Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Szerintem ennyi pénzért el lehetett adni,ilyen gazdasági helyzetben nekem érthető döntés.Viszont nem gondolom,hogy Lukaku kvazi kenyszerítve lett,ehhez ő is kellett,kicsit csodálkozom is,hogy visszamegy oda,ahol mar kétszer lemondtak róla,de ő tudja...én inkább Lautarot adtam volna el,de ha már így alakult,remélem marad most már és szintet tud lépni,jövőre összejönne neki egy 20+gólos szezon és megint van egy 100m taksált csatárunk.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Mind Lukaku, mind Zhang a pénz miatt döntött a váltásról. Lukakunak még az is plusz motiváció, hogy jobb stabilabb csapatba került. Mind a kettőt lehet szidni, de mind a kettő érthető is. Egy játékos ha nem akar nem igazol el, de itt jobb lehetőségei voltak. Ennyi. Nem kell túldimenzionálni, vélhetően ennyi történt. Ez már nem a klubhűségről hanem a pénzről szól mindegyik félnél. Szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.13. 08:43
interfan írta: 2021.08.13. 08:41
CsaSzi9294 írta: 2021.08.13. 08:33
A Chelseare gondoltam a kvázi kirúgásról. És ah szánalmas, hogy azok után oda akar vissza menni és még kéri is ezt.
Sajnos a pénz nagy úr.

Biztos a Nord is ugyan így gondolja, ahogy te.
Az Interre is nyugodtan gondolhatsz "kvazi kirugasra".

Nezd vissza a Nord mit gondol a Suningrol es Zhangrol.
Parma meccs, tobb napos tuntetes es kiirasok a szekhaz elott. ;)
Az a nyilatkozata előtt volt... ;)
Folyamatosak a tiltakozasok a Suning ellen, Lukaku nyilatkozata utan is. ;)
Eleg vilagos a helyzet szerencsere mindenkinek, hogy ki itt a fo bunos.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.08.13. 08:45 Mind Lukaku, mind Zhang a pénz miatt döntött a váltásról. Lukakunak még az is plusz motiváció, hogy jobb stabilabb csapatba került. Mind a kettőt lehet szidni, de mind a kettő érthető is. Egy játékos ha nem akar nem igazol el, de itt jobb lehetőségei voltak. Ennyi. Nem kell túldimenzionálni, vélhetően ennyi történt. Ez már nem a klubhűségről hanem a pénzről szól mindegyik félnél. Szerintem.
Ez igy van.
Csak a tulajdonosnak lett volna mas lehetosege is, de nem csinalta ezt meg a sajat gazdasagi igenye miatt.

Mint ahogy azzal sincs baj, hogy eladunk ket jatekost 175m-ert.
Viszont ott mar baj van, ha ebbol az osszegbol max 50-60m-t teszunk vissza a csapatba...

En meg bizok a csodaban, es hogy valami megvaltozik es nem ilyen 50 milliot kolthetunk a 180m-bol...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.08.13. 08:46
CsaSzi9294 írta: 2021.08.13. 08:43
interfan írta: 2021.08.13. 08:41

Az Interre is nyugodtan gondolhatsz "kvazi kirugasra".

Nezd vissza a Nord mit gondol a Suningrol es Zhangrol.
Parma meccs, tobb napos tuntetes es kiirasok a szekhaz elott. ;)
Az a nyilatkozata előtt volt... ;)
Folyamatosak a tiltakozasok a Suning ellen, Lukaku nyilatkozata utan is. ;)
Eleg vilagos a helyzet szerencsere mindenkinek, hogy ki itt a fo bunos.
Rendben, elfogadom ezt is.
Attól még nekem egy kicsit unszimpatikus lett. Te meg ezt fogadd el.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Francesco írta: 2021.08.13. 08:45 Mind Lukaku, mind Zhang a pénz miatt döntött a váltásról. Lukakunak még az is plusz motiváció, hogy jobb stabilabb csapatba került. Mind a kettőt lehet szidni, de mind a kettő érthető is. Egy játékos ha nem akar nem igazol el, de itt jobb lehetőségei voltak. Ennyi. Nem kell túldimenzionálni, vélhetően ennyi történt. Ez már nem a klubhűségről hanem a pénzről szól mindegyik félnél. Szerintem.
Pontosan. Felesleges védeni bármelyik oldalt is szerintem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.08.13. 08:54
interfan írta: 2021.08.13. 08:46
CsaSzi9294 írta: 2021.08.13. 08:43

Az a nyilatkozata előtt volt... ;)
Folyamatosak a tiltakozasok a Suning ellen, Lukaku nyilatkozata utan is. ;)
Eleg vilagos a helyzet szerencsere mindenkinek, hogy ki itt a fo bunos.
Rendben, elfogadom ezt is.
Attól még nekem egy kicsit unszimpatikus lett. Te meg ezt fogadd el.
Megbeszeltuk. :)

Valaki jobban hibas, valaki kevesbe.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Én továbbra is a pár napja megígért üzenetet várom Lukakutól, amit az Inter szurkolók felé fog intézni, meg az ügynöke is nyilatkozta, hogy hamarosan tisztázni fogják az átigazolása körülményeit, ezekből azért sok minden kiderülhet majd. Mindenesetre én megtudom érteni, hogy váltott, viszont ez a hazatértem szöveg kicsit furcsa azok után, hogy 2x már nem kellett a Cselszkinek 🤷‍♂️
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azt tudomásul kell venni hogy a profi labdarúgás üzlet, és mint ilyen a pénz mozgatja. El kell választani a szurkolói oldalt magától az arutol(mérkőzések). Az egyik totál érzelmi dolog a másik színtiszta üzlet tehát penz. Az üzletet a pénz mozgatja. Kb ennyi a történet.
Kapott az Inter egy ajánlatot a Chelseatől, vissza lehetett volna utasítani, nem ez történt, utána ugye meg kell állapodni a játékossal is, nyilván hamár a jelenlegi klubod elfogadja az ajánlatot akkor a játékossal nagyon nagyon ritka kivétellel meg fognak állapodni, egy ekkora tranzakciónal a játékosnak is olyan fizetés emelést dobnak be amit nincs ember aki visszautasitana!
Aztán hogy ő mit nyilatkozik az kb teljesen mindegy. Engem személy szerint soha nem érdekelt ki mit mond mert könnyen lehet hogy még a 10%a sem igaz. És ez nem csak a focistákra igaz! Pont az olaszok vannak felháborodva ahol szerintem az összes szurkoló mondott már olyat ami nem feltétlenül fedi a igazságot.
Én nem tudok haragudni egyik játékosra sem, nem az ő hibájuk hogy sokszor tőlük függetlenül adják veszik őket mint egy rúd szalámit aztán a szurkolók őket hibáztatják mintha bármi közük lenne az egészhez, szereplők de az események felettük történnek!
Legjobb példa Kaka esete, Milan játékos volt de az az eset a legjobb példa mennyi beleszolasa van egy játékosnak a dolgokba!!
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

azt irjak Vidal lenyugozte Inzaghit :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.08.13. 10:31 azt irjak Vidal lenyugozte Inzaghit :D
Akkor megnyugodtam, mert Vecino es Nainggolanra is ezt irtak. :D :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.08.13. 10:01 Azt tudomásul kell venni hogy a profi labdarúgás üzlet, és mint ilyen a pénz mozgatja. El kell választani a szurkolói oldalt magától az arutol(mérkőzések). Az egyik totál érzelmi dolog a másik színtiszta üzlet tehát penz. Az üzletet a pénz mozgatja. Kb ennyi a történet.
Kapott az Inter egy ajánlatot a Chelseatől, vissza lehetett volna utasítani, nem ez történt, utána ugye meg kell állapodni a játékossal is, nyilván hamár a jelenlegi klubod elfogadja az ajánlatot akkor a játékossal nagyon nagyon ritka kivétellel meg fognak állapodni, egy ekkora tranzakciónal a játékosnak is olyan fizetés emelést dobnak be amit nincs ember aki visszautasitana!
Aztán hogy ő mit nyilatkozik az kb teljesen mindegy. Engem személy szerint soha nem érdekelt ki mit mond mert könnyen lehet hogy még a 10%a sem igaz. És ez nem csak a focistákra igaz! Pont az olaszok vannak felháborodva ahol szerintem az összes szurkoló mondott már olyat ami nem feltétlenül fedi a igazságot.
Én nem tudok haragudni egyik játékosra sem, nem az ő hibájuk hogy sokszor tőlük függetlenül adják veszik őket mint egy rúd szalámit aztán a szurkolók őket hibáztatják mintha bármi közük lenne az egészhez, szereplők de az események felettük történnek!
Legjobb példa Kaka esete, Milan játékos volt de az az eset a legjobb példa mennyi beleszolasa van egy játékosnak a dolgokba!!
Hibatlanul osszefoglaltad, Kaka pelda is tokeletesen bemutatja a dolgokat.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Lukaku elment. Végleg. Én köszönök neki minden szépet, amit az itt töltött idő alatt nyújtott. Megérkezett, amíg itt volt, emberien viselkedett, a távozása is balhé mentes volt. Nem tudok rá haragudni.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

P-Inter írta: 2021.08.13. 12:54 Lukaku elment. Végleg. Én köszönök neki minden szépet, amit az itt töltött idő alatt nyújtott. Megérkezett, amíg itt volt, emberien viselkedett, a távozása is balhé mentes volt. Nem tudok rá haragudni.
Teljes mértékben egyetértek. Mindent megtett a klubért, remek embert ismerhettünk meg benne, Scudettohoz segített minket hosszú idő után. Hálásak lehetünk neki.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Fan Gusto írta: 2021.08.13. 13:12
P-Inter írta: 2021.08.13. 12:54 Lukaku elment. Végleg. Én köszönök neki minden szépet, amit az itt töltött idő alatt nyújtott. Megérkezett, amíg itt volt, emberien viselkedett, a távozása is balhé mentes volt. Nem tudok rá haragudni.
Teljes mértékben egyetértek. Mindent megtett a klubért, remek embert ismerhettünk meg benne, Scudettohoz segített minket hosszú idő után. Hálásak lehetünk neki.
Pontosan! Amíg nálunk volt 100%ot tett le az asztalra, és szerintem ez a lényeg!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ahogy azt korabban megigerte, Lukaku ugynoke Pastorello megszolalt.

Elmondta ami az Inter illeti, garantalhatja hogy Marotta, Ausilio, es Inzaghi mindent megtettek, hogy Lukaku eladasat megakadalyozzak.
De vannak olyan helyzetek amik tulmutatnak az o donteshozatali szferajukon, es a tulajdonos dont ilyen ugyekben.

Elmondta mar korabban is megszolalt volna, de az uzlet lezarasat megvarta, es
most hideg fejjel teszi ezt.
Mindig is elfogadta az epito jellegu kritikat, ezek az elet reszei.
Viszont soha nem fogadja el, es nem tudja elviselni a hazusagokat, a provokaciot, es a fenyegeteseket amiket kaptak.
(Peldaul o es a csaladja is)
Ezek mindenfele civilizacio, illem, es tolerancia hatarat meghaladtak.
Tobb mint 25 eve foglalkozik a hivatasaval.
Ez egy szenvedely es szeretet a vilag legszebb munkaja irant.
Vilagszerte a legjobbak kozott legyenek a jatekosai.
A narrativa ami szerint Lukaku csak a penz miatt dontott megteveszto es hazugsag.
Lukaku soha nem nyilvanitott elegedetlenseget az Interrel kapcsolatban, az Interes szerzodesevel kapcsolatban, es a jol ismert Inter tulajdonosi helyzettel kapcsolatban.
A Chelsea erdeklodese az elso pillanttol kulonleges volt neki.
Egy 16 eves kori video van Lukakrol, aki az iskolaval meglatogatja a Stamford Bridget, es megeskuszik hogy itt fog jatszani.
Mindenki nezze meg ezt a videot, lenyugozo.
Mindossze 18 eves volt amikor tavozott, mielott letudta volna tenni a nevjegyet.
A szurkolok szerete az Internel megerintette es sokaig elgondolkoztatta, de vegul meghozta a donteset.
Elmondta a sajat csaladja harom generacioja is a futballban van, o a jatekosaival mint egy csaladi ugy eli meg a mindennnapokat.
Mindig biztositani kell, hogy a jatekosok boldogok legyenek, szakmailag is nyugodt legkorben jatszanak.
A felellosegunk az, hogy a leheto legjobb megoldasasokat megtalaljuk, hogy ok valasztani tudjanak.
A gazdasagi tenyezo is egy fontos szempont, de sosem a legfontosabb.
Vegul egy elmeleti kerdessel zarta.
Ket eve amikor Lukakut segitette az Interbe igazolashoz, azok kozul akik most fenyegetik, mindenki szivbol megkoszonte hogy segitett Milanoba hozni.
Ha akkor azt mondtak volna, Lukaku ket ev alatt tobb mint 60 golt rug, a csapattarsaival az Intert ujra a csucsra jutatja, jatszik az EL dontobe, az Intert 2010 utan ujra bajnoki cimhez segiti, a Seria A es az EL legjobb jatekosanak jelolik, majd elhagyja az Intert minden idok legnagyobb osszegu Seria A eladaval, mit feleltek volna?
Nem irtak volna azonnal ala?

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... n-cerchio/
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Na és akkor ezzel zárjuk is le a Lukaku témát. Köszönünk mindent, szobrot azért nem kap, de jó, hogy jött és segített a bajnoki cím elhódításában. Azt meg csak sajnálhatjuk, hogy az iskolai kirándulást nem valamelyik magyar stadionba szervezték. Akkor most lehet a Fradi igazolta volna le. Viccet félretéve beszéltünk is kicsit hibás meg nagyon hibás elemekről. Abban megegyezhetünk, hogy mai focit a pénz mozgatja. Márpedig ezt főként az ügynököknek köszönhetjük, akiknek abból van nagy pénze, ha mozgatják a játékosokat. Ismerek párat, egy biztos azt sem hiszem el nekik amit kérdeznek. A Lukaku részt elhiszem, de hogy ő azaz Pastorello kapott pár millió eurót és ez neki nem számít, na azt már nem. Amíg az ügynökök diktálják a modern labdarúgást, addig zsoldosok lesznek a játékosok. Ők meg jól fizetett stricik. Ettől még nem szép dolog fenyegetni, mert az nem old meg semmit. És ő még mindig csak dedós kisgyeker egy Raiola-hoz képest. Vicc az egész ügynökösdi...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.08.13. 23:23 Na és akkor ezzel zárjuk is le a Lukaku témát. Köszönünk mindent, szobrot azért nem kap, de jó, hogy jött és segített a bajnoki cím elhódításában. Azt meg csak sajnálhatjuk, hogy az iskolai kirándulást nem valamelyik magyar stadionba szervezték. Akkor most lehet a Fradi igazolta volna le. Viccet félretéve beszéltünk is kicsit hibás meg nagyon hibás elemekről. Abban megegyezhetünk, hogy mai focit a pénz mozgatja. Márpedig ezt főként az ügynököknek köszönhetjük, akiknek abból van nagy pénze, ha mozgatják a játékosokat. Ismerek párat, egy biztos azt sem hiszem el nekik amit kérdeznek. A Lukaku részt elhiszem, de hogy ő azaz Pastorello kapott pár millió eurót és ez neki nem számít, na azt már nem. Amíg az ügynökök diktálják a modern labdarúgást, addig zsoldosok lesznek a játékosok. Ők meg jól fizetett stricik. Ettől még nem szép dolog fenyegetni, mert az nem old meg semmit. És ő még mindig csak dedós kisgyeker egy Raiola-hoz képest. Vicc az egész ügynökösdi...
Mindent elmond az hogy:

"Garantalhatja hogy Marotta, Ausilio, es Inzaghi mindent megtettek, hogy Lukaku eladasat megakadalyozzak.
De vannak olyan helyzetek amik tulmutatnak az o donteshozatali szferajukon, es a tulajdonos dont ilyen ugyekben."

Valamint ez is egy nagyon fontos mondat:

"Lukaku soha nem nyilvanitott ki elegedetlenseget az Interrel kapcsolatban, az Interes szerzodesevel kapcsolatban, es a jol ismert tulajdonosi helyzettel kapcsolatban."
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Francesco írta: 2021.08.13. 23:23 Na és akkor ezzel zárjuk is le a Lukaku témát. Köszönünk mindent, szobrot azért nem kap, de jó, hogy jött és segített a bajnoki cím elhódításában. Azt meg csak sajnálhatjuk, hogy az iskolai kirándulást nem valamelyik magyar stadionba szervezték. Akkor most lehet a Fradi igazolta volna le. Viccet félretéve beszéltünk is kicsit hibás meg nagyon hibás elemekről. Abban megegyezhetünk, hogy mai focit a pénz mozgatja. Márpedig ezt főként az ügynököknek köszönhetjük, akiknek abból van nagy pénze, ha mozgatják a játékosokat. Ismerek párat, egy biztos azt sem hiszem el nekik amit kérdeznek. A Lukaku részt elhiszem, de hogy ő azaz Pastorello kapott pár millió eurót és ez neki nem számít, na azt már nem. Amíg az ügynökök diktálják a modern labdarúgást, addig zsoldosok lesznek a játékosok. Ők meg jól fizetett stricik. Ettől még nem szép dolog fenyegetni, mert az nem old meg semmit. És ő még mindig csak dedós kisgyeker egy Raiola-hoz képest. Vicc az egész ügynökösdi...
Így így!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Korábbi játékosunk Rey Manay a barcaban?
Lehet nem így kell írni a nevét
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Inter101 írta: 2021.08.14. 09:31
Francesco írta: 2021.08.13. 23:23 Na és akkor ezzel zárjuk is le a Lukaku témát. Köszönünk mindent, szobrot azért nem kap, de jó, hogy jött és segített a bajnoki cím elhódításában. Azt meg csak sajnálhatjuk, hogy az iskolai kirándulást nem valamelyik magyar stadionba szervezték. Akkor most lehet a Fradi igazolta volna le. Viccet félretéve beszéltünk is kicsit hibás meg nagyon hibás elemekről. Abban megegyezhetünk, hogy mai focit a pénz mozgatja. Márpedig ezt főként az ügynököknek köszönhetjük, akiknek abból van nagy pénze, ha mozgatják a játékosokat. Ismerek párat, egy biztos azt sem hiszem el nekik amit kérdeznek. A Lukaku részt elhiszem, de hogy ő azaz Pastorello kapott pár millió eurót és ez neki nem számít, na azt már nem. Amíg az ügynökök diktálják a modern labdarúgást, addig zsoldosok lesznek a játékosok. Ők meg jól fizetett stricik. Ettől még nem szép dolog fenyegetni, mert az nem old meg semmit. És ő még mindig csak dedós kisgyeker egy Raiola-hoz képest. Vicc az egész ügynökösdi...
Így így!
Zanettik,Maldinik,Tottik ma már nem nagyon vannak.
Reméljük,hogy nálunk vagy Barella vagy Skriniar a ritka kivételek közé tartozik majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ugynoke utan Lukaku is megszolalt.

Kedves Inter rajongok, koszonom.

Koszonom, hogy ugy szerettek engem, es egy lehettem kozuletek.

Koszonom, hogy en es a csaladom otthon erezhette magat.

Koszonom, a feltetelnelkuli tamogatast es a szeretet amit mindennap adtatok nekem.

Koszonom, hogy meg jobban motivaltatok az elso szezon utan.

Amikor megerkezetem az Interhez, azonnal ereztem jo helyen vagyok.

Az a szeretet amit a Malpensai repuloteren kaptam, egy csodalatos tortenet kezdete volt.

Soha nem okoztam csalodast amikor az Inter mezt viselhettem.

Mindennap 100%-ot adtam ki magambol az edzeseken, a merkozeseken pedig foleg, hogy boldogga tegyelek titeket.

Az elso szezon szomoruan ert veget, de te fiuk erot adtatok nekem a folytatashoz, es csapatkent bajnokok lettunk.

A Chelsea egy megfeleo pillantban elerkezett esely a karrierjeben, remelem megertitek.

Egy biztos, orokre "Interista" maradok, hisz nelkuletek nem lennek az aki ma vagyok.

Szivbol koszonom nektek.

Szeretlek titeket.

Nagyon szepen koszonom.

Sempre Forza Inter.

Romelu.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... rza-inter/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagja

Hozzászólás Szerző: Festa »

Egy hetet késett ez a nyilatkozat.Nem kellett volna várni ennyit és nem durvult volna el a helyzet.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Ahogy mindig, most is választ adott az idő. Most éppen Ninja mutatta meg, hogy csak az aljas Inter miatt viselkedett rosszul. :D

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... at-2845733

Sajnálom a pénzkidobást, de örülök, hogy már nem a csapat tagja.

Ps: Vidal megosztó személyiség, de ilyen híreket nem lehet hallani róla. Ezért a szememben inkább csak egy zsoldos és remelem mindent megtesz a csapatért, amíg itt van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sanchez közel a felépüléshez de állítólag a szeptemberi VB selejtezőre meg behívják....mi ennek persze nem örülünk....megértem....alig épül fel és majd leharcolva visszatér.....értelmes. :? :cry: GDS egy cikkben részletezte hányszor jött vissza sérülten vagy izomfáradtsággal a válogatott meccsekről.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

https://www.youtube.com/watch?v=8ia8kJbsGMM

Correa első edzése a héten.3.perctől .Nagyjából úgy mosolyog mint amikor a vidék gyereket elöszőr viszik a fővárosi állatkertbe:)
Szerintem érzi a bizalmat és,hogy Inzagi külön kérésére érkezett ami sokat fog lendíteni a játékán.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Marcelo Brozovic a Hellas Verona ellen lépett pályára 200. alkalommal a Serie A-ban. Az elején alig bírtam nézni, hogy a pályán van, aztán Spalletti óta kihagyhatatlan alapember és kifejezetten szeretem, amit csinál.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Most néztem, hogy nem is kettő hanem 3 válogatott meccs jön most. :shock: :( 1 hét alatt 3 meccs.....
Kíváncsi leszek mennyien jönnek vissza kifacsarva vagy netán sérülten...... :?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azt tudja valaki pontosan kik mentek el a válogatott meccsekre? Sanchez ment végül?
Inter.it-n fent szokott lenni de most nem találtam. :?
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.08.31. 09:00 Azt tudja valaki pontosan kik mentek el a válogatott meccsekre? Sanchez ment végül?
Inter.it-n fent szokott lenni de most nem találtam. :?
Nem ment.Maradt Milánóban,hogy utolérje magát.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.08.31. 11:12
Cupi írta: 2021.08.31. 09:00 Azt tudja valaki pontosan kik mentek el a válogatott meccsekre? Sanchez ment végül?
Inter.it-n fent szokott lenni de most nem találtam. :?
Nem ment.Maradt Milánóban,hogy utolérje magát.
Köszi. Ez jó hír.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

https://www.inter.it/en/competizione/1/ ... er-2021-22

Az a durva,hogy másfél héttela kezdés előtt még mindig nincs pontos kezdési időpontja a Samp-Inter meccsnek...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Dzeko gol franciak ellen
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Gazzetta dello Sport értesülése szerint Handanovic elvesztette az érinthetetlen státuszát.
Emellett a lap arról is ír, hogy a kapusedzők le vannak nyűgözve Andrei Radu fejlődésétől és elhivatottságától. A játékra éhes fiatal kapus, akár át is veheti szezon közben a stafétát Handanovic-tól.

(Fb/ Il. B.U.)

Mondjuk szerintem a legjobb megoldás lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.02. 17:59 A Gazzetta dello Sport értesülése szerint Handanovic elvesztette az érinthetetlen státuszát.
Emellett a lap arról is ír, hogy a kapusedzők le vannak nyűgözve Andrei Radu fejlődésétől és elhivatottságától. A játékra éhes fiatal kapus, akár át is veheti szezon közben a stafétát Handanovic-tól.

(Fb/ Il. B.U.)

Mondjuk szerintem a legjobb megoldás lenne.
Olaszokat ismerve minimalis eselyt latok erre.

Mindig a "rutin" lesz elorebb.
En mar annak is orulni fogok, ha legalabb a Kupaban lathatjuk Radut.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2021.09.02. 19:00
CsaSzi9294 írta: 2021.09.02. 17:59 A Gazzetta dello Sport értesülése szerint Handanovic elvesztette az érinthetetlen státuszát.
Emellett a lap arról is ír, hogy a kapusedzők le vannak nyűgözve Andrei Radu fejlődésétől és elhivatottságától. A játékra éhes fiatal kapus, akár át is veheti szezon közben a stafétát Handanovic-tól.

(Fb/ Il. B.U.)

Mondjuk szerintem a legjobb megoldás lenne.
Olaszokat ismerve minimalis eselyt latok erre.

Mindig a "rutin" lesz elorebb.
En mar annak is orulni fogok, ha legalabb a Kupaban lathatjuk Radut.
Én sem látok rá sok esélyt, főleg úgy, hogy Handanovic a csapatkapitány. Hogy elfoglalja a kapitány helyét, ahhoz az kell hogy jóval jobb teljesítményt nyújtson, azt meg nehéz játék nélkül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez 1 gol + 1 golpassz.
Correa 1 gol.

Venezuela-Argentina 1-3
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.09.03. 09:40 Martinez 1 gol + 1 golpassz.
Correa 1 gol.

Venezuela-Argentina 1-3
Ezek valóban jó hírek.
A meccs összefoglalója alapján többet is rúghatnak volna.
Lautaro is Correa jól,kezdtek reméljük sérülés nélkül jönnek haza.
https://m.youtube.com/watch?v=6MhPzDOWpYc
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Ha már valaki hiányolta volna, Sensi elvileg megsérült megint, pontos info még nincs a súlyosságáról, valamint hogy játszhat-e a Samp ellen. Bastonival szintén ugyanez a helyzet, a válogatott meccset biztosan kihagyják.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.09.08. 13:22 Ha már valaki hiányolta volna, Sensi elvileg megsérült megint, pontos info még nincs a súlyosságáról, valamint hogy játszhat-e a Samp ellen. Bastonival szintén ugyanez a helyzet, a válogatott meccset biztosan kihagyják.
Semmi komoly.
Mindketten maradnak a valogatott edzotaboraban, es folytatjak az edzeseket is.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/bas ... ondizioni/

Mindketten jatszhatnak a Samp ellen is.
Tovabbi jo hir, hogy Sanchez is hetek ota a csapattal edz, es nagyon jo fizikai allapotban van.
Mind a Samp, mind a Real ellen akar kezdokent is jatszhat.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.09.08. 13:25
ricsinter írta: 2021.09.08. 13:22 Ha már valaki hiányolta volna, Sensi elvileg megsérült megint, pontos info még nincs a súlyosságáról, valamint hogy játszhat-e a Samp ellen. Bastonival szintén ugyanez a helyzet, a válogatott meccset biztosan kihagyják.
Semmi komoly.
Mindketten maradnak a valogatott edzotaboraban, es folytatjak az edzeseket is.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/bas ... ondizioni/
Na akkor az jó hír, remélem azért nem lesznek játszatva, nagy szükség lenne most Sensire, így hogy a dél-amerikai brigád nem áll majd rendelkezésre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.09.08. 13:28
interfan írta: 2021.09.08. 13:25
ricsinter írta: 2021.09.08. 13:22 Ha már valaki hiányolta volna, Sensi elvileg megsérült megint, pontos info még nincs a súlyosságáról, valamint hogy játszhat-e a Samp ellen. Bastonival szintén ugyanez a helyzet, a válogatott meccset biztosan kihagyják.
Semmi komoly.
Mindketten maradnak a valogatott edzotaboraban, es folytatjak az edzeseket is.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/bas ... ondizioni/
Na akkor az jó hír, remélem azért nem lesznek játszatva, nagy szükség lenne most Sensire, így hogy a dél-amerikai brigád nem áll majd rendelkezésre.
Hirek szerint kertuk Mancinit se Bastonit, se Sensit ne kezdesse most.
O pedig elfogadta ezt, es nem kockazat 1db meccs miatt egyikuk kapcsan sem.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.09.08. 13:31
ricsinter írta: 2021.09.08. 13:28
interfan írta: 2021.09.08. 13:25

Semmi komoly.
Mindketten maradnak a valogatott edzotaboraban, es folytatjak az edzeseket is.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/bas ... ondizioni/
Na akkor az jó hír, remélem azért nem lesznek játszatva, nagy szükség lenne most Sensire, így hogy a dél-amerikai brigád nem áll majd rendelkezésre.
Hirek szerint kertuk Mancinit se Bastonit, se Sensit ne kezdesse most.
O pedig elfogadta ezt, es nem kockazat 1db meccs miatt egyikuk kapcsan sem.
Nem is értem, szerencsétlen Sensit minek erőltetik addig a válogatottnál, amíg le nem játszott 2-3 hónapot normálisan nálunk. Teljesen feleslegesen odamegy, utazgat, nem játszik, más edzésmunka...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.09.08. 13:25
ricsinter írta: 2021.09.08. 13:22 Ha már valaki hiányolta volna, Sensi elvileg megsérült megint, pontos info még nincs a súlyosságáról, valamint hogy játszhat-e a Samp ellen. Bastonival szintén ugyanez a helyzet, a válogatott meccset biztosan kihagyják.
Semmi komoly.
Mindketten maradnak a valogatott edzotaboraban, es folytatjak az edzeseket is.

https://www.fcinter1908.it/ultimora/bas ... ondizioni/

Mindketten jatszhatnak a Samp ellen is.
Tovabbi jo hir, hogy Sanchez is hetek ota a csapattal edz, es nagyon jo fizikai allapotban van.
Mind a Samp, mind a Real ellen akar kezdokent is jatszhat.
Ilyen hosszú kihagyás után meglepne ha Sánchez kezdene,de legyen így.
Nagyon nehéz meccsre számítok mi a válogatott miatt sokkal inkább érintettek vagyunk és sok utazás fáradt játékosokat eredmenyezhet.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.09.08. 14:36

Ilyen hosszú kihagyás után meglepne ha Sánchez kezdene,de legyen így.
Nagyon nehéz meccsre számítok mi a válogatott miatt sokkal inkább érintettek vagyunk és sok utazás fáradt játékosokat eredmenyezhet.
Pontosan. Én is nehéz meccsre számítok. Többen is 3 meccset játszottak. :(
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

A hírek szerint Eriksen egy hónap múlva elkezdheti az edzéseket.

https://www.goal.com/hu/h%C3%ADrek/erik ... 36g8kyul5b
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.08. 13:31

Hirek szerint kertuk Mancinit se Bastonit, se Sensit ne kezdesse most.
O pedig elfogadta ezt, es nem kockazat 1db meccs miatt egyikuk kapcsan sem.
Bastoni kezdett...Mancini megis szarik a keresunkre 😁
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Satriano bekerült a Goldenboy szavazás top 40.
Espositot hiányolom
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Perisic mit keresett tegnap a Milan - Venezia meccsen a lelátón? :D Tőlem mehet. :D
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Stankov írta: 2021.09.16. 20:45 Satriano bekerült a Goldenboy szavazás top 40.
Espositot hiányolom
Bár örülök, de nem értem. Mit csinált Satriano, hogy a top40-be került?

Egyébként nekem nagyon hiányzik, hogy eddig éles meccsen nem láttam játszani.
Válasz küldése