Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

mike írta: 2021.03.10. 10:09
drtie írta: 2021.03.10. 09:47
Fan Gusto írta: 2021.03.10. 09:25 ...
Másrészről meg mióta jó nekünk, hogy másnak rossz. Ez egy elég visszataszító hozzáállás, amit szerintem nem kellene elsajátítanunk.
...
+1
Sokkal jobban szeretek szurkolni a kedvenc csapatoknak és izgulni a vetélytárs meccsén, hogy vajon az ‘ránk’ milyen hatással lesz. Mint örülni más kárának, bajának. Forza Inter!!!
Persze, ez tök szépen hangzik, meg minden.
De melyik Interesnek nincs mosoly az arcán a csalók bukását látva:)
Na ugye :)
Jelzem, én ilyen vagyok. ✌️
Nem örülök annak, hogy kiestek. Fontos megjegyezni, hogy annak se örültem volna, ha továbbjutnak. Egyszerűen nem érdekel a Juve ‘sorsa’, kivéve ha a világ legnagyszerűbb csapata ellen játszik. Ha érted, mire gondolok... ;)
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

drtie írta: 2021.03.10. 14:52
mike írta: 2021.03.10. 10:09
drtie írta: 2021.03.10. 09:47

+1
Sokkal jobban szeretek szurkolni a kedvenc csapatoknak és izgulni a vetélytárs meccsén, hogy vajon az ‘ránk’ milyen hatással lesz. Mint örülni más kárának, bajának. Forza Inter!!!
Persze, ez tök szépen hangzik, meg minden.
De melyik Interesnek nincs mosoly az arcán a csalók bukását látva:)
Na ugye :)
Jelzem, én ilyen vagyok. ✌️
fura 😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

chester0921 írta: 2021.02.23. 21:46 A Lazio borzalmasan játszik a Bayern ellen,a védelem romokban,a játékosok sokszor egymást zavarják,összeszedettebbeknek tűntek a Serie A-ban..
Es meg szegeny Lazionak lesz egy visszavagoja is.
Atalanta akiknek meg lehet barmi eselyuk, de sajnos valoszinu nem lesz Olasz csapat a 8 kozott.
Atalantat en nagyon sajnaltam, tobbet erdemeltek volna a Real ellen.
Hatha meglepik oket a visszavagon.
Drel1984
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.03.11. 12:39

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Drel1984 »

Süti írta: 2018.12.20. 21:01
vaskalap írta: 2018.12.20. 19:26Értem én a problémádat
Ez nem csak az én problémám, hanem minden Inter szurkolóé. Szerintem.
igazad van. Ez minden Inter rajongó számára problémát jelent.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elnezve a tegnapi PSG-Bayern, es elso meccses Bayern-PSG meccset, hat nem tudom mikor erhetunk mi erre a szintre.
Sot tovabbmegyek, az egesz Olasz liga mikor lesz ezen a szinten.
(Tobb Olasz szakerto is errol beszelt tegnap)
Az iram, a szinvonal, a jatek, na meg ugye eleve a szint.
Allegri tett egy kisebb fajtat csodat a Juveval 2x, de akkor is nagyon mas minoseg volt a Juve kerete mint az akkori ellenfeleike a BL-ben.
Pochettinot lehet szidni, de azert a Bayernt kiutni nem kis dolog.
Sot a Spursel bejutni a BL dontobe foleg.
Balszerencseje a PSG-nek hogy bitang City johet az elodontobe.

Also agon meg a Juve szegyene hogy ez a Porto bejuthatott a 8 koze, es ez a Chelsea BL elodontot jatszik.
Sot az alsoag gyengesege miatt, akar dontos is lehet a Chelsea iden.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szerintem ezek összetettebb dolgok ennél. Az irtózatosan gyenge Real, akiket ki kellett volna vernünk kb. agyonverhette volna a Pool-t a regnáló bajnokot. És hétvégén megverték a Barcát, így minden esélyük megvan a bajnoki címre. Azt a Barcelona-t, akik bár gyengék, de csak ledolgozták a nagy Simeone csapat elleni 12-14 pontos hátrányukat és majdnem kiverték a PSG-t is, mert ott az első félidőben lehetett volna 0-4 is simán. Plusz a PSG elképzelhető, hogy nem nyeri meg a kőkemény francia bajnokságot. Nincs ez a szint olyan messze, csak más erények kellenek, illetve a covid és a zárt kapus meccsek is bekavarnak rendesen a csapatoknak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.04.14. 08:49 Szerintem ezek összetettebb dolgok ennél. Az irtózatosan gyenge Real, akiket ki kellett volna vernünk kb. agyonverhette volna a Pool-t a regnáló bajnokot. És hétvégén megverték a Barcát, így minden esélyük megvan a bajnoki címre. Azt a Barcelona-t, akik bár gyengék, de csak ledolgozták a nagy Simeone csapat elleni 12-14 pontos hátrányukat és majdnem kiverték a PSG-t is, mert ott az első félidőben lehetett volna 0-4 is simán. Plusz a PSG elképzelhető, hogy nem nyeri meg a kőkemény francia bajnokságot. Nincs ez a szint olyan messze, csak más erények kellenek, illetve a covid és a zárt kapus meccsek is bekavarnak rendesen a csapatoknak.
Azt elvitatni hogy a Real a szezon elso feleben az utobbi evek egyik leggenygebb formajat hozta, hat nem igazan lehet.
Zidane menesztese is napirenden volt.
Ellenunk a Real oda-vissza 4-5 alapember nelkul jatszott.
(Mintha nekunk nelkulozni kellene a DeVrij, Barella, Hakimi, Lukaku sort)
Szezon 2.felere valoban magara talalt a Real, de azert a Poolal nem kicsi szerencsejuk volt.
Az sem veletlen, hogy a Realnal nagyon komoly erositeseket, es a csapat ujjaepiteset tervezi Perez.
A Poolnal a serulesek miatt nagyon melyre kerultek. (Egyebkent a regnalo BL bajnok a Bayern)
Konkretan a 3 alap KH esett ki egesz szezonra.
(Gondoljunk csak bele mi lett volna velunk ha osszel elveszitjuk az egesz szezonra a Skriniar-DeVrij-Bastoni sort)
De voltak olyan heteik, amikor 10 feletti serult volt, es ebbol 8-9 alapember.
Egyebkent a Pool 2021-ben elso hazai bajnoki gyozeleme most aprilis 10. tortent meg.
8 meccs = 1 gyozelem.

Barca-PSG 1-4 meccset erdemes megnezni, olyan minosegi kulonbseg volt a ket csapat kozott, hogy meg a Barca szurkolok is elismertek csakis Ter Stegennek koszonhettek hogy nem lett nagyobb aranyu es meg tobb golos a PSG siker.
Visszavagon meg 1-4 utan ertelmszeru hogy nem fog egy csapat gozerovel tamadni.
(Mi egy Sass, Bologna, Parma ellen sem tamadunk 0-0 allasanal, nem 1-4-es meccs utan)
Nagyon szep ledolgozni a hatranyt, de ne feletjsuk el az Atletico nem kicsi melyrepuleset.
Utobbi 5 meccsukon 8 pontot szereztek.
10 meccs = 16 pont.
Raadasul a Kupabol egy 3. osztalyu csapat ellen estek ki.
BL-ben meg keves valaha volt megalazobb meccset lehetett latni, mint a Chelsea elleni meccseiket.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ebből látszik legjobban amit írsz, hogy nem ilyen egyszerű a képlet. Elképesztő mélységeket és magasságokat produkálnak a csapatok egy szezonon belül. A sorozatos sérülések is a covid miatti meccsdömpingnek köszönhető sok esetben. Ma csak a City, PSG és a Bayern tud huzamosabb ideig jól teljesíteni, de ez pl a franciáknak lehet egy ezüstöt ér csak odahaza.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.04.14. 09:50 Ebből látszik legjobban amit írsz, hogy nem ilyen egyszerű a képlet. Elképesztő mélységeket és magasságokat produkálnak a csapatok egy szezonon belül. A sorozatos sérülések is a covid miatti meccsdömpingnek köszönhető sok esetben. Ma csak a City, PSG és a Bayern tud huzamosabb ideig jól teljesíteni, de ez pl a franciáknak lehet egy ezüstöt ér csak odahaza.
Es ebbol a szempontbol adhatunk halat az egnek, hogy minket ilyen szinten elkerult a Covid es a hosszu serulesek alapembereknel.
Juve, Real, Pool 5-6, de volt hogy 8-9 alapember nelkul altak ki huzamosabb ideig.
Ez minket hala az egnek teljesen elkerult.

City, PSG, Bayern, valoban ez a 3 legstabliabb format nyujto csapat es a legerosebbek is jelenleg.
Bajnoksag szerintem meglesz a PSG-nek, viszont a BL nagyon nehez lesz a bitang City ellen.
Ha a Bayern utan a Cityt is kiutnek, akkor naluk jobban senki nem erdemelhetne meg a BL gyozelmet.
De szerintem a City ellen mar nem fog menni ami a Bayern ellen ment.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.04.14. 09:53
Francesco írta: 2021.04.14. 09:50 Ebből látszik legjobban amit írsz, hogy nem ilyen egyszerű a képlet. Elképesztő mélységeket és magasságokat produkálnak a csapatok egy szezonon belül. A sorozatos sérülések is a covid miatti meccsdömpingnek köszönhető sok esetben. Ma csak a City, PSG és a Bayern tud huzamosabb ideig jól teljesíteni, de ez pl a franciáknak lehet egy ezüstöt ér csak odahaza.
Es ebbol a szempontbol adhatunk halat az egnek, hogy minket ilyen szinten elkerult a Covid es a hosszu serulesek alapembereknel.
Juve, Real, Pool 5-6, de volt hogy 8-9 alapember nelkul altak ki huzamosabb ideig.
Ez minket hala az egnek teljesen elkerult.

City, PSG, Bayern, valoban ez a 3 legstabliabb format nyujto csapat es a legerosebbek is jelenleg.
Bajnoksag szerintem meglesz a PSG-nek, viszont a BL nagyon nehez lesz a bitang City ellen.
Ha a Bayern utan a Cityt is kiutnek, akkor naluk jobban senki nem erdemelhetne meg a BL gyozelmet.
De szerintem a City ellen mar nem fog menni ami a Bayern ellen ment.
Holnap majd kinevethettek ezért, de én azért azt mondom, hogy mielőtt a PSG-City elődöntőt vizionáljuk, az a bitang City verje a ki a Dortmundot. Láttuk az elmúlt években, hogy Pep hogyan képes teljesen feleslegesen túlgondolni egy-egy meccset, ráadásul az odavágón láttuk, hogy ez a Borussia azért nem egy rossz csapat.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Fan Gusto írta: 2021.04.14. 12:43
interfan írta: 2021.04.14. 09:53
Francesco írta: 2021.04.14. 09:50 Ebből látszik legjobban amit írsz, hogy nem ilyen egyszerű a képlet. Elképesztő mélységeket és magasságokat produkálnak a csapatok egy szezonon belül. A sorozatos sérülések is a covid miatti meccsdömpingnek köszönhető sok esetben. Ma csak a City, PSG és a Bayern tud huzamosabb ideig jól teljesíteni, de ez pl a franciáknak lehet egy ezüstöt ér csak odahaza.
Es ebbol a szempontbol adhatunk halat az egnek, hogy minket ilyen szinten elkerult a Covid es a hosszu serulesek alapembereknel.
Juve, Real, Pool 5-6, de volt hogy 8-9 alapember nelkul altak ki huzamosabb ideig.
Ez minket hala az egnek teljesen elkerult.

City, PSG, Bayern, valoban ez a 3 legstabliabb format nyujto csapat es a legerosebbek is jelenleg.
Bajnoksag szerintem meglesz a PSG-nek, viszont a BL nagyon nehez lesz a bitang City ellen.
Ha a Bayern utan a Cityt is kiutnek, akkor naluk jobban senki nem erdemelhetne meg a BL gyozelmet.
De szerintem a City ellen mar nem fog menni ami a Bayern ellen ment.
Holnap majd kinevethettek ezért, de én azért azt mondom, hogy mielőtt a PSG-City elődöntőt vizionáljuk, az a bitang City verje a ki a Dortmundot. Láttuk az elmúlt években, hogy Pep hogyan képes teljesen feleslegesen túlgondolni egy-egy meccset, ráadásul az odavágón láttuk, hogy ez a Borussia azért nem egy rossz csapat.
Egyetértek,először a Dortmundot kell kiverni,utána lehet tervezni.Egyébként szerintem a Real ott lesz a döntőben ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ősszel még lesajnált Madrid csak a legjobb 4-ben van a BL-ben és még simán megnyerheti a bajnokságot is..... :shock:
Hihetetlen a BL-t mennyire érzik, olyan mintha ott az egész klub génjeibe lenne a BL menetelés. :)

Tegnap néztem a meccset és ez a nálunk is álom kategóriába sorolt Mané mennyire leépült ebben a szezonban.....középszer szintet sem hozott tegnap is....labdaátvételi hibák, rossz passzok, gyenge lövések....nyílván az egész Pool gyengébb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.15. 09:17 Ősszel még lesajnált Madrid csak a legjobb 4-ben van a BL-ben és még simán megnyerheti a bajnokságot is..... :shock:
Hihetetlen a BL-t mennyire érzik, olyan mintha ott az egész klub génjeibe lenne a BL menetelés. :)

Tegnap néztem a meccset és ez a nálunk is álom kategóriába sorolt Mané mennyire leépült ebben a szezonban.....középszer szintet sem hozott tegnap is....labdaátvételi hibák, rossz passzok, gyenge lövések....nyílván az egész Pool gyengébb.
Eg es fold az oszi Real es a mostani.
Decemberben kb egy lepesre volt Zidane menesztese.
Viszont nagyon nagy szerencsejuk volt a sorsolasnal, hogy a Poolt kaptak es az also agra kerultek, gyakorlarilag egyenes az ut a dontobe.
De azert az Atalanta sorsolasal sem volt pechuk.
Oszi Realt 4-5 alapember nelkul allt ki ellenunk oda-vissza.
Ha egy kicsit ertelmesebben jatszunk, akar a csoportbol kieshetett volna a Real.
Szoval ha valakinek szerencseje van az idei BL-el, akkor az a Real.

Bajnoki visszateresuk meg nem lenne lehetseges, ha Simeone nem esik ujra szet, ahogy ezt az elmult evekben olysokszor megtette mar.
Viszont tovabbra sem veletlen, hogy nyaron a Real nem kis valtozasokat akar a keretben.

Mane kapcsan maradjunk annyiban, ha bar ilyen szintu jatekosok lennenek nalunk.
Lehet az idei eve nem az igazi, de milyen szezonok vannak mogotte.
chester0921
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.11. 15:24

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: chester0921 »

Az utóbbi időben nem követtem a Roma játékát, ezért tegnap belenéztem az EL elődöntőbe, szomorú hogy Olaszország egyetlen talpon maradt csapata ilyen gyenge játékerőt képvisel.. Persze a kényszerű cserék nem segítették a farkasokat, de rengeteg pontatlan, eladott labdájuk volt, továbbá a védelem katasztrofális, igazi kiscsapat benyomását keltették a Manchester Unitedhez képest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

chester0921 írta: 2021.04.30. 10:16 Az utóbbi időben nem követtem a Roma játékát, ezért tegnap belenéztem az EL elődöntőbe, szomorú hogy Olaszország egyetlen talpon maradt csapata ilyen gyenge játékerőt képvisel.. Persze a kényszerű cserék nem segítették a farkasokat, de rengeteg pontatlan, eladott labdájuk volt, továbbá a védelem katasztrofális, igazi kiscsapat benyomását keltették a Manchester Unitedhez képest.
Sajnos jól beárazták az olasz ligát....mondjuk nem csak ők, az összes olasz csapat a nemzetközi porondon gyenge volt.... :? :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem leszolva a Chelseat es Tuchelt, de azert a sorsolas vicce hogy ez a Chelsea BL dontot jatszhat.
Also ag valami ritka gyer es gyenge volt.
Mikozben a felso agrol olyan csapatok estek ki mint Bayern, PSG.
Lehet az elodonto volt iden a donto, de a PSG-Bayern is brutal szinvonalu meccs volt.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2021.05.06. 08:00 Nem leszolva a Chelseat es Tuchelt, de azert a sorsolas vicce hogy ez a Chelsea BL dontot jatszhat.
Also ag valami ritka gyer es gyenge volt.
Mikozben a felso agrol olyan csapatok estek ki mint Bayern, PSG.
Lehet az elodonto volt iden a donto, de a PSG-Bayern is brutal szinvonalu meccs volt.
Szerintem a Chelsea nagyon taktikusan és jól is játszott, a Real gyenge, erőtlen volt!
A döntő 50-50! Egy meccsen bármelyik csapat verheto, ráadásul nagyon ismerik egymást! És a Citynek a nemzetközi kupákban a hazai csapatok ellen emlékeim szerint nem igazán megy......
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Na a Chelsea most jól rámcáfolhat abban, hogy 3 védős rendszerrel nem lehet BL-t nyerni. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A döntőben nem ő az esélyesek,de épp ezért van esélyük.A Leicester ellen nem így volt.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

A bíró katasztrófa! Mindent lefuj!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Tuchel szépen lemeccselte a nagy Guardiolát.
Köze sem volt a Citynek a meccshez.
Azért úgy összerakni a csapatot, hogy sem Aguero, sem G. Jesus nem volt a kezdőben, szerintem elég nagy baklövés volt.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem az volt a legnagyobb baj hogy csatár nélkül játszottak az utóbbi fél évben alig alig játszott centerrel, de eddig mindig volt legalább 1 labdaszerzo kozeppalyas a pályán! Ma nem! Átjáróház volt az első félidőben a City össze vissza rohangaltak!
Guardiola megint varialt és sikerült úgy variálni hogy ő jöjjön ki rosszul belőle!
Ha City drukker lennék nagyon mérges lennék!!!
Egyébként egyik csatárja sem játszott egész évben jól!! Aguero lelassult, Jesus meg nem annyira jó!
Szerintem megveszik Kane-t. Ha így lesz már most odaadhatjak a bajnoki címet nekik!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Guardiola egy bohóc, a világ összes pénzét elkölthette már, és sokadszorra is lemeccselik.

Hihetetlenül túlértékelt manus.

A cseszki meg másodszor nyer így BL-t, hogy év közben beugrik egy edző:D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Lehet Pepet szídni,de a pályán a játékosok játszanak.Fejben senki nem volt ott a Cityből.Egyszerűen rosszul játszottak.A januártól indított nagy hajrát a végére nem bírta a csapat.KDB és Gündogan egyszerre szerepeltetése sem jött be soha mostanában.Nagy csalódás ez.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

mike írta: 2021.05.30. 04:08 Guardiola egy bohóc, a világ összes pénzét elkölthette már, és sokadszorra is lemeccselik.

Hihetetlenül túlértékelt manus.

A cseszki meg másodszor nyer így BL-t, hogy év közben beugrik egy edző:D
pontosan, oriasi bohoc a csavo
jovore meg ellocsol 2-300m fontot hatha lesz bl gyozelem :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Ja nagy bohóc, kb Ferguson volt az egyedüli edző rajta kívül aki állandóan a csúcson tudott tartani éveken át egy csapatot! Nagy pénzeket költ? Igen! Miért a Liverpool, Chelsea, MU, Real, Barca, Juve, Bayern nem???
A pali nagyon fel tud építeni egy játékot, és azt NAGYON!
Nem megy neki a meccseles ha párharcrol szól! Tegnap olyan csapatot küldött fel amelyet talán még soha! Túl gondolta!
Conte egyébként mi ha Guardiola bohóc???
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

R9. írta: 2021.05.30. 09:05
mike írta: 2021.05.30. 04:08 Guardiola egy bohóc, a világ összes pénzét elkölthette már, és sokadszorra is lemeccselik.

Hihetetlenül túlértékelt manus.

A cseszki meg másodszor nyer így BL-t, hogy év közben beugrik egy edző:D
pontosan, oriasi bohoc a csavo
jovore meg ellocsol 2-300m fontot hatha lesz bl gyozelem :D
Azt a Chelsea locsolta el az idei szezonra.Mondjuk meg is nyerték.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Ismét egy érdektelen BL döntő volt számomra,ahol egyik csapat győzelmének se tudtam örülni.Viszont ha már választani kell,a tavalyihoz hasonlóan,inkàbb az arab anti FFP olajcsapat ellen voltam (bocs vaskalap,tudom,hogy Te már előtte is citys voltál),bár a Chelsea se sokkal jobb,de ők legalább kaptak már komolyabb ejnye bejnyet. Az mindenesetre elgondolkodtató,hogy a legjobb 4ben idén 3csapat is milliardos feneketlen pénztárcás,na meg a Realt se kell félteni a Perez pénzmosodával.
Nem tudom hogy lehet ezekhez pénzügyileg felnőni,kb. Mission impossible.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Sehogy nem lehet felnoni! Es jobbat mondok az angol csapatok nem kicsit fogjak a kovetkezo evekben dominalni a nemzetkozi kupakat! Ugye az UEFA is igert nekik ki tudja mit + magasan a legtobb tv kozvetitesi dijakat kaszaljak+ allando telt haz+ ott a szurkolok evente tobb 10 ezer mezt vesznek!
En a Citynek drukkoltam, pont azert mert ok uj gazdagok! Miert gondolja a MU, Liverpool, Chelsea(egyebkent detto City ut) hogy csak azert mert ok jobban felepitettek egy brandet mar elojoguk van kisajatitani dolgokat! En szemely szerint orulok hogy egy ilyen nagy multu csapat mint a City megmutatta hogy bar arab penzen de ki lehet golyozni ezeket a csapatokat akik mindent elkovettek annak erdekeben hogy semelyik csapat meg a kozelukben sem legyen! Az oroszokat viszont nem szeretem a tortenelmunk miatt!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Inter101 írta: 2021.05.30. 11:55 Sehogy nem lehet felnoni! Es jobbat mondok az angol csapatok nem kicsit fogjak a kovetkezo evekben dominalni a nemzetkozi kupakat! Ugye az UEFA is igert nekik ki tudja mit + magasan a legtobb tv kozvetitesi dijakat kaszaljak+ allando telt haz+ ott a szurkolok evente tobb 10 ezer mezt vesznek!
En a Citynek drukkoltam, pont azert mert ok uj gazdagok! Miert gondolja a MU, Liverpool, Chelsea(egyebkent detto City ut) hogy csak azert mert ok jobban felepitettek egy brandet mar elojoguk van kisajatitani dolgokat! En szemely szerint orulok hogy egy ilyen nagy multu csapat mint a City megmutatta hogy bar arab penzen de ki lehet golyozni ezeket a csapatokat akik mindent elkovettek annak erdekeben hogy semelyik csapat meg a kozelukben sem legyen! Az oroszokat viszont nem szeretem a tortenelmunk miatt!
Angol csapatoknál egyébként ez a Brexit, hogy hogy nem jelent problémát? Hogy lehet az, hogy még mindig szabadon igazolhatnak EU-n belülről, mint az EU-s csapatok? Ha nem is teljesen, de elvileg nincs már 100%-os szabad munkaerőáramlás EU és a Britek között.
Erről az új Konfetti ligáról amiben a pincsik indulnak, tud valaki valamit? :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Érdekes téma a Brexit! Speciel érintve vagyok. Azt gondoltam hogy az EU úgymond példát mutat nem feltétlenül az angoloknak hanem úgy általában akiknek esetleg eszébe jut elhagyni az uniót hogy látjátok mennyire nem jó ötlet ez! Nos semmi ilyen nem történt gyakorlatilag alig alig jöttek ki rosszul ebből a britek! Amúgy jól sem jártak de nem szivattak meg őket annyira!
Az angolok innentől kezdve azt csinálnak amit akarnak! Ha úgy döntenek hogy engedik a nem brit sportolokat akkor engedik ők csinálják a torvenyeiket!! Egyelőre engedik!
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

A city minden megerőltetés nélkül vágott 4 gólt egy félidő alatt a portugál bajnoknak.
A psg olyan tempóban focizik a real ellen, hogy szemmel alig bírom néha követni.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

P-Inter írta: 2022.02.15. 22:15 A city minden megerőltetés nélkül vágott 4 gólt egy félidő alatt a portugál bajnoknak.
A psg olyan tempóban focizik a real ellen, hogy szemmel alig bírom néha követni.
Szerintem nekünk is lesz gondunk a tempóval, néha az olasz fociban is lassunak tűnik a játékunk, ahogy építkezünk.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Nekem is feltűnt, hogy a PSG milyen iramot diktál és nem tűnik úgy, hogy fáradnának. Pedig nem lehet azt mondani, hogy a komoly, kiélezett bajnoki meccsek megedzenèk őket, ugye fel szokták róni, hogy az olaszok a bajnokság tempója miatt nincsenek hozzászokva a komolyabb iramhoz :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.02.15. 22:36 Nekem is feltűnt, hogy a PSG milyen iramot diktál és nem tűnik úgy, hogy fáradnának. Pedig nem lehet azt mondani, hogy a komoly, kiélezett bajnoki meccsek megedzenèk őket, ugye fel szokták róni, hogy az olaszok a bajnokság tempója miatt nincsenek hozzászokva a komolyabb iramhoz :)
Hat igen, ezert felesleges is azzal jonni, hogy "nem vagyunk hozzaszokva ehhez a tempohoz".
PSG sem, megis lefocizta a Realt...
Dehat a minosege a PSG keretnek valahol nagyon mashol van mint barmelyik Seria A csapate.
Kapu + vedelem + elol, vilagklasszis szint.
Ha ezzel a kerettel nem nyer Pochettino BL-t, akkor o sosem fog, es talan vegleg kikerul az "elitbol"
Mbappe meg amit muvelt, na arra szavak nincsenek.
Ez az az ido amikor mar nem CR meg Messikrol van szo mint vilag legjobbjai, hanem Mbappe es Haalandokrol.
Dobbenet a pali.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.02.16. 08:52
ricsinter írta: 2022.02.15. 22:36 Nekem is feltűnt, hogy a PSG milyen iramot diktál és nem tűnik úgy, hogy fáradnának. Pedig nem lehet azt mondani, hogy a komoly, kiélezett bajnoki meccsek megedzenèk őket, ugye fel szokták róni, hogy az olaszok a bajnokság tempója miatt nincsenek hozzászokva a komolyabb iramhoz :)
Hat igen, ezert felesleges is azzal jonni, hogy "nem vagyunk hozzaszokva ehhez a tempohoz".
PSG sem, megis lefocizta a Realt...
Dehat a minosege a PSG keretnek valahol nagyon mashol van mint barmelyik Seria A csapate.
Kapu + vedelem + elol, vilagklasszis szint.
Ha ezzel a kerettel nem nyer Pochettino BL-t, akkor o sosem fog, es talan vegleg kikerul az "elitbol"
Mbappe meg amit muvelt, na arra szavak nincsenek.
Ez az az ido amikor mar nem CR meg Messikrol van szo mint vilag legjobbjai, hanem Mbappe es Haalandokrol.
Dobbenet a pali.
Szerintem ezt a PSG-t akármelyik angol csapat picsán fogja rúgni. Igen, sok sztár van meg lefocizták a Madridot, de én akkor sem látom Őket verhetetlennek. Egyébként a Real a San Siroban játékban kb ugyanezt nyújtotta, csak a végén talált egy gólt. Nekünk meg nincsenek klasszis csatáraink akik villannak egyet mint Mbappe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.02.16. 10:15
interfan írta: 2022.02.16. 08:52
ricsinter írta: 2022.02.15. 22:36 Nekem is feltűnt, hogy a PSG milyen iramot diktál és nem tűnik úgy, hogy fáradnának. Pedig nem lehet azt mondani, hogy a komoly, kiélezett bajnoki meccsek megedzenèk őket, ugye fel szokták róni, hogy az olaszok a bajnokság tempója miatt nincsenek hozzászokva a komolyabb iramhoz :)
Hat igen, ezert felesleges is azzal jonni, hogy "nem vagyunk hozzaszokva ehhez a tempohoz".
PSG sem, megis lefocizta a Realt...
Dehat a minosege a PSG keretnek valahol nagyon mashol van mint barmelyik Seria A csapate.
Kapu + vedelem + elol, vilagklasszis szint.
Ha ezzel a kerettel nem nyer Pochettino BL-t, akkor o sosem fog, es talan vegleg kikerul az "elitbol"
Mbappe meg amit muvelt, na arra szavak nincsenek.
Ez az az ido amikor mar nem CR meg Messikrol van szo mint vilag legjobbjai, hanem Mbappe es Haalandokrol.
Dobbenet a pali.
Szerintem ezt a PSG-t akármelyik angol csapat picsán fogja rúgni. Igen, sok sztár van meg lefocizták a Madridot, de én akkor sem látom Őket verhetetlennek. Egyébként a Real a San Siroban játékban kb ugyanezt nyújtotta, csak a végén talált egy gólt. Nekünk meg nincsenek klasszis csatáraink akik villannak egyet mint Mbappe.
City szerintem is erosebb, de pont az edzo miatt.
Ha ebbol a csapatbol nem csinal BL gyoztes csapatot Pochettino, akkor neki az "elit" szinten konnyen vege is lehet.
Ennyi valtozott a vilag, ami 5-6 eve a Real-Barca volt, az most mar a City, Pool, Chelsea, PSG, Bayern.
Meg ennyit valtozott a vilag, ami par eve CR-Messi volt, az most Mbappe-Haaland.
Atalakult a futball elit az egyszer biztos.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ez a Real egy nagy 0 továbbra is. PSG meg egyértelműen a BL egyik esélyese, sorsoláson sok fog múlni, ha ma (papírforma alapján) tovább mennek.

Bár Dumfries összeszedte magát az első pár meccs után, azért Hakimi szintjétől nagyon messze van, főleg dinamikusságban.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha nem jut tovább a PSG, reggelre már nem Pochettino lesz a franciák edzője. :)
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Modric így 36 évesen nem semmi amit játszik :shock:
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ha nem jut tovább a PSG, reggelre már nem Pochettino lesz a franciák edzője. :)
Eléggé el-Inzaghi-zta a 2. félidőt :D

Elképesztő ahogy összezuhant a PSG, kb a semmiből jöttek a Real gólok. Nem kedvelem se a PSG-t se Pochettino-t, de nézve őket szégyenkezem, ezen a szinten ez igencsak megalázó.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Katari olaj ide, szaudi állam oda, csak ilyen csapatunk ne legyen soha, mint ez a zsoldoshadsereg...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Dan-i-nter írta: 2022.03.09. 22:48
Ha nem jut tovább a PSG, reggelre már nem Pochettino lesz a franciák edzője. :)
Eléggé el-Inzaghi-zta a 2. félidőt :D

Elképesztő ahogy összezuhant a PSG, kb a semmiből jöttek a Real gólok. Nem kedvelem se a PSG-t se Pochettino-t, de nézve őket szégyenkezem, ezen a szinten ez igencsak megalázó.
Szerintem Poch jó edző, de valahogy ez a Psg-projekt nem ül neki.
Szerintem jövőre már Zidane lesz ott az edző, többször is felmerült már.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Messi elment BL-t nyerni Párizsba. Jól sikerült. Közben pedig a játéka alapján rombolja a felépített mítoszát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.03.09. 23:25 Messi elment BL-t nyerni Párizsba. Jól sikerült. Közben pedig a játéka alapján rombolja a felépített mítoszát.
Ennyit a nagy Messirol.
2 ismetlem 2db bajnoki gol a PSG-ben.
A mi Satrianok 1 honap alatt lott 3 golt, tobb golos mint a 1000x aranylabdas "vilag valaha volt legjobbja" Messi.
Aha az...
Szanalom volt hogy tavaly is vele nyerettek meg az aranylabdat, az a dij is csak egy vicc mar.
Lewandowski meg szart se er mi, hat igen, ellenben a nagy Messi....
A nagy Messi a Barcan kivul egy nagy kupac szart sem er.
CR bizonyitott a PL-ben, Spanyolban, Olaszban is, Messi a Barcan kivul KO ahogy van.

Pochettinot meg akartak egyesek ide, en is lattam benne valamit anno, hat most vegleg megmutatta hogy egy kreten, es hala az egnek a kozelunkbe nem jott.
Igy elcseszni egy meccset 45 perc alatt, ez mar muveszet, oriasi szegyen neki.
Spurs totalis szanalmas szeteses a vegen, majd a PSG-vel nem sikerult a bajnoki cim...
Most meg a tenylegesen vilag legjobb jatekosaval Mbappeval felallo, bitang eros PSG kerettel csufos BL 16 kieses...
Ez hatalmas bukas neki, es megmutatta ennyi.
Majd elmegy a MU-ba bohockodni, ott ugy se varnak tole semmi eredmenyt, az meg neki pont jo, mert o nyerni keptelen.
Kar hogy nem a Juveba ment, ugyis elmondta "alma egyszer a Juvet vezetni a BL-ben", hat kar hogy nem o ott az edzo. :D :D

Viszont ha valaki, akkor Nageslman bizonyitja, hogy o igazi top-top edzo.
Elkepeszto mit csinal a Bayern elen is, ahogy felepitette oket is, ahogy jatszanak, valami elkepeszto.
Mindezt 34 evesen, ismetlem 34 evesen.
Az Inter keretbol laza 6 jatekos is idosebb mint jatekos Nagelsmantol aki edzo.

City meg szepen 0 erobedobassal besetalt a 8 koze.
Pedig nem hinnem, hogy ne tudtak volna otthon is egy otost rugni, ha akarnak.

City-Bayern brutalis eros iden, ez a ket csapat mind keret, mind edzo ugyben rettento magasan van.
Pool kicsit lemaradva toluk, de Klopp miatt ok barmire kepesek lehetnek.
Ez a 2 + 1 csapat van akik rettentoen kiemelkednek az idei BL-bol, na meg ugy az egesz vilag focibol.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

PellerG írta: 2022.03.09. 23:13
Dan-i-nter írta: 2022.03.09. 22:48
Ha nem jut tovább a PSG, reggelre már nem Pochettino lesz a franciák edzője. :)
Eléggé el-Inzaghi-zta a 2. félidőt :D

Elképesztő ahogy összezuhant a PSG, kb a semmiből jöttek a Real gólok. Nem kedvelem se a PSG-t se Pochettino-t, de nézve őket szégyenkezem, ezen a szinten ez igencsak megalázó.
Szerintem Poch jó edző, de valahogy ez a Psg-projekt nem ül neki.
Szerintem jövőre már Zidane lesz ott az edző, többször is felmerült már.
Szerintem is kár Őt ennyire leírni. A PSG tele van egoista túlfizetett játékosokkal. Viszont itt azért a Real érdemeit sem szabad vitatni, mert megint megrázták magukat és egy félidő alatt eldöntötték az oda-visszavágós párharcot. Én úgy gondolom, hogy a City, Pool, Bayern 3-as mellett ők is esélyesek a BL címre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes ez a Real tema is.
Azert ellenunk is lathattuk, nem eppen a legmagasabb szintu csapat.
Viszont csak oda-vissza megvertek minket, ami teny.
PSG ellen is olyanok voltak amilyenek, foleg az elso meccsen amikor egy szot nem szolhattak volna ha 3-0 a PSG-nek.
De megis csak 1-0 lett, ez teny.
2. meccs meg akar Pochettino analfabetizmusa, es kretensege, vagy csak a szerencse, vagy barmi, megis megforditottak, ez teny.

Es itt jutunk el Ancelottihoz.
Emlekezzunk a 2013-14-es Realra, BL gyozelem, persze bajnoksag nem sikerult, de BL igen.
Ott azert ot nagyon sokan neveztek ujra "top" edzonek.
Majd jott a kirugasa, es a Bayernes 1 szezon.
Bajnoksag meglett, de BL 8 kozott bucsu.
2.szezont megkezdte, de szeptemberben ki is rugtak.
Ott azert sokan leirtak ot, felmerult anno nalunk is, de sokan irtak mindenfele, hogy megragadt, visszaesett, nem tudja mar azt amit regen, nem kell o az Inter padjara.
Jott a Napolis 1,5 szezon.
1.szezon rendben is volt 2.hely.
2.szezonban ujra totalis szeteses, decemberben ki is rugtak, 7 meccses bajnoki nyeretlenseg, kilatastlaan jatek.
Majd jott kb egybol az Everton.
Ahol azert szinten nem volt egy sikersztori, foleg a 2.szezonja sikerult meglehetoseh gyatrara.
Fel is merult nalunk ujra, el is mondta hogy gyerekkora ota Inter szurkolo, igaz a Milannak az eletet adta.
A Real vitte el vegul...
(Jo tudjuk azert meg Allegri nemet mondott, de akkor is)
Ott meg csak vezeti a bajnoksagot, es akarmilyen is a jatek, akarmilyen is a szerencse, csak bejutottak a BL 8 koze is.

Egyszoval kerdes, megtud e o valoban ujulni, es tud e uj erot kapni a karrierje.
Vagy azoknak lesz igaza, akit ide sem szerettek volna ot, mondvan eljart feletette az ido es nem tud megujulni.
Es azert az 2013-15-os Realos idoszak ota meglehetosen lefele megy.
Igaz nala ezek a hullamvolgyek es hullamhegyek vegig kisertek a palyafutasat.
Jo kerdes, most lassan 63 evesen van e meg benne egy hullamhegy, es van e meg benne annyi hogy ujra feltud kerulni a "top" edzok koze.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

alwin91 írta: 2022.03.10. 07:21
PellerG írta: 2022.03.09. 23:13

Szerintem Poch jó edző, de valahogy ez a Psg-projekt nem ül neki.
Szerintem jövőre már Zidane lesz ott az edző, többször is felmerült már.
Szerintem is kár Őt ennyire leírni. A PSG tele van egoista túlfizetett játékosokkal. Viszont itt azért a Real érdemeit sem szabad vitatni, mert megint megrázták magukat és egy félidő alatt eldöntötték az oda-visszavágós párharcot. Én úgy gondolom, hogy a City, Pool, Bayern 3-as mellett ők is esélyesek a BL címre.
Hát nem tudom. A legnagyobb eddig elért eredménye, hogy bejutott BL döntőbe egy ki-ki meccsen, a fiatalokkal teletűzdelt Ajax ellen (Angol-Holland bajnokság azért durván más kávéház), ahol aztán a Liverpool kb 50%-on pörögve úgy lefocizta őket, hogy kb helyzetig se jutottak. Meg néhány dobogós helyezés azokban az években, amikor kb az összes angol nagycsapat durván maga alatt teljesített.

Ezzel szemben itt ez a mostani BL kiesés illetve az elbukott bajnoki cím a nem túl veretes Lille ellen, ami kb a PSG keretének 4-ét ha érte.

Nem mondom, hogy rossz edző, de erősen túl van/volt hypeolva ő is. A mostanában igencsak lesajnált Simeone-t többre tartom személy szerint, mert nála leginkább az van, hogy elképesztően beleszürkült a madridi edzősködésbe (csak hát az a bizonyos 20m pay-check ott tartja), nem pedig az, hogy ne értené a dolgát.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A merda is kiesett a BLből. Mekkora arcuk volt, hogy a Villareált kapták.. be is árazták őket. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Nemzetközi kupák (Bajnokok Ligája, Európa liga, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert ez a tegnapi amit Simeone es az Atletico nyujtott, az valami undorito volt.
A futball szegyene es gyalazata amit muveltek...
Holnapig lehetne sorolni a horror adatokat, tenyleg ez a futball legalja.
Eleg egyetlen egyet emliteni, 0 kapuraloves, 0 kaputaeltalalo loves.

En ezt a futball megalazasat soha az eletbe nem akarom itt latni.
Evekig "sirtunk" Simeoneert, es tartottuk ot "alomnak".
Na ez ma mar nalam inkabb "remalom".
En ezt soha nem akarom latni az Internel...
Nezem inkabb Inzaghit 15 evig, mint hogy ezt egyetlen 1 napra is...
Válasz küldése