SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szerintem vajmi kevés az esély a kuzinok botlására.Ha már idáig eljutottak,tökmindegy hogyan,ezt a két meccset behúzzák,annyira nem amatőrök.Ráadásul a bajnokság vége felé már csökken az olasz csapatoknál a motiváció,legyen szó EL,vagy Konferencia liga vagy mi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2022.05.15. 10:49 Szerintem vajmi kevés az esély a kuzinok botlására.Ha már idáig eljutottak,tökmindegy hogyan,ezt a két meccset behúzzák,annyira nem amatőrök.Ráadásul a bajnokság vége felé már csökken az olasz csapatoknál a motiváció,legyen szó EL,vagy Konferencia liga vagy mi.
En azert ket X-ben bizok.
Persze ha ma nyernek, akkor kb vege.
De egy X-re jo lehet az Atalanta, es akkor hatha az utolso se lenne meg nekik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.15. 15:05
vaskalap írta: 2022.05.15. 10:49 Szerintem vajmi kevés az esély a kuzinok botlására.Ha már idáig eljutottak,tökmindegy hogyan,ezt a két meccset behúzzák,annyira nem amatőrök.Ráadásul a bajnokság vége felé már csökken az olasz csapatoknál a motiváció,legyen szó EL,vagy Konferencia liga vagy mi.
En azert ket X-ben bizok.
Persze ha ma nyernek, akkor kb vege.
De egy X-re jo lehet az Atalanta, es akkor hatha az utolso se lenne meg nekik.
Szerintem meg nyerni fog az Atalanta ma és este beelőzzük őket!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 15:21
interfan írta: 2022.05.15. 15:05
vaskalap írta: 2022.05.15. 10:49 Szerintem vajmi kevés az esély a kuzinok botlására.Ha már idáig eljutottak,tökmindegy hogyan,ezt a két meccset behúzzák,annyira nem amatőrök.Ráadásul a bajnokság vége felé már csökken az olasz csapatoknál a motiváció,legyen szó EL,vagy Konferencia liga vagy mi.
En azert ket X-ben bizok.
Persze ha ma nyernek, akkor kb vege.
De egy X-re jo lehet az Atalanta, es akkor hatha az utolso se lenne meg nekik.
Szerintem meg nyerni fog az Atalanta ma és este beelőzzük őket!
Legyen igy.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sajnos a Genovát benéztem. :roll:
Sajnálom őket. Remélem ez a suttyó Cagliari követi őket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 16:49 Sajnos a Genovát benéztem. :roll:
Sajnálom őket. Remélem ez a suttyó Cagliari követi őket.
Inkabb ezt nezd be, mint hogy az Atalanta gyozelmet a Milan ellen.
Duplan mar csak nem hibazol. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.15. 16:57
CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 16:49 Sajnos a Genovát benéztem. :roll:
Sajnálom őket. Remélem ez a suttyó Cagliari követi őket.
Inkabb ezt nezd be, mint hogy az Atalanta gyozelmet a Milan ellen.
Duplan mar csak nem hibazol. :)
Jó lenne… :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 16:58
interfan írta: 2022.05.15. 16:57
CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 16:49 Sajnos a Genovát benéztem. :roll:
Sajnálom őket. Remélem ez a suttyó Cagliari követi őket.
Inkabb ezt nezd be, mint hogy az Atalanta gyozelmet a Milan ellen.
Duplan mar csak nem hibazol. :)
Jó lenne… :)
Bizzunk a szamokban, egyszer konnyebb tevedni mint ketszer. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha ez a Milán bajnok lesz… az tényleg az olasz foci szégyene lesz…
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 18:50 Ha ez a Milán bajnok lesz… az tényleg az olasz foci szégyene lesz…
Ne is mondd. Mondjuk én nem nézem. Ahányszor belekapcsoltam a meccsükbe megszerezték a vezetést. :D Így megfogadtam ebben a szezonban még véletlen sem kapcsolok be milan meccset. ;)
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Én is épp emiatt nem nézem:D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 18:50 Ha ez a Milán bajnok lesz… az tényleg az olasz foci szégyene lesz…
Ez az Atalanta is annyira "motivalt", hogy faj nezni.
Szarnak ra a meccsre...

De ez a Milan annyira ritka 0, hogy ha ok lesznek a bajnokok az elkepeszto szegyen lesz.
Naluk legalabb a motivacio tenylegesen megvan, csak az viszi oket elore.

Hatha talal egyet az Atalanta, onnantol megvan a meccs, nekunk meg a Scudetto.
Ha nem, az szivas...
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Szarházi Orsato!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.15. 19:18
CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 18:50 Ha ez a Milán bajnok lesz… az tényleg az olasz foci szégyene lesz…
Ez az Atalanta is annyira "motivalt", hogy faj nezni.
Szarnak ra a meccsre...

De ez a Milan annyira ritka 0, hogy ha ok lesznek a bajnokok az elkepeszto szegyen lesz.
Naluk legalabb a motivacio tenylegesen megvan, csak az viszi oket elore.

Hatha talal egyet az Atalanta, onnantol megvan a meccs, nekunk meg a Scudetto.
Ha nem, az szivas...
Orsato is elmehet a fszba..
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Gyerekek a Milánnak kell megnyernie a bajnokságot! Ezek után egyértelmű! Ekkora szabálytalanságot nem lehet elnézni! Ilyen nincs ezen a szinten főleg úgy hogy van VAR! Vicc!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Bírói támogatást megkapta a Milan. Egyértelmű szabálytalanság volt a gól előtt.
Csodálkoznék ha Atalanta gólt rúgna.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

INTER-1908 írta: 2022.05.15. 19:20 Szarházi Orsato!!!
Mindig is az volt!
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Ezt miért nem nézheti vissza a VAR??? Nevetséges!!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Gondoljátok el bajnokként mekkora arca lesz ennek a Leao gyereknek....nem csodálom, hogy új stadion kell...ide már alig fér be....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 19:21
interfan írta: 2022.05.15. 19:18
CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 18:50 Ha ez a Milán bajnok lesz… az tényleg az olasz foci szégyene lesz…
Ez az Atalanta is annyira "motivalt", hogy faj nezni.
Szarnak ra a meccsre...

De ez a Milan annyira ritka 0, hogy ha ok lesznek a bajnokok az elkepeszto szegyen lesz.
Naluk legalabb a motivacio tenylegesen megvan, csak az viszi oket elore.

Hatha talal egyet az Atalanta, onnantol megvan a meccs, nekunk meg a Scudetto.
Ha nem, az szivas...
Orsato is elmehet a fszba..
Sajnos az Atalanta "motivacio" ahogy van 0, sot -1.

Ellenben a Milanak ez a Scudetto esely nem "teher", sokkal inkabb extra motivacio.

Innentol remelni kell valahogy talal egyet ez a hullagyenge Atalanta, es marad egy minimalis eselyunk az utolso fordulora.
Ha megnyeri a Milan ma, akkor vege a dalnak...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.05.15. 19:23 Gondoljátok el bajnokként mekkora arca lesz ennek a Leao gyereknek....nem csodálom, hogy új stadion kell...ide már alig fér be....
Na meg Theonak is. Két nagyképű szarjancsi.
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

A világ vicce ez az egész.. el van itt már minden döntve. Ilyen gyenge csapat szerintem még nem volt bajnok....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.15. 19:24
Ha megnyeri a Milan ma, akkor vege a dalnak...
Miért lenne vége? Ha mi nem nyerünk este akkor lesz vége.
Ha ma nyernek és mi is akkor is van még egy forduló. Igen kicsi az esélyünk de miért ne lenne? Sass ellen nem jön nekik össze semmit majd talál egy gólt az ellenfél vagy a 90. percben akad be egy eltévedt lövés és addig 1-1....soha nem lehet tudni.
Én biztos nem adom fel amíg van esélyünk. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vivainter írta: 2022.05.15. 19:25 Ilyen gyenge csapat szerintem még nem volt bajnok....
A legnagyobb megalaztatas az, hogy ettol a Milantol nem tudunk/tudtunk tobb pontot gyujteni.

Sajnos a vegere megereztek a siker szagat, es hiaba egy 0 csapat, olyan motivacioval es elennal kuzdenek, hogy esely nem volt.

Sajnos ez 0% teher volt, es 110% extra motivacio a Milannak.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Asszem ki is kapcsolom,tipikus szezonvégi olasz hozzáállás,így végig vezetni a pályán zavartalanul.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Számomra meglepő, hogy az Atalanta teljesítménye az előző évekhez képest mennyire visszaesett.
Nem véletlenül vannak ott ahol.
Bajnoki cím? Akkor dől el, ha este nem tudunk nyerni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Orsatoval is ölelkezzetek össze buzik! :clap:
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Sajnos bitang gyenge a bajnokság. Azért egy ilyen utolsó 6 fordulóból mindegyiket megnyerni...hát...
Ráadásul a Milan nyeri ezeket a meccseket, akiket azért a kupában és a vereséggel végződött bajnokin is beáraztunk. És elég sok meccsükbe belenéztem mostanság, egyáltalán nem meggyőző a játékuk, sőt... és mégis. Mondjuk a kétezres évek elején ilyen állománnyal maximum 8. hely. Ez szépen tükrözi, hogy miért nem lesz ott a nemzeti csapatuk a vb-n.
Szerintem ma eldől és ez nem is baj, tekintve, hogy a Milan ellen mindenki marha lélektelen futballt mutat be kb. leszarják a meccset ellenünk, míg ellenünk mindenki vért iszik. Vajon miért?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.15. 19:56 Orsatoval is ölelkezzetek össze buzik! :clap:
Biro ide vagy oda, ugyis lottek volna egyet.

Az Atalanta jatszani nem akart, nem hogy nyerni.
0% motivacio,

Ellenben a Milan motivacio 200% volt most is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Én még most sem adom fel, az esélyünk még mindig meg van. Meg kell tenni érte mindent, igen is legyen rajtuk nyomás az utolsó pillanatban is!
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Az Atalanta és Orsato (az első gólt megelőző szerelés szerintem minimum sárgalapos volt, semmint továbbengedős...) spórolt nekem 60 ezer forintot, ami a jövő heti szállás+jegy+utazás ára (lett volna). :( Mondjuk nem örülök, de a ma esti meccstől függetlenül oda lehet adni a Milannak a címet. Sajnos ezt mi basztuk el, nagyon.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

A Sassuolo nem akarja elvenni a Milan-tól a bajnoki címet. X-nél rosszabb nem lesz. Sajnos a Bologna meccs után azt tette a Milan, amit egyébként talán mindenki tett volna, ha ő lett volna ilyen helyzetben. Most nem részletezem, hogy micsodát... :)

Az biztos, hogy nem minden idők legjobb bajnokaként nyernek Scudettot, de szerintem az erős túlzás, hogy ne érdemelnék meg. Még akkor is így van, ha ezt Inter-esként most nehezebb elfogadni. 38 forduló után véletlenül nem lesz bajnok senki.
De magunkat sem tudom hibáztatni, megtettünk mindent. Ezen a szinten apró dolgokon múlnak a sikerek és a kudarcok, most sem lesz másképp. A Bologna meccs elhalasztásának tényével (és nem kimondottan azon a meccsen, mert ott Radu hibája nélkül sem valószínű, hogy nyertünk volna) és a BL-lel elment a Scudetto...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Persze ahogy fentebb írtam bizakodom…!
DE! Valóban, ezt nem a Milán nyerte meg, ezt Mi basztuk el…
Sass elleni totális szétesés hazai pályán, Genova ellen 1-1, Torinó ellen 1-1, Bologna ellen 2-1. Ez így kb 1,5 hónapon belül.

Fel lehet hozni az okokat, mint:
-1 taktikás játék
-rutintalan edző
-gyenge kispad
-Dzeko fel nem fogható állandó játéka, ráadásul kezdőként.
-Sanchez mellőzése
-Radu
-gyenge mercato
-középpálya forma hanyatlása
-1000 veszélytelen szöglet

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

Az az én véleményem, hogy az okok nagy része az edzőn múlott, ezért hiba volt Inzaghival hosszabbítani. Nem, nem tudom kit hoznék helyette, de mindenképpen 4 védős edzőt. Igazából kár ezt firtatni, úgy is ő marad, jövő nyárig biztosan. Persze szép a szuperkupa, az olasz kupa és a 2. hely is egy olyan csapattól, aki két legjobbját veszítette el a nyáron. De ezt a roncsderbit így is hozni tudtuk és kellett is volna !!!
Nyártól erősödni fog a Milán, a Juve, és ahogy látom nem lesz itt tulajdonos váltás, jönnek a +os mercatok, ezáltal szépen le fogunk süllyedni egy stabil “Spalettis” 3-4. helyes csapattá.
Az egyetlen reményem Marotta, de ő sem varázsló. Dybalát mindenképpen hozni kell, ha valóban van rá lehetőség, egy jó belső védőt, mert DeVrij már engem nem győz meg, illetve a padra egy-két értékelhető játékost. És persze a legjobbakat meg kell tartani (ami a legnehezebb lesz). Akkor talán fenn maradhatunk jövőre is a bajnokság esélyesei között.
El vagyok keseredve, mert ez a Milán nagyon de nagyon nem Scudetto szintű csapat. És még is 99%, hogy azok lesznek. Persze az a csapat nyer, aki a legtöbb pontot gyűjti, és pont ez miatt vagyok szomorú, mert többet, sokkal többet kellett volna szereznünk. Ég és föld a két csapat közötti minőségi különbség és még is szart sem érünk vele…
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Miért lenne törvényszerű, hogy lesüllyedünk? Egy okos mercato-val picit lehetne előre lépni, de szintet tartani mindenképp. A Milan és a Juve kerete is messze van a miénktől, tegyük fel, hogy beérnek minket, de most mi leszünk a bajnokok, vagy a kanyarban sem lévő Milan? Na pont így nekünk is lesz esélyünk. Formálódó csapat vagyunk, nehéz anyagi helyzetben, tulajdonosváltás előtt. Mégis az elmúlt három évben szerzünk 1 bajnoki címet, 2 második helyet, nyerünk 1 olasz kupát és 1 olasz szuperkupát, valamint Europa Liga döntőt játszunk. Idén pedig még a BL csoportból is tovább mentünk és nem vallottunk szégyent a két döntős ellen sem. Azért FM-et egyik csaoat sem fog játszani és venni 25 új játékost. Most őszintén a Milan-ból hányan férnének be a kezdőnkbe, ha szigorúan a posztokat nézzük? Hernandez sem, mert ott van Perisic. Talán a kapusuk. A Juvéból sem sokkal többen.
Okosan kell menni előre és építkezni, aztán ha lesz új tulaj, majd lássuk meg milyen opciók lesznek a továbbiakban.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Francesco írta: 2022.05.15. 21:05 Miért lenne törvényszerű, hogy lesüllyedünk? Egy okos mercato-val picit lehetne előre lépni, de szintet tartani mindenképp. A Milan és a Juve kerete is messze van a miénktől, tegyük fel, hogy beérnek minket, de most mi leszünk a bajnokok, vagy a kanyarban sem lévő Milan? Na pont így nekünk is lesz esélyünk. Formálódó csapat vagyunk, nehéz anyagi helyzetben, tulajdonosváltás előtt. Mégis az elmúlt három évben szerzünk 1 bajnoki címet, 2 második helyet, nyerünk 1 olasz kupát és 1 olasz szuperkupát, valamint Europa Liga döntőt játszunk. Idén pedig még a BL csoportból is tovább mentünk és nem vallottunk szégyent a két döntős ellen sem. Azért FM-et egyik csaoat sem fog játszani és venni 25 új játékost. Most őszintén a Milan-ból hányan férnének be a kezdőnkbe, ha szigorúan a posztokat nézzük? Hernandez sem, mert ott van Perisic. Talán a kapusuk. A Juvéból sem sokkal többen.
Okosan kell menni előre és építkezni, aztán ha lesz új tulaj, majd lássuk meg milyen opciók lesznek a továbbiakban.
+os mercatokat (évekről beszélünk ugye) valószínűleg a gerinc értékesítésével tudunk megoldani. Ha ezek a játékosok mint Barella, Skriniar stb elmennek, a helyükre elég nehéz lesz ingyen vagy kölcsön opciókkal pótolni minőségben. A süllyedést ebben látom. Az, hogy formálódó csapat vagyunk az igaz volt tavalyig. Most is formálódunk valóban, csak épp negatív iranyba, mert se Lukakut se Hakimit nem sikerült pótolni és nagy eséllyel Barellát vagy Skriniart sem sikerülne. 3 éve elindultunk felfelé egy jó úton, most meg (1 éve) gazdaságos alternatívokból kell majd ismét varázsolni úgy, hogy elvárt legyen a bajnoki cím, úgy, hogy a riválisok megtehetik azt, hogy minőséget igazolhassanak és egy 30 milliós játékos szerződtetése ne okozzon gondot.
Szerintem ez minden csak nem pozitív jövőkép a számunkra. Ez az idei bajnokság messze az utóbbi évek leggyengébb bajnoksága volt. Ha ezt nem sikerült megnyerni, mi lesz ezután? Bocs, ha negatívan látom a jövő képet, de elszomorít, hogy amíg ilyen Atalantákat meg tudnak venni normális befektetők, addig minket ezek a Kínaiak lezüllesztenek emellett aki érdeklődik az átvilágítás utáni ajánlatot vissza dobják.

Aztán persze lehet, hogy jön valaki aki megvesz minket és nem kell Martinezt eladni, hogy utána kölcsönbe hozzuk a 31 éves Zapatát a helyére, az ingyen Dybala mellé.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Egyben bízhatunk a jövő héten. Milan úgy jatszik a Saussulo ellen, hogy az x is jó (0:0), és kapnak egy gólt. Akkor szerintem görcsössé válhatnak.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Az olasz top4 tett arról egész szezonban, hogy az idei bajnokság egy igazi hullámvasút, mi több, sokáig tényleg négyesélyes legyen. Egyik csapat sem tudta igazán kihasználni a másik botlásait, érdemi előnyt kovácsolni azokból. Az egész szezon számomra meglepően kiegyenlített volt.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Baggio85 írta: 2022.05.15. 20:21 A Sassuolo nem akarja elvenni a Milan-tól a bajnoki címet. X-nél rosszabb nem lesz. Sajnos a Bologna meccs után azt tette a Milan, amit egyébként talán mindenki tett volna, ha ő lett volna ilyen helyzetben. Most nem részletezem, hogy micsodát... :)

Az biztos, hogy nem minden idők legjobb bajnokaként nyernek Scudettot, de szerintem az erős túlzás, hogy ne érdemelnék meg. Még akkor is így van, ha ezt Inter-esként most nehezebb elfogadni. 38 forduló után véletlenül nem lesz bajnok senki.
De magunkat sem tudom hibáztatni, megtettünk mindent. Ezen a szinten apró dolgokon múlnak a sikerek és a kudarcok, most sem lesz másképp. A Bologna meccs elhalasztásának tényével (és nem kimondottan azon a meccsen, mert ott Radu hibája nélkül sem valószínű, hogy nyertünk volna) és a BL-lel elment a Scudetto...
2002-ben mi sem gondoltuk, hogy Lazio egy tré szezon után kikapunk ellenük.
Remény hal meg utoljára :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tombi1986 írta: 2022.05.15. 22:46
2002-ben mi sem gondoltuk, hogy Lazio egy tré szezon után kikapunk ellenük.
Remény hal meg utoljára :D
Pontosan. Non mollare mai!!! ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.15. 21:05 Miért lenne törvényszerű, hogy lesüllyedünk? Egy okos mercato-val picit lehetne előre lépni, de szintet tartani mindenképp. A Milan és a Juve kerete is messze van a miénktől, tegyük fel, hogy beérnek minket, de most mi leszünk a bajnokok, vagy a kanyarban sem lévő Milan? Na pont így nekünk is lesz esélyünk. Formálódó csapat vagyunk, nehéz anyagi helyzetben, tulajdonosváltás előtt. Mégis az elmúlt három évben szerzünk 1 bajnoki címet, 2 második helyet, nyerünk 1 olasz kupát és 1 olasz szuperkupát, valamint Europa Liga döntőt játszunk. Idén pedig még a BL csoportból is tovább mentünk és nem vallottunk szégyent a két döntős ellen sem. Azért FM-et egyik csaoat sem fog játszani és venni 25 új játékost. Most őszintén a Milan-ból hányan férnének be a kezdőnkbe, ha szigorúan a posztokat nézzük? Hernandez sem, mert ott van Perisic. Talán a kapusuk. A Juvéból sem sokkal többen.
Okosan kell menni előre és építkezni, aztán ha lesz új tulaj, majd lássuk meg milyen opciók lesznek a továbbiakban.
Zhang baratunk elmondta, az a cel hogy a jelenlegi minoseg megmaradjon.

Na most a szintentartast nem elerni kb lehetetlen.
Sot en meg azt is mondom, hogy meg 100m pluszos mercatoval is kb garantalt az elorelepes.

Miert?

- Jon Onana ingyen
- Jo esellyel jon Dybala szinten ingyen
- Benne van Zapata kolcson, vagy Belotti/Suarez ingyen
- Ezen kivul pl Asllani, + Agoume vissza, vagy Grillitsch ingyen, esetleg kolcson ilyen Schouten, Hjulmand, Makengo, Thorsby

Onana vs Radu
Dybala vs Correa
Belotti/Zapata/Suarez vs Sanchez
Asllani vs Vidal
Grillitsch/Makegno, stb vs Vecino

Ez nalam netto elorelepes, es ezzel kb 0 eurot koltottunk...
Fizuk teren meg nem keves sporolas.

Persze jo lenne Milan anyagi szinten lenni, ahol nem +120m mercato kellett tavaly, hanem -70m is belefert, vagy Juve ahol -100m felett.
(Milyen szep is lett volna, marad Lukaku-Hakimi, es Marotta kap 70m-t, hogy tessek vegyel akit szeretnel)

De a szintentartas, sot egy kis elorelepes gyakorlatilag a vezetoink altal
mondott hatalmas pluszos mercatoval is garantalt.

Az mar mas kerdes, hogy meg egy ilyen roncsderbi nem lesz, ilyen gyenge bajnoksagot valoszinu jo ideig nem latunk majd.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tombi1986 írta: 2022.05.15. 19:41 Számomra meglepő, hogy az Atalanta teljesítménye az előző évekhez képest mennyire visszaesett.
Nem véletlenül vannak ott ahol.
Állítólag megtört valami a csapat és Gasperini közt (ez tisztán látszik a tavaszi teljesítményen), erősen benne van, hogy edzőváltás lesz náluk a nyáron.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Sassuolo kervenyezte a Leganal, hogy az eloirtnal joval tobb jegyet eltudjon adni a Milan szurkoloknak.

Valamint kesz a forgatokonyv a stadioni unneplesre is, amit a Sassuolo csapata biztosit.
Varosi unneplesre pedig Reggio Emilia varosa keszult fel.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.05.16. 11:56 A Sassuolo kervenyezte a Leganal, hogy az eloirtnal joval tobb jegyet eltudjon adni a Milan szurkoloknak.

Valamint kesz a forgatokonyv a stadioni unneplesre is, amit a Sassuolo csapata biztosit.
Varosi unneplesre pedig Reggio Emilia varosa keszult fel.
Remélem ezt csak azért csinálják h megtrollkodják a Milant és minél több Milan szurkoló előtt verjék el őket :D
Bár inkább olyan szaga van ennek, mint ami le van meccselve előre...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.05.16. 12:11
interfan írta: 2022.05.16. 11:56 A Sassuolo kervenyezte a Leganal, hogy az eloirtnal joval tobb jegyet eltudjon adni a Milan szurkoloknak.

Valamint kesz a forgatokonyv a stadioni unneplesre is, amit a Sassuolo csapata biztosit.
Varosi unneplesre pedig Reggio Emilia varosa keszult fel.
Remélem ezt csak azért csinálják h megtrollkodják a Milant és minél több Milan szurkoló előtt verjék el őket :D
Bár inkább olyan szaga van ennek, mint ami le van meccselve előre...
Ugy fognak ezek is "megszakadni" mint az Atalanta vagy a Verona, telibeszarjak majd kb...
0 motivacio, ellenben a Milannal 200%.
Foleg ugy, hogy tobb jatekosuk is lehet a Milanba igazol a nyaron, es megvan a baratsag a Milan es a Sass szurkolok kozott.
Majd jon az "Oh no".

Nem lepodnek meg egy hatalmas sormeccs 0-0-an.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Utolsó meccseken egyedül Fion láttam hogy végig mentek becsülettel.
Ez azért így szép lesz...
Na most majd tényleg kiderül a Berardi,Raspadori, Scamacca trióból ki az aki valóban Interes. Egy időben mind háromról elterjedt
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2022.05.16. 12:20 Utolsó meccseken egyedül Fion láttam hogy végig mentek becsülettel.
Ez azért így szép lesz...
Na most majd tényleg kiderül a Berardi,Raspadori, Scamacca trióból ki az aki valóban Interes. Egy időben mind háromról elterjedt
Scamaccarol csak "Festa" forumtars terjesztette el, azota kiderult hogy soha az eleteben nem mondta hogy Inter szurkolo lenne.

Sot mint kiderult Romas, mert mint elmondta "orokre a szivembe marad a Roma barhova is megyek".

Berardi aki valoban "Interes", de erte meg megy nagy erovel a Milan, szoval nem hiszem hogy esetleheg kovetkezo csapata ellen fog megszakadni.
Mint ahogy a Sass sem...

Sajnos a legtobb Olasz csapat nem az Inter vegso sikeret akarja.
Lathattuk ezt nem 1x nem 2x mar. Inter ellen megszakad az adott klub, a Milan ellen meg szarik bele...
Nagy a baratsag a Milan es a Sass kozott is.
"Oh no"
Talan ismeros lehet nekunk 2010-bol es a Lazio-Inter meccsrol.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.16. 12:22
Stankov írta: 2022.05.16. 12:20 Utolsó meccseken egyedül Fion láttam hogy végig mentek becsülettel.
Ez azért így szép lesz...
Na most majd tényleg kiderül a Berardi,Raspadori, Scamacca trióból ki az aki valóban Interes. Egy időben mind háromról elterjedt
Scamaccarol csak "Festa" forumtars terjesztette el, azota kiderult hogy soha az eleteben nem mondta hogy Inter szurkolo lenne.

Sot mint kiderult Romas, mert mint elmondta "orokre a szivembe marad a Roma barhova is megyek".

Berardi aki valoban "Interes", de erte meg megy nagy erovel a Milan, szoval nem hiszem hogy esetleheg kovetkezo csapata ellen fog megszakadni.
Mint ahogy a Sass sem...

Sajnos a legtobb Olasz csapat nem az Inter vegso sikeret akarja.
Lathattuk ezt nem 1x nem 2x mar. Inter ellen megszakad az adott klub, a Milan ellen meg szarik bele...
Nagy a baratsag a Milan es a Sass kozott is.
"Oh no"
Talan ismeros lehet nekunk 2010-bol es a Lazio-Inter meccsrol.
Azért 2002-ben is volt egy Lazio-Inter.
Persze ez a kivétel erősíti a szabályt, de akkor is...
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

alwin91 írta: 2022.05.16. 12:11
interfan írta: 2022.05.16. 11:56 A Sassuolo kervenyezte a Leganal, hogy az eloirtnal joval tobb jegyet eltudjon adni a Milan szurkoloknak.

Valamint kesz a forgatokonyv a stadioni unneplesre is, amit a Sassuolo csapata biztosit.
Varosi unneplesre pedig Reggio Emilia varosa keszult fel.
Remélem ezt csak azért csinálják h megtrollkodják a Milant és minél több Milan szurkoló előtt verjék el őket :D
Bár inkább olyan szaga van ennek, mint ami le van meccselve előre...
Eléggé úgy tűnik,hogy ezt lepacsizták.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Lega jovahagyta a Milan es a Sassuolo kozos kerelmet, igy 15:00 helyett 18:00-kor jatszik e ket csapat, valamint az Inter-Samp is.

Jelenleg ugy nez ki, hogy a palyan lesz a dijatado is, a Lega tajekoztatta errol, es jovahagyta a Sassuolo tervet es biztonsagi strategiajat az unnepre.
Igy a Lega is ugy keszul, a Mapei stadionban lesz a dijatado vasarnap este.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Egyszerűbb és stílusosabb lett volna azt kérvényezni, hogy 3-0-val ítéljék oda a meccset a Milánnak és akkor el sem kellett volna utazniuk, hanem a meccs időpontjában tarthatták volna a bulit Milánóban. Azért ez valahol óriási vicc. Nem csak az, hogy kb, vörös szőnyegen biztosítják a Milánnak a szükséges 3 pontot, hanem az egész hozzáállásuk és úgy egészben a szövetség és a többi csapat hozzáállása is. A Milan mindenkit épphogy elver, mert egész egyszerűen senki nem játszik ellenük 100%-al. Amikor nem nyernek az sem azért van, mert micsoda meccset tol az ellenfelük, hanem azért mert még a szokásosnál is szürkébbek. Ellenünk meg mindenki vért iszik és sokszor az sem feltétlen még, hogy jól is játszunk. Hogy ez miért van, azt nem tudom. Olaszországban az Inter a legnépszerűbb csapat, így nem hiszem, hogy ellenérzések lennének irányunkban. Lehet, hogy a bajnokot mindenki meg akarja verni, de hogy a Milan-t senki, azért az vicc. Nem véletlen, hogy annyira el akartuk kerülni a Bologna elleni meccsünket. Szánalmas az egész és komolyan örülök, hogy nem lesznek ott a VB-n. Olyan az egész bajnokság minősége, mint a válogatott csatársoráé.
Válasz küldése