Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.03.24. 22:56

Nekem annyira nem tűnik fáradtnak. Nekem olyan semmilyen. Régebben még azért szidtuk, mert hisztizik, de ez a fajta “tüzesség” eltűnt belőle. Valami fejben változott nála szerintem. Valaki sokkal több meccset játszik még se fáradt.

Az egész olasz csatársor egy parádé. Berardi az üres kapuba nem tudott betalálni 20 méterről, a púpos Immobile rég nem szabadna meghívót kapjon, Raspadori egy értelmeset se tudott passzolni, plusz egy kieső Cagliaris Joso Pedroban látta Mancini a megmentőt? És még ott van Donnarumma is… milyen szotyit kapott? :)
32 kapura lövésből 5 talált kaput, 16 szögletből kb 2 volt veszélyes. Mancini reggelre nem lesz már kapitány.
Igen sajna Barella 2022-ben elég gyenge. Fáradtsággal inkább védeni próbálom mert nagy kedvenc de sajnos neked is igazad van, nem csak az lehet. Néha kicsit olyan mintha a tavalyi EB és bajnoki győzelemmel jóllakott volna.

Mancini is egy vicc...engem az EB győzelme lepett meg...nem tartom egy kiemelkedő edzőnek....középszer a pali.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Sziasztok, többször láttam már, hogy néhányan írtátok, jövőre a csk egyértelműen Skrini legyen. Lehetne erről egy szavazást indítani, (van értelme)? A helyzet a részemről, nincs más opció a keretben számomra, csak a szlovák. Tv-n át is olyan kisugárzása van, amit a többiek megközelíteni sem tudnak.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

P-Inter írta: 2022.03.25. 08:08 Sziasztok, többször láttam már, hogy néhányan írtátok, jövőre a csk egyértelműen Skrini legyen. Lehetne erről egy szavazást indítani, (van értelme)? A helyzet a részemről, nincs más opció a keretben számomra, csak a szlovák. Tv-n át is olyan kisugárzása van, amit a többiek megközelíteni sem tudnak.
Nálam is egyértelműen Skrini:)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azt nézem a juve meccsre Barella, Bastoni és Hakan is kb. másfél hetet pihenhet mert mindegyiknek véget értek a válogatott meccsek. ;) Brozo, DeVrij, Martinez, Gosens meg el sem mentek. Talán így nem leszünk annyira kifacsartak. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.25. 14:12 Azt nézem a juve meccsre Barella, Bastoni és Hakan is kb. másfél hetet pihenhet mert mindegyiknek véget értek a válogatott meccsek. ;) Brozo, DeVrij, Martinez, Gosens meg el sem mentek. Talán így nem leszünk annyira kifacsartak. :)
Kedden meg Torok-Olasz.
Bastoni, Barella, Calhanogluval.

DeVrij es Brozovic lassan 1 honapja serult, egyik sem edzett a csapattal azota.

Jelen pillanatban ez most nem elony, hanem inkabb hatrany.
Sot kitudja DeVrij es/vagy Brozovic bevetheto lesz e a Juve ellen.

Martinez szinten nem edz a csapattal napok ota mert Covidos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.25. 15:18
Kedden meg Torok-Olasz.
Bastoni, Barella, Calhanogluval.

Minek? Bronz meccs? :D Vagy valami vigasz ág??? De tök felesleges.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.25. 15:27
interfan írta: 2022.03.25. 15:18
Kedden meg Torok-Olasz.
Bastoni, Barella, Calhanogluval.

Minek? Bronz meccs? :D Vagy valami vigasz ág??? De tök felesleges.....
FIFA vilagranglista pontok miatt jatsszak.

Felesleges, de Mancinit ismerve biztosan jatszatni fogja Bastonit es Barellat is. :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.25. 15:30

FIFA vilagranglista pontok miatt jatsszak.

Felesleges, de Mancinit ismerve biztosan jatszatni fogja Bastonit es Barellat is. :D
De jó....az biztos....véletlen sem próbálna ki másokat egy totál tét nélküli meccsen....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.25. 15:37
interfan írta: 2022.03.25. 15:30

FIFA vilagranglista pontok miatt jatsszak.

Felesleges, de Mancinit ismerve biztosan jatszatni fogja Bastonit es Barellat is. :D
De jó....az biztos....véletlen sem próbálna ki másokat egy totál tét nélküli meccsen....
Mai napig emlekezetes az osz.
Megkertuk ne jatszassa a baratsagos meccsen Bastonit es Sensit, erre mindketto a kezdoben volt, vegig jatszottak, es meg is serultek.
A jo oreg Mancio, mi igy szeretunk. :D :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.25. 15:46
Mai napig emlekezetes az osz.
Megkertuk ne jatszassa a baratsagos meccsen Bastonit es Sensit, erre mindketto a kezdoben volt, vegig jatszottak, es meg is serultek.
A jo oreg Mancio, mi igy szeretunk. :D :D
Most olvasom az olaszok is ki vannak bukva, hogy minek ez a meccs és kb. semmi értelme....2 csalódott csapat totál tét nélkül...
Mancini helyébe kipróbálnék teljesen új arcokat a kezdőbe. Ha már le kell játszani.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Martinez negatív tesztet adott. Csapattal edz már és készül a juve ellen.
Jelenlegi hírek szerint bőven van esély Brozo é DeVrij visszatérésére is vasárnapra. Mondjuk ezeket a híreket még óvatosan kezeljük mert Brozo már párszor majdnem visszatért. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.03.28. 14:22 Martinez negatív tesztet adott. Csapattal edz már és készül a juve ellen.
Jelenlegi hírek szerint bőven van esély Brozo é DeVrij visszatérésére is vasárnapra. Mondjuk ezeket a híreket még óvatosan kezeljük mert Brozo már párszor majdnem visszatért. ;)
Valahogy most azt érzem, az elmúlt hetekben mutatott balfszkodás ellenére is, de nyerni fogunk a rabok ellen. Végtére is ez az utolsó utáni esély, hogy egy esetleges címvédés legyen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.03.28. 14:59

Valahogy most azt érzem, az elmúlt hetekben mutatott balfszkodás ellenére is, de nyerni fogunk a rabok ellen. Végtére is ez az utolsó utáni esély, hogy egy esetleges címvédés legyen.
Legyen így. Én bevallom sehogy nem érzem. :D Annyit csalódtam már az utóbbi hónapokban, hogy most olyan semmilyen érzésem van. :) Persze reménykedem mint mindig de a para is bennem van, hogy megint jön az elcseszett este.....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.03.28. 15:05
CsaSzi9294 írta: 2022.03.28. 14:59

Valahogy most azt érzem, az elmúlt hetekben mutatott balfszkodás ellenére is, de nyerni fogunk a rabok ellen. Végtére is ez az utolsó utáni esély, hogy egy esetleges címvédés legyen.
Legyen így. Én bevallom sehogy nem érzem. :D Annyit csalódtam már az utóbbi hónapokban, hogy most olyan semmilyen érzésem van. :) Persze reménykedem mint mindig de a para is bennem van, hogy megint jön az elcseszett este.....
Maximum most is felidegesítjük magunkat.. Arra mindig készen állunk. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.03.28. 15:05
CsaSzi9294 írta: 2022.03.28. 14:59

Valahogy most azt érzem, az elmúlt hetekben mutatott balfszkodás ellenére is, de nyerni fogunk a rabok ellen. Végtére is ez az utolsó utáni esély, hogy egy esetleges címvédés legyen.
Legyen így. Én bevallom sehogy nem érzem. :D Annyit csalódtam már az utóbbi hónapokban, hogy most olyan semmilyen érzésem van. :) Persze reménykedem mint mindig de a para is bennem van, hogy megint jön az elcseszett este.....
Nincs vesztenivalónk.Ha kikapunk vége a dalnak ,de az köszi kb semmit nem ér.
Csak a gyözelemnek van értéke.A Pool ellen összejött akkor az esélye most is megvan.
Egy 3 ponttal amit Torinoból hozunk el megfordítható a szezon.
Lehet már attól optimista vagyok,hogy még mindig bízom bennük.

Most volt idő pihenni ezért a fáradtságra nem lehet fogni.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Onana most végre nem negatív hős volt, a meccs embere lett az Algéria elleni meccsen és a beszámolók szerint legnagyobb részt neki köszönhető, hogy kint vannak a VB-n.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.03.30. 09:51 Onana most végre nem negatív hős volt, a meccs embere lett az Algéria elleni meccsen és a beszámolók szerint legnagyobb részt neki köszönhető, hogy kint vannak a VB-n.
Rendben lesz o, en ebben biztos vagyok.
Szerintem egy nagyon nagy uzletet csinaltunk vele.

Melle/moge maradjon Handanovic, de ha o csakis fix 1.szamu posztot akar, akkor meg kell neki koszonni.
Es johet Onana melle/moge a mar felmerult ingyen Ospina vagy Sirigu.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Satriano megint gólt lőtt. Remélem nem hagyjuk elúszni és vissza hozzuk a nyáron.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Csak, hogy valami pozitívumról is essen szó a folyamatos kesergés mellett: Satriano kiemelkedőt nyújt a francia középcsapat Brestben. Én adnék neki még egy évet ott, aztán 22-23 évesen el lehet dönteni, hogy valóban ennyire tehetséges-e és egyúttal beépíthető egy Interbe is. Mindenesetre 9 meccsen 4 gól szép eredmény, a csilliárdokat érő Messi 19 meccsen 3 gólt szerzett a PSG-ben, ahol azért van mögötte, mellette kiszolgáló személyzet is...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sensit nézi valaki a Samp meccseken, hogy milyen? Azt látomm a csapat elég gyenge....sokat gondolom nem tud ő sem hozzátenni. De legalább játszik sokat. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.04.13. 11:26 Sensit nézi valaki a Samp meccseken, hogy milyen? Azt látomm a csapat elég gyenge....sokat gondolom nem tud ő sem hozzátenni. De legalább játszik sokat. ;)
Kozepmezony a Sampba, sem felfele, sem lefele nem log ki.
Mondjuk a Samp legjobbja Candreva baratunk. :D

Az viszont biztos hogy jatszik.
Egyetlen 1db meccset hagyott ki gyomorrontas miatt.
Ezen kivul 8/8x kezdo volt, azaz az osszes Samp mecccsen.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2022.04.13. 12:10
Cupi írta: 2022.04.13. 11:26 Sensit nézi valaki a Samp meccseken, hogy milyen? Azt látomm a csapat elég gyenge....sokat gondolom nem tud ő sem hozzátenni. De legalább játszik sokat. ;)
Kozepmezony a Sampba, sem felfele, sem lefele nem log ki.
Mondjuk a Samp legjobbja Candreva baratunk. :D

Az viszont biztos hogy jatszik.
Egyetlen 1db meccset hagyott ki gyomorrontas miatt.
Ezen kivul 8/8x kezdo volt, azaz az osszes Samp mecccsen.
Én láttam pár Samp meccset összességében azt látom, hogy magához képest formán kívül van, nyilván való hogy utol kell érnie magát, 2 éve nincs kb. játékban, ezt nagyon nehéz behozni. Viszont erre talán ez a fél szezon alkalmas, illetve hogy fizikálisan megfelel-e a legmagasabb szntre. Eddig úgy néz ki, hogy fizikailag bírja, talán túl van ezen a nehéz, sérülésekkel teli időszakon, lehetséges hogy Pintus féle edzésmódszert nem bírta el a teste. Egyébként nincs annyit játékban mint nálunk, nyilván gyengébb játékerőt is képvisel ez a Samp mint az Inter, kevesebbet támadnak, illetve birtokolják a labdát. Viszont ahogy ő a labdához ér továbbra is úgy hiszem, hogy tudna nekünk segíteni nem is keveset. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

lucky0 írta: 2022.04.13. 15:12

Én láttam pár Samp meccset összességében azt látom, hogy magához képest formán kívül van, nyilván való hogy utol kell érnie magát, 2 éve nincs kb. játékban, ezt nagyon nehéz behozni. Viszont erre talán ez a fél szezon alkalmas, illetve hogy fizikálisan megfelel-e a legmagasabb szntre. Eddig úgy néz ki, hogy fizikailag bírja, talán túl van ezen a nehéz, sérülésekkel teli időszakon, lehetséges hogy Pintus féle edzésmódszert nem bírta el a teste. Egyébként nincs annyit játékban mint nálunk, nyilván gyengébb játékerőt is képvisel ez a Samp mint az Inter, kevesebbet támadnak, illetve birtokolják a labdát. Viszont ahogy ő a labdához ér továbbra is úgy hiszem, hogy tudna nekünk segíteni nem is keveset. :)
Én simán visszahívnám a nyáron.Elférne a keretben bőven és ingyen is lenne hisz csak visszatér a kölcsönből. Persze ha Inzaghi továbbra sem számít rá és a cserék közt is megelőzi egy Gag akkor sajna nincs értelme maradnia. :?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2022.04.13. 15:24
lucky0 írta: 2022.04.13. 15:12

Én láttam pár Samp meccset összességében azt látom, hogy magához képest formán kívül van, nyilván való hogy utol kell érnie magát, 2 éve nincs kb. játékban, ezt nagyon nehéz behozni. Viszont erre talán ez a fél szezon alkalmas, illetve hogy fizikálisan megfelel-e a legmagasabb szntre. Eddig úgy néz ki, hogy fizikailag bírja, talán túl van ezen a nehéz, sérülésekkel teli időszakon, lehetséges hogy Pintus féle edzésmódszert nem bírta el a teste. Egyébként nincs annyit játékban mint nálunk, nyilván gyengébb játékerőt is képvisel ez a Samp mint az Inter, kevesebbet támadnak, illetve birtokolják a labdát. Viszont ahogy ő a labdához ér továbbra is úgy hiszem, hogy tudna nekünk segíteni nem is keveset. :)
Én simán visszahívnám a nyáron.Elférne a keretben bőven és ingyen is lenne hisz csak visszatér a kölcsönből. Persze ha Inzaghi továbbra sem számít rá és a cserék közt is megelőzi egy Gag akkor sajna nincs értelme maradnia. :?
Írták páran, hogy backupnak jó lenne a KP-ra.
Egyetértek.
Viszont ősszel tisztán látszott, Inzaghi nem épít rá.
Szerintem ha marad az edzőnk, neki nem lesz helye a keretben.
Ez esetben jó lenne egy 10-esért pénzzé tenni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Skriniar sérülést szenvedett a tegnapi NL meccsen.
Hírek szerint a hajlító izma sérült. A meccsen a lábán jött le, a padon azonban fájdalmában sírt.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ami-897380
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 10:21 Skriniar sérülést szenvedett a tegnapi NL meccsen.
Hírek szerint a hajlító izma sérült. A meccsen a lábán jött le, a padon azonban fájdalmában sírt.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ami-897380
A sok meccs...ő mindig játszik...legutolsó tét nélküli válogatott meccseken is... :? Jobbulást neki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.06.07. 10:23
CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 10:21 Skriniar sérülést szenvedett a tegnapi NL meccsen.
Hírek szerint a hajlító izma sérült. A meccsen a lábán jött le, a padon azonban fájdalmában sírt.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ami-897380
A sok meccs...ő mindig játszik...legutolsó tét nélküli válogatott meccseken is... :? Jobbulást neki.
Igen. :roll:
És ez a következő szezonban sem lesz másképp, ugye hála a VB-nek.
Ezért sem szabad a védelemből eladni senkit, max DeVrijt. Én tartom magam ahhoz, hogy (legalább) 4 top szintű védőnek kellene lennie ebben a 3 védős rendszerben, akivel lehet forogni, illetve nem olyat berakni, akiben kb senki nem bízik ha valaki lesérül. De hát az most luxus lenne...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.06.07. 10:23
CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 10:21 Skriniar sérülést szenvedett a tegnapi NL meccsen.
Hírek szerint a hajlító izma sérült. A meccsen a lábán jött le, a padon azonban fájdalmában sírt.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ami-897380
A sok meccs...ő mindig játszik...legutolsó tét nélküli válogatott meccseken is... :? Jobbulást neki.
Én örültem az Angol meccsnek meg,hogy kint lehettem gyerekekkel,de a nagy csapatok számára ez a Nemzetek ligája inkább csak fölösleges teher. A világbajnok Franciák pl nem nyertek eddig meccset június Nl dömpingben.

Egy olyan évben amikor Vb lesz ezt én jobban átgondoltam volna,mert így a játékosok nem tudnak feltöltődni a következő szezonra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 10:26
Igen. :roll:
És ez a következő szezonban sem lesz másképp, ugye hála a VB-nek.
Ezért sem szabad a védelemből eladni senkit, max DeVrijt. Én tartom magam ahhoz, hogy (legalább) 4 top szintű védőnek kellene lennie ebben a 3 védős rendszerben, akivel lehet forogni, illetve nem olyat berakni, akiben kb senki nem bízik ha valaki lesérül. De hát az most luxus lenne...
Most nem néztem meg de a Szlovákok kijutottak a VB-re? Ha nem akkor legalább év végén Skrini pihenhet. ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Cupi írta: 2022.06.07. 10:56
CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 10:26
Igen. :roll:
És ez a következő szezonban sem lesz másképp, ugye hála a VB-nek.
Ezért sem szabad a védelemből eladni senkit, max DeVrijt. Én tartom magam ahhoz, hogy (legalább) 4 top szintű védőnek kellene lennie ebben a 3 védős rendszerben, akivel lehet forogni, illetve nem olyat berakni, akiben kb senki nem bízik ha valaki lesérül. De hát az most luxus lenne...
Most nem néztem meg de a Szlovákok kijutottak a VB-re? Ha nem akkor legalább év végén Skrini pihenhet. ;)
Dehogy jutottak!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2022.06.07. 11:59

Dehogy jutottak!
Köszi, örömteli. :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Barella ezt bevágta..
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 21:16 Barella ezt bevágta..
Bezzeg a bajnokságban ezeket főként kihagyta. Igaz ennyi ideje ott nem volt ...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Francesco írta: 2022.06.07. 21:16
CsaSzi9294 írta: 2022.06.07. 21:16 Barella ezt bevágta..
Bezzeg a bajnokságban ezeket főként kihagyta. Igaz ennyi ideje ott nem volt ...
Ebben még fejlődhet.
Emlékszem pl.az Udinese elleni hazai meccsen pl hatszor próbálkozott és egy gól sem lett belőle.
Persze a Juve elleni kupadöntőben rúgott gólja nálam ott van a idényben szerzett 5 lesgszebb Interes gól között.

Közben Barella kapufa:)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Dumfries megint gólt lőtt a válogatottban.
Én sajnálni fogom ha elmegy. :?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.11. 22:22 Dumfries megint gólt lőtt a válogatottban.
Én sajnálni fogom ha elmegy. :?
Ez most nagyon mákker volt, konkrétan belelőtte 2-3 védőre akikről bepattant.
De amúgy igen, kár lenne érte
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Bastoni lőtt egy gólt, de vagy 3-at kaptak róla az olaszok, egyet meg Dimarco-ról. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Francesco írta: 2022.06.14. 23:10 Bastoni lőtt egy gólt, de vagy 3-at kaptak róla az olaszok, egyet meg Dimarco-ról. :D
Az Olaszoknak ez csúnya eredmény volt.Egyébként mind két gólpasszt DiMarco adta. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2022.06.21. 15:54-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2022.06.15. 10:35
Francesco írta: 2022.06.14. 23:10 Bastoni lőtt egy gólt, de vagy 3-at kaptak róla az olaszok, egyet meg Dimarco-ról. :D
Az Olaszoknak ez csúnya eredmény volt.Egyébként mind két gólpasszt Di Marco adta. ;)
Nézve az összefoglalót sajnos ez nem Bastoni meccse volt. Néha nem igazán tudta milyen rendezvényen van. :? Oké ez az egész olasz csapatra igaz.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2022.06.15. 10:35
Francesco írta: 2022.06.14. 23:10 Bastoni lőtt egy gólt, de vagy 3-at kaptak róla az olaszok, egyet meg Dimarco-ról. :D
Az Olaszoknak ez csúnya eredmény volt.Egyébként mind két gólpasszt Di Marco adta. ;)
Booocs, nekem bántja a szemem: DIMARCO :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ranocchia ma átesett az orvosin a Monzába igazolása előtt.
11 Interes év, rengeteg negatív emlék, akadt pozitív is, végigasszisztálta a klub mélyrepülését és újjáéledését a keretben.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Calhanoglu elvileg negatívan beszélt Inzaghiról egy interjúban, ő viszont tagadja, a vezetőség büntethet.
Valaki tudja mit mondott?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.06.23. 10:48 Calhanoglu elvileg negatívan beszélt Inzaghiról egy interjúban, ő viszont tagadja, a vezetőség büntethet.
Valaki tudja mit mondott?
Milan elleni meccset hozta fel...amikor buktuk vezetésről....annyit mondott aikor őt és Perisicet cserélte le Inzaghi utána jött az összeesés és a fordítás....ez az edző sara volt amit el is mondott neki a meccs után.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Lukaku: "Az előző szezon a Chelsea-nél még több motivációt adott nekem, hogy még jobban csináljuk mint ezelőtt. Egy év alatt mindenki elfelejtette mire vagyok képes a pályán és ez miatt egyfajta dühöt érzek belül."

"Mielőtt elmentem, szerettem volna a Chelsea-nél lejátszani az elmaradt meccseimet. 11 évig ők voltak a csapatom, aztán megvolt a lehetősége, hogy menjek és vezér legyek, de nem úgy alakult. Aztán márciusban, amikor megtudtam, hogy lehetséges visszatérni ide, nem mondtam semmit, de sikerült visszajönnünk és nagyszerű munkát végeztünk a klubbal."

"Az Inter máshogy játszik, mint amikor itt voltam, fontos, hogy beilleszkedjek és megértsem az edző formációját. Rengeteget beszéltem a játékosokkal, úgy érzem mintha el sem mentem volna a második évem után. A játékosok most mégjobban nyerni akarnak, minden meccs élet és halál és ez tetszik nekem. Ez a csapat mégegységesebb mint ezelőtt. "

"Brozo és Barella számonkért? Nem nem, de énekeltem a csapat vacsorán és én fizettem. De ez normális és ennyi történt."

"Brozo mégjobban vezére lett a csapatnak, jobban kommunikál mint ezelőtt és ugyanúgy sokat panaszkodik. (Nevetés) Barella mégjobban élén jár a pályán, a kupa, szuperkupa és az Európa Bajnoki cím erősebbé tette."

"Lautaroval elhatároztuk, hogy mindketten jobbnak kell lennünk, hiszen a többi csapat is erősödött. Azonnal láttam, hogy a képessegeim tudják őt segíteni és fordítva. Mi nem vagyunk önző csatárok, tudom mikor van az ő napja és nem az enyém, nyerünk és ez a legfontosabb."

"Nem érdekel a gólkirályi cím, csakis a Scudetto megnyerése. A gólok jönnek majd, de mi vagyunk az Inter, a Scudettoért játszunk és nem az egyéni címekért."

"A Manchester Unitednél két nagyon nehéz évem volt mentálisan. Fizikálisan is szenvedtem mivel fejben sem voltam ott. Meg kell köszönnöm Conténak, aki erős játékost csinált belőlem mentálisan és fizikálisan is. Megtanította, hogy soha ne adjam fel és adjak bele mindent. Ez mindig velem fog maradni."

"Inzaghi is ilyen edző, ez is közrejátszott abban , hogy visszajöjjek. Már a testvérem is nagyon jókat mondott róla. Utána láttam, hogy dolgozik és tetszett nekem."

"A végzetem, hogy az Interben játszak, csakúgy mint ahogy az Anderlechtben és a Chelsea-ben is játszottam. Az Inter az Anderlecht és az Everton adta meg nekem az esélyt, hogy az a játékos legyek aki ma vagyok. Szeretem az embereket és a szurkolókat, az én és a családom nevében köszönöm nekik és újra bocsánatot kérek, azért ahogyan távoztam. De majd a pályán kell beszélnem. "

Fb
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Akik esetleg láttak több felkészülési meccset tudna véleményt mondani az újakról?
Aslani
Bellanova
Gosens
teljesítménye érdekel inkább

Úgy érzem Mikhy ill Lukaku jó lesz Dzeko is szerintem jobb lesz mint tavaly bár én szerintem tavaly se vele volt a gond inkább a vezetőséggel volt akik azt gondolták h 35 évesen teljes szezonban lehet rá számítani.
Perisic hiányozni fog az elmúlt két szezonja extra volt de szerintem túl sokat kért...
Emellett bízom benne h Correa is jobb szezont tud nyújtani bár Ő vele inkább az volt a gond h sokat volt sérült mire elkezdett jobban játszani állandóan megsérült
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:34 Akik esetleg láttak több felkészülési meccset tudna véleményt mondani az újakról?
Aslani
Bellanova
Gosens
teljesítménye érdekel inkább

Úgy érzem Mikhy ill Lukaku jó lesz Dzeko is szerintem jobb lesz mint tavaly bár én szerintem tavaly se vele volt a gond inkább a vezetőséggel volt akik azt gondolták h 35 évesen teljes szezonban lehet rá számítani.
Perisic hiányozni fog az elmúlt két szezonja extra volt de szerintem túl sokat kért...
Emellett bízom benne h Correa is jobb szezont tud nyújtani bár Ő vele inkább az volt a gond h sokat volt sérült mire elkezdett jobban játszani állandóan megsérült
Asllani hullamzo volt.
Elejen voltak jobb meccsei, aztan a vegen gyenge volt, utolso meccsen Brozovic helyen nagyon kilogott lefele.
Osszesegeben igy egy atlag, kicsit atlag feletti hozott.

Bellanova sajnos vegig nagyon gyenge volt, boven a leggyengebb az ujak kozul.

Gosens is atlagon aluli volt.

Dzeko-Correa szinten vegig gyengek voltak.

Lukaku atlagos volt, de legalabb volt 2 golja, emiatt kicsit 6.00 feletti.

Mkhitaryan szinten atlag, vagy inkabb az alatti volt.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Megnéztem a bővebb összefoglalót az Anderlecht Konferencia liga meccséről.
Esposito jól játszott bár két nagy helyzetet elrontott. Viszont volt egy veszélyes szabadrúgása, mondjuk az jó jel hogy ő végezhette el.
Szerencsétlenségére a Wolves is kölcsön adta nekik a portugál Fabio Silvát akinek eddig jobban megy ,de megy elöl a rotálás így kap bőven játék percet.
Én bízom benne hogy két év múlva visszatérve már számolunk / számíthatunk vele
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Calcio Finanza osszeszedte jatekosaink fizeteset.
Teljes kiadas a klubnak azaz brutto osszeg, es amit konkreten a jatekos kap netto osszeg.
Bonuszok nelkuli fix osszegek:

Brozovic: 12,03m (6,5)
Lukaku: 11,14m (8,5)
Dzeko: 9,25m (5)
Calhanoglu: 9,25m (5)
Martinez: 9,25m (5)
Barella: 8,33m (4,5)
DeVrij: 7,03m (3,8)
Correa: 6,48m (3,5)
Skriniar: 5,55m (3)
Bastoni: 5,18m (2,8)
Mkhitaryan: 4,98m (3,8)
Gosens: 4,63m (2,5)
Handanovic: 4,63m (2,5)
Onana: 3,93m (3)
Darmian: 3,70m (2)
D'Ambrosio: 3,70m (2)
Dumfries: 3,28m (2,5)
Dimarco: 2,96m (1,6)
Acerbi: 2,78m (1,5)
Gagliardini: 2,78m (1,5)
Dalbert: 2,22m (1,2)
Bellanova: 1,67m (0,9)
Asllani: 1,48m (0,8)
Brazao: 0,52m (0,4)
Cordaz: 0,28m (0,15)

Ez osszesen 127m euro eves kiadast jelent bonuszok nelkul.
Tavaly csak a jatekoskeret kiadasa bonuszok nelkul 137m euro volt.

Ehhez az idei 127m-hoz jon Inzaghi fizetese ami a tavalyi 8,325m-rol (4,5), iden 10,175m-ra emelkedett a hosszabbitas miatt (5,5).

Tehat bonuszok nelkul a keret + edzo fizetese osszesen: 137,175m euro eves szinten.
+ Mkhitaryannak fizettunk 2m euros alairasi penzt, ami szinten a fizeteskiadas oldalon szerepel.
Ez tavalyhoz kepest 4-5%-os fizeteskeret csokkentest jelent.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

A fizetéseket nézve kezd végre beállni valami normalitás a fizetésekben.
Dzeko még eléggé bántja a szemem...de neki is lejár idén.
Skriniar Brozo szintű penzt fog majd kapni, ami teljesen normális.
De végre nem a cserepados veteránok viszik a prímet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.09.02. 08:18 A fizetéseket nézve kezd végre beállni valami normalitás a fizetésekben.
Dzeko még eléggé bántja a szemem...de neki is lejár idén.
Skriniar Brozo szintű penzt fog majd kapni, ami teljesen normális.
De végre nem a cserepados veteránok viszik a prímet.
En viszont meg mindig sok tulzo fizetest latok.
Valahol azert vagyunk ott, hogy a Milannak kb fele a fizu kiadasa.
Persze a Juvenak tobb, de oket leszamitva Milan, Napoli, Roma is joval-joval mogottunk van.

Juventus: 171m
Inter: 137m
Milan: 83m

Ezek ma a 22/23-as szezon adatai, a Roma-Napolinal meg nem lattam, de ok is ilyen 90-100m korul vannak.
Válasz küldése