Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dan-i-nter írta: 2021.09.19. 22:42 Végig "szenvedtem" a meccsüket (fogadás miatt), azért ettől a Milantól sem kell túlságosan tartani.
Van 1-2 lendületes fiataljuk mint Tonalli vagy Brahim Diaz (esetleg Hernandez), de ezt leszámítva nem nagy szám a keretük, Pioli meg Pioli. Nyilván ma nem volt igazi csatáruk, de ha van is egészséges, akkor az a 34 éves Giroud vagy a 39 éves Ibra.

Mondjuk Romagnoli elférne nálunk is, de nem hinném, hogy tűrné a padot.
Tokeletesen irod, abszolult egyetertek.

Tonali meg megint amit muvelt.
Mind a 4 Seria A meccsen a Milan legjobbja volt, elkepeszto mit hoz iden.
Ahogy az Olaszok irjak "gigante".
21 eves es amit iden csinal.
Talan nem veletlen hogy Marotta 1 even keresztul nyomta a nevet...
Azt az osszesen 16,9m eurot megerte volna nem kicsit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dan-i-nter írta: 2021.09.20. 00:31 Azzal egyetértek, hogy 2. hely fő esélyese a Milan, itt inkább arra céloztam, hogy a kissé meggyengült keretünkkel is jóval előttük vagyunk. (Mondjuk ez nem feltétlen a Milan érdeme, inkább a riválisok hiánya. Talán a Roma az aki megszorongathatja őket a nemzetközi hiánya miatt, de nehéz megjósolni ennyi meccs alatt, hogy mennyire jó a Roma a mai zakó ellenére).

Ha nem lesz komolyabb sérülés hullám, és Inzaghi rájön, hogy Correát be lehet hozni Dzeko helyett is, nem csak Martinez helyére, akkor szerintem képesek lehetünk a címvédésre. Fogadó irodák már egyértelműen minket hoznak ki favoritnak az eddig lezajlott meccsek alapján.
Teljesen igaz amit irsz.
Juve pedig ahogy arra szamitani lehetett, CR nelkul meghalt.
Ennyit jelent o.
Hala az egnek tavozott, ezert egyertelmuen elottuk vagyunk meg igy is ahogy irtad hogy gyengult a keretunk.
Es szinten ahogy irod, hiaba gyengult meg a keretunk, meg igy is joval-joval a Milan, Roma, Napoli szintek elott vagyunk.

Szerencsere minden nekunk kedvez, ezt a Scudettot hozni kell iden is. :)
Eselyesek vagyunk, de elni is kell az esellyel nincs mese.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Azért a Scudettohoz az is kell, hogy elkeruljenek minket a sérülések (főleg elől) és hozzunk egy csatárt a télen.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Tegnap végig néztem a Juventus - Milan meccset.
Aminek örülök, hogy Allegri nem jött hozzánk. Lehet, hogy jó edző volt, de a keret akkor jóval erősebb volt, konkurencia meg nem volt igazából.

Tegnap játszott kettő bűn gyenge csapat. Juventus elgondolkozhat azon, hogy Chiellini, Bonucci akart valamit a meccsel kezdeni.

Szezont sérülés nélkül lehozzuk akkor jövőre dupla csillag lesz a mezen. 🥳
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.09.20. 06:58 Azért a Scudettohoz az is kell, hogy elkeruljenek minket a sérülések (főleg elől) és hozzunk egy csatárt a télen.
Szerintem meg inkabb a vedelembe kell elkeruljenek a serulesek.

De tegyuk fel, nem kerulnek el minket, es jon par rossz eredmeny.
Te latsz olyan csapatot aki majd ezt kihasznalja?

Azert az meg hogy hosszutavon is 0 eredmenyeket hozzunk, az kb kizart, ahhoz valamit Inzaghinak nagyon elkene csesznie, es hat latjuk nem eppen ezt teszi most, hanem hala az egnek az ellenkezojet. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Rocco Commisso a Fiorentina tulajdonosa es elnoke nagyon erosen tamadta az Intert es Juventust.
Azt mondta a likviditasra vontakozo szabalyokat nem tartottak tiszteletben es ez nem fair.
A Juventusnak 200m euros vesztesege, az Internek pedig tobb mint 150m euro vesztesege keletkezett 1 ev alatt.

Az Inter nem szamitott ilyen jellegu eros tamadasra, mint ahogy a Juve sem.
Egyik csapat sem adott ki hivatalos kozlemenyt, de nem zarhato ki hogy ez megtortenik.
Az Inter ingerultsege abbol fakad, hogy szerintuk semmilyen szabalyt nem szegtek meg.
Igaz hogy rengeteget kestek a fizetesek tavaly, de ezt a szovetsegnek mindig jeleztuk.
Viszont a jelenlegi fizetesek az Oaktree hitel miatt nem kesnek, es mindenki idoben megkapja a fizeteset.

https://www.fcinter1908.it/copertina/co ... a-ipotesi/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2021.09.20. 06:58 Azért a Scudettohoz az is kell, hogy elkeruljenek minket a sérülések (főleg elől) és hozzunk egy csatárt a télen.
Ez maximálisan így van.A kezdőn erős,de 1-2 kulcsember kiesése már komoly visszaesést okozna.
Sensi még belefér illetve ha most Correa nincs akkor viszont Sánchez legyen legalább a padon.

Egyébként most 6-0-ás állásnál Satrano igazán bemutakozhatott volna.
Talán majd az olasz kupa meccsen.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Én még óvatos vagyok a csapattal kapcsolatban. Eddig hektukisak a srácok, amit betudok az új edző, új felfogás időszakának. Várom az első calcio ragadót, ami nekem nem a fionál kezdődik. Azonban jó mérőkeke lesz a terhelt lábaknak.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

P-Inter írta: 2021.09.20. 09:59 Én még óvatos vagyok a csapattal kapcsolatban. Eddig hektukisak a srácok, amit betudok az új edző, új felfogás időszakának.
Jól kezdtünk, de az óvatosság nem árt.
Gyengült a keretünk, de Inzaghi eddig jól lavírozik, és azzal hogy nem szabályoz le mindent olyan szűken mint Conte, több játékos is kivirágozhat, aki Conte esetében biztosan szenvedne.

Én a juvét még mindig jobban el tudom képzelni vetélytársként mint a milant.
Allegri kezdett már máskor is rosszul, szerintem idén is őket kell figyelni.
A 4 forduló utáni 8 pont előny elég szép kezdés hozzájuk képest, de lépésenként kell haladni:)

A rangadókra és is kíváncsi leszek, ott tényleg látszik majd, hogy hol állunk a többiekhez képest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.09.20. 15:25
Én a juvét még mindig jobban el tudom képzelni vetélytársként mint a milant.
Allegri kezdett már máskor is rosszul, szerintem idén is őket kell figyelni.
A 4 forduló utáni 8 pont előny elég szép kezdés hozzájuk képest, de lépésenként kell haladni:)

A rangadókra és is kíváncsi leszek, ott tényleg látszik majd, hogy hol állunk a többiekhez képest.
Rangadónak nyílván nem nevezve de holnap már jön is egy erős erőpróba. Fio nagyon jó formában van ráadásul otthon tolják majd. Nem lesz könnyű. Tippre az eddigi legnehezebb ellenfél lesz. ;)
Utána hétvégén fogadjuk az Atalanta-t. Az sem lesz könnyű de valahogy én most a firenzei kirándulástól jobban tartok.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.09.20. 15:39
mike írta: 2021.09.20. 15:25
Én a juvét még mindig jobban el tudom képzelni vetélytársként mint a milant.
Allegri kezdett már máskor is rosszul, szerintem idén is őket kell figyelni.
A 4 forduló utáni 8 pont előny elég szép kezdés hozzájuk képest, de lépésenként kell haladni:)

A rangadókra és is kíváncsi leszek, ott tényleg látszik majd, hogy hol állunk a többiekhez képest.
Rangadónak nyílván nem nevezve de holnap már jön is egy erős erőpróba. Fio nagyon jó formában van ráadásul otthon tolják majd. Nem lesz könnyű. Tippre az eddigi legnehezebb ellenfél lesz. ;)
Utána hétvégén fogadjuk az Atalanta-t. Az sem lesz könnyű de valahogy én most a firenzei kirándulástól jobban tartok.
Szerintem nekünk sokkal jobb egy támadni akaró csapat,mint egy játékot tördelő Kiscsapat.
A kicsiket gondoltam ,hogy rendesen verni fogjuk,de a nagyok kérdésének mert a rangadókon nagyon kérdés mit hoz Sinzaghi mert az nagyon hektikus volt.Volt amikor minket vert Contéval vagy Sarrival a juvét,de volt,hogy a Milántól vagy a Napolitól kikapott utóbbitól pl.5 gólt is.

Persze nem Marusic meg Acerbi van most a védelemben tehát remélem,hogy sikerül a rangadókon nagyjából egy kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.20. 15:39
mike írta: 2021.09.20. 15:25
Én a juvét még mindig jobban el tudom képzelni vetélytársként mint a milant.
Allegri kezdett már máskor is rosszul, szerintem idén is őket kell figyelni.
A 4 forduló utáni 8 pont előny elég szép kezdés hozzájuk képest, de lépésenként kell haladni:)

A rangadókra és is kíváncsi leszek, ott tényleg látszik majd, hogy hol állunk a többiekhez képest.
Rangadónak nyílván nem nevezve de holnap már jön is egy erős erőpróba. Fio nagyon jó formában van ráadásul otthon tolják majd. Nem lesz könnyű. Tippre az eddigi legnehezebb ellenfél lesz. ;)
Utána hétvégén fogadjuk az Atalanta-t. Az sem lesz könnyű de valahogy én most a firenzei kirándulástól jobban tartok.
Igy gondolom en is ahogy Cupi irja, a Fiorentina ellen lesz az elso igazi eroproba a bajnoksagban.
En elozetesen Firenzebe gondoltam az elso pontvesztest, de mivel ez megtortent a Samp ellen, ezert most nyerni kell.

Fiorentina-Inter
Inter-Atalanta
Sassuolo-Inter
Lazio-Inter
Inter-Juve

Komoly kis 5 fordulo lesz.
Remelem bizonyitunk, es megmutatjuk nagyobb meccseken is van ebben a csapatban.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.20. 16:35
Cupi írta: 2021.09.20. 15:39
mike írta: 2021.09.20. 15:25
Remelem bizonyitunk, es megmutatjuk nagyobb meccseken is van ebben a csapatban.
Szerintem a Reál ellen megmutattuk. Jobbak voltunk. Csak sajnos nem nem úgy jött ki a vége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2021.09.20. 17:17-kor.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nem vészmadárkodom,de az ilyen gólzápor után szokott jönni a száraz kenyér(typic Inter)Remélem most nem ez lesz,jó lenne ezt levetkőzni végérvényesen.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

vaskalap írta: 2021.09.20. 18:53 Nem vészmadárkodom,de az ilyen gólzápor után szokott jönni a száraz kenyér(typic Inter)Remélem most nem ez lesz,jó lenne ezt levetkőzni végérvényesen.
Ez tényleg így szokott lenni. Ráadásul februárban ugyan nyertünk Firenzében, de előtte legutóbb csak 2014-ben sikerült ez. Szóval ez rázós út lehet.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

cuchu11 írta: 2021.09.20. 22:04
vaskalap írta: 2021.09.20. 18:53 Nem vészmadárkodom,de az ilyen gólzápor után szokott jönni a száraz kenyér(typic Inter)Remélem most nem ez lesz,jó lenne ezt levetkőzni végérvényesen.
Ez tényleg így szokott lenni. Ráadásul februárban ugyan nyertünk Firenzében, de előtte legutóbb csak 2014-ben sikerült ez. Szóval ez rázós út lehet.
Ráadásul ez a Fiorentina Italianoval egészen jól fest. 4 meccs, 3 győzelem, +6-os gólkülönbség... Rég kezdtek ilyen jól egy szezont.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

https://index.hu/sport/2021/09/20/selye ... messit/amp

Off:

Szerencsetlen Pochettino, azert nem lennek a helyeben. :D
Amikor a vilag egyik leggazdagabb orszaganak az uralkodojanak rokona uzen neki, hat nem egy egyszeru ugy.
Ezekhez kepest az Olasz maffia ovodas kiscsoport.

"London gyonyoru varos... ugye tudod?"

Oriasi. :D :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Te meg ezekhez hasonló tulajt szeretnél .

Nagyon primitív.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.09.22. 16:07 Te meg ezekhez hasonló tulajt szeretnél .

Nagyon primitív.
Szerinted primitiv... :D

Egyebkent persze hogy ilyen tulajt szeretnek, ket darab csapat fogta meg az isten labat eddig akik mindent megtehetnek.
Te nem szeretnel a vilag leggazdagabb embere lenni dollar trilliardos vagyonnal?
Vagy nem szeretned hogy Mbappe, Haaland, Kimmich, DeJong, Salah, Foden, Arnold, Davies szintek szaladgaljanak Inter mezben?

De mint mindenki szamara egyertelmu, otoslotot sem nyer senki, es csodak nincsenek.

Szoval ne tarts attol, hogy a vilag legnagyobb vagyonaival rendelkezo allami uralkodok hozzank jonnenek. ;)

Oruljunk ha egy BC fele magan befektesi csoport erkezik.
Pedig ok egy csak homokszem az vilag osszes tengerpartjan levo homok kozul az allami uralkodohoz kepest.
De a foldon kell jarni, es a realitasok talajan.
Foldon jarva pedig abszolult "alom" lenne egy BC fele ut is.
Csak jojjon valaki vegre...

En regota azt mondom, hogy egy Pool, de kozelebbi peldat hozva Milan fele magan befektesi csoportok, es az ezaltal biztositt gazdasagi hatter tokeletes lenne.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2021.09.22. 16:16
hvmetal írta: 2021.09.22. 16:07 Te meg ezekhez hasonló tulajt szeretnél .

Nagyon primitív.
Szerinted primitiv... :D

Egyebkent persze hogy ilyen tulajt szeretnek, ket darab csapat fogta meg az isten labat eddig akik mindent megtehetnek.
....
Azóta is minden egyes évben viszik haza a Bl serlegeket :D

Egyébként én inkább választanék egy stabil tulajdonost profi vezetéssel, mint arab sejkeket, akik mindenkit megvesznek kilóra a Fifaval, eufaval együtt.
Citynél és PSGnél elég régóta ott vannak, de mindig benne van a kockázat, hogy megunják a játékszerüket és ott hagyják a csapatot egyik napról másikra, mert éppen megváltozott a stratégiájuk. Akkor pedig a csapat működése lenne veszélyben.

Egyelőre egyébként kár ezen vitatkozni mert nincs komoly ajánlat a csapatért. A szurkolói részvényre azért kíváncsi leszek, hogy tudják az olasz ligára formázni: talán az a megközelítés lenne a legszimpatikusabb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2021.09.22. 16:46
interfan írta: 2021.09.22. 16:16
hvmetal írta: 2021.09.22. 16:07 Te meg ezekhez hasonló tulajt szeretnél .

Nagyon primitív.
Szerinted primitiv... :D

Egyebkent persze hogy ilyen tulajt szeretnek, ket darab csapat fogta meg az isten labat eddig akik mindent megtehetnek.
....
Azóta is minden egyes évben viszik haza a Bl serlegeket :D

Egyébként én inkább választanék egy stabil tulajdonost profi vezetéssel, mint arab sejkeket, akik mindenkit megvesznek kilóra a Fifaval, eufaval együtt.
Citynél és PSGnél elég régóta ott vannak, de mindig benne van a kockázat, hogy megunják a játékszerüket és ott hagyják a csapatot egyik napról másikra, mert éppen megváltozott a stratégiájuk. Akkor pedig a csapat működése lenne veszélyben.

Egyelőre egyébként kár ezen vitatkozni mert nincs komoly ajánlat a csapatért. A szurkolói részvényre azért kíváncsi leszek, hogy tudják az olasz ligára formázni: talán az a megközelítés lenne a legszimpatikusabb.
Az egy dolog, de mit nyert a City vagy a PSG elottuk, es milyen jatekosaik voltak?

Allami uralkodonak stabilabb tulajdonost a vilagegyetemben nem talalni egyebkent.

Nem fogjak megunni, ugysem erdekli oket.
Mindent elmond, hogy mindket uralalkodo mindket csapatnal eletukben talan 1x voltak az csapataik varosaban. :D
Teljesen masrol szol ez nekik, sokkal sokkal nagyobb es komolyabb dolgokrol mint a futball.

"Nincs ajanlat a csapatert"

Na ez itt a nagy baj, mert fogy az ido veszesen.
Volt egy BC es ennyi, azota semmi, ez nem jo, nagyon nem.
Imadkozhatunk hogy egy BC fele magan befektesi csoport feltunjon.

Szimpatikus a szurkoloi reszveny, de nagy befektetok nelkul nem tud mukodni, ezt maga Cottarelli is elmondta.
Szoval kellene ott valami attores.
24-en lesz a nagyszabasu bemutot egyebkent.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Nem szeretnék .
Kit érdekel Mbappe ?
Zannetik , Militokat szeretnék .
Az Inter több , mint a PSG , City . Történelmet nem vehetsz .

Hülye gyerekeknek való a szarrá vásárolt csapat , ami többszörös költségvetéssel meg tud nyerni egy ligát . Ők biztos jókat recskáznak rá.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.09.22. 17:50 Nem szeretnék .
Kit érdekel Mbappe ?
Zannetik , Militokat szeretnék .
Az Inter több , mint a PSG , City . Történelmet nem vehetsz .

Hülye gyerekeknek való a szarrá vásárolt csapat , ami többszörös költségvetéssel meg tud nyerni egy ligát . Ők biztos jókat recskáznak rá.
A Bologna meg a Torino is tobb, sot meg a Pro Vercelli is, de pl az Ajax is 4x BL gyoztes, Benfica 2x gyoztes, vagy a Nottingham Forest BEK gyoztes a Feyernodal es Zvezdala karoltve, de sajnos a multal kitorolheti mindenki a ....et.
Tortenelem gyonyoru dolog, de sokra nem mennek vele ezek a csapatok sem.

Militot is szerethetnel penz nelkul.
Penz nelkul szinten a ... kitorlesre van csak lehetoseg.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

. "Történelmet nem vehetsz"

Imádom ezt az érvelést.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

haalandot azert elneznem dzeko helyen
de vhol az aranykozeput lenne a jo
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.22. 20:32 haalandot azert elneznem dzeko helyen
de vhol az aranykozeput lenne a jo
Jelenleg a futballban olysok opcio mar nincs.

A kanaan, es a vilag legnagyobb vagyonai a 2 allami klubnal.

Magan befektetoi csoportok, lasd Pool, Tottenham, Arsenal, MU, Milan, stb.

Szurkoloi tulajdonjog, lasd Bayern, Real, Barca, Atletico, stb.
De Nemetorszagban nagyon jol mukodik a szurkoloi tulajdon kiegeszulve kisebbsegi nagyvallalati befektetokkel.

Es a leginkabb Olaszorszagban meg meglevo, vallalkozok es uzletemberek, lasd Roma, Fior, Lazio, Napoli, es kb az osszes klub.
De pl ilyen tulajdon a Chelsea, Everton, West Ham, Leicester is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.22. 20:49-kor.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ugy ertem h ha lenne egy nagyon gazdag tulaj nem feltetlen kellene ramos neymar mbappe messi a csapatba egyszerre
eleg lenne a lyukakat befoltozni egy ket sztarral
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

interfan írta: 2021.09.22. 18:14
hvmetal írta: 2021.09.22. 17:50 Nem szeretnék .
Kit érdekel Mbappe ?
Zannetik , Militokat szeretnék .
Az Inter több , mint a PSG , City . Történelmet nem vehetsz .

Hülye gyerekeknek való a szarrá vásárolt csapat , ami többszörös költségvetéssel meg tud nyerni egy ligát . Ők biztos jókat recskáznak rá.
A Bologna meg a Torino is tobb, sot meg a Pro Vercelli is, de pl az Ajax is 4x BL gyoztes, Benfica 2x gyoztes, vagy a Nottingham Forest BEK gyoztes a Feyernodal es Zvezdala karoltve, de sajnos a multal kitorolheti mindenki a ....et.
Tortenelem gyonyoru dolog, de sokra nem mennek vele ezek a csapatok sem.

Militot is szerethetnel penz nelkul.
Penz nelkul szinten a ... kitorlesre van csak lehetoseg.
Mindig jösz ezzel a felesleges statisztikákkal , érveiddel . Ha hangyát szednél is értelmesebben töltenéd az idődet , mint , hogy naponta ráugorj mások meggyőzésére . Nem érdekel , hogy látod . :oops:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.22. 20:44 ugy ertem h ha lenne egy nagyon gazdag tulaj nem feltetlen kellene ramos neymar mbappe messi a csapatba egyszerre
eleg lenne a lyukakat befoltozni egy ket sztarral
Nem is kellene ehhez annyira gazdag tulajdonos.
Egy Milan fele hatterel ez egy tokeletesen jarhato ut lenne.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

vaskalap írta: 2021.09.22. 19:07 . "Történelmet nem vehetsz"

Imádom ezt az érvelést.
Nagyon igaz, a PSG-t 1970-ben alapították, addigra a Grande Inter sokadszorra is végigverte a világot, a PSG meg egy csicska divatklub marad örökre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.09.23. 13:20
vaskalap írta: 2021.09.22. 19:07 . "Történelmet nem vehetsz"

Imádom ezt az érvelést.
Nagyon igaz, a PSG-t 1970-ben alapították, addigra a Grande Inter sokadszorra is végigverte a világot, a PSG meg egy csicska divatklub marad örökre.
Es a jelenleg Seria C-s Grande Pro Vercelli is 7x bajnok voltak mar "addigra".
Bologna detto 7x Olasz bajnok volt mar addigra a Torinoval karoltve akik szinten 7x Olasz bajnok voltak "addigra".

Ezert irta le tokeltesen Vaskalap, hogy "imadom ezt az ervelest".
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Van 15-20 név akik brutálisan sokba kerülnek , szarrá vannak hypolva és nélkülük is lehet csapatként BL-eket nyerni . Ezért kell Marotta és egy normális tulaj . Valahol nevetséges , hogy ennyi millió euróból sem sikerült felépíteni azt , amit a klub felépített a calcio poli után 2010-ig . Az , hogy hol tartunk anyagilag most , valószínűleg , ha mindenkire ugyanúgy vonatkoznának a szabályok , nem lennének számukra sem kiskkapuk , már mehetnének a levesbe .
Ezek az előbányászott példák nevetségesek . De ahol csak fehér és fekete létezik , ott megállja ez is a helyét .
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.09.23. 13:28
mike írta: 2021.09.23. 13:20
vaskalap írta: 2021.09.22. 19:07 . "Történelmet nem vehetsz"

Imádom ezt az érvelést.
Nagyon igaz, a PSG-t 1970-ben alapították, addigra a Grande Inter sokadszorra is végigverte a világot, a PSG meg egy csicska divatklub marad örökre.
Es a jelenleg Seria C-s Grande Pro Vercelli is 7x bajnok voltak mar "addigra".
Bologna detto 7x Olasz bajnok volt mar addigra a Torinoval karoltve akik szinten 7x Olasz bajnok voltak "addigra".

Ezert irta le tokeltesen Vaskalap, hogy "imadom ezt az ervelest".
Igazából én a City végett gondoltam erre,tudom itt off,de a klubot,ha az elődeit is nézem 1880.alapították (van is egy ilyen mezem).Azért ott van történelem,mégha nem is annyira sikeres,mint a városi riválisé.Különben is,aki a múltban él,az nem látja a jövőt.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Akit érdekel egy kis múltidézés (bocs ha volt már):
https://youtu.be/Maph_4fTaRg
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Most kell figyelni a juvera morata és dybala nélkül alaztak meg a Chelsea-t
Allegri letaktikazta Tuchelt...
Ha ez nem nyomja meg a szekeruket akkor semmi szerintem gyorsan az élmezőnyben lesznek a bajnokságban...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.09.29. 23:23 Most kell figyelni a juvera morata és dybala nélkül alaztak meg a Chelsea-t
Allegri letaktikazta Tuchelt...
Ha ez nem nyomja meg a szekeruket akkor semmi szerintem gyorsan az élmezőnyben lesznek a bajnokságban...
Alazas tulzas.😊 Goljuk utan egykapuzott a Chelsea es mint egy kiscsapat vedekezett a juve....Lukaku viszont hozta a szokasos juve elleni semmilyen formajat....Bonucci leszedte siman.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Alazast úgy értettem hogy ez a több sebből vérző juve gyakorlatilag úgy megölte a Chelsea-t h én komoly helyzetre nem emlékszem a Chelsea részéről.
Mezőnyben a Chelsea volt jobb de ez volt a taktika része. De ez csak off remélem nem kapnak vérszemet
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Lukaku test idegen a Chelseaben. Több meccset is láttam. Szerintem nem fekszik neki sem az angol foci, sem a Chelsea taktikája.
Szidjuk Dzekot, de Lukaku még ezt a szintet sem hozza.

Hiba volt a belgának visszamennie Angliába.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.09.30. 06:42 Lukaku test idegen a Chelseaben. Több meccset is láttam. Szerintem nem fekszik neki sem az angol foci, sem a Chelsea taktikája.
Szidjuk Dzekot, de Lukaku még ezt a szintet sem hozza.

Hiba volt a belgának visszamennie Angliába.
Nem hozza Lukaku Dzeko szintjet?
Az komoly... :D :D

Vezeti a Chelsea golovolistajat.
Bajnoksagba 5 meccs = 3 gol.
BL 2 meccs = 1 gol.

Es nem 4-0-nal rugott + 2 gol mint Dzeko, vagy 3-0-nal rugott + 1, holmi Bologna vagy Genoa szinteknek.

Zenitet az o goljaval vertek 1-0-ra, a BL-ben.
Aston Villa 3-0, ebbol Lukaku lotte az 1. es a 3.golt.
Gyakorlatilag mindket meccset egymaga Lukaku nyerte meg.
Arsenal ellen 2-0, Lukaku lotte az 1. golt.

Mindemellett Lukaku hozza a Chelsea kimagasloan a Chelsea legjobb atlagait es statjait.

Ez legalabb annyira vicces iras volt, mint a "Hakimi latvanyosan szenved a PSG-ben".
Semmi baj, hogy a legjobb jobbhavted statokat es atlagokat hozza az egesz vilagon. :D

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.30. 06:59-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.09.29. 23:23 Most kell figyelni a juvera morata és dybala nélkül alaztak meg a Chelsea-t
Allegri letaktikazta Tuchelt...
Ha ez nem nyomja meg a szekeruket akkor semmi szerintem gyorsan az élmezőnyben lesznek a bajnokságban...
2.felidoben a Chelseanek nulla, azaz 0 kaput eltalalo lovese volt.
1.felidoben volt 1db.
Ahogy irod, Allegri letaktikazta Tuchelt, nem is kicsit.
Nem veletlen a vilag egyik legjobb edzoje Allegri.
Rovid idon belul a Juve az elmezonyben lesz ebben biztos vagyok, maga Allegri a garancia erre.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INTER-1908 írta: 2021.09.30. 06:33 Alazast úgy értettem hogy ez a több sebből vérző juve gyakorlatilag úgy megölte a Chelsea-t h én komoly helyzetre nem emlékszem a Chelsea részéről.
Mezőnyben a Chelsea volt jobb de ez volt a taktika része. De ez csak off remélem nem kapnak vérszemet
Ebben igazad van. Nagyon taktikusan játszottak.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.09.30. 06:57 Rovid idon belul a Juve az elmezonyben lesz ebben biztos vagyok, maga Allegri a garancia erre.
Ezzel a kijelentéssel nem vállaltál túl nagy rizikót, ez a papírforma. Bár a Shakhtar elleni produkciót elnézve egyenlőre elég lesz magunkkal foglalkozni, hogy legalább a top4 meglegyen...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.30. 06:52

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
Azért szerelmet ne vallj neki. :D Mostani kerete nem olyan mint amivel korábban dominált. Én bízom benne, hogy nem lesznek bajnokok. Nyílván nem sokáig tanyáznak majd a 10. helyen és fel fognak támadni.
Az is látható ők évek óta a BL_t kergetik így ott sokkal nagyobb motivációval és összpontosítással játszanak mint a bajnokságban.

/Az már más kérdés mi meg azt kergetjük évek óta, hogy ne essünk ki végre a csoportból :shock: /
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.30. 08:43
interfan írta: 2021.09.30. 06:52

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
Azért szerelmet ne vallj neki. :D Mostani kerete nem olyan mint amivel korábban dominált. Én bízom benne, hogy nem lesznek bajnokok. Nyílván nem sokáig tanyáznak majd a 10. helyen és fel fognak támadni.
Az is látható ők évek óta a BL_t kergetik így ott sokkal nagyobb motivációval és összpontosítással játszanak mint a bajnokságban.

/Az már más kérdés mi meg azt kergetjük évek óta, hogy ne essünk ki végre a csoportból :shock: /
Tenyeg onmagukert beszelnek Allegri kapcsan. ;)

En tobbszor irtam mar, a bajnoksag toronymagas eselyesei mi vagyunk azert mert a Juve elvesztette CR-t.
Viszont azt is sokszor leirtam mar, a Juve ott lesz az elejen, es mindvegig rajuk kell igazan figyelni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.09.30. 08:25
interfan írta: 2021.09.30. 06:57 Rovid idon belul a Juve az elmezonyben lesz ebben biztos vagyok, maga Allegri a garancia erre.
Ezzel a kijelentéssel nem vállaltál túl nagy rizikót, ez a papírforma. Bár a Shakhtar elleni produkciót elnézve egyenlőre elég lesz magunkkal foglalkozni, hogy legalább a top4 meglegyen...
Pedig mar azt hittem veled is sikerul egy fogadast kotni. :D
Mar van egy fogadasom, miszerint a Juve 6-8.hely lesz a szezon vegere, ellenben szerintem biztosan a top 4-be lesz. :D
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.09.30. 08:48
Pedig mar azt hittem veled is sikerul egy fogadast kotni. :D
Mar van egy fogadasom, miszerint a Juve 6-8.hely lesz a szezon vegere, ellenben szerintem biztosan a top 4-be lesz. :D
Úriember biztosra nem fogad! ;)
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2021.09.30. 06:52
Tombi1986 írta: 2021.09.30. 06:42 Lukaku test idegen a Chelseaben. Több meccset is láttam. Szerintem nem fekszik neki sem az angol foci, sem a Chelsea taktikája.
Szidjuk Dzekot, de Lukaku még ezt a szintet sem hozza.

Hiba volt a belgának visszamennie Angliába.
Nem hozza Lukaku Dzeko szintjet?
Az komoly... :D :D

Vezeti a Chelsea golovolistajat.
Bajnoksagba 5 meccs = 3 gol.
BL 2 meccs = 1 gol.

Es nem 4-0-nal rugott + 2 gol mint Dzeko, vagy 3-0-nal rugott + 1, holmi Bologna vagy Genoa szinteknek.

Zenitet az o goljaval vertek 1-0-ra, a BL-ben.
Aston Villa 3-0, ebbol Lukaku lotte az 1. es a 3.golt.
Gyakorlatilag mindket meccset egymaga Lukaku nyerte meg.
Arsenal ellen 2-0, Lukaku lotte az 1. golt.

Mindemellett Lukaku hozza a Chelsea kimagasloan a Chelsea legjobb atlagait es statjait.

Ez legalabb annyira vicces iras volt, mint a "Hakimi latvanyosan szenved a PSG-ben".
Semmi baj, hogy a legjobb jobbhavted statokat es atlagokat hozza az egesz vilagon. :D

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
Kedves interfan! Bár már többen megtették, de én is azt javaslom, hogy mielőtt az "Elküld" gombra klikkelnél, legalább egyszer proffreadeld a hozzászólásaidat, olvasd át és látni fogod, hogy sokszor valóban lekezelő a stílusod. Semmi szükség az ilyen típusú válaszokra. Köszönöm a többiek nevében is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

möszi írta: 2021.09.30. 11:33
interfan írta: 2021.09.30. 06:52
Tombi1986 írta: 2021.09.30. 06:42 Lukaku test idegen a Chelseaben. Több meccset is láttam. Szerintem nem fekszik neki sem az angol foci, sem a Chelsea taktikája.
Szidjuk Dzekot, de Lukaku még ezt a szintet sem hozza.

Hiba volt a belgának visszamennie Angliába.
Nem hozza Lukaku Dzeko szintjet?
Az komoly... :D :D

Vezeti a Chelsea golovolistajat.
Bajnoksagba 5 meccs = 3 gol.
BL 2 meccs = 1 gol.

Es nem 4-0-nal rugott + 2 gol mint Dzeko, vagy 3-0-nal rugott + 1, holmi Bologna vagy Genoa szinteknek.

Zenitet az o goljaval vertek 1-0-ra, a BL-ben.
Aston Villa 3-0, ebbol Lukaku lotte az 1. es a 3.golt.
Gyakorlatilag mindket meccset egymaga Lukaku nyerte meg.
Arsenal ellen 2-0, Lukaku lotte az 1. golt.

Mindemellett Lukaku hozza a Chelsea kimagasloan a Chelsea legjobb atlagait es statjait.

Ez legalabb annyira vicces iras volt, mint a "Hakimi latvanyosan szenved a PSG-ben".
Semmi baj, hogy a legjobb jobbhavted statokat es atlagokat hozza az egesz vilagon. :D

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
Kedves interfan! Bár már többen megtették, de én is azt javaslom, hogy mielőtt az "Elküld" gombra klikkelnél, legalább egyszer proffreadeld a hozzászólásaidat, olvasd át és látni fogod, hogy sokszor valóban lekezelő a stílusod. Semmi szükség az ilyen típusú válaszokra. Köszönöm a többiek nevében is.
Kedves Moszi.
Ez az en velemenyem, az meg a tied, mint minden egyes velemenenynek megvan a itt helye, az egyik elfer a masik mellett.
A szamok pedig makacs dolgok barmilyen oldalrol is nezem es kozelitem.
Igazan nincs mit. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.30. 11:43-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.09.30. 09:08
interfan írta: 2021.09.30. 08:48
Pedig mar azt hittem veled is sikerul egy fogadast kotni. :D
Mar van egy fogadasom, miszerint a Juve 6-8.hely lesz a szezon vegere, ellenben szerintem biztosan a top 4-be lesz. :D
Úriember biztosra nem fogad! ;)
En azert lattam "fantaziat" egy Juve 6-8. hely vagy Juve top 4 fogadasba. :D
Dehat mint mindenre, erre is majd az ido ad valaszt.
Lehet az ev tevedese lesz, es a Juve valoban a 8.helyen fut be.
Bar igy lenne. :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.30. 11:35

A szamok pedig makacs dolgok barmilyen oldalrol is nezem. ;)
Ha csak a számokat nézed ahogy írod akkor ne tegyél bele olyan tényezőket se, hogy jaj a 4. gólt lőtte csak és az ellenfél a Genoa volt, stb... na akkor Dzeko 8/5 Lukaku pedig 7/4 (mérközés szám/gól)

Természetesen semmi értelme nincs összehasonlítani őkat. Csak azért írtam mert ha csak a számokat nézzük akkor jelenleg kb. ugyanúgy állnak.....Ha meg figyelembe vesszük, hogy Lukaku pályafutása csúcsán van és 29 éves, Dzeko meg 35 akkor már inkább a bosnyáktól szebb ez a gólszám. ;) 35 évesen Lukaku az araboknál fog pénzt keresni vagy épp az MLS-ben. :D
Válasz küldése