A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Oriali màr nàlunk dolgozik ?
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Mivan , titok ? :D
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

hvmetal írta: 2019.06.15. 20:46 Mivan , titok ? :D
Nem titok. Állítólag jövő héten jelentik be hivatalosan a szerződtetését.
lisznyai
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2015.01.02. 23:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lisznyai »

Szóval Conte.
Nos, nézzük meg kikkel is kezdte a Juvés edzői időszakát.
Volt egy jó kapusa. Buffon (Handa.)
Volt pár jó védője. Chiellini, Barzagli, Bonucci, Lichsteiner( Skriniar, De Vrij, Godin, Asamoah)
Volt pár viszonylag jó középpályása. Pirlo, Vidal, Marchisio (?) (Brozo, Ninja ?, ..... Vecino???, Gagliardini???)
Volt pár csatár. Del Piero, Quagliarella? (...., Lautaro?)

És tele volt olyan hulladékokkal mint: Padoin, De Ceglie, Krasic, Vucinic, Matri. (csak hogy ismertebb fosokat említsem.) (Na ilyenekből nekünk is van elég: Rano, Mário, Borja, Candreva etc.)

Ugyanakkor a Conte érában egy Padoin 84 meccsen szerepelt, Krasic 40-en, Giaccherini szintén 40.

Szóval nem fosok, Conte megoldja, a szarból is tud építkezni. De a középpálya egyelőre gáz. (a csatársor megoldottnak tekinthető: Dzeko, Lukaku)

A kancsal megoldja a kp-t, ebben bízok.
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

lisznyai írta: 2019.06.23. 10:53 Szóval Conte.
Nos, nézzük meg kikkel is kezdte a Juvés edzői időszakát.
Volt egy jó kapusa. Buffon (Handa.)
Volt pár jó védője. Chiellini, Barzagli, Bonucci, Lichsteiner( Skriniar, De Vrij, Godin, Asamoah)
Volt pár viszonylag jó középpályása. Pirlo, Vidal, Marchisio (?) (Brozo, Ninja ?, ..... Vecino???, Gagliardini???)
Volt pár csatár. Del Piero, Quagliarella? (...., Lautaro?)

És tele volt olyan hulladékokkal mint: Padoin, De Ceglie, Krasic, Vucinic, Matri. (csak hogy ismertebb fosokat említsem.) (Na ilyenekből nekünk is van elég: Rano, Mário, Borja, Candreva etc.)

Ugyanakkor a Conte érában egy Padoin 84 meccsen szerepelt, Krasic 40-en, Giaccherini szintén 40.

Szóval nem fosok, Conte megoldja, a szarból is tud építkezni. De a középpálya egyelőre gáz. (a csatársor megoldottnak tekinthető: Dzeko, Lukaku)

A kancsal megoldja a kp-t, ebben bízok.

Az a baj, hogy az akkori ellenfelek ugyanilyen hulladekokbol alltak mint az a juve keret mig most a juve fenyevekre van tolunk. Foleg ha meg iden behuzzak Rabiot, De ligt-ot eseg Ramseyt nem is emlitem aki ingyen ment..
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

bali06 írta: 2019.06.23. 11:51
Az a baj, hogy az akkori ellenfelek ugyanilyen hulladekokbol alltak mint az a juve keret mig most a juve fenyevekre van tolunk. Foleg ha meg iden behuzzak Rabiot, De ligt-ot eseg Ramseyt nem is emlitem aki ingyen ment..
attol meg Sarri alatt 11-13 jatekos fogja vegig nyomni a teljes szezont ugyis, ugyhogy ha vesznek par primadonnat vagy ambiciózus fiatalt, akik aztan nem jatszanak, ott eleg konnyen robbanhat az öltöző nehany rosszabb eredmeny utan.

szvsz nekunk teljesen felesleges a Juvet nezni idén, mert nincs realitasa (nyilvan szeretne mindenki), hogy elkapjuk őket mikozben rendre 20 pontokkal vagyunk mögöttük.

Ez lesz Conte első éve, alakitson ki egy magot, nezze meg, lassa meg, hogy kire számíthat, utana telen es foleg nyaron ennek a tukreben igazoljunk es aztan meglatjuk tud-e alkotni 20/21-ben valami nagyot!

(plusz a sajtóhírek 80%-a full kamu nemcsak nalunk, de a Juvenal is..)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

http://www.sportbible.com/football/news ... xArKFR22jg

Eldőlt, költözik a csapat a Meazza-ból, és a Milan-nal lesz közös új stadionunk a közelben.

60 ezres lesz a befogadóképessége, és már a 22-23-as szezonban itt kezdünk, ha minden jól megy.

Nem örülök.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ha valóban a 2022-23-as szezonra akarják ezt felépíteni, akkor új helyet kell maguknak keresni, ugyanis a polgármester szerinte a San Siro állni fog 2026-ig...
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

alwin91 írta: 2019.06.24. 19:40 Ha valóban a 2022-23-as szezonra akarják ezt felépíteni, akkor új helyet kell maguknak keresni, ugyanis a polgármester szerinte a San Siro állni fog 2026-ig...

Amúgy is mostani stadion mellé akarják a hírek szerint. A régi helyére más épületeket akarnak majd.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Úgy néz ki legalább egy interista lesz a vezetőségben a sok gobbó mellett ;)


https://www.football-italia.net/139992/ ... -dual-role
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Ez jó. Nagyon nem tetszik ez a Marotta - kínai vonal .
Milyen beosztàsba jön ?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2019.06.27. 18:43 Ez jó. Nagyon nem tetszik ez a Marotta - kínai vonal .
Milyen beosztàsba jön ?
Conte melle jon.
Egy kapocs lesz a csapat es a vezetoseg kozott.
Aktiv tagja lesz a csapatnak, folyamtosan Conte mellett lesz, aki kulon keresere erkezik Oriali, es nagyon jo baratsaguk miatt ter vissza.

Oriali a napokban mar reszt vett az osszes targyalason.
Conte, Marotta, Oriali voltak a napokban a targyaloink.
Nagyon aktiv napjaik voltak.
Ugynokok, klubelnokok, folyamatos targyalasok mar napok ota.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Zsír . Zanetti nagyon nem olyan , mint a pàlyàn . Örülök , hogy lesz egy normàlis arc is .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben hivatalos.
Oriali 9 ev utan visszatert az Interbe.
A csapat technikai mendzsere lesz.
A Conte stab fontos tagja lesz.
2022-ig irt ala, mint ahogy Conte is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vasarnap 15:30-kor hivatalos Conte bemutato es sajtotajekoztato Appianoban.
Conte es Marotta tartjak a sajtotajekoztatot.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Tudunk nézni felkészülési meccseket???
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos:

Antonio Pintus lett Conte eronleti edzoje.


A vilag egyik, hanem a legjobb eronleti edzojet sikerult megszerezni.

Erdemes elolvasni rola ezeket a cikkeket:

https://promotions.hu/orszagos/sport/20 ... i-la-liga/

http://www.fociclub.hu/2019/06/10/zidan ... rhez-megy/
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ezt a Perisic dolgot nem igazán értem. Aki vágja válaszolja már meg légyszi. Conte péntek délután lenyilatkozza Perisic-nek adna egy esélyt és megnézné az új pozíciójába /wingback/. Majd szombaton Perkó nem kezd, szünetben beáll csatárként. Ha nem is csatárt játszik de kb mindenhol feltűnik csak ott nem ahol Conte mondta megnézné. Majd a meccs után jön a nyilatkozat sajnos Perisic nem alkalmas az általa kért wb szerepkőrre. Most ez nekem nem egyértelmű? Ezt pénteken nem tudta? Nem is nézte meg meccsen ott....azt ne mondja senki ő ezt a szombati bemelegítésen szűrte le....
Félreértés ne essék, én is elküldeném Perkót de ezt a kommunikációt semennyire nem értem. :?
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Cupi írta: 2019.07.22. 08:39 Ezt a Perisic dolgot nem igazán értem. Aki vágja válaszolja már meg légyszi. Conte péntek délután lenyilatkozza Perisic-nek adna egy esélyt és megnézné az új pozíciójába /wingback/. Majd szombaton Perkó nem kezd, szünetben beáll csatárként. Ha nem is csatárt játszik de kb mindenhol feltűnik csak ott nem ahol Conte mondta megnézné. Majd a meccs után jön a nyilatkozat sajnos Perisic nem alkalmas az általa kért wb szerepkőrre. Most ez nekem nem egyértelmű? Ezt pénteken nem tudta? Nem is nézte meg meccsen ott....azt ne mondja senki ő ezt a szombati bemelegítésen szűrte le....
Félreértés ne essék, én is elküldeném Perkót de ezt a kommunikációt semennyire nem értem. :?
Én hetek óta, csak pislogok a kommunikáción, lehet ez a legnagyobb találmány és minden más csapat átveszi, de jelenleg nem tűnik úgy. Jelen esetben azt tudom gondolni, hogy bemelegítésnél voltak védelmi hibái Perisicnek, meccsen pedig Conte úgy felhúzta magát, hogy nem fogta vissza magát (egyébként sem a visszafogottságáról híres).
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Interissimo írta: 2019.07.22. 08:43
Én hetek óta, csak pislogok a kommunikáción, lehet ez a legnagyobb találmány és minden más csapat átveszi, de jelenleg nem tűnik úgy. Jelen esetben azt tudom gondolni, hogy bemelegítésnél voltak védelmi hibái Perisicnek, meccsen pedig Conte úgy felhúzta magát, hogy nem fogta vissza magát (egyébként sem a visszafogottságáról híres).
Ja csak pont ezt nem értem. Meccsen kb egy percet nem játszott Perkó WB-ben. Nem értem miből láttam meg, hogy nem alkalmas rá ha pénteken még azt mondta megnézi....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2019.07.22. 08:39 Ezt a Perisic dolgot nem igazán értem. Aki vágja válaszolja már meg légyszi. Conte péntek délután lenyilatkozza Perisic-nek adna egy esélyt és megnézné az új pozíciójába /wingback/. Majd szombaton Perkó nem kezd, szünetben beáll csatárként. Ha nem is csatárt játszik de kb mindenhol feltűnik csak ott nem ahol Conte mondta megnézné. Majd a meccs után jön a nyilatkozat sajnos Perisic nem alkalmas az általa kért wb szerepkőrre. Most ez nekem nem egyértelmű? Ezt pénteken nem tudta? Nem is nézte meg meccsen ott....azt ne mondja senki ő ezt a szombati bemelegítésen szűrte le....
Félreértés ne essék, én is elküldeném Perkót de ezt a kommunikációt semennyire nem értem. :?
Kicsit felretajekozottal az ugyben.

Conte mar elmondta kb 3 hete elmondta:

"Mint bal Wing Back szamit Perisicre.
Eto peldajat hozta fel, aki hajlando volt a csapatert feladozni magat, es egy uj vedekezobb posztra atallni.
Amennyiben ezt Perisic elfogadja, maradhat az Internel."

Ez 2019.07.06-os nyilatkozat.

Majd edzeseken az egesz felkeszules alatt, mint bal WB jatszott Perisic.

Majd a Lugano ellen, 2019.07.14, Perisic a kezdoben volt, mint baloldali Wing Back.
Ahol 67 percett jatszott, mint baloldali WB.

Majd ujabb nyilatkozat, 2019.07.19:

"'Megkell ertenem Perisic kepes e az alatlam vart poszton jatszani, es alkalmazkodni."

Majd ugye a meccs a MU ellen:
2019.07.20

"Megprobaltak, de Perisic nem alkalmas arra a posztra (bal WB), amit kert tole.
Nem tudja ellatni a kert feladatokat ezen a poszton."

Es a legutolso nyilatkozat:
2019.07.21

"Nem tudok megvaltozatni jatekosokat.
Nem tudja megtenni azt, amit a csapaterdek megkivan.
Vannak szerepek amikre nem alkalmasak jatekosok".
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2019.07.22. 09:02
Majd ujabb nyilatkozat, 2019.07.19:

"'Megkell ertenem Perisic kepes e az alatlam vart poszton jatszani, es alkalmazkodni."

Majd ugye a meccs a MU ellen:
2019.07.20

"Megprobaltak, de Perisic nem alkalmas arra a posztra (bal WB), amit kert tole.
Nem tudja ellatni a kert feladatokat ezen a poszton."
Cupi ezekre írta, mert itt történhetett valami, mert meccse előtt is azt mondta, hogy még nem tudja, hogy alkalmas-e, majd meccs után már nem...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2019.07.22. 09:02


Majd ujabb nyilatkozat, 2019.07.19:

"'Megkell ertenem Perisic kepes e az alatlam vart poszton jatszani, es alkalmazkodni."

Majd ugye a meccs a MU ellen:
2019.07.20

"Megprobaltak, de Perisic nem alkalmas arra a posztra (bal WB), amit kert tole.
Nem tudja ellatni a kert feladatokat ezen a poszton."

Es a legutolso nyilatkozat:
2019.07.21

"Nem tudok megvaltozatni jatekosokat.
Nem tudja megtenni azt, amit a csapaterdek megkivan.
Vannak szerepek amikre nem alkalmasak jatekosok".
De pont ez az. Pénteken még nem tudta? 07.19.? Akkor még azt nyilatkozta meg kell értenie.....és szombaton nem játszott ott és meccs után jött a nyilatkozat. Mi változott a pénteki nyilatkozat óta? Ez neked egyértelmű? Na ne már. Pénteken is pontosan tudta már, hogy nem számol vele.
Avatar
TibInter
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2019.07.16. 07:12

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: TibInter »

Sajnos várható volt, hogy Perisic nem lesz alkalmas a posztra, ami 4 védős rendszerben elég, a 3 védősben már kevés. Eto'o klasszisához nehezen hasonlíthatóak Ivan képességei, nagyon hízelgő volt a horvátra nézve, hogy Conteban egyáltalán felmerült ez a hasonlat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2019.07.22. 09:14
interfan írta: 2019.07.22. 09:02


Majd ujabb nyilatkozat, 2019.07.19:

"'Megkell ertenem Perisic kepes e az alatlam vart poszton jatszani, es alkalmazkodni."

Majd ugye a meccs a MU ellen:
2019.07.20

"Megprobaltak, de Perisic nem alkalmas arra a posztra (bal WB), amit kert tole.
Nem tudja ellatni a kert feladatokat ezen a poszton."

Es a legutolso nyilatkozat:
2019.07.21

"Nem tudok megvaltozatni jatekosokat.
Nem tudja megtenni azt, amit a csapaterdek megkivan.
Vannak szerepek amikre nem alkalmasak jatekosok".
De pont ez az. Pénteken még nem tudta? 07.19.? Akkor még azt nyilatkozta meg kell értenie.....és szombaton nem játszott ott és meccs után jött a nyilatkozat. Mi változott a pénteki nyilatkozat óta? Ez neked egyértelmű? Na ne már. Pénteken is pontosan tudta már, hogy nem számol vele.
Azert azt se zarjuk ki, hogy maga Perisic mondta Contenak, o ezen a poszton nem akar jatszani.
Es itt gondoljuk vissza az elso Conte nyilatkozatra.
"Mint bal Wing Back szamit Perisicre.
Eto peldajat hozta fel, aki hajlando volt a csapatert feladozni magat, es egy uj vedekezobb posztra atallni.
Amennyiben ezt Perisic elfogadja, maradhat az Internel".

Szoval siman benne van, hogy Perisic ezeket a kondiciokat nem fogadta el.

Penteken mar koran sem volt egyertelmu Conte.
"Megkell ertenem Perisic kepes e az alatlam vart poszton jatszani, es alkalmazkodni."

Itt mar azert valamit biztosan tudott, es mint onmaga fele vetette fel, hogy neki kell ezt felfognia...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TibInter írta: 2019.07.22. 09:17 Sajnos várható volt, hogy Perisic nem lesz alkalmas a posztra, ami 4 védős rendszerben elég, a 3 védősben már kevés. Eto'o klasszisához nehezen hasonlíthatóak Ivan képességei, nagyon hízelgő volt a horvátra nézve, hogy Conteban egyáltalán felmerült ez a hasonlat.
Na igen, tokeletesen jol irod.

Szamomra rejtely, hogy fel merulhetett egyaltalan ez Conteban.
Az osszehasonlitas meg serto szegeny Etora nezve.

De en tartom amit eddig, legalabb idoben eszrevette ezt.
Nem pedig egy teljes szezonon at nyomatva volt XY jatekos,mint draga Spalletti eseteben...
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2019.07.22. 09:19
Azert azt se zarjuk ki, hogy maga Perisic mondta Contenak, o ezen a poszton nem akar jatszani.
“I can’t say anything about his attitude or commitment but everyone has their position and you have to respect that. You can’t change a player’s characteristics.”

Nekem ebből az jön le, ami a Sempréseknek, hogy keményen dolgozott, de nem képes ezt megvalósítani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2019.07.22. 09:25
interfan írta: 2019.07.22. 09:19
Azert azt se zarjuk ki, hogy maga Perisic mondta Contenak, o ezen a poszton nem akar jatszani.
“I can’t say anything about his attitude or commitment but everyone has their position and you have to respect that. You can’t change a player’s characteristics.”

Nekem ebből az jön le, ami a Sempréseknek, hogy keményen dolgozott, de nem képes ezt megvalósítani.
Ahogy Conte mondta, nem tud megvaltoztatni jatekosokat.
Vannak akik nem kepesek bizonyos dolgokra.

Nem mindenki lesz Eto...

Engedjuk el, jobban jarunk ezzel, hogy Perisic nem volt kepes erre.
Igy legalabb megvan az esely, hogy erkezik valami ertelmes jatekos, Perisic meg vegre elhuz innen.

En rettentoen orulok, hogy ez juliusban kijott, es belattuk.
Eleget szenvedtuk mar azzal, hogy keptelen volt az aktualis edzo belatni valamit...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2019.07.22. 09:30


Engedjuk el, jobban jarunk ezzel, hogy Perisic nem volt kepes erre.
Igy legalabb megvan az esely, hogy erkezik valami ertelmes jatekos, Perisic meg vegre elhuz innen.

En rettentoen orulok, hogy ez juliusban kijott, es belattuk.
Eleget szenvedtuk mar azzal, hogy keptelen volt az aktualis edzo belatni valamit...
Én elengedem de szerintem kommunikáció terén ez gáz volt és nem volt túl profi.
Az, hogy nem lesz erőltetve Perkó annak örülök.
Avatar
TibInter
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2019.07.16. 07:12

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: TibInter »

A jelenlegi helyzetben egyelőre úgy tűnik, hogy nincs jó megoldás, mert ha a vezetőség nem teljesíti Conte kívánságait, akkor minőségben ugyanott vagyunk nagyjából, ahol eddig. Amennyiben hozzák Lukakut, Emersont és Vidalt, akkor meg képtelenség lesz normális (vagy egyáltalán bármilyen) áron eladni Icardit, Perisicet és Nainggolant. Fel van adva a lecke Marottanak, ha ezt a feladatot megoldja, akkor engem maximálisan meggyőzött, de reálisan nézve valamilyen köztes megoldás várható.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

TibInter írta: 2019.07.22. 11:07Amennyiben hozzák Lukakut, Emersont és Vidalt, akkor meg képtelenség lesz normális (vagy egyáltalán bármilyen) áron eladni Icardit, Perisicet és Nainggolant.
Itt mire gondolsz? :roll:
Avatar
TibInter
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2019.07.16. 07:12

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: TibInter »

Süti írta: 2019.07.22. 14:38
TibInter írta: 2019.07.22. 11:07Amennyiben hozzák Lukakut, Emersont és Vidalt, akkor meg képtelenség lesz normális (vagy egyáltalán bármilyen) áron eladni Icardit, Perisicet és Nainggolant.
Itt mire gondolsz? :roll:
Arra gondolok, hogy ki fizetne olyan emberekért rendes piaci árat, ha már az eladó csapatnak annyira nem kellenek, hogy már a helyettesüket is megvette? Icardi, Nainggolan és Perisic együttes ára 2018 nyara óta legalább 80 milliót esett a balhéiknak köszönhetően, ha most még hozunk is eléjük játékosokat, akkor végleg kinyírjuk magunkat.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

TibInter írta: 2019.07.22. 14:59
Süti írta: 2019.07.22. 14:38
TibInter írta: 2019.07.22. 11:07Amennyiben hozzák Lukakut, Emersont és Vidalt, akkor meg képtelenség lesz normális (vagy egyáltalán bármilyen) áron eladni Icardit, Perisicet és Nainggolant.
Itt mire gondolsz? :roll:
Arra gondolok, hogy ki fizetne olyan emberekért rendes piaci árat, ha már az eladó csapatnak annyira nem kellenek, hogy már a helyettesüket is megvette? Icardi, Nainggolan és Perisic együttes ára 2018 nyara óta legalább 80 milliót esett a balhéiknak köszönhetően, ha most még hozunk is eléjük játékosokat, akkor végleg kinyírjuk magunkat.
Tisztelt kolléga úr!Van benne logika,nem írsz hülyeségeket...osztom a véleményed!!! ;)
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Az azért kemény, hogy Lukaku a 75 milliós vételárával a liga 4. legdrágább igazolása lett valaha.

Jó végre azt látni, hogy vannak komoly igazolásaink.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... sa-2715691

Conte Lukaku kapcsolatáról mit érdemes tudni? Úgy olvastam Conte régi álma vált valóra azzal, hogy Lukaku a játékosa lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Süti írta: 2019.08.11. 10:46 Az azért kemény, hogy Lukaku a 75 milliós vételárával a liga 4. legdrágább igazolása lett valaha.

Jó végre azt látni, hogy vannak komoly igazolásaink.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... sa-2715691

Conte Lukaku kapcsolatáról mit érdemes tudni? Úgy olvastam Conte régi álma vált valóra azzal, hogy Lukaku a játékosa lehet.
Lukaku pedig korabban elmondta, Conte a vilag legjobb edzoje, es alom lenne vele dolgozni.

Most hogy megjott ujra elmondta, Conte szamara a vilag legjobb edzoje.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Süti »

interfan írta: 2019.08.11. 16:43 Lukaku pedig korabban elmondta, Conte a vilag legjobb edzoje, es alom lenne vele dolgozni.

Most hogy megjott ujra elmondta, Conte szamara a vilag legjobb edzoje.
Valahol olvastam, hogy Conte 6 éve várt arra, hogy Lukaku a játékosa legyen.

De a hátérsztorit nem tudom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Spalletti tegnap elmondta, o elfogadta volna a Milan ajanlatat, de ezt az Inter nem engedte, es inkabb fizeti az Inter a szerzodesebol a penzt havonta 2021 nyaraig, mint hogy engedjek mas klubbhoz alairjon.

Ma az Inter hivatalos kozlemenyben reagalt, es cafoltak Spalletti szavait.
Mint a kozlemeny irja, azonali vegkielegitest ajanlottunk Spallettinek, hogy felbontodjon a szerzodese, ezaltal alairhasson mashova, de o ezt elutasitotta.
Mind ahogy minden mas ajanlatot es lehetoseget elutasitott, hogy a 2021-ig tarto szerzodese megszunjon.

Fantasztikus egy ember ez a Luciano...
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Vagy a vezetőség is kamuzhat ugyanúgy, de menjen csak a szokásos agitálás:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hello írta: 2020.02.05. 17:45 Vagy a vezetőség is kamuzhat ugyanúgy, de menjen csak a szokásos agitálás:)
Spallettinek volt mar egy hasonlo storya.
Egy bizonyos Zenit utan.
Amikor 1,5 evig ugyanezt jatszotta.

Ennek tukreben nem hinnem hogy Zhangek hazudnak...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

en se mennek el ha kapnek a semmir evi 4m eurot :D
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

R9. írta: 2020.02.05. 18:56 en se mennek el ha kapnek a semmir evi 4m eurot :D
Hacsak nem akarnál címeket nyerni...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

R9. írta: 2020.02.05. 18:56 en se mennek el ha kapnek a semmir evi 4m eurot :D
Ja még emlékszem a képre Zhang és a kopaszról amikor aláírta a hosszabbítást egy kínkeservesen éppen elért BL 4. hely után... :D Szóval az egy jó nagy baklövés volt, anyagilag is. :?
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2020.02.05. 14:48 Spalletti tegnap elmondta, o elfogadta volna a Milan ajanlatat, de ezt az Inter nem engedte, es inkabb fizeti az Inter a szerzodesebol a penzt havonta 2021 nyaraig, mint hogy engedjek mas klubbhoz alairjon.

Ma az Inter hivatalos kozlemenyben reagalt, es cafoltak Spalletti szavait.
Mint a kozlemeny irja, azonali vegkielegitest ajanlottunk Spallettinek, hogy felbontodjon a szerzodese, ezaltal alairhasson mashova, de o ezt elutasitotta.
Mind ahogy minden mas ajanlatot es lehetoseget elutasitott, hogy a 2021-ig tarto szerzodese megszunjon.

Fantasztikus egy ember ez a Luciano...
Ez egy kommunikációs háború, ahol sosem fog kiderülni, hogy valójában ki is mond igazat. Mindkét félnek az az érdeke, hogy azt mondja amit mond... innentől kezdve felesleges ezen agyalni.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

cuchu11 írta: 2020.02.05. 19:26
R9. írta: 2020.02.05. 18:56 en se mennek el ha kapnek a semmir evi 4m eurot :D
Hacsak nem akarnál címeket nyerni...
na mert arra sok eselye lenne olaszban :D foleg a milannal csak jol
leegetne magat
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Egy biztos nem kellett volna hosszabbítani vele!! Vagy legalábbis nem ilyen hosszú időre!
Ne menjünk bele ki volt a hibás!
Dirtylt
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2010.05.25. 23:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Dirtylt »

Inter101 írta: 2020.02.06. 07:11 Egy biztos nem kellett volna hosszabbítani vele!! Vagy legalábbis nem ilyen hosszú időre!
Ne menjünk bele ki volt a hibás!
Emlékeim szerint volt egy olyan megállapodás, hogy hosszabbítanak vele, ha elérjük a BL helyet. A három év pedig nem sok, ennél rövidebbet, mondjuk egy 2+1-eset szerintem alá se írt volna. Nekem az a furcsa, hogy nem akar menni tovább, ezzel bizonyítva, hogy megélhetési edző. Amúgy meg 12 millió eurót, pontosabban 8 millió kidobott eurót szerintem megért az, hogy bejutottunk a BL-be vele kétszer. Ha 3 éve felteszi valaki a kérdést, hogy bukjunk e 8milliót, de kétszer BL csoportkörösök leszünk, akkor szó nélkül az egész fórum aláírta volna.
Avatar
Abel15
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:35
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Abel15 »

Azon agyaltam-mivel,hogy sok időm van- :lol: hogy az edzők helyébe én megkérdezném a játékosokat-nem tudom szokták -e-hogy hol szeret játszani,-ez nem rontaná a tekintélyüket,sőőőőőt-Szerintem ott hozná ki magából a legtöbbet-amit tud-pl.:Eriksen is a Spurs-nél irányító volt középen,és jól csinálta,azért vették meg!Most nem ott játszik!!! :cry: vagy a szlovák ő a négyvédős rendszerbe közepén jobb volt mint most a három védősbe szélen !!! :(
Na, ha majd én leszek az edző így fogom csinálni!!! :lol:
Kellemes húsvéti -dögmentes(virus)- ünnepeket kívánok nektek és családotoknak,vigyázzatok magatokra és rájuk valamint ember társaitokra!!! :!:
Azért egy kis pia nem árt-képzeljétek azt,hogy locsolkodtatok,és megkínáltak egy kis alkesszal!!! :lol: ;)
További kellemes időtöltést kívánok nektek szeretettel!!!
Elnézést hogy ilyen hosszú volt az eszmefuttatásom!!! :P
VIGYÁZZATOK MAGATOKRA !!!!!!!! :!:
MARADJATOK OTTHON !!!!! :!:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, Sky, DiMarzio, Corriere, Sportmediaset, es TS szerint is nagyon komoly ellentetek vannak Marotta/Suning vs Conte kozott.

Egyre aggasztobbak a jelek, es egyre komolyabban Conte tavozasa tema.
Conte elmult napi nyilatkozatai is mar komoly rossz jelek voltak a lapok szerint.

Legkomolyabb surlodasi pont tovabbra is a mercato es a projekt hogy mire epitunk.
Conte a rutint es az azonnali erdmenyt tartja szem elott.
Viszont Marotta es a Zhangek a hoszsutavu projektben hisznek, a fiatalok es a rutin egyuttesleteben, valamitna folyamatosa epitkezesben.

Osszes forras szerint ahogy Conte is elmondta, le kell ulni a vezetokkel, es meghatarozni az kozos utat.
Csak abban az esetben lesz folytatas, ha Conte es a vezetoseg egy uton es egy iranyban szeretne tovabb menni.

Gazzetta es TS szerint is ha tavozas lesz a vege, egyertelmu favorit, es elso szamu nev Allegri.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2020.07.11. 07:01 Gazzetta, Sky, DiMarzio, Corriere, Sportmediaset, es TS szerint is nagyon komoly ellentetek vannak Marotta/Suning vs Conte kozott.

Conte a rutint es az azonnali erdmenyt tartja szem elott.
Viszont Marotta es a Zhangek a hoszsutavu projektben hisznek, a fiatalok es a rutin egyuttesleteben, valamitna folyamatosa epitkezesben.
Szerintem ha megy, az azért lesz, mert a Vidal, Dzeko, Giroud, Mertens-féle neveit nem hoz(t)uk el neki.
De őszintén szólva ha ezen múlik, menjen is.
Itt lenne még egy további évet, az öregei meg további 2 évre rajtunk maradnának nagy fizukkal.
Gazzetta es TS szerint is ha tavozas lesz a vege, egyertelmu favorit, es elso szamu nev Allegri.
100%-ig biztos vagyok benne, ha Conte megy, Allegri fog jönni (SZERINTEM sajnos).
Már tavaly is kettejük külön versenyéről írt a sajtó.
És ugye Marotta alatt még sosem dolgozott külföldi edző.

Cikkeznek mostanában Marotta távozásáról.
Ő cáfol.
De ha a Suning Conte pártjára áll, könnyen lehet, hogy végül Marotta fogja bedobni az unalmast és továbbáll.
Viszont ez szerintem számunkra a legrosszabb forgatókönyv lenne.
Mert jönne a Vidal, Dzeko-vonal nagy pénzekkel, Conte maradna még 1 évet, a szuper rutinosai 2-3 évet, Ausilio meg visszakapná a tényleges sportigazgatói posztot, ami most viszont igen jó kezekben van.
Szerintem az Internek jobban fájna Marotta elvesztése mint Contéé.
Válasz küldése