Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

lucky0 írta: 2023.01.10. 21:36 Látványosan húzzák az időt a Zhangék, ennek lehet két oka is talán. Az egyik ugye hogy ha jön egy jó ajánlat eladják a klubbot. A másik ami eszembe jutott, hogy mi van akkor ha arra várnak, hogy esetleg a jelenlegi Kínai kormányt leváltják és újra helyre állna a rend. Mondjuk pénzük sincs a hírek szerint, mert ugye mindent elvettek tőlük a behajtók, de én ezen is gondolkodtam már.

Mindenesetre jobban örülnék ha elhúznának innen és jönne egy amerikai befektetési csoport, vagy a Szaúdiak. De sajnos nem úgy néz ki, hogy ez rövid időn belül bekövetkezne.
Kijött a 2022-es leggazdagabb kínaiak listája, ahol ugyan óriási zuhanásban van a Zhang family, de 1.7 milliárd dodo még azért ott figyel. Gondolom ez csak az, amit bevallanak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Fura hogy Zhang minden meccsen kint van most.
Még a szép időkben is csak elvétve volt jelen.
Most meg kimondottan sokat van Milánóban.
Nekem ez azt mutatja,hogy szeretne valamilyen formában a csapat elnöke maradni.
De remélem nem fog tudni már sokáig ügyeskedni...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2023.01.10. 23:33
Nekem ez azt mutatja,hogy szeretne valamilyen formában a csapat elnöke maradni.
De remélem nem fog tudni már sokáig ügyeskedni...
Maradni akar mert a BL győzelem arca szeretne lenni. :D ;)
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

lucky0 írta: 2023.01.10. 21:36 Látványosan húzzák az időt a Zhangék, ennek lehet két oka is talán. Az egyik ugye hogy ha jön egy jó ajánlat eladják a klubbot. A másik ami eszembe jutott, hogy mi van akkor ha arra várnak, hogy esetleg a jelenlegi Kínai kormányt leváltják és újra helyre állna a rend.
Most októberben választották újra Hszi Csin Pinget a komcsi párt főtitkárának újból 5 évre, szóval biztos nem azt akarják kibekkelni. Inkább egy jó ajánlatra várnak. De azt meg fújhatják, mert ki lenne az a hülye, aki kifizetne 1,2 milliárdot, ha megveheti 1-ért is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2023.01.10. 21:31
hvmetal írta: 2023.01.10. 21:14 Az , hogy még szponzor sincs , kemény .
Kiábrándító . Engem az érdekel a legkevésbé , hogy Inzaghi e a megfelelő edző e most .
Ha ezen múlna , Barellan, Bastonin kívül, felőlem szétárulhatnák a klubot is . Jövőre , hogy 5. vagy 6. a csapat mindegy .

Tényleg nem látom , mi értelme most olasz fociba fektetni . Biztos van , de , hogy pont az Interbe ?
Ehhez betegnek kell lenni .

2 éve nem gondoltam volna , hogy ekkora pofára esés jön .

Eladták a klubot az ördögnek .
Érdeklődők voltak ha igazak a hírek, a baj ott kezdődik, hogy a kínaiak irreális összeget kérnek. Egyetértek Inter101-gyel, lehet jobban járunk ha mihamarabb a bank kezébe kerülünk, vagy a keménymagnak kellene megfenyegetnie Zhangékat, mert ők jól elvannak, mint hal a szatyorban, eszük ágában sincs lelépni.

Egyébként sok jóra én sem számítok, szerintem évről évre radikálisabb hanyatlás lesz amíg itt lesznek, viszont egy tulajdonos váltás esetén is évekbe telik mire rendeződik a háttér, ezer sebből vérzik az egész klub: vagy ennyire amatőrök vannak a magas pozíciókban, vagy komoly pénzeket tesznek zsebre és nem foglalkoznak a csapat jövőjével.

Igazad van, hogy mindegy, hogy ki az edző, ettől függetlenül Inzaghi bebizonyította, hogy semmi keresnivalója egy Inter szintű csapatnál, szóval ha van új tulajdonos, még az nap ki kell rúgni.
Egy kerdes van, kihuzzak 2024.06.30-ig, es meg most 23 nyaran is jon egy ujabb kiarusitas.

Vagy B opcio, mar 2023 nyaran elveszitik az Intert.

Sajnos jelenleg az elobbire van tobb esely...
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

gianluca írta: 2023.01.10. 23:49
lucky0 írta: 2023.01.10. 21:36 Látványosan húzzák az időt a Zhangék, ennek lehet két oka is talán. Az egyik ugye hogy ha jön egy jó ajánlat eladják a klubbot. A másik ami eszembe jutott, hogy mi van akkor ha arra várnak, hogy esetleg a jelenlegi Kínai kormányt leváltják és újra helyre állna a rend.
Most októberben választották újra Hszi Csin Pinget a komcsi párt főtitkárának újból 5 évre, szóval biztos nem azt akarják kibekkelni. Inkább egy jó ajánlatra várnak. De azt meg fújhatják, mert ki lenne az a hülye, aki kifizetne 1,2 milliárdot, ha megveheti 1-ért is.
Köszi az infót! Akkor a második opción már nem kell gondolkodjak! 😂 Remélem legkésőbb a nyáron eladják a klubbot és lesz egy tőke erős új tulajunk, aki majd Marottára bízza a szakmai dolgokat.Forza Inter!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2023.01.11. 09:46 Köszi az infót! Akkor a második opción már nem kell gondolkodjak! 😂 Remélem legkésőbb a nyáron eladják a klubbot és lesz egy tőke erős új tulajunk, aki majd Marottára bízza a szakmai dolgokat.Forza Inter!
Kerdes 2023 nyara, vagy 2024 nyaraig huzzak...

Ez sajnos donto kerdes az Inter jovojet, szinvonalat, jatekosallomanyat, sot meg lehet szakmai vezeteset illetoen is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint egyre inkabb kerdojeles a "kozos stadion", es a Milan oldalarol egyre inkabb felmerul, hogy sajat maguknak epitenek, sajat penzbol, sajat stadiont.
Egyre valoszinubb az uj kozos vagy lehet csak Milan stadion Sestoban.
Amennyiben a Milan sajat projeketet indit a sajat stadionra, az Inter marad egyedul a San Siroban, viszont ez esetben a berleti dijat mar csak az Inter fizetne az eddigi 50-50 helyett, igy a kiadasok komolyan megnonenek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2023.01.11. 10:31
Amennyiben a Milan sajat projeketet indit a sajat stadionra, az Inter marad egyedul a San Siroban, viszont ez esetben a berleti dijat mar csak az Inter fizetne az eddigi 50-50 helyett, igy a kiadasok komolyan megnonenek.
Majd Zhang szokás szerint hívja a providentet és valami brutál kamatozású hitellel megoldja ezt is. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.01.11. 14:55
interfan írta: 2023.01.11. 10:31
Amennyiben a Milan sajat projeketet indit a sajat stadionra, az Inter marad egyedul a San Siroban, viszont ez esetben a berleti dijat mar csak az Inter fizetne az eddigi 50-50 helyett, igy a kiadasok komolyan megnonenek.
Majd Zhang szokás szerint hívja a providentet és valami brutál kamatozású hitellel megoldja ezt is. ;)
Az a helyzet, hogy a hitelbefektetok nem hulyek.
Nem fog mar a kutya se adni penzt neki, ha a hitelbefeketok azt latjak, a kolcsonadott penzuk mar lehet nem terul meg haszonnal egyutt.

Ezert lesz szarba Stevie baratunk, es vesziti el az Intert legkesobb 24 nyaran.
Dehat neki mar veszitenivaloja nincs, es sajnos az eletben mindig az a legveszelyesebb ember, aki mar nincs veszitenivaloja.
Messze meg a 2024.06.30...
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Két dolog.
Szerintem a Milan nem ostoba, hogy kétszer annyiért saját stadiont építsen, majd kétszer annyi kiadása legyen vele. Pláne, hogy tradicionálisan egy stadionban van a két csapat.
Valamint, nem vonom kétségbe sem a magam sem a többiek értelmi képességeit itt a fórumon, de azért abban biztos vagyok, hogy Zhang nem hülye, továbbá, hogy marha okos emberek segítik őt. Ha marha nagy bajban lennének, akkor már nem lennének itt. Biztos, hogy van tervük. Hogy ez a Szuper liga, vagy valami, amit nem tudunk, mert nem látjuk át a csapat körüli helyzetet, azt nem tudom, de biztosan nem az történik, ahogy mi beállítjuk a dolgokat.
Ezek nem földönfutó kisiskolások, szóval ez csak nehezíti a gyors megoldását a dolgoknak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2023.01.11. 17:04 Két dolog.
Szerintem a Milan nem ostoba, hogy kétszer annyiért saját stadiont építsen, majd kétszer annyi kiadása legyen vele. Pláne, hogy tradicionálisan egy stadionban van a két csapat.
Valamint, nem vonom kétségbe sem a magam sem a többiek értelmi képességeit itt a fórumon, de azért abban biztos vagyok, hogy Zhang nem hülye, továbbá, hogy marha okos emberek segítik őt. Ha marha nagy bajban lennének, akkor már nem lennének itt. Biztos, hogy van tervük. Hogy ez a Szuper liga, vagy valami, amit nem tudunk, mert nem látjuk át a csapat körüli helyzetet, azt nem tudom, de biztosan nem az történik, ahogy mi beállítjuk a dolgokat.
Ezek nem földönfutó kisiskolások, szóval ez csak nehezíti a gyors megoldását a dolgoknak.
Persze hogy nem hulye, azert tart ki az utolso pillantig, ameddig barmennyi esely is van, hogy o nyer rajta.
Veszitenvaloja mar nincsen, es mindig ezek a legveszelyesebb emberek.
Sajnos az Interre veszelyes...
Magara nem veszelyes, mert csak nyerhet.
Dehat nekunk szurkoloknak csakis az Inter erdeke szamit, hisz Inter szurkolok vagyunk, es nem Zhang csalad szurkolok.
A marha nagy baj mar elerte Stevie baratunkat, nagyobb mar nem lehet innentol.
2024-ig tud mukodni a klub az Oaktree hitelbol, aztan viszonlatas.
Evek ota egyetlen 1db eurot sem tesznek a kluba, nekik mi a kockazat 2024.06.30-ig?
Semmi...
Max nem marad a zsebukben semmi, es ennyi.
De ameddig 1% esely is van arra, hogy majd jovore kap ennyit penzt a klubert amennyit ker, addig nem fog kiszallni.
Hisz miert is tenne?
Nincs veszitenivaloja, es egyetlen 1db euro centebe sem kerul.

Az meg hogy ki kit segit, hat azok alapjan inkabb marha hulyek segitik, lasd a szponzori dolgokat, es nem csak most a Digitalbits, hanem mar elotte is a fantasztikus Kinai szponzorok, es a Socios story sem volt semmi.
Interrel kapcsolatos dontesek pedig szanalmasnak mondhatoak.
Elkepeszto szintu az amatorizmus.

Egyebkent a bevetel is 2x annyi lenne a Milannak, de most ez szerintem nem is lenyeges.
Milan meg nem hulye, pont ezert nem fog belekezkedeni semmibe, amig az Inter tulajdonosa komolytalan, es a vilagon mindenhonnan behajtok es vegrehajtok uldozik 200-300m eurok miatt...
Ahogy irta valaki a szponzor ugy kapcsan, komoly vallalat komolytalan klubal nem uzletel komoly szinten.
Sajnos ez nagyon igaz...
Ha lesz uj tulajdonos, onnantol a helyzet drasztikusan megvaltozhat minden teren.
Csak gyozzuk kivarni, mert sajnos 2024-ig meg nagyon sok kart okozhat ez a helyzet az Internek.
1,5 ev ilyen helyzetben nagyon sok ido...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elkoltott osszegek eddig a teli mercaton bajnoksagot tekintve:

1. Premier League: 168,8m
2. Eredivisie: 14,5m
3. La Liga: 9,1m
4. Jupiter Pro League: 6,7m
5. Seria A: 6m
6. Bundesliga: 4,1m
7. Bundesliga (Ausztria) : 4,1m
8. Scottish Premiership: 3,5m
9. Ligue 1: 2,6m
10. Liga Portugal: 1m
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Most, hogy a Napoli kiesett a kupából, azért jó esélyünk van megvédeni a címet. Ma egy szuperkupa, legyünk minimum másodikak a bajnokságban, legyen meg az olasz kupa címvédés és mennyünk legalább még egy kört a BL-ben. Sokat kérek??
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.18. 07:56 Most, hogy a Napoli kiesett a kupából, azért jó esélyünk van megvédeni a címet. Ma egy szuperkupa, legyünk minimum másodikak a bajnokságban, legyen meg az olasz kupa címvédés és mennyünk legalább még egy kört a BL-ben. Sokat kérek??
És a szezon végén új tulaj! Ámen!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.18. 07:56 Most, hogy a Napoli kiesett a kupából, azért jó esélyünk van megvédeni a címet. Ma egy szuperkupa, legyünk minimum másodikak a bajnokságban, legyen meg az olasz kupa címvédés és mennyünk legalább még egy kört a BL-ben. Sokat kérek??
Ezzel felül is múlnánk a tavalyi évet, ami a klub körül kialakult gazdasági helyzetben és bizonytalanságban elég nagy fegyvertény lenne. Ma csapjuk meg a kuzinokat, akkor már egy trófea minimum a zsákban plusz a milanosok arcának is jót tenne :D

Meglátjuk a kupában meddig tudunk elmenni, február elején jöhet az Atalanta, nem tenném rá a házat, hogy B csapattal meglesz...de ha mégis, az elődöntő már április, ott lehet rágyúrni juve v lazio ellen, addigra már úgyis kiderül meddig mentünk a BL-ben és mit tudunk még a bajnokságból kihozni. Nekem az ezüst vagy bronz szinte mindegy, inkább jussunk be a kupadöntőbe. Nagyon úgy néz ki a másik ágon kikövezték Josenak az utat, azért nem mindegy hogy Atalanta/juve vagy Cremonese/Fio párost kell kiütni a döntőig :roll:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Azért visszagondolva Icardinak mennyivel több juthatott volna a fociban, ha nem ilyen k*rva nővel hozza össze az élet. Most éppen Keita Baldéval csalta meg szerencsétlent Dubaiba. Én a tehetségét és mint csatárt sajnálom, mert nagy lehetett volna az Internél, de egy buta kis hülye volt, akinél a p*na igazán nagy úr volt. Egy Icardi-Martinez argentin duo valljuk be nem lett volna rossz.És még mindig csak 29 éves...
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

CsaSzi9294 írta: 2023.01.26. 08:21 Azért visszagondolva Icardinak mennyivel több juthatott volna a fociban, ha nem ilyen k*rva nővel hozza össze az élet. Most éppen Keita Baldéval csalta meg szerencsétlent Dubaiba. Én a tehetségét és mint csatárt sajnálom, mert nagy lehetett volna az Internél, de egy buta kis hülye volt, akinél a p*na igazán nagy úr volt. Egy Icardi-Martinez argentin duo valljuk be nem lett volna rossz.És még mindig csak 29 éves...
Állítólag már december óta nincsenek együtt, erről Wandácska nyilatkozott. Azóta pedig a Marca lehozta, hogy Icardi és Guendalina Rodriguez randiznak, aki amúgy transz. Szóval ha így, ha úgy, Icardi nem lett okosabb.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Francesco írta: 2023.01.26. 10:11
CsaSzi9294 írta: 2023.01.26. 08:21 Azért visszagondolva Icardinak mennyivel több juthatott volna a fociban, ha nem ilyen k*rva nővel hozza össze az élet. Most éppen Keita Baldéval csalta meg szerencsétlent Dubaiba. Én a tehetségét és mint csatárt sajnálom, mert nagy lehetett volna az Internél, de egy buta kis hülye volt, akinél a p*na igazán nagy úr volt. Egy Icardi-Martinez argentin duo valljuk be nem lett volna rossz.És még mindig csak 29 éves...
Állítólag már december óta nincsenek együtt, erről Wandácska nyilatkozott. Azóta pedig a Marca lehozta, hogy Icardi és Guendalina Rodriguez randiznak, aki amúgy transz. Szóval ha így, ha úgy, Icardi nem lett okosabb.
Uh. Ennyire nem voltam képbe, én valahol azt olvastam, hogy lehet kibékülnek és megy vele Törökországba. De igazad van.. nem lett. :lol:
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Wanda megint haverok között marad :D tudni illik Balde és Icardi jóba vannak/ voltak még a Barcás időkből
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a Milan egyre inkabb megy a sajat egyeduli stadion fele.
Az Internek ket valasztasa van, marad egyedul a Meazzaban, es egyedul fizeti a berleti dijat, ami dupla kiadasa lenne a jelenlegihez kepest.
Vagy az Inter is epit egy sajat stadiont, ami egyertelmuen hosszutavon egy sokkal jobb uzlet, es az Internek is az erdeke lenne.
Egy gond van, a sajat stadion osszege legalabb 400-500m euro lenne.
Az Internel jelenleg a stadion tema a hatterben van.

Viszont a Milannal folyamatos tema, tegnap Scaroni nyilatkozott, hogy ok mindenkeppen megcsinaljak, es tobb tervuk is van, valamint keszek sajat stadiont epiteni csakis a Milannak, amire a fedezet es a hatter is adott.

A kozos uj stadion projektet amit a ket klub bemutatot mint latvanyterv, a Milanoi onkormanyzat nem engedelyezte, igy az a terv ment a kukaba.
Jelenleg teljesen bizonytalan meg az is, hogy a Milannak mikor lesz uj stadionja (2027-re akartak eredetileg), az Internel pedig meg ettol is nagyobb a bizonytalansag, es a stadion projekt meglehetosen hatul van az ugyek kozott.
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Sziasztok.

Régebben láttam egy focis film előzetesét amiben egy Interes szerződés volt a főszereplő vágya. Talán svéd film. Most eszembe jutott,hogy talán már megjelent azóta. Ismeri vagy rémlik valakinek?
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

BlueSky írta: 2023.01.26. 17:41 Sziasztok.

Régebben láttam egy focis film előzetesét amiben egy Interes szerződés volt a főszereplő vágya. Talán svéd film. Most eszembe jutott,hogy talán már megjelent azóta. Ismeri vagy rémlik valakinek?
Megnéztem neked, erre gondolsz esetleg?

https://www.imdb.com/title/tt9850488/
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Köszönöm ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Ki volt a legfegyelmezetlenebb jatekos akivel valaha dolgoztal?

Vidal.
O egy kettos eletu ember.

A Juve volt karriered csucsa?

Egy olyan kis tartomanybol jovo embernek mint en, a Juventus es most az Inter gyerekkori alom megvalositasa.

Vajon veletlen, hogy a Juvenal a botranyok a te tavozasod utan a Paratici rendszerben robbantak ki?

A Juveban eltoltott eveim a mult, es csakis jo emlekeim vannak.
Nem itelkezek masok munkaja felett, ma mar csak az Interre gondolok.

Juvenal az ujaepites hamarosan elkezdodik, visszaternel ha hivnanak?

Orulok mas csapat fejlodesenek.
Jol erzem magam az Internel, es arra koncetralok, hogy ujabb sikereket erjunk el.

Melyik trofea a legertekesebb szamodra?

A Seria B gyozelem a Sampal.
Utana az elso Scudetto a Juveval, majd az utolso az Interrel.

Felkertek hogy lepj be a politikaba?

Termeszetesen.
Az eletben mindenkinek van egy alma, nekem az, hogy parttol fuggetlenul reszese lehessek a sportdiplomacianak, es a tudasommal segitsem az Olasz sportot.

Nem arrol van szo, hogy Politika szempontbol a baratod, Giorgetti felkeresett?

Nem.
Nezd, egy uzenet kuldott nekem, hogy Alcarazt a Southampton ellopta az Inter elol, o egy Southampton szurkolo.

Kire szavazol?

Mersekelt es konzervativ vagyok.
Nem veletlenul hivnak a futball Kissingerenek.

Feltel amikor a Coviddal korhazba kerultel?

Igen, az egesz betegseg uj volt.
Lelegezteto gepen voltam par napig, nagyon nehez pillanatok voltak.
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Azon gondolkodtam a napokban, hogy manapság ki lesz inter szurkoló a mai fiatalokból ??? Mert valljuk be őszintén, az elmúlt években amilyen irányba halad a klub az valami tragédia. Olyan szinten erodálódik a klub imázsa, hogy fájdalom nézni. Olyan gödörbe kerültünk, ahonnan úgy látom jó ideig nem fogunk kimászni. Lassú, kínszenvedés elé nézünk. Félreértés ne essék, nem az az elvárás, hogy egy csokor serleget gyűjtsenek össze évente, de sajnos 2010 óta hihetetlen ami folyik ennél a klubnál: Moratti óta ez a klub elvesztette az identitását és csak keresi önmagát, új vezetők jönnek , mennek de valójában senki se érezte igazán magáénak ezt a klubot, kizárólag csak a saját egyéni gazdasági érdekeit könyörtelenül előnybe részesítve foglalkozott a klubbal. Nem vagyok naiv, tudom hogy a mai modern foci kőkemény üzlet a világban, de vannak bizonyos alapértékek, bizonyos értékrendek, amik nem szabad, hogy megváltozzanak a klub részéről..
Döbbenetes igazolások hosszú évek óta, relatíve magas fizetésekért, az utánpótlásunk kihasználatlansága, pláne egy ilyen pénztelen helyzetben szinte "bűncselekménnyel" felérő cselekedet. Szép lassan majd megfojtanak minket a bankok, melyek a kis kínai törpe esetleges távozásával csak azt fogja elérni, hogy még annyit se költünk, mint eddig, aztán talán majd valaki megveszi, mindegy ki, csak valaki jöjjön, mindegy milyen szándékkal..
Egyre kevesebb a csapatban az igazi minőség, korábban csak a kispad volt rém gyenge, most már a kezdőben is egyre több a klub hagyományaihoz méltó szintet el nem érő játékos.. Aki meg az, lassan megunja ami itt van és távozik.
Sokan szidják Skriniart, pedig csak azt kérte amit egyrészt a mai piaci körülmények között megérdemelne, másrészt volt egy jóval nagyobb ajánlata is. Abszolút érthető az esetleges távozása, ő nem mi vagyunk, akik egy életre a klub mellett tette le a szívét, ő nem szurkoló, ő egy munkavállaló, aki most épp itt játszik. Sajnos a mai fociban már nem nagyon vannak Zanetti félék, ezt tudomásul kell venni, emiatt nem lehet utálni senkit. De erről sokan megfeledkeznek.
Inzaghi meg tökéletesen illik ebben a helyzetbe: nem sztáredző, de neki ez egy előrelépés a Laziohoz képest mindenképpen. Ugyanakkor tökéletesen látszik, hogy nem elég "tökös" és soha nem is lesz topedző, mert amíg valaki a nézhetetlen, szar játékra is egy gyenge ellenféllel szemben képes a saját csapatára minden szépet, jót mondani, az vagy valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt áll, vagy egyszerűen hülye.. Saját magát égeti és árazza be. Kicsit olyan érzése van az embernek ilyenkor, amikor a szart megcukrozva próbálom eladni, hogy milyen finom édes.. nessun commento... Tudom, hogy nincs könnyű helyzetben, de attól még a szar játékot ne állítsuk be jónak.
Akkora szakadék lett az elit és az olasz foci között, melyet még ezek az ügyészségi ügyek csak tovább fognak mélyíteni, hogy tartok tőle hogy az egész olasz foci már francia, portugál szintre süllyed, vagy már ott van...
De Azért akkor is forza Inter!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szép írás,és totális korkép a jelenlegi helyzetről,de nem csak az Interre igaz ez,hanem az egész olasz focira.Az igazi reformok még váratnak magukra,hogy újra vonzó legyen a Serie A.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elozmeny, 2022.12.05:
Ugynezki eddig nem sikerult a 2 eve nem fizeto Suning helyere szponzort talalni az edzomezekre.
Korabbi hir volt, hogy arra is keresunk, valamint az Appianoi edzokozpont elnevezesere is.

A Maltai edzotaborban a 2022.09.21-en bejelentett uj szorakoztatoipari szponzor, a LeoVegas neve kerult fel az eddig "ures" szponzor nelkuli edzomezekre.
A szeptember vegi hivatalos bejelentes szerint evente 3m eurot fizetnek mint szorakoztatoipari szponzor.

Most ugynezki mivel nem talaltunk az edzomezekre szponzort, ezert a LeoVegas neve kerult fel ra.

Kicsit elhuzodott az ugy, mert azota 2 honap telt el.
Azota sem sikerult uj szponzort talani az edzomezekre valamint az Appiano sportkozpont elnevezesere.
Ezert a mai naptol 2023.02.04-tol a LeoVegas felkerul az edzomezekre es bemelegito mezekre mint szponzor.
A hivatalos bejelentes szerint 2024/25-os szezon vegeig allapodtak meg a felek.
Szinten a hivatalos bejelentes szerint a szeptemberben csak szorakoztatoipari partnerkent adott 3m euros eves szponzori dij + 2m euroval emelkedik, igy hogy az edzomezekre es a bemelegito mezekre is felkerult a LeoVegas.
Tehat a szeptemberi evi 3m euro, most evenkenti 5m eurora modosult, egeszen 2025.06.30-ig.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kenji írta: 2023.02.05. 22:10 Mi ez a LeVegas felirat a megkülönböztetőnkön, meg a bemelegìtő mezen? Zhang feltett minden aprót a feketére hátha? :D
interfan írta: 2023.02.04. 13:06 Elozmeny, 2022.12.05:
Ugynezki eddig nem sikerult a 2 eve nem fizeto Suning helyere szponzort talalni az edzomezekre.
Korabbi hir volt, hogy arra is keresunk, valamint az Appianoi edzokozpont elnevezesere is.

A Maltai edzotaborban a 2022.09.21-en bejelentett uj szorakoztatoipari szponzor, a LeoVegas neve kerult fel az eddig "ures" szponzor nelkuli edzomezekre.
A szeptember vegi hivatalos bejelentes szerint evente 3m eurot fizetnek mint szorakoztatoipari szponzor.

Most ugynezki mivel nem talaltunk az edzomezekre szponzort, ezert a LeoVegas neve kerult fel ra.

Kicsit elhuzodott az ugy, mert azota 2 honap telt el.
Azota sem sikerult uj szponzort talani az edzomezekre valamint az Appiano sportkozpont elnevezesere.
Ezert a mai naptol 2023.02.04-tol a LeoVegas felkerul az edzomezekre es bemelegito mezekre mint szponzor.
A hivatalos bejelentes szerint 2024/25-os szezon vegeig allapodtak meg a felek.
Szinten a hivatalos bejelentes szerint a szeptemberben csak szorakoztatoipari partnerkent adott 3m euros eves szponzori dij + 2m euroval emelkedik, igy hogy az edzomezekre es a bemelegito mezekre is felkerult a LeoVegas.
Tehat a szeptemberi evi 3m euro, most evenkenti 5m eurora modosult, egeszen 2025.06.30-ig.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint elorehaladottak a targyalasok egy Kozel-Keleti, Perzsa Obol menti turisztikai vallalattal akik az uj foszponzor lehetnek.
20m euros eves szponzori osszegrol van szo, egyelore ugynezki a kovetkezo szezontol azaz 2023-24-es szezontol erkeznenek.
Viszont ha az Inter tovabbjut a BL 8 koze, nem zarhato ki egy szenzacios meglepetes, es hogy az Arabok ugy dontenek, mar most azonnal felkerulnek az Inter mezere a BL 8 kozott elerheto nagy reklam miatt amivel az adott gazdag Kozel-Keleti Allam turizmusat nepszerusitenek.
Viszont a Gazzetta kiemeli, valoszinubb hogy csak kovetkezo szezontol erkeznenek.
Konkret nevet nem irnak, de Qatar, Szaud Arabia, vagy Egyesult Arab Emirsegekbol erkezhetne ez a meg nem nevezett uj foszponzor jovore.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Milan kozben ket uj helyszint is javasolt az uj stadionra a Milanoi Onkormanyzatnak.
Kozoltek egyedul is keszek stadiont epiteni, es a marcius vegen, aprilis elejen legkesobb meghozzak a vegleges dontest a stadion helyszinerol, addigra varjak a megfelelo engedelyeket.
Prioritas es legfontosabb a stadion nekik, nem akarnak az Interre varni amig rendezodik a tulajdonosi helyzetuk.
Jelenlegi hirek szerint a Milan sajat stadiont epit, aminek elokeszuleteit iden tavasszal meg is kezdenek, es 2027-ben mar az uj sajat stadionban akarnak jatszani.

Jelenlegi hirek szerint az Inter a Meazzaban maradhat.
Majd egy esetleges tulajdonosvaltassal a kesobbiekben epithet uj stadiont, vagy a Meazzat moderinazalnak, viszont erre a penzugyi okok miatt nem igazan van sok esely, es penzugyileg a lehetseges uj tulajdonosnak sem erne meg.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2023.02.09. 09:13 Milan kozben ket uj helyszint is javasolt az uj stadionra a Milanoi Onkormanyzatnak.
Kozoltek egyedul is keszek stadiont epiteni, es a marcius vegen, aprilis elejen legkesobb meghozzak a vegleges dontest a stadion helyszinerol, addigra varjak a megfelelo engedelyeket.
Prioritas es legfontosabb a stadion nekik, nem akarnak az Interre varni amig rendezodik a tulajdonosi helyzetuk.
Jelenlegi hirek szerint a Milan sajat stadiont epit, aminek elokeszuleteit iden tavasszal meg is kezdenek, es 2027-ben mar az uj sajat stadionban akarnak jatszani.

Jelenlegi hirek szerint az Inter a Meazzaban maradhat.
Majd egy esetleges tulajdonosvaltassal a kesobbiekben epithet uj stadiont, vagy a Meazzat moderinazalnak, viszont erre a penzugyi okok miatt nem igazan van sok esely, es penzugyileg a lehetseges uj tulajdonosnak sem erne meg.
Ha egyedül maradunk a Meazzaban az jelenti,hogy végleg lemaradunk az európai top klubok sorában.
Viszont új stadionról meg a jelenlegi viszonyok mellett fölösleges álmodozni.
A jövőképûnk teljes mértékben az új tulajdonostòl függ,mert a jelenlegivel csak a lassú (vagy hirtelen gyors)
lemaradás biztosîtott.Sajnos az idő ellennünk dolgozik.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2023.02.09. 09:13 Milan kozben ket uj helyszint is javasolt az uj stadionra a Milanoi Onkormanyzatnak.
Kozoltek egyedul is keszek stadiont epiteni, es a marcius vegen, aprilis elejen legkesobb meghozzak a vegleges dontest a stadion helyszinerol, addigra varjak a megfelelo engedelyeket.
Prioritas es legfontosabb a stadion nekik, nem akarnak az Interre varni amig rendezodik a tulajdonosi helyzetuk.
Jelenlegi hirek szerint a Milan sajat stadiont epit, aminek elokeszuleteit iden tavasszal meg is kezdenek, es 2027-ben mar az uj sajat stadionban akarnak jatszani.
Ezzel én várnék még. Jelenleg a hiányposztokra nem adott pénzt Maldiniéknak a tulajuk és lehet a BL helyet bukják is e miatt....most nehezen hiszem el, hogy BL nélkül belefognak egy több 100 millió euro-s projektbe.....ha nem lesz meg nekik a BL akkor a pénz mellett még presztizs veszteség is éri őket. Tudom, hogy egy stadion hosszútávú befektetés és hasznos is de nekem most nagyon hihetetlen, hogy a milan ebbe belefogna már idén. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2023.02.09. 09:59
interfan írta: 2023.02.09. 09:13 Milan kozben ket uj helyszint is javasolt az uj stadionra a Milanoi Onkormanyzatnak.
Kozoltek egyedul is keszek stadiont epiteni, es a marcius vegen, aprilis elejen legkesobb meghozzak a vegleges dontest a stadion helyszinerol, addigra varjak a megfelelo engedelyeket.
Prioritas es legfontosabb a stadion nekik, nem akarnak az Interre varni amig rendezodik a tulajdonosi helyzetuk.
Jelenlegi hirek szerint a Milan sajat stadiont epit, aminek elokeszuleteit iden tavasszal meg is kezdenek, es 2027-ben mar az uj sajat stadionban akarnak jatszani.
Ezzel én várnék még. Jelenleg a hiányposztokra nem adott pénzt Maldiniéknak a tulajuk és lehet a BL helyet bukják is e miatt....most nehezen hiszem el, hogy BL nélkül belefognak egy több 100 millió euro-s projektbe.....ha nem lesz meg nekik a BL akkor a pénz mellett még presztizs veszteség is éri őket. Tudom, hogy egy stadion hosszútávú befektetés és hasznos is de nekem most nagyon hihetetlen, hogy a milan ebbe belefogna már idén. :?
Lehet pont ezert fektettek csak 34m eurot a mercaton, a korabbi 50-80 milliokhoz kepest, mert a stadion a prioritas.
Scaroni az elnokuk tobbszor elmondta nyar ota, a stadion van most mindennek felett, es megvan az anyagi hatter is a stadion epitesere, csak az engedelyekre varnak.
Egy sajat stadion 1 ev alatt joval tobbet hoz, mint egy BL hely el nem erese miatti kieses.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Azért azt nem lehet mondani,hogy a biròk 2023-ban vagy ùgy az egész idényben az Internek fújnak.
21 fordulò alatt 1 azaz egyetlen darab tizenegyest kaptunk a Fiorentina ellen amit Lautaro értékesített.
Az idei naptári évben pedig szinte minden meccsre jutott egy hiba.

1.Monza ellen nem adták meg Acerbit szabályos gòlját és ez 2 pontba került.
2.Verona ellen tizenhatoson belül ért bele kézzel a védő Miki lővésébe .VAR után sem kaptunk tizenegyest.
3.A derbi Dzeko szabad szemmel láthatòan lőkte a Gabbia és nem volt tizenegyes.
Lautaro második gòlja után addig forgatták a VAR-t amíg ki nem találtak egy olyan pillanatot amíg egy testrésze éppen lesen volt,Lukaku gòlja amikor ezt a Manu csavò szinten fogta és azért valahol ezt elengedik.
Volt meg egy Lautaro akasztás szintén tizenegyes gyanùs szituáció meg se nézte.
Empoli ellen Skriniar első félidei két sárgája adhatò volt,de mondhatjuk,hogy sok csapatnak elnézték volna legalább az egyik sárgát.

Én nem emlékszem ,hogy mikor volt olyan,hogy 21 fordulò után összesen 1 tizenegyest ítéltek volna meg a javunkra.Tehát a Juve pontlevonását lehet szeretné kicsit kompenzálni a játékvezetői testület.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2023.02.09. 20:27-kor.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Tökéletes összefoglalás Festa.
Az apró mezőny faultokrol nem is beszélve amiből többször veszélyes kontra indulhatott, főleg a Monza ellenin (ott egyébként Monza egyenlítő előtt Mikit is érdekesen szerelték), de többin is sokszor előfordult.
Persze tudjuk nem áll messze sem Dzekotol,Lautarotol meg pláne nem a homorítás de fault attól még fault
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Stankov írta: 2023.02.09. 20:12 Tökéletes összefoglalás Festa.
Az apró mezőny faultokrol nem is beszélve amiből többször veszélyes kontra indulhatott, főleg a Monza ellenin (ott egyébként Monza egyenlítő előtt Mikit is érdekesen szerelték), de többin is sokszor előfordult.
Persze tudjuk nem áll messze sem Dzekotol,Lautarotol meg pláne nem a homorítás de fault attól még fault
Köszi Stankov.
Egy eset még elment,de itt már zsinòrban folyamatosan az Inter kárára tévednek,
Sajnos tudjuk,hogy az olasz bíroktòl nem áll messze az elfogultság és igencsak mérlegelik,hogy kinek mit ítélnek.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Lecce Roma 1-1
Ha a két római, Bergamo, milan 4- ből 3 megelőz minket....
Nem is mondok inkább semmit.
Szerintem már az is cink lenne ha a második hely nem sikerülne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2023.02.11. 20:04 Lecce Roma 1-1
Ha a két római, Bergamo, milan 4- ből 3 megelőz minket....
Nem is mondok inkább semmit.
Szerintem már az is cink lenne ha a második hely nem sikerülne.
Szamomra teljesen elkepzelhetetlen es a totalis irrealitas, hogy ebbol a vicc Milan-Atalanta-Roma-Lazio sorbol harom is megelozzon.

Ahogy irod, verciki lenne ha a masodik hely nem sikerulne ilyen rivalisokkal szemben.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2023.02.12. 07:54
Stankov írta: 2023.02.11. 20:04 Lecce Roma 1-1
Ha a két római, Bergamo, milan 4- ből 3 megelőz minket....
Nem is mondok inkább semmit.
Szerintem már az is cink lenne ha a második hely nem sikerülne.
Szamomra teljesen elkepzelhetetlen es a totalis irrealitas, hogy ebbol a vicc Milan-Atalanta-Roma-Lazio sorbol harom is megelozzon.

Ahogy irod, verciki lenne ha a masodik hely nem sikerulne ilyen rivalisokkal szemben.
Az is vér ciki, hogy tavaly ez a Milán bajnok lett…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2023.02.12. 09:33
interfan írta: 2023.02.12. 07:54
Stankov írta: 2023.02.11. 20:04 Lecce Roma 1-1
Ha a két római, Bergamo, milan 4- ből 3 megelőz minket....
Nem is mondok inkább semmit.
Szerintem már az is cink lenne ha a második hely nem sikerülne.
Szamomra teljesen elkepzelhetetlen es a totalis irrealitas, hogy ebbol a vicc Milan-Atalanta-Roma-Lazio sorbol harom is megelozzon.

Ahogy irod, verciki lenne ha a masodik hely nem sikerulne ilyen rivalisokkal szemben.
Az is vér ciki, hogy tavaly ez a Milán bajnok lett…
Ne is mond, vilag szegyene sajnos a tavalyi...
Dehat ez van, sajnos ezen mar valtozatni nem tudunk.
Es sajnos az is eleg borzaszto, hogy februarra eldolt a bajnoki cim iden, dehat ezzel sem lehet mar mit kezdeni.

Szoval elore a kupagyozelemre, es a jatekosaink altal vart BL gyozelemre. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint az Inter es Zhang ertetlenul all a Milan lepesei elott, miszerint sajat stadiont epitenek, es nem varnak tovabb az Interre, es egyedul nekikezdenek az uj stadionnak.
Zhang megvolt gyozodve arrol, hogy 2018-ban megallapodtak, es ez a megallapodas kitart, miszerint a ket csapat egyutt megy tovabb az uj stadionba.
Az Inter talalkozott kert a Milantol a szandekot megertendoen, valamint az okokat, hogy miert akarnak sajat stadiont.
Viszont a Milan nem adott valaszt, es nincs is napirenden targyalas az ugyben.
Zhangek remelik a Milan korabbi tulajdonosanak az Elliottnak a "lelke" maradt a Milannal, es meggondoljak magukat es megis a kozos stadion mellett dontenek.
Viszont a hirek szerint a Milan uj tulajdonosa megelegelte az Inter hatteret illeto zurzavart es bizonytalansagot, es emiatt nem akarnak az Intere varni tovabb.
chester0921
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

interfan írta: 2023.02.13. 08:48 Gazzetta szerint az Inter es Zhang ertetlenul all a Milan lepesei elott, miszerint sajat stadiont epitenek, es nem varnak tovabb az Interre, es egyedul nekikezdenek az uj stadionnak.
Zhang megvolt gyozodve arrol, hogy 2018-ban megallapodtak, es ez a megallapodas kitart, miszerint a ket csapat egyutt megy tovabb az uj stadionba.
Az Inter talalkozott kert a Milantol a szandekot megertendoen, valamint az okokat, hogy miert akarnak sajat stadiont.
Viszont a Milan nem adott valaszt, es nincs is napirenden targyalas az ugyben.
Zhangek remelik a Milan korabbi tulajdonosanak az Elliottnak a "lelke" maradt a Milannal, es meggondoljak magukat es megis a kozos stadion mellett dontenek.
Viszont a hirek szerint a Milan uj tulajdonosa megelegelte az Inter hatteret illeto zurzavart es bizonytalansagot, es emiatt nem akarnak az Intere varni tovabb.
Várható volt, igazság szerint évek óta csak hangzatos nyilatkozatokat teszünk a stadion projektről, érdemi előrelépés nem történt még, én sem látom a komoly szándékot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Milanoi forrasok szerint a Milan uj tervezetett nyujtott be, alig 1,5 kilometerre a San Sirotol epitenek meg a sajat stadiont, ami csak a Milane lenne.
Maganteruleten kezdodne az epitkezes, igy elkerulnek a sok burokratikus probelmat a Milanoi Onkormanyzattal, az eddigi kozteruleten valo epitkezeses es engedelyztetes kapcsan.

Az Inter maradhat a San Siroban.
Az ASM Global tett ajanlatot a stadion berlesre, es ezt az Interrel kozos tennek meg.
Az ASM Global esemenyeket szervez az altaluk tulajdonolt vagy berelt stadionokba.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

ha ez így lesz, hosszú távon lőttek a klubnak, az biztos.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2023.02.15. 11:59 ha ez így lesz, hosszú távon lőttek a klubnak, az biztos.
Köszönjük ezt is a Zhang családnak.
Rendezetlen tulajdoni viszonyok és dilettáns vezetés.
A Digitalbits ügye után nem vagyok meglepve.
Hosszù távon majd olyan leszünk így mint az Everton a Liverpool mellett.
Ha maradunk a San Siroban akkor évtizedekre lemaradhatunk a Milánhoz képest.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Milantol tegnap ujra elmondtak, sajat stadiont terveket nyujtanak be, es akarnak epiteni ami csakis a Milane lesz.

Ahogy azt korabban a Milantol is elmondtak, es a hirek is beszamolnak rola, az Inter penzugyi helyzete es tulajdonosi hattere miatt nem akar a Milan kozos stadiont.
Valamint nem akarjak megvarni, mire uj tulajdonosa lesz az Internek, hisz az ketseges mennyi ido.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barzaghi es a Sportmediaset szerint tegnap talalkozott Antonello a Turkish Airlines kepviseloivel, ezen hirek szerint ajanlatot is tettek a jovo evtol.
Az Inter meg var egy Perzsa Obol menti gazdag orszagbol egy lehetseges uj foszponzortol ajanlatot.
Egyes hirek szerint a Qatar Airways ajanlatat varjuk, amit ha megtesznek, joval magasabb lehet mint barmi mas erdeklodoje.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS is beszamol rola, az Inter a Kozel-Keletrol szeretne uj foszponzort a kovetkezo szezonra.
Sportmediaset utan a TS is megerositi a Turkish Airlinesal volt targyalas.
Viszont a TS szerint is az Inter a Perzsa Obol menti gazdag orszagokbol (Qatar, Arab Emiratusok, Szaud Arabia), var ajanlatot amivel egy nagyon gazdag szerzodest erne el, igaz ez az ajanlat meg nem erkezett meg.


Gazzetta szerint lejart mindenfele hatarido a kozos stadion kapcsan, es nem tortent semmifele elorelepes.
A Milan meghozta a vegleges dontest, sajat stadiont epit, ami csakis a Milane lesz.
A Milan nem kezd bele kozos projektbe egy olyan klubal, ahol a tulajdonos evek ota fizeteskeptelen, hitelbol mukodik a klub, es minden teren bizonytalan a jovoje.
A Milan pedig nem var tovabb az Inter uj tulajdonosora, minel elobb stadiont akar, es sajat stadion epitesebe kezd.
A Gazzetta szerint a Milan mar kozolte is a dontest az Interrel.
Zhang nagyon csalodott es szomoru a Milan dontese miatt.
A Milan vezetoi kiemeltek, a Milan tulajdonosai megfelelo anyagi hatterel rendelkeznek, hogy sajat penzbol epitsek meg a sajat stadiont.
A Milan a kovetkezo hetekben kivalasztja a helyszint, engedelyeket szerez, es bejelentik a sajat stadion epitesenek megkezdeset.
A 3 lehetseges helyszin:
-Sesto San Giovanni
-San Donato
-Milano La Maura (San Siro szomszedsaga)

Ezzel lezarul egy korszak, es a Milan minden teren elvallik az Intertol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint az Inter sem akar, sot inkabb nem tud egyedul a San Siroban maradni, mivel a berleti dijat egyedul kellene fizetni, ami elkepeszto osszeg, es a jelenlegi 70m-80m eves bevetel a stadionbol a majdnem a felere csokkene akar 40m-ra.
Ellenben sajat stadion eseten ez a szam 120-130m-ra none.
Zhang jelenleg keresi a megfelelo helyet, Gazzetta szerint ez mar meg is van es egy titkos szerzodes letezik errola maganteruletrol, es a potencialis uj tulajdonost, akinek mar kesz tervel es engedelyekkel allhatnanak elo az uj stadion kapcsan, amit az uj tulajdonos felepitene, es a bevetelek drasztikusan nonenek a sajat stadion miatt.
Válasz küldése