SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.08.09. 14:08
interfan írta: 2022.08.09. 13:45
Megmondom oszinten, jo lenne ha mar lezarulna a mercato...
Pedig meg van 23 nap ami rengeteg.

Nalunk ez a mindennapos Skriniar/Dumfries pletykak is roppant farasztoak, es ez a total bizonytalansag meg a legrosszabb.

Es ha mar Juve, sajnos nekunk attol kell felni, hogy ne gyenguljunk, a Juve kapcsan meg attol, hogy ok meg ne erosodjenek.
Kostic szerintem nagy fogas, es most kiszorhatjak a Rabiot-Arthur parost, es a Paredes-Frattesi parosert targyalnak, valamint elore is megy majd valaki lehet Depay.
Ezekkel gyengebbek nem lesznek az biztos.
Sajnos ez van. Ha a középpályát rendbe pofozzák, akkor egyértelmű Scudetto favorittá válnak.
Azért azt jó látni, hogy a Milannal és a Románál is költ az új tulaj. Talán megindul felfelé a Serie A és ezzel együtt vonzóbbá válhatunk mi is egy befektetőnek. Addig meg Marottával elevickélünk valahogy.
Igen ezt viszont valoban jo latni, hogy Amerikai befektesi csoportok nem csak a PL-ben koltenek (sot ott inkabb szorjak a penzt), hanem Olaszorszagban is.
Tavaly a Roma -116m-val zart, ha egy ilyen osszeget egy hozzaerto sportszakmai vezeto kolt el (Marotta), hat akkor hatar a csillagos eg.
De igazabol nem is kell 100m felett adni minden egyes nyari mercatora, boven eleg egy 50m az eladasokon felul lasd Milan pelda.

Mennyire jo lesz majd odaerni, hogy el sem kell adni senkit, es tessek itt van 50-70m Marotta, erositsd a csapatot.
Ha a mi tulajdonosunk is az lenne mint a Milane, es tavaly 70m felett, iden meg 50m minuszba kolthetett volna Marotta, akkor azt hiszem nem Scudetto eselyekrol, hanem BL eselyekrol beszelnenk most.
De eljon ez is hamarosan az uj tulajdonossal.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A La Gazzetta dello Sport beszámolói szerint a szerdai napon majdnem kútba esett Filip Kostic klubváltása, miután a korábbi megállapodást követően az Eintracht Frankfurt még 2 millió eurót kért a Juventustól.

A hírek szerint nagyjából 17-18 millió euró között kerülhet sor a transzferre, ha valami nem jön még közbe.

Fb/ Azzurri

Jó látni azért, ahogy szivatják a merdát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.11. 11:21 A La Gazzetta dello Sport beszámolói szerint a szerdai napon majdnem kútba esett Filip Kostic klubváltása, miután a korábbi megállapodást követően az Eintracht Frankfurt még 2 millió eurót kért a Juventustól.

A hírek szerint nagyjából 17-18 millió euró között kerülhet sor a transzferre, ha valami nem jön még közbe.

Fb/ Azzurri

Jó látni azért, ahogy szivatják a merdát.
Kostic mar Torinoban van.
Az eredeti aron 15m + 2m bonuszal lesz a Juve jatekosa, magyarul semmi nem valtozott.

Annyira szereti a Gazzetta a Juvet, mint a TS az Intert, szeretnek erdekes dolgokat es direkt kavarast irni a "szeretet" csapatokkal kapcsolatban. :D :D
Dehat ha mar a TS folyton ezt csinalja velunk, akkor legalabb a kolcson kenyer visszajar neha. :D
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.08.11. 11:26 Annyira szereti a Gazzetta a Juvet, mint a TS az Intert, szeretnek erdekes dolgokat es direkt kavarast irni a "szeretet" csapatokkal kapcsolatban. :D :D
Dehat ha mar a TS folyton ezt csinalja velunk, akkor legalabb a kolcson kenyer visszajar neha. :D
Ennek oka az is lehet, hogy a Gazzetta tulajdonos cég elnök vezérigazgatója bizonyos Urbano Cairo :D
cuchu11
Hozzászólások: 1242
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Azért az számomra eléggé meglepő, hogy Belotti még mindig csapat nélkül van. :shock:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

cuchu11 írta: 2022.08.11. 21:55 Azért az számomra eléggé meglepő, hogy Belotti még mindig csapat nélkül van. :shock:
Nem tartom őt egy kiemelkedő játékosnak, sőt szerintem kicsit olyan mint aki kipukkadt de ennek ellenére én örülnék neki ha a padunkon lenne és ő jönne be és nem Dzeko.... ;) Na meg ez a 4 csatár egyébként is kevés lesz.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.08.11. 21:55 Azért az számomra eléggé meglepő, hogy Belotti még mindig csapat nélkül van. :shock:
Allitolag mindenben megegyezett mar hetek ota a Romaval.
Csak a Romabol kell egy tavozo az Afena-Gyan, Shomurodov parosbol.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.08.12. 06:45
Allitolag mindenben megegyezett mar hetek ota a Romaval.
Csak a Romabol kell egy tavozo az Afena-Gyan, Shomurodov parosbol.
Ez olyan mint nálunk Dybala :D Hónapokig ezt írták. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.08.12. 08:17
interfan írta: 2022.08.12. 06:45
Allitolag mindenben megegyezett mar hetek ota a Romaval.
Csak a Romabol kell egy tavozo az Afena-Gyan, Shomurodov parosbol.
Ez olyan mint nálunk Dybala :D Hónapokig ezt írták. :D
Talan ok cselekednek is velunk ellentetben. :D

Vagyis ez nem igaz, mi is cselekedtunk, de ugy dontott az edzo es elnok, hogy inkabb Lukaku jojjon.

Az ido meg valaszt ad majd arra jo dontes volt e.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.08.12. 08:20

Vagyis ez nem igaz, mi is cselekedtunk, de ugy dontott az edzo es elnok, hogy inkabb Lukaku jojjon.

Az ido meg valaszt ad majd arra jo dontes volt e.
CsaSzi tett be pár napja egy Lukaku nyilatkozatot ami szerint mi már márciusban elkezdtünk azon dolgozni visszahozzuk....

" Aztán márciusban, amikor megtudtam, hogy lehetséges visszatérni ide, nem mondtam semmit, de sikerült visszajönnünk és nagyszerű munkát végeztünk a klubbal."

Ezek alapján mi Dybalat már nem is akartuk igazán ha csak az egyikre volt esély....hiába írták májusba szinte biztos érkezőnek. Gondolom már akkor eldőlt Lukaku a fő jelölt.

Mondjuk azokkal a konstrukciókkal amivel Roma-ba ment...sajnálom, hogy itt nem volt hely neki....de ez már mind1.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.08.12. 09:11
interfan írta: 2022.08.12. 08:20

Vagyis ez nem igaz, mi is cselekedtunk, de ugy dontott az edzo es elnok, hogy inkabb Lukaku jojjon.

Az ido meg valaszt ad majd arra jo dontes volt e.
CsaSzi tett be pár napja egy Lukaku nyilatkozatot ami szerint mi már márciusban elkezdtünk azon dolgozni visszahozzuk....

" Aztán márciusban, amikor megtudtam, hogy lehetséges visszatérni ide, nem mondtam semmit, de sikerült visszajönnünk és nagyszerű munkát végeztünk a klubbal."

Ezek alapján mi Dybalat már nem is akartuk igazán ha csak az egyikre volt esély....hiába írták májusba szinte biztos érkezőnek. Gondolom már akkor eldőlt Lukaku a fő jelölt.

Mondjuk azokkal a konstrukciókkal amivel Roma-ba ment...sajnálom, hogy itt nem volt hely neki....de ez már mind1.
Igen, de annyit mondott Lukaku, hogy "marciusban tudtam hogy van lehetoseg a visszateresere, akkor nem gondolkoztam rajta, a szezon vegen viszont elkezdtuk a munkat, es sikerult."

Szoval azert ez is egy fontos resz.

Eleve nem logikus, hogy marciusban mar barmi fix lett volna.
Mivel marciusban senki nem tudta ki lesz a Chelsea uj tulajdonosa.
Azt meg foleg nem tudta senki, mit fog csinalni a jovobeni Chelsea uj tulajdonos.

Szoval a lenyegi munka ezek alapjan is valoban szezon veegeztevel es juniusban tortent meg.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Szerintem a cél Lukaku és Dybala volt együtt, de nem sikerült (időben) a Dzeko-Correa-Sanchez hármasból kettőtől időben "megszabadulni". Ilyen egyszerű az egész. Persze az is igaz lehet, hogy Inzaghi nem is mindenáron akart az első kettőtől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2022.08.12. 10:38-kor.
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2012
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:38 Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Én a jelenlegi Roma védelmet a Scudettora nem érzem esélyesnek, de ez a mercato végéig még változhat.
Jelenleg szerintem az Inter-Milan-Juve hármasnak kb. ugyanannyi esélye van a bajnoki címre. Sok fog azon is múlni, hogy ki, meddig jut a kupákban (ahogyan ez tavaly is történt).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:38 Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Tul sok van meg a mercatobol, hogy realisan lehessen tippelni.
Juve dolgozik Paredes + Depay szerzodtetesen.
Milannal is akarnak egy KP-t.
Nalunk meg ugye meg nyitott kerdes mi lesz Skriniar es Dumfries sorsa.

Ha a mai allapotot nezem, akkor mi vagyunk a Scudetto favoritja.
Ezt mondjak a fogadoirodak is.

De hogy mi lesz 3 het mulva a mercato zaras utan, na az egy nagyon nehez kerdes.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Kb erre számitok:
1.Monza
2.Empoli
3.Spezia
4.Sassuolo
Kiesők:
Juventus
Napoli
Fiorentina
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Reálisan nézve én Juve, Inter, Milán, Rómát várok. De azért ha nem gond, nyerjük meg. :)
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

A jelenlegi helyzetet tekintve én nem érzem a csapatot befutónak. Valami mintha nem úgy menne, ahogy kell. Persze az edzőmeccsekből kár kiindulni, de elég szétesett csapat benyomását keltettük. Összességében erősödött a csapat, viszont ha tavaly nem tudtunk bajnokok lenni, akkor egy ennyire megerősített Juventus ellenében nem biztos, hogy most összejön. Nálam a Roma, Milan, Nápoly hármas inkább arra jó, hogy több pontot raboljanak el egymástól és nyilván ne legyen így, de tőlünk. Nagy kérdés, hogy a Juve védelme hogyan fog muzsikálni, de még egyelőre klasszis különbség van Allegri és Inzaghi között, tehát a fej-fej melletti versenyt ez sajnos el is döntheti. Az 10. fordulóra már okosabbak leszünk és látszani fog, hogy milyen az idei Inter, mennyire tud illeszkedni a taktikába Lukaku és főleg hogyan szerepelnek a többiek. Amit én várok addig a pontig az:

1.Juventus 26
2.Inter 22
3.Lazio 22
4.Atalanta 22
5.Milan 20
6.Napoli 19
7.Roma 18
8.Fiorentina 18
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:38 Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Az utóbbi 2 szezon előtt is bajnokesélyes volt a juve,aztán összejött nekik egy elcsalt, meg egy mákos negyedik hely. Próbálkoznak most megint rendesen, de az alibi sztár Pogba már sérült, Di Maria ki tudja milyen formában lesz, meg elhozták egy zsák pénzért Bremert(nehogy a miénk legyen), aki nyomott egy jó szezont 3védőben és most bekerül Bonucci mellé, aki azért nem egy életbiztosítás :D
A milant én inkább érzem esélyesnek, nagyjából egyben maradtak, hoztak pár fiatalt (Deketeleer,Adli), meg előre Origit, de lehet jön Zyach is. A védelmük tavaly nagyon összeállt, Maignannal az élen, kérdés lehoznak a még egy ilyen szezont hátul,na meg Leao azt nyomja-e, amit tavasszal, mert akkor nem látom ki állítja meg őket.
Roma és Napoli egyenlőre csendben figyel, szerintem ők inkább a negyedik helyért harcolhatnak, de kérdés melyik brigád mikor áll össze. Jelenleg a milánóiakat látom inkább esélyesnek, de mivel még 3hétig van mercato, sok minden változhat,majd csinálunk utána egy új pollt :)

Inter
Milan
Juve
Roma/Napoli
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.08.12. 14:53 A milant én inkább érzem esélyesnek, nagyjából egyben maradtak, hoztak pár fiatalt
Jelenleg a milánóiakat látom inkább esélyesnek, de mivel még 3hétig van mercato, sok minden változhat,majd csinálunk utána egy új pollt :)
Varjunk meg ezzel, egyes hirek szerint a PSG most keszul 70m ajanlattal Leaoert.

Szoval igazad van, 3 het meg a mercato, meglatjuk.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

brecsinho írta: 2022.08.12. 14:53
INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:38 Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Az utóbbi 2 szezon előtt is bajnokesélyes volt a juve,aztán összejött nekik egy elcsalt, meg egy mákos negyedik hely. Próbálkoznak most megint rendesen, de az alibi sztár Pogba már sérült, Di Maria ki tudja milyen formában lesz, meg elhozták egy zsák pénzért Bremert(nehogy a miénk legyen), aki nyomott egy jó szezont 3védőben és most bekerül Bonucci mellé, aki azért nem egy életbiztosítás :D
A milant én inkább érzem esélyesnek, nagyjából egyben maradtak, hoztak pár fiatalt (Deketeleer,Adli), meg előre Origit, de lehet jön Zyach is. A védelmük tavaly nagyon összeállt, Maignannal az élen, kérdés lehoznak a még egy ilyen szezont hátul,na meg Leao azt nyomja-e, amit tavasszal, mert akkor nem látom ki állítja meg őket.
Roma és Napoli egyenlőre csendben figyel, szerintem ők inkább a negyedik helyért harcolhatnak, de kérdés melyik brigád mikor áll össze. Jelenleg a milánóiakat látom inkább esélyesnek, de mivel még 3hétig van mercato, sok minden változhat,majd csinálunk utána egy új pollt :)

Inter
Milan
Juve
Roma/Napoli
brecsinho írta: 2022.08.12. 14:53
INTER-1908 írta: 2022.08.12. 10:38 Hamarosan kezdődik a liga ki mit vár az új idénytől?
véleményem szerint a Juve nagyon bevásárolt egyértelmű bajnokesélyesek!
Nálam a kérdés a második hely inkább oda úgy gondolom mi pályázunk de Roma Milan is odaérhet
én erre számítok
Juve
Inter
Roma
Milan

Nápoly atalanta lazio fior szerintem már nem fognak beférni a Top4-be
Az utóbbi 2 szezon előtt is bajnokesélyes volt a juve,aztán összejött nekik egy elcsalt, meg egy mákos negyedik hely. Próbálkoznak most megint rendesen, de az alibi sztár Pogba már sérült, Di Maria ki tudja milyen formában lesz, meg elhozták egy zsák pénzért Bremert(nehogy a miénk legyen), aki nyomott egy jó szezont 3védőben és most bekerül Bonucci mellé, aki azért nem egy életbiztosítás :D
A milant én inkább érzem esélyesnek, nagyjából egyben maradtak, hoztak pár fiatalt (Deketeleer,Adli), meg előre Origit, de lehet jön Zyach is. A védelmük tavaly nagyon összeállt, Maignannal az élen, kérdés lehoznak a még egy ilyen szezont hátul,na meg Leao azt nyomja-e, amit tavasszal, mert akkor nem látom ki állítja meg őket.
Roma és Napoli egyenlőre csendben figyel, szerintem ők inkább a negyedik helyért harcolhatnak, de kérdés melyik brigád mikor áll össze. Jelenleg a milánóiakat látom inkább esélyesnek, de mivel még 3hétig van mercato, sok minden változhat,majd csinálunk utána egy új pollt :)

Inter
Milan
Juve
Roma/Napoli
Nagyon komoly változások lehetnek még a következő hetekben.
Sajnos mi gyengülhetünk, miközben mindenki más erősíteni fog.
A Napoli még csak most kezd majd beindulni és a Roma sem áll le.
A Milant nem szabad leírni, nincsenek nagy változások náluk, a Juvénál pedig nagyon pörög a piac, még 4-5 változás lesz ott. Kostic az első.
Nehéz szezonunk lesz..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Anonym alkesz írta: 2022.08.12. 15:20 Kostic az első
Egyebkent ez a Kostic uzlet nagyon rendben volt a Juvenal.

Ma hozta nyilvanosagra a Juventus a hivatalos szamokat.
12m-t fizetnek Kosticert, + 3m bonuszt.

Kostic = 12m-ert azert ez nem semmi uzlet.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2022.08.12. 15:41
Anonym alkesz írta: 2022.08.12. 15:20 Kostic az első
Egyebkent ez a Kostic uzlet nagyon rendben volt a Juvenal.

Ma hozta nyilvanosagra a Juventus a hivatalos szamokat.
12m-t fizetnek Kosticert, + 3m bonuszt.

Kostic = 12m-ert azert ez nem semmi uzlet.
És azt is állítólag 3 részletben
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én azért annyira nem esnek hasra kostictol a Bundesliga kozepcsapatban volt meghatározó szélső ez ok de azért ez most egy magasabb szint ha nem is a bajnokság de a BL mindenképp
Persze 12millio nem sok érte de sokkal többet nem is ér jelenleg szerintem.
Majd most beárazza magát lehet top de lehet flop is
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.12. 12:23 Reálisan nézve én Juve, Inter, Milán, Rómát várok. De azért ha nem gond, nyerjük meg. :)
Napoli sem végleges még.
K.Navas, Simeone és Raspadori gyakorlatilag biztos, Ndombele nagy eséllyel érkező.

Laziot szerintem Francesco irreálisan jónak várja, főleg, hogy valószínű Luis Alberto lép tőlük.

Az Atalanta szerintem kipukkadt, Gasperini nyilatkozatait nézve nem biztos, hogy ő még sokáig ott lesz.

A Milant nem teljesen értem csatár poszton. Giroud hiába öreg, jó még.
Erre hoznak egy tőle nem több Origit.
Ibra januárig sérült, ő nyilván az öltözői szerepe miatt maradt.
De Ketelaere-t nem nagyon láttam még a pályán, nem bánnám, ha ő lenne a Milan Kondogbiaja, nagy pénz nagy buktával.

Roma sokat erősödött, de egyrészt EL is lesz, másrészt Dybala nem lesz végig elérhető...

Juve szerintem Allegri taktikussága miatt a fő esélyes. Nálunk pont ez nincs meg Inzaghival, ő mindig ugyanazt akarja a pályán, váltani nem tudunk ha kell az eredmény sem.

Én most ezt érzem:

Juve
Inter
Milan
Roma
Napoli
Lazio
Fiorentina
Atalanta
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.08.13. 06:52
CsaSzi9294 írta: 2022.08.12. 12:23 Reálisan nézve én Juve, Inter, Milán, Rómát várok. De azért ha nem gond, nyerjük meg. :)
Napoli sem végleges még.
K.Navas, Simeone és Raspadori gyakorlatilag biztos, Ndombele nagy eséllyel érkező.

Laziot szerintem Francesco irreálisan jónak várja, főleg, hogy valószínű Luis Alberto lép tőlük.

Az Atalanta szerintem kipukkadt, Gasperini nyilatkozatait nézve nem biztos, hogy ő még sokáig ott lesz.

A Milant nem teljesen értem csatár poszton. Giroud hiába öreg, jó még.
Erre hoznak egy tőle nem több Origit.
Ibra januárig sérült, ő nyilván az öltözői szerepe miatt maradt.
De Ketelaere-t nem nagyon láttam még a pályán, nem bánnám, ha ő lenne a Milan Kondogbiaja, nagy pénz nagy buktával.

Roma sokat erősödött, de egyrészt EL is lesz, másrészt Dybala nem lesz végig elérhető...

Juve szerintem Allegri taktikussága miatt a fő esélyes. Nálunk pont ez nincs meg Inzaghival, ő mindig ugyanazt akarja a pályán, váltani nem tudunk ha kell az eredmény sem.

Én most ezt érzem:

Juve
Inter
Milan
Roma
Napoli
Lazio
Fiorentina
Atalanta
Napoli Koulibaly elvesztését meg fogja érezni, ahogy az Insigne-Mertes kettőst is. Simeonet én is örömmel néztem volna nálunk, Raspadori meg szerintem kicsit túl van értékelve.

A Lazio, Atalanta hurka, a Lazio tavaly se volt nagy szám, idén se érkezett oda senki plusz ahogy írod LA is menni készül, míg az Atalantából meghatározó játékosok mentek el, vagyis tejesen egyetértek Veled.

Róma nekem most még egy nagy kérdőjel, én sokat várok tőlük, jól építkeznek. Mourinhon az látszott már tavaly is, hogy baromira komolyan gondolja a római kalandot, jót is tesz neki (és főleg a csapatnak) az, hogy jó nevű játékosokat tud igazolni. Ha egy top 4et össze hoz, amire minden esélye meg van, egy további építkezéssel vissza térhet a nagyon közé.

A Milán az öntelt és nagyképű győzelmi produkciója után, remélem jól pofára fog esni és sz*pni fognak idén. Szerintem nem erősödtek, sőt Kessie eligazolása is veszteség nekik, pótolni nem is sikerült egyenlőre.Előre meg vittek még egy korosodó csatárt, plusz egy “komoly” belga bajnokságból való tehetséges (ez igaz?) tejfeles szájú csatárt, akiért közel 40m-t fizettek ki. Lesz ott nyomás rendesen. Valóban Kondogbia gyanús, én is remélem az lesz.

Abban szerintem majdnem mindenki egyet ért, hogy a merda a bajnokság esélyese, ez főleg Allegri miatt van így. Pogba hiába sérült a szezon második felére lesz egészséges, a bajnokság még akkor is fog tartani. Én nem gondolnám, hogy flop lesz, Angliába az volt, de ott sok más játékos is besült már. Di Mária szerintem jó lesz ebben a bajnokságban, a gyorsasága és klasszisa még elég lehet a Calcioba. És akkor még ne feledkezzünk meg Vlahovicról sem, aki most teljes szezonra lesz velük, illetve Chiesa is vissza tér.
Nem nyalok nekik, de nagyon erősek lesznek szerintem.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nem mosom kezeim, de én a 10. fordulóig írtam a tabellát, a Lazio elég verhető ellenfelek ellen játszik majd. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2022.08.12. 23:25
interfan írta: 2022.08.12. 15:41
Anonym alkesz írta: 2022.08.12. 15:20 Kostic az első
Egyebkent ez a Kostic uzlet nagyon rendben volt a Juvenal.

Ma hozta nyilvanosagra a Juventus a hivatalos szamokat.
12m-t fizetnek Kosticert, + 3m bonuszt.

Kostic = 12m-ert azert ez nem semmi uzlet.
És azt is állítólag 3 részletben
En biztos ot hoztam volna, ahogy valaki irta ezt a bal WB poszt neki van kitalalva.
12m nem penz.

Mi valamiert Gosens mellett dontottunk, aki dragabb is volt.
Innentol mar csak remenykedni lehet benne, hogy Kostic gyenge lesz a Juveban, Gosens meg uj eletre kell nalunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.13. 08:19 Abban szerintem majdnem mindenki egyet ért, hogy a merda a bajnokság esélyese, ez főleg Allegri miatt van így. Pogba hiába sérült a szezon második felére lesz egészséges, a bajnokság még akkor is fog tartani. Én nem gondolnám, hogy flop lesz, Angliába az volt, de ott sok más játékos is besült már. Di Mária szerintem jó lesz ebben a bajnokságban, a gyorsasága és klasszisa még elég lehet a Calcioba. És akkor még ne feledkezzünk meg Vlahovicról sem, aki most teljes szezonra lesz velük, illetve Chiesa is vissza tér.
Nem nyalok nekik, de nagyon erősek lesznek szerintem.
En a jelenlegi Juventust nem tartom a "bajnoksag eselyesenek".
Sot En a jelenlegi Juventust nem tartom a jelenlegi Intertol semmivel jobbnak, sot...

Viszont borzaszto hosszu 19 nap all meg elottunk a mercato kapcsan.
Nekunk az a max, es az alom, hogy marad a jelenlegi keret.
Juventusnal meg egyre kozelebb Paredes es Depay is, szoval ok meg erosodhetnek.
Tehat ez sokat valtoztathat a helyzeten.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Radu raduzott egyet a Fiorentina ellen.

https://www.youtube.com/watch?v=I2H27PAPG_Y
INTER-1908
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Nézem a Roma meccset és hát két dolog fogalmazódott meg bennem
1. Még nincsenek csúcson a nagy csapatok...
2. Dybala nem igazán játszik jól és akkor még finoman fogalmaztam
Nem biztos hogy mi olyan rosszul jártunk hogy nem ide jött főleg ha Lukaku miatt nem jött
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

bodimiki7 írta: 2022.08.14. 20:58 Radu raduzott egyet a Fiorentina ellen.

https://www.youtube.com/watch?v=I2H27PAPG_Y
Szerintem fogadási csalásokat csinál. Ennyire nem lehet ostoba valaki.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4621
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Kíváncsi vagyok, hogy a nagypofaju ugynoke most mit fog mondani.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azt hogy példaképe Tomislav Piplica és komoly esély mutatkozik arra, hogy az ifjú Padavan túlnő a mesterén. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.08.15. 08:33 Azt hogy példaképe Tomislav Piplica és komoly esély mutatkozik arra, hogy az ifjú Padavan túlnő a mesterén. :D
Engem azert megnyugtat az a teny, hogy 23 nyaran jon vissza. :D
Lehet tippelni, vajon vegkielegiteses szerzodesbontas lesz, mert hat mi abban nagyon jok vagyunk, vagy sima szerzodesbontas ingyen tavozassal. :D

Latva a tobbieket, jo lenne egyebkent ha nalunk is megjonne a forma.
Juvenal is hianyzott a fel csapat + meg a lehetseges uj igazolasok sem jottek, megis lesimaztak a Sasst.
DiMaria sajnos jo esellyel Tevez 2.0 lesz Olaszban...
Bremer pedig eddig 4 vedos rendszerben is kiemelkedo, es vezer.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.16. 07:09
Francesco írta: 2022.08.15. 08:33
Latva a tobbieket, jo lenne egyebkent ha nalunk is megjonne a forma.
Juvenal is hianyzott a fel csapat + meg a lehetseges uj igazolasok sem jottek, megis lesimaztak a Sasst.
DiMaria sajnos jo esellyel Tevez 2.0 lesz Olaszban...
Bremer pedig eddig 4 vedos rendszerben is kiemelkedo, es vezer.
A Juve eléggé egyben lesz idén, amennyiben Skriniar marad, úgy azonos erősségűnek tartom a két csapatot (Inter, Juve). A csatársoruk szerintem egy kicsit jobb, plusz Allegrit jobb edzőnek tartom, mint Inzaghit, és ez a kettő simán mérvadó lehet a végén. Alapból igaz, hogy a bajnokságot a kis csapatok ellen nyerik meg, viszont most a rangadóknak még inkább fontos szerepe lesz, az Inter-Juve-Milán hármasnál. És hát rangadók nyerésében vannak/voltak gondjaink..
A Milánt hajtja a Scudetto utáni mámor, viszont jön majd egy-két vereség (esetleg egy Inter vagy Juve ellen) és akkor fognak vissza esni fejben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.08.16. 07:55
interfan írta: 2022.08.16. 07:09
Francesco írta: 2022.08.15. 08:33
Latva a tobbieket, jo lenne egyebkent ha nalunk is megjonne a forma.
Juvenal is hianyzott a fel csapat + meg a lehetseges uj igazolasok sem jottek, megis lesimaztak a Sasst.
DiMaria sajnos jo esellyel Tevez 2.0 lesz Olaszban...
Bremer pedig eddig 4 vedos rendszerben is kiemelkedo, es vezer.
A Juve eléggé egyben lesz idén, amennyiben Skriniar marad, úgy azonos erősségűnek tartom a két csapatot (Inter, Juve). A csatársoruk szerintem egy kicsit jobb, plusz Allegrit jobb edzőnek tartom, mint Inzaghit, és ez a kettő simán mérvadó lehet a végén. Alapból igaz, hogy a bajnokságot a kis csapatok ellen nyerik meg, viszont most a rangadóknak még inkább fontos szerepe lesz, az Inter-Juve-Milán hármasnál. És hát rangadók nyerésében vannak/voltak gondjaink..
A Milánt hajtja a Scudetto utáni mámor, viszont jön majd egy-két vereség (esetleg egy Inter vagy Juve ellen) és akkor fognak vissza esni fejben.
Milan hala az egnek lemaradt komoly jatekosokrol, lasd Sanches es Botman.
De azert igy is rendben voltak a maguk modjan a nyaron.
Tavalyhoz kepest erosodtek, viszont ez a Milan sem tavaly, sem iden nem mondhato minosegben Scudetto szintu csapatnak.
Ez meg is latszik az oddsokon is...

Juvenal meg sajnos komoly tema Depay es Paredes, ami azert szinten erosites a jelenlegihez kepest is.

Bar lenne mar vege ennek a mercatonak...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7586
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Sajna a juve a régi sikeres juve benyomását keltette tegnap. Nem nem játszottak jól de pont akkor rúgtak gólt amikor kellett és 1-2 kisebb időszakot leszámítva végig kézben tartották a meccset. :? Ennek nem örülök. Remélem ebből nem csinálnak rendszert. :D ;)
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Cupi írta: 2022.08.16. 10:11 Sajna a juve a régi sikeres juve benyomását keltette tegnap. Nem nem játszottak jól de pont akkor rúgtak gólt amikor kellett és 1-2 kisebb időszakot leszámítva végig kézben tartották a meccset. :? Ennek nem örülök. Remélem ebből nem csinálnak rendszert. :D ;)
Allegri össze rakja őket. Ezekkel a nevekkel és a többi csapat erősödésével nem lesznek 20 ponttal nyert címeik, de esélyesek lesznek és pár ponttal idén is nyerhetnek. Reméljük nem így lesz, de ehhez a védelmet nem szabad bántani és sajnos az is látszott, hogy Dumfries lendületét sem nagyon tudja más...
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Egy forduló alapján azért sok mindenre nem következtetnék, de az szembetűnő, hogy a tavalyi Verona,Sass,Udinese,Samp inkább gyengültek, nem tudom ki fogja a nagyokat megfirkálni - a Leccen kívűl :lol: - sok pontot nem lehet veszíteni a kisebbek ellen.
Egyenlőre minden élcsapat nyert és nem volt iksz, de ha mi hozzuk a meccseinket, a többiek meg körbe verik egymást, nagy gond nem lehet :D
Az első válogatott szünetig lemegy 7forduló,köztük jónéhány rangadó, meg két kör BL, utána már érdekesebb lesz a tabella, remélhetőleg ott leszünk az elején.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Francesco írta: 2022.08.16. 13:08
Cupi írta: 2022.08.16. 10:11 Sajna a juve a régi sikeres juve benyomását keltette tegnap. Nem nem játszottak jól de pont akkor rúgtak gólt amikor kellett és 1-2 kisebb időszakot leszámítva végig kézben tartották a meccset. :? Ennek nem örülök. Remélem ebből nem csinálnak rendszert. :D ;)
Allegri össze rakja őket. Ezekkel a nevekkel és a többi csapat erősödésével nem lesznek 20 ponttal nyert címeik, de esélyesek lesznek és pár ponttal idén is nyerhetnek. Reméljük nem így lesz, de ehhez a védelmet nem szabad bántani és sajnos az is látszott, hogy Dumfries lendületét sem nagyon tudja más...
Pirloval is azt hiszem 4:0-val kezdtek és mindenki el volt ájulva, micsoda focit nyomnak. A többi már történelem... ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2022.08.16. 15:19
Francesco írta: 2022.08.16. 13:08
Cupi írta: 2022.08.16. 10:11 Sajna a juve a régi sikeres juve benyomását keltette tegnap. Nem nem játszottak jól de pont akkor rúgtak gólt amikor kellett és 1-2 kisebb időszakot leszámítva végig kézben tartották a meccset. :? Ennek nem örülök. Remélem ebből nem csinálnak rendszert. :D ;)
Allegri össze rakja őket. Ezekkel a nevekkel és a többi csapat erősödésével nem lesznek 20 ponttal nyert címeik, de esélyesek lesznek és pár ponttal idén is nyerhetnek. Reméljük nem így lesz, de ehhez a védelmet nem szabad bántani és sajnos az is látszott, hogy Dumfries lendületét sem nagyon tudja más...
Pirloval is azt hiszem 4:0-val kezdtek és mindenki el volt ájulva, micsoda focit nyomnak. A többi már történelem... ;)
Csak van egy par fenyev kulonbseg Pirlo es Allegri kozott.
3-0 volt, aztan Crotone 3. fordulo X, Verona 5. fordulo X, kicsit mas story.

Allegri sosem fog latvanyos es szep focit jatszatni.
Ahogy Mourinho, Conte, Simeone sem jatszatott ilyet soha.
Triplazasunk se szep focival volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.08.16. 15:32-kor.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1347
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Casadei vonatkozásában Zaniolo érzésem van! Nem értem miért hoztuk el 10+ért Asllanit, de akár Myki perceit is megkaphatta volna a fiatal sajat nevelésű tehetségünk. Ezért tartunk ott ahol gazdaságilag. Ranocchia sem volt elég jó, majd fizetünk Acerbiért akinek a fizuja is több lesz. Kirúgnék mindenkit kb ilyenkor. Még a takarítókat is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3427
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

lucky0 írta: 2022.08.16. 15:32 Casadei vonatkozásában Zaniolo érzésem van! Nem értem miért hoztuk el 10+ért Asllanit, de akár Myki perceit is megkaphatta volna a fiatal sajat nevelésű tehetségünk. Ezért tartunk ott ahol gazdaságilag. Ranocchia sem volt elég jó, majd fizetünk Acerbiért akinek a fizuja is több lesz. Kirúgnék mindenkit kb ilyenkor. Még a takarítókat is.
Ezt mondtam.Profikat a vezetésbe.
Tombi1986
Hozzászólások: 1082
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cupi írta: 2022.08.16. 10:11 Sajna a juve a régi sikeres juve benyomását keltette tegnap. Nem nem játszottak jól de pont akkor rúgtak gólt amikor kellett és 1-2 kisebb időszakot leszámítva végig kézben tartották a meccset. :? Ennek nem örülök. Remélem ebből nem csinálnak rendszert. :D ;)
Néztem én is tegnap a meccset. Sassuolo volt nagyon gyenge. Volt pár ígéretes támadásuk, de igazából veszélyt nem jelentettek.
Úgy gondolom, idén az első 10-be sem biztos, hogy beférnek.
Verona sem volt túl acélos a Napoli ellen.
Az első forduló zajlott le, és sok minden történhet, az alábbi csapatok helye fix helyezéstől függetlenül: Inter, Milan, Juventus, Fiorentina, Lazio, Roma, Napoli, Atalanta - utána jönnek a többiek.
Di Maria nem mozgott rosszul, de betonvédelem sem volt vele szemben. Új Tevez lesz? Max, ha sérülések elkerülik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.08.16. 16:19 Juventus
Ha mar Juve, erdekes Bremer mennyire stabil a 4 vedos rendszerbe is.
Felkeszules alatt is, es tegnap is a Juve vedelem vezere, hiaba 4 vedo.
Tombi1986
Hozzászólások: 1082
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.08.16. 16:23
Tombi1986 írta: 2022.08.16. 16:19 Juventus
Ha mar Juve, erdekes Bremer mennyire stabil a 4 vedos rendszerbe is.
Felkeszules alatt is, es tegnap is a Juve vedelem vezere, hiaba 4 vedo.
Di Maria 20-30 nap pihi, igen jó volt.
Ki volt vele szemben? 🙂 Morata azóta rúgja a gólokat, hogy lerendezte volt csapatát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.08.16. 16:25
interfan írta: 2022.08.16. 16:23
Tombi1986 írta: 2022.08.16. 16:19 Juventus
Ha mar Juve, erdekes Bremer mennyire stabil a 4 vedos rendszerbe is.
Felkeszules alatt is, es tegnap is a Juve vedelem vezere, hiaba 4 vedo.
Di Maria 20-30 nap pihi, igen jó volt.
Ki volt vele szemben? 🙂 Morata azóta rúgja a gólokat, hogy lerendezte volt csapatát.
Sajnos a mi vedelmunkkel szemben is ki volt, megis mit mutattunk...

30 nap?
En 15-20 napot olvastam.

Szeptember 3 Fiorentina ellen mar jatszhat.
De lehet korabban is, 10 nap mulva ertekelik.

Samp es a Spezia Di Maria nelkul se hiszem hogy gondot okoz a Juvenak.
Roma ellenit viszont jo lenne ha kihagyna, es addig nem erkezne meg Depay, mert ott hatha elvesztenenek par pontot.
Mondjuk abban a forduloban mi nekunk sem lesz egyszeru, Lazio-Inter.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24353
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napoli szerintem nem lesz Scudetto szint, (mondjuk a Milan sem volt az tavaly, erre megis) meg akkor se ha a most irt neveket bejelentik.
Viszont azer a Navas, Ndombele, Raspadori, Simeone sor a mercato vegere azert nem rossz kis erosites.
Persze ment Koulibaly es jo esellyel megy Ruiz, ami visszalepes.
Viszont ilyen Insigne, Mertens helyett Raspadori-Simeone nem rossz lepes.
Ndombele kerdeses, de ha o is olyan lesz mint Anguissa, hogy a PL-ben gyenge, de Olaszorszagban kiemelkedo, akkor nagy erosites lehet o is.
Navas meg megint elorelepes, hiaba nem fiatal mar.

BL-re helyre szerintem boven jok lehetnek.
Ha megint lenne egy olyan "roncsderbi" mint tavaly, akkor akar tobbre is.

Viszont ami jo hir, ugynezki megbukik a Rabiot-MU uzlet, Rabiot mama keresei miatt.
Igy a Juve lehet nem tud lepni Paredes kapcsan, ha marad Rabiot.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.18. 07:38
Ndombele kerdeses, de ha o is olyan lesz mint Anguissa, hogy a PL-ben gyenge, de Olaszorszagban kiemelkedo, akkor nagy erosites lehet o is.
Egyébként ezen a PL vonalon kellene mennünk nekünk is. Kezdte a Róma Smalling-Abraham kettőssel, mi Lukakuval, a Milán Tomorival, meg az általad említett Angussiával. Biztos még ki is hagytam valakit. Rengeteg játékos lehet az angol bajnokságból, aki ott homály, de a Seria A-ba hozna egy jó szintet. Ráadásul ezek az igazolások meglátásom szerint diszkont(abb) áron elérhetők. Én simán hoznék PL-ből játékosokat, igaz annyira ez nem divat.
Válasz küldése