Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

R9. írta:
sorger=giallo írta:Julio eddig elég magabiztos (a bekapott gól ellenére is) az angolok ellen.

sose volt rossz kapus..
Írtam én ilyesmit? ;) A mai napig a kedvenc kapusom, a legnagyobb veszteségnek tartom a triplázó csapatból.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vicceltem csak az elozo komment miatt :)
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Nem értem minek álltunk be védekezni 2:1-nél magunkra húztuk őket.Király helyett mért nem Bogdán védett?Egervári döntései mínusz két pontba került.Isztambulban nehéz lesz elkapni a törököket.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Ez a csapat még messze nem elég érett egy VB szerepléshez. Szerencsénkre a románok sem azok. A törökök meg kiírták magukat az első 4 meccsel. Törökök ellen nyerni kell és Romániaban is kelleni fog az x legalább..
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

versenyszellem írta:Ez a csapat még messze nem elég érett egy VB szerepléshez. Szerencsénkre a románok sem azok. A törökök meg kiírták magukat az első 4 meccsel. Törökök ellen nyerni kell és Romániaban is kelleni fog az x legalább..


Egyetértek veled,hogy nem elég érett.
De románoknak szerencsében a bíró is segített nem kicsit.Az első góljuk lesről indult.Másodiknál meg ráugrott a román Varga hátára.Remélem Stark ezek után több magyar meccset nem fog vezetni .
Avatar
graziejosé
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2010.07.07. 20:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: graziejosé »

Király helyett miért nem bárki védett? Ezerszer inkább Bodgán, Gulácsi, Megyeri... vonuljon már vissza az a fasz.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Én is megijedtem egy kicsit, de Király egy képzett és jó kapus még mindig, de egy ilyen védelemmel nem lehet komolyan gondolni, hogy világeseményre kijuthatunk, én inkább a két középső védő gyenge játékában láttam a problémát.

Ez talán a leggyengébb román válogatott volt amit láttam, és az elmúlt évek legjobb magyar válogatottja, mindenki vonjon mérleget ebből.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Süti írta:én inkább a két középső védő gyenge játékában láttam a problémát.

Ez talán a leggyengébb román válogatott volt amit láttam, és az elmúlt évek legjobb magyar válogatottja, mindenki vonjon mérleget ebből.


Én meg a bírókban és Egerváriban láttam a problémát, második félidőben szinte helyzetük is alig volt románoknak, tizenegyest les előzte meg, egyenlítő gólnál meg Józsikát rálökte a társára. Ettől függetlenül is hozhattuk volna a meccset ha nem ülnek rá így a vezetésre, simán belehetett volna darálni ezt a szar román csapatot. Király meg sztem azért védett mert Bogdánnak volt egy kisebb sérülése és nem épült fel teljesen.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A tegnapi-mai Ecuador-Argentina meccset Palacio 3 perc híján végig játszotta.
Ő harcolta ki a tizenegyest,de amúgy elég szürke volt mint az egész Albiceleste.
Campagnaro nem jutott szóhoz.Nagyon emlékezetes momentum volt még Mascherano kiállítása aki a "golfkocsin" történő leszállításkor kapott pirosat.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

nézegettem a Konf. kuka kereteket, se egy brazil, se egy olasz válogatottunk, összesen 3 játékosunk vesz részt a tornán, Nagatomo, Pereira, és Gargano (aki tulajdonképp nem is a mienk). azért valahol nagyon gáz még egy ilyen fos szezon után is hogy Bologna, Cagliari, Torino(!) csapatából került be ember az olasz keretbe. Julio Cesar-ra külön kíváncsi leszek mit nyújt, mert a QPR-ben a szezon vége felé már nem ő védett.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nagatomo hozza a szokásos balhátvéd formáját :D :?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

PellerG írta:Nagatomo hozza a szokásos balhátvéd formáját :D :?

egy-két jó beindulása és beadása volt azért, de a meccs nagy részében súlytalan volt, ahogy az egész japán csapat.
Julio-t meg nem igazán tették próbára, bár azt a pár lövést amit fognia kellett kiejtette és csak másodikra fogta, kicsit mintha megkopott volna.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nézve a tegnapi konf. meccset feltünt eddig nekem ismeretlen(Bertrand),a brazil szélen.Ki ez a pali?,mert nekem nagyon megtetszett a játéka.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

vaskalap írta:Nézve a tegnapi konf. meccset feltünt eddig nekem ismeretlen(Bertrand),a brazil szélen.Ki ez a pali?,mert nekem nagyon megtetszett a játéka.


Bernard: http://www.transfermarkt.de/de/bernard/ ... 75169.html

Az Atletico Mineiroban játszik.
Több csapat is kinézte már, többek között a Dortmund, Götze pótlására!
Mai Gazzetta hír szerint, a Shaktar 18 millióért viheti végül. Újabb taggal bővülhet a brazil különítményük.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Tegnap a 70. perctől láttam az Olasz meccset.Nem is értem miért nem Maggio az első számú jelöltünk!Ja persze,olasz.
Bonucci... :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Stankov írta:Tegnap a 70. perctől láttam az Olasz meccset.Nem is értem miért nem Maggio az első számú jelöltünk!Ja persze,olasz.
Bonucci... :twisted: :twisted: :twisted:


Nekem Candreva tetszett nagyon!
Olyan megkerülős cseleket csinált meg olyan tempóban, hogy csak néztem.
Óriásit játszott.
Technikás, nagyon gyors, kűzd, nincs nála elveszett labda.
Már a Lazionál is feltűnt nekem, nagyrészt miatta is hoztak ilyen stabil évet. Erősségük volt végig.
De Maggio a kora ellenére (31) tényleg igazi klasszis jobbszélső. Egy ilyen lendületes valaki kéne nekünk a jobb oldalra. Azt hiszem azt mind tudjuk, Basta nem az :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

"Azt hiszem azt mind tudjuk, Basta nem az :) "

Nem hiszem,hogy ez jól esne neki.

Chivu megy,tökéletes pótlása lenne.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

PellerG írta:
vaskalap írta:Nézve a tegnapi konf. meccset feltünt eddig nekem ismeretlen(Bertrand),a brazil szélen.Ki ez a pali?,mert nekem nagyon megtetszett a játéka.


Bernard: http://www.transfermarkt.de/de/bernard/ ... 75169.html

Az Atletico Mineiroban játszik.
Több csapat is kinézte már, többek között a Dortmund, Götze pótlására!
Mai Gazzetta hír szerint, a Shaktar 18 millióért viheti végül. Újabb taggal bővülhet a brazil különítményük.

Igy elég jól jártak,30mill. körül eladták Fernandinhot,és 18 körül most vesznek egy újabb csiszolatlan gyémántot,akit jövőre szintén 30-ért adnak el.Úgy látszik van ahol ésszel igazolnak.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

vaskalap írta:Igy elég jól jártak,30mill. körül eladták Fernandinhot,és 18 körül most vesznek egy újabb csiszolatlan gyémántot,akit jövőre szintén 30-ért adnak el.Úgy látszik van ahol ésszel igazolnak.


Ez még nem biztos, de könnyen így történhet, de akkor meg azt nem értem, hogy ott miért képesek ezeket a játékosokat megtalálni???
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Gargano félpályától megindulva bokapassz be a védők mögé kiugratva ezzel Cavani-t.... 1-1!

Még a végén tényleg Walter barátunkról kiderül hogy hasznos játékos! :D :D :D :mrgreen:

Itt tudjátok nézni :http://www.ilemi.pe/123937/1/Watch-Uruguay-vs-Italy-/
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

internaZIOnaLe írta:Gargano félpályától megindulva bokapassz be a védők mögé kiugratva ezzel Cavani-t.... 1-1!

Még a végén tényleg Walter barátunkról kiderül hogy hasznos játékos! :D :D :D :mrgreen:

Itt tudjátok nézni :http://www.ilemi.pe/123937/1/Watch-Uruguay-vs-Italy-/

A végén pedig antihős lett. :D

Brazilok viszont nagyon jók voltak. JC mentett pár nagyot azért, öröm volt nézni. Kár hogy míg pár éve Interesekért szoríthattam a brazil válogatottban, most egy olyan szintű játékosunk sincs, majd Juan lehet az. (Ja de, meg is lepődtem hogy nem Jonathan kezdett ma... :D) Paulinhot jó lett volna elhozni.

Neymarról pedig annyit hogy míg a Santosban cselezgetett azt mondtam róla várjuk ki a végét, bizonyítson Európában, de amit ezen a tornán művelt... Lehet még belőle valaki. :D

Coutinho amúgy nem válogatott?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Julio lett a Konfed Kupa legjobb kapusa.
Több nagy védése is volt meccsenként, a döntőben három is.
Egyéniség!

A torna legjobb játékosai: 1. Neymar 2. Iniesta 3. Paulinho

Nekem akik tetszettek ezen a kupán: Candreva, Paulinho, Fred.

Paulinhot amennyire én láttam, inkább Guarín típusú középpályás.
Ez alapján nem bánom, ha Guarín marad, mivel nem mondanám, hogy a brazil jobb tőle.
Persze erősítés lehetett volna, de mint már megszokhattuk, mi csak felfedezzük a nagycsapatoknak a játékosokat: Lucas, Paulinho, Peruzzi.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PellerG írta:Candreva


Az olaszok egyik legjobbja volt, mennyi lehet az ára??
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Süti írta:
PellerG írta:Candreva


Az olaszok egyik legjobbja volt, mennyi lehet az ára??


Elvileg tegnaptól a Lazio tulajdona, 1,7M -t adtak az Udinesenek.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

pont azon gondolkodtam,hogy milyen jól állna neki a fekete-kék
1,7 m euró :roll:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

hvmetal írta:pont azon gondolkodtam,hogy milyen jól állna neki a fekete-kék
1,7 m euró :roll:


Ez csak a fele tulajdona.
A másik felét tavaly nyáron fizették.
De akkor is, ez aprópénz érte.
Most a Konfed Kupa után, és ismerve Lotitót a kivásárlási ár kb 10 M körül van.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

PellerG írta:
hvmetal írta:pont azon gondolkodtam,hogy milyen jól állna neki a fekete-kék
1,7 m euró :roll:


Ez csak a fele tulajdona.
A másik felét tavaly nyáron fizették.
De akkor is, ez aprópénz érte.
Most a Konfed Kupa után, és ismerve Lotitót a kivásárlási ár kb 10 M körül van.


http://www.transfermarkt.de/de/antonio- ... 25488.html
:)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PellerG írta:Most a Konfed Kupa után, és ismerve Lotitót a kivásárlási ár kb 10 M körül van.


10M sem vészes érte, élete formájában van, Lotito-nak van esze, nem szórja el a játékosait 3 milliókért.

Ha már eladja keres rajtuk, itt is meg kellene honosítani ezt a szemléletet.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Bosznia élből kint van a VB-n. Izland...IZLAND pótselejtezős. Sírjuk vagy nevessünk?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

az Észak-Közép-amerikai csoportban Mexikó csak pótselejtezős helyen végzett, míg Honduras meg Costa Rica élből kijutott. (ráadásul Panama majdnem megverte az amcsikat ahogy olvasom, akkor azt is bukja mehikó)... mik vannak :o
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Komax írta:Sírjuk vagy nevessünk?


Teljesen mindegy, igazából most volt a legnagyobb sanszunk arra, hogy legalább a pótselejtezős helyet megszerezzük, de szokás szerint elizgultuk, mentálisan nem bírtuk, fejben elfáradtunk, helytállva kikaptunk, stb.

Egy biztos: a fejlődés töretlen, merthogy az nincs.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
Komax írta:Sírjuk vagy nevessünk?


Teljesen mindegy, igazából most volt a legnagyobb sanszunk arra, hogy legalább a pótselejtezős helyet megszerezzük, de szokás szerint elizgultuk, mentálisan nem bírtuk, fejben elfáradtunk, helytállva kikaptunk, stb.

Egy biztos: a fejlődés töretlen, merthogy az nincs.


Az biztos,hogy ezek a Románok bárkivel játszanak kivéve Románok nem fognak továbbjutni ;)
Képességben még mindig jobbak vagyunk Maricáéknál.Öntudatban és akarásban viszont gyengébbek.
Ez döntött.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Festa írta:Az biztos,hogy ezek a Románok bárkivel játszanak kivéve Románok nem fognak továbbjutni ;)
Képességben még mindig jobbak vagyunk Maricáéknál.Öntudatban és akarásban viszont gyengébbek.
Ez döntött.


Nem értem egyébként, hogy minek mondogatták ezt a matematikai esély még meg van f*szságot sokáig, az a csapat, amely a Románoktól 3-0-ra kikap, úgy hogy kapura nem rúg, az ne akarjon már pót selejtezőzni, mert csak égés lenne belőle. Románok is örülhetnek, kijutni nem fognak ők se.

Képességekkel kicsit vitatkoznék, Dzsudzsák, Szalai, és itt nagyjából ki is merült a "kalap". A többi játékos szürke tucat játékos, alibi passzokat talán megoldják, de színt nem visznek a játékba. Tegnap néztem az Andorra elleni 2. fi-t. hát... Néhányan olyanokat műveltek, hogy csak néztem. Cselezni próbál pl. Varga, és saját lába között elpattan a labda, azt se tudja hol van. Vagy Koman Vlagyimir, 1-1 a kapus ellen, még csak közelben sincs a kapus, és el se találja a kaput. Amíg ilyen játékosokkal dolgozik a válogatott, addig nem sok jóra számíthatunk.

Valaki kérdezte a másik topikban, hogy egy edző vajon megoldaná-e a helyzetet? Hát ha megoldani nem is oldaná meg, de legalább a max-ot kihozná ebből az anyagból, mert ki lehet kapni 3-0-ra, de azért nem mind1, hogy hogyan. Pl. az Inter-Roma 0-3 nem tükrözte a meccs képét, míg a Román Magyar meg lehetett volna csúnyább is.

A másik ami viszonylag gyors megoldás lehet a problémára, az a honosítás, mert képzésben annyira le vagyunk maradva, hogy épkézláb játékos kinevelésére évtizedeket kellene várni.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Festa írta:Képességben még mindig jobbak vagyunk Maricáéknál


Ezeken a kommenteken mindig jókat mulatok, mégis mire alapozod a véleményed, miszerint "még mindig jobbak vagyunk"???

Tudod kinél vagyunk még mindig jobbak????ű

Andoránál, meg az észteknél, meg a fejlődő országok amatőr csapatainál, de hogy a románoknál nem az tuti. (Ez egy halál gyenge román válogatott.)

Az amatőröknél jobbak vagyunk, de a tenger parton felkészülő Marica-nál már nem jobbak a csatáraink.

Más: Én vetettem fel az edző kérdést, és azt gondolom hogyha a változtatásk kimerülnek abban, hogy hozunk egy külföldi edzőt és kész, akkor sztem folytatódik a már húsz éve zajló paraszt vakítás...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
Festa írta:Képességben még mindig jobbak vagyunk Maricáéknál


Ezeken a kommenteken mindig jókat mulatok, mégis mire alapozod a véleményed, miszerint "még mindig jobbak vagyunk"???

Tudod kinél vagyunk még mindig jobbak????ű

Andoránál, meg az észteknél, meg a fejlődő országok amatőr csapatainál, de hogy a románoknál nem az tuti. (Ez egy halál gyenge román válogatott.)

Az amatőröknél jobbak vagyunk, de a tenger parton felkészülő Marica-nál már nem jobbak a csatáraink.

Más: Én vetettem fel az edző kérdést, és azt gondolom hogyha a változtatásk kimerülnek abban, hogy hozunk egy külföldi edzőt és kész, akkor sztem folytatódik a már húsz éve zajló paraszt vakítás...



Fejben vagyunk gyengébbek nem abban,hogy kinek melyik játékosa játszik neves bajnokságban.
Szalai,Dzsudzsák,Hajnal.Romániában meg a klub nélküli Marica.
A törököket meg tudtuk verni holott azok nem amatőr válogatottak.
A románoktól meg azért kaptunk otthon gólt a legvégén mert fejben gyengék vagyunk.Játék képe alapján ha ott mentálisan rendben vagyunk nyerhettünk volna.
Fejben!Előbb értelmezd amit írtam és aztán kötözködj!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2013.10.16. 19:32-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nem mit voltunk jók csak az ellenfelek voltak olyan gyengék,hogy még így is lehettünk volna másodikok.
Egy Francia-Spanyol csoportban senki nem álmodozott volna továbbjutásról.
Tehát a 2 Román meccs után tartom,hogy a különbség inkább a szívekben és a fejekben van mintsem a lábakban.
És ez a mentális gyengeség már ott volt Mexikóban is illetve Jugoszlávia elleni 1-7-nél ahol még én is kint voltam.

Vagy a bosnyákok azért jutottak ki mert annyival jobb csapatokban játszanának????
Nem!Egyszerűen nekik van valami a szívük helyén ami hajtja őket,hogy meghaljanak a pályán amíg a bíró lenem fújja a meccset.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Festa írta:Fejben vagyunk gyengébbek nem abban,hogy kinek melyik játékosa játszik neves bajnokságban.
Szalai,Dzsudzsák,Hajnal.Romániában meg a klub nélküli Marica.


Nem "kötözködök", csupán azt gondolom, hogy Szalai igazságbeszéde után megint minden kezd leegyszerüsödni.

A románokkal itthon X, idegenben meg megalázó vereség, de jobbak vagyunk képesség szintjén, csak mentálisan meg fejben pffff....

http://hu.wikipedia.org/wiki/Ciprian_Marica
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
Festa írta:Fejben vagyunk gyengébbek nem abban,hogy kinek melyik játékosa játszik neves bajnokságban.
Szalai,Dzsudzsák,Hajnal.Romániában meg a klub nélküli Marica.


Nem "kötözködök", csupán azt gondolom, hogy Szalai igazságbeszéde után megint minden kezd leegyszerüsödni.

A románokkal itthon X, idegenben meg megalázó vereség, de jobbak vagyunk képesség szintjén, csak mentálisan meg fejben pffff....

http://hu.wikipedia.org/wiki/Ciprian_Marica


Ha már a képességeknél tartunk akkor a Hollandok után nálam a Törökök Jönnek (Buruk Yilmaz,Arda Turan) mégis mögöttünk végeztek.Hát ,hogy is van ez?
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Festa írta:a Hollandok után nálam a Törökök Jönnek


Nálad igen, de a románok nem így gondolták.

Nehogy már ilyen egyszerű legyen, hogy szubjektív alapon összehasonlítjuk a csapatokat és előre elmondjuk hogy ki nyer.

Az észtek 1:1-et játszottak idegenben a hollandokkal?? (És végül csak egy jogtalan büntetővel tudtak egyenlíteni az észtek ellen.)

Hogy is van ez??

Vannak nálunk jobb csapatok, de ha adódik egy lehetőség azt meg kell ragadni, ki kell használni.

Nem az a bajom hogy 3-ak lettünk, ez reális, és az sem érdekel hogy a román vagy török előzött be minket a hollandok után természetesen, hanem az hogy 30 éve nem tudunk élni az időnként felkínálkozott lehetőségekkel.

Ez a válogatott megbukott totálisan Bukarestben, majd Amszterdamban, úgy hogy 2-ik helyen volt még a holland meccs előtt is.

Hogy is van ez?
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Süti írta:Nem az a bajom hogy 3-ak lettünk, ez reális, és az sem érdekel hogy a román vagy török előzött be minket a hollandok után természetesen, hanem az hogy 30 éve nem tudunk élni az időnként felkínálkozott lehetőségekkel.
Ezért beszélt Festa a mentális dolgokról.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:
Festa írta:a Hollandok után nálam a Törökök Jönnek


Nálad igen, de a románok nem így gondolták.

Nehogy már ilyen egyszerű legyen, hogy szubjektív alapon összehasonlítjuk a csapatokat és előre elmondjuk hogy ki nyer.

Az észtek 1:1-et játszottak idegenben a hollandokkal?? (És végül csak egy jogtalan büntetővel tudtak egyenlíteni az észtek ellen.)

Hogy is van ez??

Vannak nálunk jobb csapatok, de ha adódik egy lehetőség azt meg kell ragadni, ki kell használni.

Nem az a bajom hogy 3-ak lettünk, ez reális, és az sem érdekel hogy a román vagy török előzött be minket a hollandok után természetesen, hanem az hogy 30 éve nem tudunk élni az időnként felkínálkozott lehetőségekkel.

Ez a válogatott megbukott totálisan Bukarestben, majd Amszterdamban, úgy hogy 2-ik helyen volt még a holland meccs előtt is.

Hogy is van ez?



úgy van fejben gyengék vagyunk.Talán megoldás a külföldi edző talán nem.
Viszont az is biztos, hogy 2004-ben nem a Görögök voltak a legjobb képességű játékosok mégis ők nyerték az EB-t.
Tehát ezt a játékot igenis fejben játsszák. ;)

alá sportpszichologus véleménye:
http://sportgeza.hu/sport/marodiaklista ... i_elemzes/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2013.10.18. 09:47-kor.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Festa írta:Nem mit voltunk jók csak az ellenfelek voltak olyan gyengék,hogy még így is lehettünk volna másodikok.
Egy Francia-Spanyol csoportban senki nem álmodozott volna továbbjutásról.
Tehát a 2 Román meccs után tartom,hogy a különbség inkább a szívekben és a fejekben van mintsem a lábakban.
És ez a mentális gyengeség már ott volt Mexikóban is illetve Jugoszlávia elleni 1-7-nél ahol még én is kint voltam.

Vagy a bosnyákok azért jutottak ki mert annyival jobb csapatokban játszanának????
Nem!Egyszerűen nekik van valami a szívük helyén ami hajtja őket,hogy meghaljanak a pályán amíg a bíró lenem fújja a meccset.

Valahol itt van a kutya elásva.Sajnos mi ilyenek vagyunk,mentálisan nagyon nem tudjuk hozni azt a szintet,amit kellene.Ez egy jugoszláv utódállamból jöttnek természetes dolog.Ilyen a vérük.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Örülök a Portugáloknak.Ez a svéd csapat egy nulla.Jó fizikum +egy Ibra,de ezen kivül semmi.
A Luzitánok legalább játsszák a focit,sosem volt szimpatikus Cé de most már tényleg megérdemelné azt az aranylabdát újra,tegnap félelmetes volt és akkor villant amikor nagyon szorult húrok.Nem az Osasunának rúgta a 3.,4.,5., gólt.Sztem Messi éles helyzetbe többször "sül be" mint Cé
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Cét lehet szeretni meg nem szeretni de sztem 100x szimpatikusabb mint messi

minden pillanatban küzd és hajt és a pályán mindig 100%os teljesítményt nyújt
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

R9. írta:Cét lehet szeretni meg nem szeretni de sztem 100x szimpatikusabb mint messi

minden pillanatban küzd és hajt és a pályán mindig 100%os teljesítményt nyújt


Egyetértek, nekem se kedvencem, de el kell ismerni őt.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

mindkettő maximálisan szupersztár, nekem Messivel egy bajom van (az iszonyat hype-on kívül körülötte), hogy mintha lenne egy kép kifelé magáról amit próbál mutatni, de ez mintha úgy tűnne, hogy nem 100%-ban fedi a valóságot azzal kapcsolatban, hogy valójában milyen ő.
persze ez csak egy érzés, lehet hogy pont ilyen, mint amilyennek tűnni próbál :)
(kb ugyanez Vettel is a F1-ben)

De mindenesetre egy Cé vagy akár egy Ibra is inkább elismerendő számomra is.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

R9. írta:Cét lehet szeretni meg nem szeretni de sztem 100x szimpatikusabb mint messi

minden pillanatban küzd és hajt és a pályán mindig 100%os teljesítményt nyújt
Egyszer az Interben fog játszani. Ezt csak úgy érzem. :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Komax írta:
R9. írta:Cét lehet szeretni meg nem szeretni de sztem 100x szimpatikusabb mint messi

minden pillanatban küzd és hajt és a pályán mindig 100%os teljesítményt nyújt
Egyszer az Interben fog játszani. Ezt csak úgy érzem. :D


http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2296811

Persze ebből az is kiderül, mekkora kamugyáros a firkász :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Megtörtént a jövő évi Vb sorsolása.

A csoportok alakulása szerintem:

A-csoport: Brazília, Kamerun, Mexikó, Horvátország -Sima csoport házigazdáknak,második helyre a Horvátok és Mexikó
B-csoport: Spanyolország, Chile, Ausztrália, Hollandia -A két előző Vb döntős egy csoportban kemény,de Chilét sem kell leírni
C-csoport: Kolumbia, Elefántcsontpart, Japán, Görögország -Itt gyakorlatilag bármelyik csapat továbbjuthat.Guarin vs Naga lesz
D-csoport: Uruguay, Olaszország, Costa Rica, Anglia
-Gyakorlatilag halálcsoport.Az Olasz,Uruguay,Anglia hármasból valamelyik
E-csoport: Svájc, Ecuador, Honduras, Franciaország-Sima továbbjutás a Franciáknak.Ecuador lehet a második
F-csoport: Argentína, Nigéria, Irán, Bosznia- Argentina relatív könnyű csoportban.A Bosnyákoknak már az is szép,hogy ott lesznek
G-csoport: Németország, Ghána, Egyesült Államok, Portugália-Német,Portugál esélyek,de Ghána meglepetést okozhat
H-csoport: Belgium, Algéria, Dél-Korea, Oroszország Belgium a favorit nálam,Algéria meg Taider és Belfodil miatt érdekes

Jó Vb lesz! Nekem Ibra sem hiányzik majd.(annyira)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Aktuális világverseny (VB, EB, Selejtezők, Olimpia stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Bacca a Sevillába megint nagyot játszik,jó kis csatár gyors ,erőszakos.
Kolumbai válogatottra kíváncsi leszek a vb sztem jók lesznek,Falcao,J.Martinez,Guarin,Muriel,J.Rodriguez,Bacca
Dél-Amerikaik sztem mind jók,még a Belgák akik a laikusoknak meglepit fognak okozni
Válasz küldése