Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.03.27. 15:52 Még az sem biztos , hogy nem csődölünk be . Eddig sehol a nagy szuverén vagyon alap .
Valoszinu nem is lesz.
Tudod a fonyeremenyt sem viszik el csak nagyon kevesen. ;)

Az viszont egy jo kerdes ki lesz.

En azert attol nem felek hogy csodbe megyunk mint a Jiangsu.
Ha nem lesz nyaron mas, akkor egy BC fele 750m koruli ajanlatot ugyis elfogadnak.
Csak a nev nem BC Partners lesz, hanem mas magan befektetoi csoport.
Inter azert van mar akkora nev, hogy a megszunest es felszamolast biztosan elkeruljuk.

Amugy kivancsi vagyok az erveidre, hogy te kit szeretnel, kiben latnad a lehetoseget, es kivel terveznel edzo es szakmai vezeto teren is.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Közben Chelsea szeme Dybalán.Lesz itt még szappanopera.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.03.27. 10:22
R9. írta: 2021.03.27. 10:19 remeljuk megtartjak Contet, bar sztem se fogjak elkuldeni ha bajnokok leszunk es o nem akar menni

kar lenne ezt a jo egyseget megbontani
Ha valasztani kellene, Marotta vagy Conte?
Ki maradjon, ki menjen?
Marotta, ez egy pillanatig sem lehet kérdés. Vele még akkor is jók lennénk, ha egy befektetési alaphoz kerülne a klub és nem az arabokhoz...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.03.27. 17:56
Marotta, ez egy pillanatig sem lehet kérdés. Vele még akkor is jók lennénk, ha egy befektetési alaphoz kerülne a klub és nem az arabokhoz...
Egyetertek, megfelelo szakertelemmel boven lehetnenk sikeresek egy magan befektesi alappal is.
Lasd a Poolt is akar.
De a Bayern is megmutatta, hogy szakertelemmel is lehet top csapatot epiteni.

Ha jon egy magan befektetoi csoport, ezaltal a fizuk es egyeb hatterek rendezve lesznek, marad Marotta, akkor nekem mar ez is egy "alom" forgatokonyv.
Mert szinte nullas mercatokkal vagy kis raforditassal is lehet nagyon jo kereteket osszehozni, ha megvan hozza a megfelelo szakmai szakertelem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban tobb hir is a lehetseges tavozokkal foglalkozik.
Szam szerint 11 lehetseges tavozot emlitettek meg az elmult napokban.

Nev szerint:

Padelli, Kolarov, Young, Ranocchia, Vecino, Vidal, Perisic, valamint a kolcsonben levok Nainggolan, Dalbert, Lazaro, Mario.

- Az emlitett nevek kozul Padelli, Kolarov, Young, Ranocchia ingyen tavozhat.
- Nainggolan kapcsan is azok a hirek, hogy elfogadna a szerzodesbontast, ezaltal a Cagliariba fejezne be a palyafutasat.
- Marioert 7-10m-t kerunk a Sportingtol.
- Vidal tavozasa akadalya a nagyon magas fizetese lehet, amit egyertelmuen senki nem tudna neki garantalni.
- Dalbertet mar telen visszakuldte volna a Rennes, kerdes nyaron barki fizetne e erte.
- Perisic es Vecino szerzodese 2022-ben jar le, igy 1 evvel a szerzodesuk lejarta, es a kereslet hianya miatt sem varhato nagy osszeg beloluk.

Viszont rengeteg fizetes felszabadulna, ezen jatekosok nagyon magas fizetese miatt is gondban van a klub, ezt vezetoink is megerositettek.
A fent emlitett 11 jatekos tavozasaval 40m euro netto fizetestol szabadulnak meg eves szinten, ez brutto osszegben majdnem 80m euro ami felszabadulna.

Rajtuk kivul ott van a fiatalok kerdese.
Hirek szerint Brazao, Colidio, Vagiannidis sorra biztosan nem szamitunk.
Ellenben a Pirola, Agoume, Esposito sorra epitunk a jovoben is.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2021.03.27. 09:10 Szerintem nincs ember akarom mondani tulajdonos aki egy esetleges bajnoki cím után elküldené Contet!
Én sem kedvelem de még én is megtartanám ez esetben!
Csak 1 hibát ne kövessünk el, nehogy hosszabbítsunk!!
Ha valaki akkor én nagyon elleneztem Contét, meg mindent aminek a zebrákhoz köze volt valaha.
De mostmár én is azt mondom, ha ilyen nehéz helyzetben, covidos és bizonytalan időben hozza a scudettót, és tud viselkedni, akkor töltse ki a szerződését, így nincs értelme végkielégítést fizetni, és hozni egy másik - vélhetően - szintén drága edzőt.

Továbbra sem bírom, de odateszi magát rendesen, és a gyuvésokkal sincs jóban, ez némileg szimpibbé teszi:D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Par fiatal jatekosunk jovoje meg kerdeses.
Ilyen Salcedo, Males, es Gravillon is.
Dimarco kapcsan is megoszlanak a hirek, hogy visszavasarolnak e, vagy a belole kapott 5-6m-t befektetnek mas jatekosba.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.03.28. 10:52 Par fiatal jatekosunk jovoje meg kerdeses.
Ilyen Salcedo, Males, es Gravillon is.
Dimarco kapcsan is megoszlanak a hirek, hogy visszavasarolnak e, vagy a belole kapott 5-6m-t befektetnek mas jatekosba.
Én úgy gondolom, hogy jöjjön vissza. Az az 5-6M nem egy veretes összeg, hogy bele fektessük másba. Hozzunk egy Kosticot (pl) kezdőnek és Dimarcoval együtt meg is lenne a bal oldalunk. Akár évekre...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.03.28. 11:33
interfan írta: 2021.03.28. 10:52 Par fiatal jatekosunk jovoje meg kerdeses.
Ilyen Salcedo, Males, es Gravillon is.
Dimarco kapcsan is megoszlanak a hirek, hogy visszavasarolnak e, vagy a belole kapott 5-6m-t befektetnek mas jatekosba.
Én úgy gondolom, hogy jöjjön vissza. Az az 5-6M nem egy veretes összeg, hogy bele fektessük másba. Hozzunk egy Kosticot (pl) kezdőnek és Dimarcoval együtt meg is lenne a bal oldalunk. Akár évekre...
Visszavasarolni lehetne Dimarcot, mivel a Veronanak opcios joga van megvenni.
Egyes hirek szerint 4m-ert vehetik meg, mi meg 7m-ert vehetjuk vissza.
Mas hirek szerint 6-7m-ert vehetik meg, es mi 12m-ert vasarolhatnak vissza.

Balra amugy en egy vedekezobb embert neznek.
Tamadobb felfogasunak ott van Hakimi.
2010-ben is Maicon jobbon mint tamadobb, balon meg Zanetti mint vedekezobb, es nagyon jol mukodott a rendszer.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.03.28. 11:41
CsaSzi9294 írta: 2021.03.28. 11:33
interfan írta: 2021.03.28. 10:52 Par fiatal jatekosunk jovoje meg kerdeses.
Ilyen Salcedo, Males, es Gravillon is.
Dimarco kapcsan is megoszlanak a hirek, hogy visszavasarolnak e, vagy a belole kapott 5-6m-t befektetnek mas jatekosba.
Én úgy gondolom, hogy jöjjön vissza. Az az 5-6M nem egy veretes összeg, hogy bele fektessük másba. Hozzunk egy Kosticot (pl) kezdőnek és Dimarcoval együtt meg is lenne a bal oldalunk. Akár évekre...
Visszavasarolni lehetne Dimarcot, mivel a Veronanak opcios joga van megvenni.
Egyes hirek szerint 4m-ert vehetik meg, mi meg 7m-ert vehetjuk vissza.
Mas hirek szerint 6-7m-ert vehetik meg, es mi 12m-ert vasarolhatnak vissza.

Balra amugy en egy vedekezobb embert neznek.
Tamadobb felfogasunak ott van Hakimi.
2010-ben is Maicon jobbon mint tamadobb, balon meg Zanetti mint vedekezobb, es nagyon jol mukodott a rendszer.
Én meg 352ben úgy látom, hogy a székekre támadóbb felfogású játékosok kellenek. Hakimi nyilván adott. És azzal, hogy itt van Eriksen nem csak a széleken lehet támadni de középről is, ahogy ugye az utóbbi hetekben is. És így változatosabb lenne a rendszer, nem csak a beívelgetős szar lenne.

Nekem Conte maradása esetén, egy ilyen kp tetszene:

Kostic-De Paul-Eriksen-Barella-Hakimi
Ez mind szélén, mind középen ütőképes lenne. De Paul és Barella is gólveszélyes, nem mellesleg a liga legjobbjai a posztjukon. Én így látom. 🙂
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Fan.

2010ben Chivu volt a balhatved. Zanetti a kozeppalyan volt Cambival.

Amúgy érzem a gondolatmenetet, ez csak pontosítás
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2021.03.28. 14:50 Fan.

2010ben Chivu volt a balhatved. Zanetti a kozeppalyan volt Cambival.

Amúgy érzem a gondolatmenetet, ez csak pontosítás
Zanetti 55 meccsbol 20x balhatved volt.
Sokszor volt Cambiasso-Motta KP, Zanetti meg balhatved.
Jobb is volt ez mint Chivuval.
De ez mar tenyleg reszletkerdes.
Es valoban Zanetti sokszor a KP-n jatszott, de balhatved is.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

bl donton is chivu volt a balhatved aztan jose lehozta chivut es bekuldte helyere zanettit
robben chivu veszelyes volt 🤣
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.03.28. 20:47 bl donton is chivu volt a balhatved aztan jose lehozta chivut es bekuldte helyere zanettit
robben chivu veszelyes volt 🤣
Mottat a mai napig sajnalom hogy nem jatszhatott eltiltas miatt.
Raadasul a nevetseges Busquets szinszkedes utani pitos miatt...

De ez mar tortenelem.
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Úgy hírlik a Juventus is újraszerveződik, a következő hetekben dől el a vezetőség, Pirlo és Ronaldo sorsa is. Kiváncsi vagyok Marrotta visszamenne-e hozzájuk, ha megérkezne a megkeresés Agnellitől és tudja, hogy az Inter bajba kerülhet. Megkockáztathatjuk azt is, hogy közelebb áll hozzá a Juventus, mint az Inter, hiába profi. Conte dettó, de őt a büdös életben nem hívják oda vissza.
Pirlot tuti leváltják, ha Allegri megy vissza akkor megint megszenved majd mindenki velük, az az ember egy kib@szott taktikai zseni.
Volt itt mostanában hír, hogy Christian Falk a leghitelesebb német újságíró azt nyilatkozta, hogyha idén nyáron nem tudják megszerezni Haalandot akkor Lukakut akarják mindenképp visszavinni?
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

Arról nem is beszélve, hogy az Exor a világ egyik legnagyobb vagyonnal rendelkező cége, ha tényleg megszűnik az FFP és kevésbé szabályozzák majd a pénzmozgásokat Agnelli megőrül majd, végre úgy ömlesztheti majd a pénzt hozzájuk ahogy eddig is tette volna a szabályozások nélkül, évek óta a Top4 leggazdagabb klub közé akar tartozni, tuti hogy ő intézte el ezt is, hogy más szabályozás legyen, iszonyat milyen befolyása van jelenleg. A BL új rendszere 2024-től is hozzá köthető, elég para amúgy milyen befolyással rendelkezik és sajnos nem a mi tulajdonosunk van ilyen hatással a topfutballra. :roll:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Anonym alkesz írta: 2021.03.29. 07:26 A BL új rendszere 2024-től is hozzá köthető, elég para amúgy milyen befolyással rendelkezik és sajnos nem a mi tulajdonosunk van ilyen hatással a topfutballra. :roll:
az nem akkora baj, hisz eladjak a klubot :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.03.29. 08:12
Anonym alkesz írta: 2021.03.29. 07:26 A BL új rendszere 2024-től is hozzá köthető, elég para amúgy milyen befolyással rendelkezik és sajnos nem a mi tulajdonosunk van ilyen hatással a topfutballra. :roll:
az nem akkora baj, hisz eladjak a klubot :D
Marmint Agnelliek adjak el a Juvet?

Mert azt nem igazan hiszem el...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.03.29. 08:13
R9. írta: 2021.03.29. 08:12
Anonym alkesz írta: 2021.03.29. 07:26 A BL új rendszere 2024-től is hozzá köthető, elég para amúgy milyen befolyással rendelkezik és sajnos nem a mi tulajdonosunk van ilyen hatással a topfutballra. :roll:
az nem akkora baj, hisz eladjak a klubot :D
Marmint Agnelliek adjak el a Juvet?

Mert azt nem igazan hiszem el...
nem, hanem a suning :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.03.29. 08:14
interfan írta: 2021.03.29. 08:13
R9. írta: 2021.03.29. 08:12

az nem akkora baj, hisz eladjak a klubot :D
Marmint Agnelliek adjak el a Juvet?

Mert azt nem igazan hiszem el...
nem, hanem a suning :)
Ja igy mar ertem.

De hogy kinek azt senki nem tudja...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Valogatott meccsen is kiemelkedot hozott Locatelli.
Egesz szezonban egyik legjobb KP statokat hozza a Seria A-ban.

Korabbi evekben sokat volt volt szo Berardirol, es mint tudjuk tudjuk nagy Inter szurkolo.
Carnevali a Sassuolo elnoke a napokban mondta el, az Inter is megkereste oket Berardi ugyeben.

Ha a Seria A-t nezem, akkor nalam a DePaul-Locatelli-Berardi harmas nagyon jo vonal lenne a nyarra.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.03.29. 11:48 Valogatott meccsen is kiemelkedot hozott Locatelli.
Egesz szezonban egyik legjobb KP statokat hozza a Seria A-ban.

Korabbi evekben sokat volt volt szo Berardirol, es mint tudjuk tudjuk nagy Inter szurkolo.
Carnevali a Sassuolo elnoke a napokban mondta el, az Inter is megkereste oket Berardi ugyeben.

Ha a Seria A-t nezem, akkor nalam a DePaul-Locatelli-Berardi harmas nagyon jo vonal lenne a nyarra.
Locatelliért úgy tudom a Juve megy, Berardiért meg Róma és talán Milán érdeklődése rémlik.
Egyébként én is adnám ezt a 3 nevet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.03.29. 12:08
Locatelliért úgy tudom a Juve megy, Berardiért meg Róma és talán Milán érdeklődése rémlik.
Egyébként én is adnám ezt a 3 nevet.
Nem is csoda, Locatelli is kiemelkedo amit hoz iden, sot tavaly is az volt, es meg csak 23 eves.
DePaulert is mar a Liverpoolt is irjak, ami szinten nem meglepo, elkepeszto statokat hoz.
Ket eve akarjuk, nagyon itt lenne az ido az erkezesenek.

Barella-Locatelli-DePaul, kiegeszulve Eriksennel, ez nem csak Seria A, hanem nemzetkozi szinten is egy bitang KP lenne.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

HIvatalossá vált amit eddig is tudni lehetett, hogy Aguero lelép nyáron és nem hosszabbít.

Ok 32 éves de egy 2 jó éve még simán lehet. Azt mondanám ingyen nem lenne rossz de sajnos szerintem fizuban 10-12 alatt szóba sem állna senkivel. Annyit meg ne fizessünk egy 32 éves játékosnak. ;) Sőt nem is fogunk.

2 éves szerződéssel max 5 milliós éves fizuval én adnám. :D ;) 2 évre 10 millióba kerülne. Az nem lenne vészes.

3 fronton toljuk majd, keretet elől is mélyíteni kell mert Pinamontira nem hiszem, hogy számít.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.03.30. 10:13 HIvatalossá vált amit eddig is tudni lehetett, hogy Aguero lelép nyáron és nem hosszabbít.

Ok 32 éves de egy 2 jó éve még simán lehet. Azt mondanám ingyen nem lenne rossz de sajnos szerintem fizuban 10-12 alatt szóba sem állna senkivel. Annyit meg ne fizessünk egy 32 éves játékosnak. ;) Sőt nem is fogunk.

2 éves szerződéssel max 5 milliós éves fizuval én adnám. :D ;) 2 évre 10 millióba kerülne. Az nem lenne vészes.

3 fronton toljuk majd, keretet elől is mélyíteni kell mert Pinamontira nem hiszem, hogy számít.
Allitolag megy a Barcaba es mar ala is irt.

Marotta nemreg mondta el hogy irrealisan magas nehany jatekos fizetese, es hivatalos is lett hogy a nyari erkezokkel 20%-al atleptuk az elore tervezett fizetesi keretet.

Az hogy ki kivel szamol meg jo kerdes mindaddig, amig azt sem tudjuk ki lesz az edzo jovore.

Ettol fuggetlenul dolgozhatunk mar ujabb tamadon.
Ezert is volt a hetekben "par" nev, a teljesseg igenye nelkul:
Dybala, Belotti, Berardi, Muriel, Gaich, Scamacca, Salcedo.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio, TS, es az FcInternews ujsagiroi szerint is felvettuk a kapcsolatot Maksimoviccal.
Kolarov es Ranocchia is tavozhat a nyaron ingyen, ezert a helyukre erkezhetnek uj KH.
Maksimovic az elso szamu nev, alternativak a szinten lejaro szerzodese Mustafi, es Mandi.
Vanheusden visszatereset pedig mar korabban bejelentettek.

Spanyol forrasok szerint is amennyiben az Inter tulajdonosi helyzete rendezodik, nyaron ajanlatot tehetunk Dybalaert.
Jelenlegi hirek szerint nem akar hosszabbitani, es tavozna, szerzodese pedig 2022-ben lejar.

Godint kerdeztek az Intertol valo bucsurol.
Elmondta 3 eves szerzodest irt ala amit ki akart tolteni.
A tavozasa okarol kerdezzek Contet, az edzo dontese volt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.02. 16:22 A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Kezdodik!
Nagyon remelem minel hamarabb rendezodik a helyzetunk es alabbhagynak ezek a pletykak!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.04.02. 16:25
CsaSzi9294 írta: 2021.04.02. 16:22 A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Kezdodik!
Nagyon remelem minel hamarabb rendezodik a helyzetunk es alabbhagynak ezek a pletykak!
Ezert lenne letszukseglet barmilyen befekteto erkezese.
Sajnos fizetni nem tudunk, hitelbol meg ideig-oraig tuleleunk, de azt el kell kezdeni visszafizetni.
Valamint egy szezonban a kiadas tobb mint 400m euro, erre pedig meg kell lennie a penzugyi hatternek.

Sajnos ha nem talalunk befektetot, realis lehet 1-2 nagy nev tavozasa a penzugyi gondok miatt, es hogy az eves koltsegek egy reszet fedezze.

Viszont mivel senkinek fogalma sincs mi lesz a tulajdonosi kor sorsa, ezert az ilyen XY nagy nev tavozik meg targyalunk, total kamuk lehetnek jelenleg.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.02. 16:22 A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Egyébként ti el tudjátok képzelni Lukakut a Barcában vagy a Cityben? Tény, hogy nem ügyetlen, de szerintem nem az a típusú csatár, akire Pepnek vagy akár a katalánoknak szüksége lenne.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Fan Gusto írta: 2021.04.03. 13:27
CsaSzi9294 írta: 2021.04.02. 16:22 A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Egyébként ti el tudjátok képzelni Lukakut a Barcában vagy a Cityben? Tény, hogy nem ügyetlen, de szerintem nem az a típusú csatár, akire Pepnek vagy akár a katalánoknak szüksége lenne.
Szerintem sem való egyikbe se. A Realba tudnám esetleg elképzelni a gazdag csapatok közül, de remélem nem megy. Bár ha ez menti meg a klubot a jelenlegi anyagi helyzetben el kell adni, nincs mese és bízni kell abban, hogy megfelelő játékost találnak a helyére Marrottáék.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Fan Gusto írta: 2021.04.03. 13:27
CsaSzi9294 írta: 2021.04.02. 16:22 A Corriere dello Sport információi szerint a kedvezőtlen anyagi helyzete miatt az Inter 120 millió euró ellenében készen állhat eladni nyáron Romelu Lukakut, akit állítólag a Barcelona és a Manchester City is szívesen látna soraiban.

(Fb, Azzurri)
Egyébként ti el tudjátok képzelni Lukakut a Barcában vagy a Cityben? Tény, hogy nem ügyetlen, de szerintem nem az a típusú csatár, akire Pepnek vagy akár a katalánoknak szüksége lenne.
Nem megy sehova:)

Szerintem angolba egyébként sem szívesen menne, a chelseanél, és az mu-nál is sem kapott elég támogatást.
A barcát meg hagyjuk, nem fognak ekkora pénzt költeni.

Marad az Interben:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.04.03. 15:35
Nem megy sehova:)

Szerintem angolba egyébként sem szívesen menne, a chelseanél, és az mu-nál is sem kapott elég támogatást.
A barcát meg hagyjuk, nem fognak ekkora pénzt költeni.

Marad az Interben:)
Ha sikerult talalni uj tulajdonosi kort, ezaltal a penzugyi problemak megoldodnak akkor szerintem sem fog menni sehova.

Ha igazan nagy csapat akarunk lenni, akkor elso es legfontosabb az ertekek megtartasa.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Icardi bonuszokkal egyutt 55-58m euros eladasanal kotottunk a PSG-vel egy zaradekot, aminek ertelmeben tovabbi 15m eurot kap az Inter ha Olasz csapatnak adja el Icardit.
A Juve a hirek szerint nagyon erosen erdeklodik, es szeretnek a nyaron leigazolni, a PSG pedig a gyenge jateka miatt elakarja adni.
Amennyiben valoban a Juveba igazol, megkapjuk a tovabbi 15m-t.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ezt a Vlahovic gyereket eltudnám képzelni nálunk! Már most extra a csávó Lautaronak is lehet jót tenne egy ilyen erős posztrivális! Szeretem Sanchezt de már kevésnek érzem jövőre a 3. Számúnak! Gondolom a szerbért elkérne a Fior 40-50 körül de Vecinoval és Gaggal lehetne faragni rajta! 😁 Balra Gosens vagy Kostic, középre Wijnaldum és meg is vagyunk nagyjából!🤜🤛🤭
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.04.11. 22:45 Ezt a Vlahovic gyereket eltudnám képzelni nálunk! Már most extra a csávó Lautaronak is lehet jót tenne egy ilyen erős posztrivális! Szeretem Sanchezt de már kevésnek érzem jövőre a 3. Számúnak! Gondolom a szerbért elkérne a Fior 40-50 körül de Vecinoval és Gaggal lehetne faragni rajta! 😁 Balra Gosens vagy Kostic, középre Wijnaldum és meg is vagyunk nagyjából!🤜🤛🤭
Sajnos ez a jatekosainkal faragunk az arbol sosem mukodik.
Szo szerint senki nem volt meg hajlando elfogadni egyetlen egy selejtunket sem.
A csapatoknak penz kell mint latjuk.

En amugy a masik oldalrol kozelitenem meg elso korben, kik azok akikre semmi szukseg, es az elso nalam a hulladek kivagasa.

A 2020 nyaran erkezo fajdalmasat es nevetsegeset buko, fizetesi budgebe komoly karr okozo Kolarov, Vidalt azonnal el kell kuldeni.
Young, Perisic detto ugyanez.
De semmi szukseg Ranocchiara sem, valamint a Vecino-Gag parosra.
Ez mar magaban tobb mint 20m netto, es majdnem 40m euros brutto fizetes megsprolas lenne.
A kolcsonben levo Nainggolan, Mario, Dalbert, Lazaro sor is tovabbi 12m netto, es majdnem 24m brutto fizetest szabaditana fel.
60m evente, nagyon nem mindegy.

Raduval amugy semmi bajom, de semmi ertelme hogy 23-24 evesen ul a padon 0 percel.
El kell adni, es hozni egy kapust aki mar Handa helyet is atudja venni, mert sajnos latjuk Handanovic sem lesz mar fiatalabb.
Padelli 3.szamunak meg elszorakozik.

Es megmondom oszinten lehet Brozovicot is bealdoznam, es hoznek a helyere valakit aki elorelepes.

Aki nalam a jelenlegi keretbol maradna, ha a jelenlegi taktikat es rendszert nezem, es nem szamolok uj edzovel es taktivalal:

Handanovic, Padelli

Skriniar, DeVrij, Bastoni

Hakimi, Darmian, D'Ambrosio

Barella, Eriksen, Sensi, (Brozovic)

Lukaku, Martinez, Sanchez

Ez azt jelentene hogy minimum egy 6-8 jatekos kell.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elozo gondolatmentet folytatva, en nekem a minimalis elvarasom a kovetkezo:

- Rendezodjon valamennyira a hatter es meg ha csak egy hitelbefekteto, adossagkezelo csoport is erkezik, legalabb a nullas jobb esetben a 40-50m-s raforditas garantalt legyen a mercaton

- Az elobb emlitett hulladekokat vagjuk ki

- Felejtsuk el orokre az edzo = manager elvet, mert mar a multban is csunyan pofara estunk tobbszor Mancini majd Spalletti neveivel, es most Conte kapcsan is.
Van egy profi, nemzetkozileg elismert szakmai vezeto, akinek a nevei nagyon is bevalltak, menjunk tovabb azon az uton

Egyebkent erdemes megnezni par nevet, akik felmerultek az elmult 1-2 evben az edzo altal.

- Dzeko:
2021-ben konkretan egy, azaz 1db golja van a bajnoksagban, emelle 0 db golpassz.
Mindezt 515 perc jatekido es alatt sikerult.
Utolso bajnoki golja januar 3 Samp ellen.
Folyamatos balhek, fegyelmeztetlenseg, elegtelen edzesmunka, horror magas fizetes, 35 eves kor.

- Giroud:
BL-ben nagyon szep volt a Sevillanak rugott 4 gol, de ezzel ki is fujt az ember.
Bajnoksagban es az FA Kupaban van 4 db golja ossz vissz, emelle 0 golpassz.
Mindezt 806 perc es 17 meccs alatt sikerult osszehozni.
Chelsea konkretan leggyengebb atlagait es statjait hozza.
Szeptemberben 35 eves lesz.

- Papu Gomez:
Mindent elmond, a Sevilla mar most szabadulna tole.
Valaki emlitette itt az Atalanta effektet, meg a kis csapat efektet, na ez Gomeznel 100%-ig bejott.
Sevillaba egy, azaz 1db golig sikerult jutni, mindemelle 0 golpassz tarsul.
Ez 14 meccs alatt es 671 perc alatt sikerult osszehozni.
Sevilla leggyengebb atlagait es statjait hozo jatekosok kozott van.
33 eves.

- Emerson:
Teljesen kiszorult a Chelseabol, sem Lampard, sem Tuchel nem szamit ra egyaltalan.
Ketto azaz 2 bajnoki meccse van, ez ido alatt 88 perc.
BL-t es a Kupakat idevet van osszesen 14 meccse iden es 778 percet jatszott, ez ido alatt 1 gol, 0 golpassz, es az egyik leggyengebb Chelsea atlag es statisztika az ove.
Egy dolog szol mellette, a kora, mert meg csak 27 eves lesz es nem 33-35.

- Marcos Alonso:
13 meccs ez ido alatt 1018 perc, 1 gol, 0 golpassz.
Szinten alig-alig szamitanak ra, atlagai egy fokkal jobbak mint a korabban emlitett Giroud vagy Emerson, de igy is max kozepes amit csinal.
31 eves lesz az evben.

- Kante:
A korabbi kirobbanthatatlan alapember statusz kezd szepen elmulni.
9 BL meccsbol mindossze 3x volt kezdo.
Bajnoksagban 27 meccsbol 21x kezdett.
De a korabbi evek kimagaslo teljesitmenye utan, iden az atlagai es statjai elindultak lefele, ezert is van az hogy mar nem egy kirobanthatatlan alapember.
30 eves, tavaly 50-60m-t kertek erte, latva az idei szezonjat nem biztos hogy eroltetni kellene meg 30-40m-ert sem.

Szerencsere ilyen Boateng, Marcelo fel sem merultek, de tanulva a korabbi sok-sok 33 feletti jatekos erkezesebol, hiba lenne ujabb ilyen jatekost igazolni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

GdS- Míg a PSG hezitál, Az Inter kész lépéseket tenni Florenzi leigazolása érdekében. A Conte alatt a válogatottból a 3-5-2-es felállást már jól ismerő szélső még a limitált piaci körülmények ellenére sem lenne olyan nagy befektetés. A párizsiaknak €9 milliós opciójuk van a játékosra, ezért a Roma valószínűleg az Intertől sem kérhet sokkal többet. Florenzit egyébként anno már Marotta is akarta a juvénél és az Interél sem először került szóba a neve.

(Fb)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.16. 21:08 GdS- Míg a PSG hezitál, Az Inter kész lépéseket tenni Florenzi leigazolása érdekében. A Conte alatt a válogatottból a 3-5-2-es felállást már jól ismerő szélső még a limitált piaci körülmények ellenére sem lenne olyan nagy befektetés. A párizsiaknak €9 milliós opciójuk van a játékosra, ezért a Roma valószínűleg az Intertől sem kérhet sokkal többet. Florenzit egyébként anno már Marotta is akarta a juvénél és az Interél sem először került szóba a neve.

(Fb)
Florenzi Emersonnál jobb .Reális névnek tűnik.A mostani balhátvedekhez képet erősítés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.04.16. 22:20
CsaSzi9294 írta: 2021.04.16. 21:08 GdS- Míg a PSG hezitál, Az Inter kész lépéseket tenni Florenzi leigazolása érdekében. A Conte alatt a válogatottból a 3-5-2-es felállást már jól ismerő szélső még a limitált piaci körülmények ellenére sem lenne olyan nagy befektetés. A párizsiaknak €9 milliós opciójuk van a játékosra, ezért a Roma valószínűleg az Intertől sem kérhet sokkal többet. Florenzit egyébként anno már Marotta is akarta a juvénél és az Interél sem először került szóba a neve.

(Fb)
Florenzi Emersonnál jobb .Reális névnek tűnik.A mostani balhátvedekhez képet erősítés.
Egyebkent jatszott Florenzi valaha az eleteben 3 vedoben mint bal WB?
30 eves 439 meccsel a hata mogott, es olyat is nagyitoval kell keresni amikor a baloldalt jatszott egyaltalan.
Talalni 21 ilyen meccset 439-bol, de ezen a 21 meccsen 19x mint baloldali szelso tamado volt jelent 4-3-3/4-2-3-1-ben legelol.
2x jatszott 4 vedobe balhatvedet.
De olyat hogy 3 vedobe baloldali WB, na olyat nem talalni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.04.16. 22:20
CsaSzi9294 írta: 2021.04.16. 21:08 GdS- Míg a PSG hezitál, Az Inter kész lépéseket tenni Florenzi leigazolása érdekében. A Conte alatt a válogatottból a 3-5-2-es felállást már jól ismerő szélső még a limitált piaci körülmények ellenére sem lenne olyan nagy befektetés. A párizsiaknak €9 milliós opciójuk van a játékosra, ezért a Roma valószínűleg az Intertől sem kérhet sokkal többet. Florenzit egyébként anno már Marotta is akarta a juvénél és az Interél sem először került szóba a neve.

(Fb)
Florenzi Emersonnál jobb .Reális névnek tűnik.A mostani balhátvedekhez képet erősítés.
Ha már Emerson...
https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ir-2821281
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 12:09
Ha már Emerson...
https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ir-2821281
Nagyon ideje lenne mar, hogy az evek ota beragadt lemez, raadasul semmi jatekot mutato Emerson, Alonso, Florenzi, Dzeko, Giroud, Papu, sot akar Kante neveket egy eletre es orokre elfeljtenenk.

De mivel azt sem tudni ki lesz az edzo, ezert kb eloszedtek paran az osszes korabbi Conte nevet, hogy legyen min csamcsogni.
Tulajdonosi es penzugyi helyzetet meg nem is emlitem, mert alapbol abbol kovetkezhet az edzo szemelyes is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.04.17. 12:17
CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 12:09
Ha már Emerson...
https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ir-2821281
Nagyon ideje lenne mar, hogy az evek ota beragadt lemez, raadasul semmi jatekot mutato Emerson, Alonso, Florenzi, Dzeko, Giroud, Papu, sot akar Kante neveket egy eletre es orokre elfeljtenenk.

De mivel azt sem tudni ki lesz az edzo, ezert kb eloszedtek paran az osszes korabbi Conte nevet, hogy legyen min csamcsogni.
Tulajdonosi es penzugyi helyzetet meg nem is emlitem, mert alapbol abbol kovetkezhet az edzo szemelyes is.
A mi esetünkben sajnos sokszor megragad a lemez. Az elmúlt 10 évben ott volt Lavezzi, Modric, Yaya, Deco vagy akár Lampard is, akiket a maguk idejében annyiszor össze hoztak a csapattal, hogy naponta jöttek a hírek, pletykák róluk. Nem egy már “alá is irt”, nem is egyszer... Ilyen mindig is volt és lesz is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2021.04.17. 17:47-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.04.17. 12:17
Nagyon ideje lenne mar, hogy az evek ota beragadt lemez, raadasul semmi jatekot mutato Emerson, Alonso, Florenzi, Dzeko, Giroud, Papu, sot akar Kante neveket egy eletre es orokre elfeljtenenk.
Én Kanténak még mindig örülnék. Vecino - Gag - Vidal 3-as lelépne nyáron és helyére pl. érkezne egy Kanté....nem is tudom...nem kicsit minőségi ugrás még úgy is, hogy nem élete szezonját nyújtja a francia.... ;) Szerintem ő egy jó játékos.

Florenzi is az de az tény nekünk a bal oldalra kellene erősíteni, ő meg inkább a jobbon nyomja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.04.17. 17:46
interfan írta: 2021.04.17. 12:17
Nagyon ideje lenne mar, hogy az evek ota beragadt lemez, raadasul semmi jatekot mutato Emerson, Alonso, Florenzi, Dzeko, Giroud, Papu, sot akar Kante neveket egy eletre es orokre elfeljtenenk.
Én Kanténak még mindig örülnék. Vecino - Gag - Vidal 3-as lelépne nyáron és helyére pl. érkezne egy Kanté....nem is tudom...nem kicsit minőségi ugrás még úgy is, hogy nem élete szezonját nyújtja a francia.... ;) Szerintem ő egy jó játékos.

Florenzi is az de az tény nekünk a bal oldalra kellene erősíteni, ő meg inkább a jobbon nyomja.
Ez szep es jo, de a Gagliardini-Vecino-Vidal sor erteke a nullahoz kozeli.
Foleg a Vidal-Vecino parosnak.
Kanteert pedig also hangon is 40m-t biztosan kerne a Chelsea.
Es ilyen osszeget kozel sem biztos hogy egy 30 eves elmult, lathatoan lefele meno jatekosert erdemes fizetni.
Amikor fiatal, bizonyitott, kimagaslo jelenleg is szintet hozo KP-t is lehetne igazolni, akik meg fejlodhetnek is meg magasabb szintre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 17:13
interfan írta: 2021.04.17. 12:17
CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 12:09
Ha már Emerson...
https://m.nemzetisport.hu/angol_labdaru ... ir-2821281
Nagyon ideje lenne mar, hogy az evek ota beragadt lemez, raadasul semmi jatekot mutato Emerson, Alonso, Florenzi, Dzeko, Giroud, Papu, sot akar Kante neveket egy eletre es orokre elfeljtenenk.

De mivel azt sem tudni ki lesz az edzo, ezert kb eloszedtek paran az osszes korabbi Conte nevet, hogy legyen min csamcsogni.
Tulajdonosi es penzugyi helyzetet meg nem is emlitem, mert alapbol abbol kovetkezhet az edzo szemelyes is.
A mi esetünkben sajnos sokszor megragad a lemez. Az elmúlt 10 évben ott volt Lavezzi, Modric, Yaya, Deco vagy akár Lampard is, akiket a maguk idejében annyiszor össze hoztak a csapattal, hogy naponta jöttek a hírek, pletykák róluk. Nem egy már “alá is irt”, nem is egyszer... Ilyen mindig is volt és lesz is.
Ezek a legtobb esetben az edzoi hulyesegek voltak.
Emlekezzunk csak mi ment Yaya Toure kapcsan.
10m feletti fizu es 5 eves szerzodes volt teriteken az akkor 33 eves Yayanak.
A tobbi mar tortenelem hogy mi tortent vele ezek utan.
Adjunk halat az egnek hogy nem kerult hozzank.
Pont ma mondta el Yaya milyen kozel volt akkor az Interhez.
De ha mar Mancini, voltak erosen akkor Zabaleta, Clichy, Sagna, F.Luis, Skrtel, Richards, Lennon, Ince es meg sorolhatnam nevek.

Ezeket az edzoi hulyeseget kellene vegre levetkozni, mert sajnos 1-2 peldat leszamitva sosem jott be az edzo dont a nevekrol es sajat nevei leigazolasa.
Sot ha csunyabban fogalmazok, szanalmas bukta volt kb mind.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barhogyan is alakul a nyar, barki lesz az edzo, barhogyan is alakul a tulajdonosi hatter, en mindent megtennek DePaulert.
Marotta amikor megerkezett 2018 decembereben, mar akkor az elso nevek kozt volt akit Marotta akart.
Azota ilyen/olyan okoknal fogva sosem ert ide.
De amilyen szintre felert DePaul mar tavaly is, nem beszelve az idei evrol, az valami elkepeszto.
Konkretan az idei szezon legjobb KP atlagat es statjait hozza.
Mindemelle kozepso KP letere 8 gol 7 gp.
Nem csak tamado statjai, hanem vedekezo mutatoi is nagyon egyben vannak.
Egy igazi, tokeletes, 8-as posztot klasszis mod jatszo jatekos.
Egyszeruen egy kihagyhatatlan lehetoseg a nyarra nezve.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.04.17. 19:03 Barhogyan is alakul a nyar, barki lesz az edzo, barhogyan is alakul a tulajdonosi hatter, en mindent megtennek DePaulert.
Marotta amikor megerkezett 2018 decembereben, mar akkor az elso nevek kozt volt akit Marotta akart.
Azota ilyen/olyan okoknal fogva sosem ert ide.
De amilyen szintre felert DePaul mar tavaly is, nem beszelve az idei evrol, az valami elkepeszto.
Konkretan az idei szezon legjobb KP atlagat es statjait hozza.
Mindemelle kozepso KP letere 8 gol 7 gp.
Nem csak tamado statjai, hanem vedekezo mutatoi is nagyon egyben vannak.
Egy igazi, tokeletes, 8-as posztot klasszis mod jatszo jatekos.
Egyszeruen egy kihagyhatatlan lehetoseg a nyarra nezve.
Egyet értek, De Paul annyira adja magát a kp-ra, hogy már már ordít.
Hakimi-Barella-Eriksen-DePaul-?? (Nekem Kostic az “álom” ). Egyértelműen mi lennénk jövőre is a favorit a bajnokságban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 19:45
interfan írta: 2021.04.17. 19:03 Barhogyan is alakul a nyar, barki lesz az edzo, barhogyan is alakul a tulajdonosi hatter, en mindent megtennek DePaulert.
Marotta amikor megerkezett 2018 decembereben, mar akkor az elso nevek kozt volt akit Marotta akart.
Azota ilyen/olyan okoknal fogva sosem ert ide.
De amilyen szintre felert DePaul mar tavaly is, nem beszelve az idei evrol, az valami elkepeszto.
Konkretan az idei szezon legjobb KP atlagat es statjait hozza.
Mindemelle kozepso KP letere 8 gol 7 gp.
Nem csak tamado statjai, hanem vedekezo mutatoi is nagyon egyben vannak.
Egy igazi, tokeletes, 8-as posztot klasszis mod jatszo jatekos.
Egyszeruen egy kihagyhatatlan lehetoseg a nyarra nezve.
Egyet értek, De Paul annyira adja magát a kp-ra, hogy már már ordít.
Hakimi-Barella-Eriksen-DePaul-?? (Nekem Kostic az “álom” ). Egyértelműen mi lennénk jövőre is a favorit a bajnokságban.
Raadasul tobb rendszerben is hasznalhato, es meg csak 27 lesz most.

Nalam inkabb igy nezne ki:

Barella-Locatelli-DePaul
Eriksen

Nalam ez lenne az "alom" KP.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.04.17. 19:51
CsaSzi9294 írta: 2021.04.17. 19:45
interfan írta: 2021.04.17. 19:03 Barhogyan is alakul a nyar, barki lesz az edzo, barhogyan is alakul a tulajdonosi hatter, en mindent megtennek DePaulert.
Marotta amikor megerkezett 2018 decembereben, mar akkor az elso nevek kozt volt akit Marotta akart.
Azota ilyen/olyan okoknal fogva sosem ert ide.
De amilyen szintre felert DePaul mar tavaly is, nem beszelve az idei evrol, az valami elkepeszto.
Konkretan az idei szezon legjobb KP atlagat es statjait hozza.
Mindemelle kozepso KP letere 8 gol 7 gp.
Nem csak tamado statjai, hanem vedekezo mutatoi is nagyon egyben vannak.
Egy igazi, tokeletes, 8-as posztot klasszis mod jatszo jatekos.
Egyszeruen egy kihagyhatatlan lehetoseg a nyarra nezve.
Egyet értek, De Paul annyira adja magát a kp-ra, hogy már már ordít.
Hakimi-Barella-Eriksen-DePaul-?? (Nekem Kostic az “álom” ). Egyértelműen mi lennénk jövőre is a favorit a bajnokságban.
Raadasul tobb rendszerben is hasznalhato, es meg csak 27 lesz most.

Nalam inkabb igy nezne ki:

Barella-Locatelli-DePaul
Eriksen

Nalam ez lenne az "alom" KP.
Locatelli szerintem a Juvéba fog menni.

Ha már így bele mentünk nekem ez tetszene reális keretek között (Kostic nem ilyen lenne) a nyári mercaton:

Védelem: Milenkovic
Kp: De Paul, Dimarco
Támadó: Berardi, Muriel
Válasz küldése