Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Valaki nézte a Diósgyőr-Győr meccset tegnap? Valami hatalmas meccs volt, hatalmas hangulattal ;)
Csak a Diósgyőr!!
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Legoemberhajú írta:Valaki nézte a Diósgyőr-Győr meccset tegnap? Valami hatalmas meccs volt, hatalmas hangulattal ;)
Csak a Diósgyőr!!

Diósgyőrben mindig jó a hangulat. A Lokin kívül az az egyetlen csapat, aminek szívesen nézem a meccseit. Remélem nem fog megint elfogyni a pénz, mint eddig sokszor.
Avatar
Legoemberhajú
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:40
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Legoemberhajú »

Most nem fog. Amióta új tulaj van kifizettünk minden tartozást. Most éppen 2 új műfüves és 2 sima edzőpálya építéséről és a stadion felújításáról van szó ;)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Elhunyt Albert Flórián. Nyugodjék békében!
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

sorger=giallo írta:Elhunyt Albert Flórián. Nyugodjék békében!
RIP :(
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Döbbenet
Legutóbb a rádióban hallottam,hogy megműtötték és állapota jó.Illetve,hogy nem életmentő műtét. Nem láttam focizni,kerestem róla videókat,erre ma délben hallottam,hogy elment.
Egy újabb legendával,nagyszerű emberrel kevesebb a magyar foci. Lassan már csak ezek a Vukmirok maradnak nekünk,valamint pár videó a régi nagyokról. Ha valaki,Ő megérdemelte volna,hogy bajnokként lássa újra a fradit.
Remélem az unokái az Ő génjeit örökölték.
Isten nyugosztalja!!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

hvmetal írta:Lassan már csak ezek a Vukmirok maradnak nekünk
Vukmir szerb.

Apám kapusként (nem hivatalosan) néhányszor együtt focizott Albert Flóriánnal, meg többek között Vépi Péterrel. Sok szépet mesélt ezekről a "derbikről".
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Jön valaki holnap a válogatott meccsre? Nem nagyon járok effajta mérkőzésekre, de most nagyon kíváncsi vagyok, miként búcsúztatják Albert Flóriánt...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Ricardo Moniz a Fradi edzője :o fm függőknek ismerős lehet :lol: :lol: :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nézem a Magyar-Hollandot. Öcsém, Eleket beteszi balhátvédnek a maga 193 centijével és enyhe meccshiányával. 1. gól az ő oldaláról lett előkészítve, 3.-hoz ő adta a "gólpasszt".

Ha valamit lehet tudni a Hollandokról, az az, hogy Wesley nagyon veszélyesen végzi el a szabikat, pontrúgásokat. Erre sicher kapunk 1-t így, és majd' mindegyiknél benne van a holland gól. Mire készültünk?!

Sajnos olyan amatőr gólokat kapunk, hogy rossz nézni.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Szerintem meg fejlődtünk. :)
Avatar
e.szabi
Hozzászólások: 1021
Csatlakozott: 2010.05.20. 10:05

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: e.szabi »

Süti írta:Szerintem meg fejlődtünk. :)


Ja, egyet előre kettőt hátra.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Egyértelmű, a játékosok képessége is gond nálunk.
Egy Hollandia klasszisokkal előttünk jár. 10x annyi igazolt focistájuk van, világbajnok utánpótlásképzés.

De....Pl. most az Egervári, akit amúgy kedvelek, botrány amit művel. Kiszemelt 20 játékost, és hozzájuk ragaszkodik foggal-körömmel. Ha néha be-behív egy-egy új arcot, azok úgysem kapnak normális játékperceket a bizonyításra(pl: Koltai, stb.)

Nem értem, miért ragaszkodik ennyire látványosan a magyarság kérdéshez. Itt van a vidis Nikolics. Végre egy jó csatár. 2 éve használhatnánk, de nem, ő nem hívja.
Vagy amikor égető balbekk gondjaink voltak, Leandrot sem hívta be, aki nem egy aranylabda várományos, de akkor elfért volna.

Ehelyett a keretbe kerül egy Czvitkovics, Mészáros, vicc.
De ami a legnagyobb kérdőjel nálam, az a védelem. Liptákot hova erőlteti, kb Ranocchia tavalyi szezonja-feeling, csak non-stop.
Ezt az Eleket is erőlteti, közben a srác maga nyilatkozza, hogy még jelentős lemaradása van, utol kell még érnie magát. A Diósgyőrben sem játszik még egész meccseket. Erre beteszi balbekkbe, 193 magassággal, meg is lett az eredménye.

És tényleg, gyakorol végig egy Varga, Korcsmár, Juhász, Laczkó védelemmel, majd a tétmeccsre teljesen más hátvédsort állít fel.

Nem értem.

Nem akarok itt a nyakába varrni mindent. De ragaszkodik emberekhez, akikhez szerintem nem kéne. Helyettük pedig bőven bekerülhetnének olyanok, akik bizonyítottak már 2-3 jó válogatott meccsel. Gondolok itt a Lipták-Korcsmár védőkérdésre pl.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Védelmünk mint olyan nincs. Meccs után a hollandok is elmondták, hogy meglépte őket a magyarok szervezetlensége.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Az általam eddig-az egész eddigi pályafutása alapján-nagyra tartott Egervári kapitány most leszerepelt. Azt nyilatkozza, hogy megvoltak a helyzeteink, fordulópont lehetett volna ha a kezezésért is tizenegyest kapunk. Könyörgöm, nem jutottunk el a kapujukig! Nem volt helyzetünk! Erre játszunk, hogy hátha befújnak 1-2 tizit. Semmilyen játékunk nem volt. Össze-vissza posztok, korábban a védelemben remeklő játékos középpályára helyezése(Korcsmár), stb.
Sajnos tényleg az van, hogy van 18-20 favoritja, csakis velük hajlandó dolgozni. Ez a keret szent és sérthetetlen. Ha valaki bizonyít, pl. Koltai, behívja, de nem teszi be meccsen, és legközelebbre el is feledkezik róla.
A nem magyar "eredetűeket" meg alapból számba sem veszi. Pl: Leandro vagy Nikolics. Hiába férnének be simán.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én nem sok jóra számítok a keddi, törökök elleni meccsen.
Nincsenek bombaformában, de mi a nagy meccseken összeesünk.
Most meg sajnos Dzsudzsák és Juhász nem játszhatnak eltiltás miatt...
Arda Turan, Emre, Topal, Yilmaz, Sahin, az általunk is figyelt Avci, jó játékosok ezek.
Dzsudzsákot nem tudom kivel akarják pótolni, nagyon nem lehet senkivel sem ebből a keretből...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Az miért van, hogy a szöv.kapitány a bal oldalra tette tegnap Dzsudzsákot?

Nem lenne jobb meoldás a jobb oldalra tenni?
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

"Dzsudzsákot nem tudom kivel akarják pótolni, nagyon nem lehet senkivel sem ebből a keretből..."
ebből nem,de van 1 Huszti, Stieber Zolika, de a rajzmester okosabb. barom báb
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

PellerG írta:Én nem sok jóra számítok a keddi, törökök elleni meccsen.
Nincsenek bombaformában, de mi a nagy meccseken összeesünk.
Most meg sajnos Dzsudzsák és Juhász nem játszhatnak eltiltás miatt...
Arda Turan, Emre, Topal, Yilmaz, Sahin, az általunk is figyelt Avci, jó játékosok ezek.
Dzsudzsákot nem tudom kivel akarják pótolni, nagyon nem lehet senkivel sem ebből a keretből...
Én konkrétan zakóra számitok,ugyanis a törökök hazai pályán kaptak ki a románoktól,és most ezt javitaniuk kell mindenáron,mennek majd,mint a mozambo.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Hát nyertünk. :) Eger kétszer is szerencsét hozott a törökök ellen (egyszer a háborúban, egyszer a fociban - Egervárira gondolok ha valaki nem értené a szóviccet). :D
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Őszintén szólva (magamon is meglepődve), nagyon pesszimista voltam a meccse előtt,azt gondoltam h sima 0-3 lesz,de hála a török kapusnak nem így lett,végre eljutottunk odáig hogy már Fortuna is velünk van néha.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Kellett ez a siker. El kell hogy higgyék a válogatott játékosaink, hogy nálunk jelenleg magasabban kvalifikált válogatottakat is meg tudunk verni. (Mint korábban a svédeket.) Magyar-román innentől ki-ki meccsek lesznek.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha valakit érdekel,decemberben a sport tv leadja a fradi '95-ös BL meccseit.Nosztalgiázni asszem nem utolsó.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

azok szép idők voltak.meg volt az eurofradi c. kazetta is a legjobb pillanatokkal de vmelyik havernál eltűnt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Éppen szakdolgozatvédés előtt állok, az opponenstől 1 focis kérdést kaptam:

-Mutasson be becsléseket arra nézve, hogy a hazai, első osztályú futballcsapatok egy év alatt körülbelül mekkora volumenű szurkolótábort mozgatnak meg, és átlagosan mekkora távolságú utazásokat generálnak?

Ha tudtok esetleg segíteni bármilyen formában, akár oldalakat ajánlva, ahol erre vonatkozó adatokat tudnék megnézni, azt nagyon megköszönném!!

Thanks! ;)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

http://ultrasliberi.hu/?p=20934

Nekem ez a cikk ugrott be. hátha segít valamit. Meg szerintem próbálj meg a nagyobb klubok fórumain érdeklődni az idegenbeli adatokról dolgokról.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »


Ez várható volt.Nincs mit tenni,köszönetet kell mondani annak a zsidószervezet(ek)nek,aki(k) felhivták a FIFA figyelmét erre a "világméretű" botrányra.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/bp-honved-bezarjak-a-huhogo-kispesti-szektort-2240269

"Hemingway így tehát tartja magát korábbi ígéretéhez,..."
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Szégyen a magyar foci..Július van és már nincs magyar csapatunk a nemzetközi kupában.
Ezért nem tudok jó szívvel szurkolni egyetlen magyar csapatnak max Szabicsért meg Szalaiért szorítok.
Közben meg az állam költi a milliárdokat az új stadionokra... :) vattafak?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Festa írta:Szégyen a magyar foci..Július van és már nincs magyar csapatunk a nemzetközi kupában.
Ezért nem tudok jó szívvel szurkolni egyetlen magyar csapatnak max Szabicsért meg Szalaiért szorítok.
Közben meg az állam költi a milliárdokat az új stadionokra... :) vattafak?

vagy bénák, vagy direkt csinálták (felesleges vesződség, a csoportkörig úgysem jutnak el, a bajnokság meg hétvégén startol).

Debrecenben Kósa azért magyarázkodhat hogy miért kell az a stadion..
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

0.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Süti írta:0.


Ezt a magyar foci teljesítményére írtad vagy arra,hogy mennyi pénzt kellene költeni ÁLLAMI pénzből a stadionokra?
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Elsősorban a teljesítményre, én szívem szerint azt mondanám, ne égessenek bennünket nemzetközi szinten, semmi értelme, hogy Budapest Honvéd néven szerencsétlenkedjenek, akkor inkább változtassanak nevet, elég volt a magyar futball renoméjának mészárlásából.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ez a meccs borzalmas volt.
Románok kimennek, harapnak, kűzdenek.
Egyénileg semmivel sem jobbak.
De mégis, ők tudják mi a tét.
Történelmi múlt, kijutás VB-re, éppen egymás elől elvéve a lehetőséget.
Mi meg felmegyünk, tingli-tangli, tele a gatya teljesen.
Persze rengetegen szídják Egervárit.
Van benne igazság bőven.
De nem csak nála van itt gond. És ezzel nem mondok újat, ezt szerintem mindenki tudja.
Ilyen Guzmics-féle hibákra nem lehet mit mondani. Főleg, hogy ezzel 80 másodperc után véget ért számunkra a meccs.
Egy ilyen, amire fél éve készülünk. Amire külön kivonatoznak több ezren. Amit millióan néznek a TV-ben.
És lehozzák úgy a játékosok, hogy az egész meccsen talán 2x!!! ütköztek az ellenfél játékosaival.
Nem többször!
Borzasztó volt nézni. Cicáztak velünk, élvezték, hogy megaláznak. Mikor Bogdán mászott a földön, jobbra-balra ugrált, annyira jellemző volt az egész összképre (egyedül ő emelhető ki).
Biztos vagyok benne, hogy edzői hiányosságok is vannak. Taktikáig gyakorlatilag el sem jutunk.
Nem az első meccs, amikor gyakorlatilag olyan "tűzzel" megyünk ki, mintha egy gimis meccset játszanánk tesiórán.
De itt ennél mélyebb dolgok vannak. Az a röpke 20 éves képzésbeli lemaradásunk, mind játékosok, mind edzők terén.
Ha külföldi edzőnk van: miért nem magyar?!
Ha magyar edzőnk van: külföldi kéne!!
Hazajön Szalai, Dzsudzsák, Varga, Koman, stb, lehetne sorolni, és semmi különbség sincs köztük és egy Lipták vagy Guzmics közt. Se teljesítményben, sem akarásban, sem vezérszerepben.
Látványosan nem akarunk honosítani. Itt volt nagy beharangozással Nikolics ügye pár éve. Most hogy már magyar, most persze hogy nem kell. Jó formában van, lövi a gólokat és ezzel is csak vésztartelék lehet. Inkább behívja a 32 éves, Grazban nem játszó, ránézésre is edzetlen Szabicsot.
Vagy ez a Vinicius gyerek. Nálunk sztárnak számít. Meg is szerezhetnénk. De nem, inkább szenvedünk egy Liptákkal. Nehogy segítsen 2 normális "külföldi".
Sehogy sem jó ez, nincs focink! :(
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

PellerG írta: tele a gatya teljesen.

Egyet értek mindennel amit írtál,azért ezt emeltem ki mert ez volt az első gondolatom mikor megtudtam az eredményt.
Mindig ez van,egész egyszerűen az ilyesfajta nyomást nem bírják a "focistáink",de nem csak ők.Csapatsportjainkban gyakran előfordul ez,mentálisan nem bírják a feszültséget,míg máshol jobbnál jobb teljesítményre ösztönöz addig nálunk megdermeszti --> tele van a gatya.
Persze lehet találni ellenpéldákat akár az utóbbi időkbe is(ffi kézi-,vízilabda válogatott),de sajnos el kell ismerni hogy a magyar egész egyszerűen nem versenyző alkat és ez a labdarúgókra mindenképp igaz.A többi sportunkra lehet hogy csak én "húzom" rá
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Amíg nem a nyújtott teljesítmény lesz az elsődleges a válogatásnál addig ne is várjunk többet, a gyökerektől rohad már a magyar foci sajnos, és szégyen volt a tegnapi teljesítmény... Amúgy sajnálom Guzmicsot mert én rajta legalább láttam az akarást a hibája ellenére, később többször is jól szerelt, csak sajnos az a hiba az elején rányomta a pecsétjét az egész meccsre. Arról meg már nem ő tehet hogy a támadók nem tudnak még helyzetbe se kerülni. Szalait én még nem nagyon láttam jól játszani se hajtani egy válogatott meccsen...
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Még több pénzt a magyar fociba!!!!!

Jók vagyunk.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

A fontos meccseken mindig handy capet adunk az ellenfélnek. :D
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Nehéz megemésztenem a tegnapi vereséget, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül!Iszonyat hogy milyen beszari egy nép vagyunk!Ment a nagy fogadkozás hogy nekik megyünk, meg hogy csak felspanolja őket a nagy közutálat.....hát láttuk mi lett!képességekben jól állunk szerintem, de amíg nem tanulunk meg küzdeni esélyünk nem lesz kijutni semmilyen világeseményre!ez az egervári meg egy pöcs!még volt képe lenyilatkozni hogy előrébbléptünk válogatott szinten!30 éve egyhelyben toporgunk!vannak már klubszinten jó játékosaink, de a válogatottnál az a legnagyobb baj hogy 11 magyar alkotja a csapatot!Klubszinten húzza magával a külföldi profi mentalitású játékos a jó képességű magyarokat!ez az egyik probléme!a másik meg hogy nem forma alapján történik a válogatás!!!!!itthon a fradinak szurkolok és nézem is a meccseiket rendszeresen!ha valaki nem érdemelte meg hogy meghívót kapjon az a Böde Dani, de mondhatnám a Gyömbért is!a bajnokság kezdete óta szarul játszanak mindketten!ennek ellenére a Böde kezdő tud lenni egy ilyen meccsen!A bombaformában lévő Nikolics meghívót sem kap!De ide sorolhatnám Vadóczot vagy Tőzsér Danit is ill. Bódit vagy Korhutot a Debrecenből akiket nagyon hiányolok!El tudtam volna képzelni egy Bogdán-Vanczák-Korcsmár-Kádár-Korhut-Varga-Vadócz-Dzsudzsi-Hajnal-Lovrencsics-Szalai kezdőt!Nálunk mintha feltétel lenne hogy egy középhátvéd legyen 190 cm magas, lomha és ügyetlen!szinte csak ilyen védőink vannak!bocsi az offért!Forza Inter és Hajrá Magyarok!Majd talán a 2016-os eb-re sikerül kijutni!
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

lucky0 írta:képességekben jól állunk szerintem


De még milyen jó állunk, főleg középhátvéd poszton.

Komolyan mondom klub és válogatott szinten sem kellene ezt erőltetni, minek???
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez a tegnap egy rémálom volt.Az egész ország erre a meccsre készült,mindenki feltüzelve várta a mérkőzést,és ez most nem csak a fociról szólt.Rühellem a hazai focit,de tegnap én is annyira ennek a felfokozott hangulatnak a bűvkörébe kerültem,hogy alig birtam kivárni az estét.Erre mit kapok?A magyar labdarúgó válogatott,játékosostúl,szakvezetőstül egyszerűen szemen köpött egy egész országot.Erre a teljesitményre nincs magyarázat.A legjobb példa erre a magyar szurkolók bukaresti hozzáállása a meccs után,balhé nélkül,mint egy vert sereg távoztak romániából.Vérig aláztak minden egyes magyar embert,ezek a beszari focisták(?).Sajnos a több évtizedes szenvedésnek még nincs vége,és a hazai viszonyokat nézve egy hamar nem is lesz ütőképes magyar labdarúgás.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Süti írta:
lucky0 írta:képességekben jól állunk szerintem


De még milyen jó állunk, főleg középhátvéd poszton.

Komolyan mondom klub és válogatott szinten sem kellene ezt erőltetni, minek???


A támadószekcióra gondoltam: Dzsudzsák,Szalai,Hajnal,Gera, Koman,Nikolics,Böde,de a középpályáról ide vehetném Vargát, Vadóczot, Vass Ádámot vagy a likvidált Husztit is! Azért ők sztem jó képességű játékosok nemzetközi szinten is! Védelmünk az szót sem érdemel, Juhász Rolin kívül nincs egy épkézláb védőnk és már ő sem ugyanaz aki pár évvel ezelőtt volt de még mindíg sokkal megbízhatóbb mint a Lipták,Guzmics kettős. Egyedül a Korcsmár az aki tudna jól teljesíteni középhátvédként, azt meg folyamatosan védekező középpályásnak használja Egervári, de oda meg lassú és nem elég technikás sztem! Gyors védőnk meg egyáltalán nincs és ez a legnagyobb probléma már évek óta!Ha jön egy kicsit gyorsabb és technikásabb csatár megeszik a védelmünket!
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

lucky0 írta:A támadószekcióra gondoltam!


Bizonyítani kellene, hogy amikor nagyon kell, akkor is képesek csapatként együtt játszani.

Mi volt tegnap??? Egy nagy nulla, szóra sem érdemes...

Akárhogy is nézzük, most kezdődik az igazi harc a selejtezőt érő 2-ik helyért.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Süti írta:
lucky0 írta:A támadószekcióra gondoltam!


Bizonyítani kellene, hogy amikor nagyon kell, akkor is képesek csapatként együtt játszani.

Mi volt tegnap??? Egy nagy nulla, szóra sem érdemes...

Akárhogy is nézzük, most kezdődik az igazi harc a selejtezőt érő 2-ik helyért.

kedden leoktatnak minket az észtek is, oszt nem kell ezzel sem foglalkozni..
Avatar
Gabosska
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2010.05.02. 12:42
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely
Kapcsolat:

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Gabosska »

http://erdelyimagyar.wordpress.com/2013 ... a-focihoz/

Minősíthetetlen, szarrágó patkány magatartás volt a bukaresti...semmivel nem többek, mint a románok...
Szégyelltem, hogy magyarok...és hogy a román az erdélyi magyarságot azzal az alkoholista csűrhével asszociálja.

Fele azt sem tudta mi az a foci, lementek, ittak, romboltak, cigányoztak, romboltak, balhéztak, félgőzzel szarrá verték őket (a pályán) ittak, romboltak, hazabazdmegeztek.

Joggal vetették fel a románok az este azt, hogy ezek cigányozzák őket? Ez a nemzet érzi magát felsőbbrendűnek? Ezektől kéne tanuljanak? :))

Szépen az erdélyi magyarság nyakára zúdították a rossz román közvéleményt, hála a turulos pesti betonninjáknak most minimum fél évig mi fogjuk sínyleni a magyar ügyet.

Tisztelet azoknak, aki átjöttek azért, hogy a nemzeti válogatottunknak szurkoljanak (annak ellenére, hogy a román kispad erősebb a nemzeti kezdőnknél), és nem azért, hogy megmutassák hogy ki a cigány és milyen derék nemes ember a magyar. :))


Építeni, nevelni, előre tekineni....ügyesen, okosan, csendben.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Gabosska írta:Szépen az erdélyi magyarság nyakára zúdították a rossz román közvéleményt, hála a turulos pesti betonninjáknak most minimum fél évig mi fogjuk sínyleni a magyar ügyet.


Abszolút egyet értek veled, ennek ez lett és mindig is ez lesz a következménye, én sem fogok azonosulni ezekkel a barmokkal.

És ez nagy baj a határon túliaknak.

(Tisztelet a kivételnek.)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Magyar labdarúgás (NB1 + válogatott, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

8:1.
Válasz küldése