Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Van is köztük kb 100 év :D
Akkor úgy fogalmazok hogy közelmúltja.Egy mostani generációs francia ill francia bajnokságba játszó játékosnak szimpatikusabb lehet ez a PSG mint a 3évvel ezelőtti City(PSG kb most tart ott) egy angol ill angol bajnokságba játszó játékosnak

Na de nem téged akartalak inzultálni hanem a párizsi csapat átigazolási szisztémáját :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3425
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Stankov írta:Van is köztük kb 100 év :D
Akkor úgy fogalmazok hogy közelmúltja.Egy mostani generációs francia ill francia bajnokságba játszó játékosnak szimpatikusabb lehet ez a PSG mint a 3évvel ezelőtti City(PSG kb most tart ott) egy angol ill angol bajnokságba játszó játékosnak

Na de nem téged akartalak inzultálni hanem a párizsi csapat átigazolási szisztémáját :)
Eszem ágába sem volt,hogy inzultálsz :D Egyébként a PSG-be nagyobb valószinűsége van a kezdőbe kerülésnek.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Kikapott a PSG az ASS-től, szegény Ibra-t meg leküldték.

Remélem sosem nyer BL-t, úgy tűnik a megfelelő helyen van. :)

http://www.youtube.com/watch?v=8uejbtkSmK0&feature=player_embedded
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Van aki tudja h Veratti hogy teljesit a PSGben???
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Szarul, multkor is összehozott egy tizit.
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Akkor lehet megsem erte meg azt a 15 milliot, jobb lett volna ha marad serie a-ban még vagy 5 évet. Korai volt neki a váltás.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Lucas tegnap elég jól teljesített a PSG-ben két gólpaszt is kiosztott.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát gyorsan megy neki a beilleszkedés,nagyon jól játszott kár érte.....DE jött a konkurencia Beckham személyébe :) Azért az mekkora gesztus hogy felajánlotta a fizetését valamilyen alapítványnak :!: Jó-jó már rommá kereste magát eddig de akkor is,annak idején miatta vagyis a körülötte folyó hype miatt utáltam meg a Unitedet és őt is ,de ez nagyon szimpatikus tőle
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Igen szép gesztus volt tőle, én sem kedvelem annyira de szabadokat iszonyat jól tudja lőni.De Lucas szerintem nem fogja Ancelotti a kezdőből,ha olyan jó edzőnek mondják.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Stankov írta:a konkurencia Beckham személyébe


Becks máris alkotott, egy laokoónt kedvencünkkel mindenképp. :)

Kép
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Évekig álmodozunk James Rodríguezről, Falcaoról, Joao Moutinhoról, majd egyszer csak feltűnik a másodosztályból épphogy feljutó Monaconál egy orosz milliárdos, és két hét alatt megveszi őket 130 millió euróért.
Ez lenne a mai foci?
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Meglepő Falcao döntése. Látszik szereti a pénzt ő is. Kíváncsi leszek mire viszi majd a Monaco jövőre.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Szerintem olyan november környékén kirúgják Ranierit aztán már lehet róluk is beszélni.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PellerG írta:Ez lenne a mai foci?



Eltaláltad. :)

A pénzen felül lehet most a Monaco-nak egy érdekes TEAM-je, vezetősége, hogy ezt össze tudta hozni ilyen rövid idő alatt.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3425
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Tegnap a Real-Lyon meccsen megakadt a szemem Lacazette-n.Nagyon jó kis szélső,aki olykor középen is feltünt.Asszem pont egy szélsöt keresünk,neeem? :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

David Luiz hivatalosan is a PSG-be igazolt, 50 M Euro ellenében.
Az kemény.
Chelsea jól legombolta azért őket.
Most már a válogatott mellett a PSG-ben is összeáll a Th.Silva-D.Luiz duó.

http://www.tuttomercatoweb.com/europa/u ... uiz-558217
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint Nagelsmann lehet a PSG edzoje, es Henry mehet segitonek.

Szerintem ez egy jo dontes lehet, foleg ugy hogy talan elindulnak azon a vonalon, hogy csapatot epitenek es nem "sztarokat" igazolnak.
Ezt anno a Real is megmutatta, csak sztarokkal nem lehet igazan nagy eredmenyt elerni, hiaba vittek oda minden vilagsztart, megis eveken keresztul meg BL 8 sem sikerult...

Nagelsmann + az uj irany szerintem bizatato es kepes lehet majd egy igazan nagy eredmenyre is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG-nek rajottek jopar ev utan amire anno a "galaktikus" Realnal, csak sztarokkal nem lehet nyerni.
Messit mar kitettek, Neymart most probaljak, es a fiatalok, tehetsegek, es nem sztarok vonalon mennek tovabb.
Mar megvan nekik Skriniar, Asensio, es allitolag Ugarte is, na meg padra befuto Nagelsmann.
Jo irany lehet ez, szerintem sokkal jobb mint a "celeb" vonal Neymaral es Messivel.

Egyebkent erdekes, hogy lehet az idei nyarra is kapunk egy Mbappe sagat?
Allitolag nem el a +1 evvel, es nem tolja ki a szerzodeset 2025-ig.
Mar egybol jonnek a hirek, hogy a Real 200m-t fizetne, es 200m alairasit adna neki, meg 100m feletti fizut.
Elkepeszto osszegek...
De meg a City is felmerult egy B.Silva + penz = Mbappe uzlettel.
Na meg a MU is tema ha a Qatariak kezebe kerul.
Vegul pedig a vilag osszes jatekosat megakaro venni Chelsea.
Lehet az egesz csak egy marketing fogas, hogy mindig rola szoljon?
Nem tudom, erdekes egy nyar ele nezunk az egyszer biztos.

Viszont visszaterve a PSG-re, szerintem sokkal hamarabb lesz BL gyozelem ott ilyen Asensio, Skriniar, Ugarte vonalal, mint lett a Messi-Neymar es hasonlok celeb vonalal.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2023.06.13. 06:42 PSG-nek rajottek jopar ev utan amire anno a "galaktikus" Realnal, csak sztarokkal nem lehet nyerni.
Messit mar kitettek, Neymart most probaljak, es a fiatalok, tehetsegek, es nem sztarok vonalon mennek tovabb.
Mar megvan nekik Skriniar, Asensio, es allitolag Ugarte is, na meg padra befuto Nagelsmann.
Jo irany lehet ez, szerintem sokkal jobb mint a "celeb" vonal Neymaral es Messivel.

Egyebkent erdekes, hogy lehet az idei nyarra is kapunk egy Mbappe sagat?
Allitolag nem el a +1 evvel, es nem tolja ki a szerzodeset 2025-ig.
Mar egybol jonnek a hirek, hogy a Real 200m-t fizetne, es 200m alairasit adna neki, meg 100m feletti fizut.
Elkepeszto osszegek...
De meg a City is felmerult egy B.Silva + penz = Mbappe uzlettel.
Na meg a MU is tema ha a Qatariak kezebe kerul.
Vegul pedig a vilag osszes jatekosat megakaro venni Chelsea.
Lehet az egesz csak egy marketing fogas, hogy mindig rola szoljon?
Nem tudom, erdekes egy nyar ele nezunk az egyszer biztos.

Viszont visszaterve a PSG-re, szerintem sokkal hamarabb lesz BL gyozelem ott ilyen Asensio, Skriniar, Ugarte vonalal, mint lett a Messi-Neymar es hasonlok celeb vonalal.
Az idő eldönti, az biztos, hogy amit eddig csináltak az röhejes volt. Szerintem alapvetően a francia ligával van a baj, bajnoki meccsek nagyon gyengék ott, utána odaállni a BL-ben egy valamire való csapat ellen elég nehéz. A legnagyobb rangadó a Monaco ellen van nekik... Én mindenesetre remélem, hogy sosem nyer BL-t a PSG.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG vegul nemet mondott Nagelsmannra, mivel Nagelsmann nem akarta az uj, fiatalokra, es tehetsegekre epulo PSG vonalat tamogatni, es tovabbra is "sztarokat" es kesz klasszisokat kert.

Erdekes hir, hogy allitolag a Chelseanel is hasonlo volt a tema, es nem tetszett neki, hogy nem csak sztarokat kap.

Nekem nagy kedvencem Nagelsmann, es top 5 edzo kozott van akit hoznek, sot lehet top 3-ban.
Viszont ezt a sztarok, es kesz top jatekosok vonal es ragaszkodasa nekem nagy csalodas.
Nem ezt gondoltam rola, es azert ez igy nem valami szep.

Majd jovore mehet Ancelotti helyere a Realba (aki allitolag 24-tol atveszi a Brazilokat), ott majd megkapja Nagelsmman a "sztarokat" es a galaktikusokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimi ugynoke:

Megjelentek olyan hirek, hogy Hakimi tavozna a PSG-bol, igaz ez?

Nagy lelkesedessel erkezett a PSG-be, pedig mas top csapatoktol is voltam ajanlatai.
A BL gyozelem volt a PSG projekt kozeppontban, de ez nem valosult meg.
Ez destibilizalja a helyzetet, de hiszunk a PSG-ben, es abban hogy egy uj projektel, uj hozzaallassal, egy uj es erosebb PSG-t tudunk felepiteni.
Hakiminek 3 eves szerzodese van, es hisz a PSG-ben.
Mi fog tortenni?
Nem tudom, lefogunk ulni a vezetessel, meglatjuk a PSG is mit akar, az uj edzo elkepezelesei is fontosak lesznek.
Az uj edzo majd kozli az altala akart projektet.
A PSG a vilag egyik legjobb klubja, most stabilizalodik a helyzet.

A Francia sajtoban megjelent, Hakimi visszaakar terni kedvenc es szive orok csapataba a Realba, ez igaz?

Hakimi Madridban nott fel, orokke a Real lesz az egyetlen otthona.
De Hakimi profi, es mindig azt a csapatot kell szeretni ahol jatszik, es az adott csapatert megtenni mindent.
Ha a Real akarja Hakimit, logikus hogy meghallagatja, mivel a szive csapata.
Ha megkerdezed valaszolok, Hakimi mindig is Real szurkolo volt, es az is marad.
Sziveben mindig a Real lesz, de o most a PSG jatekosa, es 100%-ot ad a PSG-ert.
Meglatjuk hogy alakul a jovo, de hiaba a Real a szive csapata, nem gondol most erre mert o egy profi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kivancsi leszek arra is, hogy Enrique valt e taktikat Parizsban.
Ezert o eddig nagyon 4-3-3 edzo volt, nagyon ritkan 3-4-3.
Ez a PSG keret igy hogy Hernandez is ment, aki mostaban azert mar fix KH, raadasul baloldra ott van nekik N.Mendes aki kiemelkedot hoz, nagyon 3 KH-ra alkalmas a PSG keret.
Ha en lennek a PSG-be, en eladnam a Mbappe-Neymar-Veratti sort, es vinnem belole Kolo Muanit es Osimhent.

Donnaruma
Skriniar-Marquinhos-Hernandez
Hakimi-Ugarte-Vitinha-N.Mendes
Asensio-Osimhen-Kolo Muani

Szerintem egy ilyen csapattal, sokkal hamarabb lenne BL gyozelem, mint a "celeb" Messi/Neymar es hasonlokkal.
A Real megmutatta anno, hiaba viszel oda minden vilagsztart, es minden evben az aktualis aranylabdast, BL gyozelem ugy soha nem lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2023.09.01. 14:48 Psg meg igazi primadonnákkal akart nagy lenni,az is félresiklott.
Azt a Real megmutatta anno a 2000-es evekben, hogy "celebekkel" nem lehet BL-t nyerni, sot igazan komoly eredmenyt sem elerni.
Hiaba vittek oda minden evben az aktualis aranylabdast, hiaba volt egyszerre a csapatba Beckham, Zidane, Figo, Ronaldo, Owen, 2003-2010 kozott 7/6X kiestek a 16 kozott a BL-ben, egyetlen 1db 8 koze jutas sikerult 7 ev alatt, utana 6/6 ev 16 kozott kieses.
Bajnoksagba is 2003-2011 kozott lezajlott 8 szezonbol 2db bajnoki cim sikerult, 8/2.
Mindezt ugy, hogy gyakorlatilag mindenkit megvettek, es eladasokon felul tobb mint fel milliard eurot elkolottek tisztan, tehat tobb mint 500 milliot toltak tisztan a csapatba akkor, ez mai viszonylatban kb 2,5 milliard lenne.
Eredmeny megsem lett, nagyon nem.

Na a PSG is bejart egy nagyon hasonlo utat.
"Celebekkel" nem fogsz soha BL-t nyerni.
Ameddig ilyen Messi, Neymar es hasonlo tarsaik voltak, addig csapat sosem lesz.
Most csinalta azt a PSG, amit mar kellett volna reges reg tanulva a "galaktikus" Real peldajabol.
Kivagtak a gazt, kivagtak a primadonnakat, kivagtak a bomlasztokat, es okosan, brutalis potencial neveket igazolva, egy fiatal, de megis Nemzetkozileg mar tapasztalt "csapatot" epitenek.
Csapatot, es nem sztarokat.
11 sztarbol sosem lesz csapat...

Idei PSG mercato elott le a kalappal, brutalis.
Pont ez a vonal az, amivel szerintem igazan lehet nyerni, es pont ez a vonal az, amit egy csapatnak kovetnie kell.
-Vedelem:
Skriniart ismerjuk, nem kell bemutatni.
Hernandez nagy fogas, Bayernbe is kiemelkedo volt, Francia valogatott egyik alapja, KH es balhatvedkent is kiemelkedo.
-KP:
Ugarte nagyon okos igazolas, oriasi potencial a srac, Sporting egyik legjobbja volt, es a PSG-be is eddig a legjobbak kozott van.
-Tamadok:
Kolo Muani bomba fogas, mar most nagyon magas szinten van.
Asensio szinten nagyon rendben lehet, mint ahogy Dembele is 50m-ert nagy fogas (Barca 140m-t fizetett erte).
Rajtuk kivul az egyik, hanem a legnagyobb Francia tehetseg Barcola.
Szinten fiatal Kang-in Lee.
Ramos nekem kerdes, persze Portugaliaba nagyon jo volt, kerdes mit tud komolyabb szinten, de lehetoseg benne is van 22 evesen.

Nalam ez 10/10 mercato, ettol jobbat nem igazan lehet szerintem.
Ha lenne egy olyan tulajdonosunk amit erdemelne ez a gyonyoru klub az Inter, akkor en ilyen mercatokat csinalnek, es ilyen vonalon mennek.
Nem pedig a "celeb", meg "sztarok" vonalon.
-Korban is nagyon rendben vannak az ujak:
Ugarte 22, Lee 22, Barcola 21, Kolo Muani 24, Ramos 22.
-Akik eddig is voltak:
Donnaruma 24, Mendes 21, Hakimi 24, Mukiele 25, Vitinha 23, Zaire 17, Mbappe 24.
-Ezen kivul meg a legjobb korban levo ujak:
Skriniar 28, Hernandez 27, Dembele 26, Asensio 27.
-Meglevok:
Marquinhos 29, Kimpembe 28, Ruiz 27, Soler 26.

Ebben a keretben hatalmas potencial van, es ebbol a keretbol lehet egy fantasztikus "csapatot" epiteni, ebbol lehet, a "celebekbol" nem.
Kerdes Enrique kepes lesz e erre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2024.04.10. 21:21 Ajajj, Beraldo csak nemfogja kiszorítani Skriniart a PSG kezdőjéből. Januárban érkezett Beraldo a PSG-hez azóta 16 meccsen átlag 74 percet játszott a brazil és most is a BL-ben a Barca ellen kezdő Skrini meg a padon. Mindezt újoncként.
Beraldo egyebkent nagyon jo kis jatekos, mar most nagyon egyben van, pedig meg csak most erkezett Europaba.

Viszont arrol se feledkezzunk meg, hogy a PSG a "jovoprojekt" es "fiatal projekt" jegyeben akarja pont KH posztra, az egyik, hanem a legnagyobb fiatal tehetseget Leny Yoro leigazolasat.
Alternativa pedig a Benficabol szinten egy hatalmas potencial Antonio Silva.

Barmelyiket is igazolja le a PSG, Skriniar nem kerul elorebb a sorban.
Lehet Skriniarbol inkabb egy kiegeszito ember lesz ott.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5140
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2024.04.11. 05:52
k.tomi880421 írta: 2024.04.10. 21:21 Ajajj, Beraldo csak nemfogja kiszorítani Skriniart a PSG kezdőjéből. Januárban érkezett Beraldo a PSG-hez azóta 16 meccsen átlag 74 percet játszott a brazil és most is a BL-ben a Barca ellen kezdő Skrini meg a padon. Mindezt újoncként.
Beraldo egyebkent nagyon jo kis jatekos, mar most nagyon egyben van, pedig meg csak most erkezett Europaba.

Viszont arrol se feledkezzunk meg, hogy a PSG a "jovoprojekt" es "fiatal projekt" jegyeben akarja pont KH posztra, az egyik, hanem a legnagyobb fiatal tehetseget Leny Yoro leigazolasat.
Alternativa pedig a Benficabol szinten egy hatalmas potencial Antonio Silva.

Barmelyiket is igazolja le a PSG, Skriniar nem kerul elorebb a sorban.
Lehet Skriniarbol inkabb egy kiegeszito ember lesz ott.
Skriniar fix kezdő volt az év eleji sérüléséig.
Sokakkal ellentétben én nem utáltam meg őt és továbbra is jó védőnek tartom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2024.04.12. 23:25
interfan írta: 2024.04.11. 05:52
k.tomi880421 írta: 2024.04.10. 21:21 Ajajj, Beraldo csak nemfogja kiszorítani Skriniart a PSG kezdőjéből. Januárban érkezett Beraldo a PSG-hez azóta 16 meccsen átlag 74 percet játszott a brazil és most is a BL-ben a Barca ellen kezdő Skrini meg a padon. Mindezt újoncként.
Beraldo egyebkent nagyon jo kis jatekos, mar most nagyon egyben van, pedig meg csak most erkezett Europaba.

Viszont arrol se feledkezzunk meg, hogy a PSG a "jovoprojekt" es "fiatal projekt" jegyeben akarja pont KH posztra, az egyik, hanem a legnagyobb fiatal tehetseget Leny Yoro leigazolasat.
Alternativa pedig a Benficabol szinten egy hatalmas potencial Antonio Silva.

Barmelyiket is igazolja le a PSG, Skriniar nem kerul elorebb a sorban.
Lehet Skriniarbol inkabb egy kiegeszito ember lesz ott.
Skriniar fix kezdő volt az év eleji sérüléséig.
Sokakkal ellentétben én nem utáltam meg őt és továbbra is jó védőnek tartom.
Skriniar szerintem is jo vedo, viszont ha azt nezzuk ment Beraldo aki fixen jatszik, ott van Hernandez aki szinten sokszor KH, Marquinhos detto ott van, es meg nyaron mehet oda Yoro vagy Antonio Silva, akkor nem elorebb kerul a sorban Skriniar ott az valoszinu.

Ettol fuggetlenul Skriniar szerintem sem rossz vedo, sot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24329
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szidjuk sokszor Inzaghit, hogy mennyire egy taktikas es soha az eletben nem jatszat mast csak fix es orok 3-5-2, na meg inkabb azert mert nem valtoztat, van egy fix kezdoje es azon szinte soha nem akar valtozatni, mindig azt jatszatja, stb.
Na ez az egyik oldal.

De ott a masik oldal is, Enrique.
Akit pont azzal tamad Lizarazu, hogy 43 meccsen 39 kulonbozo kezdovel allt fel, es miert nincs allandosag, miert nincs egy stabil kezdo, miert valtoztat folyton, es emiatt jonnek rossz eredmenyek.
Azert ha belegondolunk ez sem normalis dolog, sot beteg, 43 meccs 39 kulonbozo kezdo...
Jaa es akkor arrol ne is beszeljunk, hogy mar vagy 4-5 taktikat is elovett iden.
Luis Enrique egyebkent mindig is ez volt, ez volt a Barcelonaban is, a valogatottnal is, es most a PSG-nel is.
Válasz küldése