Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Minden más ami nem sport

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
realevil
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2010.06.01. 17:21

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: realevil »

Az nCore újraindult, de a meghívás ezek után szinte biztosan szünetelni fog megint vagy 3-4 hónapot.
Szét untam a fejem nCore nélkül, hál' Istennek megoldódott... 8-)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Nincs valakinek perzsa kiscicája? Eladó természetesen. :)
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Csajodnak akarod. :lol: :)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Nem. Nekem kell. :D
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Tommy írta:Nem. Nekem kell. :D

:lol: Szerintem nézz körűl ilyen eladó macskák weboldalon. :)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Néztem, de itt a környéken kevés van, és az is drága. :?
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Mit szólnátok hozzá, ha csinálnánk egy olyan hónapot, amikor mindenki a saját avatar-ját lecserélné egy róla készült igazolványképre?

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy-egy nick név mögött ki rejtőzik és így legalább "meg ismerhetnénk" egymást jobban!

Kicsit személyesebb lenne az egész fórum hangulata!

Mi a véleményetek?

(Tudom, sokan már ismerik egymást a közös milánói meccsnéző túrákról, de nagyon sokan még nem)
Avatar
Toldo
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Toldo »

Én benne lennék. Érdekes lehet:)
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

internaZIOnaLe írta:Mit szólnátok hozzá, ha csinálnánk egy olyan hónapot, amikor mindenki a saját avatar-ját lecserélné egy róla készült igazolványképre?

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy-egy nick név mögött ki rejtőzik és így legalább "meg ismerhetnénk" egymást jobban!

Kicsit személyesebb lenne az egész fórum hangulata!

Mi a véleményetek?

(Tudom, sokan már ismerik egymást a közös milánói meccsnéző túrákról, de nagyon sokan még nem)


Nekem tetszik az ötlet. :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Felőlem mehet. Mikortól?
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Legyen holnaptól!

Én már cserélem is!
Avatar
Toldo
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Toldo »

Megtörtént:)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Cseréltem :D
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Én is cseréltem :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Nem vagyok számítógép guru,úgyhogy gőzöm nincs hogy kell képet feltölteni :) Azt hiszem túl öreg vagyok már,nem a számítógépen nőttem fel :) Örülök ha a melót meg tudom csinálni rajta.De majd mikor haza megyek megkérdem valakit :)
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Gondolom ismeritek az Irie Maffia-t. Hatalmas koncertet nyomtak a Balaton Soundon a Guetta előtt. :)

http://www.youtube.com/watch?v=RPpBCn3vUZg
http://www.youtube.com/watch?v=7zAb-6mw ... re=related
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

PetR írta:Nálunk nincs ilyen gond a upc-vel. Nem lehet hogy rossz helyen van a tányérotok, Nia? Na de ez itt már off asszem. :)



Tuti nem a saját szerelőjük állította át :)Mondom a digivel is ugyanaz volt anno :)Akkor telt be a pohár a diginél amikor az utolsó mindent eldöntő Inter meccset nem láttam,mert nagy vihar volt.És persze se kép se hang:) De most,hogy volt az átállás a upc-nál ugyanarra a műholdra,előjött ugyanaz a hiba.Szar ügy,majd kitalálok valamit:)

Komax nekem gőzöm nincs ki az,de remélem jól szórakoztál :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Nia írta:
PetR írta:Nálunk nincs ilyen gond a upc-vel. Nem lehet hogy rossz helyen van a tányérotok, Nia? Na de ez itt már off asszem. :)



Tuti nem a saját szerelőjük állította át :)Mondom a digivel is ugyanaz volt anno :)Akkor telt be a pohár a diginél amikor az utolsó mindent eldöntő Inter meccset nem láttam,mert nagy vihar volt.És persze se kép se hang:) De most,hogy volt az átállás a upc-nál ugyanarra a műholdra,előjött ugyanaz a hiba.Szar ügy,majd kitalálok valamit:)

Majd csak kijavítják valahogy... :roll:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Hétvégére egy kis program ajánló: http://www.vacivigalom.hu/ Folyamatos koncertek egész nap(ingyenes),kirakodó vásár,kaja,pia..mi kell még.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Másik topicban téma ez a hol nézzük a meccseket digi hiányába dolog, de nem akarok OFF-olni ezért itt kérdezem.
Hello HD-vel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Most nézegettem és az alap csomagukba benne van az összes sport csatorna (sport1-2, Eu 1-2, Sportklub) és a Digisport is. Nem vészes az előfizetése sem ahoz képest, hogy digitális és HD csatornák is vannak benne, igaz asszem csak 2 az alapba. Ja és azt írják országosan 100%-os a lefedettségük.
Tapasztalata valakinek?
Köszi
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Marco!
Ennek a dokfilmnek átküldöd a linkjét, ez a címe: Gypsy Child Thieves
ncoren fent van.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Tommy dobtam egy pm-t nézd meg.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Azt hittem káprázik a szemem :shock: a kábelszolgáltatóm berakta a Digisportot! :D Szinte el se hiszem, remélem nem csak vmi teszt, vagy ilyesmi.
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Komax írta:Azt hittem káprázik a szemem :shock: a kábelszolgáltatóm berakta a Digisportot! :D Szinte el se hiszem, remélem nem csak vmi teszt, vagy ilyesmi.


Na akkor nézheted a Csisztu csöcseit!
Nekem már 1 éve van digisportom pedig nem vok digis. Legalább látom majd az olasz bajnok meccseit. A hülye várhidi nélkül felemelő érzés lesz.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Milyen szolgáltatótok van?
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

PetR írta:Milyen szolgáltatótok van?


Duna-Kábel
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nem tudom hány RN'R rajongó van az oldalon,nekik ajánlom Slash albumát,egyszerüen tökéletes lett.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

PetR írta:Milyen szolgáltatótok van?
Tarr kft.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Hát ezekről a szolgáltatókról még itt Győr környékén nem hallottam szóval nekem egy lehetőségem maradt: digire váltani... :|
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Valakit nem érdekelne egy ASUS EN8800 GTS 320 Mb DDR3 videókártya, eredeti dobozában, telepítőkkel, tartozékokkal???? Egy vaterás biznisz során egy házimozihoz kaptam ajándékba, de nekem nincs rá szükségem!
Nos??? 8-)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Komax írta:
PetR írta:Milyen szolgáltatótok van?
Tarr kft.


otthon nekünk is az van :D
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Komax írta:Azt hittem káprázik a szemem :shock: a kábelszolgáltatóm berakta a Digisportot! :D Szinte el se hiszem, remélem nem csak vmi teszt, vagy ilyesmi.

Irigyellek. A T-Home egyelőre nem gondolkodik ilyenen. Ráadásul a Digisport honlapján sem lehet majd nézni a meccseket valószínű. Az angollal már megcsinálták a korlátozást az olasszal sem lesz másképp. Éljen a kínai stream.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Lombardini írta:Irigyellek. A T-Home egyelőre nem gondolkodik ilyenen. Ráadásul a Digisport honlapján sem lehet majd nézni a meccseket valószínű. Az angollal már megcsinálták a korlátozást az olasszal sem lesz másképp. Éljen a kínai stream.


A Tim kupát még tök jó minőségben lehetett nézni a Digi honlapján, megörültem neki, minden akadás meg fagyás mentesen, aztán tegnap bele akartam nézni ugyanott a City meccsbe és azt már nem nyomták... :cry:
Olaszt se fogják akkor? Tud erről valaki valami hivatalosat? Pedig a BL meccseket is lehetett ott nézni.
Sajna a upc kínálatában sincs és szerintem nem is lesz.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Cupi írta:
Lombardini írta:Irigyellek. A T-Home egyelőre nem gondolkodik ilyenen. Ráadásul a Digisport honlapján sem lehet majd nézni a meccseket valószínű. Az angollal már megcsinálták a korlátozást az olasszal sem lesz másképp. Éljen a kínai stream.


A Tim kupát még tök jó minőségben lehetett nézni a Digi honlapján, megörültem neki, minden akadás meg fagyás mentesen, aztán tegnap bele akartam nézni ugyanott a City meccsbe és azt már nem nyomták... :cry:
Olaszt se fogják akkor? Tud erről valaki valami hivatalosat? Pedig a BL meccseket is lehetett ott nézni.
Sajna a upc kínálatában sincs és szerintem nem is lesz.

nekem ment a City meccs, bár én előbb kapcsoltam be mint kezdődött, lehet ez volt a szerencsém.
amúgy hivatalos infó a digi oldalán olvasható, hogy nem fogják a PL-t adni neten. a Serie A-ról nincs még szó, de engem nem zavar, sok fogadós oldalon lehet nézni olasz meccset, és akkor még van sopcast is.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ha már itt tartunk fiúk,ugye 21.-én lesz a kupadöntő.Mi is adja?Mert a digi tuti nem vagyis újság és honlap szerint nem,a sportklubbon sem láttam kiírva valami boksz lesz,vagy mi:)Vagy nem 21.-én lesz?
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Nia írta:Ha már itt tartunk fiúk,ugye 21.-én lesz a kupadöntő.Mi is adja?Mert a digi tuti nem vagyis újság és honlap szerint nem,a sportklubbon sem láttam kiírva valami boksz lesz,vagy mi:)Vagy nem 21.-én lesz?


Szerintem egyik magyar adó sem fogja adni. A sport tv legalább megvehette volna a jogokat, ha már a bajnokságról lecsúsztak.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

A Rai Uno adja és persze minden bizonnyal kódolva.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Lombardini írta:
Komax írta:Azt hittem káprázik a szemem :shock: a kábelszolgáltatóm berakta a Digisportot! :D Szinte el se hiszem, remélem nem csak vmi teszt, vagy ilyesmi.

Irigyellek. A T-Home egyelőre nem gondolkodik ilyenen.
Elképzelhető, hogy a jövőben mégis csak kiárulja a DigiTV a Digisport jogait épp a csekély lefedettség miatt. Egy példa: Emlékszem amikor az Eurosport elveszette a MotoGP-t, a szövetség azzal magyarázta a dolgot, hogy országos lefedettségű televíziós társaságokkal kívánnak szerződést kötni (ahogy a F1-ben is van) hogy minél több emberhez eljusson a MotoGP. Ezért volt nekem furcsa, hogy a digisportra került. Gyanítom, mind a sportszövetségek, mind a szponzorok, reklámozok elkezdték ütni a DigiTV-t, hogy kicsi a lefedettség, de a pénzt és a közvetítési jogokat nekik adták.

Az én szolgáltatómé a fél Dél-Dunántúl azaz nem kicsi, ezért lepett meg hogy megegyeztek a Digivel.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Nekem Digi-m van! A kommentátorok felkészületlenségén és hülyeségein kívül nekem semmi bajom a csatornával! A műsoraikat (mint amilyen a sport1-en pl. a zuhanyhiradó) nem nézem... csupán a lényeget... a meccseket!


MÁS!

Találtam egy oldalt a neten! Annyi a lényege, hogy vállalkozók, magánszemélyek fizetnek ennek a cégnek, hogy a reklám spotokat megjelenítség a cég honlapján, de ugyanakkor szeretnék, ha el is jutan a célközönséghez! Ezért a cég (pont park) létrehozott egy rendszert, amiben ha az adott felhasználó megnéz egy hirdetést (ami 60 másodperc), kapni fog jutalompontot, amiért (nyilván sok pontot kell összegyűjteni) komoly termékeket választhat INGYEN!
Van itt a vibrátortól kezdve, a ps3 és a turmixgépen keresztül minden... csupán annyit kell csinálni, hogy gyűjteni a pontokat és mikor összegyűjtötted a kellő pontszámot ahhoz a termékhez, amit szeretnél magadénak tudni, ráütsz és küldik neked!!!

Akit érdekel, itt ingyenesen regisztrálhat.... (kb azok a feltételek és adatok kellenek mint egy e-mail cím, vagy iwiw regisztrációhoz.. kötelezettség nélkül)

http://pontpark.eu/b_regisztracio/249a3 ... e9668a934e


Én is úgy vagyok vele, hogy veszteni nem veszíthetek vele... max nem jön össze a dolog... de egy próbát megér!

Bocs, hogy ha valakit nem érdekelt... de gondoltam egy ingyen LCD bármelyik inter fan-nak jól jön egy derbire!! :mrgreen:
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Regisztráltam, de hogy gyűjthetek pontokat?
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Megvan közben. :D

1 pontokkal 1000 pont soha nem jön össze egy laptopra vagy iphonera. :lol:
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Nia »

internaZIOnaLe írta:
http://pontpark.eu/b_regisztracio/249a3 ... e9668a934e



Bocs, hogy ha valakit nem érdekelt... de gondoltam egy ingyen LCD bármelyik inter fan-nak jól jön egy derbire!! :mrgreen:


Ilyen van a páromnak is :).Van már 200 valahány pontja.napi 4-et lehet,de összejöhet több is :).Úgy pár hónap alatt :)
Nálunk is megy ez a pontgyűjtés más oldalakon is,mármint odahaza:)Vannak már jó dolgaik belőle.Persze még nem plazma tv vagy mobil,de ami késik :)

A Digivel meg ahogy mondtam odahaza nekem az volt a bajom,hogy viharban semmi nem jött rajta.Most már nem ott lakom,hanem városban,UPC-m van,átállították ugyanarra a műholdra és láss csodát azon sincs semmi,viharban :) Pech
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Több mint 10 ezer pont kell valami értelmes dologhoz (lcd tv, laptop, iphone) én most 6 pontot szereztem ha mindennap ennyit szerzek akkor 1 év alatt kb 2000-2500 pontom lesz, tehát kb 5 év kell egy lcd tvhez. :d Akkor asszem felejtős. :)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Tommy!

Igen, de ha megnézed nem ráérsz te is nyomkodni 5 percet egy nap és a végén észre sem veszed és kaphatsz valami normális cuccot!

Van valami lottó szerű is az ldalon, meg ha hívsz meg embereket, utánnuk is kapsz pontot....

HÁTHA ÖSSZEJÖN!! Nekem a meló mellett van napi 5 percem rá... főleg úgy, hogy a fene se nézi végig a hirdetést (még ha csak 60 másodperc is)! Megy a háttérben én meg netezek addig!
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Tommy írta:Több mint 10 ezer pont kell valami értelmes dologhoz (lcd tv, laptop, iphone) én most 6 pontot szereztem ha mindennap ennyit szerzek akkor 1 év alatt kb 2000-2500 pontom lesz, tehát kb 5 év kell egy lcd tvhez. :d Akkor asszem felejtős. :)



Ja és már 6500-ért is van laptop, meg 1500 egy Garmin gps, szóval azt meg nem vészes összegyűjteni! Te tudod... ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

internaZIOnaLe írta:
Tommy írta:Több mint 10 ezer pont kell valami értelmes dologhoz (lcd tv, laptop, iphone) én most 6 pontot szereztem ha mindennap ennyit szerzek akkor 1 év alatt kb 2000-2500 pontom lesz, tehát kb 5 év kell egy lcd tvhez. :d Akkor asszem felejtős. :)



Ja és már 6500-ért is van laptop, meg 1500 egy Garmin gps, szóval azt meg nem vészes összegyűjteni! Te tudod... ;)

Jó de 1 nap max 5-6 pontot tudsz szerezni hirdetéssel, lottohoz meg nagy szerencse kell, szal ha laptopot akar vki nyerni ahoz kell legalább min. 2-3 év. :lol:
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Komax írta:Elképzelhető, hogy a jövőben mégis csak kiárulja a DigiTV a Digisport jogait épp a csekély lefedettség miatt. Egy példa: Emlékszem amikor az Eurosport elveszette a MotoGP-t, a szövetség azzal magyarázta a dolgot, hogy országos lefedettségű televíziós társaságokkal kívánnak szerződést kötni (ahogy a F1-ben is van) hogy minél több emberhez eljusson a MotoGP. Ezért volt nekem furcsa, hogy a digisportra került. Gyanítom, mind a sportszövetségek, mind a szponzorok, reklámozok elkezdték ütni a DigiTV-t, hogy kicsi a lefedettség, de a pénzt és a közvetítési jogokat nekik adták.

Az én szolgáltatómé a fél Dél-Dunántúl azaz nem kicsi, ezért lepett meg hogy megegyeztek a Digivel.

És még egy adalék egyébként: a román cég még ki se fizette az olasz és az angol közvetítési jogokért járó pénzeket,holott már bő egy hónapja meg kellett volna tennie. Most sikerült egy tőkeinjekciót kapniuk Amerikából, abból próbálnak fennmaradni. Azt hiszem jól döntöttem, hogy nem váltottam Digire. Lehet, hogy egy ideig neten kell néznem Inter meccseket, de előbb utóbb meglesz a gyümölcse.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

a Werder-Samp-ot sem lehet nézni a Digi oldalán, úgyhogy valószínű semmilyen élő focimeccset nem lehet majd. fasza.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Van itt valaki aki regisztrálva van ebayre? Akarok rendelni valamit, de én ezért nem akarok regisztrálni, ezért kéne valaki aki leüti a cuccot, természetesen a cucc árát előtte átutalom az illetőnek.
Válasz küldése