A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.06. 09:28

Teljes csend.

Legutoljara kb 2 hete egy darab James Palotta pletyka.

Magan befektetesi csoportok erdeklodeserol nem hallani.

Allami tulajdonos erdeklodese pedig eltunt a Szaudiakkal.

A helyzet kb ugyanaz mint tavasszal volt, annyi kulonbseggel hogy erdeklodo hianyaban akkor tudtuk hogy a hitelbefekteto, adossagkezelo fog erkezni.
Köszi
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bloomberg szerint a Zhang csalad tobb tanacsado es kozvetito ceget felberelt, hogy keressenek az Internek uj tulajdonost.
Eddig is tartott a munka, de mint kiemelik most tobb kozvetitot is bevontak az Inter uj tulajdonosa felkutatasaba.
Eszak Amerika, Europa, es a Kozel Keleten probalkoznak ezek a kozvetitoi cegek.
Akar tobbsegi, akar kisebbsegi befektetot is keresnek ezen kozvetitok.
A kereses folyamatban van, de nem tudni eredmenyre vezetnek e.
Bloomberg szerint a Zhang csalad ugy szamol, 2022 nyaran hivatalosan is eladjak az Intert.
Kiemelik ujra kepbe kerulhet a BC Partners akiknel a kozvetito cegek probalkoznak is.
Akar tobbsegi, akar kisebbsegi tulajdonos erkezne, ez megmentette az Intert attol hogy az Oaktree hitelbefekteto kezebe keruljon, mivel tudnak torleszteni a hitel elso reszletet, valamint a kovetkezo ev mukodesi koltsegei biztositottak lennenek az uj tulajdonos altal.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Van twitteren egy csóka, aki transzferekkel foglalkozik. Anno még a szuperliga kapcsán láttam és bár nem jártam utána, de ő már akkor irogatott róla, mikor máshol nem volt komolyabban hír. Aztán...
Na most a napokban megint oda tévedtem és éppen a belső informátoraira hivatkozva...azt írja, hogy a PIF és a Zhang család megállapodott...eddig persze mondtam, hogy jól van senki nem foglalkozik vele, csak ő ír ilyeneket szóval nonszensz.
Ma már odáig megy, hogy konkrétan leírja kik lesznek vezető szerepben az Internél. :D
Azért nagyon nagyot röhögnék, ha bejönne - persze tudom, hogy vélhetően 0.0 a valóságalapja, de bevallom őszintén, hogy kicsit szórakoztató olvasni. :D
Kellosamuel a neve amúgy, ha rá akartok keresni.
És mivel ő már bejelentette ezért csak tolmácsolom, hogy Nicola Volpi lesz az elnök, Zanetti és Marotta marad, valamint Yasir Al-Rumayyan is valamilyen szerepet fog betölteni a vezetésben. Ja és az ár. 1.218 milliárd euró.
1 milliárdot kért Zhang, de a nehéz anyagi helyzetüket is figyelembe vették és adtak egy kis borravalót. :D
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Francesco írta: 2021.12.08. 14:59 Van twitteren egy csóka, aki transzferekkel foglalkozik. Anno még a szuperliga kapcsán láttam és bár nem jártam utána, de ő már akkor irogatott róla, mikor máshol nem volt komolyabban hír. Aztán...
Na most a napokban megint oda tévedtem és éppen a belső informátoraira hivatkozva...azt írja, hogy a PIF és a Zhang család megállapodott...eddig persze mondtam, hogy jól van senki nem foglalkozik vele, csak ő ír ilyeneket szóval nonszensz.
Ma már odáig megy, hogy konkrétan leírja kik lesznek vezető szerepben az Internél. :D
Azért nagyon nagyot röhögnék, ha bejönne - persze tudom, hogy vélhetően 0.0 a valóságalapja, de bevallom őszintén, hogy kicsit szórakoztató olvasni. :D
Kellosamuel a neve amúgy, ha rá akartok keresni.
És mivel ő már bejelentette ezért csak tolmácsolom, hogy Nicola Volpi lesz az elnök, Zanetti és Marotta marad, valamint Yasir Al-Rumayyan is valamilyen szerepet fog betölteni a vezetésben. Ja és az ár. 1.218 milliárd euró.
1 milliárdot kért Zhang, de a nehéz anyagi helyzetüket is figyelembe vették és adtak egy kis borravalót. :D
Szerintem titkon mindannyian reméljük itt, hogy valami hasonló álomsztori lóg a levegőben! Még talán Interfan is, pedig ő aztán igazán realisztikus! :) (Nem személyeskedés eskü ne sértődj meg) Én személy szerint hiszem azt, hogy már megvan a megoldás, megállapodás és rendeződik a helyzetünk, csak még várnak a bejelentéssel! Ahogy mondani szokás a papírok már készen vannak már csak intézkedni kell aztán jöhet a szocpolitika, a Polgár úrtól a Jenőtő! Forza Inter! :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.12.08. 14:59 Van twitteren egy csóka, aki transzferekkel foglalkozik. Anno még a szuperliga kapcsán láttam és bár nem jártam utána, de ő már akkor irogatott róla, mikor máshol nem volt komolyabban hír. Aztán...
Na most a napokban megint oda tévedtem és éppen a belső informátoraira hivatkozva...azt írja, hogy a PIF és a Zhang család megállapodott...eddig persze mondtam, hogy jól van senki nem foglalkozik vele, csak ő ír ilyeneket szóval nonszensz.
Ma már odáig megy, hogy konkrétan leírja kik lesznek vezető szerepben az Internél. :D
Azért nagyon nagyot röhögnék, ha bejönne - persze tudom, hogy vélhetően 0.0 a valóságalapja, de bevallom őszintén, hogy kicsit szórakoztató olvasni. :D
Kellosamuel a neve amúgy, ha rá akartok keresni.
És mivel ő már bejelentette ezért csak tolmácsolom, hogy Nicola Volpi lesz az elnök, Zanetti és Marotta marad, valamint Yasir Al-Rumayyan is valamilyen szerepet fog betölteni a vezetésben. Ja és az ár. 1.218 milliárd euró.
1 milliárdot kért Zhang, de a nehéz anyagi helyzetüket is figyelembe vették és adtak egy kis borravalót. :D
"Kellosamuel"

Legalabb megnyugodtam hogy nem a mi Walter Samuelunk szivarvanyos poloban. :D

Ahogy irod "szorakoztato" olvasni. :D
Lehet a szivarvany sok szine az agyara ment.

Dehat mint tudjuk, a zsenit es az orultet egy hajszal valasztja csak el.
Vagy egy zseni ez a Samuel, vagy egy total orult, remeljuk a zseni jon be. :)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.12.08. 15:07
Francesco írta: 2021.12.08. 14:59 Van twitteren egy csóka, aki transzferekkel foglalkozik. Anno még a szuperliga kapcsán láttam és bár nem jártam utána, de ő már akkor irogatott róla, mikor máshol nem volt komolyabban hír. Aztán...
Na most a napokban megint oda tévedtem és éppen a belső informátoraira hivatkozva...azt írja, hogy a PIF és a Zhang család megállapodott...eddig persze mondtam, hogy jól van senki nem foglalkozik vele, csak ő ír ilyeneket szóval nonszensz.
Ma már odáig megy, hogy konkrétan leírja kik lesznek vezető szerepben az Internél. :D
Azért nagyon nagyot röhögnék, ha bejönne - persze tudom, hogy vélhetően 0.0 a valóságalapja, de bevallom őszintén, hogy kicsit szórakoztató olvasni. :D
Kellosamuel a neve amúgy, ha rá akartok keresni.
És mivel ő már bejelentette ezért csak tolmácsolom, hogy Nicola Volpi lesz az elnök, Zanetti és Marotta marad, valamint Yasir Al-Rumayyan is valamilyen szerepet fog betölteni a vezetésben. Ja és az ár. 1.218 milliárd euró.
1 milliárdot kért Zhang, de a nehéz anyagi helyzetüket is figyelembe vették és adtak egy kis borravalót. :D
"Kellosamuel"

Legalabb megnyugodtam hogy nem a mi Walter Samuelunk szivarvanyos poloban. :D

Ahogy irod "szorakoztato" olvasni. :D
Lehet a szivarvany sok szine az agyara ment.

Dehat mint tudjuk, a zsenit es az orultet egy hajszal valasztja csak el.
Vagy egy zseni ez a Samuel, vagy egy total orult, remeljuk a zseni jon be. :)
Na tessék már meg is jött tőled a cáfolat! :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.12.08. 15:05 Szerintem titkon mindannyian reméljük itt, hogy valami hasonló álomsztori lóg a levegőben! Még talán Interfan is, pedig ő aztán igazán realisztikus! :) (Nem személyeskedés eskü ne sértődj meg) Én személy szerint hiszem azt, hogy már megvan a megoldás, megállapodás és rendeződik a helyzetünk, csak még várnak a bejelentéssel! Ahogy mondani szokás a papírok már készen vannak már csak intézkedni kell aztán jöhet a szocpolitika, a Polgár úrtól a Jenőtő! Forza Inter! :wave:
Egyik legszebb dolog a vilagon az "almodozas".
Az almodozasbol es gondolatokbol lesznek mindig a legnagyobb cselekedetek az emberisegben.

En most kifejezetten optimistanak erzem magam, sot mondjam azt 2019 nyara es a mostani jovobeni opciokat nezve sosem voltam
ilyen optimista 2010 utani evekben.

Szerintem jonni fog egy magan befektetesi csoport, es lesz penzunk igazolni, epitekezni, es meg magasabb szintre lepni.
BC Partners szerintem ujra elokerul, vagy egy hozzajuk hasonlo csoport.

3-4 jo igazolas a nyaron, es hosszu evekig leggyozhetetlen lesz az Inter a bajnoksagban, es ujra tenyezok leszunk nemzetkozi szinten is. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.12.08. 15:14
lucky0 írta: 2021.12.08. 15:05 Szerintem titkon mindannyian reméljük itt, hogy valami hasonló álomsztori lóg a levegőben! Még talán Interfan is, pedig ő aztán igazán realisztikus! :) (Nem személyeskedés eskü ne sértődj meg) Én személy szerint hiszem azt, hogy már megvan a megoldás, megállapodás és rendeződik a helyzetünk, csak még várnak a bejelentéssel! Ahogy mondani szokás a papírok már készen vannak már csak intézkedni kell aztán jöhet a szocpolitika, a Polgár úrtól a Jenőtő! Forza Inter! :wave:
Egyik legszebb dolog a vilagon az "almodozas".
Az almodozasbol es gondolatokbol lesznek mindig a legnagyobb cselekedetek az emberisegben.

En most kifejezetten optimistanak erzem magam, sot mondjam azt 2019 nyara es a mostani jovobeni opciokat nezve sosem voltam
ilyen optimista 2010 utani evekben.

Szerintem jonni fog egy magan befektetesi csoport, es lesz penzunk igazolni, epitekezni, es meg magasabb szintre lepni.
BC Partners szerintem ujra elokerul, vagy egy hozzajuk hasonlo csoport.

3-4 jo igazolas a nyaron, es hosszu evekig leggyozhetetlen lesz az Inter a bajnoksagban, es ujra tenyezok leszunk nemzetkozi szinten is. :)
Ehhez én annyit fűznék hozzá, bár elégedett vagyok Darmiannal, de a jelenlegi formánkat nézve ha maradt volna Hakimi, én nem igazán félnék senkitől a BL-ben sem. Tudom, vannak sokkal kvalifikáltabb csapatok, de az Internek sem kell már sok ahhoz , hogy a top 16-ban huzamosabb időre megvesse a lábát.
Idén már minden további meccs , kör, ajándék lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.12.08. 15:28
interfan írta: 2021.12.08. 15:14
lucky0 írta: 2021.12.08. 15:05 Szerintem titkon mindannyian reméljük itt, hogy valami hasonló álomsztori lóg a levegőben! Még talán Interfan is, pedig ő aztán igazán realisztikus! :) (Nem személyeskedés eskü ne sértődj meg) Én személy szerint hiszem azt, hogy már megvan a megoldás, megállapodás és rendeződik a helyzetünk, csak még várnak a bejelentéssel! Ahogy mondani szokás a papírok már készen vannak már csak intézkedni kell aztán jöhet a szocpolitika, a Polgár úrtól a Jenőtő! Forza Inter! :wave:
Egyik legszebb dolog a vilagon az "almodozas".
Az almodozasbol es gondolatokbol lesznek mindig a legnagyobb cselekedetek az emberisegben.

En most kifejezetten optimistanak erzem magam, sot mondjam azt 2019 nyara es a mostani jovobeni opciokat nezve sosem voltam
ilyen optimista 2010 utani evekben.

Szerintem jonni fog egy magan befektetesi csoport, es lesz penzunk igazolni, epitekezni, es meg magasabb szintre lepni.
BC Partners szerintem ujra elokerul, vagy egy hozzajuk hasonlo csoport.

3-4 jo igazolas a nyaron, es hosszu evekig leggyozhetetlen lesz az Inter a bajnoksagban, es ujra tenyezok leszunk nemzetkozi szinten is. :)
Ehhez én annyit fűznék hozzá, bár elégedett vagyok Darmiannal, de a jelenlegi formánkat nézve ha maradt volna Hakimi, én nem igazán félnék senkitől a BL-ben sem. Tudom, vannak sokkal kvalifikáltabb csapatok, de az Internek sem kell már sok ahhoz , hogy a top 16-ban huzamosabb időre megvesse a lábát.
Idén már minden további meccs , kör, ajándék lesz.
Kapuba ingyen Onana.
Vedelem kesz.
Balra Kostic 10m.
Jobbra MrX.
KP szo szo.
Elore Vlahovic.
Es kesz is a nemzetkozi teren is komoly tenyezo Inter.

Persze a padot nem elfeledve megerositeni.
Ginter, Scamacca, stb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bloomber utan tobb Olasz lap is megerositi, a Zhang csalad tobb tanasadoi es kozvetitoi ceget berelt fel hogy keressenek az Internek vevot.
Corriere, Sportmediaset, TS, La Stampa irt ma errol.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.12.08. 17:11 Bloomber utan tobb Olasz lap is megerositi, a Zhang csalad tobb tanasadoi es kozvetitoi ceget berelt fel hogy keressenek az Internek vevot.
Corriere, Sportmediaset, TS, La Stampa irt ma errol.
A Jófogáson néztem,de még nem volt fönt. ;)
A 2022-2023-as idényt már remélem nem Zhangekkal kezdjük.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.08. 17:45
interfan írta: 2021.12.08. 17:11 Bloomber utan tobb Olasz lap is megerositi, a Zhang csalad tobb tanasadoi es kozvetitoi ceget berelt fel hogy keressenek az Internek vevot.
Corriere, Sportmediaset, TS, La Stampa irt ma errol.
A Jófogáson néztem,de még nem volt fönt. ;)
A 2022-2023-as idényt már remélem nem Zhangekkal kezdjük.
Kar hogy a szurkoloi tulajdon befuccsolt.
Mi is lehettunk volna tulajdonosok. :D

Azert kivancsi lennek a BC vezetoi arcara, amikor a kozvetito ceg bekopog, hogy akciosan elado az Inter tessek csak. :D
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2021.12.08. 15:31 ...
Kapuba ingyen Onana.
Vedelem kesz.
Balra Kostic 10m.
Jobbra MrX.
KP szo szo.
Elore Vlahovic.
Es kesz is a nemzetkozi teren is komoly tenyezo Inter.

Persze a padot nem elfeledve megerositeni.
Ginter, Scamacca, stb.
Szerintem ahhoz, hogy komoly tényezők legyünk, azon felül amit leírtál, középpályás mindenképpen kellene aki a kezdő hármashoz hasonló színvonalon van, és Barellát vagy Brozot tudja tehermentesíteni (Sensi ha nem lenne sérült, jól lehetne rotálni Calhával). Barellat Vidal még csak csak tudja néha pótolni, de Brozonak egyáltalán nincs alternatívája.
Plusz ami még fontosabb, Gagliardinit el kell tüntetni, hogy még csak véletlenül se kerüljön pályára Inter mezben.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Ha jól olvasom, megint van egy kis pörgés a PIF-el?
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Portiere32 írta: 2021.12.14. 22:27 Ha jól olvasom, megint van egy kis pörgés a PIF-el?
Kellosamuel szerint már arabok vagyunk nyugi. Az mindenesetre biztató, hogy a La repubblica cáfolta, majd Caicedo-t lehozta. 😁
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Francesco írta: 2021.12.14. 22:41
Portiere32 írta: 2021.12.14. 22:27 Ha jól olvasom, megint van egy kis pörgés a PIF-el?
Kellosamuel szerint már arabok vagyunk nyugi. Az mindenesetre biztató, hogy a La repubblica cáfolta, majd Caicedo-t lehozta. 😁
Akkor csak a szokásos :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben a reggeli lapok hirei mar hivatalosak is lettek.
Az Amerikai Populous epitoipari, tervezo es kivitelezo ceg lesz az Inter es a Milan kozos uj stadion epitoje es kivitelezoje.
2027-re keszul el az uj stadion.

Csak a stadion epitese kezdodik, a lakohazak, irodahazak, szallodak, bevasarlokozpontok a hatalmas infrastrukrura fejlesztes nem, amire ugye a Milanoi onkormanyzat nem adott engedelyt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Moratti beszelt az Inter helyzeterol.

Elmondta, jo ideje nem beszelt es nem is hallott Steven Zhangrol.
De azt viszont tudja, a Zhang csalad mindent megtesz azert, hogy vevot talaljon az Interre.
Az Inter iranti tisztelet, es elkotelezetseg mindig is megvolt, es most ebbe beletarozik a vevo kereses.
Mivel ezzel talalnank valaki aki jobban kepes az Intert tamogatni mint ok.
Mindig hallani pletykakat az uj tulajdonosrol, de ez beletartozik a vevo kereses folyamataba.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Felgyorsulni latszanak az eladas koruli esemenyek.
Ugynezki az 5 kozvetito ceg eredmennyel jart.
Steven Zhang szemelyesen repult Los Angelesbe, hogy targyaljon a komolyan erdeklodo magan befektetesi csoportokkal.
Jelenleg 3 komoly erdeklodo van az Usaban, mind magan befektesi csoport.
TS es a Corriere is megerositi Steven Zhang Usa utjat es targyalasait.
Steven Zhang Los Angelesbe es New Yorka is targyalt.
TS szerint a Szaudi allam is visszatert mint komoly opcio.


Vegere pedig egy kis erdekesseg, amit azota tobb Olasz vezeto ujsagiro, koztuk Pedulla es a SportItalia is cafolt, es Romano is cafolt, valamint a kozel keleti ujsagiro Ben Jacobs is cafolt.
De az Amerikai International Business Times szerint a Szaudi allami szuveren vagyonalap 1 milliard dollarert azaz 900m euroert megvette az Intert.
Napokon belul bejelentik hivatalosan is.
A Szaudi allami szuveren vagyonalap a valaha volt legnagyobb es legnagyobb hatalommal es penzel rendelkeznek.
Kiemelik a Zhang csalad tobb mint 1 eve arulja az Intert, mivel fizeteskeptelenne valtak.
Az Inter lesz a 2.csapata a Szaudi allamnak a Newcastle utan.
Igy tud a Szaudi uralkodo Mohamed Bin Salman versenyre kell a Emirsegek es Qatarral akiknek szinten allami tulajdonban ott van a PSG es a City.
Ezekkel a klubokkal es vegtelen reklammal a sportal elertek ezen allamok a valodi celjukat, hogy az Orszaguk varosaibol vilaggazdasagi varost csinaltak, es a turistak koreben a vilag vezeto es leglatogatotabb varosai lettek.
A Szaudi Vision 30 kereteben elkepeszto merteku fejlesztesek vettek kezdetet Szaud Arabiaban, amivel az Arab Emirsegek es Qatar nyomaba akarnak erni.
International Business Timesnak nyilatkozott Andrea Zanon tanacsadot, akinek a nevehez tobb kozel keleti komoly uzlet megkotes tartozik.
Elmondta MBS (Mohamed Bin Salman) diverzifikalja a gazdasagot.
A sportba valo befektetes ezt a reszt szolgalja.
Az Inter utan a Marseillet is megfogjak szerezni, es egy meg nem nevezett Brazil klubot.
MBS es a Szaudi allam a nemzetkozi sport es futball vilag vezetoje akarnak vallni.
Egyszeruen fogalmazva a Szaudi allam a felfoghatatlan merteku penzt az sportba valo befektessel probalja a turizmust elerni es a vilaggazdasagi kozpontot csinalni sajat varosaibol, mint tette azt az Emirsegek es Qatar.
Amint a bejelentes megtortenik, az Inter lesz a valaha volt leggazdagabb es legnagyobb hatalommal rendelkezo klub a vilag tortenelemben.
A Szaudi allam mogott tobb mint 5000 milliard dollar vagyon van, azaz 5 billio dollar.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Szép ez a szaudi pletyka csak kár hogy kamu...
Bár ki tudja nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben Romano, Pedulla, SportItalia, Jacobs utan a Gazzetta is cafolta a Szaudi Allamnak International Business Times eladas hiret.

Corriere reszleteket kozolt Steven Zhang Usaba valo utazasat es Inter eladasi targyalasait illetoen.
Corriere is cafolja a Szaudi allam erkezeset, ellenben leirjak Steven Zhang az Usaban Daniel E. Strausal targyalt az Inter eladasat illetoen.
Daniel E. Straus egy 65 eves Amerikai uzletember, aki egeszsegugyben tevekenykedett.
Klinikakat es idosotthonokat is birtokol.
Straus egy magan befektesi csoportot is letrehozott, akik ingatlanokba es a szorakozatoiparba is fektettek ezaltal a sportba.
Megalapitott a Bridge Sports LLC-t, amin keresztul a Memphis NBA csapataban szerzett reszesedest es alelnok is volt.
Straus altal birtokolt Bridge Sports LLC magan befektesi csoport a legerosebb jelolt az Inter uj tulajdonosanak.
Olyannyira hogy a Steven Zhanggal valo targyalason a Bridge Sports vezetoin kivul az Oaktree vezetoi is jelent voltak akik rendelkezesre bocsajtottak az Inter gazdasagi beszamoloit es hattervel kapcsolatos papirokat.
Elkezdotott a klub atvilagitasa a Bridge Sports altal, ezek utan erkezhet meg a hivatalos ajanlat.

A Zhang csalad altal felberelt 5 kozvetito ceg, es az Inter hitelbefektetoje az Oaktree honapok ota keresi az uj tulajdonost az Inter szamara.
Kisebb talalkozok voltak, viszont decemberben konkret gyorsulas es fejlemeny tortent, ezert repult Steven Zhang az Usaba ahol szemelyesen vett reszt az eladasi targyalasokon.
Harom Amerikai magan befektesi csoport erdkelodik komolyan, de a legkozelebb az emlitett Bridge Sports van, akikkel megtortent a targyalas, es elkezdodott a klub hatter atvilagitasa is.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Természetesen nem mndegy,hogy ki lesz az új tulajdonos,de a legrosszabb az,hogy most bizonytalnság van és sajnos a januári mercatot már buktuk.
Remélem ez 1-2 héten belül rendezödik,mert amúgy ez nem hiszem,hogy jó tenne a csapat hangulatának.

Addig meg maradnak az ingyen igazolható játékosok.Onana meg Ginter féle megoldások.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.12.29. 09:55 Természetesen nem mndegy,hogy ki lesz az új tulajdonos,de a legrosszabb az,hogy most bizonytalnság van és sajnos a januári mercatot már buktuk.
Remélem ez 1-2 héten belül rendezödik,mert amúgy ez nem hiszem,hogy jó tenne a csapat hangulatának.

Addig meg maradnak az ingyen igazolható játékosok.Onana meg Ginter féle megoldások.
Idei szezont az Oaktree fele 275m fedezi, erre vettuk fel ezt az osszeget, hogy a 2021-22-es ev mukodeset garantalja.
Ez mar nyaron is egyertelmu volt, a 2021-22-es szezon igy megy vegig.

Az uj tulajdonos nyartol fog jonni, ez regota vilagos, azaz a 2022-23-as szezontol, ez 100%.

Csapathangulatanak meg mit tesz jot?
Tavaly meg rosszabb volt 1000x a helyzet, a jatekosok 8 honapbol ketto azaz 2 honap fizut kaptak meg.
6 honapig fizetes nelkul, ingyen jatszottak.
Megis kiemelkedot nyujtott mindenki.
Es akkor is ugyanugy ment a tulajdonos kereses (BC ugy).
Majd miutan az megbukott, jott az adossagkezelo, hitelbefekteto kereses.
Gyakorlatilag januartol minden arrol szolt, es meg 6 honapig fizetest sem kaptak jatekosaink.
Megis mindenki odatette magat, es semmilyen befolyassal nem volt a hangulatra.
Pedig nem tudom melyikunk dolgozna orommel, es teljes erobedobassal egy cegnel, munkaltatonal, akik 6 honapig nulla azaz 0 fizetest ad.

Idei szezonra az Oaktree fele hitelbol megvannak a fizetesek, mindenki kapja oket ahogy kell.
Most hogy emellett ugyanugy keressuk az uj tulajdonost, es mar el is indutak a szemelyes targyalasok, majd az atvilagitas, szerintem semmifele rossz hatassal nem lesz a hangulatra.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.12.29. 10:16
Festa írta: 2021.12.29. 09:55 Természetesen nem mndegy,hogy ki lesz az új tulajdonos,de a legrosszabb az,hogy most bizonytalnság van és sajnos a januári mercatot már buktuk.
Remélem ez 1-2 héten belül rendezödik,mert amúgy ez nem hiszem,hogy jó tenne a csapat hangulatának.

Addig meg maradnak az ingyen igazolható játékosok.Onana meg Ginter féle megoldások.
Idei szezont az Oaktree fele 275m fedezi, erre vettuk fel ezt az osszeget, hogy a 2021-22-es ev mukodeset garantalja.
Ez mar nyaron is egyertelmu volt, a 2021-22-es szezon igy megy vegig.

Az uj tulajdonos nyartol fog jonni, ez regota vilagos, azaz a 2022-23-as szezontol, ez 100%.

Csapathangulatanak meg mit tesz jot?
Tavaly meg rosszabb volt 1000x a helyzet, a jatekosok 8 honapbol ketto azaz 2 honap fizut kaptak meg.
6 honapig fizetes nelkul, ingyen jatszottak.
Megis kiemelkedot nyujtott mindenki.
Es akkor is ugyanugy ment a tulajdonos kereses (BC ugy).
Majd miutan az megbukott, jott az adossagkezelo, hitelbefekteto kereses.
Gyakorlatilag januartol minden arrol szolt, es meg 6 honapig fizetest sem kaptak jatekosaink.
Megis mindenki odatette magat, es semmilyen befolyassal nem volt a hangulatra.
Pedig nem tudom melyikunk dolgozna orommel, es teljes erobedobassal egy cegnel, munkaltatonal, akik 6 honapig nulla azaz 0 fizetest ad.

Idei szezonra az Oaktree fele hitelbol megvannak a fizetesek, mindenki kapja oket ahogy kell.
Most hogy emellett ugyanugy keressuk az uj tulajdonost, es mar el is indutak a szemelyes targyalasok, majd az atvilagitas, szerintem semmifele rossz hatassal nem lesz a hangulatra.
Conte alatt nem esett össze a csapat .Sőt Lukaku és Hakimi távozás után sem,de ez azért nem élehet a végtelenségig csinálni.
Januurában nem lesz komoly igazolás,de Scamaccát júniusra kb most kéne lebeszélni.Nagyon fontos lenne,hogy minnál előbb meglegyen a tulaj ha a Pif ha amerikai,de a Sunning korszakot lekell zárni.Tiszta jövőkép kell az Inter elé.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Azt lehet tudni hogy ez a bridge Sports mennyire tőkeerős? A memphis nem mondható nagy csapatnak az usaban (NBA-ben)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

INTER-1908 írta: 2021.12.29. 11:32 Azt lehet tudni hogy ez a bridge Sports mennyire tőkeerős? A memphis nem mondható nagy csapatnak az usaban (NBA-ben)
Illetve mennyit invesztálnak a klubba.Van rá épp elég példa,hogy a szinten tartásra adják a pénzt,de komoly igazolások,fejlődés kizárva.Remélem itt nem ilyen befektető várható.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.12.29. 11:55 Illetve mennyit invesztálnak a klubba.Van rá épp elég példa,hogy a szinten tartásra adják a pénzt,de komoly igazolások,fejlődés kizárva.Remélem itt nem ilyen befektető várható.
Hat a jelenlegi fizeteskepten tulajdonostol barki jobb.
Mar az is eredmeny, ha nem kell minden evben majdnem 300m-t felvenni az adott ev mukodeset biztositva, es cserebe elzalogositani a komplett klubot...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.12.29. 12:01
vaskalap írta: 2021.12.29. 11:55 Illetve mennyit invesztálnak a klubba.Van rá épp elég példa,hogy a szinten tartásra adják a pénzt,de komoly igazolások,fejlődés kizárva.Remélem itt nem ilyen befektető várható.
Hat a jelenlegi fizeteskepten tulajdonostol barki jobb.
Mar az is eredmeny, ha nem kell minden evben majdnem 300m-t felvenni az adott ev mukodeset biztositva, es cserebe elzalogositani a komplett klubot...
Ez nyilván így van,de nem nézném szivesen a csapatot tartósan az 5-6. helyen.Abból elég volt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.12.29. 12:10
interfan írta: 2021.12.29. 12:01
vaskalap írta: 2021.12.29. 11:55 Illetve mennyit invesztálnak a klubba.Van rá épp elég példa,hogy a szinten tartásra adják a pénzt,de komoly igazolások,fejlődés kizárva.Remélem itt nem ilyen befektető várható.
Hat a jelenlegi fizeteskepten tulajdonostol barki jobb.
Mar az is eredmeny, ha nem kell minden evben majdnem 300m-t felvenni az adott ev mukodeset biztositva, es cserebe elzalogositani a komplett klubot...
Ez nyilván így van,de nem nézném szivesen a csapatot tartósan az 5-6. helyen.Abból elég volt.
Az oke, de akkor mi a B opcio?

Minden evben 116m pluszal zarni a mercatot?
Es minden evben keresni egy hitelbefektetot aki ad a mukodesre 300m-t?

Nyilvan ezt nem lehet, es meg ha akarnank se tudnank megvalositani.

A magan befektetesi csoportok az adott kluboknak mind-mind elorelepest ertek el.
Szoval meg csak nem is egyhelyben maradast.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.12.29. 08:36 Kozben Romano, Pedulla, SportItalia, Jacobs utan a Gazzetta is cafolta a Szaudi Allamnak International Business Times eladas hiret.
Szóval megvették a klubot, de mégsem.
Enyhe Deja Vu :)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mit nem adnek erte ha megis megvettek a szaudiak, haaland johetne is :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.12.29. 12:58
interfan írta: 2021.12.29. 08:36 Kozben Romano, Pedulla, SportItalia, Jacobs utan a Gazzetta is cafolta a Szaudi Allamnak International Business Times eladas hiret.
Szóval megvették a klubot, de mégsem.
Enyhe Deja Vu :)
Ezen forrasok szerint SOHA nem vettek meg.
Ezert "Deja Vu" sem lehet senkinek. ;)

Olasz forrasok hirei reggel szerepeltek az Amerikai magan befektetesi csoportal, akikkel Steven Zhang szemelyesen targyalt az Usaban, es elkezdodott a klub atvilagitasa.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.12.29. 13:04
mike írta: 2021.12.29. 12:58
interfan írta: 2021.12.29. 08:36 Kozben Romano, Pedulla, SportItalia, Jacobs utan a Gazzetta is cafolta a Szaudi Allamnak International Business Times eladas hiret.
Szóval megvették a klubot, de mégsem.
Enyhe Deja Vu :)
Ezen forrasok szerint SOHA nem vettek meg.
Ezert "Deja Vu" sem lehet senkinek. ;)

Olasz forrasok hirei reggel szerepeltek az Amerikai magan befektetesi csoportal, akikkel Steven Zhang szemelyesen targyalt az Usaban, es elkezdodott a klub atvilagitasa.
Tudom, olvastam a korábbaiakat is, jó lenne ha nem kötnél bele mindenbe.
Hol írtam hogy ezek a források írták meg az eladást ?
Ahogy tegnap sem írtam hogy Inzaghi a tulajdonos.

Szal többet értelmezz, és kevesebbet kötekedj lécci :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.12.29. 13:15
interfan írta: 2021.12.29. 13:04
mike írta: 2021.12.29. 12:58
Szóval megvették a klubot, de mégsem.
Enyhe Deja Vu :)
Ezen forrasok szerint SOHA nem vettek meg.
Ezert "Deja Vu" sem lehet senkinek. ;)

Olasz forrasok hirei reggel szerepeltek az Amerikai magan befektetesi csoportal, akikkel Steven Zhang szemelyesen targyalt az Usaban, es elkezdodott a klub atvilagitasa.
Tudom, olvastam a korábbaiakat is, jó lenne ha nem kötnél bele mindenbe.
Hol írtam hogy ezek a források írták meg az eladást ?
Ahogy tegnap sem írtam hogy Inzaghi a tulajdonos.

Szal többet értelmezz, és kevesebbet kötekedj lécci :D
Csak tudod a vege mindig az, hogy a "firkaszok".
Mikozben ezen ujsagirok es forrasok soha nem irtak ilyet.

Nem lehet "dejavu" mert soha senki nem irta le komolyabb helyen es forrasbol, hogy "eladtuk a klubot".

Atvilagitas van, majd lesz ajanlat, es meglatjuk sikerul e megegyezni.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

mike írta: 2021.12.29. 12:58
interfan írta: 2021.12.29. 08:36 Kozben Romano, Pedulla, SportItalia, Jacobs utan a Gazzetta is cafolta a Szaudi Allamnak International Business Times eladas hiret.
Szóval megvették a klubot, de mégsem.
Enyhe Deja Vu :)
Ez hiba volt , ugye tudod ?!
:D :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Szerintem nem is olyan gazdagok , hogy 2 klubjuk is legyen .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2021.12.29. 11:32 Azt lehet tudni hogy ez a bridge Sports mennyire tőkeerős? A memphis nem mondható nagy csapatnak az usaban (NBA-ben)
Erdekes kerdeskor ez.
Mert akarmilyen fura is, de az Inter akkor koltotte a legtobbet amikor a tulajdonosanak a legkevesebb vagyona volt.
Moratti es a Saras osszvisz 3 milliard dollaros vagyonnal rendelkeztek, megis ez az idoszak volt az Inter "aranykora" mercatok teren.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Sziasztok!

Arról van esetleg valamilyen hír, hogy melyek azok a potenciális befektetők, akikkel tárgyal Zhang az USA-ban? A hírekben három céget említenek, de név szerint csak a Bridge Sports LLC-t, ami ennek a Daniel E. Straus-nak a tulajdona. Melyik lehet a másik kettő?
Én titkon reménykedem a PIF-ben, mert ezek az amerikai befektetők eddig nagy csudákat nem csináltak sportszakmai téren a futballban. Az Arsenal, a MU is csak kínlódik, kivétel a Liverpool. Általában tartok tőle, hogy ezek a jordánpartiak csak üzleti szempontból tekintenek a focira és a profit az elsődleges számukra akkor is, ha az nem jár együtt a sportszakmai előrelépéssel és sikerrel. Ezért az invesztíció is szolid lesz (mondjuk ellenpélda Abramovic, bár ő orosz héber). Annyiban jobban örülnék az araboknak, mert azok a saját image-ük építésére használják a klubokat és ezért nem sajnálják a befektetendő pénzt. I keep my fingers crossed.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

gianluca írta: 2021.12.29. 17:27 Sziasztok!

Arról van esetleg valamilyen hír, hogy melyek azok a potenciális befektetők, akikkel tárgyal Zhang az USA-ban? A hírekben három céget említenek, de név szerint csak a Bridge Sports LLC-t, ami ennek a Daniel E. Straus-nak a tulajdona. Melyik lehet a másik kettő?
Én titkon reménykedem a PIF-ben, mert ezek az amerikai befektetők eddig nagy csudákat nem csináltak sportszakmai téren a futballban. Az Arsenal, a MU is csak kínlódik, kivétel a Liverpool. Általában tartok tőle, hogy ezek a jordánpartiak csak üzleti szempontból tekintenek a focira és a profit az elsődleges számukra akkor is, ha az nem jár együtt a sportszakmai előrelépéssel és sikerrel. Ezért az invesztíció is szolid lesz (mondjuk ellenpélda Abramovic, bár ő orosz héber). Annyiban jobban örülnék az araboknak, mert azok a saját image-ük építésére használják a klubokat és ezért nem sajnálják a befektetendő pénzt. I keep my fingers crossed.
Jelenleg nincs megnevezve a masik ket Amerikai magan befektesi csoport, a targyalast a Bridge Sportsal zajlik, es ok kezdtek meg az Inter hatteratvilagitasat.
Ez kb 2-3 het, addig kizarolagos joguk van mindenre.

MU tulajdonosa nem magan befektesi csoport, hanem 2005 ota a Glazer csalad.
Ellenben a Milan tulajdonosa egy magan befektesi csoport.
Erdemes atnezni oda. :)

Roma tulajdonosa sem magan befektesi csoport, de Amerikai uzletember.
Erdemes megnezni ott is mennyi penz invesztalt a csapatba, es elindult ott is a stadion projekt.

Egybkent az Arsenel es a Pool is magan befektesi csoport kezeben van.
Es meg mas PL klubok is.

Mindenhol ahol jartak epitettek, befektettek, es magasabb szintre emeltek az adott klubot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang szemelyes ugyekkel magyarazta a targyalast a 3 Amerikai magan befektesi csoportal.
De valojaban egyertelmu, az Inter eladasarol volt szo.

A targyalasok jol alakultak, abban az ertelemben hogy mindharom magan befektetesi csoport kifejezte szandekat az Inter megvetelere.
Egyik csoport sem vette figyelembe a kisebbsegi reszesedest, mindegyik teljes tulajdonjogot vasarolna.
A melyrehatobb komolyabb targyalas a Straus fele Bridge Sportsal kezdodott meg.
Ok elkezdtek az Inter hatteratvilagitasat.
Az atvilagitas utan teszik meg a hivatalos ajanlatukat.

Zhang csalad kerese valtozatlan, 1 milliard euro.
Ebben benne van a kb 710m rovid lejaratu banki hitel, es tovabbi 200m egyeb hosszutavu hitel.
A Zhang csalad kb 700m eurot fektetet az Interbe, igy szeretnek ezt az osszeget visszakapni, es a leheto legjobban kiszallni gazdasagilag az Interbol.
Kerdes a Bridge Sports hajlando e ennyit fizetni, vagy a Zhang csalad enged a kompromisszum jegyeben, a tavalyi BC Partners meghiusult uzlet utan.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.12.30. 09:08 Zhang szemelyes ugyekkel magyarazta a targyalast a 3 Amerikai magan befektesi csoportal.
De valojaban egyertelmu, az Inter eladasarol volt szo.

A targyalasok jol alakultak, abban az ertelemben hogy mindharom magan befektetesi csoport kifejezte szandekat az Inter megvetelere.
Egyik csoport sem vette figyelembe a kisebbsegi reszesedest, mindegyik teljes tulajdonjogot vasarolna.
A melyrehatobb komolyabb targyalas a Straus fele Bridge Sportsal kezdodott meg.
Ok elkezdtek az Inter hatteratvilagitasat.
Az atvilagitas utan teszik meg a hivatalos ajanlatukat.

Zhang csalad kerese valtozatlan, 1 milliard euro.
Ebben benne van a kb 710m rovid lejaratu banki hitel, es tovabbi 200m egyeb hosszutavu hitel.
A Zhang csalad kb 700m eurot fektetet az Interbe, igy szeretnek ezt az osszeget visszakapni, es a leheto legjobban kiszallni gazdasagilag az Interbol.
Kerdes a Bridge Sports hajlando e ennyit fizetni, vagy a Zhang csalad enged a kompromisszum jegyeben, a tavalyi BC Partners meghiusult uzlet utan.
Szerintem a végén ha lesz hivatalos ajánlat, a 800ra is igent fognak mondani. Nem akarnak ezek már a csapattal foglalkozni és örülnek ha valaki pénzt ad, mielőtt nagyobbat buknak rajta. Már a BCt is megbánták.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.29. 17:34


Ellenben a Milan tulajdonosa egy magan befektesi csoport.
Erdemes atnezni oda. :)

Gazdaságilag rendbe tették őket és jobban állnak mint mi de ha már átnézünk azt is nézzük meg Kjaer kiesése miatt pl. védőt keresnek és pénzt nem nagyon kapnak igazolásra most....kölcsön + opciókkal operálnak ők is.
Nyáron ok költöttek de azért olyan nagy igazolásuk nekik sem volt....főleg kölcsön hoztak arcokat meg kifizették az opciókat a lejárt kölcsönük után. /Tomori, Tonali/
Mondom gazdaságilag rendben vannak de játékerőt nézve Európában nem tényezők és Olaszországban is max a 3. 4. helyre elég a keretük. Ha komolyabb célokért szeretnének küzdeni az Elliotnak keményen be kéne fektetnie a nyáron de azt nem fognak szerintem. Több milános barátom is van és mind azt mondja komoly erősítéseket nem várhatnak tőlük és reménykednek eladják a klubot és lesz egy olyan tulajuk aki hajlandó és tud is erősítésekre is áldozni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.30. 10:32
interfan írta: 2021.12.29. 17:34


Ellenben a Milan tulajdonosa egy magan befektesi csoport.
Erdemes atnezni oda. :)

Gazdaságilag rendbe tették őket és jobban állnak mint mi de ha már átnézünk azt is nézzük meg Kjaer kiesése miatt pl. védőt keresnek és pénzt nem nagyon kapnak igazolásra most....kölcsön + opciókkal operálnak ők is.
Nyáron ok költöttek de azért olyan nagy igazolásuk nekik sem volt....főleg kölcsön hoztak arcokat meg kifizették az opciókat a lejárt kölcsönük után. /Tomori, Tonali/
Mondom gazdaságilag rendben vannak de játékerőt nézve Európában nem tényezők és Olaszországban is max a 3. 4. helyre elég a keretük. Ha komolyabb célokért szeretnének küzdeni az Elliotnak keményen be kéne fektetnie a nyáron de azt nem fognak szerintem. Több milános barátom is van és mind azt mondja komoly erősítéseket nem várhatnak tőlük és reménykednek eladják a klubot és lesz egy olyan tulajuk aki hajlandó és tud is erősítésekre is áldozni.
Az hogy a meglevo penzt sportszakmailag hogy koltik el, az mar a sportszakmai vezetok felelossege.
Az tenyszeru hogy 3,5 szezon alatt az eladasokon felul tobb mint 220m-t tolt be a tulajdonos a mercatoba.
Ez valami brutalis szam, nem igazan lehet ilyet meg talalni sem az Angol elitet es a PSG-t leszamitva a vilagon sehol.
A Real az utobbi 3,5 szezonban eladason felul 97m-t tett a mercatoba, Barcelona 119m.
Milan 220m, Barcelona 119m, Real 97m.
Csak visszonyitaskent...
Ettol "kemenyebben" konkretan nem lehet befekteni, jaa de, ha valamelyik vilag legnagyobb vagyonan ulo Arab uralkodo a tulajdonosod. Mert talan a PSG vagy a City 3,5 szezonos eladasokon feluli mercatoba fektetett penze felulmulja a Milan fele 220m eurot.
Inkabb a meglevo penz minosegi elkoltese a fontos, mert ettol tobbet mar kb konkretan nem is lehet mercatoba tolni amit az Elliott beletett.

Elkepeszto nagy dolog lenne, ha olyan tulajdonos lenne itt is, aki minden mercatoba 50-60-70-80-100 millio eurot tol bele eladasokon felul.

Az meg hogy jatekerot nezve hol vannak, es mire koltottek el ezt az elkepesztoen sok penzt, az mar sportszakmai kerdes.
Mi is kepesek voltunk elkolteni 135m-t az Ansaldi, Eder, Gagliardini, Candreva, Barbosa, Mario sorra.
Ez eladason felul 118m euroba kerult a Zhang csaladnak.

Sportszakmai resz, es a penz elkoltese a sportszakmai vezetok felelossege.
Az igazi elorelepes nalunk is akkor kezdodott, amikor hozzaerto sportszakmai vezeto erkezett 2019-ben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hosszu ido utan eloszor foglalkozik komolyabb es hitelesebb Olasz lap a Szaudi Allami pletyakkal.
Sole24 szerint a Szaudi uralkodo tanulmanyozza, hogy a sportol joval nagyobb, komolyabb, es fontosabb celjaik elereshez mekkora segitseg lenne a tovabbi sportbefektesek, ezaltal mekkora reklamra tennek szert.
Egy futballklub halozat terve van az asztalon, ezzel kapcsolatban ertekelnek a reklamot illetoen.
Viszont a PIF tenylegesen mar nem vasarolhatna meg az Intert, mivel az UEFA nem enged ket csapatot ugyanazzal a tulajdonlo vallalattal.
Ennek ertelmeben a Szaudi uralkodo masik allami vallalattal vasaroltatna meg az Intert.
Akar a vilag valaha volt legertekesebb vallalata, a Saudi Aramco, a vilag legnagyobb olajvallalata, es a vilag legnagyobb tozsdei bevezetest generalo vallalata.
Az Aramco tozsdei erteke 2000 milliard dollar koruli, az Aramco vagyona pedig tobb mint 700 milliard dollar.
Mint ott minden, az is Allami kezben van, mint ahogy a Sama, Sabic, Maaden vallalatok is, amik szinten mind-mind tobb szaz milliard dollaros vagyonnal rendelkezik.
Sole24 szerint a muvelet komoly fazisaban van az ertekeles alatt.

Sole24 kiemeli, 2022-ban a Zhang csalad tavozik, mondhatnak barmit is most.
Nem tudjak folytatni, az Oaktree fele gigahitelt pedig el kell kezdeni visszafizetni, a 22-23-as szezon mukodesere pedig a Zhang csalad nem tud penzt adni, es nem tud az Inter ujabb 300m koruli hitelt felvenni a kovetkezo szezon mukodesi koltsegere.
A Goldman Sachs fele fenallo 375m hitel visszafizetest mint tudjuk a Rothschild bank atvallalja, mas neven refinanszirozza.
Viszont 375m helyett, igy kb 410m-val tartozunk majd a Rothschildnek, amint bejelentik a tobb mint feleve huzodo targyalasok utan.
A Kinai kormany szorgalmazza a Zhang csalad kilepeset a sportbol, es Europabol.
A kommunista parthoz tobb szalon os erosen kototod Zhang pedig minden utasitast vegrehajt.

Sole24 is megerositi, az Usaban Steven Zhang Daniel E.Strausal a Bridge Sports alapitojaval targyalt az Inter eladasarol.
Mas ket Amerikai magan befektesi csoport neve meg nem ismert, zarja a Sole24.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lehetne egy másik CFG.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.30. 10:57

Az hogy a meglevo penzt sportszakmailag hogy koltik el, az mar a sportszakmai vezetok felelossege.
Az tenyszeru hogy 3,5 szezon alatt az eladasokon felul tobb mint 220m-t tolt be a tulajdonos a mercatoba.
Ez valami brutalis szam, nem igazan lehet ilyet meg talalni sem az Angol elitet es a PSG-t leszamitva a vilagon sehol.
Arra céloztam azzal amit írtam, hogy a mostani helyzetünknél minden jobb tehát a milan példája is de hosszútvon nem vágyom egy Elliot féle modelre. Kihúzta őket a szarból, erősítettek is de ahhoz, hogy szintet lépjenek még kellene több pénzért minőségben igazolniuk ezt meg már nem fognak mert az Elliot többet nem ad. Kölcsön + opciókkal operálnak ők is, nincs már nagy mozgásterük anyagilag.
Nekünk erősebb a keretünk, a mi szintlépésünkhöz nem kell feltétlen egy PIF mert elég lenne Marottanak egy 60-70 millió is és szerintem brutál mód megerősítené a keretet. Természetesen ehhez igen kell a hozzáértés is ami a személyében megvan. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.30. 14:33
interfan írta: 2021.12.30. 10:57

Az hogy a meglevo penzt sportszakmailag hogy koltik el, az mar a sportszakmai vezetok felelossege.
Az tenyszeru hogy 3,5 szezon alatt az eladasokon felul tobb mint 220m-t tolt be a tulajdonos a mercatoba.
Ez valami brutalis szam, nem igazan lehet ilyet meg talalni sem az Angol elitet es a PSG-t leszamitva a vilagon sehol.
Arra céloztam azzal amit írtam, hogy a mostani helyzetünknél minden jobb tehát a milan példája is de hosszútvon nem vágyom egy Elliot féle modelre. Kihúzta őket a szarból, erősítettek is de ahhoz, hogy szintet lépjenek még kellene több pénzért minőségben igazolniuk ezt meg már nem fognak mert az Elliot többet nem ad. Kölcsön + opciókkal operálnak ők is, nincs már nagy mozgásterük anyagilag.
Nekünk erősebb a keretünk, a mi szintlépésünkhöz nem kell feltétlen egy PIF mert elég lenne Marottanak egy 60-70 millió is és szerintem brutál mód megerősítené a keretet. Természetesen ehhez igen kell a hozzáértés is ami a személyében megvan. ;)
Nehez talalni a vilagon olyan tulajdonost a vilagon, aki az elmult 3,5 szezonban tobbet tolt be a mercatoba mint az Elliott.

Ez egyszeru szamok es tenyek.

Mint irtam, eladasokon felul:

Milan 220m
Barca 119m
Real 97m

Nehez ettol tobb penzt beletenni egy tulajdonosnak.
Ennyi penz boven-boven eleg a szintlepeshez.

Csak inenntol jon a sportszakmai resz, sajat peldank.

240m = Dalbert, Lazaro, Vecino, Borja, Gagliardini, Kondogbia, Nainggolan, Mario, Barbosa

240m = Lukaku, Barella, Hakimi, Eriksen, DeVrij, Martinez, Calhanoglu, Sanchez, Skriniar

Hiaba van penzed, ha sportszakmai vezetes 0.
Lasd Inter 2019 elott.

Elliott vilagszinten is az egyik legtobb penzt tolta bele a mercatoba eladasokon felul.
Sportszakmai resz masik kerdes.
De ha nekunk lenne egy ennyi penzt eladasokon kivul mercatoba fekteto tulajdonosunk mint az Elliott, eladasokon felul 50-100m, es egy olyan sportszakmai vezeto mint Marotta, akkor hatar a csilagos eg lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.12.30. 14:41
De ha nekunk lenne egy ennyi penzt eladasokon kivul mercatoba fekteto tulajdonosunk mint az Elliott, eladasokon felul 50-100m, es egy olyan sportszakmai vezeto mint Marotta, akkor hatar a csilagos eg lenne.
Igen ezzel egyetértek. Marottanak nem kéne itt PIF vagyon. Elég lenne annyi azért kapjon egy normális összeget igazolásokra és biztos erősödnénk. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.12.30. 14:50
interfan írta: 2021.12.30. 14:41
De ha nekunk lenne egy ennyi penzt eladasokon kivul mercatoba fekteto tulajdonosunk mint az Elliott, eladasokon felul 50-100m, es egy olyan sportszakmai vezeto mint Marotta, akkor hatar a csilagos eg lenne.
Igen ezzel egyetértek. Marottanak nem kéne itt PIF vagyon. Elég lenne annyi azért kapjon egy normális összeget igazolásokra és biztos erősödnénk. ;)
Ezt pedig egy Amerikai magan befektesi csoport nagyon boven megtudja adni.
Lasd Milan es Elliott.
De a Roma tulajdonosa, igaz o szimplan egy Amerikai uzletember, o is beletolt eladasokon felul 135m-t 2 szezon alatt a mercatoba.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Cupi írta: 2021.12.30. 14:50
interfan írta: 2021.12.30. 14:41
De ha nekunk lenne egy ennyi penzt eladasokon kivul mercatoba fekteto tulajdonosunk mint az Elliott, eladasokon felul 50-100m, es egy olyan sportszakmai vezeto mint Marotta, akkor hatar a csilagos eg lenne.
Igen ezzel egyetértek. Marottanak nem kéne itt PIF vagyon. Elég lenne annyi azért kapjon egy normális összeget igazolásokra és biztos erősödnénk. ;)
Ami engem jobban zavar, hogy Marottának még mindig nem lett meghosszabbítva a szerződése. Hónapok óta csak ‘már minden készen all’, ‘hosszabbítani szeretnének’ státuszban van. Inkább veszítsen a csapat egy de Vrij, vagy egy LMartinezt, mint egy Marottát. Szerintem… :)

https://sempreinter.com/2021/12/28/inte ... ia-report/
Válasz küldése