Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Van is köztük kb 100 év :D
Akkor úgy fogalmazok hogy közelmúltja.Egy mostani generációs francia ill francia bajnokságba játszó játékosnak szimpatikusabb lehet ez a PSG mint a 3évvel ezelőtti City(PSG kb most tart ott) egy angol ill angol bajnokságba játszó játékosnak

Na de nem téged akartalak inzultálni hanem a párizsi csapat átigazolási szisztémáját :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Stankov írta:Van is köztük kb 100 év :D
Akkor úgy fogalmazok hogy közelmúltja.Egy mostani generációs francia ill francia bajnokságba játszó játékosnak szimpatikusabb lehet ez a PSG mint a 3évvel ezelőtti City(PSG kb most tart ott) egy angol ill angol bajnokságba játszó játékosnak

Na de nem téged akartalak inzultálni hanem a párizsi csapat átigazolási szisztémáját :)
Eszem ágába sem volt,hogy inzultálsz :D Egyébként a PSG-be nagyobb valószinűsége van a kezdőbe kerülésnek.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Kikapott a PSG az ASS-től, szegény Ibra-t meg leküldték.

Remélem sosem nyer BL-t, úgy tűnik a megfelelő helyen van. :)

http://www.youtube.com/watch?v=8uejbtkSmK0&feature=player_embedded
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Van aki tudja h Veratti hogy teljesit a PSGben???
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Szarul, multkor is összehozott egy tizit.
Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Akkor lehet megsem erte meg azt a 15 milliot, jobb lett volna ha marad serie a-ban még vagy 5 évet. Korai volt neki a váltás.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Lucas tegnap elég jól teljesített a PSG-ben két gólpaszt is kiosztott.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát gyorsan megy neki a beilleszkedés,nagyon jól játszott kár érte.....DE jött a konkurencia Beckham személyébe :) Azért az mekkora gesztus hogy felajánlotta a fizetését valamilyen alapítványnak :!: Jó-jó már rommá kereste magát eddig de akkor is,annak idején miatta vagyis a körülötte folyó hype miatt utáltam meg a Unitedet és őt is ,de ez nagyon szimpatikus tőle
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Igen szép gesztus volt tőle, én sem kedvelem annyira de szabadokat iszonyat jól tudja lőni.De Lucas szerintem nem fogja Ancelotti a kezdőből,ha olyan jó edzőnek mondják.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Stankov írta:a konkurencia Beckham személyébe


Becks máris alkotott, egy laokoónt kedvencünkkel mindenképp. :)

Kép
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Évekig álmodozunk James Rodríguezről, Falcaoról, Joao Moutinhoról, majd egyszer csak feltűnik a másodosztályból épphogy feljutó Monaconál egy orosz milliárdos, és két hét alatt megveszi őket 130 millió euróért.
Ez lenne a mai foci?
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Meglepő Falcao döntése. Látszik szereti a pénzt ő is. Kíváncsi leszek mire viszi majd a Monaco jövőre.
kaszasINTER
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2012.11.27. 13:57

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: kaszasINTER »

Szerintem olyan november környékén kirúgják Ranierit aztán már lehet róluk is beszélni.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

PellerG írta:Ez lenne a mai foci?



Eltaláltad. :)

A pénzen felül lehet most a Monaco-nak egy érdekes TEAM-je, vezetősége, hogy ezt össze tudta hozni ilyen rövid idő alatt.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Tegnap a Real-Lyon meccsen megakadt a szemem Lacazette-n.Nagyon jó kis szélső,aki olykor középen is feltünt.Asszem pont egy szélsöt keresünk,neeem? :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

David Luiz hivatalosan is a PSG-be igazolt, 50 M Euro ellenében.
Az kemény.
Chelsea jól legombolta azért őket.
Most már a válogatott mellett a PSG-ben is összeáll a Th.Silva-D.Luiz duó.

http://www.tuttomercatoweb.com/europa/u ... uiz-558217
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint Nagelsmann lehet a PSG edzoje, es Henry mehet segitonek.

Szerintem ez egy jo dontes lehet, foleg ugy hogy talan elindulnak azon a vonalon, hogy csapatot epitenek es nem "sztarokat" igazolnak.
Ezt anno a Real is megmutatta, csak sztarokkal nem lehet igazan nagy eredmenyt elerni, hiaba vittek oda minden vilagsztart, megis eveken keresztul meg BL 8 sem sikerult...

Nagelsmann + az uj irany szerintem bizatato es kepes lehet majd egy igazan nagy eredmenyre is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG-nek rajottek jopar ev utan amire anno a "galaktikus" Realnal, csak sztarokkal nem lehet nyerni.
Messit mar kitettek, Neymart most probaljak, es a fiatalok, tehetsegek, es nem sztarok vonalon mennek tovabb.
Mar megvan nekik Skriniar, Asensio, es allitolag Ugarte is, na meg padra befuto Nagelsmann.
Jo irany lehet ez, szerintem sokkal jobb mint a "celeb" vonal Neymaral es Messivel.

Egyebkent erdekes, hogy lehet az idei nyarra is kapunk egy Mbappe sagat?
Allitolag nem el a +1 evvel, es nem tolja ki a szerzodeset 2025-ig.
Mar egybol jonnek a hirek, hogy a Real 200m-t fizetne, es 200m alairasit adna neki, meg 100m feletti fizut.
Elkepeszto osszegek...
De meg a City is felmerult egy B.Silva + penz = Mbappe uzlettel.
Na meg a MU is tema ha a Qatariak kezebe kerul.
Vegul pedig a vilag osszes jatekosat megakaro venni Chelsea.
Lehet az egesz csak egy marketing fogas, hogy mindig rola szoljon?
Nem tudom, erdekes egy nyar ele nezunk az egyszer biztos.

Viszont visszaterve a PSG-re, szerintem sokkal hamarabb lesz BL gyozelem ott ilyen Asensio, Skriniar, Ugarte vonalal, mint lett a Messi-Neymar es hasonlok celeb vonalal.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2023.06.13. 06:42 PSG-nek rajottek jopar ev utan amire anno a "galaktikus" Realnal, csak sztarokkal nem lehet nyerni.
Messit mar kitettek, Neymart most probaljak, es a fiatalok, tehetsegek, es nem sztarok vonalon mennek tovabb.
Mar megvan nekik Skriniar, Asensio, es allitolag Ugarte is, na meg padra befuto Nagelsmann.
Jo irany lehet ez, szerintem sokkal jobb mint a "celeb" vonal Neymaral es Messivel.

Egyebkent erdekes, hogy lehet az idei nyarra is kapunk egy Mbappe sagat?
Allitolag nem el a +1 evvel, es nem tolja ki a szerzodeset 2025-ig.
Mar egybol jonnek a hirek, hogy a Real 200m-t fizetne, es 200m alairasit adna neki, meg 100m feletti fizut.
Elkepeszto osszegek...
De meg a City is felmerult egy B.Silva + penz = Mbappe uzlettel.
Na meg a MU is tema ha a Qatariak kezebe kerul.
Vegul pedig a vilag osszes jatekosat megakaro venni Chelsea.
Lehet az egesz csak egy marketing fogas, hogy mindig rola szoljon?
Nem tudom, erdekes egy nyar ele nezunk az egyszer biztos.

Viszont visszaterve a PSG-re, szerintem sokkal hamarabb lesz BL gyozelem ott ilyen Asensio, Skriniar, Ugarte vonalal, mint lett a Messi-Neymar es hasonlok celeb vonalal.
Az idő eldönti, az biztos, hogy amit eddig csináltak az röhejes volt. Szerintem alapvetően a francia ligával van a baj, bajnoki meccsek nagyon gyengék ott, utána odaállni a BL-ben egy valamire való csapat ellen elég nehéz. A legnagyobb rangadó a Monaco ellen van nekik... Én mindenesetre remélem, hogy sosem nyer BL-t a PSG.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PSG vegul nemet mondott Nagelsmannra, mivel Nagelsmann nem akarta az uj, fiatalokra, es tehetsegekre epulo PSG vonalat tamogatni, es tovabbra is "sztarokat" es kesz klasszisokat kert.

Erdekes hir, hogy allitolag a Chelseanel is hasonlo volt a tema, es nem tetszett neki, hogy nem csak sztarokat kap.

Nekem nagy kedvencem Nagelsmann, es top 5 edzo kozott van akit hoznek, sot lehet top 3-ban.
Viszont ezt a sztarok, es kesz top jatekosok vonal es ragaszkodasa nekem nagy csalodas.
Nem ezt gondoltam rola, es azert ez igy nem valami szep.

Majd jovore mehet Ancelotti helyere a Realba (aki allitolag 24-tol atveszi a Brazilokat), ott majd megkapja Nagelsmman a "sztarokat" es a galaktikusokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimi ugynoke:

Megjelentek olyan hirek, hogy Hakimi tavozna a PSG-bol, igaz ez?

Nagy lelkesedessel erkezett a PSG-be, pedig mas top csapatoktol is voltam ajanlatai.
A BL gyozelem volt a PSG projekt kozeppontban, de ez nem valosult meg.
Ez destibilizalja a helyzetet, de hiszunk a PSG-ben, es abban hogy egy uj projektel, uj hozzaallassal, egy uj es erosebb PSG-t tudunk felepiteni.
Hakiminek 3 eves szerzodese van, es hisz a PSG-ben.
Mi fog tortenni?
Nem tudom, lefogunk ulni a vezetessel, meglatjuk a PSG is mit akar, az uj edzo elkepezelesei is fontosak lesznek.
Az uj edzo majd kozli az altala akart projektet.
A PSG a vilag egyik legjobb klubja, most stabilizalodik a helyzet.

A Francia sajtoban megjelent, Hakimi visszaakar terni kedvenc es szive orok csapataba a Realba, ez igaz?

Hakimi Madridban nott fel, orokke a Real lesz az egyetlen otthona.
De Hakimi profi, es mindig azt a csapatot kell szeretni ahol jatszik, es az adott csapatert megtenni mindent.
Ha a Real akarja Hakimit, logikus hogy meghallagatja, mivel a szive csapata.
Ha megkerdezed valaszolok, Hakimi mindig is Real szurkolo volt, es az is marad.
Sziveben mindig a Real lesz, de o most a PSG jatekosa, es 100%-ot ad a PSG-ert.
Meglatjuk hogy alakul a jovo, de hiaba a Real a szive csapata, nem gondol most erre mert o egy profi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kivancsi leszek arra is, hogy Enrique valt e taktikat Parizsban.
Ezert o eddig nagyon 4-3-3 edzo volt, nagyon ritkan 3-4-3.
Ez a PSG keret igy hogy Hernandez is ment, aki mostaban azert mar fix KH, raadasul baloldra ott van nekik N.Mendes aki kiemelkedot hoz, nagyon 3 KH-ra alkalmas a PSG keret.
Ha en lennek a PSG-be, en eladnam a Mbappe-Neymar-Veratti sort, es vinnem belole Kolo Muanit es Osimhent.

Donnaruma
Skriniar-Marquinhos-Hernandez
Hakimi-Ugarte-Vitinha-N.Mendes
Asensio-Osimhen-Kolo Muani

Szerintem egy ilyen csapattal, sokkal hamarabb lenne BL gyozelem, mint a "celeb" Messi/Neymar es hasonlokkal.
A Real megmutatta anno, hiaba viszel oda minden vilagsztart, es minden evben az aktualis aranylabdast, BL gyozelem ugy soha nem lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Ligue 1 (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2023.09.01. 14:48 Psg meg igazi primadonnákkal akart nagy lenni,az is félresiklott.
Azt a Real megmutatta anno a 2000-es evekben, hogy "celebekkel" nem lehet BL-t nyerni, sot igazan komoly eredmenyt sem elerni.
Hiaba vittek oda minden evben az aktualis aranylabdast, hiaba volt egyszerre a csapatba Beckham, Zidane, Figo, Ronaldo, Owen, 2003-2010 kozott 7/6X kiestek a 16 kozott a BL-ben, egyetlen 1db 8 koze jutas sikerult 7 ev alatt, utana 6/6 ev 16 kozott kieses.
Bajnoksagba is 2003-2011 kozott lezajlott 8 szezonbol 2db bajnoki cim sikerult, 8/2.
Mindezt ugy, hogy gyakorlatilag mindenkit megvettek, es eladasokon felul tobb mint fel milliard eurot elkolottek tisztan, tehat tobb mint 500 milliot toltak tisztan a csapatba akkor, ez mai viszonylatban kb 2,5 milliard lenne.
Eredmeny megsem lett, nagyon nem.

Na a PSG is bejart egy nagyon hasonlo utat.
"Celebekkel" nem fogsz soha BL-t nyerni.
Ameddig ilyen Messi, Neymar es hasonlo tarsaik voltak, addig csapat sosem lesz.
Most csinalta azt a PSG, amit mar kellett volna reges reg tanulva a "galaktikus" Real peldajabol.
Kivagtak a gazt, kivagtak a primadonnakat, kivagtak a bomlasztokat, es okosan, brutalis potencial neveket igazolva, egy fiatal, de megis Nemzetkozileg mar tapasztalt "csapatot" epitenek.
Csapatot, es nem sztarokat.
11 sztarbol sosem lesz csapat...

Idei PSG mercato elott le a kalappal, brutalis.
Pont ez a vonal az, amivel szerintem igazan lehet nyerni, es pont ez a vonal az, amit egy csapatnak kovetnie kell.
-Vedelem:
Skriniart ismerjuk, nem kell bemutatni.
Hernandez nagy fogas, Bayernbe is kiemelkedo volt, Francia valogatott egyik alapja, KH es balhatvedkent is kiemelkedo.
-KP:
Ugarte nagyon okos igazolas, oriasi potencial a srac, Sporting egyik legjobbja volt, es a PSG-be is eddig a legjobbak kozott van.
-Tamadok:
Kolo Muani bomba fogas, mar most nagyon magas szinten van.
Asensio szinten nagyon rendben lehet, mint ahogy Dembele is 50m-ert nagy fogas (Barca 140m-t fizetett erte).
Rajtuk kivul az egyik, hanem a legnagyobb Francia tehetseg Barcola.
Szinten fiatal Kang-in Lee.
Ramos nekem kerdes, persze Portugaliaba nagyon jo volt, kerdes mit tud komolyabb szinten, de lehetoseg benne is van 22 evesen.

Nalam ez 10/10 mercato, ettol jobbat nem igazan lehet szerintem.
Ha lenne egy olyan tulajdonosunk amit erdemelne ez a gyonyoru klub az Inter, akkor en ilyen mercatokat csinalnek, es ilyen vonalon mennek.
Nem pedig a "celeb", meg "sztarok" vonalon.
-Korban is nagyon rendben vannak az ujak:
Ugarte 22, Lee 22, Barcola 21, Kolo Muani 24, Ramos 22.
-Akik eddig is voltak:
Donnaruma 24, Mendes 21, Hakimi 24, Mukiele 25, Vitinha 23, Zaire 17, Mbappe 24.
-Ezen kivul meg a legjobb korban levo ujak:
Skriniar 28, Hernandez 27, Dembele 26, Asensio 27.
-Meglevok:
Marquinhos 29, Kimpembe 28, Ruiz 27, Soler 26.

Ebben a keretben hatalmas potencial van, es ebbol a keretbol lehet egy fantasztikus "csapatot" epiteni, ebbol lehet, a "celebekbol" nem.
Kerdes Enrique kepes lesz e erre.
Válasz küldése