Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a Barca egy vicc meccset nyert meg tegnap. a Villarreal 2-vel ment, és két olyan öngólt "vétettek", hogy az még karácsonyi ajándéknak is túlzás lenne... remélem az Atletico innen már nem bassza el, és megnyerik a bajnokságot, megérdemelnék.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

DSanton39 írta:a Barca egy vicc meccset nyert meg tegnap. a Villarreal 2-vel ment, és két olyan öngólt "vétettek", hogy az még karácsonyi ajándéknak is túlzás lenne... remélem az Atletico innen már nem bassza el, és megnyerik a bajnokságot, megérdemelnék.

úgy tűnik csak sikerül elbaszarintani.. 2-vel megy a Levante 10 perccel a vége előtt.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

DSanton39 írta:
DSanton39 írta:a Barca egy vicc meccset nyert meg tegnap. a Villarreal 2-vel ment, és két olyan öngólt "vétettek", hogy az még karácsonyi ajándéknak is túlzás lenne... remélem az Atletico innen már nem bassza el, és megnyerik a bajnokságot, megérdemelnék.

úgy tűnik csak sikerül elbaszarintani.. 2-vel megy a Levante 10 perccel a vége előtt.


A Madrid is X-elt, úgyhogy meglesz az...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Érdekes h a 2 madridi olyan csapat ellen vesztett pontokat akiknek mindegy már,és mégis beszülettel mentek,hajtottak.Angliába is jellemző ez,h a kiesés ellen vagy európai versenysorozatért küzdők pontokat hullajtanak a olyanok ellen akik már egyikben sem érintettek.
Csak azért jegyzem meg mert a bajnokságok ezen szakaszában elég szépeket lehet(ett) szakítani sportfogadáson
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Stankov írta:Érdekes h a 2 madridi olyan csapat ellen vesztett pontokat akiknek mindegy már,és mégis beszülettel mentek,hajtottak.Angliába is jellemző ez,h a kiesés ellen vagy európai versenysorozatért küzdők pontokat hullajtanak a olyanok ellen akik már egyikben sem érintettek.
Csak azért jegyzem meg mert a bajnokságok ezen szakaszában elég szépeket lehet(ett) szakítani sportfogadáson

az biztos, van itt kavarás rendesen.

egyébként a Real X-e szerintem pont azt eredményezi hogy ők lehetnek bajnokok. ha papírformát nézzük, 3 meccsük van hátra, mindet nyerik 92 pont. az AtMa Barca párosnak 2 meccse van, az egyik egymás ellen. Barcelonában valószínűbb a hazai siker tehát a végén mindkét csapatnak 91 pontja lesz. mindez persze a papírforma, fogadási csalások nélkül..
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Pontegyenlőség esetén mi dönt a spanyoloknál?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Süti írta:Pontegyenlőség esetén mi dönt a spanyoloknál?

a Wikipédia szerint az egymás elleni, de nem számít az idegenben lőtt gólos szabály.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Le a kalappal Cholo Simeone előtt.
Aki ezzel az Atleticoval túlzás nélkül a modern kori futball legnagyobb csodáját hajtotta végre.
Grande Cholo.
Milánó szebbik fele visszavár.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta:Le a kalappal Cholo Simeone előtt.
Aki ezzel az Atleticoval túlzás nélkül a modern kori futball legnagyobb csodáját hajtotta végre.
Grande Cholo.
Milánó szebbik fele visszavár.
Nagyon nehézzé tette a dolgát az Atletico,de a sziv ma is diadalmaskodott.Grat Cholo!
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

hatalmas lelki erő kellett úgy kijönni a második félidőre ahogy. (én az első félidő végén azt mondtam, ez már a Barcáé lesz...)
és megcsinálták. hatalmas gratuláció nekik, és Simeone-nak! ilyen ember kellene nekünk is a padra, aki szünetben így felráz egy csapatot vesztett állásnál.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Nagyon kevés ennyire tökös csapatot láttam, mint az Atletico.

Nem a milliókra támaszkodva voltak képesek kihasználni a nagyok botlását, mert ehhez azért az is kellett.

Idén gond nélkül eladják a legjobbjaikat, Diego Costa-t, stb., és újra építik a klubbot egy nyár alatt.

Most 10-12 évig megint csak a Real-Barca jön, de jó volt látni a tegnapi meccset.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

26 (!!!) gólt kapott idén az Atletico a bajnokságban, ez messze a legjobb.

Elképesztően jól védekeznek, a Bl-t is behúzzák szerintem, ami nem kis alázása lenne a Barca-Real párosnak.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:26 (!!!) gólt kapott idén az Atletico a bajnokságban, ez messze a legjobb.

Elképesztően jól védekeznek, a Bl-t is behúzzák szerintem, ami nem kis alázása lenne a Barca-Real párosnak.


Nekem az Atlético a másik kedvenc csapatom az Inter mellett.
A titkuk Diego Simeone.Egész egyszerűen minden labdáért úgy küzdenek mint az életükért.
Ha valakivel lenne esélyünk a Bl cimre aki nem(leszámitva Mourinhot) akkor az ő.
Ráadásul Mourinho kezd kiégni,DS viszont most éli majd a virágkorát.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Ez a Simeone hihetetlen milyen fazon, Mou picsába nincs hozzáképest most már.

Neki kellett volna adni 1 jó nagy szerződést
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

R9. írta:Ez a Simeone hihetetlen milyen fazon, Mou picsába nincs hozzáképest most már.

Neki kellett volna adni 1 jó nagy szerződést

úgy tűnik a Realnál mindenki meghülyül, Ancelotti is az előző szezon után, meg a VB-n látottak alapján, megtartja Casillast, és elküldi Diego Lopezt, és bár érkezett Navas, oda-vissza a spanyol véd, logikus. Di Mariáért meg nem harcol foggal-körömmel hogy maradjon.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

DSanton39 írta:
R9. írta:Ez a Simeone hihetetlen milyen fazon, Mou picsába nincs hozzáképest most már.

Neki kellett volna adni 1 jó nagy szerződést

úgy tűnik a Realnál mindenki meghülyül, Ancelotti is az előző szezon után, meg a VB-n látottak alapján, megtartja Casillast, és elküldi Diego Lopezt, és bár érkezett Navas, oda-vissza a spanyol véd, logikus. Di Mariáért meg nem harcol foggal-körömmel hogy maradjon.
Ebből látszik, hogy az edzőnek semmi szava sincs ott se.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Na Kova bemutatkozott, de a Real égett az első fordulóban. Kova későn jött be, nem igazán tudott hozzátenni a Real amúgy is moslék játékához. Benitez nem tudom mihez fog kezdeni ezzel a Reallal, de nem a Gijon lesz az utolsó csapat aki 10 emberrel védekezik ellenük.

Bízom benne, hogy egy jó Atletico(+Sevilla, Valencia) meglepetést fognak okozni a 2 gigásznak. Bár az 5 nagy csapat közül mindegyik förtelmesen játszott.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

R9. írta:Ez a Simeone hihetetlen milyen fazon, Mou picsába nincs hozzáképest most már.

Neki kellett volna adni 1 jó nagy szerződést


Adom Matyi.Aki egyszer még csúcsra vezetheti az Intert az Cholo Simeone.
Avatar
Tojgli
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2015.08.06. 23:18

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tojgli »

Agybeteg világban élünk, ahol a Real Madrid 49 millió euróért vesz meg egy 16, még Európában(sőt Brazíliában sem) semmit nem bizonyító játékost, úgy hogy 1 évre még ott is hagyja a Flamengoban.
Erre nem tudok nagyon mit mondani, lehet, hogy az összeg kevesebb volt, de hogy 30 fölött van a végső ár az biztos.
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

Tojgli írta:Agybeteg világban élünk, ahol a Real Madrid 49 millió euróért vesz meg egy 16, még Európában(sőt Brazíliában sem) semmit nem bizonyító játékost, úgy hogy 1 évre még ott is hagyja a Flamengoban.
Erre nem tudok nagyon mit mondani, lehet, hogy az összeg kevesebb volt, de hogy 30 fölött van a végső ár az biztos.



Teljesen egyetértek veled, szerintem sem haladunk jó irányba...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.11.10. 20:37 https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... et-2923365


Nem semmi melyseg...
Azért 10 év egy helyen után nehéz még újat mutatni, még akkor is ha tudjuk, a focija nem szemet kápráztató.
Én biztos vagyok benne, hogy ő olaszban, nálunk meg tudna újulni és tudna működni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.11.11. 08:47
interfan írta: 2022.11.10. 20:37 https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... et-2923365


Nem semmi melyseg...
Azért 10 év egy helyen után nehéz még újat mutatni, még akkor is ha tudjuk, a focija nem szemet kápráztató.
Én biztos vagyok benne, hogy ő olaszban, nálunk meg tudna újulni és tudna működni.
Pont ez a baj, 10 ev alatt semmit nem ujult az a "focinak" gyunyolt sport megcsufolasa amit o jatszik.
Elment felette es a "focija" felett nagyon durvan az ido.
Ugyanaz mint Mourinho...

5-10 eve ez mukodott, ma mar nagyon nem.
A mai futball nem a "anti focit" jatszato edzok terepe...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.11.11. 08:47
interfan írta: 2022.11.10. 20:37 https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... et-2923365


Nem semmi melyseg...
Azért 10 év egy helyen után nehéz még újat mutatni, még akkor is ha tudjuk, a focija nem szemet kápráztató.
Én biztos vagyok benne, hogy ő olaszban, nálunk meg tudna újulni és tudna működni.
A jó Isten mentsen meg tőle. Mondjuk a fizetési igénye miatt annyira nem is aggódók.. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.11.11. 08:47
interfan írta: 2022.11.10. 20:37 https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... et-2923365


Nem semmi melyseg...
Azért 10 év egy helyen után nehéz még újat mutatni, még akkor is ha tudjuk, a focija nem szemet kápráztató.
Én biztos vagyok benne, hogy ő olaszban, nálunk meg tudna újulni és tudna működni.
Ha Conte focija nézhetetlen volt akkor az övé milyen? :D ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.11.11. 09:43 Ha Conte focija nézhetetlen volt akkor az övé milyen? :D ;)
Conte hozza kepest urfocit jatszatt, olyan szepet amit meg sosem latott senki.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.11.11. 11:24
Cupi írta: 2022.11.11. 09:43 Ha Conte focija nézhetetlen volt akkor az övé milyen? :D ;)
Conte hozza kepest urfocit jatszatt, olyan szepet amit meg sosem latott senki.
Ilyen a szurkolói lélektan. 2019-20 kornyeken sirtunk volna oromunkben ha eljon hozzank. Keressetek csak vissza a kommenteket.
En is ugy gondolom, egy probat megerne 1+1 eves szerzodes , max 8m fizu.
Akiket emlegetnek nalunk azoknal azert jobb lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.11.11. 15:54
interfan írta: 2022.11.11. 11:24
Cupi írta: 2022.11.11. 09:43 Ha Conte focija nézhetetlen volt akkor az övé milyen? :D ;)
Conte hozza kepest urfocit jatszatt, olyan szepet amit meg sosem latott senki.
Ilyen a szurkolói lélektan. 2019-20 kornyeken sirtunk volna oromunkben ha eljon hozzank. Keressetek csak vissza a kommenteket.
En is ugy gondolom, egy probat megerne 1+1 eves szerzodes , max 8m fizu.
Akiket emlegetnek nalunk azoknal azert jobb lenne.
Nala szerintem a 2015-16-os BL donto utan kezdodott a lejtmenet.
Igy visszanezve ez latszik, es igy lehet relevans velemenyet mondani.
Osszejott meg valahogy a 20-21-es bajnoksag, de az akkori es azelotti szezonokban is nagyon csunya egesek es kudarcok kisertek.

Nekem total Mourinho 2.0.
Ami 2010-15 kornyeken a vilag focija volt az "antifoci" az mara kihalt, meghalt, megszunt, vege lett.
Egesz egyszeruen aki ezt "jatsza", annak vege.
Csufosabbnal csufosabb bukasok, es a futball megcsufolasa.
Mourinho is elel meg a multbol, de szerencsetlen nemhogy lebontotta mar a szobrat, hanem el is asta.

Elment felettuk az ido, nem tudtak az idovel fejlodni, es alkalmazkodni.
Az az 1db antifoci amit tudtak es mukodott 7-10 eve, az mar mar bukas.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2022.11.11. 16:05
DM22 írta: 2022.11.11. 15:54
interfan írta: 2022.11.11. 11:24

Conte hozza kepest urfocit jatszatt, olyan szepet amit meg sosem latott senki.
Ilyen a szurkolói lélektan. 2019-20 kornyeken sirtunk volna oromunkben ha eljon hozzank. Keressetek csak vissza a kommenteket.
En is ugy gondolom, egy probat megerne 1+1 eves szerzodes , max 8m fizu.
Akiket emlegetnek nalunk azoknal azert jobb lenne.
Nala szerintem a 2015-16-os BL donto utan kezdodott a lejtmenet.
Igy visszanezve ez latszik, es igy lehet relevans velemenyet mondani.
Osszejott meg valahogy a 20-21-es bajnoksag, de az akkori es azelotti szezonokban is nagyon csunya egesek es kudarcok kisertek.

Nekem total Mourinho 2.0.
Ami 2010-15 kornyeken a vilag focija volt az "antifoci" az mara kihalt, meghalt, megszunt, vege lett.
Egesz egyszeruen aki ezt "jatsza", annak vege.
Csufosabbnal csufosabb bukasok, es a futball megcsufolasa.
Mourinho is elel meg a multbol, de szerencsetlen nemhogy lebontotta mar a szobrat, hanem el is asta.

Elment felettuk az ido, nem tudtak az idovel fejlodni, es alkalmazkodni.
Az az 1db antifoci amit tudtak es mukodott 7-10 eve, az mar mar bukas.
Nem bantasbol de nagyon sarkos a véleményed. Teljes mas liga vagyunk, mas jatekosok, stb.
Nemreg en is olvastam egy korrekt tanulmanyt arrol , hogy egy edzo valojaban par szazalekot ad hozza a csapat teljesitmenyehez. Eredendoen a keret minosege az , ami meghatarozza a szereplest. Mikor szar csapatunk volt, johetett ide barki. Pioli? Nezd meg most mit csinal. Ugy lett alakitva a keret ahogy ő akarta? Nem. Egyszeruen sokkal jobbak a jatekosai mint nekunk amikor itt volt.
Szerintem az elso es legfontosabb az eredmeny. Ki szeretne gyonyoru de eredmenytelen focit szemben az antifocival ami eredmenyes. Nem lehet ezt kijelenteni szerintem, hogy ez eltűnt.
Simeone pont abban jo amiben Conte. Feltüzeli a jatekosokat es kihozza beloluk a maximumot. Nem gondolnam , hogy az Atletico keretevel most barki a bajnoksagert vagy a BL ert harcolna.
Lehet , hogy a verfrissites segitene az Atletin, de a Spanyol bajnoksagban sok csapat erosodott es a Real/Barca keretet ossze sem lehet hasonlitani a tobbivel. Ha egy negativ spiralba kerul a csapat nagyon nehez kijonni belole mert a kenyszer hajtja a csapatot nem a gyozni akaras. Valoszinuleg a csapat es kozte alabbhagyott a kohezio. Nem mondom , hogy o megoldas de nem jelentem ki h tuti szar.
1+1 ev , ennyi. Azert Guardiola nagyon fenyezve van, de eleteben nem iranyitott meg olyan csapatot aki a sajat bajnoksagaban nem a legerosebbkent van szamon tartva.
Vannak zseni edzok pl Kloppot annak tartom de latni , hogy o is csunyan megtud botlani. Arrol meg nem Inzaghi tehet , hogy az oriasi helyzeteinket kihagyjuk fontos meccseken. Amit az o stilusa elvesz a bajnoksagban , azt a BL ben visszakapjuk.
Sok osszetevos azert ez az edzo dolog en azt mondom. Legalabbis tobb sarkos kijelenteseknel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.11.11. 16:25
interfan írta: 2022.11.11. 16:05
DM22 írta: 2022.11.11. 15:54

Ilyen a szurkolói lélektan. 2019-20 kornyeken sirtunk volna oromunkben ha eljon hozzank. Keressetek csak vissza a kommenteket.
En is ugy gondolom, egy probat megerne 1+1 eves szerzodes , max 8m fizu.
Akiket emlegetnek nalunk azoknal azert jobb lenne.
Nala szerintem a 2015-16-os BL donto utan kezdodott a lejtmenet.
Igy visszanezve ez latszik, es igy lehet relevans velemenyet mondani.
Osszejott meg valahogy a 20-21-es bajnoksag, de az akkori es azelotti szezonokban is nagyon csunya egesek es kudarcok kisertek.

Nekem total Mourinho 2.0.
Ami 2010-15 kornyeken a vilag focija volt az "antifoci" az mara kihalt, meghalt, megszunt, vege lett.
Egesz egyszeruen aki ezt "jatsza", annak vege.
Csufosabbnal csufosabb bukasok, es a futball megcsufolasa.
Mourinho is elel meg a multbol, de szerencsetlen nemhogy lebontotta mar a szobrat, hanem el is asta.

Elment felettuk az ido, nem tudtak az idovel fejlodni, es alkalmazkodni.
Az az 1db antifoci amit tudtak es mukodott 7-10 eve, az mar mar bukas.
Nem bantasbol de nagyon sarkos a véleményed. Teljes mas liga vagyunk, mas jatekosok, stb.
Nemreg en is olvastam egy korrekt tanulmanyt arrol , hogy egy edzo valojaban par szazalekot ad hozza a csapat teljesitmenyehez. Eredendoen a keret minosege az , ami meghatarozza a szereplest. Mikor szar csapatunk volt, johetett ide barki. Pioli? Nezd meg most mit csinal. Ugy lett alakitva a keret ahogy ő akarta? Nem. Egyszeruen sokkal jobbak a jatekosai mint nekunk amikor itt volt.
Szerintem az elso es legfontosabb az eredmeny. Ki szeretne gyonyoru de eredmenytelen focit szemben az antifocival ami eredmenyes. Nem lehet ezt kijelenteni szerintem, hogy ez eltűnt.
Simeone pont abban jo amiben Conte. Feltüzeli a jatekosokat es kihozza beloluk a maximumot. Nem gondolnam , hogy az Atletico keretevel most barki a bajnoksagert vagy a BL ert harcolna.
Lehet , hogy a verfrissites segitene az Atletin, de a Spanyol bajnoksagban sok csapat erosodott es a Real/Barca keretet ossze sem lehet hasonlitani a tobbivel. Ha egy negativ spiralba kerul a csapat nagyon nehez kijonni belole mert a kenyszer hajtja a csapatot nem a gyozni akaras. Valoszinuleg a csapat es kozte alabbhagyott a kohezio. Nem mondom , hogy o megoldas de nem jelentem ki h tuti szar.
1+1 ev , ennyi. Azert Guardiola nagyon fenyezve van, de eleteben nem iranyitott meg olyan csapatot aki a sajat bajnoksagaban nem a legerosebbkent van szamon tartva.
Vannak zseni edzok pl Kloppot annak tartom de latni , hogy o is csunyan megtud botlani. Arrol meg nem Inzaghi tehet , hogy az oriasi helyzeteinket kihagyjuk fontos meccseken. Amit az o stilusa elvesz a bajnoksagban , azt a BL ben visszakapjuk.
Sok osszetevos azert ez az edzo dolog en azt mondom. Legalabbis tobb sarkos kijelenteseknel.
Persze mas bajnoksag, ez teljesen ok.
De sajnos vagy sem, a Seria A-ban sem az "antifocit" jatszato edzok mennek mar.
Conte is ugy jatszott ahogy, de Simeonehoz kepest eg es fold.
Pioli, Conte, Sarri az utobbi 3 ev bajnokai, azert ez nagyon nem a 2010-15 evek Mourinho/Simeone futballja.
Allegrit is latjuk...
Nemzetkozi teren meg foleg meghalt ez a "focinak" gunyolt valamit amit ok csinalnak.

Tehat megnezve az "antifoci" mar sehol nem erdemenyes, legyen szo Olasz, Spanyol, Nemet, Angol, barmelyik top bajnoksagrol.

Az idovel valtozik minden, a futball is.
Ehhez vagy tud valaki alkalmazkodni, vagy nem.

Elmeletben erdemes errol beszelni, de gyakorlatban sok lehetoseg nincs.
Egymaga tobbet keres mint az osszes Seria A edzo egyutveve...
Egymaga tobbet keres mint Guardiola es Klopp egyuttveve.
Egy honapban tobbet keres majdnem mint Inzaghi 1 ev alatt.

Ahogy te magad irtad, a keret minosege a legfontosabb.
Na szerintem itt a kulcs.
Mert ha jon egy uj tulajdonos, akkor azt a penzt a keret "minosegere" lenne jobb szerintem forditani, mint hogy 30-40-50m-t kereso edzokre.
Ahogy irtad, egy gyenge kerethez "johet barki".
Az is szep, hogy 8m...
De 50m-t keres az ember, ki lenne az aki hatod annyi penzert elvallna valamit.
Persze szep a romantika, de a mai futball mar nem errol szol, pont Simeone-Atletico pelda erre a legjobb, hiaba a romantika, es hiaba elete csapata Simeonenak, ott van, de 50m-ert evente.
Mint Mourinho esete is mutatja, ha kirugjak, mar csak a "neve es a mult" miatt kapni fog ajanlatokat "top" kluboktol.
Ahol ha nem is 50m-t kapna, mint elete szeretett es orok csapatatol, de egy 20m-t siman.
Nekunk pedig egy ilyen edzore, aki finonam szolva is ketseges szintet hoz, nem lenne erdemes ekkora osszeget kidobni.
Fele ennyibol talalunk edzot, azt a penzt meg lehet a "keret minosegenek" javitasara kolteni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

70m-ert megy allitolag a Realba a 16 eves, ismetlem 16 eves Endrick a Palmeirasbol.

7db felnott meccs van a hata mogott, megegyszer mondom 7db felnott meccs.
Ezen a 7 meccsen 3x volt kezdo, es 4x csere.
Az osszesen 7 felnott meccsen 16 evesen lejatszott 306 percet.

70m...

Beteg vilag.

UI:

Mar hivatalos is.
72m a vege, dobbenet....

https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... os-2929753
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.12.07. 10:19 70m-ert megy allitolag a Realba a 16 eves, ismetlem 16 eves Endrick a Palmeirasbol.

7db felnott meccs van a hata mogott, megegyszer mondom 7db felnott meccs.
Ezen a 7 meccsen 3x volt kezdo, es 4x csere.
Az osszesen 7 felnott meccsen 16 evesen lejatszott 306 percet.

70m...

Beteg vilag.

UI:

Mar hivatalos is.
72m a vege, dobbenet....

https://m.nemzetisport.hu/spanyol_labda ... os-2929753
Egy Sao Pauloban lakó barátom anno felhívta a figyelmem az akkor még igen fiatal Gabriel Jesusra, hogy micsoda fogás lenne egy európai csapatnak.
Többször is látta élőben Palmeiras meccsen.
Most ősszel megint szólt, hogy ha anno G.Jesust nagy dealnek mondta, akkor Endricket szorozzam be 3-mal :D
Úgyhogy kinéz a srác egy kisebb zseninek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Endrick a csodagyerek:

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/u ... 24-1771509

A 2006-os Alom, ki az az Endrick, aki a Brazilok jovoje, aki 2024-tol a Realba fog jatszani.

Vinicius es Rodrygo nyomaban.
A VB alatt a Real megrazta az egesz futball vilagot, leigzolta a Palmeiras csodagyereket, Endricket.
Mindossze 16 eves, 2022 oktober 7-en debutalt a felnott csapatban.
Ez egy tortenelmi datum lehet, hiszen nem sok ido kellett neki, hogy megmutassa mekkora tehetseg.
Husz nappal a debutalasa utan, szinte megsemmisitette az Athletico PR vedelmet, 45 perc alatt ket golt lott, es eldontotte a meccset.
Pazar teljesitmeny, ami meggyozte Abel Ferreira edzot, hogy a kovetkezo meccsen mar kezdo legyen.
Endrick gollal torlesztette a bizalmat.
7 meccs 3 gol 1 golpassz.

A Real megnyerte a versenyt, a Barca, Chelsea, PSG is akarta.
Florentino Perez klubja egy hirtelen ajanlattal, 70m-t fizet a 2006-os szupertehetsegert.
Endrick 18 eves kora elott nem lephet palyara Europaban, igy Spanyolorszagban sem.
Csak a 2024-25-os szezontol csodalhatjuk ot.
Addig is a Felnott Brazil valogatottba akar kerulni, valamint a Palmeiras meghatarozo jatekosa legyen.

O egy igazi modern 9-es.
A Del-Amerikai futball legnagyobb tehetsege, aki egy tipikus modern csatar.
Nem tul magas (alig 170cm), de eros izomzata van, amely a sebesseggel, es a technikajaval parosulva igazi pusztito fegyver az ellenfel vedelmere nezve.
Nagyon jo jatekos terben es melysegben is, hattal a kapunak is.
Mozdulataival kepes tereket nyitni a csapatarsai elott is.
18 honap alatt meg tovabb fejlodhet.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Azért az beteg,hogy kifizetnek 70 millt,és 1,5 évig nem is látják.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nekem egesz egyszeruen felfoghatatlan, hogy kiderult bizonyitekokkal, hangfelvetelekkel, iratokkal, a Barcelona evekig fizette le a biroi testuletet (lasd Juve Calciopoli 2006), es ezt az egeszet a Barcelona megussza.

Meg mindig nem hiszem el, hogy a La Liga elnoke Tebas is elmondta, bunos a Barcelona a birok lefizeteseben, viszont nem tudjak sportszankciokkal buntetni oket, mivel 5 evvel ezelotti a tortenet, es ez 3 ev utan elevul.
Bunugyi teruleten lehetnek buntetesek maganszemelyek ellen, de ez mar rendorsegi ugy, nem pedig sport.
Sportszankciokat nem tudnak alkalmazni az elevules miatt, hiaba bizonyosodott be a Barcelona lefizette a birokat es bunos.

Egesz egyszeruen felfoghatatlan ez szamomra...
Ilyen megtortenhet mindenfele kovetkezmeny nelkul...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Es a legszebb az egeszben, hogy anno Tebas ugy beszelt a Calciopolirol, hogy mar a probalkozas is buncselekmeny.

Oriasi. :D

Barca nem csak probalkozik, hanem evekig bizonyithatoan lefizeti a biroi szovetseget.
Mi a valasz?
Igen bunos, de mar elevult, ezert semmifele szankciot nem tudunk kiszabni.

Csodalatos story. :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ebben a mai helyzetben bármi megtörténhet,és mindenki azt csinál amit akar következmények nélkül.Illetve nem mindenki csak a szent tehenek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Rummenigge legalabb kimondta az igazat errol a ket mocskos, csalo, undorito bandarol ami a Barca es a Juve.

https://m.calciomercato.com/news/rummen ... ccet-38097
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kicsit olyan ez a mai futball, hogy bizonyos csapatoknak, a "szent teheneknek" mindent szabad, lasd Barca.
Mar amit tavaly is muveltek, az is a vilagbotrany ne tovabbja volt...
Csodkozeli helyzet, 1 milliardos adossag, erre eladtak mindent amit lehet, magat a klub bizonyos reszeit, a kozvetitesi jogokat, stadion nevhasznalat, stb-stb-stb, hogy elkeruljek a csodot.
Majd jon a Spanyol szovetsegtol, hogy ejnye-bejnye, ezt nem szabad, es kizaras lesz ha nem csokkentik a berkeretet, na meg eladni kell a mercaton.
Erre odavisznek 150m fizu kiadassal, es -120m mercatoval egy Lewa, Christensen, Kessie, Raphinha, Kounde, Torres sort.
Jon az ujabb ejnye-bejnye, nem regisztralhatjatok oket a bajnoksagra, ezert akiket odavittek ingyen, meg a vegen el kell adniuk.
Termeszetesen mi lett a vege?
Regisztralhattak oket, es senkit nem kellett az ujak kozul eladni.

Szezonuk kozben ujra eladtak valamit a Barca TV-t, hogy ne csodoljenek be.
Kiesnek az Inter ellen, akiket azaz minket, azota is kopkdonek, biroznak, csaloznak, szerencses balfasz csapatnak minositenek, akiket barmikor megvernenek ha nem lenne a biro meg a szerencse.
Mindezt nem csak a szurkolok, hanem az edzo, jatekosok, vezetok mondjak...

Majd kiderul az elmult evek legnagyobb botranya, hogy eveken keresztul lefizettek a birokat a Spanyol bajnoksagban.
Erre mi a Spanyol szovetseg valasza?
Igen, bunos a Barca, csaltak, igaz, ki kellene oket zarni, de sajnos nem tudjuk mert az ugy elevult.
Oriasi...
Elevult, ezert nincs buntetes.

Majd jon a Szovetseg, hogy most mar nagyon ejnye-bejnye, nyaron 200m-val kell csokkenteni a bertomeget, es tobb szaz millio plusz kell a mercaton.
Erre mi tortenik?
Kulon engedelyt kernek arra, hogy Messi vilagi fizeteset megis csak alljak, es megis csak ne kelljen a 200m bertomeg csokkentes, mert Messi.
Ezt pedig a Spanyol szovetseg megadhatja nekik.

Elkepeszto, tenyleg barmit lehet mindenfele kovetkezmeny nelkul.

Es ami meg elkepeszto, Xavi most is kiall, es birozik egy jo nagyot, hogy bizony ok mennyivel jobbak mint az Inter, nekik kellett volna tovabbmenni, BL-t nyerhettek volna, de a birok es a szerencse a szerencses Intert segitette, akik nem erdemeltek tovabbjutast es csak a szerencsenek meg a bironak koszonhetik.
Van bor a pofajan birozni, azok utan hogy kiderul evekig fizettek le a birokat, es nagyobbat csaltak mint a Juve 2006 elott.

Ha van legalja klub az a Barcelona...
Mind cselekedetben, mind arcban, mind minden teren.

De megerdemelnek ha az UEFA szepen kizarna oket...
Ugysem fogja, mert a Barcanak mindent szabad.
Undorito.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

megint beszolt az internek az a majom?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2023.06.06. 10:06 megint beszolt az internek az a majom?
Termesztesen, azota is birozik, szerencsezik, es igazsagtalansagrol beszel folyamatosan, es arrol hogy a Barca erdemelt volna tovabbjutast.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2023.06.06. 10:16
R9. írta: 2023.06.06. 10:06 megint beszolt az internek az a majom?
Termesztesen, azota is birozik, szerencsezik, es igazsagtalansagrol beszel folyamatosan, es arrol hogy a Barca erdemelt volna tovabbjutast.
Remélem hamarosan becsődölnek...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bellingham 103m fix + 31m bonuszert hivatalosan is a Real jatekosa.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy erdekes iras a "Gironai csodarol":

"
Ne nevezzuk ezt annyira "csodanak", mert ez egy tudatos es hosszutavu epitkezes ami ott 2017 ota zajlik, amikor a City Group megvette a klub 44%-at.
Az Emirsegeki City Group elso intezkedese es beruhazasa volt egy teljesen uj, modern, es mindennel felszerelt edzokozont letesitese 2017-ben.
Ezen kivul a klub Akademia es utanpotlas fejlesztesere tette a hangsulyt.
A Girona az elso eveiben egy labor klub volt, ahova olyan fiatal jatekosok erkeztek akik sajat klubjaikban nem kaptak sok lehetoseget.
Ez a kolcson politika elosegitette egy olyan tokeletes viszony kialakulasat a tobbi Spanyol klubal, hogy mindenki szeretett a Gironaval uzletelni.
Girona az elso eveben ujon csapatkent az elso osztalyban oriasi meglepetesre elert egy 10.helyet, mindossze 7 pontra az EL helytol.
2. evukben viszont kiestek, es 3 szezonon keresztul maradtak is a 2. osztalyban.
Viszont a City Group nem partolt el a klubtol, tovabbra is az utanpotlast szem elott tartva, nepszerusitette a klubot, es annak utanpotlas bazisat a helyi fiatalokra valo epitest szem elott tartva a helyi iskolakban is.
A City Group ezen kivul nem csak a klub utanpotlasat, edzokozpentjat es akademiajat epitette, hanem a klub kereskedelmi reszleget is, ami szinten alapveto fontossagu volt a klub fejlesztesehez.
City Group tobb eves szponzori szerzodeseket kotott.
Ilyen volt peldaul a Gosbi szerzodes mint szponzor, valamint a Puma mint sportszergyarto.
Ezen kivul tovabbi szponzaracios szerzodeseket kotottek: Nissan, Caixa Bank, Parlem, Marlex, Sorare, Estrella, Hylo, valamint Costa Brava Onkormanyzatai a helyi turizmus nepszerusitenek erdekben.
Girona feljutasa utan sajat nevelesekre, fiatalokra tamaszkodva szarnyal a La Ligaban, egy olyan csodat elve, aminek alapjait a City Group 6 eve kezdte el lerakni, es amiben oriasi munka, es rengeteg kitartas volt a reszukrol, most pedig a Girona a "Spanyol alom" megvalositoja, az a klub amivel a legtobb Spanyol atlagember es szurkolo is azonosulni es tamogatni tud.
Spanyol rekordot allitottak fel az eddigi teljesitmenyukkel, soha senki nem kezdte meg igy a bajnoksagot, amit vezetnek 2 ponttal a Real elott, 6/9 ponttal a Barcelona elott, es 9 ponttal az Atletico elott.

"
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2023.12.21. 15:06 Egy erdekes iras a "Gironai csodarol":

"
Ne nevezzuk ezt annyira "csodanak", mert ez egy tudatos es hosszutavu epitkezes ami ott 2017 ota zajlik, amikor a City Group megvette a klub 44%-at.
Az Emirsegeki City Group elso intezkedese es beruhazasa volt egy teljesen uj, modern, es mindennel felszerelt edzokozont letesitese 2017-ben.
Ezen kivul a klub Akademia es utanpotlas fejlesztesere tette a hangsulyt.
A Girona az elso eveiben egy labor klub volt, ahova olyan fiatal jatekosok erkeztek akik sajat klubjaikban nem kaptak sok lehetoseget.
Ez a kolcson politika elosegitette egy olyan tokeletes viszony kialakulasat a tobbi Spanyol klubal, hogy mindenki szeretett a Gironaval uzletelni.
Girona az elso eveben ujon csapatkent az elso osztalyban oriasi meglepetesre elert egy 10.helyet, mindossze 7 pontra az EL helytol.
2. evukben viszont kiestek, es 3 szezonon keresztul maradtak is a 2. osztalyban.
Viszont a City Group nem partolt el a klubtol, tovabbra is az utanpotlast szem elott tartva, nepszerusitette a klubot, es annak utanpotlas bazisat a helyi fiatalokra valo epitest szem elott tartva a helyi iskolakban is.
A City Group ezen kivul nem csak a klub utanpotlasat, edzokozpentjat es akademiajat epitette, hanem a klub kereskedelmi reszleget is, ami szinten alapveto fontossagu volt a klub fejlesztesehez.
City Group tobb eves szponzori szerzodeseket kotott.
Ilyen volt peldaul a Gosbi szerzodes mint szponzor, valamint a Puma mint sportszergyarto.
Ezen kivul tovabbi szponzaracios szerzodeseket kotottek: Nissan, Caixa Bank, Parlem, Marlex, Sorare, Estrella, Hylo, valamint Costa Brava Onkormanyzatai a helyi turizmus nepszerusitenek erdekben.
Girona feljutasa utan sajat nevelesekre, fiatalokra tamaszkodva szarnyal a La Ligaban, egy olyan csodat elve, aminek alapjait a City Group 6 eve kezdte el lerakni, es amiben oriasi munka, es rengeteg kitartas volt a reszukrol, most pedig a Girona a "Spanyol alom" megvalositoja, az a klub amivel a legtobb Spanyol atlagember es szurkolo is azonosulni es tamogatni tud.
Spanyol rekordot allitottak fel az eddigi teljesitmenyukkel, soha senki nem kezdte meg igy a bajnoksagot, amit vezetnek 2 ponttal a Real elott, 6/9 ponttal a Barcelona elott, es 9 ponttal az Atletico elott.

"
Olaszországból a Palermo is a Group része,mondjuk ott nem tudom milyen erőfeszítések vannak az előre lépés érdekében,de idővel kiderül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2023.12.21. 15:16
interfan írta: 2023.12.21. 15:06 Egy erdekes iras a "Gironai csodarol":

"
Ne nevezzuk ezt annyira "csodanak", mert ez egy tudatos es hosszutavu epitkezes ami ott 2017 ota zajlik, amikor a City Group megvette a klub 44%-at.
Az Emirsegeki City Group elso intezkedese es beruhazasa volt egy teljesen uj, modern, es mindennel felszerelt edzokozont letesitese 2017-ben.
Ezen kivul a klub Akademia es utanpotlas fejlesztesere tette a hangsulyt.
A Girona az elso eveiben egy labor klub volt, ahova olyan fiatal jatekosok erkeztek akik sajat klubjaikban nem kaptak sok lehetoseget.
Ez a kolcson politika elosegitette egy olyan tokeletes viszony kialakulasat a tobbi Spanyol klubal, hogy mindenki szeretett a Gironaval uzletelni.
Girona az elso eveben ujon csapatkent az elso osztalyban oriasi meglepetesre elert egy 10.helyet, mindossze 7 pontra az EL helytol.
2. evukben viszont kiestek, es 3 szezonon keresztul maradtak is a 2. osztalyban.
Viszont a City Group nem partolt el a klubtol, tovabbra is az utanpotlast szem elott tartva, nepszerusitette a klubot, es annak utanpotlas bazisat a helyi fiatalokra valo epitest szem elott tartva a helyi iskolakban is.
A City Group ezen kivul nem csak a klub utanpotlasat, edzokozpentjat es akademiajat epitette, hanem a klub kereskedelmi reszleget is, ami szinten alapveto fontossagu volt a klub fejlesztesehez.
City Group tobb eves szponzori szerzodeseket kotott.
Ilyen volt peldaul a Gosbi szerzodes mint szponzor, valamint a Puma mint sportszergyarto.
Ezen kivul tovabbi szponzaracios szerzodeseket kotottek: Nissan, Caixa Bank, Parlem, Marlex, Sorare, Estrella, Hylo, valamint Costa Brava Onkormanyzatai a helyi turizmus nepszerusitenek erdekben.
Girona feljutasa utan sajat nevelesekre, fiatalokra tamaszkodva szarnyal a La Ligaban, egy olyan csodat elve, aminek alapjait a City Group 6 eve kezdte el lerakni, es amiben oriasi munka, es rengeteg kitartas volt a reszukrol, most pedig a Girona a "Spanyol alom" megvalositoja, az a klub amivel a legtobb Spanyol atlagember es szurkolo is azonosulni es tamogatni tud.
Spanyol rekordot allitottak fel az eddigi teljesitmenyukkel, soha senki nem kezdte meg igy a bajnoksagot, amit vezetnek 2 ponttal a Real elott, 6/9 ponttal a Barcelona elott, es 9 ponttal az Atletico elott.

"
Olaszországból a Palermo is a Group része,mondjuk ott nem tudom milyen erőfeszítések vannak az előre lépés érdekében,de idővel kiderül.
Elore is elnezest, mert hosszu lesz, es akit nem erdekel az ne is olvassa.

Ez egy szeptemberi iras a Palermo-City Group kapcsan:

"

A megszunesbol, amator bajnoksagbol hogy kerult vissza a Palermo, es arrol, hogy epiti fel oket az Emirsegeki Allami tulajdonu City Group, a hagyomanyokat, a tortenelmet, az utanpotlast, a fejlesztest, es a klub multjat, valamint egesz Sziciliat szem elott tartva.

A Palermo hogy visszaterjen oda, ahol anno "pompazott" valami moderne, ujra, es szakertelemre volt szukseg.
Ez pedig a City Group adta meg, ami a vilagon 12 klubot tulajdonul teljesen vagy reszlegesen.
Dario Mirri aki a Palermot feltamasztotta, hatalmas Palermo szurkolo adta el nekik a klubot 2022 julius 4-en, de a City Group tovabbra is szamitott ra, es elnokent, es igazgato tanacsi elnokkent is megmaradt.
Mirri tavaly elmondta, a City Group megerti, tiszteli, es elismeri a klub kulturajat, es nagyon fontos szempont a hagyomanyok es a klub tortenelme.
Minden szurkolo buszke lesz, es a Palermo ujra a legmagasabb szintre, a Seria A-ba juthat hamarosan, ahol a tortenelmi helye is van.
Sasok vagyunk, es mostantol ujra egyutt repulunk, ez a City Group celja.
Mondta anno Mirri 2022 nyaran a City Group erkezesekor.

Ferran Soriano a City Group vezetoje 2022 nyaran elmondta, azert jottunk hogy segitsunk egy ilyen tortenelmi klubon mint a Palermo.
Az almunk, hogy ujra a Seria A-ba legyen a Palermo, es ezt az elkovetkezo evekben celkent megprobaljuk elerni.
Ennek a klubnak szuksege van a Seria A-ra, es az Olasz focinak is szuksege van a Palermonak, de nem lesz konnyu, sok-sok munka all elottunk.
Nagy akarattal, es alazattal vettuk meg a Palermot, szenvedely, kitartast, es sok munka szukseges.
A City Group egyik legfobb szempontja mindenhol, az utanpotlas, igy lesz ez Palermoban is, fejleszteni es kiepiteni akarjuk az utanpotlas bazist Sziciliaban.
Celunk hogy lehetoseget, es eselyt adjunk minden Sziciliai gyereknek, akit erdekel a futball.
Uj utanpotlas bazist, edzokozpontot, es megfigyelo rendszert epitunk ki.
A klub utanpotlasanak, edzokozozpontjanak fejlesztese az egyik legfobb tervunk, es sok penzt fogunk ebbe aldozni.
Hangzott el mindez 2022 nyaran.

A hangzatos nyilatkozatokat pedig cselekedett is kiserte, es a rozsak viragozni kezdtek.
Uj sportkozpontot epitett fel a City Group Palermoban, amit hamarosan 2023 vegen at is adnak.
Fabio Grosso, egykori jatekosunk, Palermoi legenda elmondta, egy uj, modern, sport es edzokozpont epult Palermoban, ami letfontossag volt es a jovot epiti fel ezzel az uj tulajdonos.
Leonardo Rinaudo a Palermo sportigazgatoja elmondta, versenykepes csapatot epitett fel a City Group 1 ev alatt, keszen allunk a Seria A-ra, ezt a gyonyoru almot amit erdemelnek a Palermoiak, a Seria A-t, a City Group megfogja adni nekunk, mindezt egysegben es rengeteg munkaval.

Ezen kivul emeljuk ki, a 21-22-ben Seria C-bol feljutott Palermo, elso Seria B szezonjaban a City Groupal holtversenyben elerte a Seria A feljutas osztalyozo helyeit, ami egy hatalmas eredmeny 1 ev alatt.
Most pedig a feljutas egyik legfobb varomanyosa.

Le a kalappal mar most azelott a munka elott amit elvegezett a City Group 1 ev alatt.
Valamiert tenyleg nagyon szamitanak a hagyomanyok es mult, ezen kivul epitenek a Palermoi "legendakra" az Olaszokra, es megis tudnak egy uj, modern, de egyben hagyomanyokat szem elott tarto klubot epiteni, valamint egy egesz Sziciliat felolelo hatalmas utanpotlast bazist, egy uj sport es edzokozpontot, ami lehetoseget biztosit tobb tizezer Sziciliai gyereknek.

Meg egy beszedes nyilatkozat, Alberto Galassi ugyved, a City Football Group igazgatotanacsanak tagja:
"
Hianyzott egy klub Olaszorszagbol, es Olaszorszagot nem lehet figyelmen kivul hagyni ha a futballrol van szo.
A Palermo a Seria B-ba is 30 ezres stadiont tolt meg.
Olyan elkepeszto jatekosok jatszottak Palermoban mint Dybala, Toni, Cavani, es most csak harmat emlitettem.
Szeretem Sziciliat, amikor lehetosegem van sokat vagyok itt.
A Manchester City uzleti feltelekben gondolkozik mint mindenki, a Palermo potencialja es lehetosege hihetetlenul nagy.
Raadasul egy olyan rendkivuli tortenelemmel rendelkezo orszagban mint Olaszorszag.
Amikor az elnokunk Sziciliaba ment, alig akart tobbe elmenni."

"
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Girona edzője Michel amúgy nyilatkozta hogy nagy hatással volt rá egy nagy múltú európai csapat ami évek óta 3 védős rendszerbe játszik és ezt szerette volna átültetni hogy a spanyol bajnoksággal is kompatibilis legyen
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Nem semmi ez a Girona. Néztem ma a meccsüket az Atleti ellen nyertek 4:3-ra. 10 ponttal vezetik a bajnokságot a Reallal karöltve és nem érdemtelenül, amíg néztem a meccset Atletit kijátszották mintha az utóbbi csapat lett volna a kiscsapat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Primera división (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2024.01.03. 23:35 Nem semmi ez a Girona. Néztem ma a meccsüket az Atleti ellen nyertek 4:3-ra. 10 ponttal vezetik a bajnokságot a Reallal karöltve és nem érdemtelenül, amíg néztem a meccset Atletit kijátszották mintha az utóbbi csapat lett volna a kiscsapat.
Elkepeszto kemeny es kitarto munkat vegzett ott a City Group az elmult evekben.
Most ennek a munkanak a gyumolcse erik meg a palyan is.
Le a kalappal.
Válasz küldése