Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.10.26. 10:34
Hakimi is kapott bőven kritikát az elején, futott mint a bolond csak védekezni nem tudott
Ez igy igaz de azért Hakiminél nem láttunk ilyen alap labdakezelési hibákat meg bénázásokat egy igéretes támadás közben mint a hollandnál....sajna szerintem ez már több annál minthogy izgul szegény....
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Cupi írta: 2021.10.26. 10:49
INTER-1908 írta: 2021.10.26. 10:34
Hakimi is kapott bőven kritikát az elején, futott mint a bolond csak védekezni nem tudott
Ez igy igaz de azért Hakiminél nem láttunk ilyen alap labdakezelési hibákat meg bénázásokat egy igéretes támadás közben mint a hollandnál....sajna szerintem ez már több annál minthogy izgul szegény....
Szurkolok neki , mert nincs pénzünk , de nagyon nem a Cancelo , Hakimi vonalat viszi a srác .
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

hvmetal írta: 2021.10.26. 10:57
Cupi írta: 2021.10.26. 10:49
INTER-1908 írta: 2021.10.26. 10:34
Hakimi is kapott bőven kritikát az elején, futott mint a bolond csak védekezni nem tudott
Ez igy igaz de azért Hakiminél nem láttunk ilyen alap labdakezelési hibákat meg bénázásokat egy igéretes támadás közben mint a hollandnál....sajna szerintem ez már több annál minthogy izgul szegény....
Szurkolok neki , mert nincs pénzünk , de nagyon nem a Cancelo , Hakimi vonalat viszi a srác .
Hát finoman szólva, sajnos.
Nekem ez eddig sokkal inkább a Jonathan, Nagatomo-vonal, akik még ha akartak is, sajnos nem tudtak.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

INTER-1908 írta: 2021.10.26. 10:34 Ne hozzunk már 20. Tucat wb-t jatszon Dambro nem is értem miért nem jatszatja Inzaghi 20-30 percet le tud hozni kezdőbe meg ott van perisic és darmian
Dumfries max kisebb csapatok ellen kell játszatni szokja a tempót...
Hakimi is kapott bőven kritikát az elején, futott mint a bolond csak védekezni nem tudott
Igen, volt, hogy Hakimi is le lett szólva, de rajta látszott már az elején is, hogy egy klasszis, aki meccseket tud eldönteni. Dumfriesből egyelőre annyit látok, hogy semmi keresnivalója itt, és kisebb felvillanásai vannak, amit a számtalan rossz elfeledtet elég könnyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ha mar a szamok es Dumfries vs Hakimi es az Hakimi hogy kezdett, erdemes megnezni szinten napra pontosan tavaly ilyenkor hogy allt Hakimi.

Tavaly ilyenkor:
Hakimi: 6.583 (418 perc)

Iden:
Dumfries: 5.555 (488perc)

Egyebkent Hakimnak pont az hogy a kezdese volt bitang eros, aztan jott egy kis visszeses majd teltol ujra osszekapta magat es kiemelkedo volt szinte vegig, tavasszal meg egyenesen szintenvilagklasszis formaba jatszott.

Erdemes itt is megnezni a szamokat Hakimi kapcsan:

Oktober 29: 6.583 (418perc)
November 12: 6.188 (593perc)
December 14: 6.000 (969perc)
December 24: 6.118 (1152perc)
Januar 27: 6.292 (1689perc)
Marcius 15: 6.266 (2394perc)
Majus 24: 6.326 (3211perc)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Persze nem egy kategória a két játékos ebben nincs vita de most abból kell főzni ami van Hakimi nincs és jelenleg Dambro szerintem jobb csere lenne mint Dumfries éles meccseken. Pl Juventus Lazio...
Dumfries jelenleg közép kiscsapatok ellen használható ,szoknia kell a ligát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.10.26. 15:15 Persze nem egy kategória a két játékos ebben nincs vita de most abból kell főzni ami van Hakimi nincs és jelenleg Dambro szerintem jobb csere lenne mint Dumfries éles meccseken. Pl Juventus Lazio...
Dumfries jelenleg közép kiscsapatok ellen használható ,szoknia kell a ligát.
Az a baj hogy csak a Bologna ellen volt hasznalhato.

Kezdett a Sassuolo ellen, edeskeves volt.
Kezdett a Sheriff ellen, egy nagy 0 volt.
Kedzett a Shaktar ellen, szinten 0.

Pedig azert itt egy Sheriff, Shaktar, Sassuolo sorrol beszelunk, ami boven kimeriti a kozep/kiscsapat fogalmat.

Lazio, Juve, Real meccseket jobb fel sem hozni...
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Formába kéne hozni Zanettit .
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

hvmetal írta: 2021.10.26. 16:05 Formába kéne hozni Zanettit .
Ahogy ismerjük Javiernek jelen állapotában is több kondija van mint a Darmian, Denzel, Dambro harmasnak együttvéve!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pastorello ujra Lukaku kapcsan szolalt meg.

Az Internel mindenki tudta az anyagi nehezsegeket es gondokat, de a Chelsea az elejen alabecsulte az Inter kereset.
Az o munkaja resze volt az, hogy vilagossa tegye azt, megfelelo ajanlat nelkul az Inter nem adja el.
4 ajanlat erkezett, es az 5. ajanlatra mondott igent az Inter (115m).

Amikor a Chelsea ajanlat megerkezett, mondta Lukakunak hogy most vagy soha.
Elmondta neki, ha visszakar terni akkor most kell megtegye es mondjon igent a Chelseanek.
Minden fel szamara sajatsagos helyzet volt.
A Chelseanek is akik 18 evesen leigazoltak majd eladtak.
Megprobaltak ujra leigazolni amikor Conte volt a Chelsea edzoje, de akkor nem jartak sikerrel.
Most pedig rekord osszeget kellett fizetniuk erte.

2020 nyaran a City nagyon komolyan erdeklodott.
Nagyon meggyozonek tuntek, de aztan valamiert meggondoltak magukat, es nem tettek meg az ajanlatot.

Nagyon szerette az Intert, a varost es a klubot is.
De az alma a Chelsea volt, beakarja bizonyitani tul hamar adtak el regen.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/p ... ta-1602225
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Sok sikert neki, gondolom majd 38 évesen leigazoljuk kétszeres fizuval 6 évre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hosszu hosszu honapok varakozasa utan, ugynezki most vegre elindulhatnak a hivatalos bejelentesek a hosszabbitasokrol.

Hirek szerint a hitbefekteto Oaktree vezetoi tegnap a kozgyulesen ezt jovahagytak, es ezert kezdodhetnek a bejelentesek.
Mint tudjuk a ket Oaktree igazgatosagi tagnak kizarolagos es egyeduli jogaik vannak minden gazdasagi kerdesben.

Honapok ota, tobb mint feleve "kesz" Martinez, Marotta, Ausilio, Antonello, Baccin hosszabbitasa.
Tegnap hivatalos lett Martinez, a hirek szerint most kovetkezhetnek a szakmai vezetok, majd Barella.

Brozovic kapcsan tovabbra is megvan a tavolsag.
Mi 3 eves uj szerzodest ajanlunk, 5m fix + 1m bonusz.
Brozovic pedig minimum 4 eves szerzodest, es 6m fix + min 2m bonuszt szeretne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyre tobb lap foglakozik a DeVrij temaval.
Koztuk a Gazzetta es a Sky is.
Ezaltal egyre tobb helyrol irjak, valoszinu vele nem lesz szerzodes hosszabbitas, igy elobb vagy utobb tavozhat.
2023-ig van szerzodese, ezert 2022 nyari tavozasa eseten komoly osszeget mar nem varhatunk erte.
Raiola egyebkent a hirek szerint 6-7m + bonuszok azaz kb 8m alatt szoba sem allna sem a hosszabbitasrol, es a lehetseges uj csapattal.

Zapata tegnap elmondta, nyaron nagyon komolyan erdeklodott erte az Inter, de vegul a klubok nem tudtak megegyezni.
De nem banta meg hogy maradt.
Mint tudjuk o volt az egyertelmu es number 1 Lukaku utod jelolt, de az Atalanta min 40m kerese, es a mi max 30m limitunk miatt az uzlet meghiusult, igy erkezett vegul Correa.

Eriksen kapcsan pedig kiemelik a lapok, ingyen engedhetjuk el az Ajaxba, es mar telen tavozhat is.

Inzaghi pedig elmondta, surgos lenne es megnyugtato Barella es Brozovic hosszabbitasa es varja ezt minel elobb.
Mint arrol korabbi hirek szoltak, az eves kozgyulesen most oktober 28-an az Oaktree vezetoi jovahagytak Martinez hosszabbitasat, majd hivatalos bejelentes is lesz.
Ugyanezen hirek szerint Barella es az osszes szakmai vezetonk hosszabbitasat is jovahagytak.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.11.03. 06:05 Eriksen kapcsan pedig kiemelik a lapok, ingyen engedhetjuk el az Ajaxba, es mar telen tavozhat is.
Itt nincs képben esetlegesen egy csere Onana-val? Ha jól tudom hosszabbítani nem fog, meg már nagyon védeni se, így mindkét csapat jól járna.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2021.11.03. 06:05 Egyre tobb lap foglakozik a DeVrij temaval.
Koztuk a Gazzetta es a Sky is.
Ezaltal egyre tobb helyrol irjak, valoszinu vele nem lesz szerzodes hosszabbitas, igy elobb vagy utobb tavozhat.
2023-ig van szerzodese, ezert 2022 nyari tavozasa eseten komoly osszeget mar nem varhatunk erte.
Raiola egyebkent a hirek szerint 6-7m + bonuszok azaz kb 8m alatt szoba sem allna sem a hosszabbitasrol, es a lehetseges uj csapattal.

Zapata tegnap elmondta, nyaron nagyon komolyan erdeklodott erte az Inter, de vegul a klubok nem tudtak megegyezni.
De nem banta meg hogy maradt.
Mint tudjuk o volt az egyertelmu es number 1 Lukaku utod jelolt, de az Atalanta min 40m kerese, es a mi max 30m limitunk miatt az uzlet meghiusult, igy erkezett vegul Correa.

Eriksen kapcsan pedig kiemelik a lapok, ingyen engedhetjuk el az Ajaxba, es mar telen tavozhat is.

Inzaghi pedig elmondta, surgos lenne es megnyugtato Barella es Brozovic hosszabbitasa es varja ezt minel elobb.
Mint arrol korabbi hirek szoltak, az eves kozgyulesen most oktober 28-an az Oaktree vezetoi jovahagytak Martinez hosszabbitasat, majd hivatalos bejelentes is lesz.
Ugyanezen hirek szerint Barella es az osszes szakmai vezetonk hosszabbitasat is jovahagytak.
Mivel a klubnak nincsen anyagilag tőkeerős tulajdonosa, így csak olyan játékosok szerződés hosszabbításával foglalkozunk, ami nagyon muszáj.
De Vrij egyenlőre ráér. Oké, Tottenham vinni akarja, de oda szerintem nem fog menni. Angliában messze nem olyan happy az élet a Brexit óta.
Úgy gondolom, ha normális gazdasági háttér meglesz akkor többség a jelenlegi keretből maradni fog.

Contera kiváncsi vagyok a Tottenham élén, de szerintem! Nem lesz túl örömteli a londoni kiruccanás.
Keret nem TOP 4, Kane erőszakkal maradt, így nem lesz egyszerű.

Nyári igazolások, messze nem hozzák azt a teljesítményt amit reméltek tőlük: Hamini, Lukaku (sérült, na ez is érdekes, mivel Olaszországban alig volt). Szerintem a belgának ismételten nem jön be a brit kaland.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.11.03. 06:23
interfan írta: 2021.11.03. 06:05 Eriksen kapcsan pedig kiemelik a lapok, ingyen engedhetjuk el az Ajaxba, es mar telen tavozhat is.
Itt nincs képben esetlegesen egy csere Onana-val? Ha jól tudom hosszabbítani nem fog, meg már nagyon védeni se, így mindkét csapat jól járna.
Lenne benne logika, es szerintem jo is lenne ezt meglepni.

Viszont ilyenrol meg nem olvastam sehol.
Remelem a "meg" szo hamarosan megvaltozik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.11.03. 06:26 Angliában messze nem olyan happy az élet a Brexit óta.

Nyári igazolások, messze nem hozzák azt a teljesítményt amit reméltek tőlük: Hamini
Errol lemaradtam, de ugynezki a vilag osszes jatekosa is. :D
Mert a helyzet az, hogy kb mindenki a PL-be vagyik, es rengeteg "top" jatekos igazol oda.
PL klubokon kivul a PSG es a Bayern tenyezo egyedul az egesz vilagot nezve.

Hakimi pedig a PSG egyik legjobb statjait, szamait hozza tovabbra is.
De a vilag osszes jobbhatvedjet nezve is a legjobbak kozt van a teljesitmenyt illetoen.
Szoval itt igazad van, tenyleg nem azt hozza amit vartak tole, hanem meg jobbat is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én nagyon csípem De Vrijt, de mivel februárban 30 éves lesz, én a védelemből őt áldoznám be / tenném pénzzé.
Bastoni hosszabbított, Skriniar nálam 2010 óta a legjobb védő, a CSK szalagot is egyértelműen neki adnám Handanovic után és nem Barellának.
Mióta átjött a KH jobb oldalára, megint hozza a Spalletti alatt látott top szintet.
A hollandnak 2023-ig van szerződése, 2022 nyarán ~40 mio-ért még el tudnánk adni.
Körül lehet azért nézni okosan a piacon, a 3 védős hátvédsor közepére igazolva.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.03. 07:30 Én nagyon csípem De Vrijt, de mivel februárban 30 éves lesz, én a védelemből őt áldoznám be / tenném pénzzé.
Bastoni hosszabbított, Skriniar nálam 2010 óta a legjobb védő, a CSK szalagot is egyértelműen neki adnám Handanovic után és nem Barellának.
Mióta átjött a KH jobb oldalára, megint hozza a Spalletti alatt látott top szintet.
A hollandnak 2023-ig van szerződése, 2022 nyarán ~40 mio-ért még el tudnánk adni.
Körül lehet azért nézni okosan a piacon, a 3 védős hátvédsor közepére igazolva.
Egyetertek.
En sokaig ugy voltam vele Skriniart adnam el ha muszaj valakit, vagy atalunk 4 vedore, mivel Skriniar es DeVrij ugyanazt tudja.

Na az evek bebizonyitottak hogy ez nem igy van.
Skriniar iden is, es tavaly joval jobb szamokat es teljesitmenyt hozott mint DeVrij.
Raadasul Skriniar 26, DeVrij 29 eves.
Igy egyertelmuen en is DeVrijt adnam el.

40m nem biztos hogy meglenne, de azert egy 30-35m biztosan.
Es akar 3 vedo, akar 4, ebbol a penzbol + ha vegre megerkezik az uj tulajdonos lehetne nezelodni, es minosegben erositeni a keretet.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

azert vicces h mu 80m-ert vesz meg egy olyan vedot aki nem biztos h de vrij szintjen van mi meg orulunk ha 35 ert elviszik majd..
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DeVrijt nyáron én csak akkor adnám el ha érkezne érte jó ajánlat és olyan tulajunk lesz aki hajlandó költeni és erősíteni.
Értem én, hogy mivel 30 lesz még utoljára kaphatunk érte normális pénzt de hiába adnak érte mondjuk 35-öt ha utána mi hozunk valami lowcost nevet helyette és örülünk, hogy csökkent az adósság... :?

Egyébként meg a holland pont egy olyan tipusú játékos aki mind hozzáállásba, profizmusban kiemelkedő így szerintem 34-35 éves koráig magas szinten fogja nyomni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.11.03. 09:14 azert vicces h mu 80m-ert vesz meg egy olyan vedot aki nem biztos h de vrij szintjen van mi meg orulunk ha 35 ert elviszik majd..
Ennek azert tobb oka is van.

Egyik ok:
Ha nezem a peldat, ezaltal Maguiret, azert ot 26 evesen vette a MU.
DeVrij telen 30 lesz.

Masik ok: a szerzodeshossz.
Nezd meg pl Varanet.
Ketsegkivul a vilag egyik legjobb KH-ja, elkepeszto mit hozott a Realba evekig.
28 eves, tehat meg jo korban is van.
De mivel 2022 nyaran lejart volna a szerzodese, amit megmondta nem hosszabbit meg, ezert 40m-ert letudta a MU igazolni.

Ertelmeszeruen hatalmas kontraszt.
Varane 40m vs Maguire 87m.

De ennyit jelent a szerzodes is.
DeVrij kapcsan pedig ugyanott lennenk ahol a Real Varanenal.
Azaz 1db ev lenne a szerzodesebol, es ha egy Varane 28 evesen 40m volt 1db evvel a szerzodesebol, akkor sajnos teljesen realis egy 30 eves DeVrij kapcsan 1db evvel a 30-35m.

PSG meg a City engedheti csak meg a vilagon maganak, hogy szarnak ra es akkor sem adjak el a jatekost hogy biztosan nem hosszabbit.
180m vs 0 euro, leszarjak.
De 2db ilyen csapat van a vilagon, majd most lesz 3 a Newcastletlel.
De a vilag tobb millio csapata ezt nem tudja megengedni maganak, es mint lathatjuk Real-Varane, vagy anno Eriksen-Spurs, es meg lehetne peldakat hozni ha keresnenk, muszaj nyomott aron eladni a jatekost akinek rovid idon belul (1ev) lejar a szerzodese.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2021.11.03. 06:49
matrix23 írta: 2021.11.03. 06:23
interfan írta: 2021.11.03. 06:05 Eriksen kapcsan pedig kiemelik a lapok, ingyen engedhetjuk el az Ajaxba, es mar telen tavozhat is.
Itt nincs képben esetlegesen egy csere Onana-val? Ha jól tudom hosszabbítani nem fog, meg már nagyon védeni se, így mindkét csapat jól járna.
Lenne benne logika, es szerintem jo is lenne ezt meglepni.

Viszont ilyenrol meg nem olvastam sehol.
Remelem a "meg" szo hamarosan megvaltozik.
UI:

Matrix23 valamire raereztel. :)

Mai TS szerint megprobalhatunk egy Eriksen-Onana cseret.
Onana biztosan nem hosszabbit, Eriksenbol meg nem kapunk mar penzt.
De ezzel Onana erkezeset eloretudnak hozni felevvel.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.11.03. 09:40
R9. írta: 2021.11.03. 09:14 azert vicces h mu 80m-ert vesz meg egy olyan vedot aki nem biztos h de vrij szintjen van mi meg orulunk ha 35 ert elviszik majd..
Ennek azert tobb oka is van.

Egyik ok:
Ha nezem a peldat, ezaltal Maguiret, azert ot 26 evesen vette a MU.
DeVrij telen 30 lesz.

Masik ok: a szerzodeshossz.
Nezd meg pl Varanet.
Ketsegkivul a vilag egyik legjobb KH-ja, elkepeszto mit hozott a Realba evekig.
28 eves, tehat meg jo korban is van.
De mivel 2022 nyaran lejart volna a szerzodese, amit megmondta nem hosszabbit meg, ezert 40m-ert letudta a MU igazolni.

Ertelmeszeruen hatalmas kontraszt.
Varane 40m vs Maguire 87m.

De ennyit jelent a szerzodes is.
DeVrij kapcsan pedig ugyanott lennenk ahol a Real Varanenal.
Azaz 1db ev lenne a szerzodesebol, es ha egy Varane 28 evesen 40m volt 1db evvel a szerzodesebol, akkor sajnos teljesen realis egy 30 eves DeVrij kapcsan 1db evvel a 30-35m.

PSG meg a City engedheti csak meg a vilagon maganak, hogy szarnak ra es akkor sem adjak el a jatekost hogy biztosan nem hosszabbit.
180m vs 0 euro, leszarjak.
De 2db ilyen csapat van a vilagon, majd most lesz 3 a Newcastletlel.
De a vilag tobb millio csapata ezt nem tudja megengedni maganak, es mint lathatjuk Real-Varane, vagy anno Eriksen-Spurs, es meg lehetne peldakat hozni ha keresnenk, muszaj nyomott aron eladni a jatekost akinek rovid idon belul (1ev) lejar a szerzodese.
igen ez igaz, de az is biztos h ha 26 lenne de vrij akkor se adnanak erte olyan sok penzt :)
Egyebkent miert nem hosszabbitunk vele meg 3 evre? 33-34 eves koraig tokeletes lenne
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

De Vrijt elengedni nagy hiba lenne. Ő a védelem vezére. 30 éves , 3 évig még biztos pont lehetne. Ami gigszer az ,hogy Raiola a menedzsere.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.11.03. 10:38
interfan írta: 2021.11.03. 09:40
R9. írta: 2021.11.03. 09:14 azert vicces h mu 80m-ert vesz meg egy olyan vedot aki nem biztos h de vrij szintjen van mi meg orulunk ha 35 ert elviszik majd..
Ennek azert tobb oka is van.

Egyik ok:
Ha nezem a peldat, ezaltal Maguiret, azert ot 26 evesen vette a MU.
DeVrij telen 30 lesz.

Masik ok: a szerzodeshossz.
Nezd meg pl Varanet.
Ketsegkivul a vilag egyik legjobb KH-ja, elkepeszto mit hozott a Realba evekig.
28 eves, tehat meg jo korban is van.
De mivel 2022 nyaran lejart volna a szerzodese, amit megmondta nem hosszabbit meg, ezert 40m-ert letudta a MU igazolni.

Ertelmeszeruen hatalmas kontraszt.
Varane 40m vs Maguire 87m.

De ennyit jelent a szerzodes is.
DeVrij kapcsan pedig ugyanott lennenk ahol a Real Varanenal.
Azaz 1db ev lenne a szerzodesebol, es ha egy Varane 28 evesen 40m volt 1db evvel a szerzodesebol, akkor sajnos teljesen realis egy 30 eves DeVrij kapcsan 1db evvel a 30-35m.

PSG meg a City engedheti csak meg a vilagon maganak, hogy szarnak ra es akkor sem adjak el a jatekost hogy biztosan nem hosszabbit.
180m vs 0 euro, leszarjak.
De 2db ilyen csapat van a vilagon, majd most lesz 3 a Newcastletlel.
De a vilag tobb millio csapata ezt nem tudja megengedni maganak, es mint lathatjuk Real-Varane, vagy anno Eriksen-Spurs, es meg lehetne peldakat hozni ha keresnenk, muszaj nyomott aron eladni a jatekost akinek rovid idon belul (1ev) lejar a szerzodese.
igen ez igaz, de az is biztos h ha 26 lenne de vrij akkor se adnanak erte olyan sok penzt :)
Egyebkent miert nem hosszabbitunk vele meg 3 evre? 33-34 eves koraig tokeletes lenne
Azt mar sosem tudjuk meg, hogy mennyit adtak volna erte 26 evesen es 4 eves meglevo szerzodessel.

Egyebkent itt a hosszabbitasok kapcsan a limit es a budget egy jo kerdes.
Mivel 270m hitel az idei ev kiadasait fedezi, na most ebben a szerzodesek, fizetesek es minden benne van.
Oaktree ket igazgatosagi tagja hagyj mar jova minden penzugyi kerdest es dontest.
Es innnetol van amit nem tudunk, mi fer bele.
Mert pl nyaron nagyon nem sikerult a 20% kiadas csokkentes a fizukra, viszont a 116,5m-val felulmultuk az elore bejelentett +80m mercato celt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Wanda mar bejelentette hogy elvalik Icarditol, kulon koltoztek es vege a kapcsolatuknak.

Kivancsi vagyok mikor merul fel a Juvenal...
100x inkabb o menjen oda mint Vlahovic.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.11.03. 17:44 Wanda mar bejelentette hogy elvalik Icarditol, kulon koltoztek es vege a kapcsolatuknak.

Kivancsi vagyok mikor merul fel a Juvenal...
100x inkabb o menjen oda mint Vlahovic.
Vlahovicot most a PSG hez irogatják,egy újabb szappanopera kezdődik,pedig a Haaland című még véget sem ért.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.11.03. 18:39
interfan írta: 2021.11.03. 17:44 Wanda mar bejelentette hogy elvalik Icarditol, kulon koltoztek es vege a kapcsolatuknak.

Kivancsi vagyok mikor merul fel a Juvenal...
100x inkabb o menjen oda mint Vlahovic.
Vlahovicot most a PSG hez irogatják,egy újabb szappanopera kezdődik,pedig a Haaland című még véget sem ért.
En azert meglepodnek ha a PSG-nek o kellene.
Ha megy Mbappe, akkor szerintem Haaland megy oda.

Vlahovicnak ott lesz a PL.
Spurs, Newcastle, remelem nem a Juve lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ausilio elmondta, Barella kapcsan mar csak kis reszletek vannak az uj szerzodese kapcsan.
Brozovicot szeretnek ha maradna, az Inter vagya ez, hamarosan talalkozunk az ugynokevel.
Szeretnek ha itt maradna, de a jatekos reszerol is kell ehhez szandek.
Januarban nem akarunk eladasokat, van egy minosegi keretunk es egy jo edzonk.
Juniusban viszont mar mas helyzet allhat elo az eladasok teren, es mas modon kell ertekelni, de a cel tovabbra is a versenykepesseg es az erosites.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.11.03. 20:39
Juniusban viszont mar mas helyzet allhat elo az eladasok teren, es mas modon kell ertekelni, de a cel tovabbra is a versenykepesseg es az erosites.
Magyarul ez azt jelenti ha nem lesz új tulaj akkor sajna nyáron is eladunk pár értékesebb játékosunkat. :(
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Cupi írta: 2021.11.03. 21:53
interfan írta: 2021.11.03. 20:39
Juniusban viszont mar mas helyzet allhat elo az eladasok teren, es mas modon kell ertekelni, de a cel tovabbra is a versenykepesseg es az erosites.
Magyarul ez azt jelenti ha nem lesz új tulaj akkor sajna nyáron is eladunk pár értékesebb játékosunkat. :(
vagy pedig uj tulaj jon es nem kell eladni senkit :D
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Na ezzel el is dőlt, most már nyugisan be lehet fejezni :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.03. 21:53
interfan írta: 2021.11.03. 20:39
Juniusban viszont mar mas helyzet allhat elo az eladasok teren, es mas modon kell ertekelni, de a cel tovabbra is a versenykepesseg es az erosites.
Magyarul ez azt jelenti ha nem lesz új tulaj akkor sajna nyáron is eladunk pár értékesebb játékosunkat. :(
Uj tulajdonosunk 110% hogy lesz, csak kerdes talal e vevot addig Zhang vagy az Oaktree.
Ha nem, akkor az Oaktree kezebe kerulunk, es ha ok se talalnak vevot, akkor folytatodik az ami iden nyaron volt, kb ezt mondta Ausilio.

Ha mar Brozovicrol is szo volt.
O a meccs utan elmondta, meglatjuk mi lesz a szerzodes hosszabbitassal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barella es Martinez hosszabbitasat mint tudjuk az Oaktree vezetoi jovagyhagytak az eves kozgyulesen.
Martinez mar hivatalos, most Barella bejelenteset varjuk.

Viszont a Sky es DiMarzio is foglalkozik Brozovic szerzodesevel.
Mint irjak "csodara van szukseg" ahozz hogy Brozovic hosszabbitson.
Ismerjuk Marotta, majd Ausilio szavait az ugyben, es a tegnapi "majd meglatjuk" Brozovic nyilatkozatatot is amik hatalmas bizonytalnsagot keltenek.
Nagyon bonyolult a helyzet, es a Sky szerint is nagy a kulonbseg a kereslet/kinalat kozott.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.11.04. 13:00 Barella es Martinez hosszabbitasat mint tudjuk az Oaktree vezetoi jovagyhagytak az eves kozgyulesen.
Martinez mar hivatalos, most Barella bejelenteset varjuk.

Viszont a Sky es DiMarzio is foglalkozik Brozovic szerzodesevel.
Mint irjak "csodara van szukseg" ahozz hogy Brozovic hosszabbitson.
Ismerjuk Marotta, majd Ausilio szavait az ugyben, es a tegnapi "majd meglatjuk" Brozovic nyilatkozatatot is amik hatalmas bizonytalnsagot keltenek.
Nagyon bonyolult a helyzet, es a Sky szerint is nagy a kulonbseg a kereslet/kinalat kozott.
Sajnos Brozotól szerintem elköszönhetünk... Ezt kicsit elszámolták azt gondolom Marottáék, az ő szerződésével nem szabadott volna ennyit várni. Meg azért, amikor 6 milliót adtunk Calhanoglunak, azért akkor is eszébe kellett volna jutnia valakinek, hogy "de mi lesz Brozovic-csal?". Ilyen képességű középpályásra ingyen nagyon sok csapat le fog csapni, akikkel jelenleg esélyünk sincs versenyezni fizetések terén. Remélem motiváltan és szépen (kupával) búcsúzik majd.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Baggio85 írta: 2021.11.04. 20:39
interfan írta: 2021.11.04. 13:00 Barella es Martinez hosszabbitasat mint tudjuk az Oaktree vezetoi jovagyhagytak az eves kozgyulesen.
Martinez mar hivatalos, most Barella bejelenteset varjuk.

Viszont a Sky es DiMarzio is foglalkozik Brozovic szerzodesevel.
Mint irjak "csodara van szukseg" ahozz hogy Brozovic hosszabbitson.
Ismerjuk Marotta, majd Ausilio szavait az ugyben, es a tegnapi "majd meglatjuk" Brozovic nyilatkozatatot is amik hatalmas bizonytalnsagot keltenek.
Nagyon bonyolult a helyzet, es a Sky szerint is nagy a kulonbseg a kereslet/kinalat kozott.
Sajnos Brozotól szerintem elköszönhetünk... Ezt kicsit elszámolták azt gondolom Marottáék, az ő szerződésével nem szabadott volna ennyit várni. Meg azért, amikor 6 milliót adtunk Calhanoglunak, azért akkor is eszébe kellett volna jutnia valakinek, hogy "de mi lesz Brozovic-csal?". Ilyen képességű középpályásra ingyen nagyon sok csapat le fog csapni, akikkel jelenleg esélyünk sincs versenyezni fizetések terén. Remélem motiváltan és szépen (kupával) búcsúzik majd.
Nem hiszem el,hogy egy évek óta stabil kezdővel,1-2 millión megy a huza vona.Becsüljük már meg,aki itt van,és érték.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Az Inter egy 5 éves szerződést ajánlott a Red Bull Salzburg csatárának, Karim Adeyeminek, értesült róla a német Sport1. A játékos aláírásáért az olasz klubnak a Borussia Dortmund-al kell versenyeznie.

forrás:(sempreinter.com)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.11.04. 21:54
Baggio85 írta: 2021.11.04. 20:39
interfan írta: 2021.11.04. 13:00 Barella es Martinez hosszabbitasat mint tudjuk az Oaktree vezetoi jovagyhagytak az eves kozgyulesen.
Martinez mar hivatalos, most Barella bejelenteset varjuk.

Viszont a Sky es DiMarzio is foglalkozik Brozovic szerzodesevel.
Mint irjak "csodara van szukseg" ahozz hogy Brozovic hosszabbitson.
Ismerjuk Marotta, majd Ausilio szavait az ugyben, es a tegnapi "majd meglatjuk" Brozovic nyilatkozatatot is amik hatalmas bizonytalnsagot keltenek.
Nagyon bonyolult a helyzet, es a Sky szerint is nagy a kulonbseg a kereslet/kinalat kozott.
Sajnos Brozotól szerintem elköszönhetünk... Ezt kicsit elszámolták azt gondolom Marottáék, az ő szerződésével nem szabadott volna ennyit várni. Meg azért, amikor 6 milliót adtunk Calhanoglunak, azért akkor is eszébe kellett volna jutnia valakinek, hogy "de mi lesz Brozovic-csal?". Ilyen képességű középpályásra ingyen nagyon sok csapat le fog csapni, akikkel jelenleg esélyünk sincs versenyezni fizetések terén. Remélem motiváltan és szépen (kupával) búcsúzik majd.
Nem hiszem el,hogy egy évek óta stabil kezdővel,1-2 millión megy a huza vona.Becsüljük már meg,aki itt van,és érték.
Pont tegnap elemeztek tobb helyen a helyzetet.
Azt emeltek ki mindenhol, Brozovic palyafutasa utolso "zsiros" szerzodeset akarja.
Ezert mint irtak minimum 4 eves szerzodest akar, es erre a 4 evre 30m + bonuszok fizetest.
Ez kiszamolva 7,5m + bonuszok.
Jelenleg Brozovic 3,5m-t keres, tehat tobb mint duplajat szeretne a jelenlegi fizetesenek.
Mint szinten kiemelik, ott lehet erte a Newcsastle es a Spurs is akik megadjak neki ezt a bonuszokkal egyutt majdnem 9m fizetest.
Inter max 4,5-5m-t adna, tehat meglehetosen nagy a "tavolsag".

Es mint arrol mar sokszor szo volt, nem tudjuk mi fer bele abba a bizonyos 270m Oaktree fele mukodest garantalo hitelbe.
Lehet nem veletlen, hogy az Oaktree vezetese Martinez, Barella hosszabbitasat okezta le, es nem Brozovicet.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én szerintem lesz megoldás Vidal el lesz küldve illetve szerintem Alexisre is ez vár (bár én őt sajnálom de luxus 20 percért ennyit fizetni) ha a két játékos bére felszabadul Brozo-ra lesz pénz. Jövőre pedig kell egy csatár és egy kp a csapatba és jók vagyunk
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.11.05. 08:07 Én szerintem lesz megoldás Vidal el lesz küldve illetve szerintem Alexisre is ez vár (bár én őt sajnálom de luxus 20 percért ennyit fizetni) ha a két játékos bére felszabadul Brozo-ra lesz pénz. Jövőre pedig kell egy csatár és egy kp a csapatba és jók vagyunk
Ezt telen kellene meglepni, kulonben semmit nem er.
Mivel ha Brozovical most hosszabbitunk, az a mukodest biztosito 270m idei eves koltsegvetest terheli.

Nyartol igyis ugyis uj tulajdonos lesz, de addig ezeket a hosszabbitasokat meg kell csinalni.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2021.11.05. 08:14
INTER-1908 írta: 2021.11.05. 08:07 Én szerintem lesz megoldás Vidal el lesz küldve illetve szerintem Alexisre is ez vár (bár én őt sajnálom de luxus 20 percért ennyit fizetni) ha a két játékos bére felszabadul Brozo-ra lesz pénz. Jövőre pedig kell egy csatár és egy kp a csapatba és jók vagyunk
Ezt telen kellene meglepni, kulonben semmit nem er.
Mivel ha Brozovical most hosszabbitunk, az a mukodest biztosito 270m idei eves koltsegvetest terheli.

Nyartol igyis ugyis uj tulajdonos lesz, de addig ezeket a hosszabbitasokat meg kell csinalni.
Akkor télen Alexis off és helyette a Caiglariból el kéne hozni Joao Pedrot a padra (low cost nak )
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

interfan írta: 2021.11.05. 08:14
INTER-1908 írta: 2021.11.05. 08:07 Én szerintem lesz megoldás Vidal el lesz küldve illetve szerintem Alexisre is ez vár (bár én őt sajnálom de luxus 20 percért ennyit fizetni) ha a két játékos bére felszabadul Brozo-ra lesz pénz. Jövőre pedig kell egy csatár és egy kp a csapatba és jók vagyunk
Ezt telen kellene meglepni, kulonben semmit nem er.
Mivel ha Brozovical most hosszabbitunk, az a mukodest biztosito 270m idei eves koltsegvetest terheli.

Nyartol igyis ugyis uj tulajdonos lesz, de addig ezeket a hosszabbitasokat meg kell csinalni.
Ha Eriksen tényleg elmegy télen (amit nagyon sajnálok), akkor jók lehetünk, nem?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

zsizsi14 írta: 2021.11.05. 08:27
interfan írta: 2021.11.05. 08:14
INTER-1908 írta: 2021.11.05. 08:07 Én szerintem lesz megoldás Vidal el lesz küldve illetve szerintem Alexisre is ez vár (bár én őt sajnálom de luxus 20 percért ennyit fizetni) ha a két játékos bére felszabadul Brozo-ra lesz pénz. Jövőre pedig kell egy csatár és egy kp a csapatba és jók vagyunk
Ezt telen kellene meglepni, kulonben semmit nem er.
Mivel ha Brozovical most hosszabbitunk, az a mukodest biztosito 270m idei eves koltsegvetest terheli.

Nyartol igyis ugyis uj tulajdonos lesz, de addig ezeket a hosszabbitasokat meg kell csinalni.
Ha Eriksen tényleg elmegy télen (amit nagyon sajnálok), akkor jók lehetünk, nem?
Sajnos nem.

Eriksen fizetese jelenleg is 0 euroba kerul a klubnak, tehat ha elmegy ugyanugy marad a 0 euro kiadas.

Volt anno rola kozlemeny, hogy a biztositas reven a FIFA allja az egesz idenyre Eriksen fizeteset, tehat az Internek a fizetes kiadasba o nem szerepel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Eriksen ha megy mondjuk az Ajaxba akkor pénzt sem kapunk érte? Ok nyílván sokat nem de legalább lenne egy kis mozgásterünk januárban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.11.05. 08:45 Eriksen ha megy mondjuk az Ajaxba akkor pénzt sem kapunk érte? Ok nyílván sokat nem de legalább lenne egy kis mozgásterünk januárban.
"Gratis" lesz az uzlet a jo kapcsolat a jatekos es a vezetoseg valamit az Ajax miatt is.

Par napja felmerult egy TS cikk, hogy megprobalnak egy Onana-Eriksen cseret, mert mindket jatekos 0 euroert tavozik ugyis.
Dehat TS azert illik a helyen kezelni.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

internaZIOnaLe írta: 2021.11.05. 05:50 Az Inter egy 5 éves szerződést ajánlott a Red Bull Salzburg csatárának, Karim Adeyeminek, értesült róla a német Sport1. A játékos aláírásáért az olasz klubnak a Borussia Dortmund-al kell versenyeznie.

forrás:(sempreinter.com)
Fú, ez kurvajól hangzik, nagy potenciál rejlik a kissrácban!
Honnan akasztanánk lóvét érte, azt lehet tudni?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Atosz írta: 2021.11.05. 09:36
internaZIOnaLe írta: 2021.11.05. 05:50 Az Inter egy 5 éves szerződést ajánlott a Red Bull Salzburg csatárának, Karim Adeyeminek, értesült róla a német Sport1. A játékos aláírásáért az olasz klubnak a Borussia Dortmund-al kell versenyeznie.

forrás:(sempreinter.com)
Fú, ez kurvajól hangzik, nagy potenciál rejlik a kissrácban!
Honnan akasztanánk lóvét érte, azt lehet tudni?
Leginkabb sehonnan, Marotta es Ausilio is elmondta, semmit nem kolthetunk.
Csakis eladasokbol lehet igazolni.

Egxekbent az 1db Nemet forrason kivul nincs is szo rola.

Mercato helyzet valtozatlan, Nandezt probaljuk kolcson + sima opcioval.
Tamado meg vagy kolcson + sima opcios, vagy ha sikerul eladni Satrianot es Radut akkor 10m-ert megprobalnank Belottit.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Atosz írta: 2021.11.05. 09:36
internaZIOnaLe írta: 2021.11.05. 05:50 Az Inter egy 5 éves szerződést ajánlott a Red Bull Salzburg csatárának, Karim Adeyeminek, értesült róla a német Sport1. A játékos aláírásáért az olasz klubnak a Borussia Dortmund-al kell versenyeznie.

forrás:(sempreinter.com)
Fú, ez kurvajól hangzik, nagy potenciál rejlik a kissrácban!
Honnan akasztanánk lóvét érte, azt lehet tudni?
Szerintem jövőre eladjuk Martinezt is és majd onnan…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2021.11.05. 11:06
Szerintem jövőre eladjuk Martinezt is és majd onnan…
Ez egy jo kerdes, Ausilio szavai utan lehetnek "top" tavozok a nyaron.

De itt a kerdes az, hogy ki lesz a tulajdonos.
Mert ha nem maradunk az Oaktree kezebe, es talalnak uj tulajt, akkor eloallhat egy teljesen mas helyzet.
Milan is -70m-val zart, es nem +116,5m-val.
Mekkora kulonbseg lenne a ketto kozott.

En abban remenykedek, hogy nyarig jon egy magan befektetesi csoport, ezaltal legalabb egy olyan gazdasagi szintre erunk mint a szomszedba.
Válasz küldése