyiben Vecino is elmegy erkezhet egy kolcson KP.
Sky szerint ket opcio van: Thorsby vagy Nandez.
A Cagliari sima ingyen kolcsonnel is adna mar Nandezt, Torinoval targyalnak jelenleg.
Thorsby kapcsan ugyanugy ingyen kolcson + sima opcio lehet az ajanlat, amennyiben Vecino is tavozik.

Romano szerint Frattesi eselytelen januarba, mivel a Sassuolo biztosan nem fogadja el az ingyen kolcson + sima opciot.
Nyarra viszont amikor megvaltozik az Inter tulajdonosi helyzete, ezert nagyon eselyes az erkezese.
Sensi fizetesebe szeretne a Samp ha beszallna az Inter, Thorsbyt viszont nem akarjak adni ingyen kolcson jelenleg, akit Romano szerint Vecino tavozasa eseten hoznank.

Gazzetta is megerositi a Nemet Sky ertesuleset, miszerint 5m-ert azonnali igazolassal felajanlottak Gintert.
Viszont azt is megerositi a Gazzetta amit a Nemet Sky, az Inter nem tud es nem is akar fizetni.
Ezert csak nyartol erdekel minket es ingyen a kovetkezo szezonra.

Szinten a Gazzetta szerint Vecino sorsatol fugg teljesen Thorsby erkezese.
Ha csak Sensi tavozik, nem erkezik senki.
Ha Vecino is, akkor erkezhet Thorsby.

Corsera a felszabadulo fizeteseket elemzi a kovetkezo szezonra.
Biztos tavozonak tekintheto szerintuk a kovetkezo szezonra:
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi, Radu, Perisic + Handanovic ha hosszabbit csakis a jelenlegi fizetesenek a felet kapna.
Ez az emlitett 5 jatekos = 38m euro felszabadulo kiadas + Handanovic tovabbi 3m, igy eleri a majdnem 41m-t.
DeVrij tavozasa eseten tovabbi 7m, Sanchez eseten 9m, Dzeko eseten 11,1m, Correa pedig 5,92m.
Tehat ez a 41m-hoz tovabbi 33m euro felszabadulo kiadas lenne.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

interfan írta: 2022.01.19. 07:05 Corsera a felszabadulo fizeteseket elemzi a kovetkezo szezonra.
Biztos tavozonak tekintheto szerintuk a kovetkezo szezonra:
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi, Radu, Perisic + Handanovic ha hosszabbit csakis a jelenlegi fizetesenek a felet kapna.
Ez az emlitett 5 jatekos = 38m euro felszabadulo kiadas + Handanovic tovabbi 3m, igy eleri a majdnem 41m-t.
DeVrij tavozasa eseten tovabbi 7m, Sanchez eseten 9m, Dzeko eseten 11,1m, Correa pedig 5,92m.
Tehat ez a 41m-hoz tovabbi 33m euro felszabadulo kiadas lenne.
Igazán kedves ez a kis újságírói kalkuláció, meg nagyon jól hangzik a 41+33 millió euró felszabaduló kiadás, csak a tisztelt zsurnaliszta megint bemutatja az egyik oldalt, azt is hipotetikusan. Ok, hogy spórolunk 74 milliót, de azt elfelejti leírni, hogy
1. eladtuk a középpályánk felét, ill maradna egyszem csatárunk, plusz a védelemből is 2 ember (akiből mondjuk az egyik hasznavehetetlen), összesen 10 főt. Ez egy fél csapat, még akkor is, ha részben a kispad. Hogy állnánk ki a t. szerző szerint?
2. Ha pótoljuk ezeket a játékosokat, akkor az mibe kerül? Fizetés, aláírási pénz, átigazolási díj. Egy valamire való futballista hátsóbb posztokon 20-25 M eurónál kezdődik. Vennénk akkor 3 db erős közepes játékost 10 helyett? Micsoda deal.

Félreértés ne essék, nem támadásként írom, vagy vitaindítóként, csak nem bírtam szónélkül hagyni az ilyen helykitöltő, minden realitást nélkülöző marhaságokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

gianluca írta: 2022.01.19. 08:31
interfan írta: 2022.01.19. 07:05 Corsera a felszabadulo fizeteseket elemzi a kovetkezo szezonra.
Biztos tavozonak tekintheto szerintuk a kovetkezo szezonra:
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi, Radu, Perisic + Handanovic ha hosszabbit csakis a jelenlegi fizetesenek a felet kapna.
Ez az emlitett 5 jatekos = 38m euro felszabadulo kiadas + Handanovic tovabbi 3m, igy eleri a majdnem 41m-t.
DeVrij tavozasa eseten tovabbi 7m, Sanchez eseten 9m, Dzeko eseten 11,1m, Correa pedig 5,92m.
Tehat ez a 41m-hoz tovabbi 33m euro felszabadulo kiadas lenne.
Igazán kedves ez a kis újságírói kalkuláció, meg nagyon jól hangzik a 41+33 millió euró felszabaduló kiadás, csak a tisztelt zsurnaliszta megint bemutatja az egyik oldalt, azt is hipotetikusan. Ok, hogy spórolunk 74 milliót, de azt elfelejti leírni, hogy
1. eladtuk a középpályánk felét, ill maradna egyszem csatárunk, plusz a védelemből is 2 ember (akiből mondjuk az egyik hasznavehetetlen), összesen 10 főt. Ez egy fél csapat, még akkor is, ha részben a kispad. Hogy állnánk ki a t. szerző szerint?
2. Ha pótoljuk ezeket a játékosokat, akkor az mibe kerül? Fizetés, aláírási pénz, átigazolási díj. Egy valamire való futballista hátsóbb posztokon 20-25 M eurónál kezdődik. Vennénk akkor 3 db erős közepes játékost 10 helyett? Micsoda deal.

Félreértés ne essék, nem támadásként írom, vagy vitaindítóként, csak nem bírtam szónélkül hagyni az ilyen helykitöltő, minden realitást nélkülöző marhaságokat.
Jo felvetes.
Nezzuk azokat a jatekosokat akiket irtak velunk kapcsolatban fizetes teren.

- Kapu:
Onana ugye mar fix ingyen, kiadas ra evente 3,94m.
Handanovic fizetes felezes sporolas 3m, Radu 2m.
Onana, Handanovic, Cordaz
Tehat sporolos + 1,1m


- KH:
DeVrij el 30m, de most ezt hagyjuk is, felszabadulo fizetes kiadas a vedelembol 10m.
Ginter ingyen, Luiz Felipe ingyen, fizetes kiadas a 2 jatekosra 9m.
Tehat sporolas + 1m.
Skriniar, Ginter, Bastoni, Luiz Felipe, Ranocchia, D'Ambrosio

- KP:
Vidal, Vecino, Sensi = 20m fizetes.
Frattesi fizetese kiadas 3,7m + tulajdonostol fuggoen johet egy "top" nev vagy valami olcsobb.
Top nev fizetes kiadas kulfoldrol 10m, low-cost nev 4m.
Tehat sporolas + 13/6m.
Barella, Brozovic, Calhanoglu, MrX, Frattesi, Gagliardini

- WB:
Perisic tavozasa 9,25m felszabadulo fizetes.
Dumfries ugye kerdes, de most ot hagyjuk.
Kostic erkezese kulfoldrol, eves szinten 3,275m kiadas.
Tehat + 5,5m sporolas.
Dumfrie/MrX, Darmian, Kostic, Dimarco

- Tamado:
Dzeko, Correa, Sanchez fizetes felszabadulas = 26m.
Ugye Dybala elsoszamu tema, eves kiadas 15m.
Alvarez eseteben eves kiadas 4m.
+ ha jonne egy ingyen center, pl Origi kulfoldrol, eves kiadas 6m.
Tehat: + 1m sporolas
Martinez, Dybala, Alvarez, Origi

Magyarul osszegezve:

- Tavozok:
Radu, Kolarov, DeVrij, Vidal, Vecino, Sensi, Perisic, Dzeko, Sanchez, Correa = 70m

- Erkezok:
Onana, Luiz Felipe, Ginter, MrX, Frattesi, Kostic, Dybala, Alvarez, Origi = 50/57m

Eves szinten 13-20m kiadas sporolas evente.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

interfan írta: 2022.01.19. 08:49
gianluca írta: 2022.01.19. 08:31
interfan írta: 2022.01.19. 07:05 Corsera a felszabadulo fizeteseket elemzi a kovetkezo szezonra.
Biztos tavozonak tekintheto szerintuk a kovetkezo szezonra:
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi, Radu, Perisic + Handanovic ha hosszabbit csakis a jelenlegi fizetesenek a felet kapna.
Ez az emlitett 5 jatekos = 38m euro felszabadulo kiadas + Handanovic tovabbi 3m, igy eleri a majdnem 41m-t.
DeVrij tavozasa eseten tovabbi 7m, Sanchez eseten 9m, Dzeko eseten 11,1m, Correa pedig 5,92m.
Tehat ez a 41m-hoz tovabbi 33m euro felszabadulo kiadas lenne.
Igazán kedves ez a kis újságírói kalkuláció, meg nagyon jól hangzik a 41+33 millió euró felszabaduló kiadás, csak a tisztelt zsurnaliszta megint bemutatja az egyik oldalt, azt is hipotetikusan. Ok, hogy spórolunk 74 milliót, de azt elfelejti leírni, hogy
1. eladtuk a középpályánk felét, ill maradna egyszem csatárunk, plusz a védelemből is 2 ember (akiből mondjuk az egyik hasznavehetetlen), összesen 10 főt. Ez egy fél csapat, még akkor is, ha részben a kispad. Hogy állnánk ki a t. szerző szerint?
2. Ha pótoljuk ezeket a játékosokat, akkor az mibe kerül? Fizetés, aláírási pénz, átigazolási díj. Egy valamire való futballista hátsóbb posztokon 20-25 M eurónál kezdődik. Vennénk akkor 3 db erős közepes játékost 10 helyett? Micsoda deal.

Félreértés ne essék, nem támadásként írom, vagy vitaindítóként, csak nem bírtam szónélkül hagyni az ilyen helykitöltő, minden realitást nélkülöző marhaságokat.
Jo felvetes.
Nezzuk azokat a jatekosokat akiket irtak velunk kapcsolatban fizetes teren
- Tavozok:
Radu, Kolarov, DeVrij, Vidal, Vecino, Sensi, Perisic, Dzeko, Sanchez, Correa = 70m

- Erkezok:
Onana, Luiz Felipe, Ginter, MrX, Frattesi, Kostic, Dybala, Alvarez, Origi = 50/57m

Eves szinten 13-20m kiadas sporolas evente.
Ezt a részét értem, hogy feltételezhetően spórolunk a fizetésekkel. De ezek közül senki nem fog aláírni a Marrotta két szép szeméért ingyen. Kb.csak az aláírási pénzeken elmegy ez a vélelmezett megtakarítás. És akkor még nem beszéltünk az ügynöki jutalékról, a szerződésbontások költségéről (Vidal, Sánchez, Dzeko).
Az meg még szebbé teszi a képet, hogy mondjuk Kostic, Frattesi, Alvarez nem két fillérbe kerül, miközben nekünk egy piacképes játékosunk van a fenti sorból, DeVrij, akiért bármilyen pénzt is adnának. A többi piaci értéke erőteljesen közelíti a nullát. Ha fizetnének is, akkor nyomott árat, mert a hülye is látja, hogy ezektől az emberektől szabadulni akarunk.

Tehát matekozhatnak az újságírók a fizetésekkel, de a realitása zéró. Ez nem a Championship Manager 2001-2002, ahol le lehet cserélni az egész csapatot egy átigazolási szezon alatt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

gianluca írta: 2022.01.19. 09:35
interfan írta: 2022.01.19. 08:49
gianluca írta: 2022.01.19. 08:31

Igazán kedves ez a kis újságírói kalkuláció, meg nagyon jól hangzik a 41+33 millió euró felszabaduló kiadás, csak a tisztelt zsurnaliszta megint bemutatja az egyik oldalt, azt is hipotetikusan. Ok, hogy spórolunk 74 milliót, de azt elfelejti leírni, hogy
1. eladtuk a középpályánk felét, ill maradna egyszem csatárunk, plusz a védelemből is 2 ember (akiből mondjuk az egyik hasznavehetetlen), összesen 10 főt. Ez egy fél csapat, még akkor is, ha részben a kispad. Hogy állnánk ki a t. szerző szerint?
2. Ha pótoljuk ezeket a játékosokat, akkor az mibe kerül? Fizetés, aláírási pénz, átigazolási díj. Egy valamire való futballista hátsóbb posztokon 20-25 M eurónál kezdődik. Vennénk akkor 3 db erős közepes játékost 10 helyett? Micsoda deal.

Félreértés ne essék, nem támadásként írom, vagy vitaindítóként, csak nem bírtam szónélkül hagyni az ilyen helykitöltő, minden realitást nélkülöző marhaságokat.
Jo felvetes.
Nezzuk azokat a jatekosokat akiket irtak velunk kapcsolatban fizetes teren
- Tavozok:
Radu, Kolarov, DeVrij, Vidal, Vecino, Sensi, Perisic, Dzeko, Sanchez, Correa = 70m

- Erkezok:
Onana, Luiz Felipe, Ginter, MrX, Frattesi, Kostic, Dybala, Alvarez, Origi = 50/57m

Eves szinten 13-20m kiadas sporolas evente.
Ezt a részét értem, hogy feltételezhetően spórolunk a fizetésekkel. De ezek közül senki nem fog aláírni a Marrotta két szép szeméért ingyen. Kb.csak az aláírási pénzeken elmegy ez a vélelmezett megtakarítás. És akkor még nem beszéltünk az ügynöki jutalékról, a szerződésbontások költségéről (Vidal, Sánchez, Dzeko).
Az meg még szebbé teszi a képet, hogy mondjuk Kostic, Frattesi, Alvarez nem két fillérbe kerül, miközben nekünk egy piacképes játékosunk van a fenti sorból, DeVrij, akiért bármilyen pénzt is adnának. A többi piaci értéke erőteljesen közelíti a nullát. Ha fizetnének is, akkor nyomott árat, mert a hülye is látja, hogy ezektől az emberektől szabadulni akarunk.

Tehát matekozhatnak az újságírók a fizetésekkel, de a realitása zéró. Ez nem a Championship Manager 2001-2002, ahol le lehet cserélni az egész csapatot egy átigazolási szezon alatt.
Szinten jo felvetes, megint igazad van, nezzuk akkor ezt is, az atigazolasi dijakat.

Abbol indulunk, hogy kb 15-20m mar a kasszaban a fizeteseken valo sporolas miatt.

Onana, Ginter, Luiz Felipe, Dybala, Origi = 0 euro
Senki nem Marotta ket szep szemeert ir ala, hanem komoly fizetesert, azokert amiket az elozo kommentbe elemeztunk.
Ezek a fizetesek joval tobbek mint ezen jatekosok jelenlegi fizetese.

Frattesi kapcsan 20m korul irnak, Kostic egyertelmu 10m.
Na es akkor a masik KP poszt.
Itt is induljunk ki a mar felmerult nevekbol.
Itt jo kerdes, hogy egy "robbantas" lesz es egy 40m jatekos.
Ne adj isten egy ingyen Zakaria, Tolisso.
Vagy meg ne adj isten, egy fiatal Olasz 10-15m koruli Ricci, Maggiore, Castrovilli.
Nehez igy szamolni, de legyen mondjuk 20m egy masik KP is.

Elol pedig Alvarez kivasarlasi ara 20m.

Ha pesszimista vagyok, es Vidal-Sanchez-Dzeko vegkielegites, az tovabbi kb 15m.

Tehat osszkiadas 85m euro.

Eladasok.
Legyunk itt is pesszimistak, es ne szamoljunk ilyen Radu, Satriano, Pirola, Vanheusden, Salcedo, Esposito, Agoume, Sensi es tarsaikbol 1db eurot se, 0 euro.
DeVrij kb 30m, Correa 15m, Pinamonti meg azert szepen hozza magat megint egy 10-15m.
Tehat ez mondjuk 60m.
Es akkor itt visszaterunk az elejere, es a fizetesekre, amibol kb 20m sporolas lehet.
60m + 20m = 80m

80m vs 85m

(Es itt nagyon pesszimistan szamoltam)

Gyakorlatilag nullas mercatoval es 0 kiadassal osszehozhato egy ilyen keret:

Onana, Handanovic, Cordaz

Skriniar, Ginter, Bastoni, Luiz Felipe, D'Ambrosio, Ranocchia

Dumfries/MrX, Darmian, Kostic, Dimarco

Barella, Brozovic, MrX, Frattesi, Calhanoglu, Gagliardini

Martinez, Dybala, Alvarez, Origi

Es akkor most azzal nem is szamoltam, hogy egy Amerikai magan befektesi csoport Olaszorszagon belul is 50-100m-t tol a mercatoba eladasokon felul.
Most csak nullas mercatoval szamoltam.

Ezt tobbszor is atszamolva, 9db uj jatekost jelent.
Ebbol max 4-5 aki a kezdobe erkezne.
Ez nalam nem teljes keretcseret jelent.

Csak a viszonyitas miatt:

2019/20: 11db uj jatekos, ebbol 7db a kezdobe uj.

2018/19: 8 uj jatekos, ebbol 6db a kezdobe uj

2017/18: 10 uj jatekos, ebbol 6db a kezdobe uj

2016/17: 11 uj jatekos, ebbol 8db a kezdobe uj

Persze ezek a szamitasok valoban "hipotetikusak" ahogy fogalmaztal.
Mert minden a vilagon "hipotetikus" ameddig meg nem tortenik.
De realisan belegondolva, teljesen korrekt es pontos kepet festhetnek, sot meg akar alacbecslest is, mert latjuk a magan befektesi csoportok mercato aldozasat evente eladasokon felul.

Persze az is benne van, hogy megint nem kellunk senkinek, es a hitelbefekteto kezebe maradunk (igy is ott vagyunk gyakorlatilag).
Ezaltal folytatodik az eladas, es megy Skriniar, DeVrij, Martinez, Barella, es kapunk helyette Acerbi, Vida, Kuco, Belotti szinteket.
Ez is egy opcio valoban.

De az is egy opcio akkor, hogy megvesz minket a Szaudi Allam, es jon a kanaan, es eladasokon felul 250m-t koltunk.
Es majd Haaland meg Mbappe nevekkel dobalozunk.
Ez is egy "hipotetikus" dolog.

De ha probalunk a foldon maradni, es nem tul pesszimistanak lenni, akkor a "zsurnalistak" szamolgatasa a 9 uj jatekossal es szinte nullas mercatoval egy Amerikai befektesi csoportal a legrealisabb.

Meglatjuk mi lesz, az ido mindenre valaszt ad.
De pl en most nagyon pozitivan latom a jovot es a lehetosgeket, es ezt szerintem meglatja az Interbe egy komoly befekteto is.
Onnantol pedig a fent emlitett matekozas konnyen realitas lehet, es johet az ujabb szintlepes.
Egy olyan szintlepes, amivel Nemzetkozi teren is tenyezo lehet az Inter.
Persze lehet pofara esek, es az optimizmus egy hatalmas kudarc lesz, es szepen tavozik Skriniar, Barella, stb, es jon Kuzmanovic 2022 vonal, de most en azt erzem es latom hogy nem ez lesz.

Ez az Inter egy minimalis erositessel, es szinte nulla kiadassal felhozhato minosegben olyan szintre, hogy evekig a Seria A tronjan ulhetunk, valamint Nemzetkozileg is elkezdunk az elithez zarkozni es kozelebb kerulni.
FEKA84
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: FEKA84 »

Én azt nem értem Interfan, hogy annyira nyomod ezt az amerikai magánbefektető, és az ő 60-100 millás eladásokon felüli igazolását, mintha már tény lenne, úgy, hogy még senki nem vett meg. A másik ha meg is venne, azért akkor sem készpénz, hogy ennyit beletolnak évente, csak azért mert azt látod, hogy más befektetők ennyit tesznek a saját csapatukba.
Legyen így ahogy mondod, de messze van ez még a valóságtól.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FEKA84 írta: 2022.01.19. 10:46 Én azt nem értem Interfan, hogy annyira nyomod ezt az amerikai magánbefektető, és az ő 60-100 millás eladásokon felüli igazolását, mintha már tény lenne, úgy, hogy még senki nem vett meg. A másik ha meg is venne, azért akkor sem készpénz, hogy ennyit beletolnak évente, csak azért mert azt látod, hogy más befektetők ennyit tesznek a saját csapatukba.
Legyen így ahogy mondod, de messze van ez még a valóságtól.
Totalisan igazad van.

Pontosan ezert irtam, hogy az is egy opcio, hogy nem kellunk a kutyanak sem, es maradunk a hitelbefekteto kezebe, es ujra jonnek a 100m plusz kell a mercaton.
Ezzel Skriniar, Barella, es tarsaik eladasa, es Mudingayi 2022-es valtozatainak erkezese.
Valoban ez is egy opcio.
Ezaltal szepen lassan elkezdunk lecsuszni, ahogy az tortent a Triplete utan.

De azert hala az egnek most is van egy atvilagitas a klubnal.
Es a hirek szerint masik ket komoly Amerikai erdkelodo.
Persze semmi garancia arra, hogy ha megvesznek akkor az Inter Amerikai magan befektetesi csoportja is 50-100m-t tol minden mercatoba.
De korbenezve Olaszorszagon belul ezeket latjuk, igy kovetkeztethetunk valamire ezaltal.
Es mint lathatjuk azt is, akar nullas mercatoval is lehetne szintet lepni ha okosan igazolunk.

Messze van meg valoban a vege, ez is igaz.
Ezt csakis az ido donti majd el.
De szerintem azt a lehetoseget ami ebben az Interben rejlik, azt latnia kell a befektetoknek is.
Mert tenyleg nullas mercatokkal, vagy par millio befektessel, hosszu-hosszu evekre a Seria A tronjan maradhatunk, es elkezdhetunk Nemzetkozileg is az elmezonyhoz kozeledni.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

gianluca írta: 2022.01.19. 09:35 Marrotta két szép szeméért
Az egyik talán szép neki :lol:

Mit mondd. ha bemegy a boltba, és megkérdik tőle mit szeretne:
Köszönöm csak szétnézek :crazy:

Amúgy zseniális CEO, a legjobb kezekben vagyunk nála.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.19. 16:25 Amúgy zseniális CEO, a legjobb kezekben vagyunk nála.
Egyebkent szerintem az o hosszabbitasa a biztositek a sikeres jovore, es egy vilagos jel az uj tulajdonos kapcsan.

1. ugye a szakertelme

2. nem irna ala ugy +2-3 evre, hogy nem tud mar valamit a jovorol.
Kizart hogy ugy maradna, hogy mint most nyaron majd a hitelbefekteto diktatuma alapjan 100m pluszos mercatok kellenek.
Sajat felepitett imidzset rombolna le, ha az o ideje alatt epulne le az Inter emiatt, nem hulye o.
Tud o mar valamit az uj tulajdonosrol es a biztos anyagi hatterol, ezert is hosszabbit. :)

Az o szakertelme nelkul nem tudom hol lennenk.
De az kb fix, hogy a bajnoki cim kozelebe azota se kerultunk volna. Kuzdenek a 4.helyert azota is...
Elkepeszto micsoda minoseget, es micsoda szinvonalat hozott az Interbe.
O az Inter felemelkedesenek elsoszamu felelose.
Pedig anno paran hogy szidtak, trojai falo, beepitett Juves, leepiti majd az Intert, stb.
Erre idejott, es a szakmai tudasaval ujra a Seria A tronjara kerultunk, es ujra az Inter lett a legerosebb Olasz csapat.
Es nem eleg hogy az Inter felelkedesenek zaloga volt o, hanem a Juve leepeulese is az o tavozasaval kezdodott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta nyilatkozott:

Dybala?
Ambiciozusnak kell lennunk, es mindig a szinvonal emelesen dolgozni.
Meg kell probalni leigazolni, az majd kiderul sikerul e.
Megfogjuk probalni, de most meg korai errol beszelni, nyarig minden kiderul.
Ha sikerul, ha nem, probalkozni kell.

Frattesi, Raspadori, Scamacca?
Gratulalok Carnevalinak a kivalo munkaert amit a Sassuolonal vegez.
Tehetsegek felfedezese es kinevelese hatalmas eredmeny.
Normalis hogy ezekre a jatekosokra top klubok figyelnek.
Az Inter is figyeli oket, meglatjuk mi lesz a nyaron.
A leheto legjobban erositeni akarom az Intert, es a "Made in Italy" jeliget helyezem a szemem ele.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Kereshetünk egy low cost csatárt...
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

INTER-1908 írta: 2022.01.19. 21:07 Kereshetünk egy low cost csatárt...
Ausilio leporolja a 2016-os noteszét..lássuk csak Carew, Rocchi, Lavezzi! Basszki de kár hogy visszavonultak! 😁

Meleg a pite kitudja mennyi kihagyás vár Correára és ha felépül meddig lesz újra bevethető! Kellene valaki előre nagyon mert ha ne adj isten kidől még onnan valaki vagy esetleg covidos lesz akkor vakarózhatunk!
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

lucky0 írta: 2022.01.19. 22:09
INTER-1908 írta: 2022.01.19. 21:07 Kereshetünk egy low cost csatárt...
Ausilio leporolja a 2016-os noteszét..lássuk csak Carew, Rocchi, Lavezzi! Basszki de kár hogy visszavonultak! 😁

Meleg a pite kitudja mennyi kihagyás vár Correára és ha felépül meddig lesz újra bevethető! Kellene valaki előre nagyon mert ha ne adj isten kidől még onnan valaki vagy esetleg covidos lesz akkor vakarózhatunk!
Majd beáll Inzaghi :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa serulese kapcsan benne van hogy nem 3-4 het, hanem honapok is lehetnek.
Tovabbi vizsgalatok varnak ra, amennyiben hosszu kihagyasnak nez elebe, akkor erkezhet egy ingyen csatar.

Egyik opcio az Inzaghi altal preferalt Caicedo.

Masik pedig Salcedo, akinek a Spezia felbontja a kolcsonszerzodeset mert nem elegedettek vele.
Eddig ugy volt hogy a Cagliariba megy tovabb, most viszont Correa serulesetol fuggoen megvaltozhat a helyzet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.01.20. 10:08-kor.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Hát egyikkel se lennénk kint a vízből akkor inkább menjen fel Rano csatárnak úgy is kell egy vice dzeko
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.20. 09:55 Correa serulese kapcsan benne van hogy nem 34 het, hanem honapok is lehetnek.
Tovabbi vizsgalatok varnak ra, amennyiben hosszu kihagyasnak nez elebe, akkor erkezhet egy ingyen csatar.

Egyik opcio az Inzaghi altal preferalt Caicedo.

Masik pedig Salcedo, akinek a Spezia felbontja a kolcsonszerzodeset mert nem elegedettek vele.
Eddig ugy volt hogy a Cagliariba megy tovabb, most viszont Correa serulesetol fuggoen megvaltozhat a helyzet.
Ebben az esetben Satrianot óriási balgaság volt kölcsön adni. Az általad említett két név a Cagliariba is kevés lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2022.01.20. 10:04 Hát egyikkel se lennénk kint a vízből akkor inkább menjen fel Rano csatárnak úgy is kell egy vice dzeko
0 eurobol erre telik.

Na ja, lehet meg eredmenyesebb is lenne Ranocchia mint Dzeko. :D
Es akkor ebben az esetben Dzeko lesz a Vice-Dzeko. :D :D
Anno Samuel is bejott mint csatar, sot Conte meg beszelt arrol hogy Ranocchia mint center. :D
Lehet meg is van a megoldas. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.01.20. 10:08-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.20. 10:05
interfan írta: 2022.01.20. 09:55 Correa serulese kapcsan benne van hogy nem 3-4 het, hanem honapok is lehetnek.
Tovabbi vizsgalatok varnak ra, amennyiben hosszu kihagyasnak nez elebe, akkor erkezhet egy ingyen csatar.

Egyik opcio az Inzaghi altal preferalt Caicedo.

Masik pedig Salcedo, akinek a Spezia felbontja a kolcsonszerzodeset mert nem elegedettek vele.
Eddig ugy volt hogy a Cagliariba megy tovabb, most viszont Correa serulesetol fuggoen megvaltozhat a helyzet.
Ebben az esetben Satrianot óriási balgaság volt kölcsön adni. Az általad említett két név a Cagliariba is kevés lenne.
Az a baj hogy ra valamiert nem szamitott Inzaghi.
Maga mondta ki szo szerint.

Nem tudjuk az okakat a miertre.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2022.01.20. 10:07
Az a baj hogy ra valamiert nem szamitott Inzaghi.
Maga mondta ki szo szerint.

Nem tudjuk az okakat a miertre.
Szerintem minőségileg nem lehet valami nagy szám, most az, hogy hozott pár jó meccset az előszezonban semmit nem jelent. Voltak sokkal jobb statokat hozó csatáraink a Primaveraban korábban és belőlük sem lett semmi.

Viszont eléggé szarban vagyunk így, hogy költeni nem tudunk, Caicedo, Salcedo minőséggel, akik még a kiesés ellen küzdő csapatokba is kevesek, nem sokra mennénk, ilyen Martial, Belotti, Thuram, Origi kaliberekre meg sajnos nem sok esély van jelenleg több okból sem. Ha nagyon low cost megoldásokat keresünk, akkor talán meg lehetne próbálni Caputot, valahogy Sensivel elbizniszelve, esetleg Braithwaite jutott még eszembe a Barcaból, elég béna játékos, de jó mentalitású és legalább nem egy tapasztalatlan fiatal csikó, vagy egy lepukkant öreg.

(Most látom utóbbinak térdsérülése van, szóval ő is kilőve :roll: )
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2022.01.19. 20:52 Marotta nyilatkozott:

Dybala?
Ambiciozusnak kell lennunk, es mindig a szinvonal emelesen dolgozni.
Meg kell probalni leigazolni, az majd kiderul sikerul e.
Megfogjuk probalni, de most meg korai errol beszelni, nyarig minden kiderul.
Ha sikerul, ha nem, probalkozni kell.

Ezt nyilatkozta Marrotta? :shock:

Meg kell próbálni,majd kiderül,megfogjuk próbálni,minden kiderül,próbálkozni kell,nyárig kiderül...ne haragudj,de néha fáj olvasni,amiket leírsz. Értem én,hogy a küldetésednek érzed, hogy minket tájékoztass és informálj minden csapattal körüli történésről, de ilyen mondatokat a google fordító se tud összehozni..no offense,de ez nagyon bántotta a szemem.

Amúgy itt a cikk angolul, a szokásos diplomatikus válaszok: figyeljük a lehetőségeket,szemmel tartjuk őket, a keretünk így is szuper stb.

https://football-italia.net/marotta-com ... nd-dybala/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.01.20. 10:42 Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Igen akar ez is egy lehetoseg lenne.

Vagy Pinamonti, mondjuk az Empoli nem hinnem hogy engedne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.01.20. 10:30
interfan írta: 2022.01.20. 10:07
Az a baj hogy ra valamiert nem szamitott Inzaghi.
Maga mondta ki szo szerint.

Nem tudjuk az okakat a miertre.
Szerintem minőségileg nem lehet valami nagy szám, most az, hogy hozott pár jó meccset az előszezonban semmit nem jelent. Voltak sokkal jobb statokat hozó csatáraink a Primaveraban korábban és belőlük sem lett semmi.

Viszont eléggé szarban vagyunk így, hogy költeni nem tudunk, Caicedo, Salcedo minőséggel, akik még a kiesés ellen küzdő csapatokba is kevesek, nem sokra mennénk, ilyen Martial, Belotti, Thuram, Origi kaliberekre meg sajnos nem sok esély van jelenleg több okból sem. Ha nagyon low cost megoldásokat keresünk, akkor talán meg lehetne próbálni Caputot, valahogy Sensivel elbizniszelve, esetleg Braithwaite jutott még eszembe a Barcaból, elég béna játékos, de jó mentalitású és legalább nem egy tapasztalatlan fiatal csikó, vagy egy lepukkant öreg.

(Most látom utóbbinak térdsérülése van, szóval ő is kilőve :roll: )
Caputo egyebkent valamikor felmerult.
Aztan a hirek megszuntek rola.
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

Szerintem valakit elhozunk majd kölcsön+opcióval csatár posztra. Valószínűleg nincs sok esély rá, de én régóta nagyon örülnék egy Murielnek. Ő nagyon extra, nem zavarná ha leültetnék a padra és mindig tud pluszt hozni csereként is, de simán kezdő szint is lehetne nálunk. Sajnos egyelőre még ő is álom kategória de hátha... :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.01.20. 10:47 Ezt nyilatkozta Marrotta? :shock:
Igen, szo szerint elmondta, ha emelni akarjuk a minoseget meg kell probalni.
Nem az a lenyeg most hogy sikerul e, hanem hogy probalkozni kell. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Bandi76 írta: 2022.01.20. 10:59 Szerintem valakit elhozunk majd kölcsön+opcióval csatár posztra. Valószínűleg nincs sok esély rá, de én régóta nagyon örülnék egy Murielnek. Ő nagyon extra, nem zavarná ha leültetnék a padra és mindig tud pluszt hozni csereként is, de simán kezdő szint is lehetne nálunk. Sajnos egyelőre még ő is álom kategória de hátha... :)
Neki én is örülnék de gondolom 30 ért adnák is. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.20. 11:33
Bandi76 írta: 2022.01.20. 10:59 Szerintem valakit elhozunk majd kölcsön+opcióval csatár posztra. Valószínűleg nincs sok esély rá, de én régóta nagyon örülnék egy Murielnek. Ő nagyon extra, nem zavarná ha leültetnék a padra és mindig tud pluszt hozni csereként is, de simán kezdő szint is lehetne nálunk. Sajnos egyelőre még ő is álom kategória de hátha... :)
Neki én is örülnék de gondolom 30 ért adnák is. :)
Muriel egyebkent szerintem is nagyon jo nev.
Csakhat igen penz nelkul nem megy.

Atalanta most eladhatja 60m-ert a Gosens-Zapata parost a Newcastlebe.
Szoval nekunk adhatnak ingyen kolcson Murielt, penzuk ugyis lesz ha a Newcastle viszi oket.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

brecsinho írta: 2022.01.20. 10:47
interfan írta: 2022.01.19. 20:52 Marotta nyilatkozott:

Dybala?
Ambiciozusnak kell lennunk, es mindig a szinvonal emelesen dolgozni.
Meg kell probalni leigazolni, az majd kiderul sikerul e.
Megfogjuk probalni, de most meg korai errol beszelni, nyarig minden kiderul.
Ha sikerul, ha nem, probalkozni kell.

Ezt nyilatkozta Marrotta? :shock:

Meg kell próbálni,majd kiderül,megfogjuk próbálni,minden kiderül,próbálkozni kell,nyárig kiderül...ne haragudj,de néha fáj olvasni,amiket leírsz. Értem én,hogy a küldetésednek érzed, hogy minket tájékoztass és informálj minden csapattal körüli történésről, de ilyen mondatokat a google fordító se tud összehozni..no offense,de ez nagyon bántotta a szemem.

Amúgy itt a cikk angolul, a szokásos diplomatikus válaszok: figyeljük a lehetőségeket,szemmel tartjuk őket, a keretünk így is szuper stb.

https://football-italia.net/marotta-com ... nd-dybala/
Az Inzaghi-féle "sínen van a Scudetto" is szerintem hasonlóan rosszul lett kiragadva.
Nem tudom továbbra sem értelmezni, hogy ő ilyet mondott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.01.20. 11:50 Az Inzaghi-féle "sínen van a Scudetto" is szerintem hasonlóan rosszul lett kiragadva.
Nem tudom továbbra sem értelmezni, hogy ő ilyet mondott.
Marotta pedig szo szerint elmondta, hogy ambiciozusnak kell lennunk, es ha emelni akarjuk a minoseget meg kell probalni.
Nem az a fontos hogy sikerul e, de probalkozni kell.

Inzaghi pedig nem azt mondta hogy sinen van a Scudetto, erdemes ujra elolvasni.
Gazzetta 2021.12.24 ;)

Akar tudjuk ertelmezni, akar nem.

Dybala egy lejaro szerzodesu jatekos.
Marotta korabban is elmondta szinten szo szerint, hogy megprobalta a Dybala-Icardi cseret.
Egy lejaro szerzodesu jatekosra, aki nagy alma, miert lenne akkora "bun" azt mondani, hogy "probalkozni kell".

Mint ahogy az is miert akkora "bun", hogy Inzaghi kimondja amikor megjott mar tudta ez e gyoztes csapat, es o mar akkor tudta az Inter az eselyes.
Ahogy ezt december vegen Skriniar es DeVrij is elmondta.
En meg azt nem ertem, hogy ez miert akkora "bun".

Szerintem teljesen rendben van, hogy egy ingyen Dybalat megprobalunk es ezt ki is mondjuk.
Mint ahogy az is, hogy jatekosaink es Inzaghi is magabiztosan, kello onbizalommal beszel a Scudettorol.
Szerintem ez teljesen rendben van, es jo is igy.
Erdekes a Pool kapcsan senki nem mondta, hogy mi vagyunk az eselyesek.
Az lenne a nagykepuseg, nem pedig az amit a Scudetto kapcsan mondtak jatekosaink es az edzonk. ;)
Nehez olyan edzot, szakmai vezetot, tulajdonost, jatekost, fogadoirodat, szakertot talalni, aki ne azt mondana hogy az Inter a Seria A legnagyobb eselyese.
Tolunk pedig soha senki nem mondott olyat, hogy ez a Scudetto mar megvan.
De azt igen, hogy ha igy folytatjuk nem lehet gond, es mi vagyunk az eselyesek, es megakarjuk nyerni.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Ok látom nem jött át,de nem baj..én arra gondoltam,hogy 3 tőmondatban 8x leírtad a megpróbálni,sikerülni,kiderül szavakat. Nem akarok szőrszálhasogató meg "nyelvtannáci" lenni,csak jeleztem,hogy ennél talán Marrotta választékosabban nyilatkozott :D

A mondanivalója meg kb. a szokásos volt: mindent megteszünk,figyeljük a lehetőséget blabla. Nagyon remélem behúzunk valakit még januárban,ez a Caputo pletyka mennyire valós? Ő legalább tud gólt lőni vagyis régen tudott...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.01.20. 12:10 Ok látom nem jött át,de nem baj..én arra gondoltam,hogy 3 tőmondatban 8x leírtad a megpróbálni,sikerülni,kiderül szavakat. Nem akarok szőrszálhasogató meg "nyelvtannáci" lenni,csak jeleztem,hogy ennél talán Marrotta választékosabban nyilatkozott :D

A mondanivalója meg kb. a szokásos volt: mindent megteszünk,figyeljük a lehetőséget blabla. Nagyon remélem behúzunk valakit még januárban,ez a Caputo pletyka mennyire valós? Ő legalább tud gólt lőni vagyis régen tudott...
Atjott nyugi, figyelni fogok.

De abban maximalisan igaza van, hogy meg kell probalni Dybalat.
Ennyi a lenyeg. :)
Az meg sikerult e, majd kiderul nyaron, Marotta idezve "nem ez a lenyeg hanem hogy probalkozni kell".

Caputo kapcsan oktoberben volt 1db Gazzetta cikk, aminben megemlitettek velunk kapcsolatban.
Azota semmi.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Caicedo lesz ebből.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

PellerG írta: 2022.01.20. 11:50
brecsinho írta: 2022.01.20. 10:47
interfan írta: 2022.01.19. 20:52 Marotta nyilatkozott:

Dybala?
Ambiciozusnak kell lennunk, es mindig a szinvonal emelesen dolgozni.
Meg kell probalni leigazolni, az majd kiderul sikerul e.
Megfogjuk probalni, de most meg korai errol beszelni, nyarig minden kiderul.
Ha sikerul, ha nem, probalkozni kell.

Ezt nyilatkozta Marrotta? :shock:

Meg kell próbálni,majd kiderül,megfogjuk próbálni,minden kiderül,próbálkozni kell,nyárig kiderül...ne haragudj,de néha fáj olvasni,amiket leírsz. Értem én,hogy a küldetésednek érzed, hogy minket tájékoztass és informálj minden csapattal körüli történésről, de ilyen mondatokat a google fordító se tud összehozni..no offense,de ez nagyon bántotta a szemem.

Amúgy itt a cikk angolul, a szokásos diplomatikus válaszok: figyeljük a lehetőségeket,szemmel tartjuk őket, a keretünk így is szuper stb.

https://football-italia.net/marotta-com ... nd-dybala/
Az Inzaghi-féle "sínen van a Scudetto" is szerintem hasonlóan rosszul lett kiragadva.
Nem tudom továbbra sem értelmezni, hogy ő ilyet mondott.
Szerintem sem úgy gondolta! Egy egyszerű bizakodás volt, meg magabiztosság kifelé kommunikálva, azért párszor elhangzott hogy a többiek is erősek!!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Interfan1000 írta: 2022.01.20. 10:42 Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Nekem is ő jutott eszembe, annyira adná magát! És nem mellesleg nem is rossz!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Inter101 írta: 2022.01.20. 13:14
Interfan1000 írta: 2022.01.20. 10:42 Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Nekem is ő jutott eszembe, annyira adná magát! És nem mellesleg nem is rossz!!
Legalább ingyen lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2022.01.20. 13:14
Interfan1000 írta: 2022.01.20. 10:42 Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Nekem is ő jutott eszembe, annyira adná magát! És nem mellesleg nem is rossz!!
De mitől nem rossz? Illetve úgy kérdezem miért gondoljuk erősítés lennne? Létszámon kívül? Nem kötekedés, kíváncsi vagyok.
Állítólag jó nagy lett az arca és amikor elment a 20/21-es szezonban a serie-b-ben lőtt 33 meccsen 4 gólt középcsatárként...oké fiatal de ez azért nem egy óriási teljesítmény.
Svájci ligába is van 4 gólja fél szezon alatt. Basel miért nem akarja? Nagy arca miatt vagy kevés a teljesítmény?
Egyébként szerintem fel sem merül. Inzaghi nem is játszatná. Nem is gondolom, hogy egy 19 éves srácnak kellene lennie a beugró csatárnak. ;)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Dembelét kellene félévre kölcsön venni a Barcából, őt ott most úgyis nagyon utálják és minden áron ki akarják rakni! :D Fizetése felét mi állnánk, a másikat a Barca, mindenki nyer! :D
Csak az a baj vele, hogy 2-3 meccs után valószínűleg Correa mellett ülne az orvosi szobában...
(Vicceltem egyébként, az ilyen játékost nem is értem, hogy miért foglalkoztatja bármelyik csapat a világon, és most nem a sok sérülésére gondoltam.)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2022.01.20. 14:22 Dembelét kellene félévre kölcsön venni a Barcából, őt ott most úgyis nagyon utálják és minden áron ki akarják rakni! :D Fizetése felét mi állnánk, a másikat a Barca, mindenki nyer! :D
Csak az a baj vele, hogy 2-3 meccs után valószínűleg Correa mellett ülne az orvosi szobában...
(Vicceltem egyébként, az ilyen játékost nem is értem, hogy miért foglalkoztatja bármelyik csapat a világon, és most nem a sok sérülésére gondoltam.)
Lejar neki is a szerzodese, ezert akarjak most eladni, hogy ne nyaron ingyen veszitsek el.
Majd a Newcastle lerak vagy 50m-t. :D :D
Ha egy 30 eves Wood 30m, akkor Dembele meg realis is 140m amit a Barca kifizetett. :D

Azert a Barcanal is vannak "nagykoponyak".
Dembele 140m
Coutinho 135m
Griezmann 120m
+ Messi 150m fizu

Nem veletlenul kerultek oda ahova. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos!!!
Uj szabalyokat hozott a FIFA a kolcsonadott jatekosok ugyeben.
Az uj szabalyokat minden egyes tagallam elfogadta, es 2022 julius 1-tol kotelezoen alkalmazando.
Ennek ertelmeben a FIFA maximalizalja a kolcsonadott es kolcsonvett jatekos szamat.

- 2022-23-as szezon: maximum 8 kolcsonadott es 8 kolcsonvett jatekosa lehet egy klubnak
- 2023-24: maximum 7 kolcsonadott es 7 kolcsonvett jatekosa lehet egy klubnak
- 2024-tol pedig maximum 6 kolcsonadott es 6 kolcsonvett jatekosa lehet egy klubnak

21 even aluliakat nem erint a korlatozas.
Tovabbi korlatozas hogy egy csapattol maximum 3 jatekos erkezhet kolcson, es egy csapathoz maximum 3 jatekost adhat egy klub kolcson.

https://m.calciomercato.com/news/fifa-u ... miti-45672


Correa komolyabb muszeres vizsgaltait holnapra halaszttottak.
Nem akar az Inter "dramat".
Ugyanaz ballaban jott az izomserules ahol a Roma ellen.
Legalabb 1 honapos kihagyas var ra, amennyiben nincs sulyosabb serules.
Viszont ha a muszeres vizsgalat sulyosabb eredmenyeket mutat, akkor tobb honap kihagyas is varhat Correara.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... e-di-stop/
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Cupi írta: 2022.01.20. 13:45
Inter101 írta: 2022.01.20. 13:14
Interfan1000 írta: 2022.01.20. 10:42 Esposito-t is vissza lehetne hozni, az utolsó hír az volt, hogy nem akarja őt a Basel....
Nekem is ő jutott eszembe, annyira adná magát! És nem mellesleg nem is rossz!!
De mitől nem rossz? Illetve úgy kérdezem miért gondoljuk erősítés lennne? Létszámon kívül? Nem kötekedés, kíváncsi vagyok.
Állítólag jó nagy lett az arca és amikor elment a 20/21-es szezonban a serie-b-ben lőtt 33 meccsen 4 gólt középcsatárként...oké fiatal de ez azért nem egy óriási teljesítmény.
Svájci ligába is van 4 gólja fél szezon alatt. Basel miért nem akarja? Nagy arca miatt vagy kevés a teljesítmény?
Egyébként szerintem fel sem merül. Inzaghi nem is játszatná. Nem is gondolom, hogy egy 19 éves srácnak kellene lennie a beugró csatárnak. ;)
Erősítést? Én nem azt mondtam hogy erősítés lenne hanem azt hogy pénz nélkül, abban a helyzetben amiben vagyunk akár megoldás lehetne vészhelyzetben! Nem sokat láttam játszani ez tény, de amit láttam belőle nekem az jött le hogy nem egy sete, suta srác, szerintem viheti valamire, bár gondolom van vele probléma ha a svajciak vissza akarják küldeni! De nála jobb ingyen nem hiszem hogy jön! Egyébként meg vagyok győződve róla hogy nem jön senki, de ne legyen igazam!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2022.01.20. 14:46
Erősítést? Én nem azt mondtam hogy erősítés lenne hanem azt hogy pénz nélkül, abban a helyzetben amiben vagyunk akár megoldás lehetne vészhelyzetben! Nem sokat láttam játszani ez tény, de amit láttam belőle nekem az jött le hogy nem egy sete, suta srác, szerintem viheti valamire, bár gondolom van vele probléma ha a svajciak vissza akarják küldeni! De nála jobb ingyen nem hiszem hogy jön! Egyébként meg vagyok győződve róla hogy nem jön senki, de ne legyen igazam!
Sajnos én is ezt érzem. :?
Válasz küldése