A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Youme »

A régi téma folytatása
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Így belegondolva és nézegetve a képeket.Nem csodálom,hogy a mester 47 évesen ilyen fitt és ilyen jól tartja magát.Amennyit az "ugrál" a meccs közben.Megvan annyi kilométere,mint a fiúknak :mrgreen: .
Komolyon eszméletlenül átszellemül annak ellenére,hogy mindent olyan lezserül vesz.Együtt él teljesen a meccsel.Ez tegnap is látszott.Ennyi idősen is legjobb 3 között ott van.Ha nem a legjobb.Szerintem Guardiolával nemcsak a jelen hanem a jövő.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

http://www.youtube.com/watch?v=XLb-ArR4 ... _embedded#!

Egy ilyet találtam a mesterről.Mit akart tőle Valdes.Savanyú volt a szőlő???
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Kép
:D :D
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nyomi Realosok már a kispadjuknál látják Mourinhot. Ha triplázva lelép, nem fogom elítélni. (amúgy se)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Valahogy nekem is ez az érzésem,végre rájöttek a Realnál,hogy nem elég egy rakat játékos,egy jó edzö az alapja mindennek.Ráadásul,ha ne adj isten mindent megnyerünk :P akkor nem lesz motivációja itt maradni.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

vaskalap írta:Valahogy nekem is ez az érzésem,végre rájöttek a Realnál,hogy nem elég egy rakat játékos,egy jó edzö az alapja mindennek.Ráadásul,ha ne adj isten mindent megnyerünk :P akkor nem lesz motivációja itt maradni.

Először is ahoz h mindent megnyerjünk mint tavaly a Barca itt kell maradnia mert decemberben van az világ kupa vagy nem tom mi a neve. És utánna is van motiváció ami neki tökéletes h egy dupla triplát csináljon ami még egy edzőnek se sikerült! Ezzel tényleg ő lehetne mki szemében a Special One. Ez neki a kihívás.
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Szerintem :
Moratti egy super elnök !
1. Szereti az INTERT !
2. Együtt örül és együtt szenved a csapattal.
3. Nem kezeli le a szurkolókat. Olykor együtt ünnepel velük.
4. Egész családja (úgy tudom) őszintén az INTER híve.
5. Állítólag emberbaráti szempontból is kiemelkedő egyéniség.(Pl. Burdisso gyermekének
gyógyíttatása...bár itt lehet , hogy pontatlanok az infóim.
6. Szegény sorsú gyerekek támogatása , persze így atz INTER népszerűsítése
7. Stb. :D

FORZA INTER !!!
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

José a meccs után a Inter szurkolókhoz rohant?
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

zsizsi14 írta:José a meccs után a Inter szurkolókhoz rohant?


Aha! :)

Azért futotta körbe a stadiont mert nem tudta hol vannak! :P
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

vaskalap írta:Valahogy nekem is ez az érzésem,végre rájöttek a Realnál,hogy nem elég egy rakat játékos,egy jó edzö az alapja mindennek.Ráadásul,ha ne adj isten mindent megnyerünk :P akkor nem lesz motivációja itt maradni.

Szerintem is megy, ha triplázik, az olasz szuperkupa Roma ellen, (de ha nyernénk minek lejátszani, ha a bajnokságot is behúztuk). :lol:
Európai szuperkupa és Világkupát is kellene nyerni. :)
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Jose mesternél sosem lehet tudni mi az amit komolyan mond.Ezért tart ott ahol.

Egyébként a Portonál anno állította,hogy marad.Mondogatta mindig.Aztán Abramovics vitte.Most azt mondja nem szereti Olasz hont.De a fiúkat...

Ki tudja,hogy marad e.Nekem is az az érzésem,hogy a Real mindig is túl erőszakos volt.Ha triplázunk megy.De remélem nem...Örültem nagyon mikor jött.Mikor Mancini elöszőr lemondott,mondtam is ,hogy meg kellene szerezni.Sokra vihetjük vele.Nincs senki akit el tudnék képzelni helyette.Aki annyira együtt él ezzel az egésszel,mint ő .És ki merem mondani a legnagyobb edző.47 éves.És ez nem szerencse...

Remélem egyszer majd Zanettit látom a kispadon:)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Nia írta:Remélem egyszer majd Zanettit látom a kispadon:)

Ezzel szerintem sokan egyetértünk. Mondjuk én előtte Mihajlovicot is megnézném ;)
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Jó lenne ha Mourinho maradna és Zanetti mellette tanulna 2-3 évet :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Ma csak az Eurosporton láttam(ami nem mindig hiteles és pontos fordítás),-szóval nem olvastam még sehol-Mourinho nyilatkozatát.Azt a részt ahol arról beszélt,hogy Sensinek tisztelnie kell a csapatot.Igaz.
Hát egyetértek,nagyképű hisztis liba az a nő.Tényleg inkább nekik kellene szégyelli,hogy a rengeteg segítség ellenére amit ők IS kaptak idén nem tudnak megelőzni minket.Két hétig tartó királyság...Ennyi ettől a ny..... lúzer bandától.És remélem nem is lesz több.

Mourinho egyre mélyebbre lopja magát a szívembe:)
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

R9. írta:Jó lenne ha Mourinho maradna és Zanetti mellette tanulna 2-3 évet :D

Capitano mint edző ? Istenem pedig az lesz és nincs is messze az az idő :cry:
Egy ikon fog távozni de Őt soha nem felejti el senki!!!
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Jó lenne ha maradna Mourinho. De ha elmegy ki lenne a megfelelő jelölt? Nem kéne abba a hibába esni mint a Milan és a Juve, hogy egy teljesen tapasztalatlan fiatal edzőt igazolunk. Arra meg az esély, hogy Wenger vagy Capello kaliberű edzőt most elássunk a piacon kicsi az esély. Én Spalettit eltudnám képzelni ha Mourinho úgy dönt, hogy megy.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Serie A: fejenként hatszázezer eurót ér az Inter triplázása

Összesen 600 ezer euró prémium ütheti az olasz Internazionale futballistának markát, amennyiben összejön nekik a triplázás, azaz a már megnyert Olasz Kupa mellett a bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is diadalmaskodnak.

A nagy rivális AS Roma elleni szerdai kupadiadal fejenként 100 ezer eurót ért a játékosoknak és a José Mourinho vezette szakmai stábnak egyaránt, míg a scudetto megszerzése további 200 ezer, a BL-trófea elhódítása pedig újabb 300 ezer eurót jelentene számukra.

A vezetőknek ez összesen 12 millió euróba kerülne.

Az olasz pontvadászatból két forduló van hátra. A listavezető milánóiak vasárnap a Chievót fogadják, és győzelmük esetén, valamint a Roma pontvesztése mellett bajnokok lesznek. A BL-ben május 22-én a Bayern München lesz az ellenfelük a madridi fináléban.

MTI
Avatar
zsizsi14
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:14

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: zsizsi14 »

intertomega írta:
R9. írta:Jó lenne ha Mourinho maradna és Zanetti mellette tanulna 2-3 évet :D

Capitano mint edző ? Istenem pedig az lesz és nincs is messze az az idő :cry:
Egy ikon fog távozni de Őt soha nem felejti el senki!!!

Én pár év múlva azt is el tudnám képzelni, hogy edzőpárosunk van.Zanetti és Cambiasso(bár neki még több ideje van mind Zanettinek), de én ezt elnézném a kispadon, mert szerintem José jobb keze a pályán Cambi. Mi a véleményetek erről? :D
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Hát ki tudja, lehet, hogy Cambiasso 5-8 év múlva kiváló edző lesz. Nem lehetetlen, de szerintem erről még nem nagyon lehet spekulálni, hisz a pályafutása még nem ért véget és szerintem még egy pár évig nem is fog. Utána szintén nehéz lesz megmondani, hogy akar e edző lenni, és hogy jó edző válik e belőle ahhoz, hogy egy Inter kaliberű csapatot irányítson.
Avatar
erixs
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: erixs »

INMATE írta:Jó lenne ha maradna Mourinho. De ha elmegy ki lenne a megfelelő jelölt? Nem kéne abba a hibába esni mint a Milan és a Juve, hogy egy teljesen tapasztalatlan fiatal edzőt igazolunk. Arra meg az esély, hogy Wenger vagy Capello kaliberű edzőt most elássunk a piacon kicsi az esély. Én Spalettit eltudnám képzelni ha Mourinho úgy dönt, hogy megy.

Moratti egy csillagászati 12 millió Euro/éves szerződéstervezetet nyújt be Mou-nak, ami 2013-ig garantálná a luzitán Interhez való "röghöz kötését", továbbá amennyiben sikerülne a triplázás, akkor olyan játékos/ok érkezhetnek a klubhoz, mint Gerrard, Fabregas, Balotelli pedig megbékél a helyzetével és marad, illetve a már korábban említett sokak által szidott Cavani és Pastore is érkezhet 2011-ben és visszatér júniusban Philippe Coutinho is. Így próbálná Moratti maradásra bírni Mourinhot. Tény, hogy Mourinhonak nagyon hízeleg a Real Madrid, és a triplázás ellenére nem zárta ki, hogy a blanco-kat választja.. ebben az esetben megüresedik a pad Capello vagy Mihajlović előtt.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Ha Mourinho megy, egyértelmű hogy Capellot kell leültetni. Egyszer már akarta Moratti, csak lecsúszott róla és bajnokságot nyert a juvéval Capello!
A másik alternatíva Hiddink lehetne, a juve sajnálta rá a pénzt, nekünk nem kéne!

De szerintem maradni fog Mourinho, kíváncsi vagyok drukkerek fognak e vmit csinálni az ügy érdekében
szocske11
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: London

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: szocske11 »

Tökéletes neveket írtál !
Ez a két ember igenis garancia lenne a jo folytatáshoz míg akárki más csak visszaesés lenne a csapat számára
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Én Mihajlovicot nem tartanám jó húzásnak. A Bolognaval már bizonyította, hogy nagyon kevés tapasztalata van. Hiába van az Inter tömve jobbnál jobb játékosokkal, egy ilyen gárda vezetéséhez kiváló edzőre van szükség. Capello már ideálisabb lenne, a sikerek is mondhatni garantált lenne, de igen csak unalmas lenne az Inter játéka (személy szerint a Capello féle Real vagy Juve is unalmas focit játszott). Abban viszont egyetértek ha tripláznánk, akkor tényleg akárki szóba jöhet, akár játékos akár edző mert vitathatatlanul a legjobb csapat lennénk Európában. Abban nem bíznék ha tripláznánk akkor tuti lenne Mourinho maradása, utána már mi motiválná?
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Az h mind a 6 kupát megnyerje mint tavaly a Barca és h megvédje a Bl címet ami eddig egy edzőnek se sikerült mióta Bl lett a BEK.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... es-2028161

Továbbra is tartom, hogy hülyeség lenne a madridba mennie....
Ha megnyerjük a BL-t megnyerhetné a még hiányzó kupáit (Európai Szuperkupa,VK) és a címvédésre is hajthatna ami ugye a BL-be még senkinek nem sikerült! Sőt 2012-ig megszerezhetné nekünk a 2. csillagot is a mezünkre :):) Az de jó is lenne
Na meg a madridi sajtó és közönség nagyon hálátlan, szétszednék ha nem játszanának látványosan és csak 1 gólokkal nyernék a meccseiket
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Két nagyon fontos dolgot Mourinhoval kapcsolatban nem szabad figyelmen kívül hagyni. Az első, hogy az angol bajnokságot mindennél jobban szereti (nem egyszer is utalt rá, hogy szívesen visszamenne Angliába edzősködni) a második, hogy mindig is szerette a komoly kihívásokat. Mi lenne nagyobb kihívás? Egy kipróbált jól összerakott csapattal nyerni olyasmit amire egy másik edző is képes lehet (azért Mourinhon kívül is rengeteg kiváló edző van) vagy egy Madrid szerű csapatot irányítani, ahol a csapat egység még nem feltétlenül tökéletes (és még finoman fejeztem ki magam) és ahol nagy nyomás alatt tartják nap mint nap. A Real Madrid legfeljebb azért nem lesz nagyon vonzó Mourinho számára, mert köztudott, hogy utálja ha beleszólnak a munkájába, a Realnál pedig nagy divat, hogy a klub tulajdonosa és elnöke mindig okosabb az edzőnél. Könnyen lehet, hogy Mourinho nem megy sehová de szerintem senki se felejtse el, hogy az Inter számára egy munkahely, különösképpen nem érdekli (és soha sem érdekelte) hogy milyen csúcsokat állít fel egy csapattal. Csak az érdekli, hogy a csapata trófeákat nyerjen és a toppon legyen, egy triplázással pedig nagyon magasabbra nem juthat. Az Európai szuperkupát a Világkupát amúgy is túlértékelik, három meccset megnyerni nem éppen a világ legkeményebb csapatai ellen nem éppen óriási kihívás. 2008-ban a Milannak is sikerült :lol: Rendszerint a Libertadores kupa győztes ellen játszik a BL győztes és a dél-amerikai csapatok nem éppen a legnehezebb ellenfelek.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Hányszor elmondta hogy kitölti a szerződését...a Chelseatől sem akart eljönni...(a legfontosabb)= továbbra sem a csapatot terheli a hülyeségeivel a sajtó hanem őt. José meg az újságírókat szereti a legjobban hülyére venni.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Az mondjuk igaz Mourinho imádja szívatni az újságírókat :) A Chelseatől is azért ment el mert kirúgták, na meg nagyon megromlott a kapcsolata Abramovical mert túl sokszor ártotta bele magát az edzői dolgokba. Hát reméljük, hogy Moratti az idén majd tud olyat ajánlani Mourinhonak, hogy ne még egy évet maradjon hanem még 2-3-at.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

INMATE írta:Az Európai szuperkupát a Világkupát amúgy is túlértékelik, három meccset megnyerni nem éppen a világ legkeményebb csapatai ellen nem éppen óriási kihívás. 2008-ban a Milannak is sikerült :lol: Rendszerint a Libertadores kupa győztes ellen játszik a BL győztes és a dél-amerikai csapatok nem éppen a legnehezebb ellenfelek.


Igazad van, tény, hogy túlértékelt, de ha megnyerné azt is, akkor elmondhatná, hogy klubszinten mindent megnyert! Azért ez is vonzó lehet az egójának :)
Az is igaz, hogy már elmondta, hogy egyszer szeretne spanyol bajnokságot is nyerni és akkor elmondhatná, hogy a 3 legerősebb bajnokságban nyert.
2012-ig szét nyerjük az agyunkat és utána mehet oda is ha annyira szeretne:D
Egyébként ha meg olyan nagy kihívást szeretne akkor menjen majd a Valenciához és csináljon belőlük bajnokot :)
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Ha JM távozik, Capellot szívesen látnám a csapat élén. Viszont jelenleg időpocsékolásnak érzem a találgatást.

FORZA INTER!!!
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Már José kb. 564975-ször elmondta hogy kitölti a szerződését! :roll:
Meg különben is várjuk meg vele a szzon végét!
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Jó tény, hogy az idény vége előtt tuti nem megy el. Az is igaz, hogy minden esély megvan még arra hogy maradjon. Az is tény, hogy jót tenne az egojának ha mindent megnyerne :) Várjuk ki a végét. Azért akkor is figyelembe kell venni, hogy nem teljesen valószínű, hogy még pár évig itt marad. Azt is mondta ugyebár hogy bármikor elmehet hisz a szerződésében ez is szerepel.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Régen volt egy hír, hogy Capello azért nem jött, mert Moratti nem „adott” neki olyan szabad kezet, amilyet szeretett volna. Ha akkor nem jött, akkor majd most miért is jönne, hisz a tulaj maradt ugyanaz.
Avatar
INMATE
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010.05.06. 11:21

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INMATE »

Mourinho se szereti ha bele szólnak a dolgába. Nehezen tudnám elképzelni, hogy Capellonak több igénye lenne mint Mourinhonak :)
Avatar
erixs
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: erixs »

Megakadtak a tárgyalások Rafa Benitez és a Juve között. Ma már arról ír az olasz sajtó, hogy Mourinho ha a Realt választja, akkor Benitez ülhet le az Inter kispadjára.. :?
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Menjen csak inkább Torinoba. Mi szeretnénk nyerni jövőre is vmit...
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hu Benitez.Elég sok ideje lett volna Torres,Gerrard,Carragher köré építeni egy épkézláb csapatot,erre ő ilyen Benayoun,Rieira féle embereket vett.Remélem a mi nevünket csak azért dobták fel h a Juve jobb ajánlattal álljon Rafa elé
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Tudjuk, h ezek többnyire nem jelentenek semmit, de anno Hlebbel kapcsolatban is bejött. :)

http://inter.it/aas/news/reader?N=33884&L=en
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

akkor egyszerű a megoldás, nem adjuk el maicont :D
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

R9. írta:akkor egyszerű a megoldás, nem adjuk el maicont :D
He-he-he!

FORZA INTER!!!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Nia »

kiscivis írta:Menjen csak inkább Torinoba. Mi szeretnénk nyerni jövőre is vmit...


Mondjuk én Benítezt jobb edzőnek tartom,mint az idióta Wengert.Szóval ha közülük kell,akkor inkább a Spanyol.De senkit nem szeretnék,csak Mourinhot .A többi edzőt nem bírom.Capello meg....

Csak egy klasszikus Mourinhotól még Chelsea edzőként Wengerről :) .De azt hiszem ez passzol egy kicsit ránk is :)

"Nem érdekel, hogy a Chelsea-t miként ítélik meg morálisan. Inkább az zavar, hogy minket másként kezelnek, mint a többi egyesületet. Néhány klubot ördögként látják, másokat pedig angyalként. Nem hiszem, hogy olyan csúnya lennék, hogy hasonlítanék az ördöghöz, és azt sem hiszem, hogy Arsene Wenger olyan szép lenne, hogy angyalként kezeljék"
Avatar
benito92
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: benito92 »

Al-Nasr Riyadh have signed former Palermo coach Walter Zenga on a two-year deal. His main objective is to lead the team to the Saudi title and do well in the Asian Champions League.

Na aki kritizálta Waltert most megnyugodhat.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

sorger=giallo írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/jose-mourinho-negy-feltetelt-szabott-a-real-madridnak-2028349/

Nos, ezen lehet újra csámcsogni egy ideig. :twisted:

FORZA INTER!!!


Inkább maradjon itt, ahogyan Maicon is, és Tevezt meg kérje ide Morattitól :D
Ha megnyerjük a BL-t, akkor nagy eséllyel elmegy sajna :cry:
De akkor piszkosul le kellene pénzzel húzni a Realt (őket le is lehet).
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Hagyjuk már ezt a Mourinho megy a Realba storyt. Tegnap az Inter.it-n hivatalosan is megjelent hogy nincs Joséelmegy-ügy, ezt Ő is megerősítette.
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Ez semmit nem jelent, te is nagyon jól tudod.
Válasz küldése