Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Zozo76
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2010.04.13. 22:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Zozo76 »

de az is furi h ahogy irja h hetek óta semmibe vett Balotelli... h ez az ünneplés során nem így jött le Balo is felszabadultan ünnepelt a csapattársakkal mintha mi sem történt volna pár hete.[/quote]

nekem korábban az tűnt fel, hogy a saját góljainál is max csak félmosollyal visszasétáló Balotelli hogyan rohant a gólnál Millito után ünnepelni...
érdekesnek tartottam... :)
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Talán a Bajnokok Ligája döntőbe jutás ráébresztette Mariot, hogy élete egyik legnagyobb lehetőségét hagyhatja ki, ha most nem változtat a magatartásán. Márpedig Raiola arra akarta rábeszélni valószínűleg, hogy teljesen vágja el magát a csapatnál év végéig. Jó lenne, ha rádöbbenne, hogy Raiola tulajdonképpen rosszat akart neki, és új menedzser után nézne.

Egy jó Balotelli keresztbe lenyelné a Chievot és a Sienát, sőt a Bayern München ellen is jól jönne. Míg Eto'o és Milito végigfocizták az egész tavaszt, neki még vannak bőven tartalékai.

Forza Inter!
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/07/1913192/inter-defender-ivan-cordoba-could-miss-champions-league

bízzunk benne hogy Ivan felépül, kicsit több mint 2 hét van a döntőig azért, csak rendbehozza az orvosi stáb.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Crespo írta:Talán a Bajnokok Ligája döntőbe jutás ráébresztette Mariot, hogy élete egyik legnagyobb lehetőségét hagyhatja ki, ha most nem változtat a magatartásán. Márpedig Raiola arra akarta rábeszélni valószínűleg, hogy teljesen vágja el magát a csapatnál év végéig. Jó lenne, ha rádöbbenne, hogy Raiola tulajdonképpen rosszat akart neki, és új menedzser után nézne.

Egy jó Balotelli keresztbe lenyelné a Chievot és a Sienát, sőt a Bayern München ellen is jól jönne. Míg Eto'o és Milito végigfocizták az egész tavaszt, neki még vannak bőven tartalékai.

Forza Inter!


Egy kicsit én is optimista vagyok, hogy most végre benőtt a feje lágya.
Mourinho partvonalon kívülre helyezte, de a társak bíztatták. (Inkább csak megsértődött)
Most, hogy mindenki utálja, talán rájött, hogy csak magának köszönheti, és egy csapásra megváltozott a gondolkozása. Rájött, hogy csak kemény melóval szerezheti vissza a megbecsülést.

Kár, hogy csak kevés van hátra a szezonból. :(
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ha megnyernénk a BL-t, akkor szerintetek feléneklik újra a Pazza Intert? Szívesen hallgatnám a himnuszt a triplázó csapattól. :roll:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PetR írta:Ha megnyernénk a BL-t, akkor szerintetek feléneklik újra a Pazza Intert? Szívesen hallgatnám a himnuszt a triplázó csapattól. :roll:

biztos lesz vmi ha sikerül a BL, elvégre nem minden nap nyer egy csapat ilyet, mi már csak tudjuk :)
Avatar
Esti Kornél
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2010.05.04. 16:49
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Esti Kornél »

Campione írta:
Crespo írta:Talán a Bajnokok Ligája döntőbe jutás ráébresztette Mariot, hogy élete egyik legnagyobb lehetőségét hagyhatja ki, ha most nem változtat a magatartásán. Márpedig Raiola arra akarta rábeszélni valószínűleg, hogy teljesen vágja el magát a csapatnál év végéig. Jó lenne, ha rádöbbenne, hogy Raiola tulajdonképpen rosszat akart neki, és új menedzser után nézne.

Egy jó Balotelli keresztbe lenyelné a Chievot és a Sienát, sőt a Bayern München ellen is jól jönne. Míg Eto'o és Milito végigfocizták az egész tavaszt, neki még vannak bőven tartalékai.

Forza Inter!


Egy kicsit én is optimista vagyok, hogy most végre benőtt a feje lágya.
Mourinho partvonalon kívülre helyezte, de a társak bíztatták. (Inkább csak megsértődött)
Most, hogy mindenki utálja, talán rájött, hogy csak magának köszönheti, és egy csapásra megváltozott a gondolkozása. Rájött, hogy csak kemény melóval szerezheti vissza a megbecsülést.

Kár, hogy csak kevés van hátra a szezonból. :(

Én nem bíznék ebben. Ennyi idős korára az embernek kialakulnak az alapvető személyiségjegyei, amiken nem változtat pár élmény, pláne nem változik meg a gondolkodása. Saulnak is nem kevés kellett hogy Pál legyen, hát akkor Mariónak vajon mi kéne? :)
Hosszútávon szerintem az Inter a legjobban úgy járna, ha nagyon jó pénzért eladná a renitens, mindkét fél megkönnyebbülne és profitálna.
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Felesleges szerintem új Pazza Inter, mivel a csapat nem változott annyit 2007 óta mint 2003-tól 2007-ig.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Crespo írta:Felesleges szerintem új Pazza Inter, mivel a csapat nem változott annyit 2007 óta mint 2003-tól 2007-ig.


Na jó, de azok az új játékosok akik most tevékenyen kiveszik a részüket az esetlees triplázásból még abba nem voltak benne :) pl Sneijder, Milito, Motta, Lucio, Eto'o, Pandev, Chivu (de még Santon meg Balotelli se volt a keret tagja akkor)
Nem kicsit fontos láncszemei a csapatnak idén és mind új ember :)
Csak megnéznék egy újat ha megnyernénk a BL-t is :)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Crespo írta:Felesleges szerintem új Pazza Inter, mivel a csapat nem változott annyit 2007 óta mint 2003-tól 2007-ig.
Ha nem is dalt nézzük, szvsz akkor is félig kicserélődött a csapat. 2007-es keretből 10-en vannak most is itt. (Toldo, Cordoba, Zanetti, Stankovic, J. Cesar, Maicon, Cambiasso, Orlandoni, Materazzi, Samuel) (ebből 3 kapus))
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

benito92 írta:http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/07/1913192/inter-defender-ivan-cordoba-could-miss-champions-league

bízzunk benne hogy Ivan felépül, kicsit több mint 2 hét van a döntőig azért, csak rendbehozza az orvosi stáb.


Én inkább abban bízok, hogy nem kell játszania a döntőn.
(Félreértés ne essék, szeretem és tisztelem Cordobát, de már nem a régi, főleg nem ilyen kevés meccsel a lábában. Boldogabb lennék, ha Lucio és Samu végigjátszaná, vagy be is csak Chivu állna középre.)
...zárójel bezár
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Atosz írta:
benito92 írta:http://www.goal.com/en/news/10/italy/2010/05/07/1913192/inter-defender-ivan-cordoba-could-miss-champions-league

bízzunk benne hogy Ivan felépül, kicsit több mint 2 hét van a döntőig azért, csak rendbehozza az orvosi stáb.


Én inkább abban bízok, hogy nem kell játszania a döntőn.
(Félreértés ne essék, szeretem és tisztelem Cordobát, de már nem a régi, főleg nem ilyen kevés meccsel a lábában. Boldogabb lennék, ha Lucio és Samu végigjátszaná, vagy be is csak Chivu állna középre.)
...zárójel bezár


Én sem a kezdőben látnám szívesen,most.De a kispadon elfér.És azért ha gáz van lehet rá számítani...inkább a rutin és az évek egy döntőn,mint... :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nia 2010.05.08. 18:06-kor.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Esti Kornél írta:
Campione írta:
Crespo írta:


(

Hosszútávon szerintem az Inter a legjobban úgy járna, ha nagyon jó pénzért eladná a renitens, mindkét fél megkönnyebbülne és profitálna.
Egyetértek! Marioban nincs igazi tisztelet a klub iránt és a viselkedése megengedhetetlen, rendkívül demoralizáló. Sokáig bíztam benne, Santon mellett a jövő nagy csapatát építhették volna rá, de elegem van belőle. Rúgjon győztes gólt a BL-döntőben, azután adjuk el jó pénzért a nyár folyamán és mindenki elégedett, lehet a szépre emlékezni.

FORZA INTER!!!
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Komax írta:
Crespo írta:Felesleges szerintem új Pazza Inter, mivel a csapat nem változott annyit 2007 óta mint 2003-tól 2007-ig.
Ha nem is dalt nézzük, szvsz akkor is félig kicserélődött a csapat. 2007-es keretből 10-en vannak most is itt. (Toldo, Cordoba, Zanetti, Stankovic, J. Cesar, Maicon, Cambiasso, Orlandoni, Materazzi, Samuel) (ebből 3 kapus))


De ha a dalt nézzük, akkor meg a nagy részét Zanetti, Cambiasso, Materazzi és Maicon énekli, akik azóta is itt vannak. Mondjuk az igaz, hogy az újak is megérdemelnék, hogy megörökítsék őket egy klipben.

...de 2007-ben már csak azért is indokolt volt, hogy ne kelljen a hazai meccsek előtt és a győzelmekkor Kannavárót hallgatni, ahogy arról énekel, mennyire szereti az Intert.
:)
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Én abban bízok hogy Cordoba ottlesz a padon, nem azt mondtam hogy játszania kell, (de különben simán megérdemelné hogy játszon, 11 év az 11 év.) Persze nem a régi, nem is ő kezdene, de a győzelem utáni ünneplést a csapattal és a BL trófeával nagyon nem szeretném ha a sérülése miatt ki kellene hagynia.
Avatar
20recoba
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2010.04.11. 20:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: 20recoba »

Sztem a Cagliari jó lesz egy döntetlenre, ma meglesz a bajnokság :D Forza Inter
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

20recoba írta:Sztem a Cagliari jó lesz egy döntetlenre, ma meglesz a bajnokság :D Forza Inter

ámen
Avatar
Ipa
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:27

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Ipa »

Lehet, hogy már másnak is feltűnt, de én ma vettem észre, hogyha nyerünk Madridban, akkor a BL-ben a 09/10-es olasz bajnok végigverte az angol, a spanyol és a német 09/10-es bajnokot. Persze azért van még más feltétel is ehhez (Barca és Inter bajoksága, de ezek elég tutinak látszanak)
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Na a bizottság ma is hozta a formáját. Totti megúszta 4 (kupa) meccsel, de azért, h rúgjanak belénk egyet, Mario és Chivu is kapott 1-1 meccset a játékvezető cseszegetése miatt. :?
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

kiscivis írta:Na a bizottság ma is hozta a formáját. Totti megúszta 4 (kupa) meccsel, de azért, h rúgjanak belénk egyet, Mario és Chivu is kapott 1-1 meccset a játékvezető cseszegetése miatt. :?


Egyik ítélet szánalmasabb mint a másik...Kapja be az egész bizottság a lónak a f.....(lábát)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Szánalmas egy döntés ez... Nem is tudom mi a nagyobb hülyeség h totti 4 meccset kapott csak vagy h Chivut és Balot is eltiltották. Ez azon ritka meccsek egyike volt ahol Mario a játékkal foglalkozott... Chivut meg nem is emlitem. Nevetséges ez az egész, provokációs dolog ők ugyanúgy provokálták Materazzit egész meccsen. Erre csak azt tom idézni amit Materazzi írt könyvében:
,,Büszkén viselem a "provokátor" nevet, amelyet mások aggattak rám, mert ez annak a jele, hogy a futballpályákon ezentúl szigorúan be kell tartani a jó modor szabályait. Elég volt a sértegetésekből, a káromkodásokból és a szitkokból, amelyekkel játékostársainkat, ellenfeleinket, a bírókat esetleg saját magunkat illetjük. Elég volt a felháborodásokból és dühkitörésekből. Ezentúl odamehetek majd a bíróhoz és azt mondhatom neki: ,, Bíró úr, elnézést, Gattuso provokál, azt mondta rám, hogy hülye vagyok. Büntesse meg.'' Ha jobban bele gondolok a bíró erre így felelhet: ,,Jól van, lehet, hogy provokált, de ha legalábbis nem fejeled le, semmit sem tehetek ellene." "
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

kiscivis írta:Na a bizottság ma is hozta a formáját. Totti megúszta 4 (kupa) meccsel,
Jól kibasztak vele. :lol: Most hogy bánkódhat?! :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

kiscivis írta:Na a bizottság ma is hozta a formáját. Totti megúszta 4 (kupa) meccsel, de azért, h rúgjanak belénk egyet, Mario és Chivu is kapott 1-1 meccset a játékvezető cseszegetése miatt. :?


Ez azért is vicces mert így játszhat majd a döntőbe ha netán jövőre is bejutna a róma! jól kitalálták ezt :evil:
Nekünk meg csak megszokásból adtak pár eltíltást, szánalmas....
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

kiscivis írta:Na a bizottság ma is hozta a formáját. Totti megúszta 4 (kupa) meccsel, de azért, h rúgjanak belénk egyet, Mario és Chivu is kapott 1-1 meccset a játékvezető cseszegetése miatt. :?


Na látod pont ezért háborít fel még egy jogos ítélet is.Semmit nem érdemelnek azok a loserek csak a piros lapot...
Mellettük áll a "testület" a bírók...ááááááááá.Remélem mutogatós bácsi jövőre nem gyarapítja kupa meccsei számát.

Egyébként nem tudom,hogy jól veszem e ki az fcinternews.it-en .Mourinho nem fog a kispadon ülni a Siena ellen????Valami Róma meccsen /előtt történtek miatt.Felfüggesztették???

Ha jól veszem ki ez egyre nevetségesebb.Ezek nem nyugszanak amíg ki nem hozzák loser FC-t győztesnek.Még a végén júniusban,majd hoznak valamit ítéletet.És levonnak tőlünk 2 pontot.

Nevetséges:)

De javítsatok ha valaki jobban érti.Én nem minden szót ismerek. :) Köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nia 2010.05.10. 16:52-kor.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Kép
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Komax írta:Kép


Ezt már énis megtaláltam! :P
Hatalmas kép! :lol:



..rohadt mutogatós szar!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Ma megálmodtam a BL eredményt: Balotelli(!) góljával győzünk.. :D Ha jól emlékszem, úgy lövi be mint Cambi a hétvégén. :) Úgy legyen!
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Én meg azt álmodtam, hogy 1-1-et játszottunk a Sienával, de végül a Roma 0-0-t a Chievoval. :)
Avatar
Qadriano
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.04.24. 17:39

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Qadriano »

Crespo, görbüljek itt meg a széken ha nem én is ezt álmodtam, ilyen nincs! :o Siena ellen 1-1... :? nem a legjobb..
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Én 3-1-et álmodtam! :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Crespo írta:Én meg azt álmodtam, hogy 1-1-et játszottunk a Sienával, de végül a Roma 0-0-t a Chievoval. :)


Végeredményben jó lennemert bajnokok lennénk, de inkább nyerjünk mert azzal amit álmodtál a szívroham közeli állapotban lennénk sokan :)
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Cupi írta:
Crespo írta:Én meg azt álmodtam, hogy 1-1-et játszottunk a Sienával, de végül a Roma 0-0-t a Chievoval. :)


Végeredményben jó lennemert bajnokok lennénk, de inkább nyerjünk mert azzal amit álmodtál a szívroham közeli állapotban lennénk sokan :)


Ja, de azt elfelejtettem mondani, hogy a Siena góljánál az utolsó percben szinte lassított felvételben pörgött vmi levágódó labda az üres kapu felé, aztán a csatár beverte. Na az lenne dráma. De álmomban a Chievo-Roma 6-kor kezdett.
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Legutóbbi 13 meccsből 9 győzelem 4 döntetlen a siena ellen. Ebből idegenben 4 győzelem 2 döntetlen, igaz minden győzelem csak 1 gólos volt.

Tessék egy nyamvadt egygólos győzelmet álmodni legalább.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Crespo írta:Én meg azt álmodtam, hogy 1-1-et játszottunk a Sienával, de végül a Roma 0-0-t a Chievoval. :)


Már 2 napja a vasárnapi meccsel álmodok és mind2x elbuktuk a scudettot valamilyen módon. :cry:
Bár az elsőnél a Napoli volt az ellenfél :o
Mikor felébredtem nagyon megkönnyebbültem, h még nincs vasárnap.
Inkább legyen már vége mert borzalmasak ezek az álmok.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

http://sportgeza.hu/futball/2010/05/14/ ... jegyekert/

Hát ez jó.Régen volt az utolsó :) Remélem hamar lesz. A célért mindent :)

De egyébként 5000???Ezek már az utolsók gondolom.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Bombastico írta:
Crespo írta:Én meg azt álmodtam, hogy 1-1-et játszottunk a Sienával, de végül a Roma 0-0-t a Chievoval. :)


Már 2 napja a vasárnapi meccsel álmodok és mind2x elbuktuk a scudettot valamilyen módon. :cry:
Bár az elsőnél a Napoli volt az ellenfél :o
Mikor felébredtem nagyon megkönnyebbültem, h még nincs vasárnap.
Inkább legyen már vége mert borzalmasak ezek az álmok.
Az is egy lehetőség, hogy vasárnap bajnok lesz az Inter, de a te rémálmaid folytatódnak és azokban minden alkalommal egy másik olasz csapat nyeri a scudettot. Pl: "Oh, neee! Helyet cseréltünk a Siena-val!" :evil:

FORZA INTER!!!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Nia írta:http://sportgeza.hu/futball/2010/05/14/az_inter_drukkerek_satraznak_a_bl_jegyekert/

Hát ez jó.Régen volt az utolsó :) Remélem hamar lesz. A célért mindent :)

De egyébként 5000???Ezek már az utolsók gondolom.

22 ezer jegyet kapott az Inter, ennek nagyrésze megy a ultracsoportoknak és a kluboknak. Úgy osztják el ki mennyi meccsen volt és így számítják ki hogy egy csoport vagy klub mennyit kap. Nyilván ultracsoportok kapják a legtöbet magasan, mert ők mindenhol ott vannak, ők élveznek elsőbbséget, utána a klubok, a maradékot meg árusítsák jegyirodáknál, bankoknál stb. azoknak akik nem tagja semminek.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Nia írta:http://sportgeza.hu/futball/2010/05/14/az_inter_drukkerek_satraznak_a_bl_jegyekert/

Hát ez jó.Régen volt az utolsó :) Remélem hamar lesz. A célért mindent :)

De egyébként 5000???Ezek már az utolsók gondolom.


Én azért nézegettem Inter.it-n nem volt másféle jegyvásárlási lehetőség.
sem online, sem lefoglalózós, sem semmi.
gondolom a jegyek egyrészét elvitték a szponzorok, másrészét a hivatalos szurkolói klubok (gondolom ICUnak is ilyenformán jutott jegy, bár ez csak tipp), és a mezei szurkolóknak ennyi jutott.
(feltéve ha nem foglalta le januárban és az UEFA nem sorsolta őt ki)
Megvenni pedig a Banca Popolare egyik milanói irodájában lehet személyesen, személyenként egyet, az árusítás szombat 11kor kezdődik.
kár érte. 160 euroért és 240ért vannak a jegyárak. Ennyi még szívesen áldoztam volna rá. Az ilyen Questor meg Pegazus féle 400ezer huf körüli utazás icipicit húzós :(

Azt viszont nem tudom, hogy összesen a két döntős klubnak az UEFA hány jegyet osztott le.
szerk: mire megírtam a postot megszületett a válasz :)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

10 vagy 15 jegyet kapott az ICU. Már nem emlékszem pontosan mennyit mondot az Attila.
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

sziasztok. egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
olyan képet keresek amin valamelyik játékosunk (zanetti, sneijder, cambiasso stb. csak muntrai ne) az olasz kupával van lefotózva. egy interes honlap fejlécéhez kellene.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Tommy írta:10 vagy 15 jegyet kapott az ICU. Már nem emlékszem pontosan mennyit mondot az Attila.


hát akkor érthető, ha nem jut belőle a külsősöknek
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

bazsi írta:sziasztok. egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
olyan képet keresek amin valamelyik játékosunk (zanetti, sneijder, cambiasso stb. csak muntrai ne) az olasz kupával van lefotózva. egy interes honlap fejlécéhez kellene.


Bazsi Quaresmás van nekem! Az jó lesz? ;) :roll:

és akkor Ricardo Quaresma (gondolom tudod kire gondolok :P ) szentségelését sem kéne hallani! :D
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

Riky11 írta:
bazsi írta:sziasztok. egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.
olyan képet keresek amin valamelyik játékosunk (zanetti, sneijder, cambiasso stb. csak muntrai ne) az olasz kupával van lefotózva. egy interes honlap fejlécéhez kellene.


Bazsi Quaresmás van nekem! Az jó lesz? ;) :roll:

és akkor Ricardo Quaresma (gondolom tudod kire gondolok :P ) szentségelését sem kéne hallani! :D


nem akarlak megbántani de mivel quaresma szinte biztosan távozik így őt ilyen evés időre nem tennénk ki. ugyanis ezt a dizit már hosszútávra tervezzük
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Ok értem akk. keresek mást! :)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Deki megfelelne? ;)
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

Riky11 írta:Deki megfelelne? ;)

igen.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

versenyszellem írta:
Tommy írta:10 vagy 15 jegyet kapott az ICU. Már nem emlékszem pontosan mennyit mondot az Attila.


hát akkor érthető, ha nem jut belőle a külsősöknek

És ez csak egy kis klub.

Egy nagyobb ultracsoport simán kap kb ezer jegyet, és van 5 nagy csoportunk, meg egy halom kicsi. És a klubok, ott is egy nagyobb simán több százat kap. 22 ezerből jegyből 15 simán elment. 10 ezer kb a nordnak 5 e a kluboknak.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

INTER AWAY SS JERSEY 10/11

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Az idei idegenbeli mez is klassz volt de ez..Elképesztő jól néz ki:D:D
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

az új mez......ááááááh. nagyon szép.
Válasz küldése