Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Mondom mi lesz.
1.A szuper liga marad csak nem ilyen formában pl.beszálnak a Psg,Bayern és Dortmund.
2.Senki sehonnan nem lesz eltiltva
3.Pontosan az történik mit tegnap az olasz ligagyülésen.Zsarolnak a kizárással aztán felfüggesztik mint
korábban a City esetén az FFP büntetést.

Mondjuk nekünk ez a bajnokság lezárása előtt nem jön jól.
Remélem nem zavarja össze a játékosokat.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2021.04.20. 08:16
R9. írta: 2021.04.20. 07:44 Az UEFA kevés eszközt vethet be a Szuperliga ellen, és a szövetség egyből a legkomolyabbat kívánja bevetni, hiszen kizárást lobogtatott be, úgy a klubok, mint a játékosok számára.

„A Real Madrid és a többi szuperligás klub nem lesz kizárva a 2020-21-es BL-ből. Ez nem történhet meg, a törvények védenek minket. A kizárás megvalósíthatatlan.

A játékosok eltiltása a nemzetközi versenysorozatokból és a válogatott meccsekről az UEFA által? Ne aggódjanak, ez nem fog megtörténni. Nem lesznek eltiltva, ha a Szuperligához csatlakoznak.”

Perez
Ezt szerintem mindenki tudja, blöffölnek az UEFA-nál, mert nincs más eszközük.

A bajnoksagok leértékelődnének ezen csapatok nélkül. A TV jogdíjak is töredékére esnének vissza mindenhol.
Képzeljünk el egy VB-t, EB-t a legjobb játékosok nélkül, a francia, olasz, belga, holland, angol, spanyol válogatottak kb a C csapattal mennének :D

Az Internek is kell ez a liga, ha tetszik ha nem.
A BC 750 millio eurót ajánlott a klubért, most a szuperliga 400 milliót fizet csak a csatlakozásért, ki mondana erre nemet:)
A PSG és Bayern is csatlakozik majd, mert nem lesz más út, ez csak idő kérdése volt, amit a Covid válság felgyorsított.

A Serie A érinthetetlen, számomra is az a legfontosabb, és amellett hogy hiányozni fog kicsit a változatosság, valahogy kibírjuk majd, hogy hétről hétre a legjobbakkal játszunk tétmeccseket.

Az alapkoncepció, és az eliteskedés nem szimpi, de az sem ahogy az UEFA lekaszálja a focipénzeket évtizedek óta.
Mire leírtam kb te is.Csak a véletlen műve,hogy több gondolat összecseng. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.04.20. 08:17 Mondom mi lesz.
1.A szuper liga marad csak nem ilyen formában pl.beszálnak a Psg,Bayern és Dortmund.
2.Senki sehonnan nem lesz eltiltva
3.Pontosan az történik mit tegnap az olasz ligagyülésen.Zsarolnak a kizárással aztán felfüggesztik mint
korábban a City esetén az FFP büntetést.

Mondjuk nekünk ez a bajnokság lezárása előtt nem jön jól.
Remélem nem zavarja össze a játékosokat.
Legyen igy Festa, szerintem mindenki ezt kivanja.

Mert ha itt Seria A-s kizaras, milliardos karteritesi per, es EB/VB kizarasok lesznek, az konkretan a foci halalat jelenti majd.

Surgosen megoldast kell talalni kozosen.
Nem pedig mindket felnek ragaszkodni a szar igazahoz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.04.20. 08:18 Mire leírtam kb te is.Csak a véletlen műve,hogy több gondolat összecseng. ;)
:wave: :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ezt a kizárás dolgot nem igazán értem. Azon túl, hogy könnyű vele fenyegetőzni mégis, hogy gondolják? BL-még oké, talán megértem de a bajnokságokból hogyan? Most jogilag értem a kérdést. Milyen jogalappal? Érvényes licenszünk van, szerződéseink vannak. Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű.

Szuperliga a pénzről szól ez nem is kérdés de azért az UEFA is egy álszent szervezet...ők emlegetnek kapzsiságot?? Persze....féltik a pénzüket, nem izgatja őket a foci hagyománya meg a kiscsapatok....dehogyis....látják, hogy mekkorát buknának ha azok a csapatok akik a pénz hozzák kiszállnának. Ő sírásuk és fenyegetőzéseik is a pénzről szólnak, semmi másról. :?

Mondjuk azt hozzáteszem annyira gáz, hogy pont most amikor jó eséllyel bajnokok lehetünk most jön a gazdasági válság, tulajdonoskör körüli bizonytalanság és ez a szuperliga balhé..... :( :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.20. 08:33 Ezt a kizárás dolgot nem igazán értem. Azon túl, hogy könnyű vele fenyegetőzni mégis, hogy gondolják? BL-még oké, talán megértem de a bajnokságokból hogyan? Most jogilag értem a kérdést. Milyen jogalappal? Érvényes licenszünk van, szerződéseink vannak. Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű.

Szuperliga a pénzről szól ez nem is kérdés de azért az UEFA is egy álszent szervezet...ők emlegetnek kapzsiságot?? Persze....féltik a pénzüket, nem izgatja őket a foci hagyománya meg a kiscsapatok....dehogyis....látják, hogy mekkorát buknának ha azok a csapatok akik a pénz hozzák kiszállnának. Ő sírásuk és fenyegetőzéseik is a pénzről szólnak, semmi másról. :?

Mondjuk azt hozzáteszem annyira gáz, hogy pont most amikor jó eséllyel bajnokok lehetünk most jön a gazdasági válság, tulajdonoskör körüli bizonytalanság és ez a szuperliga balhé..... :( :?
Jogilag ugy, hogy az adott szovetseg ala tartozunk.
Angol, Spanyol, Olasz szovetseg is kilatasba helyezte.
Az Inter a Lega ala tartozik, a Lega szervezi a Seria A, B, C, stb soroatokat.
Na most ha ok bizonyos indokok miatt (lasd Szuperliga es szerzodes szeges), nyugodtan mondhatjak az adott csapatok nem indulhatnak nalunk.

Minden penzrol szol.
Naivsag barmikor azt gondolni, hogy a foci es a sport szeretete motival barkit barmilyen dontesre.
Vagy az anyagi haszon lasd 99%, vagy egyeb nagyobb sporton tul mutato dolgok a motivaciok.
Marad a 0,5% a kisebb sot meg kisebb csapatoknal, akiket tenylegesen a sport es az adott klub szeretete motival.

Hatter nalunk mar eleve oriasi gaz.
Ez a Szuperliga mar kb nem oszt nem szoroz.
Ilyen komoly problemak es gondok nem tudom voltak e valaha az Inter hattere kapcsan.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.04.20. 08:26
Festa írta: 2021.04.20. 08:17 Mondom mi lesz.
1.A szuper liga marad csak nem ilyen formában pl.beszálnak a Psg,Bayern és Dortmund.
2.Senki sehonnan nem lesz eltiltva
3.Pontosan az történik mit tegnap az olasz ligagyülésen.Zsarolnak a kizárással aztán felfüggesztik mint
korábban a City esetén az FFP büntetést.

Mondjuk nekünk ez a bajnokság lezárása előtt nem jön jól.
Remélem nem zavarja össze a játékosokat.
Legyen igy Festa, szerintem mindenki ezt kivanja.

Mert ha itt Seria A-s kizaras, milliardos karteritesi per, es EB/VB kizarasok lesznek, az konkretan a foci halalat jelenti majd.

Surgosen megoldast kell talalni kozosen.
Nem pedig mindket felnek ragaszkodni a szar igazahoz.
Aztán mindenki mehet ételfutárnak.
Mondjuk én bírnám,ha a Pizzát Lukaku hozná ki.
Állítólag a Hawaii a nagy kedvence. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint nagyon valoszinu forgatokony a bajnoksagbol valo kizaras a Juve-Milan-Inter harmasnak.
Errol a tegnapi szovetsegi ertekezleten tajekoztattak is a feleket.
Valoszinu a kovetkezo szezontol tortenhetne meg, amennyiben nincs egyezseg a felek kozott.
Idei szezont valoszinuleg nem erinti.
3 csapat kizarasa eseten valoszinu a Seria A letszama 18 csapatosra terne at, ezzel iden csak 2 csapat esne ki.
Amennyiben 20 csapatos maradna a bajnoksag, a Seria B-bol lenne tobb feljuto.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.20. 08:40
Jogilag ugy, hogy az adott szovetseg ala tartozunk.
Angol, Spanyol, Olasz szovetseg is kilatasba helyezte.
Az Inter a Lega ala tartozik, a Lega szervezi a Seria A, B, C, stb soroatokat.
Na most ha ok bizonyos indokok miatt (lasd Szuperliga es szerzodes szeges), nyugodtan mondhatjak az adott csapatok nem indulhatnak nalunk.

Igen azt tudom, hogy oda tartozunk csak az ok az amire kíváncsi lennék.

11 év után robogunk a bajnoki cím felé és közbe minden nap jön valami tényező ami bezavarhat....remélem a srácokat nem ez zavarja össze, hogy vajon mehetenek e nyáron az EB-re vagy sem. :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.20. 09:10
interfan írta: 2021.04.20. 08:40
Jogilag ugy, hogy az adott szovetseg ala tartozunk.
Angol, Spanyol, Olasz szovetseg is kilatasba helyezte.
Az Inter a Lega ala tartozik, a Lega szervezi a Seria A, B, C, stb soroatokat.
Na most ha ok bizonyos indokok miatt (lasd Szuperliga es szerzodes szeges), nyugodtan mondhatjak az adott csapatok nem indulhatnak nalunk.

Igen azt tudom, hogy oda tartozunk csak az ok az amire kíváncsi lennék.

11 év után robogunk a bajnoki cím felé és közbe minden nap jön valami tényező ami bezavarhat....remélem a srácokat nem ez zavarja össze, hogy vajon mehetenek e nyáron az EB-re vagy sem. :cry:
Az ok egyertelmu, amit mindenki elmond aki nagyon erosen es durvan ki kel a Szuperliga ellen.

Szerencsere az elonyunk mar akkora, es a Milan-Juve olyan szinten van, hogy innen gyakorlatilag a Primaveraval is behuznank mar. ;)
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szerintem a PSG is csak azért nem csatlakozott, mert a VB 2022-ben ott lesz náluk és nem akarnak veszekedni a szövetségekkel.
A németeknél meg nem ilyen egyszerű a sztori, mert ott ha minden igaz -de ezt lehet rosszul tudom- nagy százalékban a szurkolóiké a klub és nélkülük nem is dönthetnének.
A legnagyobb baj ezzel az egésszel, hogy mindenki a futball értékeire -ki a múltjára, ki a jövőjére- mutogat és azokkal takarózik ahelyett, hogy kimondanák, hogy nem elég a pénz. Oké Perez ezt megtette, de azért ő is álszent módon hozzá tette, hogy enélkül vége a futballnak. Értem én, hogy igazságtalannak tartja mondjuk a City, hogy ugyanannyit keres, ha eljut a BL döntőbe az egyik ágon, mint a Mezőkövesd a másikon, mert ez tényleg megkérdőjelezhető. Viszont az, hogy engedtek a játékosok és ügynökeik követeléseinek és ilyen igazolási díjak és fizetések vannak, az a fő probléma és ezt az új sorozat csak eszkalálni fogja. Márpedig ezt kéne megszüntetni, mert pl Messike a fizetése egy negyedéből is ugyanúgy élne, mint most, csak több pénze lenne a csapatának és nem kéne szuperligába tömörülniük...
Érdekes lenne, ha mindkét fél kötné az ebet a karóhoz, mert a kizárások innen-onnan rendesen felforgatnák a világot. Nem lepődnék meg, ha majd jönne a nagy összeborulás a végén, hogy igazából csak két legjobb barát összezörrenése volt ez. Csak a pénz számít nekik.
Ugyanakkor sajnos, ha ez így van, akkor viszont tényleg az Amerikai példa a követendő, mert ott sem a tradíciók számítanak első sorban, hanem a bevétel.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.04.20. 08:40
Cupi írta: 2021.04.20. 08:33 Ezt a kizárás dolgot nem igazán értem. Azon túl, hogy könnyű vele fenyegetőzni mégis, hogy gondolják? BL-még oké, talán megértem de a bajnokságokból hogyan? Most jogilag értem a kérdést. Milyen jogalappal? Érvényes licenszünk van, szerződéseink vannak. Azért szerintem ez nem ilyen egyszerű.

Szuperliga a pénzről szól ez nem is kérdés de azért az UEFA is egy álszent szervezet...ők emlegetnek kapzsiságot?? Persze....féltik a pénzüket, nem izgatja őket a foci hagyománya meg a kiscsapatok....dehogyis....látják, hogy mekkorát buknának ha azok a csapatok akik a pénz hozzák kiszállnának. Ő sírásuk és fenyegetőzéseik is a pénzről szólnak, semmi másról. :?

Mondjuk azt hozzáteszem annyira gáz, hogy pont most amikor jó eséllyel bajnokok lehetünk most jön a gazdasági válság, tulajdonoskör körüli bizonytalanság és ez a szuperliga balhé..... :( :?
Jogilag ugy, hogy az adott szovetseg ala tartozunk.
Angol, Spanyol, Olasz szovetseg is kilatasba helyezte.
Az Inter a Lega ala tartozik, a Lega szervezi a Seria A, B, C, stb soroatokat.
Na most ha ok bizonyos indokok miatt (lasd Szuperliga es szerzodes szeges), nyugodtan mondhatjak az adott csapatok nem indulhatnak nalunk.
Milyen szerzodest szegtunk meg? Hogy BL helyett masban indulunk? Valoszinuleg mielott ezt alairtak profi jogaszok megvizsgaltak az ugyet.

Itt egy nagyon jo cikk es pelda is:

https://www.marca.com/en/football/inter ... b4588.html

Mark Orth sportjogasz velemenye
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szegeny Perez hamar kezdi a hazudozast, es szegenyke hamar le is bukott.

https://index.hu/sport/futball/2021/04/ ... uefa-fifa/


Dehat ok nem is hivtak a PSG, Bayern, Dortmund sort. :D
Aaaa dehogy. :D

Jo nagy ongollal kezdett....

R9-re valaszolva.
Olyan szerzodest amit a Lega es minden nemzeti bajnoksag irat ala, es amiben vallaljak a csapatok a kozos felteteleket.

Barmelyik szovetseg mondhatja jogilag, hogy ok bizony nem engedik a bajnoksagukban indulni az adott csapatokat.
Sot mi tobb, sok Olasz csapat mar az adott 3-as kizarasat keri.

Kozos megoldas kell, mert ez igy nem mukodhet.
Ez tenylegesen a foci halala lenne, hogy gyakorlatilag megszunnek az adott csapatok szamara a nemzeti bajnoksagok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta tobb ponton is pontositja a gazdasagi reszleteket a pontos szerzodesek ismereteben.
Leirjak a JP Morgan befektetesi bank van a Szuperliga mogott, akik tobb milliard euroval tamogatjak a Liga indulasat.
Kezdetben pontatlan hirek jelentek meg, a belepesi penz nem egy segely, hanem egy kolcson.
Amit 15 honapon belul vissza is kell fizetni.
Itt hatalmas kulonbsegek vannak csapatok kozott.
Pl a Real, Juve, MU kapna 350m-t.
Ellenben a tobbiek 100m eurot.
Ez nem segely, hanem kolcson, amit 15 honapon belul vissza kell fizetni.
4 milliard euros eves teljes bevetel a cel, ebbol 900m eurot forditananak a szervezesi kiadasokra, es az hitel a torlesztesere.
3,1 milliard euro kerulne a 20 klubhoz osszesen.
Egy klub eredmenyek fuggvenyeben evente 55-250m euros bevetelre tehet szert az uj Szuperligabol.
Ezek az osszegek kb 2-2,5x annyik mint a bevetelek voltak a BL-bol.
Kesobb ez az osszeg kicsit novekedne, amint a kezdeti 100-350m euros kolcsont visszafizettek a csapatok.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Arról olvasott-e már valaki előzetes terveket, hogy a Szuperligában milyen rendszer szerint akarják a 2 x 10 csapatot összeválogatni ? Teljesen véletlenszerű sorsolással ? Irányított sorsolással ? Lesznek - e kiemeltek ? Minden évben azonos elvek szerint alakítják ki majd a csoportokat ? stb,stb .. :?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.04.20. 10:08 Szegeny Perez hamar kezdi a hazudozast, es szegenyke hamar le is bukott.

https://index.hu/sport/futball/2021/04/ ... uefa-fifa/


Dehat ok nem is hivtak a PSG, Bayern, Dortmund sort. :D
Aaaa dehogy. :D

Jo nagy ongollal kezdett....

R9-re valaszolva.
Olyan szerzodest amit a Lega es minden nemzeti bajnoksag irat ala, es amiben vallaljak a csapatok a kozos felteteleket.

Barmelyik szovetseg mondhatja jogilag, hogy ok bizony nem engedik a bajnoksagukban indulni az adott csapatokat.
Sot mi tobb, sok Olasz csapat mar az adott 3-as kizarasat keri.

Kozos megoldas kell, mert ez igy nem mukodhet.
Ez tenylegesen a foci halala lenne, hogy gyakorlatilag megszunnek az adott csapatok szamara a nemzeti bajnoksagok.
Perez meg Áll Egri..gyönyörű..Ehhez is gyomor kell.
Viszont ez olyan mint a szökés vagy a Halálos Iramban 6 után ahol Statham összefog Wayne Johnsonnal.
Utálják egymást,de meg kell tenni a túlélésért.
A Psg meg a Bayern nem maradhat ki,mert egy ilyen BL senkit nem érdekel amiben csak ők vannak+1 Sevilla,Leipzig vagy épp Leicester.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Mazzola írta: 2021.04.20. 10:55 Arról olvasott-e már valaki előzetes terveket, hogy a Szuperligában milyen rendszer szerint akarják a 2 x 10 csapatot összeválogatni ? Teljesen véletlenszerű sorsolással ? Irányított sorsolással ? Lesznek - e kiemeltek ? Minden évben azonos elvek szerint alakítják ki majd a csoportokat ? stb,stb .. :?
Annyit tudni a Real meccsein nem lehetne a VAR-t használni és csak ők küldhetnének bírókat. :D ;)

Komolyra fordítva a részletek engem is érdekelnének. Pl. írják 15 csapat alanyi jogon mindig részvevő lenne és 5-meg bejuthat. De akkor ez az 5 ki is eshet hisz akik alanyi jogon mindig résztvevők ők nem is eshetnek ki hiába végeznek mondjuk a csont utolsó helyeken. :shock:
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Cupi írta: 2021.04.20. 11:09
Mazzola írta: 2021.04.20. 10:55 Arról olvasott-e már valaki előzetes terveket, hogy a Szuperligában milyen rendszer szerint akarják a 2 x 10 csapatot összeválogatni ? Teljesen véletlenszerű sorsolással ? Irányított sorsolással ? Lesznek - e kiemeltek ? Minden évben azonos elvek szerint alakítják ki majd a csoportokat ? stb,stb .. :?
Annyit tudni a Real meccsein nem lehetne a VAR-t használni és csak ők küldhetnének bírókat. :D ;)

Komolyra fordítva a részletek engem is érdekelnének. Pl. írják 15 csapat alanyi jogon mindig részvevő lenne és 5-meg bejuthat. De akkor ez az 5 ki is eshet hisz akik alanyi jogon mindig résztvevők ők nem is eshetnek ki hiába végeznek mondjuk a csont utolsó helyeken. :shock:
Igen, ez is egy fontos tisztázandó kérdés. Nyilván még számtalan hasonlót találhatunk, amelyekre még nem ismerjük a választ. A Szuperliga és a nemzeti bajnokságok még megférnének egymás mellett , de várhatóban az elit ligában szerepelnének az első csapatok, a bajnokságban pedig a vegyescsapat de jobbára a kispados tartalékok lépnének pályára.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Ha van még aki nem látta volna, - egy érdekes összefoglaló cikk a Szuperligáról :

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... kok-ligja/
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Nekem ez a Super Liga kicsit olyan, mint amikor a nyári felkészülési meccsekre meghívják Amerikába/Ázsiába a nagy csapatokat egy mini tornára. A BL-ben meg az EL-ben az volt a jó, hogy meg kellett küzdeni a helyekért. Anyagilag nem kérdés, hogy jobban járnának vele a klubok, de a tradíció és a hagyomány is roppant fontos szerintem. Valahogy nem ugyanaz az érzés lenne a super ligában menetelni vagy megnyerni mint a BL-ben.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

de legalabb nem megyunk csodbe es nem kell eladni lukakut barellat stb
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

Don Vittorio írta: 2021.04.20. 12:24 Nekem ez a Super Liga kicsit olyan, mint amikor a nyári felkészülési meccsekre meghívják Amerikába/Ázsiába a nagy csapatokat egy mini tornára. A BL-ben meg az EL-ben az volt a jó, hogy meg kellett küzdeni a helyekért. Anyagilag nem kérdés, hogy jobban járnának vele a klubok, de a tradíció és a hagyomány is roppant fontos szerintem. Valahogy nem ugyanaz az érzés lenne a super ligában menetelni vagy megnyerni mint a BL-ben.
Ebben teljesen igazad van.
A BL más, Ez meg egy hagyományok nélküli liga lesz, de úgy néz ki nincs más választás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.20. 12:39 de legalabb nem megyunk csodbe es nem kell eladni lukakut barellat stb
A ketto tovabbra sem fugg ossze.

Ha nem erkezik befeketo a nyaron, akkor a csapat ugyanugy fizeteskeptelen marad.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

" egy angol klub magas pozíciójú vezetőjére hivatkozva arról számol be, hogy a Chelsea és a Manchester City is újragondolja az indulást az Európai Szuperligában. Állítólag mindkét együttesnél a rájuk zúduló népharag, a rendkívül negatív fogadtatás, az UEFA által kilátásba helyezett szankciók és a lehetséges kormányzati beavatkozás miatt kezdtek el a kihátráláson gondolkozni.
Bizonyos források szerint a 12 alapító csapatnak a fele volt az, amely teljes mellszélességgel állt bele a forradalomba"
Rolinter
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2021.01.13. 15:32

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Rolinter »

Szerintem egy igazi nagy f...ság ez a szuper liga. De ha ez bekövetkezik, akkor lesz ez ,és az összes többi bajnokság amatőr ligává fog süllyedni. Nagyon sok jó csapat van, pl Sevilla Everton Lipcse sorolhatnám, de így nekik esélyt sem adnak , hogy pénzt keressenek. Ez foci hagyományait totál nullázza. Így se sok BL meccsre tudtunk menni ,de így aztán esélytelen lesz ,hogy bármilyen magyar csapat bárhova eljusson.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elkepeszto es felfoghatatlan meretu tamadas iranyul a Szuperliga ellen.
Mar a Chelsea es a City a visszalepest fontolgatja.
Kozben az UEFA es az osszes Europai nemzeti szovetseg allt ki a Szuperliga ellen.
Koztuk Gravina es DelPino az Olasz szovetseg es Lega elnoke.
Nem csak a nemzeti szovetsegek, hanem gyakorlatilag az osszes csapat a 12 Szuperligason kivul kozlemenyt adott ki.
Bayern, Dortmund, PSG, Everton, es meg holnapig lehetne sorolni,
Nem beszelve resztevo edzokrol es jatekosokrol, akik szinten a Szuperliga ellen beszelnek.
Sajat csapatok szurkoloi tuntetenek klubjuk indulasa ellen a Szuperligaba.
Liverpool, Chelsea, City, Spurs, MU, Arsenal.
Szinten peldatlan, hogy vilag vezetoi is felszolaltak.
Koztuk Boris Johnson, Merkel, Macron, sot Vilmos herceg is.
Olasz edzok koztuk DeZerbi arrol beszelt, nem akar ilyenek utan holnap a Milan ellen palyaralepni.
Gyakorlatilag az osszes Seria A-s edzo is mely felhaborodasanak adott hangot.
Es mint a hirek megerositik, Mourinho azonnali kirugasahoz is azt vezetett, hogy nem volt hajlando a Szuperliga bejelentes tudataban a Spurs alkalmazotja maradni.

Par mai nyilatkozat:

Beckham:
"Olyasvalaki vagyok, aki imádja a futballt. Amióta az eszemet tudom, az életem része volt. Szerettem szurkoló kisgyerekként, és még most is a sportág rajongója vagyok. Korábbi játékosként, jelenlegi tulajdonosként tudom, hogy a mi sportunk semmit nem ér szurkolók nélkül. Szükségünk an arra, hogy a futball mindenkié legyen. Hogy igazságos legyen, és az érdemeken alapuló verseny legyen. Hacsak nem védjük meg ezeket az értékeket, szeretett játékunk veszélyben van…"

Vilmos herceg:
"Most minden eddiginél jobban meg kell védenünk az egész futballtársadalmat – a legalacsonyabb szinttől a legmagasabbig –, valamint a verseny és a tisztesség alapvető értékeit. Osztom a szurkolók aggályait a javasolt Szuperligával kapcsolatban, és amiatt a kockázat miatt, amit szeretett játékunknak okozhat.”

Ozil:
"A gyerekek úgy nőnek fel, hogy arról álmodoznak, hogy világbajnokságot és Bajnokok Ligáját nyernek, nem valami Szuperligát. A nagy meccsek szépsége, hogy évente csak egy-kétszer történik meg, nem pedig minden héten. Nagyon nehéz megérteni a világ futballrajongói számára ezt a változást."

Daniel Podence:
"A labda. A himnusz. Az álom. A Zidane-kapáslövés… Kaká szólója… Az athéni Liverpool [itt valószínűleg az isztambuli fordításra gondolhatott, mert két évvel később, Athénban már a Milan örülhetett a felek BL-döntőjén – a szerk.]… Solskjaer barcelonai gólja… Cristiano Ronaldo és Seedorf [BL-győzelmei]… Vannak dolgok, amiket egyszerűen nem tudunk megvenni pénzzel."

Podolski:
"Őrült hírre ébredtem. A meggyőződésemmel szembeni sértés ez: a labdarúgás a boldogságról, a szabadságról, a szenvedélyről, a szurkolókról szól, és a játék mindenkié. Ez egy undorító, igazságtalan projekt, és csalódott vagyok, amikor látom a bevont klubokat. Harcoljunk ez ellen!"

Lovren:
"A futball a közeljövőben a teljes összeomlás szélére kerül. Senki sem gondol a nagyobb képre, csak a pénzügyi oldalra. Még mindig hiszem, hogy meg tudjuk oldani ezt a kellemetlen helyzetet.”

Rossi:
"Ki gondolja még, hogy ez a Szuperliga-lósz.r egy vicc? Remélem, a világon minden futballszurkoló felismeri, mennyire kártékony ez a játékunk számára."

Bayern kozlemeny:
"Tagjaink és szurkolóink elutasítják a szuperligát. Kívánságunk és célunk, hogy az európai klubok ebben a csodálatos és emocionális Bajnokok Ligájában szerepeljenek és az UEFA-val együtt fejlesszék azt. Az FC Bayern nemet mond a szuperligára
Az igazgatóság nevében kifejezetten kijelenthetem, hogy az FC Bayern nem vesz részt az Európai Szuperligában. A Bayern szolidáris a Bundesligával. Mindig nagy öröm volt és öröm számunkra, hogy a németeket képviselve játszhatunk a Bajnokok Ligájában. Mindannyian szívesen emlékszünk még mindig a 2020-as lisszaboni BL-győzelemre, egy ilyen boldog pillanatot soha nem felejtünk el. A Bayern számára a Bajnokok Ligája a világ legjobb klubversenye"

Ceferin:
"Uraim, hatalmas hibát követtek el. Egyesek azt fogják mondani, hogy ez kapzsiság, mások megvető arroganciát és az angol futballkultúra semmibevételét fogják emlegetni. De ez nem számít. Ami számít, hogy még van idő meggondolni magukat! Mindenki követhet el hibákat” – fogalmazott Ceferin, aki arra kérte az érintetteket, hogy az angol szurkolók iránti tiszteletből forduljanak vissza.
„Térjenek észhez! Nem a futball iránti szeretet miatt, mert azzal nem rendelkeznek” – tette hozzá.
Ceferin egy Tottenham Hotspur-szurkolótól kapott emailről is beszélt, s kijelentette: „ha azt elolvassák, közel állnak majd a síráshoz” – jelentette ki a sportvezető, aki úgy zárta szavait, hogy ezt a meccset nem veszíthetik el."

Vegul pedig peldatlan modon a vilag kb osszes sportujsaga es ujsaga egyontetuen kiallt a Szuperliga ellen:

NAGY-BRITANNIA

Daily Mirror:
„Ezt az úgynevezett Szuperligát nemcsak meg kell buktatni, hanem mindörökre száműzni kell a sportból.”

The Independent:
„A Szuperliga a futball groteszk árulása.”

The Guardian:
Jonathan Liew szerint csak az támogathatja a Szuperligát, aki szívből utálja a labdarúgást. Persze bizonyára több millió ember örül a kezdeményezésnek, de ők azok, akiket egyáltalán nem érdekelnek a sportág hagyományai. Egyelőre rengeteg a kérdés, és nagy harc várható, de azon is érdemes elgondolkodni, miért jutott el a tizenkét klub odáig, hogy létrehozza a saját futballvilágát.

The Sun:
„A milliárdosokon kívül ki tartja még jó ötletnek ezt a jelentéktelen Szuperligát, amely szétrombolná a Bajnokok Ligáját, a Premier League-et, nem is beszélve az olasz és spanyol bajnokságról?”

The Telegraph:
„Florentino Pérez, Andrea Agnelli és Joel Glazer áll az európai futballtörténelem legrosszabb ötlete mögött. A Szuperliga elnöke és két alelnöke vezeti a labdarúgás legújabb zombiapokalipszisét, amely a friss húsra irányul. Nekik még a közvetítési jogokból származó bevételek utóbbi két évtizedben tapasztalt hatalmas növekedése sem elég.”

The Times:
„A nemzeti szövetségek megtehetik, hogy bizonyos klubok játékosait nem hívják a válogatottba. Ez jelentősen csökkenti azt a csábítást, amelyet a hitszegő egyesületek jelentenek a futballistáknak. Legfőképpen pedig a szurkolók azok, akiknek a támogatása nélkül az új liga nem lehet sikeres.”

FRANCIAORSZÁG

L'Équipe:
Gazdagok háborúja – írja címlapján a patinás francia lap. Vincent Duluc jegyzetében elég határozottan ír az új sorozatról, amely szerinte megöli a hagyományos futballt és semmibe veszi a tradíciókat. Hozzáteszi, az alapító klubok elfeledkeztek arról, hogy ők is a többieknek köszönhetően válhattak naggyá, és a Szuperligával elárulják azokat, akik szeretik ezt a sportágat, amit sohasem lehet megbocsátani.

Derniéres Nouvelles d'Alsace:
„A világfutballnak döbbenten és dühösen kell megállapítania, hogy a pénz az úr. Micsoda meglepetés, micsoda leleplezés! Miután a Szuperliga ötlete már évekkel ezelőtt felvetődött, most elkezdett nőni és gyarapodni – mindez pedig egy elrontott rendszer eredménye.”

NÉMETORSZÁG

Kicker:
A lap főszerkesztője, Jörg Jakob szerint az eddigi fenyegetettség valósággá vált, és a leggazdagabb klubok létrehozták saját elitligájukat, ami gyakorlatilag a futball Formula–1-e lesz. Marketingszempontból a klubok úgy érezték, indokolt ezt meglépni, mert a virtuális térben jelen lévő szurkolók már legalább annyira értékesek, mint a valódiak. Végül azonban úgyis a futballdrukkerek mondanak ítéletet, de nincsenek könnyű helyzetben, mert dönteniük kell, hogy a szívükre vagy az eszükre hallgatnak.

OLASZORSZÁG

La Gazzetta dello Sport:
„Szuperliga? Szuper nem!” – Írta hétfői címlapján az olasz lap, amely ezzel egyértelműen kifejezte a sorozattal kapcsolatos álláspontját. Az online oldalon megtalálható cikkében pedig hangsúlyozza, hogy mindig is ellenezte a szűk elit érdekeit szolgáló liga elindítását, amely minden szempontból szembemegy a sportág hagyományaival, és már a bejelentéssel is hatalmas vihart kavart.

La Repubblica:
„Dúl az elkülönülési háború az európai futballban, amelyet 12 szakadár és komoly gazdasági problémákkal küszködő klub robbantott ki az éj leple alatt. Ez jelzi a végső hasadást a két világnézet között, hogy miként lehet megélni és megérteni ezt a sportágat.”

Corriere della Sera:
„Forradalomra volt szükség a futballban, hogy egységes európai reakció alakulhasson ki, melynek során elítélték az új Szuperliga által okozott megosztottságot. A 12 leggazdagabb egyesület akarata szembemegy más csapatokéval, sok kis- és nagyvárossal, közösségekkel és mindenekelőtt a hagyománnyal.”

SPANYOLORSZÁG

La Vanguardia:
„Gazdasági okok állnak az előtérben, ezt is jelzi az érintett angol klubok részvényeinek emelkedése a Wall Streeten, illetve a Juventus-részvények emelkedése a milánói tőzsdén. Ezek az egyesületek évek óta próbálnak egy félig zárt sorozatot létrehozni az NBA mintájára, amely pénzt és gazdasági stabilitást garantálna nekik.”

Marca:
A lap véleménycikke szerint a Szuperliga alapítása társadalmi, gazdasági és sportszakmai szempontból is az egyik legkritikusabb döntés a labdarúgás történetében, ami hatalmas pofon a futballnak. Egy másik cikkben viszont megemlíti, hogy ebben nincs újdonság, és több sportágban, például a teniszben már évtizedekkel ezelőtt lezajlott a szűk elit leválása, de a kosárlabdában is hasonló történt. Mindamellett az új sorozat létrejöttét természetesen a pénz mozgatja.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Elfogadom, hogy vannak csapatok, akik menekülni akarnak az UEFA elől, feltehetően jogosan. Azt is elfogadom, hogy pénzt akarnak, mert megroggyantak. De kérem, hol az önvizsgálat, hogy ne még többet akarjanak kisajtolni a fociból. Miért nem lehet megállni és kicsit reálisabban gazdálkodni. Erre itt sírnak a klubok, amikor esztelen költekezéssel adósságspirálba kergetik magukat? (öhm, Inter, csoda, hogy még nem tűntünk el a süllyesztőben) Mit sír az UEFA, amikor top3 korrupt a szervezetük.

Kicsit szurkolok már egy ideje annak, hogy omoljon össze az egész globalizált focivilág, hogy aztán főnixként újjászülessen (persze erre nem lesz esély). A rendszer vacak, de a pénzt feneketlenül tolják bele.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.20. 17:31 Elkepeszto es felfoghatatlan meretu tamadas iranyul a Szuperliga ellen.
Mar a Chelsea es a City a visszalepest fontolgatja.
Kozben az UEFA es az osszes Europai nemzeti szovetseg allt ki a Szuperliga ellen.
Koztuk Gravina es DelPino az Olasz szovetseg es Lega elnoke.
Nem csak a nemzeti szovetsegek, hanem gyakorlatilag az osszes csapat a 12 Szuperligason kivul kozlemenyt adott ki.
Bayern, Dortmund, PSG, Everton, es meg holnapig lehetne sorolni,
Nem beszelve resztevo edzokrol es jatekosokrol, akik szinten a Szuperliga ellen beszelnek.
Sajat csapatok szurkoloi tuntetenek klubjuk indulasa ellen a Szuperligaba.
Liverpool, Chelsea, City, Spurs, MU, Arsenal.
Szinten peldatlan, hogy vilag vezetoi is felszolaltak.
Koztuk Boris Johnson, Merkel, Macron, sot Vilmos herceg is.
Olasz edzok koztuk DeZerbi arrol beszelt, nem akar ilyenek utan holnap a Milan ellen palyaralepni.
Gyakorlatilag az osszes Seria A-s edzo is mely felhaborodasanak adott hangot.
Es mint a hirek megerositik, Mourinho azonnali kirugasahoz is azt vezetett, hogy nem volt hajlando a Szuperliga bejelentes tudataban a Spurs alkalmazotja maradni.
Nem vagyok abszolut szuperliga párti de pár kérdésem lenne.

UEFA/FIFA maffia ellen miért nem háborodnak fel soha?

MIért nem érdekel senkit, hogy decemberben nézhetünk VB-t 2 bejgli közt egy olyan országban ahol a focinak semmi hagyománya nincs és egyértelmű a pénz miatt lesz ott? Arról ne is beszéljünk mennyi botrány volt azzal kapcsolatban, hogy Katar kapta.....
Miért nem szólal fel senki amikor a Dél-Kóreai VB-t jól elcsalták, hogy a házigazda meneteljen?
Miért nem szólal fel senki, hogy az egész szervezet korrupt és több volt vezetőt is elitéltek? /Platini, Blatter/
Miért nem szólal fel senki, hogy az UEFA a pénzt úgy ossza el ahogy akarja és álszent duma a kicsit támogatása és főleg azt mondani az ő szájukból, hogymás kapzsi....
Miért nem szólal fel senki amikor a City vagy a PSG úgy játsza ki az FFP-t ahogy akarja aki meg betartaná az meg szív?

Csak pár kérdés de lehetne még folytatni estig.....

Álszent az egész zezrvezet és a sok fenyegetőzés is.... :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

P-Inter írta: 2021.04.20. 17:33 Elfogadom, hogy vannak csapatok, akik menekülni akarnak az UEFA elől, feltehetően jogosan. Azt is elfogadom, hogy pénzt akarnak, mert megroggyantak. De kérem, hol az önvizsgálat, hogy ne még többet akarjanak kisajtolni a fociból. Miért nem lehet megállni és kicsit reálisabban gazdálkodni. Erre itt sírnak a klubok, amikor esztelen költekezéssel adósságspirálba kergetik magukat? (öhm, Inter, csoda, hogy még nem tűntünk el a süllyesztőben) Mit sír az UEFA, amikor top3 korrupt a szervezetük.

Kicsit szurkolok már egy ideje annak, hogy omoljon össze az egész globalizált focivilág, hogy aztán főnixként újjászülessen (persze erre nem lesz esély). A rendszer vacak, de a pénzt feneketlenül tolják bele.
Ez a Perez-Agnelli-Glazer harmas legalabb akkora korrupt gazemberek mint az UEFA es FIFA vezetoi.

Nekem mindket oldaltol herotom van, es mindket feltol rosszul vagyok.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.04.20. 17:31 Elkepeszto es felfoghatatlan meretu tamadas iranyul a Szuperliga ellen.
Mar a Chelsea es a City a visszalepest fontolgatja.
Nem eszik olyan forrón...
Dehogy terveznek visszalépést, ezek a klubok nem amatőrök, évek óta tervezik ezt a ligát, majd biztos visszamondják mert nagy a hőbörgés.
Majd megszokja mindenki, és ennyi. A BEK - BL változásnál is sok volt a tamáskodó, aztán látjuk mekkora sikertörténet lett belőle.

Én is jobban örültem volna ha marad a BL, de ha lesz szuperliga, jobban örülök hogy benne leszünk, mint ha kimaradunk 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.20. 18:08
Ez a Perez-Agnelli-Glazer harmas legalabb akkora korrupt gazemberek mint az UEFA es FIFA vezetoi.

Nekem mindket oldaltol herotom van, es mindket feltol rosszul vagyok.
Sajnos ez így igaz. :cry: Megy a harc a pénzért. Kit érdekelnek a szurkolók? Egyiküket sem. :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.20. 18:14
interfan írta: 2021.04.20. 18:08
Ez a Perez-Agnelli-Glazer harmas legalabb akkora korrupt gazemberek mint az UEFA es FIFA vezetoi.

Nekem mindket oldaltol herotom van, es mindket feltol rosszul vagyok.
Sajnos ez így igaz. :cry: Megy a harc a pénzért. Kit érdekelnek a szurkolók? Egyiküket sem. :cry:
Teljesen egyetertek.
Nem is tudom az UEFA-tol vagy a Perez-Agnelli-Glazer felektol hanyok inkabb....

Talaljanak valami megoldast, mert ez igy nonszensz es bohozat, sot mi tobb szegyen.

Legyen Szuperliga, de felolem Extra uber szuper csoda Liga is lehet, leszarom.
Viszont ez ne menjen a szurkolok es a nemzeti bajnoksagok karara.

Gyonyoru lenne minden heten a Reallal jatszani, de nekem az a foci veget jelentene.
Inter es az Olasz focit szeretem, nem pedig a BL-t.
A focihoz az elmenyhez pedig a Seria A es a bajnokik ugyanugy hozzajarulnak, mint a Szuper csoda liga es a Real.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Huu de hosszú menet lesz ez.Most egymásra köpködnek,a végén meg úgyis kezet ráznak.Álszent bagázs mindkettő.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Cupi írta: 2021.04.20. 18:14
interfan írta: 2021.04.20. 18:08
Ez a Perez-Agnelli-Glazer harmas legalabb akkora korrupt gazemberek mint az UEFA es FIFA vezetoi.

Nekem mindket oldaltol herotom van, es mindket feltol rosszul vagyok.
Sajnos ez így igaz. :cry: Megy a harc a pénzért. Kit érdekelnek a szurkolók? Egyiküket sem. :cry:
Pusztán szurkolói szemmel... Ki az, aki elpártolna a csapat mellől, bárhogy is történjen?

Szerintem senki. Viszont jönnének divat szurkolók, azaz összességében ez a bázis szerintem nem gyengülne.

A többivel egyetértek. Blatter, Infantino, Agnelli... egyik kutya, másik eb.

Sajnos ilyen világot élünk, ahol a pénz és a hatalom az értékmérő és nem a jószándék. Na bocs az offért! :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Klopp szavai:

"Amikor délután sétáltunk a játékosokkal a városban, az emberek válogatott szidalmakat szórtak ránk. Mi ezt nem érdemeltük meg, mi a klub alkalmazottai vagyunk, nem mi találtuk ki a Szuperligát.
A csapat menedzsereként vagyok itt, és addig fogom betölteni ezt a pozíciót, amíg az emberek megengedik ezt nekem. Ma azt hallottam, hogy le fogok mondani. Nos, ez a híresztelés még elszántabbá tesz engem, és biztos, hogy maradok. Felelősnek érzem magam a csapatért, felelősnek érzem magam a klubért, és azért a kapcsolatért, amit kialakítottunk a szurkolóinkkal. Nehéz idők ezek, de mindent elkövetek a megoldás érdekében.”
„SOK MINDENÉRT FELELŐS VAGYOK, ÉS MINDIG VÁLLALOM A FELELŐSSÉGET, DE AMI MOST TÖRTÉNIK, AHHOZ NEKEM SEMMI KÖZÖM.”
„A tulajdonosaink meghozták a döntésüket, de ez csak egy része a klubnak. A klub nagyobb, mint mi mindnyájan. Le kéne nyugodnunk egy kicsit. A Leeds szurkolóinak fogalmuk sem volt arról, hogy nekünk, játékosoknak és a menedzsernek nincs közünk ehhez a döntéshez. Úgy ordítottak ránk az utcán, mintha mi találtuk volna ki, hogy hozzuk létre a Szuperligát.”

Az egyik legerősebb szurkolói csoport, a Spion Kop 1906 a Twitteren kemény szavakat használt:
Úgy érezzük, nem szabad támogatnunk a továbbiakban azt a klubot, amely a kapzsiságot előbbre helyezi a futball integritásánál.
Továbbá a szurkolók belengették, hogy le fogják szedni zászlóikat és molinóikat a lelátóról. Klopp erre is reagált a sajtótájékoztatón.
„Megértem, hogy dühösek, abszolúte, de nekem az a gondom ezzel, hogy a zászlók a csapatért vannak ott. Ha rajtam múlna, én ott hagynám azokat. Még mindig van miért küzdenünk. Az utóbbi hat évben nagyszerű kapcsolatot alakítottunk ki a szurkolóinkkal, és megértem a haragot, illetve azt, hogy cselekedni akarnak, de nem szabad elfelejteniük, hogy a csapatnak semmi köze ehhez a döntéshez. Ebben a pillanatban, ha ezt megteszik, megfosztják a támogatásuktól a csapatot. A csapatot, és nem mást.”
James Milner csapatkapitány-helyettes, a gárda korelnöke nem köntörfalazott: határozottan elítélte a Szuperliga ötletét. Íme:
NEKEM EZ NEM TETSZIK, ÉS REMÉLEM, HOGY NEM IS VALÓSUL MEG!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

milyen álszent mindenki
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Roma is kiadott egy kozlemenyt, amiben teljesen eliteli a Szuperligat.
Gyakorlatilag az osszes Olasz, es tobb mint 40 Europai szovetseg es csapatai is melysegen eliteltek.

Amazon is kiadott egy kozlemenyt, hogy sosem tamogatta a Szuperligat, nem is lesznek az ugy mogott.
Csakis olyan futballban hisznek aki mindenkie.

Vegul pedig a Bloomberg szerint az UEFA mar ellenlepesen gondolkozik, es tovabb ujitanak a BL-t.
Aminek eves szetosztott penzosszege 4,5 milliard euro lenne, ami a kesobbiekben 7 milliard eurora nohet.

Irtak itt paran, de a vegen lehet tenyleg meglesz a nagy osszeborulas. :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Oriasi penzek forognak kockan, meg jo hogy mindenki eliteli!!
Euro milliardokrol beszelunk!!!!
Most azok a szurkolok tiltakoznak akik annak idejen a tulajdonos valtaskor is(MU, Liverpool stb) , emogott is erdek van!!
Ha elkezdenenk feszegetni miert is vannak parlamenti kepviselok ok is hoborognenek hogy hat ez igy szokas bar amiert letrejott az ma mar nem aktualis!
Egy uj ligat is lehet jol illetve rosszul csinalni! Az amerikai minta a jo!
Szerintem amugy a BL egyaltalan nem izgalmas kb a kieseses szakaszban lesz az! Ha az Inter nem jatszik a csoportmeccsek kozul nagyon max egy egy rangado felet nezek meg!
Erdekes ez hogy mennyire a klubbok ellen leptek fel a szurkolok! Vajon miert?? Mert kapzsik?? Miert az egyen nem az??? A jatekos es az ugynoke nem az??? Az egesz vilag nem az? Nem a haszon miatt vagjuk a fakat? Nem a profit miatt van tonkreteve az egesz bolygo?? Az UEFA aki nagyon durvan lefolozi a hasznot nem az elkepszto haszon miatt letezik?? Az a vicces hogy ugy van beallitva hogy szegeny UEFA(mintha egy kozjoletert felelos intezmeny lenne mikozben egy korrupt semmirekello kapzsi bagazs!!) es moho semmirekello csapatok!
Az Inter tuleleset jelentheti ez a dolog igy nezzetek! Mert ha benne vagyunk az egyben garanciat is jelent az elkepeszto bevetelek megszerzesehez! Tehat van erteke az egyesuletnek! Kulonben megyunk a levesbe!
En nem bannam ha atalakulna a jelenlegi futball!
Szerintem felhaborito hogy egy Bologna egy Aston Villa, egy Sevilla, egy Hamburg oknak semmi de semmi eselyuk nincs bajnoksagot nyerni!!! Ez a felhaborito!!
En pl egy dolgot mindennel jobban utalok a szinlelest es az idohuzast! Egy uj liga olyan szabalyokat alkothat amilyet akar! Pl netto jatekido, szinleles eseten eltiltas! Lehetne rajta valtoztatni, persze nem biztos hogy fognak de konnyen lehetne!!
Gyerekek mindenki autoval kozlekedik, miert nem loval??
Az ido halad itt vagyunk egy technologiai forradalom kozepen(jonnek a robotok) de azert ragaszkodunk hogy egy pali az oldalvonalon futkorasszon es integessen ossze vissza????
Ertem en hogy az emberek nem szeretik a valtozast mert az olyan bizonytalan, de mindig minden valtozik, folyamatosan! A halalunkon kivul ez az egyetlen ami tuti!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nekem egyre jobban az az érzésem,hogy az általam legjobban utált 3 csapat,előre menekülési akciója volt ez,a válság okozta hiányok miatt.A többieket magukkal rántották,bár a nagy felháborodás miatt a City,Chelsea,Atleti trió kifarolni látszik.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vaskalap írta: 2021.04.20. 20:44 Nekem egyre jobban az az érzésem,hogy az általam legjobban utált 3 csapat,előre menekülési akciója volt ez,a válság okozta hiányok miatt.A többieket magukkal rántották,bár a nagy felháborodás miatt a City,Chelsea,Atleti trió kifarolni látszik.
juvenak a legnagyobb lehetoseg volt :D

egyre kellemetlenebb az egesz
ha tenyleg visszalepnek az nagyon komolytalanna teszi az egeszet, bloffbe nem hiszek mert egy JP Morgan nem fogja bloffre adni a nevet...igy viszont fura
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

https://twitter.com/talkSPORT/status/13 ... ed-live%2F

BREAKING: All 12 clubs are meeting tonight to discuss disbanding the Super League.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.20. 20:55 https://twitter.com/talkSPORT/status/13 ... ed-live%2F

BREAKING: All 12 clubs are meeting tonight to discuss disbanding the Super League.
Pontosan.
Eselyes hogy feloszlik a Szuperliga, es ennyi volt.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/c ... ub-1523805

Hamarosan bejelentes is erkezhet a sorozat feloszlasarol.

Tobb egybehangzo forras koztuk a BBC szerint is, a City, Chelsea, Atletico mar jelezte delutan, kilepnek a Szuperligabol.
Ez lavinat indithat el, es mar akar ma hivatalosan is feloszlathatjak a teljes szuperligat.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mondjak h nyomasgyakorlas az uefa-ra de agnelli megnyilatkozasai... ezzel nagyon elfogja asni magat sztem
mit gondoltok?

*nem lepodnek meg ha lemondana ezek utan
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R9. 2021.04.20. 21:00-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Lesz Szuperliga!! Csak nem a 12 klub által hanem az UEFa által.
A Világ lenagyobb blöfje volt.

Perez nagy mókamester.Majd 60 perces meccsek lesznek ezután persze.....
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Ha igy lesz az elkepeszto amator lenne!
Gondolom az UEFA ezerrel furja egyenkent a csapatokat hatha le tud valasztani parat!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.04.20. 20:59 Lesz Szuperliga!! Csak nem a 12 klub által hanem az UEFa által.
A Világ lenagyobb blöfje volt.

Perez nagy mókamester.Majd 60 perces meccsek lesznek ezután persze.....
Lesz Szuperliga, a neve UEFA Champions League. :D

Valoban a vilag legnagyobb blofje lehetett ez az egesz. :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Bloff??
Ha visszakoznak akkor nekik annyi! Az UEFA az tesz meg veluk amit akar! Nem mellesleg a tonkremenetel szelen van az osszes nagy csapat! Usznak az adossagban!
Kizartnak tartom hogy egy ilyen bejelentes mogott nincs szerzodes vagy garancia!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

R9. írta: 2021.04.20. 20:59 mondjak h nyomasgyakorlas az uefa-ra de agnelli megnyilatkozasai... ezzel nagyon elfogja asni magat sztem
mit gondoltok?

*nem lepodnek meg ha lemondana ezek utan
Le is mondott :clap:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Inter101 írta: 2021.04.20. 21:06 Bloff??
Ha visszakoznak akkor nekik annyi! Az UEFA az tesz meg veluk amit akar! Nem mellesleg a tonkremenetel szelen van az osszes nagy csapat! Usznak az adossagban!
Kizartnak tartom hogy egy ilyen bejelentes mogott nincs szerzodes vagy garancia!
ez nekem is fura
JP Morgan a vilag 5. legnagyobb bankja, egy bloffhoz adja a nevet? fura
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyontetu hirek szerint a City, Chelsea, Atletico utan, a MU es a Barca is kozolte Perezekkel, visszalepnek a Szuperligatol.

Gyakorlatilag orakon belul bejelenthetik hivatalosan is a Szuperliga teljes feloszlatasat.
Válasz küldése