A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Akkor én meg most mellettük érvelek :D

Rijkaard: Ősmilanos (na és?) A semmi extra hát lehet hogy nem olyan kiemelkedő képességű edző mint Mourinho, de a Barcaval nyert két bajnokságot és BL-t a mi keretünk se gyenge szóval lemásolhatná azt a teljesítményét.
Spalletti: Azért nézzük meg mit csinált Romában, olyan nagyon sokat nem tudott, de a Roma kerete fele olyan erős (és még finoman fogalmaztam) mint a mienk, és pénz is van dögivel. Ha van mozgástere szerintem nagyon sokat kitudna hozni a csapatból.
Benitez: Igen sokat bugdácsolt a Liverpoolal. Szintén azért mert kevés volt a pénz, és kevés pénzből persze, hogy rosszul igazol. Ha van 30 millió font és kell hat új játékos nehéz sáfárkodni. De ő sem véletlenül nyert BL-t meg FA kupát. A Valenciával se véletlenül Bajnokságot meg UEFA kupát.
Capello: hát itt egyezik a véleményünk :D Utálatos csapatokat vezetett de sikerrel szóval ha nálunk is nyerne ezt azt, szerintem nem haragudnánk.
Hiddink: tényleg jó megoldás lenne, ha nem akar olaszba jönni az se olyan biztos, Mourinho se gondolta volna bárki, hogy olaszországba jönne utólag persze könnyű okoskodni, hogy minden fontosabb európai bajnoki címet akart, de akkor a fene se gondolta volna, hogy ő lesz Mancini utóda.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Mikor Rijkaardról beszéltek ne feledjétel el, hogy Henk Ten Cate volt a segítője és mikor a segítője elhagyta gyakorlatilag rögtön meg is bukott. Ült a padon és fogalma nem volt mit kéne csinálni. Ráadásul neki akkor egy olyan Ronaldinhoja volt meg csapata, h elég volt azt mondani h játszatok srácok aztán megnyerték a meccseket.

Ezek nem jó edzők, ahogy most Guardiola sem az. Ha nem jön be a kezdőcsapat Guardiola is tehetetlen a meccsbe képtelen belenyúlni és átszervezni.

Capello vagy Hiddink jöjjön. Esetleg a VB végén távozó szövkapok közül lehetne még mazsolázni.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vagy jöjjön van gaal :D
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Capello kéne nekem is, nyerje meg a VB-t az angolokkal, és akkor nincs miért maradnia :D
Esetleg a VB végén távozó szövkapok közül lehetne még mazsolázni.

bukott edző nem kell, se Mihajlovic :D
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Most meghatározni ki a jó edző és ki nem, nehéz kérdés lenne. Ki gondolná, hogy Arsene Wenger az utóbbi években semmit nyer előtte pedig parádézott a csapat. Fergusonnak is kellet jó pár év mire sikeres lett a MU-val. Lippi pedig csak nálunk nem vitte semmire, míg a válogatottal világbajnokságot nyert a Juvéval pedig szinte mindent. Nagyon relatív, hogy ki milyen edző tud lenni itt meg ott. Mourinho se tudott BL-t nyerni a Chelseavel pedig nagyon erős kerete volt és hihetetlen játékot tudott produkálni. Én se azt mondom, hogy Rijkaard tuti siker, de van benne (szerintem!) annyi potencia, hogy vigye valamire ha ő jönne. Én továbbra is Hiddink, Spalleti, Capello hármasból ténykednék, és talán még ők a reális igazolások. Abban szerintem mind egyetértünk, hogy habár sokan szeretjük Mihajlovicot (legalábbis jó magam) túl tapasztalatlan az Interhez és az edzői hozzáértése is igen kérdéses, 4-5 év múlva talán ha bizonyít lehetne róla szó, hogy jöjjön, most semmiféleképpen.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Meg hát Rijkaardnál azt se feledjük h miko Eto'o azt mondta neki h nem áll be 5 percre csereként semmit se tett utánna. Nem tudja kezelni a játékosokat. És hát nálunk van egy pár kezelhetetlen játékos.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

DSanton39 írta:Capello kéne nekem is, nyerje meg a VB-t az angolokkal, és akkor nincs miért maradnia :D
Esetleg a VB végén távozó szövkapok közül lehetne még mazsolázni.

bukott edző nem kell, se Mihajlovic :D


A VB után általában mindenki távozik nem csak az akit kirúgtak. Kb mindenkinek a VB-ig szól a szerződése, és aki sikeres lesz az is menni fog klubcsapatba ha jön jó ajánlat.

Én még Del Bosque-t is el tudom képzelni. Szerintem hozzánk való lenne.
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

e.szabi írta:Mourinho Rijkaardot ajánlotta Morattinak.


Lehet, hogy még most utoljára hallgatni kellene a MESTERRE :lol:
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Del Bosque tényleg nem lenne rossz. A VB utáni szövetségi kapitány takarításban van valami, hisz a legtöbb szövetségi kapitány 3-4 évnél tovább ritkán marad, Capello meg vagy két éve (nem tudom pontosan de szerintem lényegtelen) szövetségi kapitány, és ha VB-t nyer akkor lehet távozik mert csúcson van, ha nem nyer meg jó esély van rá, hogy vagy kirúgják, vagy magától elmegy. Szerintem Mihajlovic is ezért került képbe. Hogy a VB ideje alatt a megmaradt játékosokkal (akik nem szerepelnek), addig is edzenek, alapoznak, erősítenek stb. és miután lezajlott a VB akkor egy csomó edző szabad lesz, vagy kérdéses, és könnyen lehet válogatni, hogy na ki is az aki megszerezhető és vállalná. Tegyünk hozzá még egy fontos dolgot, hogy jó esély van sztár edzőre, mert egy Bajnoki címet, Kupát, BL-t nyerő csapatot kevés komoly edző utasítana vissza, ennél jobb referencia nem létezik. Ha valamelyik edző azt mondaná, hogy nem jön az Interhez mert nem tartja elég jónak vagy erősnek, (mint amit régen sokszor a fejünkhöz vágtak), annak vagy komoly magánéleti gondjai vannak, vagy nincs ki mind a négy kereke.
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

José Mourinho átadta feltételeit a Real Madrid elnökének! Íme! A portugál mester négy pontban foglalta össze kéréseit a szerződéskötéssel kapcsolatban.
- komlett irányítás a játékospolitika és az átigazolás fölött,
- a brazil Maicon és az argentín Tevez megszerzése,
- közvetlen kapcsolat Florentino Perezzel, egyúttal korlátozzák le Valdano sportigazgató beleszólását a munkájába,
- évi 12 millió eurós fix fizetés.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

e.szabi írta:José Mourinho átadta feltételeit a Real Madrid elnökének! Íme! A portugál mester négy pontban foglalta össze kéréseit a szerződéskötéssel kapcsolatban.
- komlett irányítás a játékospolitika és az átigazolás fölött,
- a brazil Maicon és az argentín Tevez megszerzése,
- közvetlen kapcsolat Florentino Perezzel, egyúttal korlátozzák le Valdano sportigazgató beleszólását a munkájába,
- évi 12 millió eurós fix fizetés.


Ez 1 hetes hír kb és valószínűleg így ebben a formában nem igaz. Mourinho ma nyilatkozta az AS-nek, hogy hétfőn fog találkozni Perezzel és ott elmondja a feltételeit és a terveit, hogy mi kell a győzelemhez. Ha Perez abba nem megy bele, akkor még az is lehet, h Mou marad. Valószínűsíthető, hogy eddig a Real csak Mou ügynökével beszélt.

Azért kiváncsi lennék Perez arcára amikor Mou átadja neki a listát 5 védekező emberrel akiknek a marketing értéke elenyésző. Továbbá azt sem zárnám ki, hogy Kaka majd nem is kell neki.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

c.ronaldoért cserébe mehet maicon egyébként felejtsék el
de josé sajna akkor is a real edzője lenne ha nem tudnák megvenni maicont
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

http://archivio.inter.it/cgi-bin/allena ... ll=57&L=en

108 meccsen csak 15x kaptunk ki Mourinhoval!!! Hihetetlen!
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

kb. 10 perce hivatalosan is Mourinho a Real edzője.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ezt te honnan veszed? hétfőn fog még csak leülni tárgyalni
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Még Pellegrinit se rúgták ki...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Teljesen mindegy, itt már ugysem folytatja.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Hiába szeretném, hogy maradjon Mou. Ha most enged az érzelmeinek vagy bármi másnak, akkor 2011 végén megy majd maximum. ezen nem tudunk segíteni, menni akar és menni fog a spanyolokhoz.
viszont ha végzett a spanyoloknál, akkor vissza kéne hozni :)
ahogy most ünnepelt, meg ahogy olvasgattam a nyilatkozatait szerintem vissza is jönne később, talán.

addig meg legyen Del Bosque. senki másban nem látok elég fantáziát :(
de az is lehet hogy simán megbukna nálunk..
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Sajnálom, hogy megy, olyan érzések vannak bennem, mint amikor egy 5 éves kapcsolatnak vetsz véget a bnőddel :-) :-S
Most minden kerek volt, ki tudja mi jön most, persze lehet, hogy tartjuk a szintet!!
Amit nagyon bírtam Mouban, mondjuk Mancinihez viszonyítva, hogy minden egyes játékos leigazolásakor jelen volt a sajtótájékoztatón, éreztetve hogy fontos neki a leigazolásuk, és h tényleg számít rájuk!
És hogy volt következetesség a csapat összeállításában, nem volt minden meccsen más formáció, és majdhogynem minden meccsen más kezdőcsapat, mint korábban, amikor a semmiből be tudtak kerülni a kezdőbe formán kívüli emberkék
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Meg tegyük hozzá, hogy baromi jól igazolt. Jó Quaresma és Mancini nagyon nem jött be. De idén nem volt olyan igazolása aki ne lett volna hasznos. Mancini se igazolt olyan rosszul, hisz Camibasso, Maicon, Julio Cesar, Stankovic, Samuel, Chivu az ő szerzeményei és hát a csapat alapját képzik. Most olvastam, hogy új jelölt van Roy Hodson a Fulham csapatától. Gondolom tetszett nekik, hogy Európa Liga döntőig juttatta a tök esélytelen Fulhamet.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Hodgson már volt itt kétszer is, köszönjük de nem kell.
Nem Inter szintű :)
Kisebb csapatok valók neki, van ilyen.
hazafi
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:09
Tartózkodási hely: Kisléta

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hazafi »

Én Capello-ra nem adok sok sanszot. Többször is adott olyan nyilatkozatokat régebben az Inter-rel kapcsolatban, melyek kifejezetten ellenszenvesnek tűntek nekem. Hiddink? nem látok rá sok esélyt max 4-5%. Rijkaard? tényleg nem csinált semmi extrát azzal a csapattal, de ha eltekintünk a MIlanos múlttól, akkor akár Van Basten is jöhetne, ő jól fiatalítana, és talán hozná Suarezt, és támadófocit játszanánk, mert ő azt preferálja. Most én is Mancini-t látom a legjobb lehetőségnek, de sajnos kevés rá az esély :S. Legalább hozná Tevezt, ha jönne :D.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Capello viszont az Inter oldalán is nyilatkozott a bl-el kapcsolatosan.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Na igen Capello nyilatkozatait nem lehet összehasonlítani hisz 2005-ben vagy 2006-ban még Juve edzőjeként egy igen felemás Interről naná, hogy rosszat mond. De most hogy mindent megnyertünk és ő is az angol válogatottal van elfoglalva, valószínűleg sokkal elfogulatlanabb nyilatkozatokat tesz. Személyes érzelmeiről meg szerintem fölösleges vitatkozni. Olyan edző aki olasz létére a Roma-t a Juvet és a Milant is vezette, nehéz lenne megmondani, hogy épp melyik szimpatikus. Ha az Intert is edzené akkor meg elmondhatná magáról, minden fontosabb csapatott irányított Olaszországban. :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

http://www.youtube.com/watch?v=eXL8QbPay40

ennek a beszélgetésnek a végén egyértelműen azt mondja Mou, h a Real edzője lesz és elmegy. 9:50 körül
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

PellerG írta:http://www.youtube.com/watch?v=eXL8QbPay40

ennek a beszélgetésnek a végén egyértelműen azt mondja Mou, h a Real edzője lesz és elmegy. 9:50 körül


Nehezen jöttek neki a szavak a végén! :( itthagy minket a világ legjobb edzője.. :(
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Mihajlovics lemondott... kezdhetünk aggódni.... :?
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Fiorentina padjára is esélyes, mivel Prandelli olasz szöv. kap lesz.

Én szeretem a szerbet, de szerintem még túl nagy falat lenne neki ez az Inter, de az biztos hogy tehetséges edző.. Ha jön nincs mit tenni, türelmesnek kell lennünk vele szemben, és megadni neki a bizalmas, a siránkozásnak nem lesz értelme..
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Tommy írta:Én szeretem a szerbet, de szerintem még túl nagy falat lenne neki ez az Inter, de az biztos hogy tehetséges edző.. Ha jön nincs mit tenni, türelmesnek kell lennünk vele szemben, és megadni neki a bizalmas, a siránkozásnak nem lesz értelme..

Pedig nem kéne Mihajlovic. Ok, hogy spanok a fél csapattal de ez nem indokolja, hogy ő megfelelő személy. Emlékszem amikor Mancini is haverkodott Stankovicékkal és a vége az volt, hogy nem is vették komolyan és mentek a széthúzások is. Mihajlovic nem elég ahhoz, hogy Mourinho mentalitását továbbvigye.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Én sem mondtam, hogy kéne.

Amugy szerintem nála kizárt lenne alibizés meg lazsálás.. Igazi szerb fanatikus, és elég keménykezű edző, sztem ő nem tűrné a lazsálást senkinél sem.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Ha ideges még vkit le is köp mint anno a Lazioval a blben. :D Ha jól emlékszek vmi 8 meccses büntit kapott.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Tommy írta:Én sem mondtam, hogy kéne.

Amugy szerintem nála kizárt lenne alibizés meg lazsálás.. Igazi szerb fanatikus, és elég keménykezű edző, sztem ő nem tűrné a lazsálást senkinél sem.

Az biztos, hogy kőkemény lenne. Én örülök neki, így lesz esélyünk arra, hogy egy olyan kapcsolat legyen klub és edzője között, mint mondjuk Fergie és a MU között. Egy fanatikus edző, akinek neve egybeforr a csapatéval, és még sikeres is. Ahhoz, hogy ilyen megtörténhessen, és ne váltakozzanak max 2 évente az edzők, ahhoz kell egy kis rizikót vállalni, ami egyébként minden edzőnél meglenne. Támogatom Misi érkezését, hátha bebizonyítja, hogy milyen érzéke van a játék mellett az irányításhoz is.
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

De már ma azt is olvastam, hogy már egyezkedik a Samp-al is Del Neri helyére.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én ma már azt olvastam, hogy Sinisa megegyezett a Fiorentinaval, szóval tőle nem kell tartanunk!

Az meg hogy ki megy el a csapatunktól... még nagyon nincs napirenden. AZ ALAP, hogy a mindent és mindenkit verő gárda tagjait szóba hozzák neves csapatokkal!

Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy aki akar, az menjen isten hírével, még ha hiányozni is fog adott esetben!

JM pedig egy isten! Látszott rajta (mikor sírt), hogy nagyon nagyon sokat jelentett neki ez a siker és ez a csapat is. Sajnálom hogy távozik, de remélem jó edzőt talál az öreg Moratti!

Capello nekem mindíg unszimpatikus volt a nagy vastag keretes ofotértes szemüvegével!!! :mrgreen: A tudását viszont egy percig nem vonom kétségbe. Hiddink tényleg jó lenne. Prandelli gyakorlatilag olasz válogatott kapitány, Blanc a franciáé, nem sok "nagy név" marad a kalpban.

Viszont Benitezt én nem akarom meglátni a padunkon! Guardiola meg miért jönne el a Barkától???? Ez nagyon hápogós "hír"!!!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Mourinho még meg sem egyezett a Real Madriddal, de máris elkezdte szokásos lélektani hadviselését, amikor leendő játékosairól nyilatkozott:

Jelenleg az Inter az igazi sztár, a klub futballistái a legjobbak Európában. Azt üzenem a Real Madrid játékosainak, hogy ők nem sztárok, de még csak az edző sem lehet az, az igazi sztár mindig a csapat. Ha ezt elfogadják, mint ahogy az a Portónál és a Chelsea-nél is volt, a sikerek sem fognak elmaradni" – mondta Mourinho a TV1 portugál televíziónak.
Avatar
interlaci
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2010.04.10. 06:53
Tartózkodási hely: Pécs

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interlaci »

Szerintem a végső befutó Capello lesz!!Röpködni fognak még a nevek egy darabig,ez szinte biztos,de szinta az is biztos,h Capello jön hozzánk,ami nem lenne rossz döntés..De majd meglátjuk.Egy biztos,ilyen izgalmas nyarunk már rég nem volt,mint ez a mostani lesz!!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Capelllora szerintem 70% esély van. :)
Hiddink asszem most ült a török válogatotthoz, nem hiszem hogy váltana.
Pep felejtős...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

internaZIOnaLe írta:Én ma már azt olvastam, hogy Sinisa megegyezett a Fiorentinaval, szóval tőle nem kell tartanunk!


Helyes, tanuljon ott még pár évet.
Egy friss Bl győztes csapat élére nem rookie edző kell.

Capello,Hiddink,Benitez kb ezek közül lehet valaki.
Talán mindegyik jobb lenne Mihaj papánál :)
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Ma jutott eszembe egy szabadon igazolható, taktikus edző, aki bár nem végzett rossz munkát, elzavarták.
Mit szólnátok Pellegrinihez?
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Campione írta:Ma jutott eszembe egy szabadon igazolható, taktikus edző, aki bár nem végzett rossz munkát, elzavarták.
Mit szólnátok Pellegrinihez?



Ahogy megmutatta a Realnál is nem tudta a fontos meccsek előtt feltüzelni a játékosokat, lásd Bl és a, kér barca elleni meccs. Ne adjunk lentebb Capellonál.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Benitez és Pellegrini soha!
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Pellegrini szerintem nem lenne olyan rossz. Jó nem nyert bajnokságot, de 96 pontot gyűjtött a Reallal ezzel mi is ki egyezhetnénk. Szerintem egész normális csapatot csinált a Reallal na jó nem olyan jót mint a miénk, de szerintem itt is tudna jó munkát végezni. Bár Capellonak tény, hogy én is jobban örülnék.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

INMATE írta:Pellegrini szerintem nem lenne olyan rossz. Jó nem nyert bajnokságot, de 96 pontot gyűjtött a Reallal ezzel mi is ki egyezhetnénk. Szerintem egész normális csapatot csinált a Reallal na jó nem olyan jót mint a miénk, de szerintem itt is tudna jó munkát végezni. Bár Capellonak tény, hogy én is jobban örülnék.

Azt a 96 pontot a játékosállomány kaparta össze, Pellegrininek nem sok köze volt a győzelmekhez. A spanyol kiscsapatokat az utasításai nélkül is megverték volna ezek a sztárok, és a nagy meccseken rendre elbukott.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Azért Higuain meg Ronaldo se véletlenül rúgott annyi gólt. Lehet hogy a sztár állomány volt a lényeg, de nálunk is tartalmas játékosok vannak. Azért nem lehet azt mondani, hogy Pellegrini csak úgy volt mert miért ne, és a játékosok elintézték, ha így lenne a Realnak nem lenne szüksége Mourinhora hanem egy harmadrangú edző is megtenné.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szerintem: Hiddink kizárt, mivel most vállalta el a törököket, sztem nem engedik neki h 2. munkát is bevállaljon!
Capellot azt lehet mondani elfogadták angliában, ha ehhez még hozzátenne egy jó VB szereplést, nem tudom elképzelni h távozna onnan, főleg h korábban, Realtól való menesztése után azt mondta klubcsapatot már nem akar irányítani.
Prandelli azért is lenne jó, mert ugyanazt a szisztémát játszatja, amit mi játszottunk ez elmúlt szezonban! Igaz ő vszínű olasz kapitány lesz.
Az én favoritom Blanc lett volna, de ő már aláírt a franciáknak.
Mihajlovics most úgy néz ki elvállalta a Fiorentinát, és vhol azt is olvastam, h nem vállalná most el az Inter, túl nagy nyomás/teher, sztem ezért.
Benítezt nagyon nem bírom!! Úgy érzem most egy kicsit kiégett a Poolnál, így nem hoznám ide, amikor nekünk pont össze kéne szednünk magunkat Mou távozása után, ami nem kis űrt hagy hátra akárhogy is nézzük.
Pellegrinit elfogadnám! Támadó foci, dél amerikaiainkkal gondolom jól kijönne, a csapat nagy része úgyis az! :-) Adnék neki egy esélyt.
Akikről még hallani lehetett, Zico, Hodgson, Guradiola+Baggio, sztem rájuk nincs nagy sansz, és lehet nem is akkora baj ez!
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

INMATE írta:Azért Higuain meg Ronaldo se véletlenül rúgott annyi gólt. Lehet hogy a sztár állomány volt a lényeg, de nálunk is tartalmas játékosok vannak. Azért nem lehet azt mondani, hogy Pellegrini csak úgy volt mert miért ne, és a játékosok elintézték, ha így lenne a Realnak nem lenne szüksége Mourinhora hanem egy harmadrangú edző is megtenné.

Pont azt mondom, hogy ezért nem elég a harmadrangú edző, mert a nagy meccseket elbukják vele, nincs mentális hadviselés.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Na jó :) Azért ne Istenítsük Pellegrinit.Oltári ciki az is,hogy második helyzettek lettek,hát ha még egy ilyen játékosállománnyal nem szerzett volna legalább 90 pontot :) Ez olyan Rijkaard,Guardiola feeling.Ott is ez van.Azért ott még a klasszis is enyhe kifejezés a csapat játékosállományára...Szóval nekem az a jó edző aki lentről kezdi,egy kis csapattal alkot nagyot,aztán a nagyobbacskákkal is :) Egy Barcat én is elvezetnék :)
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Szerintem nem szabad Pellegrinit csak úgy lesajnálni. Pontosan az a lényeg, hogy a hülyére sztárolt Real Madriddal szereztek 96 pontot. Ami már megbocsás nem azt jelenti, hogy a meccsek nagy részét elbukták, emlékeztelek, hogy mi 98 ponttal állítottunk be még akkori európai rekordot, az a nagy Chelsea 95 ponttal nyerte meg a bajnokságot, szóval 96 pontot erősen kétlem, hogy a második galaktikus brigád csak úgy egymaga összerámol. Furcsa is lenne mert Figo, Zidane, Bechkam meg az akkori brigád nem szerepelt ilyen fényesen soha mikor nem volt egy éppkézláb edzőjük. És a Barcat se kell nagyon isteniteni. Nem volt olyan rég, mikor még csak harmadikok voltak, és idén mi búcsúztattuk őket. Tény, hogy Európa egyik legjobb csapata de közel sem verhetetlen vagy valami hasonló. Szóval Pellegrini és Guardialo jó edzők, Mourinho is megmondta csak a csapat lehet sztár, edző nélkül pedig nincs csapat.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ezt a 16 milliót Mourinhoért még mindig nem értem. Nem úgy volt, hogyha BL-t nyer akkor ingyen mehet??? Sőt, még olyanról is szó volt, hogy 6-8 millió euró közeli összegért kivásárolhatja magát, akkor is ha nem. Persze mondanak sok mindent, a szerződésekbe meg nem látunk bele, de fura.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Én úgy tudom, hogy arról volt szó, hogy úgymond "garanciát" vállalt a BL győzelemért, és mikor legutoljára szerződést hosszabbítottak vele, bele raktak egy olyan záradékot, hogy bármikor felbonthatja a szerződését. Na most gondolom ez azt jelenti, hogy bármikor mondhatja, hogy megyek, de a szerződésbontásba benne van az, hogy oké bontjuk a szerződést ha akarod, de nem ám ingyen. Na most szerintem két dolog közül lehet válogatni, vagy Mourinho bontja a szerződést és nem kevés lóvét fizetve az Internek, vagy a Real kivásárolja Mourinhot. Gondolom Mourinho bolond lenne azért perkálni, hogy elmenjen. Na most a kérdés az, hogy a Real erre mit reagál, azért legyünk őszinték 16 millió egy edzőjért elég sok. Mourinho egy évben nem keresett ennyit. A záradék, hogy bármikor távozhat azt jelenti, hogy bármikor mondhatja azt, hogy szerződést bontanak, de ez nem azt jelenti, hogy csak úgy felbontja és mehet amerre lát. Csak annyit, hogy senki nem kötelezheti a maradásra. Mint a játékosoknál, mikor vagy megveszik, r-go a szerződéséből kivásárolják, de van, hogy kivásárolhatja a játékos saját magát, olyanról én még nem halottam, hogy egy játékos szerződés lejárása előtt, csak úgy minden szó nélkül távozhat. Ez gondolom az edzőkre is vonatkozik.
Válasz küldése