Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.10.15. 09:57
Most hogy az mennyire volt 3-5-2, es mennyire 3-4-1-2, az azert jo kerdes.
De sajnos a lenyegen ez sem valtoztat semmit, 2 tamado tud ebben a rendszerben a palyan lenni.
Mikozben a vilag elit csapataira ranezve, hat eleg mas a kep...
Szornyu hogy olyan akik golokat/golpasszokat lonek/osztanak ulnek a padon, mert a taktika ezt engedi meg.
Regen is volt ezzel baj, es jelenleg is van.
Soha nem a taktikahoz kell igazitani a keretet, hanem pont forditva.
Tenyleg eleg megnezni az elitet, ahol 2-3 modern taktikat is tudnak hasznalni.
Ez oké de igazából nehéz lenne vitatkozni Conte-vel ha a csapata 3 meccsen 10 gól lő.....ez egy sokkal támadóbb felfogású csapattól is szép teljesítménynek számítana.

Féreértés ne essék utálom a klasszikus 3-5-2-őt. Csak arra akartam célozni most pont a támadásépítésbe nem lehet belekötni. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.10.15. 10:26
interfan írta: 2020.10.15. 09:57
Most hogy az mennyire volt 3-5-2, es mennyire 3-4-1-2, az azert jo kerdes.
De sajnos a lenyegen ez sem valtoztat semmit, 2 tamado tud ebben a rendszerben a palyan lenni.
Mikozben a vilag elit csapataira ranezve, hat eleg mas a kep...
Szornyu hogy olyan akik golokat/golpasszokat lonek/osztanak ulnek a padon, mert a taktika ezt engedi meg.
Regen is volt ezzel baj, es jelenleg is van.
Soha nem a taktikahoz kell igazitani a keretet, hanem pont forditva.
Tenyleg eleg megnezni az elitet, ahol 2-3 modern taktikat is tudnak hasznalni.
Ez oké de igazából nehéz lenne vitatkozni Conte-vel ha a csapata 3 meccsen 10 gól lő.....ez egy sokkal támadóbb felfogású csapattól is szép teljesítménynek számítana.

Féreértés ne essék utálom a klasszikus 3-5-2-őt. Csak arra akartam célozni most pont a támadásépítésbe nem lehet belekötni. ;)
Volt 3 meccsunk iden, amibol egy a Benevento, a Fiort meg szinten lattuk.
Szoval meg varjunk ezzel...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2020.10.15. 10:21 Én is pont azt néztem, hogy minden válogatott játékos jól teljesít a válogatottban, nálunk még sincs normális játék, mert a taktika nem a kerethez illeszkedik. Hiába hoz ide akárkit Marotta, ha csak olasz edzőkben tud gondolkodni...
Sajnos ez itt a baj, ahogy irod " a taktika nem illeszkedik a kerethez".
Alapveto kerdes szerintem az, hogy a taktika illeszkedjen a kerethez, es nem pedig forditva.
Valamint az, hogy tobb fele taktikat tudjon egy csapat hasznalni.
Egy eredmenyes es igazan nagy sikeret elero csapathoz ez a kulcs.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.10.15. 10:34

Volt 3 meccsunk iden, amibol egy a Benevento, a Fiort meg szinten lattuk.
Szoval meg varjunk ezzel...
Nyílván. Én az eddigiekről beszéltem. Jövőbe nem látok. ;) Reménykedem max. Hozzáteszem én győzelmeket várok, és nem 10 gólt 3 meccsek alatt. /persze nem panaszkodnék ha mindig 3-4 gólt szereznénk/

Benevento és a Fio sem nagy szám de szerintem nem minden nagycsapat fog nekik 3 és 5 gólt lőni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Eriksen ujabb erdekes nyilatkozatot tett:

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... e-giocare/

Elmondta barhol is jatszik mindig orom visszaterni a valogatottba.
Sok minden megvaltozott, ezt mindenki tudja es nem jatszik annyit mint a Tottenhamnel, de semmi nem valtozott mindig orommel erkezik a valogatottba fuggetlenul attol melyik csapatba jatszik.
Orulok barmikor amikor visszater a valogatottba, mert itt engedik jatszani es ezert nagyon boldog.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2020.10.15. 10:46 Eriksen ujabb erdekes nyilatkozatot tett:

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... e-giocare/

Elmondta barhol is jatszik mindig orom visszaterni a valogatottba.
Sok minden megvaltozott, ezt mindenki tudja es nem jatszik annyit mint a Tottenhamnel, de semmi nem valtozott mindig orommel erkezik a valogatottba fuggetlenul attol melyik csapatba jatszik.
Orulok barmikor amikor visszater a valogatottba, mert itt engedik jatszani es ezert nagyon boldog.
Conte ha nem egy rendszerben tudna dolgozni már top edző lenne. De így sose lesz az, és épp emiatt az egy rendszerben való gondolkodás miatt nem tud illetve nem engedi Eriksent játszani. Kap 10-12 percet, hogy ne sírjon senki, hogy miért nem rakja be. Elképzelése sincs a mesterünknek, hogy hogy kell egy irányítóival játszani, nem véletlenül nem volt klasszikus irányítója egyik csapatában sem. Legyenek meg az emberevő labdaszerző játékosai, mehet ki szélre, majd adja be a centernek... kb el is mondtam a taktikát egy sorban. Ezért van Gag is előrébb, mint a dán, mert neki labdát kell szerezni és nem kiszolgálni.
Igazából van még egy taktikánk, miszerint húzzuk magunkra kapusig az ellenfelet, kipasszoljuk őket a gólvonalon (ezzel infarktus közeli állapotba hozva a szurkolókat), majd az indított szélső bepasszolja Lukakunak...ehhez sem kell irányító.

Teljesen megértem, hogy jól érzi magát az Internél, de gondolom csak mint a közösségben.. a pályán nincs mire boldog legyen, ha ideje sincs bizonyítani, mert az edzője nem bízik benne, valamint ha fent is van mindenki a hibát keresi nagyítóval (nem magunkra fórumozókra célzok ezzel).

Csak hát a tavalyi érdekes szezonvégbe még így is sikerült 4 gólt és 3 gólpasszt kiosztani. Akkor még volt illetve lehetett benne egy kis kedv is, de ezt mára már Conte szinte tejesen kiölte/kiölhette.
Bízom benne, hogy kitart addig amíg ez a kókler itt van és jövőre megmutatja igazi arcát!
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2020.10.15. 10:46 Eriksen ujabb erdekes nyilatkozatot tett:

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... e-giocare/

Elmondta barhol is jatszik mindig orom visszaterni a valogatottba.
Sok minden megvaltozott, ezt mindenki tudja es nem jatszik annyit mint a Tottenhamnel, de semmi nem valtozott mindig orommel erkezik a valogatottba fuggetlenul attol melyik csapatba jatszik.
Orulok barmikor amikor visszater a valogatottba, mert itt engedik jatszani es ezert nagyon boldog.
Szerintem ez egy teljesen korrekt nyilatkozat a részéről, én ebbe speciel nem kötnék bele.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Fan Gusto írta: 2020.10.15. 13:36
interfan írta: 2020.10.15. 10:46 Eriksen ujabb erdekes nyilatkozatot tett:

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... e-giocare/

Elmondta barhol is jatszik mindig orom visszaterni a valogatottba.
Sok minden megvaltozott, ezt mindenki tudja es nem jatszik annyit mint a Tottenhamnel, de semmi nem valtozott mindig orommel erkezik a valogatottba fuggetlenul attol melyik csapatba jatszik.
Orulok barmikor amikor visszater a valogatottba, mert itt engedik jatszani es ezert nagyon boldog.
Szerintem ez egy teljesen korrekt nyilatkozat a részéről, én ebbe speciel nem kötnék bele.
Játszani szeretne nem padon ülni.Nincs mit csodálkozni.
Jobb egy Özil,aki évi 3 milliárdért úl a padon.
Mondjuk a szombat-szerda ritmusban megkapja.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2020.10.15. 15:02


Játszani szeretne nem padon ülni.Nincs mit csodálkozni.
Jobb egy Özil,aki évi 3 milliárdért úl a padon.
Mondjuk a szombat-szerda ritmusban megkapja.
Ha végigmegy a szezon tuti fog játszani. És nem arra gondoltam bejön a 80. percben. Kezdő is lesz bőven. ;)
Brutál meccsek lesznek, heti 2 sokszor egymás utáni héten és még ugye ott van az is kiesnek random játékosok covid miatt.

Tippre Pinamonti is lesz kezdő párszor. /értem ez alatt többet fog játszani mint tavaly Esposito/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.10.15. 15:12
Festa írta: 2020.10.15. 15:02


Játszani szeretne nem padon ülni.Nincs mit csodálkozni.
Jobb egy Özil,aki évi 3 milliárdért úl a padon.
Mondjuk a szombat-szerda ritmusban megkapja.
Ha végigmegy a szezon tuti fog játszani. És nem arra gondoltam bejön a 80. percben. Kezdő is lesz bőven. ;)
Brutál meccsek lesznek, heti 2 sokszor egymás utáni héten és még ugye ott van az is kiesnek random játékosok covid miatt.

Tippre Pinamonti is lesz kezdő párszor. /értem ez alatt többet fog játszani mint tavaly Esposito/
Ahogy maga Eriksen mondta el, most mas kapja meg a perceket es a bizalmat, de ezt o is elvarja majd.

Legyen igazatok, es kapja meg kezdokent a perceket a sajat posztjan.
Egy ilyen klasszist nem hasznalni oriasi hiba.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem az a baj hogy kap e perceket és mennyit hanem az hogy nem mindegy hogy mit kell játszania!! Egy klasszis játékos ezt tudjuk sokan mégsem értik miért ilyen rossz! Hát azért mert nem ott játszik és nem azt kérik tőle amiben a legjobb!!!! Könyörgöm Lukaku sem lenne jó kozephatvednek, és így tovább!!
Egyszerű, nem érzi a bizalmat(nincs is!!), és a főnök olyasmit kér tőle amiben a teljesítménye Gag-10%,miközben pontosan tudja hogy egy másik poszton kiemelkedő, de úgy meg nem játszhat....... Én el tudom képzelni milyen érzései lehetnek és mit gondolhat Conterol!!! Vicc az egész!!! Vetekszik Spaeltti-Naingolan-Rafinha sztorihoz.
El fog menni a téli atigazolaskor, és nagyon bánni fogjuk később.......
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2020.10.15. 17:05 Nem az a baj hogy kap e perceket és mennyit hanem az hogy nem mindegy hogy mit kell játszania!! Egy klasszis játékos ezt tudjuk sokan mégsem értik miért ilyen rossz! Hát azért mert nem ott játszik és nem azt kérik tőle amiben a legjobb!!!! Könyörgöm Lukaku sem lenne jó kozephatvednek, és így tovább!!
Egyszerű, nem érzi a bizalmat(nincs is!!), és a főnök olyasmit kér tőle amiben a teljesítménye Gag-10%,miközben pontosan tudja hogy egy másik poszton kiemelkedő, de úgy meg nem játszhat....... Én el tudom képzelni milyen érzései lehetnek és mit gondolhat Conterol!!! Vicc az egész!!! Vetekszik Spaeltti-Naingolan-Rafinha sztorihoz.
El fog menni a téli atigazolaskor, és nagyon bánni fogjuk később.......
Picit sarkítottál azért a Lukaku nem lenne jó hátvéd példáddal. :D Eriksen középpályás és ott is számít rá Conte, ott is játszik ha kezd vagy beáll. ;)
Értem persze amit írsz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2020.10.15. 17:05 Nem az a baj hogy kap e perceket és mennyit hanem az hogy nem mindegy hogy mit kell játszania!! Egy klasszis játékos ezt tudjuk sokan mégsem értik miért ilyen rossz! Hát azért mert nem ott játszik és nem azt kérik tőle amiben a legjobb!!!! Könyörgöm Lukaku sem lenne jó kozephatvednek, és így tovább!!
Egyszerű, nem érzi a bizalmat(nincs is!!), és a főnök olyasmit kér tőle amiben a teljesítménye Gag-10%,miközben pontosan tudja hogy egy másik poszton kiemelkedő, de úgy meg nem játszhat....... Én el tudom képzelni milyen érzései lehetnek és mit gondolhat Conterol!!! Vicc az egész!!! Vetekszik Spaeltti-Naingolan-Rafinha sztorihoz.
El fog menni a téli atigazolaskor, és nagyon bánni fogjuk később.......
Szerintem nagyon jol osszefoglaltad a helyzetet.
Mind Eriksen, mind a taktika, mind az edzo oldalarol.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2020.10.15. 17:50
Inter101 írta: 2020.10.15. 17:05 Nem az a baj hogy kap e perceket és mennyit hanem az hogy nem mindegy hogy mit kell játszania!! Egy klasszis játékos ezt tudjuk sokan mégsem értik miért ilyen rossz! Hát azért mert nem ott játszik és nem azt kérik tőle amiben a legjobb!!!! Könyörgöm Lukaku sem lenne jó kozephatvednek, és így tovább!!
Egyszerű, nem érzi a bizalmat(nincs is!!), és a főnök olyasmit kér tőle amiben a teljesítménye Gag-10%,miközben pontosan tudja hogy egy másik poszton kiemelkedő, de úgy meg nem játszhat....... Én el tudom képzelni milyen érzései lehetnek és mit gondolhat Conterol!!! Vicc az egész!!! Vetekszik Spaeltti-Naingolan-Rafinha sztorihoz.
El fog menni a téli atigazolaskor, és nagyon bánni fogjuk később.......
Szerintem nagyon jol osszefoglaltad a helyzetet.
Mind Eriksen, mind a taktika, mind az edzo oldalarol.
Csak azt nem tudom hol van Eriksen posztja... csatár mögött? játszott ott gyenge volt..
középső kp Brozovic posztja? Ahhoz keveset fut Barella/Vidal/Sensi? ott sem játszott jól.. Hova kéne szerintetek tenni mert oké h nem a posztján játszik csak a posztját nem írta le senki.
Teljesen más kiemelkedni egy gyengébb válogatottból ahol te vagy a 10-es mint egy olyan csapatból ahol rajtad kívül még 4 -en mennek a posztodért. Ha elmegy elmegy de eddig amit mutatott kevés!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

INTER-1908 írta: 2020.10.15. 18:30
interfan írta: 2020.10.15. 17:50
Inter101 írta: 2020.10.15. 17:05 Nem az a baj hogy kap e perceket és mennyit hanem az hogy nem mindegy hogy mit kell játszania!! Egy klasszis játékos ezt tudjuk sokan mégsem értik miért ilyen rossz! Hát azért mert nem ott játszik és nem azt kérik tőle amiben a legjobb!!!! Könyörgöm Lukaku sem lenne jó kozephatvednek, és így tovább!!
Egyszerű, nem érzi a bizalmat(nincs is!!), és a főnök olyasmit kér tőle amiben a teljesítménye Gag-10%,miközben pontosan tudja hogy egy másik poszton kiemelkedő, de úgy meg nem játszhat....... Én el tudom képzelni milyen érzései lehetnek és mit gondolhat Conterol!!! Vicc az egész!!! Vetekszik Spaeltti-Naingolan-Rafinha sztorihoz.
El fog menni a téli atigazolaskor, és nagyon bánni fogjuk később.......
Szerintem nagyon jol osszefoglaltad a helyzetet.
Mind Eriksen, mind a taktika, mind az edzo oldalarol.
Csak azt nem tudom hol van Eriksen posztja... csatár mögött? játszott ott gyenge volt..
középső kp Brozovic posztja? Ahhoz keveset fut Barella/Vidal/Sensi? ott sem játszott jól.. Hova kéne szerintetek tenni mert oké h nem a posztján játszik csak a posztját nem írta le senki.
Teljesen más kiemelkedni egy gyengébb válogatottból ahol te vagy a 10-es mint egy olyan csapatból ahol rajtad kívül még 4 -en mennek a posztodért. Ha elmegy elmegy de eddig amit mutatott kevés!
Ott van a posztja ahol a Tottenhamben jatszott! Es nem mellesleg ahogy Pocchettino hagyta(olyasmi mint Kaka a Milanban). Szerintem Contenal senki nem jatszhat szabadon, mindenki be van szabalyozva. Na most vagy koveted az edzoi utasitasokat ekkor a teljesitmenyed a 100%rol hirtelen lecsokken ugy 70%ra vagy nem koveted de legkozelebb 10 meccs mulva jatszhatsz, ha egyaltalan!! Nem tudom mit igertunk neki, de biztos vagyok benne hogy becsapva erzi magat!
Igen Lukakus hatvedes peldamnal sarkitottam, akkor olyan mintha Lukaku szelso lenne(mondjuk bal, talan ott meg nem jatszott a MUban sem ha jol tudom ki szokott huzodni a szelre neha de akkor inkabb a jobbra). Fogadjunk hogy ott mindjart nem lenne klasszis!!
Nem veletlen Skriniar visszaesese, sot Brozoe sem!
Conte a 12 millajaval jol leertekelt egyeseket, ugyanaz mint Spaletti! A rendszer miatt egyesek jobban jatszanak, egyesek meg komolyan visszaestek, mert nem a legjobb poszton jatszanak.
Azert egy jatekos teljesitmenye nagyon sok mindentol fugg. Eriksen egy nagyon jo jatekos, tudjuk, mert nem egy even keresztul azt nyujtott egy jobb ligaban, az hogy most nem kiemelkedo az nem hiszem hogy csak az o sara lenne, sot!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sanchez megint serulten jon vissza a valogatottbol..... :cry: Tokom kivan ezzel...jo formaban volt. :cry:
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Inter101 írta: 2020.10.15. 19:01
INTER-1908 írta: 2020.10.15. 18:30
interfan írta: 2020.10.15. 17:50

Szerintem nagyon jol osszefoglaltad a helyzetet.
Mind Eriksen, mind a taktika, mind az edzo oldalarol.
Csak azt nem tudom hol van Eriksen posztja... csatár mögött? játszott ott gyenge volt..
középső kp Brozovic posztja? Ahhoz keveset fut Barella/Vidal/Sensi? ott sem játszott jól.. Hova kéne szerintetek tenni mert oké h nem a posztján játszik csak a posztját nem írta le senki.
Teljesen más kiemelkedni egy gyengébb válogatottból ahol te vagy a 10-es mint egy olyan csapatból ahol rajtad kívül még 4 -en mennek a posztodért. Ha elmegy elmegy de eddig amit mutatott kevés!
Ott van a posztja ahol a Tottenhamben jatszott! Es nem mellesleg ahogy Pocchettino hagyta(olyasmi mint Kaka a Milanban). Szerintem Contenal senki nem jatszhat szabadon, mindenki be van szabalyozva. Na most vagy koveted az edzoi utasitasokat ekkor a teljesitmenyed a 100%rol hirtelen lecsokken ugy 70%ra vagy nem koveted de legkozelebb 10 meccs mulva jatszhatsz, ha egyaltalan!! Nem tudom mit igertunk neki, de biztos vagyok benne hogy becsapva erzi magat!
Igen Lukakus hatvedes peldamnal sarkitottam, akkor olyan mintha Lukaku szelso lenne(mondjuk bal, talan ott meg nem jatszott a MUban sem ha jol tudom ki szokott huzodni a szelre neha de akkor inkabb a jobbra). Fogadjunk hogy ott mindjart nem lenne klasszis!!
Nem veletlen Skriniar visszaesese, sot Brozoe sem!
Conte a 12 millajaval jol leertekelt egyeseket, ugyanaz mint Spaletti! A rendszer miatt egyesek jobban jatszanak, egyesek meg komolyan visszaestek, mert nem a legjobb poszton jatszanak.
Azert egy jatekos teljesitmenye nagyon sok mindentol fugg. Eriksen egy nagyon jo jatekos, tudjuk, mert nem egy even keresztul azt nyujtott egy jobb ligaban, az hogy most nem kiemelkedo az nem hiszem hogy csak az o sara lenne, sot!
Én nem mondom h nincs igazad játékosokra levetítve, elképzelhető hogy más poszton más taktikával pár játékos jobb lehetne, de én az Internek szurkolok és nem érdekel h ki hogy játszik ha van eredmény most úgy gondolom hogy hosszú évek óta először lehetünk elégedettek a szezon végén és nekem ez a legfontosabb. Ettől függetlenül elfogadom sőt igazat adok neked hogy Eriksen nagyon jó játékos és jó lenne ha ezt tudná igazolni is de úgy hogy megteszi amit az edző kér. Anno Eto és Pandev se a posztján játszott mégis az volt a csapat érdeke hogy ott nyújtsák a maximumot, szerintem Eriksennek is ez lenne a feladata. Remélem megugorja a lécet és bizonyítja h helye van a csapatban mert én is jó játékosnak tartom de eddig teljesítménye alapján nálam se lenne kezdő.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Cupi írta: 2020.10.15. 20:50 Sanchez megint serulten jon vissza a valogatottbol..... :cry: Tokom kivan ezzel...jo formaban volt. :cry:
Holnap vizsgálják majd, kérdés, hogy csupán izomfáradtságról vagy komolyabb sérülésről van-e szó. Reméljük nem súlyos...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A Black eyed Peast-t mindig is bírtam,de most még szimpatikusabbak lettek. ;) :D

https://www.fcinter1908.it/social/inter-vidal-video/
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Agoume végig játszott a Speziaban a Parma ellen és a beszámolók, valamint statisztikák szerint nem is volt rossz, remélhetőleg innentől már több lehetőséget fog kapni, eddig eléggé hanyagolva volt.
Jó lenne ha pl rá számítani lehetne a későbbiekben a kp-n, mert Barellan kívül nincs olyan, akit teljesen fixnek tudnék mondani a jövőre nézve.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Vidal azért nem semmi .
Még annál is szarabb , mint amennyire rühelli az ember . :thumbup:
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Szerintetek ha a ‘Donny van de Beek‘ nevét kicseréljük mondjuk Eriksen-re, akkor is helytálló lenne a cikk?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ek-2791651

:)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

drtie írta: 2020.10.26. 20:55 Szerintetek ha a ‘Donny van de Beek‘ nevét kicseréljük mondjuk Eriksen-re, akkor is helytálló lenne a cikk?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ek-2791651

:)
:D Pont ma beszéltünk róla egy Mus kollégával hogy amíg Conte itt van lehet el kellene cserélni a két játékost (Eriksen- vd Beek).
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Stankov írta: 2020.10.26. 21:35
drtie írta: 2020.10.26. 20:55 Szerintetek ha a ‘Donny van de Beek‘ nevét kicseréljük mondjuk Eriksen-re, akkor is helytálló lenne a cikk?

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ek-2791651

:)
:D Pont ma beszéltünk róla egy Mus kollégával hogy amíg Conte itt van lehet el kellene cserélni a két játékost (Eriksen- vd Beek).
Ha már MU, akkor még egy pletyka (?) Martinez kapcsán.

https://app.football-italia.net/?referr ... ecommended

Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert egyrészről iszonyat tehetségesnek és a jövő Agüero-jának érzem. Illetve ez az ügyes ‘óriás’ - bitang pimasz ‘törpe’ páros nagyon hatékony tud lenni.
Másrészről ki nem állhatom a fetrengéseit, ami mellett már a csapattársak se tudnak kiállni, ezért úgy érezheti, hogy nem kapja meg a kellő támogatást se az edzőtől, se a csapattól. Patt...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

drtie írta: 2020.10.28. 09:03
Ha már MU, akkor még egy pletyka (?) Martinez kapcsán.

https://app.football-italia.net/?referr ... ecommended

Kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert egyrészről iszonyat tehetségesnek és a jövő Agüero-jának érzem. Illetve ez az ügyes ‘óriás’ - bitang pimasz ‘törpe’ páros nagyon hatékony tud lenni.
Másrészről ki nem állhatom a fetrengéseit, ami mellett már a csapattársak se tudnak kiállni, ezért úgy érezheti, hogy nem kapja meg a kellő támogatást se az edzőtől, se a csapattól. Patt...
Egyébként lehet azért gyengébb megint az utóbbi meccseken mert megint azon agyal hova menjen a szezon végén.... :?
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Valamelyik szobában érintve volt, hogy Eriksent kérdeztek, miért nem játszik többet. NSO cikk a témában:

https://m.nemzetisport.hu/bajnokok_liga ... en-2792319

Ebből nekem az jön le, hogy nem tud az olasz mentalitással azonosulni, nem tudja azt megszokni és sz@rul érzi magát. Kicsit öngerjesztő a folyamat, ezért most már azt érzem, hogy hamarosan le fog lépni. Sajnálom, mert biztos vagyok benne, hogy még mindig sokkal több van ennél benne.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Lehet Nandezzel még jobban jártunk volna! 20 millió euróért el lehetett volna hozni,és akkor a bal oldalra is jutott volna pénz,normális játékosra!
Egyébként Zappa nagyon ügyes ,gyors!
Most kéne lecsapni rá!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

tabi.csaba írta: 2020.11.01. 08:31 Lehet Nandezzel még jobban jártunk volna! 20 millió euróért el lehetett volna hozni,és akkor a bal oldalra is jutott volna pénz,normális játékosra!
Egyébként Zappa nagyon ügyes ,gyors!
Most kéne lecsapni rá!
Néztem tegnap én is,két kiscsapat játszott,de jó kis meccs volt.
Mindkét oldalon tehetséges fiatalokkal:Orsolini,Barrow,Nandez,Ounas.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem nincs pénz. Azért is érkeztek azok akik a nyáron.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Eriksenröl egy pár gondolat.Sokan irányítóként tekintenek rá,de nem az.Képtelen egy maga ezt ellátni.Angliában egy tökéletes rendszer egyik fogaskereke volt,hozzá hasonló tudásu játékosokkal.Itt ez nem így van,és nem is lesz így egy darabig,úgyhogy mást ne várjunk tőle.Szenved ez látszik,és nem találja a helyét.Ha minden marad így(Conte),akkor továbbra is szenvedni fog.Talán Festa fogalmazta meg jól:Inter is not for everyone.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

elkell adni januarban
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sensi-ről van újabb hír? Vagy a korábban írt válogatott meccsek miatti szünet utáni visszatérés a reális?

Lukakut remélem akkor sem engedjük el a válogatott meccsekre ha felépül addig.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.04. 10:27 Sensi-ről van újabb hír? Vagy a korábban írt válogatott meccsek miatti szünet utáni visszatérés a reális?

Lukakut remélem akkor sem engedjük el a válogatott meccsekre ha felépül addig.
Sensi legkorabban a valogatott szunet utan jatszhat.
De tovabbra sem tudni, felepul e addigra, ez a legoptimistabb eset.

Lukaku erosen kerdeses, hogy az Atalanta ellen bevetheto lesz e.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.04. 10:41

Sensi legkorabban a valogatott szunet utan jatszhat.
De tovabbra sem tudni, felepul e addigra, ez a legoptimistabb eset.

Lukaku erosen kerdeses, hogy az Atalanta ellen bevetheto lesz e.
Köszi. Lukaku ha bevethető lesz hétvégén én akkor sem engedném el a hakni meccsekre....pihenne és regenerálódna a válogatott mecscek utáni 3 meccses erőltetett menetre.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Dalbert tegnap kitett magáért a BL-ben a Chelsea ellen.
2 sárga lap, 2 tizenegyes...
3-ast kapott a lapoktól.

Ha nem kötelező az opciója, nehezen hiszem, hogy megvennék őt a franciák :crazy:

https://www.eredmenyek.com/merkozes/QkC ... zefoglalas

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... la-1454564
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2020.11.05. 16:11 Dalbert tegnap kitett magáért a BL-ben a Chelsea ellen.
2 sárga lap, 2 tizenegyes...
3-ast kapott a lapoktól.

Ha nem kötelező az opciója, nehezen hiszem, hogy megvennék őt a franciák :crazy:

https://www.eredmenyek.com/merkozes/QkC ... zefoglalas

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... la-1454564
Ez teny.
Az Inter es a Rennes hivatalos kozlemenyeben is benne volt, kolcson + SIMA opcioval vittek.
Tehat tenyszeruen es hivatalosan, nem kotelezo az opcio.

Hivatalos kozlemenyek:

https://www.inter.it/en/news/2020/10/03 ... ennes.html

https://www.fcinter1908.it/copertina/uf ... rt-rennes/

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... nnes-51023
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Lukaku kapott meghívót a válogatottba. Remélem nem engedjük el. Kész vicc lenne ha fel is épülne jövőhétre és kockáztatnánk egy súlyosabb sérülést mert azokon a szar Nemzetek Ligája meccseken haknizna... :?
Akad pár klasszis a belgáknál...bírják már ki nélküle. ;)
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

Cupi írta: 2020.11.07. 00:14 Lukaku kapott meghívót a válogatottba. Remélem nem engedjük el. Kész vicc lenne ha fel is épülne jövőhétre és kockáztatnánk egy súlyosabb sérülést mert azokon a szar Nemzetek Ligája meccseken haknizna... :?
Akad pár klasszis a belgáknál...bírják már ki nélküle. ;)
Remélem en is, hogy nem engedjuk el. Foleg ugy, hogy a hirek szerint se a juve se a Napoli nem akarja elengedni egyetlen jatekosat se a valogatottba a covid miatt.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... eo-2794021

Ha már az itt játszó játékosaink nem parádéznak... Lazaro 😅😅
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Atosz írta: 2020.11.08. 21:49 http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... eo-2794021

Ha már az itt játszó játékosaink nem parádéznak... Lazaro 😅😅
Hozzuk vissza, a szélen elfutkos ő is :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Akkor most nem megy senki? :shock: Jó hír lenne.

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ok-2794009
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2020.11.08. 23:06 Akkor most nem megy senki? :shock: Jó hír lenne.

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ok-2794009
Illetve ha a Rubentustól vissza vennék az ajándék 3 pontot :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.08. 23:06 Akkor most nem megy senki? :shock: Jó hír lenne.

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ok-2794009
Jelenlegi hirek szerint Olasz valogatottra vontakozik ez csak.
Barella es D'Ambrosiot erinti, de biztosan tovabbra sem tudni.
Gagliardini, Bastoni mivel mar kijott belole, ezert ok biztosan utazhat.
Valamint a tobbi valogatott jatekost ezt nem erinti, Kolarov mar Belgradban is van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.09. 10:33
Cupi írta: 2020.11.08. 23:06 Akkor most nem megy senki? :shock: Jó hír lenne.

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ok-2794009
Jelenlegi hirek szerint Olasz valogatottra vontakozik ez csak.
Barella es D'Ambrosiot erinti, de biztosan tovabbra sem tudni.
Gagliardini, Bastoni mivel mar kijott belole, ezert ok biztosan utazhat.
Valamint a tobbi valogatott jatekost ezt nem erinti, Kolarov mar Belgradban is van.
Mondjuk Barella esetén sem lenne rossz ha maradna. Kicsit már ő is kezdett fáradni. Középpálya motorja, szóval ráfér a pihenés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.09. 10:51
interfan írta: 2020.11.09. 10:33
Cupi írta: 2020.11.08. 23:06 Akkor most nem megy senki? :shock: Jó hír lenne.

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ok-2794009
Jelenlegi hirek szerint Olasz valogatottra vontakozik ez csak.
Barella es D'Ambrosiot erinti, de biztosan tovabbra sem tudni.
Gagliardini, Bastoni mivel mar kijott belole, ezert ok biztosan utazhat.
Valamint a tobbi valogatott jatekost ezt nem erinti, Kolarov mar Belgradban is van.
Mondjuk Barella esetén sem lenne rossz ha maradna. Kicsit már ő is kezdett fáradni. Középpálya motorja, szóval ráfér a pihenés.
Nem valoszinu hogy o is maradna.
Marotta egy hoszabb interjuban mondta el, o blokkolna a valogatott jatekosaink elutazasat, de az az egesz foci halala lenne, es ezt az Inter nem teheti meg.
Egyseges szabalyozas kell allami reszrol, es most ket het van erre kidolgoznia a szovetsegnek es az allamnak.
Surgos lepeseket szorgalmaz Marotta.

Kozben Sanchez es Vidal is elhagytak Milanot,
es Santiago fele veszik az iranyt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.09. 10:55
Kozben Sanchez es Vidal is elhagytak Milanot,
es Santiago fele veszik az iranyt.
Ők is pont nagyon jó, hogy mennek....Vidal kb. teljesen csapágyasra van járatva és Sanchez is többször a combját fogdosta tegnap.... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.09. 11:18
interfan írta: 2020.11.09. 10:55
Kozben Sanchez es Vidal is elhagytak Milanot,
es Santiago fele veszik az iranyt.
Ők is pont nagyon jó, hogy mennek....Vidal kb. teljesen csapágyasra van járatva és Sanchez is többször a combját fogdosta tegnap.... :?
Vidal formaja igy is kritikan aluli.
Mi lesz ha meg faradtabb lesz...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.09. 11:26

Vidal formaja igy is kritikan aluli.
Mi lesz ha meg faradtabb lesz...
Vidal egyértelműen azért gyengébb mert nem bír már ennyi meccset...mindig a második félidőre esik vissza amikor látszik fárad /elkésett belépők, rossz helyeztekés, 11-es, stb/ Tegnap is a kihagyott óriási helyzeténél látszott sprintelt egyet és a végén kb annyi ereje maradt belerúgjon a labdába aztán lesz ami lesz. Azt állítom egy frissebb Vidal ezt simán beverte volna.
Neki az kéne játszik 1-2 meccset utána1 meccs pihi. Conte ezt hogyan nem látja??? Profi focista volt ő is. Ilyenek, hogy nem mennek át neki....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.09. 11:38
interfan írta: 2020.11.09. 11:26

Vidal formaja igy is kritikan aluli.
Mi lesz ha meg faradtabb lesz...
Vidal egyértelműen azért gyengébb mert nem bír már ennyi meccset...mindig a második félidőre esik vissza amikor látszik fárad /elkésett belépők, rossz helyeztekés, 11-es, stb/ Tegnap is a kihagyott óriási helyzeténél látszott sprintelt egyet és a végén kb annyi ereje maradt belerúgjon a labdába aztán lesz ami lesz. Azt állítom egy frissebb Vidal ezt simán beverte volna.
Neki az kéne játszik 1-2 meccset utána1 meccs pihi. Conte ezt hogyan nem látja??? Profi focista volt ő is. Ilyenek, hogy nem mennek át neki....
Elso ket meccset leszamitva, teljes KO a tag.
Nem csak a 2.felidokben, hanem az elsokben is.

Conte agyba fobe nyomatja, es fogja is amig o lesz az edzo.
Ebben semmi de semmi meglepo nincsen.
Ezt jostehetseg nelkul is megmondta barki ez lesz.
1,5 evig sirt erte, es ot varta mint "bajnok es rutin".
Most a bajnok es rutin latjuk mit er, semmit...

Es hogy Conte ezt miert nem latja?
Azert mert Spalletti sem latta ezt Nainggolan kapcsan.
De lehetne hozni a Borja vs Rafinha peldat, vagy azt hogy Cancelo is meddig padozott nalunk.
Valasz nyilvanvalo...
Válasz küldése