Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Régebben szerintem a sérülései miatt nem jött, most meg az ára és a játékrendszer akadály, mert ő inkább szélső támadó ráadásul jobb oldali, ott meg ugye nem nagyon van hely jelenleg...
P-Inter
Hozzászólások: 371
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Francesco írta: 2021.05.18. 19:29 Régebben szerintem a sérülései miatt nem jött, most meg az ára és a játékrendszer akadály, mert ő inkább szélső támadó ráadásul jobb oldali, ott meg ugye nem nagyon van hely jelenleg...
Köszi, ezek jó meglátások, akkor ha Conte marad, ő sem jön, közben meg öregszik...
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Volt itt futolag pár ember akik miatt szidtam a vezetőséget ,hogy mi a francért nem kapnak esélyt.
Acquafresca,Destro,Longo,Siligardi,Caldirola,Donati,Bardi,Caprari és még sorolhatnám. Benassi is csak néha néha hoz egy átlagot.
Az idő nem engem igazolt.
Berardit maximum kölcsönnel hoznám ,nem kötelező opcióval. Megnézni itt mit mutat.
Castrovillit láttam idén párszor,ügyes gyereknek tűnt. Viszont Bernardeschi és Chiesa árából kiindulva felejtős.
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Sziasztok! Valaki tudna nekem arról infot adni, hogy most a Samsung már hivatalosan is az új mezszponzorunk lett ? Most már több helyen is láttam, hogy a jövő évi mezünkön ők szerepelnek a Pirelli helyett! Azt tudom, hogy a Pirelli távozik, de azt nem, hogy a Samsung lett a befutó ?
Az is érdekelne, hogy a Nike szerződéséről esetleg mit lehet tudni, mert azzal kapcsolatban meg azt lehetett több helyen is olvasni, hogy az Adidas válthatja ?!
Köszi előre is az infokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vivainter írta: 2021.05.19. 17:00 Sziasztok! Valaki tudna nekem arról infot adni, hogy most a Samsung már hivatalosan is az új mezszponzorunk lett ? Most már több helyen is láttam, hogy a jövő évi mezünkön ők szerepelnek a Pirelli helyett! Azt tudom, hogy a Pirelli távozik, de azt nem, hogy a Samsung lett a befutó ?
Az is érdekelne, hogy a Nike szerződéséről esetleg mit lehet tudni, mert azzal kapcsolatban meg azt lehetett több helyen is olvasni, hogy az Adidas válthatja ?!
Köszi előre is az infokat.
Szia.
Nem lett a Samsung az uj mezszponzor.
Par hete volt hir, hogy Amerikaban keressuk az uj mezszponzort, mivel Azsiaban tobb ceggel is koztuk Kinai vallalatokkal elakadtak a targyalasok.
Jelenleg meg semmi konkret nincs az ugyben, foleg nem hivatalos dolog.

Nikeval a szerzodes a 2021-22-es szezon vegeig szol.
Igy jovore meg biztosan ok lesznek a szponzorok.
Hogy 2022 utan mi lesz, arrol egyenlore semmilyen info nincsen.
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Aki picit jártasabb,nincs a láthatáron egy brazil, argentín csoda gyerek? Ronaldo,Adriano szerü. Nekem marhára hiányzik egy igazi brazil csatár aki igazi sztárja lehetne a csapatnak.
Régen sokan a két említett ember miatt szerették meg a klubot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

BlueSky írta: 2021.05.20. 10:34 Aki picit jártasabb,nincs a láthatáron egy brazil, argentín csoda gyerek? Ronaldo,Adriano szerü. Nekem marhára hiányzik egy igazi brazil csatár aki igazi sztárja lehetne a csapatnak.
Régen sokan a két említett ember miatt szerették meg a klubot.
Erdekes hogy nem igazan vannak pl Brazil csodagyerekek most olyan szamra otthon Brazilban.
A 19 eves Kaio Jorge erteke 12m, felmerult veluk kapcsolatban is, de ha jol emlekszem vegul az Atleticoba megy.
A 18 eves Gabriel Veron erteke 25m euro, de o inkabb szelso.

Aki felmerult velunk kapcsolatban korabbban, az az a 20 eves Argentin Thiago Almada, aki tamado KP, szelso.
Erteke 20m euro.
Viszont amiota a komoly penzugyi gondjaink vannak, es kiderult a nullas mercato nalunk, azota nincs rola szo.
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

interfan írta: 2021.05.20. 11:50
BlueSky írta: 2021.05.20. 10:34 Aki picit jártasabb,nincs a láthatáron egy brazil, argentín csoda gyerek? Ronaldo,Adriano szerü. Nekem marhára hiányzik egy igazi brazil csatár aki igazi sztárja lehetne a csapatnak.
Régen sokan a két említett ember miatt szerették meg a klubot.
Erdekes hogy nem igazan vannak pl Brazil csodagyerekek most olyan szamra otthon Brazilban.
A 19 eves Kaio Jorge erteke 12m, felmerult veluk kapcsolatban is, de ha jol emlekszem vegul az Atleticoba megy.
A 18 eves Gabriel Veron erteke 25m euro, de o inkabb szelso.

Aki felmerult velunk kapcsolatban korabbban, az az a 20 eves Argentin Thiago Almada, aki tamado KP, szelso.
Erteke 20m euro.
Viszont amiota a komoly penzugyi gondjaink vannak, es kiderult a nullas mercato nalunk, azota nincs rola szo.
Köszi.
Klasszikus centerek eltűntek mert azért G.Jesus,Firmino,Martinez,Aguero,Neymar se az a kimondott Adriano,Romario,Ronaldo,Batistuta vagy Crespo. Alkatilag meg pláne. Vagy a futball alapjaiban változott annyit,hogy nincs rá szükség. Talán Icardit lehetne még hunyoritva hozzájuk hasonlítani,csak nem olyan technikás.
Utánpótlás csapatban játszik egy uru srác akit elég nagy reményekkel igazoltunk tavaly ha jól rémlik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

BlueSky írta: 2021.05.20. 12:15
interfan írta: 2021.05.20. 11:50
BlueSky írta: 2021.05.20. 10:34 Aki picit jártasabb,nincs a láthatáron egy brazil, argentín csoda gyerek? Ronaldo,Adriano szerü. Nekem marhára hiányzik egy igazi brazil csatár aki igazi sztárja lehetne a csapatnak.
Régen sokan a két említett ember miatt szerették meg a klubot.
Erdekes hogy nem igazan vannak pl Brazil csodagyerekek most olyan szamra otthon Brazilban.
A 19 eves Kaio Jorge erteke 12m, felmerult veluk kapcsolatban is, de ha jol emlekszem vegul az Atleticoba megy.
A 18 eves Gabriel Veron erteke 25m euro, de o inkabb szelso.

Aki felmerult velunk kapcsolatban korabbban, az az a 20 eves Argentin Thiago Almada, aki tamado KP, szelso.
Erteke 20m euro.
Viszont amiota a komoly penzugyi gondjaink vannak, es kiderult a nullas mercato nalunk, azota nincs rola szo.
Köszi.
Klasszikus centerek eltűntek mert azért G.Jesus,Firmino,Martinez,Aguero,Neymar se az a kimondott Adriano,Romario,Ronaldo,Batistuta vagy Crespo. Alkatilag meg pláne. Vagy a futball alapjaiban változott annyit,hogy nincs rá szükség. Talán Icardit lehetne még hunyoritva hozzájuk hasonlítani,csak nem olyan technikás.
Utánpótlás csapatban játszik egy uru srác akit elég nagy reményekkel igazoltunk tavaly ha jól rémlik.
Ez igy van.
A klasszikus "boja" centerekre mar nem sok szukseg van a mai fociban.
A legnagyobb sztarok mint Mbappe vagy Haaland sem azok, de a korabbi vilag legjobbjai Messi es CR sem voltak azok.
Atalakul a foci.
Szerencsetlen Icardi is latjuk mennyire sulytalan es nulla egy komolyabb szinten a PSG-be.
Johet is vissza a Seria A-ba, Milan, Juve, Roma
megy is erte.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Én nagyon nem szeretem Icardi-t a balhék miatt amelyeket az asszonykával generált. Ugyanakkor az eredményei az olasz bajnokságban megkérdőjelezhetetlenek. Elég sok gólt lőtt elég gyenge Interekben, a PSG-ben meg messze nem első számú választás ő. Így is lőtt azért ott pár gólt.
Idén 27 meccsen 13 gól és 6 assziszt. Mindezt úgy, hogy átlag 62 percet volt a pályán. Azért ezek nem rossz számok.
Tavaly 34 meccsen 20 gól 4 assziszt, mindezt átlag 64 perc alatt.
Azért ezt nem nevezném súlytalan teljesítménynek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.20. 13:24 Én nagyon nem szeretem Icardi-t a balhék miatt amelyeket az asszonykával generált. Ugyanakkor az eredményei az olasz bajnokságban megkérdőjelezhetetlenek. Elég sok gólt lőtt elég gyenge Interekben, a PSG-ben meg messze nem első számú választás ő. Így is lőtt azért ott pár gólt.
Idén 27 meccsen 13 gól és 6 assziszt. Mindezt úgy, hogy átlag 62 percet volt a pályán. Azért ezek nem rossz számok.
Tavaly 34 meccsen 20 gól 4 assziszt, mindezt átlag 64 perc alatt.
Azért ezt nem nevezném súlytalan teljesítménynek.
Tavalyi szezonja meg csak-csak, de az idei...
BL-ben eleg megnezni barmelyik meccset, szerencsetlen fajt nezni, es ha van "sulytalan" produkcio, akkor az az volt.
Bajnoksagban 7 gol.
Ligakupban nagyon szep az 5 golja, de ebbol 3-at az Angers elleni 5-0 rugott.

Erosen lefele log ki a PSG tamadoi kozul, es itt nem Mbappe vagy Neymarra gondolok, hanem pl Keanel szemben is.
28 eves, o mar sokat fejlodni nem fog.
A sokak altal "hullagyengenek" mondott Francia bajnoksagban sem tudott maradandot alkotni, sot...
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szerintem akkor is nagy értéke lesz ő bármelyik olasz csapatnak. Mellesleg idén 11 meccsen volt kezdő míg 8 meccsen csere a bajnokságban és további 17-et sérülések és covid miatt hagyott ki.
Egy fix kezdő Icardi a PSG-ben 20 meccsen minimum 12 gólnál járna a teljes szezonban meg 20 felett. Azért ne mondjuk már, hogy lefelé lóg ki.
Neymar 17 meccsen 9 gólt lőtt.
Kean meg kétszer annyi meccsen kezdett a bajnokságban, mint ő.
Nyilván nem egy Neymar, meg Mbappé, de stabil csatár, aki a Serie A-ban kezdőként 20 felett tud, ami pl egy Roma esetében elég nagy előre lépés lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7528
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2021.05.20. 14:41 Szerintem akkor is nagy értéke lesz ő bármelyik olasz csapatnak. Mellesleg idén 11 meccsen volt kezdő míg 8 meccsen csere a bajnokságban és további 17-et sérülések és covid miatt hagyott ki.
Egy fix kezdő Icardi a PSG-ben 20 meccsen minimum 12 gólnál járna a teljes szezonban meg 20 felett. Azért ne mondjuk már, hogy lefelé lóg ki.
Neymar 17 meccsen 9 gólt lőtt.
Kean meg kétszer annyi meccsen kezdett a bajnokságban, mint ő.
Nyilván nem egy Neymar, meg Mbappé, de stabil csatár, aki a Serie A-ban kezdőként 20 felett tud, ami pl egy Roma esetében elég nagy előre lépés lenne.
Azzal egyetértek nagy erősítés lenne a Milannak és a Romanak is. Én nem örülnék ha visszatérne. Olasz bajnokságban szerintem 15-20 gól biztos lőne....
Nem kedvelem, sőt már okádok tőle de azt elismerem ha visszatér a ligába akkor az a csapat ahova megy erősödni fog vele.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7528
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Arról van bárkinek infója ki fogja adni az olasz bajnokikat a következő szezontól? Diginek 3 éves szerződése volt 2018 augusztusától és az most lejár.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ez engem is érdekelne. Az lenne a legjobb, ha a Sport TV-re vissza tudna kerülni. Amúgy mi volt annak az oka, hogy a szezon elején stúdióztak a meccsek előtt, aztán pedig nagyon sokszor nem? Költségcsökkentés?
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

Francesco írta: 2021.05.23. 15:16 Ez engem is érdekelne. Az lenne a legjobb, ha a Sport TV-re vissza tudna kerülni. Amúgy mi volt annak az oka, hogy a szezon elején stúdióztak a meccsek előtt, aztán pedig nagyon sokszor nem? Költségcsökkentés?
En nem orulnek ha visszakerulne a Sport Tv-re, a szakertok eleg gyengek, bar a Digin se jobbak sokkal. De elkepzelheto, hogy atkerul, mert a Bundesliga elkeruot tőlük es igy nincs top liga náluk.
A Covid miatt nem volt studiozas.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

bali06 írta: 2021.05.23. 16:44
Francesco írta: 2021.05.23. 15:16 Ez engem is érdekelne. Az lenne a legjobb, ha a Sport TV-re vissza tudna kerülni. Amúgy mi volt annak az oka, hogy a szezon elején stúdióztak a meccsek előtt, aztán pedig nagyon sokszor nem? Költségcsökkentés?
En nem orulnek ha visszakerulne a Sport Tv-re, a szakertok eleg gyengek, bar a Digin se jobbak sokkal. De elkepzelheto, hogy atkerul, mert a Bundesliga elkeruot tőlük es igy nincs top liga náluk.
A Covid miatt nem volt studiozas.
Nekem a riporterekkel nincs bajom, csak nincs digi-m csak online digim, aminek a minősége...
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

Francesco írta: 2021.05.23. 16:47
bali06 írta: 2021.05.23. 16:44
Francesco írta: 2021.05.23. 15:16 Ez engem is érdekelne. Az lenne a legjobb, ha a Sport TV-re vissza tudna kerülni. Amúgy mi volt annak az oka, hogy a szezon elején stúdióztak a meccsek előtt, aztán pedig nagyon sokszor nem? Költségcsökkentés?
En nem orulnek ha visszakerulne a Sport Tv-re, a szakertok eleg gyengek, bar a Digin se jobbak sokkal. De elkepzelheto, hogy atkerul, mert a Bundesliga elkeruot tőlük es igy nincs top liga náluk.
A Covid miatt nem volt studiozas.
Nekem a riporterekkel nincs bajom, csak nincs digi-m csak online digim, aminek a minősége...
Riporterek nem is rosszak, de Hegyi Ivantol pl. a hideg is kiraz 😀
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ez eleg meleg

These are the pots for the 2021-22 Champions League as it stands.

Pot 1
Manchester City (ENG)
Atlético Madrid (ESP)
Bayern Monaco (GER)
Lille (FRA)
Inter (ITA)
Sporting Lisbon (POR)
Man. United (ENG) or Villarreal (ESP)
Chelsea (ENG) or Zenit (RUS)

Pot 2
Real Madrid (ESP)
Barcelona (ESP)
Juventus (ITA)
PSG (FRA)
Liverpool (ENG)
Sevilla (ESP)
Chelsea (ENG), Manchester United (ENG) or Borussia Dortmund (GER)
One between Chelsea (ENG), Manchester United (ENG), Borussia Dortmund (GER) or Porto (POR)

Pot 3
Ajax (NED)
Leipzig (GER)
Atalanta (ITA)
Borussia Dortmund (GER) if Chelsea and Villareal win the European cups
Porto (POR) – if one between Chelsea and Villareal win the cup.
Zenit (RUS) – If Chelsea win the Champions League


Pot 4
Milan (ITA)
Wolfsburg (GER)
Janicsár
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Csak én érzem úgy mintha megcserélődött volna az első és második kalap?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7202
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sevilla, jó lenne a tökéletes a második kalapból!!
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Janicsár írta: 2021.05.24. 21:39 Csak én érzem úgy mintha megcserélődött volna az első és második kalap?
teljesen...
barca real pool chelsea psg
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7202
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta: 2021.05.24. 21:52
Janicsár írta: 2021.05.24. 21:39 Csak én érzem úgy mintha megcserélődött volna az első és második kalap?
teljesen...
barca real pool chelsea psg
Akkor nyerje a Chelsea ,mert akkor első kalposak lesznek:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7528
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Vártuk, hogy végre első kalaposok legyünk a BL-ben de megnézve a kalapok.....simán kerülhetünk megint egy halál csoportba. :D
Mondjuk a milan 4. kalaposként sem számíthat könnyű csoportra.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Mar csak a Socios.com hianyzik rola mint mezfoszponzor.
Heten azt is bejelenthetik a hirek szerint.

Erdekes igy latni a bemutatot, foszponzor nelkul...
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.07.13. 12:28
Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Mar csak a Socios.com hianyzik rola mint mezfoszponzor.
Heten azt is bejelenthetik a hirek szerint.

Erdekes igy latni a bemutatot, foszponzor nelkul...
Amúgy maga a mez nem is rossz. Először eléggé borzasztó képek jöttek. Formabontó mondjuk az tény. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7528
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Olyan gyonyoru mezeink voltak...miert kellett ezt....na mind1....annyi valasztasom van majd megszokom.😉 Scudetto azert jol mutat rajta 😉
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8159
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.07.13. 12:36
Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Olyan gyonyoru mezeink voltak...miert kellett ezt....na mind1....annyi valasztasom van majd megszokom.😉 Scudetto azert jol mutat rajta 😉
Kövezzetek meg, de nekem nagyon bejön. Nem a megszokott valóban, de attól még szerintem jól néz ki. 8-)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Szerintem sem néz ki rosszul, meg jól mutat az arany felirat és emblémák is. Ha nem olyan otromba szponzorfelirat lesz rajta, mint a Valencia mezén, hanem csak egy sima socios.com, akkor teljesen korrekt lesz.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1433
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nekem is tetszik,legalábbis ahhoz képest, amire számítottam,de lássuk meg milyen lesz a szponzorral..fura lesz a mezünk Pirelli nélkül,tényleg új korszak kezdődik :roll:
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Mondjuk fogalmam sincs honnan jött a kígyó dolog! Nekem speciel nem a kedvenc állatom, gondolom nem vagyok egyedül ezzel!
Szeretem a letisztult dolgokat, kék fekete csík. Ez lehet hogy divatos mez de egy meznek nem kell divatosnak lennie. Valószínűleg ez Kínának szól vagy a kinaiaknak! Viszont annak a dolognak vége, vagy legalábbis úgy néz ki hogy vége!
Terveztem venni de nem fogok! Ezzel nem akarok lebeszelni senkit a mezről! Örülök ha valakinek tetszik, ízlések és pofonok....... :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8159
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2021.07.13. 13:17 Mondjuk fogalmam sincs honnan jött a kígyó dolog! Nekem speciel nem a kedvenc állatom, gondolom nem vagyok egyedül ezzel!
Szeretem a letisztult dolgokat, kék fekete csík. Ez lehet hogy divatos mez de egy meznek nem kell divatosnak lennie. Valószínűleg ez Kínának szól vagy a kinaiaknak! Viszont annak a dolognak vége, vagy legalábbis úgy néz ki hogy vége!
Terveztem venni de nem fogok! Ezzel nem akarok lebeszelni senkit a mezről! Örülök ha valakinek tetszik, ízlések és pofonok....... :D
A kígyó a csapat címer állata, gondolom ebből jött a minta.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1433
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Honnan jött a kígyó? A csapatunk egyik szimbóluma,beceneve (Il Biscione ),Milánó címere,Alfa Romeo logo, stb. nem hinném,hogy ez a kínaiak miatt van :lol:
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

brecsinho írta: 2021.07.13. 14:18 Honnan jött a kígyó? A csapatunk egyik szimbóluma,beceneve (Il Biscione ),Milánó címere,Alfa Romeo logo, stb. nem hinném,hogy ez a kínaiak miatt van :lol:
Jó pap holtig tanul! Köszi az infót!
Ettől sem lett kedvenc állat a kígyó!
Egy foci klub és kígyó..... Nekem nem jön össze!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8199
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Borzasztó csúnya ez a mez, nem is értem.....
A színeinkből gyönyörűeket gyártottak régebben, klasszikus mezek sorát, ez egyre rosszabb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.07.14. 08:13
Portiere32 írta: 2021.07.13. 12:16 https://www.facebook.com/watch?v=4188883314527448

jaj ez nagyon kígyó :D
Borzasztó csúnya ez a mez, nem is értem.....
A színeinkből gyönyörűeket gyártottak régebben, klasszikus mezek sorát, ez egyre rosszabb.
Nekem a 2010-11-es mezt jutatja eszembe.
Mar Benitez sem jott be, nem hogy az a mez.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Bár ez minket nem érint, de most olvastam, hogy a 22-23-as szezontól megtiltják a csapatoknak, hogy zöld színű mezben és/vagy nadrágban lépjenek pályára, mert a FIGC szerint - elmebetegek - ez zavarja a tv nézőket hiszen a fű is zöld.
Eddig nem zavarta? Vagy mondjuk amikor nem volt csak fekete-fehér közvetítés az nem volt zavaró? A Sassuolo-val pl. mi lesz?
Dilettánsok gyülekezete. Legközelebb mit fognak betiltani? Hihetetlen, hogy milyen irányba haladunk...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Francesco írta: 2021.07.16. 17:11 Bár ez minket nem érint, de most olvastam, hogy a 22-23-as szezontól megtiltják a csapatoknak, hogy zöld színű mezben és/vagy nadrágban lépjenek pályára, mert a FIGC szerint - elmebetegek - ez zavarja a tv nézőket hiszen a fű is zöld.
Eddig nem zavarta? Vagy mondjuk amikor nem volt csak fekete-fehér közvetítés az nem volt zavaró? A Sassuolo-val pl. mi lesz?
Dilettánsok gyülekezete. Legközelebb mit fognak betiltani? Hihetetlen, hogy milyen irányba haladunk...
Ez egyszerűen abnormális intézkedés.A klubszínek semmibe vétele,a tradíció megcsúfolása.Botrányos!
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

https://www.footyheadlines.com/2021/07/ ... -deal.html

Kíváncsi vagyok ilyen lesz e, vagy másmilyen.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Francesco írta: 2021.07.17. 12:50 https://www.footyheadlines.com/2021/07/ ... -deal.html

Kíváncsi vagyok ilyen lesz e, vagy másmilyen.
Nagyon jól néz így ki a mez! Plusz még a pajzs középre. ;)
A Valencia Token-es Socios ikonja borzalmasan nézett ki a mezen. Ha jól látom viszont, a velenciából ki is szálltak és jövőre őket már a bwin szponzorálja.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Questa non è la maglia dell'Inter.
Címmel van egy jó kis írás a kígyóbőr mintázatú mezünkről az FcInternews oldalán.
Teljesen egyetértek vele, bár a modern világ sajnos halad egy irányba, ami sokaknak tetszik, sokaknak nem és erőltet bizonyos trendeket, ettől még az elsőszámú mezünknek szentnek és a tradíciókhoz hűnek kéne lennie. A kísérletezgetésre ott a másodikszámú mez, míg a design kategóriát ki lehet meríteni a harmadikszámú mezzel. Éppen ezért én sem értem, hogy a csíkozás a fekete-kék csíkozás hogyan hiányozhat a hazai mezünkről. Értem én, hogy az elmúlt években már voltak förtelmes mellényúlásai a Nike-nak, meg annak, aki ezt és ezeket jóváhagyta, de kérdem én, hogy dolgozhat még mindig nálunk/náluk és miért nem képes egy ekkora világcég egy remek mezt összerakni. Nem egy koncepció mezt látni évről évre, melyek szemet gyönyörködtetőek és a hivatalos mezünk azokhoz képes szinte mindig óriási csalódás. Ha ennyire nincs ötlet, vagy épp ellenkezőleg, ennyi ötletük van és azok ilyen minőségük, akkor miért nem pályáztatják meg a szurkolók körében a mezeink design-ját? Egyrészt biztos sokkal szebb mezeink lennének, másrészt ez egy remek út a szurkolókhoz, pl a végén eldönthetnék közönség szavazással melyik legyen A design.
A hazai mezünk divatos, de hogy a tradíciókkal ez a mez teljes mértékben leszámolt sajnos az is biztos. Ezen kívül van még két mezünk amelyben kiélhetnék a kreativitásukat a designerek, de ehhez ily módon nem szabadna engedni, hogy hozzányúljanak.
Ahogy a cím is fogalmaz, ez nem az Inter meze.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Francesco írta: 2021.07.20. 13:41 Questa non è la maglia dell'Inter.

Ahogy a cím is fogalmaz, ez nem az Inter meze.
Ezt a dolgot szerintem két irányból kell megközelíteni. Abban egyetértek, hogy én mint sokan mások a tradicionális mezeket részesítem előnyben. Mindig lesznek olyan szurkolók akik nem elégedettek akár a hazai akár az idegenbeli mezzel.
Ezeknek a változásoknak egy oka van. Minél több pénzt összeszedni a merchandise/mez eladásokból. Az teljesen nyilvánvaló, ha nagyon hasonló mezeket ad ki egy csapat minden évben, akkor a szurkolók nem érzik azt, hogy ezt az új mezt is megkell venni, vagy a hozzá kapcsolódó termékeket, elvégre a "tavalyi, vagy az előtti éppen olyan mint az idei". Persze lesz aki így is megveszi de ez pusztán marketing. Több pénzt lehet legombolni a potenciális vásárlókról, gyűjtőkről stb.
Ez nyilvánvalóan szúrja a szemét az olyan drukkereknek mint Te , vagy én, de máshonnan megközelítve a több bevétel nagyobb mozgásteret jelent nekünk akár a mercato akár a fizetések függvényében. Nekünk most minden bevétel számít, és több ember fogja megvenni ezt a mezt csupán azért mert "kicsit" más mint az eddigiek és rajta van a pajzs és ez az aktualitás.
Persze ezt lehetne ízlésesebben is csinálni szerintem, mint ahogy a 2014es hazai meznél volt. Szerintem annyi változás még elfogadható és nekem tetszett is, de ezek már egyéni vélemények.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ebben igazad van, mondjuk van egy 2000-es Inter mezem, ami hazai, meg egy talán 2003-ból, a többi mind idegenbeli, mert elfelejtettek szép hazaikat gyártani.
Viszont minden a pénz ez jogos. Csak nem tudom, azért lehet különlegeset csinálni kevésbé elvetemült módon. Van egy oldal ahol sok koncepció mez van, most nem találom, de itt egy konkrét, ami lehet sokaknak szintén túl sok, meg lehet vitatkozni, hogy arany, vagy fehér, de ennél jobb szerintem és ugyanúgy különleges:
https://www.footyheadlines.com/2021/03/ ... ction.html
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Francesco írta: 2021.07.20. 14:19 Ebben igazad van, mondjuk van egy 2000-es Inter mezem, ami hazai, meg egy talán 2003-ból, a többi mind idegenbeli, mert elfelejtettek szép hazaikat gyártani.
Viszont minden a pénz ez jogos. Csak nem tudom, azért lehet különlegeset csinálni kevésbé elvetemült módon. Van egy oldal ahol sok koncepció mez van, most nem találom, de itt egy konkrét, ami lehet sokaknak szintén túl sok, meg lehet vitatkozni, hogy arany, vagy fehér, de ennél jobb szerintem és ugyanúgy különleges:
https://www.footyheadlines.com/2021/03/ ... ction.html
:o A 2003-as hazaiból nekem is van egy, az egy jól eltalált mez volt, meg még a Pirelli előtti időkből is volt egy galléros amit valami turiból kaptam. Akkor még azt sem tudtam mi az az Inter. Amit küldtél számomra egy kifogástalan mez lenne az idei helyett. A fehér alapon piros nagy kereszt talán 2008ból mint idegenbeli mez is elég frankó volt meg az akkori hazai mez. Igazából szembeköphetem magam mert megfogadtam év elején ha bajnokok leszünk megveszem a pajzsos mezt de kissé kiábrándító úgyhogy nem fog megtörténni :)
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

DM22 írta: 2021.07.20. 14:48
Francesco írta: 2021.07.20. 14:19 Ebben igazad van, mondjuk van egy 2000-es Inter mezem, ami hazai, meg egy talán 2003-ból, a többi mind idegenbeli, mert elfelejtettek szép hazaikat gyártani.
Viszont minden a pénz ez jogos. Csak nem tudom, azért lehet különlegeset csinálni kevésbé elvetemült módon. Van egy oldal ahol sok koncepció mez van, most nem találom, de itt egy konkrét, ami lehet sokaknak szintén túl sok, meg lehet vitatkozni, hogy arany, vagy fehér, de ennél jobb szerintem és ugyanúgy különleges:
https://www.footyheadlines.com/2021/03/ ... ction.html
:o A 2003-as hazaiból nekem is van egy, az egy jól eltalált mez volt, meg még a Pirelli előtti időkből is volt egy galléros amit valami turiból kaptam. Akkor még azt sem tudtam mi az az Inter. Amit küldtél számomra egy kifogástalan mez lenne az idei helyett. A fehér alapon piros nagy kereszt talán 2008ból mint idegenbeli mez is elég frankó volt meg az akkori hazai mez. Igazából szembeköphetem magam mert megfogadtam év elején ha bajnokok leszünk megveszem a pajzsos mezt de kissé kiábrándító úgyhogy nem fog megtörténni :)
Igen valahogy én sem érzem úgy, hogy megveszem, max DH gate-ről 5000 plusz Áfáért. :D
Egyszer csak lesz valami igazán vagány mezünk :)
Igen az jól nézett ki. Jó azt elismerem, hogy azokban az években eg egy kaptafára mentek a mezek, de na.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Na bemutatták a szponzorral is a mezt, ugyanolyan otromba lett a felirat, mint a Valencianak, ráadásul nem is arannyal van rajta, ez így elég gagyi…
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: drtie »

ricsinter írta: 2021.07.21. 14:35 Na bemutatták a szponzorral is a mezt, ugyanolyan otromba lett a felirat, mint a Valencianak, ráadásul nem is arannyal van rajta, ez így elég gagyi…
Na igen, ez így bűn ronda.
https://www.inter.it/en/news/2021/07/21 ... rtner.html

Mekkora többletbevételt jelent ez a Pirellihez képest?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24104
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2021.07.21. 14:42
ricsinter írta: 2021.07.21. 14:35 Na bemutatták a szponzorral is a mezt, ugyanolyan otromba lett a felirat, mint a Valencianak, ráadásul nem is arannyal van rajta, ez így elég gagyi…
Na igen, ez így bűn ronda.
https://www.inter.it/en/news/2021/07/21 ... rtner.html

Mekkora többletbevételt jelent ez a Pirellihez képest?
Masik topicba (stabrol elnok vezetoseg stb) tobb cikket is linkeltem korabban az ugyben.

20m-t ad a Socios evente, a Pirelli 15m-t adott az utolso eveiben.
A Pirelli fele Driver hatso szponzor helyett, pedig a 2019-ota edzomez szponzor Lenovo kerult a mezre tovabbi 5m-val.

Pirelli 15m vs Socios 20m
Driver 3m vs Lenovo 5m

Osszegeseben evenkenti 7m euro.
Francesco
Hozzászólások: 1851
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Legalább értelmet nyer a sinter kifejezés. 😁😁😁
Válasz küldése