A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Az viszont a világ vicce, hogy most olvastam Rano új szerződést kaphat. Mire? Mi a frászt csinál az a pali, hogy folyton hosszabbítanak vele a semmiért?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.04. 08:41
RenciDavid írta: 2021.05.04. 08:26 Marotta minden interjúban elmondta, hogy drasztikusan kell csökkenteni a fizetéseket. Na most mondjatok egy példát is amikor ilyenbe jófejsegbol belement jatekos vagy edző? Szerintem ilyen nincs, a meglévő szerződések maradnak, ergo a klub csak eladással tudja csökkenteni a keretre költött fizetéseket, ez pedig azt jelenti, hogy több jàtékos és Conte is menni fog. Utóbbi fizetése szintén tarthatatlan a jelenlegi helyzetben.
Marottatotl nem volt túl bölcs dolog a Scudetto megnyerése után egyből a fizu csökkentésről beszélni....mindenki tudja, hogy vannak gondok és nyáron lehetnek változások de erről miért nem ért rá a bajnokság vége után beszélni? Milyen üzenete van a csapat felé, hogy oké 11 év után végre bajnokok lettetek, mindenki boldog de jön a fizu csökkentés!!! Ezt el ne felejtsétek....
Ennek nem most van itt az ideje. :? Igen korábban is volt téma és biztos tudják a játékosok is de miért kellett egyből másnap felhozni azt nem értem....
Gondoljátok el ezt saját példánkon. Cégemnek intézek egy nagy projektet amit sikeresen le is vezényelek majd kapok egy kitüntetést, mindenki engem ünnepel majd másnap jön a főnök ad egy interjút és közli de jön a fizucsökkentés.....még meg sem ünnepeltek rendesen és még érzem menyire büszke rám a cég de már azt olvasom fizucsökkentés lesz....nem tagadom egyből az merülne fel bennem le kéne lépni.....

Ünneplésről meg annyit a kupát még át sem adták, szóval egyáltalán nincs vége. ;) Élvezzük ki, ki tudja mikor lesz ismét ilyen.
Es az milyen erzes lenne Cupi ha a cegednel ahol dolgozol, most van ugye majus, es az eddigi 9 honap fizetes helyett kaptal volna 3 honapot.
A maradek 6 honapot meg varod mikor kapod meg, es csak igergetnek?

Na a jatekosaink ezt eltek at...
Fizeteseket egyebkent nem lehet csokkenteni amig ervenyes szerzodesek vannak.
Tehat a jatekosoknak emiatt 1mp-re sem kell aggodni.
Vagy eladod oket, vagy szerzodesbontasz vegkielegitessel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.04. 08:50

Es az milyen erzes lenne Cupi ha a cegednel ahol dolgozol, most van ugye majus, es az eddigi 9 honap fizetes helyett kaptal volna 3 honapot.
A maradek 6 honapot meg varod mikor kapod meg, es csak igergetnek?

Na a jatekosaink ezt eltek at...
Fizeteseket egyebkent nem lehet csokkenteni amig ervenyes szerzodesek vannak.
Tehat a jatekosoknak emiatt 1mp-re sem kell aggodni.
Vagy eladod oket, vagy szerzodesbontasz vegkielegitessel.
Persze tudom, hogy milyen a szitu. És pl ez is Conte érdeme, hogy ilyen helyzetben a játékosok maximálisan oda tették magukat. Lehetett volna szétesés is fejben....ez az edző érdeme is, hogy így fent tudta tartani a koncentrációt.
Én csak azt írtam és ezt tartom is, hogy szerintem erről nem most kell beszélni. Utolsó forduló után ráér.

Szerződés bontás végkielégítéssel nem egy nagy költség csökkentés a klubnak. Ott ugye ki kell fizetni a játákost. Ritka, hogy lemondanának arról ami jár.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.04. 08:58
interfan írta: 2021.05.04. 08:50

Es az milyen erzes lenne Cupi ha a cegednel ahol dolgozol, most van ugye majus, es az eddigi 9 honap fizetes helyett kaptal volna 3 honapot.
A maradek 6 honapot meg varod mikor kapod meg, es csak igergetnek?

Na a jatekosaink ezt eltek at...
Fizeteseket egyebkent nem lehet csokkenteni amig ervenyes szerzodesek vannak.
Tehat a jatekosoknak emiatt 1mp-re sem kell aggodni.
Vagy eladod oket, vagy szerzodesbontasz vegkielegitessel.
Persze tudom, hogy milyen a szitu. És pl ez is Conte érdeme, hogy ilyen helyzetben a játékosok maximálisan oda tették magukat. Lehetett volna szétesés is fejben....ez az edző érdeme is, hogy így fent tudta tartani a koncentrációt.
Én csak azt írtam és ezt tartom is, hogy szerintem erről nem most kell beszélni. Utolsó forduló után ráér.

Szerződés bontás végkielégítéssel nem egy nagy költség csökkentés a klubnak. Ott ugye ki kell fizetni a játákost. Ritka, hogy lemondanának arról ami jár.
Ezert mondtam hogy semmit nem szamit a jatekosok szempontjabol az mit mondott Marotta.
3 honap fizetest kaptak eddig...
Ezek utan nehez barmit is mondani.
Arrol nem is beszelve, hogy ervenyes szerzodeseket nem lehet modositani.

Vegkielegites annyiban mas, hogy nem kerul bele az eves koltsegvetesbe.
Olyan mint az ingyen erkezok.
Jott Banega is "ingyen" megis fizettunk neki 5m-t zsebbe.
Vagy DeVrij detto ingyen, megis fizettunk 7m-t neki zsebbe.
De az eves koltsegvetesbe mint ingyen erkezok 0 euro kiadassal szerepeltek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.04. 09:05
Vegkielegites annyiban mas, hogy nem kerul bele az eves koltsegvetesbe.
Olyan mint az ingyen erkezok.
Jott Banega is "ingyen" megis fizettunk neki 5m-t zsebbe.
Vagy DeVrij detto ingyen, megis fizettunk 7m-t neki zsebbe.
De az eves koltsegvetesbe mint ingyen erkezok 0 euro kiadassal szerepeltek.
Persze, könyvelésileg játszanak vele de az is költség. "Pénztárcából" ki kell venni azt is. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint egy lepesre az uj kisebbesegi tulajdonos erkezese.
250m euroert erkezik a Bain Capital Credit hitelbefekteto.
A penzt az Inter birtoklo Luxemburgi Great Horizon kapja, amiert cserebe a Bain Capital Credit Inter tulajdonjogot kap.
Nem azonnal lepnek be, hanem az osszeg idovel tulajdonjoga alakul at.
200m euro kerul kozvetlenul az Interhez, amibol a jovoevi koltsegvetes egy resze lesz garantalt.
50m euro pedig a tavozo LionRocknak megy elso reszletkent.
Miutan a tulajdonosi hatter kerdes megoldott, most Zhangnak kovetkezik az edzokerdes es szakmai vezeto kerdes, azaz Conte es Marotta jovoje.

Giovanni Capuano elemezte a tulajdonosi helyzetet.
Mint elmondta, miutan rajottek nem tudnak kisebbsegi befektetot talalni, vagy a teljes klub eladasat szamukra nem megfelelo anyagi ertekkel lehetne megcsinalni, ezert ugy dontottek maradnak mert az Inter kesobb tobbet erhet.
Ehhez hozzajarulhat a gazdasagi visszaepules a Covid utan, valamint a stadion projekt, ezek nagy osszeget dobnanak az Inter erteken.
Zhangek 700-800m-t tettek eddig osszesen az Interbe, ezert 1 milliard alatt nem akarjak eladni.
A jelenlegi hitelbefekteto erkezese pedig egy idore a fenmaradasat garantalja, de nem tudni hosszabbtavon mi lesz, talan egy uj tobbsegi tulajdonos erkezhet majd a kovetkezo evekben.

Sky szerint amikor egy hitelbefekteto, adossagkezelo penzt ad majd tulajdonjogot vesz, azt azert teszi mert lat hasznot es megterulest a befektett penzukben.
Sky is a gazdasagi visszaepulest, a sokkal jobb BL szereples miatti bevetel novekedest, es a stadion projektet emeli ki, ami miatt a hitelbefekteto latott fantaziat az Interben.

Corriere szerint a kovetkezo napokban elkezdodik a jovoszezon tervezese.
Ehhez a Bain Capital Credit adossagkezelo altal nyujtott penzre tamaszkodunk.
Ahogy Marotta is elmondta, komoly megszoritasok es koltsegcsokkentes lesz, viszont arra meg nem tud valaszt adni hogy el kell e adni "nagy" jatekost ezzel aldozatot hozni.

Volt vezerigazgatonk, Ernesto Paolillo is megszolalt.
Elmondta a "nagy nevek" eladasa nem feltetlenul rombolo hatasu, sot van hogy egy klub ekkor tud tovabblepni es fejlodni.
Pontosan emlekszik az Eto + penz = Ibra cserere.
Neha szukseg van "nagy" jatekos eladasara, a koltsegvetest is serkenti ez.

Kerdeztek Marotta szavai utan szamit e leepulesre?
Elmondta, vilagos hogy 70m eurot vissza kell epiteni es megsporolni az eves koltsegeken.
Sok inteligencia es szakertelem kell hozza, de szukseg lehet eladasokra is.
Masreszrol olyanba kell fektetni akiknek a fizetese nem magas, a tehetsegekbe akik az Internel robbanhatnak be, mint az tette most jopar jatekos.
Ebben Marotta igazi profi es nincs ketsege afellol hogy ezt tokeletesen megtudja csinalni.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mondjuk etoos pelda az az evszazad uzlete volt
eladtuk ibrat es kaptunk egy sokkal jobb csatart es 70 milliot :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Republica is egy hosszas irasban szamol be az uj kisebbsegi tulajdonos erkezeserol, a Bain Capital Creditrol.
A Goldman Sachs targyalt honapok ota az ugyben, igy jutottunk el az ismert 250m-s erkezeshez.
Zhang es a Suning tovabbra is az Inter elen marad, a LionRock fele 31%-ra erkeznek.
A Suning 133m-t adott a LionRocnak 2019-ben hogy vasaroljak meg az Inter 31%-at.
Ezt a LionRock olyan kikotessel vallalta, hogy 2021 nyaran kotelezo jellegel a Suning 166m-ert viszasasarolja.
Magyarul konkret penzmozgas nem tortent akkor, mivel a LionRock gyakorlatilag egy fantomceg a Suningnak.
Viszont most ezt a 33m eurot ki kell fizetni a LionRocknak, akik ennyiert vallaltak a 2,5 eves szerepet amihez a nevuket adtak.
Republica szerint a maradek tobb mint 220m a jovoevi kiadasok fedezesere, es az Inter likviditasi gondjaira forditjak.
A hitelbefekteto Bain Capital tajekoztatast kap minden 25m eurot meghalado osszerteku kiadasrol.
Legyen az igazolasi dij, fizetes, barmi, es veto joguk lesz minden ilyen uzletben amit ugy itelnek meg.
Az osszeget felhasznaljak a jovoszezon nevezeseihez, a bajnoksagba es a BL-be is, igy az Inter mindket helyen biztosan indulni fog.
BL bevetelek es a bajnoksag bevetelek a szezon vegen megerkeznek, ami ossz kb 60m euro.
10m-val tobbet kapunk a bajnoki cimert mint a tavalyi 2.helyert, viszont a BL kieses miatt minimum 20m eurotol estunk el.
Komoly megszoritasok, koltsegcsokkentesek jonnek, nullas mercatokkal es fizetesi keret csokkentessel, de a Republica szerint nem akarunk "nagy" jatekost eladni, igy a keret egyben maradhat.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Huhh gyerekek, elég komolyan fáraszt már ez a sok dolog a tulajdonlással kapcsolatban.
Tényleg le a kalappal az előtt, aki ezt követni tudja:D
Én egyelőre örülök a Scudettonak, és kb telibefoschom mit pletykálnak a lapok.
interfan írta: 2021.05.04. 11:49a Republica szerint nem akarunk "nagy" jatekost eladni, igy a keret egyben maradhat.
Engem csak ez érdekel, maradjon együtt a kezdőcsapat, az sem baj ha nagyot nem tudunk most dobni, hozzunk 2-3 tehetséges vagy lejáró szerződésű játékost.
A vezetők megoldják a gazdasági dolgokat, és azt is hogy ne gyengüljünk, ebben biztos vagyok.
Forza IM 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.04. 12:12 Huhh gyerekek, elég komolyan fáraszt már ez a sok dolog a tulajdonlással kapcsolatban.
Tényleg le a kalappal az előtt, aki ezt követni tudja:D
Én egyelőre örülök a Scudettonak, és kb telibefoschom mit pletykálnak a lapok.
interfan írta: 2021.05.04. 11:49a Republica szerint nem akarunk "nagy" jatekost eladni, igy a keret egyben maradhat.
Engem csak ez érdekel, maradjon együtt a kezdőcsapat, az sem baj ha nagyot nem tudunk most dobni, hozzunk 2-3 tehetséges vagy lejáró szerződésű játékost.
A vezetők megoldják a gazdasági dolgokat, és azt is hogy ne gyengüljünk, ebben biztos vagyok.
Forza IM 8-)
Elmult 1-2 honapban mar azert elegge letisztult a kep.
Most mar ki is vilagosodott teljesen.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Francesco írta: 2021.05.04. 08:31 Conte miért menne? Lemond a fizujáról? Kétlem. Ha meg kiteszed és hozol helyette mondjuk egy Várhidit, aki elvállalja a csapatot egy jelképes 1 ft/hó-ért, akkor pont 1 forinttal fizetsz többet, mintha Conte maradt volna. Mondjuk legalább lesz mágnes táblád. :D
Elviszi más csapat.
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

José Roma?😲
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hivatalos..inkabb roma mint milan
odament maicon es adriano is
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Kenji írta: 2021.05.04. 15:29José Roma?😲
Ment volna inkább Portoba.Rombolja a saját szobrát.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.05.04. 15:39 hivatalos..inkabb roma mint milan
odament maicon es adriano is
Kívánom neki, hogy legyen második a rómával, az siker lenne tőle;)
möszi
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

RenciDavid írta: 2021.05.04. 08:26 Marotta minden interjúban elmondta, hogy drasztikusan kell csökkenteni a fizetéseket. Na most mondjatok egy példát is amikor ilyenbe jófejsegbol belement jatekos vagy edző? Szerintem ilyen nincs, a meglévő szerződések maradnak, ergo a klub csak eladással tudja csökkenteni a keretre költött fizetéseket, ez pedig azt jelenti, hogy több jàtékos és Conte is menni fog. Utóbbi fizetése szintén tarthatatlan a jelenlegi helyzetben.
Nincs igazad, ezt a fizetések kompromisszumos átütemezésével, vagyis szerz. módosítással is el lehet érni. Magyarán: uazt az összeget kapná de több évre elosztva, ezáltal csökkentve egy adott ktsgvetési évre eső fizetéseket. Inkább erre utalt, vagyis eladás/szerződéshosszabbítás lehet most a cél mindenkinél.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hat Jose ezert beszelt arrol, barmikor elvalna Olasz Inter rivalis csapatot.
Kemeny...

De nezzuk a dolgok jo oldalat, Sarri szabad maradt.
Igy ha Conte lelep, akkor Sarri attudja venni a csapatot. :D
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Beárazta magát végképp. Azt hiszem a jelenlegi Roma esetében elmondható, hogy csak a Leiria volt gyengébb csapat, mint a következő klubja.
Itt vagy végképp eltűnik a süllyesztőben és két év múlva ő lesz a Puskás Akadémia edzője, vagy csodát tesz. Más opció nincs. Kíváncsi vagyok a Roma fog e igazolni neki bárkit, nagyobb nevet tudnak e hozni így nemzetközi szereplés nélkül. Viszont legalább csak odahaza kell helytállnia. Nagyon érdekes ez...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.04. 18:39 Beárazta magát végképp. Azt hiszem a jelenlegi Roma esetében elmondható, hogy csak a Leiria volt gyengébb csapat, mint a következő klubja.
Itt vagy végképp eltűnik a süllyesztőben és két év múlva ő lesz a Puskás Akadémia edzője, vagy csodát tesz. Más opció nincs. Kíváncsi vagyok a Roma fog e igazolni neki bárkit, nagyobb nevet tudnak e hozni így nemzetközi szereplés nélkül. Viszont legalább csak odahaza kell helytállnia. Nagyon érdekes ez...
Sajnos Mourinho az elmult evekkel arazta be magat.
Szornyu latni milyen melyre kerult...

De en pozitiv maradok, ha lelep Conte, ott van igy Sarri mester. :D
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Mondjuk Conte a Tottenham padjára simán mehetne...
Ok igaz Mourinho már nem a régi az eredményei alapján, de több okból is érdekes lesz ez a római kaland, vagy lehet csak vakáció lesz...
Az AS filozófiája a látványos, kombinatív támadó futball, melyet mikor az állomány engedi jobban, olykor, mint manapság gyengébb kivitelben, de erőltettek. Mindezt pedig labdabirtoklással vegyítik.
Most jön egy edző, aki nem szeret labdát birtokolni, védekező futballt játszat és legkevésbé szépet.
A teljes identitását elvesztheti a Roma.
Mourinho pedig pontosan tudja, hogy a jelenlegi keret maximum a 6. helyre jó. Persze idén még az is fényévekre van. Node. Miben bízik? Nulla nemzetközi poronddal tudnak igazolni sztárokat?
Jön egy új tulaj?
A jelenlegi elkezdi önteni a pénzt a klubba?
Esetleg azt gondolja, hogy még mindig képes lehet elhitetni a csapatával, hogy ők a legjobbak? Mert oké, hogy ezt egyszer a Porto-val megcsinálta, de utánuk azért tényleg a legjobbakat edzette, így olyan nehéz dolga nem volt e téren.
Persze bármi lehet és a Serie A is bármire képes. Ha ezt megugorja, akkor akár még versenyben is lehetnek majd egy darabig, de hosszabb távon...hát nem tudom. Mondjuk legalább vannak jó nagy öregjei. Azt ő is szereti.
Ok, túl sok választása nem lett volna valószínűleg, de azért érdekes lenne látni a gondolatait. Egyáltalán mennyit fog keresni?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.04. 19:03 Mondjuk Conte a Tottenham padjára simán mehetne...
Ok igaz Mourinho már nem a régi az eredményei alapján, de több okból is érdekes lesz ez a római kaland, vagy lehet csak vakáció lesz...
Az AS filozófiája a látványos, kombinatív támadó futball, melyet mikor az állomány engedi jobban, olykor, mint manapság gyengébb kivitelben, de erőltettek. Mindezt pedig labdabirtoklással vegyítik.
Most jön egy edző, aki nem szeret labdát birtokolni, védekező futballt játszat és legkevésbé szépet.
A teljes identitását elvesztheti a Roma.
Mourinho pedig pontosan tudja, hogy a jelenlegi keret maximum a 6. helyre jó. Persze idén még az is fényévekre van. Node. Miben bízik? Nulla nemzetközi poronddal tudnak igazolni sztárokat?
Jön egy új tulaj?
A jelenlegi elkezdi önteni a pénzt a klubba?
Esetleg azt gondolja, hogy még mindig képes lehet elhitetni a csapatával, hogy ők a legjobbak? Mert oké, hogy ezt egyszer a Porto-val megcsinálta, de utánuk azért tényleg a legjobbakat edzette, így olyan nehéz dolga nem volt e téren.
Persze bármi lehet és a Serie A is bármire képes. Ha ezt megugorja, akkor akár még versenyben is lehetnek majd egy darabig, de hosszabb távon...hát nem tudom. Mondjuk legalább vannak jó nagy öregjei. Azt ő is szereti.
Ok, túl sok választása nem lett volna valószínűleg, de azért érdekes lenne látni a gondolatait. Egyáltalán mennyit fog keresni?
En nem hiszem hogy Contet a Chelsea balhek utan barki komolyan gondolna meg Angliaban.
De persze kitudja...

Szerintem Mourinho nem bizik semmiben, egyszeruen ez volt a legjobb lehetoseg neki.
Celtic meg Gorog valogatottak kerultek mar neki kepbe.
Sajnos o erre a szintre esett...
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

En arra lennek kivancsi hogy a roma milyen bert fizet neki? eddig 15-20m euro kozott keresett utobbi evekben..
en kb egy 8 millas bert tudok elkepzelni
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.05.04. 19:11 En arra lennek kivancsi hogy a roma milyen bert fizet neki? eddig 15-20m euro kozott keresett utobbi evekben..
en kb egy 8 millas bert tudok elkepzelni
Vagy meg annyit sem...
Lesz kb 5m euro evente.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

7,5m euro elvileg
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4623
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

egyik MUs haveromnak mondtam a 6-2-es római megalázás után, hogy a Románál lúzerebb csapatot ha akarnék se tudnék mondani. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy mit fog ott összerakni, de ha egy Bl helyet elérnek, szerintem már az is kisebb csoda.
Egyébként azt valaki tudja, hogy mi áll amögött, hogy Florenzit elküldték kölcsönbe és helyette Santont játszatják? Ez még mindig nem tudtam összerakni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Guardiola BL dontot jatszik, es iden is bajnoksagot nyer es Ligakupat.
Mourinho pedig a Roma edzoje lett.

Igy mulik el a vilag dicsosege par ev alatt...
Egykor a vilag ket legjobb edzoje kozul az egyik mar csak onmaga parodiaja.

Sajnalom Mourinhot, rossz latni igy letudod epulni.
Sosem gondoltam 2010-ben amikor elment, hogy amikor visszater Olaszorszagba nem az Inter padjan fogja ezt megtenni.
De kepes volt erre amit 11 eve sosem gondoltam volna.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Lehet neki az olasz bajnokság fog feküdni és egy olyan csapat ahol nem várnak tőle csodát. Abban biztos vagyok hogy jövőre nagyon kellemetlen ellenfél lesz a roma. Annak nagyon örülnék ha helyreállna kicsit a színvonal és lenne egy kiegyenlített erős bajnokság. Lehet Mounak egy ilyen csapat kell ahol ujra felépitheti magát és magában is kicsit megtalálja az egyensulyt.
Én nem neheztelek hogy aláírt a foci ilyen mostmár sok sikert kivánok neki.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.04. 22:52 Guardiola BL dontot jatszik, es iden is bajnoksagot nyer es Ligakupat.
Mourinho pedig a Roma edzoje lett.

Igy mulik el a vilag dicsosege par ev alatt...
Egykor a vilag ket legjobb edzoje kozul az egyik mar csak onmaga parodiaja.
Nem kell ezt ennyire mantrázni.
Guardiola életében nem edzett még underdog csapatot. Mindenhol megvettek neki mindenkit akire csak rámutatott. Elit csapatoknál edzősködött csak, ahhoz képest meg 10 éve BL döntőt sem látott. És sokkal gyengébb lehetőségű csapatok pipáztatták meg évről évre.

Mourinhot imádom, legendánk a pali, de nálunk most nincs hely, miért lenne szégyen egy Roma edzőjének lenni?
Örülök hogy láthatjuk a stadionunkban, biztosan nagy őrjöngés lesz :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Conte ujra megszolalt:

Hogy elmegyek vagy sem? Jelenleg csak a Scudetto gyozelmet elvezem.
Hamarosan eljon az ido amikor elvegezzuk a megfelelo ertekeleseket es meghozzuk a dontest az elnokkel es vezetokkel egyutt.
Az Inter szamara legjobb dontest kell hozni.
Inkabb igen vagy inkabb nem? A legjobb dontest fogjuk hozni.

Remelem a jovoben ujra az Olasz valogatott edzoje lehetek.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Szerintem egyértelmű hogy menni fog. Túl sok a terelés, ha valakinek egyértelmű a jövője az nem nyilatkozik folyamatosan ilyeneket.

Alapból már tavaly is necces volt a maradása.

Igazából nem tudom mi lenne jobb ha menne vagy ha maradna.

Mert ha marad akkor a játék a felállás a keret se nagyon fog változni. De bajnokságot nyertünk végre ezzel. Nehéz ez így hogy mi lenne jobb
Új edző megint új taktika új játékosok. Persze elsülhet ez is jól. :crazy:

A kezdő játékosainkon kívül nem sok eladható focista van a keretben.
Talán Radu Pinamonti akiket könnyebben el tudunk adni valami olasz csapatnak. Esetleg a fiatalok.
Viszont ha Conte megy és nem lesz 3 védő szerintem az egyik középhátvéd menni fog. És az Skriniar lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Herfort Balazs írta: 2021.05.05. 08:13 Szerintem egyértelmű hogy menni fog. Túl sok a terelés, ha valakinek egyértelmű a jövője az nem nyilatkozik folyamatosan ilyeneket.

Alapból már tavaly is necces volt a maradása.

Igazából nem tudom mi lenne jobb ha menne vagy ha maradna.

Mert ha marad akkor a játék a felállás a keret se nagyon fog változni. De bajnokságot nyertünk végre ezzel. Nehéz ez így hogy mi lenne jobb
Új edző megint új taktika új játékosok. Persze elsülhet ez is jól. :crazy:

A kezdő játékosainkon kívül nem sok eladható focista van a keretben.
Talán Radu Pinamonti akiket könnyebben el tudunk adni valami olasz csapatnak. Esetleg a fiatalok.
Viszont ha Conte megy és nem lesz 3 védő szerintem az egyik középhátvéd menni fog. És az Skriniar lesz.
Igen emiatt erdekes az egesz.
Szerzodese van 2022-ig, megis folyamatosan terel, es arrol beszel nem tudja marad e vagy megy...

Azzal is egyetertek, ha megy Conte, akkor az "aldozat" meg is van.
Skriniar vagy DeVrij, de inkabb Skriniar mert belole lehet tobb penzt kapni.
Es valljuk be egy 4 vedos rendszernel helyes lepes is lenne ez, mert minek van 3 kezdoszintu KH a keretben, amikor 1 a padon ul, mas posztokon meg nagyon komoly lyukak vannak a kezdoben.

En egy 50-60m = Skriniar/DeVrij barmikor alairnek.
Abbol a penzbol pedig meglehet oldani a balhatved es a KP problemat.

De en meg mindig azt mondom Conte marad.
Es kb azert csinalja ezt az egeszet, hogy megint o legyen a 100%-os manager es ugy igazoljon a meglevo keretek kozott ahogyan akar es tette tavaly is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint a Tottenham targyalasokat folytat Conteval, az ugynokevel es magaval Conteval is targyaltak az elmult hetekben tobbszor is.
Conte az elmult hetekben tobbszor is ketseges nyilatkozatokat tett a jovojet illetoen, es egyszer sem erositette meg hogy marad az Inter edzoje.
Corriere szerint hamarosan lesz a targyalas Zhang-Marotta-Conte kozott.
Conte korabban kifejtette, Angliaba imadott dolgozni, es szeretne meg visszaterni.
Hirek szerint nagyon vonzonak talalja a Tottenham ajanlatat.

A labda a Suning oldalan van, ha megfelelo garanciat ad, es megadja Contenak amit ker, maradhat.
Ha nem, akkor a Tottenham egy nagyon jo opcio lehet Contenak.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Szerintem ha tavaly nem ment el, idén sem fog (egyébként én úgy tudom, hogy 2023ig van szerződése).
Nem azt mondom, hogy teljesen biztos vagyok benne, nyilván sok fog függeni a szezon végi Zhangékkal történő megbeszéléstől, de én pl. most a klub helyzetét is sokkal pozitívabban értékelem mint pár hónappal ezelőtt. Persze a következő rövid időszak is még sok mindent tartogathat, de én azt is pozitívnak értékelem, hogy Zhangék meg akarják (és úgy néz ki, meg is tudják) tartani az Intert. Mert azt elmondtam korábban is, hogy lehet az idős Zhang-ot tényleg a gazdasági része jobban érdekli, mint a sport része, de a fián látszik, hogy benne kezd valami tényleg valami "Moratti"-s kialakulni az Inter iránt. :) És inkább elviselem, hogy egy kicsit gyengébb a keret, de nem pénzügyi alapok, meg arab sejkek a tulajdonosok, akik tényleg csak a pénzt látják az egészben.
Egyébként azért ehhez az Inter-hez olyan nagyon nem is kell hozzányúlni. Nyilván van egy-két poszt, amit majd pótolni/erősíteni kell, de pl. szerintem abból a szempontból hatalmas szerencsénk van, hogy még pont a Covid előtt elkezdtünk a fiatalokra építeni. A mag nagyon erős, csupa huszonévesekkel. Én személy szerint a magas fizetésük miatt a Vidal, Eriksen kettőst elengedném, rájuk még lenne kereslet is. Nainggolan már nehezebb ügy a plusz 1 évével, neki nehéz lesz csapatot találni, aki az ő bérét fizetni fogja, de ha már a felét megspóroljuk, azzal is jól járunk.
Szóval szerintem nem vagyunk (sokkal) rosszabb helyzetben, mint jelenleg az összes többi top klub és egyébként meg:

SIAMO NOI SIAMO NOI I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI!!! :D

ui.: szerintem Conte nem fog a Tottenham-be menni, hogy az 5-6. helyért harcoljon... Lehet, hogy elmegy, de meglepődnék, ha odamenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.05. 09:05 Corriere szerint a Tottenham targyalasokat folytat Conteval, az ugynokevel es magaval Conteval is targyaltak az elmult hetekben tobbszor is.
Conte az elmult hetekben tobbszor is ketseges nyilatkozatokat tett a jovojet illetoen, es egyszer sem erositette meg hogy marad az Inter edzoje.
Corriere szerint hamarosan lesz a targyalas Zhang-Marotta-Conte kozott.
Conte korabban kifejtette, Angliaba imadott dolgozni, es szeretne meg visszaterni.
Hirek szerint nagyon vonzonak talalja a Tottenham ajanlatat.

A labda a Suning oldalan van, ha megfelelo garanciat ad, es megadja Contenak amit ker, maradhat.
Ha nem, akkor a Tottenham egy nagyon jo opcio lehet Contenak.
Nem tudom ez mennyire jó opció neki. Bajnok szerintem biztos nem lesz velük....ez neki vonzó vajon? :?
Ha jönne nála jobb edző nem izgatna ha lép de sajnos ilyen szerintem nem lesz. Bánni fogjuk ha elmegy. :( Én félek egy Sarri érkezésétől ebben az esetben.....nagyon nem szeretném.
Szerintem az lenne a jó ha maradna és kitöltené a szerződését. Újat én sem adnék most neki /max januárban ha végre a BL-ben is túléltük a csoportot és jó esélyünk van ismét a bajnoki címre/
Ha marad és nem gyengülünk akkor szerintem bőven lenne esély jövőre megvédeni a címünket és meglehetne a 2. csillag. ;) Régóta álmom, hogy előbb legyen meg a 20. mint a milannak. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.05.05. 09:08 Szerintem ha tavaly nem ment el, idén sem fog (egyébként én úgy tudom, hogy 2023ig van szerződése).
Nem azt mondom, hogy teljesen biztos vagyok benne, nyilván sok fog függeni az szezon végi Zhangékkal történő megbeszéléstől, de én pl. most a klub helyzetét is sokkal pozitívabban értékelem mint pár hónappal ezelőtt. Persze a következő rövid időszak is még sok mindent tartogathat, de én azt is pozitívnak értékelem, hogy Zhangék meg akarják (és úgy néz ki, meg is tudják) tartani az Intert. Mert azt elmondtam korábban is, hogy lehet az idő Zhang-ot tényleg a gazdasági része jobban érdekli, mint a sport része, de a fián látszik, hogy benne kezd valami tényleg valami "Moratti"-s kialakulni az Inter iránt. :) És inkább elviselem, hogy egy kicsit gyengébb a kerete nem pénzügyi alapok, meg arab sejkek a tulajdonosok, akik tényleg csak a pénzt látják az egészben.
Egyébként azért ehhez az Inter-hez olyan nagyon nem is kell hozzányúlni. Nyilván van egy-két poszt amit majd pótolni/erősíteni kell, de pl. szerintem abból a szempontból hatalmas szerencsénk van, hogy még pont a Covid előtt elkezdtünk a fiatalokra építeni. A mag nagyon erős, csupa huszonévesekkel. Én személy szerint a magas fizetésük miatt a Vidal, Eriksen kettőst elengedném, rájuk még lenne kereslet is. Nainggolan már nehezebb ügy a plusz 1 évével, neki nehéz lesz csapatot találni, aki az ő bérét fizetni fogja, de ha már a felét megspóroljuk, azzal is jól járunk.
Szóval szerintem nem vagyunk (sokkal) rosszabb helyzetben, mint jelenleg az összes többi top klub és egyébként meg:

SIAMO NOI SIAMO NOI I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI!!! :D

ui.: szerintem Conte nem fog a Tottenham-be menni, hogy az 5-6. helyért harcoljon... Lehet, hogy elmegy, de meglepődnék, ha odamenne.
2022-ig van Contenak szerzodese.

Pont azert nem adtak el Zhangek az Intert, mert a penz erdekli oket.
Mivel a BC ajanlata keves volt, es veszteseggel tudtak volna igy kiszallni, ezt meg elakarjak kerulni.
(Pont az Arabok azok akiket sok minden erdekel, csak a penz nem)
Persze hogy maradnak, mivel nincs erdeklodo, mit tud csinalni?
Keresett egy hitelbefektetot, aki a likviditasi problemakat megoldja, es remeli jovore jobb lesz a helyzet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.05. 09:15
interfan írta: 2021.05.05. 09:05 Corriere szerint a Tottenham targyalasokat folytat Conteval, az ugynokevel es magaval Conteval is targyaltak az elmult hetekben tobbszor is.
Conte az elmult hetekben tobbszor is ketseges nyilatkozatokat tett a jovojet illetoen, es egyszer sem erositette meg hogy marad az Inter edzoje.
Corriere szerint hamarosan lesz a targyalas Zhang-Marotta-Conte kozott.
Conte korabban kifejtette, Angliaba imadott dolgozni, es szeretne meg visszaterni.
Hirek szerint nagyon vonzonak talalja a Tottenham ajanlatat.

A labda a Suning oldalan van, ha megfelelo garanciat ad, es megadja Contenak amit ker, maradhat.
Ha nem, akkor a Tottenham egy nagyon jo opcio lehet Contenak.
Nem tudom ez mennyire jó opció neki. Bajnok szerintem biztos nem lesz velük....ez neki vonzó vajon? :?
Ha jönne nála jobb edző nem izgatna ha lép de sajnos ilyen szerintem nem lesz. Bánni fogjuk ha elmegy. :( Én félek egy Sarri érkezésétől ebben az esetben.....nagyon nem szeretném.
Szerintem az lenne a jó ha maradna és kitöltené a szerződését. Újat én sem adnék most neki /max januárban ha végre a BL-ben is túléltük a csoportot és jó esélyünk van ismét a bajnoki címre/
Ha marad és nem gyengülünk akkor szerintem bőven lenne esély jövőre megvédeni a címünket és meglehetne a 2. csillag. ;) Régóta álmom, hogy előbb legyen meg a 20. mint a milannak. :)
Conte vilag eleteben az az edzo volt, akit 100%-ban ki kell szolgalni.
Lattuk 2019 nyarat es az utanna tortent dolgokat...
Ha Conte nem kapja meg a teljhatalmat, akkor siman lelephet, es ha nem latja a garanciat minek maradjon?
(Azert azt o is tudhatja, meg egyszer ilyen gyenge Juve nem lesz)

Jelenleg azert meg lehetne elerheto jobb edzo.
De sajnos egy Sarri is realis...
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Mondtam...
Kik vannak szabadon, akik szóba jöhetnek nálunk?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.05. 09:21
Jelenleg azert meg lehetne elerheto jobb edzo.
De sajnos egy Sarri is realis...
De kik? Allegri ha jól tudom fél lábbal a juvéba....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.05. 09:28 Mondtam...
Kik vannak szabadon, akik szóba jöhetnek nálunk?
Allegri, Sarri.

Ha Ausilio dont akkor Zenga, Giampaolo, Montella. :D
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.05.05. 09:16
Baggio85 írta: 2021.05.05. 09:08 Szerintem ha tavaly nem ment el, idén sem fog (egyébként én úgy tudom, hogy 2023ig van szerződése).
Nem azt mondom, hogy teljesen biztos vagyok benne, nyilván sok fog függeni az szezon végi Zhangékkal történő megbeszéléstől, de én pl. most a klub helyzetét is sokkal pozitívabban értékelem mint pár hónappal ezelőtt. Persze a következő rövid időszak is még sok mindent tartogathat, de én azt is pozitívnak értékelem, hogy Zhangék meg akarják (és úgy néz ki, meg is tudják) tartani az Intert. Mert azt elmondtam korábban is, hogy lehet az idő Zhang-ot tényleg a gazdasági része jobban érdekli, mint a sport része, de a fián látszik, hogy benne kezd valami tényleg valami "Moratti"-s kialakulni az Inter iránt. :) És inkább elviselem, hogy egy kicsit gyengébb a kerete nem pénzügyi alapok, meg arab sejkek a tulajdonosok, akik tényleg csak a pénzt látják az egészben.
Egyébként azért ehhez az Inter-hez olyan nagyon nem is kell hozzányúlni. Nyilván van egy-két poszt amit majd pótolni/erősíteni kell, de pl. szerintem abból a szempontból hatalmas szerencsénk van, hogy még pont a Covid előtt elkezdtünk a fiatalokra építeni. A mag nagyon erős, csupa huszonévesekkel. Én személy szerint a magas fizetésük miatt a Vidal, Eriksen kettőst elengedném, rájuk még lenne kereslet is. Nainggolan már nehezebb ügy a plusz 1 évével, neki nehéz lesz csapatot találni, aki az ő bérét fizetni fogja, de ha már a felét megspóroljuk, azzal is jól járunk.
Szóval szerintem nem vagyunk (sokkal) rosszabb helyzetben, mint jelenleg az összes többi top klub és egyébként meg:

SIAMO NOI SIAMO NOI I CAMPIONI DELL'ITALIA SIAMO NOI!!! :D

ui.: szerintem Conte nem fog a Tottenham-be menni, hogy az 5-6. helyért harcoljon... Lehet, hogy elmegy, de meglepődnék, ha odamenne.
2022-ig van Contenak szerzodese.

Pont azert nem adtak el Zhangek az Intert, mert a penz erdekli oket.
Mivel a BC ajanlata keves volt, es veszteseggel tudtak volna igy kiszallni, ezt meg elakarjak kerulni.
(Pont az Arabok azok akiket sok minden erdekel, csak a penz nem)
Persze hogy maradnak, mivel nincs erdeklodo, mit tud csinalni?
Keresett egy hitelbefektetot, aki a likviditasi problemakat megoldja, es remeli jovore jobb lesz a helyzet.
Kicsit máshogy látjuk a dolgokat. Illetve nyilván az a baj, hogy a részletekbe mi sem látunk bele.
Én azt gondolom, hogy azzal, hogy Kínában elzárták a "csapot" Zhangék kényszerhelyzetbe kerültek. Soha nem akarták volna eladni az Inter-t, ha nincs a covid és az azzal járó gazdasági visszaesés és legfőképpen a kínai kormány tiltása. Ezt el is mondták: ha nem tudják továbbra is fenntartani (egy adott színvonalon) az Inter-t, akkor inkább keresnek valakit, aki igen. Szerintem sokkal egyszerűbb lett volna elhagyni a süllyedő hajót még veszteséggel is, mint továbbra is kitartani mellette, miközben csak viszi a pénzt. És a hitellel is igazából a számukra nehezebb utat választották.
Lehet mondani, hogy meg akarták várni, hogy bajnok legyen az Inter, mert akkor majd többet ér... Szerintem az elkövetkező 1-2 évben minimum, hacsak nem covid vakcinákat/gyógyszereket gyárt a cég, vagy nem tech-cég, akkor nem most fog majd nőni látványosan egy-egy cég értéke.
Inkább még egyszer mondom, az a baj, hogy itt a covid miatt napról napra, hétről hétre változhatnak a dolgok, és nem feltétlenül pozitív irányba.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2021.05.05. 09:36
Kicsit máshogy látjuk a dolgokat. Illetve nyilván az a baj, hogy a részletekbe mi sem látunk bele.
Én azt gondolom, hogy azzal, hogy Kínában elzárták a "csapot" Zhangék kényszerhelyzetbe kerültek. Soha nem akarták volna eladni az Inter-t, ha nincs a covid és az azzal járó gazdasági visszaesés és legfőképpen a kínai kormány tiltása. Ezt el is mondták: ha nem tudják továbbra is fenntartani (egy adott színvonalon) az Inter-t, akkor inkább keresnek valakit, aki igen. Szerintem sokkal egyszerűbb lett volna elhagyni a süllyedő hajót még veszteséggel is, mint továbbra is kitartani mellette, miközben csak viszi a pénzt. És a hitellel is igazából a számukra nehezebb utat választották.
Lehet mondani, hogy meg akarták várni, hogy bajnok legyen az Inter, mert akkor majd többet ér... Szerintem az elkövetkező 1-2 évben minimum, hacsak nem covid vakcinákat/gyógyszereket gyárt a cég, vagy nem tech-cég, akkor nem most fog majd nőni látványosan egy-egy cég értéke.
Inkább még egyszer mondom, az a baj, hogy itt a covid miatt napról napra, hétről hétre változhatnak a dolgok, és nem feltétlenül pozitív irányba.
Suningnak elkepeszto vesztesegei, es adossagai lettek Kinaban.
A csod elkerulese erdekeben sajat anyavallatuk 25%-at is el kellett adniuk.
Kina konkretan egyik legeladosodotabb vallalata.

Egyszeruen ilyen helyzetben nem engedhetik meg maguknak, hogy az Interbol is vesztessegel szalljanak ki, es a sajat veszteseguk meg inkabb nojon.

Szerintem pont az hogy most sok minden fog noni.
Sok helyen nagy visszaeses volt, de a gazdasagi visszaepules is elkezdodik.
Visszaternek a nezok, visszaternek a jegy/berlet vasarlasok, ajandektargyak, nonek a BL bevetelek szinten a szurkolok miatt.
Emiatt rengeteget valtozhat es nohet egy klub erteke.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.05. 09:31
Francesco írta: 2021.05.05. 09:28 Mondtam...
Kik vannak szabadon, akik szóba jöhetnek nálunk?
Allegri, Sarri.

Ha Ausilio dont akkor Zenga, Giampaolo, Montella. :D
Csak az a baj ebből lehet Allegri esélytelen Sarri meg nem jobb mint Conte. :? Nem valami nagy választék.....pont ezért lenne jó ha maradna. Én tartok tőle inkább Ausilio nevek lesznek....jó ha nem is Giampaolo szint. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.05. 09:53
interfan írta: 2021.05.05. 09:31
Francesco írta: 2021.05.05. 09:28 Mondtam...
Kik vannak szabadon, akik szóba jöhetnek nálunk?
Allegri, Sarri.

Ha Ausilio dont akkor Zenga, Giampaolo, Montella. :D
Csak az a baj ebből lehet Allegri esélytelen Sarri meg nem jobb mint Conte. :? Nem valami nagy választék.....pont ezért lenne jó ha maradna. Én tartok tőle inkább Ausilio nevek lesznek....jó ha nem is Giampaolo szint. :?
Marotta tavaly is nagyon hivta Allegrit, es mindketten elmondtak egymassal volt a legjobb dolgozni.

Juvenal azert meg emlegetik Zidanet meg Gasperinit is.
Szoval lehet nincs meg ez eldolve...

Ausilio meg lehet beajanl egy DiFrancescot. :D

Viccet felreteve, en is attol felek Allegri visszater a Juveba.
Nekunk meg maradna Sarri.
Rosszabb esetben DeZerbi vagy Mihaj.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

hat ez kva rossz hir
Conte az egyik legjobb edzo, ez az o csapata, nelkule jovore nagyon nehez lesz a scudetto ha ez igaz
remelem Zhangek adnak neki vmi reszvenyopciot a suningbol h meggyozzek

na meg ha elmenne kit akarna magaval vinni? lukakut? spurs tele van penzzel
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha Conte menne Tottenhamba, szerintem vinné magával Lukakut is. És ha jól emlékszem talán még Skriniarért is mentek az angolok tavaly. De lehet az csak a City volt... mindegy a lényeg, hogy ha vinné a belgát, meg is lenne a “nagy nevű áldozat”.
Nem épp a legjobb jövőkép, de legalább bízzunk Marottában és a maradásában. Amíg ő itt van, nem félek annyira a Kuzmanovicoktól.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Úgy látszik ez ilyen Interes, hogy nyerünk valamit, boldognak kéne lennünk de már azon agyalunk lelép a sikert elérő edző és ki lesz utána? 2010-ben is tripláztnk de már azon agyaltunk ki jön a sikeredző Mou helyére? Lesz olyan jó vagy nem? Választ tudjuk.... :?
Tudom, hogy most még nincs eldöntve semmi és akár maradhat is Conte de mostanában ez a sok bizonytalanság nagyon bosszant. :cry:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.05.05. 10:49 Úgy látszik ez ilyen Interes, hogy nyerünk valamit, boldognak kéne lennünk de már azon agyalunk lelép a sikert elérő edző és ki lesz utána? 2010-ben is tripláztnk de már azon agyaltunk ki jön a sikeredző Mou helyére? Lesz olyan jó vagy nem? Választ tudjuk.... :?
Tudom, hogy most még nincs eldöntve semmi és akár maradhat is Conte de mostanában ez a sok bizonytalanság nagyon bosszant. :cry:
Igen. Haladni kellene tovább ezen az úton, de gyanús, hogy inkább újra kell kezdeni sok mindent. Persze semmi se biztos, de elég negatív számomra a helyzetünk. Remélem nem kell újabb 10 évet várni egy újabb ütőképes csapatra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.05. 10:49 Úgy látszik ez ilyen Interes, hogy nyerünk valamit, boldognak kéne lennünk de már azon agyalunk lelép a sikert elérő edző és ki lesz utána? 2010-ben is tripláztnk de már azon agyaltunk ki jön a sikeredző Mou helyére? Lesz olyan jó vagy nem? Választ tudjuk.... :?
Tudom, hogy most még nincs eldöntve semmi és akár maradhat is Conte de mostanában ez a sok bizonytalanság nagyon bosszant. :cry:
Szerintem semmi baj nem lenne sem Conte, sem azzal ha "aldozatot" hozzunk.
Lasd Ibra arabol kijott Eto, Sneijder, Milito, Motta, akik nelkul nem lett volna BL gyozelem.

Edzok teren is van elorelepes, lasd Allegri.

Mas kerdes hogy megfelelo szakertelem kell ezen dontesek meghozasahoz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Carlo Cottarelli kozgazdasz az Interspac rajongoi klub elnoke adott egy hosszabb interjut.

Torvenytervezetet vezettek be, az Olasz sportban valo aktiv reszvetel erdekeben.
Meg kell vizsgalni mindent, az osszes torvenyt es lehetoseget.
Ambiciozusak es szeretnenek egy Nemetorszagi helyzetet, es a Bayernt mint pelda.
Ahol a Bayernt szurkoloi klubok es egyszeru szurkolok birtokoljak.
Ez egy romantikus kezdemenyezes, ahol a szurkolok a klub kozepontja, es a tulajodonosok.

Bayernel van harom nagy partner is, Alianz, Adidas, Audi, de ok a teljes tulajdonjog mindossze 25%-at birtokoljak.
A tobbi 75% a szurkolok kezeben van.
Tobb mint 170 ezer reszvenyes szurkolo van, akik valoban iranyitjak kuldottek altal a klubot.
Nagyon nepszeru a szurkolok koreben ez a strategia.

Zhangot nem erdekelte a lehetoseg, de o jelezte neki a lehetoseg es mi ott vagyunk.
Az Internek nagyon komoly likviditasi problemai vannak.
A szurkoloi tulajdoni jog es a vele jaro kedvezmenyek egy kozep es hosszutavu projekt.
Nem lehet ugy elkepzelni hogy a reszvenyek es egyszeru tobb tizezer akar szazezer Inter szurkolo egybol 100 millio eurokat ad az Internek.
Szeptemberben rendezvenyeket szerveznek, ahol elmondjak hogyan kepzelik a szurkoloi tulajdonjog rendszert bevezetni Olaszorszagba.
Projektunk elso korben az Inter penzugyi megerositeset szolgalna.

Hosszutavu cel letrehozni egy identitas koteleket szurkolok es a klub kozott.
Azzal hogy a szurkolok maguk a tulajdonosok teljesen mas helyzetet teremt.
Nagyobb az osszetartozas es a kereskedelmi tevekenyseg is.
A csaladdal elmesz a stadionba, megveszed az Inter termeiket, az Inter reszveny vasarlas altal pedig berletet es egyeb kedvezmenyeket kapsz.
Ez egy sokkal jobb es szilardabb alap, mint a kulfoldi befektetok, akik megveszik a klubot es a penzugyi haszon eseten adjak is el.

Az akciot es az egesz InterSpac csoportot sokan elitisa VIP csoportnak gondoljak, de ez nem igy van.
16 tag van akik letrehoztak ezt egyenkent ezer euroval.
Moratti is tagja a csoportnak mar.
Vannak mar olyan tagok akik penz helyett lehetoseget, reklamokat biztositanak ami szinten nagyon fontos.

Bizony nagyon fontos hogy az Inter elnoke valoban Inter rajongo legyen.
Ilyen tokeletes pelda Rummennige a Bayern elnoke.
Sajnos gyakran a tulajdonosok, elnokok csak a penzre es a gazdasagi erdekekre gondolnak.

Az Inter egy remek hosszutavu lehetoseg lenne.
Ahol nem a rovidtavu gazdasgi erdek es profitmaximalizalas, hanem a rajongok alma es szerepe jatszhatna foszerepet.
Válasz küldése