Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2021.02.09. 19:42 Ezek a mai fiatalok, mint a nyulak... :D
https://app.football-italia.net/?referr ... u=news-all
Brutalis szamok.
De jo hogy vegre nalunk is van egy ilyen jatekos mint Hakimi.
Kivancsi lennek Kolarovra sebesseg adataira. :D
Nyar kepe volt amikor Hakimi es Kolarov egymas mellett setaltak ki.
A nyugdijas apuka elment focizni a fiaval. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
Támogatom!
Megérdemli, ráadásul esélyt sem kell adni arra, hogy elvigye bárki is!
Mondjuk még De Vrijt is el lehetne képzelni, mint CSK.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
A németeknél úgy szokás, hogy egy csapatban több csapatkapitány is van, arra az esetre, ha mondjuk az első számú kidőlne, illetve fontos, csapattal kapcsolatos döntések meghozatalánál így nem csak egy ember vállán van a teher, hanem megkérdeznek 3-4 kapitányt is. Így például a Lipcsénél Gulácsi és Orbán is csapatkapitány.

Nálunk van ilyen csapatkapitányi csoport? Ha igen, akkor kik a tagok?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
Jó ötelt. Bár picit forrófejű és néha elveszíti a kontrolt. :D Kapitánynak higgadtabbnak kell lennie.
De a hosszabbítás és a fizu emelés is megérdemelt lenne. Én még beleírnék egy 150 milliós kivásárlási árat is. ;)
Nagy kevdencem. És még mindig fejlődhet és még jobb lehet ennél is. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.02.12. 11:50
interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
Jó ötelt. Bár picit forrófejű és néha elveszíti a kontrolt. :D Kapitánynak higgadtabbnak kell lennie.
Nekem nagyon hiányzik a kapitány a pályáról. Igenis vannak esetek, amikor oda kell menni és reklamálni. A legrosszabb megoldás ha kapus a kp, mert ugye ő nem fog előre szaladni ha a másik oldalon történik valami ( de még ha a sajátján, akkor sem). Meg hát Handa amúgy sem az a kiabálós, reklamálós fajta.
Milyen jó lenne látni ezt, a mostani csapatban. Mármint a heves, forrófejű vitát, ahogy a csapatkapitányunk kiáll a csapatért. Barella valóban forrófejű és fiatal, de ő kiosztaná a sporit ha úgy van. Egy-egy sárga belefér. :)
Ettől függetlenül, ahogy fentebb írtam, még De Vrijt tudnám elképzelni, ő higgadtabb és rutinosabb játékos.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.02.12. 12:33

Nekem nagyon hiányzik a kapitány a pályáról. Igenis vannak esetek, amikor oda kell menni és reklamálni. A legrosszabb megoldás ha kapus a kp, mert ugye ő nem fog előre szaladni ha a másik oldalon történik valami ( de még ha a sajátján, akkor sem). Meg hát Handa amúgy sem az a kiabálós, reklamálós fajta.
Milyen jó lenne látni ezt, a mostani csapatban. Mármint a heves, forrófejű vitát, ahogy a csapatkapitányunk kiáll a csapatért. Barella valóban forrófejű és fiatal, de ő kiosztaná a sporit ha úgy van. Egy-egy sárga belefér. :)
Ettől függetlenül, ahogy fentebb írtam, még De Vrijt tudnám elképzelni, ő higgadtabb és rutinosabb játékos.
Igen szerintem sem jó ha kapus a kapitány. Korábban én is azt írtam amikor szó volt erről, hogy De Vrijt tudnám elképzelni kp-nak. ;)
Barella nálam a jövő kapitánya de én 2-3 év múlva adnám majd neki. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2021.02.12. 11:45
interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
A németeknél úgy szokás, hogy egy csapatban több csapatkapitány is van, arra az esetre, ha mondjuk az első számú kidőlne, illetve fontos, csapattal kapcsolatos döntések meghozatalánál így nem csak egy ember vállán van a teher, hanem megkérdeznek 3-4 kapitányt is. Így például a Lipcsénél Gulácsi és Orbán is csapatkapitány.

Nálunk van ilyen csapatkapitányi csoport? Ha igen, akkor kik a tagok?
2-3. szamu kapitany jelenleg Ranocchia es Brozovic.
Valamint Skriniar szerepel meg a kapitanyi listan jelenleg.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.02.12. 12:33
Cupi írta: 2021.02.12. 11:50
interfan írta: 2021.02.12. 11:11 Gazzetta szerint Marotta szeretne hogy Barella legyen az uj CSK.
Marotta szerint Barella teljesitmenye megerdemli ezt a rangos elismerest.
Alazat, hozzaallas, szemelyisege mind peldaerteku amiota itt van.
Marotta nem csak a CSK szalaggal, hanem uj szerzodessel is dijazna Barellat.
Korabbi hirek is arrol szoltak, hogy a jelenlegi 2.5m-s fizetese megduplazodna, ezaltal 5m-t keresne.
Jelenlegi szerzodese 2024-ig szol, uj szerzodese ertelmeben pedig 2025 vagy 2026-ig irhatna ala.

https://m.calciomercato.com/news/inter- ... l-co-47652
Jó ötelt. Bár picit forrófejű és néha elveszíti a kontrolt. :D Kapitánynak higgadtabbnak kell lennie.
Nekem nagyon hiányzik a kapitány a pályáról. Igenis vannak esetek, amikor oda kell menni és reklamálni. A legrosszabb megoldás ha kapus a kp, mert ugye ő nem fog előre szaladni ha a másik oldalon történik valami ( de még ha a sajátján, akkor sem). Meg hát Handa amúgy sem az a kiabálós, reklamálós fajta.
Milyen jó lenne látni ezt, a mostani csapatban. Mármint a heves, forrófejű vitát, ahogy a csapatkapitányunk kiáll a csapatért. Barella valóban forrófejű és fiatal, de ő kiosztaná a sporit ha úgy van. Egy-egy sárga belefér. :)
Ettől függetlenül, ahogy fentebb írtam, még De Vrijt tudnám elképzelni, ő higgadtabb és rutinosabb játékos.
Egyetertek Csaszi, Barella szerintem is megfelelo CSK.
En teljesen tamogatnam.

Orulok hogy vegre ilyen jatekosaink vannak mint Barella, Bastoni, Hakimi.
10 evig lehet rajuk epiteni, es mar most ok viszik a jelenlegi Intert is.
Martinez is 23, Skriniar is meg csak 26 eves.
Lukaku most lesz 28, DeVrij 29, Eriksen 29.
Na meg ott van Sensi is aki 25 eves.
Ezek azok a jatekosok akikre epiteni kell.

Persze "aldozatot" is innen lehet hozni.
Pl ha 4 vedo lesz akkor DeVrij vagy Skriniar.
Martinez pedig jo penzert szinten elgondolando.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.02.12. 13:19

Persze "aldozatot" is innen lehet hozni.
Pl ha 4 vedo lesz akkor DeVrij vagy Skriniar.
Martinez pedig jo penzert szinten elgondolando.
Ha 4 védős rendszer lenne miért is kéne egyiket eladni? 2 belső védő minidg a pályán és nem nyomsz végig egy 3 frontos szezont velük. Padról meg ne már egy Rano álljon be. :D
Én egyiket sem adnám el. Ők ketten + Bastoni rotálhatnák egymást. 50 meccs van egy szezonban kb. /BL + kupa/ Bőven kell a minőség hátra.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Cupi írta: 2021.02.12. 14:16
interfan írta: 2021.02.12. 13:19

Persze "aldozatot" is innen lehet hozni.
Pl ha 4 vedo lesz akkor DeVrij vagy Skriniar.
Martinez pedig jo penzert szinten elgondolando.
Ha 4 védős rendszer lenne miért is kéne egyiket eladni? 2 belső védő minidg a pályán és nem nyomsz végig egy 3 frontos szezont velük. Padról meg ne már egy Rano álljon be. :D
Én egyiket sem adnám el. Ők ketten + Bastoni rotálhatnák egymást. 50 meccs van egy szezonban kb. /BL + kupa/ Bőven kell a minőség hátra.
Így van, ráadásul nagyon max Bastoniért kapnánk 40+m eurot mert nagyon fiatal és nagy tehetség. A többiek tényleg plafon árából meg se pótolni nem tudnánk őket de venni sem senkit aki legalább annyira hasznos lenne.
Szerintem a következő szezonra ami elvárás lehet egy új tulajjal, hogy hoz egy "normális" edzőt, és a kezdő csapatot egyszintre hozza. Kell egy bal oldali védő de mivel a jobb szélünk elég erős Hakimivel én a balra simán beépítenék egy fiatalt (Dimarco?).
Középpálya közepe szintén megvan szerintem és kell 1 de inkább 2 szélső persze taktikától függően. Na meg egy kapus.
De ebből a 4 új emberből 2-t meg lehetne oldani viszonylag olcsón fiatalokkal (GK,LB).

A cserék meg olyanok lesznek amilyenek, egyszerre mindent nem lehet de 1-2 fiatal itt is elférne.
Ami pedig a legfontosabb, el kell zavarni a selejtet....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.02.12. 14:16
interfan írta: 2021.02.12. 13:19

Persze "aldozatot" is innen lehet hozni.
Pl ha 4 vedo lesz akkor DeVrij vagy Skriniar.
Martinez pedig jo penzert szinten elgondolando.
Ha 4 védős rendszer lenne miért is kéne egyiket eladni? 2 belső védő minidg a pályán és nem nyomsz végig egy 3 frontos szezont velük. Padról meg ne már egy Rano álljon be. :D
Én egyiket sem adnám el. Ők ketten + Bastoni rotálhatnák egymást. 50 meccs van egy szezonban kb. /BL + kupa/ Bőven kell a minőség hátra.
Azert KH poszton foleg 4 vedobe sehol se akkora a rotacio.
Lasd 2010 triplazo csapat.
Nehez 3 ugyanolyan kepessegu KH-t.
Nem tudom ki fogadna el a padot...

Masik meg az, kell a penz.
Tegyuk fel nem valami brutalis gazdag uj tulajdonosi kor jon.
Onnantol nyilvanvalo, nem tudunk majd 100 milliokat betenni.
Eleve ennyi a FFP max, eladasokon kivul 100m.

Na most a kezdoben van legalabb 3-4 lyuk.
Kapus
Balhatved
Min 1 KP de inkabb 2 KP
Es akkor Martinez is kerdeses

Padon alig van hasznalhato jatekosunk.

Most ha nem "aldozunk" be semmit, akkor gyakorlatilag lehetetlen igazolni.

Nalam kb igy nezne ki jovore a keret a jelenlegieket nezve:

???
Hakimi-DeVrij/Skrini-Bastoni-???
Barella-???/Brozo-???
Eriksen
Lukaku-Martinez/???

Handanovic, Padelli

???, ???

D'Ambrosio, Darmian

Sensi, Brozovic/???, ???, ????

Sanchez, ???, ???

Ezt "aldozatok" nelkul lehetetlen megcsinalni.

Persze taktika fuggo, mert egy 4-3-3 vagy 4-2-3-1 taktikahoz nem kellene ennyi uj KP, oda viszont kellenenek igazi szelso tamadok.
Szoval gyakorlatilag ugyanott vagyunk.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

A spezia-s Bastoni (szintén védő) és a miénk nem rokonság?
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

interfan írta: 2021.02.12. 14:53
Cupi írta: 2021.02.12. 14:16
interfan írta: 2021.02.12. 13:19

Persze "aldozatot" is innen lehet hozni.
Pl ha 4 vedo lesz akkor DeVrij vagy Skriniar.
Martinez pedig jo penzert szinten elgondolando.
Ha 4 védős rendszer lenne miért is kéne egyiket eladni? 2 belső védő minidg a pályán és nem nyomsz végig egy 3 frontos szezont velük. Padról meg ne már egy Rano álljon be. :D
Én egyiket sem adnám el. Ők ketten + Bastoni rotálhatnák egymást. 50 meccs van egy szezonban kb. /BL + kupa/ Bőven kell a minőség hátra.
Azert KH poszton foleg 4 vedobe sehol se akkora a rotacio.
Lasd 2010 triplazo csapat.
Nehez 3 ugyanolyan kepessegu KH-t.
Nem tudom ki fogadna el a padot...

Masik meg az, kell a penz.
Tegyuk fel nem valami brutalis gazdag uj tulajdonosi kor jon.
Onnantol nyilvanvalo, nem tudunk majd 100 milliokat betenni.
Eleve ennyi a FFP max, eladasokon kivul 100m.

Na most a kezdoben van legalabb 3-4 lyuk.
Kapus
Balhatved
Min 1 KP de inkabb 2 KP
Es akkor Martinez is kerdeses

Padon alig van hasznalhato jatekosunk.

Most ha nem "aldozunk" be semmit, akkor gyakorlatilag lehetetlen igazolni.

Nalam kb igy nezne ki jovore a keret a jelenlegieket nezve:

???
Hakimi-DeVrij/Skrini-Bastoni-???
Barella-???/Brozo-???
Eriksen
Lukaku-Martinez/???

Handanovic, Padelli

???, ???

D'Ambrosio, Darmian

Sensi, Brozovic/???, ???, ????

Sanchez, ???, ???

Ezt "aldozatok" nelkul lehetetlen megcsinalni.

Persze taktika fuggo, mert egy 4-3-3 vagy 4-2-3-1 taktikahoz nem kellene ennyi uj KP, oda viszont kellenenek igazi szelso tamadok.
Szoval gyakorlatilag ugyanott vagyunk.
Nekem 4 védős rendszerben a Hakimi-De Vrij-Skrini-Bastoni négyes lenne a nyerő. Labdaügyes, jó labdákat tud adni. És ha Hakimi a jobb, akkor balra egy kevésbé támadó védőre van szükségünk.Ha pedig középen sérülés/eltiltás van, akkor tudna ott is játszani.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2021.02.15. 07:34 A spezia-s Bastoni (szintén védő) és a miénk nem rokonság?
Nem tudok rola hogy rokonok lennenek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Hakimivel mi a tököm lehet? Kicsit olyan Martinezes. :) Látszik nagy tehetség és szép dolgokra képes de volt pár hihetetlen gyenge meccse ahol szarul védekezett, nem tudott beadni normálisan...szóval képes volt Perkós szintet is hozni. :D
Nem tudom néha hova tenni. ;)

Klasszis lehetne ha tudná hozni a jó teljesítményét hosszútávon is.

Írták ő lehet az új Maicon-unk. Lehetne de az nem fér bele 1 meccsen kiemelkedő és csettintünk aztán meg Perisicizik a következőn. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.02.16. 11:12 Hakimivel mi a tököm lehet? Kicsit olyan Martinezes. :) Látszik nagy tehetség és szép dolgokra képes de volt pár hihetetlen gyenge meccse ahol szarul védekezett, nem tudott beadni normálisan...szóval képes volt Perkós szintet is hozni. :D
Nem tudom néha hova tenni. ;)

Klasszis lehetne ha tudná hozni a jó teljesítményét hosszútávon is.

Írták ő lehet az új Maicon-unk. Lehetne de az nem fér bele 1 meccsen kiemelkedő és csettintünk aztán meg Perisicizik a következőn. ;)
Kicsit szigorú vagy.Valóban nem rúg gólt az összes meccsen,de benne van potenciál hogy nemcsak belerúg ja a lasztit az előtte állóba.Tud még fejlődni és fog is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.02.16. 12:47

Kicsit szigorú vagy.Valóban nem rúg gólt az összes meccsen,de benne van potenciál hogy nemcsak belerúg ja a lasztit az előtte állóba.Tud még fejlődni és fog is.
Félreértetted. ;) Nem várok tőle minden meccsen gólt. Dehogy. Csak sajnos érezhető a kontraszt 2 meccse között. Van, hogy nagyon jól játszik és van, hogy nagyon gyengén. Utóbbi esetén is elég látványos. Beadásai gyengék, védekezésenél hibázik, stb.
Legjobbaknak is vannak gyenge meccsei, ezzel sem lenne gondom csak nála nagyon hullámzó egyelőre a teljesítmény.
Abban egyetértünk fejlődhet. ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hakimi nagyon fiatal még! Maicon mikor került hozzánk? Van jó pár év a 2 játékos között! Az biztos hogy nagyon jó játékos Hakimi remélem még sokáig nálunk lesz!
Lautaro meg sajnos sosem lesz igazán klasszis, jó játékos de nem elég jó ahhoz a szinthez. Na nem bánom hogy nálunk játszik és csak durván tularazva adnám el, alig van mostanában kiemelkedő csatár!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Egy interjú Martinezzel:

Lautaro, mit gondolsz arról, hogy most az Inter a Scudetto legnagyobb favoritja?

"Favorit? Ezt a szót nem annyira szeretem használni, de természetesen pozitív érzésekkel tölt el minket. Ez a munkánk gyümölcse, ami nem véletlen."

Juve, Lazio, Milan. Három csapat, amit a góljaiddal győzött le az Inter. Ez jelent valamit számodra?

"Ez Conte érdeme, aki már 2 éve velünk van. Mára egy teljesen más csapat lettünk, nagyon egységesek, olyanok akik, mindig a legközelebbi csapattársukért küzdenek. Ez egy jó jel."

Mi változott a szezon elejéhez képest?

"Kiestünk a Bajnokok Ligájából. Ennyi a különbség."

Mit értesz ez alatt?

"Miután kiestünk a BL-ből, onnantól a Scudetto a fő cél számunkra, miután a kupából is kiestünk, így kérdés sem maradt ezen a téren."

Mit szokott mondani Conte?

"Azt, hogy mindenre figyelnünk kell és a részleteket is meg kell látnunk. Itt a pályán és pályán kívüli dolgokra is gondolt. A győzelemért játszunk, ezért dolgozunk és ez a célunk. Tudod miben rejlik a minőségünk?"

Hallgatom...

"Képesek vagyunk változni meccsről meccsre. A Juve, a Lazio és a Milan ellen is más felfogásban játszottunk. Próbáljuk kamatoztatni az erősségeinket minden csapat ellen."

Milan vagy Juve? Melyikük miatt aggódsz jobban?

"Csak az Interre koncentrálok. Nem érdekelnek más csapatok."

Milyen apa Lautaro? Vagy milyen szeretne lenni?

"Minden percem vele szeretném tölteni, nem szeretnék egy pillanatot se elmulasztani. Más környezetben fog felnőni, mint amiben én. Nem felejtettem el azt, hogy honnan jöttem. Tudom milyen keményen dolgoztam, hogy itt lehessek. Sok dolgot szeretnék neki mondani, de az első és a legfontosabb, hogy mindig szerénynek kell maradni."

Ki választotta a Nina nevet?

"Augustina. Az volt az egyezség, hogyha fiú akkor én választok nevet."

A lányod születhetett volna Katalóniában...

"Ez igaz. Tárgyaltunk róla, de nem mondhatom el, hogy milyen közel voltam ahhoz a csapathoz. De Conteval őszinte voltam. Azt mondtam neki, hogy "fejben itt vagyok, számíthatsz rám". De ez már a múlt, és hosszabbítani fogok az Interrel."

Mikor lesz a bejelentés?

"Nem tudom, majd a megfelelő időben bejelentik. A jövőm itt van. Hosszú ideig még ebben a városban látom magamat."

Nincs fizetés és a Suningnak problémái vannak... Hogyan kezeled ezt a helyzetet?

"Nem egyszerű a helyzet, de a meg lesz oldva a hallottak alapján. A Covid az egész világot megváltoztatta és mindenhol problémák vannak. De mi szerencsések vagyunk, hogy csak a focira kell koncentrálnunk."

Vissza a focira: Sok meccs gól nélkül és sok kihagyott nagy helyzet. Hogyan léptél ezeken túl?

"Csalódott és dühös voltam ilyenkor. Sokszor nagy hévvel léptem pályára és nem nyugodtan. De megtanultam, hogyha így folytatom ez egyre csak rosszabb lesz. Az az igazság, hogy minél többet dolgozol a csapattársaidért, annál kevésbé fogsz törődni ilyen dolgokkal és az egyéni statisztika pedig jönni fog magától."

Elárulod mi a titka a jó kapcsolatodnak Lukakuval?

"Mindkettőnek nehéz volt a gyermekkora. Mindig többet kellett tennünk, azért hogy oda kerüljünk, ahova mások."

Ki a jobb a videójátékban?

"Én jobb vagyok a PUGB-ben, de csak iPad-en, a PlayStation nem szeretem, azzal mindig a testvérem játszik."

Nem csak Lukakuval, hanem Hakimivel is jó a kapcsolatod látszólag...

Amikor Argentína Marokkó ellen játszott, hallottam, hogy valaki spanyolul a nevemen szólít. Hátra fordultam és ő volt az. Ezelőtt soha nem beszéltünk. Mondta, hogy ismeri Valerot és, hogy követi a csapatot. Utána pedig a Dortmund - Inter meccsen találkoztunk. Elkezdtünk beszélgetni és említette, hogy szeretne egyszer velünk játszani. Szóval így alakult."

Megnyeritek a Scudettot. Mit fogsz csinálni?

"Egy tetoválást."

(Fb)
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

Arról lehet tudni, hogy Agoume miért került ki a Spezia kezdőjéből? Ha jól láttam már meccsek óta csak a padon ül Pedig örültem neki, amikor 6-7 meccset játszott zsinórban.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Dimarco egész jól teljesít a Veronában és még mindig csak 23 éves! Vele mi a helyzet végleg eladtuk és ha igen visszavásárlási opciónk van-e rá? Saját nevelés, olasz, ha nem is a kezdőbe de kiegészítő embernek tökéletes lenne! Vagy rosszul gondolom?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.03.13. 17:11 Dimarco egész jól teljesít a Veronában és még mindig csak 23 éves! Vele mi a helyzet végleg eladtuk és ha igen visszavásárlási opciónk van-e rá? Saját nevelés, olasz, ha nem is a kezdőbe de kiegészítő embernek tökéletes lenne! Vagy rosszul gondolom?
Vasarlasi opcioja van a Veronanak ra nyarra, ezzel elni is fognak.
Hogy van e visszavasarlasi opcio az jo kerdes.
Volt egy Tuttos cikk, miszerint 12m euros visszavasarlasi opcioban allapodott meg veluk Marotta.

Ha mar fiatal Olaszok.
Sabatini pont ma mondta el, hogy Bastoni az egyetlen jatekos a mai Interbe aki az o neve es igazolasa volt.
Ebben a fiuban olyan tehetseget latott mar akkor, ami megalapozta hogy Nemzetkozi teren is a legjobbak kozt legyen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Eriksen: "Ez volt az eddigi legnehezebb évem a karrieremben. Néha elkaptam a fonalat, majd elvesztettem azt folyamatosan."

"Nem akartam elmenekülni. Harcolni akartam a helyemért. Biztos voltam benne, hogy egyszer ha eljön az esélyem, akkor meg fogom azt ragadni. Mentálisan nehéz volt, azért jöttem, hogy focizzak és amikor ezt nem engedik, akkor az nagyon idegesítő."

"Egyre többet edzettem napról napra. Gyakoroltam a szabadrúgásokat és a kapuralövéseket, mivel a meccseken nem játszottam annyit."

"Milan? Egy kicsit szerencsés gól volt, de számomra egy új fejezet kezdete. Az emberek onnantól másképpen néztek rám."

"Szerintem nagyszerű, hogy "kihívást" állítottam magam elé, de még mindig sok dologban kell fejlődnöm. Úgy érzem még sok van bennem."

(Fb)
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

CsaSzi9294 írta: 2021.03.15. 17:25 Eriksen: "Ez volt az eddigi legnehezebb évem a karrieremben. Néha elkaptam a fonalat, majd elvesztettem azt folyamatosan."

"Nem akartam elmenekülni. Harcolni akartam a helyemért. Biztos voltam benne, hogy egyszer ha eljön az esélyem, akkor meg fogom azt ragadni. Mentálisan nehéz volt, azért jöttem, hogy focizzak és amikor ezt nem engedik, akkor az nagyon idegesítő."

"Egyre többet edzettem napról napra. Gyakoroltam a szabadrúgásokat és a kapuralövéseket, mivel a meccseken nem játszottam annyit."

"Milan? Egy kicsit szerencsés gól volt, de számomra egy új fejezet kezdete. Az emberek onnantól másképpen néztek rám."

"Szerintem nagyszerű, hogy "kihívást" állítottam magam elé, de még mindig sok dologban kell fejlődnöm. Úgy érzem még sok van bennem."
(Még mindig puding a csávó! Még egy teljes év kell neki! A média nyomja, akárcsak a fórum!Még mindig kevés ide,de van remény!)
bali06
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2012.01.06. 11:38

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: bali06 »

D'ambrosio pozitív Covid tesztet produkalt. Reméljük nem lesz több eset.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

bali06 írta: 2021.03.16. 14:30 D'ambrosio pozitív Covid tesztet produkalt. Reméljük nem lesz több eset.
Rossz hír.Egyelőre nincs újabb+ teszt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

bali06 írta: 2021.03.16. 14:30 D'ambrosio pozitív Covid tesztet produkalt. Reméljük nem lesz több eset.
Rossz hír.Egyelőre nincs újabb+ teszt.7
Jó lenne megúszni.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Sziasztok! Arról van valami hír hogy a Covidos játékosaink hogy vannak? Vannak e tüneteik stb...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

lucky0 írta: 2021.03.22. 09:48 Sziasztok! Arról van valami hír hogy a Covidos játékosaink hogy vannak? Vannak e tüneteik stb...
D'ambrosio asszony nyilatkzott,hogy jól vannak.
Remélem a többiek is nagyjából tünetmentesek,
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.03.22. 09:48 Sziasztok! Arról van valami hír hogy a Covidos játékosaink hogy vannak? Vannak e tüneteik stb...
Szerencsere senkinel nem sulyos.
D'Ambrosio es Vecino is kitette hogy jol vannak, koszonik a sok jokivansagot.

Egyedul Marotta volt aki rosszabb allapotba kerult, o 10 napig volt korhazban, ahonnan 2 napja engedtek ki. De o sajnos meg mindig pozitiv.
Antonello, Ausilio, Baccin, Capellini otthonukban gyogyult fel, es mar negativak.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.03.22. 10:00
lucky0 írta: 2021.03.22. 09:48 Sziasztok! Arról van valami hír hogy a Covidos játékosaink hogy vannak? Vannak e tüneteik stb...
Szerencsere senkinel nem sulyos.
D'Ambrosio es Vecino is kitette hogy jol vannak, koszonik a sok jokivansagot.

Egyedul Marotta volt aki rosszabb allapotba kerult, o 10 napig volt korhazban, ahonnan 2 napja engedtek ki. De o sajnos meg mindig pozitiv.
Antonello, Ausilio, Baccin, Capellini otthonukban gyogyult fel, es mar negativak.
Na jólvan köszi Festa és Interfan! 🙏
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért annak örültem volna ha a válogatott meccsekre nem mennek. Egyrészt az is utazás és egy új közösség ahonnan el lehet hozni a covidot másrészt meg sérülés veszély és kimerültség. :(
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

A Juventus alelnöke és korábbia Aranylabdás kiválósága, Pavel Nedved a napokban így fogalmazott a DAZN csatornának.

"A gyerekem középiskolás volt, amikor 2012-ben megnyertük a bajnokságot, ma már autót vezet, egyetemre jár, a Scudetto pedig még mindig nálunk van." - Nedved.

Marco Materazzinak, az Inter egykori világbajnok, Bajnokok Ligája győztes bekkjének sem kellett több, ő instagram oldalán így replikázott.

"Pavel... mindannyian azt kívánjuk, hogy még azelőtt nyerjetek egy Bajnokok Ligája serleget, mielőtt befejezi a tanulmányait. A gyerekeim óvodások és általános iskolások voltak, amikor látták, hogy Bajnokok Ligáját és világbajnokságot nyerek." - Marco Materazzi.

Imádom :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

R9. írta: 2021.03.25. 19:19 A Juventus alelnöke és korábbia Aranylabdás kiválósága, Pavel Nedved a napokban így fogalmazott a DAZN csatornának.

"A gyerekem középiskolás volt, amikor 2012-ben megnyertük a bajnokságot, ma már autót vezet, egyetemre jár, a Scudetto pedig még mindig nálunk van." - Nedved.

Marco Materazzinak, az Inter egykori világbajnok, Bajnokok Ligája győztes bekkjének sem kellett több, ő instagram oldalán így replikázott.

"Pavel... mindannyian azt kívánjuk, hogy még azelőtt nyerjetek egy Bajnokok Ligája serleget, mielőtt befejezi a tanulmányait. A gyerekeim óvodások és általános iskolások voltak, amikor látták, hogy Bajnokok Ligáját és világbajnokságot nyerek." - Marco Materazzi.

Imádom :D
Mocskos zebra, jól meg kapta. :thumbup: BL trófeát max képről látott. :lol:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

R9. írta: 2021.03.25. 19:19.
"Pavel... mindannyian azt kívánjuk, hogy még azelőtt nyerjetek egy Bajnokok Ligája serleget, mielőtt befejezi a tanulmányait. A gyerekeim óvodások és általános iskolások voltak, amikor látták, hogy Bajnokok Ligáját és világbajnokságot nyerek." - Marco Materazzi.

Imádom :D
Óriási forma :D :clap:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Bastoni meg a Sensi hogy hogy nem ült a padon sem a tegnapi Olasz meccsen? :shock: Annyit olvastam teljes elkülönítésben voltak az Inter játékosok a korábbi covid esetek miatt de Barella a padon ült és játszott is csereként.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

mike írta: 2021.03.25. 20:38
R9. írta: 2021.03.25. 19:19.
"Pavel... mindannyian azt kívánjuk, hogy még azelőtt nyerjetek egy Bajnokok Ligája serleget, mielőtt befejezi a tanulmányait. A gyerekeim óvodások és általános iskolások voltak, amikor látták, hogy Bajnokok Ligáját és világbajnokságot nyerek." - Marco Materazzi.

Imádom :D
Óriási forma :D :clap:
Ha jobban belegondolunk, akkor az a gyerek, aki a csalók legutóbbi BL győzelme alkalmából fogant - az öreg Bill kapitányt kissé ferdítve - egy Juve döntetlen és öt konyak után, az idén februárban már a 25. születésnapját ünnepelte. SZóval Nedved pajti vissza is vehetne az arcból. A Grande Matrix riposztja teljesen helyénvaló.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nedved életének legszebb pillanata ;) :D
https://m.youtube.com/watch?v=-11xhYDdeuw
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Lukaku gól a csehek ellen. :thumbup:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.03.27. 22:02 Lukaku gól a csehek ellen. :thumbup:
Igazi Lukaku gól volt.Erőszakos és cseles egyben, :)
Skriniar is gólt szerzett a Málta ellen ,de ott az iksz kevésbé elfogadható.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tegnap az utolsó válogatott meccsiken Lukaku és Brozo sem játszott. Így pihenhettek a hétvégi bajnokira. ;) Ez korrekt volt az edzőiktől.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Sensi golt lott tegnap
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.04.01. 06:07 Sensi golt lott tegnap
113 percet jatszott az elmult 2 valogatott meccsen.
Kezdokent 68 perc, majd tegnap cserekent 45 perc.
Ez konkretan tobb mint az Interben 2021-ben 3 honap alatt lejatszott jatekperc.
Ahol 15 meccsen volt elerheto, es 5x kapott lehetoseget, ez ido alatt lejatszott 104 percet.
2021-ben a 15 meccsbol 10x vegig a padon maradt 0 percel.
Ideje lenne elkezdeni hasznalni, tegnap az Olaszok egyik legjobbja is volt.

Rossz hir viszont, hogy 4 Olasz valogatott edzoi stab tagnak is pozitiv lett a tesztje.
Igy most az egesz keret veszelyben van, koztuk a mi jatekosaink is.

Bastoni kisebb valserulest szenvedett, tovabbi vizsgalatok varnak ra.
Jelenleg ugy tunik nem sulyos a problema.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.01. 06:52

Bastoni kisebb valserulest szenvedett, tovabbi vizsgalatok varnak ra.
Jelenleg ugy tunik nem sulyos a problema.
DeVrij mellett Bastoni sem lenne szombaton azért parznék. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.04.01. 09:56
interfan írta: 2021.04.01. 06:52

Bastoni kisebb valserulest szenvedett, tovabbi vizsgalatok varnak ra.
Jelenleg ugy tunik nem sulyos a problema.
DeVrij mellett Bastoni sem lenne szombaton azért parznék. :)
De Vrij negatív szóval akár játszhat is szombaton ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.04.01. 12:05


De Vrij negatív szóval akár játszhat is szombaton ;)
Ez jó hír. Persze kérdés milyen fizikai állapotban van.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

TS- Az Inter kész Barella 2024-ig szóló €2,5 milliós szerződését két évvel meghosszabítani. A középpályás fizetése ezzel €4 millióra ugrana fel. Handanovic után ő lehet majd a következő kapitány, de erre feladatra még Skriniar is egy alternatíva. A Nerazzurri tehát szeretné méghosszabb időre lerögzíteni játékosát, akiért jelenleg a Barcelona, az Atlético, a Tottenham és a Bayern München is érdeklődik.

(Fb)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Hakimi ügynöke elmondta hogy sok klub akarta Hakimit, de o Conte miatt az Intert valasztotta.
Válasz küldése