Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Én csak bele-bele néztem de bevallom sárgultam az irigységtől,valóban jól igazolnak de én nem ebbe látom a különbséget,sztem a két csapat kezdő 11-e között egyénileg lebontva nincs differencia.Viszont a két edző között zongorázni lehet.
Nagyon várom Simeonét.......
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Stankov írta:Én csak bele-bele néztem de bevallom sárgultam az irigységtől,valóban jól igazolnak de én nem ebbe látom a különbséget,sztem a két csapat kezdő 11-e között egyénileg lebontva nincs differencia.Viszont a két edző között zongorázni lehet.
Nagyon várom Simeonét.......


Azt hívják tudatos és okos csapatépítésnek, ami Rómában zajlik az amerikai vonal óta.
Látjuk, végigkövethetjük a fejlődésüket.
Én bevallom ezt a Romát nem tudom már utálni, annyira szimpatikusan építkeznek (sportigazgató ténykedése, játékosok, eladások-vételek, edző személye, taktika a pályán).

Simeonét meg várhatjuk nyugodtan.
Ha a realitásoknál maradunk, a nálunk már többször felmerült Mihajlovic lehet a valóság, akiről most a vezetőségünk biztos vagyok benne azt gondolja (az átmeneti) a jó teljesítménye miatt, hogy meg van az új Mourinho.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Fájdalmas látni, hogy a Juventus EGYETLEN kihívója, a Roma 36 perc alatt, otthon 5-öt kap a Bayern-től... elrohant a Calcio mellett az európai elit :cry:
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Azért nem rohant el, de sanszos hogy a 16 között nem lesz olasz. :(
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Süti írta:Azért nem rohant el, de sanszos hogy a 16 között nem lesz olasz. :(


De, sajnos elrohant. Hiába hitegetjük magunkat azzal, hogy ott vagyunk a nyomukban, de az igazság az, hogy immáron utcahossznyival az olasz futball előtt van az élvonal.
Gyakorlatilag a mi 2010-es sikerünk óta nincs esélye egyetlen olasz csapatnak sem arra, hogy európai trófának akár a közelébe is kerüljön (értsd legalább elődöntő).
Bármelyik európai nagycsapat olyan játszi könnyedséggel fújja ki az olasz csapatok orrát, hogy azt rossz nézni. Példaként említhetném a Juve-Bayern párharcot 2 éve, vagy a Barca-Milan-t. A Roma csudálatos heteseiről nem is beszélve.
Sajnos nagyon rossz úton jár az olasz foci. Lerohadt stadionok (kivéve a csalókét), siralmas félházas meccsek, lagymatag iram, egyre gyengülő játékosállomány. Ugyanaz a belterjes edző és játékoskeringő, mint Magyarországon és bizony az olasz "top" játékosokat se nagyon viszegetik el a nagycsapatok (kivétel a csimpánz és talán Verratti).
Mi ez, ha nem hanyatlás?
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Elképesztő meccs van Rómában. Nincs könnyű helyzetben a hazai csapat, de remélem ők jutnak tovább. Csapatként nem szimpatikusak, de Rudi Garcia-t én nagyon csípem, ő a modern foci ebben a rothadó ligában, remélem minnél tovább jutnak már csak a liga megítélése miatt is. Bennük több profizmust látok edző és játékosállomány szintjén is mint a rabruhásokban.

Egyébként hihetetlen, hogy Nainggolanért anno tizen pár mó-t kellett volna kicsengetni, és most lenne egy jó korban lévő húzó emberünk a kp-án, aki védekezésben és szervezésben is jó. Medel-lel félelmetes duó lennének.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nem ment tovább a Roma, egyébként nem ezt érdemelték, de a City hozta azt amit eddig nehezen tudott a BL-ben.

Egy olasz csapat a 16 között, és 4 német ment megint tovább.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Viszont az El-be minden olasz tovább ment,egyedül a Toro'-nak volt necces de kettős emberelőnybe simán nyertek Dániába.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Úgy tűnik végre elkezdték komolyan venni az olasz csapatok az EL-t, ami nagyon kell a koeficiensek miatt.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Süti írta:Úgy tűnik végre elkezdték komolyan venni az olasz csapatok az EL-t, ami nagyon kell a koeficiensek miatt.
Várjunk ezzel egy kicsit. Ha az 5ből 2-3 eljut a legjobb 8ba, akkor azt mondom, igen.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Az "elkezdték" talán nem túlzás. :)

Jó lenne, ha egy olasz behúzná, azért a spanyol-portugál hegemónia nem tűnik megdönthetetlennek.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Elég komoly riválisok búcsúztak eddig az EL sorozatból.

A Liverpool büntetőpárbajban maradt alul a Besiktas-szal szemben, a Salzburg hazain nem bírt a Villareal-lal és távozott a Mönchengladbach is a címvédő Sevilla ellenében.
Külön öröm a Fiorentina továbbjutása, így velünk együtt 2 olasz csapat már biztosan továbbjutott a következő kőrbe az európai kupaporondon, a két Torinoi csapat egyenlőre továbbjutásra áll, a Roma pedig gólkényszerben.

Az eddigi továbbjutók közül az Ajaxot és a Sevillát mindenképp jó lenne elkerülni, eddig ők tűnnek komoly ellenfélnek, de a Besiktas is húzós menetnek ígérkezik, akárkivel is kerülnek össze.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Dan-i-nter írta:velünk együtt 2 olasz csapat már biztosan továbbjutott


Továbbment a másik három is, így 5 olasz a legjobb 16 között.

A sorsolásnak mik a szabályai?

Bárki kaphat bárkit?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Süti írta:
Dan-i-nter írta:velünk együtt 2 olasz csapat már biztosan továbbjutott


Továbbment a másik három is, így 5 olasz a legjobb 16 között.

A sorsolásnak mik a szabályai?

Bárki kaphat bárkit?

Igen,itt már nincs kiemelés.Az olaszokat is meg a Dniprot is kaphatjuk
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Stankov írta:
Süti írta:
Dan-i-nter írta:velünk együtt 2 olasz csapat már biztosan továbbjutott


Továbbment a másik három is, így 5 olasz a legjobb 16 között.

A sorsolásnak mik a szabályai?

Bárki kaphat bárkit?

Igen,itt már nincs kiemelés.Az olaszokat is meg a Dniprot is kaphatjuk


Az nem rossz, remélem minél tovább elkerüljük a többi olaszt, most nagyon kellenek az koeficiensek.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Na a dzsuve egy ajándék tizivel nyert.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Elég unalmas meccs nap volt, igaz csak 2. fi-től láttam az Atleti meccsét, de birkózáson és labdagyömöszölésen kívül nem sok minden történt. Most megnéztem az összefoglalóját a másiknak, hát itt is kb. 2 olyan helyzet volt, aminél az ember felkapja a fejét. Jövőheti PSG-Barca jobbnak ígérkezik. Egyébként mikor volt utoljára olyan, hogy hazai pályán kezdtek a katalánok? Szinte mindig idegenbe tolják az 1. meccset..
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Hát ennyire lehetetlen feladat megverni hazain ezt a Wolfsburgot, hogy még egy romokban lévő Napoli is lehozza 4-1-re...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Nekik volt kapusuk.
Ezen ment el a tegnapi mixem én x-re vettem.Ellenünk is kicsit be voltak szarva főleg a 1.f.i-be ott ha határozottabbak vagyunk mi is elérhettünk volna egy jobb eredményt.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Hasonlóan látom, a 2. meccsen már nem múlott, de továbbra is állítom, lett volna esélyünk a győzelemre az 1. meccsen. Kár érte.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta:Na a dzsuve egy ajándék tizivel nyert.


Meglepő. :)
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

grat a Juvenak, kiverni a cimvedot, ez mindenkeppen elismeresremelto.

es az a jo, hogy a dontoben barmit jatszanak, orulni fogok:
- nyernek, jo az olasz koefficiensnek
- kikapnak, azert nemar hogy triplazzanak, mint mi 5 eve :)
matyinter
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

A hideg is kiráz engem ettől a bl döntőtől.
Kettő csapat van összesen, amit utálok. Igen a Juve és a Barca...
De inkább nyerjen a barca, mert ők baromi jók idén, és nagyon nem szeretném látni a Juvés ismerőseim/szurkolói pökhendi, nagyképű gyomorforgató viselkedését bl győzelem esetén. Bár már így is elég nagy a pofa...
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Én már a negyed döntővel így voltam, hogy mind1-ik csapatot kisebb-nagyobb mértékben, de utálom. A Real volt még a legkevésbé ellenszenves, de ők meg nem nyerhettek, mivel az Internek kell lennie az első BL címvédőnek :)

Egyébként én olasz csapatokkal mindig úgy vagyok, hogy jussanak döntőbe aztán ott kapjanak ki, mindenki happy (Roma, Milan, Dzsuve-re értve, Lazio vagy Fiortentina BL győzelemmel semmi bajom nem lenne, csak nem túl reális) :)

De valóban a Barca idén megérdemli, újra világverő focit nyújtanak, mint pár éve. 2013-ban is hasonló érzéseim voltak, bár utálom a Bayern-t és a Dortmundnak szurkoltam, de Heynckes csapata az utóbbi tíz év legerősebb focijával nyerte meg a sorozatot, azt még nem szimpatizánsként is öröm volt nézni. Még jó, hogy nem találtak utána értelmes edzőt, mert évekig domináltak volna.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Jellemző a juventinokra, hogy boszorkányüldözés zajlott Allegri kinevezése után Torinóban, most meg faragják a szobrát.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Nem tartom sokra Max-ot, de a BL-ben még a harmatos Milan-nal is eléggé jól helyt állt lehetőségeihez mérten. Bajnokságot szerintem még Zenga is megnyerte volna ezzel a kerettel, de a BL-ben kellett Allegri. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy a Barcát képesek lesznek megverni, azért ez a Reál eléggé szétesőfélben volt, míg a katalánok topon vannak.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Hihetetlen játék a futball... Döntőt játszik az a Dnipro, amit oda-vissza, mondhatni simán vertünk és csak azért jutottak tovább, mert a Quarabag teljesen szabályos gólját nem adták meg ellenünk az utolsó meccs végén.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Baggio85 írta:Hihetetlen játék a futball... Döntőt játszik az a Dnipro, amit oda-vissza, mondhatni simán vertünk és csak azért jutottak tovább, mert a Quarabag teljesen szabályos gólját nem adták meg ellenünk az utolsó meccs végén.


Ha megnyernék akkor az legalább olyan meglepetés lenne mint amikor a Görögök EB-t nyertek...
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Most őszintén, érdekel bárkit is ez EL döntő? Egy Napoli-Sevillára simán leültem volna a tv elé, de erre..
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Komax írta:Most őszintén, érdekel bárkit is ez EL döntő? Egy Napoli-Sevillára simán leültem volna a tv elé, de erre..


Sevilla-Dnipro?
Ez olyan mint egy átlagos csoport meccs.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Szerintem meg jó lesz...

A Sevilla nem semmi.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nekem mindegy ki nyeri a BL-t, csak ne a juventus. :lol:
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Most nézem a tegnapi EL selejtező eredményeket. A dicső Sampdoria ment a levesbe az első párharcában az Újvidék ellen. Ha ennyire belefosnak az olasz csapatok, akkor hogy lesz meg itt megint a 4. BL hely???
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

gianluca írta:Most nézem a tegnapi EL selejtező eredményeket. A dicső Sampdoria ment a levesbe az első párharcában az Újvidék ellen. Ha ennyire belefosnak az olasz csapatok, akkor hogy lesz meg itt megint a 4. BL hely???

A Lazionak ki kell verni a Bayert. Talán azzal járnának a legjobban, ha BL csoport harmadikként kiesnek az EL-be(a 2. hely elég lehetetlennek tűnik ilyen harmatos kerettel, ha csak nem egy gyenge csoportot kapnak(ha pedig a legjobb 16-ba véletlenül be is jutnának annak biztosan kiesés lenne a vége)). Nekik, a Fiornak és a Napolinak minél tovább kell menni az EL-ben.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ha nem mennek tovább a főtáblára, akkor ugyanúgy az EL-ben folytatják. Bár mint legszimpatikusabb az olasz trióból, őket szívesen nézném a BL-ben. Koefficiens szempontjából mind2 kimenetel ugyanannyit ér.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Dan-i-nter írta:Ha nem mennek tovább a főtáblára, akkor ugyanúgy az EL-ben folytatják. Bár mint legszimpatikusabb az olasz trióból, őket szívesen nézném a BL-ben. Koefficiens szempontjából mind2 kimenetel ugyanannyit ér.

Igen, de azzal pénzt is buknak+a Leverkusen(jelen összehasonlításban a Bundesliga) nyer plusz pontokat a Serie A kárára. A Lazionak semmiképp nem szabad elvéreznie, mert akkor a német bajnokság szerez előnyt.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Annyira azért nem viselem a sasok sorsát a szívemen, hogy a pénzük miatt is aggódjak :) De mint mondtam, én is jobban örülnék annak, ha BL főtáblára kerülnének.
Azt nem tudom, hogy a play-off-ban miként számolják a pontokat, de a Bundás így is úgy is a Serie A előtt van, és valószínűleg sokáig ott is marad. Angoloktól előbb veszik el a 4. helyet mint tőlük, legalább is a mostanában nyújtott szereplésük alapján.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Dan-i-nter írta:Annyira azért nem viselem a sasok sorsát a szívemen, hogy a pénzük miatt is aggódjak :) De mint mondtam, én is jobban örülnék annak, ha BL főtáblára kerülnének.
Azt nem tudom, hogy a play-off-ban miként számolják a pontokat, de a Bundás így is úgy is a Serie A előtt van, és valószínűleg sokáig ott is marad. Angoloktól előbb veszik el a 4. helyet mint tőlük, legalább is a mostanában nyújtott szereplésük alapján.

Points system
1. Each team gets two points for a win and one point for a draw (points are halved for matches in the qualifying and play-off rounds).
2. Clubs that reach the round of 16, quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Champions League, or the quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Europa League, are awarded an extra point for each round.
3. In addition, four points are awarded for participation in the group stage of the UEFA Champions League and four points for qualifying for the round of 16.


Nem gondolnám egyébként, hogy a németek sokáig az angolok előtt tudnak maradni. A tavalyi évnél csak jobbak lehetnek az angolok és a csapataikat is erősebbnek érzem most.
A Mönchangladbach akármennyire is szimpatikus játékospolitikát tekintve nem sok sót fog megenni a BL-ben és szerintem ez az Augsburgra is vonatkozik az EL-ben.

Jelenleg így áll a koefficiensek száma: http://www.uefa.com/memberassociations/ ... s/country/
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Elég szoros az állás: a németek 5 az angolok 4 ponttal vannak előrébb,de a 2011-12 szezonban 4 ponttal szereztek többet,ha ez kiesik gyakorlatilag el fog tűnni a különbség. Ebben az idényben csak több pontot kellene szerezni náluk,de azok után,hogy a Samp kiesett,a németek és angolok 7 csapattal lesznek ott a csoportkörben az olaszok csak 5. Innen már nagyon nehéz lesz,de az mindenesetre biztató,hogy egyre inkább közelebb kerülnek az olaszok. A spanyolok első helye még vagy 5évig betonozva,az angolok nem hiszem,hogy megint betliznek,úgyhogy valahogy a németeket kéne beérni. A Lazio-Bayer ebből a szempontból is fontos lehet,jó lenne ha bejutnának a sasok a Bl-be.
Off:az meg,ahol a magyar bajnokság áll - Liechtenstein mögött - szégyen és gyalázat,ezt az eredményt bammeg amatőr bajnoksággal is el lehet érni..persze ezt a listát nem mutogatják csányiék..
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

brecsinho írta:Elég szoros az állás: a németek 5 az angolok 4 ponttal vannak előrébb,de a 2011-12 szezonban 4 ponttal szereztek többet,ha ez kiesik gyakorlatilag el fog tűnni a különbség. Ebben az idényben csak több pontot kellene szerezni náluk,de azok után,hogy a Samp kiesett,a németek és angolok 7 csapattal lesznek ott a csoportkörben az olaszok csak 5. Innen már nagyon nehéz lesz,de az mindenesetre biztató,hogy egyre inkább közelebb kerülnek az olaszok. A spanyolok első helye még vagy 5évig betonozva,az angolok nem hiszem,hogy megint betliznek,úgyhogy valahogy a németeket kéne beérni. A Lazio-Bayer ebből a szempontból is fontos lehet,jó lenne ha bejutnának a sasok a Bl-be.
Off:az meg,ahol a magyar bajnokság áll - Liechtenstein mögött - szégyen és gyalázat,ezt az eredményt bammeg amatőr bajnoksággal is el lehet érni..persze ezt a listát nem mutogatják csányiék..

Igen, de ezek a pontok átlagokból jönnek össze. Azért ritkák az egész számok.

Hát ez azért érdekesebb, hogy miért vannak előttünk a liechtensteiniek. Szó sincs róla, hogy ez egy amatőr bajnokság által lenne elérve. Ezt a pontszámot a miniállam az FC Vaduz nevű csapat által érte el(az UTE drukkerek emlékezhetnek rá), akik a svájci bajnokságban játszanak. Igen és itt merül fel a kérdés, hogy, hogy a francba gyűjthetnek pontot egy másik szövetségnek? Úgy, hogy az FC Vaduz egy kamukupából kerül be az EL-be, amit majdnem minden évben megnyer. Ez az úgy nevezett Liechtenstein Kupa, amin 17 csapat vesz részt(7 ilyen liechtensteini bohóccsapat és 10 utánpótláscsapat). Ebben a kupában a Vaduz rekorder 43x-os győztes.
Így kerülhetett idén össze 2 ugyanabban a bajnokságban játszó csapat a Vaduz és a Thun.
Egyébként a Vaduz a Basel testvérklubja, több játékosuk is megfordult már a Vaduzban, a legismertebb talán Yann Sommer.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Nem tudom ki nézte a Valencia-Monaco meccset, de ez az Anthony Martial nevű 19 éves szélső/tkp kegyetlen jól játszott. A transfermarkt.de 8 millió euróra taksálja az értékét, szerintem óriási fogás lenne a leigazolása. Kondogbia segíthetne benne. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Tojgli írta:Nem tudom ki nézte a Valencia-Monaco meccset, de ez az Anthony Martial nevű 19 éves szélső/tkp kegyetlen jól játszott. A transfermarkt.de 8 millió euróra taksálja az értékét, szerintem óriási fogás lenne a leigazolása. Kondogbia segíthetne benne. :D



írj egy sms-t Thohirnak ;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Festa írta:
Tojgli írta:Nem tudom ki nézte a Valencia-Monaco meccset, de ez az Anthony Martial nevű 19 éves szélső/tkp kegyetlen jól játszott. A transfermarkt.de 8 millió euróra taksálja az értékét, szerintem óriási fogás lenne a leigazolása. Kondogbia segíthetne benne. :D



írj egy sms-t Thohirnak ;)

Már tavaly is bontogatta a szárnyait,Arsenal ellen is brillírozott.Még Wenger is megjegyezte h mintha a fiatal Henry-t látná.Csodálkoztam is h nem vitte el nyáron.Francia is,20 év alatti,gyors.Tipikus potenciális Wenger bébi
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Festa írta:

írj egy sms-t Thohirnak ;)

Az sms már be van írva, csak nincs meg az öreg száma. :D
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Festa írta:
írj egy sms-t Thohirnak ;)

Ez úgy látszik van Gaal száma volt, de kicsit elnézte a gyerek értékét. :D
36 millió fontért sikerült leigazolnia Martialt az MU-nak, ami kicsit kevesebb, mint 50 millió euró. Őrület mi megy a mai fociban az árakat tekintve. A transfermarkt.de jelenleg 8 millió euróra becsüli a gyerek értékét. A Monaco idén egész szépen megszedte magát. Martial 50M(bár ebből valamennyi a Lyonnak ment), Kondogbia 30M, Abdennour 25M, Kurzawa 25M, Carrasco 20M, Ocampos 7,5M, Isimat-Mirin 2M és akkor gondolom Falcaot sem ingyen bérli tőlük a Chelsea.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Tranfermarkt szerényebb összeget ír,gondolom ott azaz összeg szerepel amit azonnal megkapott az eladó klub mindenféle opció és részletfizetés nélkül.
Kondogbiára 21-et,Abdennour és Kurzawara17,5 őt.Ezek abszolút reálisnak tűnnek(mármint h ezek kerültek kifizetésre első kőrbe,maga a vég összegek itt-ott tényleg el vannak szállva)
Martialra 35-öt ír euróba.
Szegény skót összekuporgatott pénzének most alávág van Gaal.Mondjuk a hollandok tudnak élni..
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Stankov írta:Tranfermarkt szerényebb összeget ír,gondolom ott azaz összeg szerepel amit azonnal megkapott az eladó klub mindenféle opció és részletfizetés nélkül.
Kondogbiára 21-et,Abdennour és Kurzawara17,5 őt.Ezek abszolút reálisnak tűnnek(mármint h ezek kerültek kifizetésre első kőrbe,maga a vég összegek itt-ott tényleg el vannak szállva)
Martialra 35-öt ír euróba.
Szegény skót összekuporgatott pénzének most alávág van Gaal.Mondjuk a hollandok tudnak élni..

Szerintem rosszat nézel, mert a Transfer azokat az összegeket írja amiket fentebb írtam. Nem a transfermarkt.co.uk domainen nézed az összegeket? Mert fontban stimmelnek a leírt összegek.
http://www.transfermarkt.de/geoffrey-ko ... ler/127189
http://www.transfermarkt.de/anthony-mar ... ler/182877
http://www.transfermarkt.de/aymen-abden ... ler/108830
http://www.transfermarkt.de/layvin-kurz ... ler/126710
Én is angolul szoktam nézni egyébként, mert azt értem, de ott fontban írják.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Igen,igazad van.Az angolt néztem pedig a németet szoktam azért kavart meg h fontba és nem euróba :)
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Kellünk a BL-be az olasz focinak, mint falat kenyér, ahogy egy erős Milan se ártana, mert a fővárosi csapatok komolytalanok nemzetközi szerepléshez. A Roma kapusának és a Leverkusen játékosoknak köszönheti csak a továbbjutást, de ilyen focival nagyon simán búcsúznak a 16-ból. A Juve is megcsinálta a nehezét, oda-vissza verte a City-t, de Sevilla-ban elszerencsetlenkedték.

Meglepődnék ha a negyeddöntőben lenne olasz csapat, a rabruhásokat csak a Zenit ellen tudom elképzelni továbbjutónak, a Romát még ellenük se nagyon.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Hop-Hop.

Wolfsburg-Madrid 2:0 az 59. percben.
Válasz küldése