Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

CsaSzi9294

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Francesco írta:
2021.07.11. 21:51
Mondjuk Bellotti sem sokkal acélosabb valljuk be.
Sajnos nem. Jelenleg nincs igazán veszélyes 9ese Olaszországnak. :roll:
Ettől függetlenül túl sokat játszott ezen az EBn Ciro, mint azt kellett volna. Bellotti sem egy Vieri, de kaphatott volna több esélyt is. Annyit biztos, hogy hozott volna, mint ez a csetlő-botló Immobile.

CsaSzi9294

Ott vaaan! :clap:

CsaSzi9294

Huh, kemény meccs volt! :clap:
Mondhatjuk, hogy győzött a rutin. Megérdemelt olasz siker! Forza ITALY , Forza INTER! :thumbup: :clap:

lucky0

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

CsaSzi9294 írta:
2021.07.11. 23:57
Huh, kemény meccs volt! :clap:
Mondhatjuk, hogy győzött a rutin. Megérdemelt olasz siker! Forza ITALY , Forza INTER! :thumbup: :clap:
Mancini jól vizsgázott! A visszatérése nem sikerült valami fényesre nálunk de úgy látszik tanult a hibáiból és meg tudott újulni! Nagyon örülök ennek az Olasz sikernek már a 94-es VB döntőn nekik szorítottam pedig csak 10 éves voltam! Akkoriban jött az Inter iránti rajongás is...ok okozat! 😁 Remélem az Eb győzelem valamit javít majd az Olasz foci megítélésén is! Forza Italia! Forza Inter!

interfan

Hozzászólás Szerző: interfan »

"Az UEFA az Európa-bajnok olasz válogatott kapusát, az Anglia elleni döntő tizenegyespárbajában két lövést is hárító Gianluigi Donnarummát választotta az idei torna legjobb játékosának. Ő az első kapus, aki megkapta ezt a díjat az Eb-k történetében."

Sokszor sokan szidtak korabban Donnarummat.
Viszont az egesz EB-n, sot mi tobb az egesz 2020-21-es szezonban megmutatta, hogy a vilag egyik hanem a legjobb kapusa.
Ha o nincs, az Olaszok nem nyernek EB-t.
Foldontuli amit muvelt az egesz EB-n, az Olaszok legjobbja volt egyertelmuen, sot az egesz EB legjobb jatekosa, teljesen megerdemelten kapta is meg az EB legjobbja dijat.
Mar most a vilag talan legjobbja es meg csak 22 eves.

Francesco

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Én is szidtam, de el kell ismerni remek munkát végzett, idén sokat fejlődött. Lábbal ugyanakkor marha gyenge, ezt az EB-n is bizonyította ebben fejlődnie kell. Mindezek mellett és ellenére én örülök, hogy nem a mi neveltünk, mert amit a Milánnal csinált az nevetséges és finom szólva is gusztustalan. Mondjuk ilyen ügynökkel ez nem meglepő. Igazi zsoldos, dehát a mai futball jellemzően erről szól.

interfan

Francesco írta:
2021.07.12. 07:16
Én is szidtam, de el kell ismerni remek munkát végzett, idén sokat fejlődött. Lábbal ugyanakkor marha gyenge, ezt az EB-n is bizonyította ebben fejlődnie kell. Mindezek mellett és ellenére én örülök, hogy nem a mi neveltünk, mert amit a Milánnal csinált az nevetséges és finom szólva is gusztustalan. Mondjuk ilyen ügynökkel ez nem meglepő. Igazi zsoldos, dehát a mai futball jellemzően erről szól.
Raiola...

Milan erolkodhetett itt 7-8m-s fizukkal, a PSG letett egy laza 15m.
Ahogy irod "a mai futball errol szol".

Pont nemreg mondta ezt Laporta a Barca elnoke:

"Vannak állami klubok, amelyek bármelyik játékost megvehetik. Kinézünk egy játékost, sokáig tárgyalunk vele, megegyezünk, erre jön egy klub, amelyik a dupláját ígéri neki, és elviszi előlünk” – mérgelődött a spanyolok elnöke, Joan Laporta.

mike

Hozzászólás Szerző: mike »

Nem igazán tudtam az olasz csapatnak drukkolni, de megérdemelték az EB győzelmet.
Barella és Bastoni szemtelenül fiatalon lettek európa bajnokok;)
Mancinit is bírom, sok sikert hozott nekünk, és bizonyította, hogy még jo edző.

Az angolokat szemtelenül tolták végig, hazai EB-t kaptak, a dánok ellen meg is fújták nekik... megérdemelték a pofára esést.
A régóta lesajnált olasz foci pedig ismét megmutatta;)

interfan

mike írta:
2021.07.12. 07:40
Nem igazán tudtam az olasz csapatnak drukkolni, de megérdemelték az EB győzelmet.
Barella és Bastoni szemtelenül fiatalon lettek európa bajnokok;)
Mancinit is bírom, sok sikert hozott nekünk, és bizonyította, hogy még jo edző.

Az angolokat szemtelenül tolták végig, hazai EB-t kaptak, a dánok ellen meg is fújták nekik... megérdemelték a pofára esést.
A régóta lesajnált olasz foci pedig ismét megmutatta;)
Szegeny Bastonit sajnaltam, semmi szerepet pedig 100x jobb mint ilyen Acerbik, sot meg a kivenhet Chielliniktol is.

Barella sajnos elfogyott a vegere, de nem is csoda ilyen szezon utan.
Verratti es Jorginho vitte az Olasz KP-t, na meg tegnap Locatelli is megmutatta.

Egyebkent megerdemeltek az Olaszok, foleg Donna csodajanak koszonhetoen, de amikor Chiellinit latom Koronaval a fejen vonulni, hat nem eppen jo erzesek toltenek el...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.07.12. 08:47-kor.

Inter101

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Chiellinit nem igazán szeretem és akkor még enyhén fogalmaztam, de ezen a tornán megmutatta hogy miért ő azonban olasz csapat kapitánya! Hihetetlen rutinnal játszotta végig a meccseket és nagyon kellett ez a rutin ahhoz hogy nyerjenek!
Az első félidőben elveszthettek volna ha az angolok a gól után nem állnak be a kontra játékra! A másodikban jöttek a taktikai faultok ami azért elsőben elmaradtak. Így tudtak támadni szinte rizikó nélkül, az angolok meg nem csináltak semmit csak bekkeltek még döntetlennél is. Rá is fáztak!

interfan

Argentinok Copa gyozelme kapcsan pedig ki kell emelni DePault, aki az Argentin KP legjobbja volt az egesz tornan, es roppant fontos szerepet jatszot abban hogy Argentina lett a vegso gyoztes.
Igy nem csak a Seria A legjobb KP mutatoit hozta a szezonban, hanem a Copa legjobb KP mutatoit is neki sikerult osszehoznia.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... etroscena/

Nagyon jol jar vele az Atletico 35m-ert.
2019 telen minden kesz volt, Marotta elintezte, 25m-ert jott volna nyaron, de Conte mashogy dontott.

Nekunk ezeket a jatekosokat kell megfogni.
Lasd most Locatelli-DePaul, mert mint latjuk ilyenkor van meg esely, es ezen a vonalon nagyon jol haladtunk.
Lasd Bastoni, Barella, Hakimi, Martinez.

Oszinten remelem hogy 2022-re rendezodik a tulajdonos kerdes, es egy uj tulajdonosi korrel ujra mehetunk a DePaul, Locatelli, Barella, Bastoni, Martinez, Hakimi vonal jatekosaira.

Francesco

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Southgate jó edző ezt bizonyította, de a góljuk után sok amatőr hibát vétett. Egyrészt ő sem gondolhatta komolyan, hogy 90 perc védekezés, nulla labdabirtoklás elég lesz az előny megtartásához. Ráadásul ez az olasz csapat már messze nem csak a védekezésről szól. Nagyon nehéz ismét felpörögni sok sok perc után. Ha nem a második hanem a hatvan valahanyadik percben szerzik a gólt akkor ez megjátszható, de így... Olyan volt, mintha minimum 2 góllal, de inkább 3-al mentek volna. A másik a végén a rutintalanok becserélése. Fiatalok, nem voltak játékban, sosem játszottak ekkora horderejű finálét stb. A végén remélem bocsánatot kért tőlük, mert ez olyan orosz rulett volt, ahol több töltény volt a tárban...

matrix23

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Főleg úgy nagy dolog ez az EB győzelem, hogy értékelhető csatár teljesítmény nélkül sikerült ez elérni. Sem Immobile (aki lehet hogy volt olasz gólkirály, de nekem még a mozgása sem hasonlít egy sportolóéra), sem Belotti nem tudott semmit hozzátenni a csapat játékához. Ha jól tudom Kean sérülés miatt maradt ki a keretből, de az olaszok szerintem még egy Caputo - Quagliarella párossal is jobban jártak volna.

vaskalap

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szoboszlainak nincs egy értékelhető megoldása.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta:
2021.09.05. 19:42
Szoboszlainak nincs egy értékelhető megoldása.
Sajnos nem ő az egyetlen.Persze tőle többet vártunk.

DM22

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Azt nem értem, miért nem Bastoni játszik a puttony orrú chiellini helyett. Oké oké, elismerésem az öregnek de nem az ellenszenv miatt kérdezem. Katarban már gondolom nem ő fog játszani akkor most miért kell erőltetni?

CsaSzi9294

Nézve az Olasz-Litvánt Keant és Castrovillit megnéztem volna Inter mezben, jól játszottak, valamint Bastoni is oda tette magát.

interfan

CsaSzi9294 írta:
2021.09.08. 22:41
Nézve az Olasz-Litvánt Keant és Castrovillit megnéztem volna Inter mezben, jól játszottak, valamint Bastoni is oda tette magát.
Hat nem tudom...

Kean kapcsan nekem azert kerdeses ert e o valoban 35m eurot.
Meg ha mas lenne a tulajdonosi helyzetunk, es lett volna ra esely, nekem akkor is vannak ketsegeim.
PSG-nek 20m-s opcioja volt, megsem elt vele.

Castrovilli kapcsan meg foleg vannak ketsegeim.
Egyidos mint Barella, es 1 evvel fiatalabb mint Pellegrini, es e ket jatekoshoz kepest fenyevekkel van elmaradva.
Ha Olasz KP akkor egyertelmuen Locatelli, na o 35m-ert ajandek volt szerintem.
Jol kezdett a Fiorban, mar repkedtek is a 60 milliok, majd a tavalyi szezonja meglehetosen gyengere sikerult, nem veletlen nem kellett senkinek sem.
Persze fejlodhet meg, mert fiatal, de valahogy azert van benne egy ilyen Gag fele vonal.
Akkor mar ar/ertek aranyban ha padra keressunk, en Zaccanit hoztam volna 10m-ert.

Tombi1986

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta:
Az ellenfél is nagyon gyenge volt. Nem véletlenül a B csapat lett a pályára felküldve.

Akit nyáron el kellene hozni az Dani Olmo, szerintem tökéletesen illene a rendszerbe, holland Klaassen sem rossz játékos.
Lesajnált dánoknál is bőven körül lehet nézni, brutális ahogy vezetik a csoportjukat.

interfan

Tombi1986 írta:
2021.09.09. 06:09
CsaSzi9294 írta:
Az ellenfél is nagyon gyenge volt. Nem véletlenül a B csapat lett a pályára felküldve.

Akit nyáron el kellene hozni az Dani Olmo, szerintem tökéletesen illene a rendszerbe, holland Klaassen sem rossz játékos.
Lesajnált dánoknál is bőven körül lehet nézni, brutális ahogy vezetik a csoportjukat.
Olmo kapcsan azert varnek meg.
Viszont mar most 70-80 milliok repkednek.

Tulajdonosvaltas nelkul ilyen nevekre 1mp-re nincs eselyunk.

Festa

Hozzászólás Szerző: Festa »

Amíg nincs erős háttér addig maradnak a free agentek meg a lejáró szerződéssel rendelkező játékosok.

Válasz küldése