Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2022.01.14. 09:08
mike írta: 2022.01.14. 08:48
interfan írta: 2022.01.14. 05:49 Correa ha igy folytatja, es nem tortenik valami oriasi fordulat, jo esellyel eladasra kerul.
Ha jól tudom Correát még meg sem vettük, csak sajnos kötelező az opciónk.
Sajnos ő Inzaghi Nainggolanja, ahogy Vidalnál, úgy Correánál is hetekig szajkóztam (sőt többen is) hogy hagyjuk inkább.... előre látszott hogy mindkettő bukta lesz.
Szerintem Marotta mást hozott volna, de Inzaghi ragaszkodott a saját játékosához.

Az Alvarez gyereket el kéne hozni, simán lehet belőle egy Lautaro féle berobbanás. Nagy tehetség.
A mindig kényes, és inkonzisztens Dybala helyett pedig én is inkább Berardira mennék rá.

De sajnos nem tartunk ott hogy egy Dybalát csak úgy lenézzünk, egyelőre szegények vagyunk mint a templom egere.
Correat megvettuk, 2022 elso pontszerzesevel lett hivatalos is es vegleges a megvasarlasa.

Igen ahogy irod, ot ahogy maga Inzaghi elmondta, szemelyesen kerte, es Correa is elmondta Inzaghi keresere erkezett.
Sajnos eddig nem igazan jott be ez a dontes....

Egyetertek Alvarez kapcsan is, nalam sokkal inkabb o 20m-ert mint Scamacca 50m-ert.

Dybala pedig egy jo kerdes, de Marotta imadja es tobbszor kimondta, az alma ot az Interbe hozni.
Persze fizetes, de ingyen azert elgondolkozato.
Meg ha elkepeszto serulekeny is...
Hát nem tudom. A teljesen alapemberré váló Brozovic fizetésénél fél millió eurókkal szórakozunk, így kap 6 + bónuszt, viszont a porcelán kisfiút meg hozzuk 10-ért... Nem biztos, hogy jót tenne a csapatnak ilyen kimagasló fizetés...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2022.01.14. 09:20
interfan írta: 2022.01.14. 09:08
mike írta: 2022.01.14. 08:48

Ha jól tudom Correát még meg sem vettük, csak sajnos kötelező az opciónk.
Sajnos ő Inzaghi Nainggolanja, ahogy Vidalnál, úgy Correánál is hetekig szajkóztam (sőt többen is) hogy hagyjuk inkább.... előre látszott hogy mindkettő bukta lesz.
Szerintem Marotta mást hozott volna, de Inzaghi ragaszkodott a saját játékosához.

Az Alvarez gyereket el kéne hozni, simán lehet belőle egy Lautaro féle berobbanás. Nagy tehetség.
A mindig kényes, és inkonzisztens Dybala helyett pedig én is inkább Berardira mennék rá.

De sajnos nem tartunk ott hogy egy Dybalát csak úgy lenézzünk, egyelőre szegények vagyunk mint a templom egere.
Correat megvettuk, 2022 elso pontszerzesevel lett hivatalos is es vegleges a megvasarlasa.

Igen ahogy irod, ot ahogy maga Inzaghi elmondta, szemelyesen kerte, es Correa is elmondta Inzaghi keresere erkezett.
Sajnos eddig nem igazan jott be ez a dontes....

Egyetertek Alvarez kapcsan is, nalam sokkal inkabb o 20m-ert mint Scamacca 50m-ert.

Dybala pedig egy jo kerdes, de Marotta imadja es tobbszor kimondta, az alma ot az Interbe hozni.
Persze fizetes, de ingyen azert elgondolkozato.
Meg ha elkepeszto serulekeny is...
Hát nem tudom. A teljesen alapemberré váló Brozovic fizetésénél fél millió eurókkal szórakozunk, így kap 6 + bónuszt, viszont a porcelán kisfiút meg hozzuk 10-ért... Nem biztos, hogy jót tenne a csapatnak ilyen kimagasló fizetés...
Vidal 8,5m fizetese utan mar nem mindegy?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Dybala borzalmasan visszaesett az elmúlt években.
Inter mezben semmit nem bizonyító játékosnak csak akkor adnék ekkora fizut ha Mbappé vagy Haaland szinten lenne.

A riválisoktól át hozott nálunk sikeres emberek Marotta vagy Conte vagy akár Calhangolu ötlete tetszik,de nemilyen áron.
Remélem Sánchez marad kevesebbért is,mert szerintem a 3-5-2-höz nem 4 hanem akár 5 csatár is elférne.

Correának még adnék időt bár sosem lesz stabíl kezdő ,de ő szerintem nem sírna a pad miatt.
Dzeko pedig egy évre jött ez már nyáron is egyértelmű volt.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én Correat meg nem írnám le hozott nekünk Min 6pontot emellett sérült volt és csak most tért vissza... új környezetben van ami Eriksen óta tudjuk hogy nem könnyű meg ha ő nem is váltott országot... Én nem látom őt annyira rossznak szerintem tud segíteni a csapatnak idő kell neki és nem szabad őt szerintem elküldeni jó lesz O és szerintem semmivel se lenne jobb Dybala főleg ha hozzátesszük hogy 17m kellene keresnie...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2022.01.14. 09:53 Én Correat meg nem írnám le hozott nekünk Min 6pontot emellett sérült volt és csak most tért vissza... új környezetben van ami Eriksen óta tudjuk hogy nem könnyű meg ha ő nem is váltott országot... Én nem látom őt annyira rossznak szerintem tud segíteni a csapatnak idő kell neki és nem szabad őt szerintem elküldeni jó lesz O és szerintem semmivel se lenne jobb Dybala főleg ha hozzátesszük hogy 17m kellene keresnie...
Correa kapcsan inkabb az a kerdes, hogy ki lehetne helyette?
Es persze lehet total buko lenne, de egy 21 eves egyik legnagyobb Del-Amerikai tehetseg Alvarez, vagy egy 22 eves Scamabban azert joval-joval tobb potencial van.

Az oke hogy 17m-ba kerulne evente, de amikor Vidal is kerul evente 14m-ba?
Vagy Kolarov kerult a tavalyi evre majdnem 10m-ba.
Akkor azert az ember elgondolkozik...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2022.01.14. 09:58
Az oke hogy 17m-ba kerulne evente, de amikor Vidal is kerul evente 14m-ba?
Vagy Kolarov kerult a tavalyi evre majdnem 10m-ba.
Akkor azert az ember elgondolkozik...
Hát ezekkel a hibás szerződésekkel nem gyoztel meg hogy Dybala ért kidobni évente 17m jó business lenne :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2022.01.14. 10:04
interfan írta: 2022.01.14. 09:58
Az oke hogy 17m-ba kerulne evente, de amikor Vidal is kerul evente 14m-ba?
Vagy Kolarov kerult a tavalyi evre majdnem 10m-ba.
Akkor azert az ember elgondolkozik...
Hát ezekkel a hibás szerződésekkel nem gyoztel meg hogy Dybala ért kidobni évente 17m jó business lenne :D
En pont par hete irtam le, hogy Dybala rettento serulekeny, es emiatt nem biztos hogy hoznam.
Viszont Marotta imadja.

Es azert azt valljuk be, meg mindig inkabb egy 28 eves Dybala evente 17m-val, mint egy 350 eves Vidal 14m-val, vagy 860 eves Kolarov evi 10m-val...
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Nehéz ez a Dybala kérdés, nagyon jó képességű játékos, Correa ezen a téren a cipőfűzőjét sem kötheti meg, én el tudnám képzelni Martinezzel párban, jól szoktak működni Sanchezzel is, jól jönne egy olyan játékos fiatalabb kivitelben, mint Alexis, én annyira nem látom indokoltnak az erőcsatárt.

Viszont tényleg ott van a hozzáállásbeli problémája, a fizetése, valamint a sérülékenysége, ami egy igen rossz kombináció.

Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy a mi stábunk alatt milyen lenne fizikailag, mert nálunk szerencsére nem annyira jellemzőek a sérülések és a mostani, illetve az utóbbi szezontól eltekintve azért nem volt az a kimondottan porcelán játékos korábban.
Valamint a Juveban valahogy sohasem volt meg igazán a posztja, szerintem ez a 2 csatáros rendszer feküdne neki, ebben az offenzív felfogásban, amit játszunk.

Összeségében én is inkább azt mondanám, hogy ne jöjjön, de nem bánnám különösebben azt sem, ha ingyen meg tudnánk szerezni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Neee megint egy Juvést tegyünk "colpo simbolico"-vá, nem hiszem el tényleg :D

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... simbolico/
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Picikét pikáns lenne ha Dybala nálunk, Icardi meg a csalóknál kötne ki :D

Amúgy Dybalát nyilván úgy kell nézni, hogy ingyen igazolgató. Így nézve nyilván extra a pali, de sok kockázat van benne.
A juvénál sokat mellőzték, lehet lenne benne egy jó adag "most megmutatom" dolog.
A hozzáállasa, sérülékenysége viszont nem mutat jól.
Azért ha befirkálna egy 25 méteres két kapufás szabadrúgást a csalóknak, tudnék nevetni :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

ricsinter írta: 2022.01.14. 10:08 Nehéz ez a Dybala kérdés, nagyon jó képességű játékos, Correa ezen a téren a cipőfűzőjét sem kötheti meg, én el tudnám képzelni Martinezzel párban, jól szoktak működni Sanchezzel is, jól jönne egy olyan játékos fiatalabb kivitelben, mint Alexis, én annyira nem látom indokoltnak az erőcsatárt.

Viszont tényleg ott van a hozzáállásbeli problémája, a fizetése, valamint a sérülékenysége, ami egy igen rossz kombináció.

Arra amúgy kíváncsi lennék, hogy a mi stábunk alatt milyen lenne fizikailag, mert nálunk szerencsére nem annyira jellemzőek a sérülések és a mostani, illetve az utóbbi szezontól eltekintve azért nem volt az a kimondottan porcelán játékos korábban.
Valamint a Juveban valahogy sohasem volt meg igazán a posztja, szerintem ez a 2 csatáros rendszer feküdne neki, ebben az offenzív felfogásban, amit játszunk.

Összeségében én is inkább azt mondanám, hogy ne jöjjön, de nem bánnám különösebben azt sem, ha ingyen meg tudnánk szerezni.
Én is azt gondolom, hogy bár sok az a fizu nagyon és jelenleg sérülékeny is de azért ez nem biztos, hogy nálunk is így lenne. Valamint Inzaghi offenzívabb focija szerintem sokkal jobban feküdne neki mint amit most Allegri is nyom. Ő már ott szerintem nem lesz igazán jó. Eéfáradt az a kapcsolat. Tipikusan az az eset amikor a váltás és az új környezet jót tehet egy adott játékosnak.
Még 1x mondom brutál a fizu de azért ingyen egy 28 éves Dybala szintű játékos érkezése esetén nem sírnék. :D
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Gyerekek ezen a Dybala ügyön nincs mit mérlegelni. Ha bármi esély van arra, hogy INGYEN , némi aláírási pénzért, és nem bérfeszültséget okozó bérért (7,5m?) leigazoljuk, lépni kell. Hülye aki nem teszi meg. Ő klasszis, akkor is ha fél szezonra sérült. Mosst is ott van Sanchez és Vidal is ekkora bérrel akik egyébként fél szezonnyit sem játszanak összesen.
És ha Dybala le is sérül még mindig ott lenne Sanchez, ha marad, vagy Dzeko , ha marad. Egyszerűen egy hasonló kaliber mint Dybala , számolva a sérüléseit, a korát, és a kvalitásait így is 40-45 m euró körül van.
Hát akkor miért ne jöhetne ingyen? A csatárra szánt pénzt pedig beforgatjuk más posztra.

Alapvetően szerintem feküdne neki a mi taktikánk. Angliában nem lenne kezdő olyan csapatban ahova menne is szerintem szívesen, a Tottenham meg csak nem szimpatikusabb mint mi. Marad a Barca vagy Atleico , de utóbbinak ott van Griezmann, előbbinek meg szintén megkell gondolnia kiket igazol.

Egy mondatban SZERINTEM : Ha bármi esély van, lépni kell, mert ezzel mi csak nyerhetünk.
És valaki találóan írta is hogy a csalóknál rengeteg a sérült hozzánk képest, hátha a mi orvosi stábunk tudna megoldást találni. Ahogy Lukaku esetében is sikerült kideríteni mivel lehet maxra járatni ha emlékeztek. Volt valami krónikus gyomor problémája amit angliában senki nem derített ki mi meg az első héten.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

DM22 írta: 2022.01.14. 12:44 Gyerekek ezen a Dybala ügyön nincs mit mérlegelni. Ha bármi esély van arra, hogy INGYEN , némi aláírási pénzért, és nem bérfeszültséget okozó bérért (7,5m?) leigazoljuk, lépni kell.
Nyilván ha ezt Marotta tető alá hozza, akkor vitathatatlanul ő a Zisten :)
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2022.01.14. 11:31 Én is azt gondolom, hogy bár sok az a fizu nagyon és jelenleg sérülékeny is de azért ez nem biztos, hogy nálunk is így lenne.
Ez a lényeg.
Az utóbbi két évben rengeteget volt sérült, ha jól látom többségében izomsérülések.
Ha ezeket meg lehet előzni, akkor érdekes sztori ez.
Én viszont olyan játékost nem hoznék, aki fél éveket sérült. Értem én, hogy valaki itt a fórumon
egyfajta rotálásként fogja fel ezt. De szerintem ez hibás megközelítés.
A rotálás akkor jó, ha a kulcsjátékos az alsóházi csapatok ellen pihen, és nem a rangadókon...
Szóval az egész deal leginkább egy orvosi kérdés, remélem megvannak a megfelelő szakembereink
a helyes döntéshez...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

cuchu11 írta: 2022.01.14. 13:12
Cupi írta: 2022.01.14. 11:31 Én is azt gondolom, hogy bár sok az a fizu nagyon és jelenleg sérülékeny is de azért ez nem biztos, hogy nálunk is így lenne.
Ez a lényeg.
Az utóbbi két évben rengeteget volt sérült, ha jól látom többségében izomsérülések.
Ha ezeket meg lehet előzni, akkor érdekes sztori ez.
Én viszont olyan játékost nem hoznék, aki fél éveket sérült. Értem én, hogy valaki itt a fórumon
egyfajta rotálásként fogja fel ezt. De szerintem ez hibás megközelítés.
A rotálás akkor jó, ha a kulcsjátékos az alsóházi csapatok ellen pihen, és nem a rangadókon...
Szóval az egész deal leginkább egy orvosi kérdés, remélem megvannak a megfelelő szakembereink
a helyes döntéshez...
Dybalának szinte minden évben az elmúlt idúszakban új posztokat kellett elsajátítani. Sosem találják a helyét mert a teljes keretet nem fogják hozzá igazítani. Ellenben a 3-5-2 teljesen az ő terepe.
Na most , ha nem kényszerül arra, hogy a felező vonal után szaladgáljon vissza labdákért hanem azt várják tőle amit tud is , és jól használják, szerintem a sérülések is kevésbé fognak jönni, elvégre otthonosabban mozoghat. ( Persze váratlan dolgok így is előfordulhatnak)
Nem azt mondtam, hogy minden évben fél évre sérült lesz és az nem baj. A csalóknál töltött időszaka egy sima egy fordított , és a konzisztens teljesítmény valóban a sérülései miatt nem volt meg. De itt 2-3 hónapos sérülésekről van szó ami szintén fájó, mert ő a különbséget tudja jelenteni.

Itt nem arról van szó, hogy okos döntés e az ő leigazolása. Arról van szó, megéri nekünk ingyen leigazolni a legjobb korban levő klasszis argentin csatárt a többi mellé, bízva abban, hogy Correa, Lautaro, Dzeko/Sanchez melett tehermentesebb is lesz?
Megéri e ingyen leigazolni, és a kevés maradék pénzünket más posztokra fordítani?
Szerintem csatárt vennünk kell, Dzeko és Sanchez és idős, Correa meg nem klasszis. Klasszisra alapból szinte 0 az esély pénz nélkül úgy gondolom.
Vagy jobb lenne egy nem sérülékeny , de nem is klasszis csatárt igazolni 30-40-50ért hogy aztán a többi posztra ne maradjon pénz? Bár nem tudom hogy állunk anyagilag de nem gondolnám hogy tele vagyunk.

Persze ha van pénzünk akkor jöjjön Vlahovic, meg Perisic helyére valaki, meg pár kiegészítő ember, és akkor nincs szükség Dybalára.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

DM22 írta: 2022.01.14. 13:25 Na most , ha nem kényszerül arra, hogy a felező vonal után szaladgáljon vissza labdákért hanem azt várják tőle amit tud is , és jól használják, szerintem a sérülések is kevésbé fognak jönni, elvégre otthonosabban mozoghat. ( Persze váratlan dolgok így is előfordulhatnak)
Ha te ezt így megmondod, akkor tényleg meg kell venni. :o
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.14. 12:44 Gyerekek ezen a Dybala ügyön nincs mit mérlegelni. Ha bármi esély van, lépni kell, mert ezzel mi csak nyerhetünk.
Kb 1 honapja irtam ezt Dybala kapcsan.

"
Ketsegtelen Dybala jatektudasa alapjan kiemelkedo jatekos.
Mint ahogy az is, ha esetleg megsem hosszabbitana, ingyen nagy lehetoseg.
De...
Utobbi evekben valahogy fejben elszallt, tehetseges ketsegtenel, de fejben kicsit tul nagy lett az arc.
Mindemellett ha valaki "serulekeny", akkor az o.
Iden eddig: 61 nap serules
Tavaly: 130 nap serules
Sensi a fasorban nincs hozza kepest a 1,5 ev = 90 nappal.
Ismetlem a tudasa vitathatlan, de nekem o nem erne majdnem 20m kiadasr evente ilyen mutatokkal."

Na de...
Az altalad irt allaspont is ertheto, es abszolult esszeru ervek szolnak mellette, ahogy azt Ricsinter, Mike, Cupi, Cuchu is felsoroltak.
Leginkabb a "serulekenysegeket" emelnem ki.
Mert valoban sok igazsag van abban, hogy nem tudjuk nalunk ez mennyire jonne elo.
Valamint azzal is egyetertek, hogy nem szukseges az "erocsatar".
Most is akkor vagyunk a legjobbak egyertelmuen, ha Martinez-Sanchez jatszik.
Es azert egy Martinez-Dybala parosban lenne lehetoseg.
Persze tenyleg rengeteg a 15-16m eves kiadas, de megint csak viszonyitas kerdese.
Ha egy Vidal jelenthetett 14m-t evente, Kolarov meg 10m-t, akkor Dybala miert ne jelenthetne 15-16m-t.

Vegul pedig meg egy nagyon fontos erv, az "ingyen".
Persze uj tulajdonossal lesz penz, es fogunk tudni kolteni, de...
Azert nezzuk meg, egy Vlahovic/David + Scamacca/Alvarez kettos lenne kb 70-100m.
Na most ha egy Dybala + Scamacca/Alvarez parost nezzuk, az kb 20-45m.
Maris marad egy 30-80m, es azert ez sem mindegy.
30-80m-bol lehetne nezni egy igazan jo jobb WB-t.
Egyszoval, akarmilyen is, teljesen ervelheto, es esszeru megoldas lenne Marottatol Dybala leigazolasa.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szerintem Dybala " ingyen" nem rossz bolt,hátha kivirul nálunk,mint Sanchez.Rájön,hogy eddig a rossz csapatban játszott.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Nem tudok semmit biztosra Chuchu


Kiemeltem többször hogy ez saját vélemény, ami feltételezésekre alapul. De kb 2 kivételével az összes Juve meccset láttam idén is ( ez enyhe önsorsrontás de nézem a rivalisokat ha tehetem) , tudom mit játszatnak Dybalaval. Ismerem a problémákat amik ott felmerülnek vele kapcsolatban. 2015 óta pedig volt elég idő ahhoz hogy lássuk milyen formában használható a legjobban az argentin.

Én csak azt mondom , fizetni érte semmiképp, de ingyen simán. Hülye lenne bárki nemet mondani olyanra aki a különbséget jelentheti bármilyen meccsen ilyen kondíciókkal. Most ne a Cityt vegyul alapul ott nyilvan nincs ra szukseg ahol a cseresor dragabb mint az olasz élmezőny. No meg nagyobb marketing értéke van mint bárkinek nálunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DM22 2022.01.14. 14:04-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.14. 13:45
DM22 írta: 2022.01.14. 12:44 Gyerekek ezen a Dybala ügyön nincs mit mérlegelni. Ha bármi esély van, lépni kell, mert ezzel mi csak nyerhetünk.
Kb 1 honapja irtam ezt Dybala kapcsan.

"
Ketsegtelen Dybala jatektudasa alapjan kiemelkedo jatekos.
Mint ahogy az is, ha esetleg megsem hosszabbitana, ingyen nagy lehetoseg.
De...
Utobbi evekben valahogy fejben elszallt, tehetseges ketsegtenel, de fejben kicsit tul nagy lett az arc.
Mindemellett ha valaki "serulekeny", akkor az o.
Iden eddig: 61 nap serules
Tavaly: 130 nap serules
Sensi a fasorban nincs hozza kepest a 1,5 ev = 90 nappal.
Ismetlem a tudasa vitathatlan, de nekem o nem erne majdnem 20m kiadasr evente ilyen mutatokkal."

Na de...
Az altalad irt allaspont is ertheto, es abszolult esszeru ervek szolnak mellette, ahogy azt Ricsinter, Mike, Cupi, Cuchu is felsoroltak.
Leginkabb a "serulekenysegeket" emelnem ki.
Mert valoban sok igazsag van abban, hogy nem tudjuk nalunk ez mennyire jonne elo.
Valamint azzal is egyetertek, hogy nem szukseges az "erocsatar".
Most is akkor vagyunk a legjobbak egyertelmuen, ha Martinez-Sanchez jatszik.
Es azert egy Martinez-Dybala parosban lenne lehetoseg.
Persze tenyleg rengeteg a 15-16m eves kiadas, de megint csak viszonyitas kerdese.
Ha egy Vidal jelenthetett 14m-t evente, Kolarov meg 10m-t, akkor Dybala miert ne jelenthetne 15-16m-t.

Vegul pedig meg egy nagyon fontos erv, az "ingyen".
Persze uj tulajdonossal lesz penz, es fogunk tudni kolteni, de...
Azert nezzuk meg, egy Vlahovic/David + Scamacca/Alvarez kettos lenne kb 70-100m.
Na most ha egy Dybala + Scamacca/Alvarez parost nezzuk, az kb 20-45m.
Maris marad egy 30-80m, es azert ez sem mindegy.
30-80m-bol lehetne nezni egy igazan jo jobb WB-t.
Egyszoval, akarmilyen is, teljesen ervelheto, es esszeru megoldas lenne Marottatol Dybala leigazolasa.
En ugyanerrol beszelek. Pontosan latni mik a rizikok es hogy mennyire is jo jatekos Dybala. Azt hogy elszallt volna en nem tapasztalom, nem igazan lattam hisztisnek.
Viszont ha jon uj tulaj szerintem akkor sem lesz 70-100 milla csatarra koltve , marpedig ennyibe kerulnek azok akik elorelepest jelentenek. Dyabala ugy jelentene elorelepest hogy nulla penzert igazoljuk de ott lebeg hogy siman serult lesz fel evre.
De mondom sokadszor , cserebe a penzt lehetne a tobbi posztra forditani hogy erosodjunk.
De meglehet vizsgalni a dolgot ugy is hogy tegyuk fel leigazolunk egy David vagy Vlahovicot cserebe nem lesz penz a tobbi posztra minoseget igazolni . Aztan mivan ha Vlahovic serul meg fel evre ?
Persze tovabbra is mind mind feltetelezes ahogy garancianak vesszuk azt is hogy Dybala tuti serult lesz. Lehet az lesz, lehet nem :)
Szerintem most akkor is a leigazolasa lenne a legjobb mert kb annyit keresne mint Sanchez , csak 5 evvel fiatalabb es jobb :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.14. 14:00
interfan írta: 2022.01.14. 13:45
DM22 írta: 2022.01.14. 12:44 Gyerekek ezen a Dybala ügyön nincs mit mérlegelni. Ha bármi esély van, lépni kell, mert ezzel mi csak nyerhetünk.
Kb 1 honapja irtam ezt Dybala kapcsan.

"
Ketsegtelen Dybala jatektudasa alapjan kiemelkedo jatekos.
Mint ahogy az is, ha esetleg megsem hosszabbitana, ingyen nagy lehetoseg.
De...
Utobbi evekben valahogy fejben elszallt, tehetseges ketsegtenel, de fejben kicsit tul nagy lett az arc.
Mindemellett ha valaki "serulekeny", akkor az o.
Iden eddig: 61 nap serules
Tavaly: 130 nap serules
Sensi a fasorban nincs hozza kepest a 1,5 ev = 90 nappal.
Ismetlem a tudasa vitathatlan, de nekem o nem erne majdnem 20m kiadasr evente ilyen mutatokkal."

Na de...
Az altalad irt allaspont is ertheto, es abszolult esszeru ervek szolnak mellette, ahogy azt Ricsinter, Mike, Cupi, Cuchu is felsoroltak.
Leginkabb a "serulekenysegeket" emelnem ki.
Mert valoban sok igazsag van abban, hogy nem tudjuk nalunk ez mennyire jonne elo.
Valamint azzal is egyetertek, hogy nem szukseges az "erocsatar".
Most is akkor vagyunk a legjobbak egyertelmuen, ha Martinez-Sanchez jatszik.
Es azert egy Martinez-Dybala parosban lenne lehetoseg.
Persze tenyleg rengeteg a 15-16m eves kiadas, de megint csak viszonyitas kerdese.
Ha egy Vidal jelenthetett 14m-t evente, Kolarov meg 10m-t, akkor Dybala miert ne jelenthetne 15-16m-t.

Vegul pedig meg egy nagyon fontos erv, az "ingyen".
Persze uj tulajdonossal lesz penz, es fogunk tudni kolteni, de...
Azert nezzuk meg, egy Vlahovic/David + Scamacca/Alvarez kettos lenne kb 70-100m.
Na most ha egy Dybala + Scamacca/Alvarez parost nezzuk, az kb 20-45m.
Maris marad egy 30-80m, es azert ez sem mindegy.
30-80m-bol lehetne nezni egy igazan jo jobb WB-t.
Egyszoval, akarmilyen is, teljesen ervelheto, es esszeru megoldas lenne Marottatol Dybala leigazolasa.
En ugyanerrol beszelek. Pontosan latni mik a rizikok es hogy mennyire is jo jatekos Dybala. Azt hogy elszallt volna en nem tapasztalom, nem igazan lattam hisztisnek.
Viszont ha jon uj tulaj szerintem akkor sem lesz 70-100 milla csatarra koltve , marpedig ennyibe kerulnek azok akik elorelepest jelentenek. Dyabala ugy jelentene elorelepest hogy nulla penzert igazoljuk de ott lebeg hogy siman serult lesz fel evre.
De mondom sokadszor , cserebe a penzt lehetne a tobbi posztra forditani hogy erosodjunk.
De meglehet vizsgalni a dolgot ugy is hogy tegyuk fel leigazolunk egy David vagy Vlahovicot cserebe nem lesz penz a tobbi posztra minoseget igazolni . Aztan mivan ha Vlahovic serul meg fel evre ?
Persze tovabbra is mind mind feltetelezes ahogy garancianak vesszuk azt is hogy Dybala tuti serult lesz. Lehet az lesz, lehet nem :)
Szerintem most akkor is a leigazolasa lenne a legjobb mert kb annyit keresne mint Sanchez , csak 5 evvel fiatalabb es jobb :)
Irta valaki hogy egy 5 evvel fiatalabb Sanchezt kaphatnak.
Es igen, ebben is van valami.
Latjuk milyen jol mukodik a Sanchez-Martinez kettos.
Szoval valoszinu a Dybala-Martinez kettos is mukodne.

Es itt valoban az "ingyen" rengeteget dob a dolgon.
Nagyon nem mindegy, az a kb 30, de akar 80m is, amit valoban lehetne mas fontos lyukas posztokra forditani.

Egyetertek azzal amit irsz, mindent merlegelve, ingyen valoban le kellene igazolni.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.14. 14:05
DM22 írta: 2022.01.14. 14:00
interfan írta: 2022.01.14. 13:45

Kb 1 honapja irtam ezt Dybala kapcsan.

"
Ketsegtelen Dybala jatektudasa alapjan kiemelkedo jatekos.
Mint ahogy az is, ha esetleg megsem hosszabbitana, ingyen nagy lehetoseg.
De...
Utobbi evekben valahogy fejben elszallt, tehetseges ketsegtenel, de fejben kicsit tul nagy lett az arc.
Mindemellett ha valaki "serulekeny", akkor az o.
Iden eddig: 61 nap serules
Tavaly: 130 nap serules
Sensi a fasorban nincs hozza kepest a 1,5 ev = 90 nappal.
Ismetlem a tudasa vitathatlan, de nekem o nem erne majdnem 20m kiadasr evente ilyen mutatokkal."

Na de...
Az altalad irt allaspont is ertheto, es abszolult esszeru ervek szolnak mellette, ahogy azt Ricsinter, Mike, Cupi, Cuchu is felsoroltak.
Leginkabb a "serulekenysegeket" emelnem ki.
Mert valoban sok igazsag van abban, hogy nem tudjuk nalunk ez mennyire jonne elo.
Valamint azzal is egyetertek, hogy nem szukseges az "erocsatar".
Most is akkor vagyunk a legjobbak egyertelmuen, ha Martinez-Sanchez jatszik.
Es azert egy Martinez-Dybala parosban lenne lehetoseg.
Persze tenyleg rengeteg a 15-16m eves kiadas, de megint csak viszonyitas kerdese.
Ha egy Vidal jelenthetett 14m-t evente, Kolarov meg 10m-t, akkor Dybala miert ne jelenthetne 15-16m-t.

Vegul pedig meg egy nagyon fontos erv, az "ingyen".
Persze uj tulajdonossal lesz penz, es fogunk tudni kolteni, de...
Azert nezzuk meg, egy Vlahovic/David + Scamacca/Alvarez kettos lenne kb 70-100m.
Na most ha egy Dybala + Scamacca/Alvarez parost nezzuk, az kb 20-45m.
Maris marad egy 30-80m, es azert ez sem mindegy.
30-80m-bol lehetne nezni egy igazan jo jobb WB-t.
Egyszoval, akarmilyen is, teljesen ervelheto, es esszeru megoldas lenne Marottatol Dybala leigazolasa.
En ugyanerrol beszelek. Pontosan latni mik a rizikok es hogy mennyire is jo jatekos Dybala. Azt hogy elszallt volna en nem tapasztalom, nem igazan lattam hisztisnek.
Viszont ha jon uj tulaj szerintem akkor sem lesz 70-100 milla csatarra koltve , marpedig ennyibe kerulnek azok akik elorelepest jelentenek. Dyabala ugy jelentene elorelepest hogy nulla penzert igazoljuk de ott lebeg hogy siman serult lesz fel evre.
De mondom sokadszor , cserebe a penzt lehetne a tobbi posztra forditani hogy erosodjunk.
De meglehet vizsgalni a dolgot ugy is hogy tegyuk fel leigazolunk egy David vagy Vlahovicot cserebe nem lesz penz a tobbi posztra minoseget igazolni . Aztan mivan ha Vlahovic serul meg fel evre ?
Persze tovabbra is mind mind feltetelezes ahogy garancianak vesszuk azt is hogy Dybala tuti serult lesz. Lehet az lesz, lehet nem :)
Szerintem most akkor is a leigazolasa lenne a legjobb mert kb annyit keresne mint Sanchez , csak 5 evvel fiatalabb es jobb :)
Irta valaki hogy egy 5 evvel fiatalabb Sanchezt kaphatnak.
Es igen, ebben is van valami.
Latjuk milyen jol mukodik a Sanchez-Martinez kettos.
Szoval valoszinu a Dybala-Martinez kettos is mukodne.

Es itt valoban az "ingyen" rengeteget dob a dolgon.
Nagyon nem mindegy, az a kb 30, de akar 80m is, amit valoban lehetne mas fontos lyukas posztokra forditani.

Egyetertek azzal amit irsz, mindent merlegelve, ingyen valoban le kellene igazolni.
Hozzátéve hogy csak akkor ha az aláirasi penz nem magas , a bére pedig konvergal a mi jo jatekosaink berehez tehat ne legyen 7,5 nel tobb kb. Ha 10et akar tolunk akkor meg koszonjuk nem, nem kell a bér feszultseg.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.14. 14:09 Hozzátéve hogy csak akkor ha az aláirasi penz nem magas , a bére pedig konvergal a mi jo jatekosaink berehez tehat ne legyen 7,5 nel tobb kb. Ha 10et akar tolunk akkor meg koszonjuk nem, nem kell a bér feszultseg.
En tartom azt, egy 15-16m kiadas rengeteg.
De ha egy Vidal 14m, Kolarov meg 10m, akkor Dybala 15m-val nem sok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Total FM lesz, de a felmerult nevekbol valogatva.
Amerikai magan befektetesi csoport eladasokon felul garantal atlagba 60-100m-t.
De induljunk ki a "csak" 60m-bol.
Ezen felul eladasok mondjuk 80m.

140m =

Onana ingyen
Christensen ingyen
Luiz Felipe ingyen
Tielemans 40m
Frattesi 25m
MrX jobb WB
Kostic 10m
Alvarez/Scamacca 20-40m
Origi ingyen
Dybala ingyen

Maris maradna 25-45m Dybala ingyen erkezese eseten egy jobboldali WB-re.
Ellenben ha Vlahovic/David jonne, akkor kb 0 euro lenne arra a posztra.

Onana
Skriniar-Christensen-Bastoni
MrX-Barella-Brozovic-Tielemans-Kostic
Dybala-Martinez

Handanovic, Cordaz

Darmian, Luiz Felipe, D'Ambrosio, Ranocchia, Dimarco

Calhanoglu, Frattesi, Gagliardini

Scamacca/Alvarez, Origi, (Sanchez)

Ez mar egy Nemzetkozi teren is komoly tenyezos keret lehetne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.14. 14:42 Total FM lesz, de a felmerult nevekbol valogatva.
Amerikai magan befektetesi csoport eladasokon felul garantal atlagba 60-100m-t.
De induljunk ki a "csak" 60m-bol.
Ezen felul eladasok mondjuk 80m.
80 milliós eladást kikből hoznád össze? Correa szerintem max 20-ért menne el /az, hogy minket mennyivel húztak le az nem számít :D /....és még jól járnánk....DeVrij meg 35 nagyon nagyon max. Többi emberért /Vecino, Vidal, stb/ meg ugye semmit nem kapunk majd. ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.01.14. 14:42 Total FM lesz, de a felmerult nevekbol valogatva.
Onana már zsákban ELVILEG! Fotózták az Inter székháznál 1 hete kb.
A hátvédek közül Felipe került szóba a Lazióból, nálam ő nem kezdő szint, de elsőszámú cserének óriási lenne. Akit többször emlegettek mint ingyen érkező az Ginter, neki jobban örülnék mert Christensen szerinte Vrijhez képest nem akkora előrelépés. Bár a dánról is nagyon jókat olvasni.
Kosticot azért zárnám ki mert tényleg úgy fest, hogy csak az egyik wb posztra akarunk támadó szellemű játékost , és jelenleg úgy áll, hogy balra védekezőbb embert szánunk. Valahogy a jobb oldalunk működőképesebb ilyen szempontból, mert balon a tónus Calhanoglunál van, talán felesleges oda erőltetni még egy támadót mert borul a balansz. Viszont adódik a kérdés hogy akkor kik jönnek a szélre? Perisic helyére mindenképp kell valaki, viszont bármennyire megkedveltem Darmiant ott is elfér az erősítés, amellett hogy Dumfriessal kapcsolatban sem veszett el minden reményem.
Talán Lazzarri?
Csatárnak nálam egyértelműen Dybala, Sanchez távozásával. Így megtartva egy erőcsatárt, Correat, Martinezt és lenne egy argentin brutál triónk. Gaghoz mindenki ragaszkodik de a Sensi , Vecino, Vidal sorból bármelyik kettőt tetszés szerint elküldeném. Helyükre , mivel szerintem az én manager pénztárcám kb kezd kimerülni, én ligán belülről hoznék töltelékeket. Nandezt a Cagliariból és Amrabatot a Fiorból. Vagy hasonló low cost nevek.

Tehát
Ginter, Onana, Dybala , Felipe ingyen in
Nandez , Amrabat, Lazzarri, plusz ha nem jön össze senki balra akkor Perisic szerződéshosszabbítás 2 évre ( nem hiszem hogy ide találunk olyan lowcost nevet aki berobban)
ez kb szerintem 40-50ből kihozható.

Sanchez, Vecino, Vidal, De Vrij el + Eriksen és Kolarov fizu is felszabadul már. Bár Eriksené azt hiszem már most is szabad.
Ez kb 30 milla lehet + a felszabaduló fizetések, amik az ő esetükben elég magasak.

Valahogy így nézne ki nálam félig a bilibe lógott kézzel és félig földhöz ragadva.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.14. 15:08
interfan írta: 2022.01.14. 14:42 Total FM lesz, de a felmerult nevekbol valogatva.
Amerikai magan befektetesi csoport eladasokon felul garantal atlagba 60-100m-t.
De induljunk ki a "csak" 60m-bol.
Ezen felul eladasok mondjuk 80m.
80 milliós eladást kikből hoznád össze? Correa szerintem max 20-ért menne el /az, hogy minket mennyivel húztak le az nem számít :D /....és még jól járnánk....DeVrij meg 35 nagyon nagyon max. Többi emberért /Vecino, Vidal, stb/ meg ugye semmit nem kapunk majd. ;)
Sok fiatalunk van azert.
Persze most konkret 0 jott be, ja bocsi 3m Gravillon, de latjuk Satrianoert sem fizet senki 5m-t, mint ahogy Raduert sem.

80m eladas nalam:
DeVrij 30m
Correa 20m
Dumfries 10m

Maradek 20m meg azert csak osszejonne valahogy.
Foleg ugy hogy ott van pl Pinamonti is, aki azert szepen lovoldozgeti a golokat.
De pl ott van Vanheusden is, es hatha Radu-Satriano parosert is fizetni valaki a nyaron.
Es akkor valahogy Sensibol is hatha egy 5-6m bejonne.
Ezzel mondjuk mar tul is szarnyaltam a 80m-t. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Regi bevett szokasunk szerint kolcsonadas elott, hosszabbitunk az adott jatekossal.
Satriano alairta a hosszabbitast, most pedig utazhat a Bresthez orvosira.
Mi kotelezo opcios eladast akartunk 5m osszeggel, de erre a Brest nemet mondott.
Igy sima ingyen kolcsonnel csatlakozik a Bresthez.

Varjuk a ket hivatalos bejelentest.
Eloszor a hosszabbitast, majd a sikeres orvosi utan a tavozasat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Calciomercato információi szerint az Inter kivetni készül a hálóját a Sassuolo 22 éves középpályására, Davide Frattesire.

Fb/ Azzurri

Remélem így is lesz!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.14. 19:45 A Calciomercato információi szerint az Inter kivetni készül a hálóját a Sassuolo 22 éves középpályására, Davide Frattesire.

Fb/ Azzurri

Remélem így is lesz!
Szerencsere Frattesi mar eleg regota tema nyarra komolyabb lapoknal is.
Marotta regota figyeli, es nyarra szeretne blokkolni.
Hirek szerint nagyon szeretne Tonali es Locatelli lemaradas utan, hogy most vegre hozzank keruljunk egy nagy tehetseg Olasz KP.
Uj tulajdonossal 2 uj KP-t is akarunk, o lehet az egyik, 25m korul van az ara.

Azert egy vilagszinten is elit Tielemans, es egy Seria A-ban stabil Frattesi, nagyon nagy dolog lenne a nyaron.

Barella-Brozovic-Tielemans
Frattesi-Gagliardini-Calhanoglu

Ez a sor brutalis lenne, es Nemzetkozi szinten is komoly tenyezo.

(Gagliardinit ugysem adjuk el, ismerjuk Inzaghi szavait, miszerint a legfontosabb ember az oltozobe, es nelkule nem Inter az Inter)
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

A nemzetközi szinten komoly tényezővel vitatkoznék, az nem itt kezdődik. Frattesi a jövő, ő egyelőre még nem tényező, Gag sosem lesz az, Brozo meg akármennyire is kihagyhatatlan a kutyának sem kellett, pedig a fél világot végig udvarolta a faterja.
Calha meg nagy jó, nagyon szeretem és remélem ugyanezt a szintet tudja hozni sokáig még, de nála meg pont ez hiányzik mindig, hogy egy azon szinten tudja lehozni a meccseket. A maradék kettő rendben van.
Vrozovic nagyon érdekes, valahogy számomra olyan, mint aki érinthetetlen ugyan, és az ember nem tudná nélküle elképzelni a csapat kezdőjét, de ugyanakkor meg az ő jelenléte egyfajta blokk és a szintlépés terén. Lehet nem voltam érthető. :)
Ellenben nekem is tetszene egy ilyen középpálya.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2022.01.14. 15:22
Cupi írta: 2022.01.14. 15:08
interfan írta: 2022.01.14. 14:42 Total FM lesz, de a felmerult nevekbol valogatva.
Amerikai magan befektetesi csoport eladasokon felul garantal atlagba 60-100m-t.
De induljunk ki a "csak" 60m-bol.
Ezen felul eladasok mondjuk 80m.
80 milliós eladást kikből hoznád össze? Correa szerintem max 20-ért menne el /az, hogy minket mennyivel húztak le az nem számít :D /....és még jól járnánk....DeVrij meg 35 nagyon nagyon max. Többi emberért /Vecino, Vidal, stb/ meg ugye semmit nem kapunk majd. ;)
Sok fiatalunk van azert.
Persze most konkret 0 jott be, ja bocsi 3m Gravillon, de latjuk Satrianoert sem fizet senki 5m-t, mint ahogy Raduert sem.

80m eladas nalam:
DeVrij 30m
Correa 20m
Dumfries 10m

Maradek 20m meg azert csak osszejonne valahogy.
Foleg ugy hogy ott van pl Pinamonti is, aki azert szepen lovoldozgeti a golokat.
De pl ott van Vanheusden is, es hatha Radu-Satriano parosert is fizetni valaki a nyaron.
Es akkor valahogy Sensibol is hatha egy 5-6m bejonne.
Ezzel mondjuk mar tul is szarnyaltam a 80m-t. :D
Dumfriest szerintem nagy hiba lenne eladni pláne 10 misiért, jó szélsőhátvéd nagy hiánycikk a piacon. Még sokat fejlődhet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.01.14. 21:14 A nemzetközi szinten komoly tényezővel vitatkoznék, az nem itt kezdődik. Frattesi a jövő, ő egyelőre még nem tényező, Gag sosem lesz az, Brozo meg akármennyire is kihagyhatatlan a kutyának sem kellett, pedig a fél világot végig udvarolta a faterja.
Calha meg nagy jó, nagyon szeretem és remélem ugyanezt a szintet tudja hozni sokáig még, de nála meg pont ez hiányzik mindig, hogy egy azon szinten tudja lehozni a meccseket. A maradék kettő rendben van.
Vrozovic nagyon érdekes, valahogy számomra olyan, mint aki érinthetetlen ugyan, és az ember nem tudná nélküle elképzelni a csapat kezdőjét, de ugyanakkor meg az ő jelenléte egyfajta blokk és a szintlépés terén. Lehet nem voltam érthető. :)
Ellenben nekem is tetszene egy ilyen középpálya.
Persze igazad van sok mindenben amit leirtal.
Es valoban ez meg nem lenne egy City KP, ahol 6/4 KP erteke is meghaladja a 70m-t, es ugy lazan er a KP 360m-t.
Mi teljes keretunk 520m...
Tehat a Cityben csak a KP kiteszi a komplett Inter keret ertek 70%-at.
Ez ahogy irtad valoban ez a szint valoban "nem itt kezdodik".

Abban is igazad van Frattesi a jovo.
De ugyanezt mondtuk anno a Barella, Tonali, Locatelli sorra.
Most meg Jorginhot leszamitva Olaszorszag 3 legjobb kozeppalyasarol beszelunk.
Persze Marotta is hibazhat, mint ahogy mar volt is ra pelda, de azert a Barella, Tonali, Locatelli sora eddig nagyon bejott ha mar fiatal Olasz KP.

Calhanoglu is egy erdekes kerdes, es igaz amit irsz vele kapcsolatban.
Viszont meg nem tartunk ott mint a City, hogy megengedhetjuk, hogy a csere KP is 70m-s jatekos.

Brozovic pedig szinten egy nagyon erdekes kerdes.
Pont par napja irtam rola hosszan.
"Brozovic pedig amit muvelt az idei evig amiota Spalletti megtalalta a helyet, az vegig egy nagyon stabil magabiztos KP volt.
Sokan irtak, o lehet az igazan elorelepes hatratatolja, mivel az az igazan plusz nincs benne.
Es en is sokaig azt gondoltam, a jelenlegi Interbe o kiemelkedo, de igazan "top" szintre keves, Bayerntol is ezt mondtak szo szerint.
Viszont amit iden muvel, arra szavak sincsenek, az valami dobbenet.
Az mar igenis a "top" szint a legmagasabb szinten.
Brozovic az elmult evekbe megmutatta, az Internek szuksege van ra, es az Inter KP jatek alapja o.
Miket tudom idezni a csapat "tartooszlopa" o."

Es igen, ott is igazad van, hogy az igazan top szint nem itt kezdodik.
Biztos jobb lenne ha a Barella-Tielemans paros mellett nem az emlitett negyes lenne, hanem pl Rodri, Foden, DeJong, Pedri, Bellingham, Goreztka, Wirtz, B.Silva, DeBruyne, Fabinho, Rice, Casemiro sorbol 4.
De ez alomvilag, es ilyen szintre eljutni kb csakis Allami Arab tulajdonossal lehet.
Ez pedig nem a realitas.

Egyszoval megertem amit irsz, es valoban lehetne jobb is.
De szerintem egy emlitett KP-val igenis tenyezok lehetnenk mar Nemzetkozi szinten is, es oriasi dolog lenne egy ilyen KP sort osszehozni.
A jelenlegihez kepest ez fenyev elorelepes.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Gazzetta es TS utan, a Sky es DiMarzio is megerositette a Dybala-Inter szalat.
Mint irtak, az Internek prioritas nyarra uj elsoszamu tamadot talalni Martinez melle.
DiMarzio kiemeli, a Juve ertekeli a helyzetet es februar vegen szeretnek ujra asztalhoz ulni Dybalaval.
DiMarzio szerint a Juve azt merlegeli, hogy Dybala szemelyisege es karaktere melto e a korabban megallapodott evenkenti 10m euros fizeteshez, vagy nem er erdemel ennyit Dybala.
DiMarzio szerint a jatekos addig meghallgatja mas klubok ajanlatait is.
Marotta nagy csodaloja, es az Interen kivul a Barcelona es a Tottenham erdeklodik.

Sportmediaset szerint is Marotta elenken erdeklodik, es nagyon szeretne Dybalat leigazolni.
A Juve es a jatekos kozott sok problema van, ami a hosszabbitas akadalya.
Viszont kiemelik ok is, februarban ujabb targyalas lesz, itt dolhet el veglegesen marad vagy tavozik.
Amennyiben tavozik, a Sportmediaset szerint az Inter az elsoszamu eselyes.

Gazzetta szerint Marotta 7,5 + 1m fix + bonuszok fizetest ajanlott Dybalanak es 5 eves szerzodest.
Ez a 8,5m euro netto Vidal jelenlegi fizetese az Internel, o nyaron 4,5m euros vegkielegitessel tavozik, es ezt a fix 8,5m-s fizetest ajanljuk Dybalanak.

Szinten a Sky es DiMarzio szerint targyalunk a Sampal Sensi kapcsan.
A Sampdoria csakis sima ingyen kolcson, vagy ingyen kolcson + sima opcios uzletet akar.
Ellenben az Inter kotelezo opciot szerente 10m ertekben.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Brozovic egyike azon kevés játékosaink közül aki képes gyorsan futballozni!
Szintlepeshez nem az ő lecserelese kellene hanem a komplett csatársoré!!! Meg egy kapus és a 2 wingback! Brozovic egy kiemelkedő csapatban is megállná a helyét, biztos nem lenne kiemelkedő de nem lógna ki lefelé! Lásd horvát válogatott!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Beszedes volt tegnap Dybala "golorome".
Aki golja utan egyaltalan nem unnepelt.

Meccs utan kerdeztek kit keresett szigoru tekintettel a lelaton, az elnokseget e?
"Meghivtam egy baratomat, de nem talaltam.
Sok ember volt ott, hiaba neztem nem lattam."

Ezt elhihetjuk neked?
"Nem tudom. Ezt mindenki dontse el maga.
Rengeteg dolog tortent az elmult idoben, de ezek olyanok amikrol inkabb nem beszelek.

Vita van a hosszabbitasrol?
"Senkinek nem kell bizonyitsak semmit.
A Juve ugy dontott februar-marciusban beszelunk ujra. Nem tudom mi lesz, nekem most muszaj varni. Az edzo rendelkezesere allok, es azt teszem amit ker tolem".


Argentin forrasok szerint teljesen leallt a targyalas a Juve es Dybala kozott.
Oktoberben szoban megallapodtak mindenben, de a Juve mindig azt mondta neki, majd jovoheten alairjuk.
Vegul karacsony elott tettek ele egy szerzodest, de ebben a szerzodes idotartalma, es a gazdasagi resz is mas volt mint amirol megallapodtak szoban.
Ezen a ponton a targyalas teljesen leallt, es Dyabala januar elejen mar mondta az ugynokenek, hallagassuk meg az ajanlatokat mas csapatoktol.
Dybala nem csak az igeret megszegese miatt abrandult ki a Juvebol, hanem roppant csalodott volt hogy a Szuperkupan is csak a kispadon kapott szerepet.
A Juve kapcsolat elfaradt es beszurkult.
A Tottenhem es a MU erdeklodik a PL-bol, marcius kornyeken mar tisztabban lehet latni, Dybala olyan klubot akar ahol epitenek ra mert VB lesz.
Olaszorszagbol az Inter johet szoba, akik Marotta miatt erdeklodnek is.
Dybala nem fog olyan ajanlatot elfogadni amiben a penz dominal, fontosabb neki a folyamatos lehetoseg, es hogy az adott klub vezere legyen.

DiMarzio es a Sky szerint pedig Marotta minden lehetseges utat bevet, hogy Dybalat az Interbe hozza.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Én nehezen tudom elképzelni, hogy itt kössön ki. SZerintem Ő sem akar ennyi év után Juvéból az Interbe jönni. Szerintem le fog lépni a PL-be.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.01.16. 08:09 Én nehezen tudom elképzelni, hogy itt kössön ki. SZerintem Ő sem akar ennyi év után Juvéból az Interbe jönni. Szerintem le fog lépni a PL-be.
Dybala egy jatekosa a Juventusnak, nem tobb.

Nem egy os Juves.

Azok utan, hogy egy igazi os Juves Conte az Inter edzoje lehetett.
Es azok utan, hogy szinten az ostulok, Juve tetkos Vidal szinten Inter mezt vehetett fel, amiben meg kepes volt legjobb baratja Chiellini mezen a Juve cimert megcsokolni...
Meg azon se lepodnek meg, ha egy napon Bonucci vagy Chiellini lenne az Inter edzoje.
Mert ez a Conte-Vidal paros par eve ugyanilyen szurrealis, elkepzelhetetlen, lehetetlen dolog volt.

Persze ott a PL neki, Spurs-MU.
De azert hany meg hany Del-Amerikai jatekos volt, aki nem erezte jol magat Angliaba.
Har mar Argentinok, lasd Tevez, vagy Mascherano.
En egyaltalan nem vagyok benne biztos, hogy egy Spurs vagy MU nagyobb vonzoero a 28 eves, Europaban csak Olaszban futbalozo Dybalanak, mint az Inter uj tulajdonossal, Marottaval, es egy nagyon magabiztos es sikeres jovokeppel.


Nekem a szemelyes velemenyem az, hogy hosszabbit majd a Juveval.
A Juve leteszi majd ujra ele a 8 + 2m fizetesi ajanlatot, es tavasszal alair.
Szerintem...
De egy biztos, Marotta mindent megfog tenni erte.
Mert tobbszor elmondta, hatalmas alma Dybalat az Interbe hozni, es az egyik legjobb jatekos akit valaha igazolt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.16. 08:22
alwin91 írta: 2022.01.16. 08:09 Én nehezen tudom elképzelni, hogy itt kössön ki. SZerintem Ő sem akar ennyi év után Juvéból az Interbe jönni. Szerintem le fog lépni a PL-be.
Dybala egy jatekosa a Juventusnak, nem tobb.

Nem egy os Juves.

Azok utan, hogy egy igazi os Juves Conte az Inter edzoje lehetett.
Es azok utan, hogy szinten az ostulok, Juve tetkos Vidal szinten Inter mezt vehetett fel, amiben meg kepes volt legjobb baratja Chiellini mezen a Juve cimert megcsokolni...
Meg azon se lepodnek meg, ha egy napon Bonucci vagy Chiellini lenne az Inter edzoje.
Mert ez a Conte-Vidal paros par eve ugyanilyen szurrealis, elkepzelhetetlen, lehetetlen dolog volt.

Persze ott a PL neki, Spurs-MU.
De azert hany meg hany Del-Amerikai jatekos volt, aki nem erezte jol magat Angliaba.
Har mar Argentinok, lasd Tevez, vagy Mascherano.
En egyaltalan nem vagyok benne biztos, hogy egy Spurs vagy MU nagyobb vonzoero a 28 eves, Europaban csak Olaszban futbalozo Dybalanak, mint az Inter uj tulajdonossal, Marottaval, es egy nagyon magabiztos es sikeres jovokeppel.


Nekem a szemelyes velemenyem az, hogy hosszabbit majd a Juveval.
A Juve leteszi majd ujra ele a 8 + 2m fizetesi ajanlatot, es tavasszal alair.
Szerintem...
De egy biztos, Marotta mindent megfog tenni erte.
Mert tobbszor elmondta, hatalmas alma Dybalat az Interbe hozni, es az egyik legjobb jatekos akit valaha igazolt.
Marotta eléggé veregette a vállát a meccs után, és nekem ez egy olyan gesztus, hogy gyere hozzánk, mi megbecsülünk. Plusz ugye LMel is nagy haverok. Nem gondolnám, hogy a PLben megmaradna a sérülékenysége miatt és szerintem ezt ő is tudja. Marotta van annyira dörzsölt, hogy meg fogja győzni, hogy ide jöjjön. Szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.16. 09:46 Marotta eléggé veregette a vállát a meccs után, és nekem ez egy olyan gesztus, hogy gyere hozzánk, mi megbecsülünk. Plusz ugye LMel is nagy haverok. Nem gondolnám, hogy a PLben megmaradna a sérülékenysége miatt és szerintem ezt ő is tudja. Marotta van annyira dörzsölt, hogy meg fogja győzni, hogy ide jöjjön. Szerintem.
Van logika abban amit irsz.
Marotta vitte a Juveba is, legnagyobb alma az Interbe hozni, es az egyik legjobb jatekos Marotta szerint akivel valaha dolgozott.

Masik pedig tenyleg a PL irama, es az a fizikum ami oda kell, ami valljuk be teljesen mas dimenzio.
Es akkor azt nem is emlitve, hogy sok Argentin nem erzi jol magat Angliaba.

Szerintem ebbol Juve vs Inter kerdes lesz.
Marottaval valo kapcsolata lehet donto lesz az ugyben.

Kozben a Gazzetta szerint a Sampal egy Sensi-Thorsby csere/kolcsoncsere uzleten dolgozunk most januarra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nekem csak az a kérdésem mi motiválná Dybalat, hogy Olaszországba maradjon?
5 bajnoki címe van, 4 kupa és 3 szuperkupa....ezekből igen velünk is nyerhet a jövőben de ez még motiválja?
BL győzelemre meg velünk sem lesz sokkal több esélye mint a juvéval....lássuk be az olasz csapatok sajnos messze vannak egy BL döntőtől....
Ezért én azt gondolom inkább elhagyja itáliát ha nem hosszabbít.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.16. 10:19 Nekem csak az a kérdésem mi motiválná Dybalat, hogy Olaszországba maradjon?
5 bajnoki címe van, 4 kupa és 3 szuperkupa....ezekből igen velünk is nyerhet a jövőben de ez még motiválja?
BL győzelemre meg velünk sem lesz sokkal több esélye mint a juvéval....lássuk be az olasz csapatok sajnos messze vannak egy BL döntőtől....
Ezért én azt gondolom inkább elhagyja itáliát ha nem hosszabbít.
Jo de pl egy Spurs vagy MU-val majd kozelebb lenne a BL dontohoz?
Valoszinu nem...
Mert City, Pool szintek nem erdeklodnek erte, nem is meglepo latva az o keretuket.

Es akkor ott a kockazat, amit a PL jelent, mert barhonnan is nezzuk, teljesen mas szint fizikalisan es iramban.
+ nem 1 nem 2 Argentin nem birta az Anglia szurkeseget.

Szerintem biztosan marad Olaszban, ami mar bevallt neki, ismeri, jol erzi magat.
Kerdes Juve vagy Inter.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.16. 10:27

Jo de pl egy Spurs vagy MU-val majd kozelebb lenne a BL dontohoz?
Valoszinu nem...
Mert City, Pool szintek nem erdeklodnek erte, nem is meglepo latva az o keretuket.
Velük nem de egy ingyen igazolható Dybalat biztos csak ez a két klub szeretne? Másik meg én nem csak a BL-re gondolok. Hanem a sok olasz bajoki meg kupa cím után lehet lenne bajnok egy más top ligában is. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.16. 10:39
interfan írta: 2022.01.16. 10:27

Jo de pl egy Spurs vagy MU-val majd kozelebb lenne a BL dontohoz?
Valoszinu nem...
Mert City, Pool szintek nem erdeklodnek erte, nem is meglepo latva az o keretuket.
Velük nem de egy ingyen igazolható Dybalat biztos csak ez a két klub szeretne? Másik meg én nem csak a BL-re gondolok. Hanem a sok olasz bajoki meg kupa cím után lehet lenne bajnok egy más top ligában is. ;)
City-Pool fel sem merult, ami latva a kereteket nem meglepo.
Dybala olyan helyet akar ahol epitenek ra, es a csapat kulcsfiguraja lehet.
Eleg nehezen lehetne az egy Cityben...
Spurs-MU szintben nehezen elkepzelheto hogy bajnok lenne.
Majd a Newscastle kepbe kerul hamarosan. :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.01.16. 10:43-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.16. 10:41
City-Pool fel sem merult...
Majd a Newscastle. :D :D
ok de nyárig még sok klub felmerülhet. ;) Bajnoki címeket más top ligákba meg elég sok csapattal nyerhet ha BL-t nem is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a Juvet nagyon iritalja es zavarja, hogy Marotta targyal Dybalaval.
Ezert most mindent megakarnak tenni Scamaccaert, es nyarra mar most lefixalni a Sass altal kert 45-50m korul.
Valamint Icardiert, a Scamacca-Icardi paros lenne az "ellencsapas".

Szinten a Gazzetta szerint nem akarunk belemenni Scamacca kapcsan az arhaboruba a Juveval, ezert Alvarez a prioritas jelenleg a "fiatal" tamado kapcsan.
Januar elejen Alvarez ugynoke Milanoban volt, ahol targyalt az Inter vezetessel.
20m euro a kivasarlasi ara.

Azert valljuk be, gyakorlatilag 0 kiadassal osszehozni egy ilyen sort jovore nagy zsenializmus lenne:

Martinez, Dybala, Alvarez
+ ingyen Lazacette/Belotti/Origi

KH posztot meg nem hogy nullaval hoznak ki, hanem meg akar +30m-val.

Skriniar, Christensen/Ginter, Bastoni, Luiz Felipe, D'Ambrosio, Ranocchia
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.16. 10:43
interfan írta: 2022.01.16. 10:41
City-Pool fel sem merult...
Majd a Newscastle. :D :D
ok de nyárig még sok klub felmerülhet. ;) Bajnoki címeket más top ligákba meg elég sok csapattal nyerhet ha BL-t nem is.
Persze igaz amit irsz, barmi meglehet, es meg akar Spanyol klubok is ott lehetnek.
Barcat mar irjak pl, Realt meg nem, dehat meg messze a nyar.
Meglatjuk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.16. 10:44 Gazzetta szerint a Juvet nagyon iritalja es zavarja, hogy Marotta targyal Dybalaval.
Ezert most mindent megakarnak tenni Scamaccaert, es nyarra mar most lefixalni a Sass altal kert 45-50m korul.
Valamint Icardiert, a Scamacca-Icardi paros lenne az "ellencsapas".

Szinten a Gazzetta szerint nem akarunk belemenni Scamacca kapcsan az arhaboruba a Juveval, ezert Alvarez a prioritas jelenleg a "fiatal" tamado kapcsan.
Januar elejen Alvarez ugynoke Milanoban volt, ahol targyalt az Inter vezetessel.
20m euro a kivasarlasi ara.
De kibasznának velünk. :lol:
Egy bomlasztó Icardi meg egy 50 milliós lutri Scamacca (akinek csak azért ennyi az ára, mert a Milánnak lőtt egy nagy gólt), lenne az ellencsapás? Dilettáns majmok. Eddig nem preferáltam Dybalát, de már bízom benne, hogy össze jön. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.16. 11:24 De kibasznának velünk. :lol:
Egy bomlasztó Icardi meg egy 50 milliós lutri Scamacca (akinek csak azért ennyi az ára, mert a Milánnak lőtt egy nagy gólt), lenne az ellencsapás? Dilettáns majmok. Eddig nem preferáltam Dybalát, de már bízom benne, hogy össze jön. :)
Nem veletlenul mondjak a Juvenal, hogy Marottaval a szakertelem tavozott a klubtol, es azota indultak el lefele.

Nem semmi uzletek voltak ott.
Kulusevksi 35m, Pellegrini 22m, Arthur 76m. :D
Mondjuk a DeLigt 86m se kutya.

De nalam a kedvenc, a CR el 15m, Kean be 30m. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.16. 10:44 Gazzetta szerint a Juvet nagyon iritalja es zavarja, hogy Marotta targyal Dybalaval.
Ezert most mindent megakarnak tenni Scamaccaert, es nyarra mar most lefixalni a Sass altal kert 45-50m korul.

Szinten a Gazzetta szerint nem akarunk belemenni Scamacca kapcsan az arhaboruba a Juveval, ezert Alvarez a prioritas jelenleg a "fiatal" tamado kapcsan.
Januar elejen Alvarez ugynoke Milanoban volt, ahol targyalt az Inter vezetessel.
20m euro a kivasarlasi ara.
Helyes, Alvarez kb feleannyiért megszerezhető, és szerintem jobb játékos is lesz mint Scamacca.
20 millióért a gaucho kölyköt kell hozni, óriási potenciál van benne, engem nagyon emlékeztetne a Lautaro üzletre.
Fiatalon, még nem túlárazva, egy argentin csatár, aki itt teljesedhetne ki.

Én el lennék egy Lautaro, Dybala, Alvarez, Dzeko, Alexis ötössel, alig kerülne pénzbe:)
Válasz küldése