A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Interfan84
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2010.08.30. 11:02

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Interfan84 »

A középhátvéd poszt nálunk baromi durva lesz, nagyon adja magát a 3 védős rendszer:

Godin
Skriniar
De Vrij
Bastoni
Gravillon
VanHeusden
Miranda (bár vele nem tudom mi lesz)
BlueSky
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: 2010.05.28. 10:46

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: BlueSky »

Godin helyett én pénzt áldoztam volna Mancinire. Nagyon jó védő
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Nekem ez lenne a csapatom, amihez nem is kellene sokat költeni.

Handa

De Vrij Skrini Godín

??????? Asamoah

Naiggolan Brozovic

Keita James Politano

Lautaro
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Dirtylt írta: 2019.03.22. 08:07 Nekem ez lenne a csapatom, amihez nem is kellene sokat költeni.

Handa

De Vrij Skrini Godín

??????? Asamoah

Naiggolan Brozovic

Keita James Politano

Lautaro
Azért nálam Lozano elférne a kezdő én amúgy ok.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2019.03.22. 09:35
Dirtylt írta: 2019.03.22. 08:07 Nekem ez lenne a csapatom, amihez nem is kellene sokat költeni.

Handa

De Vrij Skrini Godín

??????? Asamoah

Naiggolan Brozovic

Keita James Politano

Lautaro
Azért nálam Lozano elférne a kezdő én amúgy ok.
Jó lenne 12-en kiállni, úgy talán mehetnénk a Scudettoért is :-)
Ezt már Contéra szabdtad, vagy Te is 3 védővel terveznél?

Jobb wingbe lehet megpróbálnám Danilót, a City lehet rámegy Dani Alvesre majd.
De amúgy Meunier nagy kedvencem a poszton!

Jamest sajnos nagyon lassúnak látom a Bayernben, Pool ellen ez feltűnő volt.

Politano helyén olyanokat próbálnék meg, hogy Carrasco, Lozano, Brandt, Draxler, Depay, Richarlison.

A jobbszélen pedig bennük gondolkoznék: Malcom, Thauvin, Chiesa, Bergwijn, Neres.
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

PellerG írta: 2019.03.22. 09:46
Festa írta: 2019.03.22. 09:35
Dirtylt írta: 2019.03.22. 08:07 Nekem ez lenne a csapatom, amihez nem is kellene sokat költeni.

Handa

De Vrij Skrini Godín

??????? Asamoah

Naiggolan Brozovic

Keita James Politano

Lautaro
Azért nálam Lozano elférne a kezdő én amúgy ok.
Jó lenne 12-en kiállni, úgy talán mehetnénk a Scudettoért is :-)
Ezt már Contéra szabdtad, vagy Te is 3 védővel terveznél?

Jobb wingbe lehet megpróbálnám Danilót, a City lehet rámegy Dani Alvesre majd.
De amúgy Meunier nagy kedvencem a poszton!

Jamest sajnos nagyon lassúnak látom a Bayernben, Pool ellen ez feltűnő volt.

Politano helyén olyanokat próbálnék meg, hogy Carrasco, Lozano, Brandt, Draxler, Depay, Richarlison.

A jobbszélen pedig bennük gondolkoznék: Malcom, Thauvin, Chiesa, Bergwijn, Neres.
:D Igazad van :D Tényleg 12-őt írtam be. 4-5-1-ben gondoltam vagy 4-3-3. Természetesen 2 belső védővel, így Godín kiesik. Sajnos a kérdőjel, a jobboldali WB. Azért gondoltam ezt a felállást, mert ezt tulajdonképp 2 játékossal meg lehetne oldani, és nekem ez merőben más csapat lenne, mint a mostani. Persze nekem is lenne olyan elképzelésem, ami reális, csak zsebbe nyúlós. Ugyanazokkal a nevekkel, akiket te írtál.

Handa

Danilo De Vrij Skrini Asamoah

Naiggolan Brozo

Keita James Carrasco

Lautaro

Nálam Keita megvásárlása alap lenne, Politanot csak akkor, ha nem tudunk nála jobbat. Jamest azért választanám, mert lehet, hogy lassú, de távoli lövések és passz terén szerintem bőven átlag feletti játékos. Emellett alázatosnak tűnik, ami nálunk sajnos ritka. Ha belegondolok, hogy kik azok, akik előre vitték az Intert, akkor csak olyan játékos jut eszembe, akik alázattal játszottak (Etoo, Milito, Cambi, Zanetti, Sneijder). Én Naiggolant is egyből dobnám a kukába a mentalitása miatt. De még ez a második verzió is rohadt drága lenne. Nem mellékesen kellene hozzá még egy csatár, és egy valamennyire minőségi pad.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2019.03.22. 09:46 De amúgy Meunier nagy kedvencem a poszton!
Rá én is gondoltam, nagyon alulértékeltnek tartom, meg lehetne próbálni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Álom verziókat írok mind Conte érkezése, mind Spalletti maradása esetében:

Conte: 3-5-2

Handanovic
De Vrij-Godin-Skriniar
Danilo-Nainggolan-Gündogan-Brozovic-Tagliafico
Lautaro-Lukaku

Spalletti: 4-2-3-1

Handanovic
Danilo-De Vrij-Skriniar-Tagliafico
Gündogan-Brozovic
Di Maria-Nainggolan-Bergwijn/Chiesa
Lukaku
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Mivel a csapat jóideje fostalicska, és kb gyakorlott mazochistának kell lenni ahhoz hogy minden meccset végignézzek, inkább átnézegettem miféle csapatot tudnék elképzelni nyártól.
Nagyjából a realitások talaján próbálkoztam:

Jobbhátvéd: Danilo bevállhatna, jobbat nem nagyon tudnánk venni, talán Meunier lenne még érdekes.
Vkp: Nálam Torreira lenne. Ismeri a ligát, a vb-n az uruk védekezésének agya volt. Ha tényleg érdekelné őket Perisic, akkor Perkó + pénzzel talán meggyőzhető lenne az Arsenal.
Tkp: James Rodriguez, jelenleg sztem alulértékelt, 28 éves, kreatív, jó szabadrúgáslövő. Nem kell a Realnak, a mostani szintünkön már elérhető lenne.
Szélső támadó: Politanót megvenni + Chiesát hoznám, nem lenne olcsó, viszont Depay, Pepe féle olaszban kissé lutrik helyett őt választanám.
Icardi eladása esetén center: Nálam Belotti, Icardival egyidős, korábbi horror árához képest mostmár kicsit alulértékelt. Jó kiszolgálással sztem 20 gólos csatár, Piontek árát megnézve maximum 35-40 millióból meglenne.

Visszahoznám Dimarcót + olyan fiatalok mint Vanheusden, Gravillon, Emmers, Bastoni szintén lehetőséget kapnának.
Akiket megpróbálnék eladni: Dalbert, Vecino, Candreva, Perisic, J Mário
Kölcsönben lévők: Soares mehet, Keita sokkal olcsóbban maradhat, sajnos Spalletti szépen leépítette.

Kb ez lenne:
--------------Handa------------------
Danilo, DeVrij, Skriniar, Asamoah
--------Torreira---Brozovic---------
Politano-----James----------Chiesa
---------------Belotti----------------

(Padelli, Dambro, Godin, Rano, Dimarco, Nainggolan, Emmers, Gagliardini, Lautaro, Karamoh, Keita ?? stb)

Icardi, Perisic esetleg Mário eladása esetén ez nem is lenne annyira nagyon zsebbe nyúlós mercato, ha lenne még pénz, akkor még egy minőségi szélsőt hoznék.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Akkor játszadozzunk:Handa-Danilo-Skrini-DeVrij-Asa---Ninja-Brozo--Chiesa-Gündogan-Keita----Lukaku(Martinez)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Egy ilyennel ki tudnék egyezni:

3-4-1-2

Handanovic - De Vrij, Godin, Skriniar - Lazaro, Brozovic, Barella, Asamoah - De Paul - Dybala, Lukaku
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Arról nincs valakinek információja, hogy lesz megoldva a 4 saját nevelés a BL keretben? Az országban nevelkedettek meg vannak (Padelli, Rankcchia, D'Ambrosio, Sensi, Politano).
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én két játékost szeretnék nagyon még a csapatban látni, egy centert, valamint egy támadóbb középpályást.
Ha jönne két minőségi játékos a két posztra, szerintem igen jó mercatot zárunk.
Én biztos, hogy Dzeko pénzét megspórolnám.
Lukaku nálam is Nr.1 mint Icardi-pótlás, vele nagyon elégedett lennék, ahogy írtátok már előttem, szerintem neki nagyon feküdne a bajnokság és a stílus.
Dzekot nem nagyon értem, ekkora fizetéssel tényleg nem valószínű, hogy cserének jönne, viszont a Lukaku-Dzeko kettőst illetően hatékonyság terén vannak kételyeim.
Sajnos Perisic maradni fog ismét, ennek nem örülök, de valamiért ő egy ász a vezetőség szemében, ez most újfent kiderült.
Én bízom a 3-4-1-2 taktikában, sosem szerettem a 3 védőt, de talán nem ez a "vonalban gyömöszölős Mazzarri sorminta" lenne ez már.

------------------Handanovic
-----De Vrij-------Godin-------Skriniar
Lazaro-----Barella----Brozovic----Perisic
---------Ziyech/Draxler/Fekir/Mr.X
-----------Lautaro---------Lukaku
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

PellerG írta: 2019.07.16. 13:11 Én két játékost szeretnék nagyon még a csapatban látni, egy centert, valamint egy támadóbb középpályást.
Ha jönne két minőségi játékos a két posztra, szerintem igen jó mercatot zárunk.
Én biztos, hogy Dzeko pénzét megspórolnám.
Lukaku nálam is Nr.1 mint Icardi-pótlás, vele nagyon elégedett lennék, ahogy írtátok már előttem, szerintem neki nagyon feküdne a bajnokság és a stílus.
Dzekot nem nagyon értem, ekkora fizetéssel tényleg nem valószínű, hogy cserének jönne, viszont a Lukaku-Dzeko kettőst illetően hatékonyság terén vannak kételyeim.
Sajnos Perisic maradni fog ismét, ennek nem örülök, de valamiért ő egy ász a vezetőség szemében, ez most újfent kiderült.
Én bízom a 3-4-1-2 taktikában, sosem szerettem a 3 védőt, de talán nem ez a "vonalban gyömöszölős Mazzarri sorminta" lenne ez már.

------------------Handanovic
-----De Vrij-------Godin-------Skriniar
Lazaro-----Barella----Brozovic----Perisic
---------Ziyech/Draxler/Fekir/Mr.X
-----------Lautaro---------Lukaku
Mindenképp kell támadó még a csapatba, a Chelseaben is legalább 3 mindig fent volt. Hazard Costa Pedro/Wilian. Azt nem tudom elképzelni, hogy Dzeko és Lukaku mögé betegye Lautarot, mert az inkább 3-4-3. Én még azt tartom elképzelhetőnek, hogy Politano lesz az egyik támadónk.

------------------Handanovic
-----De Vrij-------Godin-------Skriniar
Lazaro-----Barella----Brozovic----Perisic
Politano---------Lukaku------Lautaro

Itt nekem az a probléma, hogy előre nincs csere. Erre lehetne megoldás Dzeko. Viszont a két szél nekem teljes homály.

Vagy akit kifelejtettünk, az Sensi.

------------------Handanovic
-----De Vrij-------Godin-------Skriniar
Lazaro-----Barella----Brozovic----Perisic
------------------Sensi
---------- Dzeko---------Lukaku
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

PellerG írta: 2019.07.16. 13:11 ------------------Handanovic
-----De Vrij-------Godin-------Skriniar
Lazaro-----Barella----Brozovic----Perisic
---------Ziyech/Draxler/Fekir/Mr.X
-----------Lautaro---------Lukaku
Nem rossz. Conte középre helyezi hangsúlyt, ami a védelmet illeti, így a két szélen támadóbb szellemű játékosat kezdet. Nem hiába akarja Dzekot és Lukakut. Viszont a széleken a védekezés gyengébb lesz, ezáltal 3-5-2 lesz az alap, vagyis, ha a belga helyett jön valaki, annak is lennének védekezőbb feladatai, mert Lazaro sem Perisic sem a szereléseiről ismertek inkább. Nainggolan, Vidal pedig védekezni is tudnak és támadásban is tudnak segítkezni. Más kérdés, hogy Vidalt nagyon nem szeretném itt, és én megtartanám a belgát.
Emperor10
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2019.07.16. 21:20

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Emperor10 »

Pinamonti bekezdett a genoaba...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sziasztok!

Én ezt a csapatot szívesen látnám:

Handanovic
De Vrij——Godín——Skriniar
Lazaro—Barella-Brozovic-Sensi-Perisic
Lukaku———-Rebic


Én úgy érzem Sensi és Barella nagy vétel lesz, és Perisic is jó lesz WB-ben. Lukakutól sokat várok (mert ugye jönni fog!!) és Rebic neve is egyre gyakoribb. Lazaro kérdés. Ez 6 új érkező a kezdőbe, plusz Conte. Nem hiszem el, hogy ezzel a kerettel ( már amit írtam..) ne lenne esélyünk, ha nem is idén, de jövőre bajnokságot nyerni.Forza Inter!
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

CsaSzi9294 írta: 2019.07.18. 00:58Nem hiszem el, hogy ezzel a kerettel ( már amit írtam..) ne lenne esélyünk, ha nem is idén, de jövőre bajnokságot nyerni.Forza Inter!
Már idén.

Amit Conte érkezésétől várok, hogy mindenkivel megértesse a klubnál, hogy minden évnek úgy kell nekimenni, hogy bajnokok leszünk, mert ugye Conte így vág neki a szezonnak, ez nem is lehet kérdés.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Barella ,Brozovic,Persic,talán Lazaro is szétfutják az ellent! :!:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ha sikerülne Dybalát megszerezni, én megpróbálnám a 3-4-2-1 rendszert:

----------------Handanovic
-------De Vrij----Godin----Skriniar
Lazaro----Barella----Brozovic----Asamoah
-------Dybala---------------Lautaro
------------------Lukaku
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Jujjhhhh, de gyonyoru kis csapat is lenne:))

Erosebb csapatok ellen meg johetne Sensi Lautaro helyett.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Jelenlegi hírek alapján, nekem ez most a kívánságom. :)
3-5-2
———————--Handanovic—————
———-De Vrij——Godín——Skriniar———
Lazaro-Barella-Brozovic-Sensi-Kostic
—————Lukaku————Dybala————-
8-)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én a nyárra úgy gondolkoznék, hogy:

K: Itt Handa helye szerencsére még mindig fix és megnyugtató, a cserekapusok is rendben vannak, egyrészt nem játszanak, másrészt pl Berninek van szerepe az öltözőben.

KH: Itt nagy mozgásra nem számítok, max 1 valaki jöhet szerintem, merthogy Godin szerintem nem fog lelépni egy év után, max majd a 2. szezonja után. Itt egy Vertonghen ingyen nekem nagyon adja magát, merthogy korábban már 2x is komolyan le akartuk igazolni, most meg ingyen lehetne. Viszont itt félek, Bastoni lenne ez esetben kölcsön adva, és nem Ranocchia lépne le, mondjuk valahova a több játék reményében (eddig sem volt ez igénye, és ugye amúgy is az öltözőben betöltött szerepe miatt hosszabbítottunk vele tavaly).

WB: Itt Candreva és D'Ambrosio helye fix Conténál, viszont ahogy én is csinálnám, úgy érzem a vezetőség is úgy van vele, hogy az Asamoah-Biraghi kettősből csak egy valaki fog nálunk maradni. Mivel Biraghi megváltása 12 M, ezért lehet inkább az ingyenes Asamoahra szavaznék, mert oda egy kezdő szintű baloldalira amúgy is költeni kéne majd. Nálam ez a valaki az Emerson, Kostic, Tagliafico sorból kerülne ki. Lazaro jelen állás szerint max nyáron megy, oda ez esetben remélem lesz valami épkézláb igazolásunk, pl. Meunier, de vannak még egyéb nevek is ha körbenéznénk alaposan.

KP: Kéne valaki, aki Brozovic tehermentesítését megoldhatná a KP-n. Én adnám Tonalit, valamint jó lenne egy kezdő KP, én továbbra is a Kroos, Milinkovic Savic duót erőltetném így első körben, de rengeteg egyéb lehetőség is lesz még. És kérdés ugye, télen kit zsákolunk be, mert a Vidal, Matic, Rakitic sorból egy elég reálisnak tűnik sajnos...

CS: Itt nagy kérdés hogy alakul Lautaro sorsa. Ha tényleg ezt az összeszedett, nem dühöngő formáját tudja hozni, amit az elmúlt hónapban, akkor kezdőként is simán jók vagyunk vele. Azért a statjai igen erősek, válogatottban 15meccs/9gól, nálunk is idén már 7 gólos. Lukaku nálam alap, én bírom, jó lesz ő. Viszont én Alexist nem venném meg. 28 M lenne a megváltása, 31 éves, sokat sérült. És nem mostanság, hanem az elmúlt 2 év már erről szólt nála. Én ezt a pénzt, valamint a majd valószínűleg Politanoból bejövő pénzt betolnám majd egy használható, minőségi, jó névre. Nehéz most neveket mondani, de Conte, Marotta, a média és a realitás alapján ezeket a neveket érzem: Dybala, G.Jesus, Martial, T.Müller, J.Correa. Kérdés itt is, télen jön e már egy Ibra, egy Giroud, egy Lasagna, mert ezek a nevek elég sokat pörögnek a sajtóban sajnos, Conte nagyon akar egy rutinosabb valakit (ld. Dzeko)... Dybala szerintem már felejtős, idén nyáron világosan lejött, hogy a Juve nekünk őt nem engedi, és most már az Icardi kártya sem lesz a zsebünkben, mivel a PSG nyilván meg akarja majd venni őt, mivel szépen szórja ott a gólokat.

Kezdő:

-----------------------------Handa
------------Skriniar--------De Vrij------Vertonghen
Meunier------Kroos------Brozovic----Sensi---------Emerson
---------------------Lautaro--------Lukaku


Pad:

Padelli, Berni

Godin, Bastoni/Ranocchia

Candreva, D'Ambrosio - Asamoah

Barella, Tonali, Gagliardini

Martial/J.Correa, Esposito
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2019.10.31. 08:52
CS: Itt nagy kérdés hogy alakul Lautaro sorsa. Ha tényleg ezt az összeszedett, nem dühöngő formáját tudja hozni, amit az elmúlt hónapban, akkor kezdőként is simán jók vagyunk vele. Azért a statjai igen erősek, válogatottban 15meccs/9gól, nálunk is idén már 7 gólos. Lukaku nálam alap, én bírom, jó lesz ő. Viszont én Alexist nem venném meg. 28 M lenne a megváltása, 31 éves, sokat sérült. És nem mostanság, hanem az elmúlt 2 év már erről szólt nála. Én ezt a pénzt, valamint a majd valószínűleg Politanoból bejövő pénzt betolnám majd egy használható, minőségi, jó névre. Nehéz most neveket mondani, de Conte, Marotta, a média és a realitás alapján ezeket a neveket érzem: Dybala, G.Jesus, Martial, T.Müller, J.Correa. Kérdés itt is, télen jön e már egy Ibra, egy Giroud, egy Lasagna, mert ezek a nevek elég sokat pörögnek a sajtóban sajnos, Conte nagyon akar egy rutinosabb valakit (ld. Dzeko)... Dybala szerintem már felejtős, idén nyáron világosan lejött, hogy a Juve nekünk őt nem engedi, és most már az Icardi kártya sem lesz a zsebünkben, mivel a PSG nyilván meg akarja majd venni őt, mivel szépen szórja ott a gólokat.

Én ide venném Luis Murielt még. Nem is értem nálunk miért nem merült fel tavaly is. Kölcsön veszik meg fillérekért dobálják és a srác mindenhol rugdalja a gólokat. Ja és 28 éves....
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Én ide venném Luis Murielt még. Nem is értem nálunk miért nem merült fel tavaly is. Kölcsön veszik meg fillérekért dobálják és a srác mindenhol rugdalja a gólokat. Ja és 28 éves....
[/quote]

Igen, egyetértek veled, ügyes és eredményes játékos Muriel, istenem mekkora dugót lőtt nekünk tavaly Firenzében,- még most is fáj...
Én pedig a mai napig azt sajnálom, hogy nem igazoltuk le Ilicicet, akinek a játék intelligenciája, passzai és góljai rendszeresen lenyűgöznek. Őt 2017.-ben 5,8 M -ért vette az Atalanta a Fiorentinától, de mi akkor (helyette) inkább a jóval idősebb Borja Valerot választottuk 6,5 M€-ért. ! :? Nyáron lejár a szerződése és még mindig csak 31 éves ! Mindkét játékos remek kiegészítő ember lehetne nálunk , nagyon örülnék az érkezésüknek ! ;)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Előre én Kouamét néztem ki,fiatal,gyors és nagyon gólérzékeny.Remélem fejlődik töretlenül,én figyelemmel kísérem :lol:
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

vaskalap írta: 2019.10.31. 19:35 Előre én Kouamét néztem ki,fiatal,gyors és nagyon gólérzékeny.Remélem fejlődik töretlenül,én figyelemmel kísérem :lol:
Én is!!! Jó játékos!
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Csináltam egy rövid statisztikát, a bajnokság majdnem harmadánál.
12 meccs: 10 GY - 1 D - 1 V.
A 26 lőtt gólunk a harmadik legtöbb, míg a 12 kapott gól a dobogó negyedik helyére elég.
Ami talán érdekesebb, és ezért is raktam ebbe a topicba, hogy ebből a 26 LG-ból az új igazolásaink, hogy vették ki a részüket:
12 gól és 10 gólpassz fűzödik a nevükhöz.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Ez mind nem rossz,deeeee .....a kapott góljaink háááát,mikor tavaly a mi védelmünkre voltunk büszkék!!!!!!!!! ;) :cry:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ha esetleg beesne Eriksen... Kb igy képzelném el a formációt.
Sensit is feljebb szokta tolni, mint a többi középpályást, gondolom nála ez még inkább igy lenne.

-----------------------Handanovic
-----------Skriniar------De Vrij------Bastoni
Candreva-------Barella-----Brozovic-------Biraghi
------------Lautaro---------------Eriksen
-------------------------Lukaku


Aztán nyáron lehet folytatni a sort...
Vertonghen, Meunier, Kostic/Emerson, Tonali...

-----------------------Handanovic
-----------Skriniar------De Vrij------Vertonghen
Meunier-------Barella---------Brozovic-------Kostic
------------Lautaro---------------Eriksen
-------------------------Lukaku
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ubiszezon, így mehet nyugodtan az elmélkedés...

Hatalmas kérdőjelek vannak a most még zajló szezonnal kapcsolatban, de ha minden mehetne a tervek szerint, és mondjuk júliusban lejtászva véget érne a bajnokság, akkor talán augusztus végén el tudna indulni az új idény.
Nyilván ez az éppen zajló kényszerpihenő lesz most a nyári szabadsága a játékosoknak.

Mercato ügyben is nagy kérdőjelek lesznek, mettől-meddig, mekkora anyagi keretek lesznek elérhetőek az egyes csapatok esetében a mostani kiesés miatt...
Szerencsére a Suninggal egyelőre jó lóra tettünk, így azt gondolom lesz megint lehetőség tovább erősíteni a keretet.

A kapuban Handanovic hosszabbít 2022-ig, szerintem abszolút meg is érdemli.
Viszont idén kiderült, kell mögé egy olyan valaki, aki minimum a kupameccseket stabilan vállalni tudja, esetleg 1-1 meccsre random Handanovic-pihentetésként is betehető.
Radu nálam még nagy kérdőjel, simán lecserélték a fél éve sérült Perinre Genovában, Parmában meg Sepe sérülése után inkább az eddigi második számú kapus véd, nem ő.
Musso nekem jó megoldásnak tűnik, Radu+pénz formájában, argentin válogatott kapus, Handanovic utódjaként is szóba jöhetne menet közben majd.

Handanovic, Musso, Padelli

A védelemben én Skriniart nem adnám, négy védőben abszolút az élmezőnyben van a világon (ki tudja meddig lesz itt Conte), három védőben a jobb oldalon stabilabbat tud hozni, mint a balon.
Godin minden médiahír szerint megy a nyáron, állítólag a Veronával remeklő Kumbullát nézegetjük nagyon, de képben van még a 33 éves Vertonghen neve is, akiről viszont most az az általános vélemény, hogy nagyon hirtelen öregedett meg a pályán, nagyot esett a teljesítménye, nem vagyok biztos benne, hogy kell nekünk egy újabb Godin.
Bastoni személyében találtunk egy több mint ígéretes 20 éves olasz védőt, jó lenne őt felépíteni, ahogy Conte mondja.
D'Ambrosio Jolly a Conte-rendszerben a védelemben és wingback poszton is, Ranocchia meg az öltöző miatt kell, ezt tudjuk.

Skriniar, De Vrij, Bastoni, Kumbulla, D'Ambrosio, Ranocchia

Wingback poszt kritikus, nagyon kéne végre mindkét oldalra kezdő szintű játékos.
Candreva alap Conténál, másikon Young lesz ez a státusz, de ő rá is szolgált ez alapján a néhány meccse alapján.
Viszont Moses nehezen hiszem, hogy megvételre kerülne, Biraghi is ha marad, az max a BL-nevezés miatt lesz, és hogy megszabaduljunk Dalberttől ezzel egyidőben.
Jobboldalra írják Cancelot, bár ő elmondta, szeretne visszatérni Spanyolba.
Semedo is állandó téma a Barcával, bár nála erős kétségeim vannak, mit tudna hozni WB poszton, eddig egyáltalán nem játszott ott.
Meunier sajnos Dortmundba megy, ingyen.
Hakimi irreális, vagy a Realba megy vissza, vagy megveszi őt a Bayern.
Chiesát írták még többször, hogy Conte ezen a poszton számolna vele.
Vele szemben nagy ellenszenv van itt a fórumon, de Conte Barellát és Lautarot is szépen össeszedte fejben, viselkedésben, egész más emberek lettek erre a szezonra mindketten.
Ez alapján bíznék benne, hogy ha végül az olasz jön, vele is hasonló lesz a helyzet.
Tavaly felmerült Florenzi, de ő a két térdszalagszakadása után már nem a régi Florenzi, szerintem egyáltalán nem jelentene előrelépést.

Másik oldalon nálam Kostic illene leginkább a Conte által játszatott szisztémába.
Állandóan robotol, gyors, sokat melózik, gól és gólpassz erős (idén 12 gól, 15 gólpassz).
Alternatíva nálam Emerson, aki ismeri a bajnokságot, jó korban van, válogatott.
Ha ők nem jönnének össze valami miatt, akkor Marcos Alonso, bár érte sosem voltam oda, idén 30 lesz, 30 millió lenne ő is...

Chiesa, Candreva - Kostic, Young, Biraghi

Középpályán sajnos Vidal érkezése nekem most elkerülhetetlennek tűnik.
A Barca szabadulna tőle, 15 millióra most már nem mondanának nemet.
Tonali igazolta a szezonban, hogy intelligens játékos a védelem előtt, abszolút adná magát mint Brozovic alternatíva, hosszú távon is.
Milinkovic-Savic nálam nagyon jó játékos, de ugye Lotito árai...
Castrovilli neve pörög sokat mostanában, benne lehet lehetőség, de akkor Sensi biztosan nem marad kék-feketében, igaz a sérüléshullámok miatt ez most nem lenne indokolatlan döntés...
Kroos nálam továbbra is álom, mint a középpálya vezére és összefogója, de erre nem látok reális esélyt a következő nyáron sem.
Eriksen helyét meg kell találnia Conténak!

Barella, Brozovic, Eriksen, Vidal, Tonali, Gagliardini

És akkor a csatárok.
Center poszton ugye nincs kérdés, Lukaku, abszolút bejött az ő leigazolása, beilleszkedett.
Mögé régóta akar Conte egy rutinos helyettest, ismerjük a neveket, Giroud, Llorente, Dzeko, de Origi és Milik nevét is hallani mostanában...
Lautaro esetét én még nem zárnám le, szerintem Marottától kitelik, hogy hiába ír minden lap az argentin biztos távozásáról, húz még egy váratlant és maradni fog Milánóban.
Ha nem, szintén a jól ismert nevek közül kerülhet majd ki a helyettese: Griezmann, Aubameyang, Martial, Dybala, de a korábban már többször felmerült Thomas Müller nevét sem zárnám ki itt, aki elmondta, benne lehet még neki egy külföldi kaland.
Csere poszton ugye jelenleg Alexis szaladgál, de az ő megvétele a hírek szerinte egyáltalán nem biztos.
Mertens még nem döntött hogy hosszabbít e Nápolyban, ha nem, akár nálunk is kiköthet.

Lukaku, Lautaro/Mr.X, Giroud, Alexis/Mertens


A

--------------------Handanovic
---------Skriniar----De Vrij-----Bastoni
Chiesa---Barella--Brozovic--Eriksen---Kostic
--------------Lautaro--------Lukaku


B

-------------------------Musso
-----D'Ambrosio-----Ranocchia-----Kumbulla
Candreva--Gagliardini--Tonali---Vidal----Young
---------Alexis/Mertens---------Giroud
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Akiket Pellerg nevei alapján el tudnék képzelni:

Musso, Kumbulla, Semedo, Kostic, Tonali, és ha Lautaro megy, akkor Griezmann + Semedo érte.

Chiesa wingback posztra nem megoldás, egyszerűen nem oda való, és 60 millióért wingback posztra finoman szólva is drága lenne.
Vidal semmilyen körülmények között, jóérzésű Interek okádik tőle...
Aubameyang és Müller meg 30 felett már nem pálya szerintem, túl hamar és túl nagyot amortizálódnának nálunk.

Ha Lautarót viszi a Barca, és a kezdőből mást nem engedünk el, akkor ez a névsor jöhetne:
Kb reális is lehetne.
Musso, Kumbulla, Semedo, Kostic, Tonali, Griezmann + Sensit maradna és Pinamontit hazahoznám.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Figyelve a felmerülő lehetőségeket (pletykákat), ha most én döntési pozícióban lennék, kb ezt a kezdőt igyekezném összehozni 2020/2021-re:

3-4-2-1

-----------------Handanovic
-------Skriniar---De Vrij---Bastoni
Chiesa------Tolisso---Brozovic----Kostic
----------Griezmann---Eriksen
-------------------Lukaku

Padon:

Musso, Padelli

Kumbulla, D'Ambrosio, Ranocchia

Candreva, Young

Barella, Sensi, Gagliardini

Mertens, Giroud
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2020.04.04. 12:49 Figyelve a felmerülő lehetőségeket (pletykákat), ha most én döntési pozícióban lennék, kb ezt a kezdőt igyekezném összehozni 2020/2021-re:

3-4-2-1

-----------------Handanovic
-------Skriniar---De Vrij---Bastoni
Chiesa------Tolisso---Brozovic----Kostic
----------Griezmann---Eriksen
-------------------Lukaku

Padon:

Musso, Padelli

Kumbulla, D'Ambrosio, Ranocchia

Candreva, Young

Barella, Sensi, Gagliardini

Mertens, Giroud
Én Barellát mindenképpen a kezdőbe tenném. Az Inter jelen és jövő játékosa, aki már most értékes és hasznos tagja a csapatnak. A többivel egyet értek! :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ha leadhatnám a 3 fős posztonkénti listámat Marottának erre a 3-5-2 rendszerre, akkor az így nézne ki nálam (reálisan):

K:
Musso, Rulli, Radu

KH:
Vertonghen, Kumbulla, Mustafi

JWB:
Meunier, Cancelo, Hakimi

BWB:
Kostic, Emerson, Tagliafico

KP1:
Kroos, Tolisso, SMS

KP2:
Tonali, Sensi, De Paul

SP1:
Lautaro, G.Jesus, Dybala

SP2:
Mertens, Alexis, Keita Balde

CS2:
Giroud, Origi, Pinamonti
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nagy unalmamban össze állítottam az én kezdő 11emet, ami persze a jelenlegi hírek és normális kereteken belül van.

Mivel a 3 védő szinte fix hogy marad, és tegyük fel Conte alkalmazkodik Eriksenhez, ezért 3-2-3-2-es formációban gondolkodtam.

Handa—- Bastoni-DeVrij-Skriniar—-Tonali-Barella—-Tolisso-Eriksen-SMS—-Lukaku-Griezman

Brozot és Lautarot én eladnám, belőlük (és Perisicből) jöhetne Tonali, Tolisso, Griezman hármas.
Brozo kb Tonali ára (kicsit több), Perisic+asszem 20 Tolisso. Griezman+egy kicsi Lautaro. Icardi árán elhoznám SMS—t. Illetve a minőségi cserének a padra a pénz keretből De Pault. Sensit is megvenném persze, ő is minőségi kp csere lenne.
Ezen kívül egy belső védőt, (Kumbulla) illetve egy szélsőt még (Cancelo), plusz Mertenst előre.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

2020/2021

-----------------------Handanovic
---------Skriniar-------De Vrij------Bastoni
Cancelo-----Barella----------Brozovic-----Emerson
-----------------------Eriksen
------------Werner-------------Lukaku

Pad:
Musso, Padelli
Kumbulla, D'Ambrosio, Ranocchia
Candreva, Young
Tonali, Sensi, Nainggolan
Mertens, Giroud

Ezzel Conte kapna két rutinos játékost, Nainggolant és Giroud-t, de a fiatal vonal is tovább nyúlna.
A belgát sem kedveltük meg, de számomra még mindig sokkal inkább ő, mint Vidal, ha már a rutin a középpályán.
Elől még mindig bízom Lautaro maradásában, de ha mégsem, akkor nálam Werner.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2020.05.14. 13:34 2020/2021

-----------------------Handanovic
---------Skriniar-------De Vrij------Bastoni
Cancelo-----Barella----------Brozovic-----Emerson
-----------------------Eriksen
------------Werner-------------Lukaku

Pad:
Musso, Padelli
Kumbulla, D'Ambrosio, Ranocchia
Candreva, Young
Tonali, Sensi, Nainggolan
Mertens, Giroud

Ezzel Conte kapna két rutinos játékost, Nainggolant és Giroud-t, de a fiatal vonal is tovább nyúlna.
A belgát sem kedveltük meg, de számomra még mindig sokkal inkább ő, mint Vidal, ha már a rutin a középpályán.
Elől még mindig bízom Lautaro maradásában, de ha mégsem, akkor nálam Werner.
Ùgy érzem, Brozo távozni fog, a helyén Tonali lesz szerintem. Amúgy ez bitang kezdő 8-) 👍
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

2020/2021

-----------------------Handanovic
---------Kumbulla-------De Vrij------Bastoni
Hakimi-----Barella----------Brozovic-----Gosens
-----------------------Eriksen
--------Gabriel Jesus--------Lukaku

Pad:
Radu, Padelli
Verthongen, D'Ambrosio, Ranocchia
Candreva, Young
Tonali, Sensi, Nainggolan, Agoume
Aubameyang, Esposito, Sanchez

Nekem ez egy bajnok és BL esélyes keret lenne, és abszolút nem megvalósíthatatlan. Persze Skrini, Lautaro, Joao, Dalbert, Perkó, Vecino és Gag eladása is prioritás lenne. Egy nem optimista számítás szerint is a bevétel lehetne 220, a kiadás pedig kb. 280.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Dirtylt írta: 2020.06.30. 10:56 2020/2021

-----------------------Handanovic
---------Kumbulla-------De Vrij------Bastoni
Hakimi-----Barella----------Brozovic-----Gosens
-----------------------Eriksen
--------Gabriel Jesus--------Lukaku

Pad:
Radu, Padelli
Verthongen, D'Ambrosio, Ranocchia
Candreva, Young
Tonali, Sensi, Nainggolan, Agoume
Aubameyang, Esposito, Sanchez

Nekem ez egy bajnok és BL esélyes keret lenne, és abszolút nem megvalósíthatatlan. Persze Skrini, Lautaro, Joao, Dalbert, Perkó, Vecino és Gag eladása is prioritás lenne. Egy nem optimista számítás szerint is a bevétel lehetne 220, a kiadás pedig kb. 280.
Tudom erre a klub sem fog áldozni idén de a kapus poszt a padon nagyon necces....ha Handa kiesik több időre akkor végünk. Ezt láthattuk idén is. :?
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Cupi írta: 2020.06.30. 11:23
Dirtylt írta: 2020.06.30. 10:56 2020/2021

-----------------------Handanovic
---------Kumbulla-------De Vrij------Bastoni
Hakimi-----Barella----------Brozovic-----Gosens
-----------------------Eriksen
--------Gabriel Jesus--------Lukaku

Pad:
Radu, Padelli
Verthongen, D'Ambrosio, Ranocchia
Candreva, Young
Tonali, Sensi, Nainggolan, Agoume
Aubameyang, Esposito, Sanchez

Nekem ez egy bajnok és BL esélyes keret lenne, és abszolút nem megvalósíthatatlan. Persze Skrini, Lautaro, Joao, Dalbert, Perkó, Vecino és Gag eladása is prioritás lenne. Egy nem optimista számítás szerint is a bevétel lehetne 220, a kiadás pedig kb. 280.
Tudom erre a klub sem fog áldozni idén de a kapus poszt a padon nagyon necces....ha Handa kiesik több időre akkor végünk. Ezt láthattuk idén is. :?
Berni a kispadon is erős statokat produkál; 0 meccs 2 piros. Szerintem érdemes lenne végre bedobni a mély vízbe. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Arra gondoltam, eljátszom egy kicsit a gondolattal, hogy Conte át áll 4 védőre és jövőre ilyen kezdőnk lesz. ;)

———————-Handanovic——————

Hakimi——Skriniar——De Vrij——-Alaba

——Barella——Kante——Brozovic———

——————--Eriksen————————-

————Lukaku———G.Jesus————

Milyen szép is volna. De már ott bukott a dolog, hogy 4 védő... 😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.14. 14:40 Arra gondoltam, eljátszom egy kicsit a gondolattal, hogy Conte át áll 4 védőre és jövőre ilyen kezdőnk lesz. ;)

———————-Handanovic——————

Hakimi——Skriniar——De Vrij——-Alaba

——Barella——Kante——Brozovic———

——————--Eriksen————————-

————Lukaku———G.Jesus————

Milyen szép is volna. De már ott bukott a dolog, hogy 4 védő... 😅
Tokeletes lenne, de ehhez egy Pochettino vagy Allegri kellene.

Conte taktiai rugalmassaga a nullahoz kozeli...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ez brutal lenne
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2020.07.14. 14:53ez brutal lenne
Egy BL győztes csapatot csináltam. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.07.14. 14:45
CsaSzi9294 írta: 2020.07.14. 14:40 Arra gondoltam, eljátszom egy kicsit a gondolattal, hogy Conte át áll 4 védőre és jövőre ilyen kezdőnk lesz. ;)

———————-Handanovic——————

Hakimi——Skriniar——De Vrij——-Alaba

——Barella——Kante——Brozovic———

——————--Eriksen————————-

————Lukaku———G.Jesus————

Milyen szép is volna. De már ott bukott a dolog, hogy 4 védő... 😅
Tokeletes lenne, de ehhez egy Pochettino vagy Allegri kellene.

Conte taktiai rugalmassaga a nullahoz kozeli...
Vagy én. :D
Viccet félretéve... már annak is örülnék, ha 4 védőre váltanánk. Én valahol reménykedem benne, hogy még is ellentétek vannak Conte és a vezetők között, mert hosszú távon (vagy akár rövid) távon ez nem fog működni és attól tartok, hogy ha marad is, akkor is csak decemberig. De ez egy másik topic témája, ne offoljuk ezt szét. ;)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

———————-Handanovic——————

Skriniar——De Vrij——Bastoni

Hakimi——Kante/Vidal—Brozovic——Kostic

Eriksen---Griezman
Lukaku

———————-Radu——————

Dambro——Godin——Vertonghen

Candreva——Tonali—Barella——Young

Sensi---Sanchez
Dzeko

Nem hiszem,hogy enged a 3 védőből, de védekezéseben,ha Hakimi visszalép Bastoni meg kihúz kicsit balra akkor Skrini/De Vrij közelebb lehetne egymáshoz. Előttük még Brozo és egy emberevő is szűr (legyen Kante,bár kétlem,hogy ide jönne,kapunk majd Vidalt, de akár még Ninja is alkalmas lehetne 1évig oda,ha felszívja magát),akkor azért elég masszív védekezés lenne.
Nekem balra Kostic lenne a titkos favorit,reméljük nem Emerson vagy Firpo lesz a vége. Elől ha Lautaro megy mindenképp 2támadó szelleműt raknék Lukaku mögé és mivel van egy Eriksenünk csak egyet kéne igazolni: legyen Griezman, kell egy ballábas is :lol:
Padra megtartanám Godint, nehogy Ranonak kelljen beszállni és jöhet akár Vertonghen is,kell a rutin Bastoni mellet. A Dambro/Candreva sor csak kupában vagy időhúzó csereként játszana,de ha találunk az ifiből jobbat, őket is lecserélném. . Lukaku cseréjének nekem Dzeko megtenné,ha ragaszkodik hozzá Conte, bár meglepne,ha idejön padozni. Sanchez és Young maradjon,Sensi is elfér,lenne kreativitás a padon is, ha Vidal mégsem jönne (remélem), akkor legyen Tonali. Egy ilyen kerettel már nagyon nem lehetne kifogás,ha mégse sikerül semmit nyerni következő nyáron dobnám Contet és pár átalakítással simán használható lenne más taktikához is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.14. 14:40 Arra gondoltam, eljátszom egy kicsit a gondolattal, hogy Conte át áll 4 védőre és jövőre ilyen kezdőnk lesz. ;)

———————-Handanovic——————

Hakimi——Skriniar——De Vrij——-Alaba

——Barella——Kante——Brozovic———

——————--Eriksen————————-

————Lukaku———G.Jesus————

Milyen szép is volna. De már ott bukott a dolog, hogy 4 védő... 😅
Van nálatok éjjeli edény? :lol:
Caldee
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.28. 12:00

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: Caldee »

CsaSzi9294 írta: 2020.07.14. 14:40 Arra gondoltam, eljátszom egy kicsit a gondolattal, hogy Conte át áll 4 védőre és jövőre ilyen kezdőnk lesz. ;)

———————-Handanovic——————

Hakimi——Skriniar——De Vrij——-Alaba

——Barella——Kante——Brozovic———

——————--Eriksen————————-

————Lukaku———G.Jesus————

Milyen szép is volna. De már ott bukott a dolog, hogy 4 védő... 😅
Nálam az elmúlt egy év alapján annyi változás lenne, hogy Skriniar helyett Bastoni (kövezzetek meg de nálam egy szinten van a két játékos) és akkor pénzügyileg megengedhetnénk magunknak, hogy Skriniar, Lautaro eladásával a padon még ott figyeljen egy Tonali, Kumbulla stb.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A közeljövő Intere (Adás/vétel, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Contéval (részemről) sajnos Tonali felejtős.
De fájó szívvel be kell látnom, ha marad, Skriniart el kell adni amíg megadják érte ezt a 60 millió körüli összeget, ő 3 védősben kuka :(
Kumbulla fele összegért jó lehet, "az új Skriniar"...
Viszont Vidalt ne, akkor inkább Kante nagy pénzért, ezzel megkapná a melós emberét.
Alabat nagyon akarja a City, ezzel Mendy vagy Zinchenko felszabadulhat.
Az ukrán alapból támadóbb szellemű, viszont Pepnél 4 védősben balbekket játszik, Wingback posztra jó lehetne.

--------------Handanovic
-----Kumbulla-De Vrij-Bastoni
Hakimi---Kante----Brozovic---Zinchenko
----------------Eriksen
----G.Jesus--------------Lukaku


Ha váltás és Allegri/Pochettino, valamint 4 védő, akkor meg kb:

------------Handanovic
Hakimi-De Vrij-Skriniar-Tagliafico
----Barella---Tonali---Brozovic
--G.Jesus----Lukaku-----Eriksen
Válasz küldése