Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Minden más ami nem sport

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Válasz küldése
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Nia írta:


PÜ-d le van tiltva így nem tudtam visszaírni, de köszönöm :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

beszélgetés meccsek topic-ból áthozva:
Inter ultrák nagyrészt szélsőjobbosok. Amikor a coreokat készítik,vagy ollézva éltetik 1-5 után (Schalke) a csapatot akkor mindenki elfelejti és büszke. Akinek bántja a szemét,fülét a negatív tetteik inkább ne foglalkozzon velük. Majd,ha Moratti-ék azt mondják,hogy nincs pénz kolbászra a lecsóhoz a sok büntetés miatt, érdemes erre visszatérni. Nem vagyunk mindenkinél okosabbak,jobbak ,hogy megmagyarázzuk,hogy kellene. Másik meg,hogy ott egy primitív,paraszt is többet áldoz a klubra,azzal,hogy minden meccsen veszi a jegyet és ott van,mint mondjuk mi így összesen.
Az meg,hogy nálunk pár ezer kopasz (mert ugye csak a bunkó kopaszt zavarhatja,a nyugdíjast akitől elveszik az inzulin támogatást,miközben azoknak osszák újra a szocpolt,vagy egy pályakezdő fiatalt nem zavarhatja) miatt van ekkora szava a cigányoknak. Szerintem nem. Máshol ellehet lehetetleníteni őket (Szlovákia,Kanada),itt nem,az már rasszizmus. Egy 3 ezer fős falu, 800 egészséges férfival 10 fős "bodzás" cigánytól retteg. A Média, rendőrség igen durva sztorikat nem hoz le,vagy ha lehoz, teljesen átkomponálva .
Aki fiatal és teheti menekül az országból,mert esély sincs felépítkezni,megélni. Fattyaknak meg osszák a segélyt,zárkóztatják fel őket,és ha leszúrnak egy 70 éves nénit 2 ezer forintért ,nem adnak neki hangot.
De minden 10. nem lop! Ő csak elfogadja az adónkat,aztán elveri segély napján , kölke meg rosszabb lesz mint Ő.
Érdemes kutatást végezni este 10 után például Miskolcon,Csepelen. Csak menj el mellettük egyedül.
Szép világ lesz itt 10-20 év múlva.
Csak azt lehet hülyének nézni,aki hülye. Velünk ezt csinálják politikailag,de ha már foci : zsidózásért egyből zárt kapu. Másoknál pénz bírság, komolyabb pénz bírság,még komolyabb pénz bírság és 4. lépés a zárt kapu.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Kedves Lászlók,druszáim!Boldog névnapot kivánok mindenkinek.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha valaki esetleg Budaörs felé jár,ugorjon be a Premier Outlet Center nike boltjába,most elég jó áron lehet hozzájutni egy-két Interes cucchoz.Én már bevásároltam.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

milyen cuccok vannak?Hoztak új dolgokat?Tavaly-előtti mezt találtam még mindig,meg sapkát,tornazsákot.De én kb 2 hónapja voltam.
Amúgy néha érdekes ez a outlet,én karácsonykor vettem meg a hazai mezt 4000 Ft-ért,most még mindig van pár darab de már kb 7-8000 Ft :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Wesley10 írta:milyen cuccok vannak?Hoztak új dolgokat?Tavaly-előtti mezt találtam még mindig,meg sapkát,tornazsákot.De én kb 2 hónapja voltam.
Amúgy néha érdekes ez a outlet,én karácsonykor vettem meg a hazai mezt 4000 Ft-ért,most még mindig van pár darab de már kb 7-8000 Ft :)

Új nem nagyon van,de a fehér sapka 1300 ft.Utcai zippes felső,polo,illetve hazai hosszú újjas van,de ezek mind régebbi kollekció.Igazából akkor jó,ha valakinek nem a legújabb kell feltétlenül,az utcai cuccra meg nincs ráirva,hogy melyik szezonban lett piacra dobva.Érdemes még a focicipőket is megnézni.
Avatar
Wesley10
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.05.24. 19:19
Tartózkodási hely: Sellye

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Wesley10 »

Sapeszt meg a hosszú ujjú mezt láttam,de a pólót meg a felsőt nem.lehet majd kinézek.cipőkről jók a tapasztalataim nekem is.Januárban vettem egy street gato teremcipőt 5 ezerért.eredeti ára meg kb 18 körül van.ki lehet jókat fogni.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Apa lettem. :)
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Gratulálok :) Már megvan az Interes tipegő? :)
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1666
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Gratula!!! :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Gratulálok! :D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Üdv a klubban!
Danny27
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:33

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Danny27 »

Hello
Remélem nem gond hogy itt hirdetem a kérdőívem, de sürgős lenne a kitöltése.
Köszönöm mindenkinek aki kitölti

https://docs.google.com/forms/d/1SRXSyM ... A/viewform
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3263
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Telefonszakértőknek lenne egy kérdésem.Sajnos Múlt héten elposszant hőn szeretett N97 minim és telefon vásárlás előtt vagyok főleg a mobilaréna tesztjeire alapozva három telefonra szűkült a kör:

Huawei Ascend Y300-Nokia Lumia 520-Xperia U na melyiket :?:
Ezek a nagyobb kijelzősök nem igazán jönnek be.Esetleg ha valakinek van jobb ötlete 30 max 40e körül (akár használt is lehet)szívesen fogadnám a véleményeket
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Stankov írta:Telefonszakértőknek lenne egy kérdésem.Sajnos Múlt héten elposszant hőn szeretett N97 minim és telefon vásárlás előtt vagyok főleg a mobilaréna tesztjeire alapozva három telefonra szűkült a kör:

Huawei Ascend Y300-Nokia Lumia 520-Xperia U na melyiket :?:
Ezek a nagyobb kijelzősök nem igazán jönnek be.Esetleg ha valakinek van jobb ötlete 30 max 40e körül (akár használt is lehet)szívesen fogadnám a véleményeket

Lumia 520-ra tolok egy szavazatot. a wp pörgősebb rendszer mint a droid (ezen a szinten), és hardveresen ez a legerősebb a három közül.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1666
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Esetleg külföldröl a Motorola Moto G. Sajnos itthon nem kapható, pedig nem túl nagy, és hardveresen is jól össze van rakva. 40 ezer forint körül lenne az ára, ami szerintem baromira megéri érte, csak hát erre még rájön a szállítás, vám, stb. :x De ha jársz külföldön mostanában, akkor javaslom. :)

Amúgy meg tényleg a Lumia a nyerő. Hidd el, nem akarsz alsó kategóriás droidot. Csak szenvednél vele a lassúság miatt (tapasztalat...). ;)
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3263
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát a wp miatt és mert kicsit nokia párti vagyok nekem is arra húz a szívem,ma egyébként sikerült egy szintén rossz n97 minihez hozzá jutnom ingyen így talán van némi esély hogy megcsinálja haver,de azért köszi szépen a véleményeket
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Köszönet az újabb 4 évért. A mély szegénység növeléséért, az elbutításért.
A cigányság felzárkóztatásáért, az elszegényedett magyarsághoz.
Éljen a közmunka program. Hogy több munkahely lesz. Hogy akik tavaly 8 elemis kompetenciára jártak minimálbérért szeptembertől villanyszerelést tanulhatnak majd ugyanennyi összegért. Hogy azt a kurva kukát sem kell már tolniuk majd 60 ezerért.
mocskos zsidók,mocskos cigányok, buta magyarok...
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nem történt semmi változás csak 2 tolvajt visszajuttattak a parlamentbe újra, gyurcsány és bajni börtön helyett újra a parlamentben
sok idióta nyugdíjas
Pinci

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Pinci »

Sziasztok,
Haverom hozott két xl-es 14-15-ös mezt Milánóból,de sajnos kicsi lett.A kék hazai galléros,a fehér vendég nem.
15-ért adom postával együtt a kettőt,mert ennyiért vettem:-)
Képek és egyéb info az interista.captain@gmail.com email címen.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Nem szokott valaki járni Pesten focizni ahova csatlakozhatna egy lelkes focikedvelő? Mi szoktunk járni néha, de igényelnék kicsit több mozgást. ICU-s srácok nem szoktak járni esetleg barátilag?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5121
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Sziasztok

Valaki képben van esetleg ingyen parkolás ügyében?
9. ker, Haller Garden és BP Park között/környékén ismer esetleg valaki ilyet?
A Laczkovich utca volt nekem eddig, de most átépítés miatt lezárták 2 évre a teljes átkötő utcát.

Köszi :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Lehet mindkét ötletem hülyeség, de egyik a Tesco parkoló a BP Parknál? Szerintem az ingyenes. A másik meg mintha az rémlene, hogy kolégám azt mondta, hogy ő a Bárd utcában parkol, egy kis zsák utca a Vaskapu és a Tóth Kálmán kereszteződésénél majdnem. Mondjuk ott is mennek építkezések rákérdezek holnap kolégámnál.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5121
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Marco írta: 2020.03.03. 17:08 Lehet mindkét ötletem hülyeség, de egyik a Tesco parkoló a BP Parknál? Szerintem az ingyenes. A másik meg mintha az rémlene, hogy kolégám azt mondta, hogy ő a Bárd utcában parkol, egy kis zsák utca a Vaskapu és a Tóth Kálmán kereszteződésénél majdnem. Mondjuk ott is mennek építkezések rákérdezek holnap kolégámnál.
A Tesconál félek kamera, esetleg sorompó is van, az áruházaknál szoktak már figyelni rá, hogy ne hagyd a parkolóban a kocsit egész nap.
A Bárd utcánál ha jól láttam most ezerrel túrnak, hátha tud valami bennfentes infót :)

Köszönöm előre is! :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Marco »

PellerG írta: 2020.03.03. 17:38
Marco írta: 2020.03.03. 17:08 Lehet mindkét ötletem hülyeség, de egyik a Tesco parkoló a BP Parknál? Szerintem az ingyenes. A másik meg mintha az rémlene, hogy kolégám azt mondta, hogy ő a Bárd utcában parkol, egy kis zsák utca a Vaskapu és a Tóth Kálmán kereszteződésénél majdnem. Mondjuk ott is mennek építkezések rákérdezek holnap kolégámnál.
A Tesconál félek kamera, esetleg sorompó is van, az áruházaknál szoktak már figyelni rá, hogy ne hagyd a parkolóban a kocsit egész nap.
A Bárd utcánál ha jól láttam most ezerrel túrnak, hátha tud valami bennfentes infót :)

Köszönöm előre is! :)
Bárd utca tényleg kilőve. Azt mondta, hogy a Vágóhíd utca elején szokott, ott is építkezés van de ott még lehet csak ott is néha vadászni kell a helyet.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Sziasztok.

Nem tudtok esetleg férfi UJ melegítő szettet (alsó felsővel) 20.000 körül? Természetesen interes kellene. Jó minőségű replika is szóba jöhetne...

Köszi előre is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

internaZIOnaLe írta: 2020.12.05. 11:16 Sziasztok.

Nem tudtok esetleg férfi UJ melegítő szettet (alsó felsővel) 20.000 körül? Természetesen interes kellene. Jó minőségű replika is szóba jöhetne...

Köszi előre is.
https://furgenyuszi.hu/kategoria/internazionale-fc/68 itt nézz körül,régebbiek 20 körül vannak már.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

vaskalap írta: 2020.12.05. 13:07
internaZIOnaLe írta: 2020.12.05. 11:16 Sziasztok.

Nem tudtok esetleg férfi UJ melegítő szettet (alsó felsővel) 20.000 körül? Természetesen interes kellene. Jó minőségű replika is szóba jöhetne...

Köszi előre is.
https://furgenyuszi.hu/kategoria/internazionale-fc/68 itt nézz körül,régebbiek 20 körül vannak már.
Köszi szépen. Ezeket néztem. Csak gondoltam tudtok valami kevésbé ismert oldalt ahol még lehet...
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Mezpro oldalrol rendeletek mar? Ha igen mi a velemeny? Megbízható?

Köszi előre is
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1666
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Kedves szurkolótársak!

Itt indítsunk egy kommentfolyamot, mert nagyon jó lenne ha a többi topik nem ezzel a témával lenne tele. Azt látom, hogy szerencsére legtöbben képesek vagytok totál értelmes eszmecserére, még akkor is ha kicsit heves a vita, pár kommenttel később megegyeztek abban hogy máshogy látjátok.

Viszont!

Ettől függetlenül is állandóan előjön az, hogy ide miért nem jó már írni. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon kevesen maradtunk, és hiába nyitva a regisztráció, nem hígul úgy a közösség, mint régebben (ez amúgy nagyban köszönhető a közösségi hálózatoknak is, hiszen ki akarna egy elavult fórumra irogatni ahelyett hogy a nagy kék F-betűn ezt sokkal gyorsabban, jóval nagyobb hallgatósággal oszthatja meg). Ennek ellenére, nekem, és szerintem Nektek is fontos ez a közösség. Ha csak 20-an, 30-an is, de ide jártok naponta olvasni és írni. Valami mégsem működik úgy, ahogy kellene!

Ezért kezdeményezném azt, hogy ezalatt a komment alatt, kezdjük el megbeszélni azt hogy ki mit lát, mit szeretne, mit nem szeretne, és jó lenne valamiféle konszenzusra jutni. Itt most nyugodtan meg lehet szólítani egymást kultúrált keretek között. És kérem senki se érezze magát megsértve ha megszólítják. Ne tőlem várjátok a totális döntést, nem hiszem hogy az jó irány ha én állandóan leírom hogy mit csináljatok és mit ne, illetve kijelöljem azt hogy miről lehet/nem lehet beszélni (ha ilyen diktatorikus lenne a rendszer, ugyan úgy sértődés lenne az eredménye). Bevallom őszintén, kicsit meg is vagyok lőve ezzel a kérdéssel, mert nincs kapacitásom minden nap az összes kommentet elolvasni, emiatt a moderálás is necces. Amit én látok hogy állandóan kialakul ez az Interfan vs (majdnem) mindenki, valós vs valótlan hírek, illetve a pozitív vs negatív oldali vita. És nem az lesz a megoldás hogy az egyik oldalt örökre kitiltom, tehát azt felejtsük el. Annyiszor kértem ha valakinek személyes problémái vannak, akkor azt ne a topikokban ossza meg, hanem privát üzenetben, de fogalmam sincs, hogy ez mennyire teljesült. Ezért itt most nyugodtan lehet felnőtt módjára bármilyen véleményt nyilvánítani.

Próbáljunk meg elindulni valahol, és javítani a fórum minőségén!
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Ez jo otlet :) Az is lehet ha vmi konfliktus van ide atlehet jonni megbeszelni
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Szerintem semmi durva nem történt még...
Tény az interfan vs mindenki heti szinten előjön... tőlem kapott már a topikba figyelmeztetést, de tiltani csak nem akartam mert amúgy meg a maga nyers kioktató stilusával is de a "mi kutyánk kölyke"...

Én 99%ban elolvasom a kommenteket.. szóval relax… ha úgy van moderálok! :D :P

Szerintem nem kell itt semmilyen újitást behozni, de ez az én véleményem...

Már ha nyitott regisztráció, azt nem lehetne hogy pár interes FB csoportban megemliteni hogy aki akar regisztrálhat? Nem orrvérzésig reklámozást gondoltam, csak vagy 5 csoportban kitenni!
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Egyébként ha helyre áll a világ rendje lehetne szervezni találkozót is valahol, lehet egy sörözös este után világbéke lenne :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Egyszer en már kezdeményeztem egy olyat hogy mindenki cserélje le az avatarjat a saját képére es páran meg is tettük... Jó lehetne most is csinálni egy ilyet...

Kiderulne ki interfan 😁😁😁 (lehet Szőnyi mester?)
R9.
Hozzászólások: 5945
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

internaZIOnaLe írta: 2021.01.05. 22:53 Egyszer en már kezdeményeztem egy olyat hogy mindenki cserélje le az avatarjat a saját képére es páran meg is tettük... Jó lehetne most is csinálni egy ilyet...

Kiderulne ki interfan 😁😁😁 (lehet Szőnyi mester?)
ahh tuti nem, szonyi oriasi arc :D nem kenyszerit bele h beismerd a hibaidat :D
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1666
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: PetR »

R9. írta: 2021.01.05. 18:54 Egyébként ha helyre áll a világ rendje lehetne szervezni találkozót is valahol, lehet egy sörözös este után világbéke lenne :D
Egyébként ez nagyon jó ötlet, ha eljön az idő, támogatnám. :)
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4602
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

sziasztok!
Remélem jó helyre írok. Afelől szeretnék érdeklődni, hogy van-e köztetek egyéni vállalkozó és tudna-e segíteni abban, hogy kell külföldre számlázni. :D Ha ezt nem ide kellett volna akkor elnézést kérek.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8159
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Boldog, Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! 😊🎄
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

🎄🎆 Boldog Karácsonyt minden Interistának!Jövőre meg ⭐️⭐️
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Áldott Karácsonyt kívánok Nektek! :)
Tombi1986
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Sörsátor (Chat, és rengeteg OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Boldog Karácsonyi Ünnepeket! 😊🎁🎊🎉🎄
Válasz küldése