Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

🎙Lukaku: "Szeretnék segíteni Eriksennek. Mindene megvan, hogy sztár játékos legyen. Könnyebb lenne neki, ha megtanult volna olaszul, mert akkor könnyebben tudna kommunikálni. Néhány játékosnak időre van szüksége, hogy megszokja az olasz futballt. Én szerencsés voltam."

10 hónapja nálunk és nem tud kommunikálni? Lukaku pedig nem volt szerencsés, sokkal inkább elhivatott.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

internaZIOnaLe írta: 2020.11.19. 14:25 🎙Lukaku: "Szeretnék segíteni Eriksennek. Mindene megvan, hogy sztár játékos legyen. Könnyebb lenne neki, ha megtanult volna olaszul, mert akkor könnyebben tudna kommunikálni. Néhány játékosnak időre van szüksége, hogy megszokja az olasz futballt. Én szerencsés voltam."

10 hónapja nálunk és nem tud kommunikálni? Lukaku pedig nem volt szerencsés, sokkal inkább elhivatott.
Szerény is a srác mert nála nem a szerencse játszik be. ;) Egyébként sem hinném, hogy a szerencsén múlik ki tud alkalmazkodni egy új környezethez és ki nem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.19. 12:35 Mancini:

"23 játékost kell kiválasztanom majd az Európa-bajnokságra. Nagy probléma lesz ez számomra. Az elmúlt hónapokban azok a futballisták, akik előrébb léptek a kiválasztás során élni tudtak az eséllyel, és remek teljesítményt nyújtottak. Természetesen az ilyen jellegű problémák olyanok, amelyek a kellemes kategóriába tartoznak. Például a sérülések miatt Bastoni lehetőséget kapott, és élt is vele. A fiú tíz nap alatt három találkozót játszott, és meccsről meccsre egyre jobban ment neki a játék. Sokat kell még fejlődnie, de a jó úton jár, hogy igazi vezéregyéniség lehessen. Sok nagyszerű fiatal játékosunk van, akiknek csak ki kell bontakoznia"

/forrás: azzurri fb oldala/

Persze a kondi szempontjából nekünk nem a legjobb, hogy 3 meccset tolt végig 10 nap alatt de nagyon örülök a sikerének és ilyenkor folyamatosan fejlődik, tapasztalatot szerez. ;) Az az igazán elismerésre méltó, hogy nem a klubcsapatába hétről hétre megszokott poszton játszva hozott jó teljesítményt.
Azt ne felejtsuk hogy Bastoni tobbet jatszott 4 vedobe mint 3 vedobe karriere alatt.
Parmaba kb vegig 4 vedobe jatszott.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

internaZIOnaLe írta: 2020.11.19. 14:25 🎙Lukaku: "Szeretnék segíteni Eriksennek. Mindene megvan, hogy sztár játékos legyen. Könnyebb lenne neki, ha megtanult volna olaszul, mert akkor könnyebben tudna kommunikálni. Néhány játékosnak időre van szüksége, hogy megszokja az olasz futballt. Én szerencsés voltam."

10 hónapja nálunk és nem tud kommunikálni? Lukaku pedig nem volt szerencsés, sokkal inkább elhivatott.
3 hete volt egy videó az Inter Youtube csatornáján, ahol a FIFA 21-ben lévő játékos pontszámokat kellett megtippelni. Eriksen nem hogy beszélni, de még a számokat sem ismerte... Ez alapján a kommunikáció eléggé kérdéses...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.19. 15:22

Azt ne felejtsuk hogy Bastoni tobbet jatszott 4 vedobe mint 3 vedobe karriere alatt.
Parmaba kb vegig 4 vedobe jatszott.
Ha csak az felnőtt élvonalt nézzük akkor már nem. :)
Idáig nálunk 3 védősbe 40 meccset tolt le. Parmaba 4 védősbe 24-et. Előtte meg az Atalantaba 2 szezon alatt 9-et.
Kíváncsi voltam így megnéztem.

Nyílván a Primaveraba lehetett mindig ott, azt nem tudom de a Serie-A-ban már a 3 védős vezet.

Forrás: https://www.transfermarkt.com/alessandr ... rainer_id=
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2020.11.19. 16:20
interfan írta: 2020.11.19. 15:22

Azt ne felejtsuk hogy Bastoni tobbet jatszott 4 vedobe mint 3 vedobe karriere alatt.
Parmaba kb vegig 4 vedobe jatszott.
Ha csak az felnőtt élvonalt nézzük akkor már nem. :)
Idáig nálunk 3 védősbe 40 meccset tolt le. Parmaba 4 védősbe 24-et. Előtte meg az Atalantaba 2 szezon alatt 9-et.
Kíváncsi voltam így megnéztem.

Nyílván a Primaveraba lehetett mindig ott, azt nem tudom de a Serie-A-ban már a 3 védős vezet.

Forrás: https://www.transfermarkt.com/alessandr ... rainer_id=
Nalunk valoban csak 3 vedobe jatszott, viszont mashol kb csak 4 vedobe.
Ifikent is ott jatszott.

Maradjunk annyiban a 4 vedo legalabb annyira ismert neki, sot a mult miatt meg jobban, mint a nalunk jatszott 3 vedo.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2020.11.19. 16:34
Nalunk valoban csak 3 vedobe jatszott, viszont mashol kb csak 4 vedobe.
Ifikent is ott jatszott.

Maradjunk annyiban a 4 vedo legalabb annyira ismert neki, sot a mult miatt meg jobban, mint a nalunk jatszott 3 vedo.
Lényeg mindkettőben jó és ez nagy öröm. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Portiere32 írta: 2020.11.19. 15:42
internaZIOnaLe írta: 2020.11.19. 14:25 🎙Lukaku: "Szeretnék segíteni Eriksennek. Mindene megvan, hogy sztár játékos legyen. Könnyebb lenne neki, ha megtanult volna olaszul, mert akkor könnyebben tudna kommunikálni. Néhány játékosnak időre van szüksége, hogy megszokja az olasz futballt. Én szerencsés voltam."

10 hónapja nálunk és nem tud kommunikálni? Lukaku pedig nem volt szerencsés, sokkal inkább elhivatott.
3 hete volt egy videó az Inter Youtube csatornáján, ahol a FIFA 21-ben lévő játékos pontszámokat kellett megtippelni. Eriksen nem hogy beszélni, de még a számokat sem ismerte... Ez alapján a kommunikáció eléggé kérdéses...
Lukaku 1 hónap után olaszul nyilatkozott.ű
Persze a fórumos vélemény tömörenyen.Eriksen tökéeltes ember is játékos nagyjából Messi szintjén van.
Conte a hibás egyedül.A játékosnak nincs felelőssége az ügyben.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2020.11.19. 16:49
Portiere32 írta: 2020.11.19. 15:42
internaZIOnaLe írta: 2020.11.19. 14:25 🎙Lukaku: "Szeretnék segíteni Eriksennek. Mindene megvan, hogy sztár játékos legyen. Könnyebb lenne neki, ha megtanult volna olaszul, mert akkor könnyebben tudna kommunikálni. Néhány játékosnak időre van szüksége, hogy megszokja az olasz futballt. Én szerencsés voltam."

10 hónapja nálunk és nem tud kommunikálni? Lukaku pedig nem volt szerencsés, sokkal inkább elhivatott.
3 hete volt egy videó az Inter Youtube csatornáján, ahol a FIFA 21-ben lévő játékos pontszámokat kellett megtippelni. Eriksen nem hogy beszélni, de még a számokat sem ismerte... Ez alapján a kommunikáció eléggé kérdéses...
Lukaku 1 hónap után olaszul nyilatkozott.ű
Persze a fórumos vélemény tömörenyen.Eriksen tökéeltes ember is játékos nagyjából Messi szintjén van.
Conte a hibás egyedül.A játékosnak nincs felelőssége az ügyben.
Akkor ezt átfordítom a pl általad is képviselt vélemények oldalára:

Conte szinte nem is hibás semmiben, mert ő csak a helyzet áldozata (Covid, sérülések, hogy nem kapta meg Kantét 60 millióért, stb-stb-stb), és az, hogy 1 bő éve szenvedést látunk a pályán, kb nagyobb részben Eriksen hibája mintsem az övé, aki csak kocog ha játszik, és amúgy is szarik bele (...), és végülis a Conte által hozott 33-35 éves játékosok ha úgy nézzük nem is öregek még, és a 3-5-2 el nem engedése a szenvedés ellenére sem Conte sara, hanem az legyen akkor mondjuuuk... Skriniaré.

Szerintem legyünk valahol középúton, mert ez a minden pontban mentsük fel Contét elv sem igazán reális és szimpatikus ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2020.11.20. 08:26
Festa írta: 2020.11.19. 16:49
Portiere32 írta: 2020.11.19. 15:42

3 hete volt egy videó az Inter Youtube csatornáján, ahol a FIFA 21-ben lévő játékos pontszámokat kellett megtippelni. Eriksen nem hogy beszélni, de még a számokat sem ismerte... Ez alapján a kommunikáció eléggé kérdéses...
Lukaku 1 hónap után olaszul nyilatkozott.ű
Persze a fórumos vélemény tömörenyen.Eriksen tökéeltes ember is játékos nagyjából Messi szintjén van.
Conte a hibás egyedül.A játékosnak nincs felelőssége az ügyben.
Akkor ezt átfordítom a pl általad is képviselt vélemények oldalára:

Conte szinte nem is hibás semmiben, mert ő csak a helyzet áldozata (Covid, sérülések, hogy nem kapta meg Kantét 60 millióért, stb-stb-stb), és az, hogy 1 bő éve szenvedést látunk a pályán, kb nagyobb részben Eriksen hibája mintsem az övé, aki csak kocog a pályán és szarik bele (...), és végülis a Conte által hozott 33-35 éves játékosok ha úgy nézzük nem is öregek még, és a 3-5-2 el nem engedése a szenvedés ellenére sem Conte sara, hanem az legyen akkor mondjuuuk... Skriniaré.

Szerintem legyünk valahol középúton, mert ez a minden pontban mentsük fel Contét elv sem igazán reális és szimpatikus ;)
Contét senki nem menti.Nem pártoskodtam mellette,de az Eriksen áldozati bárnyként kezeló egyedül itt mindenben Conte a hibás cikkekt a másik véglet.Lukaku első meccsein már gólókat rúgott és bizonyított a Dán meg semmit.
Eriksen eszméletlenül nagy csalódás.Lehet itt mondnai,hogy pedig ilyen meg olyan jó meccse volt,de nem volt.

Ne mentsük fel a játékost se.Ennyi.El kell engedni mert minimális az esélye,hogy ő jó lenne olaszban bármikor is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2020.11.20. 08:26
Festa írta: 2020.11.19. 16:49
Portiere32 írta: 2020.11.19. 15:42

3 hete volt egy videó az Inter Youtube csatornáján, ahol a FIFA 21-ben lévő játékos pontszámokat kellett megtippelni. Eriksen nem hogy beszélni, de még a számokat sem ismerte... Ez alapján a kommunikáció eléggé kérdéses...
Lukaku 1 hónap után olaszul nyilatkozott.ű
Persze a fórumos vélemény tömörenyen.Eriksen tökéeltes ember is játékos nagyjából Messi szintjén van.
Conte a hibás egyedül.A játékosnak nincs felelőssége az ügyben.
Akkor ezt átfordítom a pl általad is képviselt vélemények oldalára:

Conte szinte nem is hibás semmiben, mert ő csak a helyzet áldozata (Covid, sérülések, hogy nem kapta meg Kantét 60 millióért, stb-stb-stb), és az, hogy 1 bő éve szenvedést látunk a pályán, kb nagyobb részben Eriksen hibája mintsem az övé, aki csak kocog ha játszik, és amúgy is szarik bele (...), és végülis a Conte által hozott 33-35 éves játékosok ha úgy nézzük nem is öregek még, és a 3-5-2 el nem engedése a szenvedés ellenére sem Conte sara, hanem az legyen akkor mondjuuuk... Skriniaré.

Szerintem legyünk valahol középúton, mert ez a minden pontban mentsük fel Contét elv sem igazán reális és szimpatikus ;)
Hogy is lehetne Conte barmibe hibas. :D
Meg a feltelezes is serto. :D

December ota nincs jatekunk, pedig akkor a kifogasok 99% meg nem letezett.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Most nyilatkozott Lukakuról Martinez a Belgák szövetségi kapitánya,hogy az Internél érte el élete formáját.
Érdekes ő tud teljesíteni Conte alatt.Jelenlegi edzőnk nagyon sok mindenben elő vehető,de 2-ön áll a vásár.
Persze a háromszoros aranylabdás Eriksen aki már az utolsó Sporsos időszakában sem játszott végig meccseket Mourinho alatt a tökéletes áldozat.

Eriksen nekem a 25 év egyik lenagyobb csalódása.Nagyjából Querasmában csalódtam még ekkorát.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem abban mindenki egyetért hogy Eriksen a jelenlegi Interben nem játszott/játszik jól! Ez tény!
Meg az is hogy eddig az angoloknal ha nem is feltétlen klasszis, de mindenképpen jó teljesítményt nyújtott! Ez is tény!
Akkor miért ennyire rossz? Adódik a kérdés!
Egyesek szerint mert nem teszi oda magát, mások szerint nem olyan pozícióban játszik ahol kijon az átlagosnál jobb teljesítmény! Ezer százalékig biztos vagyok benne hogy az egyik oldal sem fogja meggyozni a másikat, de persze ettől még beszelgethetunk róla, bár szerintem erről már mindenki elmondta a véleményét legalább 3szor!
Egy biztos ez így nem jó, sem az Internek sem Eriksennek!
Véleményem szerint Conte maradni fog legalább az idény végéig,sajnos!
Tehát Eriksent valahogy el kell boltolni jó lenne nem véglegesen! Azért nem akarják kölcsön mert nagy a valószínűsége hogy jó lesz, azért ő nem Kondogbia!
Meglatjuk mi történik, szerintem nagy változás szinte semmiben nem lesz! Értem ez alatt játék, Conte, eredmény!
Befutunk 2-3 helyen, Bl kiesés max a csoportkor után, Conte munkásságát élvezzük min a nyárig!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2020.11.20. 08:31
PellerG írta: 2020.11.20. 08:26
Festa írta: 2020.11.19. 16:49

Lukaku 1 hónap után olaszul nyilatkozott.ű
Persze a fórumos vélemény tömörenyen.Eriksen tökéeltes ember is játékos nagyjából Messi szintjén van.
Conte a hibás egyedül.A játékosnak nincs felelőssége az ügyben.
Akkor ezt átfordítom a pl általad is képviselt vélemények oldalára:

Conte szinte nem is hibás semmiben, mert ő csak a helyzet áldozata (Covid, sérülések, hogy nem kapta meg Kantét 60 millióért, stb-stb-stb), és az, hogy 1 bő éve szenvedést látunk a pályán, kb nagyobb részben Eriksen hibája mintsem az övé, aki csak kocog a pályán és szarik bele (...), és végülis a Conte által hozott 33-35 éves játékosok ha úgy nézzük nem is öregek még, és a 3-5-2 el nem engedése a szenvedés ellenére sem Conte sara, hanem az legyen akkor mondjuuuk... Skriniaré.

Szerintem legyünk valahol középúton, mert ez a minden pontban mentsük fel Contét elv sem igazán reális és szimpatikus ;)
Contét senki nem menti.Nem pártoskodtam mellette,de az Eriksen áldozati bárnyként kezeló egyedül itt mindenben Conte a hibás cikkekt a másik véglet.Lukaku első meccsein már gólókat rúgott és bizonyított a Dán meg semmit.
Eriksen eszméletlenül nagy csalódás.Lehet itt mondnai,hogy pedig ilyen meg olyan jó meccse volt,de nem volt.

Ne mentsük fel a játékost se.Ennyi.El kell engedni mert minimális az esélye,hogy ő jó lenne olaszban bármikor is.
Ezt írtam épp: "Szerintem legyünk valahol középúton, mert ez a minden pontban mentsük fel Contét elv sem igazán reális és szimpatikus ."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2020.11.20. 08:46 Most nyilatkozott Lukakuról Martinez a Belgák szövetségi kapitánya,hogy az Internél érte el élete formáját.
Érdekes ő tud teljesíteni Conte alatt.Jelenlegi edzőnk nagyon sok mindenben elő vehető,de 2-ön áll a vásár.
Persze a háromszoros aranylabdás Eriksen aki már az utolsó Sporsos időszakában sem játszott végig meccseket Mourinho alatt a tökéletes áldozat.

Eriksen nekem a 25 év egyik lenagyobb csalódása.Nagyjából Querasmában csalódtam még ekkorát.
Feltudunk hozni 2-3 jatekost jo oldalon.
Cserebe feltudunk hozni 4-5-6-7 jatekost rossz oldalon.

Egy Klopp, Pep, Zidane szinttnel mi is az arany?
De ne menjunk megint messzire, csak a sajat borunkon, Mourinhonal mi is volt az arany?
Egy hullaszar Pandev es Chivu is tudott pluszt hozzatenni.
Sneijder mit is nyujtott Mou, Benitez, Leo alatt a sajat posztjan, majd mit is nyujtott a Gasp es Ranieri fele egy taktikas merev borzalomban...
Utanna Stramaccionival a posztjan megint milyen csoda megint jo lett.
Contenal a jo jatekosokaink kozul joparan is csak egy atlagra kepesek.
Ez sok mindent elmond egy edzorol, a taktikajarol, es a rendszererol.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2020.11.20. 09:02-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2020.11.20. 08:50 Szerintem abban mindenki egyetért hogy Eriksen a jelenlegi Interben nem játszott/játszik jól! Ez tény!
Meg az is hogy eddig az angoloknal ha nem is feltétlen klasszis, de mindenképpen jó teljesítményt nyújtott! Ez is tény!
Akkor miért ennyire rossz? Adódik a kérdés!
Egyesek szerint mert nem teszi oda magát, mások szerint nem olyan pozícióban játszik ahol kijon az átlagosnál jobb teljesítmény! Ezer százalékig biztos vagyok benne hogy az egyik oldal sem fogja meggyozni a másikat, de persze ettől még beszelgethetunk róla, bár szerintem erről már mindenki elmondta a véleményét legalább 3szor!
Egy biztos ez így nem jó, sem az Internek sem Eriksennek!
Véleményem szerint Conte maradni fog legalább az idény végéig,sajnos!
Tehát Eriksent valahogy el kell boltolni jó lenne nem véglegesen! Azért nem akarják kölcsön mert nagy a valószínűsége hogy jó lesz, azért ő nem Kondogbia!
Meglatjuk mi történik, szerintem nagy változás szinte semmiben nem lesz! Értem ez alatt játék, Conte, eredmény!
Befutunk 2-3 helyen, Bl kiesés max a csoportkor után, Conte munkásságát élvezzük min a nyárig!
Hat igen, ahogy irod.
Conte szinten fixen marad evvegeig, mert hiaba esunk ki a BL-bol, egy Toro leggyozese megmenti kb 10 fordulora.
December ota nincs jatek, es ahogy irod ebben sem valoszinu hogy lesz valtozas.

Eriksent adjuk kolcson mert ebbe a rendszerbe o egyszeruen nem valo.
Szerezzen onbizalmat, majd jojjon vissza, es probalja ki egy uj edzo, aki a keret erossegeihez igazitja a taktikat, nem pedig a keretet az egyetlen egy taktikahoz.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Szerintem abba lehet hagyni az Eriksen szappanoperát!
Mert jót úgysem lehet róla írni,kár az időt rápocsékolni!
Majd,ha úgy teljesít,újra elő lehet venni!
Mi lett volna,ha bla,bla,bla!
Nagyon unalmas!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corriere szerint Bastonit leszamitva nem akarunk a szerzodesekkel foglalkozni.
Bastoni ugynokevel Marotta 2025-ig tarto, evenkenti 3m euros szerzodesben allapodott meg.
Ezen kivul D'Ambrosio szerzodeset toljuk meg 1 2022-ig, januarban van erre opcionk.

Viszont Martinez ugyben elakadtak a targyalasok.
Ranocchia, Young, Padelli harmasnak jar le a szerzodese 2021 nyaran, de veluk a targyalasokat tavaszra halaszottuk, mivel az o
helyzetuk fugg az edzo szemelyetol is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vidalnak a sulyos penzbuntetes mellett, nyilvanosan a jatekosok elott kellett elnezest kernie az egesz csapattol a viselkedese miatt.
Tobb ujsag az egesz Conte projekt szimbolumankent irja Vidalt, es ahogy a projekt, Vidal is sulyos bukasnak latszik a lapok, ujsagirok, szakertok szerint.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lukaku a France Footballnak adott interjuban elmondta, a vilag 5 legjobb csatarja koze tartozik.
CR, Messi, es Lewandowski is atlepte a hataraikat, ezert neki is miert ne sikerulne.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Fb csoportból kiollozva

Nézzük meg, hogy Eriksen melyik statisztikákban járt az élen a Premier League-ben! (2013-2020)

Helyzetteremtés;
1️⃣. Eriksen 571,
2️⃣. Özil 551,

Nagy-helyzetteremtés;
1️⃣. De Bryne 84,
2️⃣. Eriksen 73,

Gólpassz;
1️⃣. Eriksen 62,
2️⃣. De Bryne 60,

Szabadrúgás gól;
1️⃣. Eriksen 8,
2️⃣. Sigurddson 6,

Gól a 16-oson kívülről;
1️⃣. Eriksen 23,
2️⃣. Sigurddson 18,

Ezt az embert alázza porig Conte és cserélgeti be pár percekre a meccsek végén. Normális edző-ember ilyet nem csinál az biztos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Mi itt ekézzük ő meg még díjat is kap. :D Szegény Gag. ;)

https://www.inter.it/en/news/2020/12/26 ... wards.html

Gólja ténlyleg szép volt.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

"Hakimi az új Maicon?", "Hakimi - Conte Maiconja".
A spanyol Marca arról ír, hogy bizony a Real Madridnál is elférne egy olyan kvalitású szélső, mint amilyen a marokkói.
Achraf Hakimi Maicon 2009/2010-es szezonja óta az első Inter "védő", aki egy idényben hat gólt szerzett, ezzel együtt jelenleg ő a topligák 2020/21-es évadjának legeredményesebb védőjátékosa.

https://videos.marca.com/v/0_j57j306i-e ... al&count=1
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fan Gusto írta: 2021.01.12. 11:33 "Hakimi az új Maicon?", "Hakimi - Conte Maiconja".
A spanyol Marca arról ír, hogy bizony a Real Madridnál is elférne egy olyan kvalitású szélső, mint amilyen a marokkói.
Achraf Hakimi Maicon 2009/2010-es szezonja óta az első Inter "védő", aki egy idényben hat gólt szerzett, ezzel együtt jelenleg ő a topligák 2020/21-es évadjának legeredményesebb védőjátékosa.

https://videos.marca.com/v/0_j57j306i-e ... al&count=1
Mondjuk annyit ponosítanék ő WB poszton nyomja. Az nem tipikus védő pozi. Maicon 4 védősben volt szélső védő. ;)
Ja ezzel nem Hakimi érdemeit kisebbítem. Hatalmas fogás és nagy tehetség. Ha a védekezésén javít akkor egyértelműen klasszis lesz.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Cupi írta: 2021.01.12. 12:31
Fan Gusto írta: 2021.01.12. 11:33 "Hakimi az új Maicon?", "Hakimi - Conte Maiconja".
A spanyol Marca arról ír, hogy bizony a Real Madridnál is elférne egy olyan kvalitású szélső, mint amilyen a marokkói.
Achraf Hakimi Maicon 2009/2010-es szezonja óta az első Inter "védő", aki egy idényben hat gólt szerzett, ezzel együtt jelenleg ő a topligák 2020/21-es évadjának legeredményesebb védőjátékosa.

https://videos.marca.com/v/0_j57j306i-e ... al&count=1
Mondjuk annyit ponosítanék ő WB poszton nyomja. Az nem tipikus védő pozi. Maicon 4 védősben volt szélső védő. ;)
Ja ezzel nem Hakimi érdemeit kisebbítem. Hatalmas fogás és nagy tehetség. Ha a védekezésén javít akkor egyértelműen klasszis lesz.
Valóban nem jobbhátvéd Hakimi, hanem szélső védő, ettől függetlenül, ahogy az angol kifejezésben is szerepel, védő (wing-BACK). Ettől függetlenül látom a különbséget a kettő között és főleg Hakimi játéktéren befutott területeit figyelembe véve tettem idézőjelbe a "védő" szót.
Egyébként Hakimi a Realban és a Dortmundban is sokat játszott a "Maicon"-i értelemben vett 4 védős rendszer jobb szélső posztján, ott sem rosszabb mutatókkal, sőt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én nagyon csípem Hakimit, de azt nem tudom, ha majd Conte után átállunk négy védős rendszerre (remélem már nem hosszú a böjtje :D ), abban ő hogy állna helyt.
Mert Dortmundban az nem feküdt neki, múltkor, meccs közbeni átállásnál pedig Conte is feltolta őt jobbszélsőnek.
Mindenesetre remélem, addig megszokja a közeget, és a védekezése is jobb lesz.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

PellerG írta: 2021.01.12. 13:19 Én nagyon csípem Hakimit, de azt nem tudom, ha majd Conte után átállunk négy védős rendszerre (remélem már nem hosszú a böjtje :D ), abban ő hogy állna helyt.
Mert Dortmundban az nem feküdt neki, múltkor, meccs közbeni átállásnál pedig Conte is feltolta őt jobbszélsőnek.
Mindenesetre remélem, addig megszokja a közeget, és a védekezése is jobb lesz.
Viszont ő a Real Madridban 4 védős rendszerben játszva lett ismertté. Igaz, hogy az a spanyol bajnokság és sokkal inkább vannak támadó feladatai egy szélsővédőnek, mint itt Olaszországban, azért némi fogalma biztosan van arról a szisztémáról is. Egyébként tényleg érdekes lesz, hogy hogyan alkalmazkodik egy ilyen megoldáshoz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fan Gusto írta: 2021.01.12. 12:45
Valóban nem jobbhátvéd Hakimi, hanem szélső védő, ettől függetlenül, ahogy az angol kifejezésben is szerepel, védő (wing-BACK). Ettől függetlenül látom a különbséget a kettő között és főleg Hakimi játéktéren befutott területeit figyelembe véve tettem idézőjelbe a "védő" szót.
Egyébként Hakimi a Realban és a Dortmundban is sokat játszott a "Maicon"-i értelemben vett 4 védős rendszer jobb szélső posztján, ott sem rosszabb mutatókkal, sőt.
Ne értsd félre nem kötekedni akartam. ;) Én is olvastam ezeket több helyen is és nekem kicsit fura volt, hogy védőt írnak. ;) Gólszerzők terén legeredményesebb védők esetén nekem inkább KH-k vagy 4 védősben a szélső védők jutnának eszembe. Samuel, Lucio, Cordoba, Matrix, Maicon, stb. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.01.12. 13:19 Én nagyon csípem Hakimit, de azt nem tudom, ha majd Conte után átállunk négy védős rendszerre (remélem már nem hosszú a böjtje :D ), abban ő hogy állna helyt.
Mert Dortmundban az nem feküdt neki, múltkor, meccs közbeni átállásnál pedig Conte is feltolta őt jobbszélsőnek.
Mindenesetre remélem, addig megszokja a közeget, és a védekezése is jobb lesz.
Brutál jó rúgótechnikája van, gyors is és jól lát a pályán de a védekezése az még elég gyengus. De mivel fiatal még bőven tud és reméljük fog is fejlődni e téren.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Cupi írta: 2021.01.12. 13:27
Fan Gusto írta: 2021.01.12. 12:45
Valóban nem jobbhátvéd Hakimi, hanem szélső védő, ettől függetlenül, ahogy az angol kifejezésben is szerepel, védő (wing-BACK). Ettől függetlenül látom a különbséget a kettő között és főleg Hakimi játéktéren befutott területeit figyelembe véve tettem idézőjelbe a "védő" szót.
Egyébként Hakimi a Realban és a Dortmundban is sokat játszott a "Maicon"-i értelemben vett 4 védős rendszer jobb szélső posztján, ott sem rosszabb mutatókkal, sőt.
Ne értsd félre nem kötekedni akartam. ;) Én is olvastam ezeket több helyen is és nekem kicsit fura volt, hogy védőt írnak. ;) Gólszerzők terén legeredményesebb védők esetén nekem inkább KH-k vagy 4 védősben a szélső védők jutnának eszembe. Samuel, Lucio, Cordoba, Matrix, Maicon, stb. :)
Igazad van. Én is a te neveidre gondolok, ha kimondják a védő szót. Valahogy ez a "wing-back akkor most középpályás vagy védő?" kérdés kicsit eldöntetlen szerintem. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy Hakimi szórja ugyanígy a gólokat és közben fejlődjön tovább.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fan Gusto írta: 2021.01.12. 13:32

Igazad van. Én is a te neveidre gondolok, ha kimondják a védő szót. Valahogy ez a "wing-back akkor most középpályás vagy védő?" kérdés kicsit eldöntetlen szerintem. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy Hakimi szórja ugyanígy a gólokat és közben fejlődjön tovább.
Ez vitathatatlan. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Conte: "Egy játékos karrierje során vannak kedvező és kedvezőtlen pillanatok, de meg kell hogy legyen benne a karakter, hogy legyőzze a nehézségeket. Taktikai szempontból is több időnk volt dolgozni Eriksennel és ki tudtuk próbálni Brozovic posztján. Holnap jó teljesítményt várok tőle ebben a pozícióban!"
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.12. 19:18 Conte: "Egy játékos karrierje során vannak kedvező és kedvezőtlen pillanatok, de meg kell hogy legyen benne a karakter, hogy legyőzze a nehézségeket. Taktikai szempontból is több időnk volt dolgozni Eriksennel és ki tudtuk próbálni Brozovic posztján. Holnap jó teljesítményt várok tőle ebben a pozícióban!"
Mar van miert varni a holnapi meccset. :)
El sem hiszem amig nem latom, hogy Eriksen a kezdobe lehet.
Barella-Eriksen-Sensi, hat igen, kicsit mas mint a Vidal-Gag fele "kreativ" KP.

Mondjuk meglehetoseg erdekes, es egyben fura lesz, ha Eriksen mint melysegi iranyito kap szerepet.
De mar azt is becsulni kell, hogy egyaltalan szerepet kap.
Barmi uj tortenik a begyepesedett 3-5-2 es hulla kreativ KP osszetetelen, mar az is valami ami varakozasra ad okot.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.01.12. 19:25
CsaSzi9294 írta: 2021.01.12. 19:18 Conte: "Egy játékos karrierje során vannak kedvező és kedvezőtlen pillanatok, de meg kell hogy legyen benne a karakter, hogy legyőzze a nehézségeket. Taktikai szempontból is több időnk volt dolgozni Eriksennel és ki tudtuk próbálni Brozovic posztján. Holnap jó teljesítményt várok tőle ebben a pozícióban!"
Mar van miert varni a holnapi meccset. :)
El sem hiszem amig nem latom, hogy Eriksen a kezdobe lehet.
Barella-Eriksen-Sensi, hat igen, kicsit mas mint a Vidal-Gag fele "kreativ" KP.

Mondjuk meglehetoseg erdekes, es egyben fura lesz, ha Eriksen mint melysegi iranyito kap szerepet.
De mar azt is becsulni kell, hogy egyaltalan szerepet kap.
Barmi uj tortenik a begyepesedett 3-5-2 es hulla kreativ KP osszetetelen, mar az is valami ami varakozasra ad okot.
Én érzem, mostantól több szerepet fog kapni. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Legyen igy Csaszi.
Legnagyobb erosites lenne ha a kreativ, hasznos jatekosokat beepitenek a csapatba, a teljes KO emberek helyett.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

1,5 honapja meg ezt mondta Conte a melysegi iranyito poszt es Eriksen kapcsan.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/f ... co-1460581

Elmondta abszolult nem az Eriksen, es az o tehetsegei es kvalitasa elorebb jon ki.
Ha a vedelem ele teszed, az buntetes neki, es elveszed a tehetsegeset, ezaltal teljesen eltorzitod a jatekost.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Eriksen Brozo posztján nem lesz jó! Brozo sokat melozik, Eriksennek nem ez az erossege!
Nem is ertem a gondolatot!! Tenyleg ennyire nem lehet mast jatszani?? Szegeny Eriksen, jol kifogta Contet........
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2021.01.12. 19:55 Eriksen Brozo posztján nem lesz jó! Brozo sokat melozik, Eriksennek nem ez az erossege!
Nem is ertem a gondolatot!! Tenyleg ennyire nem lehet mast jatszani?? Szegeny Eriksen, jol kifogta Contet........
Oda rakja ahol nem is lesz jó és majd le tudja hozni a szünetben és mondhatja, hogy látjátok... én beraktam, de gyenge volt.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

CsaSzi9294 írta: 2021.01.12. 20:06
Inter101 írta: 2021.01.12. 19:55 Eriksen Brozo posztján nem lesz jó! Brozo sokat melozik, Eriksennek nem ez az erossege!
Nem is ertem a gondolatot!! Tenyleg ennyire nem lehet mast jatszani?? Szegeny Eriksen, jol kifogta Contet........
Oda rakja ahol nem is lesz jó és majd le tudja hozni a szünetben és mondhatja, hogy látjátok... én beraktam, de gyenge volt.
Hat ertelme nagyon max ennyi van! Igazolhatja magat!
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Szerintem még jól is elsülhet. Annak idején Pirlo sem a munkabírásáért került a védelem elé, aztán láttuk mi lett belőle. De ha Eriksen ott fog játszani, borítékolható, hogy Gag kezdő lesz, és szerintem Barella is. Sensi meg majd később jöhet Eriksen helyére.
ibrahimovics
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2014.08.02. 09:32

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: ibrahimovics »

Conte egy buzi
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

ibrahimovics írta: 2021.01.12. 21:26 Conte egy buzi
Ha csak ennyi hibája lenne az embernek azt még elnézném :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2021.01.12. 19:55 Eriksen Brozo posztján nem lesz jó! Brozo sokat melozik, Eriksennek nem ez az erossege!
Nem is ertem a gondolatot!! Tenyleg ennyire nem lehet mast jatszani?? Szegeny Eriksen, jol kifogta Contet........
Szerintem is zsákutca, a védekező és futó skilljei sincsenek meg ehhez.
Nem a 2000-es évek közepén vagyunk, ma már egy regista védekezik és rengeteget is kell futnia.

Ha ennyire ragaszkodunk a 3 védőhöz, át kéne állni 3-4-3-ra ls elöl Lautaro-Lukaku-Eriksen lenne. A Tottenhamben is sokat játszott oldalról befelé.
Véletlenül se a saját posztján játszassuk, esetleg még kiderülhet róla hogy jó kapus :crazy:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2021.01.13. 09:03
Inter101 írta: 2021.01.12. 19:55 Eriksen Brozo posztján nem lesz jó! Brozo sokat melozik, Eriksennek nem ez az erossege!
Nem is ertem a gondolatot!! Tenyleg ennyire nem lehet mast jatszani?? Szegeny Eriksen, jol kifogta Contet........
Szerintem is zsákutca, a védekező és futó skilljei sincsenek meg ehhez.
Nem a 2000-es évek közepén vagyunk, ma már egy regista védekezik és rengeteget is kell futnia.

Ha ennyire ragaszkodunk a 3 védőhöz, át kéne állni 3-4-3-ra ls elöl Lautaro-Lukaku-Eriksen lenne. A Tottenhamben is sokat játszott oldalról befelé.
Véletlenül se a saját posztján játszassuk, esetleg még kiderülhet róla hogy jó kapus :crazy:
De így legalább elmondhatja majd, hogy mennyi esélyt kapott.
16x volt kezdő tavalyi debütálása, január 29 óta.
Nálam ez minden, csak nem bizalom és megadott esély.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Érdekes ez, mert anno Brozovic is jóval előrébb játszott, aztán Spalletti egyszer csak gondolt egyet és hátravezényelte a regista pozíciójába. Akkor még szerintem senki sem gondolta, hogy ő ott beválhat és tessék, azóta is ott mocorog a horvát a mélységi irányító posztján. Nyilván csak magamat akarom biztatni és én sem tartom valószínűnek, hogy Eriksen esetében is történhet hasonló, de hátha.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Fan Gusto írta: 2021.01.13. 10:29 Érdekes ez, mert anno Brozovic is jóval előrébb játszott, aztán Spalletti egyszer csak gondolt egyet és hátravezényelte a regista pozíciójába. Akkor még szerintem senki sem gondolta, hogy ő ott beválhat és tessék, azóta is ott mocorog a horvát a mélységi irányító posztján. Nyilván csak magamat akarom biztatni és én sem tartom valószínűnek, hogy Eriksen esetében is történhet hasonló, de hátha.
Oke, de Brozorol addig nem tudtuk hol tud jatszani minimum kozepesen! Aztan kiderult hogy kepes akar atlag feletti teljesitmenyre azon a poszton. Eriksenrol tudjuk hol kepes atlag felett teljesiteni csak hat a csapat meg veletlenul sem ugy jatszik......Conte for president!
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Süti »

matrix23 írta: 2021.01.12. 21:22 Szerintem még jól is elsülhet. Annak idején Pirlo sem a munkabírásáért került a védelem elé, aztán láttuk mi lett belőle. De ha Eriksen ott fog játszani, borítékolható, hogy Gag kezdő lesz, és szerintem Barella is. Sensi meg majd később jöhet Eriksen helyére.
Eriksen meg Brozo helyére....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ma megszületett Lautaro kislány, Nina Martinez. :clap:
Bízzunk benne, hogy holnap neki fog gólt ajánlani! 🙂
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Barella a legjobb olasz középpályás!

https://app.football-italia.net/?referr ... u=news-all

És meg mindig csak 23 éves. 🥇
Ilyen játékosokra lenne meg szükség. És nincs olyan, hogy mi lett volna, ha... mégis megnéztem volna az új játékosokat, ha Marotta ismét szabadkezet kap és nem Kolarov, Vidal és Darmian (akivel nincs bajom) érkezik.

Persze ha màr így alakult, akkor irány a scudetto, ‘csakazértis’ kupa és hajrá #ConteInter!
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Ezek a mai fiatalok, mint a nyulak... :D
https://app.football-italia.net/?referr ... u=news-all
Válasz küldése