A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Gazzetta is 4-2-3-1-et vízionál.

INTER: (4-3-2-1): Handanovic; Nagatomo, Vidic, Ranocchia, Dodo; Kovacic (Medel), M’Vila, Hernanes; Pereyra, Palacio; Icardi.
http://www.sempreinter.com/2014/07/11/g ... formation/
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

RenciDavid írta:Gazzetta is 4-2-3-1-et vízionál.

INTER: (4-3-2-1): Handanovic; Nagatomo, Vidic, Ranocchia, Dodo; Kovacic (Medel), M’Vila, Hernanes; Pereyra, Palacio; Icardi.
http://www.sempreinter.com/2014/07/11/g ... formation/

Ez nekem nem tűnik rossznak, bár Nagatomo helyett inkább D'Ambrosiot erőltetném, a japán nagyon nem tud védekezni. Ezzel a csapattal illene jó játékot produkálni.
Avatar
jakupecs
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2011.06.08. 20:15

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: jakupecs »

alwin91 írta:
RenciDavid írta:Gazzetta is 4-2-3-1-et vízionál.

INTER: (4-3-2-1): Handanovic; Nagatomo, Vidic, Ranocchia, Dodo; Kovacic (Medel), M’Vila, Hernanes; Pereyra, Palacio; Icardi.
http://www.sempreinter.com/2014/07/11/g ... formation/

Ez nekem nem tűnik rossznak, bár Nagatomo helyett inkább D'Ambrosiot erőltetném, a japán nagyon nem tud védekezni. Ezzel a csapattal illene jó játékot produkálni.


Ez így nem is lenne rossz. De én az újdonsült csapatkapitányunk helyett, egyértelműen J.J.-t játszatnám. :) ( Ha már Rolandót is elkótyavetyéltük)

Másik dolog. A Mu állítólag 20 misiért megveszi Sneijdert, ennyi van a kivásárlási opcióban. Mi meg ha jól emlékszem 6 misiért adtuk el..... Rajtunk röhög megint a fél világ szerintem.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Lehet vmiről lemaradtam, de Pereyra-ban kit tisztelhetünk?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Komax írta:Lehet vmiről lemaradtam, de Pereyra-ban kit tisztelhetünk?


Az Udinese jobbszélsője+középső középpályása.
A Juve egyik fő kiszemeltje volt a nyárra, nem fogják átengedni nekünk, főleg ismerve az Udine-Juve puszi-kapcsolatot.
Ők is sokallják az árát (~15 M), ezért nem jutottak egyezségre még.
Képzelhetjük akkor mi mennyire fogjuk sokallni...
Jövő héten lehet döntés az ügyben.

http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/ ... iva-573273
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

PellerG írta:
Komax írta:Lehet vmiről lemaradtam, de Pereyra-ban kit tisztelhetünk?


Az Udinese jobbszélsője+középső középpályása.
A Juve egyik fő kiszemeltje volt a nyárra, nem fogják átengedni nekünk, főleg ismerve az Udine-Juve puszi-kapcsolatot.
Ők is sokallják az árát (~15 M), ezért nem jutottak egyeségre még.
Képzelhetjük akkor mi mennyire fogjuk sokallni...
Jövő héten lehet döntés az ügyben.

http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/ ... iva-573273


Igen, de az elmúlt 24 órában több lap is elkezdte összeboronálni velünk. A kérdés hogy a Juvéba padozni érdemes-e mennie, mert ott egyáltalán nem garantált, hogy kezdő lesz.
http://www.sempreinter.com/2014/07/10/t ... -and-juve/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

RenciDavid írta:
PellerG írta:
Komax írta:Lehet vmiről lemaradtam, de Pereyra-ban kit tisztelhetünk?


Az Udinese jobbszélsője+középső középpályása.
A Juve egyik fő kiszemeltje volt a nyárra, nem fogják átengedni nekünk, főleg ismerve az Udine-Juve puszi-kapcsolatot.
Ők is sokallják az árát (~15 M), ezért nem jutottak egyeségre még.
Képzelhetjük akkor mi mennyire fogjuk sokallni...
Jövő héten lehet döntés az ügyben.

http://www.tuttomercatoweb.com/serie-a/ ... iva-573273


Igen, de az elmúlt 24 órában több lap is elkezdte összeboronálni velünk. A kérdés hogy a Juvéba padozni érdemes-e mennie, mert ott egyáltalán nem garantált, hogy kezdő lesz.
http://www.sempreinter.com/2014/07/10/t ... -and-juve/


Most kezdjük sorolni kikkel boronáltak és boronálnak össze minket rendszeresen? :)
Szerintem ne.
Az meg hogy az Udine inkább a Juvéval üzletel, kiderült az elmúlt pár évben.
Juve hetek óta megy Pereyráért, csak próbálják lejjebb tolni a kb 15 milliós árát.
Conténak nagyon kéne, mivel 2-3 posztos játékos (wingback, jobb szélső, középső középpályás).
Megint ott tartunk, hogy fizetni kéne, nem keveset, azt meg mi nem szeretünk. Olcsóbb megoldások várhatóak.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én most a JELENLEGI keretből egy ilyen kezdővel állnék ki ha én lennék az edző:

4-1-2-1-2

----------------Handanovic
Nagatomo--Vidic--------Juan----Dodo
-------------------M'Vila
-------Kovacic--------------Hernanes
-------------------Ricky
---------Palacio-----------Icardi
Avatar
jakupecs
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2011.06.08. 20:15

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: jakupecs »

PellerG írta:Én most a JELENLEGI keretből egy ilyen kezdővel állnék ki ha én lennék az edző:

4-1-2-1-2

----------------Handanovic
Nagatomo--Vidic--------Juan----Dodo
-------------------M'Vila
-------Kovacic--------------Hernanes
-------------------Ricky
---------Palacio-----------Icardi


Nem lenne rossz, de Juan helyett az új csk játszik tuti.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Ricky? ne már. lassú, körülményes és a passzai sem ülnek.
inkább Taidert rakjuk be a középpályára, az "irányító" szerepkört meg megkapja Kova vagy Hernanes.

a védelmet mivel kiváló szélsőink úgy sincsenek, úgy kellene megoldani, megtartva a 4 védős rendszert, hogy centerbackek játszanak ott is, a VB-n láttunk erre pár példát. (bár Dodónak adnék esélyt, de Joni, Naga inkább csak pad, D'Ambrosio sem váltotta eddig meg a világot)
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Mazzarri elmondta, hogy a 4 védős játékhoz kell idén visszatérni, ugyanakkor 3-4 felállást is tudnia kell a csapatnak amit Kaméleonként tud a csapat akár meccs közben is variálni.
Avatar
Veko
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2012.01.03. 11:19

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Veko »

jakupecs írta:
PellerG írta:Én most a JELENLEGI keretből egy ilyen kezdővel állnék ki ha én lennék az edző:

4-1-2-1-2

----------------Handanovic
Nagatomo--Vidic--------Juan----Dodo
-------------------M'Vila
-------Kovacic--------------Hernanes
-------------------Ricky
---------Palacio-----------Icardi


Nem lenne rossz, de Juan helyett az új csk játszik tuti.


Juan Dodó csere, majd Dod. helyére Rano, meghát Ricky valószínűleg már nincs is szóval...
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Na ha a továbbiakban a mercato végéig minden jól alakul, akár egy ilyen felállásban is pályára lehetne küldeni a csapatot:

----------------------Handanovic----------------------
-----Campagnaro----Ranocchia----Silvestre----------
Jonathan------------------------------------Nagatomo
--------------Kuzmanovic------Krhin------------------
--------------------------------------------------------
--Biabiany----------------------------------Schelotto--
--------------------------Osvaldo----------------------

Nagyon masszív lenne egy ilyen kezdő, remélem sérülések nem fogják hátráltatni a csapatot, és akkor végre újra felállva tapsolhatunk a kedvenceinknek. Alig várom a szezon kezdetét, csak Biabiany lenne már (újra) a zsákban.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

serie b-be jó kezdő lenne
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

----------------------Handanovic
----------Rolando------Vidic---------Juan(C)
Nagatomo-Kovacic---Medel---Hernanes---Dodo
--------------Palacio-----------Icardi

ezzel szemben ez várható:

----------------------Handanovic
------Ranocchia(C)------Vidic---------Juan
Jonathan---Kovacic---M'Vila---Hernanes---Nagatomo
--------------Palacio-----------Osvaldo
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Szvsz Yuto nem igazán jobb a jobbszélen mint Johny,annak ellenére h jobb lábas nagyon idegenül mozog ott.Sztem D'Ambrosio ha kapna ott 2-3 meccset jobban lehozná.Igaz h lassabb,de sokkal játék ügyesebb,védekezésbe több mint a másik két huszár.
M'Vila-Medel Osvaldo-Icardi meg akár forma alapján is eldőlhet.
Rolando-Breki nincs vita :lol:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PellerG írta:----------------------Handanovic
----------Rolando------Vidic---------Juan(C)
Nagatomo-Kovacic---Medel---Hernanes---Dodo
--------------Palacio-----------Icardi

ezzel szemben ez várható:

----------------------Handanovic
------Ranocchia(C)------Vidic---------Juan
Jonathan---Kovacic---M'Vila---Hernanes---Nagatomo
--------------Palacio-----------Osvaldo

ezt az M'Vila-t hamar ki fogja szorítani a kezdőből Medel, még Mazzarrinál is.
szerintem egy kalap ..., kb. Mudi, Mariga szintjét hozza.
eddig Mazzarri játszatta Dodót, kétlem hogy mellőzve lenne, legutóbb csak betegség miatt maradt ki.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Medelt jobboldali wingbackbe kéne kipróbálni. Elvileg ott is tud játszani, elég univerzális játékos. Fene tudja milyen posztra hoztuk.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Közeledik a januári mercato, így a nevek is sűrűsödnek.
Én már egyáltalán nem hiszek ebben a szokásos, minden mercatonál előjövő újságírói vonalban, így a Lavezzi, Shaqiri, Dzeko, Jovetic, Lamela, Van Persie-féle nevekben.
Pénzünk sincs rá, sportigazgatónk sincs hozzá...
Maradjunk a földön, a reális neveknél, és annál, amit a sajtó is ír, hogy maximum két játékos érkezése várható.

Én a szélsővédő és a szélső támadó posztokkal kezdeném el a csapat erősítését, ezzel fognék neki a munkának.
Jobb oldali védőnek lennének ötleteim, mint Van Rhijn, Jung, de sokkal reálisabb egy Darmian vagy egy Montoya, akit nagyon írnak régóta, és el akar menni a Barcából már a télen (nem sokszor láttam, igaz akkor egyáltalán nem győzőtt meg).

Középpályán most télre max egy ilyen beugró megoldást tudok elképzelni, mivel vannak most égetőbb posztok is, mint mondjuk a fiatal, régóta pletykált atalantás Baselli.

Támadó posztra, szélsőnek lesz majd érkező, ide leginkább a Cerci, Konopljanka (agyba-főbe dícséri Ausilio), Biabiany vonalat tudom elképzelni, elhinni.
Én megpróbálnám a nyáron lejáró szerződésű Ayewet, de persze tudom hogy Ausilio nagyjából azt sem tudja ki az.
Ibarbot is meg lehetne fontolni, a Cagliarinál nagyon hasznosan játszik, gólok, gólpasszok jönnek tőle, húzóember.

Ha én lennék ott, megpróbálnék hasonlóan nekivágni a tavaszi szezonnak a Mancini által elképzelt támadásban 4-3-3, védekezésben 4-5-1-es formációban:

-----------------------------Handanovic
---Darmian--------Ranocchia-------Juan------Dodo
Palacio--Guarín/Hernanes---Medel---Kovacic-----Ayew
------------------------------Icardi



Aztán persze a nyáron muszáj lesz tovább erősítgetni, mert óriási lyukak vannak a keretben, ismerjük a mélységét, minőségét...
-Ott van rögtön az aktuális téma, a kapuskérdés, Handanovic jövője, Bardi esetleges szerepeltetése.
-Ranocchiát szerintem nem szabad kezdőben hagyni, ez egész biztos, ismerjük, ő öngyilkosság.
Mindig is ezt a formát hozta 2011 óta, vannak jobb periódusai, de alapvetően folyamatosan benne van ez a nagy hibafaktor.
Jellemző, hogy mi megtettük csapatkapitánynak is ezzel szemben...
Ide nagyon-nagyon kéne egy kezdő ember, el tudnám képzelni a bázeles Schärt, igaz már a fél Bundesliga és PL is szeretné őt, lejár a szerződése a nyáron, ingyen vihető.
-Aztán a középpálya közepét sem ártana erősíteni majd, a szélső támadó posztról nem is beszélve.
Jó lenne használható, jövőt jelentő neveket megtalálni, és nem a Lavezzi-féle 30+, 5 M fizetés, vagy a Biabiany-féle olasz középvonalban gondolkozni.

Szóval én valami hasonlót tudnék reálisan, anyagi lehetőségeinkhez, Mancini által Ausilio semlegesítéséhez mérten elképzelni 2 mercatot követően, jövő nyártól:

---------------------Handanovic
-Darmian--------Schär-------Juan-------Dodo
Firmino---Hernanes---Medel---Kovacic---Ayew
------------------------Icardi
paplanoszozo
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

-----------------------------Handanovic
---Darmian--------Ranocchia-------Juan------Dodo
Palacio--Guarín/Hernanes---Medel---Kovacic-----Ayew
------------------------------Icardi[/i]




---------------------Handanovic
-Darmian--------Schär-------Juan-------Dodo
Firmino---Hernanes---Medel---Kovacic---Ayew
------------------------Icardi
[/quote]



Darmian már nekem is felmerült ,hogy egy lehetőségnek megérné! + Crisetig nálam ő az új Cambiasso + a német mentalitás is pluszt hozhatna én Medel, M'villa nem jön be.... Medel alcsony nagyon arra a poszta minimun 185-190 emberke való.... Dodo elviselhető + Kovacsic aki lehet még valami erre kell épiteni.... Icardi meg a jelenlegi interbe pedig simán befér.... ennyi nem olyan sok emberke kéne ide!
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

RenciDavid írta:Medelt jobboldali wingbackbe kéne kipróbálni. Elvileg ott is tud játszani, elég univerzális játékos. Fene tudja milyen posztra hoztuk.


Így van a Vb-n is ott játszott! Én is akartam már írni.A jobb oldal az ő igazi posztja! Guarin meg mehetne középre.
Avatar
Dris
Hozzászólások: 679
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dris »

Ayew tényleg jól jönne, ahogy szerintem Konoplyanka is!
csere csatárnak jöhetne Gignac (nem egy nagy szám, de a mostani helyzetben elférne itt)!
ennek a három embernek mind lejár a szerződése, így vagy télen olcsón vagy nyáron mindent bedobva el lehet őket hozni! Bár nem hiszem, hogy egy fizetési versenyt megtudnánk nyerni bárkivel szemben is, így a télen olcsón igazolás jobb lenne.
Nyáron a kölcsön vett játékosok árát kéne kifizetni és jöhetne egy jobbhátvéd Nagatomo árából. Darmian vagy Van Rhijn.
kapuba Handát megtartanám, védelem a jobb oldalt leszámítva megoldott (amíg nincs Bl a Rano, JJ, Vidic, Andreolli elég), a középpálya közepe szerintem rendben van főleg ha Crisetig folyamatosan játszik és fejlődik, talán jövőre ő is hasznos lehet! a két szélre meg előre jönne az említett három játékos és meg is vagyunk.
JJ5
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2014.08.01. 14:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: JJ5 »

Ha esetleg sikerülne a BL, tök mindegy hogyan, a következőket igazolnám le, kicsit elrugaszkodva a realitásoktól :D
Murillo, Camacho, Yaya Touré, Dybala

Handa
D'Ambrosio - Murillo - JJ - Santon
Guarin - Medel - Yaya
Shaq
Icardi - Dybala

Pad: Dodó, Rano, Camacho, Hernanes, Kovacic, Palacio

Esetleg még egy csatár és egy szélső védő elférne, de nem vagyok telhetetlen :D
De szép lenne :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én realistán nézem a dolgokat, és abból indulok ki, amit a vezetőség majd minden tagja hetente lenyilatkozik, vagyis hogy a "projekt" megy tovább, Mancini iránt a bizalom töretlen, igyekszünk megfelelni számára a nyári mercato során is majd...
Ugye tudjuk, Mancini mindig is épített a rutinos, idősebb játékosokra, így azt gondolom Handanovic és Miranda a sok pletyka ellenére nem lesznek értékesítve a nyáron.
Biztos lesznek posztok, ahova olcsóbb megoldást keresnek majd Ausilioval, ahogy az is, hogy más posztokon meg ismét megkapja majd, akiket aktuálisan kinézett magának.
Végigveszem őt ismerve, valamint a sajtóban már keringő nevek alapján a neveket az adott posztokra.

K: Itt nagy változásra nem számítok, mint írtam, már tavaly is ragaszkodott Handanovic maradásához, nincs kérdés.
Mivel Mancini rutinos kapust akar mindenképp, ráadásul Perin ki is esett fél évre sérülés miatt, így Muslera kerülhetne elő, aki ismeri a Serie A-t, a Galatában meg volt már Mancini játékosa.
Másik az Interrel korábban sokat emlegetett "rutinos profilú" kapus Marchetti a Lazioból.
Muslera, Marchetti

JH: D'Ambrosio helye az olasz létszám miatt, na meg az elmúlt hetek teljesítménye alapján biztosnak mondható, egy érkezőre itt lehet számítani:
Bruno Peres, Zabaleta, Vrsaljko, Sala, Widmer, Caceres

BH: Nagatomo helye ugye fix, most hosszabbított, viszont Santon immár szinte 100%, hogy el lesz adva a nyáron.
Mancini már tavaly elengedte volna, most viszont már nem nagyon lesz kérdés.
Telles 8.5 M-s opciós árából alkudni szeretnénk, a Galatasaray viszont nem hajlik erre, inkább új érdeklődőket hallgat meg (Wolfsburg).
Erkint egyre inkább írják, Mancini is felvetette őt a tegnapi sajtótájékoztatón, sajnos én abszolút Alvaro Pereira 2-t látom benne.
Erkin, Criscito, Clichy, Telles

KH: Miranda ahogy írtam úgy gondolom maradni fog, ahogy Murillo azonnali továbbadását sem tudom elképzelni.
Nagy kérdés mi lesz Juan és Ranocchia sorsa...
Skrtel, Bruma, Glik, Süle, Izzo, De Maio, Lacroix

KP: Talán a középpályán van jelenleg a legnagyobb homály, hiszen majd mindegyik játékos esetében említik, hogy távozhat a nyáron.
Brozovic (Arsenal), Medel (Boca), Melo (Kína), Gnoukouri (kölcsön), egyedül talán Kondogbia helye biztos továbbra is a keretben.
Banegát egyes lapok már fix érkezőnek veszik, Ausilio elmondta, Biglia is érdekli őket, csak hát nem egyszerű Lotitoval tárgyalni...
Yaya Touré Mancini szerelme még 33 évesen is, senki ne fogadjon rá, hogy nem itt köt ki a nyáron, miután Kondogbia "Yaya Tourésítása" nem jött össze Mancsnak.
Sokszor említik Soriano nevét is, viszont hozzáteszik leginkább Brozovic helyett érkezhetne Milánóba.
Joao Moutinho neve is többször elhangzott már, mint Mancini-kérés.
Az biztosra vehető, hogy 1-2 regista érkezni fog a nyáron.
Banega, Biglia, Yaya Touré, Lass Diarra, Soriano, Moutinho

SZ: A szélen talán Candreva tekinthető legkonkrétabb kiszemeltnek, viszont érte sem lesz egyszerű tárgyalni a Lazioval.
Sokat emlegetik Nani nevét is, ugyanúgy, ahogy Nasriét is, akit még Mancini csábított el anno a Cityhez.
Visszatérő név a német Bellarabi, akiért viszont 25 milliót kér a Leverkusen, Mancini viszont szeretné őt.
Mancini nem titkoltan szeretné Gabbiadinit és Mertenst is a csapatában tudni, azonban az biztosnak tűnik, hogy De Laurentiis továbbra sem enged majd át játékost az Interhez.
Berardi szívesen jönne az Interhez, az Inter is szeretné őt, de a Juventus nem fog belemenni a dologba, vissza fogják venni őt a nyáron, ez szinte 100%.
A legújabb francia zseni a lille-i Boufal, akit több olasz csapat mellett mi is kinéztünk, azonban ő is legalább 25 milliós játékos jelenleg.
A Lazios Keita Balde és a Sampos Correa neve is elő-előkerül, a vezetőség figyelemmel követi őket.
Kérdés mi lesz Ljajic sorsa, egyik héten maradóként, másikon távozóként említik őt...
Candreva, Nani, Nasri, Bellarabi, Berardi, Gabbiadini, Mertens, Boufal, Keita Balde, Correa, Ljajic(???)

CS: Csatárfronton minden attól függ, mi lesz Icardi sorsa.
A vezetőség és Icardi maga is nem győzi elégszer ismételni, mindenképpen az Internél képzeli el a folytatást, nem akar váltani.
Azonban mint tudjuk, a pénz nagy úr...
Voltak pletykák, mint Benzema, Cavani vagy Lukaku, ők azonban Icardinál is magasabb áron mozognak, így semmi realitása nincs ezeknek a híreknek.
Az Ajaxos, felszállóágban lévő Milik reális lehet, ahogy a Sao Pauloban egyre stabilabbá váló Calleri is.
Ibrát is emlegetik időnként, azt gondolom azonban, 100%, hogy kap majd az Internél jobb ajánlatot is...
Mancini a hírek szerint adna még egy esélyt Falcaonak, aki az elmúlt két évhez hasonlóan sima kölcsönnel (néhány millióért) elhozható lenne, valamint egykori játékosát, a Romában önmagát nem találó Dzekot is szívesen látná a nyártól.
Jovetic távozása Mancini maradása esetén borítékolható, nyílt titok, hogy nem felhőtlen a viszonyuk.
Milik, Calleri, Ibra, Falcao, Dzeko


Ha tippelnem kéne ezek alapján, ismerve Mancinit és Ausiliot, kb ezt a keretet és kezdőcsapatot tudnám elképzelni a nyártól:

K: Handanovic, Carrizo, Berni

JH + BH: Zabaleta, D'Ambrosio - Erkin, Nagatomo

KH: Miranda, Murillo, Juan, Ranocchia

KP: Yaya Touré, Banega, Brozovic, Medel, Kondogbia

SZ: Perisic, Eder, Candreva, Palacio, Biabiany, Ljajic(???)

CS: Icardi/Falcao, Calleri


4-3-3

------------------------------------------Handanovic
Zabaleta--------------------Miranda--------------------Murillo-----------------------Erkin
---------------Brozovic------------------Yaya Touré-------------------Kondogbia
---------Candreva----------------------Icardi/Falcao------------------------Perisic
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Remek összefoglalás, és a valóság nem is állhat olyan távol majd ettől, viszont én remélem hogy nem
ilyen emberekben gondolkodunk, Yaya 33 éves, Zabaleta 32 lesz lassan, lefelé ketyegnek.
Candreva körül nagy a hype, de nemzetközi szinten futottak még kategória, szerintem semmivel sem jobb mint Ljajic, csak duplájába kerül.

Erkin milyen focista? Csak mert régóta írják ide, de én egyáltalán nem ismerem.

Milik szerű emberek kellenének, akik fiatalok, fejlődnek majd tovább és még jó áron elhozhatók.
(Klaassen, Tielemans, ilyesmik)
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

mike írta:Remek összefoglalás, és a valóság nem is állhat olyan távol majd ettől, viszont én remélem hogy nem
ilyen emberekben gondolkodunk, Yaya 33 éves, Zabaleta 32 lesz lassan, lefelé ketyegnek.
Candreva körül nagy a hype, de nemzetközi szinten futottak még kategória, szerintem semmivel sem jobb mint Ljajic, csak duplájába kerül.

Erkin milyen focista? Csak mert régóta írják ide, de én egyáltalán nem ismerem.

Milik szerű emberek kellenének, akik fiatalok, fejlődnek majd tovább és még jó áron elhozhatók.
(Klaassen, Tielemans, ilyesmik)


Correa viszont jobb ljajicnál. Vele jobban járnánk.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Toure hiaba oreg o lehetne a mi pirlonk aki osszekoti a csapatot
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

R9. írta:Toure hiaba oreg o lehetne a mi pirlonk aki osszekoti a csapatot


Toure még mindig húzóember tud lenni egy sztárokkal teletűzdelt csapatban, 2 jó év még simán benne van.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Marchetti-t bírom, nem rossz kapus, de ő is hatalmas visszalépés lenne Handához képest. Muslera meg nekem mindig is potya kapus marad, hiába fejlődött sokat a Serie A-s időszaka óta. Az egy dolog, hogy Mancs ragaszkodik Handa maradásához, de ha egy komolyabb célokkal és pénzügyi kerettel rendelkező csapat bejelentkezik érte, akkor könnyen lehet, hogy távozik. Sirigu/Consigli vonal nekem jobban tetszett pótlásnak.

JH posztra ezek közül a nevek közül egyedül Bruno Peresnek örülnék, ő erősítés lenne, Vrsaljko még esetleg, bár neki is nagyobb a hype-ja mint amekkora spíler.

BH-re nem tudom mi a tököm baja van Mancsnak Telles-el, szerintem a legjobb szélső védő a keretből. Criscito-nak mondjuk örülnék, esetleg a Genoa-s Ansaldi-t is elnézném nálunk, amúgy is jó a kapcsolat a Griffoni-val.

KH-ek közül nem sokat vágok, de ilyen Glik féle középszer, Torino-ban húzó ember tudok lenni védőktől kíméljen meg minket a sors.

KP-ára és szélső posztra elég jó neveket írnak, Soriano-t mondjuk annyira sokra nem becsülöm, de a többiek bőven erősítést jelentenének. Lazio-sokat az áruk és a koruk miatt mondjuk inkább nem erőltetném, Keitáért meg emlékszem Lotito vmi 25-30m-t emlegetett korábban, szóval továbbra is eléggé el van szálva az öreg. Berardi-nak nagyon örülnék, csak hát a köcsög válogatott miatt nehézkes ügye.
JJ5
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2014.08.01. 14:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: JJ5 »

Tegnap volt egy kisebb nyilatkozatháború Brozo/Brozo ügynöke és Ausilio között. A lényeg h Brozo új szerződést akar több pénzért és megszellőztette, hogy esetleg eligazolna, erre Ausilio közölte, hogy Brozo játékjogáról az Inter dönt és elvileg ebből az jött le, hogy menjen nyugodtan, 35 millió az ára. Nekem Brozo játéka üde színfolt volt az idén, eléggé megszerettem, de a viselkedése sokszor volt flegma, ahogy hisztizve kalimpál, ha valami nem jön össze. A jövő évi csapatban fix kezdő ha marad, de mivel jön Banega, ott van Kondogbia, akinek szintén kezdenie kell és Yayát nagyon akarjuk, ezért valaki nem férne be a 3 fős középpályára. Sajnos megint logikusnak tűnik, hogy Brozó adjuk el, mint anno Kovát nagy pénzért, mert Yaya jelenleg jobb játékos nála (szerintem Brozóban amúgy nagyobb a potenciál, mint Kovában, mert sokkal érettebb a játéka, hamarabb tud élni a lehetőséggel).
Viszont abból a 35 millából megvenném Berardit a kezdőbe, kerül amibe kerül.

Icardi
Perisic - Banega - Berardi
Kondog - Yaya
Erkin - Murillo - Miranda - Ansaldi
Handa

Pad: Naga, D'Ambro, JJ, Medel, Vilhena, Benassi, Jove, Eder, Palacio

Mit szóltok? :)

UI.: Elvileg Vilhena is megvan, tetszik a srác, támadó középpályás, nagy lövőereje van, fiatal, illetve Benassi játékjogát is visszavenném, akire elvileg opciónk van (10-15 millió).
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

JJ5 írta:Kondog - Yaya


Ez a belső kettős kb rémálom, úgy gyorsulnak mint a Zil, és ugyanúgy is fogyasztanak :-D
A többi ok lenne,

Inkább ne vegyünk aggastyánokat, hanem hozuk el Simeonét mindenáron, Ő kell ahhoz hogy újra topcsapat legyünk.

------------Sirigu-----------

XXXX, Miranda, Murillo, Erkin

Brozovic--Banega--Kondogbia

Éder(Jovetic)--Icardi-- Perisic

És ehhez mindössze egy jobbhátvéd kellene.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Brozovic távozása egyre jobban téma, elvileg az ügynöke addig verte az asztalt, amíg egészen elmérgesedett a viszony. Én egyébként annyira nem értem ezt az egész balhét. Nem volt rossz szezonja ez tény, fejlődik sokat, de tényleg mutatott annyit, ami miatt indokolt lenne ez a nagy balhé? Kíváncsi lennék arra is, hogy a srácnak mi a véleménye vagy csak arról van szó, hogy az ügynöke nem tesz zsebre eleget...
Elvileg Madridi derbi van érte és 35 millió Euróról szólnak a hírek. Ez már valóban megfontolandó.
JJ5
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2014.08.01. 14:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: JJ5 »

alwin91 írta:Brozovic távozása egyre jobban téma, elvileg az ügynöke addig verte az asztalt, amíg egészen elmérgesedett a viszony. Én egyébként annyira nem értem ezt az egész balhét. Nem volt rossz szezonja ez tény, fejlődik sokat, de tényleg mutatott annyit, ami miatt indokolt lenne ez a nagy balhé? Kíváncsi lennék arra is, hogy a srácnak mi a véleménye vagy csak arról van szó, hogy az ügynöke nem tesz zsebre eleget...
Elvileg Madridi derbi van érte és 35 millió Euróról szólnak a hírek. Ez már valóban megfontolandó.


De csak akkor, ha ugyanúgy egy fiatal, minőségre cseréljük le, pl: Berardira, de lehet tőlem más tehetséges fiatal is. :D Ha viszont belőle jönne a Candreva, Biglia vonal, ami ugyan minőség, de idős, akkor már nem érné meg, mert nem tudnánk őket pár év múlva értelmes pénzért eladni.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

JJ5 írta:
alwin91 írta:Brozovic távozása egyre jobban téma, elvileg az ügynöke addig verte az asztalt, amíg egészen elmérgesedett a viszony. Én egyébként annyira nem értem ezt az egész balhét. Nem volt rossz szezonja ez tény, fejlődik sokat, de tényleg mutatott annyit, ami miatt indokolt lenne ez a nagy balhé? Kíváncsi lennék arra is, hogy a srácnak mi a véleménye vagy csak arról van szó, hogy az ügynöke nem tesz zsebre eleget...
Elvileg Madridi derbi van érte és 35 millió Euróról szólnak a hírek. Ez már valóban megfontolandó.


De csak akkor, ha ugyanúgy egy fiatal, minőségre cseréljük le, pl: Berardira, de lehet tőlem más tehetséges fiatal is. :D Ha viszont belőle jönne a Candreva, Biglia vonal, ami ugyan minőség, de idős, akkor már nem érné meg, mert nem tudnánk őket pár év múlva értelmes pénzért eladni.

Én sem akarok egy járókeretes Intert, de a Candreva/Biglia/Toure 3-asból egy tényleg elférne. Kell egy rutinos vezéregyéniség mindenképp. Mondjuk, ha jön Banega, akkor Bigliát nem hoznám, sokkal inkább Candrevát meg Tourét.
JJ5
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2014.08.01. 14:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: JJ5 »

alwin91 írta:
JJ5 írta:
alwin91 írta:Brozovic távozása egyre jobban téma, elvileg az ügynöke addig verte az asztalt, amíg egészen elmérgesedett a viszony. Én egyébként annyira nem értem ezt az egész balhét. Nem volt rossz szezonja ez tény, fejlődik sokat, de tényleg mutatott annyit, ami miatt indokolt lenne ez a nagy balhé? Kíváncsi lennék arra is, hogy a srácnak mi a véleménye vagy csak arról van szó, hogy az ügynöke nem tesz zsebre eleget...
Elvileg Madridi derbi van érte és 35 millió Euróról szólnak a hírek. Ez már valóban megfontolandó.


De csak akkor, ha ugyanúgy egy fiatal, minőségre cseréljük le, pl: Berardira, de lehet tőlem más tehetséges fiatal is. :D Ha viszont belőle jönne a Candreva, Biglia vonal, ami ugyan minőség, de idős, akkor már nem érné meg, mert nem tudnánk őket pár év múlva értelmes pénzért eladni.

Én sem akarok egy járókeretes Intert, de a Candreva/Biglia/Toure 3-asból egy tényleg elférne. Kell egy rutinos vezéregyéniség mindenképp. Mondjuk, ha jön Banega, akkor Bigliát nem hoznám, sokkal inkább Candrevát meg Tourét.


Én csak Yayát!
David55
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2012.01.03. 10:33

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: David55 »

alwin91 írta:
JJ5 írta:
alwin91 írta:Brozovic távozása egyre jobban téma, elvileg az ügynöke addig verte az asztalt, amíg egészen elmérgesedett a viszony. Én egyébként annyira nem értem ezt az egész balhét. Nem volt rossz szezonja ez tény, fejlődik sokat, de tényleg mutatott annyit, ami miatt indokolt lenne ez a nagy balhé? Kíváncsi lennék arra is, hogy a srácnak mi a véleménye vagy csak arról van szó, hogy az ügynöke nem tesz zsebre eleget...
Elvileg Madridi derbi van érte és 35 millió Euróról szólnak a hírek. Ez már valóban megfontolandó.


De csak akkor, ha ugyanúgy egy fiatal, minőségre cseréljük le, pl: Berardira, de lehet tőlem más tehetséges fiatal is. :D Ha viszont belőle jönne a Candreva, Biglia vonal, ami ugyan minőség, de idős, akkor már nem érné meg, mert nem tudnánk őket pár év múlva értelmes pénzért eladni.

Én sem akarok egy járókeretes Intert, de a Candreva/Biglia/Toure 3-asból egy tényleg elférne. Kell egy rutinos vezéregyéniség mindenképp. Mondjuk, ha jön Banega, akkor Bigliát nem hoznám, sokkal inkább Candrevát meg Tourét.


Én meg pont, hogy inkább Bigliát hoznám a Banegával való játékkapcsolata miatt. Logikai alapon Banega játszik majd Icardi mögött 4-2-3-1-ben, mögötte játszana Biglia, Kondogbia mellett. A Biglia-Banega-Icardi argentín középső tengely már önmagában is elég erősnek tűnik.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ha igazak a hírek, Handa, Brozo és Jojo is megy :(

Mancs szerintem ilyen csapatot akar:
-------------Sirigu-----------
Ansaldi-Miranda-Murillo-Erkin
------Yaya------Kondogbia---
Candreva---Banega----Perisic
--------------Icardi-----------

Annyira nem rossz, de nem érzem sokkal erősebbnek mint az idei csapatot.
Candreva iszonyat drága, és Éder is el tud játszani jobbszélsőt.
Yaya helyett meg szívesebben néznék egy fiatalabb földtúrót a középpályára.

Banega viszont hatalmas fogás, csak legyen már hivatalos.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta:Ha igazak a hírek, Handa, Brozo és Jojo is megy :(

Mancs szerintem ilyen csapatot akar:
-------------Sirigu-----------
Ansaldi-Miranda-Murillo-Erkin
------Yaya------Kondogbia---
Candreva---Banega----Perisic
--------------Icardi-----------

Annyira nem rossz, de nem érzem sokkal erősebbnek mint az idei csapatot.
Candreva iszonyat drága, és Éder is el tud játszani jobbszélsőt.
Yaya helyett meg szívesebben néznék egy fiatalabb földtúrót a középpályára.

Banega viszont hatalmas fogás, csak legyen már hivatalos.

Szerintem erősebb, nagyobb baj, hogy a fél kezdő kicserélődik megint. Ez egy korban viszont jól elosztott csapat lenne. Én erről az Ansaldi srácról nem vagyok meggyőzve, tényleg akkora spiler? Ez amúgy pénzben simán kijönne, ha Brozot tényleg valami 30 milláért tudnánk eladni, Jojoért meg valaki lepakol 10-t. Handa - Sirigu csere és simán plusszos lehetne.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Banega gól+gólpassz chile ellen.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Egy ma reggeli összeállítás a Gazzettáról a legígéretesebb olasz tehetségekről a 15-22 éves korosztályból.
A lista tele nyomi milanistákkal és ifjú csalókkal, interes alig. Illetve Benassi és Bonazzolli személyében vannak, csak ugye őket sikerült aprópénzre váltani. Elég gáz.
Azért kíváncsian várom, hogy kiből mi lesz az elkövetkezendő pár évben:
http://www.gazzettaworld.com/list/italy ... -starlets/
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

PellerG írta:Ha tippelnem kéne ezek alapján, ismerve Mancinit és Ausiliot, kb ezt a keretet és kezdőcsapatot tudnám elképzelni a nyártól:

K: Handanovic, Carrizo, Berni

JH + BH: Zabaleta, D'Ambrosio - Erkin, Nagatomo

KH: Miranda, Murillo, Juan, Ranocchia

KP: Yaya Touré, Banega, Brozovic, Medel, Kondogbia

SZ: Perisic, Eder, Candreva, Palacio, Biabiany, Ljajic(???)

CS: Icardi/Falcao, Calleri


4-3-3

------------------------------------------Handanovic
Zabaleta--------------------Miranda--------------------Murillo-----------------------Erkin
---------------Brozovic------------------Yaya Touré-------------------Kondogbia
---------Candreva----------------------Icardi/Falcao------------------------Perisic



Ezt áprilisban tippeltem, annyira nem járt messze.
Most talán így módosítanám, De Boer-ral, pirossal akik befuthatnak még talán:

K: Handanovic, Carrizo, Berni

JH: Tete/Veltman, D'Ambrosio

BH: Ansaldi, Erkin, Nagatomo

KH: Miranda, Murillo, Ranocchia

KP: Banega, Brozovic/Medel, Kondogbia, Joao Mario/Bazoer

SZ: Perisic, Candreva, Gabigol, Biabiany, Palacio

CS: Icardi, Eder, Jovetic

4-3-3

------------------------------------------Handanovic
Tete/Veltman---------------Miranda--------------------Murillo-----------------------Ansaldi
-----Brozovic/Joao Mario/Bazoer---------Banega-------------------Kondogbia
---------Candreva--------------------------Icardi------------------------Perisic
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Kép
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta:Kép


Nem rossz,de Jovetic hol lesz???
Belőle is kulcsembert csinálhatna.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Festa írta:
R9. írta:Kép


Nem rossz,de Jovetic hol lesz???
Belőle is kulcsembert csinálhatna.

Erkin helyett D'Ambro?
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

alwin91 írta:
Festa írta:
R9. írta:Kép


Nem rossz,de Jovetic hol lesz???
Belőle is kulcsembert csinálhatna.

Erkin helyett D'Ambro?



Vagy inkább TETE??? :P
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Tete milyen? sose lattam jatszani
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta:Tete milyen? sose lattam jatszani


Látatlanba megmondja bárki hogy egy Erkintol csak jobb lehet.
De egyébként nem rossz játékos, fiatal, gyors, cselezni is tud sokakkal ellentétben.
De Boer első számú jobbhátvédje volt, és a Holland válogatottba is bekerült tavaly októberbe.
horbi7
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2013.08.04. 15:26

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: horbi7 »

interfan írta:
R9. írta:Tete milyen? sose lattam jatszani


Látatlanba megmondja bárki hogy egy Erkintol csak jobb lehet.


NEM azt mondom, hogy Erkin jó lesz, de ez olyan szuper megállapítás lehet, mint Brozovič "Kuzmanovič 2"-nek titulálása. Korai minden ilyen nemű kijelentés.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

R9. írta:Tete milyen? sose lattam jatszani

Adatokban érdemes használni a Squawkát.
http://www.squawka.com/comparison-matri ... 3004/116/p#total
Bal oldalt be tudod állítani, hogy miben szeretnéd őket összehasonlítani.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Három igazolást erőltetnék még feltétlenül ahhoz, hogy tényleg ott lehessünk a BL-ben.

A védelembe Rojot próbálnám meg, aki bal belső KH, és BH poszton is számításba vehető, jó korban van.
A középpályán egyet a Sissoko, Joao Mario, Bazoer hármasból.
Előre pedig mindenképpen még egy szélsőt, ha mást nem, El Ghazy-t az Ajaxból.

Brozovic sajnos igazolja, hogy fejben lévő problémái miatt ő nem alkalmas a húzóember szerepére, 25 millióért mindenképpen elengedném ennek tükrében. Az nem állapot, hogy egyszer zsenit játszik, megszakad a pályán, majd utána 6-8 meccsen ennek a tökéletes ellentettjét látjuk.
Erkint azonnal adnám, nem véletlenül aktuális téma ma ismét a távozása, talán egy 3-5 milliót látnánk belőle azután, hogy ingyen jött.
Melot a Galatahoz ajánlanám be, egy 3 milliót talán érte is kapnánk még.
Elől meg sajnos Joveticet nincs értelme megtartani, De Boernál ő nem fog szerepet kapni, nincs posztja nála.

------------------------------------Handanovic
D'Ambrosio----------Miranda-----------------------Murillo----------------Rojo
------Sissoko/J.Mario/Bazoer-----Medel/Banega-------------Kondogbia
--------Candreva/El Ghazy-----------Icardi---------------------Perisic
Válasz küldése