A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2020.08.20. 11:43
interfan írta: 2020.08.20. 11:35
Stankov írta: 2020.08.20. 11:24 Sztem a gazzetta meg corriere is menjen a büdös francba hogy nem bírnak ki 3 napot hogy ne bassztassák a klubot.
Gusztustalan...
En egy dolgot nem ertek, hogy a klub es Conte miert adja ala a lovat a lapoknak.

Ezer eve lezarhattak volna a temat.
Ehelyett folyamatosan megy a kodosites, a tereles, es a mellebeszeles.
Hogy az EL a jovo, most az a lenyeg, majd az EL utan leulnek, bla-bla.

Nekem ez teljesen erthetetlen...
Lehet hogy azert mert igy nem a csapattal foglalkoznak!
Egyebkent felmerult mar bennem hogy az egesz egy nagy tereles!!!! Mas ertelme nem volt Conte kirohanasanak!
Ahogy irod, sok ertelmet nem lehet talalni Conte kirohansa mogott.
Foleg nem az azota tarto kommunikacioban.

Meglatjuk, ha marad szerintem mar penteken este elmondjak, mert hivatalosan is vege a szezonnak, es onnantol mar vegkepp teljesen ertelmezhetetlen lenne a tereles es a kodosites.

Par nap es okosabbak leszunk.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

szerintem tok egyertelmu a helyzet es az uj is hogy miert kell az EL utan errol beszelni.

A celok mindenkinek adottak, lehetoseg szerint megnyerni mindent, ha marad Conte akkor vele, ha nem marad akkor massal.

Az is biztos, ahogy irtatok is tobben, a klub felett senki sem allhat.

Ebbol nekem az kovetkezik, hogy a tulaj es a vezetok az EL utan szepen elmondjak Contenak, hogy mi fer bele a sajton keresztul, mi nem fer bele, es ha baja van, akkor kit es hogyan keressen a klubon belul.

Erre kell tudnia valaszt adnia, hogy beall-e a sorba, es edzokent a maximumot hozza es minden mast rabiz a tobbi klubvezetore es kifele nem fog savazni senkit (foleg ilyen erthetetlen modon mint az Atalanta utan)

Ertheto, ha ezt az egesz szitut, nem az EL elott/alatt akartak letargyalni hazon belül, azzal meg hogy az olasz lapok ketnaponta lehozzak, hogy meg nem dolt el semmi, nem nagyon kell/tudunk sokat kezdeni, hiszen mi, akik kovetjuk a klub napjait azok pontosan tudjuk, hogy a nap vegen ugyis Contenak kell szint vallania.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Contét kérdezték a mai meccsfelvezető sajtótéjékoztatón:

Az utolsó meccse jön az Inter edzőjeként?
- Most a sajtókonferenciára gondolok, két bajnok ül mellettem (Handa, Godin). Holnap mindent megteszünk, hogy győzzünk, átérezzük a döntő jelentőségét. A pillanatnak élek, ezt megtanultam a karrierem során. Csak az érdekel, hogy most mi történik, kiélvezem ezeket a pillanatokat."

Gyanús...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... nto-345938
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2020.08.20. 17:24 Contét kérdezték a mai meccsfelvezető sajtótéjékoztatón:

Az utolsó meccse jön az Inter edzőjeként?
- Most a sajtókonferenciára gondolok, két bajnok ül mellettem (Handa, Godin). Holnap mindent megteszünk, hogy győzzünk, átérezzük a döntő jelentőségét. A pillanatnak élek, ezt megtanultam a karrierem során. Csak az érdekel, hogy most mi történik, kiélvezem ezeket a pillanatokat."

Gyanús...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... nto-345938
Megeloztel Gabi. :)


Tobb mint gyanus...
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

korrekt valasz, beleillik az EL alatt latott halott reakciokba.

azaz hogy az EL utan fogjak letargyalni es eldonteni es hogy addig sem Conte iranyabol, sem a vezetoseg reszerol nem jon elő direktben a tema nyomast helyezve a masik oldalra mikozben a szakmai felkeszites lenne most az elso
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2020.08.20. 17:27
PellerG írta: 2020.08.20. 17:24 Contét kérdezték a mai meccsfelvezető sajtótéjékoztatón:

Az utolsó meccse jön az Inter edzőjeként?
- Most a sajtókonferenciára gondolok, két bajnok ül mellettem (Handa, Godin). Holnap mindent megteszünk, hogy győzzünk, átérezzük a döntő jelentőségét. A pillanatnak élek, ezt megtanultam a karrierem során. Csak az érdekel, hogy most mi történik, kiélvezem ezeket a pillanatokat."

Gyanús...

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... nto-345938
Megeloztel Gabi. :)


Tobb mint gyanus...
Ha annyira akar akkor menjen, csak búcsúajándékként hozza el az EL-t :D És akkor elmondhatjuk, hogy előre léptünk vele, mert jó játékosok jöttek miatta és nyertünk is valamit. Csak akkor valami értelmes edzőt hozzanak a helyére.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Antonio Conte:

"Jövőhéten találkozok a vezetőkkel, és el fogjuk dönteni a sorsomat. Nem vagyok benne biztos, hogy én leszek az Inter edzője a következő idényben, közösen fogjuk azt eldönteni, hogy az Inter velem vagy nélkülem képzeli-e el a jövőt..."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ahogy mar itt volt rola szo, Conte gyakorlatilag "lekoszont".

Elmondta visszaternek Milanoba es 2 napon belul leulnek, es eldontik a jovot vele vagy nelkule.
Egyaltalan nincs harag senkifele.
Koszonetet mondott mindekinek aki lehetoseget adott neki arra, hogy az Inter edzoje legyen, egy nagyon jo tapasztalat volt.
Ha egy dolgot mondhat megerte es koszoni ezt a lehetoseget.
Huvos fejjel majd elmondja a donteset, de csak harmoniban lehet kozosen menni egy uton.
De mindenttol eltekintve hihetetlen elmeny volt az Inter edzojenek lenni, es megerte.
Sokat adott, de sokat is kapott, ezert is mondja megerte.
O nem haragszik senkire, es szerinte a vezetosegbol se senki ra.
Szamara a csalad es a beke a legfontosabb, ha bizonyos helyzetek a csaladi bekejet befolyasoljak azt nem lehet folytatni szamara.
El kellett dontenie, a csalad vagy a foci a priortias.
Sok minden korlatozta es befolyasolta a csaladi eletet, most viszont mindenfele harag nelkul leulnek a vezetokkel.
Sok minden tortent, felesleges is tagadni.
Meg egy ilyen evet nem csinal tobbet, ezert az elnokkel ezt megbeszelik, es nyugodt fejjel meghozzak a bejelentest.
Mindig is halas lesz Zhangnak, es meg Marottanak is ezert a lehetosegert hogy az Inter edzoje lehetett.
Nagyon nehez ev volt, tudja hogy az Internel minden ev nehez, de mindennek van egy hatara.
Vannak olyan esemenyek amik a maganeletre is kihatnak, es ezt nem szabad igy.
Koszontetel tartozik Zhangnak, fuggetlenul attol mi tortenik majd a kovetkezo napokban.
Olaszorszag az otthona, ezert nem banta meg hogy visszatert.
Nagy tapasztalat es elmeny volt az Inter edzojenek lenni, koszoni az osszes Inter rajongonak, es a Curvanak is akik tamogattak.
Nem volt konnyu "ellensegkent" de mindig sportszeruek voltak vele.
Ezert nem mondhatja hogy megbanta.
Fontos tapasztalat volt egy olyan tortenelmi klubban mint az Inter, mert Olaszorszag 3 legnagyobb multu csapata egyike.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Akkor nagyon sok kérdés nincs már, csak, hogy az Allegris pletykák mikor kezdenek megint felerősödni?
Nem rajongok az emberért, az önelégült vigyorától agyf*szt tudok kapni, és a zebrás múltját ő is hozza, de sajnos szerintem ő vele kell folytatnunk ezt a megkezdett utat. Ő is egy határozott edző, rengeteg rutinnal, és ami a lényeg, ő nem egysíkú, bele tud nyúlni egy meccsbe. Conte csapatot csinált ebből a keretből, viszont ennyi és nem több, amit ő itt el tud(na) érni.

Bízom benne, ha Allegri lesz, akkor normális igazolásokkal fognak minket kárpótolni a tegnapiért. Jó lenne egy meglepetés játékos, amolyan “Hakimis” igazolás..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.08.22. 08:19 Akkor nagyon sok kérdés nincs már, csak, hogy az Allegris pletykák mikor kezdenek megint felerősödni?
Nem rajongok az emberért, az önelégült vigyorától agyf*szt tudok kapni, és a zebrás múltját ő is hozza, de sajnos szerintem ő vele kell folytatnunk ezt a megkezdett utat. Ő is egy határozott edző, rengeteg rutinnal, és ami a lényeg, ő nem egysíkú, bele tud nyúlni egy meccsbe. Conte csapatot csinált ebből a keretből, viszont ennyi és nem több, amit ő itt el tud(na) érni.

Bízom benne, ha Allegri lesz, akkor normális igazolásokkal fognak minket kárpótolni a tegnapiért. Jó lenne egy meglepetés játékos, amolyan “Hakimis” igazolás..
Mar fel is erosodtek. :)

Amugy Allegri "Juves" multja ossze sem hasonlithato Conteeval.
Teljesen mas a ketto.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Szerintem meg Pocchetino kell nekünk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.08.22. 08:22
CsaSzi9294 írta: 2020.08.22. 08:19 Akkor nagyon sok kérdés nincs már, csak, hogy az Allegris pletykák mikor kezdenek megint felerősödni?
Nem rajongok az emberért, az önelégült vigyorától agyf*szt tudok kapni, és a zebrás múltját ő is hozza, de sajnos szerintem ő vele kell folytatnunk ezt a megkezdett utat. Ő is egy határozott edző, rengeteg rutinnal, és ami a lényeg, ő nem egysíkú, bele tud nyúlni egy meccsbe. Conte csapatot csinált ebből a keretből, viszont ennyi és nem több, amit ő itt el tud(na) érni.

Bízom benne, ha Allegri lesz, akkor normális igazolásokkal fognak minket kárpótolni a tegnapiért. Jó lenne egy meglepetés játékos, amolyan “Hakimis” igazolás..
Mar fel is erosodtek. :)

Amugy Allegri "Juves" multja ossze sem hasonlithato Conteeval.
Teljesen mas a ketto.
Persze nyilván, de attól még ott van. :lol:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

valahol sajnalom, az a tuz meg a szenvedely ami conteban volt tetszett de korlatolt volt
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

internaZIOnaLe írta: 2020.08.22. 08:23 Szerintem meg Pocchetino kell nekünk.
Szerintem is.
De Marotta alatt még sosem dolgozott külföldi edző.
Az én szempontomból sajnos ő is a Seria A-ban csak a Calciot már ismerő edző dolgozzon elvet követi...
Ha váltás lesz, 90%, hogy Allegri jön.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ami a váltás ellen szól:

- Lesz össz 2.5 hét felkészülni az új szezonra (kezdés szept. 19, még ha sikerül halasztani az első fordulót 26-ra, akkor is 3 hét össz)
- Nem csak, de leginkább 3 védőre van felhúzva a keret

Ami a váltás mellett szól:

- Nagy eséllyel nem 3 védős lesz a kőbe vésett taktikánk
- Rosszabbul meccselni, mint Conte, azért művészet már
- Eriksen végre használható lehet egy új szerkezetben
- Skriniar talán még menthető, és akkor nem is kéne KH-t igazolni: Skriniar, De Vrij, Bastoni, Godin
- Végre véget érnének ezek a rutinos játékos áradozások, a Vidal sztory is véget érne végre
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2020.08.22. 08:43-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint a valas reszletei vannak mar csak hatra.
Vagy teljes lemondas, vagy kozos megegyezes es konnyu vegkielegites lehet a vege hetfon.

Gazzetta is cimlapon hozza le, Conte-Inter itt a vege.
Hetfon lesz a bejelentese, miutan a szerzodesbontas reszleteit megtargyaljak Zhanggal.
Bucsubeszedet elmondta, most kovetkezik egy uj korszak.
Allegri keszen all a Gazzetta szerint.

TS, Corriere, Corsera, Sky, mindenki a Conte-Inter kapcsolat vegerol ir Conte bucsubeszede miatt.
Conte ahogy elmondta, maganelete nem mehet ra a focira, emiatt tavozik a lapok szerint.

Osszes lap fixre veszi, Allegri veszi at az Intert.
Egyes hirek szerint, Allegri mar hetekkel ezelott felkerulte a sajat szemelyzetet es stabjat, keszuljon fel az Interre.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2020.08.22. 08:42 Sky es DiMarzio szerint a valas reszletei vannak mar csak hatra.
Vagy teljes lemondas, vagy kozos megegyezes es konnyu vegkielegites lehet a vege hetfon.

Gazzetta is cimlapon hozza le, Conte-Inter itt a vege.
Hetfon lesz a bejelentese, miutan a szerzodesbontas reszleteit megtargyaljak Zhanggal.
Bucsubeszedet elmondta, most kovetkezik egy uj korszak.
Allegri keszen all a Gazzetta szerint.

TS, Corriere, Corsera, Sky, mindenki a Conte-Inter kapcsolat vegerol ir Conte bucsubeszede miatt.
Conte ahogy elmondta, maganelete nem mehet ra a focira, emiatt tavozik a lapok szerint.

Osszes lap fixre veszi, Allegri veszi at az Intert.
Egyes hirek szerint, Allegri mar hetekkel ezelott felkerulte a sajat szemelyzetet es stabjat, keszuljon fel az Interre.
Conte ölelkezése akkor csak a döntőbe jutásásnak szòlt?
Mondjuk ha elengedjük a 3-5-2-t akkor lehet még Skriniart is látjuk a pályán.
Pár nap is mindent tisztábban fogunk látni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2020.08.22. 09:12
interfan írta: 2020.08.22. 08:42 Sky es DiMarzio szerint a valas reszletei vannak mar csak hatra.
Vagy teljes lemondas, vagy kozos megegyezes es konnyu vegkielegites lehet a vege hetfon.

Gazzetta is cimlapon hozza le, Conte-Inter itt a vege.
Hetfon lesz a bejelentese, miutan a szerzodesbontas reszleteit megtargyaljak Zhanggal.
Bucsubeszedet elmondta, most kovetkezik egy uj korszak.
Allegri keszen all a Gazzetta szerint.

TS, Corriere, Corsera, Sky, mindenki a Conte-Inter kapcsolat vegerol ir Conte bucsubeszede miatt.
Conte ahogy elmondta, maganelete nem mehet ra a focira, emiatt tavozik a lapok szerint.

Osszes lap fixre veszi, Allegri veszi at az Intert.
Egyes hirek szerint, Allegri mar hetekkel ezelott felkerulte a sajat szemelyzetet es stabjat, keszuljon fel az Interre.
Conte ölelkezése akkor csak a döntőbe jutásásnak szòlt?
Mondjuk ha elengedjük a 3-5-2-t akkor lehet még Skriniart is látjuk a pályán.
Pár nap is mindent tisztábban fogunk látni.
Hetek ota errol szolt minden, ez csak egy fegyverszunet volt.
Valamint mindenki felretett minden az EL miatt.

Most vege az EL-nek, es lathatjuk a valos kepet.
Conte bucsubeszedet.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Pocchetinora szavazok, ha bárkit érdekel :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Inter101 írta: 2020.08.22. 09:29 Pocchetinora szavazok, ha bárkit érdekel :D
Engem igen, de kevesen vagyunk így 🙈🙂
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Hát nem tudom, meglátjuk. Szerintem Conte arra játszik ezekkel a megnyilvánulásokkal, hogy elérje, hogy marasztalják és megkapja, amit kér. Szerintem rafkós pali ő. Hamarosan kiderül.

(Egy csomó helyen megnéztem az “egyértelmű búcsúbeszédet”, nekem nem tűnik annyira egyértelműnek...)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem nem tetszik neki az atigazolasi stratégia! Sok a fiatal..... 😊
És a nyilatkozatabol az jön le hogy valami családi dolog is van a háttérben!
Azt remélem hogy ha megy akkor a következő szakvezeto marad legalább 2 évet!! Az sem baj ha nyerünk is valamit végre!
Amúgy ez egy döntő volt amit elvesztettunk, egyáltalán nem biztos hogy ezek a játékosok máskor is eljutnak még egyszer idáig!
Senki nem nyújtott extra teljesítményt, többen viszont az átlag alatt teljesítettek! Handa, DeVrij, Godin, D'Ambro, Young totál átlag. Brozo, Gag, Martinez gyenge. Esetleg Lukaku, Barella volt picit jobb az átlagnál! Így egy ilyen minőségű ellenfél ellen lehetetlen nyerni!
A taktikank egyértelműen a kontra volt, lottunk belőle egy gólt és Lukaku lohetett volna egy másikat is, de nem sikerült. Ennyi volt az elképzelés. Lopetegui felkészült és nemcsak a védekezést tervezte meg hanem a támadást is. Az első és második goljuk teljesen tudatos volt, nem mellesleg De Jong kezdése is váratlan volt. Contetol még én is tudtam mi következik bár azt hittem azért lesz valami meglepő, hát nem volt!!
Kikaptunk, néha ki lehet de ilyen semmi lelketlen focival fájdalmas! És sajnos megérdemelt.
Forza INTER!!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2020.08.22. 09:41 Szerintem nem tetszik neki az atigazolasi stratégia! Sok a fiatal..... 😊
És a nyilatkozatabol az jön le hogy valami családi dolog is van a háttérben!
Azt remélem hogy ha megy akkor a következő szakvezeto marad legalább 2 évet!! Az sem baj ha nyerünk is valamit végre!
Amúgy ez egy döntő volt amit elvesztettunk, egyáltalán nem biztos hogy ezek a játékosok máskor is eljutnak még egyszer idáig!
Senki nem nyújtott extra teljesítményt, többen viszont az átlag alatt teljesítettek! Handa, DeVrij, Godin, D'Ambro, Young totál átlag. Brozo, Gag, Martinez gyenge. Esetleg Lukaku, Barella volt picit jobb az átlagnál! Így egy ilyen minőségű ellenfél ellen lehetetlen nyerni!
A taktikank egyértelműen a kontra volt, lottunk belőle egy gólt és Lukaku lohetett volna egy másikat is, de nem sikerült. Ennyi volt az elképzelés. Lopetegui felkészült és nemcsak a védekezést tervezte meg hanem a támadást is. Az első és második goljuk teljesen tudatos volt, nem mellesleg De Jong kezdése is váratlan volt. Contetol még én is tudtam mi következik bár azt hittem azért lesz valami meglepő, hát nem volt!!
Kikaptunk, néha ki lehet de ilyen semmi lelketlen focival fájdalmas! És sajnos megérdemelt.
Forza INTER!!!!
Igen itt egyertelmuen valami csaladi es maganugy van a hatterben.
Atalanta utan is elmondta, elete egyik legnehezebb eve volt, es neki csaladja van, rengeteg tamadast kapott.
Es most is egyertelmuen elmondta, szamara a csalad es a beke a legfontosabb, es ha ezt bizonyos dolgok befolyasoljak akkor azt nem lehet.
Sok minden korlatozta es befolyasolta a csaladi eletet.
Ujra elmondta nagyon nehez ev volt, es az Inter edzojenek mindig nehez, de van egy hatar.
Ha ezek kihatnak a maganeletre, akkor azt nem lehet ugy.

Szoval itt vilagos, Conte nem akarja ezt a maganelete miatt.

Ne felejtsuk azert el mennyi fenyegetest kapott osszel.
Es azt a bizonyos "pisztolygolyot" is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2020.08.22. 09:41
És a nyilatkozatabol az jön le hogy valami családi dolog is van a háttérben!
Köze lehet a golyónak, amit kapott még a szezon felénél. És még ki tudja mik mennek, a merda ultrái nem mennek százzal. Az után esett vissza az ő edzői teljesítménye is. Én simán el tudok képzelni egy fenyegetést.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2020.08.22. 09:52
Inter101 írta: 2020.08.22. 09:41
És a nyilatkozatabol az jön le hogy valami családi dolog is van a háttérben!
Köze lehet a golyónak, amit kapott még a szezon felénél. És még ki tudja mik mennek, a merda ultrái nem mennek százzal. Az után esett vissza az ő edzői teljesítménye is. Én simán el tudok képzelni egy fenyegetést.
Ez nyilvanvalo.
Mar az Atalanta meccs utan is az volt, most meg foleg.

Ahogy o maga mondta, neki a csalad es a beke a legfontosabb.
Avatar
TibInter
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2019.07.16. 07:12

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: TibInter »

Akkor sincs nagy gáz ha nem jön sem Allegri, sem Poche, hiszen még mindig itt van nekünk Spalo 😁
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2020.08.22. 09:58
CsaSzi9294 írta: 2020.08.22. 09:52
Inter101 írta: 2020.08.22. 09:41
És a nyilatkozatabol az jön le hogy valami családi dolog is van a háttérben!
Köze lehet a golyónak, amit kapott még a szezon felénél. És még ki tudja mik mennek, a merda ultrái nem mennek százzal. Az után esett vissza az ő edzői teljesítménye is. Én simán el tudok képzelni egy fenyegetést.
Ez nyilvanvalo.
Mar az Atalanta meccs utan is az volt, most meg foleg.

Ahogy o maga mondta, neki a csalad es a beke a legfontosabb.
Erről a pisztolygolyorol lehet tudni valamit? Miért kapta?
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

interfan írta: 2020.08.22. 09:49 Ne felejtsuk azert el mennyi fenyegetest kapott osszel.
Es azt a bizonyos "pisztolygolyot" is.
Erről tudnál linkelni vagy írni valamit, mert rémlik, de sehol nem találom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2020.08.22. 10:18
interfan írta: 2020.08.22. 09:49 Ne felejtsuk azert el mennyi fenyegetest kapott osszel.
Es azt a bizonyos "pisztolygolyot" is.
Erről tudnál linkelni vagy írni valamit, mert rémlik, de sehol nem találom.

https://m.corrieredellosport.it/amp/new ... a_firenze/

https://m.corrieredellosport.it/news/ca ... una_busta/

Hivatalos ugyeszsegi vizsgalat is indult az ugyben.
A klub kozpontjaba erkezett a level, de Conte volt a cimzett.
Conte felesege irta ki, hogy a level nem az o cimukre erkezett.
Majd az Inter hivatalos kozlemenyben irta le, a klub szekhazaba erkezett a level, de a cimzett Conte volt.

Magat Contet, a felesseget, es lanyat, fenygetik meg nyiltan a levelben.
Tudjuk hol laksz, utalt arra, hogy tobben irtak.
Vizsgalat kideritette, hogy minimum kozepfoku, de inkabb felsofoku vegzettsegu emberek kuldtek a levelet es Firenzebol szarmozik.
De azert mert ott adtak fel, a szerzoi nem biztos hogy onnan szarmoznak.
Hatosag szerint nem ellenfeltol, hanem Inter szurkoloktol erkezhetett a level, akik keptelen voltak elfogadni Conte Juves multjat.

Az Inter az eset utan megtette a jogi lepeseket, es hivatalos feljelentest tett.
A vizsglatot a Milanoi ugyeszsegen Alberto Nobili a terrorizmus elleni kuzdelem vezetoje koordinalta.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2020.08.22. 10:45-kor.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2020.08.22. 10:32
bodimiki7 írta: 2020.08.22. 10:18
interfan írta: 2020.08.22. 09:49 Ne felejtsuk azert el mennyi fenyegetest kapott osszel.
Es azt a bizonyos "pisztolygolyot" is.
Erről tudnál linkelni vagy írni valamit, mert rémlik, de sehol nem találom.

https://m.corrieredellosport.it/amp/new ... a_firenze/

Hivatalos ugyeszsegi vizsgalat is indult az ugyben.
A klub kozpontjaba erkezett a level, de Conte volt a cimzett.

Magat Contet, a felesseget, es lanyat, fenygetik meg nyiltan a levelben.
Tudjuk hol laksz, utalt arra, hogy tobben irtak.
Vizsgalat kideritette, hogy minimum kozepfoku, de inkabb felsofoku vegzettsegu emberek kuldtek a levelet es Firenzebol szarmozik.
Mindezt azért mert az Inter edzője?? Ráadásul Inter szurkolok??
Megertem amúgy ha ezek után már nem annyira tette oda magát! Sajnálom, ennek nem szabadott volna előfordulnia!
Szégyellje magát mindenki akinek ehhez közé volt!!!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

remélem keddre kiderül ki lesz az edző, én bízom benne még mindig hogy marad Conte és megkapja akit kér és hozza a scudettot
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a kozos megegyezeses szerzodesbontas a legvaloszinubb.
Nem valoszinu, hogy vegkielegites nelkul tavozna Conte, viszont a szerzodese megszunik az biztos.
Vegkielegites nagysagarol targyalnak majd hetfon.
Conte mellett tavozik a stabja, es Oriali is.
Aki csakis Conte miatt erkezett, es csakis az o hivasa miatt vallalta el a feladatot.
Elmult hetekben hosszabbitott szerzodest a valogatottnal, igy most teljes allasban oda ter vissza Oriali.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Allegrin kivul van mas jelolt meg?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2020.08.22. 11:17 Allegrin kivul van mas jelolt meg?
Nem igazan, teljesen egyontetu az olasz media.
Egyes hirek szerint mar hetekkel ezelott Allegri es stabja elkezdte a felkeszulest az Interre.

Kicsit tavalyi feeling az egesz.
Csak akkor Allegri neve Conte volt, es Conte neve Spalletti.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Remélem pocchetino lesz a be futó titkon
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

internaZIOnaLe írta: 2020.08.22. 11:25 Remélem pocchetino lesz a be futó titkon
Pochet a Romával kapcsolatban említik egyre gyakrabban,de majd kiderül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

FcInternews is megerositi, mar hetekkel ezelott megkezdodott az egyeztetes a Szardinian piheno Allegrivel.
Ez ido alatt Allegri mar elkezdte a Inter tanulmanyozasat es a felkeszulest.
Keteves szerzodest ajanlottunk, es joval alacsonyabb fizetessel mint Conte eseteben volt.
Legfobb segitoi kovetik ot, es csatlaloznak az Interhez.
Marco Landucci, Simone Foletti, es Maurizio Trombetta is johet vele egyutt.
Allegri felkeszult, es alig varja a munka kezdetet ezen hirek szerint.
Megjegyzik, a Juves idoszaka alatt 5 ev alatt 11 trofeat gyujtott, es 2 BL dontot hozott ossze, es ez garancia az ujabb minosegi elorepeshez.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ebben a szezonban az a legjobb, hogy véget ért. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, de pont ez hozta el -legalábbis számomra- az utóbbi 15-20 év egyik legérdektelenebb szezonját. Az egyik legkevésbé emocionálisat. Persze azért volt pár szezon az elmúlt 10 évben, ami hasonló érzelemmentesre sikerült, de az a keret nem hasonlítható össze ezzel. Az eleje jól indult, voltak jó meccsek a bajnokságban és a BL-ben is jól kezdtünk aztán azonban kiderült, hogy a bajnoki címhez gyengék vagyunk, de ahhoz, hogy a BL hely ne legyen meg, meg erősek. Így unalmas volt az utolsó 10-15 forduló. Az EL döntő meg szép és jó lett volna megnyerni, de azért ez a sorozat a BL mellett inkább egy vigaszág. Nincs túl nagy jelentősége -persze az első kalapot és a presztizst leszámítva-. Conte remekül kezdett, de aztán megváltoztak a dolgok és ez a menedzsment ezt a habitust nem tudja tolerálni és nem is szabad. Sajnos Mourinho is ezért lett volna rossz döntés. Mondjuk vele szerintem az EL meglett volna. Illetve talán azért nem, mert vele a BL csoportból tovább mentünk volna talán. Ki tudja?. Conte jó munkát végzett, idecsábított sztárokat, csapatot formált, a bajnokságot rutinból lehozta, igaz ez “csak” a második helyre elég, az EL-ben döntőbe vitte a csapatot, de sajnos ott a taktikai hiányosságai kiütköztek, hogy az elveiről már ne is beszéljünk. Mindent megtett, kis szerencsével akár bajnokok is lehettünk volna és az EL is meglehetett volna, de ez inkább a Juve és a Sevilla “érdeme” lett volna. Valamint nem a szerencse volt a fő faktor, hanem a háborúk a klubbal, a sztárok padoztatása, szerelmek játszatása, bénákhoz való ragaszkodás, taktikai repertoárjának szűkössége és a cserék késeisége. Mindemellett egy remek edző, akinek sokat köszönhetünk, de a projekt amit elkezdtünk, vele nem folytatható. Ki tudja mi lett volna ha mem történik valami -fenyegetés, más?- a szezon közben és végig azt az őrült Contét látjuk akit az elején. De megtörtént és onnantól a helyzet már változásért kiáltott. Olyan edő kéne akivel nem egy-két évre tervezhetünk, hanem akár 5 évig itt marad. Allegri vajon ilyen?
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

de ezek szerint Conte a privat dolgaira (fenyegetes s ki tudja mi mas) ertette, hogy nem védtek meg a klubnál?? dehat volt ilyen Spallettivel az idezett idoszakban?? Meg amugy rendorsegi ugy, mit vart volna Conte Marottatol/Ausiliotol?

Meg mindig kicsit zavaros a sztori.


Valoban Conte mar lehet hogy dontott.
Az egesz biztos hogy a klubnak lépnie kellett azonnal amikor felmerult a szakitas lehetosege, ez nem meglepo, hogy akar Allegrivel akar massal felvettek a kapcsolatot, nem varhattak meg aug veget, hogy akkor szerezzunk egy uj edzot, most, mikozben 3 het mulva indul a szezon


Ettol fuggetlenul meglatjuk mit hoz a hetfo.
Vajon kerdesekkel erkeznek a felek, azaz hogy ki mit tudna tenni azert hogy az egyuttmukodes folytatodjon vagy Conte (es esetleg Marottaek is) eldontottek, hogy ezt nem lehet folytatni.

Conte helyeben nem biztos hogy eldobnek egy ilyen lehetőséget, amit a Juve Pirloval megteremtett a tronkoveletoknek, de az is biztos, hogy az Inter es ugy altalaban semmilyen klub iranyitasa nem szabad hogy a privat v csaladi eletbe beleszoljon es kockazatot jelentsen
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2020.08.22. 13:09 Ebben a szezonban az a legjobb, hogy véget ért. Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, de pont ez hozta el -legalábbis számomra- az utóbbi 15-20 év egyik legérdektelenebb szezonját. Az egyik legkevésbé emocionálisat. Persze azért volt pár szezon az elmúlt 10 évben, ami hasonló érzelemmentesre sikerült, de az a keret nem hasonlítható össze ezzel. Az eleje jól indult, voltak jó meccsek a bajnokságban és a BL-ben is jól kezdtünk aztán azonban kiderült, hogy a bajnoki címhez gyengék vagyunk, de ahhoz, hogy a BL hely ne legyen meg, meg erősek. Így unalmas volt az utolsó 10-15 forduló. Az EL döntő meg szép és jó lett volna megnyerni, de azért ez a sorozat a BL mellett inkább egy vigaszág. Nincs túl nagy jelentősége -persze az első kalapot és a presztizst leszámítva-. Conte remekül kezdett, de aztán megváltoztak a dolgok és ez a menedzsment ezt a habitust nem tudja tolerálni és nem is szabad. Sajnos Mourinho is ezért lett volna rossz döntés. Mondjuk vele szerintem az EL meglett volna. Illetve talán azért nem, mert vele a BL csoportból tovább mentünk volna talán. Ki tudja?. Conte jó munkát végzett, idecsábított sztárokat, csapatot formált, a bajnokságot rutinból lehozta, igaz ez “csak” a második helyre elég, az EL-ben döntőbe vitte a csapatot, de sajnos ott a taktikai hiányosságai kiütköztek, hogy az elveiről már ne is beszéljünk. Mindent megtett, kis szerencsével akár bajnokok is lehettünk volna és az EL is meglehetett volna, de ez inkább a Juve és a Sevilla “érdeme” lett volna. Valamint nem a szerencse volt a fő faktor, hanem a háborúk a klubbal, a sztárok padoztatása, szerelmek játszatása, bénákhoz való ragaszkodás, taktikai repertoárjának szűkössége és a cserék késeisége. Mindemellett egy remek edző, akinek sokat köszönhetünk, de a projekt amit elkezdtünk, vele nem folytatható. Ki tudja mi lett volna ha mem történik valami -fenyegetés, más?- a szezon közben és végig azt az őrült Contét látjuk akit az elején. De megtörtént és onnantól a helyzet már változásért kiáltott. Olyan edő kéne akivel nem egy-két évre tervezhetünk, hanem akár 5 évig itt marad. Allegri vajon ilyen?
Minden szavaddal egyetertek, tokeletes iras.
Ettol jobban szerintem nem lehet osszefoglalni.

Hogy Allegri ilyen e?
Jo kerdes...
Juvenal ott volt 5 evig, Milannal 4 evig.
Szoval ebbol a szempontbol mas kaliber mint Conte.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Fenyegetés... Nem tudom mi történt és nyilván máshogy gondolkoznék az egészről, ha én kapnék ilyen levelet, de azért most akkor, ha az élmezőny 5 csapatának edzőjének valaki "vicces" kitalálja, hogy küldözget ilyen levelet, akkor erre nincs megoldás és mindenki lemond?
Évi 12 millióból ilyen nehéz biztonsági őröket állitani a házam és a családom mellé? Arról már nem is beszélve, hogy ha ő jelezte volna ezt Zhangéknak, hogy szüksége lenne védelemre, akkor nem hiszem, hogy azt mondták volna, hogy oldd meg öreg egyedül. Még Wandáék háza elé is rendőrt állíttatott Marotta, amikor kővel megdobálták a kocsiját.
Ráadásul ez tényleg egy olyan történet, hogy a rendőrség ezzel nem tud mit kezdeni? És ha Conte most visszamegy Angliába és ott is kap egy ilyen levelet, akkor abbahagyja az edzősködést?
Még egyszer mondom, biztos könnyen beszélek én innen, de szerintem itt a háttérben nem ez van.

Conte múltja inkább azt mutatja, hogy ő ilyen örök harcban áll még saját magával is és egyszerűen soha nem tudja elérni, hogy elégedett legyen valamivel.

Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk Lukaku szemébe hogyan fog majd nézni, meg annak a pár játékosnak, akik miatta jöttek ide.
És ebből a szempontból pl. attól félek is kicsit, hogy Lukakuval mi lesz jövőre, mert az ok, hogy volt egy játékunk, ami teljesen ráépült, de pl. Allegri szerintem nem építené rá egy emberre a játékot és nyilván Lukakunak is megvannak a gyenge pontjai. Egy számára kevésbé fekvő rendszerben lehet 15 gólig nem jutna. Még akkor is ha idén rengeteget fejlődött és bőven túlteljesítette az általam vártat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Baggio85 írta: 2020.08.22. 14:20 Fenyegetés... Nem tudom mi történt és nyilván máshogy gondolkoznék az egészről, ha én kapnék ilyen levelet, de azért most akkor, ha az élmezőny 5 csapatának edzőjének valaki "vicces" kitalálja, hogy küldözget ilyen levelet, akkor erre nincs megoldás és mindenki lemond?

Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk Lukaku szemébe hogyan fog majd nézni, meg annak a pár játékosnak, akik miatta jöttek ide.
És ebből a szempontból pl. attól félek is kicsit, hogy Lukakuval mi lesz jövőre, mert az ok, hogy volt egy játékunk, ami teljesen ráépült, de pl. Allegri szerintem nem építené rá egy emberre a játékot és nyilván Lukakunak is megvannak a gyenge pontjai. Egy számára kevésbé fekvő rendszerben lehet 15 gólig nem jutna. Még akkor is ha idén rengeteget fejlődött és bőven túlteljesítette az általam vártat.
Nem biztos, hogy erre gondolt, hogy a fenyegetésben nem kapott védelmet.
Lehet, hogy a sajtó részéről kapott kritikákra adott védelmet hiányolta a klubtól.
Mikor megtalálták a csapatot, hogy kevés a Juve befogásához, rangadókon gyengék vagyunk, BL-ből kiestünk, kb Spalletti pontszámán vagyunk (ez még a Korona előtt).

Sajnos ez benne van, Lukakun végig látszott, nagy az összhang Contéval, mindkét fél örült, hogy végre összejött a közös munka köztük.
Ezt láttuk Lukaku teljesítményén, gólszámán.
Valamint Bastonit emelném még ki, akinek ez a 3 védős rendszer volt a kiugrás, most viszont nagyon meg lennék lepve, ha Allegrinél előbb kerülne be 4 védősben mint Skriniar vagy akár Godin.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyontetu hirek szerint kedden kommunikaljuk a hivatalos dontest Conte ugyben.

Gazzetta es a Sportmediaset szerint pedig legkesobb pentekig megnevezzuk az esetleges uj edzot.
Aki szinten egyontetu es teljesen egybehangzo hirek szerint Allegri lehet.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

PellerG írta: 2020.08.22. 14:26
Baggio85 írta: 2020.08.22. 14:20 Fenyegetés... Nem tudom mi történt és nyilván máshogy gondolkoznék az egészről, ha én kapnék ilyen levelet, de azért most akkor, ha az élmezőny 5 csapatának edzőjének valaki "vicces" kitalálja, hogy küldözget ilyen levelet, akkor erre nincs megoldás és mindenki lemond?

Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk Lukaku szemébe hogyan fog majd nézni, meg annak a pár játékosnak, akik miatta jöttek ide.
És ebből a szempontból pl. attól félek is kicsit, hogy Lukakuval mi lesz jövőre, mert az ok, hogy volt egy játékunk, ami teljesen ráépült, de pl. Allegri szerintem nem építené rá egy emberre a játékot és nyilván Lukakunak is megvannak a gyenge pontjai. Egy számára kevésbé fekvő rendszerben lehet 15 gólig nem jutna. Még akkor is ha idén rengeteget fejlődött és bőven túlteljesítette az általam vártat.
Nem biztos, hogy erre gondolt, hogy a fenyegetésben nem kapott védelmet.
Lehet, hogy a sajtó részéről kapott kritikákra adott védelmet hiányolta a klubtól.
Mikor megtalálták a csapatot, hogy kevés a Juve befogásához, rangadókon gyengék vagyunk, BL-ből kiestünk, kb Spalletti pontszámán vagyunk (ez még a Korona előtt).
jo, de olyan nincs, hogy minden nyilatkozataban epp mas a problema? evkozben nem eleg rutinosak magas szintem a jatekosai, ev vegen nem vedtek meg őt a sajtotol (?), EL vegen meg hogy nem eri meg hogy a csaladja nyugalmat kockaztassa azzal hogy nalunk edzo

wtf, most akkor mivel van baja es mivel nincs? teljes kaosz amiket nyilatkozik, se eleje se vége, csak bemond valamit, azt csa...

nagyon kivancsi vagyok, összeáll-e a teljes kep az egesz eves dolgait illetoen, ha az lesz a vege hogy megy
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

versenyszellem írta: 2020.08.22. 17:56
PellerG írta: 2020.08.22. 14:26
Baggio85 írta: 2020.08.22. 14:20 Fenyegetés... Nem tudom mi történt és nyilván máshogy gondolkoznék az egészről, ha én kapnék ilyen levelet, de azért most akkor, ha az élmezőny 5 csapatának edzőjének valaki "vicces" kitalálja, hogy küldözget ilyen levelet, akkor erre nincs megoldás és mindenki lemond?

Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk Lukaku szemébe hogyan fog majd nézni, meg annak a pár játékosnak, akik miatta jöttek ide.
És ebből a szempontból pl. attól félek is kicsit, hogy Lukakuval mi lesz jövőre, mert az ok, hogy volt egy játékunk, ami teljesen ráépült, de pl. Allegri szerintem nem építené rá egy emberre a játékot és nyilván Lukakunak is megvannak a gyenge pontjai. Egy számára kevésbé fekvő rendszerben lehet 15 gólig nem jutna. Még akkor is ha idén rengeteget fejlődött és bőven túlteljesítette az általam vártat.
Nem biztos, hogy erre gondolt, hogy a fenyegetésben nem kapott védelmet.
Lehet, hogy a sajtó részéről kapott kritikákra adott védelmet hiányolta a klubtól.
Mikor megtalálták a csapatot, hogy kevés a Juve befogásához, rangadókon gyengék vagyunk, BL-ből kiestünk, kb Spalletti pontszámán vagyunk (ez még a Korona előtt).
jo, de olyan nincs, hogy minden nyilatkozataban epp mas a problema? evkozben nem eleg rutinosak magas szintem a jatekosai, ev vegen nem vedtek meg őt a sajtotol (?), EL vegen meg hogy nem eri meg hogy a csaladja nyugalmat kockaztassa azzal hogy nalunk edzo

wtf, most akkor mivel van baja es mivel nincs? teljes kaosz amiket nyilatkozik, se eleje se vége, csak bemond valamit, azt csa...

nagyon kivancsi vagyok, összeáll-e a teljes kep az egesz eves dolgait illetoen, ha az lesz a vege hogy megy
Szerintem ezt el kell engedni.
Ezt nem fogjuk megerteni sosem pontosan, es nem azert mert nem derulne ki, hanem mert Conte o Conte.
Egesz edzoi palyafutasat vegig kiserte ez.
Lasd Juve, valogatott, Chelsea, sot ha a Juve elotti idokre megyunk ott is talani erdekes dolgokat.
O ilyen kaliber es szemelyiseg.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

A híreket olvasva gondolom olyan 90% hogy Conte távozik...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

interfan írta: 2020.08.22. 18:03
O ilyen kaliber es szemelyiseg.
Továbbra is tartom hogy ezt tudták,tudtuk, mindenki tudta.
Én remélem hogy Zhang-ék most ezt egy életre megtanulják és többször ilyen hibába nem esnek.

Személy szerint valahol örültem volna ha sikerül a békülés mert van bennem egy feltételezett előny a többi csapattal szemben,mint csapatépítés,de ez tényleg csak feltételezett.Viszont nem szeretnék olyan edzőt a padon aki ennyire begyöpösödött.
Conte kinevezése alapvetően is hibás szerintem,a játékrendszere miatt.Ezt a 3 védőst nem sokan tudnák tovább vinni,tehát ez a projekt ami szó mögötti jövőbeli előre látást is sejtet magában nem igazán tükrözi,hiszen tudni lehetett hogy 2 vagy max 3 év után váltás lesz,na ebből lett 1 év.
Ha csak alapvetően nem az volt a terv hogy ameddig Allegri pihen addig Conte de ez túl van gondolva.
Abban amúgy semmi kivetni valóm nincs hogy a csalók példáját követjük,de lemásolni abba már van.
Nem vagyok oda Allegriért,ő meg olyan meghunyászkodó.De természtesen eredményeit elismerem,de vannak benne kételyeim hasonlóan Conte-hoz.Mindig az éppen kirúgott edző ellentetjét keressük. Kemény kezűt akartunk tessék itt volt,vele nem könnyű.Akkor most itt lesz a másik az ő kezéből meg lehet ugyanúgy kicsúszik a gyeplő mint a Conte előtti Misterekéből.
Kíváncsi vagyok,arra is hogy így marad-e Skriniar pl.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

interfan írta: 2020.08.22. 18:03

Szerintem ezt el kell engedni.
Ezt nem fogjuk megerteni sosem pontosan, es nem azert mert nem derulne ki, hanem mert Conte o Conte.
Egesz edzoi palyafutasat vegig kiserte ez.
Lasd Juve, valogatott, Chelsea, sot ha a Juve elotti idokre megyunk ott is talani erdekes dolgokat.
O ilyen kaliber es szemelyiseg.
igen, el kell engedni ertem en, de megis a hirek amik alapjan tajekozodunk es azt gondoljuk hogy Conte megy es Allegri jon pontosan ezeken az értelmezhetetlen megnyilvanulasokon alapulnak...

De persze, vilagos hogy Conte nehez termeszet, nem véletlenül van mindig ott mellette Oriali is, mert ő talan tudja kezelni, es az is tiszta sor, hogy a menedzsment felkeszult a valtasra.

Engem csupan az okok erdekelnenek.. 😄
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint nem csak Conte tavozhat, hanem akar Ausilio is.
Az o esetleges tavozasa teljesen fuggetlen az uj edzotol, de ertekeli a Sky szerint Ausilio a Roma ajanlatat.
Viszont hiaba tema hetek ota o a Romanal, tovabbra is valoszinu inkabb marad az Internel, es folytatja a munkat a Suningal es Marottaval.
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

versenyszellem írta: 2020.08.22. 17:56
PellerG írta: 2020.08.22. 14:26
Baggio85 írta: 2020.08.22. 14:20 Fenyegetés... Nem tudom mi történt és nyilván máshogy gondolkoznék az egészről, ha én kapnék ilyen levelet, de azért most akkor, ha az élmezőny 5 csapatának edzőjének valaki "vicces" kitalálja, hogy küldözget ilyen levelet, akkor erre nincs megoldás és mindenki lemond?

Azért kíváncsi leszek, hogy mondjuk Lukaku szemébe hogyan fog majd nézni, meg annak a pár játékosnak, akik miatta jöttek ide.
És ebből a szempontból pl. attól félek is kicsit, hogy Lukakuval mi lesz jövőre, mert az ok, hogy volt egy játékunk, ami teljesen ráépült, de pl. Allegri szerintem nem építené rá egy emberre a játékot és nyilván Lukakunak is megvannak a gyenge pontjai. Egy számára kevésbé fekvő rendszerben lehet 15 gólig nem jutna. Még akkor is ha idén rengeteget fejlődött és bőven túlteljesítette az általam vártat.
Nem biztos, hogy erre gondolt, hogy a fenyegetésben nem kapott védelmet.
Lehet, hogy a sajtó részéről kapott kritikákra adott védelmet hiányolta a klubtól.
Mikor megtalálták a csapatot, hogy kevés a Juve befogásához, rangadókon gyengék vagyunk, BL-ből kiestünk, kb Spalletti pontszámán vagyunk (ez még a Korona előtt).
jo, de olyan nincs, hogy minden nyilatkozataban epp mas a problema? evkozben nem eleg rutinosak magas szintem a jatekosai, ev vegen nem vedtek meg őt a sajtotol (?), EL vegen meg hogy nem eri meg hogy a csaladja nyugalmat kockaztassa azzal hogy nalunk edzo

wtf, most akkor mivel van baja es mivel nincs? teljes kaosz amiket nyilatkozik, se eleje se vége, csak bemond valamit, azt csa...

nagyon kivancsi vagyok, összeáll-e a teljes kep az egesz eves dolgait illetoen, ha az lesz a vege hogy megy
Ezért mondtam azt, hogy szerintem ő egy nagyon rafinált csóka, próbál manipulálni a megnyilvánulásaival. És ezzel elérni, hogy mindent megkapjon, amit csak akar. Különben lelép. Kicsit beleviszi a magánéletét, ügyesen használja a médiát. Szóval meglátjuk, suning egy cég, egy befektető. Nem érzelmi alapon fognak dönteni, mint anno Moratti. Ha úgy fogják érezni, hogy a CÉG jobban jár conteval, akkor megadják amit kér és maradni fog.
Válasz küldése